لیست برندگان نهایی مراسم جوایز امی 2019
هفتاد و یکمین دوره از مراسم جوایز امی (Emmy) بامداد امروز برگزار شد و برندگان نهایی این دوره مشخص شدند که در میان آنها، سریال “بازی تاج و تخت” (Game of Thrones) موفق شد برای چهارمین سال متوالی، جایزه ی بهترین سریال درام را به دست آورد. در ادامه با لیست کامل برندگان این دوره از مراسم امی همراه ما باشید.
بهترین سریال درام
- Game Of Thrones
- Better Call Saul
- Bodyguard
- Killing Eve
- Ozark
- Pose
- Succession
- This Is Us
بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال درام
- بیلی پورتر (Pose)
- باب اودِنکِرک (Better Call Saul)
- کیت هرینگتون (Game Of Thrones)
- جیسون بیتمن (Ozark)
- مایلو ونتیمیلیا (This Is Us)
- استرلینگ کی. براون (This Is Us)
بهترین بازیگر نقش اول زن در سریال درام
- جودی کومر (Killing Eve)
- امیلیا کلارک (Game Of Thrones)
- رابین رایت (House of Cards)
- وایولا دیویس (How To Get Away With Murder)
- ساندرا اوه (Killing Eve)
- لارا لینی (Ozark)
- مندی مور (This Is Us)
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سریال درام
- پیتر دینکلیج (Game Of Thrones)
- جاناتان بنکز (Better Call Saul)
- جانکارو اسپازیتو (Better Call Saul)
- الفی الن (Game Of Thrones)
- نیکولای کاستر-والدو (Game Of Thrones)
- مایکل کلی (House of Cards)
- کریس سالیوِن (This Is Us)
بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سریال درام
- جولیا گارنر (Ozark)
- لنا هیدی (Game Of Thrones)
- سوفر ترنر (Game Of Thrones)
- میسی ویلیامز (Game Of Thrones)
- گوئندلین کریستی (Game Of Thrones)
- فیونا شا (Killing Eve)
بهترین کارگردانی سریال درام
- جیسون بیتمن برای کارگردانی اپیزود Reparations از سریال Ozark
- دیوید بنیاف و دی. بی. وایس برای کارگردانی اپیزود The Iron Throne از سریال Game Of Thrones
- دیوید ناتر برای کارگردانی اپیزود The Last Of The Starks از سریال Game Of Thrones
- میگل ساپوچنیک برای کارگردانی اپیزود The Long Night از سریال Game Of Thrones
- لیسا بِراومن برای کارگردانی اپیزود Desperate Times از سریال Killing Eve
- ادم مککی برای کارگردانی اپیزود Celebration از سریال Succession
- دینا رید برای کارگردانی اپیزود Holly از سریال The Handmaid’s Tale
بهترین نویسندگی سریال درام
- جسی آرمسترانگ برای فیلمنامهی اپیزود Nobody Is Ever Missing از سریال Succession
- پیتر گولد و توماس اشنوس برای فیلمنامهی اپیزود Winner از سریال Better Call Saul
- جِد مورکیوریو برای قسمت اول سریال Bodyguard
- دیوید بنیاف و دی. بی. وایس برای فیلمنامهی اپیزود The Iron Throne از سریال Game Of Thrones
- اِمِرالد فِنِل برای فیلمنامهی اپیزود Nice And Neat از سریال Killing Eve
- بروس میلر و کیرا اسنایدر برای فیلمنامهی اپیزود Holly از سریال The Handmaid’s Tale
بهترین سریال کمدی
- Fleabag
- Barry
- Russian Doll
- Schitt’s Creek
- The Good Place
- The Marvelous Mrs. Maisel
- Veep
بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال کمدی
- بیل هیدر (Barry)
- دان چیدل (Black Monday)
- انتونی اندرسون (black-ish)
- یوجین لِوی (Schitt’s Creek)
- تد دنسن (The Good Place)
- مایکل داگلاس (The Kominsky Method)
بهترین بازیگر نقش اول زن در سریال کمدی
- فیبی والر-بریج (Fleabag)
- کریستینا اپلگیت (Dead To Me)
- ناتاشا لیون (Russian Doll)
- کترین اوهِرا (Schitt’s Creek)
- ریچل بروزناهان (The Marvelous Mrs. Maisel)
- جولیا لوئیس-درایفس (Veep)
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سریال کمدی
- تونی شالوب (The Marvelous Mrs. Maisel)
- انتونی کریگن (Barry)
- استیون روت (Barry)
- هنری وینکلر (Barry)
- اَلِن آرکین (The Kominsky Method)
- تونی هیل (Veep)
بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سریال کمدی
- الکس بورستین (The Marvelous Mrs. Maisel)
- سارا گلدبرگ (Barry)
- شان کلیفورد (Fleabag)
- اولیویا کُلمَن (Fleabag)
- بتی گیلپین (GLOW)
- کیت مککینن (Saturday Night Live)
- مارین هینکل (The Marvelous Mrs. Maisel)
- انا کلامسکی (Veep)
بهترین کارگردانی سریال کمدی
- هری بِردبیِر برای کارگردانی قسمت اول سریال Fleabag
- الک برگ برای کارگردانی اپیزود The Audition از سریال Barry
- بیل هیدر برای کارگردانی اپیزود ronny/lily از سریال Barry
- مارک سندِروسکی برای کارگردانی اپیزود The Stockholm Syndrome از سریال The Big Bang Theory
- ایمی شرمن-پالادینو برای کارگردانی اپیزود All Alone از سریال The Marvelous Mrs. Maisel
- دنیل پالادینو برای کارگردانی اپیزود We’re Going To The Catskills از سریال The Marvelous Mrs. Maisel
بهترین نویسندگی سریال کمدی
- فیبی والر-بریج برای فیلمنامهی قسمت اول سریال Fleabag
- الک برگ و بیل هیدر برای فیلمنامهی اپیزود ronny/lily از سریال Barry
- مایا ارسکین و آنا کانکل برای فیلمنامهی اپیزود Anna Ishii-Peters از سریال PEN15
- لزلی هدلند، ناتاشا لیون و ایمی پولر برای فیلمنامهی اپیزود Nothing In This World Is Easy از سریال Russian Doll
- الیسون سیلورمن برای فیلمنامهی اپیزود A Warm Body از سریال Russian Doll
- جاش سیگال و دیلن مورگان برای فیلمنامهی اپیزود Janet از سریال The Good Place
- دیوید مندَل برای فیلمنامهی اپیزود Veep از سریال Veep
بهترین مینی سریال
- Chernobyl
- Escape At Dannemora
- Fosse/Verdon
- Sharp Objects
- When They See Us
بهترین بازیگر نقش اول مرد در مینیسریال یا فیلم تلویزیونی
- جرل جروم (When They See Us)
- هیو گرنت (A Very English Scandal)
- جرد هریس (Chernobyl)
- بنیسیو دل تورو (Escape At Dannemora)
- سم راکول (Fosse/Verdon)
- ماهرشالا علی (True Detective)
بهترین بازیگر نقش اول زن در مینیسریال یا فیلم تلویزیونی
- میشل ویلیامز (Fosse/Verdon)
- پاتریشیا آرکت (Escape At Dannemora)
- ایمی آدامز (Sharp Objects)
- جوئی کینگ (The Act)
- نیسی نش (When They See Us)
- آنجونو اِلِس (When They See Us)
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در مینیسریال یا فیلم تلویزیونی
- بن ویشا (A Very English Scandal)
- استلان اسکارسگرد (Chernobyl)
- پال دانو (Escape At Dannemora)
- مایکل کی. ویلیامز (When They See Us)
- اسانتی بلک (When They See Us)
- جان لگوئیزامو (When They See Us)
بهترین بازیگر نقش مکمل زن در مینیسریال یا فیلم تلویزیونی
- پاتریشیا آرکت (The Act)
- امیلی واتسون (Chernobyl)
- مارگارت کوالی (Fosse/Verdon)
- پاتریشیا کلارکسون (Sharp Objects)
- مارشا استفنی بلیک (When They See Us)
- ویرا فارمیگا (When They See Us)
بهترین فیلم تلویزیونی سال
- Bandersnatch-Black Mirror
- Brexit
- Deadwood
- King Lear
- My Dinner With Hervé
بهترین نویسندگی مینیسریال یا فیلم تلویزیونی
- کرگ میزین (Chernobyl)
- راسل تی دیویس (A Very English Scandal)
- برت جانسون، مایکل تالکین و جری استال (قسمت ششم Escape At Dannemora)
- برت جانسون و مایکل تالکین (قسمت هفتم Escape At Dannemora)
- استیون لونسون و جول فیلدز (اپیزود Providence از سریال Fosse/Verdon)
- ایوا دِورونِی و مایکل استاربری (اپیزود Part Four از سریال When They See Us)
بهترین کارگردانی مینیسریال یا فیلم تلویزیونی
- یوهان رنک برای کارگردانی Chernobyl
- استیون فریرز برای کارگردانی A Very English Scandal
- بن استیلر برای کارگردانی Escape At Dannemora
- توماس کایل برای کارگردانی اپیزود Who’s Got The Pain از سریال Fosse/Verdon
- جسیکا یو برای کارگردانی اپیزود Glory از سریال Fosse/Verdon
- ایوا دِورونِی برای کارگردانی When They See Us
بهترین مجموعهی انیمیشنی
- The Simpsons
- Big Mouth
- Bob’s Burgers
- BoJack Horseman
- Come Along With Me-Adventure Time
امیدواریم از مطالعه ی این مقاله لذت برده باشید؛ نظر شما درباره ی برندگان این دوره از جوایز امی چیست؟
منبع:
collider.com
دیدگاهها