اولین پوستر رسمی فیلم The Irishman منتشر شد

یک ماه پیش بود که شبکه ی نتفلیکس اولین تریلر رسمی فیلم مورد انتظار “مرد ایرلندی” (The Irishman) را منتشر کرد که در آن شاهد تصاویر زیادی از اتفاقات و حوادث این فیلم بودیم. اکنون در جدید ترین اخبار منتشر شده، اولین پوستر رسمی این فیلم منتشر شده است که تمرکز آن روی شخصیت های اصلی آن است. در ادامه می توانید این پوستر را مشاهده کنید:

علاوه بر این، طبق آخرین اخبار منتشر شده، جشنواره ی فیلم نیویورک امسال قرار است با فیلم “مرد ایرلندی” افتتاح شود. این جشنواره  از ۲۷ سپتامبر تا ۱۳ اکتبر ۲۰۱۹ (۵ مهر تا ۲۱ مهر ۱۳۹۸) برگزار خواهد شد. گفتنی است که این فیلم یکی از مهم ترین فیلم های شبکه ی نتفلیکس است و انتظار می رود که سال آینده برنده ی جایزه ی اسکار شود. این فیلم در تاریخ 1 نوامبر 2019 (10 آبان 1398) و به مدت 27 روز در بعضی شهر های ایالت متحد آمریکا اکران خواهد شد و بعد از آن در تاریخ ۲۷ نوامبر ۲۰۱۹ (۶ آذر ۱۳۹۸) از شبکه ی نتفلیکس منتشر خواهد شد.

فیلم “مرد ایرلندی” جدید ترین اثر کارگردان مشهور، “مارتین اسکورسیزی” (Martin Scorsese) است که با ژانر جنایی و بودجه ای ۱۴۰ میلیون دلاری ساخته شده است. بازیگران سرشناسی مثل “آل پاچینو” (Al Pacino)،  رابرت دنیرو (Robert De Niro) و “جو پشی” (Joe Pesci) در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

فیلم “مرد ایرلندی” با اقتباس از کتابی به نام “شنیدم خانه ات را رنگ کردی” (I Heard You Paint Houses)، نوشته ی “چارلز برندت” (Charles Brandt)، ساخته شده است. (عبارت “شنیدم خانه ات را رنگ کردی” در زبان انگلیسی یک اصطلاح است که به قتل و خونریزی اشاره می کند.)

فیلم هایی مثل “سکوت” (Silence)، “رفتگان” (The Departed)، “گرگ وال استریت” (The Wolf of Wall Street) و “هوگو” (Hugo) از جمله فیلم هایی هستند که به کارگردانی “مارتین اسکورسیزی” ساخته شده اند.

دیدگاه‌ها

بستن فرم