نگاهی عمیق تر به دنیای آرتور فلک در تصاویر جدید منتشر شده از فیلم Joker

در حالی که کمتر از 20 روز تا اکران رسمی فیلم “جوکر” (Joker) باقی مانده است، کمپانی برادران وارنر به تازگی تصاویر جدیدی از این فیلم با محوریت و تمرکز روی شخصیت “آرتور فلک” (با بازی “واکین فینیکس”) را منتشر کرده است که نگاه عمیق تری به این شخصیت و زندگی اش دارند. تصاویری از “تاد فیلیپس” (Todd Phillips)، کارگردان این اثر، نیز در میان این عکس ها مشاهده می شود. در ادامه می توانید این تصاویر جدید را مشاهده کنید:

این فیلم مدتی پیش در جشنواره ی فیلم ونیز اکران شد و بعد از دریافت واکنش مثبت منتقدان، جایزه ی اصلی این جشنواره را نیز دریافت کرد. همچنین بسیاری “واکین فینیکس” را لایق دریافت جایزه ی اسکار برای بازی بی نظیرش در این فیلم می دانند.فیلم “جوکر” با اینکه اقتباسی از کمیک های دی سی است، اما داستانی کاملا متفاوت دارد و به طور اختصاصی به روایت زندگی شخصیت “آرتور فلک”، کسی که رویای کمدین شدن را در سر دارد و در این راه ناکام مانده است، می پردازد. این شخصیت در تاریکی وجودش غرق شده و به فروپاشی روانی می رسد؛ تا جایی که به یک قاتل خطرناک تبدیل می شود.

“رابرت دنیرو” (Robert De Niro) و “زازی بیتز” (Zazie Beetz) از دیگر بازیگران این فیلم هستند. فیلم درام و جنایی “جوکر” در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۲ مهر ۱۳۹۸) به طور رسمی در سینما های ایالت متحد آمریکا اکران خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم