رونی مارا به کیت بلانشت و بردلی کوپر در فیلم Nightmare Alley پیوست

بعد از قطعی شدن حضور  “کیت بلانشت” (Cate Blanchett) و   “بردلی کوپر” (Bradley Cooper) در فیلم جدید “کوچه ی کابوس” (Nightmare Alley)، بر اساس جدید ترین اخبار منتشر شده، “رونی مارا” (Rooney Mara) نیز به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده است و بعد از فیلم “کارول” (Carol) بار دیگر با “کیت بلانشت” همبازی خواهد شد.

این بازیگر 34 ساله ی آمریکایی، سابقه ی نقش آفرینی در فیلم هایی مثل “دختری با خالکوبی اژدها” (The Girl with the Dragon Tattoo)، “داستان یک روح” (A Ghost Story)، “اونا” (Una) و “مریم مجدلیه” (Mary Magdalene) را در کارنامه ی خود دارد.

فیلم جدید “کوچه ی کابوس” به کارگردانی “گی یرمو دل تورو” (Guillermo del Toro) ساخته خواهد شد؛ فیلم هایی مثل “پسر جهنمی” (Hellboy)، محصول سال ۲۰۰۴، “حاشیه اقیانوس آرام” (Pacific Rim) و “قله ای به رنگ خون” (Crimson Peak) نیز از جمله فیلم هایی هستند که به کارگردانی “گی یرمو دل تورو” ساخته شده اند. گفتنی است که “گی یرمو دل تورو” برای کارگردانی فیلم “شکل آب” (The Shape of Water) در سال ۲۰۱۸ موفق به دریافت جایزه ی اسکار شد.

داستان فیلم “کوچه ی کابوس” بر اساس رمانی به همین نام، نوشته ی “ویلیام لیندزی گرشام” (William Lindsay Gresham)، نوشته شده است. پیش از این در سال ۱۹۴۷ میلادی (۱۳۲۶ شمسی) فیلمی به همین نام با اقتباس از این رمان و به کارگردانی “ادموند گولدینگ” (Edmund Goulding) ساخته شده بود.

تاریخ دقیق اکران فیلم “کوچه ی کابوس” تا کنون اعلام نشده است و باید منتظر اطلاعات تکمیلی بیشتری از این پروژه ی جدید در آینده باشیم.

دیدگاه‌ها

بستن فرم