گزارش فروش هفتگی سینمای ایران: صعود فیلم قسم و ادامه ی صدرنشینی ایده اصلی

در هفته ای که گذشت فیلم “ایده اصلی”، به کارگردانی “آزیتا موگویی”، با 467 میلیون تومان فروش جایگاه خود در صدر جدول فروش هفتگی را همچنان حفظ کرده است. فروش کل این فیلم در هفته ی چهارم اکرانش به مبلغ 2 میلیارد و 354 میلیون تومان رسیده است.

این فیلم که با ژانر اجتماعی ساخته شده، داستان رقابت شرکت های مختلف تجاری برای برنده شدن در مناقصه ای است که بین ایران و اسپانیا و در جزیره ی هندورابی در حال برگزاری است. “بهرام رادان”، “مریلا زارعی”، “پژمان جمشیدی” و “هانیه توسلی” از جمله ستارگان این فیلم هستند.

فیلم “قسم”، به کارگردانی “مجسن تنابنده”، موفق شد با 348 میلیون تومان فروش، یک پله صعود کند و در جایگاه دوم جدول فروش هفتگی سینما های کشور قرار گیرد. فروش کل این فیلم بعد از گذشت پنج هفته از اکرانش به مبلغ 1 میلیارد و 943 میلیون تومان رسیده است.

در ادامه ی جدول، فیلم “شبی که ماه کامل شد”، به کارگردانی “نرگس آبیار”، با 280 میلیون تومان فروش در این هفته، جایگاه سوم را از آن خود کرد. این فیلم در مجموع 18 میلیارد و 185 میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم های “سرخپوست”، به کارگردانی “نیما جاویدی” و “قصرشیرین”، به کارگردانی “سید رضا میرکریمی”، به ترتیب با 248 و 240 میلیون تومان فروش، در جایگاه های چهارم و پنجم جدول قرار گرفته اند.


هر پنجشنبه با گزارش فروش هفتگی سینمای ایران همراه ما باشید!

دیدگاه‌ها

بستن فرم