دومین تریلر فیلم مورد انتظار Terminator: Dark Fate منتشر شد + ویدئو

بعد از گذشت سه ماه از انتشار اولین تریلر فیلم مورد انتظار “نابودگر: سرنوشت تاریک” (Terminator: Dark Fate)، کمپانی پارامونت پیکچرز ساعاتی پیش دومین تریلر رسمی این فیلم را منتشر کرد که در آن شاهد صحنه های اکشن و درگیری انسان ها و ماشین ها هستیم. در ادامه می توانید این تریلر جدید را تماشا کنید:

علاوه بر این، پوستر جدیدی هم از فیلم “نابودگر: سرنوشت تاریک” با محوریت شخصیت های اصلی آن منتشر شده است که در ادامه مشاهده خواهید کرد:

فیلم جدید “نابودگر: سرنوشت تاریک”، دنباله ای مستقیم بر دو قسمت اول این مجموعه فیلم ها، یعنی “نابودگر” (The Terminator) و “نابودگر ۲: روز داوری” (Terminator ۲: Judgment Day) است که به ترتیب، در سال های ۱۹۸۴ و ۱۹۹۱ به کارگردانی “جیمز کامرون” (James Cameron) ساخته شده اند.

کارگردانی قسمت جدید این فیلم بر عهده ی “تیم میلر” (Tim Miller) خواهد بود و “جیمز کامرون” این بار به عنوان تهیه کننده با فیلم جدید “نابودگر: سرنوشته تاریک” همکاری خواهد کرد.

“آرنولد شوارتزنگر” (Arnold Schwarzenegger)، “لیندا همیلتون” (Linda Hamilton)، “گابریل لونا” (Gabriel Luna) و “مک کنزی دیویس” (Mackenzie Davis) از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم “نابودگر: سرنوشت تاریک” به ایفای نقش می پردازند.

این فیلم در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۰ آبان ۱۳۹۸) به طور رسمی در سینما های ابالت متحد آمریکا اکران خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم