اولین تریلر فصل سوم سریال Thirteen Reasons Why منتشر شد + ویدئو

شبکه ی نتفلیکس ساعاتی پیش با انتشار اولین تریلر از فصل سوم سریال محبوب “سیزده دلیل برای اینکه” (Thirteen Reasons Why)، علاوه بر اعلام تاریخ پخش فصل جدید، از تمدید این سریال برای فصل چهارم و پایانی خبر داد. در ادامه می توانید این تریلر کوتاه را تماشا کنید:

طبق گفته ی شبکه ی نتفلیکس، فصل سوم سریال “سیزده دلیل برای اینکه” مثل فصل های گذشته در سیزده قسمت تولید شده و در تاریخ 23 آگوست 2019 (1 شهریور 1398) به طور رسمی بر روی آنتن این شبکه خواهد رفت. همچنین این سریال برای فصل چهارم و پایانی نیز تمدید شده است که مراحل ساخت آن نیز به تازگی آغاز شده و تا کنون جزئیاتی از داستان و زمان پخش آن منتشر نشده است.

فصل اول سریال “سیزده دلیل برای اینکه” سال 2017 از شبکه ی نتفلیکس منتشر شد که مورد توجه بسیاری از مخاطبان و منتقدان قرار گرفت. فصل دوم این سریال نیز در سال 2018 منتشر شد و اکنون داستان فصل جدید این سریال ادامه ی اتفاقات فصل قبلی را دنبال می کند.

در فصل سوم سریال “سیزده دلیل برای اینکه” شاهد بازگشت “کاترین لانگفورد” (Katherine Langford)، بازیگر نقش “هانا بیکر”، نخواهیم بود. “دیلان مینت” (Dylan Minnette)، “آلیشا بو” (Alisha Boe) و “برندون فلین” (Brandon Flynn) از جمله بازیگرانی هستند که همانند فصل های گذشته در فصل سوم این سریال هم حضور دارند و به نقش آفرینی می پردازند.

دیدگاه‌ها

بستن فرم