اولین تریلر فیلم The Irishman به کارگردانی مارتین اسکورسیزی منتشر شد + ویدئو

بعد از انتشار اولین تصاویر رسمی از فیلم مورد انتظار “مرد ایرلندی” (The Irishman) توسط شبکه ی نتفلیکس، این شبکه ساعاتی پیش سرانجام اولین تریلر رسمی این فیلم را منتشر کرده است که در آن شاهد بسیاری از اتفاقات فیلم هستیم. شما در ادامه می توانید این تریلر را تماشا کنید:

علاوه بر این، طبق آخرین اخبار منتشر شده، جشنواره ی فیلم نیویورک امسال قرار است با فیلم “مرد ایرلندی” افتتاح شود. این جشنواره  از ۲۷ سپتامبر تا ۱۳ اکتبر ۲۰۱۹ (۵ مهر تا ۲۱ مهر ۱۳۹۸) برگزار خواهد شد. گفتنی است که این فیلم یکی از مهم ترین فیلم های شبکه ی نتفلیکس است و انتظار می رود که سال آینده برنده ی جایزه ی اسکار شود.

فیلم “مرد ایرلندی” جدید ترین اثر کارگردان مشهور، “مارتین اسکورسیزی” (Martin Scorsese) است که با ژانر جنایی و بودجه ای ۱۴۰ میلیون دلاری ساخته شده است. بازیگران سرشناسی مثل “آل پاچینو” (Al Pacino)،  رابرت دنیرو (Robert De Niro) و “جو پشی” (Joe Pesci) در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

فیلم “مرد ایرلندی” با اقتباس از کتابی به نام “شنیدم خانه ات را رنگ کردی” (I Heard You Paint Houses)، نوشته ی “چارلز برندت” (Charles Brandt)، ساخته شده است. (عبارت “شنیدم خانه ات را رنگ کردی” در زبان انگلیسی یک اصطلاح است که به قتل و خونریزی اشاره می کند.)

فیلم هایی مثل “سکوت” (Silence)، “رفتگان” (The Departed)، “گرگ وال استریت” (The Wolf of Wall Street) و “هوگو” (Hugo) از جمله فیلم هایی هستند که به کارگردانی “مارتین اسکورسیزی” ساخته شده اند.

دیدگاه‌ها

بستن فرم