7 انیمه جذاب و دیدنی شبیه انیمه “گانتس” (Gantz)

“گانتس” یک انیمه ترسناک محبوب است که پر از صحنه های خون و خونریزی و اکشن می باشد. بنابراین برای افرادی که به مضامین خشن علاقه دارند جذاب است. با این حال این انیمه پر از صحنه های اچی (صحنه های اروتیک) است. داستان درباره داستان بقای شخصیت هاست. کی کورونو، قهرمان انیمه، در بازی گیر افتاده و کشته می شود. در این دنیا قوانین اخلاقی وجود ندارد و هرکس می تواند هرکاری که دوست دارد انجام دهد. بنابراین ماجراهای خشن بسیار رخ می دهد. اگر به دنبال انیمه هایی هستید که از لحاظ فضا و سبک به این انیمه نزدیک باشند، پس به جای درستی آمده اید. در اینجا فهرستی از انیمه های مشابه را معرفی می کنیم. با پروشات همراه باشید.


7. سرزمین عجایب مرد مرده – Deadman Wonderland – 2011

یک انیمه محبوب با صحنه های اکشن و خونریزی که می تواند برای طرفداران انیمه های وحشت جالب باشد. در این انیمه مشابه “گانتس” قهرمان در یک شرایط خطرناک گیر افتاده است. در هر دو انیمه شاهد صحنه های خشن و ترسناک هستیم. در اینجا هم قهرمان در یک بازی خطرناک گیر افتاده و به آسانی می میرد.

یک روز عادی است که گانتا ایگاراشی به همراه همکلاسی هایش به سرزمین عجایب مرد مرده، یک پارک تفریحی شبه زندان، می رود. در اینجا زندانیان برای سرگرمی مردم کارهای خطرناک انجام می دهند. اما کسی نمی دانست اغلب این دانش آموزان در پایان روز زنده نخواهند ماند. یک مرد قرمزپوش ظاهر شده و تمام همکلاسی های گانتا را می کشد. درنتیجه گانتا مجرم شناخته شده و به همان زندان می رود. در آنجا زنجیر محکمی دور گردنش بسته شده که تنها با پیروزی در بازی های خطرناک زندان شل می شود. زندانی ها شرور و بدذات هستند. این جا برای گانتا مناسب نیست. اما او برای  پی بردن به هویت مرد قرمزپوش و مبرا نمودن خود باید زنده بماند.

همچنین بخوانید: 15 انیمه جذاب و دیدنی شبیه انیمه برزرک (Berserk)


6. کاکورنبو: قایم موشک – Kakurenbo: Hide & Seek – 2004

یک فیلم انیمه با مضامین ترسناک و ماورایی که سرگرم کننده و ضن برانگیز است. شاید به اندازه “گانتس” ترسناک و خشن نباشد اما شباهت هایی دارد. فضای انیمه تاریک بوده و یک بازی خطرناک را نشان می دهد که شخصیت های اصلی در آن نقش دارند. فضای فیلم رازآلود و مخوف است. یکی از ضعف های انیمه زمان کوتاه آن است که بین تماشاگر و شخصیت ها فاصله می اندازد. داستان درباره بازی اوتوکویو یا همان قایم موشک است. یک بازی جسورانه برای بچه های ماجراجو و شجاع. بله، این بازی خطرناک است، زیرا کودکانی که در آن شرکت می کنند معمولا گم می شوند. بازی زمانی آغاز می شود که هفت شرکت کننده آماده باشند و ماسک روباه بپوشند. دلیل این ناپدید شدن ها چیست؟ آیا شیطان در آن دست دارد یا موجود دیگری؟

همچنین بخوانید: بهترین انیمه‌های زمستان ۲۰۱۹ به انتخاب پروشات


5. ترانه پریان – Elfen Lied – 2004

یک انیمه ترسناک محبوب برای طرفداران داستان های ترسناک و خونین که از این نظر شبیه “گانتس” است. هردوی انیمه ها پر از صحنه های خون و خونریزی و اکشن هستند. این انیمه به عنصر شوک تکیه می کند. همچنین هردو انیمه پر از صحنه های برهنگی هستند. بنابراین به تنهایی بر خشونت تکیه ندارند. تفاوت اصلی میان آن دو این است که در “ترانه پریان” لحظات شیرین وجود دارد، اما در “گانتس” خیر.

دیکلونیوس ها گونه های تکامل یافته از انسان ها هستند که شاخ کوچک داشته و دست هایشان غیرقابل دید است. لوسی به عنوان یک دیکلونیوس در معرض آزمایشات مختلف قرار می گیرد. یک روز از این جهنم فرار می کند. اما شدت شکنجه های وارده او را به یک دیوانه تشنه انتقام تبدیل کرده است.  بنابراین در این بین همه را از بین می برد. او شخصیت دوگانه ای یافته که نیمی یک دختر معصوم و نیمی دیگر یک جانور درنده است. در زمان معصومیت با دو دانشجوی کالج برخورد می کند. آنها دلشان به حال او سوخته و او را به گروه خود وارد می کنند. اما نمی دانند به زودی زندگی شان تحت تاثیر قرار می گیرد.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه های سه بعدی (3D) تاریخ سینما را بشناسید


4. اسورد آرت آنلاین – Sword Art Online – 2012

یک انیمه محبوب ایزکی درباره یک بازی خطرناک که بازیکن ها بین مرگ و زندگی قرار می گیرند و به همین دلیل در این لیست قرار گرفت. با این حال در این انیمه برهنگی وجود ندارد. داستان درباره یک بازی واقعیت مجازی به نام اسورد آرت آنلاین است که از جدیدترین تکنولوژی NervGear استفاده می کند. اما هنگامی که کازوتو کیریگایا به همراه هزاران تن دیگر به بازی قدم می گذارد، در آن گیر می افتد. اکنون باید برای بقا در بازی تلاش کنند تا بتوانند از آن خارج شوند. تنها مشکل این است که اگر در بازی بمیرند، در دنیای واقعی خواهند مرد. کازوتو باید برای پیروزی در بازی تلاش کند. او برای زنده ماندن باید همراهانی داشته باشد. سپس آسونا یوکی را دیده و عاشق او می شود.

همچنین بخوانید: 12 انیمه شبیه حمله به تایتان (Attack on Titan) که باید تماشا کنید


3. حمله به تایتان – Shingeki no Kyojin – 2013

یکی از معروف ترین انیمه های موجود که طرفداران زیادی دارد. در حال حاضر قسمت دوم فصل سوم روی آنتن است. این انیمه با “گانتس” شباهت های بسیاری دارد. هردو پر از صحنه های اکشن و خونین هستند. در این انیمه هیولاهایی وجود دارد که می توانند شخصیت ها را کنار بزنند. پس حتما این انیمه را تماشا کنید. داستان جذاب و شخصیت ها دیدنی هستند و برخلاف “گانتس” صحنه های برهنه در آنها وجود ندارد.

داستان قرن ها پیش رخ می دهد. به دلیل وجود هیولاهایی به نام تایتان ها انسان ها در معرض انقراض قرار دارند. تایتان باید از انسان ها تغذیه کنند و زنده بمانند. آنها در مسیر خود همه چیز و همه کس را نابود می کنند. انسان ها برای محافظت از خود دیوارهای بزرگ ساخته اند. انسان ها برای مبارزه با این هیولاها سلاح های بزرگ 3 بعدی ساخته اند. حتی ییگر، قهرمان مرد داستان شاهد خورده شدن مادرش توسط یک تایتان است. بنابراین سوگند می خورد که سخت تلاش کرده و تا کشتن آخرین تایتان زنده نماند. با این حال رازهای بسیاری وجود دارد که سرنوشت انسان ها را تغییر خواهد داد.

همچنین بخوانید: 12 انیمه برتر سامورایی که باید تماشا کنید


2. بوکورانو – Bokurano – 2007

یک انیمه علمی تخیلی که اگر طرفدار انیمه های مکای اکشن هستید، باید این انیمه را تماشا کنید. این انیمه با “گانتس” شباهت هایی دارد. در هردوی این انیمه ها شخصیت های اصلی در نوعی بازی خطرناک گیر افتاده اند. احتمال خطر در بازی زیاد است و هر اشتباه به قیمت مرگ شخصیت تمام می شود. داستان درباره 15 کودک است که 8 نفرشان پسر هستند. آنها حین ماجراجویی تابستانی یک غار رازآلود را کشف می کنند. به داخل آن وارد شده و یک اتاق پر از کامپیوتر را کشف می کنند. مردی به نام کوکوپلی خود را به عنوان صاحب آنها معرفی کرده و می گوید یک بازی رباتیک ساخته که جهان را از شر حمله 15 بیگانه نجات می دهد. بنابراین 14 نفرشان را ترغیب می کند تا برای شرکت در بازی قرارداد امضا کنند. پس از امضای قرارداد به خطر بازی پی می برند. آنها باید این ربات را کنترل کرده و در مقابل حملات دفاع کنند. اما درباره نیروی ربات زرث رازهایی وجود دارد.

همچنین بخوانید: 12 انیمه برتر تاریخ درباره غذا و آشپزی


1. بتوم! – Btooom! – 2012

یک انیمه ایزکی با صحنه های اکشن و ماجراجویانه که از این نظر با انیمه “گانتس” شباهت هایی دارد. در هردوی انیمه ها قهرمان مردی است که در یک محیط بیگانه گیر افتاده است. در این محیط باید مهارت هایش را به آزمایش گذاشته و هر اشتباه به قیمت مرگ او تمام می شود. او با دختری روبرو شده و باهم همراه می شوند. با این حال بین این انیمه و “گانتس” تفاوت هایی وجود دارد. یکی از این تفاوت ها این است که در “بتوم” برهنگی وجود ندارد و داستان جدی است.

ریوتا ساکاموتو برترین بازیکن آنلاین بتوم در ژاپن است. این تنها موفقیت او در زندگی است. یک روز در محیط ناآشنایی بیدار شده و نمی داند چگونه به آنجا رفته است. در دستانش یک کریستال سبزرنگ وجود دارد. او متوجه می شود این محیط بتوم است. به این معنا که باید در محیط خطرناک آن زنده بماند. هر بازیکن باید بازیکن های دیگر را به قتل برساند. گرچه در ابتدا مخالف خشونت است اما سپس باید با آن کنار بیاید. او با هیمیکو همراه می شود تا در این بازی خطرناک زنده بماند. تنها سلاح آنها کیفی پر از بمب هایی به نام BIM است.

همچنین بخوانید: 11 انیمه برتر تاریخ با موضوع فرشتگان که باید ببینید


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها

بستن فرم