لیست بهترین سریال های ساخته شده توسط شبکه نتفلیکس

سریال های تلویزیونی می توانند برای دقایقی توجه شما را از زندگی روزمره به خود معطوف کرده و سرگرم کننده باشند. سریال های خوش ساخت با اجراهای دیدنی و داستان های جذاب به شما اجازه می دهند در دنیاهای مختلف قدم گذاشته و با شخصیت های تخیلی ارتباط برقرار کنید، درنتیجه تجربه جدیدی را در اختیارتان قرار می دهد. حقایق این سریال ها از اخبار بیشتر است. این سریال تلویزیونی الهام بخش بوده و به شما اجازه می دهند تا با برقراری ارتباط با شخصیت ها یک تجربه جدید داشته باشید.

این روزها نتفلیکس در تولید سریال های تلویزیونی بی رقیب است. به نظر می رسد هرماه سریال های جدیدی از نتلفلیکس تولید می شود، بنابراین باید سریال های موفق تر را انتخاب کرده و با دیدن سریال های ضعیف وقت تان را به هدر ندهید. خوشبختانه ما این کار را برایتان انجام داده ایم و برترین سریال های نتفلیکس را به شما معرفی می کنیم. تا زمانی که این سریال ها به نتفلیکس تعلق داشته باشند می توانید به آنها اعتماد کنید. با پروشات همراه باشید.


دهان گشاد – Big Mouth

داستانی درباره زندگی دو پسر نوجوان و تجربه های آن ها با دنیای وحشت و بلوغ نوجوانی. اغلب قسمت های داستان گرافیکی و آزاردهنده بوده و با این حال پر از لحظات هوشمندانه است. این سریال به موضوعات ممنوعه خودارضایی، چرخه قاعدگی، افکار ممنوعه و مسائل اینچنینی می پردازد. گرچه این موضوعات چندش آور است اما حقایق را نشان می دهد. با این سریال می توانید با دنیای بزرگسالی و نوجوانی آشنا شوید.

تولیدکنندگان: جنیفر فلاکت، اندرو گلدبرگ و نیک کرول

تعداد فصل ها: 2

همچنین بخوانید: معرفی 16 سریال تلویزیونی زیبا و دیدنی دهه 90 میلادی که نباید از دست بدهید


آینه سیاه – Black Mirror

” منطقه نیمه‌ روشن” (The Twilight Zone) یک سریال علمی تخیلی بود که با انتخاب مضامین جدید و پیشتر از زمان خود، الهام بخش بسیاری از فیلم های فعلی بود. به همین دلیل آن را یکی از بهترین سریال ها می دانند. سریال “آینه سیاه” ادامه این سریال است و به مسائل تاریک عصر تکنولوژی می پردازد. هر قسمت ذهن تان را به هم ریخته و پس از تماشای آن با انعکاس خود مواجه می شوید، درنتیجه به انزوای دنیای مدرن پی خواهید برد. هر قسمت هوشمندانه و جسورانه بوده و به شما این جسارت را می دهد که بیشتر در طبیعت وقت بگذرانید.

تولیدکنندگان: چارلی بروکر

تعداد فصل ها: 4


بوجک هورسمن – BoJack Horseman

سریالی با صداپیشگی ویل آرنت درباره ستاره فراموش شده دهه 90 در سریال کمدی تخیلی معروف Horsin’ Around. بوجاک پس از گذر از مواع مختلفی مانند خودشناسی، روابط فروپاشده و نوشیدن زیاد ویسکی، بازگشته است. این کارتون حقایق تاریک و کمدی را ادغام می کند. این سریال نتفلیکس با حضور آرون پل از سریال “برکینگ بد” (Breaking Bad) حس ناامنی را با کمی جسورانه ادغام می کند.

تولیدکنندگان: رافائل باب-واکسبرگ

همچنین بخوانید: 18 سریال جذاب و دیدنی شبیه سریال دکستر (Dexter)


کسلوانیا – Castlevania

یک سریال اقتباسی از بازی ویدیوی سال 1986، که در ژانر فانتزی داستان بازمانده بلمونت و هدف او برای نجات اروپای شرقی از شر ولد دراکولا را به تصویر می کشد. معمولا فیلم های اقتباسی از بازی های ویدیویی ضعیف عمل می کنند، اما این سریال انیمیشن اقتباسی از بازی های ویدیویی دیدنی است. این سریال با ویلن پیچیده و دیالوگ های گزنده، مخصوصا در رابطه با مسائل اجتماعی از جانب وارن الیس و بی اعتقادی او به همه چیز جذاب است. این سریال سردسته سریال های موفق نتفلیکس است.

تولیدکنندگان: کونامی

تعداد فصل ها: 2


دردویل – Daredevil

یک سریال زیبا درباره مت مرداک که به عنوان یک ابرقهرمان نترس با دنیای جرایم مبارزه می کند. چارلی کاکس در نقش این قهرمان خستگی ناپذیر که با ویلن ها مبارزه می کند، درخشیده است. وینسنت دونوفوریو در نقش کینگ پین یکی از بهترین اجراهای خود را ارائه داده و از جاش برولین و مایکل بی.جردن پیشی می گیرد. این سریال علاوه بر فیلمنامه هوشمندانه و شخصیت پردازی ها، یکی از بهترین صحنه های اکشن را ارائه می دهد.

تولیدکنندگان: استن لی (شخصیت) و درو گدارد

تعداد فصل ها: 3

همچنین بخوانید: 12 سریال جذاب و دیدنی شبیه سریال غریبه (Outlander)


تاریک – Dark

این سریال نتفلیکس که در سایه شهرت “چیزهای عجیب” (Stranger Things) قرار دارد، به مسائل ماورایی و گم شدن کودکان می پردازد. گرچه تحت تاثیر سریال نامبرده است، با این حال هیجان بیشتری دارد. داستان در یک شهر آلمانی رخ می دهد که ناپدید شدن دو کودک بر رابطه میان چهار خانواده تاثیر می گذارد. گرچه جنبه های رازآلود فیلم اندک است، اما ترسناک و تاثیرگذار بوده و گره های پیچیده دارد. این سریال تاحدی یادآور “توئین پیکس” (Twin Peaks) دیوید لینچ است، اما مطمئنا به زودی جایگاه خودش را پیدا می کند.

تولیدکنندگان: باران بو ادار و جانتی فریز

تعداد فصل ها: 1


خانه پوشالی – House of Cards

اولین سریال اوریجینال نتفلیکس که در فصل پایانی به سر می برد، هنوز یکی از برترین سریال های آن است. فرانسیس آندروود یک مرد کنگره است که کوین اسپیسی نقش او را ایفا کرده و رابین رایت نیز نقش کلر آندروود، همسر او را ایفا می کند. این سریال بر نحوه سریال سازی تلویزیون، کارگردانی، اجرا و داستان سرایی، تاثیر گذاشت. قهرمان داستان از رازهای دنیای سیاست آگاه بوده و به قیمت ورود به دنیای ریاست جمهوری آمریکا از دست زدن به کارهای کثیف ابایی ندارد. پس از اخراج کوین اسپیسی این سریال با افول مواجه شد اما با اجرای رابین رایت فصل پایانی نیز همچنان درخشان است.

تولیدکنندگان: بو ویلیمون

تعداد فصل ها: 6

همچنین بخوانید: 12 سریال جذاب و دیدنی شبیه سریال خانه پوشالی (House of Cards)


جسیکا جونز – Jessica Jones

کریستن ریتر با بازی در نقش اصلی ضدقهرمانی که به اختلال استرس پس از حادثه دچار است، شخصیت طغیانگری است که شاید شبیه ابرقهرمان های عادی نباشد. ریتر پس از ایفای نقش جزوی در فصل دوی سریال “برکینگ بد” در نقش اصلی این سریال خوش درخشیده است. این سریال از سریال های مارول سنگین تر بوده و لحظاتی کندتر است، اما جذابیت ریتر داستان را پیش می برد.

تولیدکنندگان: استن لی (شخصیت)، ملیسا روزنبرگ

تعداد فصل ها: 2


لوک کیج – Luke Cage

یک سریال ابرقهرمانی زیبا با مایک کالتر در نقش اصلی که خیابان های ترسناک نیویورک را به تصویر می کشد. لوک کیج به دلیل تجارب گذشته خود به عنوان یک مجرم قدرت و مهارت زیادی دارد. او تصمیم گرفته زندگی جدیدی را آغاز کند، با این حال مشکلات رخ داده او را با گذشته خود مواجه کرده و باید شهر را نجات دهد. بازیگران درجه یک، موسیقی متن زیبا و فرهنگی شهری، این سریال را به یکی از برترین تجربه های مارول تبدیل می کند.

تولیدکنندگان: استن لی، چئو هوداری کوکر

تعداد فصل ها: 2

همچنین بخوانید: 10 سریال جذاب و دیدنی شبیه سریال اشیای تیز (Sharp Objects)


ساخت یک قاتل – Making A Murderer

این سریال با فرمت مستند رمزورازهای پیرامون مردی را نشان می دهد که به دلیل اهانت جنسی به مدت 18 سال در زندان بود. پس از آزادی بازهم به خاطر قتل روانه زندان شد. یک سریال با ریتم کند که سازوکار سیستم و مضامین حقوقی پیچیده را هدف قرار داده و آنها را نشان می دهد. فصل دوم هم سیستم قضایی ایالات متحده را نشان می دهد.

تولیدکنندگان: لارا ریچیاردی، معیرا دموس

تعداد فصل ها: 2


مجنون – Maniac

چه می شد اگر می توانستید تمام مشکلات تان را به طور موقت حل کنید؟ این سریال داستان دو غریبه را نشان می دهد که شرط می بندند مشکلات یکدیگر را حل کنند، آن هم بدون اینکه عواقبی در پی داشته باشد. ظاهرا همه چیز خوب پیش نمی رود. اما استون برنده جایزه اسکار و جوناه هیل نامزد اسکار در این سریال حضور داشته و بنابراین شاهد یک سریال هوشمندانه همچنین جلوه های بصری داستان هم دیدنی است.

تولیدکنندگان: کری فوکوناگا و پاتریک سامرویل

تعداد فصل ها: 1

همچنین بخوانید: معرفی 10 سریال جذاب و دیدنی شبیه دروغ های کوچک بزرگ (Big Little Lies)


استاد هیچی – Master of None

داستانی درباره زندگی شخصی و حرفه ای بازیگری به نام دیو در دهه 30 زندگی که شاید ساده به نظر برسد. با این حال اجرا و طنز موجود در داستان سریال را جذاب می کند. به نظر می رسد عزیز انصاری و الن یانگ برای ساخت این سریال از تجربه های زندگی خود الهام گرفتند تا همه چیز واقعی جلوه کند. داستان به زندگی یک بزرگسال، یافتن روابط جدی، حرفه و مسائلی از این قبیل می پردازد.

تولیدکنندگان: عزیز انصاری و الن یانگ

تعداد فصل ها: 2


شکارچی ذهن – Mindhunter

سریالی در حال و هوای فیلم های “زودیاک” (Zodiac) و “سکوت بره ها” (Silence of the Lambs) درباره یک مامور اف بی آی در دهه 70 که باید با قاتل های سریال محاسبه کرده و پرونده های شخصیتی تهیه کند. این سریال به شخصیت پردازی توجه ویژه ای داشته و کارگردانی هر قسمت بسیار موفق است. در این داستان با هیولاهای قاتل مواجه شده و می توانیم جنبه تاریک روان انسان را ببینیم. در فصل دوی داستان شاهد قتل های چارلز منسون خواهیم بود.

تولیدکنندگان: جو پنهال

تعداد فصل ها: 1

همچنین بخوانید: معرفی 12 سریال جذاب و دیدنی شبیه فرزندان آشوب (Sons of Anarchy)


نارکوس – Narcos

پابلو اسکوبار یکی از معروف ترین مردان تاریخ است که درامد شخصی او از راه قاچاق کوکائین در یک سال 21.9 میلیارد دلار بود و این سریال به زندگی این ارباب دنیای مواد مخدر می پردازد. این سریال به زندگی آشفته او و ماموری به نام استیو مورفی که به دنبال دستگیری مافیای کوکائین است، می پردازد. واگنر مورا و بوید هالبروک با اجرای زیبای خود این سریال را دیدنی می کنند. این سریال در هر فصل بهتر شده و ما را با دنیای تاریک کارتل آشنا می کند.

تولیدکنندگان: کارلو برنارد، کریس برنکاتو و داگ میرو

تعداد فصل ها: 4


نارنجی مد جدید است – Orange is the New Black

پایپر چپمن به جرم قاچاق مواد مخدر به دوست دختر سابقش پشت میله های زندان اسیر شده است. این سریال با نمایش زندانی های دربند کلیشه های سریال های مشابه را کنار میزند. در این سریال که آمیزه ای از طنز و درام محسوب می شود، ستارگان زن با استعداد هنرنمایی می کنند که سردسته آنها تیلور شیلینگ است. این سریال در فصل ششم هنوز دیدنی و جذاب است.

تولیدکنندگان: جنجی کوهان

تعداد فصل ها: 6

همچنین بخوانید: معرفی 12 سریال جذاب و دیدنی شبیه نارنجی مد جدید است (Orange is the New Black)


اوزارک – Ozark

جیسون بتمن که به دلیل اجرای کمدی در “پرورش شکست خورده” (Arrested Development) شناخته می شود، در این تریلر رازآلود اجرای زیبایی دارد. یک درام سیاه و کندی درباره یک مشاور مالی که باید 500 میلیون دلار یک موادفروش را در عرض 5 سال پولشویی کند. این سریال هم مانند “برکینگ بد” یک مرد خانواده را نشان می دهد که به تدریج به توانایی های خود پی خواهد برد. این سریال با پتانسیل فراوانش می تواند سریال کلاسیک جنایی بعدی باشد.

تهیه کنندگان: بیل دوبوک و مارک ویلیامز

تعداد فصل ها: 2


پیکی بلایندرز – Peaky Blinders

در دهه 70 تا 90 میلادی آثار کلاسیک گانگستری درخشانی مانند “پدرخوانده” (The Godfather)، “رفقای خوب” (Goodfellas) و “دانی براسکو” (Donnie Brasco) تولید شدند. خوشبختانه پیکی بلایندرز ساخته شد تا داستان حماسی قدرت و خون و اسلحه را نشان دهد. این داستان که در سال 1919 بریمینگام رخ می دهد، درباره گروه گانگستری تامی شلبی است که کیلین مورفی نقش او را ایفا می کند. بازیگران دیگر از جمله تام هاردی نیز درخشان هستند. این درام گانگستری زیبا به مضامین جنسی، مواد مخدر و خشونت می پردازد.

تهیه کنندگان: استیون نایت

تعداد فصل ها: 4

همچنین بخوانید: معرفی 14 سریال جذاب و دیدنی شبیه پیکی بلایندرز (Peaky Blinders)


چیزهای عجیب – Stranger Things

بهترین سریال اوریجینال نتفلیکس که هم نامه عاشقانه ای به آثار کلاسیک دهه 80 محسوب می شود و هم یک روایت علمی تخیلی. این سریال از بازیگران بااستعداد بهره می برد، از جمله میلی بابی براون در نقش اصلی الون. داستان آنقدر باورپذیر است که می توانید با شخصیت های کودک ارتباط برقرار کرده و در تجربه ها و ماجراجویی های عجیب آنها همراه شوید. ماجراجویی های داستان اعتیادآور است و در هر قسمت به دوران کودکی بازمی گردید. چیزهای عجیب به شما یادآوری می کند که دوستی همه چیز است و گرچه شاید داستان آشنا باشد اما پیام آن بسیار جالب است.

تولیدکنندگان: مت دوفر و راس دوفر

تعداد فصل ها: 2


پایان دنیای لعنتی – The End of the F***ing World

الکس لاتر در یکی از عجیب ترین قسمت های “آینه سیاه” حرفه اش را آغاز کرد و اکنون در کنار جسیکا بردن در این سریال جذاب حضور دارد. این سریال خشن جدید نوجوان دیوانه ای به نام جیمز و نوجوان شورشی دیگری به نام آلیسا را نشان می ده که برای یافتن پدر آلیسا یک سفر جاده ای را آغاز می کنند. این سریال عجیب و پوچ گرایانه یک کمدی تاریک با مضامین مخوف است که لحظات جالبی را برایتان به نمایش می گذارد. دو شخصیت اصلی تظاهر می کنند چیزی برایشان مهم نیست، اما به تدریج متوجه می شوید چیزهای مهمی برایشان وجود دارد.

تولیدکنندگان: چارلز اس.فورسمن

تعداد فصل ها: 1

همچنین بخوانید: معرفی 15 سریال جذاب و دیدنی شبیه برکینگ بد (Breaking Bad)


تسخیرشدگی – The Haunting of Hill House

یک سریال ترسناک اقتباسی از رمان شیرلی جکسون در سال 1959، درباره خانواده ای که بازیگران موفق به جای آنها نقش آفرینی می کنند، از جمله ویکتوریا پدرتی و هنری توماس، بازیگر نقش الیوت در ” ئی.تی. موجود فرازمینی” (E.T. The Extra-Terrestrial). شخصی پردازی هوشمندانه، داستان جسورانه، طراحی صحنه و فیلمبرداری، این سریال را به یک سریال ترسناک تبدیل کرد. این سریال به غم، رنج و فراق روابط پر از ترس می پردازد. درحالی که خانواده از مواجهه با ارواح می ترسند، یک داستان هولناک پدید می آید.

تولیدکنندگان: مایک فلاناگان، شیرلی جکسون (داستان)

تعداد فصل ها: 1


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (5)

بستن فرم

 1. آبتین

  بهمن 28, 1398

  تنها سریالی که از این لیست دیدم سریالStranger Thingsبود که واقعا جذاب بود با بازی های فوق العاده بازیگراش که این اثر تمام و کمال میکنه

  پاسخ

 2. وحید

  مرداد 18, 1398

  سریالPeaky Blinders برا BBC
  خواهشا اصلاح کنید

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به وحید

   مرداد 18, 1398

   سلام وحید جان،
   سریال Peaky Blinders استارتش تو شبکه BBC خورد ولی در حال حاضر با خرید امتیاز پخشش توسط نتفلیکس جزو سریال های Netflix Original محسوب میشه.

   پاسخ

 3. yar

  مرداد 5, 1398

  آقا عالی لطفا سریالا cwروهم بنویسید

  پاسخ

 4. زهرا اکیما

  مرداد 3, 1398

  بوجک هورسمن و دارک با اختلاف بهترینن ♥

  پاسخ