لیست قدرتمندترین موجودات کیهانی در کمیک های DC

کمپانی دی سی (DC) همیشه ثابت کرده که قوی ترین شخصیت های تاریخ کتاب های کامیک را داراست. با وجود شخصیت های خداگونه ای مانند سوپرمن، زن شگفت انگیز، گرین لانترن و فلش، همیشه گفته می شود دی سی برای طرفداران قهرمان های قدرتمند مناسب است و مارول برای قهرمان های انسانی.

باوجود شخصیت های قدرتمند روی زمین، دی سی در زمینه داشتن این شخصیت ها پیشرو است. افرادی مانند سوپرمن و زن شگفت انگیز به ویلن یا متفقانی از دنیاهای دیگر نیاز دارند تا آنها را به چالش انداخته و از لحاظ قدرت با آنها رقابت کنند. به این معنا که برخی از قدرتمندترین شخصیت های دی سی از قلمروهای کهکشانی هستند. در اینجا می خواهیم 10 شخصیت قدرتمند دی سی از تاریخچه کتاب های کامیک را مرور کنیم. با پروشات همراه باشید.


10. ولور – VALOR

سوپرمن قوی ترین بیگانه سیاره زمین است، اما دکسام و مون-ال نیز می توانند جز قوی ترین ها باشند. او پس  از دیدار جور-ال و دریافت راهنمایی پیش از انفجار کریپتون به زمین رسید. سپس به نقطه فانتوم فرستاده شد تا به تنهایی زندگی کند، تا اینکه برای درمان او مرهمی کشف شد.

ولور به دلیل نیروی خورشیدی زمین از لحاظ قدرت و آسیب ناپذیری، طول عمر، حواس و پرواز، با سوپرمن برابر است. زمانی که در زیر نور خورشید قرار می گیرد قدرتش چند برابر می شود. تنها نقطه ضعف او آسیب پذیری در برابر رهبری است، که به دلیل سرم ضدرهبری توسط برینیاک 5 کنترل شد.

همچنین بخوانید: رده بندی تمام فیلم های کمپانی دیزنی که در سال 2018 اکران شدند


9. اینفینیتی من – INFINITY MAN

نسخه های مختلف از اینفینیتی من وجود دارد که اولی برادر دارک ساید است. با این حال تمام آنها محافظ نیو جنسیس بوده و در ازای این محافظت او نیز در برابر خطر از آنها محافظت می کند.

او در مقابل قوی ترین قهرمانان و ویلن ها مبارزه کرده و در زمان سختی ها، می تواند با قابلیت دور جابجایی با افرادی چون سوپرمن مبارزه کند. او بسیار خطرناک است و اخیرا بی رحمی های بسیاری نشان می دهد. او برای درک آستانه قدرت های خود نه تنها در برابر گرین لانترن بلکه رد لانترن و گادهد نیز مقابله کرده است.

همچنین بخوانید: 10 پرنسس محبوب دخترها در دنیای انیمیشن های دیزنی


8. پارالاکس – PARALLAX

هال جردن یکی از برترین ابرقهرمان های تاریخ و قدرتمندترین اعضای سپاه گرین لانترن می باشد. او همیشه نترس بوده و کار درست را انجام می دهد. با این حال، پارالاکس بیگانه ای است که از ترس تغذیه کرده و در بدترین شرایط می توانست به جردن حمله کند.

پالاراکس آنقدر قوی بود که توانست هال جردن نترس و قوی را دیوانه کند و گرین لانترن را به مرگبارترین ویلن جهان تبدیل نماید. او با کمک جردن سپاه گرین لانترن و نگهبانان را نابود کرد و او را به ویلنی تبدیل کرد که قهرمانان زمین نمی توانند او را متوقف کنند. تنها صداقت جردن و قربانی شدن پارالاکس توانست او را کنترل کند.

همچنین بخوانید: لیست بهترین انیمیشن هایی که در سال 2018 اکران شدند


7. سپاه گرین لانترن – GREEN LANTERN CORPS

سپاه گرین لانترین یک شخصیت نیست، بلکه نیروهای حاکم بر جهان است. این سپاه شامل 7،2020 تن بوده و به دو گروه حدودا 3600 تن تقسیم می شوند که یگ گروه روی زمین هستند.

این شخصیت ها نه قوی ترین شخصیت های جهان بوده بلکه در کنار هم قدرت شان بیشتر می شود. آنها قوی ترین سلاح ها را داشته و حلقه های قدرت و هر لانترن براساس شخصیت و اراده قوی شان انتخاب می شوند.

همچنین بخوانید: 10 شخصیت مارول که از دی سی الهام گرفته شده اند


6. اوریون – ORION

اوریون پسر دارک ساید است که برای اولین بار در سال 1971 در سری نیوگادهای جگ کیربی دیده شد. اوریون یک شخصیت پیچیده است که به عنوان پسر دارک ساید خطرناک می باشد اما می خواهد نیروهای اهریمنی را کنترل کند. اما همیشه موفق بوده و عضو قدرتمند نیوجنسیس است.

او به عنوان یک خدای جدید قدرتمند است و به عنوان یک عضو جاودانه بسیار قوی است. قدرت او به اندازه ای است که می تواند با سوپرمن مبارزه کرده و گرین لانترن را شکست دهد. او می تواند با شخصیت هایی مانند سوپرمن مبارزه کند و هراسی ندارد.

همچنین بخوانید: ده فیلم برتر ژانر کمدی سیاه


5. مستر میکسیزپیتلیک – MISTER MXYZPTLK

مستر میکسیزپیتلیک موجودی از بعد پنجم بوده و به زمین می آید تا با شخصیت هایی مانند سوپرمن مقابله کند. یک شخصیت کلاهبردار که می تواند حقیقت را تغییر داده و به عنوان یک موجود جادویی یکی از نقطه ضعف  های سوپرمن را نشان دهد.

او می خواهد هرکاری که دوست دارد را انجام دهد، با هر کجا رفته و کنار هرکسی باشد. تنها راه مقابله با او انجام معماهای اوست. او قابلیت دورجابجایی داشته، جاودانه است و می تواند منطق افراد را دستکاری کند. تنها نقطه ضعف او این است که قدرت هایش را محدود می کند.

همچنین بخوانید: ۱۰ مستند خارق العاده سینما که احتمالا تاکنون ندیده اید


4. دارک ساید – DARKSEID

دلیل ایجاد لیگ عدالت در دنیای دی سی این است که زمین با تهدیدی مواجه شد که کسی از پس آن برنمی آمد. این تهدید دارک ساید بود که از هر قهرمان دیگری قوی تر بوده و سوپرمن و زن شگفت انگیز برای پیروزی در برابر او و نجات زمین به کمک نیاز داشتند.

دارک ساید به عنوان یک خدای جدید قدرت مطلق را داراست. یک خدای جاودانه و آسیب ناپذیر، که می تواند زخم های خود را درمان کرده و قدرت ابرقهرمانی و استقامت بالا را داراست. او آنقدر قوی است که در نبرد سوپرمن را شکست می دهد. او همچنین با قدرت امگا شکست ناپذیر است.

همچنین بخوانید: تانوس در برابر دارک ساید؛ کدام یک پیروز مبارزه خواهد بود؟


3. آنتی-مانیتور – ANTI-MONITOR

دکتر منهتن کارهای زیادی انجام داده تا ثابت کند قوی ترین موجود جهان است. پیش از او آنتی-مانیتور بود که با فاجعه در زمین و تغییر دادن جهان دی سی، همه چیز را نابود کرد.

در حقیقت تنها فداکاری بری الن بود که توانست او را متوقف کند. او جهان های بی شمار را نابود کرده و کسی نمی توانست مانع او شود. او می تواند ماده را تغییر دهد، انرژی را جذب کند، حقیقت را دگرگون نماید، و به دلیل آسیب ناپذیری بدون هیچگونه جراحت در برابر قوی ترین قهرمان های جهان زنده می ماند.

همچنین بخوانید: ققنوس در برابر تانوس؛ کدام شخصیت در مبارزه پیروز خواهد شد؟


2. نگهبانان جهان – THE GUARDIANS OF THE UNIVERSE

نگهبانان جهان اعضای جاوادانه و رهبران سپاه گرین لانترن هستند. هدف آنها نظم بخشیدن به جهان است و برای انجام آن هرکاری می کنند. درحالی که آنها به اندازه موجودات دیگر این لیست قدرتمند نیستند، باهوش ترین موجودات محسوب شده و قدرت اصلی آنها در دانش شان نهفته است.

مقاومت زیاد، اگاهی، دانش وسیع و قدرت روانی بالا، از جمله توانایی های آنهاست. قدرت روانی آنها از قوی ترین شخصیت های سپاه بیشتر بوده و همانطور که کایل رینر در گرین لانترن 3 گفت، سلاح نگهبانان می تواند با یک حرکت ساده زمین را به دو نیم تقسیم کند و آنها با آنتی-مانیتور نیز مقابله کردند.

همچنین بخوانید: نگاهی به 10 شخصیت مرموز در فیلم های دیوید لینچ


1. پرزنس – THE PRESENCE

هنگام شمارش قوی ترین شخصیت های دی سی در تاریخ، قهرمان شماره یک باید خدای دی سی باشد. این موجود پرزنس نام دارد. درحالی که خدایان دیگر دی سی به خدای یونانی، زئوس و فرزندان او تعلق دارند، پرزنس نسخه مسیحی این شخصیت هاست.

این موجود قدرت اسپکتر را خلق کرد، به این معنا که یکی از قدرتمندترین شخصیت های دی سی مخلوق اوست. او می تواند مرده را زنده کند، همانطور که با جامعه جاستیس این کار را انجام داد. او در کامیک لوسیفر ظاهر شد و نشان داد که مطلق نیست. از زمان ادغام دی سی و ورتیگو باید شاهد حضور بیشتر این شخصیت باشیم.

همچنین بخوانید: لیست 40 تایی بهترین شخصیت های منفی در تاریخ سینما


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (134)

بستن فرم

 1. بهرام

  آذر 29, 1400

  من سه تا سوال دارم

  ۱. اینکه لوسیفر قویتره یا بیاندر ما قبل ریتکان

  ۲. در یه سایتی گفته شده بعضی ها معتقد هستند که خالق دنیای دی سی دکتر منهتن هست و سوال من اینکه اگه دکتر منهتن خالق دنیای دی سی هست اونوقت پرزنس اینجا چکاره هست؟

  ۳. اینکه در کمیک ها گفته شده پرزنس خدا هست و در جایی دیگه از کمیک ها میگه پرزنس نماینده خداست و پرزنسی که نسخه پیرمرد با کلاه و چتر و کت و شلوار ظاهر میشه یا پرزنسی که دست هست یا صدا اینا آواتره پرزنس اصلی هست و پرزنس اصلی(خدا)بیرون خلقت هست من میخواستم بدونم آخر جراین چیه میشه یکم توضیح بدین

  ممنون.

  پاسخ

 2. ناشناس

  آذر 6, 1400

  الان پروتژ قویتره یا الین بلک؟

  پاسخ

 3. ناشناس

  آبان 26, 1400

  یه سوال شیطان دنیای دیسی لوسیفر هست یا شیطان وحشی عظیم
  و یه سوال دیگه اینکه شیطان دنیای مارول هم یکی زیر همه است یا مفیستو

  یه سوال دیگه هم اینکه پروتژ قویتره یا الین بلک

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ناشناس

   آبان 27, 1400

   در واقع لوسیفر هستش و شیطان وحشی عظیم مث که نیمه تاریک پرزنسه و شیطان دنیای مارول هم اکه اشتب نکنم یا بیاندره یا پروتژ

   پاسخ

  • ایران در پاسخ به ناشناس

   آبان 27, 1400

   سوال اولت اینه که شیطان وحشی عظیم شیطان دیسی بود و اینکه لوسیفر تو ورتیگو شیطان اونجاست ورتیگو یه شکرت زیر مجموعه دیسیه که پرزنس قادر مطلق ورتیگو تو دیسی سورس قادر مطلقه فعلیه یکی زیر همه تو شماره آخر کمیک ایمورتال هالک معلوم شد خود والای همگانه که با یه ظاهر دیگه خودشو نشون داده بود و میخواد دوباره مولتیورس رو نابود کنه تا بعدا دوباره خلقش کنه مفیستو رو شیطان حساب کن ولی شیطان خیلی قوی نیست تو کمیک های مارول الین بلک قدرت پدربزرگش یعنی پرزنس ورتیگو رو داره و میشه قادر مطلق حسابش کرد پروتژ مبتونیت قدرتای دیگرانو کپی کنه ولی یه سلستیال قدرتمند به اسم اسکاتان یا به فارسی تأیید کننده با دادگاه زندگی با هم بهش حمله کردن و شکستش دادن یه جورایی مهرش کردن نمیدونم حالا تصمیم با خودت که کدوم قویتره

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به ایران

    آبان 27, 1400

    مگه شیطان وحشی عظیم نبمه تاریک پرزنس نبود؟😐

    پاسخ

    • اوتاکو * در پاسخ به رهام

     آذر 4, 1400

     نه اون تاریکی اعظم هست وقتی میخواستن بیدارش کنن این بیدار شد این از خوده لوسیفر هم اگه اشتباه نکنم ضعیفتره یا در حد اونه

     پاسخ

 4. دیسی

  آبان 7, 1400

  با احترام به مقاله میپردازم همینطوری دفعه قبل یچی گفتم و باید بگم مقاله وضعش خرابه ۱ رایتر ۲ پرایمال مانیتور ۳ پرزنس ۴ پرپچوا ۵ دارکساید تروفرم ۶ منهتن ۷ آنتی مانیتور و مانیتور ۸ های فادر ۹سیتوراک (شخصیت هایی که در ورتیگو هستن حساب نکردم )

  پاسخ

  • دارک نایت در پاسخ به دیسی

   آبان 8, 1400

   حاجی 😐
   هایفادر؟ ناموسا؟
   تروفورم دارک ساید که انگشت آنتی مانیتور و مانیتور هم نیست
   در ضمن منهتن قدرتمندتراز پریچوآست

   پاسخ

   • دیسی در پاسخ به دارک نایت

    آبان 8, 1400

    در کمیک سیکرت وارز دکترمنهتن آنتی مانیتور رو شکست داد و از تروفرم دارکساید قویتره

    پاسخ

   • دیسی در پاسخ به دارک نایت

    آبان 8, 1400

    اشتباه شد از تروفرم دارکساید شکست خورده منهتن

    پاسخ

    • دارک نایت در پاسخ به دیسی

     آبان 8, 1400

     سکرت وارز 😂😂😐😐😂😐😐 ماروله
     منهتن یه بار هم انتی مانیتور رو ملاقات ننموده دارک ساید تروفورم هم همینطور
     چی میگی؟

     پاسخ

 5. دارک نایت

  آبان 1, 1400

  خب من می‌پردازم به مقاله:
  با احترام از دم آشغال،
  پرزنس که اول دیسی نیست پرایمال مانیتور و رایتر و اینا هستند
  با حضور آنتی مانیتور در این لیست موافقم، انتی مانیتور جدید نه قدیمیه خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی قدرتمنده پسر پریچوآست و برادر بزرگتر مار نوو یا همون مانیتور و برادر کوچکتر آلفئوس ملقب به ورلد فورجر ، یک مگاورسال هست که معادل یک ۶ بعدی هست که در بعد ششم می‌تونه با نگاه کردن مالتیورس رو نابود کنه ولی خب سوم نمیتونه باشه ، پس تا الان:
  ۱-رایتر
  ۲-پرایمال مانیتور
  ۳-میلک من ، اهان قدرت این یارو فراتر از کمیکه!!! قدرتمندترین ورژن سوپرمن ، می‌تونه به راحتی کمیک رو نابود کنه!
  ۴-پرزنس دیسی
  ۵-پریچوآ ، یک مگاورسال شش بعدی که مث اب خوردن مالتیورس رو پودر می‌کنه-دکتر منهتن ! عجیبه براتون؟! بتمن هو لفز با گرفتن قدرت منهتن تونست با پریچوآ برابری کنه که این یعنی منهتن اگر رایتر و پرایمال و میلک رو حساب نکنیم، قدرتمندترین شخصیت دیسی بعد پرزنسه حالا من لوسیفر مورنینگ استار و مایکل رو حساب نمیکنم چون واسه ورتیگو هستن و سطح قدرتشون از زمین تا اسمون متفاوته
  ۶- ورلد فورجر-آنتی مانیتور-مانیتور
  ۷- با حضور دارکساید هم موافقم دارک ساید اصلی در کمیک اینفینیتی فرانتیر شماره ۱ صفحه اخر ، اسپکتر و فانتوم استرنجر و گانتث و هایفادر رو با یک ضربه کشت! البته اسپکتر و فانتوم الان یک مولتیورسال هستن و نسبت به قدیم ضعیف ترن ، و بارباتوس هم میتونست باشه! کسی که ورلد فورجر رو کشت
  خب می‌پردازم به بحث والا و پرزنس ، والای همگان یک نسخه استن لی یا همون اصلیشه که معادل رایتره که صدتای پرزنس رو میزاره تو جیبش ولی یک یکی بالاتر از دیگران یا همه هست که ۸۰ درصد قدرت والای همگان اصلی رو داره که پرزنس از اون قدرتمندتره یعنی ساده بگم:
  وان ابوو آل تجسم رایتر »»»»»»»»»»»»» پرزنس » وان ابوو آل د آدرز (ما اینو اکثرا میبینیم که از پرزنس ضعیفتره)

  پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به دارک نایت

   آبان 2, 1400

   ولایا همگان اصلی با رایتر برابر نیست ولی از پرزنس قویتره و کمی ضعیفتر از پرایمال مانیتور

   پاسخ

   • دارک نایت در پاسخ به اوتاکو *

    آبان 4, 1400

    نوچ برابر با رایتره و از امثال پرایمال مانیتور قدرتمندتره

    پاسخ

 6. دیسی

  مهر 1, 1400

  راستی یادم رفت بگم که کاپیتان جهان به عنوان نفر دوم تو دیسی کجاست ؟

  پاسخ

 7. دیسی

  مهر 1, 1400

  پرزنس اول ؟چی میگی پرزنش تو تاپ ۱۰۰۰ دنیا کامیک جا نداره اصلا آنتی مانیتور خیلی راحت اون زمین رو میترکونه ولی لوسیفر در حد نابودی یه کشوره مسخره بازی درنیارید و قویترین شخصیت هم که همه میدونن کیه درسته اون ولور هست که سوپرمن واسه صبحونه تو چایی نپتون میزاره

  پاسخ

  • دارک نایت در پاسخ به دیسی

   مهر 24, 1400

   برادر ، چند تا جلد کمیک خوندی ؟ پرزنس تاپ ۱۰۰۰ قرار نمی گیره؟😂😂😂 خدای یگانه است رسماً
   آنتی مانیتور…؟! بابا خفن نکشی ما رو با این نتیجه گیریات
   در ضمن پروفسور ، کاپیتان جهان(یا همون کپ یونیورس) واسه ماروله😂😂

   پاسخ

  • ایران در پاسخ به دیسی

   مهر 25, 1400

   تو چند جلد کمیک خوندی بچه از رو فیلما داری میگی این کمیکه تو کمیک اصلا لوسیفر و برادرش مایکل مولتیورس رو خلق کردن و مایکل تو چند ثانیه قادره با آزاد کردن نیروش کل خلقت بترکونه همین لوسیفر و مایکل راحت هزارتا لیگ عدالت پودر میکنن بعد همین دوتا مخلوق پرزنس هستن پرزنس خلقشون کرده بفهم وقتی کمیک های ورتیگو و دیسیو خوندی بعد بیا نظر بده

   پاسخ

   • اوتاکو * در پاسخ به ایران

    مهر 25, 1400

    بدبختو بدجوری ضایع کردید باشه اعتراف میکنم خودمبووم یه بهونه بهتون دادم جواب بدید

    پاسخ

 8. محمد

  تیر 21, 1400

  لوسیفر نبود در حالی که از آنتی مانیتور قوی تره

  پاسخ

 9. باربد

  خرداد 2, 1400

  من با کمال احترام ایراد های این مطلب رو عرض میکنم مون ال از داکسوم رتبه ۱۰ قویترین هارو داره سوپرمن که هیچ سوپرگرل ۱۰۰ تای مون ال رو می‌زاره توی جیبش بعدشم نه سوپرگرل و نه سوپرمن توی ۴۰‌ تای اول حضور ندارند تو رتبه ۹ گفتن اینفینیتی من، کلا حساب کنیم تنها دونفر از نیوگادز توی ۴۰ تای اول قرار میگیرن بلک رایسر و دارک ساید اصلی تازه بلک رایسر به زور جا میشه تو رتبه ۸ گفتن پرالکس پرالکس خودش تو یه چیز حدود ما بین بیست تا ۳۵ قرار میگیره تو رتبه ۷ گفتن سپاه گرین لانترن من نمی‌دونم کدوم عضو این سپاه از هفت اواتار یا لرد شیطانوس یا ۳ شیطان قویتره تازه این سه تا رو هم نام بردم جز ۲۵ تای اول هم نمیشن رتبه ۶ گفتن اوریون خود اوریون و کالیباک و بیگ باردا رو جمع بزنیم اربابان نظم با یه بشکن می تونن اینارو از هستی پاک کنن رتبه ۵ گفتن مستر میکسیزپیتلیک خود این بنده خدا جلوی کاپیتان هویج هیچه (براساس شوخی گفتم نه منطق) بعد رتبه ۵ باشه بهتر بود رتبه ۱۵ تا ۲۰ می بود رتبه ۴ گفتن دارک ساید خود دارک ساید و انتی مانیتور و پرالکس رو جمع بزنیم جلوی متاترون و اریل (دوتا از ضعیف ترین فرشته های مقرب دی سی ) معادل بادوم زمینی در برابر خربزه مشهدیه رتبه ۳ گفتن انتی مانیتور خود رادیانت (خواهر اسپکتر و رحم خدا) اگه همت کنه یه فوت کنه انتی مانیتور در مقیاس اتمیک متلاشی میشه رتبه ۲ گفتن نگهبانان جهان خود این کله آبیا جلوی اربابان اشوب مثل برنامه های سرگرم کننده دهه هشتاد میلادی برای اربابان آشوبه تنها چیزی که من میتونم تجزیه تحلیل کنم تو این سایت همون رتبه یک پرزنسه تازه اگه مانیتور ذهن ۱۲ فرشته مقرب دی سی لوسیفر مورنینگ استار میکائیل دمیورگوس ورد اسپکتر رادیانت فانتوم استرنجر رایتر و شیطان عظیم وحشی را در نظر نگیریم که معادل قانون اساسی ایالات متحده امریکا میشه ممنونم

  پاسخ

  • پویا در پاسخ به باربد

   خرداد 10, 1400

   همه ی این توضیح ها به کنار من اصلا نمی فهمم قوی ترین موجود کمیک که حتی از پرزنس هم قوی تره یعنی رایتر با بیاندر پری رتکن کجان به مثلا باباتوس کجاست یا مثلا تاربکی اعظم یا همون شیطان وحشی لعظم یا مثلا تانوس رگلاتور (دریته حذفش کردن ولی مثلا حیالش بکنیم)

   پاسخ

   • علی در پاسخ به پویا

    خرداد 14, 1400

    😃😃فکر کنم یک خط کمیک هم نخوندی همه این هایی که گفتی با هم حریف پرزنس نمیشن😃😃(البته بجز رایتر)

    پاسخ

    • اوتاکو * در پاسخ به علی

     مهر 25, 1400

     تانوس رگولاتور به ثانیه نکشیده والای همگان رو جذب کرد و قدرت دادگاه زندگی و بیشتر اومنی ورس مارول رو گرفت بعد از پرزنس ضعیفتره؟

     پاسخ

     • دارک نایت در پاسخ به اوتاکو *

      مهر 26, 1400

      مطلب دیگری؟ رگلاتور آواتار والای همگان رو زد نه اصلی رو 😂

      پاسخ

      • اوتاکو * در پاسخ به دارک نایت

       آبان 2, 1400

       میدونم ولی خیلی قویه بازم قدرتش باعث میشه یکی از ۳ قدرت برتر مارول باشه دادگاه زندگی رو با اونن سرعت جذب کرد وان ابو آل آواتار یا وان ابو اودرز قوین خودشون

       پاسخ

      • اوتاکو * در پاسخ به دارک نایت

       آبان 2, 1400

       یا اون گفت با هم نمیتونن بیاندر پری ریتکن با والای همگان اصلی برابره بعد پرزنس رو نمیتونن شکست بدن با کمک بارباراتوس تازه که قدرتی در حد دادگاه زندگی داره

       پاسخ

      • اوتاکو * در پاسخ به دارک نایت

       آبان 2, 1400

       شیطان وحشی اعظم هم که کلا نیمه تاریکه پرزنسه قدرتش کمی از یکی زیر همه کمتره بعد این با تانوس رگولاتور و بیاندر ماقبل ریتکان یه دست پرزنس نمیشن ها ؟

       پاسخ

       • دارک نایت در پاسخ به اوتاکو *

        آبان 4, 1400

        اولا شیطان وحشی عظیم نیمه تاریک پرزنس نیست نیمه تاریکش تاریکی اعظمه قبیله بروخریا سعی در ارتباط گیری با تاریکی اعظم داشتند شیطان وحشی عظیم رو بیدار کردن.
        اینکه بیاندر پری رتکن برابر ببا والا باشه یه جوکه
        بیاندر پری رتکن نهایتا امنیورسال سطح متوسطه رگلاتور نهایتا امنیورسال سطح پایینه ولی پرزنس امنیورسال سطح بالاست

        پاسخ

        • اوتاکو * در پاسخ به دارک نایت

         آبان 5, 1400

         و اون اقا گفت تاریکی اعظم این رو هم گفت احتمالا اونایی که گفت باهم پرزنس رو شکست میدن ولی آره

         پاسخ

 10. علی

  بهمن 16, 1399

  پرزنس قویترین موجود کمیک هستش٬ و بیشتر طرفداران پرزنس را از والای همگان قویتر میدونن.

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به علی

   اردیبهشت 10, 1400

   بیشتر طرفداران اشتباه می کنن تو دیسس هم از پرزنس قوی خر وچود داره کی ؟پرایمال مانیتور و رایتر و والای همگانم از پرزنس حتی با پلات خیلی خیلی خیلی قوی تره اما تقریبا با رایتر برابره

   پاسخ

   • حسین در پاسخ به رهام

    اردیبهشت 24, 1400

    تو اینجوری فکر کن 😂😂😂😂😂😂😂فعلا که پرزنس قویتره و همه اون رو از والای همگان قویتر میدوند(حتا خود همین سایت)، درباره رایتر هم حرف نزن که میلیارد ها میلیارد والای همگان باهم ناخونش هم نمیشن.(کامنتی که دادی اینقدر بیخود بود که ارزش جواب دادن هم نداشت اما گفتم تا بفهمی، از کسی که سایتاما را با لوسیفر مقایسه کنه انتظاری هم نمیشه داشت😅😅😅😅😅😅).

    پاسخ

    • بیاندر در پاسخ به حسین

     اردیبهشت 24, 1400

     بابا این خوبه یکیشون میگفت سایتاما پرزنس رو میزنه

     پاسخ

     • MidoRick در پاسخ به بیاندر

      شهریور 24, 1400

      آممم ،توی یه نسخه از مانگا سایتاما قراره با خدای متعال که میشه همون پرزنس کمیک بجنگند یا جنگیده ، حالا نتیجه‌اش رو نمیدونم چون خیلی طرفدارش نیستم دوستم دنبال می‌کنه بهم گفته ،ولی احتمالا بر اثاث این موضوع این حرف رو زده

      پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به MidoRick

       شهریور 24, 1400

       با خدای دنیای خودش جنگیده که خدای دنیای خودش به وضوح از پرزنس ضعيف تره!!

       پاسخ

      • اوتاکو * در پاسخ به MidoRick

       شهریور 24, 1400

       ببین اون گاد دست پرزنس هم نبود شخصیتش در حد نابودی یونیورس نبود و متعال هم باز ضعیفتر از پرزنس هست قویترین گاد بازم کم میاره تو دنیای انیمه و مانگا فقط آکیرا توریاما تونسته از پرزنس و اینا پیشی بگیره حتی از مانیتور و در حد رایتر بشه

       پاسخ

      • اوتاکو * در پاسخ به MidoRick

       شهریور 24, 1400

       نه دیگه گاد متعال در حد نهایتا لوسیفر دیسی هست یعنی حالت عادی و ضعیفش و سایتاما قراره بزور اونو بزنه یعنی این جناب ما اومنی ورسال هست بزور

       پاسخ

    • رهام در پاسخ به حسین

     اردیبهشت 25, 1400

     دوست عزیز احتمالا شما اصلا والای همگانو نمیشناسی دیسی فن تعصبی هستی خودمم دیسی فنم اما تعصبی نیستم والای همکان اصلی قدرتی معادل د رایتر داره نه پرزنس و البته من نگفتم سایتاما با لوسیفر مقایسه میشه بلکه میگم خیلیم ضعیف تره فقط از سایت پرپشات غذاوت نکن من الان سایتاما رو ۹۰ درصد از میکاییل یا بیشتر ضعیف تره اما خود نویسندگانم میگن سایتاما با پرزنس و … مقایسه میشه

     پاسخ

     • حسین در پاسخ به رهام

      خرداد 7, 1400

      😂😂تو اینجوری فکر کن😄😄😄😄

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به حسین

       خرداد 7, 1400

       فکر می کنم چون درستش همینه

       پاسخ

       • حسین در پاسخ به رهام

        خرداد 7, 1400

        اون چیزی که شما بهش فکر میکنی، پـــــوچـــــــی هستش.😉

        پاسخ

   • قدرتمندترین در پاسخ به رهام

    شهریور 2, 1400

    ببین پرزنس قادر مطلق و والای همگان هم همینطور ولی پرزنس توانایی هایش خیلی بیشتر از والای همگان است ولی والای همگان می‌تونه هر قدرت بگیره و بده ولی پرزنس گوی رو داره و شمشیر پس پرزنس قوی تره

    پاسخ

   • سای ایارده در پاسخ به رهام

    شهریور 2, 1400

    ببین پرزنس قادر مطلق و والای همگان هم همینطور ولی پرزنس توانایی هایش خیلی بیشتر از والای همگان است ولی والای همگان می‌تونه هر قدرت بگیره و بده ولی پرزنس گوی رو داره و شمشیر پس پرزنس قوی تره

    پاسخ

  • کاربر در پاسخ به علی

   مرداد 11, 1400

   میدونی یکی بالاتر از همه یعنی چی ؟؟؟ یعنی = قویترین شخصیت تاریخ کمیک )) ولای همگان از پرزنس خیلی قویتره و از رایتر هم یکی بالاتره

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به کاربر

    مرداد 11, 1400

    کی این رو گفته تو حتی فیلم اونجرز چهار رو دست حسابی ندیدی بعد میگی ولا قوی ترینه؟؟؟؟قوی تر از پرزنس؟؟؟؟ رایتر قوی ترین هست،خودت که اطلاعاتت هیچه پس احتمالا یکی دیگه این رو بهت گفته و باید بهت بگم اون یک نوب@#$% بیشتر نیست

    پاسخ

    • باربد آرمال در پاسخ به محمد

     مرداد 15, 1400

     این رایتر هم که میگید خودش توسط پرزنس آفریده شاید اون بتونه با قلم و کاغذش هر اتفاقی رو رقم بزنه ولی پرزنس می‌تونه زمانو متوقف کنه (از اونجایی که قادر مطلقه) و قبل از اینکه بتونه قلمو از جیبش در بیاره اونو با یه بشکن از داخل منفجر کنه ، بعدشم رایتر و ورد (کلمه) و همه اینا یک جور مطیع پرزنس هستند ، نمی دونم چرا هر وقت کلمه رایتر رو تایپ می کنم یاد کاراکتر چاک شرلی تو سریال سوپرنچرال می افتم

     پاسخ

     • ایران در پاسخ به باربد آرمال

      مرداد 15, 1400

      داش رایتر فراتر کمیک توقف زمان روش بی تأثیره چون اونه که کمیک مینویسه و پرژنس یه شخصیت خیالی بیشتر براش نیست هرکاری دلش بخواد میتونه باهاش بکنه چون نویسنده اونه به همبن راحتی

      پاسخ

   • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

    مرداد 12, 1400

    میشه وقتی نمیدونی رایتر کیه نظر ندی رایتر قویتر از والای همگان نباشه ضعیفتر نیست لطفا تایید کنید

    پاسخ

   • Barbod armal در پاسخ به کاربر

    شهریور 10, 1400

    این حرفی که جناب عالی بر اساس دستور ادبیات یا همون گرامر بودش 😅 رفیق نویسنده ها باید اسم خفن پیدا کنن حالا گذاشتن یکی بالا تر از همه، اگه اینطوری بود ، یکی پایین تر از همه (دشمن نامبر وان والای همگان) باید ضعیف ترین کاراکتر کمیک می بود چون اسمش یکی پایین تر از همه است 😂😂

    پاسخ

 11. کمیک خون

  آذر 24, 1399

  خب میکائیل دمیورگس، شیطان وحشی ، لوسیفر مورنینگ استار الین بلک اینا کجا هستن اینا راحت بعد از پرنزس میتونن تو رتبه های بعدی باشن لوسیفر و میکائیل پسران پرنزس هستن الین بلک دختر میکائیل و نوه پرنزس هست شیطان وحشی هم نیست اینا دارم ساید رو پودر میکنن

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به کمیک خون

   اردیبهشت 10, 1400

   لوسیفر و میکاییل هیچ کازمیک ارمور کجاست ؟دکتر منهتن کاپتان جهان و …

   پاسخ

 12. mk

  آبان 13, 1399

  بنظر من نگهبانان در جای مناسبی نیستند و دارک ساید از آنتی مانیتور قویتره
  راستی قهرمانان مارول بدرد لای جرز نمیخورند

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به mk

   اردیبهشت 10, 1400

   بدون والای همگان مارول از دیسی ضعیف تره اما با والای عمگانم دیسی رایتر و پرایمال مانیتور رو داره

   پاسخ

   • حسین در پاسخ به رهام

    خرداد 3, 1400

    دیسی هم پرزنس رو داره، که قدرتش فراتر از والای همگان تصور میشه.

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به حسین

     خرداد 4, 1400

     تصور میشه چون بیشتر تو کامیکا بوده الان د رایتر که از پرزنس قوی تره چه شاهکاری داشته که ازش قویترش میدونن ؟ تجسم نویسندست !!! تجسم نویسندگان قدرت مطلق دارن خودشون می تونن داستان کامیک رو کنترل کنن و هرجور میلشونه عوضش کنن یعنی الان والای همگان بایه فکر قادره پرزنس رو نابود کنه

     پاسخ

     • حسین در پاسخ به رهام

      خرداد 7, 1400

      اول اینکه پرزنس پلات بینهایت داره و میتونه داستان های کمیک رو هر طور که میخواد عوض کنه، والای همگان هم اگه تجسم نویسنده باشه باز هم قویتر بودنش رو ثابت نمیکنه، چون هر داستانی که به پرزنس بنویسه، پرزنس میتونه انو به میل خودش تعقیر بده، یعنی تجسم نویسنده بودن والای همگان میره کنار.افتتتتاد

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به حسین

       خرداد 7, 1400

       ببین جناپ انقدر متعصب نباش ببین والای همگان داستانو مینویسه و قدرتای پرزنس هم تو داستان خودش به راحتی ازش میگیره

       پاسخ

       • حسین در پاسخ به رهام

        خرداد 7, 1400

        خخخخخخ😂😂😂کی به کی میگه تعصبی😅😅😅😂😄!!!!!!پرزنس قدرت این رو داره داستان کمیک رو به میل خودش عوض کنه و والای همگان هم نمی تونه برای پرزنس داستانی بنویسه، چون بی فایده است، و پرزنس انو به میل خودش تعقیر میده.اوکی👍

        پاسخ

        • AMIR در پاسخ به حسین

         خرداد 8, 1400

         چرا اینقدر نوب بازی در میارید. والای همگان خدای ماروله پرنزنس هم خدای دیسی اینکه کی داستان رو مینویسه از کجا در میارید؟ قدرتاشون در یک حدن هردو قادر مطلقن شاید یکم پرنزنس قدرت بیشتری داشته باشه

         پاسخ

         • ایران در پاسخ به AMIR

          خرداد 8, 1400

          ما خودمون میدونیم ولی پرایمال مانیتور تو دیسی خالق پرژنس هست یعنی پرژنس خلق کرده و تازه رایتر هم هست که نماد نویسنده کمیک های دی سی هست و تمام شخصیت ها براش مثل یک نقاشی میمونن پرژنس از این دو ضعیف تر هست

          پاسخ

         • Ozymandias در پاسخ به AMIR

          خرداد 8, 1400

          👍👍👍
          اینا کلا کمیک نمی خوانند اطلاعاتشون از همین سایت و ایرونی سنتر هست

          پاسخ

          • حسین در پاسخ به Ozymandias

           خرداد 8, 1400

           کمیک نمی خونم😂😂😂😂این حرف رو از کجات در اوردی😂😂لابد شما که سایتاما رو با لوسیفر مقایسه می کنید اطلاعاتتون بالاست😅😅😅تو هم بهتره عیب خودت رو به دیگران نچسبونی😉بعد تو همونی نبودی که توی مقاله دارک ساید علیه تانوس می گفت، گودزیلا سوپرمن پرایم رو میزنه😅اینم سطح اصلاعات شما رو نشون میده دوست عزیز😃

           پاسخ

          • Ozymandias در پاسخ به حسین

           خرداد 10, 1400

           😐😐😐
           اره دیگه وقتی جواب نداری بدی بابد هم تهمت بزنی سریع عذر خواهی کن یا مدرک بده
           اونجایی مه من همچین خرفی زدم رو بده یا عذر خواهی میمنی چون تهمت زدی

           پاسخ

         • A.g در پاسخ به AMIR

          خرداد 8, 1400

          اون والای همگانی که شما میگی درسته نویسنده نیست و نصف پرزنسم نیست ولی والای همگان اصلی تجسم نویسندس و پرزنسو اون والای همگانی که شما میگی با هم حریفش نیستن

          پاسخ

          • حسین در پاسخ به A.g

           خرداد 9, 1400

           من والای همگان اصلی رو میگم که باز هم پرزنس قویتر از والای همگان اصلی هستش، والای همگان چه نویسنده باشه چه نباشه قویتر بودنش رو ثابت نمیکنه.

           پاسخ

        • رهام در پاسخ به حسین

         خرداد 8, 1400

         ببین نویسنده می تونه افراد رو کنترل کنه والای همگان داستانو مینویسه و توش پلاتو از پرزنس میگیره هیچ گونه قدرتی نیست که بتونه در برابر نویسنده گی مقاومت کنه

         پاسخ

         • حسین در پاسخ به رهام

          خرداد 8, 1400

          گفتم که پرزنس اون رو عوض میکنه تو باز هم میگی پلات رو از پرزنس میگیره، مگه کشکه، تا زمانی که پرزنس این قدرت رو داره داستان کمیک رو عوض کنه، والای همگان نمیتونه براش داستانی بنویسه.
          پرزنس از والای همگان قویتره.

          پاسخ

          • رهام در پاسخ به حسین

           خرداد 8, 1400

           خیر جناب اینطوری نیست
           ده بار گفتم والای همگان با یه پاک کن کلا پرزنسو از امنی ورس پاک می کنه بعد داستان خودشو می نویسه و پلاتو از پرزنس توش میگیره
           بای

           پاسخ

          • حسین در پاسخ به رهام

           خرداد 9, 1400

           با یه پاک کن پاک میکنه😄😄😂😂حتما وقتی هم نوک مدادش تموم میشه انو تراش میکنه😃😃😃😃😃😂😂😂😂خوش باش دوست عزیز، بحث کردن با شما بی فایدست.

           پاسخ

        • A.g در پاسخ به حسین

         خرداد 8, 1400

         پلات پایه و ستون داستانه و نویسنده خودش اونو به شخص میده تغییر داستانم اثری روی نویسنده نداره چون نویسنده خودش داره داستانو میسازه

         پاسخ

         • حسین در پاسخ به A.g

          خرداد 9, 1400

          نوچ

          پاسخ

      • اوتاکو * در پاسخ به حسین

       آبان 4, 1400

       به چه دلیل رایتر بالاتر از پرزنسه به همون دلیل والای همگان برتر از پرزنسه

       پاسخ

    • کاربر در پاسخ به حسین

     مرداد 12, 1400

     ولای همگان یکی بالاتر از پرزنس هست اصلا کادریلیون ها پرزنس کفش ولای همگان هم نمیشن ولای همگان قویترین شخصیت کمیک و دی سی فن افراطی باید بدونی که ولای همگان له میکنه پرزنس رو .
     تایید کنید لطفا 🌸

     پاسخ

     • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

      مرداد 13, 1400

      بله ولی والای همگان با رایتر برابره

      پاسخ

     • Goku در پاسخ به کاربر

      آذر 27, 1400

      تموم شد؟!؟!؟ حالا بیا پایین

      پاسخ

 13. عاقل

  آبان 4, 1399

  با سلامی دوباره
  این مقاله کاملاً برای من بی معنی بود ، با احترام مضخرف ترین مقاله سایت ☺
  اصن یعنی چی ؟!
  چطوری اصن انتی مانیتور تو تاپ ۳ هست ؟!؟!؟!؟! 😐😑😐
  انتی مانیتور تو تاپ ۱۵ کل دیسی هم جا ندارد 😐
  شاید جزو بزرگترین تهدید های جهان به حساب بیاد ولی اینکه بیایم بزاریمش رتبه ۳ خجالت اوره به تمام معناست .
  میدونم این نظر شخصی سایت نیست ولی خواهشاً از اینجور مقالات ترجمه نکنید
  واقعاً یعنی چی ؟!
  اصلاً متوجه جزئیات گفته شده تو مقاله نشدم و نخواهم شد
  خب اما از اینها بگذریم میخوام ایرادت اصلی مقاله رو ذکر کنم .
  اولاً ولور کیه اصن که بخواد جزو تاپ ۱۰ باشد ؟!
  سوپرمن به مراتب از ولور قویتر است و طبق حرف نویسنده این مقاله پس سوپرمن هم باید تو لیست میبود .
  مورد ۹ هم همینطور .
  اینفینیتی من وقتی رتبه ۹ هست ، اون وقت کسی مثل های فادر که رهبر تمام سیاره هست و قویترین نیوگادز هست نباید تو لیست باشد ؟!
  اصن این اینفینیتی من تو تاپ ۴۰ هم قرار نمیگره 😑
  مورد های ۹ و ۱۰ به معنای واقعی کلمه فوق العاده غیر منطقی است . بهتره راجب این دو شماره دیگه صحبتی نکنم.
  بعدشم دارک ساید کلون ۴ اون وقت پارالاکس که جزو قویترین نمودای فیزیکال احساسات هست باید رتبه ۸ رو داشته باشد ؟!
  پارالاکس خیلی از دارک ساید کلون قویتره و تهدید نسبتاً بزرگتری هم هست .
  در اصل پارالاکس با دارک ساید اصلی مقایسه میشود ( البته نه اینکه از دارک ساید اصلی قویتر باشه ) نه کلون 😐
  شماره ۷ که واقعاً مسخره و خنده داره .
  جدی جدی با چه استدلالی میتونید سپاه گرین لنترن رو قویتر از پارالاکس بدونید ؟!
  خود همین دارک ساید کلون فقط تنهایی و راحت تمام سماه گرین لنترن رو کشت اونم بصورت همزمان .
  اون وقت از پارالاکس قویتر باشند ؟!
  مورد ۶ که چی عرض کنم ؟!؟
  های فادر خودش از اوریون قویتره اون وقت چرا تو لیست نبود ؟!
  اوریون حتی از سوپرمنم شکست خورده ☹
  اصن قدرت اصلیشم بخاطر این هست که سیاره نیوجنسیس در محل نزدیکی دیوار سورس قرار داره و اکثر قدرت هاشونم مثل جاودانگی بخاطر نزدیکی به همین منبع هست .
  مورد ۵ که دیگه بینهایت مسخره است !
  مستر میکسیزپیتلیک با این همه توانایی اش خودش دکتد منهتن رو موجودی فراتر از تصور ( فکر کنید موجودی که خودش از مال بعد پنجم هست یه موجود دیگه رو فراتر از تصور معرفی کند ) معرفی کرده .
  یعنی پس باید منهتن هم تو لیست میبود .
  بعدشم مسترمیکسیزپیتلیک قدرتش در حد کسایی مثل دورمامو ، گالاکتوس و ترایگان هست شایدم بیشتر .
  یعنی سطح قدرتش یونیورسال هست اون وقت اصن یونیورسال میتونه تو تاپ ۱۵ باشه که بخواد رتبه ۵ باشه ؟! 😐
  درضمن دارک ساید کلون با چه عقلم سلیم و نا سلیمی تونسته رتبه ۴ رو داشته باشه ؟!؟
  وقتی کلون دارک ساید هست چرا دارک ساید اصلی نیست ؟! 😂😐
  دارک ساید کلون قدرتش خیلی کمتر از مسترمیکسیزپیتلیک هست .
  یه دلیل واضحشم اینه که دارک ساید کلون اصن مال بعد ۴ هست درحالی که مستر … جزو ایمپ های بعد ۵ هست 😐
  مسترمیکسیز میتونه راحت فضای بعد ۳ رو دستکاری کنه مثلاً یه انسان رو تبدیل به پنیر کنه که این تو کامیک ثابت شده ست .
  درضمن دارک ساید کلون قدرت های اومگا رو ندارد فقط بخشی کوچکی از اون یعنی پرتو اومگا رو دارد ، وگرنه قدرت های کاملش طرف رو از فرم فیزکی اش خارج میکنه که فقط دارک ساید اصلی اون قدرت هارو کامل دارد .
  در بخشی از مورد ۴ هم گفته شده او قدرت مطلق است !!!!!!!
  اون نویسنده ( شخصی که ترجمه کرده رو نمیگم ) اصن میدونه قادرمطلق یعنی چی ؟!؟
  واقعاً نمیتونم جلوی خنده ام رو بگیرم 😂😂
  اما انتی مانیتور
  اول اینکه انتی مانیتور قویترین تهدید نیست .
  گریت اویل بیست که همتای تاریک پرزنسه و قویترین ویلن دیسی هست چی ؟!
  داکس نوو که قدرت میلیارد ها خورشید رو داشت و بخشی از پرایمال مانیتور بود چی ؟!
  پرپچوا که یکی از خالقان مولتیورس های دیگر دیسی است چی ؟!
  هههههه 😂
  هدف این مقاله رو واقعاً چی بوده ؟!
  مسخره کردن ما ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
  فقط میتونم ۱۵ نفر رو راحت مثال بزنم که خیلی از انتی مانیتور قویترند .

  پاسخ

 14. mojtaba moshrefi

  شهریور 8, 1399

  چجوری میشه گرین لنترن ها از دارک ریسر قویترند
  BRUHHHH

  پاسخ

 15. Mohamad

  تیر 4, 1399

  رتبه بندی بود؟؟؟اگه بوده واقعا مسترمیکسیزپیتلیک فکر کنم از آنتی مانیتور و دارک ساید قوی تر باشه چون تا اونجایی که شنیدم مستر میکسیزپیتلیک(چه سخته اسمش)با بیاندر مقایسه میشه

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به Mohamad

   اردیبهشت 10, 1400

   دارک ساید مسترمیکسیزپتلک رو پودر می گنه

   پاسخ

   • اوتاکو * در پاسخ به رهام

    آبان 4, 1400

    این فکر کنم چگونه تلی اصلی مستر چیزی جلوش نمیگه

    پاسخ

 16. MHM

  خرداد 29, 1399

  به نظر من باید پرالاکس قویترین باشه چون کسی هست که هیچ کس در دنیای دی سی نتونسته اونو شکست بده و قهرمانی به نام پرزنس در هیچکدوم از انیمیشن ها یا فیلم هایی که دی سی ساخته وجود نداشته و زیادی گندش کردن

  پاسخ

  • mk در پاسخ به MHM

   آبان 13, 1399

   کاملا باهات مخالفم
   پرالاکس و دارک ساید و آنتی مانیتور هیچ شانسی در برابر پرزنس ندارند(حتی همشون باهم) ولی حرفت درسته پرزنس تو هیچ فیلم یا انیمیشنی وجود نداره ولی در کمیک ها
   از تمامی شخصیت ها قدرت مند تره

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به mk

    اردیبهشت 10, 1400

    خیر تو کامیک ۳ سا ۴ نفر ازش قوی ترن والای همگانو رایتر و پرایمال مانیتور و گفته شده الین بلکم قراره ازش قوی تر بشه و کازمیک هم هنوز قدرت واقعی خودشو نشون نداده

    پاسخ

    • حسین در پاسخ به رهام

     خرداد 3, 1400

     پرزنس از والای همگان قدرتمندتره.

     پاسخ

     • Ozymandias در پاسخ به حسین

      خرداد 3, 1400

      خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ بامزه نبود
      پرزنس دی سی که یک سگ توی کره خدایان هست که در حد والای همگان نیست
      پرزنس ورتیگو هم که در اوج برابر با والای همگانه

      پاسخ

      • حسین در پاسخ به Ozymandias

       خرداد 7, 1400

       پرزنس از والای همگان قویتره و همیشه جایگاهش از والای همگان بالاتر بوده و هست.اوکی👍

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به حسین

        خرداد 7, 1400

        ببین جناب والای همگان رو فقط رایتر می تونه شکست بده خیلیایی که تو میگی نمی دونن والای همگان تجسم نویسندست و فکر کنم تو اصلا معنیشو نمیفهمی

        پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به MHM

   آذر 17, 1399

   پرزنس قهرمان نیست خدای تمام دی سی هست. انکار شما اصلا کمیک نخوندی.
   پارالاکس قوی ترین ؟؟ پارالاکس حریف منهتن نیست چه برسه به قوی ترین

   پاسخ

   • ایران در پاسخ به امیررضا

    خرداد 3, 1400

    دکتر منهتن هم پارالاکس رو میزنه همین دکتر منهتن در برابر پرژنس هیچی نیست

    پاسخ

 17. علی

  اردیبهشت 1, 1399

  میشه بگید دکتر منهتن کجاست؟

  پاسخ

  • کمیک خون در پاسخ به علی

   آذر 24, 1399

   من میگم اینجا قویترین های دی‌سی هست ولی دکتر منتهن مال ماروله

   پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به کمیک خون

    آذر 24, 1399

    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐؟؟ دکتر منهتن مال مارول؟؟؟؟

    پاسخ

   • Batman در پاسخ به کمیک خون

    آذر 24, 1399

    دکتر منهتن مال دی سی. کلا این مقاله یکم ایراد داره.

    پاسخ

    • کمیک خون در پاسخ به Batman

     آذر 25, 1399

     آره من همیشه ایستگاه بودم خخخخخ کمیک منتهن نخوندم از یکی هم شنیدم مال دنیای ماروله ولی اگه مال دی‌سی باشه بایییییید تو این لیست باشه

     پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به کمیک خون

    آذر 24, 1399

    چییییی؟؟؟ دکترمنهتن ماله ماروله؟؟؟ یا خدا!!!!!

    پاسخ

   • رهام در پاسخ به کمیک خون

    اردیبهشت 10, 1400

    نوب ؟
    مطالب طنز ؟

    پاسخ

 18. aria parsi

  اسفند 12, 1398

  متاسفانه این مقاله بسیار ضعیف کار شده. شاید هم ترجمس و همین بوده اما باید بگم با توجه به تجربیاتی که از دنیای دی سی دارم این مقاله بالا رتبه بندی اتباهی داره. اول اینکه پرزنس دومین موجود قدرتمند دی سی هست. بعدش لوسیفر و برادرش میکائیل و فرشتگان الهی هستند. بعد از اون میشه به کلمه، رادیانت و اسپکتر اشاره کرد. بعدش دکوراتور، بی پایان ها و التیمیتور اشاره کرد بعدش سوپرمن پرایم و دارک ساید. متاسفانه در این سایت لینک دهی ممنوعه وگرنه لینک مقاله ای که خودم نوشتم در همین مورد رو می دادم. اما باید تابع قوانین بود.

  پاسخ

  • پارسا در پاسخ به aria parsi

   فروردین 15, 1399

   دقیقا

   پاسخ

  • پارسا در پاسخ به aria parsi

   فروردین 15, 1399

   اگه منظورتون شیطان وحشی عظیمه ک تو صدره بنظر من قدرتش با پرزنس برابر دوماب نظر من الین بلک باید سوم باشه چون تو یکی از کامیک ها اشاره شده ک اون جای پرزنس رو میگیره

   پاسخ

   • Best در پاسخ به پارسا

    فروردین 21, 1399

    منظور شیطان وحشی عظیم نیست منظور نیروهای فراتر از زمان و مکانه

    پاسخ

    • کمیک خون در پاسخ به Best

     آذر 24, 1399

     درسته نیرو های فراتر از زمان و مکان از پرنزس هم قویتر هستن

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به کمیک خون

      اردیبهشت 10, 1400

      اسمشم نمیدونید ؟اسمش پرایمال ملنیتوره نه نیروهای فراتراز زمانومکان
      و رایتر هم از پرایمال ملنیتور قوی تره

      پاسخ

  • پارسا در پاسخ به aria parsi

   فروردین 15, 1399

   ببخشید اشتباه شد الین بلک قراره جای لوسیفر بگیره

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به پارسا

    اردیبهشت 11, 1400

    وات دا یو اطلاعات ؟الین همین الانش با لوسیفر برابری می کنه و وقتی جای پرزنس رو بگیره حتی از پرزنسم قوی تر پیشه

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به رهام

     اردیبهشت 11, 1400

     انگلیسیت چقدر خوبه 😹😹 فوت شدم از بس سطح انگلیسی شما بالاست به به
     ( شوخی )
     آلین بلک قدرت خاش در حالت عادی با میکاییل برابره نه لوسیفر جایگزین پرزنس هم شده و قدرتش هیچ وقت گفته نشده که فرار تر از پرزنس هست ولی همین الانش خدای دی سی هست

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به Maker

      اردیبهشت 15, 1400

      لعنتییییی تو همه جا هستی 😂

      پاسخ

      • MFT در پاسخ به رهام

       خرداد 7, 1400

       آره همه جا هست . حواست رو جمع کن . 😰😰😰😰😰

       پاسخ

       • رهام در پاسخ به MFT

        خرداد 7, 1400

        نه همحا نی یکی دوجا دیدم نبود 😹

        پاسخ

  • MHM در پاسخ به aria parsi

   خرداد 29, 1399

   اصلا این طوری نیست

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به aria parsi

   آذر 17, 1399

   پرنزس در اصل خدایی که ما میگیم گفته میشه پرزنسجایگاه واقعیش اونجاعه لوسیفر و برادرش قبل از اون جای میگیره و اینکه دارکساید هیچی محصوب نمیشه قدرتاش اونقد ها هم زیاد نیست

   پاسخ

   • Batman در پاسخ به محمد

    آذر 17, 1399

    دوست عزیز ایشون داشت دارک ساید اصلی میگفت.

    پاسخ

    • کمیک خون در پاسخ به Batman

     آذر 24, 1399

     خب دارک ساید اصلی هم نمیتونه پرنزس رو شکست بده

     پاسخ

     • Batman در پاسخ به کمیک خون

      آذر 24, 1399

      پرنزس رو که بله نمیتونه. اما رتبه اول مال د رایتر مانیتور که تجسم نویسنده هستش.

      پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به aria parsi

   شهریور 24, 1400

   چی چی داری میگی درسته تا یه چیزی سوپر من میلکمن کجاست ها اون تونسته آواتار پرزنس رو به سادگی بزنه و اینکه قدرت کمیک نویسیش از پلات بهتره و بیشتر یعنی قادرتره و مخلوق پرزنس نیست اصلا مخلوق پرایمال مانیتوره وان پرایم در حد میلکمن نیست مثل حساب کردن ثور با اودین فورس با نکرو ثور میشه فاصله اینا شاید بیشتر

   پاسخ

 19. پوریا

  اسفند 12, 1398

  لوسیفر و برادرش چی؟😑

  پاسخ

 20. کیارش

  شهریور 22, 1398

  دارک ساید باید در رتبه 3 باشه نه 4

  پاسخ

  • رضا در پاسخ به کیارش

   فروردین 10, 1399

   دقیقا ولی دارک ساید میتونه قویترین شخصیت دی سی باشه از فیلمها هم فهمیده میشه تازه هیچکس تا حالا شکستش نداده فقط به بعد خودش برش میگردوننش

   پاسخ

   • پارسا در پاسخ به رضا

    فروردین 15, 1399

    دارک ساید دربرابر کسایی ک میتونن سرنوشت رو تغییر بدن همچین قدرتی نداره تو مووی زیاد گنده نشونش دادن

    پاسخ

   • کمیک خون در پاسخ به رضا

    آذر 24, 1399

    دارک ساید نباید حتی پنجم باشه شیطان وحشی لوسیفر میکائیل الین بلک و همینطور پرنزس هستن

    پاسخ

  • پارسا در پاسخ به کیارش

   فروردین 15, 1399

   دارک ساید باید رتبه ده باش این خیلی هم زیاده براش

   پاسخ

   • Best در پاسخ به پارسا

    فروردین 16, 1399

    باسلام مقاله کاملا اشتباه است دارک ساید باید تورتبه ۳۰ قرار بگیره و پرزنس در رتبه ی ۲ نیروهای فراتر از زمان و مکان قویتره!
    لوسیفر و میکائیل هم در رتبه های ۳و۴ اونها
    در یک ثانیه آنتی مانیتور با دارک سایدو نابود می کنند . من از کمیک های مارول خیلی خبر ندارم ولی کمیک های دیسی رو خوب میشناسم مستر میکسیز تپیلیک هم از دارک ساید قویتره تازه ماداریم شیطان وحشی عظیم رو حساب نکردیم
    کلا مقاله اشتباهه حتی ولور هم در این لیست جایی نداره نفر دهم dc نگهبانان جهان رو که در رتبه ی ۲ قرار داره نابود کنه شماییم که می گید دارک ساید تو رتبه ی ۱ قرار بگیره دارک ساید حتی یک صدم پرزنس هم نیست!

    پاسخ

    • پارسا در پاسخ به Best

     اردیبهشت 1, 1399

     ن داداش میدونم دارک ساید تو رتبه بیست و پنجه از ی سایتی کلی گفتم منظورم این بود رتبش خیلی باید پایین تر باش

     پاسخ

    • پارسا در پاسخ به Best

     اردیبهشت 1, 1399

     بعدشم دی سی کمیک خیلی گستردس ب نظر من الین بلک کم کم تو کمیک ها داره جای پرزنس رو میگیره و دیگ تمام

     پاسخ

    • HVM در پاسخ به Best

     تیر 3, 1399

     لونی که شما میگید کلون دارک ساید هستش وگرنه دارک ساید اصلی می‌تونه کل دنیارو تو چند روز نابود کنه

     پاسخ

     • parsa در پاسخ به HVM

      تیر 31, 1399

      لوسیفرو و میکایل هم میتونن دنیا ها رو با ی بشکن نابود کنن

      پاسخ

     • کمیک خون در پاسخ به HVM

      آذر 24, 1399

      خسته نباشی پرنزس لوسیفر و میکاییل همینطور الین بلک تو کمتر از یک روز نابود کنن

      پاسخ

     • باربد در پاسخ به HVM

      خرداد 2, 1400

      والا ما خودمون تا اونجایی که تو کمیک ها و فیلم ها و انیمیشن ها دیدیم دارک ساید هر دفعه لشکر کشی میکرد شکست می خورد بر میگشت خونش نمی‌دونم چرا نویسندگان کمیک اصرار داشتند تا دارک ساید همیشه برای فتوحاتش انگشتشو قشنگ بزاره روی سیاره زمین بعد هم ایده پردازیشون ۰ بود مثلاً می تونستن بگن دارک ساید به مریخ سیاره مارشن منهانتر حمله کرده و جان جونز (اسم مریخی مارشن من هانتر )درخواست کمک به لیگ عدالت داده یا مثلاً مثل کمیک کاپیتان امریکا جنگ داخلی و بتمن علیه رابین فلش (بری الن ) در برابر کیدفلش ( والی وست)

      پاسخ

    • رهام در پاسخ به Best

     اردیبهشت 10, 1400

     داداش رایتر پرایمال مانیتورو میخوره

     پاسخ

    • اوتاکو * در پاسخ به Best

     شهریور 25, 1400

     پرزنس بره جایگاه ۳ بهتر میشه چون پرایمال خودش دومه همون نیروهای فراتر از زمان و مکان یا همون پرایمال مانیتور بهش میگن کاغذ کمیک خب کی به اون رنگ میده اون رایتر نفر اول هست رایتر فراتر از کمیکه کلا پرایمال مانیتور مثل این میمونه که بتونه با اطلاعاتی که قبلا نوشته شده درونش چیزای دیگه هم خلق کنه و اون اطلاعات میشه گفت واسه رایتر(این یه تفسیر بود اینطوری نیستا کارش شبیه به اینه ) و رایتر با پاک کن میتونه هرچی رو پرایمال مانیتور هست از حمله خود پرایمال مانیتور رو یجوری نابود کنه هیچوقت برنگرده به کمیک

     پاسخ