تانوس در برابر دارک ساید؛ کدام یک پیروز مبارزه خواهد بود؟

دنیای مارول و دی سی ویلن های قدرتمندی دارند که برترین شخصیت های منفی روایت های حماسی کتاب های کامیک را تشکیل می دهند. دارک ساید برای دهه ها یک شخصیت محبوب بوده و این محبوبیت را به دلیل مقابله با “لیگ عدالت” (Justice League) به دست آورده است. در مقابل، تانوس هم به مدد دنیای سینمایی مارول توانست در شهرت از دارک ساید پیشی بگیرد.

اگر درباره شهرت آنها شک دارید، به این لیست نگاهی بیندازید. در این لیست تمام ویژگی های این شخصیت ها در دنیای کمیک را معرفی می کنیم. با پروشات همراه باشید.


1. میزان قدرت در برابر دشمن: تانوس

بگذارید به زبان ساده نشان دهیم: آیا تابحال دیده اید که انتقام جویان لیگ عدالت را شکست دهند؟ تیم گروه قهرمانی دی سی از مارول قوی تر است و دارک ساید هم اغلب مجبور است با او مقابله نماید.

این برای دارک ساید مسئله ای نیست زیرا همیشه باید با لیگ عدالت مبارزه کند. لیگ عدالت هم او را فراری می دهد، نه اینکه پیروز شود. به نظر نمی رسد که تانوس در برابر سوپرمن، فلش و زن شگفت انگیز پیروز شود.

همچنین بخوانید: معرفی 15 فیلم زیبا که با مرگ شخصیت اصلی داستان پایان می‌یابند


2. قدرت درونی بالا: دارک ساید

قدرت های دورجابجایی، تله پاتی و انرژی جهانی تانوس در برخی قسمت ها دیده می شوند و قدرت اصلی و همیشگی او محسوب نمی شوند. بنابراین می توان گفت او یک قدرت واحد و بی همتا که برای شکست دشمنان کافی باشد را دارا نیست.

بنابراین اینجاست که دارک ساید وارد می شود؛ یک سوپرویلن بی همتا برای شکست همگان. دارک ساید با قدرت پرتو امگا و مشت آهنین می تواند جهان  را تصرف کند. پرتوهای امگا می توانند تا قسمت های دوردست کهکشان را درنوردیده و تا ابدیت برود، مگر اینکه جهت خاصی داشته باشد. پرتوهای امگا یک عامل کشنده هستند و دارک ساید برای دورجابجایی، احیا و فجایع دیگر از آن استفاده می کند.

همچنین بخوانید: نگاهی به 10 شخصیت مرموز در فیلم های دیوید لینچ


3. قدرت بیرونی اصلی: تانوس

تانوس و دارک ساید هردو از قدرت مک گافین بهره می برند. این قدرت برای دارک ساید معادله ضد-حیات و برای تانوس دستکش ابدیت است.

دارک ساید را به ندرت با معادله ضدحیات نشان می دهند؛ اگر به آن دست یابد می تواند کنترل ذهن فرد را به دست آورده و قربانی خود را مانند عروسک برقصاند. با این حال قدرت دستکش ابدی از آن بیشتر است زیرا می تواند حقیقت را به هم بزند. بنابراین مسلما تانوس با این سلاح پیروز است.

همچنین بخوانید: لیست 40 تایی بهترین شخصیت های منفی در تاریخ سینما


4. ارتش و ناوگان: دارک ساید

هردوی این قهرمان ها ویلن های فراکهکشانی هستند که دنیاهای مختلف را تصرف کرده اند. تانوس به دلیل جرایمش در کهکشان تحت تعقیب است و با نیروهای خود شامل پیشروها، نیروهای شخصی و ناوگان مقدس، با این افراد مقابله می کند.

با این حال دارک ساید دنیای خود را دارد که در آن سلطنت می کند. دارک ساید به عنوان پادشاه آپوکولیپس ارتش پارادمون های خود را دارد که در گروه های بزرگ قرار داشته و تشنه ترس و شکارند. علاوه بر این، دارک ساید بر ژنرال های بزرگی مانند استپنولف، باردای بزرگ، کالیباک و غیره، که نیروهای هرکدام به اندازه یک ارتش است نیز فرماندهی می کند. دارک ساید منابع بیشتری دارد و ژنرال های بیشتری در خدمت او هستند.

همچنین بخوانید: 10 شخصیت مارول که از دی سی الهام گرفته شده اند


5. تجربه: دارک ساید

سن تانوس هرگز مشخص نبوده است و به طور کلی او را تقریبا 1000 ساله می دانند. مسخره است که همه این هزارسال را به جنگ و به دست آوردن تجربه اختصاص دهد، اما این تجربه و سن در مقابل دارک ساید ناچیز است.

حاکم آپوکولیپس یک نیروی مطلق است که از جسم خود به عنوان یک آواتار استفاده می کند و در مقابل موجودات کوچکتر قرار می گیرد. بنابراین او باید چند میلیارد ساله باشد و حداقل چندین هزار سال عمر داشته باشد. تانوس از لحاظ تجربه در مقابل دارک ساید شانسی ندارد، و به اندازه او با ترفندهای جنگی و مبارزه آشنا نیست. در این صورت مقایسه این دو مانند مقایسه یک سرباز مجرب و یک سرباز تازه کار است.

همچنین بخوانید: 10 شخصیت اصلی دوست داشتنی در بازی‌های کامیپوتری مدرن


6. وفاداری فرزندان: تانوس

بله از این نظر تانوس شانس زیادی دارد و در این شکی نیست. زیرا فرزندانش همیشه به او وفادار بودند، البته تا زمان مبارزه های جدید در دنیای مارول. همانطور که میبینیم، بلک اردر به پدرشان وفادار بودند، تا جایی که مرگ را به فرار ترجیح دادند.

اگر میزان قدرت را درنظر بگیریم، در آن صورت فرزندان دارک ساید از بلک اردر پیشی گرفته و اوریون، مستر میرکل و کالیباک همه می توانند بلک اردر را شکست دهند، با این حال هیچگونه وفاداری در آنها وجود ندارد و از این نظر با بلک اردر قابل مقایسه نیستند.

همچنین بخوانید: رتبه بندی بهترین قسمت های سورت آرت آنلاین(Sword Art Online)


7. نیرو: دارک ساید

تانوس با شکست افرادی چون هالک، ثور و مقاومت در مقابل اودین، قدرت خود را نشان داده است. او همچنین دفعاتی اشیای بسیار سنگین و مهیب را بلند کرده و نیروهای قوی را شکست داده است.

اما در اینجا می خواهیم تانوس را با فردی مقایسه کنیم که به آسانی سوپرمن را شکست داد. دارک ساید آنقدر قوی است که می تواند به راحتی شزم و مارشن من هانتر را مانند یک جوجه شکست دهد. از یک سو دارک ساید از لحاظ قدرت با زئوس برابر بوده و از سوی دیگر به راحتی گرین لانترن را شکست می دهد.

همچنین بخوانید: 10 شخصیت برتر تاریخ سینما که هیچ اسمی نداشتند


8. ابزار: دارک ساید

تفسیرهای مختلفی از دارک ساید وجود دارد، اما بسیاری شخصیت دی سی را بسیار پیشرفته می دانند. قدرت های تکنولوژی تانوس در رویارویی با برینیاک به اندازه دارک ساید نیست.

این ترکیب باعث شد دارک ساید تکنولوژی هایی مانند اگونی ماتریکس و خنجر رازآلود را بسازد، ماتریکس دردی را ایجاد می کند که از آستانه تحمل سوپرمن میلیون ها بار بیشتر بوده و خنجر نیز می تواند قلب سوپرمن را بیرون بکشد. تکنولوژی تانوس شگفت انگیز است و با صندلی خود می تواند در کهکشان ها سفر کند، با این حال دارک ساید حتی توانسته مادرباکس را نیز کنار بزند.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه ها


9. آستانه تحمل: تانوس و دارک ساید

آستانه تحمل به معنای تحمل تنبیه از جانب نیروهای عظیم است که شاید اهمیت آن از قدرت زیاد نیز بالاتر باشد، البته شاید نتوان یکی را به دیگری ارجحیت داد. گرچه تانوس در مقابل افرادی چون گالاکتوس و اودین شکست خورده، اما توانسته تنبیه آنها را تحمل کرده و کمترین جراحت را بردارد.

دارک ساید به عنوان خدای جدید قدرت بدنی بسیار زیادی دارد.  او تاکنون توسط افرادی چون زن شگفت انگیز، گرین لانترن و البته سوپرمن ضربه های جدی خورده، اما به ندرت جراحت سنگینی داشته است. به نظر می رسد هردوی این شخصیت ها آستانه تحمل بالایی داشته باشند.

همچنین بخوانید: 25 شخصیت برتر مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان


10. بزرگ ترین موفقیت: تانوس

بله، در یک داستان دارک ساید توانست معادله ضد-حیات را به دست آورد و به دنیای چهارم پایان دهد، اما این کار آنقدر بزرگ نیست که آن را یک موفقیت و دستاورد بدانیم. دارک ساید در تمام داستان با نیوجنسیس در جنگ و هایفادر یک قدم از او پیشتر بود. دارک ساید در مبارزه با لیگ عدالت بیش از دستاوردهایش شکست داشته است.

از سوی دیگر بزرگ ترین دستاورد تانوس کشتار در مقایس عظیم است. او به راحتی این کار را انجام می دهد و می تواند نیمی از بشریت را نابود کند. بنابراین از این نظر دارک ساید پس از تانوس در مقام دوم قرار می گیرد.

همچنین بخوانید: 20 سریال برتر تاریخ شبکه HBO


11. برنده: دارک ساید

لازم به ذکر است که دارک ساید شخصیتی است که به خلق تانوس منجر شد و به همین دلیل ارباب جنگ کتاب های کمیک است. تانوس با وجود تمام قدرت ها و موفقیت ها هنوز در حد و اندازه دارک ساید نیست.

دارک ساید قدرت های بسیار زیادی دارد. اگر بخواهیم صادق باشیم باید بگوییم دارک ساید در مبارزه با تیم انتقامجویان (دشمنان اصلی تانوس) به راحتی آنها را شکست خواهد داد، درحالی که تانوس در برابر لیگ عدالت (دشمنان اصلی دارک ساید) شانس زیادی نخواهد داشت. بنابراین در اینجا حاکم آپوکولیپس پیروز مبارزه خواهد بود.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (1765)

بستن فرم

 1. ایران

  بهمن 25, 1399

  عباس واقعا خنده داری میدونی نویسنده یعنی چی یعنی داستان مینویسه یعنی میتونه همهرو باهم متحد کنه بعد مثلا تانوس یه مشت میزنه صفحه تموم میشه اگه نویسنده ننویسه شخصیت ها نه میتونن حرف بزنن نه حرکت کنن میتونه تمام مولتیورس مارول و دیسی کنار هم قرار بده برای اون یه کتاب کتاب از وسط نصف میکنه و میندازه تو آتیش و تمام شخصیت های مارول و دیسی با هم از بین میرن الان میگی نوب ولی من اگه برای سنگ هم اینارو نوشته بودم تا حالا فهمیده بود که گلاگتوس و تانوس باهم به هیچ وجه حریف کسی که داستانشون رو مینویسه نمیشن ببخشید با حرفام سرت درد آوردم 😴

  پاسخ

  • دکتر منهتن در پاسخ به ایران

   بهمن 25, 1399

   جناب ایشون احتمالا اسم هارو فقط شنیده و فاقد اطلاعات از هرچیزی در دیسی هست اصلا نمیدونه دیسی چیه همه دارن براش توضیح میدن ولی انقدر متعصب هست که نه میشناسه نه میخواد بشناسه

   پاسخ

  • Abas در پاسخ به ایران

   اسفند 2, 1399

   الان من بخندم یا گریه کنم؟؟؟؟؟
   از نویسنده ورقو دستگاهو کاغذشو بگیری میشه یه ادمه معمولی
   تانوس یا هر کسی که به زمان و مکان دسترسی داره و یا قدرت تله پورتو داره راحت میتونه رایترو بکشه نوب
   مکان و زمان:تانوس و دارکساید کشتن رایتر براشون چیزی نیست چون با نگه داشتن زمان رایترم وایمیسته
   و میکشنش و رایتر نه میتونه بکشه نه میتونه بنویسه.
   تله پورت:با تله پورت شدن میشه تله پورت شد پیش دستکاه و….و بعد نابودش کرد بعد از اون به راحتی رایترو میکشن(تانوس و دارکساید و…)
   بعد اینم بگم که قدرت رایتر فقط تو دنیای خودش کار میکنه
   چون فقط به ماده های دیسی دسترسی داره نه دنیای دیگه.

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

    اسفند 3, 1399

    رایتر نویسندس و به همه چی دسترسی داره زمان کمیک هم برای رایتر هیچ معنا و مفهومی نداره تانوس جلو دارکساید هم عددی نیست رایتر که هیچ

    پاسخ

    • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

     اسفند 4, 1399

     رایتر تو کامیک که من میگم نه واقعیت
     متاسفانه بعضی خودکفاها اومدن فکر میکنن رایتر واقعیتو میگم🤣😂😐😂🤣🤣😂😂
     رایتر تو کامیک متاسفانه عیچ قدرتی جز کامپیوتر نداره
     و با تله پورتو زمان راحت کشته میشه
     و اینکه رایتر تو کامیک فقط یه ادمه و قدرتش به واقعیت تبدیل کردن نوشته هاشه قدرت دیگه ای نداره پس زمان و مکان نقطه ضعفشه و با این میمیره(زمان و تله پورت)
     و متاسفانه رایتر خودشو تو کامیک مثل والای همگان نشون نداده ولی استنلی خودشو تو کامیک قدرتمندترین شخصیت کامیک نشون داده

     دارکساید اوففف بازم ننیدونم با چه امیدی دارکسایدو با تانوس مقایسه میکنی
     تانوس والای همگانو کشته میفهمی؟؟؟کشته😐
     تو از نوبم نوب تری تو رسما نوب ترین کاربر سایتی😐

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

      اسفند 5, 1399

      تو خوبی نوب رایتر قدرت مطلقه حکم نویسنده کمیکو

      پاسخ

      • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

       اسفند 12, 1399

       نوب مطلق
       رایتر فقط به هاطر نوشتنش مطلقه وگرنه هیچ پوخی نیست

       پاسخ

 2. ایران

  بهمن 24, 1399

  همین گالاگتوس جهنمی که تو میگه از دکتر استرنج شکست خورده و برده پروردگار دوم بود

  پاسخ

  • Abas در پاسخ به ایران

   بهمن 25, 1399

   نوب اون گالاکتوس نسخه معمولی بود
   بعدشم گالاکتوس جهنمی تو ۱یا۲تا کامیک حضور داشته

   پاسخ

 3. ایران

  بهمن 24, 1399

  آقا عباس بهت میخندن رایتر میتونه هر کمیکیو بنویسه و کاملا جاودان هست چون اون خود کمیک هست و بهت بگم پرژنس هر چی بزنی قویتر میشه پس میتونه بینهایت قوی بشه تو بهت قول میدم رایتر و پرایمال هردو از یکی بالای همه قویترن پایین هم توضیح دادم چرا اگه خونده باشی یکی بالای همه توکمیکه و کمیک برای رایتر یه کاغذ که میتونه پارش کنه هر چی هم بهم بگی برام مهم نیست این واقعیته واقعیته واقعیته واقعیته تمام

  پاسخ

  • Abas در پاسخ به ایران

   بهمن 25, 1399

   الان من بهت بخندم؟؟؟😐
   اون مامیک نمینویسه
   اون تنها قدرتش کامپیوترشه که اسم هرکسی رو تو دنیای خودش نام ببره مثلا فلان کس بوجود بیاد یا بمیره و….
   اون مامپیوترو هر شخصیتی که قدرت تله پورت رو داشته باشه(تانوس دارکساید و…)میتونه راخت اون کامپیوترو نابود کنه و اون موقع رایتر چیزی جز موجود نیست

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

    بهمن 25, 1399

    وای چقدر تو نوبی رایتر با قلم و هرچیزی میتونه با پاککن کل مارول و دیسی رو نابود کنه از خودت حرف درنیار اون ثانوست هم جلو رایتر هیچی نیست

    پاسخ

    • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

     اسفند 2, 1399

     بیشتر از تو نوب نیستم که نوب الممنین
     بعد از نابود مردن کامپیوترش خودشو به راحتی نابود میکنه پس چجوری با قلم یا هرچیزه دیگه میتونه بنویشه؟؟؟نوب مطلق

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به Abas

      اسفند 3, 1399

      بله شما درست میگید

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

       اسفند 3, 1399

       از شما واقعا توقع نداشتم

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

        اسفند 5, 1399

        خب شما به من بگید به ایشون چی بگم من که هر حرفی میزنم تبدیل میشه به نوب 😂😂😂😂

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

         اسفند 5, 1399

         ببخشید من فکرکردم منظورتون واقعی بود یعنی حرفاش رو قبول دارین

         پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

      اسفند 3, 1399

      افراطی نوب کامنت هات همش متعصبانست آره بی کامپیوتر با قلم و مداد مینویسه تانوس زمانو نگه داره هیچ فایده ای نداره افراطی نوب مطلق هرچی باشم تعصبم از تو کمتره لطفا تایید کنین

      پاسخ

      • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

       اسفند 12, 1399

       نوب مطلق کامنتای تو از منم بدتره
       وقتی مرده چجوری میخواد با قلم بنویسه؟؟؟؟هان؟؟؟😐
       تخخخخخ😐
       چرا هیچ فایده ای نداره؟؟؟؟
       والای همگان نیست که😐

       تو بیشترین تعصب این سایتو داری افراطی نوب مطلق
       جون مادرتون تایید کنین

       پاسخ

 4. مهدی

  بهمن 24, 1399

  یک سوال دارم دارک ساید قویتره یا کریتوس در بازی خدای جنگ؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  • Abas در پاسخ به مهدی

   بهمن 25, 1399

   دارکساید قویتره

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به Abas

    بهمن 25, 1399

    یک حرف درست در زندگیت زده باشی همینه

    پاسخ

    • Abas در پاسخ به Maker

     اسفند 2, 1399

     خدارو هزار مرتبه شکر همین یدونه رو از تو ندیدیم
     نوب الممنین کریتوس بجز قدرت بدنی و سرعت و پرش و تبرش که از ویژنم پایین تره چی داره؟؟؟

     میشه گفت قویترین شخصیت دنیای گیم تو جهانه
     جوری که با تانوس مقایسه شده

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به Abas

      اسفند 3, 1399

      دوستان با این کاربر عباس بحث نکنید
      ۱ هوش بسیار کم
      ۲ توهین کردن در نظرات
      ۳ تعصبی بینهایت
      ۴ بی اطلاعاتی
      ۵ در ورزش اسکی هم خیلی ماهر هستند

      پاسخ

      • Abas در پاسخ به Maker

       اسفند 4, 1399

       نوب
       این تویی که درخال حاضر کم توجه ترین کاربر اینجا هستی.
       همین هایی که گفتی همشونو تو داری که تو مطلقشو داری
       بهت تبریک میگم😐🤣🤣😂

       اسکی؟؟؟
       نوب الممنین کی اسکی رفت؟؟؟؟تو
       تعصبی بینهایت کی؟؟؟تو
       بی اطلاعاتی که تانوسی که یه نویسندرو کشته رو هیچی میدونید کی بی اطلاعاته؟؟؟تو
       کی اول توهین میکنه بعدش من همون لفظو براش میام؟؟؟تو

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

        اسفند 5, 1399

        والای همگان نویسنده نیست

        پاسخ

       • Maker در پاسخ به Abas

        اسفند 5, 1399

        تانوس بدون سلاح در برابر دارکساید کلون بدون سلاح برنده دارکساید کلون
        تانوس با سنگ ها در برابر دارکساید کلون برنده دارکساید
        تانوس با قلب عالم و استرال ریگلاتور هم قطعا از دارکساید حتی در حالت اصلی هم قویتره

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

         اسفند 5, 1399

         بله با اونا که مشخصه اما اونا حالت عادی تانوس نیستن

         پاسخ

        • Abas در پاسخ به Maker

         اسفند 12, 1399

         تانوس بدون سلاح:شکست میخوره

         تانوس با دستکش:شکستش میده

         تانوس با ریگلاتور:کل کامیکم مقابلش هیچن

         تانوس با متحد شدن ریگلاتور و دستکش:معادله۱تیتریلیارد والای همگان میشه

         پاسخ

         • Batman در پاسخ به Abas

          اسفند 12, 1399

          پرایمال مانیتور و رایتر مانیتور از ثانوس رگیلاتور قویتر هستن.

          پاسخ

 5. دکتر منهتن

  بهمن 23, 1399

  Abas
  جناب فراطی نوب از تو که واکاندا و بلک پنتر رو از آتلانتیس که ارتشش و فناوریش 10 برابر بیشتره و آکوامن قویتر میدونی بیشتر از این انتظار نمیره افراطی مطلق رایتر حکم نویسنده کمیکو داره منهتن راحت گالاکتوس و تانوس رو میزنه نویسنده با پاک کن کل مارولو نابود میکنه،کاپیتان اتم هم از مردمورچه ای برتره و بسیار قویتر تو با این حرف ها فقط داری کاری میکنی که ارزش کامنت هات بیاد پایینتر پس بجای اینکه انقدر بی منطق و افراط گونه نظر بدی برو دیسی رو بشناس

  پاسخ

  • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

   بهمن 25, 1399

   تو مرز نوبیتو افراطی و تعصبیت رو جابجا کردی
   رایتر اگه کامپیوترش نابود بشه هیچی نیست
   تانوس با تله پورت شدن راحت کامپیوترشو نابود میکنه
   انقد سریع که نتونه حتی یه کلمه بنویسه
   بعدشم نویسنده نیست
   چون قدرتش نابودیه هرکسی تو دنیای خودشه
   مثلا بنویسه فلان کس بمیره یا زنده بشه و…
   این به معنی نویسندگی نیست
   اونجوری حساب کنیم والای همکان خوده استنلیه
   چون هم صورتش استنلیه هم بدون نیاز به هیچ سلاحی میتونه هرکاری بکنه چه دیسی چه مارول
   کامپیوتر رایتر چون فقط عنصر و به ماده های دنیای خودش(دیسی)کنترل داره فقط میتونه تو دنیای خودش از این قدرت استفاده کنه مثل دستکش
   ولی والای همگان بدون نیاز به هیچ چیزی هرکاری رو میتونه بکنه

   نوب مطلق باهوش ترین شخصیت مارول(شوری)اونجاست ویبرانیوم که یکی از قویترین فلز ماروله شوری میتونه به کل ارتش واکاندا لباس های ویبرانیومی بسازه
   که هیچ سلاحی تو دیسی بحز چندتا روش اثری نداره
   تو فقط فیلم در رابطه با واکاندا دیدی حرف نزن
   درسته اکوامن قویتره
   ولی با وجود ویبرانیوم اکوامن و ارتشش به راحتی شکست میخورن
   حتی دووم که پروردگار شده بود به سختی تونست بلک پنترو شکست بده چرا؟؟؟به خاطر ویبرانیوم
   حالا تو حساب کن کل ارتشش ویبرانیوم داشته باشن چی میشه

   انت منم که چون تکنولوژیش فراتر از کپ…اتمه قویترم هست و به راحتی شکستش میده
   خواهشا برو مقالعه انت من علیه کپ..اتمو ببین
   انت من پیروز بوده

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به Abas

    بهمن 25, 1399

    بلک پنتر دستکش ابدیت داشته بعد عباس میگه به خاطر ویبرانیومه 😂😂😂😂😂
    تازه اونم به راحتی زد
    همین زن اکوامن کل جاستیس لیگ رو زد
    باهوش ترین شخصیت مارول هم سوپری شده 😂😂😂😂😂😂😂
    رید ریچارد و استارک و هنک پیم هم که کشک هستن.

    پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

    بهمن 25, 1399

    رایتر نویسندس و با نابود شدن کامپیوتر ککش هم نمیگزه چه برسه ضعیف شه آتلانتیس فلز آتلنتیسی داره نوب متعصب فلز آتلانتیس اگه از واکاندا قویتر نباشه که هست ضعیفتر نیست آتلانتیس ارتشش از لحاظ شماره تجهیزات و بسیاری دیگه اونهم اتمه نه کاپیتان اتم متعصب همون کراتن بیشتر واکاندا رو به زانو میاره ارتش آکوامن 10 برابر بیشتر و قویتره واکاندا یه کشوره فقط ولی آتلانتیس قلمروش از کل خشکی زمین وسیعتره متعصب اینم بگم تاجایی که میدونم نیمور پادشاه آتلانتیس مارول کل واکاندارو تو آب با موج غرق کرد بعد آکوامن با نیمور برابره و ارتشش کمی قویتره بعدهم رایتر در دنیای واقعیه و هیچی نمیتونه کامپیوترش رو نابود کنه (از شخصیت های کمیک) و اگه کامپیوترش هم نابود بشه بازهم فرقی نمیکنه
    تمام تو وقتی یک کمیک دیسی نخوندی حق نظر دادن نداری سرور متعصب ها

    پاسخ

    • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

     اسفند 2, 1399

     اره نمیریزه ولی بعد از نابودیه کامپیوترش به راحتی میشه خودشم نابود کرد

     نوب الممنین ویبرانیوم قویترین فلز مارول و کامیکه که ویژن با همین ۲۰تای اول ماروله تچالا هم یه انسانه که با همین فلز ۳۰تای اول مارول شده شایدم رتبش بالاتر بشه
     ولی اگه بیاد همین فلز رو کل ارتشش تجهیز کنه ارتش واکاندا نه بلکه غیر کشته شدن میشن بلکه قویترین ارتش کامیکم میشن
     فلز اتلنتیس حتی جزو ۵۰فلز دیسیم نیست
     اگه اشتباه میکنم یه سایت بده
     چون من هرچقدر سرچ کردم چیزی به اسم اتلنتیس تو فلزای دیسی ندیدم
     پس متعصب نوب ارتش واکاندا و تچالا با ویبرانیوم قویترین ارتش کامیک میشن

     والا نوشته کاپیتان اتم تو نوبی قبول نمیکنی حرف منو ولی خداقل برو ببین

     و همون نیمور که با واکاندا جنگید
     ارتش تچالا ویبرانیوم نداشتن
     و اینکه به وسعت نیست به قدرته که با ویبرانیوم قویترین ارتش کامیک میشن
     پس نوب مطلق واسه من المی مقالع باز نکن
     بحای اینا یه کامیکی فکری تحقیقی چیزی بکن

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

      اسفند 3, 1399

      ارتش واکاندا جلو آتلانتیس هیچی نیست افراطی نوب با نابودی کامپیوتر ککش هم نمیگزن هیچیش نمیشه و تانوس برای رایتر یه نقاشیه تو که تانوسو میپرستی لطفا نظر نده همه نظرت غلطه همه هم قبول دارن ویبرانیوم هیچ کاری جلو نیزه آکوامن نمیتونه کنه ای نوب ارتش آزگارد و نیوجنسیس فوت کنن ارتش تیچالا لهه نوب افراطی آتلانتیس بسیار قویتره بینهایت بسیار و تیچالا جلو آکوامن پوخی نیست اونم اتمه ای نوب نه کاپیتان اتم حرفات تعصبش یینهتیته
      و تانوس جلو رایتر پوخی نیست اون بلک پنترم هیچی جلو آکوامن نیست اصلا قابل قیاس نیستن لطفا تایید کنین ای نوب نیمور کل واکانداتو له کرد آکوامنم قویتر از نیموره پس میتون

      پاسخ

     • Maker در پاسخ به Abas

      اسفند 3, 1399

      نیمور همون واکاندا رو با هالک یکسان کرد. بعد میگی قویترین ارتش کمیک ؟
      آتلانتیس دی سی بر کل دریاها و اقیانوس های زمین کنترل داره بعد همون واکاندا هم اندازه کشور های بسیار کوچک هست
      آتلانتیسی ها قدرت بدنی بیشتری دارند تازه تعداد بسیار زیادی هم دارند که واکاندا در مقابلش هیچ هست
      شمشیر کوتاتی ها وارد شکم بلک پنتر شد بعد میگی قویترین فلز ؟
      آتلانتیسی ها سال ها هست که از زره های پیشرفته استفاده میکنند و یک فرهنگ قدیمی هستند ولی واکاندایی های شاید به یک یا دو قرن برسند که از ویبرانیوم استفاده میکنند
      آتلانتیسی ها به هم خشکی و هم به دریا مسلط هستند ولی واکاندایی ها خودشون رو هم نمی‌تواند جمع کنند
      قدرت رزم و هوش آتلانتیسی ها هم بیشتر هست
      آتلانتیس دارای سربازان بسیار قدرتمند و دارای تکنیک های پیچیده هست که با زره ها تقویت شدند و از فناوری های پیشرفته نری استفاده میکنند
      آتلانتیس دارای فرماندهان و متحدان بیشتری هست و حملات در سطح جهانی داشته و ارتشی بر پایه قدرت تکنیک و جادو هست و هزاران ها سال هست که داند پیشرفت می کنند
      فرهنگ و ریشه آتلانتیس خیلی جلوتر از واکاندا هست

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

       اسفند 3, 1399

       ببخشید در کمیک های جدید هم اکوامن همچنان پادشاه اتلانتیسه

       پاسخ

      • Abas در پاسخ به Maker

       اسفند 4, 1399

       نوب مطلق من با ویبرانیوم میگم تو بدون ویبرانیوم😐
       ربطی نداره اتفاقیه که میوفته
       الان نبیولا تانوس راحت شکست داد این به معنی قوی تر بودنه؟؟؟؟,
       اینم مثل همون اکوامن نبیولاست تچالام تانوس

       از نظر فناوری حتی فکرکنم همین سایت بود گفته بود فناوری واماندا پیشرفته تره
       تکنیماشونم بیشتره
       و از نظر زره هم که دیگه واقعا جلوعن
       تچالا ختی میتونه از ازگارد کمک بخواد
       وای وای وای به خالشون که زره نابودگر یا هایمدالو اودین نیان چون دیگه نتنها تانوس احتمالش زیاده که با اونحرز متحد بشه بلکه اودین زره نابودگر ثور لوکی و….هست
       دارکسایدم چون خیلی شروره هرگز متحد نمیشه پس لیگ عدالت شانسی ندارن
       و اینکه هالک با حکومتش هست که تقریبا ارتشش مثل خودشن
       ایرون من یه ارتشی اهنی داره
       تانوسم یکی از قویترینو پیشرفته ترین سفینه و ارتشو داره
       تچالا با ارتش ویبرانیومیش استارک میتونه با فناوریش یه ارتش ویبرانیومی بدون سرنشین بسازه
       یه ربات مثل اولتران بسازه
       اسمارلت ویچ مادرو تغیر میتونه بده میتونه یه ارتش قدرتمند بسازه
       کاپیتان امریکا میتونه مل ارتش امریکا رو در اختیار بگیره
       ثور و اودین میتونن با سیتوراگ متحد بشن
       میتونن با سورتو متحد بشن
       میتونن با هلا متحد بشن
       بازم بگم؟؟؟؟؟
       ارتش و دارکساید اپوکالیپس بازم متحد بشن که نمیشن بازم شانسی ندارن
       و اینم بگم که دورتادور واکاندا یه حفاظ هست که هرکی ازش رد بشه تیمه تیکه میشه
       تانوس ریگلاتورو دستکشو داره
       تانوس میتونه با گالاکتوس متحد بشه
       میتونه با سن(پسرش)متحد بشه
       ماو هست اووووووو
       چقدر بگم؟؟؟؟؟
       هااااا؟؟؟؟؟
       والکری ها هستن
       ثور میتونه با راگنارک متحد بشه
       تانوس با مفیستو متحد بشه
       تانوس معشوقش مرگ رو بیاره
       این همه بهت گفتم
       ایا لیگ عدالت بازم شانسی داره؟؟؟؟؟

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

        اسفند 5, 1399

        خیر آتلانتیس پیشرفته تر و بینهایت قویتره خب اگه میگی زدن دلیل بر قویتر بودن نیست پس تانوس ابدا نمیتونه والای همگانو بزنه آکوامن بینهایت برتره ،با ویبرانیوم هم حریف آتلانتیس نمیشه ابدا ویبرانیوم
        از سلاح های آتلانتیس پیشرفته تر نیست آتلانتیس بینهایت قویتره در ضمن نوب ترین تویی که نمیدونی رایتر نویسندس رایتر قویترنه بدون کامپیوتر هم همینطوره ،نوب لیگ عدالت قطعا قطعا قطعا قطعا قطعا قطعا قطعا قطعا قطعا از انتقام جویان خیلیییییی و بینهایت قویتره انتقام جویان شانسی ندارن رایتر بدون کامپیوتر هم قویترینه هرکاری بدون کامپیوتر هم میکنه نوب متعصب با ویبرانیوم و بی ویبرانیوم فرقی نداره آکوامن بینهایت قویتره نوبترین کاربر کل کمیک

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

         اسفند 5, 1399

         خب دوست عزیز در انتقام جویان کسانی مثل ادی براک و استاربرند کشک هستند ؟ شما هم دارید کمی انتقام جویان رو ضعیف نشون میدید و اینکه بلک پنتر فقط یک نکته مثبت در مبارزه با آتلانتیسی ها داره اونم پولدار بودنش هست وگرنه ویبرانیوم داشتن دلیل بر پیشرفته تر بودن نیست جنگجویان
         آتلانتیس هم بسیار قدرتمند تر از واکاندایی ها هستند علاوه بر اون تمام موجودات در داخل آب که میشه ۷۵ درصد زمین مطیع اکوامن هستند و با جمعیت ۵۰ هزار نفره در خوشبینانه ترین حالت نیستند

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

          اسفند 7, 1399

          یعنی میگین آتلانتیسی ها 50 هزار نفرن ؟؟!!! خیلییییییییییییی
          بیش از این حرفان اون آتلانتیسی هاهم پولدارن و بیشتر منابع زمین دستشونه و پیشرفته ترهم هستن تعداد آتلانتیسی ها
          که درقلمرو های متفاوت هستن و همه مطیع آکوامنن حراقل اندازه یک قاره هست تعدادشون اگر بیشتر نباشه کمتر نیست نه بنده میگم لیگ عدالت کمی قویتره بله انتقام جویان رو دست کم گرفتم ولی درکل لیگ عدالت کمی نیرومند تره راستی میتونین بفرمایین درکمیک های جدید همچنان آکوامن پادشاه آتلانتیس هست؟؟

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           اسفند 8, 1399

           نه واکاندا ۵۰ هزار نفر هست دوست عزیز

           پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

        اسفند 5, 1399

        لیگ عدالت راحت تانوسو میزنه دارکسایدم قطعا قویتره

        پاسخ

       • Maker در پاسخ به Abas

        اسفند 5, 1399

        چی میگی تو اصلا چه ربطی داره من چی کار به ثور و اودین و تانوس بقیه دارم حالت خوب نیست قبل اینکه چرت و پرت بگی حتما ساقیت رو عوض کن
        اگه به جمع کردن متحدان هست که میشه جنگ بین دی سی و مارول
        اصلا هر جا به مقایسه قدرت میرسه مارول یرندست اره ؟
        چهار تا دلیل درست و حسابی هم ندادی اصلا به نبیولا و تانوس چه ربطی داره وقتی از آتلانتیس مارول مثل چی شکست خوردند ربطی به قدرت نداده مثلا بگی تانوس تونست بلک ویدو رو بزنه ولی ازش قویتر نیست
        ازگارد بی کاره بیاد به این واکاندا کمک کنه ؟ روز به روز با تهدید های خطرناک تر روبه رو می‌شوند بعد مردم خودشون رو ول کنن برن به واکاندا کمک کنند
        آدم حسابی والکری ها جزو ارتش ثور هستند اصلا نیازی به متحد شدن نیست
        اگه به ازگارد باشه که آتلانتیس رو با خاک یکسان میکنند
        ثور با رگناروک متحد بشه ؟ واتتتتت ؟
        چیییی ؟ رگناروک از کی تا حالا تبدیل به یک موجود شده ؟
        رگناروک رو هم نمیدونی چیه ؟
        رگناروک چرخه مرگ و تولد دوباره خدایان هست
        مفسیتو برای چی باید از تانوس حمایت کنه ؟
        چون یکبار کمکش کرده دلیل بر همیشه کمک کردنش نیست اگه اینطوری هست پس چرا در ایونت اینفینیتی کمکش نکرد ؟
        برای چی مرگ کمکش نکرد ؟
        معشوقه الان تانوس علت هست جناپ
        اصلا چه ربطی داره به بحث آتلانتیس و واکاندا ؟
        ثور و اودین چرا باید با سیتوراک متحد بشوند ؟ اصلا یکبار در عمرشون این طرف رو ندیدن بعد متحد هم بشوند ؟
        تانوس چرا باید با گالاکتوس متحد بشه ؟
        چرا با سن متحد بشه ؟
        کاپیتان آمریکا هم دیگه حمایت آمریکا رو نداره و الان آمریکا گروه اسکادران سوپرمی رو تشکیل داده که با انتقام جویان مشکل دارند
        چرا ثور و اودین با درجه یک ترین دشمن ازگارد یعنی سرتور متحد بشوند
        اسکارلت ویچ دچار دیوانگی هست و اصلا از اون قدرت واقعیی که داره استفاده نمی کنه
        اگه تاچلا می‌تونه بسازه پس چرا جلو کسی مثل نال نساختش ؟ جلو کوتاتی ها چی ؟
        زره نابودگر که توسط هل بت شکست میخوره
        خودت دیدی اونجرز بدون متحدین نمیتونه بخت متحد شدن رو را انداختی

        پاسخ

       • امیرعلی در پاسخ به Abas

        اسفند 16, 1399

        خب ببین راست یگه به نظرم واکاندا افراد خیلی قوی تری رو داره مثل ژنرال ام باکو تچالا و اون دخترزیس که تچالا دوست داشت اسمش رو یادم نمیاد و شوری ولی اتلانتیس تنها فرد های قدرتمندی که داره اکوامن و دهتره که دوسش داشت هست اتلانتیس با یه حمله توسط زیردریایی های واکاندا نابود میشه اکوامن هم مثل پلنگ سیاه نمیتونه بلند بپره و جت های واکاندا رو بکشه و داغون کنه و تازه اگه اتلانتیسی ها حمله کنن با یه سپر دفاعی واکاندا میتونه چندین سال اونارو بیرون اونجا نگه داره تا علف زیر پاشون سبز شه در ضمن من حرفتو درست میدونم اقا عباس و اینکه درست میگی اودین به راختی تانوس رو شکست داد و حتما یه رقیبی برای لیگ عدالت و دارک ساید میشه که شکست ناپذیره و باز هم میگم دارکساید توی دنیای انیمیشن های دیسی از بین رفت و دی سی نشون داد که او ابدی نیست و هر چیزی یه حدی داره

        پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به امیرعلی

         اسفند 16, 1399

         داری چرت میگی همه اونایی که گفتی باهم به گرد پای اورم نمیرسن!!! چییییی؟؟؟ وات؟؟؟ زیر دریایی های واکاندا؟؟؟ آتلانتیس؟؟ میدونی آتلانتیس چیه؟؟؟ آتلانتیس جهان زیر آبه بعد تو اونو با واکاندا مقایسه میکنی؟؟ تکنولوژی آتلانتیس هم از واکاندا بیشتر نباشه کمتر نیس!!!! بعد اصن این چیزا لازم نیس یه دونه آکوامن کل واکاندا رو با بلک پنتر و… نابود میکنه!!! آکوامن نمیتونه بلند بپره؟؟ جناب شما نظر ندی بهتره چون آکوامن به راحتی میتونه فاصله ی خییلی زیادی رو بپره!!!! آتلانتیس با توجه به ارتش و هیولا هایی که داره اگر با تمام قوا حمله کنه براحتی در زمان خیلی کم میتونه سپر دفاعی واکاندا رو نابود کنه هرچند که آکوامن هم با یه ضربه ی محکم میتونه کار اون سپرو تموم کنه!!!!و در مجموع واکاندا اصلا حریفی برای آتلانتیس نیست و اگر آکوامن هم باشه که دیگه هیچی!!!

         پاسخ

 6. A.g

  بهمن 23, 1399

  آقای عباس شما تانوس رو با عنواع سلاح ها حساب کردی اونوقت میگی باید از رایتر کامپیوترش رو بگیریم درظمن تانوس هم بدون سلاح هاش هیچ پوخی نیست و رایتر هم میتونه قبل از شروع مبارزه با کامپیوترش کاری کنه تانوس صدای خر دربیاره یا خودشو نابود کنه با اون کامپوتر رایتر هر کاری که به عقلش برسه و نرسه رو میتونه انجام بده

  پاسخ

  • Abas در پاسخ به A.g

   اسفند 2, 1399

   نه من گفتم اگه کامپیوتر رایتر نابود بشه هیچ پوخی نمیشه
   تانوسم میتونه زمانو نگه داره بعد تانوس رایترو جوری بکشه که رایتر تو اون دنیا صدای الاغ در بیاره
   و اگه تو داری رایترو با کامپیوترش حساب میکنی تانوسم با رایتر حساب کن که مل مامیکم نمیتونن تانوسو شکست بدن

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

    اسفند 3, 1399

    ببین افراطی تانوس هیچ کاری جلو رایتر نمیتونه کنه زمان کمیک هم برای رایتر بی معناست خلاصه همه حرفات اشتباهه و داری اشتباه میگی همش اشتباهه ای افراطی

    پاسخ

 7. ایران

  بهمن 22, 1399

  آقا عباس رایتر تجسم نویسنده و تمام شخصیت ها براش مثل عکس میمونن پس هیچ کس حریفش نمیشه تمام

  پاسخ

  • علی در پاسخ به ایران

   بهمن 22, 1399

   این کاربر عباس را ولش کنید.
   از خودش نوب تر و افراطی تر فقط خودشه.

   پاسخ

   • Abas در پاسخ به علی

    اسفند 4, 1399

    به شما نمیرسم😐

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به Abas

     اسفند 5, 1399

     فعلا که ازش جلو زدی

     پاسخ

  • abas در پاسخ به ایران

   بهمن 22, 1399

   ببین رایتر و والای همگان تجسم نویسنده هستن
   چون هردوتاشون کامیک های دنیاشونو مینویسن و روشون نظارت دارن
   حتی صورت والای همگانم صورت استنلیه
   پس یکی دو نفر میتونن رایترو شکست بدن
   (تانوس و گالاکتوس جهنمی اگه ظاهر بشه و تو کامیک بیاد چون تانوس وان اباو الو کشته و احتمالا رایترم بتونه)
   پس میشه نابود و شکست بخوره تمام

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 23, 1399

    گالاکتوس جهنمی از دکتر استرنج هم شکست خورده بعد از والای همگان قویتر باشه چقدر تو دروغ میگی در اون کمیک اصلا والای همگان رو ندیدم دروغگوی متعصب

    پاسخ

    • Abas در پاسخ به Maker

     بهمن 25, 1399

     تو خیلی نوبی
     گالاکتوس جهنمی کلا تو یکی دوتا کامیک حضور داشته
     اونم که از استرنج شکست خورده نسخه معمولیش بوده
     نوب الممنین

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به Abas

      بهمن 25, 1399

      😂😂😂 گالاکتوس جهنمی بود اسم کمیکش هم گذاشتم همه بید ببینید این گالاکتوس جهنمی کیه

      پاسخ

     • Maker در پاسخ به Abas

      بهمن 25, 1399

      دروغ میگی به قرآن دروغ میگی

      پاسخ

      • Abas در پاسخ به Maker

       اسفند 2, 1399

       به ابلفضل راست میگم
       برو بزن cbr
       بعد که داخلش شدی بالای صفحش سمت چپ عکس ذربین هست اونو بزن بعد به انگلیسی سرچ کن نسخه های گالاکتوس بعد اولیو بزنی از عکساشون میفهمی
       گالاکتوس جهنمی اخرین معرفیشه
       شکلشم لباس قرمزه صورتش یکم ترسناکه

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به Abas

        اسفند 3, 1399

        خب اون همون هست که از دکتر استرنج شکست خورده
        کمیک دکتر استرنج ۲۰۱۸ شماره ۱۵

        پاسخ

        • Abas در پاسخ به Maker

         اسفند 4, 1399

         من که دکتر استرنجی ندیدم😐

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به Abas

          اسفند 5, 1399

          😂😂😂😂 برو حاجی با تو نمیشه بحث کرد

          پاسخ

   • A.g در پاسخ به abas

    بهمن 23, 1399

    گالاکتوس جهنمی و تانوس از رایتر قوی ترن؟؟🤣🤣مشخص شد شما دروغگوی خاصی هستین.

    پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به A.g

     بهمن 23, 1399

     کاربر محترم تازه متوجه شدین ،ایشون یک کامنت با دلیل نداده

     پاسخ

     • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

      بهمن 25, 1399

      با دلیل کامنتامو دادم تو نمیتونی درکش کنی😂😂😂

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

       بهمن 26, 1399

       آره دلیلت تعصب بینهایته

       پاسخ

       • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

        اسفند 4, 1399

        واسه تو نوبیت بینهایته

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به Abas

         اسفند 5, 1399

         در حال حاضر واسه شما هر دو بینهایته

         پاسخ

    • Abas در پاسخ به A.g

     اسفند 2, 1399

     الان نشخص شد که تو نوب خاصی هستی
     تورو به خدا سپردم 😐
     بای😐

     پاسخ

 8. ایران

  بهمن 22, 1399

  رایتر پیدا کردم تو شماره ۲۶ کمیک انیمال من یا مرد حیوانی ۱۹۹۰ حضور داره و به شکل یک مرد با قد تقریبا بلند و پوست سفید هستش و به معنای واقعی کلمه هرکاری بخواد میتونه بکنه سلاحش هم یه کامپیوتر که با اون داستان کمیکو مینویسه و هرچی توش بنویسه اتفاق میفته مثلا میتونه بنویسه پرژنس مرد دیگه پرژنس میمیره و تمام وقتی مرد حیوانی باور نکرده که تمام زندگی اون یه داستان رایتر کمیکو نشونش داد بعد کامپیوتر رو نشونش داد که توش مرگ خانواده مرد حیوانی و خانواده اش واقعا مرده بودند بعد از اتفاقاتی که نمیخوام طولانی بشه رایتر دوباره خانواده اونو زنده کرد و رفت

  پاسخ

 9. علی

  بهمن 22, 1399

  دارک ساید به مراتب از تانوس قویتره, دارک ساید مادر باکس ها و معادله ضد زندگی رو داره که هر دوی این ها با دستکش ابدیت مقایسه میشن.
  یه مقاله هست که توی اون مادر باکس ها با دستکش ابدیت مقایسه شده.

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به علی

   بهمن 22, 1399

   به هیچ وجه مادرباکس ها و معادله ضد زندگی و سورس در حد دستکش بینهایت نیستند البته دارکساید با تلپورت تانوس به راحتی می‌تونه بکشتش

   پاسخ

   • علی در پاسخ به Maker

    بهمن 23, 1399

    اول برو بزن مادر باکس ها در مقابل دستکش ابدیت به بین چی میاره ، بعد متوجه حرف من میشی.

    بعد معادله ضد زندگی با دستکش ابدیت مقایسه میشه شاید بعضی ها بگن دستکش ابدیت اما شما اول برو درباره معادله ضد زندگی تحقیق کن و میبینی که با دستکش مقایسه میشه.
    شاید فقط اندکی دستکش قویتر از مادر باکس ها باشه اما این فاصله زیاد نیست.
    بعد معلومه که سورس را نمیشناسی چون سورس از دستکش ابدیت قویتره.
    حالا خودت تصور کن که دارک ساید هر ۳ تای این سلاح های قدرتمند را با هم داره که ۲ تاش با دستکش ابدیت مقایسه میشن و اون یکی دیگه هم از دستکش ابدیت قویتره.
    تازه دارک ساید حتا شاید بتونه دستکش ابدیت را از تانوس بگیره چون چند بار نزدیک بوده این اتفاق برای تانوس بیوفته ، مثل همون موقع که نگهبانان کهکشان و اونجرز و دکتراسترنج نزدیک بود دستکش تانوس را در تایتان ازش بگیرن .
    پس این احتمال وجود داره که دارک ساید دستکش را از تانوس بگیره.
    در کل شانس پیروزی دارک ساید بیشتره و دارک ساید از تانوس قویتره و پیروز میشه . ۶۵به۳۵ به نفع دارک ساید هستش.

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به علی

     بهمن 25, 1399

     اولا مادر باکس ها تخریب بسیاری کمتری در مقایسه با دستکش داره و معادله ضد زندگی همون کار سنگ ذهن رو می‌کنه و اینکه دارکساید به بخشی از سورس دسترسی داره و اینکه خود سورس قدرتمند نیست بلکه اون چیزی که در داخلش قرار دارد مهمه مثلا حل معادله ضد زندگی در اون هست و از خودش قدرتی نداره

     پاسخ

     • Abas در پاسخ به Maker

      بهمن 25, 1399

      من ریگلاتورو یادم رفته بود کلا
      تانوس علاوه بر دستکش ریگلاتوذم در اختیار داره ولی قایمش کرده که کسی دنبالش نگرده
      خودت متخد شدن ریگلاتور و دستکشو حساب کن ناموسا؟؟؟؟
      ببین با متخد شدن اینا مل دیسی میتونه مقاومت کنه؟؟؟؟

      پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

      بهمن 25, 1399

      اول برین سورس رو بشناسسن سورس قدرت مطلق داره از خودش هم قدرت داره بسیار هم داره دارکساید هم به بخش زیادیش دسترسی داره دارکساید همه اینارو داره و همون سورس مقداری که دارکساید داره از شش سنگ قویتره بقیش رو بیاره که هیچی

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

       بهمن 25, 1399

       من تا جایی که میدونم سورس یک نیروی بینهایت هست که فقط سوپرمن و دارکساید تونستن داخلش بشوند و در داخل اون راز های زیادی وجود داره اگه هم یادم باشه دارکساید به یک سومش دسترسی داشته باشه و بالاخره هر روز که نمیره داخل سورس و برگرده
       امکانش هست که به سنگ تبدیل بشه مثل اتفاقی که برای پدرش افتاد

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

        بهمن 26, 1399

        بله رازهای زیادی درونشه اما به خودی خود و بدون اونها یک انرژی قدرت مطلقه

        پاسخ

      • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

       اسفند 2, 1399

       کل سورس معادله با سنگ زمان و قدرت
       ولی ریسک سورس بیشتره نسبت به سنگا
       سورس که داعم الاستفاده نیست که هروقت خواستی پاشی بری استفاده کنی
       برو ببین دارکساید کلا چقدر استفاده کرده
       کلا۱یا۲بار

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

        اسفند 3, 1399

        سورس یه انرژی کیهانیه نه پس سنگا دایم الاستفاده هست سورس از شش سنگ قویتره

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

         اسفند 3, 1399

         سورس خودش از سنگ ها قویتر نیست عزیز بلکه اون رازه های که داخلش هستند میتونن از سنگ ها قویتر باشند

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

          اسفند 3, 1399

          بنده عرص کردم خودش یک
          نیروی کیهانی قدرت مطلقه و اون رازها فقط بخشیشن

          پاسخ

        • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

         اسفند 5, 1399

         اره دیگه داعم الستفادست
         سورس از موقعی که وارد کامیک شده ۳بار بیشتر استفاده نشده
         ولی سنکا و دستکش از سالی مه وارد شدن ملا درخال استفادن
         و اینکه سورس خودش قدرت نداره
         قدرت سورس راز هاشه که اونم هرکسی ننیتونه پیدا کنه پس به احتمال بالا دارکساید نمیتونه اگه استفاده کنه البته

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

          اسفند 7, 1399

          سورس خودش قدرت مطلقه و بدون اون رازها کلی قدرت داره

          پاسخ

     • علی در پاسخ به Maker

      بهمن 26, 1399

      نه!!!!نشد مثل این که این کاربرAbas شما رو هم کشیده طرف خودش ، ببین درسته که دستکش ابدیت از مادر باکس ها اندکی قویتره، ولی شما برو بزن مادر باکس ها دربرابر دستکش ابدیت بعد ببین چی میاره.
      شما اومدین گفتید سنگ ذهن همون کاری رو انجام میده که معادله ضد زنگی انجام میده،این را دیگه جایی نگید بهتون میخندن.
      کاربرAbasاطلاعاتش کمه اومده یه همچین حرفی زده ،شما دیگه چرا قبول میکنی ایشون هیچ اطلاعاتی از دی سی ندارند کسی که میاد زره نابودگر رو با رون کینگ ثور مقایسه میکنه یعنی اینکه اطلاعاتش صفره.
      شما هم معلومه مهادله ضد زندگی را دست کم گرفتید. دستکش ابدیت فقط اندکی از معادله ضد زندگی قویتره نه بیشتر.
      برو بزن قویترین سلاح های دی سی ببین چی میاره سورس قدرتش هیچ حد پایانی نداره و قادر مطلقه حتا قویترین سلاح های تانوس هم در برابر سورس کم میارن.

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به علی

       بهمن 30, 1399

       بالاخره وارد سورس شدن که شوخی نیست از کجا معلوم دارکساید سنگ نشد ؟

       پاسخ

      • Abas در پاسخ به علی

       اسفند 2, 1399

       منهتنم تورو سمت خودش کشیده
       تو ام الان اینو میگی من دلرم منفجر میشم از خنده🤣😂😂🤣😂

       خب کارایی ضد زندگی :بدست گرفتن کنترل و زندانی روح
       کارایی سنگ ذهن:بدست گرفتن ذهن زندانی روح زندگی بخشیدن تجربه بخشیدن که همین یدونه سنگ۳برابره ضد زندگیه

       کل سلاح دلرکساید با۴یا۳تا سنگه ابدیته
       تو واقعا نوبی اطلاعات صفر
       نوب بیست
       تو کلا تو باغ نیستی
       قبل از نظر دادن یه فکری بکن بعد نظر بده

       بعدشم سورس شهر هرت نیست که هر وقت خواستی ازش استفاده کنی استفادشم راحت نیست
       تا دارکساید بیاد از این استفاده کنه تانوس کشتتش

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

        اسفند 3, 1399

        ببین افراطی تانوس هیچی نیست گالاکتوس جهنمیت هم همینطور
        همه حرفات اشتباهه از دم نوب مطلق تانوس با ارتشش هیچ پومی جلو دارکساید نیست تانوس فن

        پاسخ

    • Abas در پاسخ به علی

     بهمن 25, 1399

     تو بیش از حد نوبی
     مادر باکس برابره با سنگ قدرت

     معادله ضد زندگی معادله با سنگ ذهن

     سورس معادله با سنگ زمان ولی با کارایی های کم تر

     کل سلاح های دارکساید معادله با ۳تا سنگ ابدیت
     نوب
     سنگ ذهن میتونه ذهن طرفو کنترل کنه و زندگی ببخشه ولی ضد زندگی فقط میتونه ذهن فردو کنترل کنه

     سنگ قدرت قدرت خداگونه اشعه ای داره که ۱۰برابر امگاست و میتونه از حملات سنگین جلوگیزی کنه
     درخالی که مادرباکس ها فقط قدرت میبخشن

     سنگ زمانم خالت جنگ و زمان ابدی,حالت باگ,
     سفر در زمان,نگه داشت زمان رو داره ولی سورس که یک پنجمش در اختیار دارکسایده فقط قدرت سفر در زمان و کنترل ماده رو داره که هردوتاشم خیلی ضعیف عمل میکنن

     بعدشم دارکساید ۱۰۰تا دست نداره و فقط از ۲تا سلاح میتونه استفاده کنه
     اگه ۲تا رو حساب کنیم تانوس بقل دستکش ریگلاتورو در اختیار داره که چون هیلیا دنبالشن محو کرده توسط دستکش ولی هرزمان میتونه ظاهر کنه و اگه ریگلاتور و دستکشو حساب کنیم که ۲تا از قدرتمندترین سلاح کامیکه(ریگلاتور اول و دستکش سوم)پس اگه کل شخصیتای دیسیم بیاری با متخد شدن دستکش و ریکلاتور
     تانوس فراتر از والای همکان که با ریگلاتور تنها فراتره قدرتمند تر میشه پس خودت حساب کن
     ببین دارکساید میتونه مقاومت کنه؟؟؟؟

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

      بهمن 26, 1399

      نوب متعصب دارکساید برندس و اونها نسخه عادی تانوس نیستن تانوس هم جلو والای همگان هیچی نیست تو متعصب ترین متعصب ترین هایی کاربر علی کامل درست گفتن و همه حرفات از دم غلطه لطفا تایید کنین

      پاسخ

      • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

       اسفند 2, 1399

       نوب مطلق دارکساید هیچی نیست
       جلوی والای همگان هیچی نیست زد کشتتش؟؟؟
       فهمیدم که اصلا کامیک نمیخونی
       متعصب نوب
       کاربر علی خودش نوبه هیچی نمیدونه فکر میکنه هیچ کس نمیدونه
       و حرفاتون اصلا منبع نداره و غلطو نوبی هست

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

        اسفند 7, 1399

        تو که نمیدونی کمیک چیه نوب دارکساید خیلییی قویتره

        پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

    بهمن 25, 1399

    سورس از شش سنگ قویتره

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

     بهمن 25, 1399

     نیست

     پاسخ

     • Abas در پاسخ به Maker

      اسفند 2, 1399

      کم کم دارم باورت میکنم
      افرین

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به Abas

       اسفند 3, 1399

       خودش نیست بلکه اون چیز هایی که در داخلش هستند میتونن از سنگ ها هم قویتر باشند

       پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به دکتر منهتن

     بهمن 26, 1399

     جناب میکر هست خوب هم هست

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

      بهمن 30, 1399

      دارکساید به اون صورت نمیتونه از سورس استفاده کنه

      پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به دکتر منهتن

      اسفند 3, 1399

      چرا میتونه جناب

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

       اسفند 3, 1399

       داوش جان هر کی دوست داری به من نگو جناب من اصلا به این کلمه حساسیت دارم
       دوما دارکساید یکبار داخلش شد کل قیافش تبدیل به سنگ شد از کجا معلوم بعد از ۳ یا ۴ بار تبدیل به سنگ نشد ؟
       پیاده‌روی که نیست

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

        اسفند 3, 1399

        ببینید دارک ساید اختیار بخش زیادیشو داره تبدیل به سنگ شد اما نمرد که بعد سنگ هاهم خیلی اسیب میزنه از کجا معلوم تانوس با پوشیدنش اسیب خیلی جدی نبینه هرچند بنده فکر میکنم اصلا سلاح ها حساب نشن و قدرتای دواقعیشون باشه اونجا قطعا دارکساید میبره همونطور که سورس شاید به دارکساید اسیب بزنه شش سنگم ممکنه اسیب بزنه چشم دیگه از کلمه جناب استفاده نمیکنم و بگم که سورس از خودش هم قدرت بسیار بالا و نامحدودی داره

        پاسخ

        • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

         اسفند 5, 1399

         دارکساید کلا کمتر از نصفشو در اختیار داره پس بدرد لای جرز دیوار میخوره
         این تا بیاد استفاده کنه تانوس میکشتش چون سورس وقت زیادی میخواد
         اولین بار نمرد چون نیو کادزه
         ولی یه بار دیگم بره این بار میمیره

         حتی اینجام گفته شده تانوس تحملش بیشتر از دارکسایده
         تانوس ریکلاتورو تحمل کرد دستکشو تحمل کرد قلب عالمو تحمل کرد
         تنبیه زعوس و….تحمل کرد
         پس چی میگی؟؟؟😐😐
         قدرتای واقعیشون
         تانوس همضو داره بجز امگا
         ولی هب به ندرت استفاده میکنه اگه قرار باشه بدون سلاح حساب بشه به نظرم مساویه
         چون امگا رو سوپرمن زیاد اثر نمیکنه و تانوسم که تحملش از سوپرمن ۱۰۰برابر بیشتره پس امگا روش اثر نداره
         بدون سلاح مساوین و کسی پیروز نمیشه ولی با سلاح تانوس با اختلاف۱۰به۹۰به نفع تانوسه
         دلایلشم سلاح های بی ارزش دارکسایده
         چون اندازه۳تا سنگن

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

          اسفند 7, 1399

          سلاح تانوسه که به هیچ دردی نمیخوره دارکساید باهمون نصف سورس از تانوس باشش سنگ فراتر میره این سلاح های بدرد نخور تانوسن که بدرد لای جرز نمیخورن متعصب

          پاسخ

    • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

     اسفند 2, 1399

     کل سورس اندازه سنگ زمان و قدرت نیستن چه برسه کل دستکش
     کارایی های سورس از سنگ زمان و قدرت کمتره
     خودت مقایسه کن

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

      اسفند 3, 1399

      سورس قدرت مطلقه و تمام توانایی های شش سنگو در مقیاس گسترده تر داره افراطی

      پاسخ

      • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

       اسفند 5, 1399

       باو تو خیلی متعصب نوبی
       سورس اندازه سنگ زمانم نیست دلیلشم بالا گفتم به کاربر تحلیل گر
       پس نوب افراطی سورس سورس نکن زیاد
       وگرنه تبدیل به سنگ میشی😐🤣😂

       پاسخ

   • Abas در پاسخ به Maker

    اسفند 4, 1399

    چجور شد پس دستکش تله پورت زمان یا سنگ ذهن نداره؟؟؟؟که هرمدون از سنکا ده تا سلاح دارکسایده؟؟؟
    بعد بیاد با تله پورت بمیره؟؟؟😐

    پاسخ

  • Abas در پاسخ به علی

   بهمن 23, 1399

   مقایسه میشن ولی در حدش نیستن
   همه سلاح های دارکساید در مقابل دستکش هیچی نیستن لطفاً مطالب طنز نگو

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

    بهمن 23, 1399

    تو چرت نگو سورس بسیار از شش سنگ قویتره

    پاسخ

   • علی در پاسخ به Abas

    بهمن 24, 1399

    ببین انتظار هم ندارم یه تانوس فن متعصب افراطی مثل تو قبول کنه.
    ولی باید این رو بدونی که سورس بسیار از دستکش ابدیت قویتره.
    اما میدونم یه افراطی متعصب مثل تو قبول نمیکنه.

    پاسخ

    • Abas در پاسخ به علی

     بهمن 25, 1399

     منم انتظار ندارم دیسی فن نوبی مثل تو باور کنه که کل قدرت سورس معادله سنگ زمانه که سورس کارایهاشم کمتره نسبت به سنگ زمان نوب
     متعصب افراطی
     تایید کنین.

     پاسخ

     • A.g در پاسخ به Abas

      بهمن 25, 1399

      تو هیچ اطلاعاتی از سورس نداری
      فقط مونده بگی تانوس با شش سنگ از پرزنس قوی تره
      لطفا تشریف ببر با تانوست دست از سر ما بردار

      پاسخ

      • Abas در پاسخ به A.g

       اسفند 2, 1399

       تو کلا مارولو نمیشناسی
       تو خودت الان میکی دنیای دیسی قوی تر از دنیای بیرو از کامیکه😐
       تو خودت تشریف ببر با دیسیت به اتاق فرمان تا راهنماییتون کنن به بیرون
       جوابمو بدی جوابتو میدم.
       تایید کنین

       پاسخ

 10. ایران

  بهمن 20, 1399

  رایتر تو کمیک های دهه ۸۰ انیمال من حضور داره و تجسم نویسنده و غیر قابل شکست همه سایتا هم پرژنس با والای همگان برابر دونستن کلا شخصیت دی سی جوری طراحی شدن که کسی حریفشون نباشه پس رتبه بندی فرق میکنه و پرایمال مانیتور و رایتر هردو از پرژنس قوی تر هستند

  پاسخ

 11. abas

  بهمن 19, 1399

  میکر
  پرزنس با پلاتش که به گفته تو بینهایته که نیست
  صد در صد یعنی شک نکن که وان اباو الم داره دادگاهم داره یعنی شک نکن
  ولی تانوس اومد راحت اونارو کشت رفت پی کارشون
  پرزنس که دیگه با پلاتشم باشه حتی بینهایتم باشه با والای همگان برابره ولی والای همگانم با پلاتش حساب کنیم که خودش پلاته با رایتر برابر میشه
  حالا اینم راجب به والای همگان بگم که والای همگانم تجسم نویسندست چراااا؟؟؟من تا حالا اصلا توجه نکرده بودم ولی تازگیا فهمیدم که والای همگانم تجسم نویسندست حتی از رایترم قویتره
  چرا؟؟چون رایتر تو هیچ کامیکی نبوده ولی وان اباو ال حضور داشته و جالب اینجاست که تجسم نویسندم هست قویترم هست
  تو معرفی شخصیتش حتی قویترین شخصیتای کامیک که اول بوده گفته شده به کامیک های تمام مارول(مولتی ورس و…)کل کامیک مارول نظارت داره و حتی صورتشم صورت استنلیه
  خب پس خودت قشنگ برو ببین بفهمی کع من چی گفتم نری ببینی باور نمیکنی

  میکاییل و لوسیفر تو کامیک رسمی حضور نداشتن
  فقط تو کراس اورها بودن
  اگه نه
  لطفا اسم کامیکشو بده(رسمی نه کراس اور)

  من در مورد زره نابودگر اصلا کامیک نخوندم و فقط میشناسمش
  حتی اینم که ثور و لوکیو شکست دادم تو مقاله قویترین زره های مارول دیدم
  که نوشته بود راحت ثور و لکیو شکست داده
  و اگه زره نابودگر از کنترل زعوسو اودین خارج بشه این خدایان ترس دارن از این و بیشتر نظارت میکنن رو این تا همیشه در کنترلشون باشه
  تا مقالش خوندم
  بازم چرتو پرت داری بگو😐
  پس الکی واسه خودت سایت باز نکن

  جون خانوادتون کامنتامو تایید کنید چون زمان زیادی روش میزارم تا تایپ کنم

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به abas

   بهمن 19, 1399

   دوست عزیز شما اگر تذکرات بنده رو کمی جدی میگرفتین کامنت‌های کوتاه و بلندتون به‌راحتی تایید میشدن و نیازی هم به قسم و این‌جور صحبت‌ها هم نبود.

   خودتون میدونید که کامنت‌هاتون چرا تایید نمیشن و من دیگه نمیدونم چطوری ازتون بخوام که رعایت کنید.

   پاسخ

  • batman در پاسخ به abas

   بهمن 19, 1399

   رایتر در کمیک های دهه 80 انیمال من بوده و گفته شد بر همه چیز واقفه و هیچ چیز روی اون واقف نیست. والای همگان هم اصلا پلات نداره. اصلا در دنیای مارول پلات وجود نداره.
   لوسیفر در تمام سری کمیک های لوسیفر بوده. میکاییل هم در کمیک جنگ بهشت بوده.
   من بیشتر از 2000 جلد کمیک خوندم و این چیزا بلد هستم. بببن عباس جان داری کمی اشتباه می کنی البته اول اشتباه از من بود که به شما گفتم نوب و وحشی بازی در اوردم. ببینید شما داشتید اشتباه می کردید اما منم نباید اونجوری به شما حمله می کردم. به خاطر اون موضوع عذر خواهی می کنم. شما باید قبول بکنی حرف های من درسته دوست عزیز چون مدرک آوردم.
   شاد پیروز و با نشاط باشید

   پاسخ

   • Abas در پاسخ به batman

    بهمن 23, 1399

    آره منم پیداش کردم
    ولی قبول کن والای همگان قویتر نشون داده شده نسبت به رایتر
    اینم بگم که قدرت رایتر فقط تو دیسیه
    فقط تو دنیای خودش می‌تونه اینو اونو بکشه
    فهمیدی چی میگم؟؟؟؟؟
    رایتر تو پیسی تجسم نویسندست و می‌تونه با نوشتن هرکسیو تو دنیای خودش از بین ببره ولی تو مارول چنین کاری نمیتونه بکنه چون کامپیوترش واسه شخصیت های دیسیه
    امیدوارم منظورم فهمیده باشی
    منم عذرمیخوامدکه بهت حمله کردم
    ولی وان آباو ال اینجوری نیست
    رایتر کامپیوترش نباشه مثل مرد معمولی میمونه
    ولی والای همگان اینجوری نیست
    قدرتش تو هر دنیایی کار می‌کنه و نظارتگر کامیک های ماروله حتی صورتشم استنلیه
    انگار استنلیو وارد کامیک کردن به عنوان خالق مارول
    و همچیه مطلق
    الان بهت بگم چرا پرزنس سطحو قدرتش از والای همگان کمتره
    یکی هست که می‌تونه پرزنس رو به راحتی بکشه
    ولی والای همگان چون مخلوق نیست و کسی اونو خلق نکرده و حتی غیرقابل دید بودنش می‌تونه پرزنس رو بکشه
    (البته والای همکانم گالاکتوس جهنمی شکستش داده و تانوس کشتنش)

    پاسخ

    • Batman در پاسخ به Abas

     بهمن 23, 1399

     اخه در بیشتر سایت ها گفته شده پرزنس به خاطر پلات از والای همگان قویتره.
     ثانوس فقط با استرال رگیلاتور تونست والای همگان شکست بده که الان نابود شده.
     در ضمن پرزنس امنی ورس خلق کرده که از مولتیورس بزرگتره. و والای همگان نتونست امنی ورس خلق بکنه. خب این دلیل منطقی نیست عزیز جان؟
     گالاکتوس جهنمی هم از دکتر استرنج شکست خورد.

     پاسخ

     • A.g در پاسخ به Batman

      بهمن 24, 1399

      پرزنس با پلات بی نهایت شکست دادن تانوس براش مثل له کردن یه سوسکه

      پاسخ

      • Abas در پاسخ به A.g

       بهمن 25, 1399

       دستکش بینهایت و ریگلاتور که تانوس دوتاشم در اختیار داره اگه منحد بشن
       پرزنس با پلات و والای همگان با تمام قدرتش و رایتر متحد بشن بازم مقابل تانوس با ریگلاتورو دستکش نابود میشن اونم به راحتی
       پس پرزنس به تنهایی حکم پشم برا تانوس نداره

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به Abas

        بهمن 25, 1399

        معدن خدایان هم هست که تانوس با هاش تمام نژاد سلستیال ها و گالاکتوس رو کشت

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

         بهمن 26, 1399

         واقعا شما از عباس دفاع میکنین اولا اونا نسخه عادی تانوس نیستن و تانوس اگه با اونهم باشه باز حریف رایتر نمیشهههههه رایتر نویسندسسسسس تانوس از دارکساید هم ضعیفتره

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

          بهمن 30, 1399

          من فقط گفتم این رو هم داره دفاعی از این کاربر متعصب نکردم

          پاسخ

          • Abas در پاسخ به Maker

           اسفند 3, 1399

           دمت بابت گفتن
           ولی متعصب تویی

           پاسخ

         • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

          اسفند 3, 1399

          تو هیلی نوبی
          تانوس با ریگلاتور و دستکش که دوتاشم داره نتنها رایتر بلکه مل کامیکم براش مثل سوسکه
          ولی تانوس از ریگلاتور استفاده نمیکنه چون کل مارول میوفته جونش و تو خواب میکشنش ولی تو مقعیت های حساس و مجبوری استفاده کرده
          مثل همین والای همگان و دادکاه
          پس دارکساید و رایتر نکن نوب
          تانوس اگه ریگلاتورم کنار دستکش با معدن خدایان که دوست عزیز میکر گفت
          پس اگه تانوس از همه اینا استفاده کنه بعدش متحد بشن باهم کل کامیکم باهم متخد بشن بازم تانوسو نمیتونن شکست بدن

          پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

        بهمن 25, 1399

        پرزنس تانوس با شش سنگو میزنه با فوت تانوس هیچی نیست هیچی رایتر از والای همگان بینهایت برتره

        پاسخ

        • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

         اسفند 3, 1399

         تانوس اگه مجبور بشه کنار دستکش ریگلاتورو با دستکش متخد میکنه بعد از اونم معدن خدایانم متحد میکنه که دیگه اینو گفتم که کل مامیکم نمیتونن شکست بدن با این اوضاع تانوسو

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

          اسفند 3, 1399

          همون دارکساید راحت تانوسو میزنه

          پاسخ

          • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

           اسفند 5, 1399

           😂😂😂😂😂😂😂😂
           میگم پرزنسو رایترو والای همگان با تمام قوا بازم تانوسو با ریگلاتورو دستکش نمیتونن شکست بدن
           بعد میگی
           همین دارکساید راحت تانوسو میزنه؟؟؟😐😂😂😂😂
           نوب

           پاسخ

     • Abas در پاسخ به Batman

      بهمن 25, 1399

      دوست عزیز
      مقیاس قدرتای والای همگان از پرزنس با پلات برابره
      اگه بیای پرزنسو با پلات که اصلا ازش استفاده نکرده حساب کنی انصاف نمیشه
      بعدشم بعدش تانوس دوباره ریکلاتورو بدست اورد و دادکاهو والای همکانو باهم کشت
      ولی تو کامیک های دیگه من ندیدم تانوس با ریکلاتور شمستش بده پلی این کامیکی که من دیدم با دادگاه کشتتش
      و یه دوستیم تو کامنت تو یه سایتی
      گفته تانوس با استفاده از دستکش ریگلاتورو قایم کرده تا کسی نتونه بدستش بیاره ولی هنوز در اختیار داره و هرزمان میتونه دوباره ظاهرش کنه و ازش استفاده کنه

      پس نابود نشده توسط تانوس قایم شده
      چون مارول نمیاد قویترین سلاح کامیکو به همین راحتی نابودش کنه
      و حتی قلب عالمم به احتمال زیاد توسط دادگاه زندگی قایم شده تا تانوس یا کسه دیگه ای نتونه بهش برسه و نابود نشده
      چون بازم میگم مارول نمیاد قویترین سلاح ها رو از بین ببره

      پاسخ

      • Batman در پاسخ به Abas

       بهمن 25, 1399

       من یک دلیل اوردم که پرزنس بدون استفاده از پلات هم قدرتمندتر از والای همگان.
       خیر رگیلاتور تا اونجایی که من در فندوم مارول درمورد این سلاح گشتم الان در کمیک ها نابود شده.
       و البته باید بگم قویترین سلاح کمیک کامپیوتر رایتر.

       پاسخ

       • Abas در پاسخ به Batman

        اسفند 3, 1399

        منم تا اونجایی که میدونم البته دیدم که یکی از کاربرای ایرانی تو raklerبود فکرکنم البته فکرکنم
        گفته بود تانوسو این سلاح رو قایم کرده تا کسی دنبالش نگرده و هرموقع تو مواقع حساس که مجبور باشه ضاهر میکنه و با دستکش متحد میکنه و البته منطقیم هست
        و گفتن که مارول نمیاد قویترین سلاح مامیکی که درست کردرو به همین راحتی از بین ببره حتی قلب عالمم نابود نشده توسط همین دادکاه زندکی که همه دیدن و فکر میکنن نابود مرده نه قایم کرده تا تانوس و شخصیتای دیگه دستش به این نرسه

        پاسخ

  • علی در پاسخ به abas

   بهمن 21, 1399

   واقعا که نوب ترین کاربر سایت هستی
   و کامنت های تو ارزش خواندن هم ندارد چه برسه به جواب دادن, نمیدونم چرا کاربر های دیگه جواب یه افراطی تانوس فن مثل تو را میدن اصلا ارزش جواب دادن هم نداری.

   پاسخ

   • Abas در پاسخ به علی

    بهمن 25, 1399

    تو مقام اولو داری
    واسه تو ام ارزش نداره ولی برای خراب کردنتون جوابتونو میدم
    ای نوب افراطی
    ای متعصب الاضلاع
    به احتمال خیلی قوی تو همون دکتر منهتن هستی
    نوب الممنین
    جون مادرتون تایید کنین.

    پاسخ

 12. ایران

  بهمن 14, 1399

  بابا ول کنین قدرت تو کمیک نصفیه مثلا یکی مثل وان اباو ال که قادر مطلق و مثلا نباید به هیچ وجه شکست بخوره ولی نویسنده کاری میکنه که تانوس هم بیاد شکستش بده همش دست نویسنده مثلا کاری میکنه مرد عنکبوتی مثلا با نیروی اراده میاد والای همگان بزنه همش چرته خیلی بدم میاد وقتی اینجوری میشه کلا تو کمیکا اینجوریه

  پاسخ

 13. دکتر منهتن

  بهمن 11, 1399

  abas
  ببین افراطی تانوس فن متعصب دارکساید قطعا از اون تانوست بهتره رایتر برترین و قویترین فرد کمیکه تانوس نمیتونه نزدیک پرزنس و لوسیفر بشه رایتر بماند نوب افراطی همون حرف های قبلیم کاملا درستن و داری حرف الکی میزنی بخاطر اینه که جوابتو نمیدم چون واقعا به این نتیجه رسیدم که هیچ فایده ای نداره و تو هیچی از دیسی نمیدونی اصلا
  پس باشه تو درست میگی آفرین بقیه کاربران جوابشو ندین اینکه حرف درستو که شما همه فرمودید قبول نمیکنه بحث نکنین لطفا ،لطفا تایید کنین

  پاسخ

  • DR . Strange در پاسخ به دکتر منهتن

   بهمن 11, 1399

   اقای دکتر منهتن شما چیزی خبر داری ؟

   آقای عباس جواب داد ولی زیاد راضی کننده نبود

   شما چیزی میدونی ؟؟ سوالم ربطی به مقاله نداشت ولی سوال مهمی هست

   ( فلز آدامانتیوم نقطه ذوب داره؟ و شمشیر نوری آیا میتونه آدامانتیوم رو نصف کنه ؟)

   در کل اگه به سوالم که اون زیر پرسیدم پاسخ بدید ممنون میشم

   ( اون دیواری که گفتم عمقش 1 متر بود و فلزی. )

   پاسخ

   • batman در پاسخ به DR . Strange

    بهمن 11, 1399

    من جواب میدم. اولا قدرتمندترین فلز فلز دهم یا عنصر ایکس که در دیسی.
    ادمانتیوم نقطه جوش 4500 داره.
    احتمالا نمیتونه قویترین نوع آدمانتیوم ذوب بکنه.
    اما آدمانتیوم حیاتی که ضعیفترین نوع آدمانتیوم شاید بتونه.

    پاسخ

    • DR.strange در پاسخ به batman

     بهمن 12, 1399

     اقای دکتر منهتن نه حرف اقای عباس غلطه

     تو کمیک ها تانوس یه پا خداس

     اما ممنون اقای بتمن .

     اما تو سایت fandom که ویکی جنگ ستارگانه نوشته بود نقطه مرکزی ذوب شمشیر نوری برابر با 45024 درجس (45 هزار درجه)
     حتی سایت cbr که یه موضوع داشت دارت ویدر علیه سوپر من !!
     اونجا هم نوشته بود قدرت ذوبش 45 هزار درجس

     خیلی ممنون که گفتید

     راستی نقطه ذوب عنصر ایکس چنده؟؟

     پاسخ

     • batman در پاسخ به DR.strange

      بهمن 12, 1399

      عنصر ایکس اصلا نقطه جوش نداره.
      این فلز به افراد قدرت های خدامانند میده و غیرقابل نابودی.

      پاسخ

    • abas در پاسخ به batman

     بهمن 13, 1399

     قدرتمندترین فلز فلزیه که ساختار کلیه بدن نابودگر از این فلزه یعنی میلیونیر،ویبرانیوم،فولاد ازگارد که ترکیب اینا شده زره نابودگر
     سلسیال و گالاکتوس و اودین و زعوس از این میترسن(اودین زعوس میترسن چون اگه از کنترلشون خارج بشه شانسی ندارن)

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 13, 1399

      در مارول قویترین فلز هست ولی در کمیک عنصر ایکس قطعا قدرتمند ترین فلز عنصر ایکس هست

      پاسخ

      • abas در پاسخ به Maker

       بهمن 14, 1399

       مطالب طنز😐
       تو همین سایتم گفته که ساختار بدن زره نابودگر تو فلز ها و زره ها رتبه بالا داره تو کامیک
       بعد تو میگی عنصر ایکس😐

       پاسخ

       • batman در پاسخ به abas

        بهمن 14, 1399

        برو رتبه بندی سایت ایرونی سنتر درمورد فاز ها بخون نوب.
        راستی شماره واتساب ندادی.

        پاسخ

        • abas در پاسخ به batman

         بهمن 15, 1399

         تو خودت برو رتبه بندی زره ها رو بخون نابودگر اوله
         ترکیب ملونیر،ویبرانیوم،فولاد ازگارد میشه اورو
         نوب مطلق
         اگه۳تا از بهترین و قویترین فلز مارولو ترکیب کنیم میشه اورو که اورو هم قوی ترین فلز کامیک میشه
         ۰۹۳۸۲۹۸۶۶۷۱اینم شماره نوب

         میکر
         بعدشم من اصلا زره نابودگرو فقط قدرت شو میشناختم و حالام که حالاست ازش کامیکی نخوندم ولی تو سایت معرفیش
         گفته لوکی سلسیال و ثور رو شکست داده به راحتی
         اشعه ای که از سرش میاد بیرون میتونه هر ماده شناخته شده تو مارولو پودر کنه
         پس والای همگانم از یه ماده ای ساخته شده دیگه پس اگه این اشعه بهش برخورد کنه ای نوب
         احتمال اسیب دیدنش خیلی زیاده
         پس لوسیفر و اودین و زعوس براش هیچی نیست
         ثورم که شکستش داده
         خب گندیه که کامیک همیشه داره
         الان تانوس والای همگانو کشته یعنی قویتره؟؟
         خب اتفاقه ولی قطعا از پرزنس قطعا قطعا قویتره دیگه دارکسایدو منهتن پشمشم نیستن
         لوکیم
         تو پیج اینستاگرامیmarvel and dcکه میگه ازcbrدر اورده این مطلبو که من ۲۴ساعته توcbrهستم چنین چیزی رو ندیدم ولی شاید بوده من ندیدم که میگه لوکی از نسخه معمولی ثور قویتره
         طلسم و جادوهاشم بیشتره
         نوب میشه دقیقا بگی تو چه کامیکی جادو هاش از لوکی زیادتر دیده شده یا انجام داده؟؟؟
         نوب تو به ساعقه جادو میگی😐
         ای نوب الممنین داری میگی۹تا سلسیال😐
         زعوس و اودین چون تنهایی مقابل۱دونه سلسیالم نمیتونستن ایستادگی کنن زره نابودگرو ساختن تا اینکه سلسیال ها رو راحت نابود کنه
         خب مطمعا نمیدونستی چون میدونستی چرتو پرت نمیگفتی
         یعنی این خداها بدون این هیچین ولی با این قویترینن
         حتی از سلسیال ها
         بعدشم دقیقا تو چه کامیکی این اتفاق که ۹تا سلسیال زره نابودگرو زدنو بگو
         تو خودتو ثابت کردی که نوبی
         با دستکش بینهایتو زندانی کرده پروتژو فراری داده و….
         دارکساید چیکار کرده؟؟؟
         تانوس با قلب عالم دادگاه زندگیو که از لوسیفر قویتررو راحت کشت که تو میگی با دارکساید برابره😐
         با ریگلاتور با گالاکتوس جهنمی برابر میشه البته تقریبا برابره برابر نیست
         پس دقیقا فازت چیه😐
         میگی شاید از پرزنس قوی تر باشه؟؟😐
         تو خیلی خیلی نوبی
         تخخخخخخ😐
         خب اره والای همگان اره ولی لوسیفر نه
         بعدشم ما دارین راجب به شخصیتای کامیک رسمی صحبت میکنیم نه کراس اور😐

         دکتر منهتن
         نوب متعصب تانوس دیگه گفتم چیکارا کرده با این حال میگی منهتن و دارکساید؟؟؟
         ببین تانوس با ریگلاتور خیلی قویتر از پرزنسه به طوری که احتمالا با گالاکتوس جهنمی برابر باشه
         تانوس یه کاری کردهbrathers(مارول و دیسی)
         از خواب بیدار شدن
         افراطی تو داری همرو منحرف میکنی تانوس خالق مارولو کشته بعد الان لوسیفر پرزنس دارکساید میکنی ای نوب؟؟؟😐
         بعدشم رایتر دقیقا تو کدوم کامیک بوده(رسمی)
         حتی توcbrراجبش زدم هیچی نیومد😐 پس چجوری شخصیت قوی کامیکه😐
         نوب افراطی تو کلا هیچی از مارول نمیدونی بحث کردن با تو ام بی فایدس ولی خب تفریحمه دیگه

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 16, 1399

          شخصیت میسازی واسه خودت
          ثور اودین فورس رو داره که اودین اولین بار که ازش استفاده کرد یک یونیورس باهاش از بین برد
          تو چقدر دروغ گویی اصلا تمام چیزهایی که میگی چرته
          واسه خودت گالاکتوس جهنمی هم درست کردی
          لامصب به من بگو تانوس با ریگلاتور چه طوری میخواد پرزنس رو با پلات بینهایت بزنه ها؟؟؟؟؟
          پلات بی نهایت نمیدونی چیه نه ؟؟؟؟؟؟
          اصلا تو هیچ کمیکی سلستیال نزده بلکه برای محافظت از ازگارد برای هجوم سلستیال ها ساخته شده همون اشعه ای که از سرش میاد نتونست آسیبی به سلستیال بزنه خود ثور در برابر همین اشعه مقاومت کرده نتونسته به منگوگ آسیبی برسونه بعد تو میگی والای همگان جنس فلزش از ارو هست همون جنس میولنیر ویبرانیومی رو از کجات درآوردی
          بله میدونستم شورای اسکای فادر ها تمام قدرتشون رو جمع کردن و به طرف آرشیم شلیک کردند ولی هیچیش نشد
          ثور دووم رو با زره نابودگر زده چرا چرت میگی تو چرا حرف تو دهن من میزاری من گفتم صاعقه حتی املاشم بلد نیستی
          کمیک های ۳۰۰ و ۳۰۱ سری اول ثور اودین از ۹ تا سلستیال شکست خوردحتی اون اشعه زره نابودگر نتونست آسیبی به سلستیال ها بزنه
          اصلا تانوس از منم قویتر خودم
          ولی دیگه از چیزی که نمیدونی حرف نزن هنوز کمیکی که نابودگر رون کینگ ثور و ثور فونیکس رو زده ندادی نوب الممنین
          یا از خودت در آوردی یا اینکه باید اسم کمیکش رو بدی

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 19, 1399

           تو حتی نمیدونی شخصیت سازی یعنی چی نوب الممنین
           ربطی نداره تانوس سلاحی داره که با اون نصف مولتی ورس نابود میشه
           کلا چرتو پرت میگی خودشم بی ربط😐

           خب چه ربطی داره که نتونست بزنه با اون اشعه
           این گندیه که فقط نویسنده ها و کامیکا میتونن به یه چیز بزنن
           این به معنی ضعیف بودنش از سلسیال نیست
           خوده ثور و اودین از کسایی شکست خوردن حتی مردن که ادم پرچاش میریزه پس چرتوپرته اضافی نگو نوب

           ثور تونست مقاومت کنه چون نویسنده نوبش که اینجور نویسنده ها کامیک ها رو به غیرمنطقی مطلق تبدیل میکنن انجام میدن
           وگرنه همون اشعه تمام ماده های شناخته شده تو مارولو نابود میکنه که انقدر نوبی اینو نمیدونی
           به غیر از اشعه سرعتی داره که میتونه طی الرض کنه نوب الممنین(معرفی شخصیت) جذب و دفع انرژی و…که اگه انرژیشی که جذب کردرو دفع کنه اسیب خیلی زیادی میزنه
           حتی گفته شده انرژی های عظیم کیهانی در کل مارولم نمیتونن مقابل زره نابودگر ایستادگی کنن
           پس نوب مطلق خودت ببین ثوری که نسخه رون کینگش به سختی با انرژی های کیهانی میتونه دستوپنجه نرم کنه نسخه معمولیش بیاد زره نابودگری که انرژی های عظیم کیهانی نمیتونه مقابلش کاری کنه رو شکست بده
           این گندو فقط تو کامیک ها تو کل شخصیتا میتونیم ببینیم
           پس الکی چرتوپرت نگو ادمارو منحرف نکن
           بعدشم من گفتم تو کامیک ها که تو مقاله قویترین زره های ازگارد که اسم سایتو یادم نمیاد چی بود گفته ثور و لوکیو راحت شکست داده و اودین و زعوس اگه این از کنترلشون خارج بشه مثل سگ ازش میترسن چون نتنها خودشون بلکه میتونه کل یونیورس مارولو نابود کنه لطفا مطالب وحشتناک نگو من شخصا ترسیدم
           بعدشم تو برو ترکیبات ساختار فلز اورو رو بخون
           میولنیر ویبرانیون و فولاد ازگارد ای نوب الممنین وقتی هیچی که ازش اطلاعات نداری حرف نزن
           بعدشم اون صاعقه اشتباهی تایپ شد نوب مطلق تو یه نوشته معمولیو نمیتونی درک و بفهمیش دیگه این سهله

           نوبببببب ۹تا از قویترین سلسیال هااااااااااااااااا
           تو دیگه کی هستی
           خوده رون کینگ ثور نمیتونه۲تا سلسیال متوسط رو حتی بزنه بعد اومدی زره نابودگرو با ۹تا سلسیال قوی مقایسه میکنی؟؟؟؟
           الان واقعا بهم ثابت شدی
           شتتتت

           بعدشم گالاکتوس جهنمی کامیکشو اسمشو نمیدونم
           گفتم که برو تو سایتcbrمقاله نسخه های گالاکتوس
           اسم کامیکی که توشون حضور داشته رو زیرشون نوشته
           لطفا از این مطالب ترسناک نزار ملت میترسن
           تو حتی حرفاتم از من اسکی میری😐(نوب الممینین رو عرض میکنم😐✋)

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           بهمن 19, 1399

           ببینید زره نابودگر همونطور که در فندوم مارول هم گفته شده به انرژِی های عظیم کیهانی بسیار ضعف داره.
           ثور و هالک هم در کمیک های رسمی زره نابودگر شکست دادن.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به batman

           بهمن 23, 1399

           من کامیک های زره نابودگرو اصلا نخوندم
           ولی شناخت کافی ازش دارم
           تو مقاله بهترین ئا قوئترئن زره هائ ازگارد که اولیش زره نابودگر هست
           گفته زره‍ نابودگر به راحتی تور و هالکو به راحتی شکست داده
           و انرژی های عظیم کیهانی نمیتؤنه مقابلش مقاومت کنه
           تو دقیقا برعکس اون سایتو گفتی

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 25, 1399

           ثور فکر کنم دو بار شکست داده و سه بار شکست خورده از زره نابودگر و همین که منگوگ این زره رو نصف کرد
           نسبت به انرژی های عظیم کیهانی هم مقاوم هست در حدی ولی اگه در حد سلستیال باشه می‌تونه آسیب ببینه

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           بهمن 19, 1399

           در فندوم مارول گفته شده رون کینگ ثور از تمام سلستیال ها با هم برتر است. زره نابودگر حتی یک سلستیال رو هم نتونست بزنه دوست عزیز. اون سلستیال ها هم تقریبا معمولی بودن.
           امیدوارم این اطلاعات به شما کمک بکنه عباس جان.

           پاسخ

          • Abas در پاسخ به batman

           بهمن 23, 1399

           تمام سلسیال؟؟؟؟
           چون سلسیال داریم تا سلسیال
           سلسیال داریم بچم میتونه بزنه
           سلسیال داریم دادگاه زندگی مثل سگ ازشون فرار كرد
           و مطمعا رون کینگ تور در حد دادگاه نیست
           چون دادگاه زندگی از لوسیفرم قوی تره
           و اینم بگم که زره نابودگر راحت سلسیال رو میتونه حتی بکشه
           چون زره نابودگر ترکیبی از قویترین فلز های مارول(میولنیر,ویبرانیوم,فولاد ازگارد مه میشه اورو)و تركیبی از قویترین شخصیت های مارول(اودین,زعوس و…)
           درسته از این شخصیتا شکست خورده ولی خب این درست نیست و این گندها و غیر منطق بودن کامیک و نویسنده هاست
           مثلا والای همکان چرا باید از تانوس شکست بخوره
           گالاکتوس جهنمی چرا باید راحت شکستش بده
           پرزنس وقتی این همه مخلوق داره چرا باید خودش بره دارکسایدو زندانی کنه
           منهتن چرا و چجوری از کپ اتم شکست خورد اصلا منطقیه؟؟
           دختر سنجابی و نبیولا چرا باید تانوس رو شکست بدن
           دکتر دووم چرا باید تانوسو راحت بکشه
           دادکاه چرا باید از سلسیال ها فرار کنه و توسط تانوس و بیاندرز ها کشته بشه
           و…..
           این همه غیر ممکن و غیرمنطقی بودنو گفتم
           اینا کلا غیر ممکنه اتفاق بیوفته ولی خب اتفاق افتاده

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به Abas

           بهمن 24, 1399

           آقای عباس میشه تشریف ببری با همون تانوست خوش باشی

           پاسخ

          • Abas در پاسخ به A.g

           اسفند 3, 1399

           شما هم تشریف ببر با دیسیت خوش باش

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 20, 1399

           کجا هر جا گشتم این مقاله قویترین نسخه های گالاکتوس توی سی بی ار نبود

           پاسخ

          • Abas در پاسخ به Maker

           بهمن 23, 1399

           قویترین نه
           بنویس نسخه های گالاکتوس
           سعی کن انگلیسی تایپ کن چون شاید فارسی نوشتی اونم نتونسته اسکن کنه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Abas

           بهمن 25, 1399

           در مورد من چی فکر کردی ؟ یعنی من اینقدر …… که نفهمم باید انگلیسی تایپ کنم
           ای خدایاااااااااااااااااااااااا
           همون گالاکتوس جهنمی از دکتر استرنج شکست خورده 😂😂😂😂😂😂 فقط هم یک یونیورس رو نابود کرده 😂😂😂😂😂

           پاسخ

          • Abas در پاسخ به Maker

           اسفند 3, 1399

           واقعا نوبی واقعا
           اون گالاکتوس جهنمی نبوده نوب
           گالاکتوس جهنمی تو۱یا۲تا کامیک حضور داشته😐

           پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 15, 1399

        باشه باشه

        پاسخ

     • batman در پاسخ به abas

      بهمن 13, 1399

      عنصر ایکس کاری کرد قدرت بتمن از دادگاه زندگی هم بیشتر بشه.
      وقتی اطلاعات نداری حرف نزن.

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به batman

       بهمن 13, 1399

       دادگاه زندگی به اندازه پرپچوا و اسپکتر قدرتمند هست فکر نکنم بتمن با اون زره از دادگاه زندگی قویتر باشه

       پاسخ

       • batman در پاسخ به Maker

        بهمن 14, 1399

        میتونم دلایل زیادی برات بیارم که میشه.
        پرپچوا از دادگاه زندگی قویتره راستی.
        اسپکتر از دادگاه ضعیفتره.

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به batman

         بهمن 15, 1399

         دلیل تون رو بیاورید

         پاسخ

         • batman در پاسخ به Maker

          بهمن 15, 1399

          خب این زره حتی از ماشین معجزه هم قدرتمندتره و تونسته بتمن باهاش ورلد فورگر و دو موجود پنج بعدی شکست بده اونم به راحتی.
          بعد 3 تا بیاندر دادگاه کشتن و مسلما بتمن هم با این زره میتونه.
          اما خب به صورت کلی تمام قدرت این زره هنوز در کمیک ها دیده نشده است.

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به batman

           بهمن 16, 1399

           ماشین معجزه فکر کنم همون کار کرد مکعب کیهانی رو داشته باشه
           ورلد فروگر هم در حد دادگاه زندگی نیست
           بیاندرز ها هم بیار قدرتمند هستند

           پاسخ

      • abas در پاسخ به batman

       بهمن 14, 1399

       وقتی هیچی نمیدونی نظر نده
       نقطه جوش زره نابودگر معادله
       ۱۰تا شایدم بیشتر از دمای خورشیده
       زره نابودگری که راحت قویترین سلسیال ها رو کشته گالاکتوس مثل سگ ازش فرار کرده زعوس و اودین مثل سگ ازش میترسن چون اگه از کنترلشون خارج بشه فاتحه مارول خوندس
       رون کینگ تور و تور فونیکسو راحت مثل قدم زدن تو پارک شکست داده
       لوکیو که از نسخه معمولی تور قوی تره شکستش داده خیلی راحت
       تو که فقط فیلمشو دیدی الکی حرف نزن
       و اقای منهتن تانوس کامیکو با سینما اشتباهی گرفتی
       تانوس کامیک وان اباو ال دادگاه زندگی گالاکتوس رو راحت کشته
       پروتژ و فالکرام مثل سگ فراری داده
       درحالی که دارکساید اصلی راحت از پرزنس شکست خورده و حالام که حالاست زندانیه
       کراس اورها اصلا اهمیت ندارن تو کامیک های رسمیو نگاه کن
       پس اقای بتمن
       زره نابودگر که کلا از فلزه حتی فراتر از لوسیفره شاید با والای همگانم برابر باشه(البته از نظر قدرت و شاهکار)
       بتمنم با اون فلز و زره حتی نمیتونه مقابل دارکساید کلون دووم بیاره دادگاه زندگی سهله
       لطفا مطالب طنز نگو

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 15, 1399

        الان من باید گریه کنم یا بخندم از دیشب هست نخوابیدم
        همین ثور با میولینر زره نابودگر رو زد و منگوگ نصفش کرد خود اودین و زئوس کجا گفتن میترسن اسم کمیکش رو بده جان من لابد اینم یادت نیست
        کجا قویترین سلستیال رو زد چرا چرت و پرت میگی همین زره با اودین و شمشیرش مثل چی از ۹ تا سلستیال شکست خورد سلستیال ها هم هیچیشون نشد
        گالاکتوس درسته فرار. کرده دلیلش نمی دونم چرا ترسیده
        رون کینگ ثور فقط در ۶ کمیک بوده که همین ترجمه هم شده میشه بگی کجاش ثور از زره نابودگر شکست خورده
        همین ثور فونیکس در یک کمیک بوده که دووم رو زده میشه بگی در کدوم کمیک ازش شکست خورده
        میشه بگی لوکی چه گونه از ثور قویترین که ۱۰۰۰ بار از ثور شکست خورده حتی نسخه کلاسیکش
        میشه بگی مزیتش چیه هم ثور مهارتش بیشتره هم قدرت بدنیش بیشتره هم جادوی بیشتری داره فقط هوش اوکی زیادتر هست که هر بار از ثور شکست میخوره همه می‌دونن از ثور ضعیف تره
        عزیز من خب تانوس با دستکش از دارکساید شکست میخوره ولی اگه قلب عالم داشته باشه مساوی میشوند ولی اگه از ریگلاتور استفاده کنه می‌تونه به اندازه پرزنس قدرتمند بشه البته پرزنس پلات بینهایت رو داره و برای تانوس با ریگلاتور مشکل ساز هست
        گالاکتوس فکر نکنم زیاد سیاره مصرف کرده بود اگه زیاد مصرف کرده اسم کمیکش رو بده
        پروتز که ۳۰ سال پیش توسط دادگاه زندگی کشته شد چه گونه پروتز ازش ترسیده ؟؟؟؟؟؟
        اسم اون کمیکی که مثل سگ قراری شدن رو بده
        نابودگر و لوسیفر ؟؟؟ آقای عباس این چرت و پرت ها رو از کجا میاری قدرت های زره رو بگو چیه ؟؟؟؟ چرا باید از لوسیفر قوی تر باشه این قدرت هاش رو به من بگو
        من چه جوری ۵۰۰ تا کمیک از ثور خوندم ولی یادم نمیاد اودین از نابودگر ترسیده ؟؟؟؟
        آقای عباس کسی مثل والای همگان و لوسیفر میتونن بشینه یک روز ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ بار پودر و نابود کنه اصلا اگر اینقدر قویه چرا توی رده بندی مارول فندوم نیست ؟؟؟
        آقای استیو راجرز این چرت و پرتهاش می‌تونه درست باشه ؟؟؟؟ اگه درست باشه من میرم خودمو از همین کوه میندازم پایین

        پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 16, 1399

        تو قویترین ورژن تانوس رو حساب می‌کنی بعدشم هنوز اسم اون کمیکی که زره نابودگر رون کینگ ثور رو زده رو ندادی

        پاسخ

        • Abas در پاسخ به Maker

         اسفند 5, 1399

         ربطی نداره که
         بازم میگم من هیچ کامیکی از زره نابودگر نخوندم فقط تو سایت دیدم نقاله قویترین سچزره ازگارد

         پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به DR . Strange

    بهمن 11, 1399

    جناب شما حرف های کاربر عباس رو قبول دارین یعنی شما گالاکتوس جهنمی و تانوس رو از رایتر قویتر میدونین ؟؟!!! تانوس رو از دارکساید قویتر میدونین اگه میگین آره حرفی باقی نمیمونه

    پاسخ

  • abas در پاسخ به دکتر منهتن

   بهمن 13, 1399

   ببین نوب افراطی من تازگیا یه کامیک خوندم
   که۲روز نمیشه
   تانوس وان اباو الو دادگاه زندگیو باهم کشته حتی غیر کراس اور بود یعنی کامیک رسمی

   رایترم شخصیت نیست اگه هس تو کدوم کامیک بوده اگه نگی متعصبو نوبی رسما
   پس ببین تانوس قویترین شخصیتای کامیک رتبه اولو و سومو باهم کشته افراطی متعصب

   ایا خوده پرزنس تونسته چنین کاریو بکنه؟؟؟
   لوسیفر تونسته چنین کاریو بکنه؟؟؟
   نوبی دیگه وقتی یدونم کامیک نخوندی همین میشه در ضمن لوسیفر و میکاییل اصلا تو کامیک های رسمی نیومدن حضور نداشتن
   فقط تو کراس اورها بودن پس لوسیفر و میکاییلو حساب نکن چون داریم راجب به کامیک های رسمی صحبت میکنیم ای نوب مطلق
   و دوباره میگم رایتر شخصیت نیست اگرم هست لطفا اسم کامیکی که توش بوده رو بده
   بعدشم تو خودت کلا تو باغ نیستی
   کامیک خونم نیستی از مارولم هیچی نمیدونی
   اصلا دارکساید تا الان تونسته پرزنسو شکست بده؟؟؟اصلا تونسته لوسیفرو شکست بده؟؟
   درحالی که والای همگان و دادگاه زندگی قویتر از پرزنس و لوسیفرن رو کشته اونم همزمان
   پس وقتی نوبی بحث نکن
   تایید کنید جون جدتون

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 13, 1399

    اره اون کمیکی که من گفتم

    پاسخ

    • abas در پاسخ به Maker

     بهمن 14, 1399

     اون کامیکی که تو گفتی؟؟😐✋
     من کلا یکی از مقاله های کامیکانو دیدم
     اونم کامنتارو اصلا ندیدم😐

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 15, 1399

      باشه باشه

      پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 13, 1399

    آقا جان هر کی دوست داری بس کن اصلا تانوس از منم قویتر ول کن آقا دیگه

    پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به abas

    بهمن 15, 1399

    سرور نوب رایتر در کمیک به صورت مانیتور حضور داشته افزاطی نوب تانوس فن بینهایت متعصب تمام حرفات از دم اشتباهه خلاصه اصلا دیسیو نمیشناسی و پرزنس با نگاه تانوسو نابود میکنه لطفا تایید کنین چون هرچی نوشت تایید شد

    پاسخ

   • A.g در پاسخ به abas

    بهمن 22, 1399

    تا حالا فقط یه بار تانوس تونسته دادگاه زندگی رو نابود کنه اونم با قلب عالم بود وگرنه خودش برای هیچکی هیچی نیست

    پاسخ

    • Abas در پاسخ به A.g

     بهمن 23, 1399

     هننننننن؟؟؟؟
     دو سه بار مشتتش
     یه بار با قلب عالم
     یه بارم تو کامیکthanos:infinty ending
     تانوس والای همکانو دادگاه زندگیو باهم یحا کشت
     میدونی یعنی چی؟؟؟؟
     اکه نه نوبی

     پاسخ

  • abas در پاسخ به دکتر منهتن

   بهمن 14, 1399

   تو دیگه واقعا افراطی و متعصبی
   تانوس والای همگانو دادگاهو باهم یجا کشته
   بعد میگی دارکساید؟؟؟
   اخه متعصب دارکساید جلو تانوس چی میخواد باشه؟؟؟
   کسی که پروتژو فراری داده والای همگانو کشته دادگاهم ۲بار کشته
   دارکساید چیکار کرده؟؟؟
   ای نوب متعصب که همرو منحرف میکنه
   لوسیفر که از دادگاه ضعیف تره و حتی تو کامیک های رسمیم نبوده
   کارایی که تانوس او کامیک رسمی کرده اراده ای که داره پرزنس هیچ کاری نمیتونه بکنه
   کسی که ۲تا از خالقان مارولو کشته قطعا از پرزنس قویتره
   بعدشم زیاد رایتر رایتر نکن یه کامیکی ازش معرفی کنید ببینم چه کاری کرده
   انقدرم لوسیفرو میکاییل نکن این شخصیتا تا الان تو کامیک های رسمی حضور نداشته
   ما داریم از کامیک رسمی حرف میزنیم نه کراس اورها
   پس الکی واس خودت حرف نزن
   جون جد در جدتون تایید کنین این۲باره که به این کامنت جواب میدم😐

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 15, 1399

    لوسیفر در کمیک رسمی حضور نداشته ؟؟؟؟
    میکاییل در کمیک رسمی حضور نداشته ؟؟؟
    میفهمی رایتر همون نویسنده هست اصلا می‌دونی نویسنده کمیک رو مینوسه نویسنده هست که میتونه کمیک رو تغییر بده می‌تونه ضعیف رو قوی کنه قوی رو ضعیف کنه
    اصلا شخصیت های کمیک براش نقاشی هستن
    یک خط روشون می‌کشه و تمام
    تانوس با ریگلاتور چه گونه می‌تونه پرزنس رو با پلات بینهایت بزنه ها؟؟؟؟؟؟
    می‌دونی پلات بینهایت چیه ؟؟؟؟؟
    بینهایت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    پاسخ

    • Abas در پاسخ به Maker

     بهمن 23, 1399

     الان بهت بگم چرا تانوس راحت همین رایترتو میکشه
     رایتر سلاحش کامپیوترشه
     اون کامپیوتر نباشه انگار ادم عادیه
     تانوس اگه تله پورت بشه یا خوده رایترو میکشه یا کامپیوترو نابود میکنه
     چون رایتر قدرت درونی نداره و قدرت بیرونی که اونم یه کامپیوتره
     که دوستان گفتن

     و اینم بگم که فقط میتونه کامیک های دیسیو تغیر بده نه مارول
     اینم مثل دستکشه
     تو دنیای خودش کار میکنه نه بیرون از دنیای خودش

     چجوری میتونه با پلات بینهایت بزنه؟؟؟؟
     خواهش میکنم مطالب ترسناک ننویس
     پرزنس پلات داره که اونم هیجا استفاده نکرده و به ندرت استفاده کرده(معرفب شخصیت)
     تو رایترو با استنلی اشتباه کرفتی😂😂😂🤣🤣
     رایترم شخصیته که به لطف کامپیوتر تجسم نویسنده شده
     تحسم نویسندم به معنای والای همگان بودن نیست که
     چون میتونه هرچی که تو کامپیوتر بنویسه رو به واقعیت تبدیل بکنه تحسم نویسنده شده(تو دنیای خودش فقط)اون مامپیوترشد بگیر ببینم چیکار میخواد بکنه

     پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به abas

    بهمن 15, 1399

    نوب افراطی دارکساید راحت تانوسو میزنه متعصب نسخه قوی نباید مقایسه شه نوب دارکساید اصلی از دادگاه قویتره تانوس به دارکساید نگاهم نمیتونه کنه تو کلا دیسی رو نمیشناسی افراطی

    پاسخ

 14. DR. strange

  بهمن 9, 1399

  دوستان یه سوال فقط اونایی که اطلاع دارن بگن و درستشو بگن

  بزارید اینجوری بگم که از لحاظ منطقی تکنولوژی جنگ ستارگان خیلی خیلی جلوتر از مارول هست

  درجنگ ستارگان تعدید شبح در اوایل فیلم استاد جدای کوآیغوان جین اگه یادتون باشه شمشیر سبزه شو به مدت حدود 6 یا 7 ثانیه در دیواری فرو کرد. بعد6 ثانیه دیواری که شاید عمقش 1 متر بود ذوب شد

  در کل شمشیر نوری هر چیزی رو میبره و هیچ شوخی نداره

  سوالم اینه : فلز آدامانتیوم همونی که ولوورین داره مقاوم ترین فلز در دنیایی کمیکه هم در فیلم ها

  حالا سوالم این هست که آیا شمشیر نوری میتونه آدامانتیوم رو نصف کنه. الان میگید نه. اما یادتون نره شمشیر نوری شوخی نداره و تمام 100 درصد کل سطحش برندس و هرچیزی رو یا ذوب میکنه یا نصف

  حالا مثلا فرض کنید یه جدای حرفه ای مثل استاد یودا یا اوبی ون کنوبی مثلا یه نبردی با ولورین داشته باشن آیا اون خنجرهای ولورین توسط شمشیر نوری نصف میشه ؟؟؟؟؟؟ یا مثلا ممکنه ولورین رو بکشه ؟؟

  یا مثلا جنرال گریویس با 4 شمشیر نوری چی؟ به نظرتون بعد گذشت یه مدت آدامانتیوم نمیشکنه؟ یا ذوب نمیشه؟

  کسی چیزی میدونه ؟

  پاسخ

  • abas در پاسخ به DR. strange

   بهمن 10, 1399

   نظرت اصلا ربطی به این مقاله نداشت

   ولی بهت جواب میدم
   دیوار یک متری فلزی یا گاهو گلیو داری با قدرتمندترین فلز کامیک یا مارول(به گفته خودت)با دیوار مقایسه میکنی؟؟؟😐😐

   پاسخ

 15. ایران

  بهمن 7, 1399

  باشه آقا عباس من نوب ولی اینجوری نگو مسخرت میکنن

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به ایران

   بهمن 7, 1399

   اینو همجا مسخره کردند 😂😂

   پاسخ

  • Abas در پاسخ به ایران

   بهمن 23, 1399

   تو بگی مسخرت میکنن
   واقعا میکم
   هیجا نگو چون به نعت نیست😂😂😂😂

   پاسخ

 16. دکتر منهتن

  بهمن 7, 1399

  گالاکتوس تجسم نویسنده نیستتتتتت نیست ،رایتر انگار همه چیزو با مداد رسم میکنه گالاکتوس براش نقاشیه چرا متوجه نمیشی و درضمن اونی که کوچک و بزرگ میشه اتمه نه کاپیتان اتم کاپیتان اتم با انرژی کوانتم قادرمطلقه ،cbr همه مقالاتش همدیگه رو نقض میکنن پس معتبر نیست واقعا دیگه متوجه شدم این بحث به جایی نمیرسه تو نظر خودتو داشته باش بذار بقیه هم نظر خودشونو داشته باشن

  پاسخ

  • abas در پاسخ به دکتر منهتن

   بهمن 7, 1399

   ۱ گالاکتوس جهنمی
   ۲ تجسم نویسنده نیست
   ۳ با رایتر برابره و رایتر کاری نمیتونه بکنه پیشه گالاکتوس جهنمی
   ۴ کاپیتان اتم(هنگ پیم)نمیتونه فکر میکنی نمیشناسم؟؟
   ۵ قادر مطلقیه کپ اتم برا انت من مهم نیست
   ۶ cbrبرای نوبا هیچ وقت معتبر نیست ولی برای بقیه معتبرترین سایت دنیاست

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 7, 1399

    چرا چرت و پرت میگی توی کمیک آمده رایتر تجسم نویسنده هست تو میگی نیست مگه تو کی هستی که تعیین تکالیف می کنی خیلی روت زیاد هست ها دیگه کمیک هم قبول نداری

    پاسخ

    • abas در پاسخ به Maker

     بهمن 10, 1399

     قابل توجه کسانی کهدمیگن دارکساید قوی تر از تانوسه
     بهشون بگم تانوس تو کامیکthanos:the infinty endingدادگاه زندگیو والای همگانو همزمان کشته
     و تو کامیک دستکش بینهایتم گالاکتوسو کشته و مفسیتو نوکر تانوس بوده
     و حتی از دث(مرگ)تو همون کامیک گفته شده قویتره
     تو همون کامیک ماو(فرمانده تانوس)یه کهکشانو برای نشان دادن قدرت له معشوقش جابجا کرد خوده تانوسم نصف عالم یونیورسه مارولو نابود کرد
     درحالی که خوده پرزنس(خالق دیسی)نتونسته کارهایی که تانوس انجام دادرو بکنه
     تو سایت ویجیاتو مقاله تانوس علیه دارکساید
     گفته شده که ارتش تانوس باهوش تر و قویتر و کارامد ترن
     تانوس چند سلسیالو نابود و زندانی کرده
     ابدیتو زندانی کرده
     و جالب اینجاست که تو کامیک های رسمی(غیر کراس اوری)این کارهایی رو که گفتمو انجام داده
     درحالی که پرزنس همچین کاری رو نتونسته بکنه
     تو سایتranker.comگفته شده که همه این کارهارو قوی ترین نسخه تانوس انجام داده
     حتی تو این نسخه تو همون کامیک اینفینتی اندینگ
     پروتژ که داشت به تانوس حمله میکردو فراری داده
     یعنی اگه این نسخه رو از تانوس حساب کنیم با گالاکتوس جهنمی برابر میشه
     پس انقدر نگید منهتن و دارکساید اصلی؟؟؟
     بزرگترین شاهکار های تانوس:
     ۱ نابودیه همزمان و یکجا دادگاه زندگی و والای همگان
     ۲ نابودیه نصف دنیای مارول(یونیورس و مولتی ورس)
     ۳ فراریه پروتژ
     ۴ نابودیه گالاکتوس
     ۵ نابودیه چند سلسیال و زندانی کردنشون
     ۶ زندانی کردن ابدیت
     بزرگترین شاهکار های دارکساید:
     ۱ شکست انتی مانیتور
     ۲ دیدار با پرزنس😂😂
     بزرگترین شاهکار های منهتن:
     ۱ شکست خوردن از کپ اتم😂
     …………………فاقد شاهکار های بزرگ
     همه این شاهکار هایی که گفتم تو کامیک های رسمی غیر کراس اوری بودن
     شما اگه قوترین نسخه منهتن و دارکساید اصلی(تنها نسخشون)حساب کنید باید تانوسم قوی ترین نسخشو حساب کنیم
     دیگه ادرس کامیکهاشونم گفتم برید ببینید که تانوس چیکار کرده اول این کامیک هارو تا اخر ببینید بعد بیایید نظر بدید و بگید پرزنس و لوسیفرو میکاییل تانوسو میزنن یا منهتن و دارکساید اصلی
     دادگاه زندگی از لوسیفر و میکاییل قویتره
     و بعدشم بهتون بگم که لوسیفرو میکاییل اصلا و هرگز تو کامیک های رسمی حضور نداشتن و فقط تو کراس اورها بودن
     و بعد از کراس اورها فقط ازشون تعریف شده
     ولی شما اول اون کامیکو بخونید بعد جوابمو بدید چون اگه بخونید اونو حرف منو درک میکنید
     و اینم بگم که تانوس تنها شخصیت کامیکه که درحال حاضر دوتا از قوی ترین شخصیتهای اول و دوم و سومو یجا کشته
     (تو قویترین نسخش)
     و گالاکتوسم بدون دستکش کشته
     چون گالاکتوس سنگ ها رو خورده بود تانوس به سنگا میخواست دست پیدا کنه گالاکتوسو که انرژیشم کامل بودو کشت

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 10, 1399

      عجب نمی‌دونم چطوری ولی من دیروز با یک اسم دیگه گفتم تانوس والای همگان رو زده بعد امروز آقای عباس میاد میگه
      عجیبه

      پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 10, 1399

      اون تانوس با ریگلاتور بوده که از پرزنس هم شاید قویتر باشه ولی قطعا از رایتر ضعیف تره ولی مطمئنا تو نمی فهمی چی میگم

      پاسخ

      • abas در پاسخ به Maker

       بهمن 11, 1399

       از پرزنس شاید قویتر باشه؟؟؟
       نوب والای همگانو دادگاهو یجا کشته بعد میگی رایتر و پرزنس؟؟
       ای نوب
       من فکر نمیکردم تانوس بتونه والای همگانو بکشه ولی کسیو کشت که کاملا قادر مطلق و همچی مطلقه
       پس درش شکی نیست که رتبه ۲تو کامیکو داشته باشه(بعد از اینکه این کامیکو خوندم)

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 11, 1399

        این کمیک رو من در کامیکان با اسم آدام وارلاک پیشنهاد دادم
        به من این چیزا رو تکرار نکن

        پاسخ

        • abas در پاسخ به Maker

         بهمن 14, 1399

         خب با اینکه میدونی میگی
         منهتن،دارکساید،لوسیفرو پرزنس؟؟؟
         تخخخخخخخخخخ😐✋
         شناختم شما کاربرا کی هستید😐

         پاسخ

         • batman در پاسخ به abas

          بهمن 14, 1399

          من وقت برای جواب دادن به حرف های پوچ تو ندارم شماره واتساب بده بهت یاد بدم کمیک چیه.
          من بیشتر از 2000 جلد کمیک خوندم هر چی تو بدونی من 100 برابر بیشتر میدونم.

          پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 14, 1399

          الان نظرم تغییر پیدا کرده تانوس با ریگلاتور رو یکی پریمال مانیتور و یکی رایتر شکست میده

          پاسخ

          • Abas در پاسخ به Maker

           بهمن 23, 1399

           فقط پرایمال مانیتور میتونه
           رایترم نمیتونه
           چون اگه اون کامپیوترشو بگیری میشه بابای تونی استارک بدون قدرت و….
           رایتر به لطف مامپیوترس همچی مطلقه
           تانوس اون کامپیوترشو بگیره ذیکه هیچی میشه
           یا تله پورت میشه و خوده رایترو میکیره و نابود میکنه
           نوب

           پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 15, 1399

          آقا فرار کنید لو رفتیم
          عباس جان هر کسی دوست داری ما رو لو نده ما خونه زندگی داریم تو رو خدا با ما این کار رو نکن

          پاسخ

 17. ایران

  بهمن 7, 1399

  واقعا عباس خیلی متعصبی که گالاکتوس جهنمیو با قویترین موجودات کمیک مقایسه میکنی گالاگتوس که از ثور هم شکست خورد چه برسه به پرایمال مانیتور والای همگان و پرژنس که قدرت بینهایتی دارند کمیک ثور ۲۰۲۰ بخون میفهمی چی میگم

  پاسخ

  • abas در پاسخ به ایران

   بهمن 7, 1399

   دیدی نمیدونی چی به چیه
   گالاکتوس نسخه جهنمی نه معمولی
   تو این نسخه ذهنی والای همگانو شکست داده ای نوب
   اون نسخه معمولیشه که شکست میخوره
   تو این نسخه از رایتر یکم قویتره
   کسی که ذهنی یه خالقو شکست بده دیگه رایتر میخواد چی باشه اخه

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 7, 1399

    اسم کمیک بده به جای این کار ها ثابتش کنید من تا جایی که میتونم تو بحث ها کمکت میکنم

    پاسخ

 18. Maker

  بهمن 6, 1399

  کاربران لطفاً با این کاربر عباس بحث نکنید که حتی از کاراکتر کمی آشنای ینداره و هر چی دلیل بیارید بحث را میپیچونه

  پاسخ

  • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

   بهمن 7, 1399

   بنده دیگه باهاش اتمام حجت کردم دیگه هم جوابشو نمیدم به شماهم همین پیشنهاد رو دارم

   پاسخ

  • abas در پاسخ به Maker

   بهمن 7, 1399

   تو خودت اصلا شناخت نداری اصلا
   بعدشم من کی چه بحثیو پیچوندم؟؟

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 7, 1399

    تو قدرت های کاپیتان اتم رو نمی‌دونستی چرت نگو من یک عالمه برات شاهکار از دارکساید آوردم تو هم همش میگی تانوس دارکساید رو چیکار می‌کنه دلیل هم نمیاری حرف هم که میزنی معلوم نیست از توی چه کمیکی هست

    پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 7, 1399

    اصلا تانوس همویزش قویتر از دارکساید چی به تو میرسه ؟؟ وی بهت میرسه که اینقدر. بحث می‌کنی حداقل در مورد یک چیزی که نمیدونی صحبت نکن مگه تو نبودی که میگفتی کاپیتان اتم کوچیک بزرگ میشه من قدرت هاشو بهت نشون دادم باز برداشتی گفتی همچین قدرتی ندارد هیچی از دی سی نمی دونی بعد چرت هم میگی

    پاسخ

    • abas در پاسخ به Maker

     بهمن 9, 1399

     خب دارکساید قوی باشه که نیست چی به تو میرسه؟؟؟؟
     تو کلا از کامیک و شخصیتاش خبر نداری
     حرف میزنی
     الکی حرف میزنی معلومم نیس چی میگی
     خب قدرت کوچیک و بزرگیو داره😐🤦‍♂️
     خواهشا مقایسه انت منو کپ اتمو ببین میفهمی چی گفتم
     بعدشم بعضی قدرتایی که گفتید مثل کنترل اتش و…اصلا نداره از خودتون در اوردید
     وقتی تو از مارول هیچی نمیدونی فقط اسمشو بلدی واس چی الکی چرتوپرت میگی

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 10, 1399

      مطالب طنز ؟؟

      پاسخ

      • abas در پاسخ به Maker

       بهمن 11, 1399

       مطالب نوب😐👍

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 11, 1399

        بیا تو کامیکان جوابت رو بدم

        پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 11, 1399

        کاربر عباس برو کمیک اینفینیتی وار ۲۰۱۸ قسمت ۱ رو نگاه کن ببین اون کتابدار که با لوکی هست چی میگه میگه سنگ های بینهایت در جهان خودشون کار می‌کنند حالا میگی فقط یک کتابدار گفته شما برو ببین بعدش یک لوکی لایق میولینر به خود لوکی چی میگه
        بهش میگه سنگ ها فقط در یونیورس خود سنگ ها کار می‌کنه
        برو ببین که در کمیک های اول اونجرز که هیکمن در سال ۲۰۱۳ نوشته قوی سیاه به Illuminati میگه. هر سنگ در یونیورس خودش کار می‌کنه ولی اونا قبول نمی کنن و ازش برای دور کردن زمین یک دنیای دیگه استفاده می کنند و باعث میشه سنگ ها نابود. بشوند و بعدش قوی سیاه بهشون اون جمله ای که گفته بود رو تکرار می‌کنه
        نه بگو خود کمیک رو میخوای نقض بکنی

        پاسخ

        • Abas در پاسخ به Maker

         بهمن 23, 1399

         اره بابا
         خب اگه هر سنگ فقط تو یونیورس هودش کار میکنه
         چجوریه تانوس کل سنگارو از ذنیای خودشون جمع اوری کرد اورد مولتی ورس؟؟؟؟؟هاااااا؟؟؟؟؟؟؟؟
         پس نوب متعصب همین کامیک ها خودشونو نقضظ میکنن دیگه نیازی به نقض کردن ندارن

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به Abas

          بهمن 23, 1399

          این جدیدترین کمیک در مورد سنگ ها بود آقای عباس بعدشم تانوس توی یونیورس زد ابدیت و گالاکتوس و بقیه رو زندانی کرد اونا پیشش اومدن حرف کمیک رو نقض نمی تونی بکنی این جدیدترین کمیک ها بودند
          آقای عباس یک بار نوب نگفت ……

          پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 10, 1399

      اینجا نمیشه لینک فرستاد بیا اولین پست کامیکان لینک جایی که کاپیتان اتم از این قدرت هاشو استفاده کرده رو میزارم

      پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 11, 1399

      من مارول فن هستم ولی مثل تو نوب متعصب نیستم

      پاسخ

 19. دکتر منهتن

  بهمن 6, 1399

  ببخشید چرا دیدگاه من تایید نشد ؟؟

  پاسخ

 20. دکتر منهتن

  بهمن 6, 1399

  abas #
  ببین عباس افراطی جواب تمام کامنت هاتو اینجا میدم
  پرایمال مانیتور و سورس قطعا خیلی راحت شش سنگو میزنن با فوت گالاکتوس جهنمی هیچی جلوی منهتن نیست رایتر تجسم نویسندس با پاککن گالاکتوس جهنمیت رو پاک میکنه بشین سر جات ماو حتی نمیتونه به استپن ولف نزدیک شه یه استپن ولف کل ارتش تانوسو میزنه اگه کاپیتان اتم رو راجعبش اطلاعات داشتی با اتم اشتباه نمیگرفتیش برای بار صد هزارم اتم با کاپیتان اتم فرق داره بله کاپیتان اتم میتونه با گالاکتوس برابری کنه تانوس جلو دارکساید هیچی نیست پرزنس هم با والای همگان برابره ماو هم هیچی نیست پرزنس با فوت گالاکتوس جهنمی رو نابود میکنه شش سنگ رو دارکساید اصلی و منهتن هیچ تاثیری نداره اگر میشناختی دارکساید رو همچین حرفی نمیزدی کلا تو دیسی رو نمیشناسی دارکساید اصلی صد برابر که نه هزار برابر کلونش قدرت داره منهتن اصلا نیاز نیست گالاکتوس جهنمی رو نگاه کنه منبعم هرجا باشه بهتر از cbr هست هرجا اونجا مقالاتش همدیگه رو نقض میکنن اصلا سایت خوبی نیست بعدم لیگ عدالت از انتقام جویان قویتره خلاصه کل مارول از کل دیسی ضعیفتره و لیگ عدالت از انتقام جویان ضعیفتره ولی چون فهمیدم یا اطلاعات نداری یا تعصبت خیلی زیاده. و حرف های تعصبی وحشتناکی میزنی که حتی متعصب ترین مارول فن هاهم خندشون میگیره منهتن قطعا گالاکتوس جهنمی رو میزنه دارکساید میتونه از همه این تسلیحات باهم استفاده کنه و اینکه
  لوسیفر هم با فوت گالاکتوس جهنمی رو میزنه تمام اون تسلیحاتی که گفتم قطعا از شش سنگ قویترن ندیدم تاحالا انقدر تعصب و اولین بار هست که دارم این نوشته هارو از کسی میبینم حتی متعصب ترین مارول فن هاهم قبول دارن تانوس از دارکساید ضعیفتره و اینکه درکل چون تعصبت بیش از حده واقعا این بحث به جایی نمیرسه لطفا تایید کنین

  پاسخ

  • abas در پاسخ به دکتر منهتن

   بهمن 6, 1399

   خب کامنتات همشون تکراریه
   منم خلاصش میکنم

   تو هم بیش از حد افراطی هستی هم خیلی متعصبی
   در واقع متعصب الاضلاع

   چون تعصبی نظر دادی تعصبی نظر میدم
   کل مانیتورها و سورس به اندازه یدونه سنگم نیستن
   سنگ تمام قدرت های دو دنیا رو داره
   از اشعه گرفته تا دورجنبی
   ولی در مقیاس بالاتر از هر شخصیت دیگه

   کاپیتان اتم کجا اتم کجا
   ببین تو کی هستی که فکر میکنی من نمیتونم تشخیص بدم
   قدرتای کاپیتان اتم
   تکنولوژی
   کوچیک شدن
   باهوش بودن
   میدونی چجوری سوپرمن و منهتنو زد؟؟؟
   حتی پرزنسم قادر نیست یه مولکولو ببینه
   به خاطر همون تونست بزنه
   دیگه انت من سهله

   کپ اتم نمیتونه گالاکتوسو بزنه
   چون قدرتمندترین زره کامیکو داره خودتم میتونی بری سرچ کنی
   پس یه نیش گول میخواد چیکار کنه؟؟؟
   اگه گالاکتوس(معمولی)بدونه که نمیتونه اینو بزنه چون کوچیکه انرژیشو درجا ازاد میکنه
   ناسلامتی پرفسوره و به اندازه باهوش هست در حد خودش

   پرزنس رتبه ۴یا۵رو داره والای همگان ۱(اگه گالاکتوس جهنمیو حساب نکنیم)
   پس پرزنس کجا وان اباو ال کجا
   پرزنس مخلوقه ولی والای همگان نه
   پرزنس حرمتی نداره چون خودش میره میجنگه😂😂😂😂😂واقعا خنده داره
   ای کاش گالاکتوس جهنمی به اتدازه کافی دیده میشد که بفهمید کیه
   والای همگان هم همین طور
   هیچی از مارول نمیدونی هیچی
   خدای خدای نوبان پرچاشون ریخته چون تو اولین خدای خدای خدای نوبایی

   دارکساید اصلی تیلیاردها برابرم قوی تر باشه بازم جلوی تانوس با دستکش مثل جوجه تیغیه

   گالاکتوس جهنمیم پرزنس لوسیفر منهتن و دارکساید و رایتر به کتفشم نیست
   یکی از مولکولاش تکون بخوره کل دیسی نابود میشه(چون تعصبی نظر دادی تعصبی نظر میدم)
   cbrمعتبر ترین محبوب ترین و بهترین سایت دنیاست
   و تو اسم منبعتو بگو

   دارکساید ۱۰۰تا دست نداره که کلا بتونه از۲تا سلاحش استفاده کنه که اونم بتونه نتونه

   نیو گادز نوبا از این کامنتت خندشون گرفت😐

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به abas

    بهمن 7, 1399

    توهم کامنت هات تکراریه جناب اون قدرتای اتمه نه کاپیتان اتم کاپیتان اتم کوچک و بزرگ شدن تنها قدرتش نیست بلکه به جادوی کوانتمی بسیار بالا دسترسی داره تو که منشا تعصبی سورس از شش سنگ قدرتش بالاتره تانوس از دارکساید ضعیفتره کاپیتان اتم قدرتش پرواز هم هست و میتونه انرژی رو جذب و بازتاب کنه دیدی نمیشناسی دیدی
    سورس از شش سنگ قویتره و با قلب عالم قویتره نه لوسیفر و منهتن راحت گالاکتوس رو میزنن پرزنس با والای همگان برابره رایتر از کل مارول قویتره درکساید اصلی راحت گالاکتوس جهنمی رو نابود میکنه خیلی راحت رایتر هیچ شخصیتی قدرتش نزدیک به رایتر هم نیست رایتر تجسم نویسندس خلاصه اگه من متعصبم تو منبع تعصبی چرا میتونه از همه اون تسلیحات استفاده کنه اگه لیگ عدالت رو دیده باشی میفهمی مادرباکس ها نیازی به اینکه دستت بگیری نداره cbr منبع معتبری نیست اصلا نیست اصلا اونی که تو گفتی که باهوشه و کوچک و بزرگ میشه اتمه برو بزن کاپیتان اتم میفهمی تانوس و گالاکتوس هم هیچی نیستن اینم جواب تمام کامنت های متعصبانه تو هم پرایمال مانیتور قویتره هم سورس و درضمن ماو هم جلو استپن ولف هیچی نیست اگرم حقیقتو قبول نمیکنی مشکل من نیست سورس ،کازمیک آرمر ،پرایمال مانیتور ،شمشیر میکائیل ،
    از شش سنگ قویترن میتونی قبول نکنی ارتش تانوس هم از دارکساید ضعیفتره پرزنس هم راحت گالاکتوس جهنمی رو میزنه همینطور ،لوسیفر و منهتن ،رایتر کسیه که درواقع خارج از کمیکه البته از متعصبی مثل تو انتظار نمیره

    پاسخ

    • abas در پاسخ به دکتر منهتن

     بهمن 7, 1399

     ۱ من قدرتای دیگه کپ اتمو گفتم من میشناسمش تو کلا نمیدونی گالاکتوس جهنمی چی هست اگه میدونستی رایترو حسابم نمیکردی ای اعماق التعصب تو برو بزن انت من علیه کپ اتم میبینی دنیا دست کیه
     ۲ دارکساید اصلا به گرد پای تانوسم نمیرسه
     ۳ سورس هروقت تو قویترین سلاح های کامیک دیدی بیا خبر بده
     ۴ گالاکتوس جهنمی جهنمی جهنمی
     نوب الممنین ذهنی والای همگانو شکست داده بازم لوسیفر منهتن میکنی؟؟این نشانه نوبیته توعه
     ۵ پرزنس با والای همگان برابر نیست ضعیف تره
     با وجود والای همگان و گالاکتوس جهنمی پشمم نیست رایتر رایتر اراده کنه زیربقل گالاکتوس جهنمیو بزنه
     ۶ اولا فیلم با کامیک فرق میکنه دوما تو۳ ۴ تا سلاحو میگفتی سورس،مادرباکس،دستکش کشنده،ضد زندگی دارکساید برای فعال کردن مادرباکس به زمان نیاز داره که تو اون زمان تانوس درجا قتل عامش میکنه
     فقط از یه سلاح میتونه استفاده کنه
     چرا تانوس وقتی قلب عالمو پیدا کرد دستکشو انداخت رفت چرا دوتاشم بر نداشت؟؟؟چون نمیتونست همزمان از دو سلاح استفاده کنه
     بعد میگی دارکساید اینارو داره فلان مثال
     ۷ کپ اتم جلو گالاکتوس جهنمی و تانوس حتی کوچیک تر از کوانتومه
     پس جلو اینا در حد کوانتومم نیست بره برا سوپرمنو منهتن شاخ بشه به اینا نمیتونه دست بزنه
     ۸ cbrهم معتبر ترین سایت و منبعه فقط نوبا نمیتونن قبول کنن
     ۹ پرایمال مانیتور و سورسم قوی نیستن
     ۱۰ کل ارتش های دیسی جمع شن حریف ماو نمیشن
     ۱۱ کل سلاح دیسیم همزمان جمع بشن یجا بازم نمیتونن به قدرتمندیه دستکش بشن
     ۱۲ خب وقتی مانیتور خارج از کامیکه و اصلا تو کامیک نیست حتی اسمشم سرچ کردم نیومد
     ولی گالاکتوس داخل کامیکه
     ای متعصب پس الکی چدا حرف میزنی
     فقط پرزنسو خلق کرد و تمام
     درحالی که گالاکتوس جهنمی میتونه افرادی مثل قدرتمندیه رایتر خلق کنه البته داخل کامیک نه تجسم نویسنده
     پس رایتر نمیتونه با گالاکتوس جهنمی یا هرکسی مقایسه بشه
     تو کامیکم شخصیتارو حساب میکنن نه تجسم نویسندرو متعصب الفراوان

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 7, 1399

      فقط ادعا دلیل بیار چرا تانوس از دارکساید قدرتمند تر هست نه هوشش بیشتر نه قدرت بدنی نه قدرت ذاتی بیشتر نه قدرت خروجی و نه قدرت داخلیش نه از نظر فرماندهانش و نه از نظر ارتش و تسلیحاتش گذشت اون زمان که تانوس اون همه تسلیحات داشت الان دیگه فراری هست تو اصلا میدانی رایتر همون نویسندست اونه که کمیک رو مینوسه هر کاری هم بخواد انجام میده هنوز واسه گالاکتوس جهنمی آدرس کمیک ندادی
      سورس که خودش قدرتمند نیست بلکه داخلش یک عالمه راز هست مثلا یکیش معادله ضد زندگی هست که با یک سنگ برابری می‌کنه حالا ممکن هست صد تا از این جور سلاح داخلش باشه
      پرزنس پلات بینهایت داره میتونه والای همگان رو بزنه الانم لابد میای میگی نه نیست خب دلیل بیار که والای همگان بتونه به پلات غلبه کنه
      یک کمیک بیار گالاکتوس به پلات اشاره کرده باشه
      سی بی ار از ۱۰۰ تا مقالش ۸۰ تاش چرت هست مثال هم میتونم بزنم
      پریمال مانیتور پرزنس و کازمیک آمور سوپرمن رو به وجود آورده چرت نگو
      ماو از پلنگ سیاه و تسلیحاتش شکست خورده بعد بتونه قهرمانان دی سی رو بزنه ؟؟ کمتر جوک بگو
      گالاکتوس آیا کسی رو مثل رایتر خلق کرده نه اصلا هیچ جا از این نسخه گالاکتوس گفته نشده تا آدرس کمیک ندی قبول نیست

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

       بهمن 8, 1399

       کاربر محترم جوابشو ندین بذارین هرچی میخواد بگه
       abas #
       نه cbr برای نوبا منبع خوبیه رایتر تجسم نویسندس لوسیفر ،منهتن و دارکساید اصلی گالاکتوس جهنمی روهم میزنن تو واقعا متعصبی هروقت کامنت هات منطقی تر شد بگو سورس از شش سنگ قویتره ،و تانوس جلو دارکساید هیچی نیست نیا اون گالاکتوست رو با تجسم نویسنده مقایسه من بله بنده گالاکتوس جهنمی رو نمیشناسم ولی تو کلا نمیدونی دیسی چیه
       که به جای توانایی های کاپیتان اتم توانایی های اتم رو ذکر کردی گالاکتوس حکم نقاشی رو برای رایتر داره البته اتم میتونه انرژی گالاکتوس رو جذب کنه و به خودش بازتاب کنه البته تو اصلا نمیشناسیش جناب تو پرزنسو جدا با بتمن اشباه گرفتی پرزنس با اشاره گالاکتوس جهنمی و کل قلمرو کوانتم رو پودر میکنه

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        بهمن 9, 1399

        نه اتفاقا برا نوبا معتبر نیست
        گالاکتوس جهنمی با رایتر برابره
        تو خودت متعصب الاضلاعی
        سورس کلش با دستکش برابرم نیست حتی
        دارکسایدم پوچه جلو تانوس
        گالاکتوس ذهنی والای همگانیو که با رایتر برابررو شکست داده پس احتمالا قوی ترم باشه
        من باز خوبم تو و میکر حتی نمیدونید گالاکتوس جهنمی چه نسخه ایه و کدوم کامیک حضور داشته
        فقط اسم مارولو بلدی
        منم والا از سایت کامیکان میگم که کپ اتم کیه😐
        پس الکی حرف نزن
        رایتر و گالاکتوس جهنمی مثل منهتنو دارکسایده که منهتن گالاکتوس جهنمیه
        بعدشم اتم نمیتونه انرژیهای عظیم و کیهانیو جذب کنه چون قدرتشو نداره پس نابود میشه
        تو گالاکتوس جهنمیو رسما محمدرضا گلزار حساب کردی
        و نمیدونی که اگه انرژیشو ازاد کنه کل ورس های دیسی و مارول نابود میشه
        پس پرزنس پشمزنسم نیست جلو گالاکتوس جهنمی

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به abas

         بهمن 10, 1399

         گالاکتوس جهنمی وجود ندارن چرت نگو

         پاسخ

      • abas در پاسخ به Maker

       بهمن 9, 1399

       خب اینم دلیل
       قدرت بیرونی:تانوس
       هوش:تانوس
       استراتژیک:تانوس
       تسلیحات:تانوس
       قدرت بدنی:دارکساید
       ارتش:تانوس
       فرماندهان:تانوس
       فیزیک:دارکساید
       قدرت داخلی:دارکساید
       جنگ ذهنی:برابر تا حدودی تانوس(به خاطر سنگ ذهن بالاتره)
       هیولاییت:دارکساید
       جذب انرژی:برابر تا حدودی دارکساید
       تجربه:دارکساید
       قدرت ذهنی: برابر(چون تانوس سنگ ذهن و روحو داره)
       خدا:هردو خدا ولی دارکساید خداتره
       ۷۰به۳۰به نفع تانوسه کلا
       حتی تو خوده این سایت گفته شده
       کی گفته فراریه؟؟
       چون میخواد تفریح داشته باشه نصف موجودات سیاررو نابود میکنه بقیشم میزاره برای بعد
       رایتر برا دیسی شاخه برا مارول شکلاته
       اون میتونه کامیک های دیسیو دست کاری بکنه
       درحالی که گالاکتوس جهنمی انرژیشو ازاد کنه اومنی ورس مولتی ورس و یونیورس دو دنیا(مارول و دیسی)نابود میشه
       بعدشم گفتم که من اسم کامیکارو اصلا نمیخونم و گفتم کهcbr.comیاcbr comics.comمقاله نسخه های گالاکتوس میتونی پیدا کنی ادرس کامیک های حضور نسخه هاش تو پایین مقاله گزاشته شده
       تو معرفیه سلاح سورس اینی که تو گفتیو من ندیدم الکی هزیون نگو

       خب دیگه وان اباو ال به کل اتفاقات و کامیک های موجود و کل اومنی ورسی مولتی ورسی و یونیورسی نظارت داره
       خب با رایتر برابر میشه
       درحالی که پرزنس فقط خالق دنیای مولتی ورسیه
       نه کل دیسی
       پس با پلاتشم نمیتونه کاری کنه چون والای همگان اصلا شکل و فرمش معلوم نیست چجوریه و اصلا قابل دید نیست
       کامیکی که به پلات گالاکتوس اشاره شده حتی استفاده ام شده مقابل تانوس تو کامیک فکر کنم دستکش بینهایت بود

       خب والای همگان کل مارولو خلق کرده علاوه بر دنیا شخصیت هایی مثل دادگاهو خلق کرده که از کازمیک ارمور خیلی قدرتمند تره
       و برای عدالت دنیای مولتی ورس رسیدگی میکنه مثل پرزنس
       و تا حالا والای همگان مجبور نشده که کسی مثل پرزنسو خلق کنه

       بعدشم ماو خودش به تنهایی شکست نخورده که یعنی تک به تک نبوده و نیازی نداشته که تمام قدرتشو استفاده کنه و انرژیشو هدر بده وگرنه خودتم دیدی که راحت یه کهکشانو جابجا کرد
       بعد دیگه قهرمانای دیسی سهله
       یکم کم حرفای ترسناک بزن

       هن؟؟؟گالاکتوس تو نسخه معمولیش یه سیاره چند برابر بزرگ تر از خورشیدو خلق کرده
       سیلور سرفر و…..رو خلق کرده و قدرت خداگونه داده بهشون
       بعدش میگی گالاکتوس جهنمی که میلیاردها برابر قدرتمندتر از نسخه معمولیشه نتونه کسایی مثل پرزنسو خلق کنه؟؟؟
       🤣😂واقعا خنده داره
       بعدشم این ۶باره که میگم برو سی بی ار من اسم کامیکشو نمیدونم
       بهدشم کلاتو۱یا۲تا کامیک حضور داشته

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 10, 1399

        حوصله خواندن چرت و پرت هات رو ندارم

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

         بهمن 11, 1399

         کاربر محترم از قدیم گفتن :((نرود میخ آهنی در سنگ.))
         abas #
         جناب من متعصب الاضلاع! تو که سرور تمام نوبایی همون cbr هم منهتن و دارکساید رو از تانوس و گالاکتوس بتر دونسته رایتر قویترین فرد کمیکه اصلا هم اشکال نداره قبول نکنی چون تعصب بینهایتت نمیذاره

         پاسخ

         • MARVEL AND DC در پاسخ به دکتر منهتن

          بهمن 12, 1399

          آفرین دکتر جان عالی گفتی

          پاسخ

         • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

          بهمن 23, 1399

          اره ولی متاسفانه تو جای منو گرفتی الان تو پادشاهان مل نوبانی

          سی بی ار دقیقا تو کدوم مقاله
          منهتن و دارکساید رو با گالاکتوس جهنمی که والای همگانو شکست داده
          و تانوسی که دادگاهو والای همگانو یحا همزمان کشترو قویتر دونسته؟؟؟؟
          رایترم بند کامپیوترشه
          بعدشم همون کامپیوتر فقط میتونه مامیک و شهخیت های دیسیو دست کاری کنه و به لطف همین همچی مطلقه
          وگرنه رو مارولو شخصیتاش هیچ اثری نداره مثل دستکش بینهایت
          تانوس با تله پورت شدن راحت یا مامپیوتر یا خودشو نیگیره و میکشتش

          پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 11, 1399

        اصلا گالاکتوس جهنمی وجود نداره من میگم دلیل بیار تو میگی قدرت بیرونی تانوس خب چرا قدرت بیرونی تانوس نه به چه دلیل بعد چرا سنگ ها رو حساب می‌کنی دارکساید کلون باید با تانوس بدون سنگ مقایسه بشه

        پاسخ

        • Abas در پاسخ به Maker

         بهمن 23, 1399

         وجود داره ولی تو نتونستی پیدا کنی اون مقاله رو
         خب قدرت بیرونی و…..دلیله دیگه نوب مطلق😐
         با کیا بخث میکنیم
         تو نمیدونی دلیل به چه معناست بعد میخوای مقاله پیدا کنی؟؟؟
         هه
         خب باشه دارکسایدم از امگا تله پورت دورجنبی و…..استفاده نکنه تا تانوس از دستکش استفاده نکنه
         پس دارکسایدم باید بدون قدرتاش حساب بشه

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به Abas

          بهمن 23, 1399

          باشه جناپ نوبببببببب شما خیلی راست میگی در زمینه حق گویی هم رکورد رو شکستی
          تو به من میگی نوب در حالی که خودیت گفتی تانوس ۱۰۰۰۰ تا بیاندرز رو میزنه

          پاسخ

         • Maker در پاسخ به Abas

          بهمن 25, 1399

          تو نوب هستی متعصب هم هستی ولی این خیلی بد هست که دروغ گو هم هستی یعنی بیای به خاطر یک کمیک دروغ بگی اصلا گالاکتوس جهنمی در کمیک های شماره ۱۴ و ۱۵ دکتر استرنج ۲۰۱۸ بودند که خود دکتر استرنج زدش و طی برخورد این دو با هم کلا فقط یک یونیورس نابود شد والای همگان هم اصلا در اون کمیک حضور نداشت در واقع دادگاه زندگی هم به هیچ جاش نبود چه برسه به والای همگان

          پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 7, 1399

    خب آدم حسابی اینقدر تکرار میکنیم که بفهمی باز اون حرفهای مسخرتو تکرار میکنی آدرس اون کمیک رو تا ندی اثبات نمیشه تمام ورژن های شخصیت ها مثل تانوس در مقالات ذکر میشه ولی هیچ مقاله ای در مورد گالاکتوس جهنمی چیزی نگفته من دیگه جواب حرف های پوج تو. رو نمی‌دم که فقط ادعا میکنی و هیچ دلیلی رو هم قبول نمی کنی یک بار زدن ملاک هست یک بار زدن ملاک نیست تو اصلا نمیدونی رایتر وی هست اون تجسم نویسنده هست هر …. بخواد می‌کنه و اون هست که برای شخصیت ها تصمیم میگیره می‌تونه با پاک کن اون گالاکتوست رو پاک کنه

    پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

     بهمن 8, 1399

     بله اصلا گالاکتوس حکم نقاشی رو داره برای رایتر بعد جناب متعصب اومده داره ایندو رو باهم مقایسه میکنه منم اصلا هیچ جا ندیدم اسمی از گالاکتوس جهنمی اومده باشه میدونم قویترین نسخه گالاکتوس نسخه لایف برینگر هست که خیلیی نسبت به نسخه معمولی گالاکتوس قدرتاش افزایش یافته اون مقداری از منهتن قویتره اما جلوی لوسیفر عددی نیست یا جلو دارکساید اصلی

     پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 7, 1399

    دوستان سوپرمن ۲۰۲۰ در برابر ثور ۲۰۲۰ به نظرتون کدوم کدوم رو میزنم

    پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

     بهمن 8, 1399

     راستش بنده زیاد سوپرمن 2020 رو نمیشناسم

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

      بهمن 8, 1399

      منظورم همون سوپرمن دث متال بود

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

       بهمن 8, 1399

       خب این سوپرمن اسپکتر رو زد و ثور 2020 هم با چند ضربه گالاکتوس و زمستان سیاه رو باهم کشت اسپکتر از ایندو خیلی قویتره پس به نظرم سوپرمن دث متال

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

        بهمن 8, 1399

        بله درسته ولی اون رو با نیزه سرنوشت زد میدونید هنوز دارش یا خیر ؟؟

        پاسخ

        • MARVEL AND DC در پاسخ به Maker

         بهمن 9, 1399

         هنوز دارش فکر کنم اگه داشته باشه سوپرمن2020 اگه نداشته باشه ثور2020

         پاسخ

   • MARVEL AND DC در پاسخ به abas

    بهمن 9, 1399

    عباس جان اونی که کوچیک میشه و باهوشه اسمش اتم هست این کاپیتان اتم خییییلی قویه میتونه با منهتن برابری کنه و به علاوه گالاکتوس جهنمی آخر آخرش بیاد با والای همگان به زور مساوی کنه بعدشم بره خدا رو شکر کنه رایتر تجسم نویسنده است میتونه در 0.00000000001 ثانیه کل یونیورس مارول و دیسی رو بفرسته رو هوا پس خیلی از گالاکتوس جهنمی قویتره

    پاسخ

    • Abas در پاسخ به MARVEL AND DC

     بهمن 23, 1399

     خب کپ اتمم میتونه بزرگو کوچیک بسه دیگه😐

     رایتر بند کامپیوترشه وگرنه خودش هیچ قدرتی نداره
     اینم بگم که این کامپیوتر فقط مولتیورس دنیای خودش یعنی دیسیو نابود کنه و فقط تو دنیای دیسی کار میکنه مثل دستکش
     وگرنه هیچ اثری رو مارول و شخصیتاش نداره
     پس گالاکتوس جهنمی اصلا هیچیش نمیشه چون هزار بار تو کامپیوترش بنویسه کشته شدن گالاکتوس جهنمی
     چون کار نمیکنه
     پس گالاکتوس جهنمی راحت میکشتش

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به Abas

      بهمن 23, 1399

      گالاکتوس جهنمی از دکتر استرنج شکست خورده بعد رایتر رو بزنه آخه آدم به تو چی بگه

      پاسخ