تانوس در برابر دارک ساید؛ کدام یک پیروز مبارزه خواهد بود؟

دنیای مارول و دی سی ویلن های قدرتمندی دارند که برترین شخصیت های منفی روایت های حماسی کتاب های کامیک را تشکیل می دهند. دارک ساید برای دهه ها یک شخصیت محبوب بوده و این محبوبیت را به دلیل مقابله با “لیگ عدالت” (Justice League) به دست آورده است. در مقابل، تانوس هم به مدد دنیای سینمایی مارول توانست در شهرت از دارک ساید پیشی بگیرد.

اگر درباره شهرت آنها شک دارید، به این لیست نگاهی بیندازید. در این لیست تمام ویژگی های این شخصیت ها در دنیای کمیک را معرفی می کنیم. با پروشات همراه باشید.


1. میزان قدرت در برابر دشمن: تانوس

بگذارید به زبان ساده نشان دهیم: آیا تابحال دیده اید که انتقام جویان لیگ عدالت را شکست دهند؟ تیم گروه قهرمانی دی سی از مارول قوی تر است و دارک ساید هم اغلب مجبور است با او مقابله نماید.

این برای دارک ساید مسئله ای نیست زیرا همیشه باید با لیگ عدالت مبارزه کند. لیگ عدالت هم او را فراری می دهد، نه اینکه پیروز شود. به نظر نمی رسد که تانوس در برابر سوپرمن، فلش و زن شگفت انگیز پیروز شود.

همچنین بخوانید: معرفی 15 فیلم زیبا که با مرگ شخصیت اصلی داستان پایان می‌یابند


2. قدرت درونی بالا: دارک ساید

قدرت های دورجابجایی، تله پاتی و انرژی جهانی تانوس در برخی قسمت ها دیده می شوند و قدرت اصلی و همیشگی او محسوب نمی شوند. بنابراین می توان گفت او یک قدرت واحد و بی همتا که برای شکست دشمنان کافی باشد را دارا نیست.

بنابراین اینجاست که دارک ساید وارد می شود؛ یک سوپرویلن بی همتا برای شکست همگان. دارک ساید با قدرت پرتو امگا و مشت آهنین می تواند جهان  را تصرف کند. پرتوهای امگا می توانند تا قسمت های دوردست کهکشان را درنوردیده و تا ابدیت برود، مگر اینکه جهت خاصی داشته باشد. پرتوهای امگا یک عامل کشنده هستند و دارک ساید برای دورجابجایی، احیا و فجایع دیگر از آن استفاده می کند.

همچنین بخوانید: نگاهی به 10 شخصیت مرموز در فیلم های دیوید لینچ


3. قدرت بیرونی اصلی: تانوس

تانوس و دارک ساید هردو از قدرت مک گافین بهره می برند. این قدرت برای دارک ساید معادله ضد-حیات و برای تانوس دستکش ابدیت است.

دارک ساید را به ندرت با معادله ضدحیات نشان می دهند؛ اگر به آن دست یابد می تواند کنترل ذهن فرد را به دست آورده و قربانی خود را مانند عروسک برقصاند. با این حال قدرت دستکش ابدی از آن بیشتر است زیرا می تواند حقیقت را به هم بزند. بنابراین مسلما تانوس با این سلاح پیروز است.

همچنین بخوانید: لیست 40 تایی بهترین شخصیت های منفی در تاریخ سینما


4. ارتش و ناوگان: دارک ساید

هردوی این قهرمان ها ویلن های فراکهکشانی هستند که دنیاهای مختلف را تصرف کرده اند. تانوس به دلیل جرایمش در کهکشان تحت تعقیب است و با نیروهای خود شامل پیشروها، نیروهای شخصی و ناوگان مقدس، با این افراد مقابله می کند.

با این حال دارک ساید دنیای خود را دارد که در آن سلطنت می کند. دارک ساید به عنوان پادشاه آپوکولیپس ارتش پارادمون های خود را دارد که در گروه های بزرگ قرار داشته و تشنه ترس و شکارند. علاوه بر این، دارک ساید بر ژنرال های بزرگی مانند استپنولف، باردای بزرگ، کالیباک و غیره، که نیروهای هرکدام به اندازه یک ارتش است نیز فرماندهی می کند. دارک ساید منابع بیشتری دارد و ژنرال های بیشتری در خدمت او هستند.

همچنین بخوانید: 10 شخصیت مارول که از دی سی الهام گرفته شده اند


5. تجربه: دارک ساید

سن تانوس هرگز مشخص نبوده است و به طور کلی او را تقریبا 1000 ساله می دانند. مسخره است که همه این هزارسال را به جنگ و به دست آوردن تجربه اختصاص دهد، اما این تجربه و سن در مقابل دارک ساید ناچیز است.

حاکم آپوکولیپس یک نیروی مطلق است که از جسم خود به عنوان یک آواتار استفاده می کند و در مقابل موجودات کوچکتر قرار می گیرد. بنابراین او باید چند میلیارد ساله باشد و حداقل چندین هزار سال عمر داشته باشد. تانوس از لحاظ تجربه در مقابل دارک ساید شانسی ندارد، و به اندازه او با ترفندهای جنگی و مبارزه آشنا نیست. در این صورت مقایسه این دو مانند مقایسه یک سرباز مجرب و یک سرباز تازه کار است.

همچنین بخوانید: 10 شخصیت اصلی دوست داشتنی در بازی‌های کامیپوتری مدرن


6. وفاداری فرزندان: تانوس

بله از این نظر تانوس شانس زیادی دارد و در این شکی نیست. زیرا فرزندانش همیشه به او وفادار بودند، البته تا زمان مبارزه های جدید در دنیای مارول. همانطور که میبینیم، بلک اردر به پدرشان وفادار بودند، تا جایی که مرگ را به فرار ترجیح دادند.

اگر میزان قدرت را درنظر بگیریم، در آن صورت فرزندان دارک ساید از بلک اردر پیشی گرفته و اوریون، مستر میرکل و کالیباک همه می توانند بلک اردر را شکست دهند، با این حال هیچگونه وفاداری در آنها وجود ندارد و از این نظر با بلک اردر قابل مقایسه نیستند.

همچنین بخوانید: رتبه بندی بهترین قسمت های سورت آرت آنلاین(Sword Art Online)


7. نیرو: دارک ساید

تانوس با شکست افرادی چون هالک، ثور و مقاومت در مقابل اودین، قدرت خود را نشان داده است. او همچنین دفعاتی اشیای بسیار سنگین و مهیب را بلند کرده و نیروهای قوی را شکست داده است.

اما در اینجا می خواهیم تانوس را با فردی مقایسه کنیم که به آسانی سوپرمن را شکست داد. دارک ساید آنقدر قوی است که می تواند به راحتی شزم و مارشن من هانتر را مانند یک جوجه شکست دهد. از یک سو دارک ساید از لحاظ قدرت با زئوس برابر بوده و از سوی دیگر به راحتی گرین لانترن را شکست می دهد.

همچنین بخوانید: 10 شخصیت برتر تاریخ سینما که هیچ اسمی نداشتند


8. ابزار: دارک ساید

تفسیرهای مختلفی از دارک ساید وجود دارد، اما بسیاری شخصیت دی سی را بسیار پیشرفته می دانند. قدرت های تکنولوژی تانوس در رویارویی با برینیاک به اندازه دارک ساید نیست.

این ترکیب باعث شد دارک ساید تکنولوژی هایی مانند اگونی ماتریکس و خنجر رازآلود را بسازد، ماتریکس دردی را ایجاد می کند که از آستانه تحمل سوپرمن میلیون ها بار بیشتر بوده و خنجر نیز می تواند قلب سوپرمن را بیرون بکشد. تکنولوژی تانوس شگفت انگیز است و با صندلی خود می تواند در کهکشان ها سفر کند، با این حال دارک ساید حتی توانسته مادرباکس را نیز کنار بزند.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه ها


9. آستانه تحمل: تانوس و دارک ساید

آستانه تحمل به معنای تحمل تنبیه از جانب نیروهای عظیم است که شاید اهمیت آن از قدرت زیاد نیز بالاتر باشد، البته شاید نتوان یکی را به دیگری ارجحیت داد. گرچه تانوس در مقابل افرادی چون گالاکتوس و اودین شکست خورده، اما توانسته تنبیه آنها را تحمل کرده و کمترین جراحت را بردارد.

دارک ساید به عنوان خدای جدید قدرت بدنی بسیار زیادی دارد.  او تاکنون توسط افرادی چون زن شگفت انگیز، گرین لانترن و البته سوپرمن ضربه های جدی خورده، اما به ندرت جراحت سنگینی داشته است. به نظر می رسد هردوی این شخصیت ها آستانه تحمل بالایی داشته باشند.

همچنین بخوانید: 25 شخصیت برتر مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان


10. بزرگ ترین موفقیت: تانوس

بله، در یک داستان دارک ساید توانست معادله ضد-حیات را به دست آورد و به دنیای چهارم پایان دهد، اما این کار آنقدر بزرگ نیست که آن را یک موفقیت و دستاورد بدانیم. دارک ساید در تمام داستان با نیوجنسیس در جنگ و هایفادر یک قدم از او پیشتر بود. دارک ساید در مبارزه با لیگ عدالت بیش از دستاوردهایش شکست داشته است.

از سوی دیگر بزرگ ترین دستاورد تانوس کشتار در مقایس عظیم است. او به راحتی این کار را انجام می دهد و می تواند نیمی از بشریت را نابود کند. بنابراین از این نظر دارک ساید پس از تانوس در مقام دوم قرار می گیرد.

همچنین بخوانید: 20 سریال برتر تاریخ شبکه HBO


11. برنده: دارک ساید

لازم به ذکر است که دارک ساید شخصیتی است که به خلق تانوس منجر شد و به همین دلیل ارباب جنگ کتاب های کمیک است. تانوس با وجود تمام قدرت ها و موفقیت ها هنوز در حد و اندازه دارک ساید نیست.

دارک ساید قدرت های بسیار زیادی دارد. اگر بخواهیم صادق باشیم باید بگوییم دارک ساید در مبارزه با تیم انتقامجویان (دشمنان اصلی تانوس) به راحتی آنها را شکست خواهد داد، درحالی که تانوس در برابر لیگ عدالت (دشمنان اصلی دارک ساید) شانس زیادی نخواهد داشت. بنابراین در اینجا حاکم آپوکولیپس پیروز مبارزه خواهد بود.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (1765)

بستن فرم

 1. امیر

  بهمن 4, 1399

  اگه قرار باشه هر شخصیت رو تو قوی ترین حالت و زمانی که قوی ترین سلاح رو دارن حساب کنیم تانوس قوی تره چون موقعی که سلاح قلب عالم رو بدست آورد از خود والای همگان هم قوی تر شد

  پاسخ

 2. دکتر منهتن

  بهمن 1, 1399

  ببخشید کامنت من برای چی تایید نشد اون به من گفت نوب تایید کردین من گفتم متعصب قبول نکردین

  پاسخ

 3. ایران

  دی 30, 1399

  اگه منظورت بیاندر اولیه است بیاندر قویتره ولی اگه گروه بیاندرزها باشه تقریبا باهم برابرند و هردو برای پیروزی شانس دارند من تعصبی حرف نمیزنم طرفدار هر دو هم هستم این نظر شخصی منه حالا ممکنه هر کی یه چیزی بگه

  پاسخ

 4. رضا

  دی 30, 1399

  حاجي به نظر شما بياندر قدرتمندتره يا دكتر منهتن

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به رضا

   دی 30, 1399

   بیاندرز قویتر هست

   پاسخ

 5. علی استیری

  دی 29, 1399

  اگه به کمیک دیسی علیه مارول توجه کنید که این دونفر باهم روبروشدن ودارکساید تانوس رو شکست داد ولی میشه نتیجه گرفت بتمن از انتقام جویان قویتره چون تانوس انتقام جویان رو شکست داد ودارکساید تانوس رو وبتمن دارکساید رو

  پاسخ

  • abas در پاسخ به علی استیری

   دی 30, 1399

   اون که تانوسو شکست داد کراس اور بود نه کامیک رسمی
   انتقام جویان از لیگ عدالت قکی تره الان برات دلیل بیارم
   هالک علیه سوپرمن که سوپدمن شکست میخوره
   واندر وومن با تور که تور پیروزه
   بتمن با ایرون من چون ایرون من تکنولوژی بهتری و قوی تری داره بتمنو شکست میده
   مگر اینکه بتمن نقشه بهتر داشته باشه
   گرین لنتر علیه اسکارل ویچ یا ویژن که اسکارلت ویچ به ماده ها کنترل گامل داره
   پس گرین لنتر شانسی نداره
   ویژن،کاپیتان امریکا،سن(پسر تانوس)،لوکی
   و……پس فکر نکنم لیگ عدالت شانسی داشته باشه

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به abas

    دی 30, 1399

    وقتی لیگ عدالتو نمیشناسی حرف نزن لیگ عدالت از انتقام جویان قویترن دوما درکل شخصیت ها و سلاح های دیسی قویترن چرا! قویترین فرد مارول والای همگانه که با پرزنس برابره و بعدهم همه سایت ها گفتن دارکساید از تانوس خیلی قویتره کاملا درست گفتن دارکساید اصلی هم که قطعا از تانوس با شش سنگ برابره ولی در دیسی دوشخص هستن که از پرزنس قویترن رایتر و پرایمال مانیتور و پرزنس با والای همگان برابرن پس ایندو از والای همگانم قویترن و اینکه مادرباکس ها با شش سنگ برابرن اما دیسی کلی سلاح داره که از شش سنگ قویترن یا باهاش برابرن دیسی حتی سلاح هایی داره که از قلب عالم هم قویترن من اونایی که از شش سنگ قویترن رو میگم یا باهاش برابرن :
    پرایمال مانیتور (خیلی قویتر)
    کازمیک آرمر سوپرمن (خیلی قویتر)
    سورس (خیلی قویتر)
    شمشیرمیکائیل (قویتر
    دستکش کشنده و مادرباکس ها (برابر)
    ضد زندگی (مقدار خیلی کمی ضعیفتر یا برابر)
    کلاهخود سرنوشت (مقداری ضعیفتر)
    شمشیر المپ (ضعیفتر)
    اینا چندتاش بود
    لطفا تایید کنین

    پاسخ

    • abas در پاسخ به دکتر منهتن

     بهمن 1, 1399

     دلیل اوردم برات که انتقام جویان خیلی قویتره
     اون سلاح هایی که گفتی هیچ کدوم
     لیگ عدالت در اختیار ندارن
     من برات با جزعیات گفتم که تانوس قوی تره
     اون جاهاییم که میگی حتی این سایت
     وارد جزعیات نشدن
     مثلا
     سنگ زمان با حالتاش حتی لوسیفرم شکست میده
     یا سنگ روح روح هر شخصیتی رو زندانی کنه و…..
     سایتا فقط ظاهری مقایسه کردن
     مثلا تجربه اصلا اهمیت نداره
     یا وفاداری فرزندان و…اینا اصلا اهمیت ندارن
     الان بهت بگم چرا دستکش از همه اینایی که گفتی قویتره
     چون دستکش تمام قدرتای موجود در دیسی و مارولو داره مثل تله پورت،نابود کردن نصف موجودات(که اینو هیچکس نداره)،زندانی روح،بدست گرفتن ذهن و خیلی چیزای دیگه

     خب وقتی از پرزنس قوی تر هست نیا با والای همگان مقایسش کن
     خب قدرتای منهتن و لوسیفر یکیه یعنی باهم برابرن؟؟؟
     نه پرزنس ضعیف تره چون والای همگان چند بار فقط دیده شده رو داریم با کسی که تو کامیک هنوزم هست و زیاد دیده شده مقایسه میکنی؟؟
     والای همگان اگه مثل پرزنس زیاد دیده میشد از قدرتاش زیاد تعریف میشد نه فقط قدرت مطلق و دانای مطاق قادر مطلق و…

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به abas

      بهمن 1, 1399

      خیر لیگ عدالت قویتره اونم با حضور کپیتان اتم!!! تانوس هیچ وقت ،هیچجوره حریف لوسیفر نمیشه ابدا پرزنس توهم تاهرکسی رو تو مارول پیدا میکنی از کل دیسی قویترش میدونی پرزنس و والای همگان برابرن سورس هم شش سنگو میزنه و تانوس درهمه چی از دارکساید ضعیفتره لطفا تایید کنین

      پاسخ

      • abas در پاسخ به دکتر منهتن

       بهمن 3, 1399

       ربطی به زدن منهتن نداره
       گفتم که شاهکار اصلا اهمیتی تو پیروزی نداره
       مثلا دختر سنجابی تانوسو شکست داده یعنی قویتره؟؟؟؟نخیر
       پس ربطی نداره
       مرد مورچه ای قدرت اینو داره که بره تو دنیای کوچیک تر از کوانتوم
       که کاپیتان اتم این قدرتو اصلا نداره
       حداقل قدرت و تکنولوژیشو نداره
       تانوسم اگه باهوش باشه و از حالتای سنگا استفاده کنه میتونه شکست بده ولی تو حالت عادی نمیتونه
       نه قوی ترن که قوی نشونشون میدم
       مثلا سن تانوسو با دستکش اونم بدون هیچ سلاحی شکست داد
       خب قطعا از گرین لنتر قوی تره

       تو اصلا به رتبه بندیا نگاه کن
       پرزنس رتبه۳و۴ اما وان اباو ال۱
       خب این از زمین تا اسمان فرق داره
       سورسم که ابدا بتونه به تانوس نزدیک بشه
       و تانوسم در همچیز بالاتر از دارکسایده حداقل با دستکش

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به abas

        بهمن 4, 1399

        یک کاپیتان اتم کامل میتونه بره در قلمرو کوانتم ،تانوس هیچجوره از دارکساید قویتر نیست اتم قطعا از تانوس بی شش سنگ قطعا قویتره کاپیتان اتم یک یونیورسو در قلمرو کوانتمی خودش ساخته انتمن ابدا نمیتونه همچین کاری کنه لطفا تایید کنین

        پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         بهمن 5, 1399

         نمیتونه
         چون دنیای کوانتوم نیاز به تکنولوژی خاص و قدرت خاص داره که انت من این قدرتو داره
         ولی کاپیتان اتم نداره
         تانوسم که همه جوره قویتره
         کپ اتمم هیچ کلر به تانوس نمیتونه بکنه
         بعدشم از خودت داستان نساز تو کدوم کامیک یه یونیورس تو قلمرو کوانتومی ساخته؟؟
         انت من از اتم هیچی نمیزاره بمونه

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          بهمن 5, 1399

          ببین حرف الکی نزن کامل به قلمرو کوانتم تسلط داره انتمن رو با فوت میزنه این شخصیت از سوپرمن قویتره از انتمن صعیفتر باشه؟؟
          داری اشتباه میکنی خیلی ن
          تعصبت زیاده این شخصیت قطعا تانوس بی شش سنگو میزنه لطفا تایید کنین

          پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           واسه خودت حرف میزنی معلومم نیست چی میگی
           شاید تو دنیای کوانتومی قادر مطلقه ولی انت من خیلی کوچیکش میکنه جوری که تا اخر عمرش درحال سقوط باشه
           از سوپرمنم قوی نیست
           چون خیلی کوچیک بود سوپرمن نتونست ببینتش بعدشم شکست خورد منهتنم همین طور

           تو ام فوت فوت میکنی تعصبی نظر میدی
           انت من میتونه بره تو بدن کپ اتم بعد وقتی وارد بدنش شد بزرگ بشه بعد از کپ اتم هیچی نمیمونه

           هروقت تونست سن(پسر تانوس)رو بهش دست بزنه بعد حرف بزن
           سن بدون سلاح تانوسو شکست داده اونم به راحتی

           این از قدرتمندی زیادش نیست
           از هوششه
           بعدشم تو کامنته اولیت
           ماو کل ارتش دارکسایدو با دیسی نابود میکنه
           کالیباف و استپن وولف حکم خرم براش نداره

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           چی میگی اصلا خودش رو کوچیک و بزرگ نمیکنه بعدشم سوپرمن رو با دست خالی زد اونم در اندازه یک انسان
           دوما سن از کالیفلاک قویتر هست چون هوشش بیشتر هست قدرت بدنیش هم کمی کمتر هست ولی باز اون یک دستش که به هرچی بزنه
           اون رو می‌کشه ولی از استپن ولف ضعیف تره هم از نظر قدرت هم از نظر فرماندهی و هم از نظر تجهیزات و تجربه و فن فقط هوشش بیشتر هست که اونم مترون خدای دانش هست که برای کشتن ماو و همین سن راه حلی پیدا می‌کنه
           علاوه بر اون دیساید هم هست که قدرت فرماندهی بالا و جا به جایی همه اجزا رو داره و تجربه خیلی. زیادی هم داره علاوه بر اون ارتش بزرگی که دارکساید داره تونستن چند قهرمان رو مثل
           شزم بزنن حالا شزم هم یک بار سوپرمن رو زده که البته ازش ضعیف تر هست

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 7, 1399

           خب حساب کن
           سن تانوسیو که تانوس باهوش ترین و با استراتژیک ترین و قدرت رهبری بالا تو کامیک و کل ماروله رو دست خالی شکست داد
           نمیخوام سنو بزرگ کنم ولی با اتفاقاتی که افتاده
           و فعلا باهوش بودن سن که فقط این به تصویر کشیده شدرو باهم حساب کنیم
           خب با توجه به اینکه سن با یه حرکت با لمس تانوسو شکست داد مطمعنا کالیباف و استپن وولف براش هیچی نیست
           قدرت بدنی و علوم فنون و تجربش به دلیل سنی که داره خب خیلی زیاده
           در حد خودش تقریبا سنش۳۰۰و۴۰۰سال کمتره پس چه انتظاری داری
           به مرور زمان قدرتمندتر میشه و شاید اگه به سن تانوس برسه قادره که بدون سلاح به راحتی هرکسیو از جمله رون کینگ تور گالاکتوس معمولی و تانوس و دارکسایدو منهتنو شکست و حتی نابود کنه
           (اگه به سن تانوس برسه نه الان)
           خب سن که اینده درخشان خدایی بدون هیچ سلاحیو داره
           فعلا الان در حد فاتح جهانه(یکی از قدرتمندترین ویلن های مارول تو رتبه۱۵)
           خب قرار نیست که با متران بجنگه
           بعدشم اگه بزرگ تر بشه به نظرت متران بازم میتونه شکستش بده؟؟؟
           تو داری هوش ۳۰۰ ۴۰۰سال کمترو با هوش۱۰۰۰ ۲۰۰۰سال مقایسه میکنی؟؟خب اگه به سن متران و تانوس برسه قطعا از نظر هوش تو مارول اول بشه و تو کامیک رتبه های بالاترو از نظر هوش،قدرت،علوم و فنون رو داشته باشه(تو ویلن ها)
           خب میتونی بری ویجیاتو مقایسه دارکسایدو تانوس
           گفته ارتش تانوس باهوش تر و پیشرفته تره

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 7, 1399

           توی میگی ویجیاتو اصلا تخصصشون کمیک نیست چرت میگن تانوس کل مارول رو با دستکش شکست داد. سن اصلا طرف تانوس نیست و باهاش دشمنی داره بعدش تو که سن رو حساب می‌کنی
           باید اریون رو هم حساب کنی
           چرت هم نگو رون کینگ ثور قادر مطلق هست ۶ تا بیاندرز رو زده همین بیاندرز ها دادگاه زندگی رو زدن
           از کجا معلوم ضعیف تر نشد؟؟ قشنگ برای خودت می بری و میدوزی اون کانگ فاتح هم هست مترون هوشش از مطلقی هم بیشتر هست و یک راه حلی برای این پیدا می‌کنه تانوس اصلا در مارول اول نیست یعنی توی ۲۰ تای اول هم نیست تمام کارهاش رو نوکراش انجام میدن

           پاسخ

          • Abas در پاسخ به Maker

           بهمن 23, 1399

           تو هر سایتیو نقض میکنی
           دقیقا چه سایتی خوبه؟؟؟؟
           نوبی به خاطر همینه دیگه

           خب من چی گفتم؟؟؟گفتم طرف تانوسه؟؟؟
           اخرین بار که دیدیمش عضو انتقام جویان بود و ماو تعلیمش میداد
           چرتوپرت نگو سن با لمس تانوس تانوسو شکست داد
           بعد تو میگی اریون؟؟؟؟

           رون کینگ تور قادر مطلقه
           منم الان سن رو با الان رون کینک تور خساب نکردم که
           گفتم اگه به سنه تانوس برسه به راحتی با لمس کردن شکستش میده

           چه ربطی داره تانوسم دادگاهو والای همگانو کشته ولی چی؟؟؟
           از سن شکست خورد

           از کجا معلوم ۱۰۰برابر قویتر نشد؟؟؟
           واسه خودم میدوزم؟؟؟؟
           ولی ببخشیدا من تولیدی ندارم
           اگه تو داری مارو هم استخدام کن😐
           چون فقط تو میدوزی و میبافی
           واسه خودت

           سن اگه تحربش و سنش بیشتر بشه هوشش از مطلقیم رد میضه چون الان واقعا هیلی باهوشه

           تانوس تو ویلن ها اوله
           تو کل شخصیتام ۱۰تای اوله
           اگه ریکلاتورو خساب کنیم اوله
           با قلب عالم خساب کنیم سومه
           پس چرتو پرت نگو واس خودت
           چه ربطی داره نوکراش انجام میدن😐
           وقتی نوکراش نمیتونن چیزیو انجام بدن تانوس خودش دست به کار میشه😐

           پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 5, 1399

          عزیز من کاربر گل دوست خوب
          چرا گوش نمیدی آقا کاپیتان اتم در قلمرو کوانتمی قادر مطلق هست مثل سیتوراک که در قلمرو خودش قادر مطلق هست
          اصلا نیازی به تکنولوژی نداره
          اره اتم از انت من ضعیف تره ولی
          از کاپیتان اتم شکست میخوره

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           داداش گل
           انت من به اندازه مولکول کپ اتم کوچیک میشه میره تو بدنش بعد بزرگ میشه
           به نظرت از کپ اتم چیزی میمونه؟؟؟
           حالا کلی عوامل دیگم هست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           خوش رو‌ می‌تونه بازسازی کنه و بعدشم بر تک تک اجزا قلمرو کوانتمی کنترل داره مولکول و کوچک ترش هم همینطور توی اون کمیک که سوپرمن و زد اصلا کوچیک نشد با چند تا مشت اونم در اندازه خود سوپرمن ۲ بار دیگه هم سوپرمن رو با روش های دیگه زده و اینکه واکنش کیهانی داره یعنی تا میلیارد ها نیل میتونن صدای چیزی رو می کنه
           و علاوه بر این می‌تونه تمام مچلیگ عدالت رو به چند تا مولکول تبدیل کنه چون در این زمینه قادر مطلق هست و خود کاپیتان اتم هیچ تجهیزاتی نداره قدرت بدنیش هم نابودی به اندازه یک کهکشان هست
           چرا گوش نمیکنی اصلا به شما چی میرسه اگه آنت من قویتر باشه که اونم به هیچ وجه نیست

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 7, 1399

           زود درمانی به معنی بازسازی پس از نابودی نیست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 7, 1399

           چی میگی می‌تونه پودر شه و بعد خودش رو بازسازی بکنه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 7, 1399

           تکنولوژیه انت من بهتر از قدرت بدنیه کپ اتمه
           انت من به تمام مورچه های دنیا کنترل و دسترسی داره پروازی و …
           پس انت منم قابل پرواز کردنو داره
           کوچیک کردن کسانه دیگه انت منم میتونه
           تنها چیزی که تو اینجا بهتره تو کوچیک کردن کسه دیگه اینکه انت من میتونه خیلییییییییی خیلیییییی کوچیک تر کنه
           و اینم بگم که اصلا نمیتونه حتی یه سیاررو نابود کنه چجوری کهکشانو نابود میکنه

           و اینم بگم که انت من میتونه حتی بزرگتر از گالاکتوس بشه
           پس دیگه حرفی نمیمونه
           خب به تو چی میرسه وقتی قوی باشه که اصلا نیست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 7, 1399

           در یک کمیک همین کاپیتان اتم یک یونیورس درست کردهعلاوه بر اون هم کهکشان هم نابود کرده
           یعنی میگی کاپیتان اتم از مورچه ها شکست میخوره ؟؟
           یک کسی همین تکنولوژی انت من رو داشت ولی با اینکه حدود ۵۰۰ متر شده بود با یک اشعه کوچیک کشته شد
           اصلا برام مهم نیست قویتر باشه بیا بابا انت من قویتره حاالا بیا بگو به تو چی رسید

           پاسخ

          • Abas در پاسخ به Maker

           بهمن 23, 1399

           ببین انت من میتونه اندازه گالاکتوس و بزرگ تر بشه که نابودی کهکشان براش عیچی نیست

           چه ربطی داره مهم هوشه
           پس این فردم مثل همون با یه اشعه کشته بشه دیگه؟؟؟؟
           چرا هیچ اتفاقی براش نیوفتاد چون باهوشه(هنگ پیم)
           بعدشم من نگفتم از مورچه شکست میخوره
           تو گفتی پرواز میکنه منم گفتم چون انت من به تمام مورچه های دنیا کنترل داره میتونه توسط مورچه ها پرواز کنه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Abas

           بهمن 23, 1399

           بله جناپ شما که راست میگی 😂😂

           پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    دی 30, 1399

    عباس کاپیتان اتم دکتر منهتن رو زده
    دکتر منهتن می‌دونی کیه صد برابر قویتر از اسکارلت ویچ
    تازه خود اسکارلت ویچ تنها در یک کمیک قوی شد وگرنه کنترل زیادی بر روی قدرت هاش نداره
    هل جردن هم اگه فانوس آبی یا سفید. و داشته باشه به سادگی می‌تونه واندا رو بکشه
    هالک هم اگه خیلی عصبانی بشه شاید سوپرمن. و بزنه که خود سوپرمن با نیزه نهایی اسپکتر رو زده پس هالک رو هم میزنه
    تازه سوپرمن هم قدرت بدنی و هم هوش و هم استقامت و سرعت بالاتری نسبت به هالک داره
    شاهکار های بزرگتری هم داره
    بتمن فاینال بت سوییت رو داره که خیلییی قوی هست و با اون قدرتش به اندازه فرشته ها میشه و خیلی از گالاکتوس باستر قویتر هست
    تازه اوریون هم هست که دارکساید کلون رو زده
    به طور کلی در حالت عادی کاپیتان اتم کل اونجرز رو می‌تونه بزنه

    پاسخ

    • abas در پاسخ به Maker

     بهمن 1, 1399

     من فقط اعضا های اصلیو مقایسه کردم
     خب واندا در مقابل گرین لنتر قطعا پیروزه
     وگرنه کاپیتان اتم و هل جردن میزننش
     در مقابل هردوی اینا به نظرم سن مناسب تره چون تانوسو با دستکش شکست داده قطعا قدرتمنده اونم بدون هیچ سلاحی
     به نظر نتونن به سن کاری کنن من کلا مساوی میدونم سن رو در مقابل کاپیتان اتم و هل جردن

     خب اسپکتر قدرت اینو نداره که با کتک خوردن قوی بشه
     ولی هالک این قدرتو داره پس اگه سوپرمن با نیزه نهایی به هالک ضربه بزنه هالک قوی تر میشه و به نظرم سوپرمنو شکست میده
     از نظر قدرت بدنی هالک خیلی قدرت بدنیه بالایی نسبت به سوپرمن دتره
     ولی از نظر هوش نه سوپرمن هوش خیلی بالای نسبت به هالک داره
     و ربطی به شاهکار هم نداره
     و اینم در نظر بگیریم که هالک پادشاه یه دنیاست و ارتشش که افرادی مثل خودشن ولی یکم ضعیف ترن
     استقامت بیشتریم داره هالک ولی سرعت سوپرمن زیاد تره هالکم سرعتش
     زیاده ولی به سوپرمن نمیرسه

     البته ایرون من در مقابل کسانی مثل دکتر دووم تانوس هالک
     تور ایستادگی کرده و حتی به زرهش اسیب جدی ندید
     و اگه بتمن فاینال بتو داشته باشه
     خب برابر میشن
     کاپیتان اتمم مقابل مرد مورچه ای که تو یه سایت من مقایسشونو دیدم
     و گفته بودن که مرد مورچه ای باهوش تره و حتی تکنولوژی بیشتری داره
     حتی سایزشم میتونه از کاپیتان اتم کوچیک تر یا بزرگ تر کنه
     پس کاپیتان اتم شانسی جلوی مرد مورچه ای نداره
     در کل چون پیروزی های اونجرز بیشتره مثل
     هالک
     تور
     ویژن
     سن(تا حدودی برابر)
     مرد مورچه ای
     اینا چون در مقابل افرادی که جلوشونه شکستشون میدن
     اونجرز پیروزی بدست میاره

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 1, 1399

      چی میگی واسه خودت اون اتم هست
      که کوچیک میشه
      من کاپیتان اتم رو میگم که سوپرمن و منهتن رو زده برو تحقیق کن درباره ی لیگ عدالت بعد نظر بده

      پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به abas

      بهمن 1, 1399

      اون اتمه که با انت من مقایسه میشه کاپیتان اتم بیست تا انت من هم میزنه لطفا تایید کنین

      پاسخ

      • abas در پاسخ به دکتر منهتن

       بهمن 3, 1399

       چی داری میگی
       انت من میتونه بره دنیای کوانتومی
       یعنی۱۰۰برابر کوچیک تر از اتم
       پس کاپیتان اتمو میندازه تو دنیای کوانتومی تا اخر عمرش زجر بکشه
       کلا تا اخر عمرش تو سقوط باشه(البته توسط انت من اون همع کوچیک میشه)
       ۱۰۰۰تا کاپیتان اتمم حریفه یدونه انت من نمیشن

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به abas

        بهمن 4, 1399

        جناب میشه لطف کنی و حرف الکی نزنی این کاپیتان اتمه که 10000تا انتمن رو میزنه خودش به بیشتر قلمرو کوانتمی تسلط داره این هزار تا انتمن هستن که هیچجوره حریف کاپیتان اتم نمیشن تو که نمیشناسیش حرف الکی نزن لطفا تایید کنین

        پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         بهمن 5, 1399

         تو داری حرف الکی واسه خودت میزنی
         کاپیتان اتم شاهکار کنه انت منو حتی ببینه
         اگه نتونه ببینه بی خیال میشه
         بعد میره تو بدنش بدنشو نابود میکنه کلا
         پس ۱۰۰۰۰۰۰۰تا کپ اتم بیاد هیچ کاری نمیتونه بکنه
         مفتکیم حرف نزن
         تایید کنید

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 5, 1399

          چی میگی فازت چیه انت من می‌تونه اتم رو شکست بده درست ولی کاپیتان اتم اصلا قابلیت های رو میدونی ؟؟؟
          اینا قابلیت های هستند
          قدرت،استقامت و سرعت ابرانسانی
          پرواز
          انرژی اتمی
          دستکاری ذرات انرژی اتم
          تغییرشکل اتمی
          انفجار اتمی
          زوددرمانی
          کنترل آتش
          با اینا تونسته سوپرمن رو بزنه
          دکتر منهتن رو بزنه حداقل می‌دونی که منهتن چه قدرتی داره مقصودت چیه الان برای چی نمی خوای قبول کنی

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           اه اخر زمان شده

           اینجا استقامت و سرعت و انفجار اتمی به هیچ دردی نمیخوره
           وقتی کپ اتم نمیتونه انت منو ببینه چیکار میخواد بکنه اخه
           قدرتایی که گفتی همشون درست نیست
           مثل
           قدرت و استقامت
           کنترل اتش
           زود درمانی
           این قدرتارو نداره
           از کجات در اوردی؟؟؟
           نخیر سوپرمن نتونسته کپ اتمو ببینه کپ اتمم با تمام قوا ازش پذیرایی کرد منهتنم همین طور
           الان تو چرا قبول نمیکنی من دلیل اوردم برات
           انت من میتونه به اندازه مولوکولای کپ اتم بشه وارو بدنش بشه بعد بزرگ بشه
           دیگه قادر مطلقیت بدرد لای جرز دیوار میخورن

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           چی میگی تو
           از سی بی ار و ویکیپدیا و اسکرین رانت در آوردم
           من میگم بر روی تمام اجزای اثر میزاره تو ‌میگی مولکوله نمی تونن بزنش خدایی میفهمی تمام اجزا یعنی چی یعنی کوچک آرین ذره که خیلی از مولکول کوچک تره
           تو بزن یوتیوب سوپرمن در برابر کاپیتان اتم البته به انگلیسی میاره چه طوری زدش

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 7, 1399

           من چی میگم تو چی میگی
           اصلا به کل زرات کنترل داره
           میگم انت من اندازه مولکول کوچیک میشه میره تو بدن کپ اتم بعد بزرگ میشه که کپ اتمی باقی نمیمونه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 7, 1399

           بازسازی اتمی داره حتی اگه تمام ذراتش پودر سه علاوه بر اون تمام مولکول ها رو هم می‌تونه کنترل کنه و همون انت من رو همونجا نابود می‌کنه

           پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 4, 1399

        کاپیتان بر تک تک اجزا قلمرو. کوانتمی کنترل داره و اگه هم انت من کوچیک بشه به هیچ دردش نمیخوره

        پاسخ

        • abas در پاسخ به Maker

         بهمن 5, 1399

         چرا میتونه کوچیک تر از مولکول بشه بره تو بدن کپ اتم بعد تمام بدنشو تک تک نابود کنه

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          بهمن 5, 1399

          خیلییی متهصبی خیلی کاپیتان اتم راحت ۱۲۹۰ تا انت من هم میزنه لطفا تایید کنین

          پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           تو حضرت متعصبی
           ۵۰۰۰۰تا کپ اتم حریف انت من نمیشه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 15, 1399

           باشه افراطی تو درست میگی

           پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 5, 1399

          نمی فهمی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          کیک بر تک تک اجزا یعنی کوچیک تر از حتی اتم اونجا قادر مطلق هست یک چیزی توی مایه های والای همگان در مارول
          بابا تعصب به مارول تا کجا بس کن خواهشاً

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           تو چرا نمیفهمی
           کپ اتم قادر مطلق نیست اگرم باشه حریف انت من نمیشه
           چون اینجا مسئله ابعاده نه قدرت
           کپ اتم والای همگان
           انت من گالاکتوس جهنمی

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           ابعاددچیهدمگه قدرت کاپیتان اتم بزرگ کردن خودش هست اون قدرت شلیک اتمی داره که یک منظومه رو نابود می‌کنه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 7, 1399

           ابعاد خیلی مهم تره
           بعدشم شلیک اتمی نمیتونه منظومه رو نابود کنه شاید بتونه یه سیاررو نابود کنه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 7, 1399

           به من ربط ندارن وقتی میتونن باهاش اینکار رو بکنه برو به نویسنده های دی سی رو بگیر

           پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به abas

        بهمن 5, 1399

        تر خدا دیگران رو منحرف نکن بابا تو بینهایت تا انت من بیار حریف یه دونه کاپیتان اتم نمی شن.

        پاسخ

        • abas در پاسخ به امیررضا

         بهمن 6, 1399

         فعلا که تو داری منحرف میکنی
         اندازه تمام مولکول های موجود تو دیسی و مارول کپ اتم بیاد یدونه انت منم نمیتونن بزنن

         پاسخ

 6. ایران

  دی 29, 1399

  فکر کنم همه ی دارکساید هایی که شما میگید دارکساید کلون باشن آخه دارکساید اصلی خیلی قویه ولی مبارزه رو سپرده به کلون های خودش و همچنین فکر کنم اصلیه معادله زد زندگی رو هم داره که خیلی خطرناکه

  پاسخ

  • abas در پاسخ به ایران

   دی 30, 1399

   ما هم دارکساید کلون هم اصلی
   اصلی چون زندانیه از خودش چندین کلون ساخته تا به تسخیر کردنش ادامه بده

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به abas

    دی 30, 1399

    درهر صورت چه دارکساید اصلی هم کلونش از تانوس قویترن لطفا تایید کنین

    پاسخ

    • abas در پاسخ به دکتر منهتن

     بهمن 1, 1399

     هیچ جوره قوی نیست
     تعصبی نظر نده

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 1, 1399

      تمام کن این مسخره بازی رو
      اینقدر متعصب هستی که نمی خوای قبول کنی که تانوس از دارکساید ضعیف تره

      پاسخ

      • abas در پاسخ به Maker

       بهمن 3, 1399

       مسخره کردی مارو؟؟؟
       متعصب دستکش انقدر قویه که مقابل لوسیفرم میشه ایستادگی کرد
       پس دارکساید پیشه تانوس پشه ام نیست

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 4, 1399

        دستکش در باقی دنیا ها کار نمی کنه

        پاسخ

        • abas در پاسخ به Maker

         بهمن 5, 1399

         فقط تو دیسی کار نمیکنه
         چرا جنگ فقط تو دیسی اتفاق بیوفته؟؟
         خب تو دنیای بیطرف اتفاق بیوفته که دستکش نابودشون میکنه

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 5, 1399

          دنیا بی طرف توی مارول هست ؟؟؟ نه توی مارول نیست پس دارکساید می‌تونه ببرش بعدشم دارکساید می‌تونه در هر. جایی تانوس رو تلپورت کنه

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           تو دیسی هست؟؟؟؟
           بعدشم دستکش کاراییاش کار میکنه فقط بشکن کار نمیکنه پس تانوس درجا تله پورت میکنه مارول بشکن و تمام

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           از کجا معلوم اول دارکساید تلپورت نکنه بعدشم سرعت دارم ساید بیشتر هست می‌تونه اینکار رو سریعتر انجام بده

           پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به abas

        بهمن 4, 1399

        مه تانوس جلو دارکساید پشه هم نیست تانوس با شش سنگ ثانیه ای جلو لوسیفر دوام نمیاره لطفا تایید کنین

        پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         بهمن 5, 1399

         دارکساید پیشه تانوس مولکولم نیست
         لوسیفرم که میتونه شکست بخره

         پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به دکتر منهتن

         بهمن 5, 1399

         نه این تانوسه که جلو دارکساید ملوکول هم نیست لوسیفر با یه اشاره تانوس رو با شش سنگ نابود میکنه لطفا تایید کنی

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          بهمن 6, 1399

          کامنتای وحشتناک نده لطفا
          انگار داری والای همگانو با ناتاشا مقایسه میکنی

          لوسیفرم هیچ کاری نمیتونه بکنه
          تانوس با بشکن هیچی از لوسیفر نمیزاره

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 7, 1399

           لوسیفر با فوت تانوس با شش سنگو میزنه تانوس هم خیلی از دارکساید ضعیفتره

           پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به abas

      بهمن 1, 1399

      چرا همه جوره تانوس ضعیفتر از دارکسایده

      پاسخ

      • abas در پاسخ به دکتر منهتن

       بهمن 3, 1399

       هیچ جوره قوی نیست
       تانوس قوی تره

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به abas

        بهمن 4, 1399

        تانوس هیچجوره از دارکساید قویتر نیست و دارکساید قطعا قویتره

        پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         بهمن 5, 1399

         دارکساید اراده کنه به تانوس بگه عمو
         پیشه تانوس مولکولم نیست

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          بهمن 5, 1399

          نه تانوس خودشو بکشه به دارکساید نزدیکم نمیتونه بشه پیش دارککساید تانوس هیچه لطفا تایید کنین

          پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           دارکساید پیشه تانوس
           معجون العفرارم نیست
           دارکساید اراده کنه زیر بقل تانوسو بزنه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 7, 1399

           نه تانوس زیربقل دارکساید هم نیست هیچ عددی نیست سرور متعصب تویی کاپیتان اتم در قلمرو کوانتم قادر مطلقه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 7, 1399

           ولش کن اصلا معلوم نیست چی زده اصلا قدرت طرف رو نمیدونه بحث هم می‌کنه

           پاسخ

 7. M

  دی 25, 1399

  تانوس اگه خیلی زور بزنه در بهترین حالت یکی از ژنرال های دارکساید حساب میشع

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به M

   دی 26, 1399

   نه دیگه اینقدر هم ضعیف نیست که در حد استپن ولف باشه

   پاسخ

  • abas در پاسخ به M

   دی 26, 1399

   وات؟؟؟؟
   فرماندهان دارکساید حتی نمیتونن به ماو(فرمانده تانوس)دست بزنن دیگه خوده تانوس سهله
   حتی از مگنیتو قوی تره چرا؟؟؟چون این هر اشیاعی رو میتونه کنترل کنه
   میتونه با همون اشیاء سلاح درست کنه
   پس فرماندهان دارکساید به نظرت میتونن جلوی این دووم بیارن؟؟
   چون در عرض یه ثانیه خودشونو تبدیل به سلاح میکنه
   از نظر فرماندهان فرماندهان تانوس برتره
   ماو راحت کل فرماندهان دارکسایدو نابود میکنه علاوه بر ماو یه فرمانده داره که مثل هالکه یه فرمانده داره به راحتی ویژنو شکست میده یه فرمانده ام داره که با اسکارلت ویچ برابری میکنه ولی ماو از همشون قدرت مند تره
   بعد میگی تانوس خیلی زور بزنه فرمانده دارکساید میشه؟؟،
   داداش خواب دیدی خیر باشه
   تانوس با بشکن خوده دارکساید و کل ارتششو نابود میکنه
   حالا بشکنم نزنه خیلی دلیل داره که تانوس به راحتی نابودشون میکنه

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به abas

    دی 26, 1399

    تانوس ابدا از پس دارکساید چه با دستکش چه بی دستکش قویتر نیست دارکساید تسلیحاتی داره که از دستکش بینهایت قویتره و ارتش تانوس جلوی ارتش دارکساید یک ثانیه هم دوام نمیاره لطفا تایید کنین

    پاسخ

    • abas در پاسخ به دکتر منهتن

     دی 27, 1399

     تسلیحاتو وللش
     قدرتو فداش
     دستکش قدرتمند تر از هر تسلیحات تو دنیای کامیک بجز قلب عالمه
     ارتش دارکساید از ارتش تانوس خیلی ضعیف تره
     برو تو سایت ویجیاتو ببین
     نوشته ارتش تانوس باهوش تر پیشرفته تر و قوی تره
     برعکس ارتش دارکساید کمتر از ثانیه نابود میشه
     چرا؟؟
     چون یه فرماندش از مگنیتو قوی تره
     یه فرماندش از هالک قوی تره یه فرماندش از ویژن قوی تره یه فرماندش از اسکارلت ویچ قوی تره
     خب چجوری میتونن دووم بیارن جلوی ارتش تانوس؟؟؟؟
     تانوس با دستکش خیلی قدرتمند تر از دارکساید(نه از قدرت بدنی)
     واسه جواباتم دلیل بیار

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به abas

      دی 27, 1399

      گفتم اونا باهم قطعا تانوس با شش سنگو میزنن در دنیای مارول شاید دومین سلاح قدرتمند باشه اما در دیسی سلاح هایی مثل دستکش کشنده هست و یا مادرباکس ها که باهاش برابرن چییی!!! ارتش تانوی خیلی لطف کنه یک دقیقه جلو ارتش دارکساید دوام بیاره ارتش دارکساید پیشرفته تره خیر اشتباه میکنی تانوس از هیچ لحاظی از دارکساید بهتر نیست لطفا تایید کنین در ضمن ویجایتو منبع معتبری نیست

      پاسخ

      • abas در پاسخ به دکتر منهتن

       دی 29, 1399

       کل سلاح دیسیم جمع بشن بازم قابل مقایسه با دستکش نیستن
       تو کامیک رتبه۲ رو داره نه مارول
       البته تو مارولم ۲عه
       اره بابا
       تو یه سایت بگو که ارتش تانوسعه برتر از ارتش تانوس دونسته؟؟
       ولی ویجیاتو که تو میگی معتبر نیست یکی از معتبر ترین سایت ایرانه یکم تحقیق کن
       اینو گفته که ارتش تانوس بهتر از ارتش دارکسایده
       الان یه دلیل برات بیارم که ارتش دارکساید اصلا هوشی ندارن و دارکساید نابود میشه
       دارکساید اگه بیاد مارول و بدونه که اونجا کارش تمومه و تله پورت بکنه دیسی ارتش دارکساید سریع به خوده دارکساید حمله میکنن و دارکساید نابود میشه و تانوس فقط نگاه میکنه
       ولی ارتش تانوس اینجوری نیست
       و سفینه ها و ارتش تانوس پیشرفته تره
       از هر لحاظ بجز قدرت بدنی برتری داره

       پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به abas

        دی 29, 1399

        😐😐😐😑😐😑😐😐 یعنی دستکش از نیرو های فراتر از زمان و مکان قویتره؟🤦‍♂️🤦‍♂️

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به امیررضا

         دی 29, 1399

         با عباس و اسپایدی همچیز ممکن هست

         پاسخ

         • abas در پاسخ به Maker

          دی 30, 1399

          اره چون دیدم با تو ممکن شده منم امتحان کردم😐

          پاسخ

        • abas در پاسخ به امیررضا

         دی 30, 1399

         خدایا با چه نوبایی بحث میکنیم
         اصلاcbrرو خوندی؟؟
         برو تو مقاله قوی ترین سلاح
         کامیک توcbrببین چی به چیه دنیا از چه قراره😐😐😐😐
         🙋‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

         پاسخ

         • امیررضا در پاسخ به abas

          دی 30, 1399

          تو که انقدر ادعا داری نمی دونی وقتی منبعت sbr هست باید توی افق مهو بشی. کل سلاح های مارول با هم حرف نیروهای فراتر از زمان و ماکان یا سورس نمی شن

          پاسخ

          • abas در پاسخ به امیررضا

           بهمن 1, 1399

           تو که حتی بلد نیستیcbrبنویسی
           و منبعت سایتای ایرانیه باید بری۲۰کیلومتری زمین
           الکی دستکش دوم کامیک نشده یعنی نیروی فراتر از زمان به کتف دستکشم نیست.خواهشاcbrاون مقاله رو بخون نیروی فراتر تو رتبه۴مه
           پس بشین سره جات

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 1, 1399

           نیروی فراتر از زمان و مکان راحت شش سنگ که هیچ قلب عالم هم راحت میزنه لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 3, 1399

           من که ازcbrمیگم
           تو که حتی منبعم نداری پس نظر نده

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 5, 1399

           جناب تو نظر نده آدم باید به عقلش رجوع کنه و معلومه که نیروی کیهانی فراتر از زمان و مکان راحت تر از راحت شش سنگو میزنه و در دو سایت مادرباکس ها با شش سنگ برابر اعلام شدن حرف الکی نزن لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 1, 1399

           جناب در مارول بله اما در دیسی اینا خیلییی ازش قویترن
           پرایمال مانیتور (خیلییییییییییییییییییییی از شش سنگ قویتره) خالق پرزنسو با شش سنگ مقایسه میکنی خود پرزنس با فوت تانوس با شش سنگو میزنه خالقش که با پلک زدن نابود میکنه تانوسو
           کازمیک آرمر سوپرمن (خیلی از شش سنگ قویتره)
           شمشیرمیکائیل (خیلی قویتر از شش سنگه)
           سورس (خیلییی قویتر از شش سنگه)
           مادرباکس ها و دستکش کشنده (کامل با شش سنگ برابره کامل)
           سی بی آر بهترین سایت دنیاست ؟؟؟!!! سایتی که بگه ثور از آکوامن شکست میخوره اصلا سایت معتبری نیست چرت و پرت هم توش خیلی زیاده و مقالاتش تناقص دارن باهم پس لطف بفرما شما بشین سر جات لطفا تایید کنین راستی همین سی بی آر که بهش میگی معتبر (که اصلا هم معتبر نیست) تانوس و گالاکتوس رو جلو دارکساید بازنده دونسته بنده هم به شخصه این مقالاتش رو قبول دارم ولی کلا منبع معتبری نیست و حرفش ملاک نیست بعدم دریک مقاله گفته دکترمنهتن گالاکتوس رو میزنه ،در یک مقاله دیگه هم گفته تانوس با شش سنگ از منهتن ضعیفتره این مقالاتش درست بودن ولی بنده کلا این سایتو قبول ندارم ملاک اصلی کمیکه و قدرتای منهتن و دارکساید خیلی از تانوس و گالاکتوس بیشتره لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 3, 1399

           الکی واس خودت داستان ننویس
           من تو هیچ مقاله ای ندیدم دارکسایدو از تانوس و گالاکتوس قوی بدونه
           در ضمن یدونه کلا مقاله هست در راجب به منهتن و تانوس اونم اسم مقاله
           تانوس علیه منهتنه
           که نوشته منهتن شانسی در مقابل تانوس نداره
           و کسایی که این مقاله رو قبول کردن۶۹درصد
           کسایی که قبول نداشتن۳۱درصد بود
           پس بشین سرجات هی نگو منهتن قوی تره
           یدونم مقاله در راجب به دارکسایدو تانوسه که تانوسو بیشرفا بدون دستکش مقایسه کردن
           که ۷۲به۲۸بود (دقت کن که بدون دستکش بود)
           بعدشم برو سرچ کن cbrچه سایتی است
           میفهمی که بهترین سایت دنیا راجب به انیمیشن فیلم سریال کامیکس و اخباره
           پس وقتی اطلاعات نداری نظر نده
           اون اکوامن علیه تورم
           ۳۵به۶۵این مقایسه رو قبول داشتن یعنی ۶۵درصد مردم قبول نداشتن تو باید نظرات مردمو ببینی
           و اینم بگم که cbrهیچ مقاله ای راجب به مقایسه منهتن و گالاکتوس ننوشته از خودت در نیار
           یدونه فقط گالاکتوس با دارکساید(اصلی)بود که۴۹به۵۱ بود یعنی۵۱ورصد قبول داشتن
           ولی تو مقاله معرفی شخصیت گالاکتوس جهنمی ببین
           نوشته در این نسخه به راحتی تانوس و دارکساید نابود میشن
           دارکساید اصلیم از منهتن قوی تره پس یعنی منهتن پرچ گالاکتوس جهنمیم نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 4, 1399

           منهتن قطعا گالاکتوس جهنمی رو میزنه تو بشین سر جات منهتن قطعا قویتره سی بی آر هم ابدا سایت معتبری نیست منهتن قطعا از تانوس و گالاکتوس جهنمی خیلی قویتره یک مقاله دیگه هم درباره کسانی که از تانوس با شش سنگ قویترن هست تو بشین سرجات که تانوسو از عالم و آدم قویتر هست منهتن قطعا تانوس با شش سنگو میزنه تو ندیدی مقاله ای که دارکساید از تانوس و گالاکتوس قویتر باشه ندیدی دلیل بر نبودش نیست منهتن قویتره همه هم میدونن جناب تو که هیچ به معنای واقعی هیچی از منهتن و دارکساید نمیدونی حق نظر نداری لطفا تایید کنین منهتن و دارکساید اصلی راحت گالاکتوس جهنمی رو پودر میکنن

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 5, 1399

           ببین تو یه سایتی که از نظر من معتبر نیست
           گفته گالاکتوس جهنمی اگه تو ذهنش با والای همگان بجنگه
           گالاکتوس جهنمی راحت شکستش میده
           دیگه فیزیکی سهله
           پس منهتن که اصلا قدرت نداره که تو ذهنش با کسی بجنگه سهله
           گالاکتوس جهنمی میتونه به ذهن منهتن متصل بشه و نابودش کنه کلا مغزشو چون نمیتونه وارد شدن گالاکتوس جهنمیو تو مغزش تحمل کنه
           دارکسایدم(اصلی)که با امگاش تله پورتش و..
           نمیتونه کاری کنه حتی ضد زندگی
           چون ذهن گالاکتوس جهنمی فراتر از قدرت فراتر از مکانه
           ولی حیف مارول بیشتر از ۲بار نشونش نداده
           چون مارول به طور کلی نابود میشد
           ولی برو توcbrبخون که کیه و چه قدرت هایی داره
           در حال حاضر هیچ شخصیتی حتی نمیتونه ذهنی با گالاکتوس جهنمی درگیر بشه حتی والای همگان و رایتر
           فقط این یک در میلیون قدرت گالاکتوس جهنمیو گفتم
           گالاکتوس جهنمی با ذهنش مارول و دیسیو نابود میکنه
           کسایی که میتونن با گالاکتوس جهنمی ذهنی درگیر بشن
           ۱ رایتر
           ۲ پروتژ(چون به خودش تبدیل میشه ولی خیلی ضعیف تر)
           ۳ وان اباو ال(شکست خورده)
           ۴ تانوس(با سنگ ذهن)
           ۵ دارکساید(با ضد زندگی)
           کسایی که نمیتونن و قدرت درگیری ندارن
           ۱ پرزنس
           ۲ لوسیفر
           ۳ منهتن
           ۴ دادگاه زندگی
           ۵ بیاندرزها
           ۶بیاندر
           ۷ سلسیال(والای همگان)
           ۸ دووم
           اینا هم قدرت درگیری دهنو ندارن
           هم نمیتونن تحمل کنن
           چون به قدرت زیادی نیاز داره

           دلیل اینکه قدرتمندترین شخصیت کامیک معرفی نشد
           حضور کمش تو کامیکه
           حتی کمتر از والای همگان دیده شده
           پس بشین سرجات
           گالاکتوس جهنمی با ذهن رایتر مایتر براش حکم ایرون منو داره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 5, 1399

           بشین سر جات دارکساید اصلی گالاکتوس جهنمی رو با اشاره نابود میکنه منهتن هم همینطور پرزنس با نگاه گالاکتوس جهنمی رو میزنه نابود میکنه رایتر با پاک کن کل مارول رو نابود میکنه بیاندر هاهم با فوت شکستش میدن گالاکتوس جهنمی منهتن قطعا راحت گالاکتوس جهنمی رو میزنه خیلی راحت لوسیفر با اشاره اون گالاکتوس جهنمیت رو نابود میکنه به جای تعصب یک حرف منطقی بزن لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           بهمن 1, 1399

           د رایتر مانیتور با نوشتن کمیک تمام مارول به نابودی ابدی میبرد.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به batman

           بهمن 5, 1399

           برای گالاکتوس جهنمی مولکولم نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 5, 1399

           گالاکتوس جهنمی برای منهتن هم اتمی بیش نیست رایتر با پاک کن پاک میکنه اون گالاکتوس جهنمیتو خیلییی متعصبی که گالاکتوس جهنمی رو تجسم نویسنده مقایسه میکنی پرزنس هم با فوت گالاکتوس جهنمی ر میزنه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           بابا گالاکتوس جهنمی
           با فکر نابودش میکنه
           رایترم همین طور
           متعصب این فراتر از تجسمه
           پرزنسم کاری نمیتونه بکنه
           انرژیشو ازاد کنه دیسی هیچی میشه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           این گالاکتوس جهنمی توی کدوم کمیک بوده

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           کلا تو یکی دوتا کامیک بوده کمتر از والای همگان
           ناگهانی به یه دنیای جهنمین رفت و با شیطان مارول برخورد میکنه
           بعد شیطان مارول بهش درخواست فرماندهی میکنه گالاکتوسم قبول میکنه شیطانم قدرت گالاکتوسو زیاد میکنه(گالاکتوس جهنمی)
           بعد تو این نسخه وقتی هرکسیو میکشه اون نیروشو میتونه جذب کنه یعنی قدرتاشو میتونه بگیره تا موقعی که به گالاکتوس جهنمیه کنونی تبدیل میشه فراتر از خدا و نیروی فراتر از مکان
           سی بی ار مقاله نسخه های گالاکتوس

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 20, 1399

           حالا یادم اومد تو اون نسخه ای رو میگی که تونست با زحمت یدونه یونیورس نابود کنه کجای کمیکش والای همگان باهاش جنگید توی اون کمیک بعد از اینکه بلک بولت و گلادیاتور رو جذب می‌کنه دکتر استرنج بهش حمله می کنه و در اثر برخورد اون سلاح و گالاکتوس کل یونیورس از بین می‌ره
           شما ببین توی اون کمیک که شماره ۱۵ دکتر استرنج ۲۰۱۸ هست گالاکتوس
           مفسیتو کابوس دورمامو بلک بلت هالک موج سوار نقره ای
           ساتانیش و تمام قهرمان ها رو داشت نابود میکرد که دکتر استرنج کشتش و در. اثر برخورد این دو یونیورس ۶۱۶ نابود شد بعدش دکتر استرنج زمان رو برگردوند و همچین درست شد
           تهش ابدیت ازش ترسیده والای همگان رو از کجات درآوردی آخه

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به abas

           بهمن 5, 1399

           کی داره به کی میگه؟؟ همونی که از هر پنج کلمش چهار تاش اشتباهه.داداش تو باید بری تو باقالی ها که نمیدونی مانیتور ذهن چیه اخه نوب. من بشینم تو باید بری زیر زمین. همون cbr که اکوامن رو قویتر از ثور میدونه تو برو یکم اطلاعات جمع کن نوب

           پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به abas

        دی 29, 1399

        فقط می خوام بدونم این رو از اسپایدی دیدی؟؟ چون اونجا گفته دستکش دومه

        پاسخ

        • abas در پاسخ به امیررضا

         دی 30, 1399

         cbrرو خوندی؟😐
         برو تو مقاله قوی ترین سلاح کامیک😐
         اسپایدی کیه دیگه
         من سایت ایرانی نمیبینم

         پاسخ

         • M در پاسخ به abas

          دی 30, 1399

          کسی که منبعش Cbr باشه باید تو افق محض شه ، بین خارجیا cbr جز یه سایت سلیقه ایه بیخود نیس

          پاسخ

          • abas در پاسخ به M

           بهمن 1, 1399

           کسی که منبعش سایتای ایرانیه باید بره۲۰کیلومتریه زمین
           به خاطر همینهcbrبهترین سایت دنیاست

           پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          دی 30, 1399

          همون cbr گفته اکوامن از ثور شکست میخوره نشون داده چه سایتی هست

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 3, 1399

           اونم بیشتر مردم قبول ندارن به درصد ارای مردم نگاه کن

           پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به امیررضا

         دی 30, 1399

         ببینید علتش فقط اسپایدی نیست علتش تعصب بینهایت این کاربر بر روی شخصیت تانوسه وگرنه همه میدونن ارتش تانوس از دارکساید خیلی ضعیفتره و دستکش رتبه دوم رو تو کمیک نداره لطفا تایید کنین

         پاسخ

         • امیررضا در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 30, 1399

          واقعا.

          پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          بهمن 3, 1399

          که یکیشم تویی

          و تانوس قویتره و دستکش تو کامیک رتبه۲رو داره

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 4, 1399

           کجا دومین موجود قدرتمند کمیک هست
           والای همگان و پروتز در سطح خدا رتبه ۲ و ۴ رو دارند
           تانوس با دستکش ریگلاتور رتبه ۱ رو داره
           بیاندرز ماقبل ریتیکان هم رتبه ۳ رو داره
           تانوس با قلب عالم هم رتبه ۶ رو داره
           بعدش فالکرام رتبه ۵ هست
           بعدش رون کینگ ثور هست
           پروردگار دووم و پایین تر از همه
           بیاندرز ما بعد رتیکان
           استار برند
           دادگاه زندگی
           ابدیت
           مرگ
           تانوس با دستکش بینهایت

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 5, 1399

           سلاح رو میگم
           بعدشم برو ویکی پدیا و سایتای دیگه رو ببین رتبه بندیای شخصیتارو
           ۱ والای همگان
           ۲ دادگاه
           ۳ پروتژ
           ۴ فالکرام
           ۵ تانوس
           ۶رون کینگ تور
           ۷ ابدیت
           ۸نمیسیس
           ۹ مرک
           ۱۰ گالاکتوس(نسخه جهنمیش رتبه یکه ولی این معمولیشه)

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 5, 1399

           چی داری میگی این گالاکتوس بدبخت رو ثور ۳ بار زده دکتر استرنج هم یکبار دیگه زده اصلا در حدی نیست که جایگاه ۱۰ رو داشته باشه
           بعدشم از کی تا حالا ویکی پدیا منبع معتبر شده
           من ۱۵ تا شخصیت میتونم بگم که این گالاکتوس بدبخت و تانوس بدبخت تر رو بخورن این تانوست از پلنگ سیاه شکست خورد اونم با فرقه ی سیاه 😂😂
           بزرگترین کار هایی که گالاکتوس در حالت عادی کرده زدن مفسیتو و شیطان حقیقی مارول و ۴ سلستیال بوده و دورمامور و فونیکس در اوج بوده

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           چییی؟؟؟؟
           کلا یه بار زده اونم تو نسخه رون کینگ
           که گالاکتوس نه با پلات بود نه انرژی کامل داشت

           اگه به زدن شخصیتا بود والای همگان نباید از همه بالاتر باشه
           چون گالاکتوس جهنمی ذهنی شکستش داده
           کلا ربطی نداره
           بعدشم این رتبه بندیو من که نکردم برو به ادمینای اونجا بگو

           تانوسو بخورن؟؟
           هر چیزی دوران داره
           پلنگ سیاه تو کدوم کامیک تانوسو با فرقه سیاهوشکست داده؟؟؟
           ماو همشونو میخورد😐
           تانوسم با بشکن
           فقط اسم کامیک چیه؟؟
           که پلنگ سیاه تانوسو شکست داده

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           توی گوگل بزنی میاره فکر کنم توی یکی از کمیک های اونجرز بود سالش رو نمی دونم ولی جاناتان هیکمن نویسندش بود
           توی کمیک ثور ۲۰۲۰ گالاکتوس از بلک وینتر شکست میخوره می‌ره از ثور کمیک بگیره که سیلور سرفر میگه گالاکتوس برای اینکه به بالاترین حد خودش برسه به خوردن ۵ سیاره نیاز داره به غیر از اون هر چیز دیگه ای بخوره اون انرژی قدرتمند رو بدست نمیاره خلاصه ثور میبرتش که همه رو بخوره
           همه رو هم خورد که بلک وینتر رسید ثور و گالاکتوس با بلک وینتر جنگیدند بعدش ثور می‌فهمه گالاکتوس دروغ گفته و گالاکتوس رو می‌کشه بعدش با یک ضربه خود بلک وینتر رو هم می‌کشه
           که همین بلک وینتر بسیار قدرتمند هست در حد ابدیت و فراموشی
           شما هم بگو توی کدوم کمیک گالاکتوس پلات داشته نه دقیقا بگو کجا داشته
           اصلا توی ویژگی ها و قدرت هاش نیست
           توی سه تا سایت چک کردم هیچ جا نداشته
           خدانگهدار

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           خب داستان هایی که گفتی هیچ
           ولی تو کامیک دستکش بینهایت تانوس وقتی گالاکتوسو دید که داره سیارات رو میخوره تانوس میره پیشش و بعد گالاکتوس وقتی تانوسو دید میخواست بهش حمله کنه تله پودت شد پشتش بعد یه صربه ای بهش زد که زرش تقریبا شکست
           بعد وقتی گالاکتوس دید موجود قدرتمندیه از پلات استفاده کرد ولی بازم نتونست کاری به تانوس بکنه بعد تانوس کشتتش
           خب پلاتو که تو قدرتاش نمینویسن
           مثلا پرزنس و لوسیفرو من سرچ کردم چیزی به نام پلات تو قدرتاشون ندیدم

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 7, 1399

           چی میگی گالاکتوس در حالت پرایم و اوجش بود که ثور زدش

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 4, 1399

           خیر تویی و دستکش جلوی اونایی که گفتم قویتره هیچی نیست تانوس هم هیچی نیست دارکساید قطعا قویتره دستکش تو مارول رتبه دو رو داره اما در دیسی یه هفت هشتایی هست که ازش قویتره و یکی که باهاش برابره

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 5, 1399

           لطف کن نظرات ترسناک نده
           تو کل سایتا گفتن دستکش رتبه۲ تو کامیکو داره
           ولی تو از خودت میگی من از سایتا
           دارکساید پرچای تانوسم نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 5, 1399

           تو که به عیر اون cbrبه دردنخور مقاله ای نداری حرف نزن تانوس پرچای دارکسایدم نیست سورس هم راحت شش سنگو میزنه مرایمال مانیتور خالق پرزنسه با نگاه شش سنگو نابود میکنه لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           واسه تو که بدرد نخور تره سایتای ایرانیه چرتو پرت

           دارکساید شاهکار کنه بگه عمو
           سورسم که کلا تو باغ نیست
           پرایمال مانیتور هم همین طور

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           هرچی باشه از cbr بهتره تعصب تو انقدر بالاست که نمیتونی حقیقتو قبول کنی ایندو قطعا از شش سنگ قویترن دارکساید هم تانوسو میزنه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           چی؟؟سایتای ایرانی بهتر بود چرا بهترین سایتای دنیا معرفی نکردن؟؟؟
           cbr تو دنیا اوله یکم برو بزن ببین چه سایتیه تحقیق کن
           پرایمال مانیتور تو باغ نیست به منظور اهمیته
           ولی سورس نه قویتر نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           منبع من هرچی باشه از سی بی ار بهتره و ایندواز شش سنگ قویترن

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           همون مونده بگیcbrمنبع نیست😐
           فقط پرایمال قویتره
           سورس نه قویتر نیست

           پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به abas

        دی 29, 1399

        بروبابا ارتش تانوس لطف کنه یک ثانیه جلو دارکساید دوام بیاره درکل دارکساید همواره و در همه چیز برتره منم دیگه جواب حرفای بینهایت تعصبیت رو نمیدم چون حقیقت واضحه و دارکساید درهمه چیز از تانوس برتره لطفا تایید کنین

        پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         دی 30, 1399

         ارتش دارکسایدو لطف کنه
         ناخنای ارتش تانوسو بزنن
         و دارکساید فقط از نظر قدرت بدنی از تانوس برتره بقیش دادکساید مقابل تانوس سسه

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          دی 30, 1399

          نه دارکساید در همه چی بهتره و ارتش تانوس جلو دارکساید پشه هم نیست لطفا تایید کنین

          پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 3, 1399

           وات؟؟؟
           ارتش دارکسایدو خودش فوقش بتونن به ارتش تانوسو خودش بگن عمو

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 4, 1399

           ارتش دارکساید پادشاه آپوکالیپس از تانوس مجرم خیلی قویتر هست
           خود فرماندهان دارکساید بسیار قدرتمند هستند و به تنهایی کل سپاه تانوس رو از بین می برند در یکی از کمیک های مربوط به نیو گادز کالیباک یک سیاره رو نابود کرده

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 5, 1399

           تو کامیک دستکش بینهایت
           تانوس برای اینکه جلوی مدگ قدرت نمایی کنه اول نصف جهانو نابود کرد
           بعدش به ماو گفت حداکثر قدرتتو به ما نشون بده

           ماو یه کهکشانو جابه جا کرد و اورد جلوی تانوس و مرگ
           بعد تانوس گفت اینم از دست اورد من تو تمام نابودیه کهکشان هام
           بعد مرگ متقاعد شد

           بعد حرف از کالیبافی میزنی که مگینتو نابودش میکنه؟؟
           بعد میگی یه سیاره نابود کرده؟؟
           کلا خنده داره
           دیگه ارتش دارکسایدو فرماندهانش سهله
           با یه اشاره میندازه تو کهکشانای دیگه یا خورشیدو پرتاب میکنه سمتشون
           تا هم دارکساید حداکثر اسیبو ببینه و ارتششم به
           طور کلی نابود بشه
           یکم در مورد ماوم تحقیق کن از هیچی خبر نداری

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 5, 1399

           ارتش تانوس ثانیه ای جلو دارکساید دوام نمیاره تهیچی از دیسی نمیدونی بحث باتو اشتباهه که گالاکتوس جهنمی رو از رایتر قویتر میدونی ماو جلو استپن ولف عددی نیست منهتنن و دارکساید اصلی اراده کنن اون نسخه گالاکتوس پودر میشه یعنی متعصب تر از تو نیست ماو هم تا به خودش بجنبه استپن ولف هزار تکش کرده توهم برو درمورد دیسی یکم تحقیق کن لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           ماو برای کل ارتش دارکساید بسه

           بابام گالاکتوس جهنمی
           اون خدای خدای خدایانه
           یکم تحقیق کن
           از خدا راضی بدون تحقیق میای نظر میدی

           وات استپن وولف؟؟
           بابا ماو باید با دارکساید مقایسه بشه
           چون راحت یه کهکشانو میندازه سمتش

           گالاکتوس جهنمی فراتر از رایتر و والای همگانه
           گالاکتوس نعمولی۱۰تای اوله ماروله(به گفته ویکی پدیا)
           حالا جهنمیش باشه دیگه رایتر مایتر عددی نیست

           استپن وولف تا به تبرش دست بزنه ماو با استفاده از اتمش اسپن وولفو پستونک وولف میکنه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           نه استپن ولف برای کل ارتش تانوس بسه لوسیفر و منهتن راحت گالاکتوس جهنمی رو میزنن رایتر با پاککن پاکش میکنه استپن ولف کل ارتش تانوسو حریفه ماو هم هیچی نیست تانوس از دارکساید خیلی قدرتش کمتره لطفا تایید کنین رایتر تجسم نویسندس گالاکتوس جهنمی رو منهتنم راحت میزنه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           تعصبی نطر نده که یه دلیلی بیار چرا
           رایتر تجسمه ولی گالاکتوس تجسم مطلقه
           ذهنی والای همگانو شکست داده
           شیطان مارولو کشته
           دورمامورو کشته
           )البته تو نسخه معمولیش
           ولی شیطان مارول نه تو نسخه جهنمی کشته)شیطان مارولم تقریبا قادر مطلقه
           ببین گالاکتوس جهنمی چیه که اینو کشته والای همگانم ذهنی شکست داده
           بعد رایتر منهتن میکنی؟؟؟
           پرچکای گالاکتوس جهنمیم نیستن
           تانوس از نظر قدرت اره ولی شکستش میده
           استپن وولف توسط افراد ضعیف کشته شده بعد کل ارتش تانوسو حریفه؟؟؟
           ماو یه کهکشانو جابجا کرده بعد ادتش دارکسایدو خودش چی میخوان باشن جلو ماو؟؟

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 7, 1399

           میدونی دارکساید چیکار میکنه با پرتو های امگا ماو رو نابود میکنه برو کمیک بخون بفهمی چرا رایتر تجسمه چون دریک صحنه هم نشون داده شده داره همه رو با مداد رسم میکنه واقعا عجیبه که تو انقدر تعصبت زیاده دیگه هرچی دلت میخواد بگو منم جواب نمیدم تا وقتی یک مقدار منطقی تر کامنت بذاری کاربران محترم دیگه به شماهم همین پیشنهاد رو دارم

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 4, 1399

           نه ارتش تانوسه که هیچی نیست

           پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          دی 30, 1399

          نمیدونم چرا کامنت های من تایید نمیشه ولی گوش کن تانوس و
          ارتشش جلو دارکساید و ارتشش هیچ عددی نیست

          پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 3, 1399

           خب واسه دارکسایدو خودشم جلو تانوسو ارتشش شمارم نیست😐

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 4, 1399

           خود استپن ولف برای کل ارتشش بسه
           مگنیتو همه فلزات رو نمی تونه کنترل کنه اگه قدرتش رو داره چرا ایرونمن رو نابود نکرد ؟؟؟

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           چرا داره
           چون پتکو کنترل کرده

           ایرون منو نکشت چون ایرون منم قهرمانه
           و مگنیتو قهرمانارو نمیکشه
           ماو باشه دارکساید باید پرزنس بازی بکنه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           دارکساید تو سه حرکت ماو رو نابود میکنه البته از کسی که به دیسی میگه بی ارزش بیش از اینم توقع نمیره دیسی و مارول هرکدوم در زمینه هاییی برتری دارن

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           اره
           نظرم عوض شد
           دیسی به شخصیتاش قدرتای بیشتری داده و قوی هست
           ولی خدایی گالاکتوس جهنمی خیلی از رایتر قوی تره
           کسی که ذهنی خالق مارولو شکست بده
           راحت شیطان مارولو که اندازه شیطان عظیم قدرت داررو کشته
           پس دیگه چی میخوای؟؟چقدر باید قوی باشه اخه؟؟؟
           کی رو بکشه و شکست بده؟؟؟

           پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به abas

      دی 27, 1399

      اوه ماو حتی نمیتونه به فرماندهان دارکساید مثل کالیباک دست بزنه فرماندهان ،ارتش ،تسلیحات ،و قدرت و همه چی برتر از تانوسه یک جور میگی مگنیتو انگار سوپرمنه! دارکساید بعضی از فرماندهاش کل ارتش تانوسو حریفن ارتشش
      صدها برابر ارتش تانوسه و خیلیی قویتره و تانوس هم جلو دارکساید عددی نیست نیا یه مجرم تحت تعقیبو با امپراطور آپوکالیپس مقایسه کن که اسمش لرزه به اندام هرکی میندازه ،کسی که زئوسو کشته!! تانوس امکان نداره بتونه خیلی جلو زئوس دیسی دوام بیاره بی شش سنگ اما دارکساید بدون هیچی اینکار رو کرد تانوس از هیچی به دارکساید برتری نداره
      لطفا تایید کنین

      پاسخ

      • abas در پاسخ به دکتر منهتن

       دی 29, 1399

       چی داری میگی
       ماو از مگینتو قوی تره
       مگینتو هر چیز فلزیو میتونه کنترل کنه
       یعنی چی
       یعنی کل ارتش و فرمانده و خود دارکساید لباس فلزی پوشیدن و مگنیتو میتونه با استفاده از لباسشون تبدیل به گوتی کنسروشون میکنه
       درحالی که ماو به همه چی میتونه کنترل داشته باشه
       پس با استفاده از مولکول و اتم دارکساید و فرماندهان دارکساید نابودشون میکنه به نظرم نیازی به تانوسم نیست یه تنه تمام دارو نداره دارکسایدو نابود میکنه
       حتی از سوپرمنم قدرتمند تره
       درجا کریپتوناتو میاره و سوپرمنو نابود میکنه
       ارتش تانوس در هر لحاظ بهتره
       تو بگو من دلیل بیارم که چرا
       ولی تو هیچ دلیلی نداری

       مجرم تحت تعقیبی که بعضی از سیاره هارو نصفشو نابود کرده
       تا به جنگی داشته باشه چون تانوس عاشق جنگه علاوه بر این میلیاردها کهکشانو نابود کرده که دارکساید تو نابود کردنه سیارات تو میلیون مونده
       زعوس؟؟؟
       تانوس گالاکتوسو نابود کرده که بدون پلات با زعوس برابره با پلات قوی تره که تانوس با وجود پلاتش نابودش کرد
       ببینم دارکساید نیتونه گالاکتوسو با پلاتش حتی شکست بده
       در کل تانوس از هر لحاظ بهتره

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به abas

        دی 29, 1399

        خوب تعصب بینهایتت رو نشون دادی ماو خیلی لطف کنه 5 ثانیه جلو دارکساید دوام بیاره! چی شد ماو از دارکساید قویتر ماو کالیباک روهم ابدا نمیتونه بزنه دارکساید هم راحت تانوسو میزنه لطفا تایید کنین

        پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به abas

        دی 30, 1399

        جناب دارکساید با دست خالی و در نسخه جوانیش شکستش داد اونهم نه خیلی سخت بعد تانوس با شش سنگ گالاکتوسو شکست داد دارکساید کلون هم با اون تسلیحات مثل مادرباکس ها و دستکش کشنده میتونه ارتش تانوس و فرماندهانش و سفینه هاش هیچی جلو دارکساید و ارتشش و فرماندهانش نیستن دارکساید اصلی قطعا از گالاکتوس و تانوس با شش سنگ قویتره با اختلاف بعدم گالاکتوس پلات نداره ابدا نداره پلات روفقط امثال لوسیفر و پرزنس دارن گالاکتوس جهنمی هم جلو منهتن و دارکساید اصلی هیچی نیست و در ضمن دارکساید کلون هم تسلیحاتی مثل مادرباکس ها و دستکش کشنده داره که ناموس با شش سنگو شکست میده تانوس یه مجرم تحت تعقیبه ولی دارکساید کسیه که هیچکی نمیتونه باهاش دربفته بعد زئوس راحت تانوس بی شش سنگو قطعا میزنه اگه از زئوس و ارتشش اطلاعات نداری مشکل خودته لطفا تایید کنین

        پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         بهمن 3, 1399

         وات د ف ا ک؟؟؟
         خب جوونی دارکساید کم کم چندین میلیون ساله درحالی که تانوس ۱۰۰سال بیشتر داره و گالاکتوسیو که ۲برابر زعوسرو کشت

         مادر باکس و دستکش کشندش بدرد لای جرز دیوار میخورن
         تو بگو۱۰تا ضد زندگی لازم کافی نیست
         که با سنگ قدرت راحت کل ارتش و ناوگان دادکساید نابود میشن

         تانوس خودش نمیخواد کل سیاره هایی که توش موجود هستو نابود کنه چون تانوس دنبال جنگه
         اون میلیاردها کهکشانو نابود کرده بعد از چندین موجود بترسه؟؟؟
         تانوس راحت ۷یا۸تا ستاره به سمت منهتن و دارکساید میندازه که کلا اتمی از هیچ کدوم نمیمونه
         تانوس بدون سنگو اره
         ولی با دستکش پشمم نیست

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 4, 1399

          چی میگی دارکساید سنش حدود ای ۱۰ میلیارد سال هست
          مادر باکس زیاد قدرتمند نیس رو قبول دارم ولی معادله ضد زندگی به اندازه سنگ های قدرت و ذهن قدرت داره
          دستکش کشنده هم به اندازه سنگ فضا هست
          در کل تانوس با دستکش از دارکساید کلون با وسایلش قویتر هست
          تانوس با ضربه های ثور غش کرد بعد بیاد ستاره بندازه
          بعدشم منهتن مولتیورس رو تغییر داده بعد تو حرف از ستاره میزنی ؟؟
          تانوس هیچ وقت میلیارد ها کهکشان رو نابود نکرده تکرار می‌کنم

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           وات؟؟؟
           ۱۰میلیارد؟؟
           کلا۱ میلیارد سالشه😐
           بعدش کاربر منهتن گفت جوونیش منم گفتم چندین میلیون سالش بوده تو جوونیش اشتباه متوجه شدی

           ضد زندگی به اندازه۲یا۳سنگ قدرت داره
           و دستکش کشنده هم۱سنگ
           ولی دیگه بیاد با دستکش برابر باشه
           غیر ممکن میشه

           تانوس با ضربه کدوم نسخه از تور بیهوش شد؟؟؟
           فونیکس بود نسخش
           پس هرکی باشه بیهوش میشه
           چجوره ماو یه کهکشانو جابجا کرده تانوس نمیتونه؟؟
           نمیگما ستاره هم ۱۰تا کهکشانه ولی میتونه

           یدونه ستاره متوسط مساویه با ۱۰تا کهکشان دیگه بزرگش سهله
           منهتن میخواد چیکار کنه جلوی این ستاره ها؟؟؟

           بعدشم تو معرفیه تانوسو نگاه کن همون ویکی پدیا
           میبینی که نوشته نابودیه میلیاردها سیاره و کهکشان

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           توی کمیک فکر کنم شماره ۴۰ ثور ۱۹۹۸ که تانوس رو با منگوگ میزنه یک بار دیگه هم زده تانوس رو از اونور هم تانوس یکبار زدتش البته بی هوشش کرده

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           اره تو این کامیک نسخه فونیکس بود
           که با منگوک جنگ کرده بودد تانوس رفت بهش حمله کنه زدن همدیگرو بیهوش کردن
           کامیکه جالبیه

           پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         بهمن 3, 1399

         بعدشم گالاکتوس پلات داره
         وقتی از هیچی اطلاع نداری نطر نده تو برو تو معرفی شخصیتش ببین که پلاتم داره قویم هست
         گالاکتوس جهنمی حتی پرزنسو رایترم نابود میکنه اگه انرژیشو ازاد کنه منهتن و دارکساید دیگه بماند

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 4, 1399

          چی واسه خودت گالاکتوس اگه پلات داشت چرا زمستان سیاه رو نتونست بزنه اگه پلات داشت چرا از ثور شکست خورد
          کجا گفته اگرم داشته تا حالا ازش استفاده نکرده پس حساب نمیشه لی شک نکن که ندارن
          گالاکتوس جهنمی کی روزنه دقیقا
          شاهکارش چی بوده ؟؟
          زدن دورمامو و موجودات جادویی
          ثابت می‌کنه که گالاکتوس از رایتر قویتره ؟؟؟؟
          الان پرزنس و رایتر از والای همگان قویتر هستند یعنی داری میگی گالاکتوس قویترین موجود کمیک هست که در خود مارول ۲۰ شخصیت قدرتمند تر ازش داریم
          حداقل یک دلیل بیار اون اولا یک دلیل برای میاوردی الان همونم نمیاری
          اصلا قدرت تغییر واقعیت رو هم نداره در همون کمیک دکتر استرنج گالاکتوس پرایم رو زد
          یعنی قویترین موجود کمیک هست ؟؟؟

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           منم اولاش فکر میکردم نداشت
           ولی وقتی با تانوس جنگید و استفاده کرد فهمیدم که داره
           ولی به اندازه پرزنس نیست پلاتش
           شاهکارش کشتن شیطانه
           وقتی رفت به یه نا کجا اباد(جهنم)شیطان مارول گالاکتوسو دید و باهاش جنگید
           بعد گالاکتوس ازش شکست خورد
           شیطان مارولم بهش درخواست پیشگامیو داد مثل خودش
           بعد گالاکتوس قبول کرد
           شیطان بهش یه قدرتی داد
           و اسمه گالاکتوسو به گالاکتوس جهنمی تغیر داد
           بعد به مرور زمان با گرفتن انرژی قدرتای گالاکتوس جهنمی تقویت پیدا میکرد
           تا اینکه به قدرت فراتر از رایتر رسید بعد شیطان مارولو کشت
           من فقط این کامیکو دیدم و خلاصشو بهت کفتم
           ولی یه سایتیم میگفت که گالاکتوس با والای همگان ذهنی جنگ کرده و پیروز شده
           من این کامیکو ندیدم نمیتونم قاطعانه بهت بگم
           کلا یکی دوباره تو کامیکی که من دیدم بوده

           قدرتاش
           تله پاتی
           دورجنبی(خیلی قوی به طوری که با همین قدرت والای همگانو شکست داد)
           استقامت فرا انسانی و واکنش فرا انسانی
           ازادیه انرژی
           تقویت خودکار قدرت(یعنی وقتی انرژی میگیره یا یکیو میکشه نیرو و قدرت اون شخصو میتونه بگیره و قوی بشه)
           اینان قدرتاش
           البته به غیر از قادر مطلق و..
           خب گالاکتوس جهنمی با معمولی خیلی فرق داره
           اگه میتونن جهنمیو بزنن
           الان گالاکتوس جهنمی میتونه افرادی مثل مفسیتو،منهتن،دارکساید،تانوس،دادگاه،والای همگان و…رو بکشه و قدرتاشونو بگیره پس خدای خدای خدایان میشه

           از نظر من گالاکتوس جهنمی قویترین موجود کامیکه
           ۱ والای همگانو رایتر
           ۲ پرزنس
           ۳ لوسیفر و دادگاه
           ۴ میکاییل
           ۵ سلسیال(والای همگان)
           ۶ پروتژ
           ۷ فالکرام
           ۸ پایین تر از همگان
           ۹ فرشتگان(دیسی)
           ۱۰ تانوس و دارکساید
           من اینجوری میدونم لیستو
           و اشتباهاتیم داره احتمالا
           پروتژ اگه تو حالته خودش بمونه همین رتبست ولی اگه نباشه ۲و۳میشه
           چون میتونه به رایتر ولی ضعیف تر تبدیل بشه
           پرزنس ضعیف تر از والای همگانه ولی رایتر برابره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           گالاکتوس جهنمی پلات نداره پرزنس با والای همگان برابره و رایتر ازش قویتره منهتن راحت گالاکتوس جهنمی رو میزنه لوسیفر همم همینطور پرزنس با فوت نابودش میکنه رایتر با پاککن پاکش میکنه لوسیفر راحت میزنتش گالاکتوس جهنمی ف
           قطعا از دارکساید اصلی و قدرتش کمتره خیلی هم کمتره دارکساید از تانوس قویتره ماو هم جلو استپن ولف هیچی نیست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           خب اگه راست بگی از والای همگان قویتر میشه ولی از رایتر و پریمال مانیتور قویتر نمیشه اونم اگه راست بگی
           آدرس کمیکش رو اگه داری بگو اگر هم نداری چون هیچ جا بهش اشاره نشده قبول نیست

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           از رایترم قوی تره
           چون به راحتی با ذهنش والای همگانو شکست داد
           اسم کامیکشم دنیای نمیدونم چیه
           ولی میخوای کامیکشو درست و کامل بدونی چیه
           توcbrمقاله نسخه های گالاکتوس بلعنده سیارات
           بزنی قشنگ هم تعریف شده کیه هم حضورشو تو کامیکو میزنه که تو کدوم کامیک بوده
           کلا تو یکی دوتا کامیک بوده
           از دنیا خبر ندارید چه شخصیتایی اونجا تجسم شده توسط نویسنده ها
           مثل
           اواتار(فراتر از اودین و هایفادر)
           و…..

           پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 4, 1399

          جوابتو در مورد دارکساید و تانوس دادم میتونی نگاه کنی

          پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          بهمن 4, 1399

          نه منهتن و دارکساید راحت گالاکتوس جهنمی رو میزنن گالاکتوس پلات نداره پلات مال پرزنسه مادرباکس هاهم با شش سنگ برابرن گالاکتوس و زئوس قدرتشون نزدیکه پرزنس با اشاره گالاکتوس جهنمی رو میزنه رایتر که با پاک کن پاکش میکنه منهتن و دارکساید گالاکتوس جهنمی روهم میزنن راحت قطعا بعدم دارکساید بدون مادرباکس ها زئوسو زد وقتی هیچی از دیسی نمیدونی حق نداری نظر بدی بشین سر جات این شش سنگه که به درد لای جرز دیوار نمیخورن اوندو با شش سنگ برابرن (مادرباکس ها و دستکش کشنده )اما تعصب بینهایتتتت نمیذاره قبول کنی مهم نیست هرجور دوست داری فکرکن تو اصلا نمیدونی مادرباکس چیه دارکساید اصلی هم قطعا هم تانوس با شش سنگ و هم اون گالاکتوس جهنمیت رو میزنه لطفا تایید کنین

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 4, 1399

           دوست عزیز شما هم زدی جاده خاکی مادر باکس ها به هیچ وجه به سنگ قدرت هم نزدیک نمیشن گالاکتوس هم شیطان اصلی مارول رو زده که زیوس به هیچ وجه بتونه بزنه
           اون وسایل هم شاید ته قدرتشون به اندازه ۳ تا سنگ بشه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

           بهمن 5, 1399

           ببینید مادرباکس ها با شش سنگ برابرن و در دو سایت گفتن برابرن و واقعا برابرن ببینید مادرباکس ها چون زياد نمایش داده نشدن شما اینطور فکر میکنین مادر باکس ها مقدار خیلیی کمی از شش سنگ ضعیفترن و با دستکش کشنده باهاش برابر میشن و یک چیز دیگه هم دارکساید کلون داره به نام سورس این انرژی خیلی از شش سنگ قویتره بله گالاکتوس و زئوس رو زیاده روی کردم اما شما خیلی زئوسو دست کم گرفتین زئوس میتونه به گالاکتوس صدمه بزنه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

           بهمن 5, 1399

           بله میدونم مادرباکس ها از شش سنگ ضعیفترن ولی اونا هم خیلییی قوین و خب ببینید دارکساید کلون سورس رو داره که یک انرژی قادر مطلقه سورس قطعا از شش سنگ قویتره و ببینید اون نسخه از تانوس که شش سنگو داره نسخه عادی نیست در نسخه عادی بعید میدونم شش سنگو داشته باشه اگرم داشته باشه دارکساید سورس رو داره که از شش سنگ قویتره و نظرتون درباره معادله ضد زندگی چیه ؟؟ضد زندگی قویتره یا شش سنگ ؟؟عباس تو جواب نده چون تعصبت معلومه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 5, 1399

           معادله ضد زندگی همون کارکرد سنگ قدرت و سنگ ذهن و سنگ روح رو داره یعنی با این کمی ضعیف تر از این سه سنگ هست ولی با ارفاق برابر با سه سنگ هست
           سورس هم شاید به اندازه قلب عالم و ۱.۵ برابر از دستکش قویتر باشه ولی دارکساید یک پنجمش رو در اختیار داره که با سنگ قدرت برابری می‌کنه واقعیت هم بر روی دارکساید کلون اثر ندارن اسپکتر یک بار سعی کرد بزنش ولی نتونست
           دستکش کشنده و مادر باکس ها هم ته قدرتشون نابود کردن کهکشان هست که اصلا حسابشون نمیشه کرد پس یک سنگ میمونه
           و کار دارکساید تمام هست

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           ضد زندگی فقط قدرت سنگ ذهنو داره
           سنگ قدرت قدرت مادرباکسها
           سنگ روح قدرت دستکش کشنده
           سنگ فضام قدرت سورس
           کل تجهیزات دارکساید معادله۳ ۴تا سنگه

           فقط تمام سورس با دستکش برابره
           تو قدرتاشونو مقایسه کن میبینی که برابره ولی سنگ در مقیاس بالاتره

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           دیدی هیچی نمیدونی
           اخه دارکساید تمام سورسو داره؟؟؟
           سنگا قوی ترن😐

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           سورس کلش از سنگ ها قویتر هست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           تو حرف از اطلاعات نزن سورس از شش سنگ قویتره دارکساید بیشترشو داره یکم منطقی باشی و بی تعصب نظر بدی مشکلی پیش نمیاد

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           کی گفته قوی تره؟؟؟پس تو سلاح های کامیک
           کدوم گوریه؟؟
           چرا اسمش نیست؟؟؟
           پس چون هیجا گفته نشده که قویه من حساب نمیکنم
           درحالی که دستکش دومه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

           بهمن 5, 1399

           بله من زیاده روی کردم اما قبول دارین که میتونن یه حرکتایی جلو شش سنگ بزنن اما این کاربر با تعصب بینهایتش میگه مادرباکس ها به درد لای جرز دیوار نمیخورن بنده هم جوابش رو با تعصب دادم

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 5, 1399

           بله دواقع دارکساید با تمام تجهیزاتش هم اندازه ۲ سنگ بینهایت داره
           در مورد سورس که اون یک پنجمش رو داره یعنی یک پنجم بینهایت که با ۲ سنگ ابدیت برابر هست
           در واقع تانوس دو مزیت داره یکی سنگ روح و یکی سنگ زمان که هردو قدرتمند ترین سنگ ابدیت هستند البته روح قویتر هست و می‌تونه به راحتی کسی مثل دکتر فیت رو باهاش ناک اوت کرد
           در کل اگه دارکساید کلون باشه تانوس میزنتش ولی اگه اصلی باشه تانوس هیچ شانسی ندارن

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           ببینید خیلی دارین سورس رو دست کم میگیرین بیشتر سورس برای هایفادر و دارکسایده (البته این انرژی مال نیوگادزه و وقتی در خطر باشن هرکدوم مییتونن از بیشترش استفاده کنن!! اگه هایفادر ازش استفاده کنه تانوس با شش سنگو میزنه دارکساید کلون هم همینطور و فراموش نکنین که این جنگ خودشونه نه تسلیحاتشون تانوس هم باید بی شش سنگ بیاد اگه بیاد دارکساید هم از بیشتر سورس استفاده میکنه این انرژی قادرمطلقه و مقدار خیلی کمی از پرزنس ضعیفتره یعنی وقتی دارکساید میتونه از بیشترش استفاده کنه (هایفادر هم همینطور) تانوس با شش سنگو میتونه بزنه اگرم فقط اون مقدار سورس کافی نباشه دیگه با مادرباکس ها. و دستکش کشنده میتونه با تانوس با شش سنگو بزنه خواهشا مادرباکس هارو دست کم نگیرین و البته سورس رو فکرکنم هایفادر داره و انرژی های کیهانی دیگه که هایفادر اگه از اونا استفاده کنه تانوس با شش سنگو میزنه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           اصلیو کلون چه فرقی داره؟؟؟
           کلون یکم فقط یکم ضعیف تره
           و همین تجهیزاتم اصلی داره😐

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           اصلی اسپکتر رو در یکی از قویترین حالت هاش و فانتوم استرنجر رو شکست داده این دو تا قویترین جادوگرران کل کنیم هستند
           خود پرزنس تونسته شیطان عظیم رو بکشه و نابود کنه ولی دارکساید رو نتونسته بکشه شیطان عظیم وحشی چهارمین فرد قدرتمند دی سی هست که قدرتش از پایین تر از همه مارول بیشتر هست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           یا خدااا کلون یکم ضعیفتره چقدر تو اطلاعاتت پایینه کلون یک صدم اصلی قدرت نداره سورس هم از شش سنگت قویتره هرچند اصلا واقعا دیسی رو نمیشناسی

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           درسته
           ولی خب دارکساید نمیتونه همزمان از اینا استفاده کنه
           ۱۰۰دست نداره که
           قدرتمندم باشه نمیتونه از همشون استفاده کنه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           تو متعصب مطلقی
           داداش گالااااااااااااااکتوس جهنمیییییی
           رایتر به پرچشم نیست
           گالاکتوس جهنمی ذهنی والای همگانو شکست داده
           فیزیکی سهله
           حالا رایتر دیگه با وان اباو ال برابره دیگه پشمه گالاکتوس جهنمیم نیست
           پرزنس دیگه واقعا باید بگه مامان جون
           رایتر بگه بابا جون
           تانوسم گالاکتوسو زد اونم با پلات که بدون پلات ۲برابر زعوسه با پلات۱۰برابره
           پس بشین سرجات
           دستکش کشنده و مادرباکس پشم نیست جلو تانوس و دستکش
           دارکساید عددی جلو تانوس نیست
           گالاکتوس جهنمیم که دیسی و مارولو نابود میکنه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           گالاکتوس در اون حالت ضعیف شده بود همین که در سه مبارزه ای که داشتند یک بار تانوس زده یکبار هم گالاکتوس و یک بار هم مساوی شده
           گالاکتوس پلات ندارن هیچ جایی هم گفته نشده اگه داره آدرس مقاله رو بگو
           گالاکتوس جهنمی آدرس کمیکش رو بده
           در حالت پرایم از ثور شکست خورده

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           تو بشین سرجات
           دارکسایدا صلی با دو سه حرکت گالاکتوس جهنمی رو میزنه
           تانوس با شش سنگو دارکساید کلون با سورس قطعا شکست میده تانوس جلو دارکساید هیچی نیست منهتن هم راحت گالاکتوس جهنمی رو میزنه قطعا تانوس با شش سنگو میزنه تو که تعصبت ثابت شده که گالکتوس جهنمی که منهتن هم راحت میزنتش رو تا رایتر که تجسم نویسندس و با پاککن کل شخصیت های کمیکو نابود میکنه مقایسه میکنی تانوس هیچی نیست یکم از تعصبت کم کن وان ابو ال با پرزنس برابره هردو فوت کنن گالاکتوس جهنمی نابود میشه خیلیییی متعصبی خیلی انقدر که تا فردا صبح هم کمه خلاصه پرزنس با وان ابو آل برابره منهتن راحت گالاکتوس جهنمی رو میزنه پرزنس که بماند اگه یک ذره از رایتر شناخت داشتی همچین حرفی نمیزدی تانوس جلو دارکساید عددی نیست پرزنس با والای همگان برابره و پرایمال مانیتور و رایتر از همه در کمیک قویترن پس بشین سرجات زئوس نصف گالاکتوسه!! جناب ببین زئوس گالاکتوس رو زده بعدم گالاکتوس پلات نداره چرا نمیفهمی پلات مال پرزنس و دیسیه لطفا تایید کنین

           پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        دی 30, 1399

        برو اون تانوست رو پرستش کن متعصب تانوس پرست
        دارکساید کلون آنتی مانیتوری که قدرت ۳ یونیورس رو داشت میزد که
        قاصدش رسید
        همین دارکساید کلون تونسته با یک پنجم قدرتش یک یونیورس رو نابود کنه
        ایستادگی دارکساید اونقدر هست که
        تونسته در برابر نیروی گرین لنترن های کل مالتیورس مقاومت کنه و زنده بمونه
        جلوی یک بمب که بخشی از دنیای دی سی رو نابود کرد زنده بمونه بدون هیچ خراشی
        زئوس دی سی و یک مانیتور رو نابود کرده
        اون کراس اور هم مزخرف بوده که دارکساید گالاکتوس رو نتونست بزنه
        تجربه دارکساید از تانوس خیلی خیلی بیشتر هست همینطور سرعت بیشتری هم داره
        استقامت تانوس هم که در برابر دارکساید هیچ هست
        سلاح های به مراتب قوی تری داره
        شاهکار های بسیار بزرگ تر و برتری رو نسبت به تانوس انجام داده
        تانوس کجا گفته میلیارد ها کهکشان رو نابود کرده ؟؟
        حداکثر تونسته چند تا کهکشان رو نابود کنه بعدشم
        اون میلیارد ها کهکشان در برابر نابود کردن یک یونیورس با یک پنجم قدرت هیچه
        قدرت بدنی دارکساید هم که از تانوس بیشتره
        ارتش آپوکالیپس هم از تانوس مجرم فراری قطعا بزرگتر هست
        هوش دارکساید هم که فرقی فکر نکنم با تانوس داشته باشه
        پس چه جوری تانوس می‌تونه دارکساید رو بزنه

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

         بهمن 1, 1399

         کاملا با شما موافقم کاملا درست میفرمایین

         پاسخ

        • abas در پاسخ به Maker

         بهمن 3, 1399

         تو ام برو دیسیتو بپرست
         متعصب الاضلاع دیسی پرست

         تانوسم گالاکتوسو با پلاتی که انتی مانیتور با وجود پلات گالاکتوس هیچی نیست رو نابود کرده

         تانوس اودینی که تو مقایسه اودین علیه زعوس(cbr)اودین قوی تره رو شکست داده
         گالاکتوسی که ۲برابره زعوس و مانیتوره رو کشت
         تانوس تو طول تمام جنگ هایی که کرده میلیون ها بمب خورده که هیچیش نشده انگار نه انگار

         استقامتم برابره تو همین سایتم گفته شده

         موفقیت تانوس بهتر بوده شاهکار های تانوس بهتر بوده
         که دارکساید مونده وسط کوچه

         تجربه اره ولی سرعت برای تانوس اهمیتی نداره
         چون سیلور سرفر که سرعتش از سرعت نورم بیشتررو شکست داده
         پس دارکساید بماند
         مطمعنا دارکساید از راه سرعت نمیتونه تانوسو شکست بده

         تانوس تو معرفیش گفته شده
         که میلیاردها کهکشانو نابود کرده
         بعدشم میلیاردها کهکشان فراتر از حتی مولتی ورسه
         یونیورس سهله
         پس اون شاهکار دارکساید که یونیورسو نابود کرد مقابل تانوس بی فایدست

         و اینم بگم که تانوس مجرم و فراری نیست
         تانوس نصف سیاراتی که موجود داره رو نگه میداره تا موقع تفریح بره بجنگه

         و تو سایت ویجیاتو گفته شده که ارتش تانوس باهوش تر و سفینه هاش بهتر و قوی تره
         این یعنی تانوس میتونه با استفاده از ارتش خودش خوده دارکسایدو نابود کنه
         بعدشم ماو که میتونه به هرچیزی کنترل داشته باشه از مولکول و لباس های فلزی ارتش دارکساید و خودش به راحتی نابود بشه

         و اینم بگم که هوش دارکساید هیچ وقت به تانوس نمیرسه
         چون هروقت حرف از هوش میشه تانوس صد در صد توش هست اما دارکساید نه
         و تانوس از نصف بیشتر که جنگ کرده به خاطر هوشش پیروز بوده درحالی که دارکساید هیچ هوشی نداره حداقل به تانوس نمیرسه و تمام جنگاش با استفاده از قدرتاش بوده
         پس تجربه دارکساید مقابل هوش تانوس فایده ای نداره

         تانوس میتونه اینجوری دارکسایدو نابود کنه
         حالا سنگارو وسط نکشیدم

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          بهمن 4, 1399

          دارکساید قطعا قویتره شما که قویترین عضو لیگ عدالت که میتونه حتی با گالاکتوس برابری کنه رو ضعیفتر از انتمن میدونی ؟؟؟ بعدم فکرکنم شما کاپیتان اتم رو با اتم اشتباه گرفتی کاپیتان اتم خیلیی راحت انتمن رو میزنه و خلاصه بگم لیگ عدالت قطعا از انتقام جویان قویتره قطعا دارکساید هم همه چیش از تانوس بالاتره و مادر باکس ها و دستکش کشنده با شش سنگ برابرن و دارکساید اصلی و منهتن از گالاکتوس جهنمی هم خیلی قویترن شما میتونی باور نکنی اما حقیقت تغییر نمیکنه بنده هم واقعا فکر میکردم شما مقداری منطق در کامنت هاتون به خرج میدید اما متوجه شدم همش دروغه تعصبه بنده دیگه جواب شمارو نمیدم چون حقیقت اونیه که من و همه کاربرا گفتیم

          پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           خیر ضعیف تره
           کاپیتان اتم
           حتی با انت منم تو سایتا مقایسه شده انت من پیروز میدان بوده
           یعنی شکست منهتن به کتف انت منم نبوده
           کاپیتان اتم با گالاکتوس برابری کنه؟؟
           گالهکتوس مثل اینکه قدرت تغیر ابعاد داره ها
           به اندازه کاپیتان اتم نمیتونه کوچیک بشه ولی باز میتونه شکستش بده
           اونم به خاطر کوچیک بودن میتونه وگرنه غیر ممکنه
           نه اشتباه نگرفتم انت من راحت شکستش میده

           منم خلاصه بگم لیگ عدالت ضعیف تره

           گالاکتوس جهنمیم اصلا به منهتن و دارکساید نگاه نمیکنه چون ارزششو نداره

           تو خودت متعصبی و هیچی نمیدونی به من میگی؟؟😂

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           ما هر چی میگیم شما یه چیز دیگه میگید
           آقا اون اتم هست که اما من می‌تونه شکست بده ما داریم کاپیتان اتم رو میگیم یک کاپیتان فرق دارند
           گالاکتوس قدرت تغییر ابعاد رو نداره در قویترین حالتش
           گالاکتوس از ثور شکست خورده کاپیتان اتم نیازی به کوچیکه شدن ندارن شما برن توی گوگل کاپیتان اتم چون شما اون. و با اتم اشتباه گرفتید
           گالاکتوس بالاترین کاری که کرده نابود کردن دو یا سه یونیورس توی جنگ با مفسیتو بوده
           آدرس اون کمیک که گالاکتوس والای همگان رو زده هم بده

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           نه منهتن بدون اینکه گالاکتوس جهنمی نگاه هم کنه نابودش میکنه تو هیچی نمیدونی که اتم رو با کاپیتان اتم اشتباه گرفتی انقدر اطلاعاتت کمه که نمیدونی ایندو دو سخص جدان 100تا انتمن هم نمیتونن کاپیتان اتم رو بزنن بله گالاکتوس قدرتش با کاپیتان اتم برابره تو هیچی از کاپیتان اتک نمیدونی حرف نزن

           پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 6, 1399

          هیچ وقت گالاکتوس قدرت پلات رو ندارن از خودت درنیار در هیچ مقاله ای گفته نشده و در هیچ کمیکی این اتفاق نیفتاده
          اون سی بی ار از لحاظ مقایسه اصلا خوب نیست ولی خودم قبول دارم اودین از زیوس قویتره
          گالاکتوس در اون کمیک سال ۲۰۱۱ انتشار یافت با اودین خیلی پیر درافتاد در ضمن بگم الان خود ثور حین فاستر هم اودین رو در کمیک های ۲۰۲۴ به چالش کشیده و جدول از سال های ۲۰۰۵ به بعد خیلی ضعیفش کردن
          ببخشید گالاکتوس تونسته تهش یک یا دو یونیورس رو نابود کنه ولی آنتی مانیتور داشت کل مالتیورس رو با تمام ابعاد زمانی
          نابود میکرد و حدود هزاران جهان هم نابود کرده میتونی بری توی کمیک بحران در زمین های بینهایت بخونی بعدشم چرا آدرس کمیک نمیدی یا داری از خودت در میاری یا اینکه از کسی که می‌پرسی خیلی بی اطلاعات هست
          تانوس بزرگترین کارش در حوزه استقامت وایسادن در برابر اودین که اودین فوری رو هم آزاد نکرده بود ولی در هر حال شکست خورد بعدشم آپدیت قدرتش نابود کردن چند کهکشان با اودین فورس هست در حالی دارکساید جلوی بمبی که صد ها میلیارد کهکشان رو نابود کرده زنده مونده
          سرعتم درسته تاثیر خیلی زیادی نمی زاره ولی باید حساب بشه
          بعدشم میلیارد ها کهکشان کجا فراتر از مولتیورس هست شما از نظر علمی هم فقیر هستیم مولتیورس از بینهایت یونیورس تشکیل شده که خود یونیورس ها از بینهایت ابر خوشه کهکشانی تشکیل شده و روز به روز بزرگتر بده در معرفی تانوس هم نمی دونم چی نوشته لطفاً آدرس مقاله یا کمیکش رو بگو
          بعدشم سیلور سرفر سرعتش در حد ۱۰۰ برابر نور هست اینم از توی مقالات همون سی بی ار خوندم ولی سرعت فلش ۱۳ تریلیون برابر سرعت نور هست
          و دارک ساید کلون یک بار کل لیگ عدالت رو زده که فلش هم در اوج زده
          تانوس در حال حاضر فراری هست و کل دنیا دنبالش هستند
          به خاطر اینکه قرار ثور رو با دستکش ریگلاتور بکشه
          سایت ویجیاتو هم اصلا سایت خبر بازی و سینما هست و تخصصی توی کمیک ندارن که اظهار نظر کردن
          تانوس تهش تونسته نصف سیارات کهکشان رو نابود کنه چون در خود مارول ارتش های قدرتمندی مثل سی از و یا کری که با تانوس مقابله می‌کنند و از خیلی کارهای او جلوگیری کردن و حرغ شما بی پایه است و از تعصب شما منشا میگیره
          همون ماو شما قدرت های دیساید رو داره مترون هم با توجه به هوشی که داره می‌تونه راه حلی داشته باشه همین ماو
          هم از بلک پنتر شکست خورده میتونید یه کمیک های اونجرز سر بزنید اینم بگم دارکساید تونسته معادله ضد زندگی رو حل کنه که تنها کسایی که در دنیای دی سی می‌تونه این کار رو انجام بدن موجودات فادر مطلق مثل منهتن و اسپکتر و مارون که هوشش حتی از دانایی مطلق هم فراتر هست علاوه بر این تانوس خیلییس زرنگ هست و نقش کشیش از دارک ساید بهتر هست ولی حماقتش خیلی زیاد هست در مورد ماو هم هیچ وقت یک کهکشان رو تموم نداده خودم دو بار کمیک دستکش بینهایت روک کردم و ندیدیم این کار رو بکنه و اصلا در اون کمیک حضور نداشت
          اینم جواب شما در مورد این ماکت و کانت بالاست در مورد ماو

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           اگه غلط املایی داشتم عذرخواهی میکنم چون این کیبورد کلمات رو عوض می‌کنه

           پاسخ

 8. علی

  دی 22, 1399

  فقط مارال بعدم فقط با هالک و ثور نجنگید بآید تا آخر ببینی

  پاسخ

 9. پارسا

  دی 21, 1399

  آقا وقتی چیزی رو ندیده اید چرا نظر میدهید آخه مگه تانوس با لیگ عدالت نبرد کرده که میگید کم میاره الان اصلا چه ربطی به اینا داشت که دارک سایت قوی تره ؟

  پاسخ

  • Batman در پاسخ به پارسا

   دی 22, 1399

   خودتو خسته نکن کلا دارک ساید قویتره.

   پاسخ

   • abas در پاسخ به Batman

    دی 22, 1399

    دارکساید مقابل تانوس فقط قدرت داخلی و بدنی برتری داره
    بقیش تانوسه
    همون دستکش دارکساید اصلیم میزنه

    پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به abas

     دی 23, 1399

     دارکساید در همه چبر از تانوس بهتره

     پاسخ

     • abas در پاسخ به دکتر منهتن

      دی 24, 1399

      نه فقط تو همین چیزایی که گفتم

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 24, 1399

       خیر تو همه چیز

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 26, 1399

        خب دلیل بیار
        تانوس با بشکن بدون اینکه عرق کنه تانوسو محو و نابود میکنه(دنیای بیطرف)

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 26, 1399

         خوب دوتا دلیل :
         یک اگه تانوس شش سنگو نداشته باشه ابدا جلو دارکساید عددی نیست دو اگه داشته باشه دارکساید هم مادرباکس ها و دستکش کشنده داره که باهم میتونن شش سنگو شکست بدن لطفا تایید کنین

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 27, 1399

          خب دلایل من بیشتره
          ۱ تانوس بدون سلاح قدرتمند با افراد قدرتمند مبارزه نمیکنه
          ۲ دارکساید نمیتونه همزمان از دو سلاح استفاده کنه
          ۳ سنگ زمان(جنگ و زمان ابدی)یا(حالت باگ)
          ۴ سنگ قدرت(از اشعش استفادهمیکنه تا دارکساید گیج بشه)
          ۵ سنگ ذهن(از سنگ ذهن برای بدست گرفتن کنترل مغز دارکساید استفاده میکنه)
          ۶ سنگ روح(روح دارکسایدو زندانی میکنه)
          ۷ سنگ فضا(دارکسایدو به جایی تله پورت میکنه که نتونه حتی با تله پورت شدن ازش در بیاد)
          ۸ بشکن میزنه و از ارتشو خودش هیچی نمیمونه

          پاسخ

      • Maker در پاسخ به abas

       دی 24, 1399

       حق با شماست

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

        دی 27, 1399

        abas #
        دارکساید اصلی هم به زمان ،مکان ،ماده و همه چی تسلط داره پس با بشکن ککشم نمیگزه در کل تانوس بسیار از دارکساید کلون هم بی شش سنگ ضعیفتره دارکساید کلون تسلیحات مادرباکس و دستکش کشنده داره که شش سنگو میزنن تمام لطفا تایید کنین

        پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         دی 29, 1399

         گالاکتوسم به مکان و ماده تسلط داشت ولی چی؟؟
         مرد
         تو بگو ببینم بشکن تا حالا رو کی کار نکرده که دارکساید دومیش باشه؟؟
         تانوس اصلی و کلون به کتفشم نیست بشکن بشکنه اصلی کلون نداره
         و در کل حساب کنیم دارکساید کلون و اصلی حتی ناخن تانوسم نیستن
         و اینکه دلیل برای حرفات بیار

         پاسخ

         • امیررضا در پاسخ به abas

          دی 29, 1399

          باشه تو اینطوری فکر کن. تانوس بدون دستکش هیچی نیست هیچی

          پاسخ

          • abas در پاسخ به امیررضا

           دی 30, 1399

           برعکس داره میگی
           اشتب نزن

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           نه دارن درست میگن تو داری اشتباه میگی لطفا تایید کنین

           پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          دی 29, 1399

          متعصب بشکن رو کسایی که به همه چی تسلط دارن و هیجوره نابود نمیشن اثر نداره مثل فرشتگان مقرب برو این حرفای اشتباهو تو اسپایدی بگو لطفا تایید کنین

          پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          دی 29, 1399

          تو هیچ دلیلی نیاوردی تانوسه که جرم ناخن دارکساید هم نیست
          چه کلون چه اصلی

          پاسخ

  • Maker در پاسخ به پارسا

   دی 22, 1399

   دارک ساید کلون و دارک ساید اصلی هر دو تانوس رو میزنن

   پاسخ

   • abas در پاسخ به Maker

    دی 22, 1399

    میتونن فقط یه جور
    اونم دادکساید اصلی با تمام کلوناش مقابل تانوس باشن تا شکستش بدن وگرنه تنهایی کمتر از ثانیه نابودش میکنه تانوس

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به abas

     دی 22, 1399

     کاملا درسته

     پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به abas

     دی 23, 1399

     همون دارکساید کلون با دستکش کشنده ،اتحاد مادرباکس ها و سورس تانوس با شش سنگو میزنه و درمورد دارکساید اصلی بگم اصلا سنگا روش تاثیر نداره نداره تمام تانوس هیچجوره در سطح دارکساید نیست دارکساید کلون هم از تانوس قویتره
     دارکساید اصلی که خیلیییی قویتره سنگا هیچ جا رو دکترمنهتن و دارکساید اثرنداره چون غیرقابل نابودین قویتر از اونها که بماند اینم جواب تمام کامنت هات لطفا تایید کنین

     پاسخ

     • abas در پاسخ به دکتر منهتن

      دی 27, 1399

      ۱ دارکساید همزمان نمیتونه از این سلاحا استفاده کنه
      ۲ راحت با بشکن تانوس دارکسایدو محو میکنه
      ۳ تو مقایسه هاشون اصلا گفته نشده که سنگا رو دارکساید اصلی کار نمیکنه
      ۴ اثر کردن سنگ رو شخص ربطی به غیر نابودی بودن نداره
      چون تانوس افرادی مثل گالاکتوسو کشته که تقریبا با پلاتش قادر مطلقه
      ۵ فقط از نظر قدرت بدنی هم سطح دارکساید نیست بقیش برتری داره
      ۶ گالاکتوس که غیر قابل مردنه و چون تقریبا قادر مطلقه مرد حالا دارکساید و منهتن بماند

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 27, 1399

       خوب داری اشتباه میگی تانوس به هیچ وجه از پس دارکساید اصلی برنمیاد و درضمن میتونه از همه تسلیحاتش همزمان هم استفاده کنه در کل دارکساید کلون با این تسلیحات از تانوس با شش سنگ قویتره

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 29, 1399

        راست میگی بر نمیاد
        چون تلنوس نابودش کرده
        دارکساید کل سلاح دیسیم داشتع باشه بازم به تانوس نمیرسه

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 29, 1399

         اگه کل سلاح های دیسی باشن تانوس 1ثانیه هم دوام نمیاره دستکش کشنده و مادرباکس ها با شش سنگ برابرن لطفا تایید کنین

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 30, 1399

          تانوس با بشکن
          تمام اون سلاح ها رو بی فایده میکنه
          چون کسی نیست ازش استفاده کنه
          دارکساید تو کمتر از صدم ثانیه میمیره
          و کل سلاح دیسی با دستکشم برابر نیست حتی

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           نه این تانوسه که کمتر از یک صدم ثانيه نابود میشه مادریاکس ها و دستکش کشنده با شش سنگ برابرن لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           جناب کل دیسی از کل مارول قویتره چون رایتر و پرایمال مانیتور رو داره که از والای همگان قویترن و والای همگان با پرزنس برابره و مادرباکس ها با شش سنگ برابرن دستکش کشنده هم همینطور ارتش تانوس هم هیچی نیست جلو ارتش دارکساید و تانوس هم عددی جلوی دارکساید نیست و تسلیحات دیسی که خیلی از شش سنگ قویترن و باهاش برابرن یا مقداری ضعیفتر در ضمن انتقام جویان قطعا از لیگ عدالت ضعیفترن و لیگ عدالت کاپیتان اتم رو داره که تانوس بی شش سنگو راحت میزنه و دشمنان لیگ عدالت هم قویترن مثل دارکساید که تانوس جرم ناخنشون هم نمیشه و حالا تسلیحات دیسی که با شش سنگ برابرن یا ازش خیلی قویترن یا مقدار کمی ضعیفتر :
           پرایمال مانیتور (خیلییییی قویتر)
           کازمیک آرمر سوپرمن (خیلیی قویتر)
           سورس (خیلیی قویتر تازه دارکساید و نیوگادز این نیرو رو در اختیار دارن)
           شمشیر میکائیل (خیلی قویتر)
           مادرباکس ها و دستکش کشنده (برابر کاملا برابر)
           معادله ضد زندگی (خیلی کم ضعیفتر)
           معادله زندگی (با اختلاف کم ضعیفتر)
           و کل دیسی از کل مارول قویتره و شش سنگم در برابر بعضی سلاح های دیسی که ذکرکردم هیچ عددی نیست و ضمنا دارکساید کلون هم از تانوس با شش سنگ قویتره اگه از مادرباکس ها و دستکش کشنده استفاده کنه چرا ؟چون شش سنگ با مادرباکس ها برابرن و دارکساید کلون به تانوس درهمه لحاظ برتری داره پس با مادرباکس ها تانوس با شش سنگو میزنه دارکساید اصلی و منهتن هم شش سنگ روشون تاثیر نداره بعدم شش سنگ در دیسی فقط شش تا سنگ بی قدرته اما اگه تمام قدرتش هم در نظر گرفته شه بازهم حریف اونایی که اون بالا گفتم قویترن نمیشه لطفا تایید کنین دستم درد گرفت

           پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 27, 1399

       گالاکتوس قادرمطلقه ؟؟؟؟؟!!!خنده دار بود گالاکتوس پلات نداره اگرم داشته باشه بسیار ناچیز بعد دارکساید اصلی و منهتن خیلییی از گالاکتوس جهنمی هم قویترن لطفا تایید کنین ارتش دارکساید خیلییی از مال تانوس قویتره
       قویتره ارتش تانوس یک ثانیه جلو دارکساید دوام نمیاره گالاکتوس جلو امثال داکساید اصلی و منهتن هیچی نیست به معنای واقعی هیچی سنگا روی منهتن و دارکساید اصلی کارایی ندارن چون منهتن و دارکساید اصلی به همه چی مسلطن در مقیاس به مراتب گسترده تر از شش سنگ
       تمام

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 29, 1399

        با پلات اره قادر مطلقه
        تو برو معرفیشو نکاه کن
        وات د ف ا ک؟؟؟
        پلات نداره؟؟😐😂😂😂🤣🤣🤣🤣ای خدا😂😂😂😂😂
        ناچیز بود که قادرمطلق نمیشد😂
        گالاکتوس معمولی قویتر از منهتن و دارکساید اصلیه
        دیگه جهنمیش بماند گالاکتوس جهنمی نیروشو ازاد کنه چیزی از پرزنس میمونه به نظرت؟؟.
        ارتش دارکساید فوقش زیر بقل ارتش تانوس بشن
        تا الان که گالاکتوس قوی تر و باشکوه تر از هرکدوم بوده
        سنگام کاملا روشون کار میکنه و تانوس خیلی خیلی قویتر از منهتن و دارکسایده
        تو برو سرچ کن کسایی که منهتن جلویشان شانسی ندارد یکیش تانوسه سایت کامیکان
        اونموقع بگو منهتن قوی تره
        حتی تمام سلاح های دیسی
        رو داشته باشن بازم جلو تانوس هیچی نیستن

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 30, 1399

         نه تانوس هیچ شانسی با شش سنگ هم دربرابر دارکساید اصلی نداره دربرابر منهتن هم همینطور گالاکتوس با شکوه تر از دارکساید!!! دارکساید اصلی و منهتن هم خیلی از تانوس با شش سنگ قویترن هم اون گالاکتوست ارتش تانوس هم جلو دارکساید هیچی نیست لطفا تایید کنین

         پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 30, 1399

         نمیدونم چرا کامنت من تایید نشد اما منهتن قطعا قویتره قطعا هم از گالاکتوس هم از تانوس با شش سنگ دارکساید از تانوس خیلی قویتره و ارتش تانوس جلو دارکساید هیچی نیست هیچی ،گالاکتوس جهنمی هم جلومنهتن هیچی نیست نوب هم خودتی لقب خودتو رو من نذار همه هم میدونن تعصب داری بعد جناب شما برو به انگلیسی سرچ کن شخصیت هایی که از تانوس با سنگ های ابدیت قویترن بعدم حرف الکی نزن پرزنس 5000 تا گالاکتوس جهنمی هم جلوش هیچی نیستن فقط پرزنس و فرشتگان رده بالا پلات دارن گالاکتوس هیچی نیست ،منهتن و دارکساید اصلی قطعا از گالاکتوس جهنمی قویترن ابر متعصب مارول فن ایندو شخصیت قطعا قویتر از تانوس با شش سنگن لطفا اینو تایید کنین راستی ماو جلو دارکساید کلون هیچی نیست و یک ثانیه هم نمیتونه دوام بیاره
         و از کالیباک که یکی از فرماندهان دارکسایده هم بسیار ضعیفتره مگنیتو هم خیلی از سوپرمن ضعیفتره ماو هم همینطور بعد ماو ابدا نمیتونه به دارکساید دوام بیاره لطفا تایید کنین

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 30, 1399

          هن؟؟
          منهتن و دارکساید جلو گالاکتوس هیچین حتی پشم نیستن جلوش
          تانوسم که قطعا قوی تره
          اونم که نظرات شخصیشونه
          من بجز سی بی ار هیچیو قبول ندارم
          البته باید۱۰تا پرزنس کنار هم باشن تا بتونن به گالاکتوس جهنمی خط بندازن
          گالاکتوس پلات نداره؟؟؟
          الان شناختمت واقعا نوبی
          این نظرتو بزارم برا سوژه کردن تو پیجای اینستا
          قشنگ ببین حال کن
          منهتن دارکساید نکن
          چون گالاکتوس جهنمی انرژیشو ازاد کنه از دنیای دیسی اتمم نمیمونه
          پس منهتن دادکساید نکن
          تانوسم که نابودشون میکنه
          دارکساید شانس اودد که با گالاکتوس جهنمی رو درو نشد وگرنه الان چیزی به نام دارکساید وجود نداشت
          منهتن شانسی جلو تانوس نداره
          حالا گالاکتوس جهنمی سهله
          و تانوس راحت منهتن و دارکسایدو نابود میکنه

          دارکساید اگه لباس فلزی نداشت اره ولی چون داره
          ماو راحت میتونه قوتی کنسروش کنه
          بابا دارکسایدو قوتی کنسرو میکنه بعد حرف از کالیباک میکنی؟؟؟
          همه ارتش دارکساید و خودش لباس فلزی دادن
          پس ماو میتونه همشونو کنترل کنه
          ماو علاوه بر فلز به تمام ماده ها میتونه کنترل داشته باشه
          پس از اتم و مولکول های دادکساید استفاده میکنه و یه کاریدمیکنه دارکساید خودکشی کنه
          مگینتو چون فقط به فلز کنترل داده از سوپرمن سعیف تره
          درحالی که حلو ماو دووم نمیاده
          تایید کنید

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 1, 1399

           اتفاقا کامنت های تورو باید گذاشت تو اینستا واقعا نوبی پلات خالقش پرزنسه وقتی پرزنسو نمیشناسی حرف الکی نزن پرزنس راحت 10تا از اون گالاکتوس جهنمیت رو نابود میکنه متعصب افراطی ماو حتی به سوپرمنم نمیتونه نزدیک بشه دارکساید راحت تانوسو میزنه دارکساید اصلی هم راحت گالکتوس جهنمی هم میزنه تانوس باشش سنگ و گالاکتوس جهنمیت رو میزنه پس گالتکتوس گالاکتوس نکن منهتن هم هردو رو راحت میزنه ماو و ارتش تانوس هم جلو دارکساید پشه ای بیش نیستن پرزنس و والای همگان برابرن ماو هیچ شانسی جلو دارکساید کلون نداره قبل اینکه حرکتی کنه با پرتو های امگا کباب شده مارول فن افراطی منهتن راحت گالاکتوس جهنمی روهم میزنه تو که سرور نوب هایی پس لقب خودتو رو کسی نذار پرزنس هم با فوت گالاکتوس جهنمی رو میزنه شش سنگ هم نه رو منهتن و نه رو دارکساید اصلی هیچ تاثیری نداره لطفا تایید کنین راستی گالاکتوس پلات نداره پلات مال پرزنس و فرشتگان رده بالاست هرچند داشته باشه باز از منهتن و دارکساید اصلی شکست میخوره چون پلاتش خیلی کمه و منهتن و دارکساید اصلی گالکتوس جهنمی روهم راحت میزنن لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 1, 1399

           این دارکسایده که ماو و تانوس رو کنسرو میکنه اصلی هم که تانوس با شش سنگو میزنه منهتن هم میزنه چون شش سنگ رو ایندو اثر نداره ابدا نداره و مادرباکس ها با شش سنگ برابرن و ماو جلو دارکساید کلون هیچی نیست هیچی ماو کلا هیچی نیست سوپرمن راحت راحت ماو رو میزنه کالیباک هم همینطور دارکساید کلون دیگه نیاز نیست نگاهش هم کنه با پرتوهای امگا کبابش میکنه ولی اونقدر متعصبی که هیچی از دارکساید نمیدونی حرف الکی میزنی سی بی آر هم دریک مقاله منهتن رو برتر دونسته و در نبرد تانوس با دارکساید ،دارکساید رو برنده کرده و درهمون مقاله که گفته شده منهتن تانوس با شش سنگو میزنه دارکساید هم بود
           لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 1, 1399

           خیر دارکساید خیلی قویتره ابر متعصب لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 1, 1399

           منهتن هم تانوس با شش سنگو میزنه هم گالاکتوس جهنمی رو پرزنس با فوت گالاکتوس جهنمی رو نابود میکنه 20تا گالاکتوس جهنمی هم هیچ شانسی جلو پرزنس ندارن لوسیفر هم گالاکتوس جهنمی رو راحت میزنه ،منهتن و دارکساید اصلی هم همينطور و ماو جلو سوپرمن ،کالیباک و دارکساید کلون هیچی نیست هیچی تانوس هم خیلی از دارکساید ضعیفتره و روی منهتن و دارکساید اصلی سنگا هیچ تاثیری ندارن و ایندو راحت گالاکتوس جهنمی رو میزنن پرزنس و والای همگان برابرن ولی چون هیچ شناختی از منهتن نداری و دارکساید همینطور و تعصبت بینهایته حقیقتو قبول نمیکنی منهتن راحت گالاکتوسو میزنه جهنمیش روهم همینطور دارکساید اصلی هم گالاکتوس جهنمی رو میزنه لوسیفر با فوت گالاکتوس جهنمیت رو از صفحه روزگار محو میکنه و سنگا هیچ تاثیری رو منهتن و دارکساید اصلی هیچ اثری نداره!!! و ماو هم جلو کالیباک و دارکساید پشست و این گالکتوسه که جلو منهتن پشست لطفا این و دیدگاه های قبلیمو تایید کنین لطفا

           پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 27, 1399

       کی گفته گالاکتوس غیرقابل نابودیه ثور با چند ضربه کشتش 😂😂😂😂😂😂🤣گالاکتوس قابل نابودیه و جلو منهتن و دارکساید اصلی هیچ شانسی نداره لطفا تایید کنین

       پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به abas

     دی 23, 1399

     خوب این حرف نمایانگر اینه که از دارکساید هیچ اطلاعاتی نداری لطفا اینو تایید کنین

     پاسخ

     • abas در پاسخ به دکتر منهتن

      دی 27, 1399

      قدرت های دارکساید
      ۱ تله پورت
      ۲ تله پات
      ۳ دورجنبی
      ۴ جذب انرژی
      ۵ دست کاری انرژی
      ۶ واکنش و عمر و استقامت فرا انسانی
      کی گفته نمیشناسمش؟؟؟
      سنشم ۱میلیارده
      ولی تو تانوسو نمیشناسی

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 27, 1399

       اتفاقا میشناسم یک دارکساید جاودانس من تانوسو کامل میشناسم اما تو اگرم دارکساید رو بشناسی داری تعصبی نظر میدی چون دارکساید خیلیییی از تانوس قویتره

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 29, 1399

        خب تانوسم جاودانست
        اتفاقل تو تعصبی نظر میدی
        با دستکش دارکساید اصلی هیچی نیست

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 30, 1399

         حتی اگه تانوس شش سنگو داشته باشه ابدا حریف دارکساید کلون و تسلیحاتش نمیشه دارکساید اصلی که هیچجوره با شش سنگ حریفش نمیشه لطفا تایید کنین

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 30, 1399

          کل کلون اای دارکساید و دارکساید اصلی یجا باشن بازم حریف تانوس نمیشن
          دستکش=کل تسلیحات دیسی

          پاسخ

 10. بیخیال

  دی 15, 1399

  چقدر ناراحت میشم که جوونای ما اینقدر این چیزا براشون مهمه که در این حد واسه چیزایی که اصلا وجود ندارن بحث میکنن و غیرتی میشن،بابا وقتتون و عمرتون خیلی با ارزش تر از همه ایناست،در حد سرگرمی خوبه ولی نه اینکه زندگیتون و فکرتون بشه این چیزا.

  پاسخ

 11. تانوس دوست

  دی 7, 1399

  چرا تانوس از روی حالت سینمایی قضاوت شده ولی دارک ساید از روی کمیک

  پاسخ

  • دکتر منهتن در پاسخ به تانوس دوست

   دی 8, 1399

   در هر صورت دارکساید قویتره

   پاسخ

   • abas در پاسخ به دکتر منهتن

    دی 12, 1399

    با وجود دستکش در هیچ صورت با تانوس قابل مقایسه نیست
    حالا دیگه فیلمشم بیاد اصلا از روی کامیک دیگه کسی مقایسشون نمیکنه

    پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به abas

     دی 13, 1399

     دارک ساید معادله ضد زندگی داره که از دستکش بینهایت قویتره و بعد هم مادرباکس ها تقریبا با دستکش بینهایت برابر البته ضعیفترن اما دارکساید با اونا قدرت یگانگی بدست میاره و با تانوس با شش سنگ برابره

     پاسخ

     • abas در پاسخ به دکتر منهتن

      دی 14, 1399

      چی میگی؟؟؟؟؟؟؟
      تو همه جا گفته شده که دستکش قوی تر از ضد زندگیه
      حتی تو قوی ترین سلاح های کامیکم رتبه۲رو داره که اصلا معادله ضد زندگی معلوم نیست رتبه چندو داره چون ندیدم اصلا

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 14, 1399

       خیر ضد زندگی قویتره

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 17, 1399

        مگه قدرت ضد زندگی گرفتن کنترل ذهن فرد نیست؟؟؟
        خب همین کارو میشه با سنگ ذهنم انجام داد دیگه
        حالا بقیه سنگا بماند

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به abas

         دی 17, 1399

         نه نگاه کن تا زمانی که تانوس بخواد از سنگ ذهن استفاده کنه دارکساید می‌تونه تقریبا کل دنیای مارول حالا به جز ۲۰ نفر رو در اختیار خود بگیره و اصلا وقتی به تانوس نمی‌دن خود تانوس هم خبر دار نمیشه مثلا در دستکش بینهایت
         اگه جا خالی نمیداد موج سوار نقره ای می کشتش پس زیاد حواسش به دور و اطرافش نیست

         پاسخ

         • abas در پاسخ به Maker

          دی 22, 1399

          فقط سنگ ذهن نیس که
          درجا میندازه رو جنگ ک زمان ابدی
          حالا دارکساید خودشو بکشه
          تا تانوسو نابود کنه
          تو اون زمانم از سنگ قدرت استفاده میکنه و از تشعش برای گیج کردن دارکساید استفاده میکنه بعد بشکن میزنع و تمام(دقت کن که تو دنیای بی طرف مقایسشون کردم

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           دی 22, 1399

           درست میگید

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 27, 1399

           با بشکن کک دارکساید اصلی هم نمیگزه و دارکساید تسلیحاتی داره مثل همونایی که گفتم که باهم شش سنگو شکست میدن لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 29, 1399

           ککش نمیگزه
           کل دارکساید نابود میشه
           کل تسلیحات دیسیم دتشته باشه قابل مقایسه نیست بازم با دارکساید

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           خیر هیچیش نمیشه تا صبح هم بشکن بزنه چیزیش نمیشه تسلیحاتی در دیسی هست که اون شش سنگتو راحت نابود میکنن ولی چون هیچ اطلاعاتی از دارکساید و دیسی نداری و تعصبت بی حد و مرزه داری حرف الکی میزنی تانوس هیچ شانسی جلو دارکساید نداره
           لطفا تایید کنین من مارولو خوب میشناسم تویی که هیچی به معنای واقعی هیچی از دیسی نمیدونی

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           نه هیچیش نمیشه و دیسی تسلیحاتی داره که راحت شش سنگو میزنن مثل شمشیر میکائیل شش سنگ با مادرباکس ها برابرن و دارکساید اصلی و منهتن شش سنگ روشون هیچ تاثیری نداره لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 30, 1399

           کل تسلیحات دیسی مقابل دستکش مثل مداد و خودکاره
           منهتنم که نابود میشه
           دارکسایدم همین طور

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           خیر منهتن و دارکساید نابود نمیشن ابدا و مادرباکس ها و دستکش کشنده با شش سنگ برابره و کازمیک آرمر و پرایمال مانیتور و شمشیر میکائیل هرکدوم جدا با اختلاف از شش سنگ قویترن تو که هیچی به معنای واقعی هیچ اطلاعی نداری حرف الکی نزن لطفا تایید کنین

           پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 14, 1399

       شمشیر میکائیل راحت از شش سنگ قویتره بعدم سنگا روی دکترمنهتن و دارکساید اصلی تاثیر نداره و میتونن ببرنش به یک بعد یا یونیورس دیگه تا صبح بشینه بشکن بزنه درکل روی اوندو هیچ تاثیری نداره و قویتر از اون که دیگه بماند اما معادله ضد زندگی میتونه تانوسو مجبور کنه دستکشو دربیاره بعدم نابودش کنه یا اصلا بهش دستور بده خودش خودشو نابود کنه معادله ضدزندگی تقریبا رو همه اثر داره به غیر فرشتگان و قویترین ها

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 16, 1399

        به جای اینکه دارکساید تله پورت کنه جای دیگه تانوس تله پورت میکنه مارول بشکن و تمام
        کجا گفته شده دستکش روشون اثر نداره؟؟؟؟؟
        معادله ضد زندگی برای استفاده یکم زمان میخواد ولی دستکش کمتر از ۰/۰۰۱ثانیه
        پس از سنگ ذهن استفاده میکنه و دارکسایدو در اختیار میگیره پس همون کارو رو خودش انجام میده و دارکسایدی باقی نمینمونه
        شمشیر میکاییلم هرگز از دستکش قوی تر نیست
        و بعضی از سنگا فقط رو منهتن کارایی نداره بقیش روش اثر میزاره و کار میکنه

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 16, 1399

         نمیذاره تانوس تلپورت میکنه بعدم دارکساید تلپورت میکنه دارکساید اصلی سنگا روش اثر ندارن کلا سنگا تو دیسی کارایی ندارن روی منهتن و دارکساید اصلی هیچ سنگی اثر نداره

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 17, 1399

          من اینارو تو دنیای بی طرف حساب کردم
          پس دستکش کار میکنه
          و سنگام روشون اثر داره
          و بشکن میزنه نه منهتنی وجود خواهد داشت نه دارکسایدی

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           میگم منهتن غیر قابل نابودیه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 22, 1399

           تانوس با دستکش کسایی که قادر مطاق بودنو کشته حالا منهتن بماند

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 22, 1399

           میشه بگی کدوم قادرمطلق کشته؟ منهتن غیر قابل نابودیه.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به batman

           دی 24, 1399

           گالاکتوس

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           ۱ اینقدر بشکد میزنه این دوتا پودر میشن بعد درست میشن
           بعدشم خسته میشن میرن به خونه زندگیشون میرسه
           ۲ به دنیای دی سی تلپورت میکنن تانوس رو و کار رو تمام میکنن
           ۳ تانوس رو غافلگیر میکنن و دستکش رو از دستش درمیان

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           دی 22, 1399

           ببین بشکن میزنه اینا درجا ساخته نمیشن که حداقل وقت و زمان میبره
           اینم بگم که دارکساید چون کلون و وقتی این کلون میمیره یه کلون دیگه میاد و همه فکر میکنن زنده شده
           منهتنم که از هیچی خودشو نمیتونه خودشو درست کنه که
           زود درمانی به معنیه این نیست که وقتی میمیره دوباره زنده میشه
           زود درمانی یعنی وقتی زخمی میشه اونو ترمیم میکنه
           مثل ولورین و ددپول(البته ددپول میتونه از اتمم رشد کنه و تقریبا میشه گفت نمیر الممنینه)
           بهتره تو دنیای بی طرف مقایسه کنیم چون اگه تو بگی تله پورت میکنه دیسی من قبول نمیکنم من بگم مارول تو قبول نمیکنی
           پس تو دنیای بی طرف تقریبا شانسی ندارن چون بشکن میزنه
           جالبه بدونی که تانوس قبل از جنگیدن با هرکسی اول راجب به اون فرد تحقیق میکنه یعنی در مورد قدرت نقطه ضعف نقطه قوت و کارهایی که میتونه انجام بده تحقیق میکنه
           پس به خاطر همین چون تانوس بهترین استراتژیک دنیای مارول و یکی از بهترین استراتژیک های کامیک رو داده اونو پیروز میکنه تو هر جنگی
           ولی دیگه مونده که دارکساید جه استراتژیکی داشته باشه
           منهتنم که استراتژیکی نداره
           چون اون فقط از راه دور قویه ولی تو جنگ تن به تن اصلا مقاومت نداره و با یه مشت قدرتمند میمیره

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 22, 1399

           منهتن از هیچی هم میتونه خودشو بازسازی بکنه اصلا ربطی به زود درمانی نداره.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به batman

           دی 24, 1399

           تو قدرتاش نوشته شده
           که قدرت ترمیم کردن بدنشو داره ولی بازسازیو من ندیدم

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 24, 1399

           اگه لطف کنی و ویکیپدیا رو ببینی بازسازی روهم نوشته تانوس با شش سنگ نه حریف منهتنه نه حریف دارکساید اصلی هیچ عددی جلوشون نیست دارکساید و منهتن به طور کامل غیرقابل نابودین و گالاکتوس ابدا قادر مطلق نیست و اوندو راحت گالاکتوس رو میزنن هرکدوم جدا

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 27, 1399

           منظور همونم بازسازی زخم هاشه در واقع زود درمانی
           منهتن با تمام قدرتاش جلوی تانوس با دستکش
           پشم نیست
           دارکساید اصلیم با مادر باکس و ضد زندگیم
           جلوی تانوس سوسکه
           تو برو سایت کامیکانو ببین تو مقاله کسانی که منهتن جلویشان شانسی ندارد
           تانوسم هست و این یعنی چی؟؟
           یعنی منهتن اصلا نمیتونه تانوسو شکست بده
           گالاکتوسم قادر مطلقه البته تقریبا
           نثل دارکساید و منهتن
           و گالاکتوس اگه بخواد
           خودشو تبدیل به جهنمی میکنه(البته با به جور سلاح)تبدیل به جهنمی میشه اون موقع بگو منهتن و دارکساید
           الکی چرتو پرتم نظر نده

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 27, 1399

           بچرت و پرت نگو منهتن راحت گالاکتوسو میزنه و کامل غیر قابل نابودیه منهتن تمام قدرت های شش سنگو در مقیاس بالاتر داره و شش سنگ روش ابدا اثر نداره اتفاقا تانوسه که جلو منهتن هیچی نیست در ضمن دارکساید اصلی راحت گالاکتوس جهنمی روهم میزنه منهتن هم همینطور لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 29, 1399

           چی داری میگی
           گالاکتوس جهنمی پرزنسم نابود میکنه اگه انرژیشو ازاد کنه
           منهتن ببینتش فرار میکنه دارکساید هم همین طور
           چرتو پرتم تحویل نده
           بابا منهتن فوقش تمام قدرتش به سنگ زمان برسه
           مقیاس بالاتر کلا خودش قبول نمیکنه😂😂😂
           اثر میکنه که منهتن شانسی جلوش نداره😂😂😂
           بابا گالاکتوس جهنمی میشینه با والای همگان چای میخوره بعد منهتن دارکساید میکنی؟؟
           گالاکتوس فوت کنه پودر میشن

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           گالاکتوس جهنمی جلو منهتن و دارکساید اصلی هیچی نیست هیچی و اینکه منهتن قطعا از تانوس با شش سنگ قویتره والای همگانم با پرزنس برابره لطفا تایید کنین لطفا

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 30, 1399

           تو میشناختی گالاکتوس جهنمی رو این حرفو نمیزدی
           دارکساید گالاکتوس معمولیو به زور شکست داده
           حالا نسخه جهنمیشو ببینه از شخصیت بودن بازنشسته میشه
           منهتنم که خودکشی میکنه
           و cbrگفته که تانوس راحت منهتنو نابود میکنه
           والای همگانم از پرزنس قوی تر ک البته با حرمت تره😂

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           نیست والای همگان و پرزنس برابرن و نسخه جهنمی گالاکتوس هم جلو منهتن هیچی نیست هیچی و پرزنس هم از والای همگان شجاعتر هم باحرمت تره لطفا تایید کنین و سنگا رو منهتن اثر نداره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           سی بی آر در یک مقاله یگه گفته تانوس از منهتن حتی با شش سنگ ضعیفتره و درست هم گفته ولی اون یکی مقاله ای که تو گفتی غلط محض بود لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 27, 1399

           حرف از اون مقاله چرند کامیکان نزن که سی بی آر در یک مقاله یا چند تا اون مقاله رو نقض کرده و منهتن رو از تانوس با شش سنگ قویتر دونسته از گالاکتوس هم همینطور پس چرت نگو گالاکتوس نهایتا 5 دقیقه جلو منهتن دوام بیاره لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 29, 1399

           چرته که بهترین سایت راجب به کامیک فیلم انیمیشن تو جهانه؟؟
           بابا چرتو پرت نگو بت میخندن
           لطف کن اسم مقاله رو بگو که منهتنو برتر از تانوس دونسته
           گالاکتوس راحت با فوت کردن نابود میکنه منهتن و دارکسایدو خیلی راحت

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           جناب حرف الکی نزن منهتن و دارکساید اصلی با فوت گالاکتوسو میزنن قطعا از اون گالاکتوس جهنمیت هم خیلی قویترن لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 30, 1399

           آقا برای چی کامنت های من تایید نمی شه

           پاسخ

          • زهرا اکیما در پاسخ به Maker

           دی 30, 1399

           سلام،
           همونطور که قبلا هم اعلام شد، کامنت‌ها با سخت‌گیری بیشتری تایید میشن و طی چند روز گذشته کامنت‌های دوستانی که زیر این مقاله مدام از الفاظ تمسخرآمیز استفاده می‌کنن و آداب بحث کردن رو رعایت نمی‌کنن حذف میشن.

           البته منظور من فقط کامنت‌های شما نبود.

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به زهرا اکیما

           بهمن 1, 1399

           ممنون بابت پاسخگوییتون

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           دی 22, 1399

           بله درست می‌فرماید

           پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 16, 1399

         بفهمممم سنگا رو دارکساید کار نمیکنه تانوس فن

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 17, 1399

          تو ام بفهمممممممم که خیلیم خوب حتی قوی ترم کار میکنه
          دیسی فن نوب

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           درکل واقعا ذره ای نمیشناسی دیسی رو دیسی خیلیم عالیه و منهتن و دارکساید غیر قابل نابودین و سنگا روشون اثر نداره ابرمتعصب این تویی که دیسی رو نمیشناسی ای نوب لطفا اینو تایید کنین

           پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 16, 1399

         وقتی به گفته خودت اطلاعاتی از دیسی نداری و مطمعن هستم از این دو هیچی نمیدونی حق نظر دادن درمورد دیسی نداری دیسی عالیه و تو ‌ نه دارکساید رو میشناسی نه منهتنو پس حق نظر دادن نداری درمورد چیزی که نمیدونی نمیتونی نظر بدی

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 17, 1399

          نوب الممنین من قبلا دیسی فن بودم😐
          چجوری نمیشناسم؟؟؟؟
          از تو بیشتر میشناسمشون
          دیسی ارزششو نداره کلا که مقایسه بشه
          پس شمارا عقل و مارا ثروت

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           آره باشه تو دیسی فن بودی که گالاکتوس رو با لوسیفر مقایسه میکنی تو سوپر مارول فنی برو با گالاکتوست خوش باش لطفا اینو تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 29, 1399

           بودم میگم نه اینکه هستم
           گالاکتوس جهنمی دیسی فن نوب.
           حتی پرزنسم نابود میکنه
           تایید کنین

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           دی 29, 1399

           باز هم مطالب طنز 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
           گالاکتوس پرزنس رو میزنه خخخخخخخخخخخخ
           حق نگو جان من حق نگو وایییییییی نابود شدم
           گالاکتوس جهنمی پرزنس رو میزنم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
           خدای من تو دیگه کی هستی

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           مارولی نوب بفهم نسخه جهنمیش هم جلو دارکساید اصلی و منهتن اصلا دوام نمیاره لطفا تایید کنین اونهم گفت نوب

           پاسخ

         • الهام در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 17, 1399

          اقا بحث های بی مورد برای چی؟
          شما اگر جوابه ایشون رو ندید ایشون هم وقتی میبینه که هیچ جوابی ندادید جوابتون رو نمیده
          خواهشا بس کنید
          این سایت عمومی هست و شما با ایشون بحث نکنید
          ممنون

          پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به abas

     دی 13, 1399

     البته دارکساید اصلی به تنهایی از تانوس با شش سنگ قویتره

     پاسخ

     • abas در پاسخ به دکتر منهتن

      دی 14, 1399

      دارکساید اصلی برابره نه قوی تر
      شاید یکم قوی تر باشه
      من کلا۵۰به۴۹به نفع دارکساید اصلی میدونم
      ولی تانوس بازم قابل پیشبینی نییت دیدی یدفه زد نابودش کرد

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 14, 1399

       نه اختلاف بیشتر از ایناست

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 16, 1399

        نه همینه که من گفتمه اختلاف خیلی کمه

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 16, 1399

         خیر خیلییی بیشتر از ایناست چون سنگا رو دارکساید اصلی کارنمیکنن

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 17, 1399

          هی
          نوب السنتر بی وجود منو بن کرده
          فکر نکنید که اونجا بی جواب موندید اگه بن نمیشدم همتون با جواب میرفتید خونتون
          اخه کی گفته کار نمیکنه؟؟؟؟
          حالا سنگا رو ادمای قوی تر قوی ترم عمل میکنه
          زد گالاتوسو ترکوند حالا دارکساید بماند

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           نوب تویی اتفاقا اگه میومدی آنچنان ضایع میشدی ابر متعصب حرف دهنتو بفهم لطفا اینو تایید کنین سنگا روی منهتن و دارکساید اثر نداره همه میدونن جز تو که خیلی نوبی خواهشا اینو تایید کنین

           پاسخ

        • زهرا اکیما در پاسخ به abas

         دی 16, 1399

         سلام،
         جناب abas من و همکارانم چندبار تا حالا به شما تذکر دادیم که آداب بحث و گفتگو رو رعایت کنید؛ هیچ اشکالی نداره که شما نظری مخالف نظر دوستان داشته باشید، اما اینکه با حرفای تندتون قصد تحمیل نظرتون رو به بقیه دارید جالب نیست و فقط باعث جر و بحث‌های بی‌نتیجه میشه.
         ما تمام تلاشمون رو میکنیم تا فضای مناسبی برای کاربرها فراهم بشه که بتونن بحث داشته باشن، اما متاسفانه بحث این مقاله بین شما و بقیه دوستان از شکل گفتگو و رد و بدل کردن نظرات مختلف خارج شده و بیشتر کامنت‌ها توهین و مسخره کردن طرف مقابل هست.
         من از شما و بقیه دوستان خواهش میکنم یک مقدار منعطف‌تر با این بحث برخورد کنید و کار ما رو تو تایید کامنت‌ها سخت‌تر نکنید.
         ممنونم.

         پاسخ

         • abas در پاسخ به زهرا اکیما

          دی 17, 1399

          اوکی
          ولی بستگی به نحوه نظر دادن اون شخص داره که چجوری صحبت کنه تا منم اونجوری صحبت کنم

          پاسخ

      • سیسکو رامون در پاسخ به abas

       دی 16, 1399

       خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

       پاسخ

      • کمیک فن در پاسخ به abas

       دی 24, 1399

       بابا دارکساید اصلی رو فقط فرشتگان مقرب ، لوسیفر ، میکائیل و پرزنس میتونه شکست بده داداش

       پاسخ

       • abas در پاسخ به کمیک فن

        دی 27, 1399

        هان؟؟؟
        برادر با بشکن تا حالا کی نابود نشده این دومیش باشه؟؟؟
        حالا بهدغیر از بشکن دلایل زیاد دیگه ای هم هست(تو دنیای بیطرف مقایسه کردم)

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 27, 1399

         در دنیای بی طرف هم شش سنگ رو منهتن و دارکساید کارایی نداره

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 30, 1399

          اتفاقا کارایی داره

          پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 30, 1399

          کار میکنه

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           خیر ابدا کار نمیکنه ابدا لطفا تایید کنین

           پاسخ

         • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 30, 1399

          به نظر من شاید در دنیا دی سی هم کارایی داره چون اون اتفاق در کراس اور اتفاق افتاد
          در دنیای بی طرف هم کاراییش بستگی به این داره که کراس اور رو قبول داشته باشیم یا نه چون دستکش در اون کراس اور بیرون از مارول کارایی نداشت پس در دنیا های دیگر حتی بی طرف هم کارایی نداره که من قبول ندارم به خاطر همین به نظرم دستکش در بقیه دنیا ها کاربرد داره

          پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 28, 1399

         فرشتگان و دارکساید با شش سنگ ککشون هم نمیگزه لطفا تایید کنین

         پاسخ

    • سیسکو رامون در پاسخ به abas

     دی 16, 1399

     باو عباس تو توی ایرونی سنتر هم ضایع شدی
     اخه تانوس پرتوی امگا داره یا مادرباکس داره یا معادله ضدحیات داره
     عزیز من توی همین سایت دسکش با مادر باکس مقایسه شده که برابر شده و اینکه دارکساید با معادله ضدحیات روی کل ارتش تانوس تسلط پیدا میکنه و بدست میگیردشون
     دوما اینکه فقط ابونی ماو و بلک اردر چکار میخان بکنن جلوی استپن ولف و کالیباک و دیساد

     پاسخ

     • abas در پاسخ به سیسکو رامون

      دی 17, 1399

      من کی گفتم تانوس پرتو امگا و…..داره؟؟؟؟
      تانوس اصلا قدرت داخلی نداره
      داره ولی به ندرت حتی اصلا استفاده نمیکنه
      همین قدرت معادله زندگیو سنگ ذهنم داره
      به نظرت تانوس نمیتونه خوده دارکساید و ارتششو به کنترل بگیره؟؟؟
      یکی از قوی ترین شخصیت فرقه سیاه
      همونیه که قدرت مگینتورو داره اسمشو یادم رفت(البته این همچی رو میتونه کنترل کنه)همین یدونه برای کل فرماندهان دارکساید بسته استپن وولف به نظرت اگه توسط همین برداشته بشه میتونه کاری کنه یا همزمان کل فرماندهانشو؟؟؟
      بعدش تانوس با ارتش خودش خوده دارکسایدو نابود میکنه(اسم اون یارو ماو بود الان یادم اومد)حالا من تمام سنگو وسط نیاوردم فقط سنگ ذهن بود وگرنه با همش استفاده میکرد از دارکساید اتمم نمیموند(دقت کن که تو دنیای بی طرف حساب کردم اینارو اینو گفتم چون تو نوبی)
      ببین من ضایع شدم؟؟؟؟یا شما؟؟؟
      حالا من حتی جوابم ندادم ضایع شده بودید
      فکر میکنی اونجا جوابتو ندادم من ضایع شدم؟؟؟؟
      نه خیر اومین نوبتون بن کرده
      الانم که تو ام اینجا ضایع شدی

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 17, 1399

       عجبا ارتش تانوس خیلی از مال دارکساید ضعیفتره کلا سطحش پایین تره کاربر رامون جواب این ابر متعصب رو ندید بذارید واسه خودش تا سال دیگه چرت و پرت بگه بذارید بگه تانوس لوسیفر رو میزنه منم اولاش باهاش بحث کردم چون فکرمیکردم بویی از منطق برده ولی نه انقدر تعصب داره که اومده میگه گالاکتوس با پرزنس و لوسیفر مقایسه میشه لطفا اینو تایید کنین

       پاسخ

     • الهام در پاسخ به سیسکو رامون

      دی 17, 1399

      جناب لطفا بس کنید
      ایشون نزدیک به ۱ماه است که بحث میکنند و مطمعنن ول کن نیستن ظاهرا
      اما شما میتونید به بحث خاتمه بدید

      پاسخ

  • abas در پاسخ به تانوس دوست

   دی 12, 1399

   چون دارکساید حالت سینمایی نداره اونو از حالت کامیک مقایسشون کردن
   ایشالا در ۲۰۲۱دارکسایدم میبینیم
   و مطمعنا در سینما از تانوس که درحال حاضر قوی ترین شخصیت در دنیای سینمایی
   هست قوی تر و با اراده تر و با بهترین دیالوگ و با بهترین قدرت رهبری استراتژیک و هوش نشونش نمیدن که تانوس اولین شخصیت تو دنیای سینمایی بود که همه اینارو داشت

   پاسخ

  • داک ساید دوست در پاسخ به تانوس دوست

   دی 21, 1399

   اقایه تانوس دوست به این دلیل که دارک ساید هنوز تو سینما نیومده بعدشم تانوس تو کمیکم از دارک ساید ضعیف تره

   پاسخ

 12. Maker

  آذر 25, 1399

  الان گالاکتوس در قویترین حالت خودش ( مثلا ۲۰ تا سیاره رو بلیعده ) می‌تونه با دارک‌ ساید اصلی مقایسه بشه
  و در رتبه بندی بین آنتی مانیتور گالاکتوس دورمامو و داک ساید اصلی کدوم قویتر هست

  پاسخ

  • abas در پاسخ به Maker

   آذر 26, 1399

   گالاتوس با اختلاف

   پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به Maker

   دی 4, 1399

   دورمامو
   دارک ساید اصلی
   گالاگتوس
   آنتی مانیتور

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به امیررضا

    دی 17, 1399

    ببینید دارکساید اصلی از دورمامو قویتره گالاکتوس هم از آنتی مانیتور ضعیفتره

    پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به Maker

   دی 4, 1399

   گالاکتوس ابرقدرت اصلا در حد دارکساید اصلی که با دکترمنهتن برابری میکنه نیس!!!
   در مورد رتبه بندی:1_دارکساید اصلی
   2_آنتی مانیتور
   3_گالاکتوس_دورمامو(تا حدودی گالاکتوس )

   پاسخ

   • abas در پاسخ به تحلیل گر

    دی 12, 1399

    گالاتوس کلا باید رتبه۱داشته باشه چرا؟؟
    شما اونو دست کم گرفتین
    اون به افرادی مثل موج سوار نقره ای قدرت خداگونه داده که تو قدرتمندترینا موج سوار نقره ای دیده میشه درحالی که هیچ کدوم از اینا این کارو نکردن(دورمامو دارکساید انتی مانیتور)اگر به کسی که قدرت خداگونه بده مطمعنا خودش خداست و میتونه همچی رو نابود کنه
    حالا از دارکساید یه بار شکست خورده که اونم گالاتوس انرژی انچنانی نداشت
    اگه داشت که نمیرفت سیاره دارکسایدو بخوره
    پس انرژی نداشت به همین خاطر شکست خورد اونم به سختی حالا انرژی نداشت به سختی شکست خورد اگه داشت کلا دارکساید محو میشد
    انتی مانیتورو که دارکساید شکستش داده پس از دارکساید ضعیف تره(یک بار شکست نخورده چندین بار شکست خورده)دورمامو هم که هیچ اصلا اون پوچه اون با یه سنگ ابدیتم راحت شکست میخوره اون جای خود
    ولی گالاتوس از همشون قدرتمند تره و دلیلشم گفتم
    حالا اینم گفته ۲۰سیاره خورده پس انرژی کاملو داره میزنه هر سه تاشونو یه جا شکست میده
    تو فکر میکنی ضربات مشت یا هر چیزه دیگه انتی مانیتور یا دارکساید روش اثر میکنه؟؟؟؟فکر میکنه اشعه امگاش رو گالاتوس اثر میکنه؟؟؟؟فکر میکنه تله پورت شدنش فایده ای داره؟؟؟فکر میکنی میتونه ذهنشو با سلاح معادله زندگی بدست بیاره؟؟؟فکر میکنه با مادرباکس ها اکه سرعت قدرتش زیاد بشه رو گالاتوس که میتونه بزرگترین ستاره کشف شده جهان هستیو بگیره تو دستش بهش اثری کنه؟؟؟
    فوت گالاتوس حکم طوفان رو برای اینا داره
    حالا دارکساید یه بار شکستش داده اونم شانسی حتما اگه یه بار شکست خورده باشه یعنی ضعیف تره؟؟؟؟؟میلیاردها برات دلیل گفتم حالا دارکساید که از دورمامو و انتی مانیتور قویه اون یکیارو نگفتم

    پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به abas

     دی 13, 1399

     دارکساید اصلی از آنتی مانیتور قویتره و آنتی مانیتور از گالاکتوس قویتره پس قطعا اشتباه میکنی و بعدم دارکساید خیلیییییییی قویتره مثل پشه درمقابل فیل ارتشش هم اصلا جلوی ارتش دارکساید عددی نیست

     پاسخ

     • abas در پاسخ به دکتر منهتن

      دی 14, 1399

      چی داری میگی
      گالاتوس رفته بود سیاره گالاتوسو بخوره ولی دارکساید اصلی چون اونجا بود به سختی هزاران سعی تلاش کرد تا اینکه گالاتوس چون انرژی کافی نداشت قید اون سیاررو زد(اما شکست نخورد فقط رفت)خب دارکسایدم که از انتی مانیتور قوی تره
      من گالاتوسو با اختلاف خیلی کم تو رتبه اول میدونم
      در ضمن نه سرعت دارکساید نه ضربات دارکساید نه اشعه امگا دارکساید هیچ اثری رو گالاتوس نداره
      گالاتوس رفت چون هم انرژی نداشت هم گشنه بود
      وگرنه اگه انرژی کافی داشت برای چی میرفت میزنه دارکسایدو له میکرد دیگه
      دورمامو هم که هیچ

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 14, 1399

       اتفاقا شکست داد گالاکتوسو و آنتی مانیتور هم گالاکتوسو میزنه و دارکساید اصلی از هردو قویتره

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 16, 1399

        چون رفت همه فکر میکنن شکستش داده
        شرکت مارول قبول نکرد که دارکساید گالاکتوسو شکست بده(تو کامیک مشترک نه کراس اورد)

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 16, 1399

         من کاری ندارم مارول اینکارو کرد درکل کراس اور ها زیاد معتبر نیستن بعدم ربطی نداره درهرصورت شما نمیتونی کسی که بدست ثور کشته شد رو با یک انرژی که شکل و فرمی نداره و تقریبا با لوسیفر و میکائیل مقایسه میشه رو بیای با یه بلعنده جهان مقایسه کنی

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 17, 1399

          تو کراس اور نبود تو کامیک مشترک دیسی و مارول بود
          اصلا کراس اور کلا رسمی و معتبر نیست
          بدست رون کینگ تور که قوی ترین نسخه توره خب تور تو این نسخه به راحتی میتونه دارکساید اصلیو نابود کنه
          پس منهتن بماند
          با لوسیفر و میکاییل مقایسه میشه؟؟؟دقیقا کجا؟؟؟
          تو دهنت داری میگی بلعنده
          سیارات
          جایی که منهتن زندگی میکنه
          رو به راحتی میخوره چون غذاشته و با سلاحی که داره قادرمطلق میشه
          تو نسخه جهنمیشو در نظر بگیری حتی با لوسیفر برابری یا برتری هم میکنه
          نسخه جهنمیش کاملا قادر مطلق قدرت مطلق و دانای مطلقه(البته حاضر مطلقو نمیدونم)حالا دیگه سلاحه مخصوص خودشو استفاده کنه دیگه هیچی از دیسی هیچی نمیمونه
          اگه قرار باشه منهتن و دارکسایدو تو رتبه بندی قرار بدیم یا انتی مانیتور
          چون اینا تو قوی ترین نسخشونن(البته تنها نسخه)با اختلاف گه دارکساید اصلی رتبه ۲رو داره و با گالاتوس جهنمی که رتبه اولو داره
          من۹۹به۹به نفع گالاتوس جهنمی میدونم
          اگه بشناسیدش دیگه حرفی از منهتن نمیمونه

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           ابر نوب متعصب اگه ذره ای فکرکنی میفهمی گالاکتوس شانسی جلوی منهتن و دارک ساید اصلی نداره هرجور دوست داری فکرکن منم جواب کسیرو که بدون ذره ای اطلاعات از قدرت شخصیت های دیسی و خود دیسی نظر میده رو نمیدم
           همه دلیل آوردیم چرا منهتن قویتره منهتن غیر قابل نابودی و حاضر مطلقه پس با نابودی یک سیاره ککش هم نمیگزه لطفا اینو تایید کنین

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           البته از کسی که گالاکتوس رو با فرشته مغضوب برابر بدونه بیش از این انتظار نمی

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 27, 1399

           البته از کسیم که منهتن و دارکسایدو غیرقابل نابودی بدونه از این بیشتر ازش انتظار نمیره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 27, 1399

           منهتن و دارکساید غیر قابل نابودین لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 27, 1399

           تو شماره واتساب بده که ضایعت کنم لطفا سایت پروشات قبول بکنه ایشون شماره داد تائید بشه.
           اگه نیای یعنی قبول کردی داری اشتباه می کنی.

           پاسخ

          • batman در پاسخ به batman

           دی 29, 1399

           چی شد ترسیدی؟ من هزاران دلیل برای بی ارزش کردن حرف های تو دارم.

           پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 14, 1399

       خوب حتی گالاکتوس ابر قدرت جلو منهتن و دارکساید اصلی عددی نیست

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 16, 1399

        بابا گالاتوس با سلاحی که داره
        به دادگاهو و لوسیفر و اینجور چیزا نزدیک میشه قدرتش
        بعد میگی منهتن و انتی مانیتورو دارکساید اصلی میزننش؟؟؟
        تخخخخخ

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 16, 1399

         وای این عجب افراطی هست لوسیفر 280 تا گالاکتوس نمیتونن نزدیک لوسیفر بشن منهتن با دادگاه برابره و راحت گالاکتوسو میزنه اینو همه قبول دارن جز تو که خیلییی متعصبی

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 17, 1399

          افراطی نوب متعصب
          گفتم با سلاح
          البته اگه انرژیش کامل باشم اینجوری میشه دیگه سلاح داسته باشه چی میشه
          نسخه جهنمیشو نمیگم چون واقعا دلم برای دیسی میسوزه

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           چرا دلت نسوزه چون دیسی شخصیتایی داره که با یه اشاره گالاکتوس جهنمی رو نابود میکنن لطفا اینم تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 27, 1399

           اره البته اگه کسی زنده بمونه

           چون هیچ شخصیتی چه مارول چه دیسی حتی نمیتونن یه خط به کالاکتوس جهنمی بزنن
           تایید کنید

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 27, 1399

           همون منهتن راحت گالاکتوس جهنمیت رو میزنه لوسیفر با یه اشاره نابودش میکنه متعصب لطفا تایید کنین

           پاسخ

  • امیرعلی در پاسخ به Maker

   دی 6, 1399

   دارکساید اصلی دورماموی دنیای دیسی بحساب میاد چون مثل دورمامو مولتی ورس خودش رو داره

   پاسخ

   • abas در پاسخ به امیرعلی

    دی 12, 1399

    پس یعنی دارکساید به راحتی شکست میخوره
    چون دورمامو از دکتر استرنج در عرض چندثانیه شکست خورد
    خب در واقع تانوس دیسی حساب میشه چون تانوس میلیاردها کهکشانو نابود کرده که دارکساید از اون غافله میلیاردها سیاره موجوداتی که روش زندگی میکردنو نابود کرده
    در ضمن تانوس تسخیر کننده نبود به تعادل رسوندن جهان بود اگه تسخیر کننده بود مثله دارکساید اون موقع تو شرارت و بی رحمی دارکساید حتی ناخون تانوسم نبود حالا تانوس تسخیر کننده نیست به تعادل رسوندن جهانه که تو لیست بی رحمی ها دیده میشه اسمش و حتی رتبه بالایی هم داره
    ولی حساب کن که تسخیر کننده بود اون موقع چی میشد به نظرت؟؟

    پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به abas

     دی 13, 1399

     خیر دارکساید اصلی و حتی دارکساید کلون از تانوس قویترن و دارکساید اصلی از دورمامو قویتره

     پاسخ

     • abas در پاسخ به دکتر منهتن

      دی 14, 1399

      دارکساید کلون ابدا
      حتی تانوس با دستکش با دارکساید اصلی برابری میکنه
      دورمامو هم که هیچ اونو تو این شخصیتا شخصیتی نمیبینم

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 14, 1399

       چرا تانوس اگه شش سنگو داشته باشه دارکساید کلون هم مادرباکس هارو داره و صندلی موبیوس اما اگه شش سنگ و مادرباکس هارو حساب نکنیم قطعا دارکساید کلون قویتره

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 16, 1399

        خب ببین مادرباکس اصلا تو قدرتمندترین سلاح های کامیک دیده نمیشه
        فوقش یکم از قدرتشو بیشتر کنه که یکم اختلافو کم کنه با تانوس
        خب اگه بدون سلاح حسابشون کنیم دارکساید برندست چون امگا و سرعت و قدرت داخلی داره خب اینام به هرحال سلاح حساب میشن دیگه
        اگه اینارم حساب نکنیم ۵۰به۴۹به نفع دارکساید میشه
        ولی اگه سلاح ها باشه۵۸به۴۰به نفع تانوس میشه

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 16, 1399

         برو درمورد مادرباکس ها بخون اونا خیلییی قوین و با شش سنگ تقریبا برابرن من هردو رو میشناسم دارم میگم تقریبا

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 17, 1399

          ببین مادرباکس ها حتی باهم متحدم بشن با دستکش برابر نیستن
          چون همون قدرتو دستکشم داره و معادله زندگی هم همین طور
          من خوندم و میشناسم که میگم ضعیفه ولی از نظر من تو در مورد سنگا و دستکش بخون

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           نوب متعصب اصلا ایندو رو نمیشناسی مادرباکس ها با اتحادشون مقداری از دستکش بینهایت ضعیفترن و معادله ضد زندگی قویتره خواهشا اینو تایید کنین

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           یه جوری میگه دربارش خوندم آدم فکر میکنه چقدر اطلاعات داره. تو تنها چیزی که دربارش اطلاعات داری تانوسه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به امیررضا

           دی 18, 1399

           بله کاملا درست میگین

           پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به abas

     دی 13, 1399

     تو واقعا مارول فنی خیلیییییییی کسی که بگه اگه تانوس تسخیر کننده باشه دارکساید جرم ناخنش نیست تانوس اگه تسخیر کننده هم باشه باز میزان شرارت در برابر دارکساید چیزی نیست عه بس کن دیگه هر دو هفته یکبار میای یک شخصیتی از دیسی رو خراب میکنی که مارول و تانوسو قوی جلوه بدی ای بابا دست بردار دارکساید معادله ضد زندگی داره که از دستکش بینهایت قویتره!!!!!! دست بردار اول میای به پرزنس میگی بی حرمت!!!!!!!!!!!! خیلییییییی قوی و با والای همگان قویتر و تازه با حرمت تره بیاندرها تمام مارولو از دم تیغ گذروندن و والای همگان هیچ کاری نکرد!!!!
     لوسیفر راحت 50 تا دادگاه روهم میرنه راحت

     پاسخ

     • abas در پاسخ به دکتر منهتن

      دی 14, 1399

      مهم نیس چی فنم
      ولی تانوس اگه تسخیر کننده بود
      رو سفینه و ارتششو تقویت میکرد چون انواع سیاره های قدرتمند وجود داده که باید تسخیر کنه پس همچیشو ارتقا میده
      شرارتم که معلومه حالا هیچ کار نکرده شرارت حسابش میکنن ولی حالا تسخیر کننده بود چی؟؟؟؟
      میلیاردها موجود میلیاردها سیاره و کهوشان که حالا هم نابود کرده اما تسخیر میکنه
      معادله ضد زندگی مقابل دستکش هیچی نیست
      چون با دستکش با یه بشکن نصف کل جهان و هرکسیو نابود میکنه
      اما معادله زندگی فقط طرفو مغزشو در اختیار میگیره نمیکشه که اونم رو هرکسی کار نمیکنه
      با والای همگان که اصلا قابل مقایسه نیست من خجالت میکشم میگم پرزنس😂😂😂😂
      خیلیم بی حرمته کسی که خودش بره یه شخصیتو زندانی کنه با کسی که نشسته فقط داره نگاهدمیکنه مقایسه میکنی؟؟؟؟؟
      چون میتونست چندین دنیا از مارول و حتی بزرگ تر و قوی ترو خلق کنه و اصلا به……….نیست
      ای متعصب نوب مطلق
      لوسیفر پشم دادگاه زندگیم نیست

      الان چندتا از برو بچ نوب السنتر میان اینجا این کامنتو میبینن میگن
      ای وای عباس گفت پشم دادگاهم نیست
      اون یه نوبه اون کامیک خون نیست اون اطلاعات نداره و……
      ولی همه برو بچ بدونن تا اخر قطره خون جوابتونو میدم تا اخر عمر

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 14, 1399

       آره هردو پرزنس و والای همگان برابرن ابر متعصب

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 16, 1399

        نع نع برابر نیستن ابدا
        حتی اسم والای همگانم باشکوه تره

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 16, 1399

         انقدر بی منطق نباش مگه به اسمه ؟؟؟

         پاسخ

        • Maker در پاسخ به abas

         دی 16, 1399

         جمع کن دیگه بابا همه می‌دونن پرزنس و والای همگان به یک اندازه قدرتمند هستند
         برو قدرت های والای همگان رو بخون بعدشم قدرت های پرزنس رو بخون میبینی هر دو به یک اندازه قدرتمند هستند بعدشم پرزنس پلات داره که می‌تونه قدرتش رو از والای همگان بیشتر. بکنه این پلات که پرزنس داره بر روی همه هم کاربرد داره حالا میخوای قبول من میخوای هم نکن

         پاسخ

         • الهام در پاسخ به Maker

          دی 17, 1399

          اقا شما بحث نکنید
          من به خاطر بحث اقای عباس زیاد فعال نمیشم ولی به نظرم نیازه که بگم بهتون
          لطفا دیگه بس کنید
          مطمعنن به غیر از من کسان دیگه هم هستن که به خاطر ایشون اینجا نمیان
          لطفا شما بحث رو به خاتمه بکشونید و خاتمه بدید لطفا

          پاسخ

         • abas در پاسخ به Maker

          دی 20, 1399

          خب قدرتاشونو خوندم ولی قدرتای وان اباو ال بیشتر بود
          اون پلاتم بدرد بتمنتون میخوره که شاید اونو بندازه اون ور
          حالا از اون پلات استفاده کنه بشه پرچک والای همگان😂😂😂😂

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 24, 1399

           خیر برابره چون هم پلات داره هم حاضر مطلقه هم دانای مطلق هم غیرقابل لمس هم قادرمطلق هم پلات بینهایت داره ایندو برابرن

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 27, 1399

           البته اینو وان اباو الم داره
           ولی والای همگان غیرقابل دیده که پرزنس از این غافله
           این کمک میکنه که والای همگان بدون اینکه دیده بشه همرو راحت بکشه
           اینو تایید کنید

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 27, 1399

           پرزنس هم غیر قابل دیدنه و پرزنس و والای همگان برابرن
           لطفا تایید کنین

           پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 14, 1399

       خوب حرفت اشتباهه در ضمن حرف دهنتو بفهم و به یه سایت توهین نکن وقتی حرف اشتباه میزنی باید انتظار مخالفت هم داشته باشی

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 17, 1399

        خب همه نوبن دیگه حتی ادمینشونم نوبه😐
        اومده بن کرده از ترسش😐
        اخه نیست که همتونو ضایع کردم سره اون
        حرفم حقیقته اشتباه نیست
        😂😂😂😂

        پاسخ

        • batman در پاسخ به abas

         دی 17, 1399

         من دیگه بهت کامنت نمیدم حرفم با ادمین این سایت:
         خیلی از افراد برای اینکه این کاربر abas بهشون حمله نکنه اصلا اینجا کامنت نمیدن.
         خب بقیه حرفم با abas ببین دوست عزیز بعضی وقت ها انسان اشتباه می کنه الان شما هم اشتباه کردی و همه دارن به شما میگن اما شما قبول نمی کنی به من دیگه ربطی نداره شما دوست داری به یک چیز اشتباه خودتو تحمیل کنی.
         ادمین اون سایت نوبه؟ پس میشه بگی کی نوب نیست؟
         دیگه واقعا که شما دلیل نداری چرا به دیگران توهین می کنی؟
         برو با خودت خوش باش اصلا برو برای خودت سایت بزن بشین برای خودتم کامنت بده مگه ما نوب نیستیم؟ پس چرا با ما بحث می کنی اصلا ما دوست داریم نوب باشیم شما برو برای خودت سایت بزن بشین هر چی می خوای بنویس چون در حالت های دیگه فقط به دیگران آسیب میزنی.

         پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 17, 1399

         نه خیلیم با اطلاعاتن تو هیچ شخصیتیو نمیشناسی تانوسو از همه قویتر میدونی لطفا تایید کنین

         پاسخ

        • امیررضا در پاسخ به abas

         دی 17, 1399

         تو همه رو ضایعه کردی؟؟برو بابا بچه تا دو روز پیش هیچی نمی دونستی حالا اومدی مارو ضایعه کنه. همه بع تو خوب هان؟؟؟ ادمینش نوبه؟؟ اون بخواد حرف بزنه که دیگه جرئت نمی کنی بیای یه جا نظر بدی. داداش اون حقیقت نیست توهم و وهم تویه

         پاسخ

    • batman در پاسخ به abas

     دی 13, 1399

     حالا که تو ایرونی سنتر هم ضایع شدی کدوم طرف دوباره فرار می کنی ثانوس پرست 🤣😂😂😂😂🤣😂🤣😂😂😁😁😆😆

     پاسخ

     • الهام در پاسخ به batman

      دی 17, 1399

      من شمارو میشناسم و لطفا دیگه بس کنید خواهش میکنم

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به الهام

       دی 17, 1399

       اینو به عباس بگید

       پاسخ

      • batman در پاسخ به الهام

       دی 17, 1399

       من که دیگه اتمام حجت کردم.

       پاسخ

    • رهام در پاسخ به abas

     دی 17, 1399

     عباس جان دورمومو از استرنج شکست نخورد بلکه شکستو پذیرفت چون که استرنج یه چرخه ی زمان درست کرده بود وگر نه دورمومو خیلی قدرتمنده

     پاسخ

     • abas در پاسخ به رهام

      دی 20, 1399

      ببین شکست خورد دیگه
      خب شکستو پذیرفت یعنی چی؟؟
      یعنی فهمید که شکست خورد
      به اون میگن شکست خوردن
      اسم اونم جنگ و زمان ابدیه
      یه حالت از چند حالت سنگ زمانه
      که ای قدرتمندترین و کار امد ترین حالتشه

      پاسخ

 13. ناشناس

  آذر 23, 1399

  تانوس قدرت مند تربن شخصیت ماروله؟؟؟
  تا بوده و نبوده همیچ کس نمیتونسته گالاکتوسو بزنه!!! کره ی زمین و بقیه ی سیاره ها برای گالاکتوس حکم ناهارشو داره که راحت میتونم اونو به بلعه !!! حتی سوپرمن هم که از نور خورشید تغزیه می کنه ، اگه کالاکتوس خورشید رو بخوره دیگه سوپر من قدرتی نداره سفینه ی دارک ساید هم جلوی تانوس چیزی نیس چون تونا رو هم میتونه بخوره تانوس قوی ترین شخصیت دی سی و ماروله هیچ کسی مقابلش نیس و تو بازیه لگو مارول هم دیدیم که برای شکست دادنش مجبور شدن از مسخره ترین کار ها انجامش بدن که اگه اون بازی به صورت فیلم بود هیچ کی بخاطر پایانش حتضر به خریداریش نمیشد
  دارکساید تو خیلی از انیمیشن های دی سی میخواس با گرفتن هسته ی زمین برای خودش صلاح یا نمیدونم به هر خال می خواس با هسته ی زمین دنیا رو تساحب کنه در صورتی که گالاکتوس هر جایی رو بخواد خیلی راحت میتونه بخوره و حتی بشکونه
  پس چرا میگید قوی ترین ها تانوس و دامسایدن؟؟

  پاسخ

  • Batman در پاسخ به ناشناس

   آذر 23, 1399

   راحت می تونم 30 تا شخصیت نام ببرم که گالاکتوس له می کنن. درضمن در یک کمیک مشترک از مارول و دی سی دارک ساید گالاکتوس شکست داد.

   پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به ناشناس

   آذر 23, 1399

   آرام برو ما هم بیایم
   هیچکس گالاگتوس رو نزده؟؟ کمیک نخواندی؟؟ الکی حرف نزن وقتی نمی دونی.
   هزاران شخصیت هستند که گالاگتوس باید جلوشون لنگ بندازه، کسانی مثل فرانکلین ریچاردز، فینیکس،ثور،رون کینگ ثور، ابدیت، بینهایت و… که گالاگتوس انگشت اونها هم نیست
   کو اگه میدونستی دارک ساید اصلی کیه حرف نمی زدی طوری بود که پرزنس خودش دستگیرش کرد.

   پاسخ

 14. امیررضا

  آذر 20, 1399

  یه سوال داشتم دارک ساید قویتره یا آپوکالیپس؟؟

  پاسخ

  • Batman در پاسخ به امیررضا

   آذر 20, 1399

   دارک ساید چون ارتش بسیار قدرتمندی داره. البته اپوکالیپس هم سواران خودشو داره اما دارک ساید هم جنرال های قدرتمند زیادی داره. من نتیجه جنگ 60 به 40 به نفع دارک ساید می دونم

   پاسخ

  • Maker در پاسخ به امیررضا

   آذر 20, 1399

   پارک ساید اصلی با اختلاف قوی ترهههههههههههههههههههه
   اما اگه کلون باشه بازهم میتونه شکست بده

   پاسخ

 15. Maker

  آذر 20, 1399

  یک سوال داشتم اینکه کازمیک امور سوپرمن می‌تونه ولای همگان رو شکست بده یا‌ نه

  پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به Maker

   آذر 20, 1399

   به هیچ وجه

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به امیررضا

    آذر 20, 1399

    ولی با داشتن پلات می‌تونه اندازه والای همگان قوی بشه اما شکستش نمیتونه بده

    پاسخ

  • abas در پاسخ به Maker

   آذر 22, 1399

   تو اصلا میدونی وان اباو ال کیه؟؟؟؟نمیدونی بگم همون پرزنس دیسیه قوی تر از پرزنسه
   خالق دنیای ماروله فوق قادر مطلق فوق حاضر مطلق فوق دانای مطلق اینا قدرتاشه حتی ۱۰ برابره قادر و دانا و حاضر مطلقه حالا قدرتاشو فهمیدی چیه حالا فهمیدم تو کی😐🤚🤦‍♂️

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    آذر 22, 1399

    خودمم می دونم تو یک سایت دیگه گفته بودن کازمیک می‌تونه پرزنس رو شکست بده خب منم فک کردم می تونه به اندازه ولای همگان قدرتمند بشه
    بعدشم ولای همگان فرقی با پرزنس نداره هر دوتا قادر مطلق هستن و به یک اندازه قدرتمند
    حالا کازمیک می تونه لوسیفر رو شکست بده یا نه ؟

    پاسخ

    • abas در پاسخ به Maker

     آذر 23, 1399

     کی گفته قدرتاشون برابره؟؟کسی که حتی دارکساید میتونه شکستش بده با کسی که همزمان با یه حرکت دیسیو مارولو محو میکنه مقایسه میکنی؟؟
     تنها شباهتشون خدا بودن این دنیاهاس
     شباهت دیگه ای ندارن والای همگان قدرتمند تر از پرزنسه حتی تو خوده دیسی قوی تر از پرزنس وجود داره که اسمشو یادم رفت

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      آذر 23, 1399

      عزیز من قادر مطلق با قادر مطلق چه فرقی داره

      پاسخ

      • abas در پاسخ به Maker

       آذر 25, 1399

       هیچ فرقی😐

       پاسخ

      • امیرعلی در پاسخ به Maker

       دی 6, 1399

       پرزنس قادر مطلقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
       میدونی پرزنس یبار سعی کرده دارکسایدو از سورس (دیوار بین مولتی ورس دیسی و بقیه دنیا مثل بعد بیاند مارول) پرت کنه بیرون بعد دارکساید اصلی باهاش درگیر شد و جنگشون تقریبا مولتی ورس رو پوکوند آخرم به هیچ جا نرسیدن
       (و این همه چیزیه که از پرزنس دیدیم و شنیدیم تا وقتی لوسیفر سرشو شیره مالید و پخپخش کرد)
       از اون طرف دیدیم که داخل مارول یه جا مولتی ورس داشت از هم میپاشید این یارو هم زد دورمامو که مسیول اتفاقات بود رو کشت و دنیا رو دوباره ساخت
       اونم فقط با فک کردن بدون اینکه از سر صندلیش بلند شه
       (دورمامو دارکساید ماروله چون خیلییییییییی قویه
       بعد مخصوص به خودش رو داره و وقتی میاد
       رو زمین خیلی ضعیف میشه مثل کلونای دارکساید)
       حالا کدومشون قوی تره؟؟؟؟؟؟؟؟//

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به امیرعلی

        دی 8, 1399

        بله پرزنس قادر مطلق و با والای همگان برابره و دارکساید اصلی هم از دورمامو قویتره والای همگان و پرزنس برابرن و از پروشات عزیز خواهش میکنم این دیدگاهو تایید کنید لطفا

        پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         دی 12, 1399

         خب ببین پرزنس اصلا با والای همگان برابر نیست چرا؟؟؟
         چون انقدر ضعیف و بی حرمته که خودش رفته با دارکساید جنگیده
         درحالی که والای همگان نشسته و کسایی رو خلق کرده که تمام فساد و…دنیای مارولو از بین ببره و موفقم شدن اونم به راحتی خالق مارول نشسته و عین خیالشم نیست که جه اتفاقی داره میوفته چون کسایی رو خلق کرده که اصلا نیازی نیست فکری به کلمه فساد کنی
         از این ورم خالق دیسی انقدر ضعیفه که با دارکساید میجنگه و جنگشونم طول میکشه یعنی بی حرمت ترین شخصیتی که تا الان دیدم پرزنس بوده
         تو داری کسیو که با فکر کردن همزمان دیسی و مارولو نابود میکنه رو با کسی که حتی شخصیتی نتونست خلق کنه تا با دارکساید بتونه جنگ کنه مقایسه میکنی؟؟؟اصلا واقعا خنده داره

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          دی 13, 1399

          بله در دیسی پرزنس با والای همگان برابره حتی قویتر بعدش همون لوسیفر از کل مخلوقات والای همگان قویتره و دوما اینکه
          هرکی شجاعت نشون میده و خودش وارد عمل میشه بی حرمته!!!!!!!!!!!!!!!!! خوب قطعا اشتباه میکنی

          پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 14, 1399

           اهان خب اگه مخلوقاتش قوی تر بود پس لوسیفر و میکاییل و….کدوم گوری بودن که دارکسایدو بگیرن؟؟؟؟
           چرا پرزنس رفت چرا مخلوقاتشو نفرستاد؟؟؟
           چون متلوقاتش لنقدرا ضعیفه که نمیتونن با دارکساید مقابله کنن

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 14, 1399

           لوسیفر و میکاییل از پرزنس اطاعت نمی کنن. چرا وقتی اطلاعات نداری صحبت می کنی؟ چرا نمیفهمی دنیای دی سی از دنیای مارول قویتره این حتی متعصب ترین طرفداران مارول هم قبول دارن هر چند با حرف های رایگان تو ثانوس پرست هیچ چیزی عوض نمیشه.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به batman

           دی 16, 1399

           چرا نمیفهمی دیسی بی ارزشه سره اون اطلاعات کافی ازش ندارم
           چرا وقتی نمیدونی و اطلاعات نداری از شخصیتای دنیای خودتو مارول الکی چرتو پرت میگی

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 16, 1399

           اتفاقا مارول بی ارزشه (ببخشید نمیخواستم اینو بگم ولی اون به دیسی بی ارزشه منم در جوابش گفتم لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 17, 1399

           اره ولی نه به اندازه دیسی

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           دیسی و مارول هردو عالین و هرکدوم در زمینه ای برترن لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 20, 1399

           دیسی فقط تو سریالو انمیشن برتری داره بقیش مارول بهتره

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 20, 1399

           فیلم: مارول
           انیمیشن: دیسی
           سریال: دیسی
           بازی: دیسی
           کامیک: برابر تا حدودی دیسی

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به batman

           دی 20, 1399

           سریال مارول
           فیلم مارول
           کمیک دی سی
           بازی دی سی
           انیمیشن دی سی
           برنده دی سی
           عباس جان حداقل دلیل بیار

           پاسخ

          • batman در پاسخ به Maker

           دی 20, 1399

           سریال به نظرم مساوی. چون دیسی هم سریال شاهکار کم نداره.

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به batman

           دی 20, 1399

           بهترین سریال مارول دردویل هست در حالی که اونور فک کنم ای زامبی یا واچمن باشه که دردویل واقعا به طور کلی ازشون بهتره

           پاسخ

          • Batman در پاسخ به Maker

           دی 21, 1399

           خب دیسی فلش و ارو هم داره که فلش نمره بالایی داره البته از نظر نمره دردویل از همشون بهتره موافقم.

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به Batman

           دی 21, 1399

           من بعد دردویل بهترین سریالی که دیدم گاتهام بود

           پاسخ

          • batman در پاسخ به امیررضا

           دی 21, 1399

           من بهترین سریال هایی که دیدم:
           1 گاتهام
           2 فلش
           3 دردویل

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به batman

           دی 22, 1399

           فلش بعد از دو فصل دیگه چرت شد

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Batman

           دی 21, 1399

           بله چون تعداد سریال های دی سی زیاد هست یکم از نظر تعداد نسبت به مارول بهتر هست البته مارول هم خوب داره حالا در این بخش هم برابر هستن ولی باز هم به طور کلی دی سی بهتر هست

           پاسخ

          • abas در پاسخ به batman

           دی 23, 1399

           نه اشتباهه
           فیلم:مارول
           سریال:برابر
           کامیک:برابر و تا حدودی دیسی
           بازی:مارول
           انیمیشن:برابر
           من نمیدونم که دیسی چه بازی رو ساخته که از مارول جلو زده ولی مارول بازیهmarvel avengersرو ساخته که بهترین بازی دنیا در این سبک شد

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           دی 23, 1399

           Marvel avengers
           ۶۰ میلیون دلار بودجه این بازی بوده که تنها ۳ میلیون دلار نسخه فروخته شده
           نمرش هم 6.7 و ۵ شده
           ولی شما درست میگی
           حق با شماست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           دی 16, 1399

           خب اطلاعات نداری نظر نده

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           دی 17, 1399

           اطلاعات کافی ندارم نه اینکه اصلا ندارم😐

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 14, 1399

           اینا همش حاصل فکر خودته میکائیل دارکساید اصلی رو میزنه و نمیدونم کجا بودن اما لوسیفر 10 تا دادگاه رو مثل آب خوردن میزنه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 16, 1399

           نتونست یدونه دارکسایدو بزنه بعد میگی فلان قدر دادگاه میزنه؟؟؟؟
           الان اینام حاصل فکر توعه
           چرا دارکساید داشت دنیاشونو خراب میکرد نرفتن بکشنش یا اصلا بندازن زندان؟؟؟؟
           چرا پرزنس خودش رفت؟؟؟؟
           دیدی حالا بی حرمته
           حتی بچه های خودش از خودش اطاعت نمیکنه
           بعد میگی دادگاهو میزنه؟؟؟؟
           با این وضعی که من دارم واسه دیسی رو میبینم بحرانیه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 16, 1399

           اتفاقا شجاع بود حرف دهنتو بفهم و به یک کمپانی توهین نکن دیسی خیلیم عالی و جذابه مارولی افراطی ابر متعصب لطفا اینو تایید کنین دادگاه لوسیفر رو میزنه و خیلی هاهم قبول دارن

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 17, 1399

           اتفاقا بی حرمته دیسی انقدر بی ارزشه که خالقش تبدیل به کاراگاه کجت شده😐😂😂😂
           دیسیه نوب افراطی متعصب

           خب اره دادگاه لوسیفرو میزنه حتی خودتم اعتراف کردی

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           منظورم این بود که لوسیفر خیلی راحت دادگاهو میزنه لطفا تایید کنین خیلی وضیفه شناسه و پلات بینهایت داره و قویه پرزنس

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           دی 16, 1399

           اصلا ربط ندارن پرزنس رفت تا از بقیه محافظت کنه بعد این بی حرمتی هست خدایی تو دیگه کی هستی بعدشم انگار پرزنس با فکر دارکساید رو زندانی کرد و جنگی در کار نبوده

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           دی 17, 1399

           ما که ندیدیم
           یه کامیک بگو که یه شخصیت با فکر کردن کاری انجام بده از هرکی که باشه پرزنس لوسیفر دارکساید و…..

           پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          دی 13, 1399

          باشه شما فکر کن که والای همگان از پرزنس خیلی قوی تره
          بزار بقیه نظر خودشون رو داشته باشن

          پاسخ

       • abas در پاسخ به امیرعلی

        دی 12, 1399

        اون یارو رو نفهمیدم کیه اما اگه دورمامو دارکساید مارول بود از بیشتر کسا شکست نمیخورد
        با هرکسی که هم اندازه خودش بودن شکست خورده خب دورمامو تو لیست ثوی ترینا رتبه پایینی داره و خب از این جهت میفهمیم که پرزنس از والای همگان ضعیف تره چون انقدر بی حرمت و ضعیف که جنگش با دارکساید طول کشیده و مساوی شد جنگشون میبینیم که خالق دیسی از خالق مارول به شدت ضعیفه

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 13, 1399

         ابرمتعصب بینهایت افراطییییییییییییی!!! پرزنس و والای همگان برابرن برابرن و دارکساید اصلی از دورمامو قویتر تو اصلا ضد دیسی هستی افراطی تانوس فن بینهایت افراطی اصلا میدونی چیه پرزنس اتفاقا از والای همگان قویتره چون مخلوقاتش بسیار قویترن دادگاه جرم ناخن لوسیفر نمیشه دست از کوبوندن دیسی بردار افراطی
         قویترین شخصیت مارول از قویترین شخصیت دیسی (رایتر) با اختلاف ضعیفتره لطفا اینو تایید کنین

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 14, 1399

          ای متعصب الممنین
          ای نوب المطلق
          برابر نیستن به هیچ وجه حتی با اختلاف خیلی زیاد از پززنس قوی تره
          دارکساید که خب اره قوی تره ولی جلوی گالاتوس پششمه
          مخلوقاتش که ابدا قوی تر باشن اره هستن ولی پشمای مخلوقات وان اباو الم نیستن😂😂😂
          اخه افراطی الممنین کجا قوی تره برابرن ای متعصب الممنین

          تایید کنید به خدا جر خوردم انقدر کامنت نوشتم

          پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 14, 1399

           cer king of noob
           یک دلیل منطقی بیار که چرا والای همگان قویتره فقط بلدی حرف رایگان بزنی. پرزنس میتونه به راحتی هزاران مولتیورس نابود کنه و دوباره بسازه گالاکتوس؟ ثور گالاکتوس وقتی خیلی قوی هم بود کشت. لوسیفر به راحتی با آتش جهنم همه ی مخلوقات والای همگان می کشه پرزنس هم با نیروی پلات والای همگان می کشه. اصلا گیریم والای همگان قویتر که نیست پرزنس با نیروی پلات خودشو از والای همگان قویتر می کنه و والای همگان می کشه با منطق دارم برات توضیح میدم پس بفهم.

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به batman

           دی 14, 1399

           کاربر محترم ببینید میگن آدمی که خوابیده رو میشه بیدار
           کرد اما کسی که خودشو به خواب زده رو نمیشه یعنی کسی که بی منطق هست رو میشه بهش کمک کرد اما کسی که داره از رو تعصبش به سومین فرد قوی دیسی میگه بی حرمت (1-رایتر2- پرایمال مانیتور 3- پرزنس)
           نمیشه متوجه کرد به این باشه احتمالا میگه گالاکتوس پرزنسو میزنه بذارید هرچقدر که دلش میخواد حرف الکی بزنه وقتتونو تلف نکنین چون اگه میخواست از منطقش استفاده کنه میرفت و توضیحاتی که شما و بنده و همه داریم بهش میگیم رو قبول میکرد اصلا اولین نفریه که دارم ازش این حرفای الکی رو میشنوم تاحالا ندیدم کسی بگه لوسیفر از دادگاه ضعیفتره ایندو هرکدوم به تنهایی راحت 7 دادگاه رو حریفن

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به batman

           دی 15, 1399

           اگه میخواست قبول کنه کامنت هارو میخوند و میفهمید

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به batman

           دی 15, 1399

           عباس جواب بده زود زود

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           دی 16, 1399

           چی رو جواب بدم😐

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 16, 1399

           عباس سوپرنوب پرزنس هم غیر قابل دیدنه قادرمطلقه و به هر چیزی که بخواد دسترسی داره و غیرقابل لمس و دیدنه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به batman

           دی 16, 1399

           تو قادر مطلقو معنیشو میدونی چیه؟؟؟
           یعنی نه میمیره نه چیزی از قدرتش تو هرجا کم میشه هم میتونه یه دنیایی رو با میلیارها مولتی ورس و نابود کنه از اول خلق کنه که دیدی خلقم کرد
           چون شما تو اطلاعات فقیرید باید حرف های رایگان خدمات کنم بهتون
           رون کینگ نوب
           وان اباو ال نمیمیره
           اصلا گیریم میمیره که نمیمیره
           اصلا پرزنس نه میتونه پیداش کنه نه ببینتش
           تو میتونی خدارو ببینی؟؟؟؟
           والای همگان انقدر قوی هست که به نیروی پلات و هر زهر ماره دیگه نیاز داشته باشه
           خیلیم راحت میتونه با فکر کردن هرچیزیو بدست بیاره یا خلق کنه ولی خب هیچ نیازی نداره
           تورم به رون کینگ تبدیل شده بود
           وقتی اودین به درخت علم ۱۰۰سال وقت گزاشت تور۵۰۰سال وقت گزاشت
           وقتی اودین از درخت علم ۳۰۰سال خودشو اویخت تور۳۵۰سال این کارو کرد
           و تبدیل به خدا شد و حتی۵برابر از اودین قوی تر شده بود
           که تونست بکشه اگه نسخه معمولیش بود که هیچی ازش نمونده بود
           اینم حساب کن که گالاتوس اگه تو نسخه جهنمی باشه(نسخه جهنمیش)باشه با پرزنس برابری میکنه
           میتونی بری ببینی
           تو این نسخه وقتی هرکی میومد جلوش رو میکشت
           پس بفم که تو داری تورو با قوی ترین نسخشو با نسخه معمولی گالاتوس مقایسه میکنی
           ولی به هر حال دلیل گفتم که چرا وان اباو ال از پرزنس قوی تره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 16, 1399

           خیلییی ابر متعصبی ثور گالاکتوسو کشت تو برو با مارولت خوش باش (قصدم توهین به طرفداران مارول نیست اما این به دیسی بی احترامی میکنه) گالاکتوس 3000تاش هم شانسی جلو پرزنس ندارن بفهمممم تو کی میخوای دست از این تعصبت برداری همه هم باهات مخالفن هرچند وقت یک بار مثل یک ابر متعصب بینهایت افراطی میای دیسی رو خراب میکنی آنتی مانیتور از گالاکتوس قویتره گالاکتوس هم خیلییی از دارکساید ضعیفتره لطفا تایید کنین درضمن پرزنس هم قادرمطلقه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           دی 16, 1399

           چی میگی تو داری بلعنده سیارات رو با خدای کل دی سی مقایسه میگی
           در خود قدرت های پرزنس قادر مطلق اومده برو بخون اینقدر هم تعصبی نظر نده
           پرزنس هم به هر چی فکر کنه درست میشه پلاتش هم
           بر روی همه کس جواب میده

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 16, 1399

           خب همه قابلیت های والای همگان پرزنس هم داره تو یک مارول پرستی به کار تو چیزی به جز پرستش نمیگن که بدون اطلاعات از کرکتر ها تصمیم می گیری حالا برو با مقایسه های مسخرت خوش باش من تمام این دلایلت قبلا رد کردم دیگه نیازی ندارم رد کنم.

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به batman

           دی 17, 1399

           کامل با شما موافقم

           پاسخ

          • abas در پاسخ به batman

           دی 20, 1399

           ای رون کینگ نوب
           فوقش با پلات زیر بقل والای همگانو بزنه😂😂😂😂

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به abas

           دی 20, 1399

           بخندد داداش خوش باش برای خودت.

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 20, 1399

           من دیگه دلیل اوردم مثل شما فقط حرف رایگان نمیزنم.

           پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به abas

      آذر 23, 1399

      دارک ساید پرزنس رو میزنه؟ فازت چیه؟ دارک ساید کلون که هیچی دارک ساید اصلی هم نمیتونه بزنتش حالا یکی دیگه خلقش کرده دلیل نمیشه که قوترین نباشه.

      پاسخ

      • abas در پاسخ به امیررضا

       آذر 25, 1399

       الان فاز تو چیه؟؟؟پرزنس وقتی داشت دارکسایدو زندانی میکرد با هم جنگ کردن که پرزنس چند تا کتک خورد درحالی که کسی حتی به والای همگانم نمیتونن نزدیک بشن تو تاحالا دیدی که والای همگانو لمس کنن؟؟؟پس ندوز و نباف
       من دارکساید اصلی رو میگم نه کلون دارکساید کلونو حتی تانوسم میزنه بعد بیام بگم دارکساید کلون؟؟😐
       کسی که خلقش کرده مطمعنن قوی تره الان خدا تورو افریده تو از خدا قوی تری؟؟؟؟😐
       چرا چرت و پرت میگی
       درحالی که کسی والای همگانو خلق نکرده این زمین تا اسمان فرق داره

       پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به abas

        آذر 28, 1399

        والای همگان خودش هیچ دخالتی نمی کنه ولی پرزنس رفت با دارک ساید جنگید تا هزاران جهان رو نابود نکنه
        نزدیک نمی شن چون اصلا نمی دونن کجاست فقط توی ۲ تا کمیک بوده.
        من نگفتم مخلوق از خالق قویتره من گفتم مگه نمیشه مخلوق هم قوی باشه.

        پاسخ

        • abas در پاسخ به امیررضا

         آذر 28, 1399

         هیچ دخالتی نمیکنه چون کسایی رو خلق کرده که برابر پرزنسن قدرتاشون و نیازی به خودش نیست
         پرزنسم انقدر حرمت نداره چون خودش رفت پیش دارکساید و زندانیش کرده
         دیده میشه مگر اینکه خودش بخواد
         مخلوق قویه ولی خالق همون مخلوقو خلق کرده و طبیعتا هرگز قوی تر از خالقش نیست

         پاسخ

       • Batman در پاسخ به abas

        آذر 28, 1399

        دلایلت به شدت مسخره بود خب یک تئوری هست که پایین تر از همگان والای همگان کشته پایین تر از همگان به شدت از پرزنس ضعیف تره. بعدشم اگه به مخلوقات این دو نفر دقت بکنی پرزنس مخلوقات قدرتمندتری داره. یک دلیل بیار که چرا باید والای همگان قویتر باشه.

        پاسخ

        • abas در پاسخ به Batman

         آذر 29, 1399

         تو که اصلا دلیل نداری چی؟؟؟؟نوب الممنین ای متعصب ابر نوب
         تئورین فقط اصلا مهم نیستن پس الکی واس من تئوری نیار

         پرزنس چه شخصیتیو خلق کرده؟؟؟؟که از مخلوقات والای همگان برتره؟؟؟ای متعصب

         الان یه دلیل بیارم برات
         وقتی پرزنس میخواست دارکسایدو زندانی کنه پرزنس یه چند تا کتک خورد ولی والای همگان یه مخلوقاتی داره که حتی نمیتونن به مخلوقاتش نزدیک بشن درحالی که خوده پرزنسو میزنن حالا معلوقاتش سهله
         تا الان کسی والای همگان نتونسته ببینه چه برسه لمس کنه ولی پرزنسو چندین نفر زدن
         پس چرتو پرت نگو

         پاسخ

         • Batman در پاسخ به abas

          دی 1, 1399

          اون میکاییل و لوسیفر خلق کرده که مخلوقات والای همگان انگشت کوچیکه اینا هم نمیشن.

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Batman

           دی 2, 1399

           هه
           دادگاه زندگی راحت دوتاشونم پودر میکنه خیلی راحت
           بعدشم والای همگان میتونه اندازه پرزنس یا قوی تر خلق کنه که کرده
           الان دادگاه با پرزنس مقایسه میشه که اصلا با هم غیر قابل مقایسس

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به abas

           دی 4, 1399

           باشه اقای نوب تو اینطوری فکر کن

           پاسخ

          • abas در پاسخ به امیررضا

           دی 13, 1399

           نوب الممنین فکر من نیست واقعیته

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 13, 1399

           خیر این فقط یک حرف کاملا اشتباه از طرف تو هست

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 14, 1399

           این حرف واقعیت از طرف منه

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به abas

           دی 14, 1399

           از طرف منه!!🤣🤣🤣🤣🤣 داداش هیچ کسی حرف تو براش مهم نیست انقدر نوبی

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 14, 1399

           متوهم یک جا بگو که گفته باشه والای همگان از پرزنس قویتره خیلی در توهمی.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به batman

           دی 23, 1399

           تو یه جا بگو که پرزنسو قویتر یا برابر دونسته باشن با والای همگان

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           دی 23, 1399

           شما درست میگید

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 23, 1399

           تو اول جواب بده اخه خودت گفتی همه جا میگن والای همگان قویتره.
           وقتی کم میاریم حرف رایگان نزنیم#

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 14, 1399

           نه این تخیلات تو هست و نتایج فکر خودته اما اصلا واقعی نیست

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 17, 1399

           اگه واقعی یا تخیلاتو وسط بکشیم نه تنها شما بلکه شخصیتام خیالین😂😂😂

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           اولا تخیلاتی خودتی دوما بله شخصیتا خیالین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 23, 1399

           پس چرا داریم خودمونو میکشیم؟؟

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 23, 1399

           من مشکلی ندارم ولی وقتی میای یه کمپانی رو خراب میکنی جواب هم داره دیگه

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به abas

           دی 4, 1399

           😱😱😭😭😭ای خداااا!!!! این دیگه کیه؟؟ لوسیفرو مکاییل؟؟ دادگاه زندگی؟؟ دادگاه زندگی در حد منهتنه و دکتر منهتن جلوی لوسیفر هیچی نیست!!! هیچی!!! می‌فهمی؟؟؟ لیوینگ ترایبیونال با پرزنس مقایسه میشه؟؟؟ نمیگم نوبی چون اگه بگم، به نوب ها توهین بزرگی کردم!!!

           پاسخ

          • abas در پاسخ به تحلیل گر

           دی 12, 1399

           ببین سایتای زیادی گشتم در مورد لوسیفر و میکاییل بخونم دیدم بجز سرعت و قادر مطلق چیزه دیگه ای نیستن یعنی ندارن
           همینارو دادگاهم داره
           دادگاه کسیه که تونسته قوی ترین سلاح مارولو محو کنه درحالی که لوسیفر و میگاییل این کارو نکردن اگرم تو بگی میتونن به گفته تو نیست چون باید ببینیم تا بفهمیم پس در اخر باید بگیم فعلا از دادگاه ضعیف ترن
           تو تو جهل و رویایی بجز این سایت سایتای دیگه ای نمیری سر اوننمیدونی که چرا گفتم با پرزنس مقایسه میشه
           الان من به تو نمیگم نوب الممنین چون به نوب های مسلمان انگار فش میدم

           پاسخ

          • Batman در پاسخ به abas

           دی 4, 1399

           برو تو سایت ایرونی سنتر ببین دارن تو مقاله معرفی نال مسخرت می کنن😂😂اخه نوب فن بوی دادگاه زندگی قابل مردنه اما مرگ برای لوسیفر نوشته نشده بینهایت تا دادگاه زندگی حتی نمی تونن به لوسیفر نزدیک بشن.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Batman

           دی 12, 1399

           اخه نوب الممنین اصلا کامنت من تایید نشده
           الان تو اینجا ضایع شدی من جات بودم ۲۰کیلومتر میرفتم زیر زمین🤣🤣😂😂😂
           دادگاه قابل مردنه ولی هیچ کس بجز بیاندرزها نتونسته بکشتش که اونم چند نفر بودن که تونستن بکشنش وگرنه یه نفر بودن خودشون کشته میشدن
           ولی اگه تک به تک حساب کنیم اینارو خب ببین دادگاه از نظر سرعت خب حاضر مطلقه پس از نظر سرعت هیچ
           قدرت مطلقه از نظر قدرتم هیچ قادر مطلقم هست ولب لوسیفر و میکاییل حاضر و قادر مطلقن نه قدرت مطلق
           دادگاه قدرتمندترین سلاح مارولو محو کرده(قلب عالم)درحالی که لوسیفر و میکاییل این کارو ابدا نکردن
           همون مرگو دادگاه زندگی براش مینویسه
           هر موقع تونستن حتی به دادگاه یه نگاه بکنن بعد حرف بزن😂😂

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 13, 1399

           لوسیفر کمتر از یک ثانیه 200 تا دادگاهو نابود میکنه اصلا دادگاه نباید با اینا مقایسه شه و مرگ رو فقط پرزنس که با والای همگان برابره و رایتر و پرایمال مانیتور که از والای همگان قویترن میتونن برای این دو برادر بنویسن

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 14, 1399

           متعصب جواب کامنتای بعدیتو فردا میدم
           ولی لوسیفر فوقش بیاد سمای دادگاهو بزنه
           رایتر پرایمالم جلوی والای همگان مثل پشست
           ولی دادگاه مرگو براشون مینویسه
           ولی خب دیگه داره مقایسه میشه به گفتن تو ام نیست

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 14, 1399

           https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D8%B1%D8%B2%D9%86%D8%B3_(%D8%AF%DB%8C%E2%80%8C%D8%B3%DB%8C_%DA%A9%D8%A7%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B3)
           این پرزنس
           رایتر تجسم نویسنده با یک حرکت والای همگان از داستان های کمیک محو می کنه.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به batman

           دی 15, 1399

           یه جوری نوشتی گفتم الانcbrرو نوشتی
           برو توcbrمعرفی سخصیت والای همگان(one abav el)رو سرچ کن ببین چی نوشته یکم بیشتر بشناسش بعدا میفهمی که والای همگان قادره که با یه حرکت کل دنیای دیسیو به فنا بده

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 15, 1399

           تو هم برو درمورد پرزنس بخون توهمی اونم قادر مطلقه نوب

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 17, 1399

           نوب مطلق من از پرزنس شناخت دارم تو از وان اباو ال خبر نداری

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 18, 1399

           نه اصلا از دیسی شناخت نداری من والای همگانو میشناسم کامل تو پرزنسو داری باگالاکتوس مقایسه میکنی ابرنوب لطفا اینو تایید کنین

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 15, 1399

           نوب فن بوی من با دلیل بهت گفتم پرزنس قویتره حرف های تو هیچ چیزی عوض نمی کنه.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به batman

           دی 17, 1399

           رون کینگ نوب
           منم با دلیل بهت گفتم والای همگان قویتره اتفاقا حرفای تو هیچیو عوض نمیکنه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           حرفای توهم چیزی رو عوض نمیکنه و کمیک میگه ایندو برابرن

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به batman

           دی 15, 1399

           ببخشید میخواستم بدونم از کجا می تونم دربازه رایتر اطلاعات جمع کنم؟؟

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به امیررضا

           دی 15, 1399

           ببینید دقیقا من خودم اطلاعات ندارم از رایتر اما تجسم نویسنده و قویترین فرد کمیکه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 15, 1399

           رایتر
           نیروهای کیهانی فراتر از زمان و مکان
           تانوس با دستکش سیاهی که داره
           پرزنس والای همگان
           شیطان وحشی عظیم
           لوسیفر
           پایین تر از همه
           میکاییل
           پروتژ
           فالکرام
           آلین بلک
           کازمیک آمور سوپرمن
           رون کینگ ثور
           فرشتگان مقرب
           بیاندرز
           کلمه
           اسپکتر
           ابدیت
           تانوس با قلب عالم
           رادیانت
           اکلیپسو
           مرگ دادگاه زندگی
           سوپرمن پرایم
           فراموشی
           بی پایان ها
           دارک ساید اصلی
           نمسیس
           دکتر منهتن تانوس دستکش بی نهایت
           فرانکلین ریچاردز
           بینهایت
           این رده بندی من برای قویترین شخصیت های کمیک هست

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           دی 16, 1399

           هنوزم اون دستکش سیاهرو داره
           ولی بی صاحاب نمیدونم چرا از دستکش طلاییه استفاده میکنه😐

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 16, 1399

           خالی می خوای ببندی یک جوری ببند کسی نفهمه.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به batman

           دی 17, 1399

           خالی بندی؟؟؟😂😂😂😂😂
           پس تو جنگ ابدیت(سینما)حتی یه لحظه نشون داده شد اونجایی که تور تبر میخواست درست کنه
           وقتی اینو دیدن کلا ترسیدن ازش
           ولی تو کامیک حتی دیده شده و استفادم کرده شده
           ولی بعدا دیگه نفهمیدیم دستکش سیاهه چیشد ولی به احتمال خیلی بالا در اختیار داره

           پاسخ

          • abas در پاسخ به امیررضا

           دی 16, 1399

           در جواب به بتمن
           حرفای توام هیچیو عوض نمیکنه
           منم با دلیل گفتم که والای همگان قوی تره

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           دی 16, 1399

           خواهشاً تمامش کن این بحث مسخره رو

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 16, 1399

           من تمام دلایلتو رد کردم اما تو فقط حرف رایگان میزنی از همین الان معلومه کم اوردی قبول کن هیچی از کمیک نمیدونی.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به batman

           دی 17, 1399

           کم اوردم؟؟؟
           اگه کم میاوردم از همون اول میرفتم
           ولی الان نزدیک۲ماهه بکوب دارم بحث میکنم اونمچندنفر به یه نفر
           فکر میکنی من دلایلتو رد نمیکنم
           والا تا الان تو حرف رایگان میزنی

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           کاربر بتمن دلیل آوردن برخلاف تو

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 20, 1399

           تمام محتوای کامنت های شما نوبالمومنین و ایناست.
           هیچ دلیلی نیاوردی.

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 16, 1399

           هیچ دلیل قانع کننده ای نیوردی فقط تعصب آوردی حرف حق که کاربر بتمن گفتن جوابی نداره همون دقیقا برخلاف تو که یک کامنتت هم بامنطق نیست هرجور دوست داری فکرکن ولی نیا تعصبتو نذار تو سایت و تو سایت با منطق نظر بده بعدم دیسی خیلیم جذابه تو که نمیدونی دیسی اصلا چی هست و فقط یک اسم شنیدی پس نظر نده لطفا اینو تایید کنین

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           نیست هرچقدر هم بی دلیل بگی نیست حقیقت اینه که کامل برابرن

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 14, 1399

           چییییی! ابر بینهایت متعصب رایتر قویترین فرد کمیکه
           پرزنس با والای همگان برابره و ایندو از پرزنس قویترن نوب بفهم

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 15, 1399

           اهان انگار داریم میگیم تور از هلا قوی تره
           اخه ابر نوب متعصب
           رایتر چرا باید قوی ترین شخص کامیک باشه؟؟
           رایتر دقیقا چه دنیایی رو خلق کرده(تونسته خلق کنه)؟؟؟
           از نوب هایی مثل تو انتظار نمیره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 15, 1399

           تو لقب خودتو به بقیه نسبت نده رایتر تجسم نویسنده هست افراطی تانوس فن ولی والای همگان داخل کمیکه بفهمممممم

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 16, 1399

           اهان تو داری شخصیتی که تجسم یه نویسندستو با یه شخصیت داخل کامیک مقاییه میکنی؟؟؟
           من لقب نمیزارم اسمتونک میگم لقب میزاشتم گریه میکردید
           دیسی فن نوب
           واس چی پس رایترو حساب میکنید ای نوب

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 16, 1399

           رایتر در کمیک های دی سی دیده شده پس حرف رایگان نزن. در شکل یک مانیتور دیده شد.

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 15, 1399

           نوب ابر متعصب ماول فن اون خالق پرزنسو خلق کرده تو اصلا نمیدونی دیسی رو با (ص) مینیویسن یا (س)
           برو با والای همگانت خوش باش ابرنوب لطفا اینو تایید کنین

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 14, 1399

           توهمی سرچ کن لوسیفر دی سی https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%84%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%81%D8%B1_(%D8%AF%DB%8C%E2%80%8C%D8%B3%DB%8C_%DA%A9%D8%A7%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B3)
           لوسیفر با اشاره انگشت دادگاه نابود می کنه.

           پاسخ

       • Alireza در پاسخ به abas

        دی 10, 1399

        نمی دونم من اشتباه میکنم یا تو اشتباه میکنی مگه هالک مجازات کننده والای همگان رو شکست نداد که داشت مارول رو نابود میکرد من تو یکی از کامنت ها خوندم میشه بگی درسته یا نه

        پاسخ

        • abas در پاسخ به Alireza

         دی 12, 1399

         داداگاه زندگیو منظورته؟؟؟دادگاه زندگیو شکست داد؟؟؟😂😂
         بابا هالک از کاپیتان مارول شکست میخوره بعد با دادگاه رو به رو بشه؟؟؟
         تخخخخخخخ😐😑
         هر کی که گفته واس خودش گفته همش اشتباهه

         پاسخ

         • batman در پاسخ به abas

          دی 14, 1399

          دیویل ایمورتال هالک والای همگان شکست داد پرزنس از ایمورتال هالک قویتره پس پرزنس از والای همگان قویتره.

          پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به batman

           دی 14, 1399

           دیگه تند نرو. همه جا گفتند برابرند. ولی بعضی ها میگن والای همگان بهضی ها هم پرزنس ولی برارند

           پاسخ

          • Batman در پاسخ به امیررضا

           دی 15, 1399

           کمی تند رفتم اما این آدم ابر نوب مارول پرست باید یک چیزی بهش می گفتم.

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به Batman

           دی 15, 1399

           درسته. ولی واقعا نمی دونم چرا از رو نمیره.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به batman

           دی 17, 1399

           هالک والای همگان اخه خوده والای همگانه؟؟؟
           پس از پرزنس قدرتمندتره
           انگار رونالدورو با بنزما مقایسه میکنی

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           نیست هالک ؟؟؟؟پرزنس ؟؟؟ بیا میگم خیلی متعصبی گوش نمیدی بعدم پرزنس و والای همگان برابرن لطفا اینو تایید کنین

           پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به abas

        دی 13, 1399

        دارکساید کلونو تانوس به هیچ وجه حریف نیست

        پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         دی 17, 1399

         تانوس با دادکساید اصلی برابره

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          دی 17, 1399

          نیست بدون شش سنگ از دارکساید کلون هم با اختلاف نه چندان کم ضعیفتره!!! و تانوس با شش سنگ از دارکساید اصلی ضعیفتره لطفا اینو تایید کنین

          پاسخ

   • عاقل در پاسخ به abas

    آذر 22, 1399

    وان ابو ال از پرزنس قویتر نیس ، فازتو خریدارم ناموسا /:
    این دو شخصیت کاملاً برابرن پس الکی نیا ی حرفو بدون دلیل و مدرکی بزن

    پاسخ

    • abas در پاسخ به عاقل

     آذر 28, 1399

     من حالتو خریدارم خداوکیلی صد تومن میدم
     تو داری بدون مدرک حرف میزنی
     اخه نوب الممنین کجا گفته شده که پرزنسو والای همگان برابرن؟؟؟
     والای همگان کسایی رو خلق کرده که به راحتی هر کدوم ۲تا پرزنسو نابود میکنن
     نوب الممنین وقتی والای همگانو نمیشناسی حرف نزن

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به abas

      دی 5, 1399

      تو پرزنسو نمیشناسی چرا میای این حرفو میزنی پرزنس و والای همگان برابرن
      اگرم نباشن اونی که قویتره پرزنسه چون مخلوقات قویتری داره

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

       دی 5, 1399

       فهمیدین نوبه یا با رسم شکل توضیح بدم

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

        دی 8, 1399

        ایشون اطلاعاتی از پرزنس نداره اصلا 😂😂😂😂 اگه داشتن میدونست برابرن

        پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         دی 12, 1399

         والا الان که داریم میبینیم تو از والای همگان شناختی نداری که با کسی که دارکساید کتکش زده با کسی که حتی تیلیاردها بیاندرز و تیلیاردها سلسیال باهم یجا در مقابل والای همگان حتی نمیتونن نگاشم کنن مقایسه میکنی
         ۲تا دارکساید برای نابودیه پرزنس بسته

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          دی 12, 1399

          هههه‍ههه
          خیلی نوبی خیلی همه جا پرزنس رو نفر ۳ یا ۲ دی سی می‌دونن
          بعد تو میای میگی از دوتا دارکساید ضعیف تره بابا تو دیگه
          کی هستی

          پاسخ

         • Batman در پاسخ به abas

          دی 12, 1399

          اولا پرزنس بدون حتی تلاش با یک نگاه پرزنس زندانی کرد هیچ کتکی هم نخورد اول برو از پرزنس اطلاعات جمع کن بعد حرف رایگان بزن راستی دارن تو سایت ایرونی سنتر در مقاله معرفی نال مسخرت می کنن. نوب مستر هم کامنت هاتو گزاشته بود😂😂

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Batman

           دی 17, 1399

           😂😂😂😂

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           اتفاقا کاربر بتمن خیلیم درست میگن تو داری اشتباه میگی

           پاسخ

       • abas در پاسخ به Maker

        دی 13, 1399

        دوست داری بگم نوب الممنینی یا به خاطرت ازمون بدم؟؟؟

        جون جد در جدتون تایید کنید
        عه

        پاسخ

      • abas در پاسخ به دکتر منهتن

       دی 13, 1399

       وقتی تو دیسی فنی از والای همگان میخوای چه اطلاعاتی داشته باشی
       شخصیتایی که میتونن با پرزنس مقابله کنن و برابرن با پرزنس:
       ۱ لوسیفر
       ۲ میکاییل
       ۳ فرشتگان
       ۴ یه چیزی نثل تونل میمونه که اسمشو یادم نمیاد حتی ازش قوی ترم هست
       کسایی که میتونن با والای همگان مقابله کنن:
       ۱……………..هیچ کس
       ۲ ………………هیچ کس
       هیچ کس نمیتونه با والای همگان مقابله کنه
       اول از همه تو برو یکم در مورد وان اباو ال تحقیق کن بعد چرت و پرتم نظر نده پرچای ادم نریزون

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به abas

        دی 13, 1399

        خیر اتفاقا تویی که نمیدونی اصلا دیسی چیه من والای همگانو کامل میشناسم و چی شد لوسیفر با پرزنس برابر ؟؟؟؟!!! میدونستی شیطان وحشی عظیم کسیه که لوسیفر و دو فرشته دیگه از پسش برنیومدن بعد پرزنس شکستش داد این یک دو در دیسی حتی از والای همگان قویترم هست مثل پرایمال مانیتور و رایتر دوست نداری باور نکن کسی مجبورت نکرده

        پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         دی 16, 1399

         دیسی تصلا ارزش نداره که چیزی در موردش بدونم
         این شخصیتام ابدا قوی تر باشن
         لوسیفرو میکاییل از پس شیطان وحشی بر نیومدن حالا دادگاه جای خود
         الان میایید میگید
         ای وای تو نوبی شیزان وحشی با یه اشاره نابودش میکنه و…
         اصلا قوی نیست

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          دی 16, 1399

          باشه دادگاه زندگی قویتر این بحث رو تمامش کن

          پاسخ

         • امیررضا در پاسخ به abas

          دی 16, 1399

          تو اول نوشتن یاد بگیر بعد بگو ارزش نداره اون ارزش داره تو ارزش خوندن کمیک هاش رو نداری برو با همون تانوست حال کن توهمی

          پاسخ

         • batman در پاسخ به abas

          دی 16, 1399

          خودت الان واضح دو چیز گفتی:
          هیچ اطلاعاتی از دی سی نداری.
          مارول فن متعصبی.
          شیطان وحشی عظیم در یک حرکت دادگاه نابود می کنه.

          پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          دی 16, 1399

          تو اصلا نمیدونی مارولی نوب پس حرف الکی نزن دیسی عالیه خیلی هم با ارزشه اصلا شیطان وحشی عظیمو میشناسی اگه درمورد دیسی اطلاعات نداری حق نداری بهش بگی بی ارزش

          پاسخ

       • batman در پاسخ به abas

        دی 14, 1399

        این کارکتر ها از والای همگان قویترن:
        1 رایتر مانیتور
        2 پرزنس

        پاسخ

      • abas در پاسخ به دکتر منهتن

       دی 17, 1399

       برابر نیستن
       اگرم به مخلوقات باشه پرزنس خودش مخلوقه
       ولی وان الاو ال نه

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به abas

        دی 17, 1399

        هستن ولی مخلوقات پرزنس قویترن لطفا تایید کنین

        پاسخ

 16. عباس

  آذر 17, 1399

  سلام، دوستان لطفا مراعات کنید، جهت حفظ فضای سایت منبعد نظرات با سختگیری بیشتری تایید میشن،
  ممنون از همه عزیزان

  پاسخ

 17. تحلیل گر

  آذر 16, 1399

  abas
  دستکش ابدیت قویترین سلاح ماروله؟؟؟ هانننن؟؟؟ قویترین سلاح مارول رگیلاتوره که اون روی تقریبا تمام شخصیتای دی سی اثر داره!!!!! اما دستکش ابدیت که هیچ قلب عالمم نمیتونه مایند مانیتورو قلقلک بده!!!!! نوب تمام عیار تانوس با دستکش بینهایت به دادگاه زندگی نمیرسه!!!! سنگا روی دادگاه زندگی اثر ندارن!!!! میفهمی اینو؟؟؟؟ یا توانایی درکشو نداری!!!!محوش میکنه میفهمی؟؟؟ ینی هیچی از ددپول باقی نمیمونه!!!!!! من نمیگم نمیتونه خودشو بسازه میگم وقتی یه ساعت بی حرکت بمونه بیگ باردا برندس!!!! دورمامو؟؟؟ لوسیفر میلیون ها برابر دورماموئه انوقت تو میگی دورمامو؟؟؟ سنگا نمیتونن لوسیفرو قلقلکش بدن اما لوسیفر بایه اشاره کل سنگارو به راحتی نابود میکنه!!!! چی میگییییی افراطی؟؟؟؟ هانننن؟؟؟؟ زمان برای منهتن بی معنیه و زمان برای اون وای نمیسته!!!!! سنگا رو بعضیا کار نمیکنن اینو بفهم افراطی متعصب!!!!!! تو هم برو درباره ی لوسیفرو پرزنسو… تحقیق کن بعد بیا چرند بگو!!!!!و در نهایت باید بگم سنگ زمان ابدا روی امثل میکائیلو گریت اویل بیست کوچکترین اثری نداره!!!!!

  پاسخ

  • abas در پاسخ به تحلیل گر

   آذر 17, 1399

   الان تویی که هیچی نمیفهمی من به تو چی بگم؟؟؟؟هااااااات؟؟؟؟؟واتتتتت؟؟؟؟؟ای نوووووووب الممنین سلاحی که رو همه کار کنه قوی ترین میشه؟؟؟؟؟؟تو کدوم سایتی این گفته شده؟؟؟؟هاااااا؟؟؟فقط دوس دارم اون سایتو ببینم که چرا این قوی ترین سلاح مارول حساب کرده که من ندیدم تو میای یه سلاحو قوی ترین سلاح مارول میکنی بعد به من میگی افراطی؟؟؟؟؟ای افراطی الممنین
   ای نوووووب بزرگوار الان یه دلیلم برات بیارم که دستکش رو همه شخصیتای دیسی و تو دنیای دیسی کار میکنه چجوریه که تمام سلاحایی که تو مارول دجود داره رو دیسی کار میکنه اما دستکش نه؟؟؟اینو بگو نوب خان
   اونم قوی ترین سلاح مارول😂😂😂نوبیت ثابت شد
   نوب الممنین من گفتم زمانو نگه میداره؟؟؟هاااااا؟؟؟؟گفتم میزاره رو حالت زمانو جنگ ابدی و این حالت رو همه از جمله خدایان کار میکنه و هر چقدر این حالتو رو قوی ترین شخصیتا انجام داده بشه سنگم قوی تر عمل میکنه پس بفهم نوب خان
   چیییییی؟؟؟؟چی داری میگی تانوس دادگاه زندگی رو زد ترکوند بعد میگی نمیتونه کاری کنه روش اثر نداره؟؟؟؟از کجات در اوردی اینو؟؟؟؟حتما از دنیای نوبیت
   من از نظر قدرت ددپولو مقایسه نکردم ددپول چون هر چقدر پودر بشه رشد میکنه بعدشم کدوم شهصیت کدوم شخصیتو محو کرده که این دومین بار باشه؟؟؟؟؟؟
   دستکش لوسیفرو قلقلکشم نمیده؟؟؟؟وادا فا..؟؟یا جد سادات اینو بجز تو کی گفته؟؟؟
   کجا نشون داده شده یا اصلا کجا گفته شده؟؟؟
   الان تو نوبی مردم چیکار کنن من گفتم زمانو نگه میداره؟؟؟شاید اصلا نگه داشتن زمان برای گالاگتوسم بی معنی باشه اما رو این حالت رو همه شخصیتای دو دنیا کار میکنه ای انسان تعصبی
   چرا خودتو خسته میکنی برو بزن کسانی که منهتن مقابلشان شانسی ندارن تانوسم جزو اون دسته هاس که نمهتن شاننسی مقابلش نداره پس تانوس نیازی نیست از سنگ زمان استفاده کنه با اون یکی سنگام بدون اینکه عرق کمه شکستش میده پس توی تعصبی از خودت هیچی در نیار برو اونجا ببین
   خودت چرند میگی بعد به من میگی؟؟؟؟😂😂😂😂هسچی نمیدونی نظر نده

   پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به abas

    آذر 17, 1399

    اسم خودت رو روی دیگران نذار!!!! فقط تو توی گوگل بزن قوی ترین سلاح مارول ببین چی میاره.
    دستکش فقط توی مارول کار میکنه توی دی سی به درد لای جرز دیوار هم نمی خوره.
    زمان برای بیشتر خدایان معنی داره!! نوب جون
    دیگه خیلی نوبی تانوس حریف دادگاه زندگی میشه؟؟؟😂😂😂😂 خیلی بامزه ای

    پاسخ

    • abas در پاسخ به امیررضا

     آذر 18, 1399

     تو برو بزن دیگه خودت میبینی دومین سلاح قدرتمند ماروله نوب الممنین چند بار گفتم الانم میگم دستکش فقط توسط افراد مارولی فعاله نه دیسی خودتم دیدی که دارکساید کرد دستش ولی نتونست استفاده کنه چون دست افراد دیسی غیر فعال میشه تو دنیای دیسی فقط یشکن کار نمیکنه چون افراد دیسی افراد فاتی نیستن اما کاراییهاش کاملا کار میکنن نوبخان
     نوب الممنین تانوس یه بار دادگاه زندگیو ترکونده بعد میگی میتونه شکستش بده؟؟؟؟؟😐🤣😂😂😂دیدی نوبی؟؟

     پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به abas

      آذر 18, 1399

      توی کدوم کمیک تانوس دادگاه زندگی رو زد؟؟

      پاسخ

      • abas در پاسخ به امیررضا

       آذر 18, 1399

       واقعا شوخی میکنی؟؟؟
       پس با قلب عالم نترکوندش؟؟؟
       پس چجوری کامیک خونی تو😐

       پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به abas

        آذر 18, 1399

        خوب راستش من زیاد کامیک نمی خونم بیشتر از حرف دیگران اطلاعات بدست می یارم.

        پاسخ

     • Batman در پاسخ به abas

      آذر 18, 1399

      با قلب عالم دادگاه زندگی شکست

      پاسخ

      • abas در پاسخ به Batman

       آذر 18, 1399

       منم منظورم قلب عالم بود دیگه😐
       پس نگو تانوس نمیتونه دادگاهو شکست بده
       با چندین عوامل با دستکشم شکست میخوره

       پاسخ

       • Batman در پاسخ به abas

        آذر 18, 1399

        ببین ثانوس با دستکش جلوی دادگاه زندگی کم میره بعد تو با چه استدلالی اون رو با خالقان مولتیورس دی سی مقایسش می کنی؟ خودت الان قبول کردی حریف اونا نمیشه.

        پاسخ

        • abas در پاسخ به Batman

         آذر 19, 1399

         اگه از دستکش درست استفاده بشه دستکش از قلب عالمم قوی تر عمل میکنه پس با دستکشم شکستش میده
         ببین با وجود سنگ زمان مولتیورس براش مهم نیس
         همه جوره شکستش میده چجوری الان بهت میگم
         از نظر قدزت باهم برابر نیشتن اما چون سنگ زمانو تانوس داره براش فرقی نمیکنه جلوش کی باشه حالت جنگ زمان ابدی که از رو اسمش معلومه رو همم کار میکنه تا لینجا که کار کرده واسه هرکسی که استفاده کرده
         جنگ انقدر تکراری میشه خب طبیعیه اونا از تکراری شدن جنگ و زمان خسته میشن یا جنگ به نفع تانوس میشه یا هردو انصراف میدن(فکر نکنم این اتفاق بیفته باید یکی تسلیم بشه)
         پس با وجود سنگ زمان هیچی جلودارش نیست

         پاسخ

         • Batman در پاسخ به abas

          آذر 28, 1399

          خب اگه ثانوس تو اون حالت بزاره خودشو در یک زندان انداخته و باید تا ابد بمیره و زنده بشه. چون موجودات قدرتمند هیچ وقت صبرشون تمام نمیشه. خب ثانوس شکست خورد چون دیگه هیچ کاری نمیتونه بکنه و در این زندان مردن و زنده شدن گیر می کنه زجر می کشه. احتمالا خود ثانوس تسلیم بشه.

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Batman

           آذر 28, 1399

           کی گفته خودش تو یه زندان انداخته میشه؟؟؟
           مثل اینکه اون یکی سنگام هستا؟؟؟؟
           از اشعه سنگ قدرت تور پودر میشه با سنگ روح روح اون شخصیت زندانی میشه با سنگ ذهن اون شخص سمت خودش میکنه با سنگ حقیقت حقیقتو تغیر میده و میتونه کاری کنه که این موجود از حقیقت یا جهان هستی حذف بشه با سنگ فضا انقدر تله پورت میشه میزنهتشون تا گیج بشن پس شانسی ندارن جلو سنگ زمان وقتیم بکشنش دوباره زنده میشه و همین جوری تا تانوس نابودشون کنه یا اونا تسلیم بشن

           پاسخ

          • Batman در پاسخ به abas

           دی 1, 1399

           دارم شخصیت های قدرتمند تقریبا قادر مطلق میگم نوب عزیز.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Batman

           دی 2, 1399

           اخه نوب الممنین وقتی معنی قادر مطلقو نمیدونی واس چی میگی؟؟؟؟قادر مطلق یعنی غیر قابل خسته شدن یا تسلیم شدن؟؟؟؟چرا چرتو پرت میگی
           پس اگه رو حالت جنگ و زمان ابدی باشی نمیتونه از اون یکی سنگا استفاده کنه؟؟؟؟؟هه خنده داره واقعا😂😂😂
           خیلیایی که قادر مطلقنو زده خیلیاشون
           مثلا قویاشونو که کشته
           دادگاه زندگی سلسیال ها
           چهالک ثور ایرون من کپ مارول اسکارلت ویچ گالاتوس دارکساید(کراس اورها که بدرد لای حرز میخورن این کراس اورها)اینارو کشته و به راحتی شکست داده بعد خرف از قادر مطلقی میزنی؟؟؟
           هه😂😂😂

           پاسخ

          • Batman در پاسخ به abas

           دی 5, 1399

           خب جلوی پرزنس هیچ کاری نمیتونه بکنه. پس با خالقین مولتیورس دی سی مقایسش نکن

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Batman

           دی 12, 1399

           ببین تانوس باهوش ترین شخصیت ماروله به طوری که به دانای مطلق نزدیکه
           پس برای اینکه هر موقع کشته شه و دوباره زنده بشه از اون حالت استفاده میکنه که خب برای همیشه کشته نشه
           از سنگ حقیقت میتونه استفاده کنه که کلا اسمی به نام پرزنس وجود نداشته یا جنگ و به نفع خودش تغیر میده
           با سنگ روح میتونه به راحتی روحشو زندانی کنه
           با سنگ ذهن که از معادله زندگیم قوی تره ذهنشو به دست میگیره و کنترلش میکنه با سنگ فضا میتونه تله پورت بشه که ضربات یا از هرچی که علیه اون استفاده میشه در امان بمونه و….که همشونم کار امدن همشون کار میکنن روش

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 25, 1399

           با همه اینا با هم کک پرزنس هم نمیگزه چون همه این قدرت هارو در مقیاس بسیار گسترده تر داره مقایسه تانوس با شش سنگ با پرزنس اشتباهه

           پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      آذر 18, 1399

      کسی دیگه ای هم قلب عالم رو داشت می تونست دادگاه زندگی رو شکست بده بعدشم تانوس صاحب قلب عالم نیست که هر وقت خواست دادگاه زندگی رو نابود کنه تازه شخصیت های قوی تر از دادگاه زندگی هم داریم

      پاسخ

      • abas در پاسخ به Maker

       آذر 18, 1399

       خیر نمیتونست
       ۱ باید بدستش بیاره
       ۲ باید قدرت کنترلشو داشته باشه
       چی داری میگی الان مرد عنکبوتی بیاد مثلا ما فرض کنیم قلب عالمو بدست اورد نه قدرت کنترلشو داره نه میتونه کاری کنه

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        آذر 18, 1399

        این همه قهرمان قدرتمند تر از تانوس داریم چرا اینکار رو نکنن

        پاسخ

        • Batman در پاسخ به Maker

         آذر 18, 1399

         منظور اون کاربر شخصیت های هم سطح و بالاتر از ثانوس بود.
         این همه شخصیت قدرتمند تر از ثانوس داریم. به جای ایراد های بنی اسرائیلی یکم اطلاعاتتو زیاد کن.

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به Batman

          آذر 18, 1399

          منظورم اینه که این همه کاراکتر قهرمان داریم که قدرتاشون در حدی باشه که بتونن قدرتشو کنترل کنند و حتی دستگاه های قوی ای برای استفاده از اون درست کنند مثل سنتری مرد آهنی ثور هالک کاپیتان مارول و آدام وارلاک که در کمیک ها جلوی تانوس رو گرفت و …
          بعدشم اصلا چه ربطی داره به اطلاعات من

          پاسخ

          • Batman در پاسخ به Maker

           آذر 19, 1399

           ببخشید می خواستم به abas ریپلای کنم اشتباهی به شما ریپلای گردم عذر می خوام.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 19, 1399

           ببین بدست اوردن دستکش خیلی سخته مثلا ادام وارلاک غیر ممکنه بتونه بدستش بیاره اگرم بتونه به سختی
           هالک که شاید اونم شاید بتونه یکی از سنگارو نگه داره که احتمال تخریب شدن دستش زیاده
           مرد اهنی که همون یدونه سنگم نمیتونه
           کاپیتان مارول که ابدا سنتری هم همین طور
           هیچ کدوم از اینا قدرت بدنیه قوی تری از هابک ندارن بلکه ضعیف تر
           حالا ادام وارلاک تونست شکستش بده خب تفاق میفته اما اینم حساب کن که خودش چقدر شکست خورده

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 19, 1399

           دوست عزیز وقتی ولورین و پلنگ سیاه میتونن سنگ ابدیت رو کنترل کنن چرا آدام وارلاک ثور سنتری کپ مارول رید ریچاردز و غیره نتونم منطقی صحبت کنید لطفاً

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 21, 1399

           نه داداش به هیچ وجه ولورین که نه تنها دستش بلکه کل اعضای بدنش پودر میشه پلنگ سیاهم که یه ادمه فقط لباس پوشیده پس اصلا نمیتونه اسم سنگم بیاره ثور و ادام وارلاک هم همین طور
           و کاپیتان مارول هم که اصلا نمیتونه چون هالک نمیتونه بعد کپ مارول بتونه؟؟؟قدرت بدنب هالک بیشتره یا کپ مارول؟؟؟خب صد در صد هالک پس اونم نمیتونه
           رید ریچاردم همین طور چون دستکش به قدرت بدنی خیلی خیلی بالا و تامل بالایی نیاز داره باید ۱۰برابر هالک باشه که تانوس ۱۰۰برابر از هالک بالاتره و به راحتی میتونه کنترلش کنه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 22, 1399

           برو کمیک اسکرین واریز بخون پلنگ سیاه از سنگ ها استفاده کرد ولورین در کمیک جدید اومده استفاده کرده از این مطالب طنز نفرستید لطفاً

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Maker

           آذر 22, 1399

           ببخشید سکرت وارز

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 23, 1399

           دستکش و سنگ با هم فرق دارن دستکش کل سنگو در اختیار داره و تقریبا هیچ کس نمیتونه کنترل و دستش کنه
           اما سنگ یدونست
           و کسانی که قدرت بدنیه زیادی دارن میتونن به زور یه سنگو کنترل کنن
           و به سنگم مونده مثلا سنگ زمانو همه نیتونن در اختیار داشته باشن(با تجهیزاد مربوط به سنگ)
           و سنگ ذهنو همه میتونن در اختیار داشته باشن و سنگ روحم همین طور ولی بقیشو نمیتونن
           نظرت چرتو پرتم نفرست

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به abas

           آذر 23, 1399

           شما برو کمیک جنگ های پنهان رو بخون اونجا پلنگ سیاه همه سنگ هارو با دستکش دستشه تا با پروردگار دووم‌ بجنگه.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به امیررضا

           آذر 25, 1399

           میگم دستکش بینهایت با سنگای بینهایت فرق داره
           سنگا(۶تا)که بیرون از دستکش بینهایت باشه چند نفر میتونن برش دارن ولی چون تو دستکش قدرت سنگا چند برابر میشه کسی نمیتونه برش داره
           به خاطر همین میگم ننیتونه برداره

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 23, 1399

           با شش سنگ ولورین تونست تحمل کنه بفهم

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 25, 1399

           با دستکش یا بی دستکش؟؟؟
           دستکش بینهایت قدرت سنگارو چند برابر میکنه
           و کسی نمیتونه تحملش کنه اما بیرون از دستکش ضعیف میشه
           مثال
           ویژن یکی از سنگا تو سرشه و تونسته تحمل کنه
           سنگ قدرت تو دست یه بیگانه که رو صورتش تفم نمیکنن
           ولی تا با دستکش پیوند خورد حتی اگه تو دست گالاگتوس جا بشه گالاگتوس پودر میشه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 25, 1399

           کی گفته در کجا نوشته شده

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 26, 1399

           مگه قراره نوشته بشه؟؟

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 25, 1399

           با دستکش بدون دستکش سنگ قدرت و واقعیت رو نگه داشت

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 26, 1399

           مارول بعضی وقتا مثل کراس اورها عمل میکنه هالک نتونست کنترلش کنع بعد پلنگ سیاه کنترلش کرده
           من این کامیکو نخوندم ولی احتمالا پلنگ سیاه با تجهیزات تونسته کنترلش کنه چون اونا دارای بهترین تجهیزات مارولو دارن بدون شک از تجهیزات استفاده کرده وگرنه قدرت بدنیش از استارلر لردم کم تره

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 26, 1399

           سومین ایونت برتر مارول سکرت وارز پلنگ سیاه با دستکش رفت که با دووم بجنگه ترجمه هم شده پیشنهاد میکنم بخونی

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 26, 1399

           میخونم ولی مثله اینکه منطقی نیست
           اخه چجوری تونسته کنترل کنه؟؟؟هالک نتونست چجوری پلنگ سیاه تونست؟؟؟؟اه اه اه
           مارول عجب چرت شده داره مثل کراس اور میشع🤮🤮

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 27, 1399

           یا تعدادی زیادی از امامزاده ها تو ایونت هم قبول نداری اون هم ایونت سکرت وارز
           من دیگه دارم نابود میشم

           ولی بخونش قشنگ

           پاسخ

    • abas در پاسخ به امیررضا

     آذر 18, 1399

     اولین سلاح قدرتمند مارولم قلب جهانه بعدش دستکش بینهایت
     یه دلیلم هست که حرف منو ثابت میکنه
     چرا تمام سلاح های مارول(بجز قلب عالم)رو افراد دیسی کار میکنن ولی اسن نه؟؟؟؟پس اینم کار میکنه(کاراییهاش)

     پاسخ

     • امیررضا در پاسخ به abas

      آذر 18, 1399

      چون توی یه کراس اوور دارک ساید دستکش بینهایت رو بدست آورد ولی چون توی دنیای دی سی بود کار نکرد.

      پاسخ

      • abas در پاسخ به امیررضا

       آذر 18, 1399

       تو حرفاتو داری با کراس اور ثابت میکنی؟؟؟؟🤦‍♂️🤦‍♂️
       تو اصلا میدونی کراس اور چیه؟؟
       کراس اور نویسنده هاش خودشون اختیاری تصمیم میگیرن که کی پیروز شه کی شکست بخوره
       کراس اور جوریه که مثلا گالاگتوسو نرد عنکبوتی شکست میده

       پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به abas

        آذر 18, 1399

        من نگفتم قبول دارم گفتم توی اون کراس اوور همچین اتفاقی افتاده.

        پاسخ

      • abas در پاسخ به امیررضا

       آذر 18, 1399

       ادامه کامنت قبلی
       کراس اور جوریه که گالاگتوسو مرد عنکبوتیم میتونه شکست بده
       چون به تصمیم اختیاریه خوده نویسنده هاست
       به زبون خودمون نویسنده های اونا ادمایی مثل منو تو عن یعنی فنن هر کدوم
       نمیدونم چرا رفتی سراغ کراس اور کپ کردم🙋‍♂️🤦‍♂️
       اینم بهت بگم که چون دستکش توسط افراد مارولی فعال میشه و به دست افراد دیسی غیر فعال میشه
       و دستکش تو دنیای دیسی گادر نیست که بشکن بزنه(البته کاراییاش کار میکنن)چون افراد یا همون شخصیت های دیسی افراد فانی نیستن

       پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به abas

        آذر 18, 1399

        شای توی دی سی کار کنه .

        پاسخ

   • Batman در پاسخ به abas

    آذر 17, 1399

    اون مقاله مسخره cbr نوشته بود کلا مقالات cbr خیلی ضد و نقیض و اصلا مدرک خوبی نیست. تو با مقاله ها چی کار داری قدرت هارو مقایسه بکنی متوجه میشی ( هرچند از توی متعصب برنمیاد ) اگر براساس cbr بریم جلو یعنی باید بگیم آکوامن از ثور قویتره چون cbr در یک مقایسه این حرف چرت زده بود. پس نمیشه به cbr اعتماد کرد. ثانوس کلا میتونه یک یونیورس نابود بکنه اما دکتر منهتن یک مولتیورس! پس دکتر منهتن خیلی قدرتمندتره. رون کینگ ثور هم خیلی از ثانوس قدرتمندتره اگه خواستی دلیل هم میارم.

    پاسخ

    • abas در پاسخ به Batman

     آذر 18, 1399

     منcbrرو نگفتم من اصلا اونو سایت نمیدونم با اون مقایسه چرتش که ضعیفو برتر از قوی میدونن من همین سایتای مانند همینک گفتم که بری ببینی متوجه میشی(درحالی که تو نوبی و شاید با دیدن اون بازم بگی منهتن تانوسو شکست میده و این ضعف و تعصب تورو نشون میده)
     رون گینگ تور؟؟؟😂😂😂اون با یه بشکن میره هوا بعد میگی از تانوس قوی تره؟؟؟😂😂🙋‍♂️🤦‍♂️تانوس بدون اینکه عرق کنه نابودش میکنه شکستشم نمیده با یه بشکن نابود میشه من خودم خجالت کشیدم اسم اینو اوردم جلوی تانوس🤦‍♂️😂

     پاسخ

     • Batman در پاسخ به abas

      آذر 18, 1399

      تو داری کامیکان میگی کامیکان از cbr ترجمه کرده نوب جان عزیز

      پاسخ

      • abas در پاسخ به Batman

       آذر 18, 1399

       ببخشید دیگه نفهمیدیم از cbrترجمش کرده😐
       مهم اینکه گفته شده الان تو یه سایتی بگو که منهتنو برتر از تانوس مقایسه کردن نوب خان

       پاسخ

       • Batman در پاسخ به abas

        آذر 18, 1399

        مگه به سایت؟ من از کمیک تصمیم می گیرم و دلیل دارم اما تو هیچ دلیلی نداری فقط حرف میزنی بچه نوب.

        پاسخ

        • abas در پاسخ به Batman

         آذر 19, 1399

         نوب خان مگه اطلاعات تو از cbrبیشتره؟؟؟
         من این سایتارو میگم چون تو این سایتا با هم مقایسه میشن و صد در صدم اطلاعاتشون از همه خیلی بیشتره
         من دلیل ندارم؟؟؟😐😂😂😂
         تو خودت فقط حرف میزنی که فقط جوابمو داده باشی😂🤚

         پاسخ

         • Batman در پاسخ به abas

          آذر 19, 1399

          ببین سایت یک نویسنده که نداره 100 ها نویسنده داره که اون مقاله یکی از نویسنده های ضعیف اون سایت نوشته بود. بلد نیستی چیزی رو الکی حرف نزن.

          پاسخ

       • عاقل در پاسخ به abas

        آذر 22, 1399

        البته که دوستان دیگر همت کردند و پاسخ تمام حرف های بی ارزش و پوچت رو دادند اما یکی از خصلت های خوب تو اینه ک انقد نوبی ادم راحت ضایع میکنه شما رو جناب . الان فقط داری لحظه شماری میکنی ی سایت دکتر منهتن رو با ثانوس مقایسه کرده باشه ؟!؟!؟ اول نمیخواستم جوابت رو بدم ولی چون بیش از حد وقتت رو برا گفتن چرت و پرت تلف کردی بت دو سایت معرفی میکنم .
        سایت سوپرهیرو دیتابیس دکتر منهتن رو با ثانوس حالت عادی و نسخه اصلی قیاس کرده ک بیش از 85 درصد اگه اشتباه نکنم ب منهتن رای دادن . لینکش : http://www.superherodb.com/dr-manhattan-vs-thanos/90-3706
        و حالا نوبت سایت سی بی ار هس ک انقد سنگشو ب سینه میکشی قابل توجهت همین سایت منهتن رو با ثانوس اینفینیتی گانتلت ( دستکش بینهایت ) مقایسه کرده البته برنده اینفینیتی گانتلت شده ولی من سایت معتبری نمیدونمش فقط برای اینکه ب اون حرفی ک گفتی کدوم سایت این دو رو مقایسه کردن پاسخ بدم لینکش رو قرار میدم .
        http://www.cbr.com/dr-manhattan-vs-thanos
        حالا من اگه جای تو بودم سعی میکردم دیگه کلا از زندگی محو شم و دور و بر این سایت نیام 😂😐 حالا ک انقد خیط شدی بزار بازم لینک بدم
        اینو ببین : http://www.cinemablend.com/news/2492997/dr-manhattan-vs-thanos-with-all-the-infinity-stones-could-the-strongest-watchmen-stop-marvels-mad-titan
        خخخخ حالا برو اینو ببین : /www.reddit.com/r/Watchmen/comments/aihnwk/dr_manhattan_vs_thanos
        اینم ببین : comicvine.gamespot.com/forums/battles-7/drmanhattan-vs-thanos-554191
        همش از سایت هایی مث ردیت و کامیگ واین و سی بی ار بود . البته فقط این 5 تا سایت نبود سایت های مث کوارا هم این فایت رو گذاشته و خودت با ی سرچ ساده میتونی ب صحت این حرف من پی ببری …

        پاسخ

        • abas در پاسخ به عاقل

         آذر 26, 1399

         حیف چند بار کامنت نوشتم تایید نشدن چون داشتم بدجور ضایعت میکردم جوری که ۲۰کیلومتر بری زیر زمین بر نگردی من جای تو بودم محو که میشدم هیچ یه کاری میکردم خدا برات گریه کنه

         از نوبی کهcbrرو سایت ندونه بعید نیست چون میره سایتای خارجی مثل اسپایدی میاره اینجا بعد میگه معتبر
         هیچ سایتی معتبر تر و بهتر ازcbrوجود نداره
         و تو اصلا حتی نمیتونی انکارش کنی چون معتبر ترین بهترین و محبوب ترین سایت دنیاست که شرکت دیسی و مارول اطلاعاتشون راجب کامیک و سینما میدن به این سایت
         بله اینجوریاس نوب الممنین

         ببین دلیل برات میارم که تانوس به راحتی منهتنو نابود کنه
         ۱ تله پورتش میکنه مارول بشکن میزنه و تمام
         ۲ از سنگ زمان رو حالت جنگ و زمان ابدی استفاده میکنه که حتی رو والای همگانم کار میکنه حالا چه برسه منهتن که زمان روش کار نمیکنه چون این حالت رو کل شخصیتای هردو دنیا کار میکنه(جنگ و زمان ابدی)
         ۳ تانوس با ویلنایی از جمله گالاگتوس دورمامو و…متحد میشه و میزنه میترکونتش منهتنو(البته به متحد شدن نیازی نیست)
         حالا فهنیدی cbrچرا تانوسو پیروز دونسته؟؟؟
         خوده همین سایتم باcbrمقاله مینویسه بعد تویه نوب الممنین میای میگی cbrسایت نیست؟؟؟😂

         حرفای من بی ارزشه یا تو؟؟؟
         که دو سه تا حرف میزنی که فقط جوابمو داده باشی درحالی که اصلا دلیل ندارید برای اینکه چرا منهتن تانوسو شکست میده(تو میکر تحلیلگر امیررضاو..)
         پس الکی واسه خودت ندوز نباف
         بجای اینکه اسمتو میزاشتی عاقل باید میزاشتی شاقل
         و تحلیلگرم کارگر
         چون اصلا هیچی نمیدونید تمام حرفای من(البته بعضیاش)
         طبق حرفایcbrدرحالی که واسه شما ها از خودتونو این سایتای چرت و پرته
         بدجور ضایع شدی جای تو بودم گوشی رو از وسط نصف میکردم گوشی رو میسوزوندم بعد پودرشو میدادم پرس پرسشو میدادم ناسا که بندازه تو خورشید😐😂😂

         پروشات اینو لطفا تایید کن مثل خودش حرف زدم حداقل با ادب تر از کامنتای قبلبم

         پاسخ

         • عباس در پاسخ به abas

          آذر 26, 1399

          سلام abas جان،
          روند تایید کامنت ها مشخصه و اکثر کامنت های شما هم تایید شدن، منتها من چند روز پیش هم گفتم که این بحث داره از رعایت ادب و احترام فاصله میگیره و درخواست کردم جو سایت رو متشنج نکنید.
          اولویت ما تایید همه کامنت ها هستش ولی برخی کامنت های شما و باقی دوستان متاسفانه قابل تایید نبودن که دلیلش رو هم خودتون میدونید

          پاسخ

          • abas در پاسخ به عباس

           آذر 26, 1399

           چجوریه کامنت اینا که اصلا ادب رعایت نشده تایید شدن واسه من که جز نوب هیچی نگفتم تایید نشدن؟؟؟😐
           بی انصافیه این

           پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          آذر 26, 1399

          خب اگه با دورمامو یا گالاکتوس باشه ممکنه بتونه شما گفتی خودش تنهایی می‌تونه منهتن رو شکست بده

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 26, 1399

           بدون گالاتوس و دورمامو هم میتونه شکستش بده
           به راحتی با یه ضربه از سنگ قدرت منهتن میمیره چون اون موجودی مثل استرنجه فقط قوی تر و منهتن قدرت بدنیه بالایی نداره که بتونه جلویه ضربه های مشت تانوس و سنگ قدرت دووم بیاره
           قدرت بدنیه تانوس انقدر زیاده که تونسته با دوتا انگشت منشورو پودر کنه و سنگو برداره درحالی که منشور انرژی و سطح تحملش از حلقه سبز که تانوس با هر۵تا انگشتش استفاده کرد و پودرش کرد بیشتره و از این حال میفهمیم که تانوس قدرت بدنیه بیشتری نسبت به دارکساید و هالک داره
           و با چند ضربه منهتن میمیرع

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 27, 1399

           اصلا پودر کنه باز هم خودشو باز سازی می‌کنه بعدشم میلیارد ها بار از خودش کپی می‌کنه و تانوس رو شکست میده ولی به تنهایی هم می‌تونه تانوس رو به راحتی شکست بده چون دانای مطلق هست و نقطه ضعف تانوس رو پیدا می‌کنه و حتی چون تقریباً قادر مطلق هست سنگ ها رو نابود می‌کنه ولی شاید تانوس با قلب عالم یکم بیشتر وقت منهتن رو بگیره ولی باز هم اگه تانوس رو به دنیای دی سی ببره بتونه سنگ. ها رو بی اثر کنه البته در کراس اور این اتفاق افتاده ولی باز هم به دلیل داشتن هوش زیاد تانوس رو منصرف می‌کنه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 28, 1399

           باز سازی کنه وقتی بدونه شانسی مقابلش داره منهتن باهوشه دیگه وارد جنگ نمیشه باهاش

           چی داری میگی؟؟؟میلیاردها کلون؟؟؟؟
           خدایان نتونستن میلیون ها کپی از خودشون بسازن بعد این بیاد میلیاردها کلون از خودش بسازه؟؟؟خب قادر نیست حتی هزارتا کلون بسازه از خودش ولی میتونه چند تا کپی از خودش بسازه

           به راحتی میتونه منهتنو شکست بده؟؟؟؟
           الان بهت بگم منهتنو به مارول تله پودت میکنه و بشکن میزنه و پودر میشه منهتن از هیچی که نمیتونه بازسازی کنه خودشو اون وقتی زخمی میشه باز سازی میشه نه اینکه از هیچی خودشو بازسازی کنه چون اصلا کلا محو شده

           خب سنگ ها تو دیسی کاراییهاش بی اثر نمیشه فقط بشکن بی اثر میشه و اگه دلیل میخوای ازم بپرس بهت بگم

           خب کراس اور هیچی نیست که کراس اور وارد بحث بشه و تو کراس اورها دستکش تو دیسی بی اثر شده نه کامیک های اصلی
           چون فقط یه کامیک مشترک بین دیسی و مارول وجود داره که خب این اتفاق نیوفتاده پس از این مورد نمیتونیم قاطعانه بگیم که کار نمیکنه ولی احتمالش خیلی بالاست که کار کنه و حتی یه اشاره ای بهش شده توcbrکه گفته شده تو دیسی دستکش قادر نیست بشکن بزنه چون افراد دیسی شخصیت فانی نیستن و بشکن اثری بهشون نداره پس میشه گفت که کاراییاش قابل استفادست و فقط نمیشه بشکن زد

           تانوسم سطح هوشش نزدسک به قادر مطلقه با کمک سنگ ذهن که یه سطح دیگه دانای مطلق میشد پس هوش تلنوسم بالاست
           و منهتن نمیتونه از چیزی منصرفش کنه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           دی 1, 1399

           آخه تو که از قدرت های منهتن شناخت نداری چرا میای چرت و پرت میگی

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           دی 2, 1399

           وقتی تو از تانوس و دستکش خبر نداری نمیدونی چیه واس چی هزیون میگی
           تو کامیک دستکش بینهایت گفته شده که تانوس از مرگ قدرتمند تره
           حتی مفیستو با اون اوباهتش نوکر تانوسه
           حالا منهتن سهله

           پاسخ

          • Batman در پاسخ به abas

           دی 5, 1399

           شما برو تو سایت ایرونی سنتر مقاله معرفی نال ببین دارن مسخرت می کنن اگه جوابی داری برو بده😂😂

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 25, 1399

           منهتن قطعا تانوس با شش سنگو میزنه

           پاسخ

     • تحلیل گر در پاسخ به abas

      آذر 18, 1399

      وایییی!!!! کمیکان اون مقاله رو از سی بی آر ترجمه کرده!!!!!! رون کینگ ثورو با بشکن نابود میکنع؟؟؟؟ دستکش رو امثال لیوینگ ترایبیونال اثر نداره چه برسه به رون کینگ ثوری که خیلی از دادگاه زندگی قویتره!!!!!

      پاسخ

      • abas در پاسخ به تحلیل گر

       دی 2, 1399

       دقیقا کجا گفته شده؟؟؟؟
       تو خوده مقاله نوشته شده قادره با بشکن تمام موجوداتو نابود کنه خب رون کینگ تور و لیونینگ موجوده دیگه
       پس کار میکنه

       پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      آذر 18, 1399

      یک نفر عقل داشته باشه می‌فهمه کسی که قادر مطلق و هیچ وقت نابود نمیشه از تانوس قوی تر هست حتی با سنگ ابدیت

      پاسخ

      • Batman در پاسخ به Maker

       آذر 18, 1399

       درود بر شرفت.

       پاسخ

      • abas در پاسخ به Maker

       آذر 18, 1399

       یکی که عقل داشته باشه میفهمه میتونه شکستش بده(مه نابودش کنه)😐😐
       اصلا تو میدونی تانوس اون هوشی که داره هیچکس نداره؟؟؟تقریبا کساییو که با قدرت نمیتونست شکستشون بده با هوشو ذکاوتش شکستش داد
       حالا دیگه دستکش جدا
       تقریبا نصف جنگ هایی که تا الان کرده و پیروز شده نصفشو با هوشش تونست پیروز بشه
       پس همچی قدرت نیس

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        آذر 18, 1399

        درسته تانوس استراتژیک خوبیه و زرنگ هم هست اما جلوی کسی مثل دکتر منهتنهر چه قدر باهوش باشه شانسی نداره البته مگه اینکه قلب عالم رو داشته باشه
        بعد هم من منظور حرف تو نفهمیدم درباره تانوس نفهمیدم اما تانوس قطعا جزو ۳۰،۳۵ نفر باهوش مارول هم نیست ولی اگه قلب عالم رو داشته باشه شاید بتونه با درصد ۲۵
        به ۷۵ پیروز بشه

        پاسخ

        • abas در پاسخ به Maker

         آذر 19, 1399

         دکتر منهتن ببین اگه تونست شاهکار کنه جلوی حالت جنگ و زمان ابدی مقاومت کنه(که غیر ممکنه چون تانوس خودش باید انصراف بده تا این حالت از فرد برداشته بشه)حالا بیا جلوی ۵تا سنگ دیگرو بگیره
         جزو ۳۰نفره مگه تو به غیر از این سایت سایتای دیگه نمیری؟؟؟اصلا رفتی رتبه بندیارو ببینی؟؟تانوس جرو۵نفر اوله
         تو کل شخصیتای مارولم جزو۱۰نفر اوله بعد تو میگی ۳۰،۳۵؟؟؟من هنگ کردم
         با همین یدونه سنگ زمان میتونه شکستش بده البته چندین حالتم داره سنگ زمان که خب قوی ترین حالتش جنگ و زمان ابدیه
         من چون سنگ زمان سنگ زمان میکنم دلیلش اینکه تنها سنگیه که رو همه کار میکنه و تا اینجا که از این حالت رو هر کسی کار کرده پیروز شده

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          آذر 19, 1399

          از نظر هوش

          پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          آذر 19, 1399

          به هیچ وجه سنگ ها بر روی منهتن کارایی ندارن به خاطر اینکه منهتن نابود نمیشه و بعضی از سنگ ها روش جواب نمی ده و تمام قدرت های سنگ ها رو داره علاوه بر اون منهتن آینده میبینن و می دونه هزاران کپی با قدرت خودش درست کنه که حتی تانوس با قلب عالم نمیتونه جلوش رو بگیره

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 21, 1399

           همشونو مطمئن نیستم ولی سنگ زمانو مطمعنم
           اون یکی سنگلم به احتمال خیلییی بالا کار میکنن و هیجا و خالقانش نگفتن که قدرت سنگو داره
           و در ضمن من نگفتم نابودش میکنه من گفتم به راحتی شکستش میده
           علاوه بر اون دکتر استرنجم ایندرو میبینه و دید اما کار خاصی نتونست بکنه چون غیر ممکنه چون سنگ حقیقتو داره میتونه حقیقتو عوض کنه یا اصلا توسط همین سنگ منهتنو از جهان هستی محو کنه چون حقیقتو تغیر داده که منهتن نباشه کلا سنگ ذهنو داره میتونه منهتنو سمت خودش کنه یا اصلا هرچیزی که در مورد ذهن رو نابود کنه سنگ روحو داره این سنگ میتونه روح منهتنو در بیاره که این باعث کشته شدن منهتن به راحتی میشه که تو میگی هیچ وقت نمیمیره
           و سنگ قدرتو داره میتونه بزرگترین ستاره که اسمشو یادم رفت که ۱۰۰برابره حجم خورشیدرو سمتش پرت کنه که جان سالم ابدا بدر ببره با همون ستاره رو که میلیاردا ازش هستو سمتش پرت کنه که کل دیسی میره(با توجه به کسانی که میگفتن خورشید کاری نمیکنه چون مکاییل و پرزنس ۱۰۰تا خورشیدن)یکی از این ستاره ها هم ۱۰۰تای خورشید یا بیشتره که میلیون ها ازش وجود داره رو پرت کنه به منهتن نه تنها منهتن بلکه کل دیسی و شخصیتاش حتی ستاره نزدیکم نشده پودر بشن و وقتی بهشون بر خورد کرد هیچی از دیسی باقی نمونه
           پرزنس حتی نمیتونه خوشیدو نابود کنه چون قدرتشو نداره و خودشم نابود میشه حالا بیاد یدونه این ستاررو بگیره
           پس حالا فهمیدی چرا دستکش ازش درست استفاده بشه ۱۰تا قلب عالم قوی تر میشه؟؟؟
           این دلایلی که با دستکش نه تنها منهتن بلکه کل دیسی رو نابود میکنه
           در ضمن نمیتونه کپی(کلون)از خودش درست کنه اگرم درست کنه به قدرت خودش درست نمیتونه بکنه مثل دارکساید که هرگز نمیتونه به قدرت خودش کلون درست کنه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 25, 1399

           هیچ سنگی رو منهتن اثر نداره چون به همه چی تسلط داره

           پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به abas

        آذر 20, 1399

        تانوس هر چقدر هم هوش داشته باشه به دانای مطلق نمی رسه

        پاسخ

     • batman در پاسخ به abas

      آذر 18, 1399

      اصلا میدونی رون کینگ ثور کیه؟ اون تونست سایه نشینان بالا شکست بده که احتمالا بیاندر هستن. فقط با یک ضربه 6 سایه نشین ناک اوت کرد.نوب😂😂🤣تو خودت سرور نوب هایی. رون کینگ ثور به راحتی تمام ثانوس نابود می کنه. تو حتی ماجرای سنگ های ابدیت میدونی؟نمسیس یک موجود زن کیهانی باستانی و تجسم جسمی هر شش سنگ ابدیت است. نمسیس یک موجود کیهانی بود که از بدو خلقت وجود داشت ولی همیشه تنها بود. به همین منظور موجوداتی خلق کرد ولی به دلیل اینکه درک درستی از خیر و شر وجود نداشت، همه آنها به شیاطین تبدیل شدند. نمسیس شکست خود را پذیرفت و دست به خود کشی زد. اما او به این راحتی ها نابود نمی شد. بعد از نابودی او، بقایای جسمش به هفت سنگ تبدیل شدند که البته در کمیک تنها به شش سنگ اشاره شده و هفتمی نادیده گرفته می شود.نمسیس شاید بشه در تاپ 15 مارول جاش داد که شش سنگ از این موجود به وجود اومدن شما بیش از حد دستکش ابدیت دست بالا گرفتی.

      پاسخ

      • abas در پاسخ به batman

       آذر 18, 1399

       تو اخرت نوبی😂😂😂😂اخه تو برو ببین خودش چقدر شکست خورده؟؟؟؟بیشتر از سنش شکست خورده نوب خان
       الان همون تانوس با دستکش تو تاپ ۵ نفر قدرتمند ماروله پس بفهم اگه دستکش نبود شاید تو تاپ۱۰بود
       پس مقایسه کن با همونا قدرتمندترین شده مهم نیست از کجا سرچشمه گرفته
       مهم اینکه چجوری ازش استفاده کنی
       یکی هست گوشتو میسوزونه یکی هست درست میپزتش و میخورتش
       حالا فهمیدی؟؟؟؟؟

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        آذر 19, 1399

        ۱ تانوس با دستکش بی نهایت فوقش بتونه در ۲۰،۱۵ تا کارکتر مارول باشه
        ۲ رون کینگ ثور رتبه ۵ رو در مارول داره ( اگه کسایی که نابود کرده باشه ۶تا بیاندرز رو نابود کرده باشه )
        واین که رون کینگ ثور تونست با فکر کرده مگنوگ رو نابود کنه و اینکه پادشاه ازگارد هست و قدرت های خاصی داره و بر جادو مسلط هست همچنین سلام های قدرتمندی مانند انواع زره ،زره نابودگر ، نکرو و شمشیر اودین و انواع پتک که در کمیک جزو قوی ترین ها به حساب میان ( البته تمام این سلاح ها رو نسخه معمولی ثور داره و من به خاطر همین اینجا گفتم) و ارتش ازگارد رو داره و اگه اشتباه نکنم قادر مطلق هست و درخت زندگی که یک مولتیورس هست رو نابود کنه اونم در روز اول به دست آوردن قدرتش با این اوصاف به نظر من تانوس نمی دونه رون کینگ ثور رو شکست بده حالا شمارو نمی دونم

        پاسخ

        • abas در پاسخ به Maker

         آذر 19, 1399

         چیییییی؟؟؟۱۵،۲۰ تا ای اوله؟؟
         حاجی بجز این سایت سایته دیگه ای میری؟؟؟تو کل شخصیتای ماروله تانوس۱۰تای اوله
         رون کینگ تور رتبه ۵رو داره؟؟
         اصلا تو تاپ ها من رون گینگ تورو ندیدم فقط تور خالی بود که نسخه عادیش جزو۳۰تاست شایدم کمتر
         کسی که چندین نفرو بکشه دلیل به قدرتش نمیشه که
         تانوسم میلیاردا سیاررو نابود کرده رون گینگ تور میتونه این کارو کنه؟؟؟
         با بشکن نابود میشه درجا مهم نیس چقدر قدرت داره با وجود تانوسو دستکش کسی جلودارش نیست
         قادر مطلقه؟؟؟😂😂
         اخه کجا قادر مطلقه
         پادشاه ازگارد باشه تانوس میتونه پادشاه میلیارد ها کهکشان باشه ولی خب نمیخواد از نظر ارتشم تانوس ارتشش بهتره و زیاد تره ارتش تانوس تقریبا با ارتش دارکساید برابره تا حدودی ضعیفه
         ازگاردیا سفینه دارن؟؟؟
         ازگاردیا با تیرهای سفینع تانوس فروکش میشن با نیرو های غول پیکر هوایی زره نابودگر معنی نداره اصلا میدونی زره نابودگر قدرتش چیه؟؟؟فقط از صورتش اتیش میده بیرون که اینا رو نیروهای غول پیکر هواییه تانوس ابدا تاثیر نمیزاره و درجا له میشه و این زره نابودگر فقط برای نیرو های زمینیه که ارتش تانوس انقدر زیاده فکر نکنم قادر باشه تامل کنه
         کلا یدونه پتکه یدون بریکر یا همون تبره که پتک رو تقریبا همه برداشتن دیگه چیزه خاصی نیست بریکرم که قدرت انچنانی مثل پتک نداره یعنی طلسم نداره که جز خودش کسی نتونه برداره
         تانوسم که هم پتکو میتونه برداره هم بریکرو که بریکرو خورد میکنه موند پتک که کار خاصی با پتک تور نمیتونه انجام بده
         زرهاشم که بدرد جنگ با تانوس نمیخوره گرچه قویم باشن با وجود دستکش له میشن اگه از فلز باشه که با دستکش قوتی کنسرو میشه و همچنین نکرو و اصای اودین اودین که شمشیر نداره یه اصا داره که خب همشون یجا در مقایسه با دستکش هیچی نیستن

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          آذر 19, 1399

          تانوس با سنگ به زور ۲۰ تای مارول میشه با چی حساب کردی جزو ۵ تا در اومده یکم تعصبی نظر نده دارد بعدشم دوتا.بیاندرز تونستن دادگاه زندگی رو نابود کنند اما ثور ۶ تا رو با یک ضربه نابود کرد و منگوگ از حالت معمولی تانوس قوی تره بعدشم ثور تونست درخت زندگی رو نابود کنه که اگه اشتباه نکنم ه
          هزاران کهکشان رو شامل میشه

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 23, 1399

           چی میگی؟؟؟حالت طبیعی نیسیاااا
           تو با چی حساب کردی شد ۲۰تا؟؟؟
           اگه تور تونسته ۶تا بیاندرزو کشته تانوس ۱۰تاشو میزنه
           تانوس تونسته چندین سلسیال رو بکشه که هر یدونه سلسیال۴تا بیاندرز یا شایدم بیشتره که هیچ کس نتونسته سلسیال هارو تا الان بکشه
           کی گفته هزاران کهکشان میشه؟؟؟هرموقع ۳ ۴تا کهکشان شد بعد امیدی برای۱۰تا کهکشان هست
           الکی یه چیزی رو زیاد بزرگش نکن

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به abas

           آذر 23, 1399

           تانوس ده تا میکشه؟🤣🤣🤣🤣
           ممنون بابت جوک امروز هههههه خیلی خنده بود
           این هایی همون هایی هستند که دادگاه زندگی رو کشتند( این ماقبل ریتکان هستند یعنی قوی تر) بعد تو داری با تانوسی مقایسه میکنی که با قلب عالم به زور دادگاه زندگی رو زد!!!
           سلستیال ها اندازه بیاندرز هان؟؟؟😐😐😐 هیچ کدومشون حریف بیاندرز های با بعد ریتکان نمی شگ چه برسه به قبل ریتکان هیچ کس نتونسته سلستیال بکشه ؟؟؟
           فرانکلین ریچاردز و رون گینگ ثور کشکند!
           شامل هزاران کهکشان نمیشه شامل میلیون ها کهکشان میشه .
           شما چیزی کوچیک نکن

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به امیررضا

           آذر 23, 1399

           اصلا رون کینگ ثور اشتباه کرده که ۶ تا بیاندرز رو نابود کردند هر چی ایشون بگن

           پاسخ

          • abas در پاسخ به امیررضا

           آذر 26, 1399

           با این کامنت تو امروز جوک گفتی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
           دادگاه زندگیو کجا کشتن؟؟؟؟؟
           تانوس با دوسه حرکت تونست دادگاهو شکست بده یعنی به راحتی

           سلسیال داریم تا سلسیال
           استارلر لردم سلسیاله والای همگانم سلسیاله(نه اون والای همگان یعنی خدای مارول)که قوی ترینشون والای همگانه که کل بیاندرزها هم حریفش نمیسن دادگاه زندگی اینو دید فرار کرد
           والای همگان قادر مطلق و دانای مطلقه بعد ۱۰تا بیاندرز بیان و رون کینگ تور و فرانکلین ریچاردز باهم جلوی والای همگان(سلسیال)باشن درجا کشته میشن
           اصلا میدونی چرا اسمش والای همگانه؟؟؟؟چون قدرتمندترینه
           تو برو تو رتبه بندیا ببین سلسیال ها رتبشون بیشتره با بیاندرز ها؟؟؟
           کل بیاندرز ها حتی نمیشه با والای همگان حساب کرد اون کسایی هم قدرت گالاگتوس افریده درحالی که بیاندرز ها حتی همون اندازه ایرون من نتونن خلق کنن

           فرانکلین ریچاردز و رون کینگ تور سلسیال های قوی رو نکشتن اونا ضعیفارو کشتن درحالی که تانوس چندتا از قدرتمنداشو کشته

           هر موقع ۳تا کهکشان شد بعد بگو ۵تا کهکشان بعدشم تانوس میلیاردها کهکشانو نابود کرده بعد این براش مثل پشست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 26, 1399

           میلیارد ها کهکشان خیلی مبالغه هست فک کنم میلیارد ها سیاره رو نابود کرده باشه تانوس دادگاه زندگی و با قلب علم شکست داد و ۳ تا بیاندرز با چند حرکت دادگاه زندگی و نابود کرده تنها همین ها هم نیست هر کسی که در نظم خلقت بو رو نابود کردن ابدیت بی نهایت و ….

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Maker

           آذر 26, 1399

           قلب عالم

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 26, 1399

           اگه درمورده تانوس خونده باشی و دیده باشی میبینی که میلیتدرها کهکشانو نابود کرده و میلیاردها سیاررو تسخیر با قلب عالم به راحتی شکستش داد یعنی دوسه تا ضربه دیگه میزد دادگه زندگی به کاه گاه زندگی تبدیل میشد
           ابدیت و بینهایت یکین و فرقی باهم ندارن هردو اسم یه شخصیته که تو دوتا شخصیتش کردی و از دادگاه خیلیییییییییییی ضعیفن حتی از تانوسم ضعیف تر که تونستن اینارو بزنن

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به abas

           آذر 26, 1399

           بعد به من میگه چجوری کمیک خوندی😏😏
           شما که فقط فیلم دیدی حرف نزن
           استار لرد سلستیال؟؟؟ 🤣🤣🤣 نوبی چقدر تو
           تانو س دادگاه زندگی رو شکست داد ولی بیاندرز ها کشتنش

           پاسخ

          • abas در پاسخ به امیررضا

           آذر 26, 1399

           واسه چی الکی واسه خودت حرف میزنی اخه سلسیال ها تو فیلما بودن؟؟؟؟؟نوب الممنین🤣🤣😂😂😂
           تو اصلا نمیدونی کامیک چیه اسمش اشتباه میگی

           تو همین سایت یه مقاله هست در مورد سلسیال ها که استارلر لردم توش هست تو که هیچس نمیدونی حرف نزن نوب الممنین
           تانوس با ۱یا۲تاضربه شکستش داد اگه دو سه تا ضربه دیگه بهش میزد دادگاه زندگی تبدیل به کاه گاه زندگی میشد پودر میشد
           اینم حساب کن که بیاندرز ها چند نفری کشتنش درحالی که تانوس یه نفره

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به abas

           آذر 26, 1399

           همه سلستیال ها حریف یهدونه بیاندرز نمی شن برعکس گفتی . داداش قادر مطلق فقط مال والای همگان و پرزنس هست نه یه موجودی که قابل کشتنه. شما مثل اینکه تمام چیزی که از کمیک میدونی سلستیال هان نه؟🤣🤣 لطفا درباره شخصی اطلاعات نداری دربارش نظرنده. تو بیاندرز ها رو میشناسی یا رون کینگ ثور رو ؟؟. هزاران شخصیت هستند که قویترین سلستیال ها حریفشون نمی شن خیلی ها مثل فرانکلین ریچاردز، فینیکس، ابدیت، بینهایت، ابولین، آماتسو میکابوشی و …. که راحت میتونند سلستیال ها رو نابود کنند پس برو درباره کسانی به جز سلستیال ها هم تحقیق کن.
           داداش سلستیال ها توی رتبه بندی توی ۲۰ هم جا ندارند بیاندرز ها هم اگه بری ببینی رتبشون شش یا پنجه .
           بیاندرز ها قادرند اندازه سلستیال ها خلق یا نابود کنند.
           فرانکلین ریچاردز و رون کینگ ثور راحت میتونند هر چقدر سلستیال با قدرت های متفاوت رو بکشند

           رون کینگ ثور هم زد درخت عالم رو نابود کرد که شامل هزاران یونیورس بود که براش مثل آب خوردن بود.

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به امیررضا

           آذر 26, 1399

           با صحبت شما موافقم اما تانوس دادگاه زندگی رو نابود کرد در رابطه با کاربر abas دستکش بینهایت هم از خودش قدرت ندارن و می تونی بری و مقاله ای که درباره دستکش بینهایت نوشته شده رو بخونی و اینکه شخص های زیر دستکش ابدیت رو با سنگ به دست کردن
           ایرون من
           کپ
           دووم
           پلنگ سیاه
           ولورین
           آدام وارلاک و نسخه خبیثش
           نبیولا
           مرد عنکبوتی
           رید ریچاردز
           موج سوار نقره ای
           آزبورن
           ددپول
           هالک

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به Maker

           آذر 26, 1399

           بله درسته

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 26, 1399

           بجز
           ایرون من
           پلنگ سیاه
           رید ریچاردز
           ادام وارلاک
           دووم
           بقیشون تو کراس اور بدست کردن نه کامیک رسمی اگه دقت کنی نوشته شده و خودتم بری میبینی
           ایرون من که به خاطر قدرت زرهش تونستن فقط چند دقیقه دستش کنه که خب این حساب نمیشه و کاملا نزدیک بود پودر بشه
           اما بقیه این شخصیتا به طور رسمیتی برداشتن که بعضیاشونو نمیدونستم مثل بلک پنتر

           پاسخ

          • abas در پاسخ به امیررضا

           آذر 26, 1399

           سلسیال داریم تا سلسیال
           قدرتمندترین ترینشون والای همگانه که به خاطره قدرتمند بودنش اسم خالق مارولو روش گذاشتن و تو که ندونی این سلسیال(والای همگان)قادر مطلق و حاضر مطلقه
           کسی که موجود خلق کنه خدا و باید قادر مزلق و…باشه که شخصیت خلق کنه نوب الممنین

           ولی برعکس نگو تو فقط درمورد بیاندرز ها کامیک خوندی(که اینم مطمعن نیستم)چون خودتم گفتی از حرف دیگران اطلاعات میگیری چجوری میتونی بحث کنی🤣😂😂😂

           تو سلسیال(والای همگان)رو میشناسی؟؟؟میشناختی نظر نمیدادی این شخصیت میتونه شخصینایی مثل بیاندرز و ریدریچاردزو فرانکلین خلق کنه که خلق کننده هاش از هزارتا بساندرزها قوی ترن
           اینایی که گفتی حریف این شخصیت(والای همگان)نمیشن الان چند تام بشمارم که نمیتونن شکستش بدن فقط این سلسیالو
           ۱ تانوس
           ۲ ابدیت(بینهایت)
           ۳ فینیکس
           ۴ دادگاه زندگی
           ۵فرانکلین ریچاردز
           ۶ میکابوشی(ابدا حتی حریف تانوسم نمیشه)
           ۷ ابولین
           ۸ سورتو
           ۹رون کینگ تور
           ۱۰ اودین
           و….
           اینا فقط از مارول بود از دیسیم
           ۱ انتی مانیتور
           ۲ دارکساید(اصلی)
           ۳ پرزنس(۵۰درصد)
           ۴ اپوکالیپس
           ۵ میکاییل
           ۶ لوسیفر
           ۷ فرشتگان(همشون)
           و….
           بیشترن ولی کامنتم زیاد میشه
           اینا بجز پرزنس که مطمعن نیستم شایدم نتونه شکست بده سلسیالو همشون ابدا هرگز و هیچ کقت نمیتونن سلسیال(والای همگان)رو شکست بدن بلکه این اینارو شکست میده اونم به راحتی که تو این همه بزرگشون میکنی

           یکم برو در مورد این شخصیت بخون و تحقیق کن بعد نظر بده

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 23, 1399

           هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
           کدوم سلستیال رو کشته چرا چرت میگی تونست زندانی شون کنه اونم نه ۴ ۲تا بعدشم ۱۰۰ سلستیال به اندازه یک دونه بیاندرز هم قوی نیستن دووم با قدرت ۴ بیاندرز به راحتی پلنگ سیاه رو با ۶ سنگ ابدیت شکست داد و با دست زدن به تانوس باعث شد تانوس تبدیل به اسکلت بشه تو خیلی متعصبی خیلی
           لطفاً دیگه با این کاربر بحث نکنید ایشون خیلی بی منطق هست
           منظورم رون کینگ ثور بود که ۶ تا بیاندرز رو نابود کرد در یک ضربه که البته یک فرضیه هست
           تمام قدرت های که گفتم هم برای نسخه معمولی ثور. بود که گالاکتوس رو در قوی ترین حالتش نابود کرد

           پاسخ

          • عاقل در پاسخ به Maker

           آذر 23, 1399

           دوست محترم فقط ی نکته ک باید گوشزد کنم اون کامیک ثور 2020 مال نسخه اصلی و حالت معمولی ثور نیس و یکی از قویترین ورژن های ثوره ک ادین فورس ، ب همراه قدرت خودش و کازمیک انرژی گالاکتوس رو داراس . حالت عادی ثور ادین فورس رو نداره اصن /: اسمشم کازمیک کینگ ثور و اینا نیس تو خود کامیک بهش میگن هرالد او تاندر

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به عاقل

           آذر 23, 1399

           ممنون که منو مطلع کردید در چند جا گفتن که نسخه اصلی ثور هست به خاطر همین گفتم ولی ثور نسخه اصلی منگوگ رو شکست داده که قدرتش اندازه اودینه
           باز هم به نظرم ثور از تانوس قوی تر هست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به عاقل

           آذر 23, 1399

           ممنون که منو مطلع کردید
           ولی به نظرم هنوز ثور می تونه تانوس رو شکست بده

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به عاقل

           آذر 25, 1399

           آلن چک کردم ثوری که گالاکتوس رو نابود کرد اصلیه هست به خاطر اینکه در کمیک سیلور سرفر بلک ، که در ایونت کینگ این بلک جریان داره سیاه شد که در کمیک ثور ۲۰۲۰ هم سیاه بود پس ثور گالاکتوس رو نابود کرده

           پاسخ

          • عاقل در پاسخ به Maker

           آذر 25, 1399

           دوست عزیز از هر کی ک بپرسی میگه ک این ورژن عادی ثور نیس . دارم میگم اصن ثور تو حالت معمولیش اصن ادین فورس یا کازمیک انرژی گالاکتوس نداره ک /: بحث بیخودی دارید میکنید چون این رو همه در جریانن .

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به عاقل

           آذر 25, 1399

           خب چرا در هر دو کمیک سیلور سرفر سیاه هستن ؟

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 26, 1399

           همه جا تو هر سایتی که در رابطه با سلسیال و تانوس بوده گفته شده
           من کامیکشو خوندم ولی اسم هیچ کدوم از کامیکایی که خوندمو نمیدونم

           ببین میدونی چرا بلک پنتر شکست خورد؟؟؟
           چون اگه دست شخصیلتای قوی تر باشه قوی عمل میکنه اکه قبول نداری تانوس با همین دستکش تونسته۱۰تای اول مارول بشه ای متعصب نوب

           دکتر دوومم تانوس بدون دستکش رفت به جنگش و دووم اسکلتش کرد وگرنه دووم با استرنج مقایسه میشه حالا با تانوس با دستکش سهله
           من بی منطقم ای نوب الممنین؟؟؟ای ادم افراطی اخه بی منتطق بودم که با تو بحث نمیکردم نوب الممنین
           کجا با یه مشت نابودشون کرد؟؟؟به سختی تونست نابودشون کنه که تو میگی با یه مشت

           گالاگتوس قوی ترین حالتش بود؟؟؟؟چرا چرتو پرت میگی اون موقع گالاگتوس گشنه و بی انرژی بود ای متعصب

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 27, 1399

           در قویترین حالتش نبود اما تمام انرژیش رو داشت
           دستکش رو فقط برای قرار دادن سنگ ها درست کردن همین حالا میخوای در توهم خودت باشی باش

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 28, 1399

           انرژی انجنانیم نداشت
           درحالی که تانوس تو قوی ترین حالت ممکنش شکستش داده و انرژیشم داشته
           خیلی از دستکشا وجود دارن که راحت سنگارو کنار هم میذاره ولی چرا از اونا استفاده نمیکنه فقط از این دستکش استفاده میکنه؟؟؟چون قدرت سنگارو زیاد میکنه چجوری؟؟؟چون اون یکی دستکش ها قادر نبودن که سنگو از تمام حالتاش استفاده کنن ولی این دستکش قادره از تمام قدرت و حالتای سنگ استفاده کنه به خاطر همین قوی تر میکنه سنگارو
           حالا اگه تو دوست داری تو توهماتت باشی جلوتو کسی نگرفته

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 23, 1399

           ۱۴ تا کاراکتر از مارول می تونم نام ببرم که تانوس با دستکش هم هیچ چیزی نیست
           امیدوارم از تعصب دست بکشی باز ایشون خوبن داریم یکی آمده گفته تانوس با سنگ از سوپرمن شکست میخوره

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 25, 1399

           الان من برات بشمرم ۱۴نه فقط چندتا که از تانوس قوی ترن
           ۱ وان اباو ال(والای همگان)
           ۲ پرزنس
           ۳ سلسیال(چندتا از قوی تریناش)
           ۴ گالاگتوس(احتمالش کمه)
           ۵ اودین(احتمال کم)
           همینان بهد از اینا دیگه متعصبی میشه
           ۱۴تا یا خداااا چه خبره الان تو بشمور بگو من تک تکشو بهت بگم با دلیل

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 25, 1399

           والای همگان
           پروتژ
           فالکرام
           گالاکتوس
           دادگاه زندگی
           فرانکلین ریچاردز
           فونیکس با تمام نیرویش
           رون کینگ ثور
           ابدیت با هاش برابر.هسا
           ابراکسس
           سیتوراک
           بیاندرز
           بیاندر
           نمسیس
           مرگ
           بی نهایت
           فقط در مارول دی سی رو هم نگفتم حالا دلیل بیار

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 26, 1399

           ۱ گالاگتوسو زده ترکونده
           که کامیک خون باشی اینو میفهمی البته اگه این کامیکو خونده باشی ولی همه میدونن
           ۲ دادگاه زندگی رو هم زده اینم نباید حساب بشه(با قلب عالم)
           ۳ فرانکلین ریچاردز هم نمیتونه چون در مقابل دستکش هیچیه تانوس میتونه با بشکن نابودش کنه و سنگ زمان(حالت جنگ و زمان ابدی)که مقابلش شانسی نداره
           ۴ ابدیت و بینهایت یکین😐که اینام شانسی ندارن چون با سنگ قدرت یا انرژی خارج شده از سنگ قدرت نابود میشن
           ۵ رون کینگ تورم نمیتونه و دلایلشم قبلا گفتم با این حال بازم تو لیست قرارش دادی😐
           ۶ نمسیس که هیچ پوخی نبود و قدرتای خاصی نداره که بیاد با تانوس که با سنگا(از جنس خودش)بجنگه و درجا نابود میشه
           ۷ بیاندرز و بیاندر که هرگز نمیتونن شکستش بدن و دلایلشم قبلا گفتم
           ۸ مرگ معشوقشه اگه اون مرگ باشه البته و زود شکست میخوره اگه مرگ دیسی باشه نمیتونه تانوسو بکشه و تانوس سریع شکستش میده ولی اگه واسه مارول باشه میتونه بکشتش ولی هرگز این کارو نمیکنه با معشوقش و هرگز باهم وارد جنگ نمیشن نمیدونم اینو جرا تو لیست گذاشتی
           ۹ ابراکسس و سیتوراک هم(۵۰درصد)چون تانوسم قدرته زیادی داره اینا هم و معلون نیست که کی پیروز میدان باشه

           از این همه ادم ۹تاش رفت که۴یا۵تاش قبلا گفته شده و تو بازم حسابشون کردی
           کلا۵یا۶نفر میتونن شکستش بدن حالا بقیه دلایلو نگفتم نخواستم ادامه بدم اگه میگفتم سایت هنگ میکرد
           اینم دلیل حالا جوابمو بده

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 26, 1399

           گفتم با دستکش می‌تونه شکست بده الان قلب عالم دیگه وجود ندارن

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به abas

           آذر 26, 1399

           دیگه حال حرف زدن با آدم های افراطی مثل تو رو ندارم که می که فقط تانوس فقط تانوس انقدر توی توهمی که بقیه چیز هارو نمی بینی. به بقیه افرادی که دارند با این آقا بحث می کنند پیشنهاد می کنم دست بردارند چون دیگه فایده ای نداره هر چی ما بگیم این و این قویترند توجه هم نمیکنه فقط می که تانوس

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 26, 1399

           گالاکتوس در اوج بوده ؟
           داری کمیک دستکش بینهایت رو میگی دیگه من خوندمش

           پاسخ

          • Batman در پاسخ به abas

           آذر 23, 1399

           سلستیال؟ مردم از خنده. اصلا میدونی بیاندرز کیه؟ کسایی که مولتیورس مارول در مرز ازهم گسیختگی بردن. به راحتی دادگاه زندگی و ابدیت و بینهایت شکست دادن سلستیال ها هم مثل سگ ازشون می ترسیدن. هر یک بیاندر اندازه 100 تا سلستیال قدرت داره ضربدر 6 بکنیم میشه میشه 600 سلستیال! یعنی کمه کم اندازه 600 سلستیال قدرت داره. ثانوس با دستکش 12 تا سلستیال بزنه باید کلاشو بندازه هوا. بهت تبریک میگم تو الان اشتباه ترین حرفی که تاحالا شنیده بودم گفتی. حالا برو پرستش ثانوس برس.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Batman

           آذر 28, 1399

           بیاندرزها؟؟؟ترکیدم از خنده🤣🤣🤣😂😂😂
           سلسیال ها میدونی کین(قوی تریناشون)؟؟؟کسایین که تا الان میلیاردها فرد مثل بیاندرزها و دادگاه زندگیو کشتن که کسی جلودارشون نیست
           سلسیال داریم تا سلسیال
           تو داری ضعیف ترین سلسیال هارو میگی
           چون قوی تریناش راحت ۲۰۰تا بیاندرز میکشن که اگه ۶نفر باشن میشه۱۲۰۰تا بیاندرز که جلوی ۶تا سلسیال مثل سگن که پارس میکنن

           حالا سلسیال یه خش به تانوس بندازن باید ترک کنن دنیاشونو از خوشحالی
           تبریک میگم اشتباه ترین فرد دنیایی که تا حالا دیدم
           حالا تو برو پرستش نوبان

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           دی 1, 1399

           تو نمی فهمی نه ؟ بیاندرز با ۳ ضربه دادگاه زندگی رو نابود کردن
           یک بیاندرز در یکی از کمیک ها با یک ضربه ۶ یا ۷ سلستیال قوی رو کشت

           پاسخ

         • امیررضا در پاسخ به abas

          آذر 19, 1399

          تو چجوری کمیک خوندی ؟؟🤔🤔
          تانوس با قلب عالم به زور دادگاه زندگی رو زد ولی رون کینگ ثور شش تا از سایه نشینان بالا رو زد که فرضیه هست که بیاندرز های ماقبل ریتکان بودند که تانوس با قلب عالم هم نمی تونه شکست بده چه برسه به بکشه.
          رون کینگ ثور دانای مطلقه صاحب پدر همگانه دارای نیروی اودینه که راحت گالاگتوس رو میزنه.
          تونسته راگناروگ رو نابود کنه. درخت عالم رو نابود کرد که شامل هزاران یونیورس بود.
          تو اصلا می دونی شمشیر اودین چیه؟
          چیزی هست که گالاگتوس از اون می ترسه.
          رون کینگ ثور راحت میتونه کلی سلستیال رو با هم بزنه.رون کینگ ثور اصلا به اسلحه نیاز نداره راحت با فکر کردن میتونه تانوس رو پودر کنه. و بریکر مال سینماست نه کمیک ( البته توی کمیک هم داریم که دست بتا ری بیله )

          پاسخ

          • abas در پاسخ به امیررضا

           آذر 23, 1399

           تو چجوری از حرف دیگران اطلاعات گرفتی؟؟؟؟😐😐
           رون کینگ تور سایه نشینانو زده دیگه ببین تانوس چیکار میکنه درجا پودرشون میکنه
           قلب عالم هیچی نیست فقط چون قادره شخصیتای قدرتمندو بکشه از دستکش قدرتمندتر دونستن درحالی که دستکش تیلیاردها موجود میلیاردها کهکشان میلیون ها سیاره و هزاران شخصیتو نابود کرده
           ببین تو اومدی قوی ترین شمشیر کامیکو در مقابل قوی ترین سلاح کل کامیک مقایسه میکنی؟؟؟😐
           تمام نسخه های تور یجا در مقابل تانوسم باشن تانوس با یه بشکن اونارو پودر میکنه

           اصلا تو میدونی سلسیال ها کین؟؟؟ یکی از سلسیال ها میتونه ۱۰تا دارکساید اصلیو نابود کنن درحالی که رون کینگ تور حتی نمیتونه کلون دارکسایدو شکست بده ولی تانوس چندتا سلسیال کشته که از اینجا هم معلوم میشه از دارکساید خیلی قوی تره از تمام نسخه های تورم قوی تره و حتی اودین اینا همش به خاطره دستکشه
           که اگه گالاگتوس از اون شمشیر بترسه وقتی اسم دستکش میاد خودکشی میکنه
           ببین ار موقع خوده تور با فکر کردن تانوس پودر نشد بعد بیا بگو

           کی گفته بریکر تو کامیک نیست؟؟
           🤦‍♂️😂😂🤚🤚
           تو دیگه کی😂

           پاسخ

          • عاقل در پاسخ به abas

           آذر 23, 1399

           اها ی چیزی ک الان در خاطرم اومد این بود ک تو گفتی سلاحی ب نام استرال رگلیتر نداریم /:
           حالا مشخصات دو کامیکی ک استرال رگلیتر توش بدست ثانوس بود رو نام میبرم و دو سایت هم معرفی میکنم ک تائید کردن همچین چیزی وجود داره .
           سایت مارول فندوم ک تقریبا معتبر ترین سایت ماروله چون برا همه حرفاش مشخصات کامیک هم اخر مقاله ذکر میکنه .
           لینکش : https://marvel.fandom.com/wiki/Astral_Regulator
           و اما ی سایت دیگه ب نام سوپرهیرو دیتابیس
           لینک : https://www.superherodb.com/thanos-astral-regulator/10-17229/
           و فک نکنم منبعی معتبر تر از کامیک باشه حالا مشخصات اون دو کامیک رو میگم خودت بری ببینی ، اگه خواستی مطالعه اش کنی تو سایت کامیگ انلاین ( Comic Online ) ببین و باید با فیلتر شکن هم وارد شی .
           اون دو کامیک : Thanos : The Infinity Conflict #1
           Thanos : The Infinity Ending #1
           حالا مردم شاهد باشین ببینم من چرت و پرت میگم یا این جناب .

           پاسخ

          • Batman در پاسخ به عاقل

           آذر 24, 1399

           تو سوپر هیرو دیتبیس رفتم خوندم معرفی نامشو. سلاح جالبی این کاربر abas الان معلوم نیست چی میگه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Batman

           آذر 25, 1399

           من نفهمیدم از چی حرف میزنی😐

           پاسخ

          • abas در پاسخ به عاقل

           آذر 25, 1399

           من منظورم این بود که سلاح به اسم این تو قدرتمندترین سلاح های کامیک وجود نداره حالا دیدی من چرتو پرت نمیگم تو میگی؟؟؟
           تو میگی این سلاح از قلب عالمم قوی تره و تو رتبه۱قرار داره من پرچام ریخت اخه کی با این سلاح کشته شده؟؟؟(تو قوی ترینا)
           مارول فاندوم یکی از معتبر ترین سایتاست و سایت خوبیم هست ولی تو منظور منو نفهمیدی ای کاش منظورمم میگفتم که خودتو خسته نمیکردی

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 23, 1399

           منظورم این بود که بریکر در کامیک برای ثور نیست عزیز من برای بتا ری بیل هست
           بعدشم سلستیال ها قدرت هاشون باهم فرق می‌کنه ولی قوی ترینشون که والای همگان هست می تونه پارک ساید اصلی رو به چالش بکشه
           اون کمیکی که تانوس ۴ تا سلستیال رو نابود کرد اسمشو بگید ممنونم
           در ضمن منظورم ما دو تا والای همگان داریم در مارول

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 25, 1399

           بریکر مهم نیست البته برای من
           کلی جا ها تو کامنتا گفته میشه(بجز اینجا که اصلا در مورد سلسیال چیزی ندیدم)الان یه سایت بهت معرفی کنم نه تو کامنتا همه میگن که تانوس سلسیال نابود کرده سایت ایرونی سنتر و اسپایدی(اسپایدیو من سایت نمیدونم)ولی اسم کامیکو نمیدونم چون اصلا اسمه کامیک برام مهم نیست و تا الان هیچ کدوم از اسم کامیکو نخوندم
           پارک ساید؟؟؟پارک ساید کیه؟؟؟دارکسایدو میگی؟؟
           دادگاه زندگی یکی از سلسیالو دید فرار کرد بعد میگی میتونه دارکسایدو به چالش بکشه؟؟؟
           یعنی چی؟؟؟تو نمیددنی سلسیالها کین؟؟؟۴تا از سلسیال ها اندازه پرزسه بعد میگی به چالش بکشه؟؟؟
           پرجام حاجی

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 25, 1399

           من تایپ میکنم این خودش به صورت اتوماتیک کلمه هارو عوض می‌کنه . وقتی قویترین سلستیال از دستکش بینهایت شکست میخوره بعد دادگاه زندگی ازش فرار کنه
           من دیگه حرفی ندارم

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 26, 1399

           چی تایپ میکنی چی عوض میشه حالت طبیعی نیستیا
           من گفتم چندتا از سلسیالو کشته(چندتا از قوی ترینشون)فقط والای همگان نیست که البته به والای همگان حتی نمیتونه نزدیک بشه(والای همگانه سلسیال)تو مفهمون کامنتای منو نمیدونی به نردم چه ربطی داره

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به abas

           آذر 24, 1399

           😭😭😭دستکش نتونست ابدیتو نابود کنه اونوقت میگی قویترین سلاح کمیک سوپرنوب؟؟ 🤣🤣🤣تمام نسخه های تور؟؟؟ تانوس؟؟؟ حرفت خیلی خنده دار بود!!!! چی میگی؟؟؟سلستیالز عین چی از بیاندرز میترسن!!! 4تا سلستیال با یه بیاندر جنگیدن و شکست بسیار سنگینی خوردن!!!! 3 یا 4 تا بیاندر دادگاه زندگی ای رو به راحتی زدن که کل سلستیال ها حریفش نمیشن!!!! دارکساید اصلی به تنهایی با دکترمنهتن برابری میکنه که این ینی کل سلستیالز حریفش نمیشن!!!! تور با یارن بی یورن که از نسخه ی عادیشم ضعیفتره اکستار پایان دهنده رو کشت!!!!گالاکتوس اندازه 4 تا سلستیال قدرت داره و برو ببین پروردگار دووم با گالاکتوس چیکار کرده!!!! ضمنا استورم بریکر دست بتاری بیله نه تور!!!!

           پاسخ

          • abas در پاسخ به تحلیل گر

           آذر 25, 1399

           واسه چی گریه میکنی😂😂😂واسه چی هول میکنی😂😂
           قوی ترین سلاح کامیک اینو من نمیگم سایتا میگن نوب الممنین😂😂
           نوب الممنین سلسیال داریم تا سلسیال
           خیتارلر لرد سلسیاله و والای همگانه سلسیاله فرقشو ببین چی به چیه(البته نه اون والای همگان)دادگاه زندگی یکی از اینارو دید فرار کرد بعد تو میگی۴تا سلسیال یدونه بیاندرزها نمیشه
           جلل خالق تو کی هستی کیو میپرستی
           بعد نگو کل سلسیال چون سلسیال داریم تا سلسیال که قوی ترینشون والای همگانه که انقدر قدرتمنده خوده والای همگان(خدای مارول)پرچاش ریخته
           بعد تو تعصبی میای میگی گالاگتوس ۴تا سلسیاله منهتن کل سلسیاله فازتو دوس دارم چون حتی نمیدونی سلسیال ها کین سلسیالها میتونن کسایی مثل دکتر استرنج خلق کنن که بیاندرزها توان این کارو ابدا داشته باشن نوب بتزیاتو جای دیگه انجام بده
           اصلا من گفتم بریکر واسه توره؟؟؟؟هه متعصب ها

           پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به abas

           آذر 25, 1399

           🤣🤣🤣دقیقا چه سایتی اینو میگه؟؟؟ هان؟؟؟ والای همگان به زور گالاکتوسو بزنه!!!!( والای همگان سلستیاز)یه بیاندر 4تا سلستیالو زد!!!!!کی دادگاه زندگی از سلستیال ترسید؟؟؟؟؟ هانننننن؟؟؟؟ والای همگان با یه اشاره کل سلستیالزو ضربدر5 رو نابود میکنه نوب نوبان!!!! چچچچچچیییییی؟؟؟؟؟؟؟ بیاندرز نمیتونن دکتر استرنجو خلق کنن؟؟؟؟ 😂😂😂تو میدونی دادگاه زندگی کیه؟؟ دکتر استرنج از تور ضعیفتره و ثور ضربدر25 حریفی برای دادگاه زندگی نیس!!!! دیگه زدی جاده خاکیو حرفات چیزی جز چرند نیس!!!!

           پاسخ

          • abas در پاسخ به تحلیل گر

           آذر 28, 1399

           بدجور انداختی دره😂😂
           والای همگان سلسیال راحت پرزنسو میترکونه
           اونا سلسیال نوبو زدن نه قویاشو چون یدونه از ثوی ترین سلسیال راحت ۲۰۹تا بیاندرزو میکشن
           بعد میگی کامیک خوندم😐حتی نمیدونی کجا دادگاه زندگی وقتی یکی از سلسیالو دید زد به چاک
           الای همگان خداس مارول با یه حرکت ۱کوادریلیون سلسیالو محو میکنه تو۰/۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱ثانیه
           ای ابر نوب اصلا حرفی از والای همگان شد؟؟؟

           نه فقط تو میدونی دادگاه زندگی چیه😂😂🤣
           تور فقط با پتک میتونه استرنجو شکست بده بدون اون مقابل جادوهای استرنج نابود میشه چون تله پورت میشه نا کجا اباد و حتی به راحتی میتونه جلوی قوی ترین رعد تور رو بگیره
           فقط با پتک میتونه استرنجو نابود کنه

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به abas

           آذر 24, 1399

           😱😱😱😱😱😱😱😱 تانوس پودرشون میکنه؟؟؟؟ تانوس با دستکش حریف یکیشون نمیشه
           بعد پودرشون میکنه؟؟ ابر نوب
           داداش تانوس جلوی رون کینگ ثور مورچه هم نیست بعد با بشکن تانوس با بشکن جلوی رون کینگ ثور فقط میتونه صدا در بیاره.
           خیلی بیشتر از تو میدونم سلستیال ها کین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به امیررضا

           آذر 25, 1399

           از پودر گذشته محوش میکنه نوب الممنین رون کینگ تور شخصیت فانیه و با بشکن فقط میتونه به تانوس بای بای کنه
           حالا رون کینگ تور از مورچه گذشته جلو تانوس اتمم نیست چه برسه مولکول
           رون کینگ تور جلو تانوس فقط میتونه جرقه بده

           تو اگه سلسیالهارو میشناختی هیچ وقت اینو نمیگفتی که میگی سلسیال هارو میشناسم

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به abas

           آذر 25, 1399

           نوب جان رون کینگ ثور جاودانه هست پس الکی نگو فانیه. تانوس با هزاران دستکش هم نمیتونه رون کینگ ثور رو بزنه.
           اطلاعات نداری حرف نزن. رون کینگ ثور اندازه هزاران دستکش قدرت داره که تانوس بدون دستکش مرد مورچه ای راحت میزنتش.
           من سلستیال هارو میشناشم و میدونم هزاران شخصیت هستند که بدون قویترین سلاح ها میتونند سلستیال بکشند نوب المومنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به امیررضا

           آذر 26, 1399

           چرا چرتو پرت میگی نوب الممنین چه ربطی به جاودانه بودن داره؟؟؟تانوسم جاودانست پس چرا با بشکن پودر شد؟؟؟؟چون کل شخصیتای نارول افراد فانین و بلا فاصبه بعد از بشکن پودر میشن

           هر موقع رون کینگ تور تونست با یه دستکش کشته نشه خیلی شاهکار کرده
           پس تو اطلاع نداری حرف نزن نوب الممنین
           رون کینگ تور حتی اندازه سنگ قدرتم نیست چه برسه هزاران دستکش🤣😂😂😂
           میلیون ها مدل سلسیال داریم که فق۱۰تا قدرتمندترین داره بقیش مثل ایرون من شاید ضعیف ترم باشن تو داری ضعیف تریناشو میگی چون ثوی تراشونو حتی دادگاه زندگیم نمیتونه بزنتشون
           در ضمن از من اسکی نرو فشاتو خودت واس خودت اختراع کن😐😂

           پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          آذر 19, 1399

          در ضمن به نظرم نسخه معمولی ثور به راحتی می تونه کل ارتش تانوس رو نابود کنه و خود تانوس رو بکشه بعدشم اون عصای اودین نیست شمشیر اودین هست که بعد از شمشیر نکرو که باز هم ثور صاحبش هست قوی ترین شمشیر دنیای کمیک هست و اگر تانوس با سنگ ها باشه این سلاح ها می تونن مقاوم باشند بعدشم شما از ثور اطلاعاتی نداری ثور ۱۰۰ ها پتک داره و جنگجویان ازگارد مثل سیف هایمدال ، ساحره , باردار ، آنجلا ،لوکی که جدیداً به ثور کمک می‌کنه و گروه والکری و اینو باید بدونید ازگارد مقاوم ترین سیاره دنیای مارول هست و حتی مورد حمله سنتری و سورتور قرارگرفته که از تانوس خیلی قوی تر هستند
          علاوه بر این ثور تونست گالاکتوس رو در یکی از قوی ترین حالتاش شکست بده پس با این تفاسیر ثور کار سختی برای شکست دادن تانوس نباشه حتی با سنگ ها چون ثور با غافلگیری میتونه شکستش بده
          حالا ثور فونیکس ، نکرو ثور و رون کینگ ثور خیلی از این قوی تر هستند و تانوس رو با سنگ ها و حتی با قلب عالم می تونن شکست بدن

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 23, 1399

           من نمیدونم چرا کامنت من در جواب تو تایید نشد موندم دوساعت بشینم کامنت بنویسم بعد تایید نشه خوبه توهین امیزم نبود حالا وللش

           تور کل ارتششو نمیتونه بزنه حتی یک هزارمش نمیتونه بزنه چون ارتش تانوس انقدر زیاده که سرو تهش معلوم نیست در واقع بینهایته پس کل جنگجویان ازگاردی خسته میشن و در اخر یا عقب تشیتی و فرار میکنن یا همین جوری میجنگن تا بمیرن حالا دیگه اینجا نیازی به تانوسم نیست حالا ما فرزندان تانوسو حساب نکردیم که هر کدوم از جنگجویان لزگاردی قوی تر یا برابرن
           از نظر ارتش اصلا نمیتونن تامل کنن
           ۲ هرگز نمیتوننن تانوسو بکشن حتی کل جنگجویان مارولم بریزه نمیتونن بکشنش چرا؟؟؟
           ۱ از ارتشش نمیتونن بگذرن
           ۲ تانوس با یه بشکن همشونو پودر میکنه
           پس هرگز نمیتونن تانوس و کل ارتششو نابود کنن که دلیلشو گفتم

           تو اومدی قوی ترین شمشیرای کامیکو با قوی تربن سلاح کامیک حساب میکنی؟؟از دستکش هیچی نمیدونی نگو
           کل سلاح مارولو جمع کن بجا دستکش یجا که دستکش قوی تر از همشونه
           به سیاره ربطی نداره
           اگه به سیاره باشه تانوس میلیاردها کهکشانو نابود کرده
           یه کیرو در نظر بگیر و یدونه شنو سیاره تانوس اون کهکشانو به تعداد میلیاردی نابود کرده پس داری توری که تو قوی ترین نسخه خودش رون گینگ تور هست با زور یه سیاررو نابود کردرو با کسی که میلیاردها کهکشانو نابود کرده مقایسه میکنی؟؟؟
           خیر تور گالاگتوسی رو زده که گالاگتوس به غذا نیاز داشت و انرژی نداشت رو شکست داده درحالی که تانوس با گالاگتوسی که انرژیه کاملو داشته و به غذا هم احتیاجی نداشت جنگید و شکستش داد
           تانوس هرگز غافلگیر نمیشه چون اول وقتی با هرکسی که میخواد وارد جنگ بشه در مورد اون فرد انقدر تحقیق میکنه به طوری که خودشو از خودش بیشتر بشناسه به خاطره همین تور غافلگیر میشه
           و اصلا نیازی به بشکن نیست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 23, 1399

           اصلا تانوس خیلی قویه والای همگان ، رون کینگ ثور ، پروتز ، بیاندرز ، فالکرام و …
           همه اینا پشه هم در مقابل تانوس نیستن
           حالا خوب شد بعدشم گالاکتوس در اون کمیک گرسنه نبود ۵ تا سیاره رو نابود کرده بود تا با زمستان سیاه بجنگه ( که گفته میشه زمین یکی از دنیا های دی سی رو نابود کرده با لیگ عدالت ) که ثور هر دو تاشونو نابود کرد البته انگار نسخه اصلی ثور هم نبوده
           بعدشم ثور منگوگ رو نابود کرده که هم اندازه اودین قویه
           اینو بدون گالاکتوس در حالت عادی با اودین در اوج برابر هست و حتی ضعیف تر
           من که نگفتم ثور میاد تانوس رو نابود می‌کنه تعاونی خودش خیلی حماقت می‌کنه مثلا در دستکش بینهایت نزدیک بود توسط موج سوار نقره ای کشته بشه کن بعدشم با ز هم اشتباه کرد و دستکش به دست دخترش افتاد
           حالا میگی تانوس قوی تره باشه تانوس قوی تره

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 25, 1399

           گالاگتوس انقدرها بزرگه که ۱۰تا سیاره هم اندازه خورشید براش حکم تخمرو داره که سیر نمیشه
           کب مقابل موج سوار نقره ای داشت کشته میشد؟؟؟
           ۱ موج سوار نقره ای سرعتش از نور بیشتره که تانوس شکستش داد اونم به راحتی
           که تو میگی داشت کشته میشد؟؟😐
           تانوس اشتباهات زیادی کرده حالا این خوباشه
           مثلا وقتی میخواست به جنگ دکتر دووم بره بدون دستکش رفت که با یه حرکت اسکلت شد با اینم خوبه بشینم اشتباهاتشو بگم سایت هنگ میکنه ولی باز اشاباهاتشو جبران کرد الان من بشینم شاهکاراشو بگم نه تنها ساست هنگ میکنه بلکه سایت پروشات نابود میشه

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به abas

           آذر 25, 1399

           شما اگه کمیک خوندی باشی میدونی که موج سوار نقره ای گفت این پنج تا سیاره میتونه به اون تمام نیروش رو بده

           پاسخ

          • abas در پاسخ به امیررضا

           آذر 26, 1399

           تو اگه فرق نیرو و گرسنگی رو بدونی میفهمی نیرو دادن بهش حتی۴یا۵تا زنینم نیروشو میده ولی گرسنگیشو حتی ۱۰تا خورشیدم نمیتونه رفع کنه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 27, 1399

           نکته ی خوبی بود

           پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          آذر 19, 1399

          قوی ترین زره ها برای ازگارد هست حتی نسخه معمولی ثور هم که پادشاه شده و گالاکتوس رو در حالت بسیار قوی نابود کرده و کل سفینه های تانوس رو می تونن نابود کنه و به راحتی می تونه خود تانوس رو نابود کنه شمشیر اودین و نکرو هردو قوی ترین شمشیر کمیک هستن و در برابر سنگ های بی نهایت هم مقاومت می کنند بعدشم ازگارد مقاوم ترین سیاره مارول هست و قوی ترین جنگجو ها رو داره مثل هایمدال سیف آنجلا سه جنگجو اسکرج بالدر ساحره و خود ازگارد هم در برابر سورتور و سنتری که از تانوس قوی تر بودن مورد حمله گرفته و ثور ۱۰۰ ها پتک داره و نشون میده شما فقط فیلمای ثور رو دیدی و زره نابود گر به اندازه گالاکتوس قویه و به خاطر همین فرار کرد
          علاوه بر اون ثور قدرت پدر همگان نیروی اودین و بر آب و هوا و زمین کنترل کامل داره و می تونه به جهان های موازی بره و قدرت سفر در زمان داره و بر انواع جادو تسلط داره و حمایت لوکی رو هم داره البته شما نمی دانید ولی لوکی در کمیک در مواقعی از ثور هم قوی تر بوده
          و همه این ها قدرت ها نسخه معمولی هست حالا نسخه های مثل رون نکرو ثور و ثور فونیکس از این قوی تر هستند و جلوی سنگ ها رو می تونن بگیرین و قلب عالم هم فک نکنم تاثیری بروی رون و نکرو بیاره

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           آذر 23, 1399

           ببین هیچ زرهی نمیتونه در مقابل دستکش نقاوم باشه
           و قوی ترین زره برای ایرون منه زره ایرون من قوی ترین زره ماروله البته بعد از گالاگتوس که در مقابل دستکش کم اورده این زره
           چون توسط سنگ قدرت با یه مشت کردن پرس میشه هر فلز یا شعی پس زره رو در نظر نگیر
           سورتو و سنتری قوی تر از تانوس نیستن چون تانوس ۱۰۰برابره اینارو یعنی گالاگتوسو شکست داده حالا اینا سهله

           تور بدون سلاحم میتونه اب و هوا رو کنترل کنه دیگه😐
           و اینم بهت بگم که فیلمارو از رو کامیک مییازن و فرقشون اینکه یکم شخصیتارو ضعیف تر نسون میده
           تانویم قدرت جادو و سفر در زمانو داره دیگه😐
           لوکی از تور قوی تره یکم چون اون به طور رسمی یه خداست و چون تور یکم طرفداراش بیشتره همه فکر میکنن تور از لوکی بهتر و قوی تره درحالی که لوکی خداست
           من به کار کردن قلب عالم رو این نسخه هارو مطمعن نیستم ولی دیتکشو مطمعنم چون با یه بشکن همشون مودر میشن و بدون بشکن باز هم شکیت میخورن اگه حرف منو قبول نداری برو در مورد دستکش و سنگا یکم بخون تا بدونی به چه مورد اینو گفتم

           جون مادرتون کامنتمو تایید کنیم همشو چون واقعا خسته میشم که دوبار یه کامنتو بنویسم

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           آذر 23, 1399

           خب من که نوشتم لوکی بعضی مواقع از ثور قویتر بوده بعد باز اومدی مینوسی لوکی از ثور قویتره
           الان تانوس با سنگ بی نهایت منظوره که من زیرش نوشتم این نسخه ها می تونن مقاومت کنند
           نسخه معمولی هم می تونه تانوس حالت عادی رو شکست بده

           پاسخ

       • Batman در پاسخ به abas

        آذر 19, 1399

        تو خیلی بیش از حد نوبی یعنی مارول انقدر ضعیفه که ثانوس جزو 5 تاش باشه؟ خیر باید تو 15 تا باشه. بدون دستکش تو تاپ 30 باید باشه.

        پاسخ

        • abas در پاسخ به Batman

         آذر 28, 1399

         تو از منم نوب تر که نمیدونی تانوس کیه
         بدون دستکش حساب نمیشه چون الان دستکش در اختیار تانوسه
         و تو مارول۱۰تای اوله

         پاسخ

         • Batman در پاسخ به abas

          آذر 28, 1399

          خب دلیل بیار که چرا باید 15 نباشه. اصلا هیچ دلیلی نداری فقط بلدی حرف رایگان بزنی.

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Batman

           دی 2, 1399

           خب نوب الممنین الان برات دلیل بیارم
           ۱ گالاتوسو با دستکش شکست داده گالاتوس تو رتبه چند ماروله؟؟کم کم۲۰مارول پس باید تو رتبه ۱۵ قرار بگیره
           ۲ تانوس دادگاهو به راحی شکست داد پس باید بیاد رتبه ۱۰ تای اول مارول
           اسکارلت ویچ دکتر استرنج دکتر فیت و….رو شکست داده که اونو به ۷تای اول میبره
           اینم دلیل

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Batman

           دی 2, 1399

           اینم یادم رفت که تانوس با یه بشکن نصف مارولو میده هوا

           پاسخ

         • امیررضا در پاسخ به abas

          آذر 28, 1399

          باشه تو اینطوری فکر کن

          پاسخ

          • abas در پاسخ به امیررضا

           دی 2, 1399

           فکر نیست حقیقته

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به abas

           دی 14, 1399

           حقیقتی که تو از خودت ساختی

           پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به abas

    آذر 17, 1399

    تو بگو کجا سنگا رو قویترین سلاح مارول گذاشتن؟؟؟ تو همین سایتم قلب عالم برتر از سنگا هستش!!!!( تو مقاله ی قدرتمندترین سلاح های مارول)چی میگی چه ربطی داره؟؟؟ دستکش تو دنیای دیسی به درد لای جرز دیوار میخوره!!!!! پرزنس سنگ زمانو محو میکنه اینو میفهمی؟؟؟؟ تانوس با دستکش بینهایت هیچ وقت نتونسته دادگاه زندگی رو بزنه!!!! اون با قلب عالم تونست این کارو کنه که من گفتم سنگا رو لیوینگ ترایبیونال تاثیری نداره!!!! من گفتم ددپولو محو میکنه نه پودر!!!! کی کسی کس دیگرو محو کرده؟؟؟؟ 😂😂خیلی خیلیارو محو میکنن!!! مثلا دکترمنهتن لیگ عدالتو محو کرده!!! بهتره بگی کی اینو نگفته!!!! تانوس نهایت شاهکارش با سنگا زندانی کردن ابدیت بوده!!!!( تازه اونم زندانی کرد)حالا لوسیفر صدها برابر ابدیته!!!! سنگ زمان ابدا روی امثل میکاییل اثر نداره!!!!! اون مقاله از سی بی آره و سی بی آر بعضی مقاله هاش خییلی چرتن مثلا منم میتونم یه مقاله به تو از سی بی آر معرفی کنم که میگه چیتا تانوس بدون دستکشو میزنه و مسترمیکسیز پتلیک تانوس با دستکشو میزنه!!!! 😂😂😂تانوس با دستکش بینهایت اصلا حریف منهتن نیس حالا با 5تا سنگ که دیگه هیچی!!!! من هیچی نمیدونم اونوقت تو میدونی؟؟؟؟ جل الخالق!!!!!! باشه تو همون دنیای خودت باش و تانوسو با دستکش در حد والای همگان بدون!!!!!!

    پاسخ