تانوس در برابر دارک ساید؛ کدام یک پیروز مبارزه خواهد بود؟

دنیای مارول و دی سی ویلن های قدرتمندی دارند که برترین شخصیت های منفی روایت های حماسی کتاب های کامیک را تشکیل می دهند. دارک ساید برای دهه ها یک شخصیت محبوب بوده و این محبوبیت را به دلیل مقابله با “لیگ عدالت” (Justice League) به دست آورده است. در مقابل، تانوس هم به مدد دنیای سینمایی مارول توانست در شهرت از دارک ساید پیشی بگیرد.

اگر درباره شهرت آنها شک دارید، به این لیست نگاهی بیندازید. در این لیست تمام ویژگی های این شخصیت ها در دنیای کمیک را معرفی می کنیم. با پروشات همراه باشید.


1. میزان قدرت در برابر دشمن: تانوس

بگذارید به زبان ساده نشان دهیم: آیا تابحال دیده اید که انتقام جویان لیگ عدالت را شکست دهند؟ تیم گروه قهرمانی دی سی از مارول قوی تر است و دارک ساید هم اغلب مجبور است با او مقابله نماید.

این برای دارک ساید مسئله ای نیست زیرا همیشه باید با لیگ عدالت مبارزه کند. لیگ عدالت هم او را فراری می دهد، نه اینکه پیروز شود. به نظر نمی رسد که تانوس در برابر سوپرمن، فلش و زن شگفت انگیز پیروز شود.

همچنین بخوانید: معرفی 15 فیلم زیبا که با مرگ شخصیت اصلی داستان پایان می‌یابند


2. قدرت درونی بالا: دارک ساید

قدرت های دورجابجایی، تله پاتی و انرژی جهانی تانوس در برخی قسمت ها دیده می شوند و قدرت اصلی و همیشگی او محسوب نمی شوند. بنابراین می توان گفت او یک قدرت واحد و بی همتا که برای شکست دشمنان کافی باشد را دارا نیست.

بنابراین اینجاست که دارک ساید وارد می شود؛ یک سوپرویلن بی همتا برای شکست همگان. دارک ساید با قدرت پرتو امگا و مشت آهنین می تواند جهان  را تصرف کند. پرتوهای امگا می توانند تا قسمت های دوردست کهکشان را درنوردیده و تا ابدیت برود، مگر اینکه جهت خاصی داشته باشد. پرتوهای امگا یک عامل کشنده هستند و دارک ساید برای دورجابجایی، احیا و فجایع دیگر از آن استفاده می کند.

همچنین بخوانید: نگاهی به 10 شخصیت مرموز در فیلم های دیوید لینچ


3. قدرت بیرونی اصلی: تانوس

تانوس و دارک ساید هردو از قدرت مک گافین بهره می برند. این قدرت برای دارک ساید معادله ضد-حیات و برای تانوس دستکش ابدیت است.

دارک ساید را به ندرت با معادله ضدحیات نشان می دهند؛ اگر به آن دست یابد می تواند کنترل ذهن فرد را به دست آورده و قربانی خود را مانند عروسک برقصاند. با این حال قدرت دستکش ابدی از آن بیشتر است زیرا می تواند حقیقت را به هم بزند. بنابراین مسلما تانوس با این سلاح پیروز است.

همچنین بخوانید: لیست 40 تایی بهترین شخصیت های منفی در تاریخ سینما


4. ارتش و ناوگان: دارک ساید

هردوی این قهرمان ها ویلن های فراکهکشانی هستند که دنیاهای مختلف را تصرف کرده اند. تانوس به دلیل جرایمش در کهکشان تحت تعقیب است و با نیروهای خود شامل پیشروها، نیروهای شخصی و ناوگان مقدس، با این افراد مقابله می کند.

با این حال دارک ساید دنیای خود را دارد که در آن سلطنت می کند. دارک ساید به عنوان پادشاه آپوکولیپس ارتش پارادمون های خود را دارد که در گروه های بزرگ قرار داشته و تشنه ترس و شکارند. علاوه بر این، دارک ساید بر ژنرال های بزرگی مانند استپنولف، باردای بزرگ، کالیباک و غیره، که نیروهای هرکدام به اندازه یک ارتش است نیز فرماندهی می کند. دارک ساید منابع بیشتری دارد و ژنرال های بیشتری در خدمت او هستند.

همچنین بخوانید: 10 شخصیت مارول که از دی سی الهام گرفته شده اند


5. تجربه: دارک ساید

سن تانوس هرگز مشخص نبوده است و به طور کلی او را تقریبا 1000 ساله می دانند. مسخره است که همه این هزارسال را به جنگ و به دست آوردن تجربه اختصاص دهد، اما این تجربه و سن در مقابل دارک ساید ناچیز است.

حاکم آپوکولیپس یک نیروی مطلق است که از جسم خود به عنوان یک آواتار استفاده می کند و در مقابل موجودات کوچکتر قرار می گیرد. بنابراین او باید چند میلیارد ساله باشد و حداقل چندین هزار سال عمر داشته باشد. تانوس از لحاظ تجربه در مقابل دارک ساید شانسی ندارد، و به اندازه او با ترفندهای جنگی و مبارزه آشنا نیست. در این صورت مقایسه این دو مانند مقایسه یک سرباز مجرب و یک سرباز تازه کار است.

همچنین بخوانید: 10 شخصیت اصلی دوست داشتنی در بازی‌های کامیپوتری مدرن


6. وفاداری فرزندان: تانوس

بله از این نظر تانوس شانس زیادی دارد و در این شکی نیست. زیرا فرزندانش همیشه به او وفادار بودند، البته تا زمان مبارزه های جدید در دنیای مارول. همانطور که میبینیم، بلک اردر به پدرشان وفادار بودند، تا جایی که مرگ را به فرار ترجیح دادند.

اگر میزان قدرت را درنظر بگیریم، در آن صورت فرزندان دارک ساید از بلک اردر پیشی گرفته و اوریون، مستر میرکل و کالیباک همه می توانند بلک اردر را شکست دهند، با این حال هیچگونه وفاداری در آنها وجود ندارد و از این نظر با بلک اردر قابل مقایسه نیستند.

همچنین بخوانید: رتبه بندی بهترین قسمت های سورت آرت آنلاین(Sword Art Online)


7. نیرو: دارک ساید

تانوس با شکست افرادی چون هالک، ثور و مقاومت در مقابل اودین، قدرت خود را نشان داده است. او همچنین دفعاتی اشیای بسیار سنگین و مهیب را بلند کرده و نیروهای قوی را شکست داده است.

اما در اینجا می خواهیم تانوس را با فردی مقایسه کنیم که به آسانی سوپرمن را شکست داد. دارک ساید آنقدر قوی است که می تواند به راحتی شزم و مارشن من هانتر را مانند یک جوجه شکست دهد. از یک سو دارک ساید از لحاظ قدرت با زئوس برابر بوده و از سوی دیگر به راحتی گرین لانترن را شکست می دهد.

همچنین بخوانید: 10 شخصیت برتر تاریخ سینما که هیچ اسمی نداشتند


8. ابزار: دارک ساید

تفسیرهای مختلفی از دارک ساید وجود دارد، اما بسیاری شخصیت دی سی را بسیار پیشرفته می دانند. قدرت های تکنولوژی تانوس در رویارویی با برینیاک به اندازه دارک ساید نیست.

این ترکیب باعث شد دارک ساید تکنولوژی هایی مانند اگونی ماتریکس و خنجر رازآلود را بسازد، ماتریکس دردی را ایجاد می کند که از آستانه تحمل سوپرمن میلیون ها بار بیشتر بوده و خنجر نیز می تواند قلب سوپرمن را بیرون بکشد. تکنولوژی تانوس شگفت انگیز است و با صندلی خود می تواند در کهکشان ها سفر کند، با این حال دارک ساید حتی توانسته مادرباکس را نیز کنار بزند.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه ها


9. آستانه تحمل: تانوس و دارک ساید

آستانه تحمل به معنای تحمل تنبیه از جانب نیروهای عظیم است که شاید اهمیت آن از قدرت زیاد نیز بالاتر باشد، البته شاید نتوان یکی را به دیگری ارجحیت داد. گرچه تانوس در مقابل افرادی چون گالاکتوس و اودین شکست خورده، اما توانسته تنبیه آنها را تحمل کرده و کمترین جراحت را بردارد.

دارک ساید به عنوان خدای جدید قدرت بدنی بسیار زیادی دارد.  او تاکنون توسط افرادی چون زن شگفت انگیز، گرین لانترن و البته سوپرمن ضربه های جدی خورده، اما به ندرت جراحت سنگینی داشته است. به نظر می رسد هردوی این شخصیت ها آستانه تحمل بالایی داشته باشند.

همچنین بخوانید: 25 شخصیت برتر مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان


10. بزرگ ترین موفقیت: تانوس

بله، در یک داستان دارک ساید توانست معادله ضد-حیات را به دست آورد و به دنیای چهارم پایان دهد، اما این کار آنقدر بزرگ نیست که آن را یک موفقیت و دستاورد بدانیم. دارک ساید در تمام داستان با نیوجنسیس در جنگ و هایفادر یک قدم از او پیشتر بود. دارک ساید در مبارزه با لیگ عدالت بیش از دستاوردهایش شکست داشته است.

از سوی دیگر بزرگ ترین دستاورد تانوس کشتار در مقایس عظیم است. او به راحتی این کار را انجام می دهد و می تواند نیمی از بشریت را نابود کند. بنابراین از این نظر دارک ساید پس از تانوس در مقام دوم قرار می گیرد.

همچنین بخوانید: 20 سریال برتر تاریخ شبکه HBO


11. برنده: دارک ساید

لازم به ذکر است که دارک ساید شخصیتی است که به خلق تانوس منجر شد و به همین دلیل ارباب جنگ کتاب های کمیک است. تانوس با وجود تمام قدرت ها و موفقیت ها هنوز در حد و اندازه دارک ساید نیست.

دارک ساید قدرت های بسیار زیادی دارد. اگر بخواهیم صادق باشیم باید بگوییم دارک ساید در مبارزه با تیم انتقامجویان (دشمنان اصلی تانوس) به راحتی آنها را شکست خواهد داد، درحالی که تانوس در برابر لیگ عدالت (دشمنان اصلی دارک ساید) شانس زیادی نخواهد داشت. بنابراین در اینجا حاکم آپوکولیپس پیروز مبارزه خواهد بود.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (1504)

بستن فرم

 1. دکتر منهتن

  اسفند 13, 1399

  abas #
  بله اینطوری واقعا بهتره و بنده هم متاسفم بخاطر توهین هام اما ببینید این مقاله خودش از سی بی آر هست منبعشو پایین نوشته حتی انگلیسی بزنید تانوس علیه دارکساید براتون میاد و ببینید دیگه واقعا دارین رایتر و دنیای دیسی رو دست کم میگیرین حداقل قبول کنین با تانوس با رگولاتور برابره حداقل اینو قبول کنین قبول کنین مارول با دیسی از نظر قویترین شخصیت برابره و ببینید اون دارکسایدی که تو کراس آور با تانوس روبه رو شد کلون دارکساید بود و همچنین واقعا آتلانتیس رو دست کم دارین میگیرین واقعا آتلانتیس واقعا از واکاندا کمی قویتره و ببینید رایتر قدرتش واقعا به کامپیوتر وابسته نیست و همه قدرت های دستکش رگولاتور رو رایتر داره بنده عرض کردم به نظرم رایتر قویترین شخصیت کمیکه و شماهم نظر خودتونو دارین اما قبول کنین تانوس با رگولاتور حداقل با رایتر برابره ببینید کل مادر باکس ها از یه سنگ قدرت قویترن و ببینید اینکه شما نسخه های قویتر تانوس رو میارین علیه نسخه معمولی دارکساید کلون اشتباهه و اگه سلاح هاشون رو بذارن کنار قبول کنین دارکساید قویتره خب چرا سورس قادر مطلقه و از سنگ زمان قویتره و نظرتون محترم ولی دیگه یکم دارین زیاده روی میکنین دارکساید کلون بود که با تانوس رو به رو شد و سنگو نشکست دارکساید اصلی میتونه ببینید دارکساید اصلی قادر مطلقه و خواهشی که دارم اینه که شخصیت های دیسی رو دست کم نگیرین دیگه حداقل قبول کنین از لحاظ قدرت شخصیت ها برابره و بنده هم یه عذر خواهی بهتون بدهکارم واقعا بخاطر اون شکلی حرف زدنم شرمنده

  پاسخ

 2. M

  بهمن 27, 1399

  اقا چرا تانوس رو با دیتکش بی نهایت مقایسه میکنید اصلا جالب نیست اگه اینطوری باشه منم میتونم اسپایدر من رو با ونوم چسبیده بهش مقایسه کنم

  پاسخ

  • علی در پاسخ به M

   بهمن 28, 1399

   چون تانوس بدون دستکش ابدیت در مقابل دارک ساید هیچ شانسی نداره،دارک ساید حتا از تانوس با ۶ سنگ ابدیت هم قویتره ،و با تمام سنگ ها هم هنوز در حدو اندازه دارک ساید نیست.
   این کاربرAbasهم که هر چی دلیل برای تانوس میارند،کاملا اشتباه و غلطه و هیچکس هم حرف این کاربر قبول نداره.
   شما تو هر سایت هم که بری درباره دارک ساید و تانوس تحقیق کنی میفهمی دارک ساید از تانوس قادر تر و قدرتوند تره.

   پاسخ

   • abas در پاسخ به علی

    اسفند 2, 1399

    چی داری میگی واس خودت نوب
    کاملا درسته
    و همم قبول دارن ولی تو نوبی نمیتونی قبول کنی
    تانوس با همین دستکش گالاکتوس ثور
    بینهایت سیلور سرفر و….به راحتی شکست داده دارکساید سهله
    دارکساید چیکار کرده؟؟؟؟هیچی

    پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به abas

     اسفند 2, 1399

     دارکساید اگه سورسو بیاره از تانوس با شش سنگ قویتره جناب میشه بس کنی ؟؟مشخصه نه من قبول میکنم نه تو چرا ادامه میدی بیخیال بنده بحث وقتی فایده داره که یکی قانع شه این بحث مسخره رو تموم کنین لطفا حرفتون ابدا از نظرمن هیچکدوم حرفاتون درست نیست اما از نظر تو هم هیچکدوم از حرف های ما درست نیست پس بس کن لطفا

     پاسخ

     • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

      اسفند 4, 1399

      اولا قوی نیست اندازه یدونه حداکثر دوتا سنگه
      بعدشم تانوس ریگلاتور رو هم داره که باهاش والای همجان و دادگاهو کشته پس نه پرزنس با پلاتش نه دارکساید اصلی با مل سلاحش نمیتونن جلوی متحدیت دستکشو لا ریگلاتوذو بگیرن
      تانوس با ریگلاتور تنها قدرتمندترین شخصیت کامیکه دیگه تو حساب کن با ماخد شدن با دستکش ببنهایت چی میشه

      ولی خب منم قبول دارم که این بحث به هیچ جا نمیرسه ولی برای تفریحه دیگه.

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

       اسفند 5, 1399

       جناب ببینید بنده دیگه میخوام با دعوا بحثمون رو پیش ببریم ولی وجدانا بله رایتر همه کمیک هارو میتونه تغییر بده رایتر همون نویسنده ای هست که داره کمیکو مینویسه سورس واقعا از شش سنگ قویتره و واقعا نباید رگولاتور رو حساب کنین ببینین واقعا درست نیست دارکساید با دست خالی تانوس با همه چیز ؟” تانوس قویترین شخصیت کمیک نیست وجدانا دیگه قبول کنین دارین زیاده روی میکنین و یک عذر خواهی هم میکنم که توهین کردم ولی واقعا به نظرتون فردی که یه نقاشیه میتونه بیاد تو دنیای واقعی رایتر همونیه که کمیکو مینویسه وجدانا دارید زیاده روی میکنین تانوس قویترین فرد کمیکه ؟؟ با رگولاتور حریف کازمیک آرمر هم نمیشه قبول کنین خیلیی دارین دیسی رو دست کم میگیرین خیلیی این بحث هم داشت تبدیل به دعوا میشد پس پیشنهادم اینه که از این به بعد اینطوری صحبت کنیم و بعدهم ببینید وجدانا قبول کنین دارکساید قویتره ببینید پرتو امگا سلاح نیست قدرت ذاتی و درونی دارکسایده. و سورس قادر مطلقه پس به اندازه شش سنگ قوی هست و ببینید اگه فقط یکم کمتر یکطرفه نگاه کنین متوجه میشین تانوس به هیچ وجه رایتر رو نمیتونه بزنه خیلییی دست بالاگرفتینش بعد شش سنگ واقعا داخل مبارزه نباید باشه نبرد خودشونه نبرد سلاحاشون که نیست تانوس از دارکساید اصلی حتی با شش سنگم ضعیفتره کمی نمیگم ضعیفه ولی قبول کنین کلا دیسی رو خیلییی دارین دست کم میگیرین و درمورد آکوامن و آتلانتیس که میگین از بلک پنتر و واکاندا ضعیفتره نظرتونه و مشکلی نیست اما به نظرمن هیچجوره واکاندا حریف آتلانتیس نمیتونه بشه آتلانتیسی ها مثل واکاندایی ها پیشرفته هستند ،تعداد بالاتری دارن و اما گسترده تر هستن واقعا خیلیی دیسی رو دست کم گرفتین ببینین همه (حداقل بیشتریا قبول دارن که دیسی از مارول قویتره)
       و ببینید تانوس با رگولاتور نسخه عادی تانوس نیست خواهش مندم یکم بی تعصب نظر بدین خیلیی نظر بنده اینه شما میدونم مارولو بیشتر دوست دارین اما اگه یکم بی طرف به قضیه نگاه کنین متوجه میشین دارین اشتباه میکنین لطفا تایید کنین و ضمنا پرتو امگا نیروی ذاتی و درونی دارکسایده مثل سوپرمن که از چشماش لیزر میزنه دارکساید از چشماش پرتو امگا میزنه
       و قدرت ذاتی نه سلاح مثلا نمیره دستکش دستش کنه که به هرحال شما میتونین نظر خودتون رو داشته باشین و خواستم با این کامنتم به دعوا پایان بدم و خلاصه خواهشم اینه که یکم اطلاعاتتون رو بالاتر ببرین از دیسی یا اگه میشناسید یکم بی تعصب نظر بدین مگه نگفتین cbr منبع خوبیه برین ببینین تو cbr هم برنده بین ایندو رو دارکساید ذکر کرده

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

        اسفند 5, 1399

        والای همگان هم همون جک کربی هست و کمیک های ما ول رو مینویسه فکر نکنم با رایتر فرق داشته باشه

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

         اسفند 5, 1399

         چرا فرق داره والای همگان با پرزنس برابره تازه تانوس با رگولاتور کشتش پس قطعا رایتر قویتره

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

          اسفند 10, 1399

          والای همگان جک کربی هست

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

           اسفند 10, 1399

           خیر جلوه ای ازش هست خودتون گفتین با پرزنس برابره

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           اسفند 12, 1399

           واقعیت تلخه برادر والای همگان تجسم نویسنده هست

           پاسخ

          • Batman در پاسخ به Maker

           اسفند 12, 1399

           با انداختن یک نگاه به شاهکار های والای همگان میتونی متوجه بشی از پرزنس ضعیفتره. واقعا اون رخ تعصبی خودتون هم نشون دادید!

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Batman

           اسفند 12, 1399

           رخ تعصبی ؟؟؟😂😂😂😂
           من قبلاً میگفتن پرزنس قویترحالا با توجه به اینکه والای همگان نویسنده کمیک های مارول هست مثل رایتر به نظرم قویترند الان شخصیت والای همگان چه جذابیت داره که من روس تعصب داشته باشم ؟
           مثلا خود رایتر چه شاهکاری داره که بهش قویترین شخصیت کمیک میگن ؟
           اصلا باشه پرزنس قویتر ولی حتی با مدرک هم قبول نمیکنین که والای همگان قوی تره

           پاسخ

          • Batman در پاسخ به Maker

           اسفند 12, 1399

           کسی که با رگیلاتور کشته شد مسلما تجسم نویسنده نیست.

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به Batman

           اسفند 13, 1399

           والای همگان تجسم نویسندس یکم درباره مارول تحقیق کن

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

           اسفند 12, 1399

           والای همگان به دست تانوس با رگولاتور کشته شد چجوری تجسم باشه به هرحال نظر شخصیتونه

           پاسخ

          • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

           اسفند 12, 1399

           خب دوست عزیز
           تانوس قویتر بوده نه اینکه والای همگان ضعیف
           و ربطی هم به تجسم نویسنده بودن نداره
           رایتر اگه جلوی حتی ملنیتور قرار بگیره کشته میشه
           چون رایتر یه ادمه و قدرتش فقط نوشتنه درحالی که والای همگان اینجور نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

           اسفند 13, 1399

           خب حرفاتون رو قبول ندارم ولی چون نمیخوام دوباره دعوا شه انتقاد نمیکنم

           پاسخ

         • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

          اسفند 12, 1399

          ببینید والای همگان یه سرو گردن از پرزنس بدون پلات قوی تره
          ولی با پلات برابر میشن
          چون پرزنس به ندرت خیلی کم خیلییییی کم از پلاتش استفاده کرده خب میتونیم بگیم اگه اینا باهم رو به رو بشن والای همگان پیروز میشه
          ولی اگه پرزنس از پلاتش استفاده کنه هیچ کس پیروز نمیشه
          و اینم بگم کع والای همگان چون تجسم نویسندس(استنلی)خب نویسنده بهش بیشتر مایع میزاره
          ولی خب ما پرزنس رو با پلات حساب میکنیم پس برابر میشن

          ببینید رایتر چون بیشتر از یک بار تو کامیک ها خضور نداشته خب طبیعی هست که هیچ اتفاقی براش نیوفتاده باشه اون کامیک هدف از رونماییه شخصیته
          درحالی که پالای همگان بیشتر تو کامیک ها حضور داشته و اتفاقات زیاد تری بهش افتاده
          و اینکه تانوس چون ازش قویتر بود که تونست بکشتش تانوس قویتر بود نه والای همگان ضعیف
          و اینم بگم که رایتر کامیک چون قدرتش وابسته به نوشتنه و اینکه به دنیاهای دیگه تسلط نداره خب به همین خاطر جزو قویترین لیست ها نیست
          حداقل من هیج جا ندیدم اگه شما دیدید لطفا به منم معرفی کنین
          ولی خب والای همگان قدرتش وابسته به چیزی نیست و محدود هم نیست یعنی میتونه تو هر دنیایی شخصیت هارو کنترل و تغییر بده
          حتی تو دنیای واقعی استلی محبوب تره در واقع محبوب ترین و شناخته شده ترین نویسنده کامیک بوکی دنیا
          (از نظر تمام کاربران کامیک بوک ها)

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

           اسفند 13, 1399

           بله پرزنس از پلاتش کم استفاده میکنه اما چون قدرت درونیشه با وان ابو ال میتونه برابری کنه

           پاسخ

       • امیرعلی در پاسخ به دکتر منهتن

        اسفند 12, 1399

        نگاه کن خیلی داری درست میگی ولی دارکساید خیلی موقع ها شکست خورده از جاستیس لیگ ولی تانوس فقط یکبار از اونجرز شکست خورده و اینکه توی cbr نشون داده شده که اونجرز قویتر از جاستیس لیگ هست حالا از نظر تو اونجرز با تانوس قویتره یا جاستیس لیگ با دارک ساید ؟ و اینم بگم من طرفدار دو اتیشه ی دو تا کمپانی ام
        و طرفداری هیچکدومو نمیکنم

        پاسخ

        • ایران در پاسخ به امیرعلی

         اسفند 12, 1399

         سی بی آر مقاله هاش خیلی هم دیگه رو نقص میکنن یه مطلب داشت قویترین شخصیت های کیهانی دیسی ۱۵ نفر گذاشته بود لوسیفر ۱۳ هم گذاشته بود هال جردن فانوس سبز فکر کنم هشتم هایفادر هم فکر کنم شیشم بود دارکساید ۴ یعنی اینا از لوسیفر قویترن ؟ واقعا مزخرفه

         پاسخ

        • Maker در پاسخ به امیرعلی

         اسفند 12, 1399

         دارکساید تونسته فانتوم استرنجر ، های فادر ، ویزارد شزم ، اسپکتر ، هرا و گرانثت رو با هم نابود کنه بعد شما حرف از اونجرز و لیگ عدالت میزنی نشون دادید که اطلاعات کافی از تانوس ، دارکساید ، اونجرز و لیگ عدالت ندارید

         پاسخ

       • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

        اسفند 12, 1399

        منم به خاطر توهینات عذر خواهی میکنم
        اره این طوری پیش بریم بهتره با تعصب و بی طرف

        ببینید رایتر فقط رو دنیای دیسی تسلط داره
        نویسنده دیسی حق تغییر کامیک و شخصیتای مارول رو نداره
        مثلا رایتر خودش قدرتش تو کامیک فقط به واقعیت پیوستن نوشته هاشه
        قدرتش
        به واقعیت تبدیل کردن نوشته هاش
        همچی مطلق توسط کامپیوتر و قلم و کاغذ

        خب اگه بدون تعصب و وجدانی حساب کنیم چون تانوس رو زمان و مکان تسلط داره میتونه زمانو نگه داره و اونجا رایترم وایمسته دیگه درسته؟؟؟؟
        خب به نظرتون تانوس نمیتونه راحت رایتر رو بکشه؟؟؟؟
        خودتون حساب کنین
        در ضمن رایتر نمیتونه شخصیتای مارول و دنیای مارول رو تغییر بده
        نویسنده مارول نمیتونه دنیا و شخصیتای دیسی رو تغییر بده دیسی هم همین طور
        در کل خودتون بدون تعصب و یک طرفه حساب کنین

        سورس زمانی قدرتمندتر از دستکشه که یکی از راز هاشو پیدا و کشف کنی
        و این زمان بر و البته ۹۹/۹۹۹۹درصد این اتفاق نمیتونه بیوفته و اینکه دارکساید چون تحمل بالایی داشت تبدیل به سنگ شد درحالی که حتی نتونست جایی از سورسو نگاه کنه درجا بدنش به سنگ تبدیل شد ولی اگه یه دفعه دیگه داخلش بشه وجودشم تبدیل به سنگ میشه و تا ابد به سنگ تبدیل میشه در واقع میمیره
        تنها کسایی که میتونن سورسو تحمل کنن خدایانن(پرزنس و کسانی در حد پرزنس)
        ولی بازم۹۹/۹۹۹۹درصد نمیتونن ازش استفاده کنن و راز هاشو کشف کنن

        چرا نباید ریگلاتور حساب بشه؟؟؟
        من حسابش کردم چون در اختیار داره
        در ضمن من دارکساید رو با تمام سلاحاش حساب کردم ولی چون تمام سلاح هایی که داره به اندازه۳تا سنگن خب ناچیزه تقریبا مقابل دستکش و دلیلش رو گفتم بازم میگم
        ضد زندگی=سنگ ذهن
        سورس=سنگ زمان
        مادرباکس ها=سنگ قدرت
        ولی با این حال سنگها کارامد تر و کاراییهاش بیشتر
        سورس استفادش غیر ممکنه ولی بازم حسابش کردم و اینکه کمتر از نصفش رو دارکساید در اختیار داره

        تانوس به تنهایی بدون سلاح جزو۲۰تا است
        با دستکش ۱۰تا ولی با ریگلاتور اول هست تو کامیک
        و اگر شما متحد شدن ریگلاتور و دستکشو حساب کنی خب دیگه واقعا بیانشم غیر ممکنه نمیدونن چجوری بگم که تانوس قدرتمند میشه

        در ضمن شما میگید نقاشی
        اولا که من رایتر داخل کامیک رو عرض میکنم
        دوما رایتر رو شهصیتای دنیای دیگه جز دیسی تسلط و در اختیارشون نداره
        مثلا اگه دیسی بیاد تو کامیک هاش هالکو استفاده کنه اون موقع شرکت دیسی پلمپ یا جریمه میشه و حتی تا الان این اتفاق نیوفتاده پس نویسنده های دنیاهای دیگه به دنیای دیگه تسلط ندارن امیدوارم منظورمو فهمیده باشی

        ببینین این بخش از نظرتون به نظرم تعصبیه چرا؟؟؟
        چون سوپرمن کازمیک ارمور اولا از دادگاه زندگی قوی تر نیست شاید برابر تا حدی ضعیف باشه ولی تانوس با ریگلاتور اومد هم والای همگانو هم دادگاهو باهم یجا کشت یعنی والای همگان اگه قویترین شهصیت کامیک باشه تانوس راحت با ریگلاتور کشتتشون خب دیگه کازمیک ارمور براش احتمالا ناچیز باشه خودتون اول فکر کنین بعد نظرتون رو بدین

        من دیسی رو دست کم نگرفتم من مثلا شخصیتای استپن وولف سوپرمن و ملنیتورو به شدت دوستشون دارم ولی خب بدون تعصب من فکر کردم دیدم این شخصیتایی که دارن باهاشون مقایسه میشن قویترن و خب تعصبی و افراطی میشه اگه برعکس حسابشون کنیم
        و اینکه از نظر من مارول قویتره یکم از دیسی
        چون تانوس و والای همگان به تنهایی تمام کامیک رو حریفن پس مفهوم این میشه که مارول یه سرو گردن از دیسی قویتره و حتی موفق تر
        مارول شاید به شخصیتاش قدرت ذاتی کمتری نسبت به دیسی در اختیار گذاشته ولی خب سلاح هایی که در اختیار همین شهصیتا گذاشته به مراتب تبدیل به قدرتمندترین شخصیتای کامیک میشن مثل عمین تانوس خودش سلاح داخلی نداره و سلاح خارجیش قدرتمندترین شخصیت کامیک کردتش(ریگلاتور و دستکش)

        دارکساید اصلی موقعی قدرتمنده که سلاح های تانوس نباشن ولی با سلاح میشه قدرتمندترین کامیک
        من منظور از سلاح سلاح داخلی که همون نیروهای ذاتی میشه رو گفتم
        دارکساید اصلی که خب فقط یکم از کلونش قویتره خب قدرتاش همونه(همون سلاح و همون نیروهای ذاتی)
        پس تانوس بازم قویتره با دستکش دلیلشم گفتم

        ببینین از نظر من برابره چون اکوامن به اب تسلط داره و به ارتش واکاندا مشکل ساز میشه از طرفیم ارتش واکاندا سفینه ویبرانیوم و دیگر تکنولوژیهارو داره که خب از اتلانتیس بیشتره چون اتلانتیس باستانیه و در حد واکاندا تکنولوژی نداره
        پس ویبرانیوم سفینه های فوق پیشرفته برای اتلانتیس نشکل ساز میشه چون ویبرانیون تقریبا غیر قابل نفوذه اب اسیب چندانی بهشون نمیزنه
        از طرفیم اتلانتیس فرمانده و پادشاهان قوی دارن که اینم مشکل ساز میشه
        و اینکه بلک پنتر چون جزو اونجرزه اونجرز مشکل ساز میشه برای اتلانتیسی ها
        اکوامنم جزو جاستیس لیگه
        و چون اونجرز سن رو در اختیار داره من اونجرزو قویتر میدونم چون سن با لمس کردن هرشخصیتو از بین میبره پس این برا جاستیس لیگ مشکل ساز میشه و اگه بخث گروه ها باز بشه(اونجرز و جاستیس لیگ)اونجرزه و بلک پنتر پیروز میدانن ولی اگه اکوامن و بلک پنترو با ارتشاش حساب کنیم برابره میشه

        تو cbr جونم برات بگه تو مقالش که دارکسایدو با تانوس مقایسه کرده تانوس پیروز بوده ولی اگه مقاله دیگم راجب به همین دوباره منتشر کرده رو من با خبر نیستم اگه لطف کنی و اسم این مقاله رو بگی من ممنونت میشم
        باتشکر⁦❤️⁩

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

         اسفند 13, 1399

         بزنید تانوس علیه دارکساید به انگلیسی میاره حتی منبع این مقالهcbrهست منبعش رو پایینش زده حرفتون محترم ولی رایتر همه قدرت های تانوس رو داره و به نوشته وابسته نیست

         پاسخ

       • امیرعلی در پاسخ به دکتر منهتن

        اسفند 12, 1399

        از نظر قدرت خود ویلن ها و قهرمان ها والای همگان از همه قوی تره

        پاسخ

        • ایران در پاسخ به امیرعلی

         اسفند 13, 1399

         تو کمیک رایتر بدون استفاده از کامپیوترش تو خیابون یک دفعه چند شخصیت شرور رو ظاهر کرد خوب رایتر مال دیسی من نمیخوام بی احترامی کنم رایتر آقای گرنت موریسون خلق کرده و همین آقای موریسون چند تا از شخصیت های مارول هم خلق کرده میتونید با یه سرچ ببینین چه شخصیت هایی رو خلق کرده

         پاسخ

   • امیرعلی در پاسخ به علی

    اسفند 12, 1399

    نگاه کن درست میگی از نظر من تانوس بدون دستکش ضعیفتره ولی از لحاظ فنی شش سنگ حق تانوسه در لیگ عدالت جنگ اپوکالیپس اگه دیده باشی نشون داد که دارک ساید ابدی نیست پس تانوس اگه شش سنگ رو داشته باشه با یه بشکن دارک ساید رو بخار میکنه

    پاسخ

  • دکتر منهتن در پاسخ به M

   بهمن 28, 1399

   بله شش سنگ نباید دراین مقایسه باشه یا قلب عالم اما اگرم باشه دارکساید کلون هم باید با سورس و دستکش کشنده و مادرباکس هاو ضدرندگی بیاد که اگه بیاد از تانوس با شش سنگ قویتره و شش سنگ و قلب عالم (این یکی کلا نابود شده) سلاح های تانوس در نسخه عادی نیستن و باید بی سلاح مقایسه شن که دارکساید کلون تانوسو میپوکونه

   پاسخ

   • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

    اسفند 2, 1399

    ببین کل سلاح دارکساید معادله با۴و۳تا سنگ بینهایت
    ختی کاربر میکر و بتمنم قبول دارن
    ببین تو قلب عالم و دستکشم حساب نکنیم
    یدونه ریگلاتور مساویه با کل کامیک حتی از رایترم قویتر(البته از کامپیوترش)

    خب اگه بی سلاح مقایسه بشن
    دارک….نباید از امگا تله پورت و…استفاده کنه
    در این صورت هیچ کس پیروز نمیشه(تن به تن)

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به Abas

     اسفند 2, 1399

     😐😐😐😐 چرا نباید از پرتو امگا استفاده کنه ؟

     پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

     اسفند 2, 1399

     هیچ کس و هیچ چیز از رایتر قویتر نیست تانوس هم از دارکساید ضعیفتره و پرتوی امگا سلاح نیست قدرت درونیه خلاصه دارکساید میتونه تانوس با شش سنگو بزنه

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

      اسفند 3, 1399

      کسی که پرتو امگا رو سلاح بدونه دیگه نوبی رو هم رد کرده

      پاسخ

      • Abas در پاسخ به Maker

       اسفند 4, 1399

       کسی که ندونه سلاح داخلی به چه معناست
       یعنی اون خدای نوبه😐

       پاسخ

       • ایران در پاسخ به Abas

        اسفند 5, 1399

        چی میگی باز برو از همه بپرس میگه قدرت درونیه مثل اینکه بخوای بگی سوپرمن با سلاح مبارزه میکنه چون از چشمش لیزر خارج میشه و نفسش همه چیو منجمد میکنه در واقع تو هیچ چیزی از کمیک نمیدونی اگه نگاهم بکنی همه با حرفات مخالفن وقتی همه موافق نیستن تو فکر میکنی نظر درسته این حرفارو به هرکی بگو بهت میخنده

        پاسخ

        • Abas در پاسخ به ایران

         اسفند 12, 1399

         چرا چرتوپرت میگی

         تو فرق سلاح و نیرو و قدرت رو برام بگو فرق این کلمه ها چیه😐
         نوب وقتی هیچی نمیدونه نظر نده تو فقط فیلم دیدی یه جلد از کامیکم نخوندی حرف نزن😐
         با کیا شدیم۸۵میلیون نفر😐

         کلاس چندومی ناموسا؟؟؟😐
         عمو تو اینو هرجا بگی یه شب نمیتونن بخوابن دیگه از خنده گذشته

         الان که فعلا همه با تو مخالفن نوب الممنین

         پاسخ

     • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

      اسفند 4, 1399

      سلاح(قدرت)بیرونی و داخلی
      خوده این سایتم گفته😐
      بیرونی همون دستکشو ضد رندگی و…
      داخلیم تله پورت دورجنبی و…هست😐

      کسایی که تله پورت دارن و به زمان مکان تسلط دارن کشتن رایتر براشون چیزی نیست
      چون با نگه داشتن زمان رایتر نمیتونه کاری کنه و بعد راحت نابود میشه
      و اینکه رایتر قادر نیست که از این قدرت رو دنیاهای دیگه انجام بده
      مثلا نویسنده دیسی(هرکسی)میتونه بیاد کامیک مارولو بنویسه یا تغیر بده؟؟؟
      اگه اره واقعا نوبید.

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

       اسفند 5, 1399

       اولا که بله رایتر کامپیتورش همه جا کارایی داره حتی مارول

       پاسخ

       • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

        اسفند 12, 1399

        اولا خیر
        دوما تانوس نویسنده نیست
        سوما والای همگان قدرتش محدود و وابسته نیست
        به همین خاطر اینا همه جا میتونن استفاده کنن قدرتشونو
        و در ضمن چون جک کربی و استلی هم کامیک دیسی هم مارولو نوشتن و حتی شخصیتاشونم خلق کرده بله پس این شخصیت(والای همگان)توانایی رفتن و کنترل کردن دیسی رو هم داره گرچه برای مارول باشه اما شخصیتاشون برای استنلی و جک کربیه
        اما رایتر خیر
        رایتر فقط تو دیسی بوده و تو مارول هیچ فعالیتی انجام نداده

        پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

       اسفند 8, 1399

       اگه رایتر نمیتونه مارولو تغییر بده پس تانوس و والای همگان هم هیچ تاثیری نمیتونن رو دیسی بذارن اگه میگی نه تو نوب

       پاسخ

       • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

        اسفند 12, 1399

        جواب تو نظر بالایی

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

         اسفند 13, 1399

         به هرحال هرکسی نطری داره رایتر هم قدرتش وابسته نیست ولی نطرتون محترم

         پاسخ

    • ایران در پاسخ به Abas

     اسفند 3, 1399

     همه میدونن کامپیوتر رایتر مال دنیای واقعیه بعد تو میگی یه نقاشی ازش قویتره چی بگم ۱۰۰۰ بار برات توضیح دادم به امید روزی که قبول کنی

     پاسخ

     • Abas در پاسخ به ایران

      اسفند 4, 1399

      خب اونحوری بازم به نفع منه
      دیسی میتونه نویسندش بیاد کامیک های مارولو تغییر بده؟؟؟
      ایا شما دیدید؟؟؟؟
      اگه دیدید معرفی کنید😐
      پس کامپیوتر رایتر رو دنیاهای دیگه کارایی نداره

      پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به Abas

     اسفند 3, 1399

     وااااای تو هنوز از رو نرفتی؟؟ و هنوزم که هنوزه حرفات از چرند کمترن!!!!کل سلاح های دارکساید که نه یدونه معادله ی ضدزندگی از کل سنگای ابدیت قویتره!!! و اگر رگلاتور رو سلاح تانوس حساب کنیم درسته که کل سلاح های دارکساید حریفش نمیشن اما کامپیوتر رایتر خییییلی خییییلی از رگلاتور قویتره!!! حتی اونو هم در نظر نگیریم کازمیک آرمور سوپرمن با شمشیر میکائیل و گوی خلقت از رگلاتور پیشی میگیره!!!و این برتری سلاح های دیسی به مارول رو نشون میده!! کل سلاح های کمیک که در کمتر از یه ثانیه رگلاتور رو تجزیه میکنن!!

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به تحلیل گر

      اسفند 3, 1399

      چرا کازمیک آمور سوپرمن از ریگلاتور قویتر هست ؟
      چرا گوی خلقت از ریگلاتور قویتر هست ؟

      پاسخ

     • Abas در پاسخ به تحلیل گر

      اسفند 4, 1399

      تو از رو رفتی؟؟؟؟؟هااااااا؟؟؟؟؟؟
      من اصلا به تو فکرم نمیکنم چه برسه حرفات برام مهم باشه که چین
      درحالی که اصلا نظرای تورو نظر حساب نمیکنم

      خب برای توی نوبم باید توضیح بدم

      سورس=سنگ زمان
      ضد زندگی=سنگ ذهن
      مادرباکس ها=سنگ قدرت

      دلیل
      سورس:سورس دارای بسیاری از راز هاست و اگه یکی از رازهاشو پیدا کنه و بدونه قدرت میگیره
      و این سلاح برای استفاده ازش به زمان نیاز داره
      و اینکه ازش نمیسه هروقت که خواستی استفاده کنی
      درحالی که سنگ زمان هیچ نیازی به دونستن نداره و حالت هایی داره که هرکی اونو بدونه و بلد باشه از سورسم قوی تره حالت های سنگ زمان سفر در زمان,کنترل زمان,حالت باگ,حالت جنگ و زمان ابدی و برای استفاده از هرکدوم اینها نیاز به کمتر از۰/۰۰۰۰۱ثانیه داره و تا اون فردی که میخواد از سورس استفاده بکنه
      به دلیل اینکه هواسش به پیدا کردن رازهاست هواسش به جنگ نیست و اینکه تا اون شخص بیاد تا از سورس استفاده کنه حریف با استفاده از زمان زمان رو نگه میداره یا به عقب تر برمیگرده یا اینکه به دورانی جوانی(هنوز قدرتی نداشت)برمیگرده و اون شخص رو میکشه
      پس اگرم سورس قدرتمند باشه اگه از سنگ زمان درست استفاده بشه(همه کارایی هاشو بدونه)از سورس جلو میزنه و قدرتمند تر میشه
      و از نظر زمانم پیروزه و نیازی به زمان برای استفادش نداره.

      ضد زندگی:ضد زندگی رو میتونیم از سورسم بهتر و کارامد تر بدونیم چون زمان کمتری بهش نیازه برای استفاده و قدرت های این سلاح فقط به کنترل گرفتن روح و ذهن فرده و تقریبا رو همه هم کار میکنه(بجز خدایان) و قدرتی دیگه ای ازش منتشر یا شناخته نشده و فقط این قدرت رو تو کامیک ها دیدیم
      از طرفیم سنگ ذهن قادر که هر فردی رو زنده یا مرده کنه و مثل ضد زندگی میتونه کنترل ذهن فرد رو بدست بگیره و اینکه این همه برای استفادش به کمتر از میلیونم ثانیه نیاز داره پس سنگ ذهن کاراییهاش بالاتر بدون نیاز به زمان و قوی تر و کارامد تر از ضد زندکیه.

      مادرباکس ها:مادرباکس ها با اتحادشون قادرن که به فردی که اونو متحد کرده قدرت زیادی ببخشه و متاسفانه چیزی که اونو از ضدزندگی بدتر میکنه زمان استفاده ازش هست برای استفاده از این سلاح به زمانی نزدیک به ۱۰دقیقه بیشتر نیاز هست و کاراییه حالب و خاصی هم نداذه و فقط قدرت میبخشه به همین خاطر دارکساید ازش کمتر استفاده میکنه و اینجور هم که معلومه قدرت انچنان دلچسبی هم نمیبخشه
      به همین خاطر دارکساید ازش استفاده زیادی نمیکنه
      از طرفی هم سنگ قدرت نتنها قدرت خداگونه میبخشه بلکه اشعه هم ازش بیرون میاد و میشه استفاده کرد که قدرت تخریبش تقریبا۱۰برابره امگا هست و این هم مثل سنگ های دیگه به میلیونم ثانیه نیاز داره به همین دلیل تانوس در جنگ هاش بیشتر از این سنگ استفاده میکنه
      پس سنگ قدرت قوی تر کارامد تر و کاراییهاش از مادرباکس ها بیشتره.

      اینم دلیل و خودتم میدونی ولی دیگه بیای انکار کنی خدا رحمتت کنه چون قدرتاشونو مقایسه و زمان استفاده ازشونم مقایسه کردم با هم

      خب خرف از ریکلاتور شد
      تانوس با ریگلاتور از طرفی هم با در اختیار داشتن دستکش بینهایت
      تانوس با ریگلاتور نتنها والای همگان بلکه دادگاهم همزمان مشته یعنی والای همکانو دادکاه زندکیو باهم یجا کشته حتی اسم کامیکم بهت میدمthanos:infinty ending
      پس شکی نمیمونه که تانوس با ریگلاتور حتی رایترم نابود میکنه چون رایتر با دستکش راحت کشته میشه(دلیلشو گفتم برو ببین)پس با ریگلاتور کارسختی مقابل رایتر نداره
      ریگلاتورو داره دستکشم داره تانوس با ریکلاتور تنهایی قدرتمندترین شخصیت مامیک بوکیه اگه ریگلاتورو با دستکش متحد کنه دیگه ببین چی میشه دیگه
      رایتر رو به راحتی نابود میکنه کازمیم ارمور دیگه چیزی نیست که براش حتی با شمشیر میماییل و گوی خلقت
      یعنی اینا از والای همگانم قوی ترن؟؟؟؟
      من که فکر نکنم اینم حساب کن که ریکلاتور به تنهایی قدرتمندترین سلاح کامیک بوکیه و با دستکش متحد شده و دیکه کل شخصیتای کامیک بوک مقابل یدونه تانوس با اتحاد ریگلاتورو دستکش حریف نمیشن و تانوس شکستشون میده
      تانوس با دستکش تو تاپ۱۰تای اوله ماروله با ریگلاتور اول و اتحاد اینا دیگه ننیدونم چی بگم نمیتونم بیان کنم که اینا چقدر قوی میشن
      و اینم بگم که قدرت از کامپیوتر برگرفته نمیشه از خوده رایتره که فقط نیار به یه قلم و کاغذ داره
      پس سلاخش فقط یه ماغذه که با زمان تله پورت شکست یا بهتر بگیم کشته شدن رایتر چیزی نیست

      و اینکه نوب خان من اتحاد ریگلاتورو با دستکشو حساب کردم که اگه مقامی بیشتر از اول بودن وجود داشت ایتا بازم میرفتن اون بالا ها
      ریگلاتور خودش به تنهایی اوله دستکش دوم
      (قلب عالم حساب نکردم چون کسی بهش نمیرسه نابود نشده حتی ریگلاتور فقط قلب عالم توسط دادگاه قایم شده تا دست کسی بهش نرسه و ریگلاتورم دست تانوسه و تا الان استفاده نکرده و قایمش کرده تا بازم کسی دستش بهش نرسه و تو موقعیت های حساس که تو همون کامیک دیدیم استفاده میکنه و بازم قایم میکنه البته اینو یه ماربری میگفت و اینکه مارول نمیاد قویترین سلاح کامیکو که داشتو راحت از بین ببره منطقی هم هست)

      بعدشم ریگلاتور اگه تجزیه شدنی بود توسط سلاح های دیگه هرگز مقام اولو نداشت
      پس خرفی باقی نمیمونه.
      نوب نباشی درک میکنی این حرفارو.

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به Abas

       اسفند 7, 1399

       نوب نبودن چه ربطی به درک کردن داره ؟

       پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به Abas

       اسفند 7, 1399

       مثل همیشه دوباره زدی جاده خاکیو داری هزیون میگی!!! چییییی؟؟ سورس با سنگ زمان برابر؟؟؟وقتی اطلاعات نداری لازم نیست الکی چرت و پرت بگی!!! امثال دارکساید اصلی که با یه اشاره سنگ زمانو نابود میکنن به سختی میتونن از سورس عبور کنن!!! معادله ی ضد زندگی با سنگ ذهن برابر؟؟؟ مثل اینکه حسابی حالت خرابه!!! امثال ثور هم از ویژنی که سنگ ذهنو داره قویترن ولی دارکساید اصلی ای که با یه اشاره انتقام جویان رو پودر میکنه در به در دنبال معادله ی ضدزندگیه!!! اهان سه مادرباکس برابر با یه سنگ قدرت؟؟؟ هان؟؟ خب والای همگانو دادگاه زندگی رو کشته باشه ایندوتا ضربدر دو هم حریفی برای رایتر نیستن!!!چییی؟؟؟ تانوس با دستکش از رایتر قویتر؟؟؟ مثل اینکه جنست خیلی ناجور بوده!!! تانوس با دستکش و رگلاتور اصلا در حد رایتر و پرایمال مانیتور نیس!!!! کازمیک آرمور با شمشیر میکائیل تقریبا با والای همگان برابره و با گوی خلقت از ریگلاتور پیشی میگیره!!! دیگه بقیه ی حرفات خیلی از چرند کمترن!!! تانوس با دستکش جز 15تای اول مارولم نیستو با ریگلاتور و دستکشش و قلب عالم هم از رایتر یا پرایمال مانیتور ضعيف تره!!!!قویترین سلاح کمیک هم کامپیوتر رایتره و ریگلاتور اصلا در حد اون نیس!!! ربطی هم نداره چون مثلا والای همگان که قویترین شخصیت ماروله اگه بقیه ی شخصیت های مارول دست به دست هم بدن براحتی والای همگانو پودر میکنن!!!

       پاسخ

       • Abas در پاسخ به تحلیل گر

        اسفند 12, 1399

        مثل لینکه انداختی دره
        بازم همون چرتو پرتای الکی و بی منطق
        نوب اگه دارکساید توانایی اینو داشت که سنگو با یه اشاره نابود کنه چرا تو کراس اورها که با تانوس رو به رو شده این غلطارو نکرد؟؟؟؟هااااااا؟؟؟؟؟چرتو پرت نگو واس خودت هزیون میگی معلومم نیست چی میگی
        به سختی میتونن از سورس عبور کنن؟؟؟
        😐
        چی میگی
        دارکساید واردش شد درجا بدنش به سنگ تبدیل شد بعد به سختی؟؟؟؟نوب به سختی؟؟؟؟؟هاااااا
        ۹۹/۹۹۹۹۹۹۹۹۹درصد عبور از سورس غیر ممکنه نوب افراطی

        حالت خیلی خرابه
        ویژن توانایی استفاده از تمام قدرتای سنگ ذهنو نداره اصلا درم نداختی انداختی تو کوه اتشفشان
        اصلا میدونی همین سنگ ذهن مورد اصلی برای بشکنه؟؟؟یا نه؟؟؟؟؟
        سنگ ذهن چون ذهن و روح تمام موجودات جهانو در اختیار داره با بشکن زدن روهشون زندانی میشه نوب اینم نمیدونی؟؟؟؟؟؟
        اتشفشانم برات فایده نداشت؟؟؟؟
        بگم دروازه جهنم برات درست کنن؟؟؟؟
        نوب

        دارکساید اصلی اونجرزو پودر میکنه؟؟؟😐
        شت
        همین دارکسایدتت از بتمنی که از ایرون من ضعیفه زد دارکسایدو جر داد بعد اونجرزی که سن رو در اختیار داره😐
        رد دادی یا چی بنگ زدی اصلا حالت طبیعی نیستی

        وات دا فاک😐
        خریف رایتر نیستن؟؟؟؟
        اصلا من به تو میگم نوب کلمه نوب خجالت میکشه😐
        رایتر قدرتش بند کامپیوترو قلمو کاغذشه
        بعد دوتای والای همکان؟؟؟
        اصلا تانوس بدون دستکشم اینو میکشه(تعصبی حرف زدی تعصبی حرف زدم)
        تانوس با تله پورت اون کامپیوترو راحت نابود میکنه
        بعدشم کامپیوترش فقط رو دیسی تسلط داره نه دنیاهای دیگه نوب
        اطلاعات داشته میفهمیدی

        کل شخصیتای دیسی بجز پرزنس حریف والای همگانم نمیشن ولی تانوس با ریگلاتور کشتتش
        پس ریگلاتوری که هم تو تمام دنیاها کار میکنه هم رو همه کار میکنه هم قویترین سلاح کامیکه(که قبلنا خودتم میگفتی)
        پس این کامپیوتری که با فوت کردن میریزه عیچی نیس
        بعدشم منشع قدرت از کامپیوتر نیست از خوده رایتره
        رایتر با یه تیکه کاغذ و مدادم میتونه هرکاری کنه
        ولی چون محدوده بدرد لای جرز دیوار میخورن متعصب نوب
        با متحد شدن ریگلاتورو دستکش
        کل کامیک حتی رایتر(این که چیزی نیست)پرزنس و والای همکانم با هم متحد بشن نمیتونن جلوی تانوس با ریگلاتورو دستکش ایستادگی کنن نوب
        دیگه دلیلم اوردم توی نوب اینم نقض میکنی چون خودت نقض شده ای
        متعصب

        رایتر و پرایمال مانیتور؟؟؟؟
        دوست نوب ریگلاتور والای همکانو کشته والای همکانن قویترین شخصیت کامیک
        (اگه میگی رایتر قویترینه خب سایت بده)
        درحالی که تانوس با متحد ریگلاتورو دستکش مقام اوله بعد والای همگان بعد رایتر بعد پرزنس و…..
        چون رایتر رو شخصیتای مارول تسلط نداره
        این عزارمین باره دارم میگم
        کامپیوتر کار خاصی نکرده ختی شاهکاریم نداره ولی ریگلاتور داره

        کازمیک ارمور؟؟؟؟این از دستکشم کمتره بعد کازمیک ارمور؟؟؟
        شمشیر میکاییل؟؟؟؟
        تو واقعا نوبی این در حد ضد زندگیه
        بعد ریگلاتورو با این مقایسه میکنی؟؟؟؟
        اینو جایی نگو بت میخندن😐

        من کامپیوتر رایتر میگم خندم میگیره😂
        نوب اون قدرت خوده رایتره نه کانپیوترش رایتر با مداد کاغذم میتونه هرکاری کنه نوب😂
        گیر کیم افتادیم😐
        اطلاعاتم نداری بگیم اطلاعات داره ولی تعصبی نظر میده
        برو تورو به خدای خدایان میسپرم چون خدام از پس نوب بودن تو بر نمیاد😐

        بعدشم والای همکان تجسم نویسندس(جک کربی و استنلیه)قیافشون
        که حرف منو اثبات میکنه و حتی این کلمه که میگه به کامیک های مارول نظارت داره حرف منو اثبات میکنه
        ولی برای تو قبولش سخته
        برو برو که خدام نمیتونه نجاتت بده

        جون ناموستون تایید کنین

        پاسخ

 3. ایران

  بهمن 26, 1399

  دیگه هم به من نگو نوب من شخصیت مورد علاقه ام سلستیال ها هستند و بعد از اون بیاندر به یک اندازه مارول و دیسی دوست دارم ولی تعصب بدم میاد همینجوری ادامه بدی یه روز میای میگی مرد عنکبوتی میتونه والای همگان و پرژنس با هم بزنه من طبق قدرتهای هر شخص حرف میزنم همه حرفم قبول میکنن غیر از تو تمام مارول ودیسی یه کتابه کلا رایتر بعنی نویسنده که میتونه هر کسی باشه مثلا تو گالاگتوس جهنمیو بکشی رو یه دفتر اون میتونه تورو شکست بده؟ میتونی مثل آب خوردن اونو از وسط نصف کنی

  پاسخ

  • Abas در پاسخ به ایران

   اسفند 2, 1399

   چرا چرتو پرت میگی
   تو خودت اگه اینجوری ادامه بدی میگی رایتر کامپیوترش پرواز میکنه همرو میکشه😐

   تانوسو میگی؟؟؟
   تانوس تو کامیکthanos:infinty endingوالای همگان و دادگاه زندگیو باهم کشت شکست نداد کشت
   تو دیگه ناموسا بگو پرزنس با پلاتش میتونهذتانوسو بزنه؟؟؟
   تعصبی نگو حق بگو
   کسی که همزمان دوتا خالق کامیمو بکشه میاد از یدونه خالق شکست میخوره؟؟؟

   رایترم برات بگم که
   تانوس اول با تله پورت میتونه سریع کامپیوترشو بشکونه بعد خوده رایترو بکشه خیلی راحت

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به Abas

    اسفند 3, 1399

    شما بین من میرم با کامپیوترم یک کمیکی رو طراحی و تولید می‌کنم توش هم تانوس رو با ریگلاتور ۱۰ ها برابر قویتر نشون میدم خب الان اون شخصیت می‌تونه بیاد منو کتک بزنه ؟ اصلا به اون مغزت فشار آوردی ؟ برو باو اصلا واسه من دیگه قدرت مهم نیست بلکه شخصیت پردازی هست که مهمه هر جوری هم دلت میخواد فکر کن و تو اون توهمت بمون

    پاسخ

    • ایران در پاسخ به Maker

     اسفند 3, 1399

     آفرین بر شما این میگه نقاشی خوب یه نویسنده اومده تانوس تو کمیک قوی کرده تا والای همگان بکشو چون اون نویسنده خواسته حالا تانوس میتونه با اراده خودش نویسنده داستانشو بکشه 😩😱😥😥 در زمن بگم که مارول اون داستان از دنیای اصلی خط زد و گفت دیگه اتفاق نمیوتفته چون خجالت آور بود تو همش به من بی احترامی کردی یک دفعم به حرفم گوش درزمن هیچ کس تو ایران این حرفتو تو رو قبول نداره حالا خو هی بگو بگو بگو 😂😂😂😂

     پاسخ

     • Abas در پاسخ به ایران

      اسفند 4, 1399

      ببین به میکر گفتم به تو ام میگم ای نوب
      من شخصیت رایتر تو کامیک رو میگم نه دنیای واقعی رو

      مارول دقیقا تو مدوم سایت گفته که این داستانو حذف کرده؟؟؟؟
      اسم سایتو مقالرو بهم بده
      بعدشم اگرم خط زده باشه که نزده این اتفاق افتاده و نمیشه انکارش کرد
      اخه چون تو دنیا کسی به حرفت گوش نداده به خاطر همین اینو میگی😂😂😂🤣🤣😂😂😂🤣

      پاسخ

    • Abas در پاسخ به Maker

     اسفند 4, 1399

     خب
     اصلا حرف تو
     نویسنده ای که واسه دیسیه و فقط میتونه واسه دیسی کامیک بنویسه و هیچ دسترسی به شخصیت و کامیک های مارول نداره
     به خاطر همین میگم که رایتر نمیتونه تانوس رو بکشه یا تغیر بده هرکاری چون دسترسی نداره و فقط تو دنیای خودش یعنی دیسی دسترسی داره(فقط این دنیا)

     بعدشم من شخصیت رایترو تو کلمیک عرض میکنم جناب نوب
     که تو کامیک حضور داشت
     ربطی نداره الان والای همکانی که بدون نیاز به هیچ سلاحی و محدودیتی(یعنی تو دنیاهای دیگه بازم قدرت خودشو داره)میتونه هرکاری کنه
     اینجوری میشه گفت که اینم مثل رایتر نویسندست که وارد کامیکش کردن در واقع استنلیه چون صورتش اتنلی نشون داده شده
     و همینو تانوس میاد میکشه نوب الممنین یکم فکر کنی میفهمی چی میگم
     من خوده نویسندرو نمیگم شخصیت همون نویسندرو تو کامیک میگم که حضور داشت و شما میگید قوی ترین شخصیت کامیک که نیست
     چون قدرتاش محدوده و فقط رو دنیای خودش تسلط داره به هاطر همون همه جا والای همکان اوله
     حتی تو سایت ایرونی سنتر هم همین هست قویترین شخصیت های کامیکو عرض میکنم
     اکه اشتباه نکنم البته
     الان تو خودت تو وهم و توهمت باش

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به Abas

      اسفند 5, 1399

      عزیز من اون اصلا جک کربی بود تو میگی استنلی 😂😂😂😂😂😂😂😂
      بیا برو آقا اصلا والای همگان و تانوس رگلاتور قوی منم شکست میدن

      پاسخ

      • ایران در پاسخ به Maker

       اسفند 5, 1399

       دقیقا

       پاسخ

      • Abas در پاسخ به Maker

       اسفند 12, 1399

       من که تو یه سایتی استلی خوندم😐😐😐

       خو بیا رفتم😐
       خالت خوب نیستا😐

       پاسخ

 4. ایران

  بهمن 25, 1399

  و در مورد کامپیوتر بگم اصلا اگه نباشه نویسنده با قلم داستانو مینویسه و اگه راضی نباشه تمام داستان برای او شوخیه شخصیت هارو مچاله میکنه میندازه تو سطل آشغال 😄😄😄😄 دیگه من نمیدونم منطق تو چیه که نقاشی رو از کسی که اونو میکشه قویتر میدونی 😫😫😱😱😬

  پاسخ

  • Abas در پاسخ به ایران

   اسفند 2, 1399

   به گفته تو اصلا کامپیوترم نباشه
   تانوس میتونه زمانو نگه داره بعد رایترو بکشه
   پس اصلا کشتن رایتر چیزی نیستاصلا تانوس میره زمانی که این قدرتو رایتر هنوز نداشت(بچگی هاش)
   پس کشتن رایتر اصلا سخت نیست
   پس الکی گندش نکنین

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

    اسفند 3, 1399

    تانوس یه نقاشیه و رایتر نویسنده تانوس که هیچ والای همگانم پوخی نیست جلو رایتر

    پاسخ

    • ایران در پاسخ به دکتر منهتن

     اسفند 3, 1399

     تو دنیای واقعی که قدرت کنترل زمان نداریم تانوس یه نقاشیه تا مردم بخرن و لذت ببرننننننن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😭😂😭😭😭😅

     پاسخ

     • Abas در پاسخ به ایران

      اسفند 4, 1399

      نوب مطلق من رایتر تو کامیکو میگم نه واقعیت😐
      بهدا ملت رد دادن در خد بوندسلیگا😐
      چه نوبی بودی نمیدونستیم🤣😂🤣😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣😂😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂😂🤣😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂😂🤣

      پاسخ

    • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

     اسفند 12, 1399

     من رایتر کامیکو میگم
     اخه اصلا اون نویسنده تسلطی رو دنیای دیگه نداره چون فقط میتونه واسه دیسی رو تغییر بده نه چیزه دیگه

     پاسخ

 5. ایران

  بهمن 25, 1399

  عباس واقعا خنده داری میدونی نویسنده یعنی چی یعنی داستان مینویسه یعنی میتونه همهرو باهم متحد کنه بعد مثلا تانوس یه مشت میزنه صفحه تموم میشه اگه نویسنده ننویسه شخصیت ها نه میتونن حرف بزنن نه حرکت کنن میتونه تمام مولتیورس مارول و دیسی کنار هم قرار بده برای اون یه کتاب کتاب از وسط نصف میکنه و میندازه تو آتیش و تمام شخصیت های مارول و دیسی با هم از بین میرن الان میگی نوب ولی من اگه برای سنگ هم اینارو نوشته بودم تا حالا فهمیده بود که گلاگتوس و تانوس باهم به هیچ وجه حریف کسی که داستانشون رو مینویسه نمیشن ببخشید با حرفام سرت درد آوردم 😴

  پاسخ

  • دکتر منهتن در پاسخ به ایران

   بهمن 25, 1399

   جناب ایشون احتمالا اسم هارو فقط شنیده و فاقد اطلاعات از هرچیزی در دیسی هست اصلا نمیدونه دیسی چیه همه دارن براش توضیح میدن ولی انقدر متعصب هست که نه میشناسه نه میخواد بشناسه

   پاسخ

  • Abas در پاسخ به ایران

   اسفند 2, 1399

   الان من بخندم یا گریه کنم؟؟؟؟؟
   از نویسنده ورقو دستگاهو کاغذشو بگیری میشه یه ادمه معمولی
   تانوس یا هر کسی که به زمان و مکان دسترسی داره و یا قدرت تله پورتو داره راحت میتونه رایترو بکشه نوب
   مکان و زمان:تانوس و دارکساید کشتن رایتر براشون چیزی نیست چون با نگه داشتن زمان رایترم وایمیسته
   و میکشنش و رایتر نه میتونه بکشه نه میتونه بنویسه.
   تله پورت:با تله پورت شدن میشه تله پورت شد پیش دستکاه و….و بعد نابودش کرد بعد از اون به راحتی رایترو میکشن(تانوس و دارکساید و…)
   بعد اینم بگم که قدرت رایتر فقط تو دنیای خودش کار میکنه
   چون فقط به ماده های دیسی دسترسی داره نه دنیای دیگه.

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

    اسفند 3, 1399

    رایتر نویسندس و به همه چی دسترسی داره زمان کمیک هم برای رایتر هیچ معنا و مفهومی نداره تانوس جلو دارکساید هم عددی نیست رایتر که هیچ

    پاسخ

    • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

     اسفند 4, 1399

     رایتر تو کامیک که من میگم نه واقعیت
     متاسفانه بعضی خودکفاها اومدن فکر میکنن رایتر واقعیتو میگم🤣😂😐😂🤣🤣😂😂
     رایتر تو کامیک متاسفانه عیچ قدرتی جز کامپیوتر نداره
     و با تله پورتو زمان راحت کشته میشه
     و اینکه رایتر تو کامیک فقط یه ادمه و قدرتش به واقعیت تبدیل کردن نوشته هاشه قدرت دیگه ای نداره پس زمان و مکان نقطه ضعفشه و با این میمیره(زمان و تله پورت)
     و متاسفانه رایتر خودشو تو کامیک مثل والای همگان نشون نداده ولی استنلی خودشو تو کامیک قدرتمندترین شخصیت کامیک نشون داده

     دارکساید اوففف بازم ننیدونم با چه امیدی دارکسایدو با تانوس مقایسه میکنی
     تانوس والای همگانو کشته میفهمی؟؟؟کشته😐
     تو از نوبم نوب تری تو رسما نوب ترین کاربر سایتی😐

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

      اسفند 5, 1399

      تو خوبی نوب رایتر قدرت مطلقه حکم نویسنده کمیکو

      پاسخ

      • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

       اسفند 12, 1399

       نوب مطلق
       رایتر فقط به هاطر نوشتنش مطلقه وگرنه هیچ پوخی نیست

       پاسخ

 6. ایران

  بهمن 24, 1399

  همین گالاگتوس جهنمی که تو میگه از دکتر استرنج شکست خورده و برده پروردگار دوم بود

  پاسخ

  • Abas در پاسخ به ایران

   بهمن 25, 1399

   نوب اون گالاکتوس نسخه معمولی بود
   بعدشم گالاکتوس جهنمی تو ۱یا۲تا کامیک حضور داشته

   پاسخ

 7. ایران

  بهمن 24, 1399

  آقا عباس بهت میخندن رایتر میتونه هر کمیکیو بنویسه و کاملا جاودان هست چون اون خود کمیک هست و بهت بگم پرژنس هر چی بزنی قویتر میشه پس میتونه بینهایت قوی بشه تو بهت قول میدم رایتر و پرایمال هردو از یکی بالای همه قویترن پایین هم توضیح دادم چرا اگه خونده باشی یکی بالای همه توکمیکه و کمیک برای رایتر یه کاغذ که میتونه پارش کنه هر چی هم بهم بگی برام مهم نیست این واقعیته واقعیته واقعیته واقعیته تمام

  پاسخ

  • Abas در پاسخ به ایران

   بهمن 25, 1399

   الان من بهت بخندم؟؟؟😐
   اون مامیک نمینویسه
   اون تنها قدرتش کامپیوترشه که اسم هرکسی رو تو دنیای خودش نام ببره مثلا فلان کس بوجود بیاد یا بمیره و….
   اون مامپیوترو هر شخصیتی که قدرت تله پورت رو داشته باشه(تانوس دارکساید و…)میتونه راخت اون کامپیوترو نابود کنه و اون موقع رایتر چیزی جز موجود نیست

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

    بهمن 25, 1399

    وای چقدر تو نوبی رایتر با قلم و هرچیزی میتونه با پاککن کل مارول و دیسی رو نابود کنه از خودت حرف درنیار اون ثانوست هم جلو رایتر هیچی نیست

    پاسخ

    • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

     اسفند 2, 1399

     بیشتر از تو نوب نیستم که نوب الممنین
     بعد از نابود مردن کامپیوترش خودشو به راحتی نابود میکنه پس چجوری با قلم یا هرچیزه دیگه میتونه بنویشه؟؟؟نوب مطلق

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به Abas

      اسفند 3, 1399

      بله شما درست میگید

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

       اسفند 3, 1399

       از شما واقعا توقع نداشتم

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

        اسفند 5, 1399

        خب شما به من بگید به ایشون چی بگم من که هر حرفی میزنم تبدیل میشه به نوب 😂😂😂😂

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

         اسفند 5, 1399

         ببخشید من فکرکردم منظورتون واقعی بود یعنی حرفاش رو قبول دارین

         پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

      اسفند 3, 1399

      افراطی نوب کامنت هات همش متعصبانست آره بی کامپیوتر با قلم و مداد مینویسه تانوس زمانو نگه داره هیچ فایده ای نداره افراطی نوب مطلق هرچی باشم تعصبم از تو کمتره لطفا تایید کنین

      پاسخ

      • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

       اسفند 12, 1399

       نوب مطلق کامنتای تو از منم بدتره
       وقتی مرده چجوری میخواد با قلم بنویسه؟؟؟؟هان؟؟؟😐
       تخخخخخ😐
       چرا هیچ فایده ای نداره؟؟؟؟
       والای همگان نیست که😐

       تو بیشترین تعصب این سایتو داری افراطی نوب مطلق
       جون مادرتون تایید کنین

       پاسخ

 8. مهدی

  بهمن 24, 1399

  یک سوال دارم دارک ساید قویتره یا کریتوس در بازی خدای جنگ؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  • Abas در پاسخ به مهدی

   بهمن 25, 1399

   دارکساید قویتره

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به Abas

    بهمن 25, 1399

    یک حرف درست در زندگیت زده باشی همینه

    پاسخ

    • Abas در پاسخ به Maker

     اسفند 2, 1399

     خدارو هزار مرتبه شکر همین یدونه رو از تو ندیدیم
     نوب الممنین کریتوس بجز قدرت بدنی و سرعت و پرش و تبرش که از ویژنم پایین تره چی داره؟؟؟

     میشه گفت قویترین شخصیت دنیای گیم تو جهانه
     جوری که با تانوس مقایسه شده

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به Abas

      اسفند 3, 1399

      دوستان با این کاربر عباس بحث نکنید
      ۱ هوش بسیار کم
      ۲ توهین کردن در نظرات
      ۳ تعصبی بینهایت
      ۴ بی اطلاعاتی
      ۵ در ورزش اسکی هم خیلی ماهر هستند

      پاسخ

      • Abas در پاسخ به Maker

       اسفند 4, 1399

       نوب
       این تویی که درخال حاضر کم توجه ترین کاربر اینجا هستی.
       همین هایی که گفتی همشونو تو داری که تو مطلقشو داری
       بهت تبریک میگم😐🤣🤣😂

       اسکی؟؟؟
       نوب الممنین کی اسکی رفت؟؟؟؟تو
       تعصبی بینهایت کی؟؟؟تو
       بی اطلاعاتی که تانوسی که یه نویسندرو کشته رو هیچی میدونید کی بی اطلاعاته؟؟؟تو
       کی اول توهین میکنه بعدش من همون لفظو براش میام؟؟؟تو

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

        اسفند 5, 1399

        والای همگان نویسنده نیست

        پاسخ

       • Maker در پاسخ به Abas

        اسفند 5, 1399

        تانوس بدون سلاح در برابر دارکساید کلون بدون سلاح برنده دارکساید کلون
        تانوس با سنگ ها در برابر دارکساید کلون برنده دارکساید
        تانوس با قلب عالم و استرال ریگلاتور هم قطعا از دارکساید حتی در حالت اصلی هم قویتره

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

         اسفند 5, 1399

         بله با اونا که مشخصه اما اونا حالت عادی تانوس نیستن

         پاسخ

        • Abas در پاسخ به Maker

         اسفند 12, 1399

         تانوس بدون سلاح:شکست میخوره

         تانوس با دستکش:شکستش میده

         تانوس با ریگلاتور:کل کامیکم مقابلش هیچن

         تانوس با متحد شدن ریگلاتور و دستکش:معادله۱تیتریلیارد والای همگان میشه

         پاسخ

         • Batman در پاسخ به Abas

          اسفند 12, 1399

          پرایمال مانیتور و رایتر مانیتور از ثانوس رگیلاتور قویتر هستن.

          پاسخ

 9. دکتر منهتن

  بهمن 23, 1399

  Abas
  جناب فراطی نوب از تو که واکاندا و بلک پنتر رو از آتلانتیس که ارتشش و فناوریش 10 برابر بیشتره و آکوامن قویتر میدونی بیشتر از این انتظار نمیره افراطی مطلق رایتر حکم نویسنده کمیکو داره منهتن راحت گالاکتوس و تانوس رو میزنه نویسنده با پاک کن کل مارولو نابود میکنه،کاپیتان اتم هم از مردمورچه ای برتره و بسیار قویتر تو با این حرف ها فقط داری کاری میکنی که ارزش کامنت هات بیاد پایینتر پس بجای اینکه انقدر بی منطق و افراط گونه نظر بدی برو دیسی رو بشناس

  پاسخ

  • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

   بهمن 25, 1399

   تو مرز نوبیتو افراطی و تعصبیت رو جابجا کردی
   رایتر اگه کامپیوترش نابود بشه هیچی نیست
   تانوس با تله پورت شدن راحت کامپیوترشو نابود میکنه
   انقد سریع که نتونه حتی یه کلمه بنویسه
   بعدشم نویسنده نیست
   چون قدرتش نابودیه هرکسی تو دنیای خودشه
   مثلا بنویسه فلان کس بمیره یا زنده بشه و…
   این به معنی نویسندگی نیست
   اونجوری حساب کنیم والای همکان خوده استنلیه
   چون هم صورتش استنلیه هم بدون نیاز به هیچ سلاحی میتونه هرکاری بکنه چه دیسی چه مارول
   کامپیوتر رایتر چون فقط عنصر و به ماده های دنیای خودش(دیسی)کنترل داره فقط میتونه تو دنیای خودش از این قدرت استفاده کنه مثل دستکش
   ولی والای همگان بدون نیاز به هیچ چیزی هرکاری رو میتونه بکنه

   نوب مطلق باهوش ترین شخصیت مارول(شوری)اونجاست ویبرانیوم که یکی از قویترین فلز ماروله شوری میتونه به کل ارتش واکاندا لباس های ویبرانیومی بسازه
   که هیچ سلاحی تو دیسی بحز چندتا روش اثری نداره
   تو فقط فیلم در رابطه با واکاندا دیدی حرف نزن
   درسته اکوامن قویتره
   ولی با وجود ویبرانیوم اکوامن و ارتشش به راحتی شکست میخورن
   حتی دووم که پروردگار شده بود به سختی تونست بلک پنترو شکست بده چرا؟؟؟به خاطر ویبرانیوم
   حالا تو حساب کن کل ارتشش ویبرانیوم داشته باشن چی میشه

   انت منم که چون تکنولوژیش فراتر از کپ…اتمه قویترم هست و به راحتی شکستش میده
   خواهشا برو مقالعه انت من علیه کپ..اتمو ببین
   انت من پیروز بوده

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

    بهمن 25, 1399

    رایتر نویسندس و با نابود شدن کامپیوتر ککش هم نمیگزه چه برسه ضعیف شه آتلانتیس فلز آتلنتیسی داره نوب متعصب فلز آتلانتیس اگه از واکاندا قویتر نباشه که هست ضعیفتر نیست آتلانتیس ارتشش از لحاظ شماره تجهیزات و بسیاری دیگه اونهم اتمه نه کاپیتان اتم متعصب همون کراتن بیشتر واکاندا رو به زانو میاره ارتش آکوامن 10 برابر بیشتر و قویتره واکاندا یه کشوره فقط ولی آتلانتیس قلمروش از کل خشکی زمین وسیعتره متعصب اینم بگم تاجایی که میدونم نیمور پادشاه آتلانتیس مارول کل واکاندارو تو آب با موج غرق کرد بعد آکوامن با نیمور برابره و ارتشش کمی قویتره بعدهم رایتر در دنیای واقعیه و هیچی نمیتونه کامپیوترش رو نابود کنه (از شخصیت های کمیک) و اگه کامپیوترش هم نابود بشه بازهم فرقی نمیکنه
    تمام تو وقتی یک کمیک دیسی نخوندی حق نظر دادن نداری سرور متعصب ها

    پاسخ

    • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

     اسفند 2, 1399

     اره نمیریزه ولی بعد از نابودیه کامپیوترش به راحتی میشه خودشم نابود کرد

     نوب الممنین ویبرانیوم قویترین فلز مارول و کامیکه که ویژن با همین ۲۰تای اول ماروله تچالا هم یه انسانه که با همین فلز ۳۰تای اول مارول شده شایدم رتبش بالاتر بشه
     ولی اگه بیاد همین فلز رو کل ارتشش تجهیز کنه ارتش واکاندا نه بلکه غیر کشته شدن میشن بلکه قویترین ارتش کامیکم میشن
     فلز اتلنتیس حتی جزو ۵۰فلز دیسیم نیست
     اگه اشتباه میکنم یه سایت بده
     چون من هرچقدر سرچ کردم چیزی به اسم اتلنتیس تو فلزای دیسی ندیدم
     پس متعصب نوب ارتش واکاندا و تچالا با ویبرانیوم قویترین ارتش کامیک میشن

     والا نوشته کاپیتان اتم تو نوبی قبول نمیکنی حرف منو ولی خداقل برو ببین

     و همون نیمور که با واکاندا جنگید
     ارتش تچالا ویبرانیوم نداشتن
     و اینکه به وسعت نیست به قدرته که با ویبرانیوم قویترین ارتش کامیک میشن
     پس نوب مطلق واسه من المی مقالع باز نکن
     بحای اینا یه کامیکی فکری تحقیقی چیزی بکن

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

      اسفند 3, 1399

      ارتش واکاندا جلو آتلانتیس هیچی نیست افراطی نوب با نابودی کامپیوتر ککش هم نمیگزن هیچیش نمیشه و تانوس برای رایتر یه نقاشیه تو که تانوسو میپرستی لطفا نظر نده همه نظرت غلطه همه هم قبول دارن ویبرانیوم هیچ کاری جلو نیزه آکوامن نمیتونه کنه ای نوب ارتش آزگارد و نیوجنسیس فوت کنن ارتش تیچالا لهه نوب افراطی آتلانتیس بسیار قویتره بینهایت بسیار و تیچالا جلو آکوامن پوخی نیست اونم اتمه ای نوب نه کاپیتان اتم حرفات تعصبش یینهتیته
      و تانوس جلو رایتر پوخی نیست اون بلک پنترم هیچی جلو آکوامن نیست اصلا قابل قیاس نیستن لطفا تایید کنین ای نوب نیمور کل واکانداتو له کرد آکوامنم قویتر از نیموره پس میتون

      پاسخ

     • Maker در پاسخ به Abas

      اسفند 3, 1399

      نیمور همون واکاندا رو با هالک یکسان کرد. بعد میگی قویترین ارتش کمیک ؟
      آتلانتیس دی سی بر کل دریاها و اقیانوس های زمین کنترل داره بعد همون واکاندا هم اندازه کشور های بسیار کوچک هست
      آتلانتیسی ها قدرت بدنی بیشتری دارند تازه تعداد بسیار زیادی هم دارند که واکاندا در مقابلش هیچ هست
      شمشیر کوتاتی ها وارد شکم بلک پنتر شد بعد میگی قویترین فلز ؟
      آتلانتیسی ها سال ها هست که از زره های پیشرفته استفاده میکنند و یک فرهنگ قدیمی هستند ولی واکاندایی های شاید به یک یا دو قرن برسند که از ویبرانیوم استفاده میکنند
      آتلانتیسی ها به هم خشکی و هم به دریا مسلط هستند ولی واکاندایی ها خودشون رو هم نمی‌تواند جمع کنند
      قدرت رزم و هوش آتلانتیسی ها هم بیشتر هست
      آتلانتیس دارای سربازان بسیار قدرتمند و دارای تکنیک های پیچیده هست که با زره ها تقویت شدند و از فناوری های پیشرفته نری استفاده میکنند
      آتلانتیس دارای فرماندهان و متحدان بیشتری هست و حملات در سطح جهانی داشته و ارتشی بر پایه قدرت تکنیک و جادو هست و هزاران ها سال هست که داند پیشرفت می کنند
      فرهنگ و ریشه آتلانتیس خیلی جلوتر از واکاندا هست

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

       اسفند 3, 1399

       ببخشید در کمیک های جدید هم اکوامن همچنان پادشاه اتلانتیسه

       پاسخ

      • Abas در پاسخ به Maker

       اسفند 4, 1399

       نوب مطلق من با ویبرانیوم میگم تو بدون ویبرانیوم😐
       ربطی نداره اتفاقیه که میوفته
       الان نبیولا تانوس راحت شکست داد این به معنی قوی تر بودنه؟؟؟؟,
       اینم مثل همون اکوامن نبیولاست تچالام تانوس

       از نظر فناوری حتی فکرکنم همین سایت بود گفته بود فناوری واماندا پیشرفته تره
       تکنیماشونم بیشتره
       و از نظر زره هم که دیگه واقعا جلوعن
       تچالا ختی میتونه از ازگارد کمک بخواد
       وای وای وای به خالشون که زره نابودگر یا هایمدالو اودین نیان چون دیگه نتنها تانوس احتمالش زیاده که با اونحرز متحد بشه بلکه اودین زره نابودگر ثور لوکی و….هست
       دارکسایدم چون خیلی شروره هرگز متحد نمیشه پس لیگ عدالت شانسی ندارن
       و اینکه هالک با حکومتش هست که تقریبا ارتشش مثل خودشن
       ایرون من یه ارتشی اهنی داره
       تانوسم یکی از قویترینو پیشرفته ترین سفینه و ارتشو داره
       تچالا با ارتش ویبرانیومیش استارک میتونه با فناوریش یه ارتش ویبرانیومی بدون سرنشین بسازه
       یه ربات مثل اولتران بسازه
       اسمارلت ویچ مادرو تغیر میتونه بده میتونه یه ارتش قدرتمند بسازه
       کاپیتان امریکا میتونه مل ارتش امریکا رو در اختیار بگیره
       ثور و اودین میتونن با سیتوراگ متحد بشن
       میتونن با سورتو متحد بشن
       میتونن با هلا متحد بشن
       بازم بگم؟؟؟؟؟
       ارتش و دارکساید اپوکالیپس بازم متحد بشن که نمیشن بازم شانسی ندارن
       و اینم بگم که دورتادور واکاندا یه حفاظ هست که هرکی ازش رد بشه تیمه تیکه میشه
       تانوس ریگلاتورو دستکشو داره
       تانوس میتونه با گالاکتوس متحد بشه
       میتونه با سن(پسرش)متحد بشه
       ماو هست اووووووو
       چقدر بگم؟؟؟؟؟
       هااااا؟؟؟؟؟
       والکری ها هستن
       ثور میتونه با راگنارک متحد بشه
       تانوس با مفیستو متحد بشه
       تانوس معشوقش مرگ رو بیاره
       این همه بهت گفتم
       ایا لیگ عدالت بازم شانسی داره؟؟؟؟؟

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

        اسفند 5, 1399

        خیر آتلانتیس پیشرفته تر و بینهایت قویتره خب اگه میگی زدن دلیل بر قویتر بودن نیست پس تانوس ابدا نمیتونه والای همگانو بزنه آکوامن بینهایت برتره ،با ویبرانیوم هم حریف آتلانتیس نمیشه ابدا ویبرانیوم
        از سلاح های آتلانتیس پیشرفته تر نیست آتلانتیس بینهایت قویتره در ضمن نوب ترین تویی که نمیدونی رایتر نویسندس رایتر قویترنه بدون کامپیوتر هم همینطوره ،نوب لیگ عدالت قطعا قطعا قطعا قطعا قطعا قطعا قطعا قطعا قطعا از انتقام جویان خیلیییییی و بینهایت قویتره انتقام جویان شانسی ندارن رایتر بدون کامپیوتر هم قویترینه هرکاری بدون کامپیوتر هم میکنه نوب متعصب با ویبرانیوم و بی ویبرانیوم فرقی نداره آکوامن بینهایت قویتره نوبترین کاربر کل کمیک

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

         اسفند 5, 1399

         خب دوست عزیز در انتقام جویان کسانی مثل ادی براک و استاربرند کشک هستند ؟ شما هم دارید کمی انتقام جویان رو ضعیف نشون میدید و اینکه بلک پنتر فقط یک نکته مثبت در مبارزه با آتلانتیسی ها داره اونم پولدار بودنش هست وگرنه ویبرانیوم داشتن دلیل بر پیشرفته تر بودن نیست جنگجویان
         آتلانتیس هم بسیار قدرتمند تر از واکاندایی ها هستند علاوه بر اون تمام موجودات در داخل آب که میشه ۷۵ درصد زمین مطیع اکوامن هستند و با جمعیت ۵۰ هزار نفره در خوشبینانه ترین حالت نیستند

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

          اسفند 7, 1399

          یعنی میگین آتلانتیسی ها 50 هزار نفرن ؟؟!!! خیلییییییییییییی
          بیش از این حرفان اون آتلانتیسی هاهم پولدارن و بیشتر منابع زمین دستشونه و پیشرفته ترهم هستن تعداد آتلانتیسی ها
          که درقلمرو های متفاوت هستن و همه مطیع آکوامنن حراقل اندازه یک قاره هست تعدادشون اگر بیشتر نباشه کمتر نیست نه بنده میگم لیگ عدالت کمی قویتره بله انتقام جویان رو دست کم گرفتم ولی درکل لیگ عدالت کمی نیرومند تره راستی میتونین بفرمایین درکمیک های جدید همچنان آکوامن پادشاه آتلانتیس هست؟؟

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           اسفند 8, 1399

           نه واکاندا ۵۰ هزار نفر هست دوست عزیز

           پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

        اسفند 5, 1399

        لیگ عدالت راحت تانوسو میزنه دارکسایدم قطعا قویتره

        پاسخ

       • Maker در پاسخ به Abas

        اسفند 5, 1399

        چی میگی تو اصلا چه ربطی داره من چی کار به ثور و اودین و تانوس بقیه دارم حالت خوب نیست قبل اینکه چرت و پرت بگی حتما ساقیت رو عوض کن
        اگه به جمع کردن متحدان هست که میشه جنگ بین دی سی و مارول
        اصلا هر جا به مقایسه قدرت میرسه مارول یرندست اره ؟
        چهار تا دلیل درست و حسابی هم ندادی اصلا به نبیولا و تانوس چه ربطی داره وقتی از آتلانتیس مارول مثل چی شکست خوردند ربطی به قدرت نداده مثلا بگی تانوس تونست بلک ویدو رو بزنه ولی ازش قویتر نیست
        ازگارد بی کاره بیاد به این واکاندا کمک کنه ؟ روز به روز با تهدید های خطرناک تر روبه رو می‌شوند بعد مردم خودشون رو ول کنن برن به واکاندا کمک کنند
        آدم حسابی والکری ها جزو ارتش ثور هستند اصلا نیازی به متحد شدن نیست
        اگه به ازگارد باشه که آتلانتیس رو با خاک یکسان میکنند
        ثور با رگناروک متحد بشه ؟ واتتتتت ؟
        چیییی ؟ رگناروک از کی تا حالا تبدیل به یک موجود شده ؟
        رگناروک رو هم نمیدونی چیه ؟
        رگناروک چرخه مرگ و تولد دوباره خدایان هست
        مفسیتو برای چی باید از تانوس حمایت کنه ؟
        چون یکبار کمکش کرده دلیل بر همیشه کمک کردنش نیست اگه اینطوری هست پس چرا در ایونت اینفینیتی کمکش نکرد ؟
        برای چی مرگ کمکش نکرد ؟
        معشوقه الان تانوس علت هست جناپ
        اصلا چه ربطی داره به بحث آتلانتیس و واکاندا ؟
        ثور و اودین چرا باید با سیتوراک متحد بشوند ؟ اصلا یکبار در عمرشون این طرف رو ندیدن بعد متحد هم بشوند ؟
        تانوس چرا باید با گالاکتوس متحد بشه ؟
        چرا با سن متحد بشه ؟
        کاپیتان آمریکا هم دیگه حمایت آمریکا رو نداره و الان آمریکا گروه اسکادران سوپرمی رو تشکیل داده که با انتقام جویان مشکل دارند
        چرا ثور و اودین با درجه یک ترین دشمن ازگارد یعنی سرتور متحد بشوند
        اسکارلت ویچ دچار دیوانگی هست و اصلا از اون قدرت واقعیی که داره استفاده نمی کنه
        اگه تاچلا می‌تونه بسازه پس چرا جلو کسی مثل نال نساختش ؟ جلو کوتاتی ها چی ؟
        زره نابودگر که توسط هل بت شکست میخوره
        خودت دیدی اونجرز بدون متحدین نمیتونه بخت متحد شدن رو را انداختی

        پاسخ

 10. A.g

  بهمن 23, 1399

  آقای عباس شما تانوس رو با عنواع سلاح ها حساب کردی اونوقت میگی باید از رایتر کامپیوترش رو بگیریم درظمن تانوس هم بدون سلاح هاش هیچ پوخی نیست و رایتر هم میتونه قبل از شروع مبارزه با کامپیوترش کاری کنه تانوس صدای خر دربیاره یا خودشو نابود کنه با اون کامپوتر رایتر هر کاری که به عقلش برسه و نرسه رو میتونه انجام بده

  پاسخ

  • Abas در پاسخ به A.g

   اسفند 2, 1399

   نه من گفتم اگه کامپیوتر رایتر نابود بشه هیچ پوخی نمیشه
   تانوسم میتونه زمانو نگه داره بعد تانوس رایترو جوری بکشه که رایتر تو اون دنیا صدای الاغ در بیاره
   و اگه تو داری رایترو با کامپیوترش حساب میکنی تانوسم با رایتر حساب کن که مل مامیکم نمیتونن تانوسو شکست بدن

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

    اسفند 3, 1399

    ببین افراطی تانوس هیچ کاری جلو رایتر نمیتونه کنه زمان کمیک هم برای رایتر بی معناست خلاصه همه حرفات اشتباهه و داری اشتباه میگی همش اشتباهه ای افراطی

    پاسخ

 11. ایران

  بهمن 22, 1399

  آقا عباس رایتر تجسم نویسنده و تمام شخصیت ها براش مثل عکس میمونن پس هیچ کس حریفش نمیشه تمام

  پاسخ

  • علی در پاسخ به ایران

   بهمن 22, 1399

   این کاربر عباس را ولش کنید.
   از خودش نوب تر و افراطی تر فقط خودشه.

   پاسخ

   • Abas در پاسخ به علی

    اسفند 4, 1399

    به شما نمیرسم😐

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به Abas

     اسفند 5, 1399

     فعلا که ازش جلو زدی

     پاسخ

  • abas در پاسخ به ایران

   بهمن 22, 1399

   ببین رایتر و والای همگان تجسم نویسنده هستن
   چون هردوتاشون کامیک های دنیاشونو مینویسن و روشون نظارت دارن
   حتی صورت والای همگانم صورت استنلیه
   پس یکی دو نفر میتونن رایترو شکست بدن
   (تانوس و گالاکتوس جهنمی اگه ظاهر بشه و تو کامیک بیاد چون تانوس وان اباو الو کشته و احتمالا رایترم بتونه)
   پس میشه نابود و شکست بخوره تمام

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 23, 1399

    گالاکتوس جهنمی از دکتر استرنج هم شکست خورده بعد از والای همگان قویتر باشه چقدر تو دروغ میگی در اون کمیک اصلا والای همگان رو ندیدم دروغگوی متعصب

    پاسخ

    • Abas در پاسخ به Maker

     بهمن 25, 1399

     تو خیلی نوبی
     گالاکتوس جهنمی کلا تو یکی دوتا کامیک حضور داشته
     اونم که از استرنج شکست خورده نسخه معمولیش بوده
     نوب الممنین

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به Abas

      بهمن 25, 1399

      😂😂😂 گالاکتوس جهنمی بود اسم کمیکش هم گذاشتم همه بید ببینید این گالاکتوس جهنمی کیه

      پاسخ

     • Maker در پاسخ به Abas

      بهمن 25, 1399

      دروغ میگی به قرآن دروغ میگی

      پاسخ

      • Abas در پاسخ به Maker

       اسفند 2, 1399

       به ابلفضل راست میگم
       برو بزن cbr
       بعد که داخلش شدی بالای صفحش سمت چپ عکس ذربین هست اونو بزن بعد به انگلیسی سرچ کن نسخه های گالاکتوس بعد اولیو بزنی از عکساشون میفهمی
       گالاکتوس جهنمی اخرین معرفیشه
       شکلشم لباس قرمزه صورتش یکم ترسناکه

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به Abas

        اسفند 3, 1399

        خب اون همون هست که از دکتر استرنج شکست خورده
        کمیک دکتر استرنج ۲۰۱۸ شماره ۱۵

        پاسخ

        • Abas در پاسخ به Maker

         اسفند 4, 1399

         من که دکتر استرنجی ندیدم😐

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به Abas

          اسفند 5, 1399

          😂😂😂😂 برو حاجی با تو نمیشه بحث کرد

          پاسخ

   • A.g در پاسخ به abas

    بهمن 23, 1399

    گالاکتوس جهنمی و تانوس از رایتر قوی ترن؟؟🤣🤣مشخص شد شما دروغگوی خاصی هستین.

    پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به A.g

     بهمن 23, 1399

     کاربر محترم تازه متوجه شدین ،ایشون یک کامنت با دلیل نداده

     پاسخ

     • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

      بهمن 25, 1399

      با دلیل کامنتامو دادم تو نمیتونی درکش کنی😂😂😂

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

       بهمن 26, 1399

       آره دلیلت تعصب بینهایته

       پاسخ

       • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

        اسفند 4, 1399

        واسه تو نوبیت بینهایته

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به Abas

         اسفند 5, 1399

         در حال حاضر واسه شما هر دو بینهایته

         پاسخ

    • Abas در پاسخ به A.g

     اسفند 2, 1399

     الان نشخص شد که تو نوب خاصی هستی
     تورو به خدا سپردم 😐
     بای😐

     پاسخ

 12. ایران

  بهمن 22, 1399

  رایتر پیدا کردم تو شماره ۲۶ کمیک انیمال من یا مرد حیوانی ۱۹۹۰ حضور داره و به شکل یک مرد با قد تقریبا بلند و پوست سفید هستش و به معنای واقعی کلمه هرکاری بخواد میتونه بکنه سلاحش هم یه کامپیوتر که با اون داستان کمیکو مینویسه و هرچی توش بنویسه اتفاق میفته مثلا میتونه بنویسه پرژنس مرد دیگه پرژنس میمیره و تمام وقتی مرد حیوانی باور نکرده که تمام زندگی اون یه داستان رایتر کمیکو نشونش داد بعد کامپیوتر رو نشونش داد که توش مرگ خانواده مرد حیوانی و خانواده اش واقعا مرده بودند بعد از اتفاقاتی که نمیخوام طولانی بشه رایتر دوباره خانواده اونو زنده کرد و رفت

  پاسخ

 13. علی

  بهمن 22, 1399

  دارک ساید به مراتب از تانوس قویتره, دارک ساید مادر باکس ها و معادله ضد زندگی رو داره که هر دوی این ها با دستکش ابدیت مقایسه میشن.
  یه مقاله هست که توی اون مادر باکس ها با دستکش ابدیت مقایسه شده.

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به علی

   بهمن 22, 1399

   به هیچ وجه مادرباکس ها و معادله ضد زندگی و سورس در حد دستکش بینهایت نیستند البته دارکساید با تلپورت تانوس به راحتی می‌تونه بکشتش

   پاسخ

   • علی در پاسخ به Maker

    بهمن 23, 1399

    اول برو بزن مادر باکس ها در مقابل دستکش ابدیت به بین چی میاره ، بعد متوجه حرف من میشی.

    بعد معادله ضد زندگی با دستکش ابدیت مقایسه میشه شاید بعضی ها بگن دستکش ابدیت اما شما اول برو درباره معادله ضد زندگی تحقیق کن و میبینی که با دستکش مقایسه میشه.
    شاید فقط اندکی دستکش قویتر از مادر باکس ها باشه اما این فاصله زیاد نیست.
    بعد معلومه که سورس را نمیشناسی چون سورس از دستکش ابدیت قویتره.
    حالا خودت تصور کن که دارک ساید هر ۳ تای این سلاح های قدرتمند را با هم داره که ۲ تاش با دستکش ابدیت مقایسه میشن و اون یکی دیگه هم از دستکش ابدیت قویتره.
    تازه دارک ساید حتا شاید بتونه دستکش ابدیت را از تانوس بگیره چون چند بار نزدیک بوده این اتفاق برای تانوس بیوفته ، مثل همون موقع که نگهبانان کهکشان و اونجرز و دکتراسترنج نزدیک بود دستکش تانوس را در تایتان ازش بگیرن .
    پس این احتمال وجود داره که دارک ساید دستکش را از تانوس بگیره.
    در کل شانس پیروزی دارک ساید بیشتره و دارک ساید از تانوس قویتره و پیروز میشه . ۶۵به۳۵ به نفع دارک ساید هستش.

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به علی

     بهمن 25, 1399

     اولا مادر باکس ها تخریب بسیاری کمتری در مقایسه با دستکش داره و معادله ضد زندگی همون کار سنگ ذهن رو می‌کنه و اینکه دارکساید به بخشی از سورس دسترسی داره و اینکه خود سورس قدرتمند نیست بلکه اون چیزی که در داخلش قرار دارد مهمه مثلا حل معادله ضد زندگی در اون هست و از خودش قدرتی نداره

     پاسخ

     • Abas در پاسخ به Maker

      بهمن 25, 1399

      من ریگلاتورو یادم رفته بود کلا
      تانوس علاوه بر دستکش ریگلاتوذم در اختیار داره ولی قایمش کرده که کسی دنبالش نگرده
      خودت متخد شدن ریگلاتور و دستکشو حساب کن ناموسا؟؟؟؟
      ببین با متخد شدن اینا مل دیسی میتونه مقاومت کنه؟؟؟؟

      پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

      بهمن 25, 1399

      اول برین سورس رو بشناسسن سورس قدرت مطلق داره از خودش هم قدرت داره بسیار هم داره دارکساید هم به بخش زیادیش دسترسی داره دارکساید همه اینارو داره و همون سورس مقداری که دارکساید داره از شش سنگ قویتره بقیش رو بیاره که هیچی

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

       بهمن 25, 1399

       من تا جایی که میدونم سورس یک نیروی بینهایت هست که فقط سوپرمن و دارکساید تونستن داخلش بشوند و در داخل اون راز های زیادی وجود داره اگه هم یادم باشه دارکساید به یک سومش دسترسی داشته باشه و بالاخره هر روز که نمیره داخل سورس و برگرده
       امکانش هست که به سنگ تبدیل بشه مثل اتفاقی که برای پدرش افتاد

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

        بهمن 26, 1399

        بله رازهای زیادی درونشه اما به خودی خود و بدون اونها یک انرژی قدرت مطلقه

        پاسخ

      • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

       اسفند 2, 1399

       کل سورس معادله با سنگ زمان و قدرت
       ولی ریسک سورس بیشتره نسبت به سنگا
       سورس که داعم الاستفاده نیست که هروقت خواستی پاشی بری استفاده کنی
       برو ببین دارکساید کلا چقدر استفاده کرده
       کلا۱یا۲بار

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

        اسفند 3, 1399

        سورس یه انرژی کیهانیه نه پس سنگا دایم الاستفاده هست سورس از شش سنگ قویتره

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

         اسفند 3, 1399

         سورس خودش از سنگ ها قویتر نیست عزیز بلکه اون رازه های که داخلش هستند میتونن از سنگ ها قویتر باشند

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

          اسفند 3, 1399

          بنده عرص کردم خودش یک
          نیروی کیهانی قدرت مطلقه و اون رازها فقط بخشیشن

          پاسخ

        • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

         اسفند 5, 1399

         اره دیگه داعم الستفادست
         سورس از موقعی که وارد کامیک شده ۳بار بیشتر استفاده نشده
         ولی سنکا و دستکش از سالی مه وارد شدن ملا درخال استفادن
         و اینکه سورس خودش قدرت نداره
         قدرت سورس راز هاشه که اونم هرکسی ننیتونه پیدا کنه پس به احتمال بالا دارکساید نمیتونه اگه استفاده کنه البته

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

          اسفند 7, 1399

          سورس خودش قدرت مطلقه و بدون اون رازها کلی قدرت داره

          پاسخ

     • علی در پاسخ به Maker

      بهمن 26, 1399

      نه!!!!نشد مثل این که این کاربرAbas شما رو هم کشیده طرف خودش ، ببین درسته که دستکش ابدیت از مادر باکس ها اندکی قویتره، ولی شما برو بزن مادر باکس ها دربرابر دستکش ابدیت بعد ببین چی میاره.
      شما اومدین گفتید سنگ ذهن همون کاری رو انجام میده که معادله ضد زنگی انجام میده،این را دیگه جایی نگید بهتون میخندن.
      کاربرAbasاطلاعاتش کمه اومده یه همچین حرفی زده ،شما دیگه چرا قبول میکنی ایشون هیچ اطلاعاتی از دی سی ندارند کسی که میاد زره نابودگر رو با رون کینگ ثور مقایسه میکنه یعنی اینکه اطلاعاتش صفره.
      شما هم معلومه مهادله ضد زندگی را دست کم گرفتید. دستکش ابدیت فقط اندکی از معادله ضد زندگی قویتره نه بیشتر.
      برو بزن قویترین سلاح های دی سی ببین چی میاره سورس قدرتش هیچ حد پایانی نداره و قادر مطلقه حتا قویترین سلاح های تانوس هم در برابر سورس کم میارن.

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به علی

       بهمن 30, 1399

       بالاخره وارد سورس شدن که شوخی نیست از کجا معلوم دارکساید سنگ نشد ؟

       پاسخ

      • Abas در پاسخ به علی

       اسفند 2, 1399

       منهتنم تورو سمت خودش کشیده
       تو ام الان اینو میگی من دلرم منفجر میشم از خنده🤣😂😂🤣😂

       خب کارایی ضد زندگی :بدست گرفتن کنترل و زندانی روح
       کارایی سنگ ذهن:بدست گرفتن ذهن زندانی روح زندگی بخشیدن تجربه بخشیدن که همین یدونه سنگ۳برابره ضد زندگیه

       کل سلاح دلرکساید با۴یا۳تا سنگه ابدیته
       تو واقعا نوبی اطلاعات صفر
       نوب بیست
       تو کلا تو باغ نیستی
       قبل از نظر دادن یه فکری بکن بعد نظر بده

       بعدشم سورس شهر هرت نیست که هر وقت خواستی ازش استفاده کنی استفادشم راحت نیست
       تا دارکساید بیاد از این استفاده کنه تانوس کشتتش

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

        اسفند 3, 1399

        ببین افراطی تانوس هیچی نیست گالاکتوس جهنمیت هم همینطور
        همه حرفات اشتباهه از دم نوب مطلق تانوس با ارتشش هیچ پومی جلو دارکساید نیست تانوس فن

        پاسخ

    • Abas در پاسخ به علی

     بهمن 25, 1399

     تو بیش از حد نوبی
     مادر باکس برابره با سنگ قدرت

     معادله ضد زندگی معادله با سنگ ذهن

     سورس معادله با سنگ زمان ولی با کارایی های کم تر

     کل سلاح های دارکساید معادله با ۳تا سنگ ابدیت
     نوب
     سنگ ذهن میتونه ذهن طرفو کنترل کنه و زندگی ببخشه ولی ضد زندگی فقط میتونه ذهن فردو کنترل کنه

     سنگ قدرت قدرت خداگونه اشعه ای داره که ۱۰برابر امگاست و میتونه از حملات سنگین جلوگیزی کنه
     درخالی که مادرباکس ها فقط قدرت میبخشن

     سنگ زمانم خالت جنگ و زمان ابدی,حالت باگ,
     سفر در زمان,نگه داشت زمان رو داره ولی سورس که یک پنجمش در اختیار دارکسایده فقط قدرت سفر در زمان و کنترل ماده رو داره که هردوتاشم خیلی ضعیف عمل میکنن

     بعدشم دارکساید ۱۰۰تا دست نداره و فقط از ۲تا سلاح میتونه استفاده کنه
     اگه ۲تا رو حساب کنیم تانوس بقل دستکش ریگلاتورو در اختیار داره که چون هیلیا دنبالشن محو کرده توسط دستکش ولی هرزمان میتونه ظاهر کنه و اگه ریگلاتور و دستکشو حساب کنیم که ۲تا از قدرتمندترین سلاح کامیکه(ریگلاتور اول و دستکش سوم)پس اگه کل شخصیتای دیسیم بیاری با متخد شدن دستکش و ریکلاتور
     تانوس فراتر از والای همکان که با ریگلاتور تنها فراتره قدرتمند تر میشه پس خودت حساب کن
     ببین دارکساید میتونه مقاومت کنه؟؟؟؟

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

      بهمن 26, 1399

      نوب متعصب دارکساید برندس و اونها نسخه عادی تانوس نیستن تانوس هم جلو والای همگان هیچی نیست تو متعصب ترین متعصب ترین هایی کاربر علی کامل درست گفتن و همه حرفات از دم غلطه لطفا تایید کنین

      پاسخ

      • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

       اسفند 2, 1399

       نوب مطلق دارکساید هیچی نیست
       جلوی والای همگان هیچی نیست زد کشتتش؟؟؟
       فهمیدم که اصلا کامیک نمیخونی
       متعصب نوب
       کاربر علی خودش نوبه هیچی نمیدونه فکر میکنه هیچ کس نمیدونه
       و حرفاتون اصلا منبع نداره و غلطو نوبی هست

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

        اسفند 7, 1399

        تو که نمیدونی کمیک چیه نوب دارکساید خیلییی قویتره

        پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

    بهمن 25, 1399

    سورس از شش سنگ قویتره

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

     بهمن 25, 1399

     نیست

     پاسخ

     • Abas در پاسخ به Maker

      اسفند 2, 1399

      کم کم دارم باورت میکنم
      افرین

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به Abas

       اسفند 3, 1399

       خودش نیست بلکه اون چیز هایی که در داخلش هستند میتونن از سنگ ها هم قویتر باشند

       پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به دکتر منهتن

     بهمن 26, 1399

     جناب میکر هست خوب هم هست

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

      بهمن 30, 1399

      دارکساید به اون صورت نمیتونه از سورس استفاده کنه

      پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به دکتر منهتن

      اسفند 3, 1399

      چرا میتونه جناب

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

       اسفند 3, 1399

       داوش جان هر کی دوست داری به من نگو جناب من اصلا به این کلمه حساسیت دارم
       دوما دارکساید یکبار داخلش شد کل قیافش تبدیل به سنگ شد از کجا معلوم بعد از ۳ یا ۴ بار تبدیل به سنگ نشد ؟
       پیاده‌روی که نیست

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

        اسفند 3, 1399

        ببینید دارک ساید اختیار بخش زیادیشو داره تبدیل به سنگ شد اما نمرد که بعد سنگ هاهم خیلی اسیب میزنه از کجا معلوم تانوس با پوشیدنش اسیب خیلی جدی نبینه هرچند بنده فکر میکنم اصلا سلاح ها حساب نشن و قدرتای دواقعیشون باشه اونجا قطعا دارکساید میبره همونطور که سورس شاید به دارکساید اسیب بزنه شش سنگم ممکنه اسیب بزنه چشم دیگه از کلمه جناب استفاده نمیکنم و بگم که سورس از خودش هم قدرت بسیار بالا و نامحدودی داره

        پاسخ

        • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

         اسفند 5, 1399

         دارکساید کلا کمتر از نصفشو در اختیار داره پس بدرد لای جرز دیوار میخوره
         این تا بیاد استفاده کنه تانوس میکشتش چون سورس وقت زیادی میخواد
         اولین بار نمرد چون نیو کادزه
         ولی یه بار دیگم بره این بار میمیره

         حتی اینجام گفته شده تانوس تحملش بیشتر از دارکسایده
         تانوس ریکلاتورو تحمل کرد دستکشو تحمل کرد قلب عالمو تحمل کرد
         تنبیه زعوس و….تحمل کرد
         پس چی میگی؟؟؟😐😐
         قدرتای واقعیشون
         تانوس همضو داره بجز امگا
         ولی هب به ندرت استفاده میکنه اگه قرار باشه بدون سلاح حساب بشه به نظرم مساویه
         چون امگا رو سوپرمن زیاد اثر نمیکنه و تانوسم که تحملش از سوپرمن ۱۰۰برابر بیشتره پس امگا روش اثر نداره
         بدون سلاح مساوین و کسی پیروز نمیشه ولی با سلاح تانوس با اختلاف۱۰به۹۰به نفع تانوسه
         دلایلشم سلاح های بی ارزش دارکسایده
         چون اندازه۳تا سنگن

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

          اسفند 7, 1399

          سلاح تانوسه که به هیچ دردی نمیخوره دارکساید باهمون نصف سورس از تانوس باشش سنگ فراتر میره این سلاح های بدرد نخور تانوسن که بدرد لای جرز نمیخورن متعصب

          پاسخ

    • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

     اسفند 2, 1399

     کل سورس اندازه سنگ زمان و قدرت نیستن چه برسه کل دستکش
     کارایی های سورس از سنگ زمان و قدرت کمتره
     خودت مقایسه کن

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

      اسفند 3, 1399

      سورس قدرت مطلقه و تمام توانایی های شش سنگو در مقیاس گسترده تر داره افراطی

      پاسخ

      • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

       اسفند 5, 1399

       باو تو خیلی متعصب نوبی
       سورس اندازه سنگ زمانم نیست دلیلشم بالا گفتم به کاربر تحلیل گر
       پس نوب افراطی سورس سورس نکن زیاد
       وگرنه تبدیل به سنگ میشی😐🤣😂

       پاسخ

   • Abas در پاسخ به Maker

    اسفند 4, 1399

    چجور شد پس دستکش تله پورت زمان یا سنگ ذهن نداره؟؟؟؟که هرمدون از سنکا ده تا سلاح دارکسایده؟؟؟
    بعد بیاد با تله پورت بمیره؟؟؟😐

    پاسخ

  • Abas در پاسخ به علی

   بهمن 23, 1399

   مقایسه میشن ولی در حدش نیستن
   همه سلاح های دارکساید در مقابل دستکش هیچی نیستن لطفاً مطالب طنز نگو

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

    بهمن 23, 1399

    تو چرت نگو سورس بسیار از شش سنگ قویتره

    پاسخ

   • علی در پاسخ به Abas

    بهمن 24, 1399

    ببین انتظار هم ندارم یه تانوس فن متعصب افراطی مثل تو قبول کنه.
    ولی باید این رو بدونی که سورس بسیار از دستکش ابدیت قویتره.
    اما میدونم یه افراطی متعصب مثل تو قبول نمیکنه.

    پاسخ

    • Abas در پاسخ به علی

     بهمن 25, 1399

     منم انتظار ندارم دیسی فن نوبی مثل تو باور کنه که کل قدرت سورس معادله سنگ زمانه که سورس کارایهاشم کمتره نسبت به سنگ زمان نوب
     متعصب افراطی
     تایید کنین.

     پاسخ

     • A.g در پاسخ به Abas

      بهمن 25, 1399

      تو هیچ اطلاعاتی از سورس نداری
      فقط مونده بگی تانوس با شش سنگ از پرزنس قوی تره
      لطفا تشریف ببر با تانوست دست از سر ما بردار

      پاسخ

      • Abas در پاسخ به A.g

       اسفند 2, 1399

       تو کلا مارولو نمیشناسی
       تو خودت الان میکی دنیای دیسی قوی تر از دنیای بیرو از کامیکه😐
       تو خودت تشریف ببر با دیسیت به اتاق فرمان تا راهنماییتون کنن به بیرون
       جوابمو بدی جوابتو میدم.
       تایید کنین

       پاسخ

 14. ایران

  بهمن 20, 1399

  رایتر تو کمیک های دهه ۸۰ انیمال من حضور داره و تجسم نویسنده و غیر قابل شکست همه سایتا هم پرژنس با والای همگان برابر دونستن کلا شخصیت دی سی جوری طراحی شدن که کسی حریفشون نباشه پس رتبه بندی فرق میکنه و پرایمال مانیتور و رایتر هردو از پرژنس قوی تر هستند

  پاسخ

 15. abas

  بهمن 19, 1399

  میکر
  پرزنس با پلاتش که به گفته تو بینهایته که نیست
  صد در صد یعنی شک نکن که وان اباو الم داره دادگاهم داره یعنی شک نکن
  ولی تانوس اومد راحت اونارو کشت رفت پی کارشون
  پرزنس که دیگه با پلاتشم باشه حتی بینهایتم باشه با والای همگان برابره ولی والای همگانم با پلاتش حساب کنیم که خودش پلاته با رایتر برابر میشه
  حالا اینم راجب به والای همگان بگم که والای همگانم تجسم نویسندست چراااا؟؟؟من تا حالا اصلا توجه نکرده بودم ولی تازگیا فهمیدم که والای همگانم تجسم نویسندست حتی از رایترم قویتره
  چرا؟؟چون رایتر تو هیچ کامیکی نبوده ولی وان اباو ال حضور داشته و جالب اینجاست که تجسم نویسندم هست قویترم هست
  تو معرفی شخصیتش حتی قویترین شخصیتای کامیک که اول بوده گفته شده به کامیک های تمام مارول(مولتی ورس و…)کل کامیک مارول نظارت داره و حتی صورتشم صورت استنلیه
  خب پس خودت قشنگ برو ببین بفهمی کع من چی گفتم نری ببینی باور نمیکنی

  میکاییل و لوسیفر تو کامیک رسمی حضور نداشتن
  فقط تو کراس اورها بودن
  اگه نه
  لطفا اسم کامیکشو بده(رسمی نه کراس اور)

  من در مورد زره نابودگر اصلا کامیک نخوندم و فقط میشناسمش
  حتی اینم که ثور و لوکیو شکست دادم تو مقاله قویترین زره های مارول دیدم
  که نوشته بود راحت ثور و لکیو شکست داده
  و اگه زره نابودگر از کنترل زعوسو اودین خارج بشه این خدایان ترس دارن از این و بیشتر نظارت میکنن رو این تا همیشه در کنترلشون باشه
  تا مقالش خوندم
  بازم چرتو پرت داری بگو😐
  پس الکی واسه خودت سایت باز نکن

  جون خانوادتون کامنتامو تایید کنید چون زمان زیادی روش میزارم تا تایپ کنم

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به abas

   بهمن 19, 1399

   دوست عزیز شما اگر تذکرات بنده رو کمی جدی میگرفتین کامنت‌های کوتاه و بلندتون به‌راحتی تایید میشدن و نیازی هم به قسم و این‌جور صحبت‌ها هم نبود.

   خودتون میدونید که کامنت‌هاتون چرا تایید نمیشن و من دیگه نمیدونم چطوری ازتون بخوام که رعایت کنید.

   پاسخ

  • batman در پاسخ به abas

   بهمن 19, 1399

   رایتر در کمیک های دهه 80 انیمال من بوده و گفته شد بر همه چیز واقفه و هیچ چیز روی اون واقف نیست. والای همگان هم اصلا پلات نداره. اصلا در دنیای مارول پلات وجود نداره.
   لوسیفر در تمام سری کمیک های لوسیفر بوده. میکاییل هم در کمیک جنگ بهشت بوده.
   من بیشتر از 2000 جلد کمیک خوندم و این چیزا بلد هستم. بببن عباس جان داری کمی اشتباه می کنی البته اول اشتباه از من بود که به شما گفتم نوب و وحشی بازی در اوردم. ببینید شما داشتید اشتباه می کردید اما منم نباید اونجوری به شما حمله می کردم. به خاطر اون موضوع عذر خواهی می کنم. شما باید قبول بکنی حرف های من درسته دوست عزیز چون مدرک آوردم.
   شاد پیروز و با نشاط باشید

   پاسخ

   • Abas در پاسخ به batman

    بهمن 23, 1399

    آره منم پیداش کردم
    ولی قبول کن والای همگان قویتر نشون داده شده نسبت به رایتر
    اینم بگم که قدرت رایتر فقط تو دیسیه
    فقط تو دنیای خودش می‌تونه اینو اونو بکشه
    فهمیدی چی میگم؟؟؟؟؟
    رایتر تو پیسی تجسم نویسندست و می‌تونه با نوشتن هرکسیو تو دنیای خودش از بین ببره ولی تو مارول چنین کاری نمیتونه بکنه چون کامپیوترش واسه شخصیت های دیسیه
    امیدوارم منظورم فهمیده باشی
    منم عذرمیخوامدکه بهت حمله کردم
    ولی وان آباو ال اینجوری نیست
    رایتر کامپیوترش نباشه مثل مرد معمولی میمونه
    ولی والای همگان اینجوری نیست
    قدرتش تو هر دنیایی کار می‌کنه و نظارتگر کامیک های ماروله حتی صورتشم استنلیه
    انگار استنلیو وارد کامیک کردن به عنوان خالق مارول
    و همچیه مطلق
    الان بهت بگم چرا پرزنس سطحو قدرتش از والای همگان کمتره
    یکی هست که می‌تونه پرزنس رو به راحتی بکشه
    ولی والای همگان چون مخلوق نیست و کسی اونو خلق نکرده و حتی غیرقابل دید بودنش می‌تونه پرزنس رو بکشه
    (البته والای همکانم گالاکتوس جهنمی شکستش داده و تانوس کشتنش)

    پاسخ

    • Batman در پاسخ به Abas

     بهمن 23, 1399

     اخه در بیشتر سایت ها گفته شده پرزنس به خاطر پلات از والای همگان قویتره.
     ثانوس فقط با استرال رگیلاتور تونست والای همگان شکست بده که الان نابود شده.
     در ضمن پرزنس امنی ورس خلق کرده که از مولتیورس بزرگتره. و والای همگان نتونست امنی ورس خلق بکنه. خب این دلیل منطقی نیست عزیز جان؟
     گالاکتوس جهنمی هم از دکتر استرنج شکست خورد.

     پاسخ

     • A.g در پاسخ به Batman

      بهمن 24, 1399

      پرزنس با پلات بی نهایت شکست دادن تانوس براش مثل له کردن یه سوسکه

      پاسخ

      • Abas در پاسخ به A.g

       بهمن 25, 1399

       دستکش بینهایت و ریگلاتور که تانوس دوتاشم در اختیار داره اگه منحد بشن
       پرزنس با پلات و والای همگان با تمام قدرتش و رایتر متحد بشن بازم مقابل تانوس با ریگلاتورو دستکش نابود میشن اونم به راحتی
       پس پرزنس به تنهایی حکم پشم برا تانوس نداره

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به Abas

        بهمن 25, 1399

        معدن خدایان هم هست که تانوس با هاش تمام نژاد سلستیال ها و گالاکتوس رو کشت

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

         بهمن 26, 1399

         واقعا شما از عباس دفاع میکنین اولا اونا نسخه عادی تانوس نیستن و تانوس اگه با اونهم باشه باز حریف رایتر نمیشهههههه رایتر نویسندسسسسس تانوس از دارکساید هم ضعیفتره

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

          بهمن 30, 1399

          من فقط گفتم این رو هم داره دفاعی از این کاربر متعصب نکردم

          پاسخ

          • Abas در پاسخ به Maker

           اسفند 3, 1399

           دمت بابت گفتن
           ولی متعصب تویی

           پاسخ

         • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

          اسفند 3, 1399

          تو هیلی نوبی
          تانوس با ریگلاتور و دستکش که دوتاشم داره نتنها رایتر بلکه مل کامیکم براش مثل سوسکه
          ولی تانوس از ریگلاتور استفاده نمیکنه چون کل مارول میوفته جونش و تو خواب میکشنش ولی تو مقعیت های حساس و مجبوری استفاده کرده
          مثل همین والای همگان و دادکاه
          پس دارکساید و رایتر نکن نوب
          تانوس اگه ریگلاتورم کنار دستکش با معدن خدایان که دوست عزیز میکر گفت
          پس اگه تانوس از همه اینا استفاده کنه بعدش متحد بشن باهم کل کامیکم باهم متخد بشن بازم تانوسو نمیتونن شکست بدن

          پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

        بهمن 25, 1399

        پرزنس تانوس با شش سنگو میزنه با فوت تانوس هیچی نیست هیچی رایتر از والای همگان بینهایت برتره

        پاسخ

        • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

         اسفند 3, 1399

         تانوس اگه مجبور بشه کنار دستکش ریگلاتورو با دستکش متخد میکنه بعد از اونم معدن خدایانم متحد میکنه که دیگه اینو گفتم که کل مامیکم نمیتونن شکست بدن با این اوضاع تانوسو

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به Abas

          اسفند 3, 1399

          همون دارکساید راحت تانوسو میزنه

          پاسخ

          • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

           اسفند 5, 1399

           😂😂😂😂😂😂😂😂
           میگم پرزنسو رایترو والای همگان با تمام قوا بازم تانوسو با ریگلاتورو دستکش نمیتونن شکست بدن
           بعد میگی
           همین دارکساید راحت تانوسو میزنه؟؟؟😐😂😂😂😂
           نوب

           پاسخ

     • Abas در پاسخ به Batman

      بهمن 25, 1399

      دوست عزیز
      مقیاس قدرتای والای همگان از پرزنس با پلات برابره
      اگه بیای پرزنسو با پلات که اصلا ازش استفاده نکرده حساب کنی انصاف نمیشه
      بعدشم بعدش تانوس دوباره ریکلاتورو بدست اورد و دادکاهو والای همکانو باهم کشت
      ولی تو کامیک های دیگه من ندیدم تانوس با ریکلاتور شمستش بده پلی این کامیکی که من دیدم با دادگاه کشتتش
      و یه دوستیم تو کامنت تو یه سایتی
      گفته تانوس با استفاده از دستکش ریگلاتورو قایم کرده تا کسی نتونه بدستش بیاره ولی هنوز در اختیار داره و هرزمان میتونه دوباره ظاهرش کنه و ازش استفاده کنه

      پس نابود نشده توسط تانوس قایم شده
      چون مارول نمیاد قویترین سلاح کامیکو به همین راحتی نابودش کنه
      و حتی قلب عالمم به احتمال زیاد توسط دادگاه زندگی قایم شده تا تانوس یا کسه دیگه ای نتونه بهش برسه و نابود نشده
      چون بازم میگم مارول نمیاد قویترین سلاح ها رو از بین ببره

      پاسخ

      • Batman در پاسخ به Abas

       بهمن 25, 1399

       من یک دلیل اوردم که پرزنس بدون استفاده از پلات هم قدرتمندتر از والای همگان.
       خیر رگیلاتور تا اونجایی که من در فندوم مارول درمورد این سلاح گشتم الان در کمیک ها نابود شده.
       و البته باید بگم قویترین سلاح کمیک کامپیوتر رایتر.

       پاسخ

       • Abas در پاسخ به Batman

        اسفند 3, 1399

        منم تا اونجایی که میدونم البته دیدم که یکی از کاربرای ایرانی تو raklerبود فکرکنم البته فکرکنم
        گفته بود تانوسو این سلاح رو قایم کرده تا کسی دنبالش نگرده و هرموقع تو مواقع حساس که مجبور باشه ضاهر میکنه و با دستکش متحد میکنه و البته منطقیم هست
        و گفتن که مارول نمیاد قویترین سلاح مامیکی که درست کردرو به همین راحتی از بین ببره حتی قلب عالمم نابود نشده توسط همین دادکاه زندکی که همه دیدن و فکر میکنن نابود مرده نه قایم کرده تا تانوس و شخصیتای دیگه دستش به این نرسه

        پاسخ

  • علی در پاسخ به abas

   بهمن 21, 1399

   واقعا که نوب ترین کاربر سایت هستی
   و کامنت های تو ارزش خواندن هم ندارد چه برسه به جواب دادن, نمیدونم چرا کاربر های دیگه جواب یه افراطی تانوس فن مثل تو را میدن اصلا ارزش جواب دادن هم نداری.

   پاسخ

   • Abas در پاسخ به علی

    بهمن 25, 1399

    تو مقام اولو داری
    واسه تو ام ارزش نداره ولی برای خراب کردنتون جوابتونو میدم
    ای نوب افراطی
    ای متعصب الاضلاع
    به احتمال خیلی قوی تو همون دکتر منهتن هستی
    نوب الممنین
    جون مادرتون تایید کنین.

    پاسخ

 16. ایران

  بهمن 14, 1399

  بابا ول کنین قدرت تو کمیک نصفیه مثلا یکی مثل وان اباو ال که قادر مطلق و مثلا نباید به هیچ وجه شکست بخوره ولی نویسنده کاری میکنه که تانوس هم بیاد شکستش بده همش دست نویسنده مثلا کاری میکنه مرد عنکبوتی مثلا با نیروی اراده میاد والای همگان بزنه همش چرته خیلی بدم میاد وقتی اینجوری میشه کلا تو کمیکا اینجوریه

  پاسخ

 17. دکتر منهتن

  بهمن 11, 1399

  abas
  ببین افراطی تانوس فن متعصب دارکساید قطعا از اون تانوست بهتره رایتر برترین و قویترین فرد کمیکه تانوس نمیتونه نزدیک پرزنس و لوسیفر بشه رایتر بماند نوب افراطی همون حرف های قبلیم کاملا درستن و داری حرف الکی میزنی بخاطر اینه که جوابتو نمیدم چون واقعا به این نتیجه رسیدم که هیچ فایده ای نداره و تو هیچی از دیسی نمیدونی اصلا
  پس باشه تو درست میگی آفرین بقیه کاربران جوابشو ندین اینکه حرف درستو که شما همه فرمودید قبول نمیکنه بحث نکنین لطفا ،لطفا تایید کنین

  پاسخ

  • DR . Strange در پاسخ به دکتر منهتن

   بهمن 11, 1399

   اقای دکتر منهتن شما چیزی خبر داری ؟

   آقای عباس جواب داد ولی زیاد راضی کننده نبود

   شما چیزی میدونی ؟؟ سوالم ربطی به مقاله نداشت ولی سوال مهمی هست

   ( فلز آدامانتیوم نقطه ذوب داره؟ و شمشیر نوری آیا میتونه آدامانتیوم رو نصف کنه ؟)

   در کل اگه به سوالم که اون زیر پرسیدم پاسخ بدید ممنون میشم

   ( اون دیواری که گفتم عمقش 1 متر بود و فلزی. )

   پاسخ

   • batman در پاسخ به DR . Strange

    بهمن 11, 1399

    من جواب میدم. اولا قدرتمندترین فلز فلز دهم یا عنصر ایکس که در دیسی.
    ادمانتیوم نقطه جوش 4500 داره.
    احتمالا نمیتونه قویترین نوع آدمانتیوم ذوب بکنه.
    اما آدمانتیوم حیاتی که ضعیفترین نوع آدمانتیوم شاید بتونه.

    پاسخ

    • DR.strange در پاسخ به batman

     بهمن 12, 1399

     اقای دکتر منهتن نه حرف اقای عباس غلطه

     تو کمیک ها تانوس یه پا خداس

     اما ممنون اقای بتمن .

     اما تو سایت fandom که ویکی جنگ ستارگانه نوشته بود نقطه مرکزی ذوب شمشیر نوری برابر با 45024 درجس (45 هزار درجه)
     حتی سایت cbr که یه موضوع داشت دارت ویدر علیه سوپر من !!
     اونجا هم نوشته بود قدرت ذوبش 45 هزار درجس

     خیلی ممنون که گفتید

     راستی نقطه ذوب عنصر ایکس چنده؟؟

     پاسخ

     • batman در پاسخ به DR.strange

      بهمن 12, 1399

      عنصر ایکس اصلا نقطه جوش نداره.
      این فلز به افراد قدرت های خدامانند میده و غیرقابل نابودی.

      پاسخ

    • abas در پاسخ به batman

     بهمن 13, 1399

     قدرتمندترین فلز فلزیه که ساختار کلیه بدن نابودگر از این فلزه یعنی میلیونیر،ویبرانیوم،فولاد ازگارد که ترکیب اینا شده زره نابودگر
     سلسیال و گالاکتوس و اودین و زعوس از این میترسن(اودین زعوس میترسن چون اگه از کنترلشون خارج بشه شانسی ندارن)

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 13, 1399

      در مارول قویترین فلز هست ولی در کمیک عنصر ایکس قطعا قدرتمند ترین فلز عنصر ایکس هست

      پاسخ

      • abas در پاسخ به Maker

       بهمن 14, 1399

       مطالب طنز😐
       تو همین سایتم گفته که ساختار بدن زره نابودگر تو فلز ها و زره ها رتبه بالا داره تو کامیک
       بعد تو میگی عنصر ایکس😐

       پاسخ

       • batman در پاسخ به abas

        بهمن 14, 1399

        برو رتبه بندی سایت ایرونی سنتر درمورد فاز ها بخون نوب.
        راستی شماره واتساب ندادی.

        پاسخ

        • abas در پاسخ به batman

         بهمن 15, 1399

         تو خودت برو رتبه بندی زره ها رو بخون نابودگر اوله
         ترکیب ملونیر،ویبرانیوم،فولاد ازگارد میشه اورو
         نوب مطلق
         اگه۳تا از بهترین و قویترین فلز مارولو ترکیب کنیم میشه اورو که اورو هم قوی ترین فلز کامیک میشه
         ۰۹۳۸۲۹۸۶۶۷۱اینم شماره نوب

         میکر
         بعدشم من اصلا زره نابودگرو فقط قدرت شو میشناختم و حالام که حالاست ازش کامیکی نخوندم ولی تو سایت معرفیش
         گفته لوکی سلسیال و ثور رو شکست داده به راحتی
         اشعه ای که از سرش میاد بیرون میتونه هر ماده شناخته شده تو مارولو پودر کنه
         پس والای همگانم از یه ماده ای ساخته شده دیگه پس اگه این اشعه بهش برخورد کنه ای نوب
         احتمال اسیب دیدنش خیلی زیاده
         پس لوسیفر و اودین و زعوس براش هیچی نیست
         ثورم که شکستش داده
         خب گندیه که کامیک همیشه داره
         الان تانوس والای همگانو کشته یعنی قویتره؟؟
         خب اتفاقه ولی قطعا از پرزنس قطعا قطعا قویتره دیگه دارکسایدو منهتن پشمشم نیستن
         لوکیم
         تو پیج اینستاگرامیmarvel and dcکه میگه ازcbrدر اورده این مطلبو که من ۲۴ساعته توcbrهستم چنین چیزی رو ندیدم ولی شاید بوده من ندیدم که میگه لوکی از نسخه معمولی ثور قویتره
         طلسم و جادوهاشم بیشتره
         نوب میشه دقیقا بگی تو چه کامیکی جادو هاش از لوکی زیادتر دیده شده یا انجام داده؟؟؟
         نوب تو به ساعقه جادو میگی😐
         ای نوب الممنین داری میگی۹تا سلسیال😐
         زعوس و اودین چون تنهایی مقابل۱دونه سلسیالم نمیتونستن ایستادگی کنن زره نابودگرو ساختن تا اینکه سلسیال ها رو راحت نابود کنه
         خب مطمعا نمیدونستی چون میدونستی چرتو پرت نمیگفتی
         یعنی این خداها بدون این هیچین ولی با این قویترینن
         حتی از سلسیال ها
         بعدشم دقیقا تو چه کامیکی این اتفاق که ۹تا سلسیال زره نابودگرو زدنو بگو
         تو خودتو ثابت کردی که نوبی
         با دستکش بینهایتو زندانی کرده پروتژو فراری داده و….
         دارکساید چیکار کرده؟؟؟
         تانوس با قلب عالم دادگاه زندگیو که از لوسیفر قویتررو راحت کشت که تو میگی با دارکساید برابره😐
         با ریگلاتور با گالاکتوس جهنمی برابر میشه البته تقریبا برابره برابر نیست
         پس دقیقا فازت چیه😐
         میگی شاید از پرزنس قوی تر باشه؟؟😐
         تو خیلی خیلی نوبی
         تخخخخخخ😐
         خب اره والای همگان اره ولی لوسیفر نه
         بعدشم ما دارین راجب به شخصیتای کامیک رسمی صحبت میکنیم نه کراس اور😐

         دکتر منهتن
         نوب متعصب تانوس دیگه گفتم چیکارا کرده با این حال میگی منهتن و دارکساید؟؟؟
         ببین تانوس با ریگلاتور خیلی قویتر از پرزنسه به طوری که احتمالا با گالاکتوس جهنمی برابر باشه
         تانوس یه کاری کردهbrathers(مارول و دیسی)
         از خواب بیدار شدن
         افراطی تو داری همرو منحرف میکنی تانوس خالق مارولو کشته بعد الان لوسیفر پرزنس دارکساید میکنی ای نوب؟؟؟😐
         بعدشم رایتر دقیقا تو کدوم کامیک بوده(رسمی)
         حتی توcbrراجبش زدم هیچی نیومد😐 پس چجوری شخصیت قوی کامیکه😐
         نوب افراطی تو کلا هیچی از مارول نمیدونی بحث کردن با تو ام بی فایدس ولی خب تفریحمه دیگه

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 16, 1399

          شخصیت میسازی واسه خودت
          ثور اودین فورس رو داره که اودین اولین بار که ازش استفاده کرد یک یونیورس باهاش از بین برد
          تو چقدر دروغ گویی اصلا تمام چیزهایی که میگی چرته
          واسه خودت گالاکتوس جهنمی هم درست کردی
          لامصب به من بگو تانوس با ریگلاتور چه طوری میخواد پرزنس رو با پلات بینهایت بزنه ها؟؟؟؟؟
          پلات بی نهایت نمیدونی چیه نه ؟؟؟؟؟؟
          اصلا تو هیچ کمیکی سلستیال نزده بلکه برای محافظت از ازگارد برای هجوم سلستیال ها ساخته شده همون اشعه ای که از سرش میاد نتونست آسیبی به سلستیال بزنه خود ثور در برابر همین اشعه مقاومت کرده نتونسته به منگوگ آسیبی برسونه بعد تو میگی والای همگان جنس فلزش از ارو هست همون جنس میولنیر ویبرانیومی رو از کجات درآوردی
          بله میدونستم شورای اسکای فادر ها تمام قدرتشون رو جمع کردن و به طرف آرشیم شلیک کردند ولی هیچیش نشد
          ثور دووم رو با زره نابودگر زده چرا چرت میگی تو چرا حرف تو دهن من میزاری من گفتم صاعقه حتی املاشم بلد نیستی
          کمیک های ۳۰۰ و ۳۰۱ سری اول ثور اودین از ۹ تا سلستیال شکست خوردحتی اون اشعه زره نابودگر نتونست آسیبی به سلستیال ها بزنه
          اصلا تانوس از منم قویتر خودم
          ولی دیگه از چیزی که نمیدونی حرف نزن هنوز کمیکی که نابودگر رون کینگ ثور و ثور فونیکس رو زده ندادی نوب الممنین
          یا از خودت در آوردی یا اینکه باید اسم کمیکش رو بدی

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 19, 1399

           تو حتی نمیدونی شخصیت سازی یعنی چی نوب الممنین
           ربطی نداره تانوس سلاحی داره که با اون نصف مولتی ورس نابود میشه
           کلا چرتو پرت میگی خودشم بی ربط😐

           خب چه ربطی داره که نتونست بزنه با اون اشعه
           این گندیه که فقط نویسنده ها و کامیکا میتونن به یه چیز بزنن
           این به معنی ضعیف بودنش از سلسیال نیست
           خوده ثور و اودین از کسایی شکست خوردن حتی مردن که ادم پرچاش میریزه پس چرتوپرته اضافی نگو نوب

           ثور تونست مقاومت کنه چون نویسنده نوبش که اینجور نویسنده ها کامیک ها رو به غیرمنطقی مطلق تبدیل میکنن انجام میدن
           وگرنه همون اشعه تمام ماده های شناخته شده تو مارولو نابود میکنه که انقدر نوبی اینو نمیدونی
           به غیر از اشعه سرعتی داره که میتونه طی الرض کنه نوب الممنین(معرفی شخصیت) جذب و دفع انرژی و…که اگه انرژیشی که جذب کردرو دفع کنه اسیب خیلی زیادی میزنه
           حتی گفته شده انرژی های عظیم کیهانی در کل مارولم نمیتونن مقابل زره نابودگر ایستادگی کنن
           پس نوب مطلق خودت ببین ثوری که نسخه رون کینگش به سختی با انرژی های کیهانی میتونه دستوپنجه نرم کنه نسخه معمولیش بیاد زره نابودگری که انرژی های عظیم کیهانی نمیتونه مقابلش کاری کنه رو شکست بده
           این گندو فقط تو کامیک ها تو کل شخصیتا میتونیم ببینیم
           پس الکی چرتوپرت نگو ادمارو منحرف نکن
           بعدشم من گفتم تو کامیک ها که تو مقاله قویترین زره های ازگارد که اسم سایتو یادم نمیاد چی بود گفته ثور و لوکیو راحت شکست داده و اودین و زعوس اگه این از کنترلشون خارج بشه مثل سگ ازش میترسن چون نتنها خودشون بلکه میتونه کل یونیورس مارولو نابود کنه لطفا مطالب وحشتناک نگو من شخصا ترسیدم
           بعدشم تو برو ترکیبات ساختار فلز اورو رو بخون
           میولنیر ویبرانیون و فولاد ازگارد ای نوب الممنین وقتی هیچی که ازش اطلاعات نداری حرف نزن
           بعدشم اون صاعقه اشتباهی تایپ شد نوب مطلق تو یه نوشته معمولیو نمیتونی درک و بفهمیش دیگه این سهله

           نوبببببب ۹تا از قویترین سلسیال هااااااااااااااااا
           تو دیگه کی هستی
           خوده رون کینگ ثور نمیتونه۲تا سلسیال متوسط رو حتی بزنه بعد اومدی زره نابودگرو با ۹تا سلسیال قوی مقایسه میکنی؟؟؟؟
           الان واقعا بهم ثابت شدی
           شتتتت

           بعدشم گالاکتوس جهنمی کامیکشو اسمشو نمیدونم
           گفتم که برو تو سایتcbrمقاله نسخه های گالاکتوس
           اسم کامیکی که توشون حضور داشته رو زیرشون نوشته
           لطفا از این مطالب ترسناک نزار ملت میترسن
           تو حتی حرفاتم از من اسکی میری😐(نوب الممینین رو عرض میکنم😐✋)

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           بهمن 19, 1399

           ببینید زره نابودگر همونطور که در فندوم مارول هم گفته شده به انرژِی های عظیم کیهانی بسیار ضعف داره.
           ثور و هالک هم در کمیک های رسمی زره نابودگر شکست دادن.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به batman

           بهمن 23, 1399

           من کامیک های زره نابودگرو اصلا نخوندم
           ولی شناخت کافی ازش دارم
           تو مقاله بهترین ئا قوئترئن زره هائ ازگارد که اولیش زره نابودگر هست
           گفته زره‍ نابودگر به راحتی تور و هالکو به راحتی شکست داده
           و انرژی های عظیم کیهانی نمیتؤنه مقابلش مقاومت کنه
           تو دقیقا برعکس اون سایتو گفتی

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 25, 1399

           ثور فکر کنم دو بار شکست داده و سه بار شکست خورده از زره نابودگر و همین که منگوگ این زره رو نصف کرد
           نسبت به انرژی های عظیم کیهانی هم مقاوم هست در حدی ولی اگه در حد سلستیال باشه می‌تونه آسیب ببینه

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           بهمن 19, 1399

           در فندوم مارول گفته شده رون کینگ ثور از تمام سلستیال ها با هم برتر است. زره نابودگر حتی یک سلستیال رو هم نتونست بزنه دوست عزیز. اون سلستیال ها هم تقریبا معمولی بودن.
           امیدوارم این اطلاعات به شما کمک بکنه عباس جان.

           پاسخ

          • Abas در پاسخ به batman

           بهمن 23, 1399

           تمام سلسیال؟؟؟؟
           چون سلسیال داریم تا سلسیال
           سلسیال داریم بچم میتونه بزنه
           سلسیال داریم دادگاه زندگی مثل سگ ازشون فرار كرد
           و مطمعا رون کینگ تور در حد دادگاه نیست
           چون دادگاه زندگی از لوسیفرم قوی تره
           و اینم بگم که زره نابودگر راحت سلسیال رو میتونه حتی بکشه
           چون زره نابودگر ترکیبی از قویترین فلز های مارول(میولنیر,ویبرانیوم,فولاد ازگارد مه میشه اورو)و تركیبی از قویترین شخصیت های مارول(اودین,زعوس و…)
           درسته از این شخصیتا شکست خورده ولی خب این درست نیست و این گندها و غیر منطق بودن کامیک و نویسنده هاست
           مثلا والای همکان چرا باید از تانوس شکست بخوره
           گالاکتوس جهنمی چرا باید راحت شکستش بده
           پرزنس وقتی این همه مخلوق داره چرا باید خودش بره دارکسایدو زندانی کنه
           منهتن چرا و چجوری از کپ اتم شکست خورد اصلا منطقیه؟؟
           دختر سنجابی و نبیولا چرا باید تانوس رو شکست بدن
           دکتر دووم چرا باید تانوسو راحت بکشه
           دادکاه چرا باید از سلسیال ها فرار کنه و توسط تانوس و بیاندرز ها کشته بشه
           و…..
           این همه غیر ممکن و غیرمنطقی بودنو گفتم
           اینا کلا غیر ممکنه اتفاق بیوفته ولی خب اتفاق افتاده

           پاسخ

          • A.g در پاسخ به Abas

           بهمن 24, 1399

           آقای عباس میشه تشریف ببری با همون تانوست خوش باشی

           پاسخ

          • Abas در پاسخ به A.g

           اسفند 3, 1399

           شما هم تشریف ببر با دیسیت خوش باش

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 20, 1399

           کجا هر جا گشتم این مقاله قویترین نسخه های گالاکتوس توی سی بی ار نبود

           پاسخ

          • Abas در پاسخ به Maker

           بهمن 23, 1399

           قویترین نه
           بنویس نسخه های گالاکتوس
           سعی کن انگلیسی تایپ کن چون شاید فارسی نوشتی اونم نتونسته اسکن کنه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Abas

           بهمن 25, 1399

           در مورد من چی فکر کردی ؟ یعنی من اینقدر …… که نفهمم باید انگلیسی تایپ کنم
           ای خدایاااااااااااااااااااااااا
           همون گالاکتوس جهنمی از دکتر استرنج شکست خورده 😂😂😂😂😂😂 فقط هم یک یونیورس رو نابود کرده 😂😂😂😂😂

           پاسخ

          • Abas در پاسخ به Maker

           اسفند 3, 1399

           واقعا نوبی واقعا
           اون گالاکتوس جهنمی نبوده نوب
           گالاکتوس جهنمی تو۱یا۲تا کامیک حضور داشته😐

           پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 15, 1399

        باشه باشه

        پاسخ

     • batman در پاسخ به abas

      بهمن 13, 1399

      عنصر ایکس کاری کرد قدرت بتمن از دادگاه زندگی هم بیشتر بشه.
      وقتی اطلاعات نداری حرف نزن.

      پاسخ

      • Maker در پاسخ به batman

       بهمن 13, 1399

       دادگاه زندگی به اندازه پرپچوا و اسپکتر قدرتمند هست فکر نکنم بتمن با اون زره از دادگاه زندگی قویتر باشه

       پاسخ

       • batman در پاسخ به Maker

        بهمن 14, 1399

        میتونم دلایل زیادی برات بیارم که میشه.
        پرپچوا از دادگاه زندگی قویتره راستی.
        اسپکتر از دادگاه ضعیفتره.

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به batman

         بهمن 15, 1399

         دلیل تون رو بیاورید

         پاسخ

         • batman در پاسخ به Maker

          بهمن 15, 1399

          خب این زره حتی از ماشین معجزه هم قدرتمندتره و تونسته بتمن باهاش ورلد فورگر و دو موجود پنج بعدی شکست بده اونم به راحتی.
          بعد 3 تا بیاندر دادگاه کشتن و مسلما بتمن هم با این زره میتونه.
          اما خب به صورت کلی تمام قدرت این زره هنوز در کمیک ها دیده نشده است.

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به batman

           بهمن 16, 1399

           ماشین معجزه فکر کنم همون کار کرد مکعب کیهانی رو داشته باشه
           ورلد فروگر هم در حد دادگاه زندگی نیست
           بیاندرز ها هم بیار قدرتمند هستند

           پاسخ

      • abas در پاسخ به batman

       بهمن 14, 1399

       وقتی هیچی نمیدونی نظر نده
       نقطه جوش زره نابودگر معادله
       ۱۰تا شایدم بیشتر از دمای خورشیده
       زره نابودگری که راحت قویترین سلسیال ها رو کشته گالاکتوس مثل سگ ازش فرار کرده زعوس و اودین مثل سگ ازش میترسن چون اگه از کنترلشون خارج بشه فاتحه مارول خوندس
       رون کینگ تور و تور فونیکسو راحت مثل قدم زدن تو پارک شکست داده
       لوکیو که از نسخه معمولی تور قوی تره شکستش داده خیلی راحت
       تو که فقط فیلمشو دیدی الکی حرف نزن
       و اقای منهتن تانوس کامیکو با سینما اشتباهی گرفتی
       تانوس کامیک وان اباو ال دادگاه زندگی گالاکتوس رو راحت کشته
       پروتژ و فالکرام مثل سگ فراری داده
       درحالی که دارکساید اصلی راحت از پرزنس شکست خورده و حالام که حالاست زندانیه
       کراس اورها اصلا اهمیت ندارن تو کامیک های رسمیو نگاه کن
       پس اقای بتمن
       زره نابودگر که کلا از فلزه حتی فراتر از لوسیفره شاید با والای همگانم برابر باشه(البته از نظر قدرت و شاهکار)
       بتمنم با اون فلز و زره حتی نمیتونه مقابل دارکساید کلون دووم بیاره دادگاه زندگی سهله
       لطفا مطالب طنز نگو

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 15, 1399

        الان من باید گریه کنم یا بخندم از دیشب هست نخوابیدم
        همین ثور با میولینر زره نابودگر رو زد و منگوگ نصفش کرد خود اودین و زئوس کجا گفتن میترسن اسم کمیکش رو بده جان من لابد اینم یادت نیست
        کجا قویترین سلستیال رو زد چرا چرت و پرت میگی همین زره با اودین و شمشیرش مثل چی از ۹ تا سلستیال شکست خورد سلستیال ها هم هیچیشون نشد
        گالاکتوس درسته فرار. کرده دلیلش نمی دونم چرا ترسیده
        رون کینگ ثور فقط در ۶ کمیک بوده که همین ترجمه هم شده میشه بگی کجاش ثور از زره نابودگر شکست خورده
        همین ثور فونیکس در یک کمیک بوده که دووم رو زده میشه بگی در کدوم کمیک ازش شکست خورده
        میشه بگی لوکی چه گونه از ثور قویترین که ۱۰۰۰ بار از ثور شکست خورده حتی نسخه کلاسیکش
        میشه بگی مزیتش چیه هم ثور مهارتش بیشتره هم قدرت بدنیش بیشتره هم جادوی بیشتری داره فقط هوش اوکی زیادتر هست که هر بار از ثور شکست میخوره همه می‌دونن از ثور ضعیف تره
        عزیز من خب تانوس با دستکش از دارکساید شکست میخوره ولی اگه قلب عالم داشته باشه مساوی میشوند ولی اگه از ریگلاتور استفاده کنه می‌تونه به اندازه پرزنس قدرتمند بشه البته پرزنس پلات بینهایت رو داره و برای تانوس با ریگلاتور مشکل ساز هست
        گالاکتوس فکر نکنم زیاد سیاره مصرف کرده بود اگه زیاد مصرف کرده اسم کمیکش رو بده
        پروتز که ۳۰ سال پیش توسط دادگاه زندگی کشته شد چه گونه پروتز ازش ترسیده ؟؟؟؟؟؟
        اسم اون کمیکی که مثل سگ قراری شدن رو بده
        نابودگر و لوسیفر ؟؟؟ آقای عباس این چرت و پرت ها رو از کجا میاری قدرت های زره رو بگو چیه ؟؟؟؟ چرا باید از لوسیفر قوی تر باشه این قدرت هاش رو به من بگو
        من چه جوری ۵۰۰ تا کمیک از ثور خوندم ولی یادم نمیاد اودین از نابودگر ترسیده ؟؟؟؟
        آقای عباس کسی مثل والای همگان و لوسیفر میتونن بشینه یک روز ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ بار پودر و نابود کنه اصلا اگر اینقدر قویه چرا توی رده بندی مارول فندوم نیست ؟؟؟
        آقای استیو راجرز این چرت و پرتهاش می‌تونه درست باشه ؟؟؟؟ اگه درست باشه من میرم خودمو از همین کوه میندازم پایین

        پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 16, 1399

        تو قویترین ورژن تانوس رو حساب می‌کنی بعدشم هنوز اسم اون کمیکی که زره نابودگر رون کینگ ثور رو زده رو ندادی

        پاسخ

        • Abas در پاسخ به Maker

         اسفند 5, 1399

         ربطی نداره که
         بازم میگم من هیچ کامیکی از زره نابودگر نخوندم فقط تو سایت دیدم نقاله قویترین سچزره ازگارد

         پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به DR . Strange

    بهمن 11, 1399

    جناب شما حرف های کاربر عباس رو قبول دارین یعنی شما گالاکتوس جهنمی و تانوس رو از رایتر قویتر میدونین ؟؟!!! تانوس رو از دارکساید قویتر میدونین اگه میگین آره حرفی باقی نمیمونه

    پاسخ

  • abas در پاسخ به دکتر منهتن

   بهمن 13, 1399

   ببین نوب افراطی من تازگیا یه کامیک خوندم
   که۲روز نمیشه
   تانوس وان اباو الو دادگاه زندگیو باهم کشته حتی غیر کراس اور بود یعنی کامیک رسمی

   رایترم شخصیت نیست اگه هس تو کدوم کامیک بوده اگه نگی متعصبو نوبی رسما
   پس ببین تانوس قویترین شخصیتای کامیک رتبه اولو و سومو باهم کشته افراطی متعصب

   ایا خوده پرزنس تونسته چنین کاریو بکنه؟؟؟
   لوسیفر تونسته چنین کاریو بکنه؟؟؟
   نوبی دیگه وقتی یدونم کامیک نخوندی همین میشه در ضمن لوسیفر و میکاییل اصلا تو کامیک های رسمی نیومدن حضور نداشتن
   فقط تو کراس اورها بودن پس لوسیفر و میکاییلو حساب نکن چون داریم راجب به کامیک های رسمی صحبت میکنیم ای نوب مطلق
   و دوباره میگم رایتر شخصیت نیست اگرم هست لطفا اسم کامیکی که توش بوده رو بده
   بعدشم تو خودت کلا تو باغ نیستی
   کامیک خونم نیستی از مارولم هیچی نمیدونی
   اصلا دارکساید تا الان تونسته پرزنسو شکست بده؟؟؟اصلا تونسته لوسیفرو شکست بده؟؟
   درحالی که والای همگان و دادگاه زندگی قویتر از پرزنس و لوسیفرن رو کشته اونم همزمان
   پس وقتی نوبی بحث نکن
   تایید کنید جون جدتون

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 13, 1399

    اره اون کمیکی که من گفتم

    پاسخ

    • abas در پاسخ به Maker

     بهمن 14, 1399

     اون کامیکی که تو گفتی؟؟😐✋
     من کلا یکی از مقاله های کامیکانو دیدم
     اونم کامنتارو اصلا ندیدم😐

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 15, 1399

      باشه باشه

      پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 13, 1399

    آقا جان هر کی دوست داری بس کن اصلا تانوس از منم قویتر ول کن آقا دیگه

    پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به abas

    بهمن 15, 1399

    سرور نوب رایتر در کمیک به صورت مانیتور حضور داشته افزاطی نوب تانوس فن بینهایت متعصب تمام حرفات از دم اشتباهه خلاصه اصلا دیسیو نمیشناسی و پرزنس با نگاه تانوسو نابود میکنه لطفا تایید کنین چون هرچی نوشت تایید شد

    پاسخ

   • A.g در پاسخ به abas

    بهمن 22, 1399

    تا حالا فقط یه بار تانوس تونسته دادگاه زندگی رو نابود کنه اونم با قلب عالم بود وگرنه خودش برای هیچکی هیچی نیست

    پاسخ

    • Abas در پاسخ به A.g

     بهمن 23, 1399

     هننننننن؟؟؟؟
     دو سه بار مشتتش
     یه بار با قلب عالم
     یه بارم تو کامیکthanos:infinty ending
     تانوس والای همکانو دادگاه زندگیو باهم یحا کشت
     میدونی یعنی چی؟؟؟؟
     اکه نه نوبی

     پاسخ

  • abas در پاسخ به دکتر منهتن

   بهمن 14, 1399

   تو دیگه واقعا افراطی و متعصبی
   تانوس والای همگانو دادگاهو باهم یجا کشته
   بعد میگی دارکساید؟؟؟
   اخه متعصب دارکساید جلو تانوس چی میخواد باشه؟؟؟
   کسی که پروتژو فراری داده والای همگانو کشته دادگاهم ۲بار کشته
   دارکساید چیکار کرده؟؟؟
   ای نوب متعصب که همرو منحرف میکنه
   لوسیفر که از دادگاه ضعیف تره و حتی تو کامیک های رسمیم نبوده
   کارایی که تانوس او کامیک رسمی کرده اراده ای که داره پرزنس هیچ کاری نمیتونه بکنه
   کسی که ۲تا از خالقان مارولو کشته قطعا از پرزنس قویتره
   بعدشم زیاد رایتر رایتر نکن یه کامیکی ازش معرفی کنید ببینم چه کاری کرده
   انقدرم لوسیفرو میکاییل نکن این شخصیتا تا الان تو کامیک های رسمی حضور نداشته
   ما داریم از کامیک رسمی حرف میزنیم نه کراس اورها
   پس الکی واس خودت حرف نزن
   جون جد در جدتون تایید کنین این۲باره که به این کامنت جواب میدم😐

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 15, 1399

    لوسیفر در کمیک رسمی حضور نداشته ؟؟؟؟
    میکاییل در کمیک رسمی حضور نداشته ؟؟؟
    میفهمی رایتر همون نویسنده هست اصلا می‌دونی نویسنده کمیک رو مینوسه نویسنده هست که میتونه کمیک رو تغییر بده می‌تونه ضعیف رو قوی کنه قوی رو ضعیف کنه
    اصلا شخصیت های کمیک براش نقاشی هستن
    یک خط روشون می‌کشه و تمام
    تانوس با ریگلاتور چه گونه می‌تونه پرزنس رو با پلات بینهایت بزنه ها؟؟؟؟؟؟
    می‌دونی پلات بینهایت چیه ؟؟؟؟؟
    بینهایت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    پاسخ

    • Abas در پاسخ به Maker

     بهمن 23, 1399

     الان بهت بگم چرا تانوس راحت همین رایترتو میکشه
     رایتر سلاحش کامپیوترشه
     اون کامپیوتر نباشه انگار ادم عادیه
     تانوس اگه تله پورت بشه یا خوده رایترو میکشه یا کامپیوترو نابود میکنه
     چون رایتر قدرت درونی نداره و قدرت بیرونی که اونم یه کامپیوتره
     که دوستان گفتن

     و اینم بگم که فقط میتونه کامیک های دیسیو تغیر بده نه مارول
     اینم مثل دستکشه
     تو دنیای خودش کار میکنه نه بیرون از دنیای خودش

     چجوری میتونه با پلات بینهایت بزنه؟؟؟؟
     خواهش میکنم مطالب ترسناک ننویس
     پرزنس پلات داره که اونم هیجا استفاده نکرده و به ندرت استفاده کرده(معرفب شخصیت)
     تو رایترو با استنلی اشتباه کرفتی😂😂😂🤣🤣
     رایترم شخصیته که به لطف کامپیوتر تجسم نویسنده شده
     تحسم نویسندم به معنای والای همگان بودن نیست که
     چون میتونه هرچی که تو کامپیوتر بنویسه رو به واقعیت تبدیل بکنه تحسم نویسنده شده(تو دنیای خودش فقط)اون مامپیوترشد بگیر ببینم چیکار میخواد بکنه

     پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به abas

    بهمن 15, 1399

    نوب افراطی دارکساید راحت تانوسو میزنه متعصب نسخه قوی نباید مقایسه شه نوب دارکساید اصلی از دادگاه قویتره تانوس به دارکساید نگاهم نمیتونه کنه تو کلا دیسی رو نمیشناسی افراطی

    پاسخ

 18. DR. strange

  بهمن 9, 1399

  دوستان یه سوال فقط اونایی که اطلاع دارن بگن و درستشو بگن

  بزارید اینجوری بگم که از لحاظ منطقی تکنولوژی جنگ ستارگان خیلی خیلی جلوتر از مارول هست

  درجنگ ستارگان تعدید شبح در اوایل فیلم استاد جدای کوآیغوان جین اگه یادتون باشه شمشیر سبزه شو به مدت حدود 6 یا 7 ثانیه در دیواری فرو کرد. بعد6 ثانیه دیواری که شاید عمقش 1 متر بود ذوب شد

  در کل شمشیر نوری هر چیزی رو میبره و هیچ شوخی نداره

  سوالم اینه : فلز آدامانتیوم همونی که ولوورین داره مقاوم ترین فلز در دنیایی کمیکه هم در فیلم ها

  حالا سوالم این هست که آیا شمشیر نوری میتونه آدامانتیوم رو نصف کنه. الان میگید نه. اما یادتون نره شمشیر نوری شوخی نداره و تمام 100 درصد کل سطحش برندس و هرچیزی رو یا ذوب میکنه یا نصف

  حالا مثلا فرض کنید یه جدای حرفه ای مثل استاد یودا یا اوبی ون کنوبی مثلا یه نبردی با ولورین داشته باشن آیا اون خنجرهای ولورین توسط شمشیر نوری نصف میشه ؟؟؟؟؟؟ یا مثلا ممکنه ولورین رو بکشه ؟؟

  یا مثلا جنرال گریویس با 4 شمشیر نوری چی؟ به نظرتون بعد گذشت یه مدت آدامانتیوم نمیشکنه؟ یا ذوب نمیشه؟

  کسی چیزی میدونه ؟

  پاسخ

  • abas در پاسخ به DR. strange

   بهمن 10, 1399

   نظرت اصلا ربطی به این مقاله نداشت

   ولی بهت جواب میدم
   دیوار یک متری فلزی یا گاهو گلیو داری با قدرتمندترین فلز کامیک یا مارول(به گفته خودت)با دیوار مقایسه میکنی؟؟؟😐😐

   پاسخ

 19. ایران

  بهمن 7, 1399

  باشه آقا عباس من نوب ولی اینجوری نگو مسخرت میکنن

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به ایران

   بهمن 7, 1399

   اینو همجا مسخره کردند 😂😂

   پاسخ

  • Abas در پاسخ به ایران

   بهمن 23, 1399

   تو بگی مسخرت میکنن
   واقعا میکم
   هیجا نگو چون به نعت نیست😂😂😂😂

   پاسخ

 20. دکتر منهتن

  بهمن 7, 1399

  گالاکتوس تجسم نویسنده نیستتتتتت نیست ،رایتر انگار همه چیزو با مداد رسم میکنه گالاکتوس براش نقاشیه چرا متوجه نمیشی و درضمن اونی که کوچک و بزرگ میشه اتمه نه کاپیتان اتم کاپیتان اتم با انرژی کوانتم قادرمطلقه ،cbr همه مقالاتش همدیگه رو نقض میکنن پس معتبر نیست واقعا دیگه متوجه شدم این بحث به جایی نمیرسه تو نظر خودتو داشته باش بذار بقیه هم نظر خودشونو داشته باشن

  پاسخ

  • abas در پاسخ به دکتر منهتن

   بهمن 7, 1399

   ۱ گالاکتوس جهنمی
   ۲ تجسم نویسنده نیست
   ۳ با رایتر برابره و رایتر کاری نمیتونه بکنه پیشه گالاکتوس جهنمی
   ۴ کاپیتان اتم(هنگ پیم)نمیتونه فکر میکنی نمیشناسم؟؟
   ۵ قادر مطلقیه کپ اتم برا انت من مهم نیست
   ۶ cbrبرای نوبا هیچ وقت معتبر نیست ولی برای بقیه معتبرترین سایت دنیاست

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 7, 1399

    چرا چرت و پرت میگی توی کمیک آمده رایتر تجسم نویسنده هست تو میگی نیست مگه تو کی هستی که تعیین تکالیف می کنی خیلی روت زیاد هست ها دیگه کمیک هم قبول نداری

    پاسخ

    • abas در پاسخ به Maker

     بهمن 10, 1399

     قابل توجه کسانی کهدمیگن دارکساید قوی تر از تانوسه
     بهشون بگم تانوس تو کامیکthanos:the infinty endingدادگاه زندگیو والای همگانو همزمان کشته
     و تو کامیک دستکش بینهایتم گالاکتوسو کشته و مفسیتو نوکر تانوس بوده
     و حتی از دث(مرگ)تو همون کامیک گفته شده قویتره
     تو همون کامیک ماو(فرمانده تانوس)یه کهکشانو برای نشان دادن قدرت له معشوقش جابجا کرد خوده تانوسم نصف عالم یونیورسه مارولو نابود کرد
     درحالی که خوده پرزنس(خالق دیسی)نتونسته کارهایی که تانوس انجام دادرو بکنه
     تو سایت ویجیاتو مقاله تانوس علیه دارکساید
     گفته شده که ارتش تانوس باهوش تر و قویتر و کارامد ترن
     تانوس چند سلسیالو نابود و زندانی کرده
     ابدیتو زندانی کرده
     و جالب اینجاست که تو کامیک های رسمی(غیر کراس اوری)این کارهایی رو که گفتمو انجام داده
     درحالی که پرزنس همچین کاری رو نتونسته بکنه
     تو سایتranker.comگفته شده که همه این کارهارو قوی ترین نسخه تانوس انجام داده
     حتی تو این نسخه تو همون کامیک اینفینتی اندینگ
     پروتژ که داشت به تانوس حمله میکردو فراری داده
     یعنی اگه این نسخه رو از تانوس حساب کنیم با گالاکتوس جهنمی برابر میشه
     پس انقدر نگید منهتن و دارکساید اصلی؟؟؟
     بزرگترین شاهکار های تانوس:
     ۱ نابودیه همزمان و یکجا دادگاه زندگی و والای همگان
     ۲ نابودیه نصف دنیای مارول(یونیورس و مولتی ورس)
     ۳ فراریه پروتژ
     ۴ نابودیه گالاکتوس
     ۵ نابودیه چند سلسیال و زندانی کردنشون
     ۶ زندانی کردن ابدیت
     بزرگترین شاهکار های دارکساید:
     ۱ شکست انتی مانیتور
     ۲ دیدار با پرزنس😂😂
     بزرگترین شاهکار های منهتن:
     ۱ شکست خوردن از کپ اتم😂
     …………………فاقد شاهکار های بزرگ
     همه این شاهکار هایی که گفتم تو کامیک های رسمی غیر کراس اوری بودن
     شما اگه قوترین نسخه منهتن و دارکساید اصلی(تنها نسخشون)حساب کنید باید تانوسم قوی ترین نسخشو حساب کنیم
     دیگه ادرس کامیکهاشونم گفتم برید ببینید که تانوس چیکار کرده اول این کامیک هارو تا اخر ببینید بعد بیایید نظر بدید و بگید پرزنس و لوسیفرو میکاییل تانوسو میزنن یا منهتن و دارکساید اصلی
     دادگاه زندگی از لوسیفر و میکاییل قویتره
     و بعدشم بهتون بگم که لوسیفرو میکاییل اصلا و هرگز تو کامیک های رسمی حضور نداشتن و فقط تو کراس اورها بودن
     و بعد از کراس اورها فقط ازشون تعریف شده
     ولی شما اول اون کامیکو بخونید بعد جوابمو بدید چون اگه بخونید اونو حرف منو درک میکنید
     و اینم بگم که تانوس تنها شخصیت کامیکه که درحال حاضر دوتا از قوی ترین شخصیتهای اول و دوم و سومو یجا کشته
     (تو قویترین نسخش)
     و گالاکتوسم بدون دستکش کشته
     چون گالاکتوس سنگ ها رو خورده بود تانوس به سنگا میخواست دست پیدا کنه گالاکتوسو که انرژیشم کامل بودو کشت

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 10, 1399

      عجب نمی‌دونم چطوری ولی من دیروز با یک اسم دیگه گفتم تانوس والای همگان رو زده بعد امروز آقای عباس میاد میگه
      عجیبه

      پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 10, 1399

      اون تانوس با ریگلاتور بوده که از پرزنس هم شاید قویتر باشه ولی قطعا از رایتر ضعیف تره ولی مطمئنا تو نمی فهمی چی میگم

      پاسخ

      • abas در پاسخ به Maker

       بهمن 11, 1399

       از پرزنس شاید قویتر باشه؟؟؟
       نوب والای همگانو دادگاهو یجا کشته بعد میگی رایتر و پرزنس؟؟
       ای نوب
       من فکر نمیکردم تانوس بتونه والای همگانو بکشه ولی کسیو کشت که کاملا قادر مطلق و همچی مطلقه
       پس درش شکی نیست که رتبه ۲تو کامیکو داشته باشه(بعد از اینکه این کامیکو خوندم)

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 11, 1399

        این کمیک رو من در کامیکان با اسم آدام وارلاک پیشنهاد دادم
        به من این چیزا رو تکرار نکن

        پاسخ

        • abas در پاسخ به Maker

         بهمن 14, 1399

         خب با اینکه میدونی میگی
         منهتن،دارکساید،لوسیفرو پرزنس؟؟؟
         تخخخخخخخخخخ😐✋
         شناختم شما کاربرا کی هستید😐

         پاسخ

         • batman در پاسخ به abas

          بهمن 14, 1399

          من وقت برای جواب دادن به حرف های پوچ تو ندارم شماره واتساب بده بهت یاد بدم کمیک چیه.
          من بیشتر از 2000 جلد کمیک خوندم هر چی تو بدونی من 100 برابر بیشتر میدونم.

          پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 14, 1399

          الان نظرم تغییر پیدا کرده تانوس با ریگلاتور رو یکی پریمال مانیتور و یکی رایتر شکست میده

          پاسخ

          • Abas در پاسخ به Maker

           بهمن 23, 1399

           فقط پرایمال مانیتور میتونه
           رایترم نمیتونه
           چون اگه اون کامپیوترشو بگیری میشه بابای تونی استارک بدون قدرت و….
           رایتر به لطف مامپیوترس همچی مطلقه
           تانوس اون کامپیوترشو بگیره ذیکه هیچی میشه
           یا تله پورت میشه و خوده رایترو میکیره و نابود میکنه
           نوب

           پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 15, 1399

          آقا فرار کنید لو رفتیم
          عباس جان هر کسی دوست داری ما رو لو نده ما خونه زندگی داریم تو رو خدا با ما این کار رو نکن

          پاسخ

 21. ایران

  بهمن 7, 1399

  واقعا عباس خیلی متعصبی که گالاکتوس جهنمیو با قویترین موجودات کمیک مقایسه میکنی گالاگتوس که از ثور هم شکست خورد چه برسه به پرایمال مانیتور والای همگان و پرژنس که قدرت بینهایتی دارند کمیک ثور ۲۰۲۰ بخون میفهمی چی میگم

  پاسخ

  • abas در پاسخ به ایران

   بهمن 7, 1399

   دیدی نمیدونی چی به چیه
   گالاکتوس نسخه جهنمی نه معمولی
   تو این نسخه ذهنی والای همگانو شکست داده ای نوب
   اون نسخه معمولیشه که شکست میخوره
   تو این نسخه از رایتر یکم قویتره
   کسی که ذهنی یه خالقو شکست بده دیگه رایتر میخواد چی باشه اخه

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 7, 1399

    اسم کمیک بده به جای این کار ها ثابتش کنید من تا جایی که میتونم تو بحث ها کمکت میکنم

    پاسخ

 22. Maker

  بهمن 6, 1399

  کاربران لطفاً با این کاربر عباس بحث نکنید که حتی از کاراکتر کمی آشنای ینداره و هر چی دلیل بیارید بحث را میپیچونه

  پاسخ

  • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

   بهمن 7, 1399

   بنده دیگه باهاش اتمام حجت کردم دیگه هم جوابشو نمیدم به شماهم همین پیشنهاد رو دارم

   پاسخ

  • abas در پاسخ به Maker

   بهمن 7, 1399

   تو خودت اصلا شناخت نداری اصلا
   بعدشم من کی چه بحثیو پیچوندم؟؟

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 7, 1399

    تو قدرت های کاپیتان اتم رو نمی‌دونستی چرت نگو من یک عالمه برات شاهکار از دارکساید آوردم تو هم همش میگی تانوس دارکساید رو چیکار می‌کنه دلیل هم نمیاری حرف هم که میزنی معلوم نیست از توی چه کمیکی هست

    پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 7, 1399

    اصلا تانوس همویزش قویتر از دارکساید چی به تو میرسه ؟؟ وی بهت میرسه که اینقدر. بحث می‌کنی حداقل در مورد یک چیزی که نمیدونی صحبت نکن مگه تو نبودی که میگفتی کاپیتان اتم کوچیک بزرگ میشه من قدرت هاشو بهت نشون دادم باز برداشتی گفتی همچین قدرتی ندارد هیچی از دی سی نمی دونی بعد چرت هم میگی

    پاسخ

    • abas در پاسخ به Maker

     بهمن 9, 1399

     خب دارکساید قوی باشه که نیست چی به تو میرسه؟؟؟؟
     تو کلا از کامیک و شخصیتاش خبر نداری
     حرف میزنی
     الکی حرف میزنی معلومم نیس چی میگی
     خب قدرت کوچیک و بزرگیو داره😐🤦‍♂️
     خواهشا مقایسه انت منو کپ اتمو ببین میفهمی چی گفتم
     بعدشم بعضی قدرتایی که گفتید مثل کنترل اتش و…اصلا نداره از خودتون در اوردید
     وقتی تو از مارول هیچی نمیدونی فقط اسمشو بلدی واس چی الکی چرتوپرت میگی

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 10, 1399

      مطالب طنز ؟؟

      پاسخ

      • abas در پاسخ به Maker

       بهمن 11, 1399

       مطالب نوب😐👍

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 11, 1399

        بیا تو کامیکان جوابت رو بدم

        پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 11, 1399

        کاربر عباس برو کمیک اینفینیتی وار ۲۰۱۸ قسمت ۱ رو نگاه کن ببین اون کتابدار که با لوکی هست چی میگه میگه سنگ های بینهایت در جهان خودشون کار می‌کنند حالا میگی فقط یک کتابدار گفته شما برو ببین بعدش یک لوکی لایق میولینر به خود لوکی چی میگه
        بهش میگه سنگ ها فقط در یونیورس خود سنگ ها کار می‌کنه
        برو ببین که در کمیک های اول اونجرز که هیکمن در سال ۲۰۱۳ نوشته قوی سیاه به Illuminati میگه. هر سنگ در یونیورس خودش کار می‌کنه ولی اونا قبول نمی کنن و ازش برای دور کردن زمین یک دنیای دیگه استفاده می کنند و باعث میشه سنگ ها نابود. بشوند و بعدش قوی سیاه بهشون اون جمله ای که گفته بود رو تکرار می‌کنه
        نه بگو خود کمیک رو میخوای نقض بکنی

        پاسخ

        • Abas در پاسخ به Maker

         بهمن 23, 1399

         اره بابا
         خب اگه هر سنگ فقط تو یونیورس هودش کار میکنه
         چجوریه تانوس کل سنگارو از ذنیای خودشون جمع اوری کرد اورد مولتی ورس؟؟؟؟؟هاااااا؟؟؟؟؟؟؟؟
         پس نوب متعصب همین کامیک ها خودشونو نقضظ میکنن دیگه نیازی به نقض کردن ندارن

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به Abas

          بهمن 23, 1399

          این جدیدترین کمیک در مورد سنگ ها بود آقای عباس بعدشم تانوس توی یونیورس زد ابدیت و گالاکتوس و بقیه رو زندانی کرد اونا پیشش اومدن حرف کمیک رو نقض نمی تونی بکنی این جدیدترین کمیک ها بودند
          آقای عباس یک بار نوب نگفت ……

          پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 10, 1399

      اینجا نمیشه لینک فرستاد بیا اولین پست کامیکان لینک جایی که کاپیتان اتم از این قدرت هاشو استفاده کرده رو میزارم

      پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 11, 1399

      من مارول فن هستم ولی مثل تو نوب متعصب نیستم

      پاسخ

 23. دکتر منهتن

  بهمن 6, 1399

  ببخشید چرا دیدگاه من تایید نشد ؟؟

  پاسخ

 24. دکتر منهتن

  بهمن 6, 1399

  abas #
  ببین عباس افراطی جواب تمام کامنت هاتو اینجا میدم
  پرایمال مانیتور و سورس قطعا خیلی راحت شش سنگو میزنن با فوت گالاکتوس جهنمی هیچی جلوی منهتن نیست رایتر تجسم نویسندس با پاککن گالاکتوس جهنمیت رو پاک میکنه بشین سر جات ماو حتی نمیتونه به استپن ولف نزدیک شه یه استپن ولف کل ارتش تانوسو میزنه اگه کاپیتان اتم رو راجعبش اطلاعات داشتی با اتم اشتباه نمیگرفتیش برای بار صد هزارم اتم با کاپیتان اتم فرق داره بله کاپیتان اتم میتونه با گالاکتوس برابری کنه تانوس جلو دارکساید هیچی نیست پرزنس هم با والای همگان برابره ماو هم هیچی نیست پرزنس با فوت گالاکتوس جهنمی رو نابود میکنه شش سنگ رو دارکساید اصلی و منهتن هیچ تاثیری نداره اگر میشناختی دارکساید رو همچین حرفی نمیزدی کلا تو دیسی رو نمیشناسی دارکساید اصلی صد برابر که نه هزار برابر کلونش قدرت داره منهتن اصلا نیاز نیست گالاکتوس جهنمی رو نگاه کنه منبعم هرجا باشه بهتر از cbr هست هرجا اونجا مقالاتش همدیگه رو نقض میکنن اصلا سایت خوبی نیست بعدم لیگ عدالت از انتقام جویان قویتره خلاصه کل مارول از کل دیسی ضعیفتره و لیگ عدالت از انتقام جویان ضعیفتره ولی چون فهمیدم یا اطلاعات نداری یا تعصبت خیلی زیاده. و حرف های تعصبی وحشتناکی میزنی که حتی متعصب ترین مارول فن هاهم خندشون میگیره منهتن قطعا گالاکتوس جهنمی رو میزنه دارکساید میتونه از همه این تسلیحات باهم استفاده کنه و اینکه
  لوسیفر هم با فوت گالاکتوس جهنمی رو میزنه تمام اون تسلیحاتی که گفتم قطعا از شش سنگ قویترن ندیدم تاحالا انقدر تعصب و اولین بار هست که دارم این نوشته هارو از کسی میبینم حتی متعصب ترین مارول فن هاهم قبول دارن تانوس از دارکساید ضعیفتره و اینکه درکل چون تعصبت بیش از حده واقعا این بحث به جایی نمیرسه لطفا تایید کنین

  پاسخ

  • abas در پاسخ به دکتر منهتن

   بهمن 6, 1399

   خب کامنتات همشون تکراریه
   منم خلاصش میکنم

   تو هم بیش از حد افراطی هستی هم خیلی متعصبی
   در واقع متعصب الاضلاع

   چون تعصبی نظر دادی تعصبی نظر میدم
   کل مانیتورها و سورس به اندازه یدونه سنگم نیستن
   سنگ تمام قدرت های دو دنیا رو داره
   از اشعه گرفته تا دورجنبی
   ولی در مقیاس بالاتر از هر شخصیت دیگه

   کاپیتان اتم کجا اتم کجا
   ببین تو کی هستی که فکر میکنی من نمیتونم تشخیص بدم
   قدرتای کاپیتان اتم
   تکنولوژی
   کوچیک شدن
   باهوش بودن
   میدونی چجوری سوپرمن و منهتنو زد؟؟؟
   حتی پرزنسم قادر نیست یه مولکولو ببینه
   به خاطر همون تونست بزنه
   دیگه انت من سهله

   کپ اتم نمیتونه گالاکتوسو بزنه
   چون قدرتمندترین زره کامیکو داره خودتم میتونی بری سرچ کنی
   پس یه نیش گول میخواد چیکار کنه؟؟؟
   اگه گالاکتوس(معمولی)بدونه که نمیتونه اینو بزنه چون کوچیکه انرژیشو درجا ازاد میکنه
   ناسلامتی پرفسوره و به اندازه باهوش هست در حد خودش

   پرزنس رتبه ۴یا۵رو داره والای همگان ۱(اگه گالاکتوس جهنمیو حساب نکنیم)
   پس پرزنس کجا وان اباو ال کجا
   پرزنس مخلوقه ولی والای همگان نه
   پرزنس حرمتی نداره چون خودش میره میجنگه😂😂😂😂😂واقعا خنده داره
   ای کاش گالاکتوس جهنمی به اتدازه کافی دیده میشد که بفهمید کیه
   والای همگان هم همین طور
   هیچی از مارول نمیدونی هیچی
   خدای خدای نوبان پرچاشون ریخته چون تو اولین خدای خدای خدای نوبایی

   دارکساید اصلی تیلیاردها برابرم قوی تر باشه بازم جلوی تانوس با دستکش مثل جوجه تیغیه

   گالاکتوس جهنمیم پرزنس لوسیفر منهتن و دارکساید و رایتر به کتفشم نیست
   یکی از مولکولاش تکون بخوره کل دیسی نابود میشه(چون تعصبی نظر دادی تعصبی نظر میدم)
   cbrمعتبر ترین محبوب ترین و بهترین سایت دنیاست
   و تو اسم منبعتو بگو

   دارکساید ۱۰۰تا دست نداره که کلا بتونه از۲تا سلاحش استفاده کنه که اونم بتونه نتونه

   نیو گادز نوبا از این کامنتت خندشون گرفت😐

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به abas

    بهمن 7, 1399

    توهم کامنت هات تکراریه جناب اون قدرتای اتمه نه کاپیتان اتم کاپیتان اتم کوچک و بزرگ شدن تنها قدرتش نیست بلکه به جادوی کوانتمی بسیار بالا دسترسی داره تو که منشا تعصبی سورس از شش سنگ قدرتش بالاتره تانوس از دارکساید ضعیفتره کاپیتان اتم قدرتش پرواز هم هست و میتونه انرژی رو جذب و بازتاب کنه دیدی نمیشناسی دیدی
    سورس از شش سنگ قویتره و با قلب عالم قویتره نه لوسیفر و منهتن راحت گالاکتوس رو میزنن پرزنس با والای همگان برابره رایتر از کل مارول قویتره درکساید اصلی راحت گالاکتوس جهنمی رو نابود میکنه خیلی راحت رایتر هیچ شخصیتی قدرتش نزدیک به رایتر هم نیست رایتر تجسم نویسندس خلاصه اگه من متعصبم تو منبع تعصبی چرا میتونه از همه اون تسلیحات استفاده کنه اگه لیگ عدالت رو دیده باشی میفهمی مادرباکس ها نیازی به اینکه دستت بگیری نداره cbr منبع معتبری نیست اصلا نیست اصلا اونی که تو گفتی که باهوشه و کوچک و بزرگ میشه اتمه برو بزن کاپیتان اتم میفهمی تانوس و گالاکتوس هم هیچی نیستن اینم جواب تمام کامنت های متعصبانه تو هم پرایمال مانیتور قویتره هم سورس و درضمن ماو هم جلو استپن ولف هیچی نیست اگرم حقیقتو قبول نمیکنی مشکل من نیست سورس ،کازمیک آرمر ،پرایمال مانیتور ،شمشیر میکائیل ،
    از شش سنگ قویترن میتونی قبول نکنی ارتش تانوس هم از دارکساید ضعیفتره پرزنس هم راحت گالاکتوس جهنمی رو میزنه همینطور ،لوسیفر و منهتن ،رایتر کسیه که درواقع خارج از کمیکه البته از متعصبی مثل تو انتظار نمیره

    پاسخ

    • abas در پاسخ به دکتر منهتن

     بهمن 7, 1399

     ۱ من قدرتای دیگه کپ اتمو گفتم من میشناسمش تو کلا نمیدونی گالاکتوس جهنمی چی هست اگه میدونستی رایترو حسابم نمیکردی ای اعماق التعصب تو برو بزن انت من علیه کپ اتم میبینی دنیا دست کیه
     ۲ دارکساید اصلا به گرد پای تانوسم نمیرسه
     ۳ سورس هروقت تو قویترین سلاح های کامیک دیدی بیا خبر بده
     ۴ گالاکتوس جهنمی جهنمی جهنمی
     نوب الممنین ذهنی والای همگانو شکست داده بازم لوسیفر منهتن میکنی؟؟این نشانه نوبیته توعه
     ۵ پرزنس با والای همگان برابر نیست ضعیف تره
     با وجود والای همگان و گالاکتوس جهنمی پشمم نیست رایتر رایتر اراده کنه زیربقل گالاکتوس جهنمیو بزنه
     ۶ اولا فیلم با کامیک فرق میکنه دوما تو۳ ۴ تا سلاحو میگفتی سورس،مادرباکس،دستکش کشنده،ضد زندگی دارکساید برای فعال کردن مادرباکس به زمان نیاز داره که تو اون زمان تانوس درجا قتل عامش میکنه
     فقط از یه سلاح میتونه استفاده کنه
     چرا تانوس وقتی قلب عالمو پیدا کرد دستکشو انداخت رفت چرا دوتاشم بر نداشت؟؟؟چون نمیتونست همزمان از دو سلاح استفاده کنه
     بعد میگی دارکساید اینارو داره فلان مثال
     ۷ کپ اتم جلو گالاکتوس جهنمی و تانوس حتی کوچیک تر از کوانتومه
     پس جلو اینا در حد کوانتومم نیست بره برا سوپرمنو منهتن شاخ بشه به اینا نمیتونه دست بزنه
     ۸ cbrهم معتبر ترین سایت و منبعه فقط نوبا نمیتونن قبول کنن
     ۹ پرایمال مانیتور و سورسم قوی نیستن
     ۱۰ کل ارتش های دیسی جمع شن حریف ماو نمیشن
     ۱۱ کل سلاح دیسیم همزمان جمع بشن یجا بازم نمیتونن به قدرتمندیه دستکش بشن
     ۱۲ خب وقتی مانیتور خارج از کامیکه و اصلا تو کامیک نیست حتی اسمشم سرچ کردم نیومد
     ولی گالاکتوس داخل کامیکه
     ای متعصب پس الکی چدا حرف میزنی
     فقط پرزنسو خلق کرد و تمام
     درحالی که گالاکتوس جهنمی میتونه افرادی مثل قدرتمندیه رایتر خلق کنه البته داخل کامیک نه تجسم نویسنده
     پس رایتر نمیتونه با گالاکتوس جهنمی یا هرکسی مقایسه بشه
     تو کامیکم شخصیتارو حساب میکنن نه تجسم نویسندرو متعصب الفراوان

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 7, 1399

      فقط ادعا دلیل بیار چرا تانوس از دارکساید قدرتمند تر هست نه هوشش بیشتر نه قدرت بدنی نه قدرت ذاتی بیشتر نه قدرت خروجی و نه قدرت داخلیش نه از نظر فرماندهانش و نه از نظر ارتش و تسلیحاتش گذشت اون زمان که تانوس اون همه تسلیحات داشت الان دیگه فراری هست تو اصلا میدانی رایتر همون نویسندست اونه که کمیک رو مینوسه هر کاری هم بخواد انجام میده هنوز واسه گالاکتوس جهنمی آدرس کمیک ندادی
      سورس که خودش قدرتمند نیست بلکه داخلش یک عالمه راز هست مثلا یکیش معادله ضد زندگی هست که با یک سنگ برابری می‌کنه حالا ممکن هست صد تا از این جور سلاح داخلش باشه
      پرزنس پلات بینهایت داره میتونه والای همگان رو بزنه الانم لابد میای میگی نه نیست خب دلیل بیار که والای همگان بتونه به پلات غلبه کنه
      یک کمیک بیار گالاکتوس به پلات اشاره کرده باشه
      سی بی ار از ۱۰۰ تا مقالش ۸۰ تاش چرت هست مثال هم میتونم بزنم
      پریمال مانیتور پرزنس و کازمیک آمور سوپرمن رو به وجود آورده چرت نگو
      ماو از پلنگ سیاه و تسلیحاتش شکست خورده بعد بتونه قهرمانان دی سی رو بزنه ؟؟ کمتر جوک بگو
      گالاکتوس آیا کسی رو مثل رایتر خلق کرده نه اصلا هیچ جا از این نسخه گالاکتوس گفته نشده تا آدرس کمیک ندی قبول نیست

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

       بهمن 8, 1399

       کاربر محترم جوابشو ندین بذارین هرچی میخواد بگه
       abas #
       نه cbr برای نوبا منبع خوبیه رایتر تجسم نویسندس لوسیفر ،منهتن و دارکساید اصلی گالاکتوس جهنمی روهم میزنن تو واقعا متعصبی هروقت کامنت هات منطقی تر شد بگو سورس از شش سنگ قویتره ،و تانوس جلو دارکساید هیچی نیست نیا اون گالاکتوست رو با تجسم نویسنده مقایسه من بله بنده گالاکتوس جهنمی رو نمیشناسم ولی تو کلا نمیدونی دیسی چیه
       که به جای توانایی های کاپیتان اتم توانایی های اتم رو ذکر کردی گالاکتوس حکم نقاشی رو برای رایتر داره البته اتم میتونه انرژی گالاکتوس رو جذب کنه و به خودش بازتاب کنه البته تو اصلا نمیشناسیش جناب تو پرزنسو جدا با بتمن اشباه گرفتی پرزنس با اشاره گالاکتوس جهنمی و کل قلمرو کوانتم رو پودر میکنه

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        بهمن 9, 1399

        نه اتفاقا برا نوبا معتبر نیست
        گالاکتوس جهنمی با رایتر برابره
        تو خودت متعصب الاضلاعی
        سورس کلش با دستکش برابرم نیست حتی
        دارکسایدم پوچه جلو تانوس
        گالاکتوس ذهنی والای همگانیو که با رایتر برابررو شکست داده پس احتمالا قوی ترم باشه
        من باز خوبم تو و میکر حتی نمیدونید گالاکتوس جهنمی چه نسخه ایه و کدوم کامیک حضور داشته
        فقط اسم مارولو بلدی
        منم والا از سایت کامیکان میگم که کپ اتم کیه😐
        پس الکی حرف نزن
        رایتر و گالاکتوس جهنمی مثل منهتنو دارکسایده که منهتن گالاکتوس جهنمیه
        بعدشم اتم نمیتونه انرژیهای عظیم و کیهانیو جذب کنه چون قدرتشو نداره پس نابود میشه
        تو گالاکتوس جهنمیو رسما محمدرضا گلزار حساب کردی
        و نمیدونی که اگه انرژیشو ازاد کنه کل ورس های دیسی و مارول نابود میشه
        پس پرزنس پشمزنسم نیست جلو گالاکتوس جهنمی

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به abas

         بهمن 10, 1399

         گالاکتوس جهنمی وجود ندارن چرت نگو

         پاسخ

      • abas در پاسخ به Maker

       بهمن 9, 1399

       خب اینم دلیل
       قدرت بیرونی:تانوس
       هوش:تانوس
       استراتژیک:تانوس
       تسلیحات:تانوس
       قدرت بدنی:دارکساید
       ارتش:تانوس
       فرماندهان:تانوس
       فیزیک:دارکساید
       قدرت داخلی:دارکساید
       جنگ ذهنی:برابر تا حدودی تانوس(به خاطر سنگ ذهن بالاتره)
       هیولاییت:دارکساید
       جذب انرژی:برابر تا حدودی دارکساید
       تجربه:دارکساید
       قدرت ذهنی: برابر(چون تانوس سنگ ذهن و روحو داره)
       خدا:هردو خدا ولی دارکساید خداتره
       ۷۰به۳۰به نفع تانوسه کلا
       حتی تو خوده این سایت گفته شده
       کی گفته فراریه؟؟
       چون میخواد تفریح داشته باشه نصف موجودات سیاررو نابود میکنه بقیشم میزاره برای بعد
       رایتر برا دیسی شاخه برا مارول شکلاته
       اون میتونه کامیک های دیسیو دست کاری بکنه
       درحالی که گالاکتوس جهنمی انرژیشو ازاد کنه اومنی ورس مولتی ورس و یونیورس دو دنیا(مارول و دیسی)نابود میشه
       بعدشم گفتم که من اسم کامیکارو اصلا نمیخونم و گفتم کهcbr.comیاcbr comics.comمقاله نسخه های گالاکتوس میتونی پیدا کنی ادرس کامیک های حضور نسخه هاش تو پایین مقاله گزاشته شده
       تو معرفیه سلاح سورس اینی که تو گفتیو من ندیدم الکی هزیون نگو

       خب دیگه وان اباو ال به کل اتفاقات و کامیک های موجود و کل اومنی ورسی مولتی ورسی و یونیورسی نظارت داره
       خب با رایتر برابر میشه
       درحالی که پرزنس فقط خالق دنیای مولتی ورسیه
       نه کل دیسی
       پس با پلاتشم نمیتونه کاری کنه چون والای همگان اصلا شکل و فرمش معلوم نیست چجوریه و اصلا قابل دید نیست
       کامیکی که به پلات گالاکتوس اشاره شده حتی استفاده ام شده مقابل تانوس تو کامیک فکر کنم دستکش بینهایت بود

       خب والای همگان کل مارولو خلق کرده علاوه بر دنیا شخصیت هایی مثل دادگاهو خلق کرده که از کازمیک ارمور خیلی قدرتمند تره
       و برای عدالت دنیای مولتی ورس رسیدگی میکنه مثل پرزنس
       و تا حالا والای همگان مجبور نشده که کسی مثل پرزنسو خلق کنه

       بعدشم ماو خودش به تنهایی شکست نخورده که یعنی تک به تک نبوده و نیازی نداشته که تمام قدرتشو استفاده کنه و انرژیشو هدر بده وگرنه خودتم دیدی که راحت یه کهکشانو جابجا کرد
       بعد دیگه قهرمانای دیسی سهله
       یکم کم حرفای ترسناک بزن

       هن؟؟؟گالاکتوس تو نسخه معمولیش یه سیاره چند برابر بزرگ تر از خورشیدو خلق کرده
       سیلور سرفر و…..رو خلق کرده و قدرت خداگونه داده بهشون
       بعدش میگی گالاکتوس جهنمی که میلیاردها برابر قدرتمندتر از نسخه معمولیشه نتونه کسایی مثل پرزنسو خلق کنه؟؟؟
       🤣😂واقعا خنده داره
       بعدشم این ۶باره که میگم برو سی بی ار من اسم کامیکشو نمیدونم
       بهدشم کلاتو۱یا۲تا کامیک حضور داشته

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 10, 1399

        حوصله خواندن چرت و پرت هات رو ندارم

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

         بهمن 11, 1399

         کاربر محترم از قدیم گفتن :((نرود میخ آهنی در سنگ.))
         abas #
         جناب من متعصب الاضلاع! تو که سرور تمام نوبایی همون cbr هم منهتن و دارکساید رو از تانوس و گالاکتوس بتر دونسته رایتر قویترین فرد کمیکه اصلا هم اشکال نداره قبول نکنی چون تعصب بینهایتت نمیذاره

         پاسخ

         • MARVEL AND DC در پاسخ به دکتر منهتن

          بهمن 12, 1399

          آفرین دکتر جان عالی گفتی

          پاسخ

         • Abas در پاسخ به دکتر منهتن

          بهمن 23, 1399

          اره ولی متاسفانه تو جای منو گرفتی الان تو پادشاهان مل نوبانی

          سی بی ار دقیقا تو کدوم مقاله
          منهتن و دارکساید رو با گالاکتوس جهنمی که والای همگانو شکست داده
          و تانوسی که دادگاهو والای همگانو یحا همزمان کشترو قویتر دونسته؟؟؟؟
          رایترم بند کامپیوترشه
          بعدشم همون کامپیوتر فقط میتونه مامیک و شهخیت های دیسیو دست کاری کنه و به لطف همین همچی مطلقه
          وگرنه رو مارولو شخصیتاش هیچ اثری نداره مثل دستکش بینهایت
          تانوس با تله پورت شدن راحت یا مامپیوتر یا خودشو نیگیره و میکشتش

          پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 11, 1399

        اصلا گالاکتوس جهنمی وجود نداره من میگم دلیل بیار تو میگی قدرت بیرونی تانوس خب چرا قدرت بیرونی تانوس نه به چه دلیل بعد چرا سنگ ها رو حساب می‌کنی دارکساید کلون باید با تانوس بدون سنگ مقایسه بشه

        پاسخ

        • Abas در پاسخ به Maker

         بهمن 23, 1399

         وجود داره ولی تو نتونستی پیدا کنی اون مقاله رو
         خب قدرت بیرونی و…..دلیله دیگه نوب مطلق😐
         با کیا بخث میکنیم
         تو نمیدونی دلیل به چه معناست بعد میخوای مقاله پیدا کنی؟؟؟
         هه
         خب باشه دارکسایدم از امگا تله پورت دورجنبی و…..استفاده نکنه تا تانوس از دستکش استفاده نکنه
         پس دارکسایدم باید بدون قدرتاش حساب بشه

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به Abas

          بهمن 23, 1399

          باشه جناپ نوبببببببب شما خیلی راست میگی در زمینه حق گویی هم رکورد رو شکستی
          تو به من میگی نوب در حالی که خودیت گفتی تانوس ۱۰۰۰۰ تا بیاندرز رو میزنه

          پاسخ

         • Maker در پاسخ به Abas

          بهمن 25, 1399

          تو نوب هستی متعصب هم هستی ولی این خیلی بد هست که دروغ گو هم هستی یعنی بیای به خاطر یک کمیک دروغ بگی اصلا گالاکتوس جهنمی در کمیک های شماره ۱۴ و ۱۵ دکتر استرنج ۲۰۱۸ بودند که خود دکتر استرنج زدش و طی برخورد این دو با هم کلا فقط یک یونیورس نابود شد والای همگان هم اصلا در اون کمیک حضور نداشت در واقع دادگاه زندگی هم به هیچ جاش نبود چه برسه به والای همگان

          پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 7, 1399

    خب آدم حسابی اینقدر تکرار میکنیم که بفهمی باز اون حرفهای مسخرتو تکرار میکنی آدرس اون کمیک رو تا ندی اثبات نمیشه تمام ورژن های شخصیت ها مثل تانوس در مقالات ذکر میشه ولی هیچ مقاله ای در مورد گالاکتوس جهنمی چیزی نگفته من دیگه جواب حرف های پوج تو. رو نمی‌دم که فقط ادعا میکنی و هیچ دلیلی رو هم قبول نمی کنی یک بار زدن ملاک هست یک بار زدن ملاک نیست تو اصلا نمیدونی رایتر وی هست اون تجسم نویسنده هست هر …. بخواد می‌کنه و اون هست که برای شخصیت ها تصمیم میگیره می‌تونه با پاک کن اون گالاکتوست رو پاک کنه

    پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

     بهمن 8, 1399

     بله اصلا گالاکتوس حکم نقاشی رو داره برای رایتر بعد جناب متعصب اومده داره ایندو رو باهم مقایسه میکنه منم اصلا هیچ جا ندیدم اسمی از گالاکتوس جهنمی اومده باشه میدونم قویترین نسخه گالاکتوس نسخه لایف برینگر هست که خیلیی نسبت به نسخه معمولی گالاکتوس قدرتاش افزایش یافته اون مقداری از منهتن قویتره اما جلوی لوسیفر عددی نیست یا جلو دارکساید اصلی

     پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    بهمن 7, 1399

    دوستان سوپرمن ۲۰۲۰ در برابر ثور ۲۰۲۰ به نظرتون کدوم کدوم رو میزنم

    پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

     بهمن 8, 1399

     راستش بنده زیاد سوپرمن 2020 رو نمیشناسم

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

      بهمن 8, 1399

      منظورم همون سوپرمن دث متال بود

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

       بهمن 8, 1399

       خب این سوپرمن اسپکتر رو زد و ثور 2020 هم با چند ضربه گالاکتوس و زمستان سیاه رو باهم کشت اسپکتر از ایندو خیلی قویتره پس به نظرم سوپرمن دث متال

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

        بهمن 8, 1399

        بله درسته ولی اون رو با نیزه سرنوشت زد میدونید هنوز دارش یا خیر ؟؟

        پاسخ

        • MARVEL AND DC در پاسخ به Maker

         بهمن 9, 1399

         هنوز دارش فکر کنم اگه داشته باشه سوپرمن2020 اگه نداشته باشه ثور2020

         پاسخ

   • MARVEL AND DC در پاسخ به abas

    بهمن 9, 1399

    عباس جان اونی که کوچیک میشه و باهوشه اسمش اتم هست این کاپیتان اتم خییییلی قویه میتونه با منهتن برابری کنه و به علاوه گالاکتوس جهنمی آخر آخرش بیاد با والای همگان به زور مساوی کنه بعدشم بره خدا رو شکر کنه رایتر تجسم نویسنده است میتونه در 0.00000000001 ثانیه کل یونیورس مارول و دیسی رو بفرسته رو هوا پس خیلی از گالاکتوس جهنمی قویتره

    پاسخ

    • Abas در پاسخ به MARVEL AND DC

     بهمن 23, 1399

     خب کپ اتمم میتونه بزرگو کوچیک بسه دیگه😐

     رایتر بند کامپیوترشه وگرنه خودش هیچ قدرتی نداره
     اینم بگم که این کامپیوتر فقط مولتیورس دنیای خودش یعنی دیسیو نابود کنه و فقط تو دنیای دیسی کار میکنه مثل دستکش
     وگرنه هیچ اثری رو مارول و شخصیتاش نداره
     پس گالاکتوس جهنمی اصلا هیچیش نمیشه چون هزار بار تو کامپیوترش بنویسه کشته شدن گالاکتوس جهنمی
     چون کار نمیکنه
     پس گالاکتوس جهنمی راحت میکشتش

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به Abas

      بهمن 23, 1399

      گالاکتوس جهنمی از دکتر استرنج شکست خورده بعد رایتر رو بزنه آخه آدم به تو چی بگه

      پاسخ

 25. امیر

  بهمن 4, 1399

  اگه قرار باشه هر شخصیت رو تو قوی ترین حالت و زمانی که قوی ترین سلاح رو دارن حساب کنیم تانوس قوی تره چون موقعی که سلاح قلب عالم رو بدست آورد از خود والای همگان هم قوی تر شد

  پاسخ

 26. دکتر منهتن

  بهمن 1, 1399

  ببخشید کامنت من برای چی تایید نشد اون به من گفت نوب تایید کردین من گفتم متعصب قبول نکردین

  پاسخ

 27. ایران

  دی 30, 1399

  اگه منظورت بیاندر اولیه است بیاندر قویتره ولی اگه گروه بیاندرزها باشه تقریبا باهم برابرند و هردو برای پیروزی شانس دارند من تعصبی حرف نمیزنم طرفدار هر دو هم هستم این نظر شخصی منه حالا ممکنه هر کی یه چیزی بگه

  پاسخ

 28. رضا

  دی 30, 1399

  حاجي به نظر شما بياندر قدرتمندتره يا دكتر منهتن

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به رضا

   دی 30, 1399

   بیاندرز قویتر هست

   پاسخ

 29. علی استیری

  دی 29, 1399

  اگه به کمیک دیسی علیه مارول توجه کنید که این دونفر باهم روبروشدن ودارکساید تانوس رو شکست داد ولی میشه نتیجه گرفت بتمن از انتقام جویان قویتره چون تانوس انتقام جویان رو شکست داد ودارکساید تانوس رو وبتمن دارکساید رو

  پاسخ

  • abas در پاسخ به علی استیری

   دی 30, 1399

   اون که تانوسو شکست داد کراس اور بود نه کامیک رسمی
   انتقام جویان از لیگ عدالت قکی تره الان برات دلیل بیارم
   هالک علیه سوپرمن که سوپدمن شکست میخوره
   واندر وومن با تور که تور پیروزه
   بتمن با ایرون من چون ایرون من تکنولوژی بهتری و قوی تری داره بتمنو شکست میده
   مگر اینکه بتمن نقشه بهتر داشته باشه
   گرین لنتر علیه اسکارل ویچ یا ویژن که اسکارلت ویچ به ماده ها کنترل گامل داره
   پس گرین لنتر شانسی نداره
   ویژن،کاپیتان امریکا،سن(پسر تانوس)،لوکی
   و……پس فکر نکنم لیگ عدالت شانسی داشته باشه

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به abas

    دی 30, 1399

    وقتی لیگ عدالتو نمیشناسی حرف نزن لیگ عدالت از انتقام جویان قویترن دوما درکل شخصیت ها و سلاح های دیسی قویترن چرا! قویترین فرد مارول والای همگانه که با پرزنس برابره و بعدهم همه سایت ها گفتن دارکساید از تانوس خیلی قویتره کاملا درست گفتن دارکساید اصلی هم که قطعا از تانوس با شش سنگ برابره ولی در دیسی دوشخص هستن که از پرزنس قویترن رایتر و پرایمال مانیتور و پرزنس با والای همگان برابرن پس ایندو از والای همگانم قویترن و اینکه مادرباکس ها با شش سنگ برابرن اما دیسی کلی سلاح داره که از شش سنگ قویترن یا باهاش برابرن دیسی حتی سلاح هایی داره که از قلب عالم هم قویترن من اونایی که از شش سنگ قویترن رو میگم یا باهاش برابرن :
    پرایمال مانیتور (خیلی قویتر)
    کازمیک آرمر سوپرمن (خیلی قویتر)
    سورس (خیلی قویتر)
    شمشیرمیکائیل (قویتر
    دستکش کشنده و مادرباکس ها (برابر)
    ضد زندگی (مقدار خیلی کمی ضعیفتر یا برابر)
    کلاهخود سرنوشت (مقداری ضعیفتر)
    شمشیر المپ (ضعیفتر)
    اینا چندتاش بود
    لطفا تایید کنین

    پاسخ

    • abas در پاسخ به دکتر منهتن

     بهمن 1, 1399

     دلیل اوردم برات که انتقام جویان خیلی قویتره
     اون سلاح هایی که گفتی هیچ کدوم
     لیگ عدالت در اختیار ندارن
     من برات با جزعیات گفتم که تانوس قوی تره
     اون جاهاییم که میگی حتی این سایت
     وارد جزعیات نشدن
     مثلا
     سنگ زمان با حالتاش حتی لوسیفرم شکست میده
     یا سنگ روح روح هر شخصیتی رو زندانی کنه و…..
     سایتا فقط ظاهری مقایسه کردن
     مثلا تجربه اصلا اهمیت نداره
     یا وفاداری فرزندان و…اینا اصلا اهمیت ندارن
     الان بهت بگم چرا دستکش از همه اینایی که گفتی قویتره
     چون دستکش تمام قدرتای موجود در دیسی و مارولو داره مثل تله پورت،نابود کردن نصف موجودات(که اینو هیچکس نداره)،زندانی روح،بدست گرفتن ذهن و خیلی چیزای دیگه

     خب وقتی از پرزنس قوی تر هست نیا با والای همگان مقایسش کن
     خب قدرتای منهتن و لوسیفر یکیه یعنی باهم برابرن؟؟؟
     نه پرزنس ضعیف تره چون والای همگان چند بار فقط دیده شده رو داریم با کسی که تو کامیک هنوزم هست و زیاد دیده شده مقایسه میکنی؟؟
     والای همگان اگه مثل پرزنس زیاد دیده میشد از قدرتاش زیاد تعریف میشد نه فقط قدرت مطلق و دانای مطاق قادر مطلق و…

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به abas

      بهمن 1, 1399

      خیر لیگ عدالت قویتره اونم با حضور کپیتان اتم!!! تانوس هیچ وقت ،هیچجوره حریف لوسیفر نمیشه ابدا پرزنس توهم تاهرکسی رو تو مارول پیدا میکنی از کل دیسی قویترش میدونی پرزنس و والای همگان برابرن سورس هم شش سنگو میزنه و تانوس درهمه چی از دارکساید ضعیفتره لطفا تایید کنین

      پاسخ

      • abas در پاسخ به دکتر منهتن

       بهمن 3, 1399

       ربطی به زدن منهتن نداره
       گفتم که شاهکار اصلا اهمیتی تو پیروزی نداره
       مثلا دختر سنجابی تانوسو شکست داده یعنی قویتره؟؟؟؟نخیر
       پس ربطی نداره
       مرد مورچه ای قدرت اینو داره که بره تو دنیای کوچیک تر از کوانتوم
       که کاپیتان اتم این قدرتو اصلا نداره
       حداقل قدرت و تکنولوژیشو نداره
       تانوسم اگه باهوش باشه و از حالتای سنگا استفاده کنه میتونه شکست بده ولی تو حالت عادی نمیتونه
       نه قوی ترن که قوی نشونشون میدم
       مثلا سن تانوسو با دستکش اونم بدون هیچ سلاحی شکست داد
       خب قطعا از گرین لنتر قوی تره

       تو اصلا به رتبه بندیا نگاه کن
       پرزنس رتبه۳و۴ اما وان اباو ال۱
       خب این از زمین تا اسمان فرق داره
       سورسم که ابدا بتونه به تانوس نزدیک بشه
       و تانوسم در همچیز بالاتر از دارکسایده حداقل با دستکش

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به abas

        بهمن 4, 1399

        یک کاپیتان اتم کامل میتونه بره در قلمرو کوانتم ،تانوس هیچجوره از دارکساید قویتر نیست اتم قطعا از تانوس بی شش سنگ قطعا قویتره کاپیتان اتم یک یونیورسو در قلمرو کوانتمی خودش ساخته انتمن ابدا نمیتونه همچین کاری کنه لطفا تایید کنین

        پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         بهمن 5, 1399

         نمیتونه
         چون دنیای کوانتوم نیاز به تکنولوژی خاص و قدرت خاص داره که انت من این قدرتو داره
         ولی کاپیتان اتم نداره
         تانوسم که همه جوره قویتره
         کپ اتمم هیچ کلر به تانوس نمیتونه بکنه
         بعدشم از خودت داستان نساز تو کدوم کامیک یه یونیورس تو قلمرو کوانتومی ساخته؟؟
         انت من از اتم هیچی نمیزاره بمونه

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          بهمن 5, 1399

          ببین حرف الکی نزن کامل به قلمرو کوانتم تسلط داره انتمن رو با فوت میزنه این شخصیت از سوپرمن قویتره از انتمن صعیفتر باشه؟؟
          داری اشتباه میکنی خیلی ن
          تعصبت زیاده این شخصیت قطعا تانوس بی شش سنگو میزنه لطفا تایید کنین

          پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           واسه خودت حرف میزنی معلومم نیست چی میگی
           شاید تو دنیای کوانتومی قادر مطلقه ولی انت من خیلی کوچیکش میکنه جوری که تا اخر عمرش درحال سقوط باشه
           از سوپرمنم قوی نیست
           چون خیلی کوچیک بود سوپرمن نتونست ببینتش بعدشم شکست خورد منهتنم همین طور

           تو ام فوت فوت میکنی تعصبی نظر میدی
           انت من میتونه بره تو بدن کپ اتم بعد وقتی وارد بدنش شد بزرگ بشه بعد از کپ اتم هیچی نمیمونه

           هروقت تونست سن(پسر تانوس)رو بهش دست بزنه بعد حرف بزن
           سن بدون سلاح تانوسو شکست داده اونم به راحتی

           این از قدرتمندی زیادش نیست
           از هوششه
           بعدشم تو کامنته اولیت
           ماو کل ارتش دارکسایدو با دیسی نابود میکنه
           کالیباف و استپن وولف حکم خرم براش نداره

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           چی میگی اصلا خودش رو کوچیک و بزرگ نمیکنه بعدشم سوپرمن رو با دست خالی زد اونم در اندازه یک انسان
           دوما سن از کالیفلاک قویتر هست چون هوشش بیشتر هست قدرت بدنیش هم کمی کمتر هست ولی باز اون یک دستش که به هرچی بزنه
           اون رو می‌کشه ولی از استپن ولف ضعیف تره هم از نظر قدرت هم از نظر فرماندهی و هم از نظر تجهیزات و تجربه و فن فقط هوشش بیشتر هست که اونم مترون خدای دانش هست که برای کشتن ماو و همین سن راه حلی پیدا می‌کنه
           علاوه بر اون دیساید هم هست که قدرت فرماندهی بالا و جا به جایی همه اجزا رو داره و تجربه خیلی. زیادی هم داره علاوه بر اون ارتش بزرگی که دارکساید داره تونستن چند قهرمان رو مثل
           شزم بزنن حالا شزم هم یک بار سوپرمن رو زده که البته ازش ضعیف تر هست

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 7, 1399

           خب حساب کن
           سن تانوسیو که تانوس باهوش ترین و با استراتژیک ترین و قدرت رهبری بالا تو کامیک و کل ماروله رو دست خالی شکست داد
           نمیخوام سنو بزرگ کنم ولی با اتفاقاتی که افتاده
           و فعلا باهوش بودن سن که فقط این به تصویر کشیده شدرو باهم حساب کنیم
           خب با توجه به اینکه سن با یه حرکت با لمس تانوسو شکست داد مطمعنا کالیباف و استپن وولف براش هیچی نیست
           قدرت بدنی و علوم فنون و تجربش به دلیل سنی که داره خب خیلی زیاده
           در حد خودش تقریبا سنش۳۰۰و۴۰۰سال کمتره پس چه انتظاری داری
           به مرور زمان قدرتمندتر میشه و شاید اگه به سن تانوس برسه قادره که بدون سلاح به راحتی هرکسیو از جمله رون کینگ تور گالاکتوس معمولی و تانوس و دارکسایدو منهتنو شکست و حتی نابود کنه
           (اگه به سن تانوس برسه نه الان)
           خب سن که اینده درخشان خدایی بدون هیچ سلاحیو داره
           فعلا الان در حد فاتح جهانه(یکی از قدرتمندترین ویلن های مارول تو رتبه۱۵)
           خب قرار نیست که با متران بجنگه
           بعدشم اگه بزرگ تر بشه به نظرت متران بازم میتونه شکستش بده؟؟؟
           تو داری هوش ۳۰۰ ۴۰۰سال کمترو با هوش۱۰۰۰ ۲۰۰۰سال مقایسه میکنی؟؟خب اگه به سن متران و تانوس برسه قطعا از نظر هوش تو مارول اول بشه و تو کامیک رتبه های بالاترو از نظر هوش،قدرت،علوم و فنون رو داشته باشه(تو ویلن ها)
           خب میتونی بری ویجیاتو مقایسه دارکسایدو تانوس
           گفته ارتش تانوس باهوش تر و پیشرفته تره

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 7, 1399

           توی میگی ویجیاتو اصلا تخصصشون کمیک نیست چرت میگن تانوس کل مارول رو با دستکش شکست داد. سن اصلا طرف تانوس نیست و باهاش دشمنی داره بعدش تو که سن رو حساب می‌کنی
           باید اریون رو هم حساب کنی
           چرت هم نگو رون کینگ ثور قادر مطلق هست ۶ تا بیاندرز رو زده همین بیاندرز ها دادگاه زندگی رو زدن
           از کجا معلوم ضعیف تر نشد؟؟ قشنگ برای خودت می بری و میدوزی اون کانگ فاتح هم هست مترون هوشش از مطلقی هم بیشتر هست و یک راه حلی برای این پیدا می‌کنه تانوس اصلا در مارول اول نیست یعنی توی ۲۰ تای اول هم نیست تمام کارهاش رو نوکراش انجام میدن

           پاسخ

          • Abas در پاسخ به Maker

           بهمن 23, 1399

           تو هر سایتیو نقض میکنی
           دقیقا چه سایتی خوبه؟؟؟؟
           نوبی به خاطر همینه دیگه

           خب من چی گفتم؟؟؟گفتم طرف تانوسه؟؟؟
           اخرین بار که دیدیمش عضو انتقام جویان بود و ماو تعلیمش میداد
           چرتوپرت نگو سن با لمس تانوس تانوسو شکست داد
           بعد تو میگی اریون؟؟؟؟

           رون کینگ تور قادر مطلقه
           منم الان سن رو با الان رون کینک تور خساب نکردم که
           گفتم اگه به سنه تانوس برسه به راحتی با لمس کردن شکستش میده

           چه ربطی داره تانوسم دادگاهو والای همگانو کشته ولی چی؟؟؟
           از سن شکست خورد

           از کجا معلوم ۱۰۰برابر قویتر نشد؟؟؟
           واسه خودم میدوزم؟؟؟؟
           ولی ببخشیدا من تولیدی ندارم
           اگه تو داری مارو هم استخدام کن😐
           چون فقط تو میدوزی و میبافی
           واسه خودت

           سن اگه تحربش و سنش بیشتر بشه هوشش از مطلقیم رد میضه چون الان واقعا هیلی باهوشه

           تانوس تو ویلن ها اوله
           تو کل شخصیتام ۱۰تای اوله
           اگه ریکلاتورو خساب کنیم اوله
           با قلب عالم خساب کنیم سومه
           پس چرتو پرت نگو واس خودت
           چه ربطی داره نوکراش انجام میدن😐
           وقتی نوکراش نمیتونن چیزیو انجام بدن تانوس خودش دست به کار میشه😐

           پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 5, 1399

          عزیز من کاربر گل دوست خوب
          چرا گوش نمیدی آقا کاپیتان اتم در قلمرو کوانتمی قادر مطلق هست مثل سیتوراک که در قلمرو خودش قادر مطلق هست
          اصلا نیازی به تکنولوژی نداره
          اره اتم از انت من ضعیف تره ولی
          از کاپیتان اتم شکست میخوره

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           داداش گل
           انت من به اندازه مولکول کپ اتم کوچیک میشه میره تو بدنش بعد بزرگ میشه
           به نظرت از کپ اتم چیزی میمونه؟؟؟
           حالا کلی عوامل دیگم هست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           خوش رو‌ می‌تونه بازسازی کنه و بعدشم بر تک تک اجزا قلمرو کوانتمی کنترل داره مولکول و کوچک ترش هم همینطور توی اون کمیک که سوپرمن و زد اصلا کوچیک نشد با چند تا مشت اونم در اندازه خود سوپرمن ۲ بار دیگه هم سوپرمن رو با روش های دیگه زده و اینکه واکنش کیهانی داره یعنی تا میلیارد ها نیل میتونن صدای چیزی رو می کنه
           و علاوه بر این می‌تونه تمام مچلیگ عدالت رو به چند تا مولکول تبدیل کنه چون در این زمینه قادر مطلق هست و خود کاپیتان اتم هیچ تجهیزاتی نداره قدرت بدنیش هم نابودی به اندازه یک کهکشان هست
           چرا گوش نمیکنی اصلا به شما چی میرسه اگه آنت من قویتر باشه که اونم به هیچ وجه نیست

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 7, 1399

           زود درمانی به معنی بازسازی پس از نابودی نیست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 7, 1399

           چی میگی می‌تونه پودر شه و بعد خودش رو بازسازی بکنه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 7, 1399

           تکنولوژیه انت من بهتر از قدرت بدنیه کپ اتمه
           انت من به تمام مورچه های دنیا کنترل و دسترسی داره پروازی و …
           پس انت منم قابل پرواز کردنو داره
           کوچیک کردن کسانه دیگه انت منم میتونه
           تنها چیزی که تو اینجا بهتره تو کوچیک کردن کسه دیگه اینکه انت من میتونه خیلییییییییی خیلیییییی کوچیک تر کنه
           و اینم بگم که اصلا نمیتونه حتی یه سیاررو نابود کنه چجوری کهکشانو نابود میکنه

           و اینم بگم که انت من میتونه حتی بزرگتر از گالاکتوس بشه
           پس دیگه حرفی نمیمونه
           خب به تو چی میرسه وقتی قوی باشه که اصلا نیست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 7, 1399

           در یک کمیک همین کاپیتان اتم یک یونیورس درست کردهعلاوه بر اون هم کهکشان هم نابود کرده
           یعنی میگی کاپیتان اتم از مورچه ها شکست میخوره ؟؟
           یک کسی همین تکنولوژی انت من رو داشت ولی با اینکه حدود ۵۰۰ متر شده بود با یک اشعه کوچیک کشته شد
           اصلا برام مهم نیست قویتر باشه بیا بابا انت من قویتره حاالا بیا بگو به تو چی رسید

           پاسخ

          • Abas در پاسخ به Maker

           بهمن 23, 1399

           ببین انت من میتونه اندازه گالاکتوس و بزرگ تر بشه که نابودی کهکشان براش عیچی نیست

           چه ربطی داره مهم هوشه
           پس این فردم مثل همون با یه اشعه کشته بشه دیگه؟؟؟؟
           چرا هیچ اتفاقی براش نیوفتاد چون باهوشه(هنگ پیم)
           بعدشم من نگفتم از مورچه شکست میخوره
           تو گفتی پرواز میکنه منم گفتم چون انت من به تمام مورچه های دنیا کنترل داره میتونه توسط مورچه ها پرواز کنه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به Abas

           بهمن 23, 1399

           بله جناپ شما که راست میگی 😂😂

           پاسخ

   • Maker در پاسخ به abas

    دی 30, 1399

    عباس کاپیتان اتم دکتر منهتن رو زده
    دکتر منهتن می‌دونی کیه صد برابر قویتر از اسکارلت ویچ
    تازه خود اسکارلت ویچ تنها در یک کمیک قوی شد وگرنه کنترل زیادی بر روی قدرت هاش نداره
    هل جردن هم اگه فانوس آبی یا سفید. و داشته باشه به سادگی می‌تونه واندا رو بکشه
    هالک هم اگه خیلی عصبانی بشه شاید سوپرمن. و بزنه که خود سوپرمن با نیزه نهایی اسپکتر رو زده پس هالک رو هم میزنه
    تازه سوپرمن هم قدرت بدنی و هم هوش و هم استقامت و سرعت بالاتری نسبت به هالک داره
    شاهکار های بزرگتری هم داره
    بتمن فاینال بت سوییت رو داره که خیلییی قوی هست و با اون قدرتش به اندازه فرشته ها میشه و خیلی از گالاکتوس باستر قویتر هست
    تازه اوریون هم هست که دارکساید کلون رو زده
    به طور کلی در حالت عادی کاپیتان اتم کل اونجرز رو می‌تونه بزنه

    پاسخ

    • abas در پاسخ به Maker

     بهمن 1, 1399

     من فقط اعضا های اصلیو مقایسه کردم
     خب واندا در مقابل گرین لنتر قطعا پیروزه
     وگرنه کاپیتان اتم و هل جردن میزننش
     در مقابل هردوی اینا به نظرم سن مناسب تره چون تانوسو با دستکش شکست داده قطعا قدرتمنده اونم بدون هیچ سلاحی
     به نظر نتونن به سن کاری کنن من کلا مساوی میدونم سن رو در مقابل کاپیتان اتم و هل جردن

     خب اسپکتر قدرت اینو نداره که با کتک خوردن قوی بشه
     ولی هالک این قدرتو داره پس اگه سوپرمن با نیزه نهایی به هالک ضربه بزنه هالک قوی تر میشه و به نظرم سوپرمنو شکست میده
     از نظر قدرت بدنی هالک خیلی قدرت بدنیه بالایی نسبت به سوپرمن دتره
     ولی از نظر هوش نه سوپرمن هوش خیلی بالای نسبت به هالک داره
     و ربطی به شاهکار هم نداره
     و اینم در نظر بگیریم که هالک پادشاه یه دنیاست و ارتشش که افرادی مثل خودشن ولی یکم ضعیف ترن
     استقامت بیشتریم داره هالک ولی سرعت سوپرمن زیاد تره هالکم سرعتش
     زیاده ولی به سوپرمن نمیرسه

     البته ایرون من در مقابل کسانی مثل دکتر دووم تانوس هالک
     تور ایستادگی کرده و حتی به زرهش اسیب جدی ندید
     و اگه بتمن فاینال بتو داشته باشه
     خب برابر میشن
     کاپیتان اتمم مقابل مرد مورچه ای که تو یه سایت من مقایسشونو دیدم
     و گفته بودن که مرد مورچه ای باهوش تره و حتی تکنولوژی بیشتری داره
     حتی سایزشم میتونه از کاپیتان اتم کوچیک تر یا بزرگ تر کنه
     پس کاپیتان اتم شانسی جلوی مرد مورچه ای نداره
     در کل چون پیروزی های اونجرز بیشتره مثل
     هالک
     تور
     ویژن
     سن(تا حدودی برابر)
     مرد مورچه ای
     اینا چون در مقابل افرادی که جلوشونه شکستشون میدن
     اونجرز پیروزی بدست میاره

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 1, 1399

      چی میگی واسه خودت اون اتم هست
      که کوچیک میشه
      من کاپیتان اتم رو میگم که سوپرمن و منهتن رو زده برو تحقیق کن درباره ی لیگ عدالت بعد نظر بده

      پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به abas

      بهمن 1, 1399

      اون اتمه که با انت من مقایسه میشه کاپیتان اتم بیست تا انت من هم میزنه لطفا تایید کنین

      پاسخ

      • abas در پاسخ به دکتر منهتن

       بهمن 3, 1399

       چی داری میگی
       انت من میتونه بره دنیای کوانتومی
       یعنی۱۰۰برابر کوچیک تر از اتم
       پس کاپیتان اتمو میندازه تو دنیای کوانتومی تا اخر عمرش زجر بکشه
       کلا تا اخر عمرش تو سقوط باشه(البته توسط انت من اون همع کوچیک میشه)
       ۱۰۰۰تا کاپیتان اتمم حریفه یدونه انت من نمیشن

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به abas

        بهمن 4, 1399

        جناب میشه لطف کنی و حرف الکی نزنی این کاپیتان اتمه که 10000تا انتمن رو میزنه خودش به بیشتر قلمرو کوانتمی تسلط داره این هزار تا انتمن هستن که هیچجوره حریف کاپیتان اتم نمیشن تو که نمیشناسیش حرف الکی نزن لطفا تایید کنین

        پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         بهمن 5, 1399

         تو داری حرف الکی واسه خودت میزنی
         کاپیتان اتم شاهکار کنه انت منو حتی ببینه
         اگه نتونه ببینه بی خیال میشه
         بعد میره تو بدنش بدنشو نابود میکنه کلا
         پس ۱۰۰۰۰۰۰۰تا کپ اتم بیاد هیچ کاری نمیتونه بکنه
         مفتکیم حرف نزن
         تایید کنید

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 5, 1399

          چی میگی فازت چیه انت من می‌تونه اتم رو شکست بده درست ولی کاپیتان اتم اصلا قابلیت های رو میدونی ؟؟؟
          اینا قابلیت های هستند
          قدرت،استقامت و سرعت ابرانسانی
          پرواز
          انرژی اتمی
          دستکاری ذرات انرژی اتم
          تغییرشکل اتمی
          انفجار اتمی
          زوددرمانی
          کنترل آتش
          با اینا تونسته سوپرمن رو بزنه
          دکتر منهتن رو بزنه حداقل می‌دونی که منهتن چه قدرتی داره مقصودت چیه الان برای چی نمی خوای قبول کنی

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           اه اخر زمان شده

           اینجا استقامت و سرعت و انفجار اتمی به هیچ دردی نمیخوره
           وقتی کپ اتم نمیتونه انت منو ببینه چیکار میخواد بکنه اخه
           قدرتایی که گفتی همشون درست نیست
           مثل
           قدرت و استقامت
           کنترل اتش
           زود درمانی
           این قدرتارو نداره
           از کجات در اوردی؟؟؟
           نخیر سوپرمن نتونسته کپ اتمو ببینه کپ اتمم با تمام قوا ازش پذیرایی کرد منهتنم همین طور
           الان تو چرا قبول نمیکنی من دلیل اوردم برات
           انت من میتونه به اندازه مولوکولای کپ اتم بشه وارو بدنش بشه بعد بزرگ بشه
           دیگه قادر مطلقیت بدرد لای جرز دیوار میخورن

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           چی میگی تو
           از سی بی ار و ویکیپدیا و اسکرین رانت در آوردم
           من میگم بر روی تمام اجزای اثر میزاره تو ‌میگی مولکوله نمی تونن بزنش خدایی میفهمی تمام اجزا یعنی چی یعنی کوچک آرین ذره که خیلی از مولکول کوچک تره
           تو بزن یوتیوب سوپرمن در برابر کاپیتان اتم البته به انگلیسی میاره چه طوری زدش

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 7, 1399

           من چی میگم تو چی میگی
           اصلا به کل زرات کنترل داره
           میگم انت من اندازه مولکول کوچیک میشه میره تو بدن کپ اتم بعد بزرگ میشه که کپ اتمی باقی نمیمونه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 7, 1399

           بازسازی اتمی داره حتی اگه تمام ذراتش پودر سه علاوه بر اون تمام مولکول ها رو هم می‌تونه کنترل کنه و همون انت من رو همونجا نابود می‌کنه

           پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 4, 1399

        کاپیتان بر تک تک اجزا قلمرو. کوانتمی کنترل داره و اگه هم انت من کوچیک بشه به هیچ دردش نمیخوره

        پاسخ

        • abas در پاسخ به Maker

         بهمن 5, 1399

         چرا میتونه کوچیک تر از مولکول بشه بره تو بدن کپ اتم بعد تمام بدنشو تک تک نابود کنه

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          بهمن 5, 1399

          خیلییی متهصبی خیلی کاپیتان اتم راحت ۱۲۹۰ تا انت من هم میزنه لطفا تایید کنین

          پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           تو حضرت متعصبی
           ۵۰۰۰۰تا کپ اتم حریف انت من نمیشه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 15, 1399

           باشه افراطی تو درست میگی

           پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 5, 1399

          نمی فهمی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          کیک بر تک تک اجزا یعنی کوچیک تر از حتی اتم اونجا قادر مطلق هست یک چیزی توی مایه های والای همگان در مارول
          بابا تعصب به مارول تا کجا بس کن خواهشاً

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           تو چرا نمیفهمی
           کپ اتم قادر مطلق نیست اگرم باشه حریف انت من نمیشه
           چون اینجا مسئله ابعاده نه قدرت
           کپ اتم والای همگان
           انت من گالاکتوس جهنمی

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           ابعاددچیهدمگه قدرت کاپیتان اتم بزرگ کردن خودش هست اون قدرت شلیک اتمی داره که یک منظومه رو نابود می‌کنه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 7, 1399

           ابعاد خیلی مهم تره
           بعدشم شلیک اتمی نمیتونه منظومه رو نابود کنه شاید بتونه یه سیاررو نابود کنه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 7, 1399

           به من ربط ندارن وقتی میتونن باهاش اینکار رو بکنه برو به نویسنده های دی سی رو بگیر

           پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به abas

        بهمن 5, 1399

        تر خدا دیگران رو منحرف نکن بابا تو بینهایت تا انت من بیار حریف یه دونه کاپیتان اتم نمی شن.

        پاسخ

        • abas در پاسخ به امیررضا

         بهمن 6, 1399

         فعلا که تو داری منحرف میکنی
         اندازه تمام مولکول های موجود تو دیسی و مارول کپ اتم بیاد یدونه انت منم نمیتونن بزنن

         پاسخ

 30. ایران

  دی 29, 1399

  فکر کنم همه ی دارکساید هایی که شما میگید دارکساید کلون باشن آخه دارکساید اصلی خیلی قویه ولی مبارزه رو سپرده به کلون های خودش و همچنین فکر کنم اصلیه معادله زد زندگی رو هم داره که خیلی خطرناکه

  پاسخ

  • abas در پاسخ به ایران

   دی 30, 1399

   ما هم دارکساید کلون هم اصلی
   اصلی چون زندانیه از خودش چندین کلون ساخته تا به تسخیر کردنش ادامه بده

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به abas

    دی 30, 1399

    درهر صورت چه دارکساید اصلی هم کلونش از تانوس قویترن لطفا تایید کنین

    پاسخ

    • abas در پاسخ به دکتر منهتن

     بهمن 1, 1399

     هیچ جوره قوی نیست
     تعصبی نظر نده

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به abas

      بهمن 1, 1399

      تمام کن این مسخره بازی رو
      اینقدر متعصب هستی که نمی خوای قبول کنی که تانوس از دارکساید ضعیف تره

      پاسخ

      • abas در پاسخ به Maker

       بهمن 3, 1399

       مسخره کردی مارو؟؟؟
       متعصب دستکش انقدر قویه که مقابل لوسیفرم میشه ایستادگی کرد
       پس دارکساید پیشه تانوس پشه ام نیست

       پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        بهمن 4, 1399

        دستکش در باقی دنیا ها کار نمی کنه

        پاسخ

        • abas در پاسخ به Maker

         بهمن 5, 1399

         فقط تو دیسی کار نمیکنه
         چرا جنگ فقط تو دیسی اتفاق بیوفته؟؟
         خب تو دنیای بیطرف اتفاق بیوفته که دستکش نابودشون میکنه

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 5, 1399

          دنیا بی طرف توی مارول هست ؟؟؟ نه توی مارول نیست پس دارکساید می‌تونه ببرش بعدشم دارکساید می‌تونه در هر. جایی تانوس رو تلپورت کنه

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           تو دیسی هست؟؟؟؟
           بعدشم دستکش کاراییاش کار میکنه فقط بشکن کار نمیکنه پس تانوس درجا تله پورت میکنه مارول بشکن و تمام

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           از کجا معلوم اول دارکساید تلپورت نکنه بعدشم سرعت دارم ساید بیشتر هست می‌تونه اینکار رو سریعتر انجام بده

           پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به abas

        بهمن 4, 1399

        مه تانوس جلو دارکساید پشه هم نیست تانوس با شش سنگ ثانیه ای جلو لوسیفر دوام نمیاره لطفا تایید کنین

        پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         بهمن 5, 1399

         دارکساید پیشه تانوس مولکولم نیست
         لوسیفرم که میتونه شکست بخره

         پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به دکتر منهتن

         بهمن 5, 1399

         نه این تانوسه که جلو دارکساید ملوکول هم نیست لوسیفر با یه اشاره تانوس رو با شش سنگ نابود میکنه لطفا تایید کنی

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          بهمن 6, 1399

          کامنتای وحشتناک نده لطفا
          انگار داری والای همگانو با ناتاشا مقایسه میکنی

          لوسیفرم هیچ کاری نمیتونه بکنه
          تانوس با بشکن هیچی از لوسیفر نمیزاره

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 7, 1399

           لوسیفر با فوت تانوس با شش سنگو میزنه تانوس هم خیلی از دارکساید ضعیفتره

           پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به abas

      بهمن 1, 1399

      چرا همه جوره تانوس ضعیفتر از دارکسایده

      پاسخ

      • abas در پاسخ به دکتر منهتن

       بهمن 3, 1399

       هیچ جوره قوی نیست
       تانوس قوی تره

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به abas

        بهمن 4, 1399

        تانوس هیچجوره از دارکساید قویتر نیست و دارکساید قطعا قویتره

        پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         بهمن 5, 1399

         دارکساید اراده کنه به تانوس بگه عمو
         پیشه تانوس مولکولم نیست

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          بهمن 5, 1399

          نه تانوس خودشو بکشه به دارکساید نزدیکم نمیتونه بشه پیش دارککساید تانوس هیچه لطفا تایید کنین

          پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           دارکساید پیشه تانوس
           معجون العفرارم نیست
           دارکساید اراده کنه زیر بقل تانوسو بزنه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 7, 1399

           نه تانوس زیربقل دارکساید هم نیست هیچ عددی نیست سرور متعصب تویی کاپیتان اتم در قلمرو کوانتم قادر مطلقه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 7, 1399

           ولش کن اصلا معلوم نیست چی زده اصلا قدرت طرف رو نمیدونه بحث هم می‌کنه

           پاسخ

 31. M

  دی 25, 1399

  تانوس اگه خیلی زور بزنه در بهترین حالت یکی از ژنرال های دارکساید حساب میشع

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به M

   دی 26, 1399

   نه دیگه اینقدر هم ضعیف نیست که در حد استپن ولف باشه

   پاسخ

  • abas در پاسخ به M

   دی 26, 1399

   وات؟؟؟؟
   فرماندهان دارکساید حتی نمیتونن به ماو(فرمانده تانوس)دست بزنن دیگه خوده تانوس سهله
   حتی از مگنیتو قوی تره چرا؟؟؟چون این هر اشیاعی رو میتونه کنترل کنه
   میتونه با همون اشیاء سلاح درست کنه
   پس فرماندهان دارکساید به نظرت میتونن جلوی این دووم بیارن؟؟
   چون در عرض یه ثانیه خودشونو تبدیل به سلاح میکنه
   از نظر فرماندهان فرماندهان تانوس برتره
   ماو راحت کل فرماندهان دارکسایدو نابود میکنه علاوه بر ماو یه فرمانده داره که مثل هالکه یه فرمانده داره به راحتی ویژنو شکست میده یه فرمانده ام داره که با اسکارلت ویچ برابری میکنه ولی ماو از همشون قدرت مند تره
   بعد میگی تانوس خیلی زور بزنه فرمانده دارکساید میشه؟؟،
   داداش خواب دیدی خیر باشه
   تانوس با بشکن خوده دارکساید و کل ارتششو نابود میکنه
   حالا بشکنم نزنه خیلی دلیل داره که تانوس به راحتی نابودشون میکنه

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به abas

    دی 26, 1399

    تانوس ابدا از پس دارکساید چه با دستکش چه بی دستکش قویتر نیست دارکساید تسلیحاتی داره که از دستکش بینهایت قویتره و ارتش تانوس جلوی ارتش دارکساید یک ثانیه هم دوام نمیاره لطفا تایید کنین

    پاسخ

    • abas در پاسخ به دکتر منهتن

     دی 27, 1399

     تسلیحاتو وللش
     قدرتو فداش
     دستکش قدرتمند تر از هر تسلیحات تو دنیای کامیک بجز قلب عالمه
     ارتش دارکساید از ارتش تانوس خیلی ضعیف تره
     برو تو سایت ویجیاتو ببین
     نوشته ارتش تانوس باهوش تر پیشرفته تر و قوی تره
     برعکس ارتش دارکساید کمتر از ثانیه نابود میشه
     چرا؟؟
     چون یه فرماندش از مگنیتو قوی تره
     یه فرماندش از هالک قوی تره یه فرماندش از ویژن قوی تره یه فرماندش از اسکارلت ویچ قوی تره
     خب چجوری میتونن دووم بیارن جلوی ارتش تانوس؟؟؟؟
     تانوس با دستکش خیلی قدرتمند تر از دارکساید(نه از قدرت بدنی)
     واسه جواباتم دلیل بیار

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به abas

      دی 27, 1399

      گفتم اونا باهم قطعا تانوس با شش سنگو میزنن در دنیای مارول شاید دومین سلاح قدرتمند باشه اما در دیسی سلاح هایی مثل دستکش کشنده هست و یا مادرباکس ها که باهاش برابرن چییی!!! ارتش تانوی خیلی لطف کنه یک دقیقه جلو ارتش دارکساید دوام بیاره ارتش دارکساید پیشرفته تره خیر اشتباه میکنی تانوس از هیچ لحاظی از دارکساید بهتر نیست لطفا تایید کنین در ضمن ویجایتو منبع معتبری نیست

      پاسخ

      • abas در پاسخ به دکتر منهتن

       دی 29, 1399

       کل سلاح دیسیم جمع بشن بازم قابل مقایسه با دستکش نیستن
       تو کامیک رتبه۲ رو داره نه مارول
       البته تو مارولم ۲عه
       اره بابا
       تو یه سایت بگو که ارتش تانوسعه برتر از ارتش تانوس دونسته؟؟
       ولی ویجیاتو که تو میگی معتبر نیست یکی از معتبر ترین سایت ایرانه یکم تحقیق کن
       اینو گفته که ارتش تانوس بهتر از ارتش دارکسایده
       الان یه دلیل برات بیارم که ارتش دارکساید اصلا هوشی ندارن و دارکساید نابود میشه
       دارکساید اگه بیاد مارول و بدونه که اونجا کارش تمومه و تله پورت بکنه دیسی ارتش دارکساید سریع به خوده دارکساید حمله میکنن و دارکساید نابود میشه و تانوس فقط نگاه میکنه
       ولی ارتش تانوس اینجوری نیست
       و سفینه ها و ارتش تانوس پیشرفته تره
       از هر لحاظ بجز قدرت بدنی برتری داره

       پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به abas

        دی 29, 1399

        😐😐😐😑😐😑😐😐 یعنی دستکش از نیرو های فراتر از زمان و مکان قویتره؟🤦‍♂️🤦‍♂️

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به امیررضا

         دی 29, 1399

         با عباس و اسپایدی همچیز ممکن هست

         پاسخ

         • abas در پاسخ به Maker

          دی 30, 1399

          اره چون دیدم با تو ممکن شده منم امتحان کردم😐

          پاسخ

        • abas در پاسخ به امیررضا

         دی 30, 1399

         خدایا با چه نوبایی بحث میکنیم
         اصلاcbrرو خوندی؟؟
         برو تو مقاله قوی ترین سلاح
         کامیک توcbrببین چی به چیه دنیا از چه قراره😐😐😐😐
         🙋‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

         پاسخ

         • امیررضا در پاسخ به abas

          دی 30, 1399

          تو که انقدر ادعا داری نمی دونی وقتی منبعت sbr هست باید توی افق مهو بشی. کل سلاح های مارول با هم حرف نیروهای فراتر از زمان و ماکان یا سورس نمی شن

          پاسخ

          • abas در پاسخ به امیررضا

           بهمن 1, 1399

           تو که حتی بلد نیستیcbrبنویسی
           و منبعت سایتای ایرانیه باید بری۲۰کیلومتری زمین
           الکی دستکش دوم کامیک نشده یعنی نیروی فراتر از زمان به کتف دستکشم نیست.خواهشاcbrاون مقاله رو بخون نیروی فراتر تو رتبه۴مه
           پس بشین سره جات

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 1, 1399

           نیروی فراتر از زمان و مکان راحت شش سنگ که هیچ قلب عالم هم راحت میزنه لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 3, 1399

           من که ازcbrمیگم
           تو که حتی منبعم نداری پس نظر نده

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 5, 1399

           جناب تو نظر نده آدم باید به عقلش رجوع کنه و معلومه که نیروی کیهانی فراتر از زمان و مکان راحت تر از راحت شش سنگو میزنه و در دو سایت مادرباکس ها با شش سنگ برابر اعلام شدن حرف الکی نزن لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 1, 1399

           جناب در مارول بله اما در دیسی اینا خیلییی ازش قویترن
           پرایمال مانیتور (خیلییییییییییییییییییییی از شش سنگ قویتره) خالق پرزنسو با شش سنگ مقایسه میکنی خود پرزنس با فوت تانوس با شش سنگو میزنه خالقش که با پلک زدن نابود میکنه تانوسو
           کازمیک آرمر سوپرمن (خیلی از شش سنگ قویتره)
           شمشیرمیکائیل (خیلی قویتر از شش سنگه)
           سورس (خیلییی قویتر از شش سنگه)
           مادرباکس ها و دستکش کشنده (کامل با شش سنگ برابره کامل)
           سی بی آر بهترین سایت دنیاست ؟؟؟!!! سایتی که بگه ثور از آکوامن شکست میخوره اصلا سایت معتبری نیست چرت و پرت هم توش خیلی زیاده و مقالاتش تناقص دارن باهم پس لطف بفرما شما بشین سر جات لطفا تایید کنین راستی همین سی بی آر که بهش میگی معتبر (که اصلا هم معتبر نیست) تانوس و گالاکتوس رو جلو دارکساید بازنده دونسته بنده هم به شخصه این مقالاتش رو قبول دارم ولی کلا منبع معتبری نیست و حرفش ملاک نیست بعدم دریک مقاله گفته دکترمنهتن گالاکتوس رو میزنه ،در یک مقاله دیگه هم گفته تانوس با شش سنگ از منهتن ضعیفتره این مقالاتش درست بودن ولی بنده کلا این سایتو قبول ندارم ملاک اصلی کمیکه و قدرتای منهتن و دارکساید خیلی از تانوس و گالاکتوس بیشتره لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 3, 1399

           الکی واس خودت داستان ننویس
           من تو هیچ مقاله ای ندیدم دارکسایدو از تانوس و گالاکتوس قوی بدونه
           در ضمن یدونه کلا مقاله هست در راجب به منهتن و تانوس اونم اسم مقاله
           تانوس علیه منهتنه
           که نوشته منهتن شانسی در مقابل تانوس نداره
           و کسایی که این مقاله رو قبول کردن۶۹درصد
           کسایی که قبول نداشتن۳۱درصد بود
           پس بشین سرجات هی نگو منهتن قوی تره
           یدونم مقاله در راجب به دارکسایدو تانوسه که تانوسو بیشرفا بدون دستکش مقایسه کردن
           که ۷۲به۲۸بود (دقت کن که بدون دستکش بود)
           بعدشم برو سرچ کن cbrچه سایتی است
           میفهمی که بهترین سایت دنیا راجب به انیمیشن فیلم سریال کامیکس و اخباره
           پس وقتی اطلاعات نداری نظر نده
           اون اکوامن علیه تورم
           ۳۵به۶۵این مقایسه رو قبول داشتن یعنی ۶۵درصد مردم قبول نداشتن تو باید نظرات مردمو ببینی
           و اینم بگم که cbrهیچ مقاله ای راجب به مقایسه منهتن و گالاکتوس ننوشته از خودت در نیار
           یدونه فقط گالاکتوس با دارکساید(اصلی)بود که۴۹به۵۱ بود یعنی۵۱ورصد قبول داشتن
           ولی تو مقاله معرفی شخصیت گالاکتوس جهنمی ببین
           نوشته در این نسخه به راحتی تانوس و دارکساید نابود میشن
           دارکساید اصلیم از منهتن قوی تره پس یعنی منهتن پرچ گالاکتوس جهنمیم نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 4, 1399

           منهتن قطعا گالاکتوس جهنمی رو میزنه تو بشین سر جات منهتن قطعا قویتره سی بی آر هم ابدا سایت معتبری نیست منهتن قطعا از تانوس و گالاکتوس جهنمی خیلی قویتره یک مقاله دیگه هم درباره کسانی که از تانوس با شش سنگ قویترن هست تو بشین سرجات که تانوسو از عالم و آدم قویتر هست منهتن قطعا تانوس با شش سنگو میزنه تو ندیدی مقاله ای که دارکساید از تانوس و گالاکتوس قویتر باشه ندیدی دلیل بر نبودش نیست منهتن قویتره همه هم میدونن جناب تو که هیچ به معنای واقعی هیچی از منهتن و دارکساید نمیدونی حق نظر نداری لطفا تایید کنین منهتن و دارکساید اصلی راحت گالاکتوس جهنمی رو پودر میکنن

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 5, 1399

           ببین تو یه سایتی که از نظر من معتبر نیست
           گفته گالاکتوس جهنمی اگه تو ذهنش با والای همگان بجنگه
           گالاکتوس جهنمی راحت شکستش میده
           دیگه فیزیکی سهله
           پس منهتن که اصلا قدرت نداره که تو ذهنش با کسی بجنگه سهله
           گالاکتوس جهنمی میتونه به ذهن منهتن متصل بشه و نابودش کنه کلا مغزشو چون نمیتونه وارد شدن گالاکتوس جهنمیو تو مغزش تحمل کنه
           دارکسایدم(اصلی)که با امگاش تله پورتش و..
           نمیتونه کاری کنه حتی ضد زندگی
           چون ذهن گالاکتوس جهنمی فراتر از قدرت فراتر از مکانه
           ولی حیف مارول بیشتر از ۲بار نشونش نداده
           چون مارول به طور کلی نابود میشد
           ولی برو توcbrبخون که کیه و چه قدرت هایی داره
           در حال حاضر هیچ شخصیتی حتی نمیتونه ذهنی با گالاکتوس جهنمی درگیر بشه حتی والای همگان و رایتر
           فقط این یک در میلیون قدرت گالاکتوس جهنمیو گفتم
           گالاکتوس جهنمی با ذهنش مارول و دیسیو نابود میکنه
           کسایی که میتونن با گالاکتوس جهنمی ذهنی درگیر بشن
           ۱ رایتر
           ۲ پروتژ(چون به خودش تبدیل میشه ولی خیلی ضعیف تر)
           ۳ وان اباو ال(شکست خورده)
           ۴ تانوس(با سنگ ذهن)
           ۵ دارکساید(با ضد زندگی)
           کسایی که نمیتونن و قدرت درگیری ندارن
           ۱ پرزنس
           ۲ لوسیفر
           ۳ منهتن
           ۴ دادگاه زندگی
           ۵ بیاندرزها
           ۶بیاندر
           ۷ سلسیال(والای همگان)
           ۸ دووم
           اینا هم قدرت درگیری دهنو ندارن
           هم نمیتونن تحمل کنن
           چون به قدرت زیادی نیاز داره

           دلیل اینکه قدرتمندترین شخصیت کامیک معرفی نشد
           حضور کمش تو کامیکه
           حتی کمتر از والای همگان دیده شده
           پس بشین سرجات
           گالاکتوس جهنمی با ذهن رایتر مایتر براش حکم ایرون منو داره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 5, 1399

           بشین سر جات دارکساید اصلی گالاکتوس جهنمی رو با اشاره نابود میکنه منهتن هم همینطور پرزنس با نگاه گالاکتوس جهنمی رو میزنه نابود میکنه رایتر با پاک کن کل مارول رو نابود میکنه بیاندر هاهم با فوت شکستش میدن گالاکتوس جهنمی منهتن قطعا راحت گالاکتوس جهنمی رو میزنه خیلی راحت لوسیفر با اشاره اون گالاکتوس جهنمیت رو نابود میکنه به جای تعصب یک حرف منطقی بزن لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           بهمن 1, 1399

           د رایتر مانیتور با نوشتن کمیک تمام مارول به نابودی ابدی میبرد.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به batman

           بهمن 5, 1399

           برای گالاکتوس جهنمی مولکولم نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 5, 1399

           گالاکتوس جهنمی برای منهتن هم اتمی بیش نیست رایتر با پاک کن پاک میکنه اون گالاکتوس جهنمیتو خیلییی متعصبی که گالاکتوس جهنمی رو تجسم نویسنده مقایسه میکنی پرزنس هم با فوت گالاکتوس جهنمی ر میزنه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           بابا گالاکتوس جهنمی
           با فکر نابودش میکنه
           رایترم همین طور
           متعصب این فراتر از تجسمه
           پرزنسم کاری نمیتونه بکنه
           انرژیشو ازاد کنه دیسی هیچی میشه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           این گالاکتوس جهنمی توی کدوم کمیک بوده

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           کلا تو یکی دوتا کامیک بوده کمتر از والای همگان
           ناگهانی به یه دنیای جهنمین رفت و با شیطان مارول برخورد میکنه
           بعد شیطان مارول بهش درخواست فرماندهی میکنه گالاکتوسم قبول میکنه شیطانم قدرت گالاکتوسو زیاد میکنه(گالاکتوس جهنمی)
           بعد تو این نسخه وقتی هرکسیو میکشه اون نیروشو میتونه جذب کنه یعنی قدرتاشو میتونه بگیره تا موقعی که به گالاکتوس جهنمیه کنونی تبدیل میشه فراتر از خدا و نیروی فراتر از مکان
           سی بی ار مقاله نسخه های گالاکتوس

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 20, 1399

           حالا یادم اومد تو اون نسخه ای رو میگی که تونست با زحمت یدونه یونیورس نابود کنه کجای کمیکش والای همگان باهاش جنگید توی اون کمیک بعد از اینکه بلک بولت و گلادیاتور رو جذب می‌کنه دکتر استرنج بهش حمله می کنه و در اثر برخورد اون سلاح و گالاکتوس کل یونیورس از بین می‌ره
           شما ببین توی اون کمیک که شماره ۱۵ دکتر استرنج ۲۰۱۸ هست گالاکتوس
           مفسیتو کابوس دورمامو بلک بلت هالک موج سوار نقره ای
           ساتانیش و تمام قهرمان ها رو داشت نابود میکرد که دکتر استرنج کشتش و در. اثر برخورد این دو یونیورس ۶۱۶ نابود شد بعدش دکتر استرنج زمان رو برگردوند و همچین درست شد
           تهش ابدیت ازش ترسیده والای همگان رو از کجات درآوردی آخه

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به abas

           بهمن 5, 1399

           کی داره به کی میگه؟؟ همونی که از هر پنج کلمش چهار تاش اشتباهه.داداش تو باید بری تو باقالی ها که نمیدونی مانیتور ذهن چیه اخه نوب. من بشینم تو باید بری زیر زمین. همون cbr که اکوامن رو قویتر از ثور میدونه تو برو یکم اطلاعات جمع کن نوب

           پاسخ

       • امیررضا در پاسخ به abas

        دی 29, 1399

        فقط می خوام بدونم این رو از اسپایدی دیدی؟؟ چون اونجا گفته دستکش دومه

        پاسخ

        • abas در پاسخ به امیررضا

         دی 30, 1399

         cbrرو خوندی؟😐
         برو تو مقاله قوی ترین سلاح کامیک😐
         اسپایدی کیه دیگه
         من سایت ایرانی نمیبینم

         پاسخ

         • M در پاسخ به abas

          دی 30, 1399

          کسی که منبعش Cbr باشه باید تو افق محض شه ، بین خارجیا cbr جز یه سایت سلیقه ایه بیخود نیس

          پاسخ

          • abas در پاسخ به M

           بهمن 1, 1399

           کسی که منبعش سایتای ایرانیه باید بره۲۰کیلومتریه زمین
           به خاطر همینهcbrبهترین سایت دنیاست

           پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          دی 30, 1399

          همون cbr گفته اکوامن از ثور شکست میخوره نشون داده چه سایتی هست

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 3, 1399

           اونم بیشتر مردم قبول ندارن به درصد ارای مردم نگاه کن

           پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به امیررضا

         دی 30, 1399

         ببینید علتش فقط اسپایدی نیست علتش تعصب بینهایت این کاربر بر روی شخصیت تانوسه وگرنه همه میدونن ارتش تانوس از دارکساید خیلی ضعیفتره و دستکش رتبه دوم رو تو کمیک نداره لطفا تایید کنین

         پاسخ

         • امیررضا در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 30, 1399

          واقعا.

          پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          بهمن 3, 1399

          که یکیشم تویی

          و تانوس قویتره و دستکش تو کامیک رتبه۲رو داره

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 4, 1399

           کجا دومین موجود قدرتمند کمیک هست
           والای همگان و پروتز در سطح خدا رتبه ۲ و ۴ رو دارند
           تانوس با دستکش ریگلاتور رتبه ۱ رو داره
           بیاندرز ماقبل ریتیکان هم رتبه ۳ رو داره
           تانوس با قلب عالم هم رتبه ۶ رو داره
           بعدش فالکرام رتبه ۵ هست
           بعدش رون کینگ ثور هست
           پروردگار دووم و پایین تر از همه
           بیاندرز ما بعد رتیکان
           استار برند
           دادگاه زندگی
           ابدیت
           مرگ
           تانوس با دستکش بینهایت

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 5, 1399

           سلاح رو میگم
           بعدشم برو ویکی پدیا و سایتای دیگه رو ببین رتبه بندیای شخصیتارو
           ۱ والای همگان
           ۲ دادگاه
           ۳ پروتژ
           ۴ فالکرام
           ۵ تانوس
           ۶رون کینگ تور
           ۷ ابدیت
           ۸نمیسیس
           ۹ مرک
           ۱۰ گالاکتوس(نسخه جهنمیش رتبه یکه ولی این معمولیشه)

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 5, 1399

           چی داری میگی این گالاکتوس بدبخت رو ثور ۳ بار زده دکتر استرنج هم یکبار دیگه زده اصلا در حدی نیست که جایگاه ۱۰ رو داشته باشه
           بعدشم از کی تا حالا ویکی پدیا منبع معتبر شده
           من ۱۵ تا شخصیت میتونم بگم که این گالاکتوس بدبخت و تانوس بدبخت تر رو بخورن این تانوست از پلنگ سیاه شکست خورد اونم با فرقه ی سیاه 😂😂
           بزرگترین کار هایی که گالاکتوس در حالت عادی کرده زدن مفسیتو و شیطان حقیقی مارول و ۴ سلستیال بوده و دورمامور و فونیکس در اوج بوده

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           چییی؟؟؟؟
           کلا یه بار زده اونم تو نسخه رون کینگ
           که گالاکتوس نه با پلات بود نه انرژی کامل داشت

           اگه به زدن شخصیتا بود والای همگان نباید از همه بالاتر باشه
           چون گالاکتوس جهنمی ذهنی شکستش داده
           کلا ربطی نداره
           بعدشم این رتبه بندیو من که نکردم برو به ادمینای اونجا بگو

           تانوسو بخورن؟؟
           هر چیزی دوران داره
           پلنگ سیاه تو کدوم کامیک تانوسو با فرقه سیاهوشکست داده؟؟؟
           ماو همشونو میخورد😐
           تانوسم با بشکن
           فقط اسم کامیک چیه؟؟
           که پلنگ سیاه تانوسو شکست داده

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           توی گوگل بزنی میاره فکر کنم توی یکی از کمیک های اونجرز بود سالش رو نمی دونم ولی جاناتان هیکمن نویسندش بود
           توی کمیک ثور ۲۰۲۰ گالاکتوس از بلک وینتر شکست میخوره می‌ره از ثور کمیک بگیره که سیلور سرفر میگه گالاکتوس برای اینکه به بالاترین حد خودش برسه به خوردن ۵ سیاره نیاز داره به غیر از اون هر چیز دیگه ای بخوره اون انرژی قدرتمند رو بدست نمیاره خلاصه ثور میبرتش که همه رو بخوره
           همه رو هم خورد که بلک وینتر رسید ثور و گالاکتوس با بلک وینتر جنگیدند بعدش ثور می‌فهمه گالاکتوس دروغ گفته و گالاکتوس رو می‌کشه بعدش با یک ضربه خود بلک وینتر رو هم می‌کشه
           که همین بلک وینتر بسیار قدرتمند هست در حد ابدیت و فراموشی
           شما هم بگو توی کدوم کمیک گالاکتوس پلات داشته نه دقیقا بگو کجا داشته
           اصلا توی ویژگی ها و قدرت هاش نیست
           توی سه تا سایت چک کردم هیچ جا نداشته
           خدانگهدار

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           خب داستان هایی که گفتی هیچ
           ولی تو کامیک دستکش بینهایت تانوس وقتی گالاکتوسو دید که داره سیارات رو میخوره تانوس میره پیشش و بعد گالاکتوس وقتی تانوسو دید میخواست بهش حمله کنه تله پودت شد پشتش بعد یه صربه ای بهش زد که زرش تقریبا شکست
           بعد وقتی گالاکتوس دید موجود قدرتمندیه از پلات استفاده کرد ولی بازم نتونست کاری به تانوس بکنه بعد تانوس کشتتش
           خب پلاتو که تو قدرتاش نمینویسن
           مثلا پرزنس و لوسیفرو من سرچ کردم چیزی به نام پلات تو قدرتاشون ندیدم

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 7, 1399

           چی میگی گالاکتوس در حالت پرایم و اوجش بود که ثور زدش

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 4, 1399

           خیر تویی و دستکش جلوی اونایی که گفتم قویتره هیچی نیست تانوس هم هیچی نیست دارکساید قطعا قویتره دستکش تو مارول رتبه دو رو داره اما در دیسی یه هفت هشتایی هست که ازش قویتره و یکی که باهاش برابره

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 5, 1399

           لطف کن نظرات ترسناک نده
           تو کل سایتا گفتن دستکش رتبه۲ تو کامیکو داره
           ولی تو از خودت میگی من از سایتا
           دارکساید پرچای تانوسم نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 5, 1399

           تو که به عیر اون cbrبه دردنخور مقاله ای نداری حرف نزن تانوس پرچای دارکسایدم نیست سورس هم راحت شش سنگو میزنه مرایمال مانیتور خالق پرزنسه با نگاه شش سنگو نابود میکنه لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           واسه تو که بدرد نخور تره سایتای ایرانیه چرتو پرت

           دارکساید شاهکار کنه بگه عمو
           سورسم که کلا تو باغ نیست
           پرایمال مانیتور هم همین طور

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           هرچی باشه از cbr بهتره تعصب تو انقدر بالاست که نمیتونی حقیقتو قبول کنی ایندو قطعا از شش سنگ قویترن دارکساید هم تانوسو میزنه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           چی؟؟سایتای ایرانی بهتر بود چرا بهترین سایتای دنیا معرفی نکردن؟؟؟
           cbr تو دنیا اوله یکم برو بزن ببین چه سایتیه تحقیق کن
           پرایمال مانیتور تو باغ نیست به منظور اهمیته
           ولی سورس نه قویتر نیست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           منبع من هرچی باشه از سی بی ار بهتره و ایندواز شش سنگ قویترن

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           همون مونده بگیcbrمنبع نیست😐
           فقط پرایمال قویتره
           سورس نه قویتر نیست

           پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به abas

        دی 29, 1399

        بروبابا ارتش تانوس لطف کنه یک ثانیه جلو دارکساید دوام بیاره درکل دارکساید همواره و در همه چیز برتره منم دیگه جواب حرفای بینهایت تعصبیت رو نمیدم چون حقیقت واضحه و دارکساید درهمه چیز از تانوس برتره لطفا تایید کنین

        پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         دی 30, 1399

         ارتش دارکسایدو لطف کنه
         ناخنای ارتش تانوسو بزنن
         و دارکساید فقط از نظر قدرت بدنی از تانوس برتره بقیش دادکساید مقابل تانوس سسه

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          دی 30, 1399

          نه دارکساید در همه چی بهتره و ارتش تانوس جلو دارکساید پشه هم نیست لطفا تایید کنین

          پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 3, 1399

           وات؟؟؟
           ارتش دارکسایدو خودش فوقش بتونن به ارتش تانوسو خودش بگن عمو

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 4, 1399

           ارتش دارکساید پادشاه آپوکالیپس از تانوس مجرم خیلی قویتر هست
           خود فرماندهان دارکساید بسیار قدرتمند هستند و به تنهایی کل سپاه تانوس رو از بین می برند در یکی از کمیک های مربوط به نیو گادز کالیباک یک سیاره رو نابود کرده

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 5, 1399

           تو کامیک دستکش بینهایت
           تانوس برای اینکه جلوی مدگ قدرت نمایی کنه اول نصف جهانو نابود کرد
           بعدش به ماو گفت حداکثر قدرتتو به ما نشون بده

           ماو یه کهکشانو جابه جا کرد و اورد جلوی تانوس و مرگ
           بعد تانوس گفت اینم از دست اورد من تو تمام نابودیه کهکشان هام
           بعد مرگ متقاعد شد

           بعد حرف از کالیبافی میزنی که مگینتو نابودش میکنه؟؟
           بعد میگی یه سیاره نابود کرده؟؟
           کلا خنده داره
           دیگه ارتش دارکسایدو فرماندهانش سهله
           با یه اشاره میندازه تو کهکشانای دیگه یا خورشیدو پرتاب میکنه سمتشون
           تا هم دارکساید حداکثر اسیبو ببینه و ارتششم به
           طور کلی نابود بشه
           یکم در مورد ماوم تحقیق کن از هیچی خبر نداری

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 5, 1399

           ارتش تانوس ثانیه ای جلو دارکساید دوام نمیاره تهیچی از دیسی نمیدونی بحث باتو اشتباهه که گالاکتوس جهنمی رو از رایتر قویتر میدونی ماو جلو استپن ولف عددی نیست منهتنن و دارکساید اصلی اراده کنن اون نسخه گالاکتوس پودر میشه یعنی متعصب تر از تو نیست ماو هم تا به خودش بجنبه استپن ولف هزار تکش کرده توهم برو درمورد دیسی یکم تحقیق کن لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           ماو برای کل ارتش دارکساید بسه

           بابام گالاکتوس جهنمی
           اون خدای خدای خدایانه
           یکم تحقیق کن
           از خدا راضی بدون تحقیق میای نظر میدی

           وات استپن وولف؟؟
           بابا ماو باید با دارکساید مقایسه بشه
           چون راحت یه کهکشانو میندازه سمتش

           گالاکتوس جهنمی فراتر از رایتر و والای همگانه
           گالاکتوس نعمولی۱۰تای اوله ماروله(به گفته ویکی پدیا)
           حالا جهنمیش باشه دیگه رایتر مایتر عددی نیست

           استپن وولف تا به تبرش دست بزنه ماو با استفاده از اتمش اسپن وولفو پستونک وولف میکنه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           نه استپن ولف برای کل ارتش تانوس بسه لوسیفر و منهتن راحت گالاکتوس جهنمی رو میزنن رایتر با پاککن پاکش میکنه استپن ولف کل ارتش تانوسو حریفه ماو هم هیچی نیست تانوس از دارکساید خیلی قدرتش کمتره لطفا تایید کنین رایتر تجسم نویسندس گالاکتوس جهنمی رو منهتنم راحت میزنه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           تعصبی نطر نده که یه دلیلی بیار چرا
           رایتر تجسمه ولی گالاکتوس تجسم مطلقه
           ذهنی والای همگانو شکست داده
           شیطان مارولو کشته
           دورمامورو کشته
           )البته تو نسخه معمولیش
           ولی شیطان مارول نه تو نسخه جهنمی کشته)شیطان مارولم تقریبا قادر مطلقه
           ببین گالاکتوس جهنمی چیه که اینو کشته والای همگانم ذهنی شکست داده
           بعد رایتر منهتن میکنی؟؟؟
           پرچکای گالاکتوس جهنمیم نیستن
           تانوس از نظر قدرت اره ولی شکستش میده
           استپن وولف توسط افراد ضعیف کشته شده بعد کل ارتش تانوسو حریفه؟؟؟
           ماو یه کهکشانو جابجا کرده بعد ادتش دارکسایدو خودش چی میخوان باشن جلو ماو؟؟

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 7, 1399

           میدونی دارکساید چیکار میکنه با پرتو های امگا ماو رو نابود میکنه برو کمیک بخون بفهمی چرا رایتر تجسمه چون دریک صحنه هم نشون داده شده داره همه رو با مداد رسم میکنه واقعا عجیبه که تو انقدر تعصبت زیاده دیگه هرچی دلت میخواد بگو منم جواب نمیدم تا وقتی یک مقدار منطقی تر کامنت بذاری کاربران محترم دیگه به شماهم همین پیشنهاد رو دارم

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 4, 1399

           نه ارتش تانوسه که هیچی نیست

           پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          دی 30, 1399

          نمیدونم چرا کامنت های من تایید نمیشه ولی گوش کن تانوس و
          ارتشش جلو دارکساید و ارتشش هیچ عددی نیست

          پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 3, 1399

           خب واسه دارکسایدو خودشم جلو تانوسو ارتشش شمارم نیست😐

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 4, 1399

           خود استپن ولف برای کل ارتشش بسه
           مگنیتو همه فلزات رو نمی تونه کنترل کنه اگه قدرتش رو داره چرا ایرونمن رو نابود نکرد ؟؟؟

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           چرا داره
           چون پتکو کنترل کرده

           ایرون منو نکشت چون ایرون منم قهرمانه
           و مگنیتو قهرمانارو نمیکشه
           ماو باشه دارکساید باید پرزنس بازی بکنه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           دارکساید تو سه حرکت ماو رو نابود میکنه البته از کسی که به دیسی میگه بی ارزش بیش از اینم توقع نمیره دیسی و مارول هرکدوم در زمینه هاییی برتری دارن

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           اره
           نظرم عوض شد
           دیسی به شخصیتاش قدرتای بیشتری داده و قوی هست
           ولی خدایی گالاکتوس جهنمی خیلی از رایتر قوی تره
           کسی که ذهنی خالق مارولو شکست بده
           راحت شیطان مارولو که اندازه شیطان عظیم قدرت داررو کشته
           پس دیگه چی میخوای؟؟چقدر باید قوی باشه اخه؟؟؟
           کی رو بکشه و شکست بده؟؟؟

           پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به abas

      دی 27, 1399

      اوه ماو حتی نمیتونه به فرماندهان دارکساید مثل کالیباک دست بزنه فرماندهان ،ارتش ،تسلیحات ،و قدرت و همه چی برتر از تانوسه یک جور میگی مگنیتو انگار سوپرمنه! دارکساید بعضی از فرماندهاش کل ارتش تانوسو حریفن ارتشش
      صدها برابر ارتش تانوسه و خیلیی قویتره و تانوس هم جلو دارکساید عددی نیست نیا یه مجرم تحت تعقیبو با امپراطور آپوکالیپس مقایسه کن که اسمش لرزه به اندام هرکی میندازه ،کسی که زئوسو کشته!! تانوس امکان نداره بتونه خیلی جلو زئوس دیسی دوام بیاره بی شش سنگ اما دارکساید بدون هیچی اینکار رو کرد تانوس از هیچی به دارکساید برتری نداره
      لطفا تایید کنین

      پاسخ

      • abas در پاسخ به دکتر منهتن

       دی 29, 1399

       چی داری میگی
       ماو از مگینتو قوی تره
       مگینتو هر چیز فلزیو میتونه کنترل کنه
       یعنی چی
       یعنی کل ارتش و فرمانده و خود دارکساید لباس فلزی پوشیدن و مگنیتو میتونه با استفاده از لباسشون تبدیل به گوتی کنسروشون میکنه
       درحالی که ماو به همه چی میتونه کنترل داشته باشه
       پس با استفاده از مولکول و اتم دارکساید و فرماندهان دارکساید نابودشون میکنه به نظرم نیازی به تانوسم نیست یه تنه تمام دارو نداره دارکسایدو نابود میکنه
       حتی از سوپرمنم قدرتمند تره
       درجا کریپتوناتو میاره و سوپرمنو نابود میکنه
       ارتش تانوس در هر لحاظ بهتره
       تو بگو من دلیل بیارم که چرا
       ولی تو هیچ دلیلی نداری

       مجرم تحت تعقیبی که بعضی از سیاره هارو نصفشو نابود کرده
       تا به جنگی داشته باشه چون تانوس عاشق جنگه علاوه بر این میلیاردها کهکشانو نابود کرده که دارکساید تو نابود کردنه سیارات تو میلیون مونده
       زعوس؟؟؟
       تانوس گالاکتوسو نابود کرده که بدون پلات با زعوس برابره با پلات قوی تره که تانوس با وجود پلاتش نابودش کرد
       ببینم دارکساید نیتونه گالاکتوسو با پلاتش حتی شکست بده
       در کل تانوس از هر لحاظ بهتره

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به abas

        دی 29, 1399

        خوب تعصب بینهایتت رو نشون دادی ماو خیلی لطف کنه 5 ثانیه جلو دارکساید دوام بیاره! چی شد ماو از دارکساید قویتر ماو کالیباک روهم ابدا نمیتونه بزنه دارکساید هم راحت تانوسو میزنه لطفا تایید کنین

        پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به abas

        دی 30, 1399

        جناب دارکساید با دست خالی و در نسخه جوانیش شکستش داد اونهم نه خیلی سخت بعد تانوس با شش سنگ گالاکتوسو شکست داد دارکساید کلون هم با اون تسلیحات مثل مادرباکس ها و دستکش کشنده میتونه ارتش تانوس و فرماندهانش و سفینه هاش هیچی جلو دارکساید و ارتشش و فرماندهانش نیستن دارکساید اصلی قطعا از گالاکتوس و تانوس با شش سنگ قویتره با اختلاف بعدم گالاکتوس پلات نداره ابدا نداره پلات روفقط امثال لوسیفر و پرزنس دارن گالاکتوس جهنمی هم جلو منهتن و دارکساید اصلی هیچی نیست و در ضمن دارکساید کلون هم تسلیحاتی مثل مادرباکس ها و دستکش کشنده داره که ناموس با شش سنگو شکست میده تانوس یه مجرم تحت تعقیبه ولی دارکساید کسیه که هیچکی نمیتونه باهاش دربفته بعد زئوس راحت تانوس بی شش سنگو قطعا میزنه اگه از زئوس و ارتشش اطلاعات نداری مشکل خودته لطفا تایید کنین

        پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         بهمن 3, 1399

         وات د ف ا ک؟؟؟
         خب جوونی دارکساید کم کم چندین میلیون ساله درحالی که تانوس ۱۰۰سال بیشتر داره و گالاکتوسیو که ۲برابر زعوسرو کشت

         مادر باکس و دستکش کشندش بدرد لای جرز دیوار میخورن
         تو بگو۱۰تا ضد زندگی لازم کافی نیست
         که با سنگ قدرت راحت کل ارتش و ناوگان دادکساید نابود میشن

         تانوس خودش نمیخواد کل سیاره هایی که توش موجود هستو نابود کنه چون تانوس دنبال جنگه
         اون میلیاردها کهکشانو نابود کرده بعد از چندین موجود بترسه؟؟؟
         تانوس راحت ۷یا۸تا ستاره به سمت منهتن و دارکساید میندازه که کلا اتمی از هیچ کدوم نمیمونه
         تانوس بدون سنگو اره
         ولی با دستکش پشمم نیست

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 4, 1399

          چی میگی دارکساید سنش حدود ای ۱۰ میلیارد سال هست
          مادر باکس زیاد قدرتمند نیس رو قبول دارم ولی معادله ضد زندگی به اندازه سنگ های قدرت و ذهن قدرت داره
          دستکش کشنده هم به اندازه سنگ فضا هست
          در کل تانوس با دستکش از دارکساید کلون با وسایلش قویتر هست
          تانوس با ضربه های ثور غش کرد بعد بیاد ستاره بندازه
          بعدشم منهتن مولتیورس رو تغییر داده بعد تو حرف از ستاره میزنی ؟؟
          تانوس هیچ وقت میلیارد ها کهکشان رو نابود نکرده تکرار می‌کنم

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           وات؟؟؟
           ۱۰میلیارد؟؟
           کلا۱ میلیارد سالشه😐
           بعدش کاربر منهتن گفت جوونیش منم گفتم چندین میلیون سالش بوده تو جوونیش اشتباه متوجه شدی

           ضد زندگی به اندازه۲یا۳سنگ قدرت داره
           و دستکش کشنده هم۱سنگ
           ولی دیگه بیاد با دستکش برابر باشه
           غیر ممکن میشه

           تانوس با ضربه کدوم نسخه از تور بیهوش شد؟؟؟
           فونیکس بود نسخش
           پس هرکی باشه بیهوش میشه
           چجوره ماو یه کهکشانو جابجا کرده تانوس نمیتونه؟؟
           نمیگما ستاره هم ۱۰تا کهکشانه ولی میتونه

           یدونه ستاره متوسط مساویه با ۱۰تا کهکشان دیگه بزرگش سهله
           منهتن میخواد چیکار کنه جلوی این ستاره ها؟؟؟

           بعدشم تو معرفیه تانوسو نگاه کن همون ویکی پدیا
           میبینی که نوشته نابودیه میلیاردها سیاره و کهکشان

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           توی کمیک فکر کنم شماره ۴۰ ثور ۱۹۹۸ که تانوس رو با منگوگ میزنه یک بار دیگه هم زده تانوس رو از اونور هم تانوس یکبار زدتش البته بی هوشش کرده

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           اره تو این کامیک نسخه فونیکس بود
           که با منگوک جنگ کرده بودد تانوس رفت بهش حمله کنه زدن همدیگرو بیهوش کردن
           کامیکه جالبیه

           پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         بهمن 3, 1399

         بعدشم گالاکتوس پلات داره
         وقتی از هیچی اطلاع نداری نطر نده تو برو تو معرفی شخصیتش ببین که پلاتم داره قویم هست
         گالاکتوس جهنمی حتی پرزنسو رایترم نابود میکنه اگه انرژیشو ازاد کنه منهتن و دارکساید دیگه بماند

         پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 4, 1399

          چی واسه خودت گالاکتوس اگه پلات داشت چرا زمستان سیاه رو نتونست بزنه اگه پلات داشت چرا از ثور شکست خورد
          کجا گفته اگرم داشته تا حالا ازش استفاده نکرده پس حساب نمیشه لی شک نکن که ندارن
          گالاکتوس جهنمی کی روزنه دقیقا
          شاهکارش چی بوده ؟؟
          زدن دورمامو و موجودات جادویی
          ثابت می‌کنه که گالاکتوس از رایتر قویتره ؟؟؟؟
          الان پرزنس و رایتر از والای همگان قویتر هستند یعنی داری میگی گالاکتوس قویترین موجود کمیک هست که در خود مارول ۲۰ شخصیت قدرتمند تر ازش داریم
          حداقل یک دلیل بیار اون اولا یک دلیل برای میاوردی الان همونم نمیاری
          اصلا قدرت تغییر واقعیت رو هم نداره در همون کمیک دکتر استرنج گالاکتوس پرایم رو زد
          یعنی قویترین موجود کمیک هست ؟؟؟

          پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           منم اولاش فکر میکردم نداشت
           ولی وقتی با تانوس جنگید و استفاده کرد فهمیدم که داره
           ولی به اندازه پرزنس نیست پلاتش
           شاهکارش کشتن شیطانه
           وقتی رفت به یه نا کجا اباد(جهنم)شیطان مارول گالاکتوسو دید و باهاش جنگید
           بعد گالاکتوس ازش شکست خورد
           شیطان مارولم بهش درخواست پیشگامیو داد مثل خودش
           بعد گالاکتوس قبول کرد
           شیطان بهش یه قدرتی داد
           و اسمه گالاکتوسو به گالاکتوس جهنمی تغیر داد
           بعد به مرور زمان با گرفتن انرژی قدرتای گالاکتوس جهنمی تقویت پیدا میکرد
           تا اینکه به قدرت فراتر از رایتر رسید بعد شیطان مارولو کشت
           من فقط این کامیکو دیدم و خلاصشو بهت کفتم
           ولی یه سایتیم میگفت که گالاکتوس با والای همگان ذهنی جنگ کرده و پیروز شده
           من این کامیکو ندیدم نمیتونم قاطعانه بهت بگم
           کلا یکی دوباره تو کامیکی که من دیدم بوده

           قدرتاش
           تله پاتی
           دورجنبی(خیلی قوی به طوری که با همین قدرت والای همگانو شکست داد)
           استقامت فرا انسانی و واکنش فرا انسانی
           ازادیه انرژی
           تقویت خودکار قدرت(یعنی وقتی انرژی میگیره یا یکیو میکشه نیرو و قدرت اون شخصو میتونه بگیره و قوی بشه)
           اینان قدرتاش
           البته به غیر از قادر مطلق و..
           خب گالاکتوس جهنمی با معمولی خیلی فرق داره
           اگه میتونن جهنمیو بزنن
           الان گالاکتوس جهنمی میتونه افرادی مثل مفسیتو،منهتن،دارکساید،تانوس،دادگاه،والای همگان و…رو بکشه و قدرتاشونو بگیره پس خدای خدای خدایان میشه

           از نظر من گالاکتوس جهنمی قویترین موجود کامیکه
           ۱ والای همگانو رایتر
           ۲ پرزنس
           ۳ لوسیفر و دادگاه
           ۴ میکاییل
           ۵ سلسیال(والای همگان)
           ۶ پروتژ
           ۷ فالکرام
           ۸ پایین تر از همگان
           ۹ فرشتگان(دیسی)
           ۱۰ تانوس و دارکساید
           من اینجوری میدونم لیستو
           و اشتباهاتیم داره احتمالا
           پروتژ اگه تو حالته خودش بمونه همین رتبست ولی اگه نباشه ۲و۳میشه
           چون میتونه به رایتر ولی ضعیف تر تبدیل بشه
           پرزنس ضعیف تر از والای همگانه ولی رایتر برابره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           گالاکتوس جهنمی پلات نداره پرزنس با والای همگان برابره و رایتر ازش قویتره منهتن راحت گالاکتوس جهنمی رو میزنه لوسیفر همم همینطور پرزنس با فوت نابودش میکنه رایتر با پاککن پاکش میکنه لوسیفر راحت میزنتش گالاکتوس جهنمی ف
           قطعا از دارکساید اصلی و قدرتش کمتره خیلی هم کمتره دارکساید از تانوس قویتره ماو هم جلو استپن ولف هیچی نیست

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           خب اگه راست بگی از والای همگان قویتر میشه ولی از رایتر و پریمال مانیتور قویتر نمیشه اونم اگه راست بگی
           آدرس کمیکش رو اگه داری بگو اگر هم نداری چون هیچ جا بهش اشاره نشده قبول نیست

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           از رایترم قوی تره
           چون به راحتی با ذهنش والای همگانو شکست داد
           اسم کامیکشم دنیای نمیدونم چیه
           ولی میخوای کامیکشو درست و کامل بدونی چیه
           توcbrمقاله نسخه های گالاکتوس بلعنده سیارات
           بزنی قشنگ هم تعریف شده کیه هم حضورشو تو کامیکو میزنه که تو کدوم کامیک بوده
           کلا تو یکی دوتا کامیک بوده
           از دنیا خبر ندارید چه شخصیتایی اونجا تجسم شده توسط نویسنده ها
           مثل
           اواتار(فراتر از اودین و هایفادر)
           و…..

           پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 4, 1399

          جوابتو در مورد دارکساید و تانوس دادم میتونی نگاه کنی

          پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          بهمن 4, 1399

          نه منهتن و دارکساید راحت گالاکتوس جهنمی رو میزنن گالاکتوس پلات نداره پلات مال پرزنسه مادرباکس هاهم با شش سنگ برابرن گالاکتوس و زئوس قدرتشون نزدیکه پرزنس با اشاره گالاکتوس جهنمی رو میزنه رایتر که با پاک کن پاکش میکنه منهتن و دارکساید گالاکتوس جهنمی روهم میزنن راحت قطعا بعدم دارکساید بدون مادرباکس ها زئوسو زد وقتی هیچی از دیسی نمیدونی حق نداری نظر بدی بشین سر جات این شش سنگه که به درد لای جرز دیوار نمیخورن اوندو با شش سنگ برابرن (مادرباکس ها و دستکش کشنده )اما تعصب بینهایتتتت نمیذاره قبول کنی مهم نیست هرجور دوست داری فکرکن تو اصلا نمیدونی مادرباکس چیه دارکساید اصلی هم قطعا هم تانوس با شش سنگ و هم اون گالاکتوس جهنمیت رو میزنه لطفا تایید کنین

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 4, 1399

           دوست عزیز شما هم زدی جاده خاکی مادر باکس ها به هیچ وجه به سنگ قدرت هم نزدیک نمیشن گالاکتوس هم شیطان اصلی مارول رو زده که زیوس به هیچ وجه بتونه بزنه
           اون وسایل هم شاید ته قدرتشون به اندازه ۳ تا سنگ بشه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

           بهمن 5, 1399

           ببینید مادرباکس ها با شش سنگ برابرن و در دو سایت گفتن برابرن و واقعا برابرن ببینید مادرباکس ها چون زياد نمایش داده نشدن شما اینطور فکر میکنین مادر باکس ها مقدار خیلیی کمی از شش سنگ ضعیفترن و با دستکش کشنده باهاش برابر میشن و یک چیز دیگه هم دارکساید کلون داره به نام سورس این انرژی خیلی از شش سنگ قویتره بله گالاکتوس و زئوس رو زیاده روی کردم اما شما خیلی زئوسو دست کم گرفتین زئوس میتونه به گالاکتوس صدمه بزنه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

           بهمن 5, 1399

           بله میدونم مادرباکس ها از شش سنگ ضعیفترن ولی اونا هم خیلییی قوین و خب ببینید دارکساید کلون سورس رو داره که یک انرژی قادر مطلقه سورس قطعا از شش سنگ قویتره و ببینید اون نسخه از تانوس که شش سنگو داره نسخه عادی نیست در نسخه عادی بعید میدونم شش سنگو داشته باشه اگرم داشته باشه دارکساید سورس رو داره که از شش سنگ قویتره و نظرتون درباره معادله ضد زندگی چیه ؟؟ضد زندگی قویتره یا شش سنگ ؟؟عباس تو جواب نده چون تعصبت معلومه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 5, 1399

           معادله ضد زندگی همون کارکرد سنگ قدرت و سنگ ذهن و سنگ روح رو داره یعنی با این کمی ضعیف تر از این سه سنگ هست ولی با ارفاق برابر با سه سنگ هست
           سورس هم شاید به اندازه قلب عالم و ۱.۵ برابر از دستکش قویتر باشه ولی دارکساید یک پنجمش رو در اختیار داره که با سنگ قدرت برابری می‌کنه واقعیت هم بر روی دارکساید کلون اثر ندارن اسپکتر یک بار سعی کرد بزنش ولی نتونست
           دستکش کشنده و مادر باکس ها هم ته قدرتشون نابود کردن کهکشان هست که اصلا حسابشون نمیشه کرد پس یک سنگ میمونه
           و کار دارکساید تمام هست

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           ضد زندگی فقط قدرت سنگ ذهنو داره
           سنگ قدرت قدرت مادرباکسها
           سنگ روح قدرت دستکش کشنده
           سنگ فضام قدرت سورس
           کل تجهیزات دارکساید معادله۳ ۴تا سنگه

           فقط تمام سورس با دستکش برابره
           تو قدرتاشونو مقایسه کن میبینی که برابره ولی سنگ در مقیاس بالاتره

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           دیدی هیچی نمیدونی
           اخه دارکساید تمام سورسو داره؟؟؟
           سنگا قوی ترن😐

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           سورس کلش از سنگ ها قویتر هست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           تو حرف از اطلاعات نزن سورس از شش سنگ قویتره دارکساید بیشترشو داره یکم منطقی باشی و بی تعصب نظر بدی مشکلی پیش نمیاد

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           کی گفته قوی تره؟؟؟پس تو سلاح های کامیک
           کدوم گوریه؟؟
           چرا اسمش نیست؟؟؟
           پس چون هیجا گفته نشده که قویه من حساب نمیکنم
           درحالی که دستکش دومه

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

           بهمن 5, 1399

           بله من زیاده روی کردم اما قبول دارین که میتونن یه حرکتایی جلو شش سنگ بزنن اما این کاربر با تعصب بینهایتش میگه مادرباکس ها به درد لای جرز دیوار نمیخورن بنده هم جوابش رو با تعصب دادم

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 5, 1399

           بله دواقع دارکساید با تمام تجهیزاتش هم اندازه ۲ سنگ بینهایت داره
           در مورد سورس که اون یک پنجمش رو داره یعنی یک پنجم بینهایت که با ۲ سنگ ابدیت برابر هست
           در واقع تانوس دو مزیت داره یکی سنگ روح و یکی سنگ زمان که هردو قدرتمند ترین سنگ ابدیت هستند البته روح قویتر هست و می‌تونه به راحتی کسی مثل دکتر فیت رو باهاش ناک اوت کرد
           در کل اگه دارکساید کلون باشه تانوس میزنتش ولی اگه اصلی باشه تانوس هیچ شانسی ندارن

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           ببینید خیلی دارین سورس رو دست کم میگیرین بیشتر سورس برای هایفادر و دارکسایده (البته این انرژی مال نیوگادزه و وقتی در خطر باشن هرکدوم مییتونن از بیشترش استفاده کنن!! اگه هایفادر ازش استفاده کنه تانوس با شش سنگو میزنه دارکساید کلون هم همینطور و فراموش نکنین که این جنگ خودشونه نه تسلیحاتشون تانوس هم باید بی شش سنگ بیاد اگه بیاد دارکساید هم از بیشتر سورس استفاده میکنه این انرژی قادرمطلقه و مقدار خیلی کمی از پرزنس ضعیفتره یعنی وقتی دارکساید میتونه از بیشترش استفاده کنه (هایفادر هم همینطور) تانوس با شش سنگو میتونه بزنه اگرم فقط اون مقدار سورس کافی نباشه دیگه با مادرباکس ها. و دستکش کشنده میتونه با تانوس با شش سنگو بزنه خواهشا مادرباکس هارو دست کم نگیرین و البته سورس رو فکرکنم هایفادر داره و انرژی های کیهانی دیگه که هایفادر اگه از اونا استفاده کنه تانوس با شش سنگو میزنه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           اصلیو کلون چه فرقی داره؟؟؟
           کلون یکم فقط یکم ضعیف تره
           و همین تجهیزاتم اصلی داره😐

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           اصلی اسپکتر رو در یکی از قویترین حالت هاش و فانتوم استرنجر رو شکست داده این دو تا قویترین جادوگرران کل کنیم هستند
           خود پرزنس تونسته شیطان عظیم رو بکشه و نابود کنه ولی دارکساید رو نتونسته بکشه شیطان عظیم وحشی چهارمین فرد قدرتمند دی سی هست که قدرتش از پایین تر از همه مارول بیشتر هست

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           یا خدااا کلون یکم ضعیفتره چقدر تو اطلاعاتت پایینه کلون یک صدم اصلی قدرت نداره سورس هم از شش سنگت قویتره هرچند اصلا واقعا دیسی رو نمیشناسی

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           درسته
           ولی خب دارکساید نمیتونه همزمان از اینا استفاده کنه
           ۱۰۰دست نداره که
           قدرتمندم باشه نمیتونه از همشون استفاده کنه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           تو متعصب مطلقی
           داداش گالااااااااااااااکتوس جهنمیییییی
           رایتر به پرچشم نیست
           گالاکتوس جهنمی ذهنی والای همگانو شکست داده
           فیزیکی سهله
           حالا رایتر دیگه با وان اباو ال برابره دیگه پشمه گالاکتوس جهنمیم نیست
           پرزنس دیگه واقعا باید بگه مامان جون
           رایتر بگه بابا جون
           تانوسم گالاکتوسو زد اونم با پلات که بدون پلات ۲برابر زعوسه با پلات۱۰برابره
           پس بشین سرجات
           دستکش کشنده و مادرباکس پشم نیست جلو تانوس و دستکش
           دارکساید عددی جلو تانوس نیست
           گالاکتوس جهنمیم که دیسی و مارولو نابود میکنه

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           گالاکتوس در اون حالت ضعیف شده بود همین که در سه مبارزه ای که داشتند یک بار تانوس زده یکبار هم گالاکتوس و یک بار هم مساوی شده
           گالاکتوس پلات ندارن هیچ جایی هم گفته نشده اگه داره آدرس مقاله رو بگو
           گالاکتوس جهنمی آدرس کمیکش رو بده
           در حالت پرایم از ثور شکست خورده

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           تو بشین سرجات
           دارکسایدا صلی با دو سه حرکت گالاکتوس جهنمی رو میزنه
           تانوس با شش سنگو دارکساید کلون با سورس قطعا شکست میده تانوس جلو دارکساید هیچی نیست منهتن هم راحت گالاکتوس جهنمی رو میزنه قطعا تانوس با شش سنگو میزنه تو که تعصبت ثابت شده که گالکتوس جهنمی که منهتن هم راحت میزنتش رو تا رایتر که تجسم نویسندس و با پاککن کل شخصیت های کمیکو نابود میکنه مقایسه میکنی تانوس هیچی نیست یکم از تعصبت کم کن وان ابو ال با پرزنس برابره هردو فوت کنن گالاکتوس جهنمی نابود میشه خیلیییی متعصبی خیلی انقدر که تا فردا صبح هم کمه خلاصه پرزنس با وان ابو آل برابره منهتن راحت گالاکتوس جهنمی رو میزنه پرزنس که بماند اگه یک ذره از رایتر شناخت داشتی همچین حرفی نمیزدی تانوس جلو دارکساید عددی نیست پرزنس با والای همگان برابره و پرایمال مانیتور و رایتر از همه در کمیک قویترن پس بشین سرجات زئوس نصف گالاکتوسه!! جناب ببین زئوس گالاکتوس رو زده بعدم گالاکتوس پلات نداره چرا نمیفهمی پلات مال پرزنس و دیسیه لطفا تایید کنین

           پاسخ

       • Maker در پاسخ به abas

        دی 30, 1399

        برو اون تانوست رو پرستش کن متعصب تانوس پرست
        دارکساید کلون آنتی مانیتوری که قدرت ۳ یونیورس رو داشت میزد که
        قاصدش رسید
        همین دارکساید کلون تونسته با یک پنجم قدرتش یک یونیورس رو نابود کنه
        ایستادگی دارکساید اونقدر هست که
        تونسته در برابر نیروی گرین لنترن های کل مالتیورس مقاومت کنه و زنده بمونه
        جلوی یک بمب که بخشی از دنیای دی سی رو نابود کرد زنده بمونه بدون هیچ خراشی
        زئوس دی سی و یک مانیتور رو نابود کرده
        اون کراس اور هم مزخرف بوده که دارکساید گالاکتوس رو نتونست بزنه
        تجربه دارکساید از تانوس خیلی خیلی بیشتر هست همینطور سرعت بیشتری هم داره
        استقامت تانوس هم که در برابر دارکساید هیچ هست
        سلاح های به مراتب قوی تری داره
        شاهکار های بسیار بزرگ تر و برتری رو نسبت به تانوس انجام داده
        تانوس کجا گفته میلیارد ها کهکشان رو نابود کرده ؟؟
        حداکثر تونسته چند تا کهکشان رو نابود کنه بعدشم
        اون میلیارد ها کهکشان در برابر نابود کردن یک یونیورس با یک پنجم قدرت هیچه
        قدرت بدنی دارکساید هم که از تانوس بیشتره
        ارتش آپوکالیپس هم از تانوس مجرم فراری قطعا بزرگتر هست
        هوش دارکساید هم که فرقی فکر نکنم با تانوس داشته باشه
        پس چه جوری تانوس می‌تونه دارکساید رو بزنه

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

         بهمن 1, 1399

         کاملا با شما موافقم کاملا درست میفرمایین

         پاسخ

        • abas در پاسخ به Maker

         بهمن 3, 1399

         تو ام برو دیسیتو بپرست
         متعصب الاضلاع دیسی پرست

         تانوسم گالاکتوسو با پلاتی که انتی مانیتور با وجود پلات گالاکتوس هیچی نیست رو نابود کرده

         تانوس اودینی که تو مقایسه اودین علیه زعوس(cbr)اودین قوی تره رو شکست داده
         گالاکتوسی که ۲برابره زعوس و مانیتوره رو کشت
         تانوس تو طول تمام جنگ هایی که کرده میلیون ها بمب خورده که هیچیش نشده انگار نه انگار

         استقامتم برابره تو همین سایتم گفته شده

         موفقیت تانوس بهتر بوده شاهکار های تانوس بهتر بوده
         که دارکساید مونده وسط کوچه

         تجربه اره ولی سرعت برای تانوس اهمیتی نداره
         چون سیلور سرفر که سرعتش از سرعت نورم بیشتررو شکست داده
         پس دارکساید بماند
         مطمعنا دارکساید از راه سرعت نمیتونه تانوسو شکست بده

         تانوس تو معرفیش گفته شده
         که میلیاردها کهکشانو نابود کرده
         بعدشم میلیاردها کهکشان فراتر از حتی مولتی ورسه
         یونیورس سهله
         پس اون شاهکار دارکساید که یونیورسو نابود کرد مقابل تانوس بی فایدست

         و اینم بگم که تانوس مجرم و فراری نیست
         تانوس نصف سیاراتی که موجود داره رو نگه میداره تا موقع تفریح بره بجنگه

         و تو سایت ویجیاتو گفته شده که ارتش تانوس باهوش تر و سفینه هاش بهتر و قوی تره
         این یعنی تانوس میتونه با استفاده از ارتش خودش خوده دارکسایدو نابود کنه
         بعدشم ماو که میتونه به هرچیزی کنترل داشته باشه از مولکول و لباس های فلزی ارتش دارکساید و خودش به راحتی نابود بشه

         و اینم بگم که هوش دارکساید هیچ وقت به تانوس نمیرسه
         چون هروقت حرف از هوش میشه تانوس صد در صد توش هست اما دارکساید نه
         و تانوس از نصف بیشتر که جنگ کرده به خاطر هوشش پیروز بوده درحالی که دارکساید هیچ هوشی نداره حداقل به تانوس نمیرسه و تمام جنگاش با استفاده از قدرتاش بوده
         پس تجربه دارکساید مقابل هوش تانوس فایده ای نداره

         تانوس میتونه اینجوری دارکسایدو نابود کنه
         حالا سنگارو وسط نکشیدم

         پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          بهمن 4, 1399

          دارکساید قطعا قویتره شما که قویترین عضو لیگ عدالت که میتونه حتی با گالاکتوس برابری کنه رو ضعیفتر از انتمن میدونی ؟؟؟ بعدم فکرکنم شما کاپیتان اتم رو با اتم اشتباه گرفتی کاپیتان اتم خیلیی راحت انتمن رو میزنه و خلاصه بگم لیگ عدالت قطعا از انتقام جویان قویتره قطعا دارکساید هم همه چیش از تانوس بالاتره و مادر باکس ها و دستکش کشنده با شش سنگ برابرن و دارکساید اصلی و منهتن از گالاکتوس جهنمی هم خیلی قویترن شما میتونی باور نکنی اما حقیقت تغییر نمیکنه بنده هم واقعا فکر میکردم شما مقداری منطق در کامنت هاتون به خرج میدید اما متوجه شدم همش دروغه تعصبه بنده دیگه جواب شمارو نمیدم چون حقیقت اونیه که من و همه کاربرا گفتیم

          پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           بهمن 6, 1399

           خیر ضعیف تره
           کاپیتان اتم
           حتی با انت منم تو سایتا مقایسه شده انت من پیروز میدان بوده
           یعنی شکست منهتن به کتف انت منم نبوده
           کاپیتان اتم با گالاکتوس برابری کنه؟؟
           گالهکتوس مثل اینکه قدرت تغیر ابعاد داره ها
           به اندازه کاپیتان اتم نمیتونه کوچیک بشه ولی باز میتونه شکستش بده
           اونم به خاطر کوچیک بودن میتونه وگرنه غیر ممکنه
           نه اشتباه نگرفتم انت من راحت شکستش میده

           منم خلاصه بگم لیگ عدالت ضعیف تره

           گالاکتوس جهنمیم اصلا به منهتن و دارکساید نگاه نمیکنه چون ارزششو نداره

           تو خودت متعصبی و هیچی نمیدونی به من میگی؟؟😂

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           ما هر چی میگیم شما یه چیز دیگه میگید
           آقا اون اتم هست که اما من می‌تونه شکست بده ما داریم کاپیتان اتم رو میگیم یک کاپیتان فرق دارند
           گالاکتوس قدرت تغییر ابعاد رو نداره در قویترین حالتش
           گالاکتوس از ثور شکست خورده کاپیتان اتم نیازی به کوچیکه شدن ندارن شما برن توی گوگل کاپیتان اتم چون شما اون. و با اتم اشتباه گرفتید
           گالاکتوس بالاترین کاری که کرده نابود کردن دو یا سه یونیورس توی جنگ با مفسیتو بوده
           آدرس اون کمیک که گالاکتوس والای همگان رو زده هم بده

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 6, 1399

           نه منهتن بدون اینکه گالاکتوس جهنمی نگاه هم کنه نابودش میکنه تو هیچی نمیدونی که اتم رو با کاپیتان اتم اشتباه گرفتی انقدر اطلاعاتت کمه که نمیدونی ایندو دو سخص جدان 100تا انتمن هم نمیتونن کاپیتان اتم رو بزنن بله گالاکتوس قدرتش با کاپیتان اتم برابره تو هیچی از کاپیتان اتک نمیدونی حرف نزن

           پاسخ

         • Maker در پاسخ به abas

          بهمن 6, 1399

          هیچ وقت گالاکتوس قدرت پلات رو ندارن از خودت درنیار در هیچ مقاله ای گفته نشده و در هیچ کمیکی این اتفاق نیفتاده
          اون سی بی ار از لحاظ مقایسه اصلا خوب نیست ولی خودم قبول دارم اودین از زیوس قویتره
          گالاکتوس در اون کمیک سال ۲۰۱۱ انتشار یافت با اودین خیلی پیر درافتاد در ضمن بگم الان خود ثور حین فاستر هم اودین رو در کمیک های ۲۰۲۴ به چالش کشیده و جدول از سال های ۲۰۰۵ به بعد خیلی ضعیفش کردن
          ببخشید گالاکتوس تونسته تهش یک یا دو یونیورس رو نابود کنه ولی آنتی مانیتور داشت کل مالتیورس رو با تمام ابعاد زمانی
          نابود میکرد و حدود هزاران جهان هم نابود کرده میتونی بری توی کمیک بحران در زمین های بینهایت بخونی بعدشم چرا آدرس کمیک نمیدی یا داری از خودت در میاری یا اینکه از کسی که می‌پرسی خیلی بی اطلاعات هست
          تانوس بزرگترین کارش در حوزه استقامت وایسادن در برابر اودین که اودین فوری رو هم آزاد نکرده بود ولی در هر حال شکست خورد بعدشم آپدیت قدرتش نابود کردن چند کهکشان با اودین فورس هست در حالی دارکساید جلوی بمبی که صد ها میلیارد کهکشان رو نابود کرده زنده مونده
          سرعتم درسته تاثیر خیلی زیادی نمی زاره ولی باید حساب بشه
          بعدشم میلیارد ها کهکشان کجا فراتر از مولتیورس هست شما از نظر علمی هم فقیر هستیم مولتیورس از بینهایت یونیورس تشکیل شده که خود یونیورس ها از بینهایت ابر خوشه کهکشانی تشکیل شده و روز به روز بزرگتر بده در معرفی تانوس هم نمی دونم چی نوشته لطفاً آدرس مقاله یا کمیکش رو بگو
          بعدشم سیلور سرفر سرعتش در حد ۱۰۰ برابر نور هست اینم از توی مقالات همون سی بی ار خوندم ولی سرعت فلش ۱۳ تریلیون برابر سرعت نور هست
          و دارک ساید کلون یک بار کل لیگ عدالت رو زده که فلش هم در اوج زده
          تانوس در حال حاضر فراری هست و کل دنیا دنبالش هستند
          به خاطر اینکه قرار ثور رو با دستکش ریگلاتور بکشه
          سایت ویجیاتو هم اصلا سایت خبر بازی و سینما هست و تخصصی توی کمیک ندارن که اظهار نظر کردن
          تانوس تهش تونسته نصف سیارات کهکشان رو نابود کنه چون در خود مارول ارتش های قدرتمندی مثل سی از و یا کری که با تانوس مقابله می‌کنند و از خیلی کارهای او جلوگیری کردن و حرغ شما بی پایه است و از تعصب شما منشا میگیره
          همون ماو شما قدرت های دیساید رو داره مترون هم با توجه به هوشی که داره می‌تونه راه حلی داشته باشه همین ماو
          هم از بلک پنتر شکست خورده میتونید یه کمیک های اونجرز سر بزنید اینم بگم دارکساید تونسته معادله ضد زندگی رو حل کنه که تنها کسایی که در دنیای دی سی می‌تونه این کار رو انجام بدن موجودات فادر مطلق مثل منهتن و اسپکتر و مارون که هوشش حتی از دانایی مطلق هم فراتر هست علاوه بر این تانوس خیلییس زرنگ هست و نقش کشیش از دارک ساید بهتر هست ولی حماقتش خیلی زیاد هست در مورد ماو هم هیچ وقت یک کهکشان رو تموم نداده خودم دو بار کمیک دستکش بینهایت روک کردم و ندیدیم این کار رو بکنه و اصلا در اون کمیک حضور نداشت
          اینم جواب شما در مورد این ماکت و کانت بالاست در مورد ماو

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به Maker

           بهمن 6, 1399

           اگه غلط املایی داشتم عذرخواهی میکنم چون این کیبورد کلمات رو عوض می‌کنه

           پاسخ

 32. علی

  دی 22, 1399

  فقط مارال بعدم فقط با هالک و ثور نجنگید بآید تا آخر ببینی

  پاسخ

 33. پارسا

  دی 21, 1399

  آقا وقتی چیزی رو ندیده اید چرا نظر میدهید آخه مگه تانوس با لیگ عدالت نبرد کرده که میگید کم میاره الان اصلا چه ربطی به اینا داشت که دارک سایت قوی تره ؟

  پاسخ

  • Batman در پاسخ به پارسا

   دی 22, 1399

   خودتو خسته نکن کلا دارک ساید قویتره.

   پاسخ

   • abas در پاسخ به Batman

    دی 22, 1399

    دارکساید مقابل تانوس فقط قدرت داخلی و بدنی برتری داره
    بقیش تانوسه
    همون دستکش دارکساید اصلیم میزنه

    پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به abas

     دی 23, 1399

     دارکساید در همه چبر از تانوس بهتره

     پاسخ

     • abas در پاسخ به دکتر منهتن

      دی 24, 1399

      نه فقط تو همین چیزایی که گفتم

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 24, 1399

       خیر تو همه چیز

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 26, 1399

        خب دلیل بیار
        تانوس با بشکن بدون اینکه عرق کنه تانوسو محو و نابود میکنه(دنیای بیطرف)

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 26, 1399

         خوب دوتا دلیل :
         یک اگه تانوس شش سنگو نداشته باشه ابدا جلو دارکساید عددی نیست دو اگه داشته باشه دارکساید هم مادرباکس ها و دستکش کشنده داره که باهم میتونن شش سنگو شکست بدن لطفا تایید کنین

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 27, 1399

          خب دلایل من بیشتره
          ۱ تانوس بدون سلاح قدرتمند با افراد قدرتمند مبارزه نمیکنه
          ۲ دارکساید نمیتونه همزمان از دو سلاح استفاده کنه
          ۳ سنگ زمان(جنگ و زمان ابدی)یا(حالت باگ)
          ۴ سنگ قدرت(از اشعش استفادهمیکنه تا دارکساید گیج بشه)
          ۵ سنگ ذهن(از سنگ ذهن برای بدست گرفتن کنترل مغز دارکساید استفاده میکنه)
          ۶ سنگ روح(روح دارکسایدو زندانی میکنه)
          ۷ سنگ فضا(دارکسایدو به جایی تله پورت میکنه که نتونه حتی با تله پورت شدن ازش در بیاد)
          ۸ بشکن میزنه و از ارتشو خودش هیچی نمیمونه

          پاسخ

      • Maker در پاسخ به abas

       دی 24, 1399

       حق با شماست

       پاسخ

       • دکتر منهتن در پاسخ به Maker

        دی 27, 1399

        abas #
        دارکساید اصلی هم به زمان ،مکان ،ماده و همه چی تسلط داره پس با بشکن ککشم نمیگزه در کل تانوس بسیار از دارکساید کلون هم بی شش سنگ ضعیفتره دارکساید کلون تسلیحات مادرباکس و دستکش کشنده داره که شش سنگو میزنن تمام لطفا تایید کنین

        پاسخ

        • abas در پاسخ به دکتر منهتن

         دی 29, 1399

         گالاکتوسم به مکان و ماده تسلط داشت ولی چی؟؟
         مرد
         تو بگو ببینم بشکن تا حالا رو کی کار نکرده که دارکساید دومیش باشه؟؟
         تانوس اصلی و کلون به کتفشم نیست بشکن بشکنه اصلی کلون نداره
         و در کل حساب کنیم دارکساید کلون و اصلی حتی ناخن تانوسم نیستن
         و اینکه دلیل برای حرفات بیار

         پاسخ

         • امیررضا در پاسخ به abas

          دی 29, 1399

          باشه تو اینطوری فکر کن. تانوس بدون دستکش هیچی نیست هیچی

          پاسخ

          • abas در پاسخ به امیررضا

           دی 30, 1399

           برعکس داره میگی
           اشتب نزن

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           نه دارن درست میگن تو داری اشتباه میگی لطفا تایید کنین

           پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          دی 29, 1399

          متعصب بشکن رو کسایی که به همه چی تسلط دارن و هیجوره نابود نمیشن اثر نداره مثل فرشتگان مقرب برو این حرفای اشتباهو تو اسپایدی بگو لطفا تایید کنین

          پاسخ

         • دکتر منهتن در پاسخ به abas

          دی 29, 1399

          تو هیچ دلیلی نیاوردی تانوسه که جرم ناخن دارکساید هم نیست
          چه کلون چه اصلی

          پاسخ

  • Maker در پاسخ به پارسا

   دی 22, 1399

   دارک ساید کلون و دارک ساید اصلی هر دو تانوس رو میزنن

   پاسخ

   • abas در پاسخ به Maker

    دی 22, 1399

    میتونن فقط یه جور
    اونم دادکساید اصلی با تمام کلوناش مقابل تانوس باشن تا شکستش بدن وگرنه تنهایی کمتر از ثانیه نابودش میکنه تانوس

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به abas

     دی 22, 1399

     کاملا درسته

     پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به abas

     دی 23, 1399

     همون دارکساید کلون با دستکش کشنده ،اتحاد مادرباکس ها و سورس تانوس با شش سنگو میزنه و درمورد دارکساید اصلی بگم اصلا سنگا روش تاثیر نداره نداره تمام تانوس هیچجوره در سطح دارکساید نیست دارکساید کلون هم از تانوس قویتره
     دارکساید اصلی که خیلیییی قویتره سنگا هیچ جا رو دکترمنهتن و دارکساید اثرنداره چون غیرقابل نابودین قویتر از اونها که بماند اینم جواب تمام کامنت هات لطفا تایید کنین

     پاسخ

     • abas در پاسخ به دکتر منهتن

      دی 27, 1399

      ۱ دارکساید همزمان نمیتونه از این سلاحا استفاده کنه
      ۲ راحت با بشکن تانوس دارکسایدو محو میکنه
      ۳ تو مقایسه هاشون اصلا گفته نشده که سنگا رو دارکساید اصلی کار نمیکنه
      ۴ اثر کردن سنگ رو شخص ربطی به غیر نابودی بودن نداره
      چون تانوس افرادی مثل گالاکتوسو کشته که تقریبا با پلاتش قادر مطلقه
      ۵ فقط از نظر قدرت بدنی هم سطح دارکساید نیست بقیش برتری داره
      ۶ گالاکتوس که غیر قابل مردنه و چون تقریبا قادر مطلقه مرد حالا دارکساید و منهتن بماند

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 27, 1399

       خوب داری اشتباه میگی تانوس به هیچ وجه از پس دارکساید اصلی برنمیاد و درضمن میتونه از همه تسلیحاتش همزمان هم استفاده کنه در کل دارکساید کلون با این تسلیحات از تانوس با شش سنگ قویتره

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 29, 1399

        راست میگی بر نمیاد
        چون تلنوس نابودش کرده
        دارکساید کل سلاح دیسیم داشتع باشه بازم به تانوس نمیرسه

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 29, 1399

         اگه کل سلاح های دیسی باشن تانوس 1ثانیه هم دوام نمیاره دستکش کشنده و مادرباکس ها با شش سنگ برابرن لطفا تایید کنین

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 30, 1399

          تانوس با بشکن
          تمام اون سلاح ها رو بی فایده میکنه
          چون کسی نیست ازش استفاده کنه
          دارکساید تو کمتر از صدم ثانیه میمیره
          و کل سلاح دیسی با دستکشم برابر نیست حتی

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           نه این تانوسه که کمتر از یک صدم ثانيه نابود میشه مادریاکس ها و دستکش کشنده با شش سنگ برابرن لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           جناب کل دیسی از کل مارول قویتره چون رایتر و پرایمال مانیتور رو داره که از والای همگان قویترن و والای همگان با پرزنس برابره و مادرباکس ها با شش سنگ برابرن دستکش کشنده هم همینطور ارتش تانوس هم هیچی نیست جلو ارتش دارکساید و تانوس هم عددی جلوی دارکساید نیست و تسلیحات دیسی که خیلی از شش سنگ قویترن و باهاش برابرن یا مقداری ضعیفتر در ضمن انتقام جویان قطعا از لیگ عدالت ضعیفترن و لیگ عدالت کاپیتان اتم رو داره که تانوس بی شش سنگو راحت میزنه و دشمنان لیگ عدالت هم قویترن مثل دارکساید که تانوس جرم ناخنشون هم نمیشه و حالا تسلیحات دیسی که با شش سنگ برابرن یا ازش خیلی قویترن یا مقدار کمی ضعیفتر :
           پرایمال مانیتور (خیلییییی قویتر)
           کازمیک آرمر سوپرمن (خیلیی قویتر)
           سورس (خیلیی قویتر تازه دارکساید و نیوگادز این نیرو رو در اختیار دارن)
           شمشیر میکائیل (خیلی قویتر)
           مادرباکس ها و دستکش کشنده (برابر کاملا برابر)
           معادله ضد زندگی (خیلی کم ضعیفتر)
           معادله زندگی (با اختلاف کم ضعیفتر)
           و کل دیسی از کل مارول قویتره و شش سنگم در برابر بعضی سلاح های دیسی که ذکرکردم هیچ عددی نیست و ضمنا دارکساید کلون هم از تانوس با شش سنگ قویتره اگه از مادرباکس ها و دستکش کشنده استفاده کنه چرا ؟چون شش سنگ با مادرباکس ها برابرن و دارکساید کلون به تانوس درهمه لحاظ برتری داره پس با مادرباکس ها تانوس با شش سنگو میزنه دارکساید اصلی و منهتن هم شش سنگ روشون تاثیر نداره بعدم شش سنگ در دیسی فقط شش تا سنگ بی قدرته اما اگه تمام قدرتش هم در نظر گرفته شه بازهم حریف اونایی که اون بالا گفتم قویترن نمیشه لطفا تایید کنین دستم درد گرفت

           پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 27, 1399

       گالاکتوس قادرمطلقه ؟؟؟؟؟!!!خنده دار بود گالاکتوس پلات نداره اگرم داشته باشه بسیار ناچیز بعد دارکساید اصلی و منهتن خیلییی از گالاکتوس جهنمی هم قویترن لطفا تایید کنین ارتش دارکساید خیلییی از مال تانوس قویتره
       قویتره ارتش تانوس یک ثانیه جلو دارکساید دوام نمیاره گالاکتوس جلو امثال داکساید اصلی و منهتن هیچی نیست به معنای واقعی هیچی سنگا روی منهتن و دارکساید اصلی کارایی ندارن چون منهتن و دارکساید اصلی به همه چی مسلطن در مقیاس به مراتب گسترده تر از شش سنگ
       تمام

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 29, 1399

        با پلات اره قادر مطلقه
        تو برو معرفیشو نکاه کن
        وات د ف ا ک؟؟؟
        پلات نداره؟؟😐😂😂😂🤣🤣🤣🤣ای خدا😂😂😂😂😂
        ناچیز بود که قادرمطلق نمیشد😂
        گالاکتوس معمولی قویتر از منهتن و دارکساید اصلیه
        دیگه جهنمیش بماند گالاکتوس جهنمی نیروشو ازاد کنه چیزی از پرزنس میمونه به نظرت؟؟.
        ارتش دارکساید فوقش زیر بقل ارتش تانوس بشن
        تا الان که گالاکتوس قوی تر و باشکوه تر از هرکدوم بوده
        سنگام کاملا روشون کار میکنه و تانوس خیلی خیلی قویتر از منهتن و دارکسایده
        تو برو سرچ کن کسایی که منهتن جلویشان شانسی ندارد یکیش تانوسه سایت کامیکان
        اونموقع بگو منهتن قوی تره
        حتی تمام سلاح های دیسی
        رو داشته باشن بازم جلو تانوس هیچی نیستن

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 30, 1399

         نه تانوس هیچ شانسی با شش سنگ هم دربرابر دارکساید اصلی نداره دربرابر منهتن هم همینطور گالاکتوس با شکوه تر از دارکساید!!! دارکساید اصلی و منهتن هم خیلی از تانوس با شش سنگ قویترن هم اون گالاکتوست ارتش تانوس هم جلو دارکساید هیچی نیست لطفا تایید کنین

         پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 30, 1399

         نمیدونم چرا کامنت من تایید نشد اما منهتن قطعا قویتره قطعا هم از گالاکتوس هم از تانوس با شش سنگ دارکساید از تانوس خیلی قویتره و ارتش تانوس جلو دارکساید هیچی نیست هیچی ،گالاکتوس جهنمی هم جلومنهتن هیچی نیست نوب هم خودتی لقب خودتو رو من نذار همه هم میدونن تعصب داری بعد جناب شما برو به انگلیسی سرچ کن شخصیت هایی که از تانوس با سنگ های ابدیت قویترن بعدم حرف الکی نزن پرزنس 5000 تا گالاکتوس جهنمی هم جلوش هیچی نیستن فقط پرزنس و فرشتگان رده بالا پلات دارن گالاکتوس هیچی نیست ،منهتن و دارکساید اصلی قطعا از گالاکتوس جهنمی قویترن ابر متعصب مارول فن ایندو شخصیت قطعا قویتر از تانوس با شش سنگن لطفا اینو تایید کنین راستی ماو جلو دارکساید کلون هیچی نیست و یک ثانیه هم نمیتونه دوام بیاره
         و از کالیباک که یکی از فرماندهان دارکسایده هم بسیار ضعیفتره مگنیتو هم خیلی از سوپرمن ضعیفتره ماو هم همینطور بعد ماو ابدا نمیتونه به دارکساید دوام بیاره لطفا تایید کنین

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 30, 1399

          هن؟؟
          منهتن و دارکساید جلو گالاکتوس هیچین حتی پشم نیستن جلوش
          تانوسم که قطعا قوی تره
          اونم که نظرات شخصیشونه
          من بجز سی بی ار هیچیو قبول ندارم
          البته باید۱۰تا پرزنس کنار هم باشن تا بتونن به گالاکتوس جهنمی خط بندازن
          گالاکتوس پلات نداره؟؟؟
          الان شناختمت واقعا نوبی
          این نظرتو بزارم برا سوژه کردن تو پیجای اینستا
          قشنگ ببین حال کن
          منهتن دارکساید نکن
          چون گالاکتوس جهنمی انرژیشو ازاد کنه از دنیای دیسی اتمم نمیمونه
          پس منهتن دادکساید نکن
          تانوسم که نابودشون میکنه
          دارکساید شانس اودد که با گالاکتوس جهنمی رو درو نشد وگرنه الان چیزی به نام دارکساید وجود نداشت
          منهتن شانسی جلو تانوس نداره
          حالا گالاکتوس جهنمی سهله
          و تانوس راحت منهتن و دارکسایدو نابود میکنه

          دارکساید اگه لباس فلزی نداشت اره ولی چون داره
          ماو راحت میتونه قوتی کنسروش کنه
          بابا دارکسایدو قوتی کنسرو میکنه بعد حرف از کالیباک میکنی؟؟؟
          همه ارتش دارکساید و خودش لباس فلزی دادن
          پس ماو میتونه همشونو کنترل کنه
          ماو علاوه بر فلز به تمام ماده ها میتونه کنترل داشته باشه
          پس از اتم و مولکول های دادکساید استفاده میکنه و یه کاریدمیکنه دارکساید خودکشی کنه
          مگینتو چون فقط به فلز کنترل داده از سوپرمن سعیف تره
          درحالی که حلو ماو دووم نمیاده
          تایید کنید

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 1, 1399

           اتفاقا کامنت های تورو باید گذاشت تو اینستا واقعا نوبی پلات خالقش پرزنسه وقتی پرزنسو نمیشناسی حرف الکی نزن پرزنس راحت 10تا از اون گالاکتوس جهنمیت رو نابود میکنه متعصب افراطی ماو حتی به سوپرمنم نمیتونه نزدیک بشه دارکساید راحت تانوسو میزنه دارکساید اصلی هم راحت گالکتوس جهنمی هم میزنه تانوس باشش سنگ و گالاکتوس جهنمیت رو میزنه پس گالتکتوس گالاکتوس نکن منهتن هم هردو رو راحت میزنه ماو و ارتش تانوس هم جلو دارکساید پشه ای بیش نیستن پرزنس و والای همگان برابرن ماو هیچ شانسی جلو دارکساید کلون نداره قبل اینکه حرکتی کنه با پرتو های امگا کباب شده مارول فن افراطی منهتن راحت گالاکتوس جهنمی روهم میزنه تو که سرور نوب هایی پس لقب خودتو رو کسی نذار پرزنس هم با فوت گالاکتوس جهنمی رو میزنه شش سنگ هم نه رو منهتن و نه رو دارکساید اصلی هیچ تاثیری نداره لطفا تایید کنین راستی گالاکتوس پلات نداره پلات مال پرزنس و فرشتگان رده بالاست هرچند داشته باشه باز از منهتن و دارکساید اصلی شکست میخوره چون پلاتش خیلی کمه و منهتن و دارکساید اصلی گالکتوس جهنمی روهم راحت میزنن لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 1, 1399

           این دارکسایده که ماو و تانوس رو کنسرو میکنه اصلی هم که تانوس با شش سنگو میزنه منهتن هم میزنه چون شش سنگ رو ایندو اثر نداره ابدا نداره و مادرباکس ها با شش سنگ برابرن و ماو جلو دارکساید کلون هیچی نیست هیچی ماو کلا هیچی نیست سوپرمن راحت راحت ماو رو میزنه کالیباک هم همینطور دارکساید کلون دیگه نیاز نیست نگاهش هم کنه با پرتوهای امگا کبابش میکنه ولی اونقدر متعصبی که هیچی از دارکساید نمیدونی حرف الکی میزنی سی بی آر هم دریک مقاله منهتن رو برتر دونسته و در نبرد تانوس با دارکساید ،دارکساید رو برنده کرده و درهمون مقاله که گفته شده منهتن تانوس با شش سنگو میزنه دارکساید هم بود
           لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 1, 1399

           خیر دارکساید خیلی قویتره ابر متعصب لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           بهمن 1, 1399

           منهتن هم تانوس با شش سنگو میزنه هم گالاکتوس جهنمی رو پرزنس با فوت گالاکتوس جهنمی رو نابود میکنه 20تا گالاکتوس جهنمی هم هیچ شانسی جلو پرزنس ندارن لوسیفر هم گالاکتوس جهنمی رو راحت میزنه ،منهتن و دارکساید اصلی هم همينطور و ماو جلو سوپرمن ،کالیباک و دارکساید کلون هیچی نیست هیچی تانوس هم خیلی از دارکساید ضعیفتره و روی منهتن و دارکساید اصلی سنگا هیچ تاثیری ندارن و ایندو راحت گالاکتوس جهنمی رو میزنن پرزنس و والای همگان برابرن ولی چون هیچ شناختی از منهتن نداری و دارکساید همینطور و تعصبت بینهایته حقیقتو قبول نمیکنی منهتن راحت گالاکتوسو میزنه جهنمیش روهم همینطور دارکساید اصلی هم گالاکتوس جهنمی رو میزنه لوسیفر با فوت گالاکتوس جهنمیت رو از صفحه روزگار محو میکنه و سنگا هیچ تاثیری رو منهتن و دارکساید اصلی هیچ اثری نداره!!! و ماو هم جلو کالیباک و دارکساید پشست و این گالکتوسه که جلو منهتن پشست لطفا این و دیدگاه های قبلیمو تایید کنین لطفا

           پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 27, 1399

       کی گفته گالاکتوس غیرقابل نابودیه ثور با چند ضربه کشتش 😂😂😂😂😂😂🤣گالاکتوس قابل نابودیه و جلو منهتن و دارکساید اصلی هیچ شانسی نداره لطفا تایید کنین

       پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به abas

     دی 23, 1399

     خوب این حرف نمایانگر اینه که از دارکساید هیچ اطلاعاتی نداری لطفا اینو تایید کنین

     پاسخ

     • abas در پاسخ به دکتر منهتن

      دی 27, 1399

      قدرت های دارکساید
      ۱ تله پورت
      ۲ تله پات
      ۳ دورجنبی
      ۴ جذب انرژی
      ۵ دست کاری انرژی
      ۶ واکنش و عمر و استقامت فرا انسانی
      کی گفته نمیشناسمش؟؟؟
      سنشم ۱میلیارده
      ولی تو تانوسو نمیشناسی

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 27, 1399

       اتفاقا میشناسم یک دارکساید جاودانس من تانوسو کامل میشناسم اما تو اگرم دارکساید رو بشناسی داری تعصبی نظر میدی چون دارکساید خیلیییی از تانوس قویتره

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 29, 1399

        خب تانوسم جاودانست
        اتفاقل تو تعصبی نظر میدی
        با دستکش دارکساید اصلی هیچی نیست

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 30, 1399

         حتی اگه تانوس شش سنگو داشته باشه ابدا حریف دارکساید کلون و تسلیحاتش نمیشه دارکساید اصلی که هیچجوره با شش سنگ حریفش نمیشه لطفا تایید کنین

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 30, 1399

          کل کلون اای دارکساید و دارکساید اصلی یجا باشن بازم حریف تانوس نمیشن
          دستکش=کل تسلیحات دیسی

          پاسخ

 34. بیخیال

  دی 15, 1399

  چقدر ناراحت میشم که جوونای ما اینقدر این چیزا براشون مهمه که در این حد واسه چیزایی که اصلا وجود ندارن بحث میکنن و غیرتی میشن،بابا وقتتون و عمرتون خیلی با ارزش تر از همه ایناست،در حد سرگرمی خوبه ولی نه اینکه زندگیتون و فکرتون بشه این چیزا.

  پاسخ

 35. تانوس دوست

  دی 7, 1399

  چرا تانوس از روی حالت سینمایی قضاوت شده ولی دارک ساید از روی کمیک

  پاسخ

  • دکتر منهتن در پاسخ به تانوس دوست

   دی 8, 1399

   در هر صورت دارکساید قویتره

   پاسخ

   • abas در پاسخ به دکتر منهتن

    دی 12, 1399

    با وجود دستکش در هیچ صورت با تانوس قابل مقایسه نیست
    حالا دیگه فیلمشم بیاد اصلا از روی کامیک دیگه کسی مقایسشون نمیکنه

    پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به abas

     دی 13, 1399

     دارک ساید معادله ضد زندگی داره که از دستکش بینهایت قویتره و بعد هم مادرباکس ها تقریبا با دستکش بینهایت برابر البته ضعیفترن اما دارکساید با اونا قدرت یگانگی بدست میاره و با تانوس با شش سنگ برابره

     پاسخ

     • abas در پاسخ به دکتر منهتن

      دی 14, 1399

      چی میگی؟؟؟؟؟؟؟
      تو همه جا گفته شده که دستکش قوی تر از ضد زندگیه
      حتی تو قوی ترین سلاح های کامیکم رتبه۲رو داره که اصلا معادله ضد زندگی معلوم نیست رتبه چندو داره چون ندیدم اصلا

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 14, 1399

       خیر ضد زندگی قویتره

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 17, 1399

        مگه قدرت ضد زندگی گرفتن کنترل ذهن فرد نیست؟؟؟
        خب همین کارو میشه با سنگ ذهنم انجام داد دیگه
        حالا بقیه سنگا بماند

        پاسخ

        • Maker در پاسخ به abas

         دی 17, 1399

         نه نگاه کن تا زمانی که تانوس بخواد از سنگ ذهن استفاده کنه دارکساید می‌تونه تقریبا کل دنیای مارول حالا به جز ۲۰ نفر رو در اختیار خود بگیره و اصلا وقتی به تانوس نمی‌دن خود تانوس هم خبر دار نمیشه مثلا در دستکش بینهایت
         اگه جا خالی نمیداد موج سوار نقره ای می کشتش پس زیاد حواسش به دور و اطرافش نیست

         پاسخ

         • abas در پاسخ به Maker

          دی 22, 1399

          فقط سنگ ذهن نیس که
          درجا میندازه رو جنگ ک زمان ابدی
          حالا دارکساید خودشو بکشه
          تا تانوسو نابود کنه
          تو اون زمانم از سنگ قدرت استفاده میکنه و از تشعش برای گیج کردن دارکساید استفاده میکنه بعد بشکن میزنع و تمام(دقت کن که تو دنیای بی طرف مقایسشون کردم

          پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           دی 22, 1399

           درست میگید

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 27, 1399

           با بشکن کک دارکساید اصلی هم نمیگزه و دارکساید تسلیحاتی داره مثل همونایی که گفتم که باهم شش سنگو شکست میدن لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 29, 1399

           ککش نمیگزه
           کل دارکساید نابود میشه
           کل تسلیحات دیسیم دتشته باشه قابل مقایسه نیست بازم با دارکساید

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           خیر هیچیش نمیشه تا صبح هم بشکن بزنه چیزیش نمیشه تسلیحاتی در دیسی هست که اون شش سنگتو راحت نابود میکنن ولی چون هیچ اطلاعاتی از دارکساید و دیسی نداری و تعصبت بی حد و مرزه داری حرف الکی میزنی تانوس هیچ شانسی جلو دارکساید نداره
           لطفا تایید کنین من مارولو خوب میشناسم تویی که هیچی به معنای واقعی هیچی از دیسی نمیدونی

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           نه هیچیش نمیشه و دیسی تسلیحاتی داره که راحت شش سنگو میزنن مثل شمشیر میکائیل شش سنگ با مادرباکس ها برابرن و دارکساید اصلی و منهتن شش سنگ روشون هیچ تاثیری نداره لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 30, 1399

           کل تسلیحات دیسی مقابل دستکش مثل مداد و خودکاره
           منهتنم که نابود میشه
           دارکسایدم همین طور

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           خیر منهتن و دارکساید نابود نمیشن ابدا و مادرباکس ها و دستکش کشنده با شش سنگ برابره و کازمیک آرمر و پرایمال مانیتور و شمشیر میکائیل هرکدوم جدا با اختلاف از شش سنگ قویترن تو که هیچی به معنای واقعی هیچ اطلاعی نداری حرف الکی نزن لطفا تایید کنین

           پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 14, 1399

       شمشیر میکائیل راحت از شش سنگ قویتره بعدم سنگا روی دکترمنهتن و دارکساید اصلی تاثیر نداره و میتونن ببرنش به یک بعد یا یونیورس دیگه تا صبح بشینه بشکن بزنه درکل روی اوندو هیچ تاثیری نداره و قویتر از اون که دیگه بماند اما معادله ضد زندگی میتونه تانوسو مجبور کنه دستکشو دربیاره بعدم نابودش کنه یا اصلا بهش دستور بده خودش خودشو نابود کنه معادله ضدزندگی تقریبا رو همه اثر داره به غیر فرشتگان و قویترین ها

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 16, 1399

        به جای اینکه دارکساید تله پورت کنه جای دیگه تانوس تله پورت میکنه مارول بشکن و تمام
        کجا گفته شده دستکش روشون اثر نداره؟؟؟؟؟
        معادله ضد زندگی برای استفاده یکم زمان میخواد ولی دستکش کمتر از ۰/۰۰۱ثانیه
        پس از سنگ ذهن استفاده میکنه و دارکسایدو در اختیار میگیره پس همون کارو رو خودش انجام میده و دارکسایدی باقی نمینمونه
        شمشیر میکاییلم هرگز از دستکش قوی تر نیست
        و بعضی از سنگا فقط رو منهتن کارایی نداره بقیش روش اثر میزاره و کار میکنه

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 16, 1399

         نمیذاره تانوس تلپورت میکنه بعدم دارکساید تلپورت میکنه دارکساید اصلی سنگا روش اثر ندارن کلا سنگا تو دیسی کارایی ندارن روی منهتن و دارکساید اصلی هیچ سنگی اثر نداره

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 17, 1399

          من اینارو تو دنیای بی طرف حساب کردم
          پس دستکش کار میکنه
          و سنگام روشون اثر داره
          و بشکن میزنه نه منهتنی وجود خواهد داشت نه دارکسایدی

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           میگم منهتن غیر قابل نابودیه

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 22, 1399

           تانوس با دستکش کسایی که قادر مطاق بودنو کشته حالا منهتن بماند

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 22, 1399

           میشه بگی کدوم قادرمطلق کشته؟ منهتن غیر قابل نابودیه.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به batman

           دی 24, 1399

           گالاکتوس

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           ۱ اینقدر بشکد میزنه این دوتا پودر میشن بعد درست میشن
           بعدشم خسته میشن میرن به خونه زندگیشون میرسه
           ۲ به دنیای دی سی تلپورت میکنن تانوس رو و کار رو تمام میکنن
           ۳ تانوس رو غافلگیر میکنن و دستکش رو از دستش درمیان

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Maker

           دی 22, 1399

           ببین بشکن میزنه اینا درجا ساخته نمیشن که حداقل وقت و زمان میبره
           اینم بگم که دارکساید چون کلون و وقتی این کلون میمیره یه کلون دیگه میاد و همه فکر میکنن زنده شده
           منهتنم که از هیچی خودشو نمیتونه خودشو درست کنه که
           زود درمانی به معنیه این نیست که وقتی میمیره دوباره زنده میشه
           زود درمانی یعنی وقتی زخمی میشه اونو ترمیم میکنه
           مثل ولورین و ددپول(البته ددپول میتونه از اتمم رشد کنه و تقریبا میشه گفت نمیر الممنینه)
           بهتره تو دنیای بی طرف مقایسه کنیم چون اگه تو بگی تله پورت میکنه دیسی من قبول نمیکنم من بگم مارول تو قبول نمیکنی
           پس تو دنیای بی طرف تقریبا شانسی ندارن چون بشکن میزنه
           جالبه بدونی که تانوس قبل از جنگیدن با هرکسی اول راجب به اون فرد تحقیق میکنه یعنی در مورد قدرت نقطه ضعف نقطه قوت و کارهایی که میتونه انجام بده تحقیق میکنه
           پس به خاطر همین چون تانوس بهترین استراتژیک دنیای مارول و یکی از بهترین استراتژیک های کامیک رو داده اونو پیروز میکنه تو هر جنگی
           ولی دیگه مونده که دارکساید جه استراتژیکی داشته باشه
           منهتنم که استراتژیکی نداره
           چون اون فقط از راه دور قویه ولی تو جنگ تن به تن اصلا مقاومت نداره و با یه مشت قدرتمند میمیره

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 22, 1399

           منهتن از هیچی هم میتونه خودشو بازسازی بکنه اصلا ربطی به زود درمانی نداره.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به batman

           دی 24, 1399

           تو قدرتاش نوشته شده
           که قدرت ترمیم کردن بدنشو داره ولی بازسازیو من ندیدم

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 24, 1399

           اگه لطف کنی و ویکیپدیا رو ببینی بازسازی روهم نوشته تانوس با شش سنگ نه حریف منهتنه نه حریف دارکساید اصلی هیچ عددی جلوشون نیست دارکساید و منهتن به طور کامل غیرقابل نابودین و گالاکتوس ابدا قادر مطلق نیست و اوندو راحت گالاکتوس رو میزنن هرکدوم جدا

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 27, 1399

           منظور همونم بازسازی زخم هاشه در واقع زود درمانی
           منهتن با تمام قدرتاش جلوی تانوس با دستکش
           پشم نیست
           دارکساید اصلیم با مادر باکس و ضد زندگیم
           جلوی تانوس سوسکه
           تو برو سایت کامیکانو ببین تو مقاله کسانی که منهتن جلویشان شانسی ندارد
           تانوسم هست و این یعنی چی؟؟
           یعنی منهتن اصلا نمیتونه تانوسو شکست بده
           گالاکتوسم قادر مطلقه البته تقریبا
           نثل دارکساید و منهتن
           و گالاکتوس اگه بخواد
           خودشو تبدیل به جهنمی میکنه(البته با به جور سلاح)تبدیل به جهنمی میشه اون موقع بگو منهتن و دارکساید
           الکی چرتو پرتم نظر نده

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 27, 1399

           بچرت و پرت نگو منهتن راحت گالاکتوسو میزنه و کامل غیر قابل نابودیه منهتن تمام قدرت های شش سنگو در مقیاس بالاتر داره و شش سنگ روش ابدا اثر نداره اتفاقا تانوسه که جلو منهتن هیچی نیست در ضمن دارکساید اصلی راحت گالاکتوس جهنمی روهم میزنه منهتن هم همینطور لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 29, 1399

           چی داری میگی
           گالاکتوس جهنمی پرزنسم نابود میکنه اگه انرژیشو ازاد کنه
           منهتن ببینتش فرار میکنه دارکساید هم همین طور
           چرتو پرتم تحویل نده
           بابا منهتن فوقش تمام قدرتش به سنگ زمان برسه
           مقیاس بالاتر کلا خودش قبول نمیکنه😂😂😂
           اثر میکنه که منهتن شانسی جلوش نداره😂😂😂
           بابا گالاکتوس جهنمی میشینه با والای همگان چای میخوره بعد منهتن دارکساید میکنی؟؟
           گالاکتوس فوت کنه پودر میشن

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           گالاکتوس جهنمی جلو منهتن و دارکساید اصلی هیچی نیست هیچی و اینکه منهتن قطعا از تانوس با شش سنگ قویتره والای همگانم با پرزنس برابره لطفا تایید کنین لطفا

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 30, 1399

           تو میشناختی گالاکتوس جهنمی رو این حرفو نمیزدی
           دارکساید گالاکتوس معمولیو به زور شکست داده
           حالا نسخه جهنمیشو ببینه از شخصیت بودن بازنشسته میشه
           منهتنم که خودکشی میکنه
           و cbrگفته که تانوس راحت منهتنو نابود میکنه
           والای همگانم از پرزنس قوی تر ک البته با حرمت تره😂

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           نیست والای همگان و پرزنس برابرن و نسخه جهنمی گالاکتوس هم جلو منهتن هیچی نیست هیچی و پرزنس هم از والای همگان شجاعتر هم باحرمت تره لطفا تایید کنین و سنگا رو منهتن اثر نداره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           سی بی آر در یک مقاله یگه گفته تانوس از منهتن حتی با شش سنگ ضعیفتره و درست هم گفته ولی اون یکی مقاله ای که تو گفتی غلط محض بود لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 27, 1399

           حرف از اون مقاله چرند کامیکان نزن که سی بی آر در یک مقاله یا چند تا اون مقاله رو نقض کرده و منهتن رو از تانوس با شش سنگ قویتر دونسته از گالاکتوس هم همینطور پس چرت نگو گالاکتوس نهایتا 5 دقیقه جلو منهتن دوام بیاره لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 29, 1399

           چرته که بهترین سایت راجب به کامیک فیلم انیمیشن تو جهانه؟؟
           بابا چرتو پرت نگو بت میخندن
           لطف کن اسم مقاله رو بگو که منهتنو برتر از تانوس دونسته
           گالاکتوس راحت با فوت کردن نابود میکنه منهتن و دارکسایدو خیلی راحت

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           جناب حرف الکی نزن منهتن و دارکساید اصلی با فوت گالاکتوسو میزنن قطعا از اون گالاکتوس جهنمیت هم خیلی قویترن لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 30, 1399

           آقا برای چی کامنت های من تایید نمی شه

           پاسخ

          • زهرا اکیما در پاسخ به Maker

           دی 30, 1399

           سلام،
           همونطور که قبلا هم اعلام شد، کامنت‌ها با سخت‌گیری بیشتری تایید میشن و طی چند روز گذشته کامنت‌های دوستانی که زیر این مقاله مدام از الفاظ تمسخرآمیز استفاده می‌کنن و آداب بحث کردن رو رعایت نمی‌کنن حذف میشن.

           البته منظور من فقط کامنت‌های شما نبود.

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به زهرا اکیما

           بهمن 1, 1399

           ممنون بابت پاسخگوییتون

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           دی 22, 1399

           بله درست می‌فرماید

           پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 16, 1399

         بفهمممم سنگا رو دارکساید کار نمیکنه تانوس فن

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 17, 1399

          تو ام بفهمممممممم که خیلیم خوب حتی قوی ترم کار میکنه
          دیسی فن نوب

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           درکل واقعا ذره ای نمیشناسی دیسی رو دیسی خیلیم عالیه و منهتن و دارکساید غیر قابل نابودین و سنگا روشون اثر نداره ابرمتعصب این تویی که دیسی رو نمیشناسی ای نوب لطفا اینو تایید کنین

           پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 16, 1399

         وقتی به گفته خودت اطلاعاتی از دیسی نداری و مطمعن هستم از این دو هیچی نمیدونی حق نظر دادن درمورد دیسی نداری دیسی عالیه و تو ‌ نه دارکساید رو میشناسی نه منهتنو پس حق نظر دادن نداری درمورد چیزی که نمیدونی نمیتونی نظر بدی

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 17, 1399

          نوب الممنین من قبلا دیسی فن بودم😐
          چجوری نمیشناسم؟؟؟؟
          از تو بیشتر میشناسمشون
          دیسی ارزششو نداره کلا که مقایسه بشه
          پس شمارا عقل و مارا ثروت

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           آره باشه تو دیسی فن بودی که گالاکتوس رو با لوسیفر مقایسه میکنی تو سوپر مارول فنی برو با گالاکتوست خوش باش لطفا اینو تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 29, 1399

           بودم میگم نه اینکه هستم
           گالاکتوس جهنمی دیسی فن نوب.
           حتی پرزنسم نابود میکنه
           تایید کنین

           پاسخ

          • Maker در پاسخ به abas

           دی 29, 1399

           باز هم مطالب طنز 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
           گالاکتوس پرزنس رو میزنه خخخخخخخخخخخخ
           حق نگو جان من حق نگو وایییییییی نابود شدم
           گالاکتوس جهنمی پرزنس رو میزنم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
           خدای من تو دیگه کی هستی

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           مارولی نوب بفهم نسخه جهنمیش هم جلو دارکساید اصلی و منهتن اصلا دوام نمیاره لطفا تایید کنین اونهم گفت نوب

           پاسخ

         • الهام در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 17, 1399

          اقا بحث های بی مورد برای چی؟
          شما اگر جوابه ایشون رو ندید ایشون هم وقتی میبینه که هیچ جوابی ندادید جوابتون رو نمیده
          خواهشا بس کنید
          این سایت عمومی هست و شما با ایشون بحث نکنید
          ممنون

          پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به abas

     دی 13, 1399

     البته دارکساید اصلی به تنهایی از تانوس با شش سنگ قویتره

     پاسخ

     • abas در پاسخ به دکتر منهتن

      دی 14, 1399

      دارکساید اصلی برابره نه قوی تر
      شاید یکم قوی تر باشه
      من کلا۵۰به۴۹به نفع دارکساید اصلی میدونم
      ولی تانوس بازم قابل پیشبینی نییت دیدی یدفه زد نابودش کرد

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 14, 1399

       نه اختلاف بیشتر از ایناست

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 16, 1399

        نه همینه که من گفتمه اختلاف خیلی کمه

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 16, 1399

         خیر خیلییی بیشتر از ایناست چون سنگا رو دارکساید اصلی کارنمیکنن

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 17, 1399

          هی
          نوب السنتر بی وجود منو بن کرده
          فکر نکنید که اونجا بی جواب موندید اگه بن نمیشدم همتون با جواب میرفتید خونتون
          اخه کی گفته کار نمیکنه؟؟؟؟
          حالا سنگا رو ادمای قوی تر قوی ترم عمل میکنه
          زد گالاتوسو ترکوند حالا دارکساید بماند

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           نوب تویی اتفاقا اگه میومدی آنچنان ضایع میشدی ابر متعصب حرف دهنتو بفهم لطفا اینو تایید کنین سنگا روی منهتن و دارکساید اثر نداره همه میدونن جز تو که خیلی نوبی خواهشا اینو تایید کنین

           پاسخ

        • زهرا اکیما در پاسخ به abas

         دی 16, 1399

         سلام،
         جناب abas من و همکارانم چندبار تا حالا به شما تذکر دادیم که آداب بحث و گفتگو رو رعایت کنید؛ هیچ اشکالی نداره که شما نظری مخالف نظر دوستان داشته باشید، اما اینکه با حرفای تندتون قصد تحمیل نظرتون رو به بقیه دارید جالب نیست و فقط باعث جر و بحث‌های بی‌نتیجه میشه.
         ما تمام تلاشمون رو میکنیم تا فضای مناسبی برای کاربرها فراهم بشه که بتونن بحث داشته باشن، اما متاسفانه بحث این مقاله بین شما و بقیه دوستان از شکل گفتگو و رد و بدل کردن نظرات مختلف خارج شده و بیشتر کامنت‌ها توهین و مسخره کردن طرف مقابل هست.
         من از شما و بقیه دوستان خواهش میکنم یک مقدار منعطف‌تر با این بحث برخورد کنید و کار ما رو تو تایید کامنت‌ها سخت‌تر نکنید.
         ممنونم.

         پاسخ

         • abas در پاسخ به زهرا اکیما

          دی 17, 1399

          اوکی
          ولی بستگی به نحوه نظر دادن اون شخص داره که چجوری صحبت کنه تا منم اونجوری صحبت کنم

          پاسخ

      • سیسکو رامون در پاسخ به abas

       دی 16, 1399

       خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

       پاسخ

      • کمیک فن در پاسخ به abas

       دی 24, 1399

       بابا دارکساید اصلی رو فقط فرشتگان مقرب ، لوسیفر ، میکائیل و پرزنس میتونه شکست بده داداش

       پاسخ

       • abas در پاسخ به کمیک فن

        دی 27, 1399

        هان؟؟؟
        برادر با بشکن تا حالا کی نابود نشده این دومیش باشه؟؟؟
        حالا بهدغیر از بشکن دلایل زیاد دیگه ای هم هست(تو دنیای بیطرف مقایسه کردم)

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 27, 1399

         در دنیای بی طرف هم شش سنگ رو منهتن و دارکساید کارایی نداره

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 30, 1399

          اتفاقا کارایی داره

          پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 30, 1399

          کار میکنه

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 30, 1399

           خیر ابدا کار نمیکنه ابدا لطفا تایید کنین

           پاسخ

         • Maker در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 30, 1399

          به نظر من شاید در دنیا دی سی هم کارایی داره چون اون اتفاق در کراس اور اتفاق افتاد
          در دنیای بی طرف هم کاراییش بستگی به این داره که کراس اور رو قبول داشته باشیم یا نه چون دستکش در اون کراس اور بیرون از مارول کارایی نداشت پس در دنیا های دیگر حتی بی طرف هم کارایی نداره که من قبول ندارم به خاطر همین به نظرم دستکش در بقیه دنیا ها کاربرد داره

          پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 28, 1399

         فرشتگان و دارکساید با شش سنگ ککشون هم نمیگزه لطفا تایید کنین

         پاسخ

    • سیسکو رامون در پاسخ به abas

     دی 16, 1399

     باو عباس تو توی ایرونی سنتر هم ضایع شدی
     اخه تانوس پرتوی امگا داره یا مادرباکس داره یا معادله ضدحیات داره
     عزیز من توی همین سایت دسکش با مادر باکس مقایسه شده که برابر شده و اینکه دارکساید با معادله ضدحیات روی کل ارتش تانوس تسلط پیدا میکنه و بدست میگیردشون
     دوما اینکه فقط ابونی ماو و بلک اردر چکار میخان بکنن جلوی استپن ولف و کالیباک و دیساد

     پاسخ

     • abas در پاسخ به سیسکو رامون

      دی 17, 1399

      من کی گفتم تانوس پرتو امگا و…..داره؟؟؟؟
      تانوس اصلا قدرت داخلی نداره
      داره ولی به ندرت حتی اصلا استفاده نمیکنه
      همین قدرت معادله زندگیو سنگ ذهنم داره
      به نظرت تانوس نمیتونه خوده دارکساید و ارتششو به کنترل بگیره؟؟؟
      یکی از قوی ترین شخصیت فرقه سیاه
      همونیه که قدرت مگینتورو داره اسمشو یادم رفت(البته این همچی رو میتونه کنترل کنه)همین یدونه برای کل فرماندهان دارکساید بسته استپن وولف به نظرت اگه توسط همین برداشته بشه میتونه کاری کنه یا همزمان کل فرماندهانشو؟؟؟
      بعدش تانوس با ارتش خودش خوده دارکسایدو نابود میکنه(اسم اون یارو ماو بود الان یادم اومد)حالا من تمام سنگو وسط نیاوردم فقط سنگ ذهن بود وگرنه با همش استفاده میکرد از دارکساید اتمم نمیموند(دقت کن که تو دنیای بی طرف حساب کردم اینارو اینو گفتم چون تو نوبی)
      ببین من ضایع شدم؟؟؟؟یا شما؟؟؟
      حالا من حتی جوابم ندادم ضایع شده بودید
      فکر میکنی اونجا جوابتو ندادم من ضایع شدم؟؟؟؟
      نه خیر اومین نوبتون بن کرده
      الانم که تو ام اینجا ضایع شدی

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 17, 1399

       عجبا ارتش تانوس خیلی از مال دارکساید ضعیفتره کلا سطحش پایین تره کاربر رامون جواب این ابر متعصب رو ندید بذارید واسه خودش تا سال دیگه چرت و پرت بگه بذارید بگه تانوس لوسیفر رو میزنه منم اولاش باهاش بحث کردم چون فکرمیکردم بویی از منطق برده ولی نه انقدر تعصب داره که اومده میگه گالاکتوس با پرزنس و لوسیفر مقایسه میشه لطفا اینو تایید کنین

       پاسخ

     • الهام در پاسخ به سیسکو رامون

      دی 17, 1399

      جناب لطفا بس کنید
      ایشون نزدیک به ۱ماه است که بحث میکنند و مطمعنن ول کن نیستن ظاهرا
      اما شما میتونید به بحث خاتمه بدید

      پاسخ

  • abas در پاسخ به تانوس دوست

   دی 12, 1399

   چون دارکساید حالت سینمایی نداره اونو از حالت کامیک مقایسشون کردن
   ایشالا در ۲۰۲۱دارکسایدم میبینیم
   و مطمعنا در سینما از تانوس که درحال حاضر قوی ترین شخصیت در دنیای سینمایی
   هست قوی تر و با اراده تر و با بهترین دیالوگ و با بهترین قدرت رهبری استراتژیک و هوش نشونش نمیدن که تانوس اولین شخصیت تو دنیای سینمایی بود که همه اینارو داشت

   پاسخ

  • داک ساید دوست در پاسخ به تانوس دوست

   دی 21, 1399

   اقایه تانوس دوست به این دلیل که دارک ساید هنوز تو سینما نیومده بعدشم تانوس تو کمیکم از دارک ساید ضعیف تره

   پاسخ

 36. Maker

  آذر 25, 1399

  الان گالاکتوس در قویترین حالت خودش ( مثلا ۲۰ تا سیاره رو بلیعده ) می‌تونه با دارک‌ ساید اصلی مقایسه بشه
  و در رتبه بندی بین آنتی مانیتور گالاکتوس دورمامو و داک ساید اصلی کدوم قویتر هست

  پاسخ

  • abas در پاسخ به Maker

   آذر 26, 1399

   گالاتوس با اختلاف

   پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به Maker

   دی 4, 1399

   دورمامو
   دارک ساید اصلی
   گالاگتوس
   آنتی مانیتور

   پاسخ

   • دکتر منهتن در پاسخ به امیررضا

    دی 17, 1399

    ببینید دارکساید اصلی از دورمامو قویتره گالاکتوس هم از آنتی مانیتور ضعیفتره

    پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به Maker

   دی 4, 1399

   گالاکتوس ابرقدرت اصلا در حد دارکساید اصلی که با دکترمنهتن برابری میکنه نیس!!!
   در مورد رتبه بندی:1_دارکساید اصلی
   2_آنتی مانیتور
   3_گالاکتوس_دورمامو(تا حدودی گالاکتوس )

   پاسخ

   • abas در پاسخ به تحلیل گر

    دی 12, 1399

    گالاتوس کلا باید رتبه۱داشته باشه چرا؟؟
    شما اونو دست کم گرفتین
    اون به افرادی مثل موج سوار نقره ای قدرت خداگونه داده که تو قدرتمندترینا موج سوار نقره ای دیده میشه درحالی که هیچ کدوم از اینا این کارو نکردن(دورمامو دارکساید انتی مانیتور)اگر به کسی که قدرت خداگونه بده مطمعنا خودش خداست و میتونه همچی رو نابود کنه
    حالا از دارکساید یه بار شکست خورده که اونم گالاتوس انرژی انچنانی نداشت
    اگه داشت که نمیرفت سیاره دارکسایدو بخوره
    پس انرژی نداشت به همین خاطر شکست خورد اونم به سختی حالا انرژی نداشت به سختی شکست خورد اگه داشت کلا دارکساید محو میشد
    انتی مانیتورو که دارکساید شکستش داده پس از دارکساید ضعیف تره(یک بار شکست نخورده چندین بار شکست خورده)دورمامو هم که هیچ اصلا اون پوچه اون با یه سنگ ابدیتم راحت شکست میخوره اون جای خود
    ولی گالاتوس از همشون قدرتمند تره و دلیلشم گفتم
    حالا اینم گفته ۲۰سیاره خورده پس انرژی کاملو داره میزنه هر سه تاشونو یه جا شکست میده
    تو فکر میکنی ضربات مشت یا هر چیزه دیگه انتی مانیتور یا دارکساید روش اثر میکنه؟؟؟؟فکر میکنه اشعه امگاش رو گالاتوس اثر میکنه؟؟؟؟فکر میکنه تله پورت شدنش فایده ای داره؟؟؟فکر میکنی میتونه ذهنشو با سلاح معادله زندگی بدست بیاره؟؟؟فکر میکنه با مادرباکس ها اکه سرعت قدرتش زیاد بشه رو گالاتوس که میتونه بزرگترین ستاره کشف شده جهان هستیو بگیره تو دستش بهش اثری کنه؟؟؟
    فوت گالاتوس حکم طوفان رو برای اینا داره
    حالا دارکساید یه بار شکستش داده اونم شانسی حتما اگه یه بار شکست خورده باشه یعنی ضعیف تره؟؟؟؟؟میلیاردها برات دلیل گفتم حالا دارکساید که از دورمامو و انتی مانیتور قویه اون یکیارو نگفتم

    پاسخ

    • دکتر منهتن در پاسخ به abas

     دی 13, 1399

     دارکساید اصلی از آنتی مانیتور قویتره و آنتی مانیتور از گالاکتوس قویتره پس قطعا اشتباه میکنی و بعدم دارکساید خیلیییییییی قویتره مثل پشه درمقابل فیل ارتشش هم اصلا جلوی ارتش دارکساید عددی نیست

     پاسخ

     • abas در پاسخ به دکتر منهتن

      دی 14, 1399

      چی داری میگی
      گالاتوس رفته بود سیاره گالاتوسو بخوره ولی دارکساید اصلی چون اونجا بود به سختی هزاران سعی تلاش کرد تا اینکه گالاتوس چون انرژی کافی نداشت قید اون سیاررو زد(اما شکست نخورد فقط رفت)خب دارکسایدم که از انتی مانیتور قوی تره
      من گالاتوسو با اختلاف خیلی کم تو رتبه اول میدونم
      در ضمن نه سرعت دارکساید نه ضربات دارکساید نه اشعه امگا دارکساید هیچ اثری رو گالاتوس نداره
      گالاتوس رفت چون هم انرژی نداشت هم گشنه بود
      وگرنه اگه انرژی کافی داشت برای چی میرفت میزنه دارکسایدو له میکرد دیگه
      دورمامو هم که هیچ

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 14, 1399

       اتفاقا شکست داد گالاکتوسو و آنتی مانیتور هم گالاکتوسو میزنه و دارکساید اصلی از هردو قویتره

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 16, 1399

        چون رفت همه فکر میکنن شکستش داده
        شرکت مارول قبول نکرد که دارکساید گالاکتوسو شکست بده(تو کامیک مشترک نه کراس اورد)

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 16, 1399

         من کاری ندارم مارول اینکارو کرد درکل کراس اور ها زیاد معتبر نیستن بعدم ربطی نداره درهرصورت شما نمیتونی کسی که بدست ثور کشته شد رو با یک انرژی که شکل و فرمی نداره و تقریبا با لوسیفر و میکائیل مقایسه میشه رو بیای با یه بلعنده جهان مقایسه کنی

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 17, 1399

          تو کراس اور نبود تو کامیک مشترک دیسی و مارول بود
          اصلا کراس اور کلا رسمی و معتبر نیست
          بدست رون کینگ تور که قوی ترین نسخه توره خب تور تو این نسخه به راحتی میتونه دارکساید اصلیو نابود کنه
          پس منهتن بماند
          با لوسیفر و میکاییل مقایسه میشه؟؟؟دقیقا کجا؟؟؟
          تو دهنت داری میگی بلعنده
          سیارات
          جایی که منهتن زندگی میکنه
          رو به راحتی میخوره چون غذاشته و با سلاحی که داره قادرمطلق میشه
          تو نسخه جهنمیشو در نظر بگیری حتی با لوسیفر برابری یا برتری هم میکنه
          نسخه جهنمیش کاملا قادر مطلق قدرت مطلق و دانای مطلقه(البته حاضر مطلقو نمیدونم)حالا دیگه سلاحه مخصوص خودشو استفاده کنه دیگه هیچی از دیسی هیچی نمیمونه
          اگه قرار باشه منهتن و دارکسایدو تو رتبه بندی قرار بدیم یا انتی مانیتور
          چون اینا تو قوی ترین نسخشونن(البته تنها نسخه)با اختلاف گه دارکساید اصلی رتبه ۲رو داره و با گالاتوس جهنمی که رتبه اولو داره
          من۹۹به۹به نفع گالاتوس جهنمی میدونم
          اگه بشناسیدش دیگه حرفی از منهتن نمیمونه

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           ابر نوب متعصب اگه ذره ای فکرکنی میفهمی گالاکتوس شانسی جلوی منهتن و دارک ساید اصلی نداره هرجور دوست داری فکرکن منم جواب کسیرو که بدون ذره ای اطلاعات از قدرت شخصیت های دیسی و خود دیسی نظر میده رو نمیدم
           همه دلیل آوردیم چرا منهتن قویتره منهتن غیر قابل نابودی و حاضر مطلقه پس با نابودی یک سیاره ککش هم نمیگزه لطفا اینو تایید کنین

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           البته از کسی که گالاکتوس رو با فرشته مغضوب برابر بدونه بیش از این انتظار نمی

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 27, 1399

           البته از کسیم که منهتن و دارکسایدو غیرقابل نابودی بدونه از این بیشتر ازش انتظار نمیره

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 27, 1399

           منهتن و دارکساید غیر قابل نابودین لطفا تایید کنین

           پاسخ

          • batman در پاسخ به abas

           دی 27, 1399

           تو شماره واتساب بده که ضایعت کنم لطفا سایت پروشات قبول بکنه ایشون شماره داد تائید بشه.
           اگه نیای یعنی قبول کردی داری اشتباه می کنی.

           پاسخ

          • batman در پاسخ به batman

           دی 29, 1399

           چی شد ترسیدی؟ من هزاران دلیل برای بی ارزش کردن حرف های تو دارم.

           پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به abas

       دی 14, 1399

       خوب حتی گالاکتوس ابر قدرت جلو منهتن و دارکساید اصلی عددی نیست

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دکتر منهتن

        دی 16, 1399

        بابا گالاتوس با سلاحی که داره
        به دادگاهو و لوسیفر و اینجور چیزا نزدیک میشه قدرتش
        بعد میگی منهتن و انتی مانیتورو دارکساید اصلی میزننش؟؟؟
        تخخخخخ

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به abas

         دی 16, 1399

         وای این عجب افراطی هست لوسیفر 280 تا گالاکتوس نمیتونن نزدیک لوسیفر بشن منهتن با دادگاه برابره و راحت گالاکتوسو میزنه اینو همه قبول دارن جز تو که خیلییی متعصبی

         پاسخ

         • abas در پاسخ به دکتر منهتن

          دی 17, 1399

          افراطی نوب متعصب
          گفتم با سلاح
          البته اگه انرژیش کامل باشم اینجوری میشه دیگه سلاح داسته باشه چی میشه
          نسخه جهنمیشو نمیگم چون واقعا دلم برای دیسی میسوزه

          پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 17, 1399

           چرا دلت نسوزه چون دیسی شخصیتایی داره که با یه اشاره گالاکتوس جهنمی رو نابود میکنن لطفا اینم تایید کنین

           پاسخ

          • abas در پاسخ به دکتر منهتن

           دی 27, 1399

           اره البته اگه کسی زنده بمونه

           چون هیچ شخصیتی چه مارول چه دیسی حتی نمیتونن یه خط به کالاکتوس جهنمی بزنن
           تایید کنید

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به abas

           دی 27, 1399

           همون منهتن راحت گالاکتوس جهنمیت رو میزنه لوسیفر با یه اشاره نابودش میکنه متعصب لطفا تایید کنین

           پاسخ

  • امیرعلی در پاسخ به Maker

   دی 6, 1399

   دارکساید اصلی دورماموی دنیای دیسی بحساب میاد چون مثل دورمامو مولتی ورس خودش رو داره

   پاسخ

   • abas در پاسخ به امیرعلی

    دی 12, 1399

    پس یعنی دارکساید به راحتی شکست میخوره
    چون دورمامو از دکتر استرنج در عرض چندثانیه شکست خورد
    خب در واقع تانوس دیسی حساب میشه چون تانوس میلیاردها کهکشانو نابود کرده که دارکساید از اون غافله میلیاردها سیاره موجوداتی که روش زندگی میکردنو نابود کرده
    در ضمن تانوس تسخیر کننده نبود به تعادل رسوندن جهان بود اگه تسخیر کننده بود مثله دارکساید اون موقع تو شرارت و بی رحمی دارکساید حتی ناخون تانوسم نبود حالا تانوس تسخیر کننده نیست به تعادل رسوندن جهانه که تو لیست بی رحمی ها دیده میشه اسمش و حتی رتبه بالایی هم داره
    ولی حساب کن که تسخیر کننده بود اون موقع چی میشد به نظرت؟؟

    پاسخ