تانوس در برابر دارک ساید؛ کدام یک پیروز مبارزه خواهد بود؟

دنیای مارول و دی سی ویلن های قدرتمندی دارند که برترین شخصیت های منفی روایت های حماسی کتاب های کامیک را تشکیل می دهند. دارک ساید برای دهه ها یک شخصیت محبوب بوده و این محبوبیت را به دلیل مقابله با “لیگ عدالت” (Justice League) به دست آورده است. در مقابل، تانوس هم به مدد دنیای سینمایی مارول توانست در شهرت از دارک ساید پیشی بگیرد.

اگر درباره شهرت آنها شک دارید، به این لیست نگاهی بیندازید. در این لیست تمام ویژگی های این شخصیت ها در دنیای کمیک را معرفی می کنیم. با پروشات همراه باشید.


1. میزان قدرت در برابر دشمن: تانوس

بگذارید به زبان ساده نشان دهیم: آیا تابحال دیده اید که انتقام جویان لیگ عدالت را شکست دهند؟ تیم گروه قهرمانی دی سی از مارول قوی تر است و دارک ساید هم اغلب مجبور است با او مقابله نماید.

این برای دارک ساید مسئله ای نیست زیرا همیشه باید با لیگ عدالت مبارزه کند. لیگ عدالت هم او را فراری می دهد، نه اینکه پیروز شود. به نظر نمی رسد که تانوس در برابر سوپرمن، فلش و زن شگفت انگیز پیروز شود.

همچنین بخوانید: معرفی 15 فیلم زیبا که با مرگ شخصیت اصلی داستان پایان می‌یابند


2. قدرت درونی بالا: دارک ساید

قدرت های دورجابجایی، تله پاتی و انرژی جهانی تانوس در برخی قسمت ها دیده می شوند و قدرت اصلی و همیشگی او محسوب نمی شوند. بنابراین می توان گفت او یک قدرت واحد و بی همتا که برای شکست دشمنان کافی باشد را دارا نیست.

بنابراین اینجاست که دارک ساید وارد می شود؛ یک سوپرویلن بی همتا برای شکست همگان. دارک ساید با قدرت پرتو امگا و مشت آهنین می تواند جهان  را تصرف کند. پرتوهای امگا می توانند تا قسمت های دوردست کهکشان را درنوردیده و تا ابدیت برود، مگر اینکه جهت خاصی داشته باشد. پرتوهای امگا یک عامل کشنده هستند و دارک ساید برای دورجابجایی، احیا و فجایع دیگر از آن استفاده می کند.

همچنین بخوانید: نگاهی به 10 شخصیت مرموز در فیلم های دیوید لینچ


3. قدرت بیرونی اصلی: تانوس

تانوس و دارک ساید هردو از قدرت مک گافین بهره می برند. این قدرت برای دارک ساید معادله ضد-حیات و برای تانوس دستکش ابدیت است.

دارک ساید را به ندرت با معادله ضدحیات نشان می دهند؛ اگر به آن دست یابد می تواند کنترل ذهن فرد را به دست آورده و قربانی خود را مانند عروسک برقصاند. با این حال قدرت دستکش ابدی از آن بیشتر است زیرا می تواند حقیقت را به هم بزند. بنابراین مسلما تانوس با این سلاح پیروز است.

همچنین بخوانید: لیست 40 تایی بهترین شخصیت های منفی در تاریخ سینما


4. ارتش و ناوگان: دارک ساید

هردوی این قهرمان ها ویلن های فراکهکشانی هستند که دنیاهای مختلف را تصرف کرده اند. تانوس به دلیل جرایمش در کهکشان تحت تعقیب است و با نیروهای خود شامل پیشروها، نیروهای شخصی و ناوگان مقدس، با این افراد مقابله می کند.

با این حال دارک ساید دنیای خود را دارد که در آن سلطنت می کند. دارک ساید به عنوان پادشاه آپوکولیپس ارتش پارادمون های خود را دارد که در گروه های بزرگ قرار داشته و تشنه ترس و شکارند. علاوه بر این، دارک ساید بر ژنرال های بزرگی مانند استپنولف، باردای بزرگ، کالیباک و غیره، که نیروهای هرکدام به اندازه یک ارتش است نیز فرماندهی می کند. دارک ساید منابع بیشتری دارد و ژنرال های بیشتری در خدمت او هستند.

همچنین بخوانید: 10 شخصیت مارول که از دی سی الهام گرفته شده اند


5. تجربه: دارک ساید

سن تانوس هرگز مشخص نبوده است و به طور کلی او را تقریبا 1000 ساله می دانند. مسخره است که همه این هزارسال را به جنگ و به دست آوردن تجربه اختصاص دهد، اما این تجربه و سن در مقابل دارک ساید ناچیز است.

حاکم آپوکولیپس یک نیروی مطلق است که از جسم خود به عنوان یک آواتار استفاده می کند و در مقابل موجودات کوچکتر قرار می گیرد. بنابراین او باید چند میلیارد ساله باشد و حداقل چندین هزار سال عمر داشته باشد. تانوس از لحاظ تجربه در مقابل دارک ساید شانسی ندارد، و به اندازه او با ترفندهای جنگی و مبارزه آشنا نیست. در این صورت مقایسه این دو مانند مقایسه یک سرباز مجرب و یک سرباز تازه کار است.

همچنین بخوانید: 10 شخصیت اصلی دوست داشتنی در بازی‌های کامیپوتری مدرن


6. وفاداری فرزندان: تانوس

بله از این نظر تانوس شانس زیادی دارد و در این شکی نیست. زیرا فرزندانش همیشه به او وفادار بودند، البته تا زمان مبارزه های جدید در دنیای مارول. همانطور که میبینیم، بلک اردر به پدرشان وفادار بودند، تا جایی که مرگ را به فرار ترجیح دادند.

اگر میزان قدرت را درنظر بگیریم، در آن صورت فرزندان دارک ساید از بلک اردر پیشی گرفته و اوریون، مستر میرکل و کالیباک همه می توانند بلک اردر را شکست دهند، با این حال هیچگونه وفاداری در آنها وجود ندارد و از این نظر با بلک اردر قابل مقایسه نیستند.

همچنین بخوانید: رتبه بندی بهترین قسمت های سورت آرت آنلاین(Sword Art Online)


7. نیرو: دارک ساید

تانوس با شکست افرادی چون هالک، ثور و مقاومت در مقابل اودین، قدرت خود را نشان داده است. او همچنین دفعاتی اشیای بسیار سنگین و مهیب را بلند کرده و نیروهای قوی را شکست داده است.

اما در اینجا می خواهیم تانوس را با فردی مقایسه کنیم که به آسانی سوپرمن را شکست داد. دارک ساید آنقدر قوی است که می تواند به راحتی شزم و مارشن من هانتر را مانند یک جوجه شکست دهد. از یک سو دارک ساید از لحاظ قدرت با زئوس برابر بوده و از سوی دیگر به راحتی گرین لانترن را شکست می دهد.

همچنین بخوانید: 10 شخصیت برتر تاریخ سینما که هیچ اسمی نداشتند


8. ابزار: دارک ساید

تفسیرهای مختلفی از دارک ساید وجود دارد، اما بسیاری شخصیت دی سی را بسیار پیشرفته می دانند. قدرت های تکنولوژی تانوس در رویارویی با برینیاک به اندازه دارک ساید نیست.

این ترکیب باعث شد دارک ساید تکنولوژی هایی مانند اگونی ماتریکس و خنجر رازآلود را بسازد، ماتریکس دردی را ایجاد می کند که از آستانه تحمل سوپرمن میلیون ها بار بیشتر بوده و خنجر نیز می تواند قلب سوپرمن را بیرون بکشد. تکنولوژی تانوس شگفت انگیز است و با صندلی خود می تواند در کهکشان ها سفر کند، با این حال دارک ساید حتی توانسته مادرباکس را نیز کنار بزند.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه ها


9. آستانه تحمل: تانوس و دارک ساید

آستانه تحمل به معنای تحمل تنبیه از جانب نیروهای عظیم است که شاید اهمیت آن از قدرت زیاد نیز بالاتر باشد، البته شاید نتوان یکی را به دیگری ارجحیت داد. گرچه تانوس در مقابل افرادی چون گالاکتوس و اودین شکست خورده، اما توانسته تنبیه آنها را تحمل کرده و کمترین جراحت را بردارد.

دارک ساید به عنوان خدای جدید قدرت بدنی بسیار زیادی دارد.  او تاکنون توسط افرادی چون زن شگفت انگیز، گرین لانترن و البته سوپرمن ضربه های جدی خورده، اما به ندرت جراحت سنگینی داشته است. به نظر می رسد هردوی این شخصیت ها آستانه تحمل بالایی داشته باشند.

همچنین بخوانید: 25 شخصیت برتر مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان


10. بزرگ ترین موفقیت: تانوس

بله، در یک داستان دارک ساید توانست معادله ضد-حیات را به دست آورد و به دنیای چهارم پایان دهد، اما این کار آنقدر بزرگ نیست که آن را یک موفقیت و دستاورد بدانیم. دارک ساید در تمام داستان با نیوجنسیس در جنگ و هایفادر یک قدم از او پیشتر بود. دارک ساید در مبارزه با لیگ عدالت بیش از دستاوردهایش شکست داشته است.

از سوی دیگر بزرگ ترین دستاورد تانوس کشتار در مقایس عظیم است. او به راحتی این کار را انجام می دهد و می تواند نیمی از بشریت را نابود کند. بنابراین از این نظر دارک ساید پس از تانوس در مقام دوم قرار می گیرد.

همچنین بخوانید: 20 سریال برتر تاریخ شبکه HBO


11. برنده: دارک ساید

لازم به ذکر است که دارک ساید شخصیتی است که به خلق تانوس منجر شد و به همین دلیل ارباب جنگ کتاب های کمیک است. تانوس با وجود تمام قدرت ها و موفقیت ها هنوز در حد و اندازه دارک ساید نیست.

دارک ساید قدرت های بسیار زیادی دارد. اگر بخواهیم صادق باشیم باید بگوییم دارک ساید در مبارزه با تیم انتقامجویان (دشمنان اصلی تانوس) به راحتی آنها را شکست خواهد داد، درحالی که تانوس در برابر لیگ عدالت (دشمنان اصلی دارک ساید) شانس زیادی نخواهد داشت. بنابراین در اینجا حاکم آپوکولیپس پیروز مبارزه خواهد بود.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (368)

بستن فرم

 1. IS King

  آبان 29, 1399

  به نظر من خیلی مسخره بود به نظر من ترف کشی کردی تازه سن تانوس بیشتر از ۱۰۰۰ ساله تازه تازه تو قدرت بدنی و حرکات رزمی از دارک ساید قوی تره تازه تانوس می‌تونه از همون اول با یک بشکن تمام ارتش دارک ساید و خودش رو نابود کنه

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به IS King

   آبان 29, 1399

   سن تانوس اصن بیشتر از 1000سال!!!! بازم به گرد سن دارکساید که میلیون ها سال است نمیرسه!!! چیییییی؟؟؟ قدرت بدنی تانوس بیشتر از دارکسایده؟؟؟ میتونم در این باره چنتا دلیل بیارم اما نمیخوام الکی وقتمو تلف طرفدار متعصبی مثل تو کنم!!!! دارکساید میلیون ها سال تجربه داره و حرکات رزمیش خییلی از تانوس بیشتره!!! اره اما وقتی بشکنو زد میبینه هیچ اتفاقی نیفتاده!!! چرا؟ چون دارکساید تلپورتش کرده تو دنیای دیسی!!!!!

   پاسخ

 2. عاقل

  آبان 2, 1399

  چرا کامنت من تائید نشد ؟!

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به عاقل

   آبان 2, 1399

   سلام دوست عزیز،
   کامنت‌هایی که الفاظ تند و توهین‌آمیزی داشته باشن تایید نمیشن‌.

   پاسخ

   • عاقل در پاسخ به زهرا اکیما

    آبان 2, 1399

    اوکی ، ولی دقیقا میشه بگید کجای کامنتم توهین امیز بوده ؟! یا تند بوده ؟!
    راستش من با لحن همون شخص جوابشو دادم اگر اینطور باشه که کامنت من تائید نشه ولی مال اون بشه دیگه صحبتی ندارم

    پاسخ

    • زهرا اکیما در پاسخ به عاقل

     آبان 2, 1399

     عذر می‌خوام من نمی تونم وقتی کامنت شما رو حذف کردم جزئیاتش رو اینجا دوباره بیان کنم براتون.
     و اینکه اینطوری نبوده که فقط کامنت شما تایید نشه، این اتفاق برای کاربر مقابلتون هم افتاده (توی همین گفتگوهای اخیر)

     پاسخ

     • عاقل در پاسخ به زهرا اکیما

      آبان 2, 1399

      ممنون که اطلاع دادید .

      پاسخ

     • عاقل در پاسخ به زهرا اکیما

      آبان 2, 1399

      راستی ببخشید یک سوال از شما داشتم .
      پروشات دیگر در زمینه ی کمیک فعالیت نمیکنه ؟!
      چون مدت نسبتاً زیادی هست که مقاله ای ننوشتید .
      امیدوارم دوباره به مقاله های کمیکی تون ادامه دهید ..

      پاسخ

      • زهرا اکیما در پاسخ به عاقل

       آبان 2, 1399

       بله متاسفانه مدتی هست که برای این بخش مقاله جدیدی منتشر نشده و امیدواریم در آینده نزدیک تصمیمات خوبی برای بخش کمیک گرفته بشه تا شما بتونید استفاده کنید.

       پاسخ

       • arian در پاسخ به زهرا اکیما

        آبان 3, 1399

        به هر حال پروشات در هر زمينه ای بهترینه
        چه تو گامیک چه خارج از کامیک

        پاسخ

 3. الهام

  آبان 2, 1399

  سلام خسته نباشید
  احتمالا تانوس قوی تر باشه چون سنگ های ابدیت رو داره
  ولی اگه اونها رو نداشت از دارک ساید شکست میخورد
  سنگ های ابدیت فکر کنم دومین سلاح قدرتمنده مارول هست خب این نشون میده که سنگ های ابدیت باعث شکست دادن هر کسی میشه اگه تانوس اون سنگ ها رو نداشت خیلی زود شکست میخورد یا شایدم میمرد ولی اقای عباس هم دلیل های خوبی رو گفته و من هر حرفی که اقای عباس گفته رو درست میدونم و با دلیل های خوب احتمالا اقای عباس از این جور مسئله را خیلی خوب تحقیق کرده
  ولی از سایتتون خیلی ممنون
  من تمام مطالب مربوط به این سایت رو خواندم ولی کامنت نذاشتم این اولین کامنتیه که گذاشتم
  ممنون از سایت خوبتون❤

  پاسخ

  • عاقل در پاسخ به الهام

   آبان 2, 1399

   دوست عزیز شما ثانوس رو در حالتی که دستکش بینهایت رو در اختیار داره حساب کردید درحالی که باید حالت معمولی و قدرت اصلی کرکتر رو حساب کنید
   اونطوری دارک سایدم میتونه با انتی لایف وارد میدان بشود .
   درضمن اگر تو دنیای دیسی نبرد باشه دارک ساید پیروزه حتی با دستکش چون تو کراس اوور ها دارک ساید کلون ثانوس با دستکش رو شکست داده .
   البته نمیخوام بگم قویتره ولی چون تاثیری نداشت شکستش داد .

   پاسخ

   • الهام در پاسخ به عاقل

    آبان 2, 1399

    بله درسته ولی من زیاد از دنیای دی سی اطلاعات ندارم
    ولی خب من نظر اقای عباس رو دیدم و احتمالا درست باشه که گفته توی دنیای دی سی فقط بشکن کار نمیکنه نه کاراییاش
    و یه سوال دیگه میشه بگید کمیک چیه
    و کراس اور چیه چون من تقریبا یک هفتست که وارد این جور چیزا شدم و چشمم به این شخصیتا خورد که رفتم و فقط خیلی کم در موردش تحقیق کردم ولی
    خب تا اونجایی که این شخصیت رو شناختم فکر کنم انقدر باهوش هست که بدونه اگه بدون دستکش بینهایت وارد جنگ باهاش بشه شکست میخوره پس احتمالا بدون دستکش بینهایت وارد جنگ نشه و در مورد اون فردی که میخواهد وارد جنگ بشه خیلی تحقیق میکنه در مورد قدرتاش و….دارک سایدم به احتمال زیاد با اون سلاحی که گفتی وارد جنگ نشود چون من همه مقایسه هاش رو تو انواع سایت ها دیدم که با هیچ سلاحی وارد نشده و خیلی هم شکست خورده
    تانوس هم همین طور اون هم خیلی شکست خورده بدون سلاحش یعنی دستکش بینهایت اما چون الان اون سلاح رو در اختیار داره به احتمال زیاد با اون سلاح وار جنگ با دارک ساید میشود
    ممنون میشم که در مورد کراس اور کمیک و اون سلاح بهم توضیح بدی
    ممنون

    پاسخ

    • عاقل در پاسخ به الهام

     آبان 2, 1399

     خب اول اینکه تلفظ صحیحش کامیک هست و نه کمیک .
     این بیشتر بین ایرانی ها رایج شده اکثر کانال ها و سایت های کامیکی ها هم از کلمه کمیک استفاده میکنند ‌.
     ولی اگر شما تو جایی مثل دیکشنری کمیک رو بزنید بعد اون بصورت کامیک میخونه نه کمیک . بخاطر همین هم منم تو این کامنتم از واژه ی کامیک استفاده میکنم تا کمیک .
     در مورد کراس اوور بگم کراس اوور لزوماً بین دیسی و مارول نیست ‌.
     کراس اوور یه نوع رویداده که داستانش بصورت مستقل نیست بلکه در مجموعه ها و سری کمیک های متعلق به شخصیت های دیگه روایت میشه .
     معمولا هم این نوع رویداد ها توسط نویسندگان مختلف با هدف و داستانی مشترک نوشته میشه .
     میتونید در مورد کراس اوور دیسی علیه مارول تو سایت های داخلی مثل ویکی پدیا بیشتر بخونین .
     سلاح انتی لایف هم میشه گفت دومین یا فوقش سومین سلاح قدرتمند دیسی هست که با استفاده اون میشه روح همه موجودات رو کنترل و تحت تصور خویش گرفت .
     بخاطر همینم دارک ساید همیشه دنبال این سلاح هست که کارش راحت تر شه.
     یعنی دقیقا هدف ثانوس و دارک ساید یکه منتهی اون دستکش بینهایت داره دارک ساید انتی لایف .

     پاسخ

     • الهام در پاسخ به عاقل

      آبان 2, 1399

      اهان چه خوب ممنون بابت اطلاع رسانیتون حتما یه سری به سایت ویکی پدیا میزنم
      بازم ممنون بابت اطلاع رسانیتون❤

      پاسخ

   • abas در پاسخ به عاقل

    آبان 2, 1399

    یه جوری میگی انتی لایف اگار انتی لایف چیه
    تو قدرتمندترین سلاح های کمیک حتی تو تاپ۲۰ نفرم نیست اون موقع میای با دستکش بینهایت که دومین سلاح قدرتمتد کمیکه مقایسه میکنی؟؟؟
    اگه اره که واقا تعصبی میشه و اینم بگم که دارک ساید دستکشو انداخت اونور چون اون دستکش برایه شخصیت های ماروله و فقط تو دست یکی از شخصیت های مارول فعال میشه نه دی سی😐😐😐😐
    و اینم بهت بگم که تو دنیای دی سی فقط بشکن اثری نداره نه کاراییاش😐
    پس وقتی که فعاله زمانو نگه میداره تو دنیای دی سی ارتش خودشو تله پورت میکنه بعد زمانی که همه تو دی سی یجا وایسادن اونجا حتی سرباز ضعیف هم میتونه دارک سایدو بکشه این که دیگه خیلی تابلو معلومه بعد کل ارتششو بدون حتی یه نفر کشته شدن از ارتش تانوس کل دی سی رو نابود میکنه
    (بازم میگم فقط بشکن کار نمیکنه نه کاراییاش)

    پاسخ

    • Navixy در پاسخ به abas

     آبان 8, 1399

     اگه تاپ بیست سایت اسپایدی رو میگی باید بگم درسته
     اما قدرت آنتی لایف خیلی بیشتر از اینهاست.

     پاسخ

     • abas در پاسخ به Navixy

      آبان 8, 1399

      داداش من ایا به سایت اسپایدی سایت میگن؟؟؟؟؟؟؟؟
      در واقع این رتبه بندی رو درست انجام داده بود چون تو همه سایتا اونجوری رتبه بندی کرده بودن
      ولی تو سایتی رو بهم بگو که انتی لایف تو رتبه بندی قدرتمندترین سلاح های کمیک وجود داشته باشه
      من که ندیدم ولی اگه تو دیدی اسم سایت رو بهم بگو برم ببینم

      پاسخ

    • Navixy در پاسخ به abas

     آبان 8, 1399

     مگه چکش ثوره که لیاقت بخواد؟اگه اینجوری باشه تو سری امالگام چکش ثور به دست واندروومن رسید.ولی انداختش اونور و دلیل نمیشد که لیاقت نداشت.وقتیم که ثور تو همون سری کمیک چکششو گم کرده بود واندروومن اونو بهش داد و ثور تعجب کرد.و ربطی نداره شخصیتی مثل مرد آهنی بتونه از دستکش استفاده کنه ولی شخصیتی به قدرت دارک ساید نتونه ازش استفاده کنه

     پاسخ

     • abas در پاسخ به Navixy

      آبان 8, 1399

      اصلا این بحث ربطی به ثور یا چکشش نداشت
      مرد اهنی(تونی استارک)فقط تونست چند ثانیه دستکشو در اختیار داشته باشه که بعدش مرد(در موردmcuبود)
      تو کمیک هم همین طوریه
      جالب اینجاست که دستکش بینهایتو خوده تانوس خلق کرده و اسم سنگ هارم همین طور
      خب کسی که سلاحی رو خودش خلق بکنه به فکر اینام بوده دیگه
      اگه چکش ثورو اون جوری که تو حساب کنی تقریبا همه شخصیتای مارول تونستن بلدندش کنن😐😐
      و دستکش نیازی به لیاقت نیست
      خدایی اینو از کجات در اوردی؟؟(در واقع منظورت این بود)
      و خودتم دیدی که دارک ساید نتونست از سنگا استفاده کنه😐😐
      مگه اینارو نمیدونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      چون فقط شخصیتای قدرتمند مارول میتونن ازش استفاده کنن یا در اختیار داشته باشن نه شخصیتای دی سی

      پاسخ

     • حسین در پاسخ به Navixy

      آبان 12, 1399

      دستکش بینهایت فقط توی دنیای مارول کار میکنه دارک ساید دستکشو برد توی دیسی ولی چون کار نکرد انداختش دور

      پاسخ

      • abas در پاسخ به حسین

       آبان 16, 1399

       لین بار هزارمه دارم میگم

       برادر من دستکش برای شخصیت های دی سی فعال نیست فقط برای شخصیت های ماروله(مخصوص تانوس)و فقط بشکن کار نمیکنه تو دنیای دی سی نه کاراییاش
       اوکی؟؟

       پاسخ

   • abas در پاسخ به عاقل

    آبان 2, 1399

    داداش وقتی دی سی فن ها کم میارن میرن سراغ کراس اور مسخره (البته تورو نمیگم)اخه نیست که تو کراس اور ها کلا دی سی مقابل مارول پیروز شده سر اون میرن سراغ اون کراس اور
    قدرت های تانوس(بدون دستکش):تله پورت،تله پاتی،دورجنبی،جاودانی،جذب انرژی و رفع انرژی های کیهانی،واکنش های فرا انسانی،ماهر بودن در مبارزات تن به تن،ارتشی که همشون باهوشن،سطح هوش نابغه،فرمانهانی که قدرتشون بسیار زیاد و باهوش(که از تانوس کمترن)
    قدرت دارک ساید:لیزر امگا،ارتشی که زیاد با هوش نیستند،فرماندهانی مانند خود(البته کمی ضعیف تر)دورجنبی،تله پورت،تله پاتی،سطح هوش تقریبا نابغه،ماهر بودن در مبارزات تن به تن(البته فنون مبارزات تن به تنو خیلی کم میدونه)،واکنش های فرا انسانی،جاودانگی،فاقد جذب انرژی و رفع انرژی
    تانوس از اون قدرتایی که داره خیلییییی کم به ندرت استفاده میکنه مثاله:تله پورت شدن،تله پاتی،کمی از رفع انرژی و جذب انرژی استفاده کرده،دورجنبی
    خیلیییی کم از اینا استفاده کرده

    پاسخ

    • عاقل در پاسخ به abas

     آبان 2, 1399

     ببین داشتم با یکی دیگه صحبت میکردم اومدی وسط پریدی .
     انتی لایف جزو ۲۰ سلاح قدرتمند نیست ؟!
     اینو جایی بگو فقط بهت بخندن .
     دومین سلاح قدرتمند دیسی هست .
     درضمن من نگفتم از دستکش قویتره گفتم اون دومین سلاح قوی دیسی هست اینم دومین مارول پس اشکالی نداره باهم مقایسه شن .
     تمام اطلاعاتی که دادی خودم میدونستم نیاز به زحمت انداختن خودت نبود 😉
     منم اصلا نمیگم کراس اوور ها معتبرن خودمم اونارو استدلال قوی نمیدونم و بیشتر طبق نظر و میل شخصی نویسنده ست و کاملا بی پایه و مسخره .
     یه موردش همون که استورم واندروومن زو زد که بینهایت مسخره بود 😐
     ولی اگه بدون سلاح حساب شه و قدرت کاملا عادی و معمولی حساب شه مشخصا دارک ساید به مراتب از همتای خودش قویتره که اکثرا هم با من موافقن.
     حالا تو رو نمیدونم .
     البته بگم دستکش فقط رو دیسی اثر نداره وگرنه بر هر کرکتری به جز استثنا ها تاثیر کاملی داره .

     پاسخ

     • abas در پاسخ به عاقل

      آبان 2, 1399

      اره البته که بدون دستکش از دارک ساید شکست میخوره اینو همههه میدونن همهه
      ۲ دستکش تو دنیای کمیک دومین سلاح قدرتمنده نه مارول😐😐
      دیگه من نمیخوام جلویه یه دختر چیزی بهت بگم(توهین امیز نه ها فکر اشتباه نکن)الان تو بری جایه دیگه بگی که دومین سلاح قدرتمند ماروله بهت میخندن چرااا؟
      چون تو دنیای کمیک دومین سلاحه و تو مارول اولین سلاح که شاید نمیدونستی که اینو گفتی

      پاسخ

      • عاقل در پاسخ به abas

       آبان 2, 1399

       ببین سنت در حدی نیست که بخوای بهم توهین کنی .
       اگه دلت توهین میخواد بیا تلگرام توهین واقعی رو بهت نشون بدم نه اینجا یه سایت تفریحی هست نمیخوام فضای سایت متشنجد بشه.
       بار بعدی هم مواظب باش بخوای الکی خودتو گنده کنی و بگی یه چیزی بهت بگم منم بلدم روتو کم کنم ، حله ؟
       بعدشم هیچ چیز رو نمیشه دقیق رتبه بندی کرد مگر سایت رسمی مارول یا خود دیسی بدن بیرون .
       دومین سلاح قوی کمیک ؟!
       😂😂😐
       تو هنو رگلیتر رو نمیشناسی !؟
       دراصل سومین هست .
       قویترین نسخه ثانوس رگلیتر هست که با اون قویترین کرکتر مارول رو جذب کرد و در اصل خودش تبدیل به والای همگان شد 😐
       پس
       رگلیتر
       قلب جهان
       دستکش بینهایت

       پاسخ

       • abas در پاسخ به عاقل

        آبان 3, 1399

        هیچ سایتی اینو نمیگه
        هیچ سایتی
        پس الکی نیا یه چیزیو که کسی اصلا قبول نداره بزاری رتبه اول
        حداقل دومش میکردی اخه این چه انصافیه😐😂😂
        اخه ببین تو کدوم سایتی اینو گفتن خواهشا با دلیل درسو حسابو بگو که همه قبول داشته باشن دیگه این نظرتم تعصبی بود
        که همه قبول دارن قلب عالم اول و دستکش دوم
        بعد اون موقع تو میای رگلیترو میکنی اول؟؟؟؟
        داداش یا تو مارو چیزی حساب کردی یا واقا این حرفو گفتی
        اخه ببین😂😂

        پاسخ

       • abas در پاسخ به عاقل

        آبان 3, 1399

        😂😂😂😂باشه تو بابا بزرگ
        منم نوت😂😂😂😂😂
        داداش میخواستم خرابت میکردم جلویه دختر ولی نخواستم
        میخوای فش بازی کنیم؟؟؟؟
        ایدی تو بده
        فش برایه من مثله تفریحو جک گفتنه😂😂😂😂
        تو میخوای رویه منو کم کنی؟؟؟؟
        حاجی بسم الله
        رومونو کم کن ببینیم الهام خانم خودتم تو اون کامنتم دیدید دیگه چجوری حرف بی منطق زد و روشو کم کردم خواهشا برو ببین احتمالا دیدی😂😂😂
        مثلا اگه دوباره تکرار کنم چه اتفاقی میوفته؟؟؟؟
        میخوای منو بکشی؟؟؟😂😂😂
        این نظرمو قبول کن چون خودتونم شاهدید که با لحن خودش صحبت کردم

        پاسخ

        • M در پاسخ به abas

         آبان 3, 1399

         وقعا رفتارتون شبیه بچه های ۱۳ ، ۱۴ ساله میمونه ، به جای trolling کردن اول یاد بگیر چجوری باید بحث کنی

         پاسخ

        • عاقل در پاسخ به abas

         آبان 3, 1399

         هههههههه دوره زمونه عوض شده جناب .
         من مشکلی ندارم ایدیمو بدم ولی دارم میبینم شان خودمو میارم پایین .
         تو اول بگو کدوم سایتی گالاکتوس رو دوم گذاشته تا منم بهت بگم چه سایتی انتی لایف رو گذاشته .
         اصن معلومه حالت خوب نیست جناب .
         یه وخ کار دست خودتو و بقیه میدی .
         میگم دیگه بچه سالی .
         سطح شعورتو نشون بده و فکر کن جایی خبریه 😂👍
         هی باز بگو چرت میگه میخواستم خرابت کنم .
         خودنمایی تا حدی 😂
         فکر کرده چند فحش یادگرفته خیلی بلده .
         برو داش تو ۱۰ فحش بلد باشی کاربرای این سایت ۱۰ برابرشو بلدن 😂
         اوه وقتی فحش برات جوکه برای چی از مذهب و دین صحبت میکتی ؟!
         حاجی اینا از شما بعیده 😂
         اول من با لحن خودت جوابتو دادم و منم دوباره با لحنت جوابتو میدم 😉
         تو هنوز رگلیتر رو نمیشناسی 😐
         خب بزار داستانشو بگم .
         توی اینده ی دور ثانوس به دیوایسی به نام کازمیک رگلیتر دست پیدا میکنه این دیوایس قابل توجهت تعدیل ریلیتی های یونیورس های بینهایت مارول رو انجام میده .
         ثانوس از این استفاده میکنه و اواتار های کیهانی اعم از دث ، گالاکتوس ، استرنجر ، مستر اردر ، لرد ، کی آرس ، کرونوس ، مستر هیت ، لاو ، اینفینیتی و لیوینگ ترایبیونال رو جذب کرد.
         ثانوس این زمان به گذشته میره تا با راهنمایی نسخه گذشته خودش مطمئن شه تو اینده به این نیرو ها دست پیدا کنه .
         در اصل برای تضمین اینده خودش بود .
         این نسخه حتی وان ابو ال رو هم جذب کرد و تبدیل به قویترین موجودیت مارول شد .
         همینجور دوباره حرف رو هوا میزنی .
         درضمن خواستی جوابمو بدی اولا درست صحبت کن دوما توی یه کامنت جوابمو بده حال ندارم جواب دوتا کامنت بیخود رو بدم .

         پاسخ

         • abas در پاسخ به عاقل

          آبان 3, 1399

          ۱اون سایتو قبلا گفتم الان حالشو ندارم بازم بگم اخه من بهت چقدر بگم ها؟؟؟
          فش که اصلا ربطی به دین نداره(فش برام تفریحه بعد میام از دین صحبت میکنم؟؟)
          واقا برات متاسفم🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
          من کار دسته خودم بدم تو خودکشی میکنی😂😂😂
          ۲ داستانی که گفتی داستان عاشقانه ای بود😂😂😂
          تو کدوم سایتی اینارو نوشته؟؟؟کدوم سایت؟؟
          من که انقدر اسمه سایتو گفتم زبونم مو در اورد
          ۳ نمیخوام وارد مساعل دینی بشم ولی تو حتی شیطانم نمیشناسی اون موقع میای در مورده این چیزا بحث میکنی؟؟؟
          حاجی خداوکیلی ما رو مسخره کردی؟؟؟یا چی گیر اوردی؟؟؟؟تو یه اواتار دیگه ای رو میگی من یه اواتار دیگه 🤦‍♂️
          ۴ کاربرا ۱۰ برابر من فوش بلدن؟؟؟؟؟اونجوری باشه که من خدایه فشم
          ایدی تو بده بیا باهم تو تل صحبت کنیم اگه دوست داری خب اگه این شانتو میاره پایین پس واسه چی گفتی ایدی مو بدم اونجا باهم حرف بزنیم؟؟؟هاااا؟؟
          نه داداش وقتی که تو میای نظره مسخره ای بدی واقا حالم بد میشه
          اینو جدی میگم.
          ۵ هزار تا شهصیت تو اون سایت وجود داره که هر کدوم ۱۰ برابر دادگاه زندگیه ولی یادم نمیاد
          پس با بحث کردن با تو شعورم میاد پایین یه زره
          ولی اگه با تو بحث نکنم حوصلم سر میره😂😂😂😂
          واقا بحث کردن با شما برام تفریحه
          پس الکی داستان واسه خودت درست نکن سایت بده ببینیم کجا این داستانی که گفتیو گفته؟؟؟
          داش همه میدونن انتی لایف تو دی سی دومین سلاحه
          ولی تو کمیک نه سایتی بگو که انتی لایفو تو قدرتمند ترین سلاح کمیک گذاشته باشن
          انتی لایف که دیگه اگه اینو ندونی زدی جاده خاکی
          تو هیچ سایتی تو تاپ۲۰نیست
          هه واقا خنده داره پس دیدی افرادی مثله تو اینو اونو بزرگ میکنن؟؟؟

          پاسخ

         • abas در پاسخ به عاقل

          آبان 3, 1399

          راستی رگلیتر رو بگو تو کدوم سایتی معرفیش کردن چون من نتونستم پیدا کنم
          یا شایدم از خودت یه چیزه چرتو پرت گفتی که دستکشو بیاری پایین؟؟😂😂😂😂😂
          خواهشا اون سایتی که رگلیترو توش معرفی کرده رو بهم معرفی کن

          پاسخ

       • الهام در پاسخ به عاقل

        آبان 3, 1399

        بله درسته ولی من در سایتی که مطالعه کردم قلب عالم در رده اول و دستکش بینهایت در رده دوم بود ولی چون من اطلاعاتی ندارم احتمالا نظر شما درست باشه
        چون من رگلیتر رو نمیشناسم و میرم در مورد اون سلاح مطالعه میکنم
        ممنون

        پاسخ

     • abas در پاسخ به عاقل

      آبان 2, 1399

      داداش برو اون سایت اسپایدی رو بخون که در مورده قدرتمندترین سلاح های کمیک رتبه بندی کره که حتی تو رتبه۱۵ قرار نداره و سایتی بگو که انتی لایف رو تو رتبه بندی ها تو سلاح های کمیک گفته باشه رو بگو بریم مام ببینیم
      داداش راستش اگه بگیم انتی لایف قدرتمند تر از دستکشه واقا تعصبی و مسخره میشه چون همه قبول دارن که دستکش تو قدرتمند ترین سلاح کمیک دومه
      البته من سایت اسپایدی رو قبول ندارم ولی این مطلبو که در مورده سلاح های کمیک قبول دارم چون اون یکی سایتا هم اینو میگن ولی من اسمی از انتی لایف اونجا ندیدم

      پاسخ

      • عاقل در پاسخ به abas

       آبان 3, 1399

       تو انقدر سطچ اطلاعات پایینه که منبعت سایت اسپایدیه ؟!
       اصن مقاله های اسپایدی رو خوندی متوجه تعصبش شی ؟!
       تو فقط هر گروه کمیک فنی که عضوی بگی مدرکم اسپایدیه همه میخندن .
       حتی همین سایت ولی شاید بخاطر بی احترامی چیزی نگه .
       😂😂😂
       داش مطالب طنزی مینویسی ملت تا یه چپشون پره ‌.
       دمت گرم .
       ادامه بده 😂

       پاسخ

       • abas در پاسخ به عاقل

        آبان 3, 1399

        من اون سایتو مثال زدم😐😐😐
        دیگه همه میدونن اسپایدی سایتش چه سایتیه
        در مورده سلاحا میگی تو کل سایتا اینجوری رتبه بندی شده😐😐
        دمم گرم؟؟؟
        داداش دمه تو گرم که داری با نظراتت منو سرگرم میکنی
        تو ام (حذف شد) که فکر میکنی اسپایدیو مدرکه خودم کردم؟؟؟؟؟
        خوبه حالا گفتم که من سایت اسپایدی رو قبول ندارم
        واقا که🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️😂😂

        پاسخ

  • abas در پاسخ به الهام

   آبان 2, 1399

   سلام ببخشید شما دختر هستید؟؟؟؟
   در مورده اینکه تانوس حتی تو دنیای دی سی
   دارک سایدو شکست میده شکی نیست
   خانم عزیز فقط بشکن تو اون دنیا کار نمیکنه نه کارایی هایه سنگ ها
   خب پس نیازی به بشکن زدن نیست چون دو باره زنده میشه(برایه زنده شدنش حداقل چند دهه طول میکشه)

   پاسخ

   • الهام در پاسخ به abas

    آبان 2, 1399

    بله دخترم ایا اشتباهی کردم که طرفداره این جور مسئله ها و فیلم ها هستم؟
    البته به تازگی به این طور مساعل علاقه مند شدم و جناب اقای عاقل ممنون بابت اطلاع رسونیتون چون به من اطلاع زیادی دادید
    واقا ممنونم

    پاسخ

    • عاقل در پاسخ به الهام

     آبان 2, 1399

     شمام جدی نگیرید مسئله حالا اون طرف قصدش بی احترامی به دختر ها نبوده .
     راستش اسم من عاقل نیست اسم اصلیم محمد علی هست ولی از این اسم استفاده میکنم 😁

     پاسخ

     • الهام در پاسخ به عاقل

      آبان 3, 1399

      اهان بله چه خوب
      واقا عاقلید ولی شما نباید با این لحن صحبت کنید چون به نظرم ادمه عاقلی به نظر بیاید
      ولی اقای عباس شاید از این جور چیزا سر در بیارد ولی انگار ادمی نیست که عاقل و اداب معاشرت رو بدونه البته قصد توهین ندارم ولی اگه بهتون توهین شد خیلی عذر میخوام واقا ببخشید ولی خب نباید با این لحن با هم صحبت کنید خب اینجا جای بحثه نه توهین به هم دیگه
      خب من ادمی نیستم که وقتی کسی رویه کسه دیگه ای رو کم میکنه من اونو کم ارزش ببینم
      و اقای عباس خواهش میکنم که اداب معاشرت رو بیشتر رعایت کنید و همیشه ادب بهترین چیزه
      و خواهشمندم که از این مساعل به مساعله دیگه ای نرید
      ممنونم

      پاسخ

      • M در پاسخ به الهام

       آبان 3, 1399

       متاسفانه تو جامعه ما افراد زیادی از نظر فکری نابالغن

       پاسخ

      • عاقل در پاسخ به الهام

       آبان 3, 1399

       من با همون لحن جواب اون یارو رو دادم و در این مشکلی نمیبینم .
       خب بنظرم درسته شان خود ادم میاد پایین .
       فقط میخواستم بهش بفهمونم که منم میتونم مثل خودش پاسخشو بدم تا حساب کار دستش بیاد .
       همینجور الکی نیست .

       پاسخ

    • abas در پاسخ به الهام

     آبان 3, 1399

     خانم ببخشید ولی قصده توهین نداشتم فقط سوال کردم
     خب برام عجیب بود که یه دختر بیاد طرفداره یه این جور مساعل بشه
     خب برایه دختر عادی نیست چون خشنتون میکنه

     پاسخ

     • M در پاسخ به abas

      آبان 3, 1399

      چرا چون خانومن ؟ ، شاید واسه شما عادی نیست چون واسه کل جهان عادیه

      پاسخ

     • A در پاسخ به abas

      آبان 3, 1399

      ببخشید ولی میشه ازتون بپرسم چیش به نظرتون عادی نیست؟ قصد توهین ندارم فقط میپرسم

      پاسخ

      • abas در پاسخ به A

       آبان 3, 1399

       یا ابلفضل الان همه سمته دختر در اومدن😐😐😐😐
       بابا غلط کردم اسمی ازش در اوردم😂😂😂😂😂
       بخدا والا ملت اروپایی شدن
       در ضمن سوال کردن حرومه؟؟؟؟

       پاسخ

       • زهرا اکیما در پاسخ به abas

        آبان 3, 1399

        سلام کاربر محترم،
        از شما و بقیه دوستانی که این چند روز درحال بحث و گفتگو هستین خواهش می‌کنم جانب ادب رو دعایت کنید. ما دوست نداریم با حذف تعداد زیاد کامنت‌ها رشته بحث شما رو پاره کنیم پس لطفا به جای دعوا و تمسخر همدیگه سعی کنید روی یک بحث تمرکز کنید.
        ازتون خیلی ممنونم میشم اگر این مورد رو رعایت کنید.

        پاسخ

        • abas در پاسخ به زهرا اکیما

         آبان 3, 1399

         اصلا من با این دیگه بحث نمیکنم با کاربر عاقل
         من فقط با کاربر الهام گفتگو خوام کرد

         پاسخ

       • A در پاسخ به abas

        آبان 3, 1399

        دوست عزیز من خیلی جدی از شما سوال پرسیدم،
        اینکه من به عنوان یه دختر کمیک بخونم و فیلم ببینم چه اشکالی داره؟

        پاسخ

        • عاقل در پاسخ به A

         آبان 4, 1399

         حالا شمام دیگه خیلی روش مانوُر دادید دیگه :/
         اون طرف از روی تعجب همچین حرفی زده ، خودشم گفت قصدم توهین نبوده /:
         نمیخوام از کسی دفاع کنم ولی کلاً بیخیالش .

         پاسخ

         • abas در پاسخ به عاقل

          آبان 4, 1399

          داداشای گرامی اصلا من با کاربرAنبودم من کلی گفتم جوابه اونو دادم چون پایین تر از همه بود و خواستم دیگه خودمو خسته نکنم
          در واقع منم قصدم توهین نبود

          پاسخ

         • abas در پاسخ به عاقل

          آبان 4, 1399

          داداش واقعا قصدم توهین نبوده🤔🤔
          فقط سوال کردم
          و فکر نکنم سوال کردن اشکالی نداشته باشه
          ولی به هر حال اگه به هر کدوم از شما بر خورده از همتون بیخشید حتی از کاربر الهام

          پاسخ

         • A در پاسخ به عاقل

          آبان 5, 1399

          کاربر عاقل عزیز، من که نمیخوام ازش بازجویی کنم. میپرسم کجای این تعجب داره؟ من سال هاست که به عنوان یه دختر کمیک میخونم و تا حالا ندیدم که کسی تعجب کنه که دخترا کمیک بخونن و فیلم ببینن.

          پاسخ

          • abas در پاسخ به A

           آبان 5, 1399

           اسمتو نذاشتی که کسی بفهمه دختری وگرنه هزار نفر میپرسیدن

           پاسخ

          • A در پاسخ به abas

           آبان 6, 1399

           کاربر abas عزیز، نکته بحث این نیست. من میپرسم این که دختر کمیک بخونه و فیلم ببینه کجاش اشکال داره؟ ممنون میشم جوابمو روشن و واضح بدید.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به A

           آبان 6, 1399

           اشکالی نداره
           ولی خب ماها انقدر این جور چیزا خوندیم و دیدیم رومون تاثیر گذاشته و من نمیخوام که این اتفاق برایه دختراهم بیوفته😐😐

           پاسخ

          • A در پاسخ به abas

           آبان 6, 1399

           خب اون موقع که شما میخوندین و می دیدین، ما دخترا هم میخوندیم و میدیدیم. خودمون انتخاب کردیم که چی کار کنیم. البته من منظور شما رو میفهمم، اگه با سن کم وارد این موضوعات بشی خب مطمئنا روت تاثیر میذاره، چه مثبت و چه منفی

           پاسخ

          • abas در پاسخ به A

           آبان 6, 1399

           خب واسه من عجیب نیست که خانم ها در این جور چیزا هستن فقط میخوام که حداقل خانم ها خشن نشن

           پاسخ

          • abas در پاسخ به A

           آبان 6, 1399

           ببخشیدا ولی شما چند سال تو این مسعله ها هستید؟؟؟؟؟

           من که نزدیک۶ساله دارم کمیک و فیلم میبینم
           حالا دیگه کاربر الهام نمیدونه چی به چیه فکر میکنه که اگه نظر بده مورده تمسخر قرار میگیره ولی اشتباهه در واقع منم سوال کردم که این بتر هزارمه دارم میگم
           و اگه به هرکی بر خورده ازشون عذر میخوام🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

           پاسخ

          • الهام در پاسخ به A

           آبان 6, 1399

           با نظر شما موافقم
           ولی از نظر میاد که شما تو این طور کامیک و فیلم ها با تجربه باشید
           و اقای عباس خب قابل درک است که از بودن خانم ها در این جور مساعل تعجب کنه خب من تو اواخر با استرس کامنت میگذاشتم چون فکر میکردم اگه نظر بدم و ببینند که من در این مسئله ها شرکت کردم و تحقیق میکنم من رو به تمسخر میگیرن ولی خب اون اتفاق نیوفتاد و از همه ممنونم که به تمسخر نگرفتند ما رو
           واقا ممنون

           پاسخ

          • A در پاسخ به الهام

           آبان 6, 1399

           چرا تمسخر کاربر الهام عزیز؟ چرا با اضطراب؟ این فضا همون قدر که متعلق به بقیه هست متعلق به شما هم هست. چه در ضمینه سینما، چه کمیک.

           پاسخ

          • الهام در پاسخ به A

           آبان 6, 1399

           بله حرف شما بسیار درست است
           ولی خب من به دلیل اینکه اقایون به این مساعل بیشتر علاقه دارند تا خانم ها به همین دلیل
           با اضطراب نظر میدهم و
           با دیگران بحث میکنم
           به هر حال خب شما چون خانم هستید خیالم اسوده تر شده است😄

           پاسخ

          • دارابیان در پاسخ به الهام

           آبان 7, 1399

           مساعل غلطه

           پاسخ

          • الهام در پاسخ به دارابیان

           آبان 7, 1399

           ببخشید ولی من میخواهم جمع ببندم ولی کیبورد من این کلمه را نمیاورد بله اشتباه است ولی مهم اینکه مفهوم رو بفهمیم و بدونیم چی داریم میگوییم

           پاسخ

          • abas در پاسخ به الهام

           آبان 6, 1399

           نه چرا برای این شمار رو به تمسخر بگیریم؟؟🤔🤔
           من فقط سوال کردم
           و این برام عجیبه که خانم ها خشن بشن نه به خاطره اینکه تو این جور چیزا تحقیق میکنن
           خب هر کسی خودش انتخاب میکنه که چیکار کنه و وظیفه من بود که هشدار بدم‌بهتون که این شخصیات ها و مسئله ها خب میشه گفت خشمگین میکنه ادمو
           برای مثال خودم
           رو خودم خیلی تاثیر گذاشته از نظر روانی
           و این شاید برای ادمای کمی اتفاق افتاد باشه
           من۲۴ساعته تو مرورگر هام درباره این مسئله ها و …..
           به هر حال وظیفه من این بود که هشدار بدم

           پاسخ

          • A در پاسخ به abas

           آبان 7, 1399

           بله حرف شما کاملا درسته. کسی که وارد چنین فضایی میشه باید بدونه چی در انتظارشه

           پاسخ

          • الهام در پاسخ به abas

           آبان 7, 1399

           حرف شما هم درسته
           و کار خوبی کردید که هشدار دادید پس احتمالا به دلیل تاثیر گذاستن روی روان دیگه من مطالعه نکنم
           چون من رو روانم خیلی حساسم
           ممنون که گفتید وگرنه نمیدونستم
           ممنونم ازتون

           پاسخ

          • A در پاسخ به الهام

           آبان 7, 1399

           بله درسته برخی فیلم ها و کمیک ها هستن که درجه خشونت بالایی دارن و احتمالا روی ناخوداگاه آدم تاثیر میذارن. پس باید روی چیزی که میخونید و میبینید حساس باشید. ولی خیلی از فیلم ها و کمیک ها هستن که خشونت کمی دارن و فکر نمیکنم تاثیری روی کسی داشته باشن. در هر حال تصمیم با شماست که چی ببینید و چی بخونید

           پاسخ

          • الهام در پاسخ به A

           آبان 7, 1399

           البته
           ولی خب این شخصیت ها از خشونت و شروریت بسیاری بر خوردار هستند
           خب من سعی میکنم به مطالبی که از خشونت کمتری بر خوردار هستند
           را مطالعه کنم و تماشا کنم
           خب دیگر فکر نکنم تو این چیز ها مطالعه کنم اگر هم بکنم خیلی کم
           این را گفتم و دوباره میگویم من واقا خیلی رو روانم حساسم 😅😅

           پاسخ

          • abas در پاسخ به A

           آبان 7, 1399

           خب به نظرم اگه رو روانش حساسه دیگه تحقیق نکنه😂😂😂😂
           چون من گفته بودم و هشدار داده بودم که تحقیق نکنید برای خانم ها اینها عادی نیست
           البته برای مام خوب نیست🤔🤔🤔
           ولی دیگه معتادش شدیم😂😂😂
           و بحثش برای من تفریحه😂🙄

           پاسخ

          • عاقل در پاسخ به abas

           آبان 7, 1399

           👍👌😏

           پاسخ

          • abas در پاسخ به عاقل

           آبان 7, 1399

           داداش چه عجب اومدی این همه مدت کجا بودی پس🤔🤔🤔😂😂😂😂😂😂😂

           پاسخ

          • عاقل در پاسخ به abas

           آبان 8, 1399

           داشتم رو اعمال شما ها نظارت میکردم 😂
           ولی جدی جدی بحث بیخودی میکردین 😐😐

           پاسخ

          • abas در پاسخ به عاقل

           آبان 8, 1399

           حوصلم سر میره اخه میرم تو بحثایه الکی😐😂
           ولی تو ام داشتی نظارت بیخودی میکردی😂😂😂

           پاسخ

          • A در پاسخ به abas

           آبان 7, 1399

           خب دوست عزیز تاثیرش روی مرد و زن چه تفاوتی داره؟ اگر برای خانم ها عادی نیست، پس برای آقایون هم عادی نیست. بله درسته این تماما صنعت سرگرمیه. پس اگر بر اساس حرف شما بخوام قضاوت کنیم، برای آقایون به همون اندازه ای غیر عادیه که برای خانم هاست.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به A

           آبان 7, 1399

           خب🤔🤔
           خانم ها تو هر نظری چه از نظر بدنی چه از نظر احساسی و روانی ضعیف تر از اقایونه
           و رو خانم ها این جور چیزا خیلی اثر میذاره
           منظورم از خیلی یعنی خیلییییییی ها!!!!
           تفاوتش اینه
           و از نظر من برایه خانم ها سرگرمی اینستاگرامه🤔🤔🙄🙄
           نه این مطالب
           خب خانم ها با چند چیز زنده میمونن
           ۱ اب و غذا و اکسیژن
           ۲ گوشی و شارژرش
           ۳ اینستاگرام و سلفی
           😐😐😐😐😐😐😐
           ولی خب قصده توهین ندارم
           البته بعضی اقایونم اینجورین ولی خانم ها بیشتر👌👌👌
           بازم میگم قصده توهین نداشتم(و منظورم شما نبودید کلی گفتم)

           پاسخ

          • زهرا اکیما در پاسخ به abas

           آبان 7, 1399

           دوستان لازم دونستم تذکر بدم که دوباره بحث رو به سمتی بردین که ربطی به موضوع مقاله نداره. این چندتا کامنت تایید شدن اما لطفا رعایت کنید.
           ممنونم ازتون.

           پاسخ

          • abas در پاسخ به زهرا اکیما

           آبان 8, 1399

           نه حالا من کاری به اینا ندارم در مورده این مقاله فکر نکنم بحثی مونده باشه🙄🙄
           چون کلا داشتیم در مورده اینا بحث میکردیم
           منم خواستم بیام تو این بحثا باشم
           صد بار گفتم که بحث کردن خیلی حال میده با اینا بحث نکنم با کی بحث کنم🤔🤔

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به abas

           آبان 8, 1399

           من موندم اینجا برای شما تلگرامه یا یه سایت برای گفتگو خب شمارشون رو بگیر برو تو واتساپ میتونی ایمیلشو از سایت بگیری

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Arian

           آبان 8, 1399

           شماره دادن،تبلیغ
           و اینجور چیزا اگه تو نظراتت وجود داشته باشه نظراتت تایید نمیشم حالا خوبه رو همون جایی که داری نظرتو مینویسی نوشته

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به abas

           آبان 9, 1399

           اکر میخوای پیگیرش باشی بهم بگو یه راهکار خفن برای گرفتن ایمیل از طریق پروشات بهت میگم مسئولان این سایت داشت یه سایت خفن برای مطالب سرگرم کننده درست کنن نه تلگرام من خودمم خیلی از خودم راضی نیستم که دارم دارم خارج از دارکساید و تانوس باهات بحس میکنم

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Arian

           آبان 9, 1399

           تو این مورد بحثی نمونده که بخوای بحث کنی!!
           بحس نه بحث😐😐😐
           به نظرم راضی نیستی
           بحث نکن🙄

           پاسخ

          • Arian در پاسخ به abas

           آبان 9, 1399

           باشه ، بیخیال

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Arian

           آبان 9, 1399

           👍

           پاسخ

          • abas در پاسخ به Arian

           آبان 8, 1399

           خودشم تو دهنت داری میگی گفتگو😐😐😐
           به نظرت این چیه؟؟؟

           پاسخ

 4. abad

  مهر 30, 1399

  خب خیلیا گفتن که دارکساید نمیمیره و من میخوام خیال اونارو راحت کنم
  ۱ دارک ساید کلونه نمیمیره یه مثال بزنم بهتون(اگه یه رباتو نابود کنی دیگه نمیشه بازم ربات ساخت؟
  دارک سایدم همین جوریه هزاران دارک ساید وجود داره که چون دارکساید(دارک ساید اصلی)نمیتونه سیاره و با رشمناش بجنگه اونارو ساخته تا هم سیاره تصرف کنه هم با دشمناش بجنگه و هر هزار دارکساید تحت کنترل دارکسایده(دارک ساید اصلی)انگار داری پهپاد از راه دور رو کنترل و باهاش میجنگی به خاطره اونه که هر چقدر تانوس بشکن بزنه یا افراد دیگه بکشنش دوباره زنده میشه و معلوم نیست که فرم اصلی دارکساید کی از زندان(زندان پرزنس)فرار کنه یا ازاد بشه(احتمالا دارکساید اصلی اگه منتظر ازاد شدنه هیچ وقت ازاد نمیشه پس ناچاره که فرار کنه و زندان هم برایه اونجور شخصیت ها ساخته شده)و این تصمیم که ایا اارک ساید از اون زندان فرار میکنه یا نه مونده به خوده نویسنده

  پاسخ

 5. ABAS

  مهر 27, 1399

  اگه حساب کنیم دی سی هم از مارول تقلید کرده ولی من بیشتر از تانوس دارک سایدو دوست دارم ولی سنگ های ابدیت رو دست کم نگیرید اگه دارک ساید سریع تر از تانوسه و تا تانوس بیاد از سنگ ها استفاده کنه میکشتش؟؟
  خب این اشتباهه چون تانوس برایه استفاده از هر سنگ باید فقط انگشتشو خم کنه و اونجا از سنگ زمان استفاده میکنه و زمانو نگه میداره و اونجا دارک ساید کارش تمومه
  خب اگه میگید تله پورت میکنه به دنیای دیسی یعنی چجوری تو دنیای دیسی سنگ ها کار نمیکنه؟این اشتباهه فقط بشکن کار نمیکنه نه کارایی های سنگ
  پس اونجا تانوس درجا دارک سایدو تله پورت میکنه به دنیای مارول بعد فورا بشکن میزنه و اینم حساب کنید که تانوس نمیخواد سیاره تصرف کنه به خاطره اون تجهیزاتی نداره ولی دارک ساید چون فقط میخواد سیاره ها رو تصرف کنه تجهیزاتش بیشتر از تانوسه
  بعدشم دارک ساید اصلی رو مقایسه نکنید چون زندانیه و نمیتونه با تانوس مبارزه کنه پس اونو حساب نکنید
  تانوسم هیچ وقت نمیمیره 1معشوقش مرگه ۲سنگ داره و میتونه دوباره زنده بشه(البته همیشه زنده بشه توسط سنگ)
  و میگید که دارک ساید برایه تفریح سوپرمن هایه دنیا هایه دیگرو میکشه ولی کسی نمیدونه که قدرته اونا تا چه اندازه ای هستن و هرگز تانوس رو بدونه سنگ مقایسه نکنید چون تانوس هیچ وقت بدونه سنگ تو میدون جنگ نمیاد بعدشم تانوس میتونه حتی چند صد میلیارد سال بره عقب پس میتونه بره زمانی که دارک ساید بچه بوده و اونو بکشه اصلا دارک ساید تله پورت کنه دنیای دی سی وقتی که سنگ ها برایه استفاده کار میکنه(فقط بشکن کار نمیکنه توجه داشته باشید)میتونه حتی با تمامی ارتشه دارک ساید و خودش مقابله کنه زمانو نگه داره ارتششو تله پورت کنه بعد ارتشه تانوس تک تک ارتشه دارک سایدو بدونه حتی یک نفر مردن(از ارتش تانوس)نابود کنن پس کاملا توجه داشته باشید و من اگه کمی توجه کنید بدونه طرف حرف زدم چون تانوس با سنگ زمان قادرمطلق هست ولی بدونه سنگ ها شانسی مقابل دارک ساید نداره حتی تو صدم ثانیه نابود میشه

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به ABAS

   مهر 29, 1399

   الکی واسه خودت ندوز و نباف!!!! سنگ های ابدیت توی دنیای دیسی فقط شیشتا سنگن!!!! همین!!!! و به درد لای جرز دیوار میخورن!!!

   پاسخ

   • abas در پاسخ به تحلیل گر

    مهر 30, 1399

    خب معلوم شد که تو یه ومیک خونه الکی هستی تو جهان تو فقط شیش تا سنگه کوچولو همون دارک سایدت توسط اون سنگا زندس یکیش نابودشه دارک ساید میشه جرک ساید برو تحقیق کن بعد بیا الکی حرف بزن دارک ساید اون سنکارو انداخت رفت چون اون سنگ ها فقط توسط شخصیت های مارول قابل استفادس و تو دنیای دی سی فقط بشکن اونجا کار نمیکنه نه کاراییا و وقتی که کارایی ها کار میکنه نیازی نیست بشکن بزنه اکر هم میخواد بشکن بزنه درجا تله پروت مارول بشکن تمام حداقل یه چند دهه تانوس راحت میشه ازش اگرم زنده بشه بازم همون تله پورت میکنه مارول بشکن تمام برو بزرگ شو بیا بعد بحث کن الکی واسه خودت بندو بسات جمع نکن

    پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به abas

     مهر 30, 1399

     تو که میگی قلب عالم مقابله دستکش ابدیت مثل موشه حرف بزرگتر از دهنت نزنی بهتره!!!!حرفات مرز های نوب بودن رو فرسنگ ها جابه‌جا کرده!!! کاسه کوزرو جمع کن بابا!!! پرزنس و دورمامو و گالاکتوس تو یه سطحن؟؟؟ هان؟؟؟

     پاسخ

     • abas در پاسخ به تحلیل گر

      مهر 30, 1399

      حرفو داری انعکاس میدی🤣🤣🤣پرزنس سطح قدرتش تو دی سی قوی تر از همس(تو دی سی)
      دومامو گالاگتوس تو مارول😐😐😐🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️اصلا نمیفهمی داری چی میگی من حرفایی که زدم با دلیل حرف زدم ولی تو عین بچه یه چیزی میگی کامنت میکنی🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️اونوقت ببین نوب کیه😂😂😂حرفایی که میزنی رو با دلیل بزن من نگفتم که توهین کن😐😐 خواهشا برایه جواب یکم ادب به خرج بده و حرفایی که میزنیو با دلیل هر جور حساب کنی تانوس(باسنگ)از گالاکتوس و دورمامو و دارک ساید قویه
      ۱دلیل برایه اینکه چرا از گالاگتوس قوی تره
      وقتی دارک ساید تونسته اونو شکست بده پس برایه تانوس مثله کشتنه مورچست
      ۲ دلیل اینکه چرا از دورمامو قوی تره
      به دلیل اینکه تو mcu دکتر استرنج توسط فقط یکی از سنگ ها اونم سنگ زمان تونست به راحتی و بدونه اینکه عرق کنه شکستش داده(دورمامو هم سطح گالاگتوس یا شایدم قوی تر)
      ۳دلیل اینکه از دارک ساید قوی تره
      جوری که دکتر استرنج تونست دورمامورو شکست بده تانوسم میتونه به اون روش دارک سایدو شکست بده حتی تانوسو بکشه یا اصلا هر کاری کنه(تو دکتر استرنج دیدید که چجوری و به چه روش هایی میکشتتش اما دوباره بر میگشت(البته اگه از نوب بودنت خسته شده باشی و وقت کنی فیلمرو ببینی) مهم تر از همه سنگ واقعیتو داره میتونه واقعیتو تغیر بده و دارک سایدو از جهان هستی محو کنه
      و بدون که انرژی که از سنگ قدرت خارج میشه۱۰برابر امگاست سنگ روح که دیگه هیچی میتونه دارک سایدو تحت کنترل خودش قرار بده اینم از دلیل ها ببینیم تو چه دلیل هایی برایه ثابت کردن حرفات داری(البته به غیر از توهینات)

      پاسخ

      • عاقل در پاسخ به abas

       مهر 30, 1399

       سطح قدرت پرزنس تو دیسی بصورت رسمی از همه برتری داره ، ولی مانیتور مایند د اوروید و رایتر از پرزنس مشخصا قویترن و در اصل خالق پرزنسن .
       رایتر ک تو کمیک مولتیورسیتی حضور داشت و خود نویسنده ست و خودتم فک کنم قبول داری ک قویترین کرکتر کامیک هس .
       مانیتور مایند هم ک همون مانیتور ذهن هس خود کامیکه و ایده ها و داستان های نویسنده هاست .
       البته شاید خودت میدونستی ولی کلا گفتم اگه یه وخ اطلاعی نداشتی بت بگم .

       پاسخ

       • abas در پاسخ به عاقل

        مهر 30, 1399

        بله قویترینه ولی من چیزی نگفتم بله قبول دارم که پرزنس بسیار قدرتمند تره به طوری که دارکسایدو(اصلی)زندانی کرده ولی من گفتم که تانوس(با سنگ)باید با امثال اونا مقایسه بشه ولی هرگز قدرتمند تر از اونا نیست
        ممنون بابت اطلاع رسونیت😊😊😊

        پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به abas

       مهر 30, 1399

       وای وای وای میبینم که بدجور زدی جاده خاکی!!!!گالاکتوس قویترین شخصیت مارول!!؟؟ !؟!! خدایا منو از دست این نجات بده!!!! والای همگان یا فالکرام یا پروتژ یا دادگاه زندگی یا.. چقندرن که گالاکتوس سیاره خوار بیاد بشه اول؟!؟!؟!

       پاسخ

       • abas در پاسخ به تحلیل گر

        مهر 30, 1399

        دیگه نمیتونم خودمو نگه دارم😂😂😂😂😂منmcuگفتم نه کمیک🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️😂😂😂
        تو دیگه واقا زدی پیچ اشتباه😂😂🤣🤣🤣بابا گالاگتوس غداش سیاره والای همگان و فالکرامه(غذاششششششششششش)اون نباشه دنیای مارول بهم میخوره و نابود میشه !!!
        خدایا منو از دست اینا نجات بده
        خودت داری میگی سیاره خوار
        لطفا تو نظره بعدی قدرت همه اون شخصیتارو بگو تا بفهمیم کدوم قویه من اینجا وقت ندارم قدرتاشونو بگم
        اگه بشینم قدرت گالاکتوسو بگم تا صبح باید بشینم فقط بنویسم تو کمیک ها وقتی اسمه گالاکتوسو میشنون همه میترسن
        دیگه من به تو چی بگم اخه
        داداشه من برادر من عزیزه من حقیقت تلخه؟؟درست
        تو برو تو دنیای خودت باش که هم دارک سایدتت قوی باشه هم والای همگانو فالکرام برو برو وارد دنیای خودت شو ولی تو دنیای همه باید باور کنی که اینها قوین برو تو هر سایتی که دوست داری بخون ببین کدوم بالاتر از کدومه؟؟
        هه
        ولی نظره تو هم برام قابله احترام و محترمه
        به هر حال این خب بحثه نه دعوا
        ادم با این بحثا روزشو میگذرونه و سرگرم میشه منم این حرفارو که میزنم قصد توهین ندارم فقط اصتلاحه امید وارم منظورمو فهمیده باشی

        پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به abas

         آبان 1, 1399

         برو ببین تو کدوم سایت گالاکتوسو از والای همگان قویتر میدونن!!! قدرت های والای همگان میخوای؟؟ باشه بهت میگم:کاملا کاملا قادر مطلق!!!! آخه تو داری خالق دنیای مارول با گالاکتوس سیاره خوار مقایسه میکنی؟!؟!؟!

         پاسخ

         • abas در پاسخ به تحلیل گر

          آبان 1, 1399

          خالق دنیای مارول بله درسته ولی خالق گالاگتوسو و دیگر قهرمانا نیست که هر کسی که خالق چیزی باشه قوی تره؟؟
          گالاگتوس با یه مشت خدای مارولو میده هوا
          خب تو دهنت دتری میگی سیاره خوار
          یعنی غذاش سیارست سیاره ها برایه گالاگتوس مثله یه غذاست دیگه چی میگی؟؟؟
          قدرت گالاگتوس:قادر مطلق،حاضرمطلق،دانای مطلق
          در واقع گالاگتوسم یه خالق کنندست اون موج سوارو در واقع افرید یعنی قدرتایی داده که موج سوار یه فرد خداگونه شده ولی قبل از اون هیچی نبوده موج سوار نقره ای به تنهایی میتونه زمینو نابود کنه
          به این خدا میگن
          فقط و فقط گالاگتوس این کارو با موج سوار کرده
          حتی گالاگتوس یه دنیایی رو ساخته به نام تا۲ که از خورسیدم بزرگ تره دیگه چی میگی؟؟؟اگه یه کمیک خونه واقعی باشی باید اینو بدونی!!!
          دیگه من نمیدونم داری یه خالق ابر شرورو و قهرمان و البته خالق یه دنیایی که از خورشیدم بزرگ تره …میای با خالق دنیای مارول(خالق ابرشرور و قهرمانا نیست فقط اولین کس بوده که تو مارول خلق شده و به همین دلیل اونو خواستن قادرمطلق کنن خالقاش)
          دیگه به این خوبی دلیل به این مفهومی دلیل
          با اون اوباهت و هیکلش به این کوچیکی که شاید یه زره از انسان ها بزرگ تر باشه رو با یه انگشت نابودش میکنه ولی نویسنده ها اینو نمیخوان
          هه خیلی خنده داره که کسی رو که به عنوان اولین کس تو مارول خلق شدرو خدا کنن که البته به هر کسی که قادرمطلق باشه خدا نمیگن
          کسی که خالق موجود و دنیا باشه(مثله به وجود اوردن سیاره و جهان)خدا میگن که گالاگتوس همه اون ویژگی هارو عملی کرده و داره

          پاسخ

          • M در پاسخ به abas

           آبان 1, 1399

           عزیزم خیلی داری اشتباه میزنی اولن که درجات مختلفی از قادر مطلق یا omnipotent وجود داره که والای همگان از همه بالاتره ، بعدشم باهوش جان وقتی ما مقایسه میکنیم باید سلسله مراتب بذاریم ، والای همگان کسیه که اگر نبود گالاکتوس هم به وجود نمی اومد ، اون از چیزایی به وجود اونده که والای همگان ساخته معلومه که ضعیف
           تره ، والای همگان عملا چیزیه که تو دنیای ما بهش میگن خدا ، مثل این میمونه که بگی بمب اتمی که آدما بسازن از خدا قوی تره

           پاسخ

          • abas در پاسخ به M

           آبان 1, 1399

           بله اگه خدا قتبل دید بود با حتی اصلا بمب بالستیک میشه نابودش کرد و نابودیه خدا هیچ اثری رو جهان نداره
           میشه این حرفی که زدی رو تو کدوم کمیکی نوشته شده تو کدوم سایتی که خالق گالاگتوسه و اگه اون نبود گالاگتوس به وجود نمیومد میشه بگی تو کدوم سایتی؟؟؟
           ولی خب به هر حال یه زره ضعیف تر از والای همگانه یا اصلا برابر
           دیگه دلیل به این خوبی نمیتونم برات بگم

           پاسخ

          • M در پاسخ به abas

           آبان 2, 1399

           مسخره ترین حرفیه که تو عمرم شنیدم ، داریم راجع به موجودی فرای مرز های دنیا حرف میزنیم ، وقتی میگیم قادر مطلق یعنی در یک آن میتونه هر کاری بکنه و دنیا به اون وابسته است گرچه در باره والای همگان یه مقدار قضیه متفاوته

           پاسخ

          • abas در پاسخ به M

           آبان 1, 1399

           یعنی چی به وجود نمیومد؟؟؟
           برادر من والای همگان اولین خلق شده تو دنیای ماروله به همین دلیل خالقان والای همگان خواستن تا اون خدایه مارول باشه چون اولین کسیه که تو دنیای مارول خلق شده اگه اون نبود به جاش یکی دیگه میومد یا اصلا الان اگه نابود بشه هیچ اثری تو دنیای مارول به رعم نمیخوره من دیگه این انتظارو نداشتم که اینو بگی
           نمیدونم اینو میدونستی یا نه ولی اگه نمیدونی میتونی بری به نظرات دیگم نگاه کنی که طبق سایت اصلی و معتبرmarvel_studyیا همون استودیو مارول گفتم که اون سایت ماروله که من خیلی وقت پیش خوندم ولی الان دیگه نمیدونم چیشده یا تحریم شده یا بسته شده برای ایران(منظور از تحریم یعنی مسدود شده)

           پاسخ

          • امیررضا در پاسخ به abas

           آبان 1, 1399

           گالاگتوس تو می تونه دادگاه زندگی رو بزنه؟ اگه به نظر تو می تونه تا ته توی باقالی هایی😂😂😂😂

           پاسخ

          • abas در پاسخ به امیررضا

           آبان 1, 1399

           ۱ همون تانوس اون دادگاه زندگیتو شکست داده اینو همه میدونن از هر کی سوال میخوای بکنی بکن دیگه حالا واسه گالاگتوس سهله از اون دادگاه زندگیت ۱۰بیاری جلویه گالاگتوس همرو میده هوا چرا؟؟؟چون تانوس دادگاه زندگیرو منفجر کرده
           این نظرت واقا تعصبی بود و بدون دلیل دلیلی برایه اثبات سوالات ندادی
           کانلا بی معنی و تعصبی

           پاسخ

          • abas در پاسخ به امیررضا

           آبان 2, 1399

           داداش گالاگتوس که سهله اونو نمیگم ولی تانوس اونو جوری شکستش داد که برایه هفت جدو ابادش بسشه
           تو سایتای جدید تانوس تو مقام ۵نفره اول اومده
           البنه با سنگ اگه قلب عالمو هنوزم داشت میتونست رتبه۲ هم کسب کنه ولی از دستش داد خب دستکش بینهایت رو داره فعلا که۵نفره ولی به مرور زمان رتبه های بالاتری رو کسب میکنه دیگه گالاگتوس سهله البته تانوس با دستکش بینهایت میتونه گالاگتوسو شکست بده و البته هر چی ویلن و قهرنان هستو شکست بده چرا؟؟؟چون عنصر قهرمان ها و ولین های مارول سنگ های ابدیته پس با بشکن نصفشون میره و با دوتا بشکن همشون به راحتی تو ۲ ثانیه نابود میشن فقط میمونه والای همگان که تانوس نمیتونه اونو با بشکن نابود کنه چون عنصرش از سنگا نیست ولی میتونه شکستش بده
           (مثل ابابیل و خدایه خودمون)یا مساوی تموم میشه یا یکی میبره
           خب اسمه ابابیل اومد
           ابابیل یکی از خدا تو دنیای واقعمونه که مثله خدای خودمونه خب شاید اینو هیچکس نمیدونست یا اصلا اسمه ابتبیلو نمیشناختن
           اون دادگاه زندگیم مثله همین دادگاه زندگی همون شیطانه گالاگتوس ابابیل ببین این کجا اون کجا
           قدرت های ابابیل:قدرتی هم اندازه خدا و فراتر از اون که در دین اسلام پنهان بوده و به تازگی تو انجیل شیطان به دنیا معرفی شد که همه معتقد بودن فقط خدا یدونست
           ولی شیطان تو انجیله خودش گفته که خدایه یکتایه شما توسط خدایان دیگری افریده شده
           و گفته که منظور از خدای یکتا و بی شرسک یعنی خداوند این حهانی رو که افریده فقط توسط خودش افریده شده نه اینکه به جز اون خدایی وجود نداره البته تو کتاب خودش اینجوری گفته نشده ولی تو انجیل شیطان اینجوری توضیح داده شده
           ابابیل هم مثله خدا صاحب جهانی مانند این جهانه که خدا اونو پنهان کرد تا خودش رو بالا تر از همه بشناسونه به خالقانش
           برید انجیل شیطلنو اگه عدبس و انگیلیسی بلدید بخونید جالبه احتمالا حقیقتو میگه چون اون یکی از بهترین فرشته های خدا بوده و صد در صد از راز های خدا با خبره

           پاسخ

          • M در پاسخ به abas

           آبان 2, 1399

           عزیزم لطف کن از این کامنت های وحشتناک خرافی که توسط یه سری فرقه های عجیب غریب مذهبی با باور چرت و جادو جنبل ساخته شده نذار کلا ذهنتو دادی دست این چیزا ، حداقل یه لطفی به ما بکن از این کامنتا نذار یهو میان به وبسایت گیر میدن میبندنش به جرم نشر اکاذیب و این چرندیات ، در ضمن تا جایی که من میدونم مسلمونا میگفتن ابلیس جن بوده نه فرشته . این قصه ها رو هم برو جای دیگه تعریف کن اینجا داریم راجع به چیز های دیگه حرف میزنیم ، برا تبلیغ این به اصطلاح cult های شیطان پرستی ساخته نش ه برو یه جا دیگه فرقتو تبلیغ کن

           پاسخ

          • عاقل در پاسخ به M

           آبان 2, 1399

           دقیقاً باهات موافقم .
           ولی من مسلمان هستم و عقیده ات برام قابل احترامه و به من مربوط نمیشه .
           البته با اینکه بدجور متعصب دینی هستم 😂😐
           یه سری شطحیات به خورد بقیه میدن .

           پاسخ

          • abas در پاسخ به M

           آبان 2, 1399

           ۱ فقط یه مثال بود
           ۲ با تو حرف نمیزدم
           ۳ ایا بر ملا کردنه حقیقت جرمه؟؟؟
           ۴ جن نبوده فرشته بوده برات متاسفم که این چیزارو نمیدونی
           ۵ تمام دنیا انجیل شیطانو میشناسن ولی سراغش نمیرن چون فکر میکنن باعث میشه شیطان پرست بشن
           ۶ نه این مذهبه نه جادو این چیزارو از کجات در اوردی؟؟؟
           ۷ اینم بگو که کدوم مسلمونی گفته جنه هااا؟؟؟
           ۸ ولی به هر حال وارد این مسئله ها نریم چون داریم در مورده چیزه دیگه بحث میکنیم
           ۹ فکر کنم اصلا تو نمیدونی شیطان چیه اگه میدونستی در مورده این چیزا میدونستی
           ۱۰ دیگه اره دیگه تو گوشت انقدر این چیزارو پر کردن که حتی اسمشم میاد نفرت پیدا میکنی
           ۱۱ این داستان نیست شیطان(ابلیس)بهترین فرشته خدا بود و هست چون هیچ فرشته ای به اون اندازه خدا رو عبادت نکرده اینارو نمیدونستی بدون
           اینا داستان نیست حقیقته😐😐🤦‍♂️

           پاسخ

          • M در پاسخ به abas

           آبان 2, 1399

           🤦‍♂️😓ببین من خیلی تو فاز این جور چیزای مذهبی نیستم ولی همه میدونن جن بوده جنابعالی زیر سنگ زندگی میکردی ، در جواب نکته سوم هرکی میتونه هر اراجیفی ببافه بگه حقیقته ، من بیشتر رو چیزایی تمرکز دارم که پایه علمی داره ولی خب قبول کردن چیزایی که به طور عادی تو دین گفته میشه برام خیلی خیلی باور پذیر تره تا این قصه ها و ابابیلو اینجور چیزا که یه سری فرقه عجیب غریب مذهبی از خودشون در میارن تا یه مشت بدبخت بیچاره رو درگیر کنن متاسفانه شما هم به دامشون افتادی ، باشه کل جهان وایسادن که شیطان که تو دینشون قسم خورده منحرفشون کنه بیاد واسشون افشا گری کنه فرقه شما هم لابد پیامبرشن همه هم میترسن شیطان پرست شن ، کلا به نظرم از چیزای فانتزی دور شو واست خوب نیست یه موقع فرقه ارباب حلقه ها میزنن میری زیر دست لرد سائرون کار میکنی😂😂😂😂

           پاسخ

          • M در پاسخ به abas

           آبان 2, 1399

           این قصه ها ی ابابیلو‌ انجیل شیطانو …. برو واسه بچه ها بخون حالا از هر کتاب داستانی که در آوردی

           پاسخ

          • عاقل در پاسخ به M

           آبان 3, 1399

           اولاً درسته به من مربوط نمیشه ولی شما حق نداری به عقاید دیگران توهین کنی حتی اگر مسخره باشه .
           دوماً اینکه گفتید مال بچه هاست دارید بدجور بدون تحقیق اشتباه میکنید الان حدود فقط ۲ میلیارد جهان مسلمان هستن و شما نمیتونی خودتو اعلم تر از اون ۲ میلیارد بدونی بگی این دین مسخره ست .
           سوماً شما از یه چیز دیگه عصبانی بودی اومدی سر چیز دیگری خودتونو تخلیه کردی .
           چهارماً تا اونجایی که من خبر دارم تو سایت های رسمی کسی حق بی احترامی به دین رو نداره .
           بخاطر بازدید سایت ها میگم

           پاسخ

          • M در پاسخ به عاقل

           آبان 3, 1399

           اولا بنده به هیچ وجه به دین توهین نکردم خودم چند تا از دوستام به شدت مذهبین ، بعدشم درسته گفتم تو فاز اینجور چیزا نیستم ولی حداقل تو همین کشور درس خوندم با یه سری از باور های اسلامی آشناییت دارم و میدونم اینا جز‌شون نیست ، مگه اینکه شما هم معتقد به انجیل شیطانو اینکه خداتون رو چند تا موجود دیگه آفریدن باشن ، به هر حال ایشون کامنتشون حاوی یه نوع تبلیغ بود منم وظیفه خودم دیدم جلوی بسته شدن سایت به علت نشر اکاذیب رو بگیرم

           پاسخ

          • عاقل در پاسخ به M

           آبان 3, 1399

           بله من خودم ادم نسبتاً مذهبی هستم .
           نه من اصلاً این چرت و پرت هایی که بگین شیطان خدا رو افریده و این ابابیل و اراجیف ارزشی قائل نیستم .
           حالا خوبه نویسنده اون کتاب خودش حکم ارتداد داره توسط خیلی از علماب خودمون .
           همون سلمان رشدی دیگه :/
           این اقا عباسم دقیقاً رفته سراغ اون جفنگیات

           پاسخ

          • عباس در پاسخ به عاقل

           آبان 4, 1399

           کاربران عزیز دقت کنید که برای حفظ آرامش سایت منبعد هیچ کامنتی خارج از موضوع این مقاله تایید و منتشر نخواهد شد،
           با تشکر از شما بابت رعایت قوانین سایت

           پاسخ

          • عاقل در پاسخ به عباس

           آبان 4, 1399

           صحیح

           پاسخ

          • M در پاسخ به abas

           آبان 3, 1399

           یه لطفی هم بکن لحنت رو درست کن خوب نیست انقدر آدم خودشو بگیره

           پاسخ

          • abas در پاسخ به M

           آبان 4, 1399

           ببخشیدا ولی کجای نظرم با چه لحنی بود؟

           پاسخ

         • abas در پاسخ به تحلیل گر

          آبان 1, 1399

          چون والای همگان ابر شرور نیست سره اون اونو هرگز با ابر شرورا مقایسه نمیکنن ولی بعضی سایتا کردن و به طور کلی نگاه نکردن فکر کردن چون اولین شخصیتیه که تو مارول خلق شده از همه قوی تره داداش همون تانوس(با سنگ)والای همگانه تورو میده هوا تانوس تمام قدرتارو داره هرچی که هست
          با سنگ حقیقت میتونه اراده کنه که والای همگان اصلا تو جهان هستی نباشه 😂😂😂😂😂حتی اونو اصلا با تانوس(با سنگ)نمیشه مقایسه کرد
          قدرت تانوس:قادرمطلق(توسط سنگ ها)حاضرمطلق(توسط سنگ ها)دانای مطلق که بدونه سنگم دانای مطلق بود(ولی با سنگ روح بیشتر شده)شده فوق دانای مطلق😂😂
          دیگه از این بیشتر چی میخوای هاااا!!!!؟؟؟😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

          پاسخ

     • Sam_supergamer در پاسخ به تحلیل گر

      آبان 1, 1399

      این یکی رو کاملا موافقم
      سنگ های ابدیت و دستکش بینهایت از قوی ترین سلاح های کمیک(اشتباه نمیبینید ) هستش

      پاسخ

      • abas در پاسخ به Sam_supergamer

       آبان 1, 1399

       داداش نفهمیدم چی گفتی میشه دوباره بگی؟

       پاسخ

 6. امیر

  مهر 15, 1399

  آقا شما میگین دارک ساید قوی ترازتانوسه منم قبول دارم من یه جا خوندم دارک ساید هیچوقت نمیمیره بمیره هم فورا زنده میشه یعنی تانوس حتی باشش سنگ ابدیت هم بشکن بزنه دارک ساید نمیمیره

  پاسخ

  • abas در پاسخ به امیر

   مهر 27, 1399

   داداشه من منم معتقدم که دارک ساید قوی تر از تانوس(بدونه سنگه)ولی با سنگ خیر مسئله فرق میکنه چرا؟دلایلشم بالا گفتم تانوس با سنگ ها قادر مطلق هست ولی دارک ساید کلون نه…….خب عزیز من تانوس هم با سنگ میتونه تا ابد زنده بشه چرا؟اون بالا گفتم و الان هم میگم…..۱ معشوقه تانوس مرگه….۲ توسط سنگ میتونه تا ابد زنده بمونه و نمیره حتی اگه بمیره زنده میشه(خیلی توجه کن که تانوس رو با سنگ داری مقایسه میکنی یا بدونه سنگ)من با سنگ مقایسه کردم(ولی گفته باشم من هرگز طرف داره تانوس نبودم و نیستم)من این حرفارو زدم چون در مورده تانوس خیلی کمیک خوندم

   پاسخ

   • arian در پاسخ به abas

    مهر 28, 1399

    ببین عباس تو داری درست میگی اما از نظر من مهم ترین چیزی که قبل از هر چیز باید از آن استفاده کرد هوشه.
    در اول فیلم اونجرز اینفینیتی وار تانوس وقتی لوکی بهش گفت که تا ابد بهش خدمت میکنه کلک لوکی رو فهمید و همش بخاطر استفاده از کلمه ابدی بودش.
    حالا من نمیدونم منظورش خودش بود یا لوکی اما اگر منظورش خودش بود پس…

    پاسخ

    • abas در پاسخ به arian

     مهر 30, 1399

     دمت گرم داداش ناز نوشته هات
     البته از نظر من هوش قدرتمند تر از سنگ های ابدیته خب تانوسم یکی از باهوش ترین موجود جهان هست جزو ۱۰نفر اوله خب تانوس با هوش فنون زکاوتش تونست اون سنگ هارو بدست بیاره نه قدرت تانوس قبل از جنگ در مورده اون فردی که میخواد بجنگه اول نقشه و تحقیق میکنه بعد وارد میدان میشه

     پاسخ

 7. arian

  مهر 9, 1399

  چند وقت پیش بحث در این سایت سر این بود که سن تانوس بیشتره یا دارک ساید خوب راستش تانوس در یکی از 60 قمر مشتری یعنی تایتان زندگی میکرد خوب بذارید بایک مثال توضیح بدم ماه در هر شبانه روز یک دور به دور زمین میچرخد و این یعنی هر یک روز ما برای کسانی که در ماه زندگی میکنند یکسال حساب میشه و این یعنی هر سال ما برای ساکنان ماه 365 سال حساب میشه😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😆😆😆😆😆😆خب در مشتری وتایتان هم همینطوره یعنی اگر هر روز ساکنین مشتری به اندازه ی 200روز ما باشدیعنی هر سال ساکنین تایتان به اندازهی یک سال زمینی ها هم نمیشه و چون مشتری فاصله ی بیشتری با خورشید داره باز هم همان نسبت 365به 1 یا شاید xبالاتر از 365 به 1 میرسیم 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 و این یعنی ساکنان تایتان به اندازه ی یک روز مشتری یک سال رو رد میکنند 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆🤣🤣🤣🤣🤣🤣😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂(وای خدایا مردم از خنده) اگر گذاشتم یک شب راحت و بی دردسر بخاطر زیاد فکر کردن و گیج شدن و اینکه چرا این یه جک خنده داره بخوابید اسمم رو عوض میکنم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😆😆😆😆😆😆😆😆🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 فکر کنم کامنت قبلیم نیومد به خاطر همین این متن رو دوباره نوشتم و اشتباهاتش رو درست کردم (وای خدایا…..)😂😂😂😂😂😂😂😂😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆🤣🤣🤣🤣

  پاسخ

 8. امیرسام

  مهر 3, 1399

  طبق ان چیزی که همیشه گفتم میگم و خواهم گفت لیگ عدالت بهتر از اونجرزه

  پاسخ

  • دی سی فن در پاسخ به امیرسام

   مهر 5, 1399

   قبول دارم اونجرز یه تقلید ناقص از لیگ عدالت هست

   پاسخ

 9. ‌سعید

  شهریور 26, 1399

  ببنید اینها هر کدوم در دو دنیای متفاوت قدرتمند و جزعه خدایانند حتی تانوس رو هم باید جزعه خدایان حساب کرد چون با اون دستکش یک قادره مطلق حساب میشه اولا ایراد این متن اینجا بود که کاملا مشخصه طرف گیری میکنین چون طرف داره دیسی هستین هیچکسی نمیتونه بگه که صد درصد کی میبره درضمن وقتی این همه از دارکساید طرف داری میکنین حتی داخله کمیک ها نوشته ریون دختره هتریگان اونو شکست داده👌 پس هر دوعه این ها قابله شکست دادن هستند به نظره من بجای طرفگیری کردن از روی تعصب باید منتظر بمونیم که از این نبرد حداقل یک فیلم درست کنن چون از نظره منطقی هر دوی این ها فوق‌العاده قدرتمند هستند به نظره من اگه مبارزه ای رخ بده هر دوشون بع شدت زخمی میشن و کسی شکست نمیخوره در ضمن یک چیزی هم بگم در مورده دستکش ابدیته تانوس حتی اگه بگیم با دستکش نتونه دارکساید رو بکشه حتی اگه سنگه قدرت هم نتونه جلوی دارک ساید دووم بیاره حتی اگه با سنگ های دیگ نتونه اونو شکست بده اولا با سنگه مکان میتونه از اونجا بره پس یعنی این که هیچ وقت نمیمیره درضمن میتونه دارکساید رو به مکان هایی از عالم بفرسته که هیج وقت راه برگشت نداشته باشه این هم بکنار در نظر داشته باشین که سنگه زمان رو هم داره پس میتونه به گذشته برگرده و هم اشتباهاتش رو در نبرد درست کنه و هم میتونه به زمان هایی برگرده که دارکساید هم ضعیف تر باشه و هم به فکرش هم نرسه که تانوس میخاد اونو بکشه از همه این ها هم که بگذریم واقعیت رو میتونه عوض کنه یعنی حتی اگه شکست بخوره میتونه واقعیت رو به نفع خودش تغییر بدع حتی با سنگه روح میتونه دارکساید رو از عالمه هستی حذف کنه👌

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به ‌سعید

   شهریور 26, 1399

   سلام شما خودت میدونی تریگون چقدر قویه؟؟؟ اون به راحتی می تواند دارک‌سایدر را شکست دهد!!! دخترش هم خیلی قوی است!!! بعدشم سرعت تانوس خیلی از دارکساید کمتره!!! یعنی تا بیاد از سنگها استفاده کند به دنیای دیسی تله پورت شده است!!! اون وقتی دیگه سنگها کار نمیکنند تو دنیای دی سی و دارک ساید کار تانوس را تمام می‌کند!!! علاوه بر این قدرت های دارک ساید را ببین تا بفهمی که قدرت تله پورت کردن خودش یا اشخاص دیگر را دارد!!! البته خوب تانوس با سنی واقعیت یا سنگ روح می تواند دارک ساید را شکست دهد اما تا آن موقع دارک ساید او را تله پورت کرده است به دنیای دی سی !!! میتونی بری کراس آور های مارول و دی سی را ببینی اما خوب انها تعصب در شان به کار رفته!!!! مثلاً استورم واندر وومن را زده است!!! یا سوپرمن به راحتی تور را زده است!!!

   پاسخ

   • دی سی فن در پاسخ به تحلیل گر

    مهر 5, 1399

    ترایگان اگر بخواد با دارکساید مقایسه بشه باید با دارکساید اصلی قیاس بهش که دارکساید اصلی با کمتر از تفکر تریگان رو محو میکنه

    پاسخ

   • abas در پاسخ به تحلیل گر

    مهر 29, 1399

    خب در ظاهر که کند به نظر میاد ولی در مقابل افراد سرعتی واکنش هایی انجام میده که حتی فرد غافلگیر میشه اون حتی تونسته موج سوار نقره ای رو با سرعتش که با سرعت نور برابری میکنه شکست داده

    تانوس رو باید(با سنگ)با پرزنس و دورمامو گالاکتوس مقایسه کنید چون تانوس با سنگ ها قادر مطلق است در مورد شخصیتی که خیلیییییییییی دوسش دارم یعنی دارک ساید خیلی بی انصافی کردن حداقل باید به اونم تو دنیای دی سی یه همچین سنگ هایی در اختیارش میزاشتن ولی نمیدونم به چه دلیل قدرتش رو بیشتر از چیزی که لایقش هست ندادن به هر حال ما دی سی فن ها منتظر بیشتر شدن قدرت دارک ساید هستیم
    در ضمن من نمیدونم چرا تانوس رو تو بازی فورت نایت قرار دادن ولی دارک ساید رو خیر اینم یه بی انصافیه در کل به شخصیت های ما خیلی بی انصافی کردن

    عباس اقا از شخصیت دارک ساید مقاله بیشتری منتشر کنیم در ضمن سایت شما بهترین سایته ولی در این مقاله یه زره یه طرفه مقایسه کردید امید وارم تو مقاله های اینده این مشکل بر طرف بشه ولی به هر حال بهترین سایته به امید بهتر شدن😉😉😉

    پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به abas

     مهر 29, 1399

     خب سرعت دارکساید به هر حال بیشتره!!!!! حالا از همه ی اینا گذشته چرا پرزنسو با گالاکتوس تو یه مثال قرار دادی؟؟؟ لوسیفر پسر پرزنس با دو حرکت میتونه اسپکتر( همتای دادگاه زندگی در دنیای مارول)رو شکست بده!!!!! و اسپکتر خییییلی از گالاکتوس قویتره!!!! تانوس با دستکش هم حریفی جلو لوسیفر به حساب نمیاد!!! حالا با قلب عالم میگفتی یه چیزی!!!!

     پاسخ

     • abas در پاسخ به تحلیل گر

      مهر 30, 1399

      ۱ من نگفتم که تانوس سرعتش بیشتر از دارک ساید منم قبول دارم که سرعتش بیشتره ۲ مثال نبود واقعیت بود تانوس(با سنگ)رو باید با امثال اونا مقایسه کنن ۳ تو در مورد دست کش بینهایت و سنگ های بینهایت یکم کمیک و تحقیق کن تا بدونی چیه ۳قلب عالم مقابل دستکش بینهایت چیزی نیست انگار داری فیلو با موش مقایسه میکنی لطفا رو حرفا دقت کن😐😐🤦‍♂️🤦‍♂️

      پاسخ

      • عاقل در پاسخ به abas

       مهر 30, 1399

       کاملاً بات موافقم .
       برو ببین تو مقاله ققنوس علیه ثانوس چی گفته ، گفته فرانکلین ریچاردز از ثانوس با دستکش بینهایت قویتره 😐😐😂😂
       ولی قلب عالم از دستکش قویتره داش 😐
       خواستم فقط اطلاع رسانی کنم .

       پاسخ

       • abas در پاسخ به عاقل

        مهر 30, 1399

        ولی انگار شما دستکش بینهایتو دسته کم گرفتید الان عالم توسط اون سنگا پارجا مونده داداش من
        یه کم فکر کن یا تحقیق کن بدونی ممنون که اطلاع رسانی کردی😊😊ولی اطلاعی که دادی اشتباه بود و در ضمن اینو گفتم چون از قلب عالم زیاد تعریف نشده و دیده نشده
        ولی بازم ممنون❤❤❤

        پاسخ

        • عاقل در پاسخ به abas

         مهر 30, 1399

         من دستکش بینهایت رو دست کم گرفتم ؟!؟ 😐
         همچین چیزی یادم نمیاد .
         اتفاقا از دستکش هم دفاع کردم تو مقاله ققنوس vs ثانوس .

         جناب قبول دارم دستکش دومین سلاح قدرتمند مارول هس ولی دیگه اینکه از قلب عالم قویتر بدونیمش تعصبی میشه موضوع .
         چون قلب عالم توسط شخص وان اباو ال ساخته شده و برای تعادل تو مولتیورس .
         من خیلی زیاد تحقیق کردم و تا حد کافی هم کامیک خوندم .
         ضمن این ک تعریف نشده باشه یعنی ضعیفتره ؟!؟
         چون دستکش سلاح معروف تری هس و تمرکز رو اون هس و معروفتره یعنی از همه قویتره ؟؟
         الان چیزی ک شما گفتی مث اینه ک بگیم دستکش چون تاحالا یه تفنگ عادی رو نشکسته پس ازش قویتر نی و استدلال شما رو میشه راحت نقض کرد .

         پاسخ

         • abas در پاسخ به عاقل

          مهر 30, 1399

          بله داداش معتقدم که قلب عالم قدرتمندتر از دستکشه ولی این برادر تحلیلگرمون داشت زیادی تعصبی نظر میداد منم خواستم با زبونه خودش بهش نظر بدم(برای درمان کردن دیوانه باید کاره خودش را روش انجام دهی)البته دیوانه برادر تحلیل گرمون نیست فقط یه مثال بود ولی خب به هر حال این دو تا سلاح مقتبله هم استفاده نشده که بفهمیم کدوم قوی تره ۱ چون قهرمان و ابر شرور های زیادی توسط این سنگ نابود شدن قدرت دستکشو میفهمونه ۲ من نگفتم که معروفه گفتم کارایی و قدرتشو بیشتر توmcuوcbrنشون دادن و مردم بیشتر روی دستکش بینهایت زوم و تمرکز کردن و ازشون کاراییاشو بپرسی بهت میگن ولی بعضیا که تازه کمیک خونن نمیدونن قلب عالم چیه ولی میدونن که دستکش بینهایت چیه
          خب صد در صد بیشتر نگاها رو دستکش بینهایت و همین اتفاق باعث میشه که به مرور زمان نویسنده ها قدرت قلب عالم رو کمتر یا شاید به احتمال کم حذفش کنن

          پاسخ

          • عاقل در پاسخ به abas

           مهر 30, 1399

           خب شما داشتی mcu رو میگفتین پس من صحبتی نمیکنم .
           کلا تو mcu ثانوس با با دستکش اینفینیتی رو خیلی و بینهایت ضعیف نشون دادن .
           فقط اونجا کم مونده بود کپ مارول بخاطر زن پرستی های روسو بشه وان اباو ال mcu 😐😂
           در مورد cbr هم بگم اصن سایت معتبری قبولش ندارم اکثر مقاله هایشم با هم در تناقضن ‌. دلیلشم مشخصه مدیریت ندارن هر نویسنده سایت میاد یه مقاله طبق نظر شخصی و سلیقه اش مینوسه و همین
           حالا نه اینکه همش بدرد نخوره ولی من همین سایت های ایرانی رو معتبر تر از cbr میدونم .

           پاسخ

          • abas در پاسخ به عاقل

           آبان 1, 1399

           🤣🤣🤣🤣اره والا الان دیگه زنام ریختن توmcمارول دیگه معلوم نیست در اینده فیلما چجوری به نمایش در میان نزدیک۱۰تا زن تو اتقام جویان خلق شد که هر کدوم باور کن از ثور قوی ترن(البته مثال زدم)بخدا انتقام جویانو باید عوض کنن بزارن مرد جویان که زنا برن دنبال قهرمانای مرد😂😂😂😂
           خوب در مورد تانوس و دستکش بینهایت که دیگه واقعا توmcuخیلییییییی ضعیف تر ازcbrنشون دادن خب بی انصافیه این
           خب من تو کمیکی خوندم نوشته تانوس خالق گالاگتوس توmcuعه
           که باعث شده کالاگتوس وارد دنیای سینمایی مارول بشه خدا کنه که وارد بشه
           ولی من بی صبرانه منتظرeternalsهستم که نویسنده فیلم گفته احتمال حصور تانوس با دستکش بینهایت بسیار زیاده چون نژاد اون دارن با هم جنگ میکنن۷۰درصد احتمال میدم که تانوس باشه تو اون فیلم که چیزی تا اکران نمونده
           و در مورد دارکسایدم
           احتمالا تو لیگ عدالت۲۰۲۱ حضور داشته باشه که مقابل لیگ عدالت جنگ هایی داشته باشه (خداکنه که باشه)
           البته تو لیگ عدالت۲۰۱۷ دیدیم که اسم و عکس دارک ساید بالای سقف دیده شد که اینم یه نشونه از جنگ لیگ عدالت مقابل اپوکالیپسا (دارک ساید و ارتشش)است خب اینارو بهت گفتم که یه موقع اگه نمیدونستی بهت اطلاع رسانی کنم

           پاسخ

          • عاقل در پاسخ به abas

           آبان 1, 1399

           همه رو میدونستم 😐😂
           جدی میگم .
           امیدوارم تو جمله اخریت نزده باشم تو ذوقت 😂

           پاسخ

          • abas در پاسخ به عاقل

           آبان 1, 1399

           داداش من خودم تو ذوق زنم تو میخوای بزنی تو ذوقه من؟؟😂😂😂😂😂😂ولی جمله اخریتو اصلا نفهمیدم چی گفتی😐😐😐😂😂😂😂

           پاسخ

         • abas در پاسخ به عاقل

          مهر 30, 1399

          بله هر چه یه چیز معروف تر شه قدرتش بیشتر میشه چون همه نگاها بهشه و طرفدارا انتظار دارن در اینده از قدرت بیشتری از دستکش بینهایت بهره مند بشن گفتم و بازم میگم چون قلب عالم افراد کمی بهش نگاه دارن احتمالا در اینده نه چندان دور از قدرتش کاسته میشه و در اینده دور شاید فراموش هم بشه؟چرا چون افراد کمی ازش میشناسن و نویسنده میبینه که افراد کمی نگاهشون به اینه اونو ول میکنه و میره سره پروژه اینجور چیزا و یه چیز قدرتمند تر و بهتر خلق میکنه
          در ضمن تو naws usamarvel_studyهمون استودیو مارول نویسنده اینفینتی وار گفته که
          احتمالا درeternalsتانوس با دستکش بینهایت که دستکش فرق کرده و قدرتمند تر از قبل شده(به نظر من شاید از جنس ویبرانیوم ساخته شده)حضور خواهد یافت خب از این حرف معلوم میشه که تانوس بعد از پایان بازی توسط فرزاندانش که فقط نصفش باقی مانده بود به زندگی برگشته و سنگ ها رو بدست اورده
          به هر حال اگه تو اون فیلم حضور داشته باشه تانوسو بهتر میشناسید و هیجان فیلم۱۰ برابر میشه

          پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به abas

         مهر 30, 1399

         تو اصن قلب عالم رو میشناسی که الکی حرف میزنی؟؟؟ تانوس با قلب عالم به راحتی تونست دادگاه زندگی رو شکست بده!!!! البته جواب کسی رو که گالاکتوس سیاره خوار رو قویترین مارول میدونه نباید داد!!!!

         پاسخ

         • abas در پاسخ به تحلیل گر

          مهر 30, 1399

          من چی رو با چی دارم مقایسه میکنم تو چی رو باچی
          دیگه کسی که حقیقتو باور نکنه اونو خدا رحمت کنه برو تو هر ستیتی که دوست داری البته سایت های مارول
          بزن رتبه بندی ابر شرور های مارول ببین کی از کی بالا تره
          از خدا بی خبر اومدی نظر میدس معلومم نیست چی میگی
          هه
          یا حق

          پاسخ

         • abas در پاسخ به تحلیل گر

          مهر 30, 1399

          خب اره جواب منو نمیتونی بدی چون دارم حرفه راستو میگم و شما انکار میکنید خب به هر حال خدا جوابه تورو بده نه بنده🤣🤣🤣🤣

          پاسخ

         • abas در پاسخ به تحلیل گر

          مهر 30, 1399

          نههههه فقط تو میشناسی
          ببین برو از هر کی که دوست داری بپرس قلب عالم چیه دستکش بینهایت چیه اگه دوتاشونم شناخت کاراییاشو بپرس ببین کدوم کاراییاش بیشتره
          ببین داداش میای دوتا حرف میزنی میفرستی میری ولی نمیدونی چی میفرستی گفتم و بازم میگم حرفایی که میزنیو با دلیل بزن حالا این نظرو نمیگم نطر های دیگتو میگم همشون بدونه دلیل بود
          کسی که گالاکتوسو نشناسه و ندونه قدرتش چیه خدا اونو رحمت کنه واقا که این نظرت تعصبی بود

          پاسخ

         • abas در پاسخ به تحلیل گر

          مهر 30, 1399

          ۱من گالاگتوسو تو مارول با همتایان خودش مقایسه کردم که از همشون بالا تره تو مارول ولی شما متوجهش نشدید تو داری والای همگانو با کی مقایسه میکنی😂😂😂😊😊یعنی ما نمیدونم اونا کین؟؟؟والای همگان و افراد هایی مانند اینا باید با لوسیفر پرزنس و والای همگان(دی سی)مقایسه بشه نه گالاگتوسو والای همگان دیگه همه میدونن هر چی که تو دنیای مارول هس توسط والای همگان خلق شده😂😂😂واقا که برات متاسفم که نتونستی نظره منو بفهمی
          من گالاگتوسو در مقایسه با دورمامو و افراد مانند این مقایسه کردم که تو همتایلنه خودش تو مارول از همه قدرتمند تره😐😐😐😐🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️لطفا یه زره به نظرات توجه کن تا ضایعه نشی اینجوری

          پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به abas

       مهر 30, 1399

       چییییی میگییییی؟؟؟نووووب جون!!! برو ببین تو همه سایتا قلب عالم رو قویترین سلاح دنیای مارول میدونن!!! اونوقت جلو دستکش ابدیت موشه!!!!😱😭به نظرم درمورد چیز هایی به غیر از تانوس و دستکشش تحقیق کنی بد نیست!!!

       پاسخ

       • عاقل در پاسخ به تحلیل گر

        مهر 30, 1399

        اینو راس میگی 😂👍👌
        موافقم

        پاسخ

       • abas در پاسخ به تحلیل گر

        مهر 30, 1399

        😂😂😂😂نوب؟؟داری برعکس میگی تو ام یکم از اون دارک سایدتت بیای بیرون بد نیست
        دیگه اگه اینو قبول نکنی خدا جوابتو بده😂😂😂

        پاسخ

       • abas در پاسخ به تحلیل گر

        مهر 30, 1399

        اره دیگه از روی تعصب نظر بدی بایدم گریه کنی😂😂😂😂🤦‍♂️
        تو از اون دارک سایدو قلب عالمت بیای بیرون بری در مورد این طور چیزا بخونی برات خوبه مفیده🤣🤣🤣🤣
        بخون تا کرونا نگیری🤣🤣🤣🤣
        واقا برایه نوب بودنت متاسفم ۱من برای تو نظر نمیدم که مثل قاشق نشسته میای وسط(مثله پیرزن های غرغرو)۲چه بخوای چه نخوای تانوس(باسنگ)قدرتمندتر از داکسایدته)۳از نوب بودنت در بیا برو در مورد دستکش بینهایت بخون که خیلی برات مفیده بری جایه دیگه ای بگی بهت میخندن😂😂
        ولی داداش من قصد توهین ندارم ۴هرکی نظر میده و برام قابله احترامه(حتی نظر تو)ولی خب من نفهمیدم قصدت از توهین چیه خدا میدونه ولی به هر حال

        پاسخ

        • تحلیل گر در پاسخ به abas

         مهر 30, 1399

         تو بهتره خودتو درست کنی که اوضات خرابه!!!!یه وقت یه جا نگی گالاکتوس سیاره خوار قویترین ماروله ها!!! چون بهت میگن بالا خونرو دادی اجاره!!!!

         پاسخ

         • abas در پاسخ به تحلیل گر

          آبان 1, 1399

          خب اگه وصع من خداب باشه از تو سالم تره
          من گالاگتوسو تو ابر شرور ها گفتم که از همه بالاتره نه قهرمانا😂😂😂😂
          حرفات خیلی خنده داره 😂😂😂😂😂
          معلومه که ۲تا کمیک الکی خوندی اومدی نظر میدی ولی حتی من اسمه سایتم گفتم برو ببین تو ابر شرورا کی بالاتر از همس(البته تو مارول)
          نه اینکه بیای والای همگانو که مثل خدای ماست بیای با ابر شرورا مقایسه کنی🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
          دیگه تو نتونی یه نظرو مفهمشو ندونی باید بری پیش خدا نظر بدی🤦‍♂️🤦‍♂️😂😂
          ۲ من داشتم دارک سایدو با تانوس مقایسه میکردم تو رفتی تو گالاکتوسو والای همگان😐😐😐
          این دومین باره دارم میگم داداشه من من داشتم تانوسووووووو با دارک سایدددددددد مقایسه میکردم نه گالاگتوسو با والای همگان😐😐
          والای همگان فقط تو کمیک هاست نه فیلما اون والای همگانم همین امثال تو بزرگ نشونش دادن وگرنه همون دنیای والای همگانو میده میره پایین تو شکمش دیگه بقیه سهله
          والای همگان فقط اولین کسی بود که خلق شده و زود تر از همه وجود داشته نه خالقه گالاگتوس و قهرمانا البته بعضی کمیکا خیلی اشتباه کردن که اومدن گفتم فلان مثاله خالق دنیای ماروله
          ولی خیر اینجوری نیست تو سایتای معتبر هم این گفته شده والای همگان فقط زود تر از همه بود و خلق شده
          خلق شدشم افراد هایی مانند گالاگتوسه(گالاگتوس نیست افراد مثله گالاگتوس)
          پس گالاگتوس و دومامو به سختی خیلی زیاد میتونن والای همگانو شکست بدن
          داداش جهان برایه گالاگتوس مثله یدونه برنجه
          حالا فهمیدی؟؟؟؟🤦‍♂️🤦‍♂️
          گالاگتوس هم تو کمیک قدرتش نشون داده شده هم توmcuکه قدرتشو خیلیییییی زیاد نشون دادن ولی چون بعضی سایتا قدیمین بطوری که گالاگتوس هنوز توmcuنشون داده نشده بود سره اون رتبه کمتری نسبت به والای همگان داشت ولی سایتای جدید اینو نمیگن
          امیدوارم فهمیده باشی چی گفتم

          پاسخ

          • عاقل در پاسخ به abas

           آبان 1, 1399

           نه داداش اشتباه میکنی ، خیلی ها تو مارول هستن که از گالاکتوس قویترن .
           تو ویلن ها هم گالاکتوس جزو تاپ ۱۰ هم نیست .
           قویترین ویلن مارول که بیاندر پری رتکن هست که بنظرم راجبش تحقیق کنی بد نیست .
           بیاندر پری رتکن تو کل مارول دومین موجود قدرتمند هست .
           سیکرت وارز ۱ و ۲ رو که مال ۱۹۸۴ هس بخون ،
           نه این ۲۰۱۵
           تو سیکرت وارز میگه بیاندر پری رتکن میلیون ها بار از ترکیب موجودات مولتیورس باهم قویتره !!!!!!!!
           یعنی میلیارد ها گالاکتوسم پشم این نیست .
           و تقریبا تنها شخصی که ازش برتره شخص وان اباو ال هست .
           کلی ویلن دیگه هم از گالاکتوس قویترن .
           گالاکتوس قدرت اصلیش اون کازمیک پاورش هست.
           اونقدری که فکر میکنی قوی نیست .
           میخوام بگم اگه یه لیستی تو مارول بچینیم گالاکتوس تو تاپ ۲۰ هم جایی نداره .
           اگه توضیح خواستی تو کامنت بعدیم بهت میگم که چرا خیلیا از گالاکتوس قویترن ‌.
           در کل میگم که قضیه اینجور که فکر میکنی نیست و باید تغییرش بدی
           البته نمیخوام بگم گالاکتوس از کسایی مثل ثانوس و امثال این ضیعفتره ولی اونقدری هم نیست که تو قبول داری ‌.
           اینکه گالاکتوس در سطح خودش بسیار قویه شکی نیست ولی یا احتمالا شما از بقیه ویلن ها و کرکتر ها شناختی نداشتی یا میخواستی از قدرت گالاکتوس بیش از حد اغراق کنی .

           پاسخ

          • abas در پاسخ به عاقل

           آبان 1, 1399

           دیگه این حرفایی که زدی نشانه نوب بودنته حرفایی که میزنی اخه با دلیل خوبی نبود اصلا بی معنی بود معلوم نبود کی با کیه چی با چیه دیگه تو بیای بگی من گفتم اودین و اباو ال معلوم شد که تو چی همچیرو از خودت میگی برات متاسفم🤦‍♂️🤦‍♂️
           ور واقع اصلا من اصلا اسمی از اودینو اباو ال نیاورم خودشم من تانوسو با دارک ساید داشتم مقتیسه میکروم که شما حرفارو پیچوندید رفتید والای همگانو گالاگتوس😐😐🤦‍♂️🤦‍♂️

           پاسخ

          • عاقل در پاسخ به abas

           آبان 1, 1399

           اقای عباس این دیگه خیلی خیلی و بینهایت افراطی گرایان
           هست که بخوایم گالاکتوس رو والای همگان بدانیم
           حرف شما بینهایت مسخره و مبتدیانه هست . هیچ کی همچین عقیده ای نداره حتی میلیارد ها گالاکتوس هم از والای همگان شکست میخورند ‌.
           موضوع رو دارید خیلی خیلی تعصبی میکنید .
           والای همگان کاملا تائید شده است قویترین کرکتر مارول هست و هر شخصیتی را بخواهد تنها با اراده شکست دهد .
           والای همگان کاملا قادرمطلق هست و شکست دادن بینهایت میلیارد گالاکتوس برایش هیچ مشکلی نیست . شما کلا دیگه زدین از جاده خاکی هم بیرون دارین میرین تو زمین کشاورزی !
           اصلا عقیده شما مطلقاً مردوده و هیچ کی حرف شما رو تائید نمیکند .
           دیگه یعنی چی ؟!؟
           شما خیلی گالاکتوس رو از حدش گنده کردید . اگه خود گالاکتوس بفهمه همچین چیزی گفتید از زندگی پشیمون میشه .
           والای همگان اول شخص قویترین شخص تمام جهان مارول هست و هر کی هم اینو رد کند کاملا یه تازه وارد هست ( نمیخواستم از واژه نوب استفاده کنم که احترام رعایت شود )
           من متوجه حرفاتون نمیشم. دیگه ادم های گری هم اینطور نیستند .
           واقعاً با خودتون چی فکر کردید ؟!؟ دقیقا یه نظر سنجی یا یه طرفدار به جز خودت بیار که گالاکتوس رو در حد قویترین کرکتر مارول بداند ؟!؟؟؟!؟؟!؟؟!؟!؟
           جلل خالق 😱😱😱😱😱
           شما دیگه کلا حالتون خوب نیست .
           گالاکتوس از کسایی مثل اودین بالاتر است تازه فراموش نشود اودین اگر در اوج قدرت خود باشد راحت با امثال دورمامو و گالاکتوس برابری میکند و راحت میتواند کهکشان ها رو نابود کند که این مورد کاملا ثابت شده ست .
           من واقعا نمیدونم باید بهتون چی بگم .
           جدی جدی من شک دارم موقعی که این کامنتو نوشتید حالتون خوب بوده باشه ؟!؟
           اصن یعنی چی ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
           حرفتون کاملا نامفهومه .
           خیلی بیخود هم هست .
           هر کی دیگه این کامنت هارو ببینه میدونه حق با کیه حالا قضاوت بماند .
           گالاکتوس تو تاپ ۲۰ از قویترین های مارول هم جایگاهی ندارد اون وقت اومدی میگید در حد وان اباو ال ؟!؟
           دیگه هر عقل سلیم و نا سلیمی هم میداند حرف شما خیلی و بینهایت از حد بیش تر بوده است .
           ازتون انتظار این صحبت هارو نداشتم .
           درضمن اصلا گالاکتوس تو mcu حضور نداشته است 😂😂 شما نمیدونم از کجات دراوردی 😐😐
           حتی اشاره هم بهش نشده است .
           مگر اینکه شما از اینده اومده باشی این حرف رو بزنی .
           درضمن وان اباو ال به هیچ جهانی وابسته نیست و خودش خالق تمام ماهیت مولتیورس هست و بعدشم موجوداتی درون اون بوجود اومدند که گالاکتوس یکی از پایین ترین ها در برابر اونها بوده است .
           سطح قدرت گالاکتوس یونیورسال هست اون وقتی اومدی میگی از کرکتر امنی ورسالی مثل وان اباو ال قویتر است ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
           اگه این حرف رو واقعا با چشم هام دیدم خودم میرم الان کرونا بگیرم 😂😐
           گالاکتوس قدرتش در حد تغزیه و نابودی سیاره هاست نه یونیورس و چه برسه به مولتیورس !
           خود گالاکتوس درون یونیورس بوجود اومده اون وقتی چطوری میخواد خالق همه چی رو شکست بدهد ؟!؟!؟!؟؟!
           بینهایت میلیارد گالاکتوسم در برابر قدرت مطلق و بیکران وان اباو ال مطلقا شانسی ندارند و نخواهند داشت ‌.
           مطمئناً ۹۹ درصد کاربران این سایت و سایت های دیگر هم حرف من رو تائید میکنند .
           اطلاعات شما با این کامنت برای من سبک شد . در اصل خیلی خیلی سبک شد.
           اگه نتیجه گیری هاتون طبق mcu باشد براتون متاسفم . چون هر طرفدار نوب و با تجربه کمیک میدان منبع اصلی و مهم کمیک هست نه دنیای سینمایی که همه چیش طبق نظر و سلیقه کارگردان پیش میره .

           پاسخ

          • abas در پاسخ به عاقل

           آبان 1, 1399

           🤣🤣🤣😂😂🤣🤣😂امثال شما والی همگانو زیادی بزرگ کردن😂😂😂😂حرفات مسخره ترین نظری بود که تا به حال دیدم😂😂😂😂وای خدا ترکیدم😂😂😂😂
           ۱ من اصلا اسمی از اودینو وان اباو ال نزدم
           ۲ امثال شما والای همگانو بزرگ کرده من همه این حرفارو طبق سایتnaws usa marvel_studyمیگم
           ۳ دیگه تو گالاگتوسو توmcuندیده باشی باقی حرفاتو ثابت میکنه
           پس تو تو فیلم چهار شگفت انگیزو ندیدی؟؟؟
           دیگه تو زدی تپه😂😂😂
           حتی گالاگتوس تو ویلن های ۲۰هم نیست؟؟؟؟
           جلل خالق تو کی هستی
           ۴ بری هرجا بپرسی و نظرم رو بگی ۹۹درصد میشه مال من اون نطر سنجی رو داری برعکس میگی ۱درصدم واسه خودت ابانس دادم😂😂😂😂
           ۵ گالاگتوس کلا توmcu
           ۱۰دقیقه هم حضور نداشت که من طبق mcuبرات نطر بدم من اونایی رو طبق mcuقرار میدم که دقایقی بیشتری تو فیلم های حصور داشته(هه برات واقا متاسفم که حتی نوشته هم نمیتونی تشخیص و مفهومشو بدونی)
           ۶ میلیارد ها گالاگتوس نمیتونه والای همگانو شکست بده؟؟؟؟
           اخه که اونارو تو میدون مقابله هم قرار داد؟؟؟؟
           همون یدونه گالاکتوس برای خدایان مارول بسه
           دیگه تو گالاگتوسو تو حتی۵ نفر اولم قرار ندی باید بری پیش خدا خدا رحمتت کنه😂😂🤦‍♂️🤦‍♂️
           ۶ گالاگتوس اول هیچی نبود بعد ها که سیارش نابود شد قدرتاش نمایان شدن(مثل تانوس) که جوری شد که حتی سیاره خوار شد!!حساب کن؟؟؟!!
           ۷ خالق همچی؟؟؟ مثلا چند تاشو تو نطره بعدیت بگو
           اون خالق ابرشروراست؟
           اون خالق قهرماناست؟
           اون خالق جهانیه که از خورشیدم بزرگ تره؟؟
           اون فقط خالق دنیای ماروله😐😐🤦‍♂️🤦‍♂️😂
           خالقم که نمیشه گفت اولین کسیه که تو دنیای نارول خلق شد
           میشه بگی اینو کدوم نویسنده ای گفته که میتونه هر کاری کنه؟ سایتی رو بهم بگو که نویسندش اینو گفته باشه نه سایت های ایرانیه پرتو پرت که شماها این شخصیتو بزرگ کردید 🤦‍♂️🤦‍♂️خب این نظرت واقا تعصبی و مسخره بود
           یعنی واقا هر کسی اینو ببینه که بگه میلیارا گالاگتوس نمیتونه کاری به والای همگان کنه بهت میخندن🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️😂😂
           یدونه گالاگتوس برای جدو اباد والای همگان بسته(البته من اصلا این سایتای ایرانیرو قبول ندارم که باعث شد والای همگان از همه بالا تر باشه
           اینو بدون که هر شخصیتی(حتی خدایه خودمون از یه جایی اومده) میشه سایتی رو بهم معرفی کنی که بگه والای همگان از هیچ دنیایی نبوده؟؟؟
           واقا مسخره و خجالت اور بود این نظرت🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

           پاسخ

          • عاقل در پاسخ به abas

           آبان 1, 1399

           اوه اروم باش بدجور قاطی کردی 😂😂
           اول اینکه
           داداش چرا وقتی
           میسوزی میخندی ؟!؟!
           اون توهین هاتم داشتی شرح حال خودت رو توضیح میدادی
           بچه چیزی که اطاع نداری اظهار نظر نکن که طرف مقابلت بد به حالت میاره.
           منم نگفتم تو حرف از اودین زدی گفتم اگر اودین در اوج باشه راحت با گالاکتوس برابر میشه اگه قبول نداری میتونم مشخصات کمیک رو بدم تا بری ببینی .
           ببین افراطی داشتم بات درست صحبت میکردم بعد کم اوردی چرت و پرت هات رو بازگو کردی .
           اخه بیچاره خود مارول میگه قویترین کرکتر وان اباو اله هیچ کی این حرف مسخره ی تو رو قبول نداره .
           لینکشو قرار بده ببینم چه اراجیفی گفتی
           دیگه همه شاهد تعصب این یارو باشید .
           ببین تو کسی هستی که واقعا گالاکتوس رو پرستش میکنی ، ولی پرستش تا چد حد ؟!؟!؟!؟!؟!؟
           اگه به توهین باشه باید بهت اطلاع بدم اون موقع بدجور ضایع میشی .
           اخه چرا واسه خودت حرف بیخود میزنی فیلم چهار شگفت انگیز جزو mcu هست ؟!؟؟!!؟! 😂
           چه اندازه ادم میتونه نوب باشه تو مرز هر چه نوب بودن بوده رو رد کردی .
           بیشتر حرفاتم تکرار حرفای خودم بود .
           اخه متعصب افراطی تو یه نظر سنجی بهم بگو که وان اباو ال ضعیفتر از گالاکتوس باشه ؟!؟؟!
           فقط یاد گرفتی تخیلات خودتو درست جلوه بدی 😐😐
           لینک بده دیگه .
           مشخصه هیچی نداری تو اینو همین الان از ادمین بپرس بگو چی جوابتو میده 😂
           میگم حرف بیخود زیاد میزنی .
           سیماتم ناجور اتصالی کرده گالاکتوس رو پرستش میکنی ؟!؟!
           اخه خاک … ول کن بحث کردن با تو شان انسان رو میاره پایین .
           بعدشم گالاکتوس اول یه دانشمند عادی بود و بعدا به چیزی که هست تبدیل شده درحالی که وان اباو ال قویترین کرکتر ماروله و خالق مولتیورس .
           کسایی مثل دادگاه زندگی که قدرتشون از ثانوس با دستکشم بیشتره هم مخلوق وان اباو ال هستن
           یعنی سطح اطلاعات رو برم من 😂😂
           خب ای کیو خالق مارول یعنی هر کرکتری تو اون تو دنیای ماروله و خالق اصلی وان اباو ال .
           انقدر داغ کردی که فقط برای خوشحال نشون دادن خودت تا ضایع نشی کلی از ایموجی های خنده استفاده میکنی
           اخه چی باید بهت بگم ؟!؟!
           تو فاز توهمات خودت بمون بهتره بقیه رو فقط منحرف نکن .
           تو حتی نمیدونی چهار شگفت انگیز جزو دنیای سینمایی مارول نیست دیگه چرا باید با کسی با اطلاعات تو بحثی کنم ؟!؟!؟
           دقیقا کی بهم میخنده ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
           خودتم متوجه حرفات نمیشی .
           والای همگان قادرمطلق تمام هست و نیازی به هیچ چیزی نداره .
           اقا من فاتحه فندوم رو با کاربرایی مثل این خوندم
           واقعا تعصب تا کجا ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
           من فقط حقیقت رو میگم تو واقعا خود تعصب هستی یا کلا از مرز هر افراطی گذشتی .
           دانشمندان موندن برای حد تعصب تو چه لقبی اختراع کنند .
           بار اخرتم باشه کامنت توهین امیز میفرستی من مثل خودت جوابتو دادم تا حساب کار دستت بیاد.
           همینجور الکی نیست که کسایی مثل تو گالاکتوس رو انقدر گنده کنن .
           من اسم سایت بهت بگم ؟!؟!
           برو سایت superheros club رو ببین برو سایت comic vine رو ببین برو نظرات کاربرا رو بخون .
           حتی به خودم زحمت زیادی نمیدم که بهت ثابت کنم چون این برای همه ثابت شده ست .
           البته خیلی بعدی میدونم تو سنت زیاد باشه با طرز کامنت گذاشتن هات و سواد انگلیسی هم به احتمال زیاد نداری که سایت های خارجی رو ببینی .
           تاسف اوره برام که چرا کسایی مثل این جزو جامعه کمیک هستن ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
           یه ذره تعصبت رو کاهش بدی مشکلی پیش نمیاد .
           سنتم فکر کنم فوقش ۱۲ یا ۱۳ سال باشه .
           بیاندر پری رتکن که واقعا باید قبول کنی قویتر از گالاکتوس هست بهت ادرس کمیک دادم اونجا به اندازه کافی مدرک هست . فکر نکنم تو گالاکتوس رو میلیون ها بار از ترکیب موجودات مولتیورس قویتر بدونی درحالی که این جمله تو سیکرت وارز اومده .
           تاکید میکنم اون جدیدش که مال سال ۲۰۱۵ هست رو نمیگم ۱۹۸۴
           تو حتی نمیدونی یونیورسال و مولتیورسال یعنی چی 😱😱
           گالاکتوس اونقدر توان درک خوردن یه یونیورس رو نداره چه برسه مولتیورس .
           گالاکتوس فقط میتونه سیاره های معمولی رو بخوره تو خیلی زیادی گنده اش کردی .

           پاسخ

          • M در پاسخ به عاقل

           آبان 1, 1399

           بچه ها به نظرم دیگه کار داره به توهین میکشه خودتون کنترل کننین وگرنه مدیرای سایت مجبور میشن کنترلتون کنن

           پاسخ

          • عاقل در پاسخ به M

           آبان 1, 1399

           من مثل خودش و با شیوه خودش جواب دادم که بفهمه هر حرفی رو نمیتونه بزنه.
           تازه اعصاب ادم رو خورد میکنه با صحبت هاش .
           اقا تو واقعا قبول داری گالاکتوس از وان اباو ال قویتره ؟!؟!؟!؟
           من باهاش بحثی ندارم اگر همینطور نگه گالاکتوس از وان اباو ال قویتره .
           یا حق

           پاسخ

          • abas در پاسخ به عاقل

           آبان 2, 1399

           اخه کی اسمه وان اباو ال رو اورد داداش وقتی کم میاری یه شخصیت قدرتمنده دیگرو وارد بحث نکن خواهشا
           همه میدونن که وان اباو ال قدرتمنده ولی نه از والای همگان
           منظور از اوج قدرت میدونی یعنی چی اصلا؟؟؟یعنی اینکه عصبانی بشه و از عصبانیت قدرتش زیاد بشه مثل هالک
           یعنی گالاگتوس عصبی نمیشه؟؟؟اگه اون عصبی بشه میتونه دنیای مارولو پودر کنه
           یه سیاره خوار معمولیه فقط سیاره های معمولی رو میخوره؟؟؟؟؟؟دیگه الان بهت نمیخندم چون نسوزی برادر من
           اپوکالیپس سیاره معمولیه؟؟؟دنیایی که خلق کرده سیاره معمولیه؟؟
           اگه اره که زدی از مسئله بیرون
           اپوکالیس یکی از قدرت مندترین سیاره عالمه که گالاگتوس چون وقتی به اون سیاره نزدیک میشه قدرتاش کمتر میشه سره اون نتونست اونو بخوره و از اارک ساید شکست خورد(دارک ساید اصلی)
           دیگه جهالت تا کی تا چه حد؟؟؟؟ هااا؟؟؟
           والای همگان خدایه مارول باشه تو خدایه نوبی😂
           لطفا وقتی کم میاری یه شخصیته دیگرو وارد بحث نکن گالاگتوس برابر اوناست نه قدرتمند
           من کی گفتم قدرتمندتر از اوناست؟؟؟؟؟
           اگه اونم تو اوج قدرت خودش باشه احتمالا قدرتاش از اونام بالاتر میره همون وان اباو الت بهش یه سیاره بزرگ بخوره نابود میشه
           لطفا سطح اطلاعاتتو ببر بالا تا ضایع نشی
           خب اینجا بد جوری ضلیع شدی
           واقا که
           بازم میگم وقتی کم میاری یا اصلا کم نمیاری یه شخصیتی که اصلا اسمه اون نیومدرو تیار تو بحث

           خب داداش بابت توهیناتی که کردم واقا عذر میخوام سعی میکنم تو نظراته بعدیم توهین نکنم❤❤

           پاسخ

          • عاقل در پاسخ به abas

           آبان 2, 1399

           خب بزار راحت بگم ، سعی میکنم در یک کامنت جواب دو کامنتت رو بدم .
           همینجور سطح شعور و اطلاعاتت رو به رخ بکش ، اکثرا میدونن حق با کیه حالا کاری ندارم .
           اول اینکه انگلیسی بلد نیستی بری دو سایتی که گفتم ببینی مشکل من نیست .
           البته زیر سایت یه گزینه ترجمه هست ولی خب ترجمه گوگل بدرد لای جرز دیوار میخوره .
           تو هنوز نمیدونی وان اباو ال و والای همگان یکین من دیگه چی بهت میگم 😂
           برو اول کامنتت رو بخون تعصب انقدر وجودت رو فرا گرفته که خودتم نمیدونی چی تایپ میکنی .
           اولا خودم میدونستم اوج قدرت یعنی چی دوما اوج قدرت فقط شامل عصبانیت نمیشه 😐😂
           الان اودین به اودین فورس وصله و بستگی داره بعضی مواقع بصورت عادی ازش استفاده میکنه و بعضی موقع ها هم شرایط خوبی پیش میاد و در اوج قدرتش قرار میگیره پس فقط شامل عصبانیتی که تو گفتی نیست .
           گالاکتوس عصبی بشه میتونه دنیای مارول رو پودر کنه ؟!
           😂
           داش اینو جایی بگی بهت میخندن برای خودت میگم .
           وقتی میگی گالاکتوس دنیای مارول رو پودر میکنه من چی بهت بگم 😐
           گالاکتوس خودش بخشی از اون دنیاست چطوری میخواد دنیا رو پودر کنه ؟!
           نکنه میخوای بگی گالاکتوس خارج از جهان بوجود اومده ؟! 😂😂
           داش وان اباو ال کسی هست که مولتیورس رو ساخته اون وقت این مولتیورس به بخش کوچکتری به نام یونیورس تقسیم میشه اون وقت گالاکتوس خودش یه موجود کوچک تو یونیورس هست .
           تازه کلی یونیورس های موازی داریم .
           تو هنوز نمیدونی یونیورسال و مولتیورسال و امنیورسال چین 😐😑
           من کم اوردم یه چیز دیگه گفتم ؟!
           اره معلومه تو گفتی اپوکالیپس و اینا .
           اپوکالیپس سیاره ای تحت حاکمیت دارک سایده که مال دنیای دیسی هست چه ربطی به گالاکتوس داره ؟! 😂
           گالاکتوس دقیقا چه دنیای خلق کرده ؟!
           😂
           گالاکتوس فقط برای اینکه نیاز داره تا از سیاره ها تغذیه کنه راهی پیدا کرد که سریعتر به سیاره های قدرتمند و پیشرفته دست پیدا کنه که این راهم این بود بخشی از پاور کازمیکش رو به افراد استثنا سیاره بده که در عوض با سیاره و خانواده اونا کاری نداشته باشه 😐
           تو هنوز انقدر میگی من گالاکتوسو میشناسم و اینا هنوز سطح اطلاعات اینه
           نکنه میخوای بگی دارک ساید اصلی از گالاکتوس کمتره ؟!
           ههههههه اگه این درست باشه تو همون کمیک کراس اوور ها دارک ساید کلون با گالاکتوس ابرقدرتت برابری میکنه 😱😱🤐😀😉
           حالا دارک ساید اصلی بماند .
           هر چه دل تنگت خواست توهین کن و سطح شعور و ادبت رو نمایان کن
           خودتو کوچیک کنی وگرنه نه اسیبی به من میرسه نه سبک میشم 😉😆
           تو نگفتی گالاکتوس از وان اباو ال قویتره ؟!
           لطفا جایی که به نفعت نیست فراموشی نگیر .
           تو همین کامنت قبلیت گفتی گالاکتوس و دورمامو خیلی خیلی سخت میتونند والای همگانو شکست بدن 😐
           وان اباو ال یه سیاره بهش میخوره نابود میشه ؟!
           ادمین لطفا شما قضاوت کنید که حق با کیه .
           فقط نظر شخصیتون رو بگید . من ذره ای ناراحت نمیشم ، البته اگر مایل بودید و تمایل داشتید وگرنه که هیچ .
           ولی واقعا تو نمیدونی والای همگان جاودانه مطلقه ؟!
           اگه نمیدونستی که اصن باهات بحثی نمیکردم .
           اگر راست میگی بگو ببینم چرا کلی کرکتر هست که گالاکتوس رو شکست داده ولی یه کرکتر تاحالا نتونسته با وان اباو ال حتی نبرد کنه ؟! 😂
           اگرم کسایی که گالاکتوس رو شکست دادن میخوای لیستشو میدم بهت و مشخصات کمیکم نام میبرم که تا خودت متوجه شی چی میگی .
           اره اره معلومه که ضایع شده 😂
           همینجور برای دنیای خودت میتونی بدوزی و ببافی .
           برای هیچکس مهم نیست 😉
           خب منم چون این حرفو زدی بهت توهینی نمیکنم فقط خواست با لحن خودت جواب بدم .
           این از این .
           اما کامنت دومت .
           جواب اولین جمله ات رو تو همین کامنت دادم پس نیازی نیست بازگو کنم خودتم میتونی بری کامنت قبلیت رو مشاهده کنی که چی گفتی .
           اما منظورت از بهتر محبوب تر و معروف تره ؟!
           اره درسته مشخصا گالاکتوس معروف تره ولی ابدا قدرتش حتی قابل قیاسم نیست .
           ناموسا گالاکتوس باید ۲ یا ۳ باشه ؟!
           😐
           تو میدونی قدرت سگ های بینهایت چقدره ؟!
           میدونی فینیکس فورس چیه ؟!
           تو وان بیلو ال که نقطه مقابل والای همگانه رو میشناسی ؟!
           تو بیاندر پری رتکن رو میشناسی ؟!
           تو اترنیتی و اینفینیتی رو میشناسی ؟!
           تو ابلیوین رو میشناسی ؟!
           تو پروتژ رو میشناسی ؟!
           خب نمیشناسی که این صحبت هارو میزنی وگرنه حتی فکر این صحبت ها هم بهت نمیومد .
           درضمن خود فالکرام زیر قدرت وان اباو ال هست.
           گالاکتوس کسی رو خلق نکرده گالاکتوس فقط بهش قدرت اونم برای منافع شخصی خودش داده .
           وان اباو ال مولتیورسی که گالاکتوس در برابرش یه سلول هست رو خلق کرده.
           دادگاه زندگی که قدرتش از هر ۶ سنگ ابدیت با هم بیشتره رو خلق کرده 😱😱
           وان اباو ال هم میتونه هر کسی رو نابود کنه .
           لطفا اگه نمیدونی مولتیورس چیه و یونیورس چیه برو معرفی و ساختار مولتیورس رو تو همین سایت های ایرانی مطالعه کن بعد بیا ادامه بحث .
           من به اندازه کافی از گالاکتوس اطلاع دارم و هیچوقت کوچیک نشمردمش ولی حقیقت رو میگم .
           تو هم به احتمال ۹۹ درصد وان اباو ال رو نمیشناسی و فقط اسمشو میدونی 😐😐
           داداش هنوز نمیدونی اون لایو اکشن چهار شگفت انگیز مال دنیای سینمایی نیست 😂😐
           داداش اون مال یه دنیای دیگست من داشتم mcu رو میگفتم .
           بهتره بری ویکی پدیا رو ببینی اونجا لیست فیلم های mcu هست یه ذره اطلاعات بره بالا همینجوری رو هوا حرف نزنی .
           درضمن موقع نوشتن خودتو جمع نبند مایی وجود نداره بحث بین و من و توعه و ما تنهاییم 😂
           خود گالاکتوس بخش بینهایت کوچکی از یونیورس که خود یونیورس بخش خیلی کوچکی از مولتیورسه 😐😂
           یعنی فقط تو درست میگی و همه سایت های ایرانی هم بطور واضح نوب خطاب کردی 😐
           دیگه کسی که ادعایی الکی نداشته باشه بحث باهاش فایده ای نداره .
           بعدشم لینک سایت مارول استودیو رو قرار بده ببینم کی همچین لیستی داده .
           بعدشم نمیدونی که لیستی هایی که تو مارول استودیو هست بر اساس کمیک نیست بر اساس mcu هست که اعتبارش در برابر کمیک پوچه .
           اسمشم معلومه استودیو .
           نکته جالب اینجاست مارول استودیو کرکتر های سینما معرفی میکنه اون وقت چطوری دادگاه و فالکرام و بیاندر رو معرفی کرده ؟ 😂
           بیخیال اسکل گیر اوردی ؟!
           جالب اینجاست خود ثانوس با دستکش راحت گالاکتوس رو شکست میده اون وقت تو اومدی گذاشتی ۲ ؟!
           جالب تر از این اینه که مشخصا این لیستت مال نسخه های مختلف کرکتر هاست مثل ثانوس با دستکش .
           خب وقتی نسخه دیگه هست چرا ثانوس با قلب عالم یا ثانوس با رگلیتر رو نیاوری ؟!
           خب اینارو نمیشناسی دیگه .
           داش وقتی گالاکتوس رو اوردی اینفینیتی و اترنیتی رو نیاوری ؟!
           چطور فرست فیرمیمنت رو نیاوری ؟!
           لیست واقعا مسخره و مبتدیانه بود 😐😐
           اگه راجب این کرکتر هایی که مثل فرست فیرمیمنت و اترنیتی اطلاعاتی خواستی بهت میگم که خودت قانع شی از گالاکتوس به مراتب قویترن .
           در کامنت بعدیتم اگه خواستی میتونم لیست خودم رو بدم با دلیل .
           لطفاً و خواهشاً هم کامنتم رو تائید کنید مثل کامنت قبلیم که تایپ کردم و تائید نشد نشه .

           پاسخ

          • abas در پاسخ به عاقل

           آبان 2, 1399

           ۱ وان اباو ال همون والای همگانه شاید اول کامنتا خودت اینو گفتی بفدش یه چیزه دیگه گفتی
           ۲ رتبه بندی ها رو خودم انجام دادم با قدرتایی که گفته شده اونجا
           ۳ اون شخصیاتارو تو رتبه بندی قرار ندادم چون قوی تر از اون و حتی فالکرام وجود داشتن مثله اواتار و ارتور که بشینم تو این نظرم بگم این نظر تبدیل به کتاب میشه
           ۳ تو دیگه ندونی استودیو مارول چیه برات متاسفم استودیو مارول اسمه حالا فهمیدی؟؟؟
           ۴ گالاگتوس سیاره تا۲ رو خلق کرده که از خورشیدم بزرگ تره نه براسه تغذیه
           ۵ نهه فقط تو میدونی مولتی ورس و بونیورس چیه داداش خودتو بالا خطاب نکن
           ۶ چند تام ابر شرور وجود داره که اسمشونو یادم نمیاد که ۱۰ برابر دادگاه زندگیه تو حتی اسمه ارتور و اواتارم نشدی چه برسه بدونی کین اگه بدونی از بحث کردن میری بیرون
           ۷ من گفتم که اشتباهاتی وجود داره چون برایه خیلی وقت پیشه ولی گالاگتوس صد در صد رتبه دومو داره صد ررصد که والای همگان میتونه اونو مثله کشتن مورچه نابود کنه
           ۸ تو اگه بیای زمینو نابود کنی خودتم میمیری؟؟؟
           این بندی که گفتی واقا تعصبی بود همون بیشتر قدرتاش از هیکلشه فهمیدی؟؟
           خودشم نرو با یه دختر بحث کن چون اون هیچی نمیدونه پس اونو وارد قضیه نکن خواهشا جوابشو بره از یکی دیگه بگیره البته خودت میدونیا جوابشو بدی ولی وقتتو داری حروم میکنی
           ۹ معلومه که از گالاگتوس هیچی نمیدونی چرا؟؟؟چون تو حتی نمیدونی چه سیاره ای رو خلق کرده
           قدرتشو داری بیش از حد میاری پایین ولی گالاگتوس تو اوج قدرتش والای همگان میشه فهمیدی حالا؟؟؟
           ولی والای همگان نیازی نیست که تو اوج قدرتش باشه چون تو ضعیف ترین زمان قدرتشم میتونه همرو نابود کنه که تو این شکی نیست
           ۱۰ بله تانوس اونو شگست داده ولی با دستکش بدون دستکش بود که نمیتونست نگاهش کنه
           ۱۱ میشه یه ستیتی رو بگی که گالاگتوس تو سینما نبوده؟؟؟
           میشه خواهشا بگی؟؟؟
           چون واقا من تو این بندت موندم
           برو تو تو همین مرورگر سرچ کن فیلم سینمایی چهار شگفت انگیز
           ۱۲ میتونه خلق کنه چرا؟؟
           چون وقتی میتونه به هر کسی قدرت های خداگونه بده دیگه خلق کردن مثله اب خوردنه
           دیدی که به موج سوار نقره ای چه قدرتایی داده
           که همون موج سوار نقره ای به راحتی میتونه زمینو پودر کنه

           ولی اون بندی که گفتی گالاگتوس نمیتونه دنیای مارولو پودر کنه چون از اون جاست واقا تعصبی بود و قبلا مثال زدم دیگه حوصله ندارم دوباره اینجا بنویسم واقا…..اخه چجوری میشه که دنیای مارولو نتونه خراب کنه ؟؟
           و اگرم خراب کنه خودشم نابود بشه چون از اون دنیاعه؟؟؟عههههه اخه مگه میشه؟؟؟مگه داریم؟؟؟
           داداش این بندت واقا منو شوکه کرده🙄🙄🙄🙄🙄

           پاسخ

          • عاقل در پاسخ به abas

           آبان 3, 1399

           اول اینکه لطفاً لطفاً سعی کن جوابمو توی یه کامنت بدی که منم راحت تر بتونم جوابتو بدم .
           داداش بهت بر نخوره ولی تو عابروی هر کامیک فنی رو بردی 😐 ( لطفاً عصبانی نشو این تو دلم مونده بود باید میگفتم 😂 )
           گالاکتوس همونطور که گفتم قدرت اصلیش پاور کازمیکش هست ، که با اهدا به افراد خاص بعضی سیاره ها ازشون سو استفاده میکنه که یه نمونه واضحی که خودتم گفتی سیلور سرفره .
           اما جواب اصل صحبت هات .
           ۱ : والای همگان که خودم میدونستم همون وان اباو ال هست فقط اون اسم انگلیسی اش هست .
           ۲ : لینکشو قرار ندادی خب حداقل اسم مقاله رو بگو برم بببینم .
           نتیجه گیری ات رو باهاش کاری ندارم و به من مربوط نیست .
           ۳ : جدی جدی لطفاً میشه بهم بگی اواتار و ارتور کین ؟!
           خیلی سوق دارم بدونم چطوری اومدی این دوتا رو بالاتر از بیاندری که تمام نهاد های کیهانی مارول رو نابود کرد و کل دنیای مارول رو به مرز نابودی کشوند گذاشتی .
           البته اگه منظورت بیاندر های مابعد ریتکان باشند
           خب یه جور میشه قبول کرد ولی اگه منظورت بیاندر پری رتکن باشه باید بگم برات متاسفم 😐
           اگه نمیدونی فرق بیاندر مابعد ریتکان و پری رتکن چیه بزار بهت بگم .
           ببین مشخصاً همه میدونن دادگاه زندگی قدرتش از ثانوس با دستکش اینفینیت هم بیشتره و اصن در حدی که اون دستکش قدرت هاش روش اثر نداره .
           این تو کامیک ثابت شده ، بهت پیشنهاد میکنم بری معرفی ثانوس تو سایت زومجی برو بخونی.
           چون واقعاً سایت زومجی بهترین سایت داخلی هست که کرکتر ها رو کامل و شاهکار هاشون رو با ذکر مشخصات کامیک معرفی میکنه .
           پس دادگاه زندگی با اختلاف زیادی از گالاکتوس قدرتمند تر است .
           البته اینو ۹۹ درصد و ۹۹ صدم درصد قبول دارند و اصلاً بازگو کردنش یه چیز مسخره هست ولی بخاطر اینکه تو حقیقتو بفهمی میگم بهت .
           گالاکتوس تجسم کیهان ششم هست .
           اینفینیت تجسم کیهان هفتم و اترنیتی هم تجسم کیهان هشتم .
           اترنیتی و اینفینیتی یا بهتره بگم ابدیت و بینهایت که خودشون زیر قدرت دادگاه زندگی قرار دارند هم از گالاکتوس قادرتر هستند .
           درضمن همه اینا هم مخلوق وان اباو ال هستند .
           فقط جهت اطلاع رسانی گفتم .
           اون وقت فقط سه بیاندر مابعد ریتکان راحت دادگاه زندگی که شکست هیچ ! حتی نابودش کردند !
           میتونی از هر کی خواستی بپرسی و تحقیق کنی .
           یعنی فکر کن ثانوس با دستکش هم حریف اینا نمیشود .
           حالا اینا بماند .
           بیاندر پری رتکن که در سیکرت وارز اصلی که مال سال ۱۹۸۴ هست گفته میشود میلیون ها بار از ترکیب موجودات مولتیورس قادرتر هست .
           میفهمی یعنی چی ؟!
           یعنی میلیون ها ثانوس با دستکش و دادگاه ترکیب بشن زیر قدرت بیاندر پری رتکن قرار دارند ‌.
           در اصل یعنی تمام موجوداتی که مال مارول هستند ترکیب بشوند باز بیاندر پری رتکن یا ماقبل ریتکان میلیون ها بار ازشون قویتره .
           جدی درک میکنی یعنی چی ؟!
           حتی بعضی ها به اشاره به این استدلال بیاندر پری رتکن رو از شخص والای همگان هم قادرتر میدانند .
           من خودم به این دلیل رتبه بیاندر پری رتکن رو ۲ میدونم که اون موقعی که اون کامیک نوشته شده بود هنوز کرکتر وان اباو ال خلق نشده بود .
           یعنی حتی به ذهن نویسنده ها هم نیومده بود .
           وگرنه اگه این کامیک مال سال هایی جدیدی که وان اباو ال حضور داشت بود بیاندر پری رتکن با اختلاف خیلی زیاد و چشمگیری جایگاه اول رو بین تمام کرکتر های مارول دست پیدا میکرد .
           و این یعنی واقعاً اگه ذره ای منطقی فکر کنی میفهمی شانس گالاکتوس در برابر این پوچه ! اصن بهتره بگم پوچ تر از پوچ یا پوچی مطلق .
           واقعاً نمیشه حدی برای شانس کم گالاکتوس محاسبه کرد .
           بهت مدرک کافی و ادرس کامیک برای صحبتم دادم.
           اگه واقعاً دیگه گالاکتوس رو از بیاندر پری رتکن قویتر بدونی بگو من همین الان میرم کرونا میگیرم 😂
           بعدشم شماره ۳ رو تو کامنتت دوبار نوشتی ولی من جواب اون دومی رو میدم .
           نخیر تو نمیدونی چیه .
           مارول استودیو از اسمش معلومه مال دنیای سینمایی هست و نتیجه گیری هاشم طبق اون .
           ولی ما داشتیم کامیک که منبع خیلی مهمتر و اصلی تری بود رو میگفتیم 😂😂😭😭😭
           گالاکتوس دوتا سیاره خلق کرد که اندازه هایش از خورشید بیشتر بود ؟!
           گیریم که حرف تو درست باشه این کار گالاکتوس در برابر خلق کل مولتیورس که تمام موجودات مارول به جز خود وان اباو ال و بیاندر پری رتکن ( از یه مولتیورسی فراتر از این مولتیورس اومدند )
           داخلش حضور دارند خلق کرده پوچه . خودت قضاوت کن دیگه .
           من خودمو بالا خطاب نکردم گفتم اگه نمیدونی برو راجبش تحقیق کن .
           داش سطح قدرت وان اباو ال اومنی ورساله .
           میدونی یعنی چی ؟!
           مولتیورس در برابر اومنی ورس اتمم نیست .
           به کسایی که قدرتشون فراتر از کل مولتیورسه میگن اومنی ورسال .
           اون وقت گالاکتوس که قدرتش یونیورسال رو اوردی با شخصیتی اومنی ورسال مقایسه میکنی ؟!؟ 😐
           دقیقا ۱۰ تا ابرشرور رو با ذکر دلیل بگو که از دادگاه زندگی قویترن ؟!
           حرف رو هوا میزنی میگم دیگه .
           تنها ویلن هایی که از دادگاه قویترن 👇
           ۱ : بیاندر پری رتکن یا ماقبل ریتکان
           ۲ : بیاندرز ( نژادی بیاندر ها ولی مابعد ریتکان )
           ۳ : پروتژ
           ۴ : ابلیوین
           ۵ : فرست فیرمیمنت
           ۶ : مارکی او دث
           ۷ : وان بیلو ال ( نسخه تاریک و نقطه مقابل والای همگان اسمشم پایین تر از همگان هست.
           و مثل همتای دیسی خودش یعنی شیطان وحشی عظیم تاریکی مطلق هست .
           اینا میشن ۷ تا .
           از کجات ۱۰ تا دراوردی نمیدونم والا .
           با دختر بحث نکنم ؟!
           منظورت با کاربر الهام هست ؟!
           من با ایشون بحثی نکردم یه سوال پرسید منم جوابشو بصورت کوتاه دادم .
           گالاکتوس تو اوج قدرتش والای همگان میشه ؟!؟
           فقط جون هر کی دوست داری اینو یه جا بگو ببین بهت چی میگن .
           هشدار اسپویل کامیک ثور در سال ۲۰۲۰ نویسندگی دانی کیتس .
           .
           .
           .
           .
           .
           .
           .
           .
           .
           .
           .
           .
           .
           .
           .
           .
           .
           اگه اینجور که تو میگی باشه بهتره بری این کامیکو بخونی که چی میشه .
           سایت کامیکان هم ترجمه اش کرده اگه سختت نیست با یه سرچ برو پیداش کن و بخونش .
           تو این کامیک گالاکتوس به قدرتی میرسد و از ۵ سیاره ممنوعه که به قدرتی بی اندازه برای سطح خودش میدادند تغذیه کرد که گفته شد گالاکتوس در قویترین حالت ممکنش هست و هیچ وقت حتی به این حد قدرت نزدیک نشده بود !
           اون وقت ثور ( البته نسخه اصلیش نیست این نسخه به علاوه قدرت های همیشگی ثور ، قدرت های اودین رو دارد و به اودین فورس نیز وصل هست . و به قاصد گالاکتوس تبدیل شده و کمی از پاور کیهانی گالاکتوس رو در اختیار دارد )
           این گالاکتوس رو شکست که میدهد هیچ ، حتی راحت به قتل میرساند و نابود میکند .
           نمیدونم چقدر با تهدید کیهانی یا بهتره بگم فرا کیهانی مثا زمستان سیاه اشنایی داری ولی فقط بدون این تهدید گفته میشه تک تک مولتیورس های جلوی راهش رو نابود میکنه و حتی اشاره میشه بخشی از مولتیورس دیسی هم نابود کرده 😱😱
           اون وقت گالاکتوس با این عظمت هنوز از این تهدید ترس یا بهتره بگم وحشت داشت .
           بعد ثور این گالاکتوس رو که هیج حتی این تهدید رو هم نابود میکنه ( یا حداقل به ظاهر نابود میکنه )
           پس الان طبق حرفای تو باید این نسخه ثور قویترین کرکتر مارول حساب شه نه ؟! 😂
           ۱۱ : هنوز نمیدونی فیلم چهار شگفت انگیز توی یه دنیای دیگه هست و در دنیای اصلی مارول یعنی mcu داستانش جریان نداره ؟! 😐😐
           بهت گفتم حداقل کاری که میکنی برو ویکی پدیا لیست فیلم های mcu رو ببین که حداقل یه چی درباره دنیای سینمایی بدونی .
           الان قدرت دادن با خلق کرده یکیه ؟! 😂😂
           نخیر بدجور اشتب زدی جناب این ها زمین تا اسمون فرق داره .
           تو اومدی میگی گالاکتوس دنیای مارول رو پودر کنه ، اولا حرفت بشدت بی پایه و اساسه دوما اگر در نظر بگیریم که حرف تو درست و به قول معروف من نادان ادم
           گالاکتوس چجوری میخواد دنیای مارولو پودر کنه ؟!؟
           داداش اصن با فیزیک ، نجوم هر که حساب کنی حرف بی منطقیه مطلقه .
           برای اینکه جهانی که خودش توش حضور داره رو نابود کنه اول باید بیاد بیرون جهان .
           نکنه میخوای بگی گالاکتوس میتونه از جهان مارول بیاد بیرون ؟! 😂
           تا الان همچین تعصب اصیلی رو مشاهده نکرده بودم ‌.
           ایول دمت گردم تجربه خوبی شد برام .

           پاسخ

          • abas در پاسخ به عاقل

           آبان 3, 1399

           ۱ اصلا نمیشه گالاگتوس از اون دنیا(بهتره بگیم جهان)داداش تو حتی فرق جهان و دنیا رو نمیدونی چیه پس باید بگیم نمیتونه از اون جهان بیاد بیرون خب اگه نابود کنه خودشم نابود میشه؟
           داداش مارو گرفتی یا چی؟؟
           قدرت دادن و خلق کردن فکر کردی فقط تو میدونی؟😂😂😂
           اگه نمیدونی که من بهت بگم خلق کردن یعنی افریدن که دیگه از اسمش معلومه قدرت دادنم که به شخصی قدرت خداگونه میده
           داداش اون اطلاعاتت منو کشته تو حتی نمیدونی چهار شگفت انگیز واسه ماروله یا اصلا تو سینما وجود داره هه😂😂😐
           ۲ الان تو یه دنیای خیالی رو تبدیل به کلاس علوم کردی 😂😂😂اخه یعنی چی نجوم فیزیک؟؟مارو گرفتی ناموسا؟؟؟
           مگه داریم علوم میخونیم؟؟حتی اگه به فیزیک حساب کنیم اگه کل جهان مارول بره هوا یه خطم رو گالاگتوس نمیوفته
           ۳ خودتم میدونی که تانوس(با سنگ)میتونه دادگاه زندگی رو شکست بده اون قلب عالم رو بدست اورد و اونو شکست داد تا کارش راحت تر باشه
           ۴ هزار بار بهت گفتم که اون لیست اشتباهاتی داره این هزارو یکمین باره دارم بهت میگم ولی رتبه های اول درسته چراا؟؟
           به اتم و هسته نیست که برادر من درسته که هسته باعث به وجود اوردن اتمه ولی همون اتم هسترو پابرجا نگه داشته
           ۵ اینم بهت بگم اصلا بیاد گالاگتوس رو نابود کنه که نمیتونه اگرم بتونه نمیخواد اگرم بخواد جهان مارول هرج و مرج میشه
           وجود گالاگتوس حیاتیه برایه مارول حالا فهمیدی؟؟؟
           پس کسی نمیخواد نابودش کنه حتی به نابودیه گالاگتوسم فکر نمیکنن پس قید تابودیو بزن
           ۶ من نگفتم ۲تا سیاره خلق کرده گفتم یدونه سیاره به نام تا۲ خلق کرده تلبته تو دنیای کمیک به راحتی میشه از جهان مارول در اومد چرا و چجوری؟؟؟پس گالاتوس چجوری تونست بره جهان دی سی؟؟تا سیاره اپوکالیپسو بخوره؟؟؟هااا؟؟؟
           اینم از این دلیل
           پس در اومدن از جهان مارول برایه گالاتوس راحته(برایه بیشتر شخصیاتای مارول راحته)
           گالاتوس چون نابودیه جهان مارولو انجام نداده و صحبتی ازش نشده فکر میکنید غیر ممکنه
           ۷ ارتور:پادشاه قبلیه واکاندا(که تو فیلم پلنگ سیاه اسمش دیده شد تو اون سخره هایی که پلنگ سیاهو اون یارو که اسمشو یادم رفت جنگ میکردن دیده شد
           قدرت های ارتور:نیروی فرا کیهانی،هیکل هم اندازه نصف گالاگتوس(واکاندا قبلا خیلی بزرگ بوده)،جاودانگی،پرواز،دارا بودن سلاح امگا(سلاحش نه قدرتش)تله پورت(با اشیاعی که به پوستش جسبیده شده و اگه کنده بشه این قابلیت براش غیر فعال میشه،خارج شدن انرژی از دستش(که خیلی از انرژی اگا قوی تر بوده)،ارتش های جهنمی و موازی(با حمله به دنیا های موازی انواع ارتش از دنیای موازی رو تسخیر و دریافت کرده)،حمله به سیاره اپوکالیپس و نابود کردن زندان پرزنس(ولی پرزنس به سختی تونست شکستش بده)،اون تونسته به خورشید دست بزنه و با رنج و درد جابجاش کنه تا تابشش به این سرزمین بیشتر بشه،چشم های اتشینی که با نگاه کردن به هر کسی اون شخص فورا اتیش شدیدی میگیره،موهایی که به شکل شمشیر هستن و تو مبارزات ازش استفاده میکنه
           اینو صد در صد نمیشناختی چون جایی گفته نشده ولی من از یه نفر پرسیدم و اون میدونست کیه
           ۸ اواتار:که اسمش زیاد گفته شده و در کمیکsuperman_world of warحضور داشته و تونسته دارکساید(اصلی)رو به راحتی شکست بده،قادرمطلق،حاضرمطلق،دانای مطلق،شکست دهنده مطلق،تونسته حتی تو اون کمیک لوسیفرم شکست بده،
           با دادگاه زندگی هم صحبت شده بود و حتی زمانی دادگاه زندگی کسانی رو که نمیتونست شکست بده اواتار رو ارسال میکرد تا زمانی که دادگاه زندگی اون رو تبعید کرد و الان معلوم نیست کجاست بعد از اون اتفاق تو جایی حضور نداشت👌👌
           اینم از این ها که حتی اون بیاندرت جلویه اینا هیچیه ولی خب اون لیستی که دادم لیست اشتباهی بود بیاندر بالای تانوس گالاگتوس پایین اواتار و ارتور پس بزار لیستو برات درست کنم فقط ۵تا۶ تاشو رتبه بندی میکنم
           ۱ والای همگان
           ۲ دادگاه زندگی
           ۳ اواتار
           ۴ بیاندر
           ۵ گالاگتوس
           ۶ ارتور
           این درسته ولی بازم میگم افراد کمی اینارو میشناسه که صد در صد تو نمیشناختیشون اگه میشناختی حتی نمیگفتی بیاندر

           پاسخ

          • عاقل در پاسخ به abas

           آبان 3, 1399

           اکثر حرفات تکراریه و قبلاً جوابشو دادم .
           داری زور الکی میزنی 😂
           ۱ : تو خودت میگفتی گالاکتوس اگه دنیای مارول رو پودر کنه خودش هست درحالی که اتفاقاً من میگفتم خودشم جزئی از اون دنیاست و با اون پودر میشه .
           نکته بعدی اینه که گالاکتوس توان نابودی جهان مارول رو نداره معلومه سطح اطلاعاتت پوچه .
           یکم کامیک بخون سطح اطلاعاتت بره بالا 😂
           داداش چیزی که بلد نیستی اظهار نظر نکن تو انقدر نوبی که خبر نداری فیلم چهار شگفت انگیز جزو mcu هست بهت گفتم برو اول لیست فیلم های mcu تو هر جایی حتی ویکی پدیا رو ببین بعد بیا حرف رو هوا دوباره بزن .
           من نگفتم مال مارول نیست ولی اون داستان توی یه دنیای دیگه جریان داره و مال دنیای اصلی مارول نیست .
           اینو بفهم !!! 😐
           (این جمله توسط ادمین حذف شد)
           الان ما اون سه گانه قدیمی اسپایدرمن میدونی چیه ؟!
           اون الان سه تا فیلم مستقل از اسپایدرمنه و جزو دنیای سینمایی مارول نیست .
           من نگفتم جزو مارول نیست گفتم جزو mcu نیست .
           😂😂
           همه اینا رو همه میدونستن فقط میخواستم برای نوبی مثل شما بگم .
           ۲ : اگه هنوز تو کلاس هات به درس فیزیک نرسیدی لازم نیست حتماً فقط یا حرفی زده باشه 😂
           تو انقدر درجه نوبی رو رد کردی که فکر میکنی گالاکتوس میتونه دنیای مارول رو پودر کنه .
           گالاکتوس حد توانش فقط سیاره هاست نه یونیورس چه برسه مولتیورس 😂
           گالاکتوس بفهمه تو داری راجبش همچین چیز هایی میگی همون لحظه نابود میشه 😂
           ۳ : دقیقاً کجا ثانوس به دستکش دادگاه زندگی رو شکست داد ؟!
           خیلی مشتاقم تا بهم بگی.
           اون قلب عالم بود که با دستکش خیلی فرق داره 😐😂
           ۴ : وقتی میدونی لیستت پر اشتباهه و خودت اعتراف میکنی لیست به من نده و بقیه رو منحرف نکن.
           ۵ : تقریباً تنها حرفی که درست زدی ، اره درسته گالاکتوس یکی از نیرو های حیاتی ماروله و مرگش باعث اختلال میشه ولی به قدرتش ربطی نداره چون کلی کرکتر هست که مرگشون حتی مولتیورس رو بهم میریزه و دوماً گالاکتوس قدرتش اونقدری نیست که فکر میکنی .
           ۶ : تو نه تنها یه نوبی بلکه یه مارول فن افراطی هم هستی .
           هنوز نمیدونی اون ها کراس اوور بین دیسی و مارول هستن و خود نویسنده ها کاری کردن که اون بره اونجا اونم اونجا .
           دوماً همونطور که اکثر طرفدار های با تجریه کمیک میدونن کراس اوور ها هیچ دلیل محکمی نیست و بر اساس محبوبیت کرکتر هست ‌.
           پس خودتو نکش 😐😂
           تو هنوز معنی کراس اوور رو نمیدونی 😐😐
           اصن موضوع همینه که کرکتر های دیگه هم اضافه میشن و میرن پیش هم .
           برو اون کامنتی که در جواب کاربر الهام دادم رو بخون راجب کراس اوور ها بعد برای بار صدم حرف رو هوا بزن 😐😂
           ۷ : خنده دار ترین بخش حرفات 😂😂😂
           داش ناموساً چرت نگو
           این قدرت هارو معلوم نیست از کجات در اوردی.
           من تمام فیلم پلنگ سیاه رو دیدم اصلاً به همچین مضخرفاتی که گفتی اشاره نمیشه .
           بعدشم وقتی منبعت کمیک نیست و داری فیلم سینمایی پلنگ سیاه رو میگی جای تاسف داره.
           (این جمله توسط ادمین حذف شد)
           تو انقدر از محدوده ی تعصب خارج شدی که نمیدونی پرزنس حتی تو اون کراس اوور ها حضوری نداشت 😂😐
           پرزنس به سختی زدش ؟
           پرزنس اراده کنه گالاکتوست پودر شده ست 😂
           تو اصن اینارو نمیشناسی میگم دیگه .
           نابود کرد. زندان پرزنس ؟!
           خودت یه بار دیگه کامنتت رو بخون تا به خودت بخندی 😂
           من اتفاقاً خیلی خوب اینو میشناختم معلومه فقط از خودت در اوردی .
           این پدر پلنگ سیاه حتی جزو تاپ ۴۰ هیچ لیستی نیست 😆😆😆😆😆
           نکنه تو درست میگی همه سایت های خارجی و ایرانی غلط ؟!؟!
           واقعاً مطالب فوق العاده طنزی داره خوبه ادامه بده استفاده کنیم 😂
           (این جمله توسط ادمین حذف شد)
           اواتار دارک ساید اصلی رو شکست داد ؟!
           عه باشه منم مثل خودت چرت میبافم عه نمیدونستی توی یه کمیک سوپرمن والای همگان و پرزنس رو با اراده نابود کرد ، انقدر اطلاعاتت کمه ؟!
           حرفای تو دقیقاً همینطوره 😂😂
           یقین دارم از پرزنس هیچ شناختی نداری و دوباره از سری حرف های رو هوات هست 😂
           لوسیفر رو شکست داده ؟!؟!؟ 😂😂😂
           هر کی اینارو می بینه شاهد باشه کی چرت میگه .
           بهت گفتن لزومی نداره برای ثابت کردن حرفای مسخرت کمیک الکی بسازی و بگی اون اونو زده و اون این یکی رو .
           واقعاً خودت بگو چی بهت بگم ؟! 😂
           تو وقتی معنی اینکه تو کمیک میگه میلیون ها بار از ترکیب موجودات مولتیورس قویتره یعنی چی باید چی بهت بگم ؟!
           میفهمی یعنی چی ؟!
           سیکرت وارز معروفه نمیتونی بگی از خودم در اوردم تو اون کمیک میگه میلیون ها بار از ترکیب موجودات مولتیورس قویتره .
           یعنی همه اینا ترکیب بشن بازم بیاندر میلیون ها بار ازشون قویترع 😂
           (این جمله توسط ادمین حذف شد)
           من حتی میتونستم راحت بیاندر پری رتکن رو اول بزارم فقط برای اینکه این جمله قبل خلق شدن کرکتر والای همگان بود ۲ میزارمش .

           پاسخ

          • abas در پاسخ به عاقل

           آبان 2, 1399

           والا داداش قدرتایی که اونجا برایه گالاگتوس معرفی کردن که حتی تو تو ذهنتم نمیاد من اونو تو رتبه ۲ قرار دادم اگه خواستی تو نظر بعدیت بگو تا تمام قدرتاشو که شاید تو سایتای ایرانی اصلا نمیدونستن بهت بگم(شاید احتمالا تو بعضیاشون گفته باشن ولی من ندیدم)
           سره اون من اونو تو رتبه دوم قرار دادم

           پاسخ

          • abas در پاسخ به عاقل

           آبان 1, 1399

           😐😐😐🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️اخه من کجا گفتم گالاگتوس قدرتمند تر از والای همگانه؟؟؟؟
           من گفتم مثله اونه نه بهتر از اون😐😐😐
           هر جور حستب کنی هر جور گالاگتوس مثله والای همگانه حداقل تو رتبه بندی قوی ترین شخصیت قدرتمند گالاگتوس باید ۲ یا۳ باشه
           من نه گالاگتوسو قدرتمند میکنم نه از رو تعصب نظر میدم اخه افراد هایی مانند فالکرام قادرمطلقم باشن خب حداقل خدا نیستن هرکسی که قادرمطلق باشه خداست؟؟نه
           کسانی که یه جهان و دنیا خلق کردم کسانی که میتونن هر کسی رو نابود کنن کسانی که میتونن به هر افرادی قدرت های خداگونه بدن همه اینارو گالاگتوس انجام داده(البته والای همگانم این کارو کرده ولی خیلیییی کم)اما گتلاگتوس این کار هارو بسیار انجام داده
           و تو ولن ها هم که معلومه که تو رده اوله هر کی اینو رد کنه خدای نوبه ناموسا دیگه هر کی باور نکنه و انکار نکنه چون یا شما اصلا از گالاگتوس چیزی نخوندید یا فقط چشمتون افتاده به اسم گالاگتوس دو سه تا مطلب خوندی رفتی بعدی ولی من تا دلت بخواد در موردش تحقیق کردم(والای همگانم همین طور)من زیاد اهلmcuنیستم ولی فیلم هایی که در مورد این طور شخصیاتو باشه(مثله تانوس،دارک ساید،گالاگتوس)
           اخه من بهت چی بگم
           تو میگی تو سینما حتی بهش اشاره هم نشده😐😐🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️😂😂😂
           پس چهار شگفت انگیز خیاره؟؟؟
           تو با این جملت به ما فهموندی که خدایه نوووبی😂😂😂
           برو بچست به والای همگانه کاغذیت بچسب که تو فکر میکنی هر کسی خالق دنیا باشه قدرتمند ترینه(البته بله تو دنیای خودش هر کاری میکنه ولی تو دنیا هایه دیگه مثله یه انسان معمولیه)چرا توییه دنیای خودش قویه ولی دنیا هایه دیگه اون قدرتو نداره؟چون خالق اون دنیاست و میدونه چیکار کنه چون اونجارو میشناسه خدایه اونجاست ولی دنیای دیگه نه
           دیگه اینو همه میدونن همههه ولی نمیدونم تو اطلاع داری یا نه ولی خواستم اگه اطلاع نداشته باشی بهت اطلاع بدم
           ولی گالاگتوس این نقطه ضعفو نداره چون بلعنده جهان هاست این نقطه ضعفو نداره میتونه تو هر جایی که هست قدرتشو داشته باشه(البته دنیایی که ساخته یعنی تا۲ جوری ساخته که اگه اگه هر چی نزدیک اون بشه قدرتش بیشتر میشه)البته جهان و مواز های دیگه ای هم هستن که گالاگتوس با وارد شدن بل اونجا قدرتاش بیشتر میشه ولی جاهایی هم هست که ضعیف تر میشه مثل اپوکالیپس نزدیک شدن به خورشید این جهان و جهانای دیگه گالاگتوسو خیلی ضعیف تر از چیزی که هست میکنه به خاطره همون نتونست اپوکالیپسو بخوره چون قدرتاش کم شده بود از دارکساید(اصلی)شکست خورد اینم از این مطلبی که فکر کنم نمیدونستی اون حرفارو زدی چون اگه شناخت بیشتر از والای همگان و گالاگتوس داشتی اصلا اینارو مقایسه نمیکردی
           ولی خب بعضی ها چون اونو خدایه مارول میدونن فکر میکنن چون گالاگتوس یکی از شخصیت های ماروله از اون ضعیف تره
           نه اقا نه داداشم با والای همگان و امثال اون یکسانه
           وقتی تو میگی زیاد کمیک خوندی و زیاد تحقیق کردی باید شناخت بیشتری از شخصیانه مهم داشته داشته باشی
           ولی انگار این حرفات حقیقت نداره
           (توجه کن گالاگتوس از والای همگان بالاتر نیست حداقل باید رتبه۲ رو داشته باشه)خب ولی بعضی سایتا مثله سایت اسپایدی بدون اینکه تحقیقی کنن مطلب میزارن ولی خب سایتایی که میخوان یه همچین مطلبیو بزارن باید اول برن از منبعش در مورد شخصیاتایی که میخوان مقایسه و رتبه بندی کنن باید برن اونجا(یعنی منبعش)که همشون سایتای خارجی هستن مثله سایت معتبر و اصلی مارول یعنی(سایتmarvel_study)ید استادیو مارول بری سایتش و اونجا تمام شخصیاتا و حتی در مورد خوده مارول گفته شده که من چندین سال پیش در موردش خوندم
           ولی خدا کنه که الان برای ایران بسته شده نباشه یا تحریم نباشا تا شمام بتونید برید اون سایت اون موقع میفهمی که من چی گفتم اون موقع میفهمی که۱۰۰درصد حق با منه
           الان که من خیلی وقته نرفتم تو اون سایت نمیدونم تحریمه برایه ایران یا بسته
           من تمام نظراتی که میدم از اونجاست
           نه از سایتای ایرانیه مسخره که بدون تحقیق مطلب میزارن
           ولی ت اون سایت معتبر رتبه بندی نکردن و اصلا شخصیتارو با هم مقایسه نکردن فقط شخصیتارو معرفی و تمام قدرتاشو گفتن که اونجا والای همگانو قدرتمند تر از همه معرفی کردن ولی گالاگتوسو بعد از اون(البته رتبه بندی نه ها اونو بایدم خودتون از رو قدرتاشون رتبه بندی کنی
           که الان من اگه تا موقعی که یادم نره بهت اینجا رتبه بندی میکنم) رتبه بندی توسط خودم شده که صد در صد اشتباهتی وجود داره به جز رتبه های اول
           ۱ والای همگان
           ۲ گالاگتوس
           ۳ دادگاه زندگی
           ۴ فالکرام
           ۵ دورمامو
           ۶ اودین
           ۷ ارتور(تو کمیک ها فقط یه بار نشون داده شده که منم تو همون سایت فقط شناختمش اگه وقتی نظر میدی نیتونی در مورد قدرتاش ازم سوال کنی چون این نظر خیلیی طولانی شد)
           ۸ تانوس(با سنگ های ابدیت)
           ۹ اوارتار(که اینم مثله ارتوره که خیلی کم تو کمیک ها وجود داشته اگه مایل باشی در مورد قدرتای اونم بهت میگم)
           ۱۰ بیاندر

           پاسخ

          • M در پاسخ به abas

           آبان 1, 1399

           عزیزم جای اینکه بشینی طومار بنویسی برو یه سر بزن marvel fandom .com اونجا اطلاعاتشون رو همه باذکر منبع میارن که تایید شده باشه برو سرچ کن one above all marvel fandom یا اصلا سرچ کن most powerfull characters in marvel , یا برو بنویس can galactus defeate ….. بعد بیا یه ساعت با متلک بی منطقی طومار بنویس انقدر فضای سایت رو toxic نکن

           پاسخ

          • abas در پاسخ به M

           آبان 2, 1399

           ایا همه اینا جزو سایتای خوده شرکته ماروله؟؟؟؟
           اخه تا چه حد؟؟
           من سایت خوده شرکتو تو مرورگرها دادم نه سایتای بی خوده دیگه
           واسه من بی منطق اخه واسه تو چی؟؟؟؟
           برو تو اون ستیتی که گفتم ببین کی به کیه
           حوصله ندارم ۲ساعت بیام نظر بدم برایه این سوال های بی معنی

           پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به ‌سعید

   شهریور 26, 1399

   خوب اصلا شما میدونید که تریگون چقدر قویه؟!؟!؟!؟ اون به راحتی میتونه دارکساید را بزند!!! دخترشم بسیار قوی است!!! میزان سرعت دارک‌ساید خیلی از تانوس بیشتره!! و قبل از اینکه تانوس از سنگ ها استفاده بکند می‌تواند او را تلپورت کند به جهان دی سی!!! اونوقت دیگه هیچ سنگ ابدیتی کار نمی کند و دارک ساید پیروز میدان است!!!! می‌توانید کمیک های کراس اورها بین مارول و دیسی را بخونید!!!!! اما در آنها تعصب به کار رفته!!! مثلاً سوپرمن به راحتی تور را می زنند یا استورم به راحتی واندر وومن را میزند!!! اما در کل اگر دارک ساید مقابل تانوس با سنگ های ابدیت از توانایی تلپورت استفاده نکند قطعاً تانوس با دستکش ابدیت برنده میدان است!!!

   پاسخ

  • دی سی فن در پاسخ به ‌سعید

   مهر 5, 1399

   دارکساید فقط یه آواتار هست دارکساید اصلی به حدی ثدرتمنده که پرزنس شخصا اون رو دستگیر کرد دارکساید اصلی به دارکساید کمک میرسونه

   پاسخ

 10. شاهین

  شهریور 12, 1399

  اولا تانوس از متران تقلید شده آقای منبه نه دارک ساید و مترانم از واتچر ک اونم مال ماروله وقتی که علمی نداری لازم نیست چیزی به زبون بیاری دوما هیچ منابعی وجود نداره که لیگ عدالت قوی تر از انتقام جویانه ثور واسه واندر ومنت سوپر منت بسه با ی رعدش شزم لقب دزد مارولم کوچولو میکنه دگ هالکو نمیارم وسط واندارو نمیارم جمش کن مرد عنکبوتیم برای بتمن به اندازه کافی قدرت داره اینو هیچ ایرانی لازم نیست تائید کنه چون دث بتل با بیست شیش میلیون بیننده به کل جهان ثابت کرد نه طرف داره ماروله و ن دیسی عین تو که هر چی تو ذهنشه خالی کنه ایرون منم فک نکنم جلوش کسی با شصت مارکش جدا از هالک باستر بخواد حرفی بزنه دگ یه فانوس سبز دارین که واندا فک کنم استخوناشو واست پودر میکنه کاپتان مارولو بیخیال شما دیسی بازا میدونید دستکش ابدیت چقدر قویه واس همینه تو دنیای شما کار نمیکنه کسیم تاید نکرده جنگ تانوس تو دنیای دیسی صورت بگیره اگه اینه دارک سایدو بیار تو مارول ببینیم جلو یه بشکن چند ثانیع مقاومه . . . خواهشا واس خودتون صفحه درست نکنید هر چی تو مغزتونه پیاده کنین با تشکر ملت عقل دارن

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به شاهین

   شهریور 16, 1399

   یه نفس عمیق بکش!!!!اینکه تانوس از دارکساید کپی شده رو دیگه همه میدونن!!!!اما در مورد چیزایی که گفتی: من نفهمیدم چی شد!!! ثور، واندر وومن و سوپرمن و شزم و زد؟؟؟؟!!!!؟؟؟ هههههه باید بهت بگم زدی جاده خاکی!!!!! همون آیرون من و سایبورگ میزنه!!!! هالکو بیاری اتریگان هست!!!! همون واندا رو کاپیتان اتم میزنه!!!!!مرد عنکبوتی بتمنو میزنه ؟؟؟؟؟🤣🤣🤣 شزم هم کاپیتان مارول رو میزنه گرین لنترن تقریباً با نوا مساویه!!!!! سوپرگرل و پاور گرل هستند که واسه خودشون سوپرمن هستن!!!!مارشن منهانتری است که تواناییهای درونیش بسیار بالاست!!!!! دکتر فیت، زاتانا و کنستانتین جادوگران بسیار ماهری هستند چه تو تیم جاستیس لیگ هستند!!!! در مورد دارک ساید و تانوس هم کی گفته تو دنیای دیسی نباشه و تو دنیای مارول باشه!!!!! اگر هم در دنیای مارول باشه دارک ساید میتونه تانوس رو تلپورت کنه به دنیای دی سی!!!!! و به نظرم اطلاعاتت رو از دیسی زیاد کنی بد نیست!!!!!

   پاسخ

   • دی سی فن در پاسخ به تحلیل گر

    مهر 5, 1399

    در اصل اونجرز یه کپی ناقص و ضعیف از جاستیس لیگه

    پاسخ

  • مانی در پاسخ به شاهین

   مهر 30, 1399

   ببین من نمیدونم این اطلاعاتو کی بهت داده ولی مرد عنکبوتی حتی یه رقیب خوبم واسه بتمن به حساب نمیاد چون ما چندین جا دیدیم که بتمن سوپر منو شکست داده با هوشش. پس مرد عنکبوتی نهایتا بتونه یه مقابله ریزی با فلش کنه.بتمن با آیرون من مقایسه میشه که من می گم برنده بتمنه.از طرفی کدوم عاقلی می تونه بگه سوپر من و واندر وومن جفنشونم با هم به ثور شکست بخورن؟ثور شاید بتونه با شزم مقابله کنه نه سوپر منو واندر وومن.حالا شاید با واندر وومنم تونست مقابله کنه. اگه یه جنگ بین این دو تا گروه در بگیره لیگ عدالت خیلی زود میبره.از طرفی دارک ساید می تونی خیلی سریع تر از این که تانوس بتونه کاری کنه اونو تلپرت می کنه به دنیای دی سی.انتقام جویان فقط اعزای اصلیشون قدرتای خوبی دارن و بقیشون حریفای قدری حساب نمیشن به جذ چند تا استثنا

   پاسخ

  • مانی در پاسخ به شاهین

   مهر 30, 1399

   آقا مگه خوب بودن یه کاراکتر فقط به قدرته؟اگه اینجوریه من یه کاراکتردرست می کنم که از جفتشون قوی تر باشه. بیشتر باید به این موضوع نگاه کرد که کاراکتر چقدر شخصیت پردازی خوبی داره و چه حسی به بیننده میده

   پاسخ

 11. ناروتو

  شهریور 9, 1399

  من نه طرفدار مارولم نه دی سی هر دورو دوس دارم و از فیلما و سریالای خوبشون حمایت می کنم ولی صد در صد دارک ساید قوی تر تانوس ولی تانوس با پنج تا سنگ قدرتش با دارک ساید برابری می کنه جوری که حتی شاید شکستشم بده البته بستگی داره به اینکه قدرت سنگ ها رو دارک ساید اثر داشته باشه یانه اینم هس ولی در کل بگیم دارک ساید قوی تره ثانوس با تشکر

  پاسخ

  • دی سی فن در پاسخ به ناروتو

   مهر 5, 1399

   یه قضیه هست دارکساید اصلی اون به شدت به دارکساید کمک میکنه

   پاسخ

 12. طاهر

  مرداد 27, 1399

  در جواب دوست عزیز ک از تقلیدات مارول گفتند
  دومزدی از هالک
  اتومیک اسکال از گوست رایدر
  سایبورگ از دث لاک
  بتمن ک از مارول تقلید نشده ولی از شخصیت بسیار قدیمی به نام بت تقلید شده ک بسیار جالب حتی لوگو هاشون هم شبیه همه
  شخصیت بین ک از دو شخصیت نوک و کراس بونز
  نکته جالب اگه آیرون من از بتمن کپی شده پس چرا دیسی دوباره از روی آیرون من رد راکت رو کپی کرد
  گروه کبرا از هایدرا
  ایمپریکس از گالاکتوس
  حالا این سه مورد آخر ک دیگه واقعا عجیبه خواهش میکنم این سه تای پایینی رو دقت کنید
  شخصیت بلوبیتل ک از مردعنکبوتی تقلید شده
  شخصیت بلک ریسر از موج سوار نقره ای
  شخصیت رد لیون ک کپی برابر اصل پلنگ سیاه هست

  اگر کافی نیست کپی برداری های داستانی دیسی هم بگم ک معلوم بشه کی کپی برداره

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به طاهر

   شهریور 27, 1399

   هههههه حرفت خیلی خنده دار بود!!! دومزدی از هالک تقلید شده؟!؟!؟ بلوبیتل از اسپایدرمن تقلید شده!؟!؟!! همین دو تا اعتبار بقیه حرفاتو نشون میدن!!! میشه بگی اینارو از کجا در آوردی؟!؟!؟! البته تو هرجور دوست داری فکر کن!!!!فکر کن دیسی تقلیدکار مارول درستکار!!!!فکر کن دیسی بد،مارول خوب!!! اصلا برام مهم نیست!!!!

   پاسخ

  • دی سی فن در پاسخ به طاهر

   مهر 5, 1399

   دومزدی کاملا با هالک متفاوته😐بلو بیتل قبل از اسپایدرمن وجود داشته اتومیک اشکال فقط ظاهر شبیه به گوشت رایتر داره حالا بزار من بگم هالک از سالومون گراندی آی ون من از بتمن تانوس از متران و دارکساید بلک ویدو از بلک کنری ولورین از تیمبروولف ثور از واندروومن سنتری از سوپرمن نوا از گرین لنترن دیگه هاک آی از گرین ارو کوییک سیلور از فلش دکتر استرنج از دکتر فیت اسپایدرمن از بلو بیتلحالا کسایی بگم که پایه ی تقلیدشون یادم نیست مارول از کی کپی زده خود بلک پنتر دیگه مگنیتو و…

   پاسخ

 13. طاهر

  مرداد 26, 1399

  به دوستان عزیزی ک دارک ساید رو قدرتمند تر از تانوس میدونن پیشنهاد میکنم کمیک دستکش بی نهایت رو بخونن که در اون کمیک تانوس دستکش بی نهایت رو به دست میاره و با اون دستکش،ابدیت(یکی از قدرتمندترین و قوی ترین موجودات عالم مارول ک تجسمی از تمام عالم مارول هست) + سلستیال ها+گالاکتوس+جمع دیگر از قهرمانان کیهانی و زمینی رو مانند آب خوردن شکس میده

  پاسخ

  • شایان در پاسخ به طاهر

   شهریور 6, 1399

   درسته منم طرفدار تانوسم

   پاسخ

  • اهورا در پاسخ به طاهر

   مهر 6, 1399

   خودتم میگی مارول . دارک ساید تلپورت دیسی تمام ‌.

   پاسخ

 14. دانیال

  تیر 31, 1399

  خب ، چند تا ایراد
  ۱. به نظرم نباید وفاداری فرزندان جز گزینه و مقایسه ها باشه چون باید یه چیزی باشه که دوتاشون داشته باشن مثل این می مونه بگیم لیزر چشم دارکساید . خب تانوس لیزر چشم نداره
  ۲. تانوس نسخه کپی شده از دارکسایده و دارکساید از تانوس بهتره ( در همه ی مقایسه ها )

  پاسخ

 15. پارسا

  تیر 30, 1399

  آخه دارکساید تنبونشم یاراش میکشند بالا تازه اگه کمیک دست کش بینهایت رو خونده باشین بانوی مرگ رو تو ارتشش بزارین دارکساید میره پیش مامان جونش . تازه کسانی که این سایتارو میزنند طرفدار دی سی اند . بزار خیال طرفدارای دیسی رو راحت کنم همین تانوس برای کل دیسی بسه. تازش طرفدارای مارول بیشتره

  پاسخ

  • دی سی فن در پاسخ به پارسا

   مهر 5, 1399

   اتفاقا دیسی فن بیشتره طبق نظرسنجی میگم😂دوما دارکساید می‌شناسی سوپرمن برای تفریح می‌کشه بعدش اون یار ها اسم دارم و نیوگادز هستن به علاوه دارکساید پشتیبانی به نام دارکساید اصلی داره که با پرزنس درگیر شده بفهم 😂 دارکساید فقط امگا برای تانوس کافیه

   پاسخ

 16. معین

  تیر 26, 1399

  آقا اینا دارن این وسط آدم بد هارو باهم مقایسه میکنند 😡😡😡😡نتیجه اینه اگه آدم خوب ها این دوتا رو اگه باهم در گیر کنند همدیگر رو می کشند و آقا پارسا راست میگه تانوس سنگ های ابدیت رو داره دنیا با کمک اون ها هنوز پایداره و اگه به قول تانوس تونسته فقط بایک وشکن نصف کل دنیارو بکوشد مثل مرد اهنی که با یک وشکن اون سنگ ها تانوس و ارتش اون رو نابود کرد پس تانوس میتونه با یک وشکن دارک ساید و ارتش اون رو نابود کنه پس نتیجه ی این مقاله کاملن اشتباه

  پاسخ

  • سبحان در پاسخ به معین

   تیر 29, 1399

   داداش تو فقط فیلم دیدی اینو میگی
   من به اندازه‌ی موهای سرم فیلم دیدم و کمیک خوندم و میدونم ثانوس حتی با شش سنگ ابدیت هیچ شانسی در برابر دارک ساید نداره البته در کمیک فرق میکنه و می‌توانم بگم قدرت ثانوس در کمیک دوبرابر قدرتش در mcv هسته و در اون صورت شاید شانسی داشته باشه

   پاسخ

   • دی سی فن در پاسخ به سبحان

    مرداد 1, 1399

    دادا قدرت تانوس تو کمیک کناره به علاوه دارکساید قویتره

    پاسخ

   • سایبر در پاسخ به سبحان

    مرداد 11, 1399

    من میدونم کدوم قویتره معلومه من قوی تر هستم هیچ کس از من قویتر نیست💪💪💪💪

    پاسخ

   • شاهین در پاسخ به سبحان

    شهریور 12, 1399

    عشقم که کمیک خوندی دستکش ابدیت تو کمیک دیسی کار نمیکنه دارک ساید گفت یع تیکه آشغاله درست ولی تو دنیای دیسی نه تو دنیای مارول یا دنیای بیطرف مطمعا باش دارک سایدت پودر میشه شک نکن تر قران بیاین جنگ تانوسو تو دنیای دیسی بسنجید تر قران

    پاسخ

    • abas در پاسخ به شاهین

     مهر 29, 1399

     داداش من دست کش بینهایت برایه شخصیت های قدرتمند مارول کار میکنه نه دی سی اینم بهت بگم فقط بشکن تو دنیای دی سی کار نمیکنه ولی کارایی های سنگ برایه استفاده کار میکنن مطالبه بیشتر هم تو بالا کاملا توضیح دادم ولی خب منم طرفدار دارک سایدم هزار بارم گفتم و میگم هیچ وقت طرفدار تانوس نیستم و نمیشم
     بله…منم قبول دارم دارک ساید قوی تر از تانوس بدون سنگه اینم بهت بگم که دارک ساید کلون دارکسایده(دارک ساید اصلی)و قطعا ضعیفتره و دارکساید اصلی رو هرگز مقایسه نکنید چون اون زندانیه و هرگز نمیتونه با تانوس مقابله کنه ولی به هر حال

     دارک سایدو عشقه❤❤❤❤

     پاسخ

  • دی سی فن در پاسخ به معین

   مرداد 1, 1399

   دارکساید با بشکن نمی میره کوچولو

   پاسخ

  • علی قنبری در پاسخ به معین

   مرداد 4, 1399

   ولی بنظر من تانوس با دستکش بینهایت با همه سنگها از قدرت زیاد میمیره. تازه وشکن‌نه بشکن

   پاسخ

 17. پارسا

  تیر 22, 1399

  چرا به این توجه نکردید که تانوس 6 سنگ رو داره که از نیروی یک خدا گرفته شده خدایی که اون زمان از همه قوی تر بوده

  پاسخ

 18. دانیال

  تیر 15, 1399

  توی همه ی چیزای اینجا دارکساید بهتره به غیر موفقیت و به نظرم نتیجه نهایی درسته ولی مقایسه ها نه

  پاسخ

  • پارسا در پاسخ به دانیال

   تیر 30, 1399

   همون تانوس برای کل دیسی بسه الکی خودتونو اذیت نکنید

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به پارسا

    تیر 30, 1399

    کرفس ، چی میگی ؟ تانوس پرزنس رو که قادر مطلق هستش حریفه ؟ تانوس به سوپرمنم نمی رسه چه برسه به کل دیسی ؛ از عزیزان سایت پروشات می خوام اینو تایید کنن . چون بعضی وقتا حرف های بدی هم تایید شده

    پاسخ

    • شاهین در پاسخ به دانیال

     شهریور 12, 1399

     بامزه سوپر منت با رعده شازم چپو راست شد جلو رعد ثورو میخواد بگیره اخه حرف مفت تا کجا ی مشت تانوس که هالکو زمین گیر کرد بدون سنگ قدرت بسشه

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به شاهین

      شهریور 15, 1399

      تازه!!!!!!! شما فرم اصلی دارک ساید رو حساب نکردید که تقريباً قادر مطلق هست و تقريباً دانای مطلق!!!!!!!!!

      پاسخ

      • دی سی فن در پاسخ به دکتر منهتن

       مهر 5, 1399

       فرم اصلی دارکساید خود پرزنس اون رو دستگیر کرد و هربار پرزنس شخصا جنگیده مثل شیطان وحشی عظیم بوده که قدرت برابر با خود پرزنس داشتن و نزدیک اون پس فرم اصلی دارکساید در حدود پرزنس هست

       پاسخ

       • abas در پاسخ به دی سی فن

        مهر 29, 1399

        خب دارک ساید هرگز قدرتمند تر از پرزنس نیست

        یه زره در مورده پرزنس کمیک بخون اگه خوندی بیشتر بخون تا قدرت های پرزنس رو بدونی چیه ولی بله دارکساید(دارک ساید اصلی)بسیار قدرتمند تر از دارک سایده(دارک ساید کلون)قادر مطلق حاضر مطلق ولی هیچ وقت دانای مطلق نبوده چرا؟
        چون فقط میخواد سیاره تصرف کنه البته میشه گفت ثلث دانای مطلقه
        خب میدونستی تانوس چرا نصف سیارات رو میکشه و میره؟
        چون میخواد مردم اون سیاره بدونن که تانوس کیه و مردم سیاره قطعا از قدرت تانوس به دیگر سیارات میگن تانوس:قادر مطلق(توسط۶سنگ ابدیت)
        حاضرمطلق(بازم توسط سنگ های ابدیت)
        دانای مطلق که اونو گفتم(و بسیار زیاد هم توسط سنگ روح علم و هوشش بیشتر شده)فنون جنگ رو بیشتر از دارک ساید(من تانوس رو با دارک سایدکلون مقایسه میکنم)میدونه و از نظر هیکل خیلی کم از دارک ساید بزرگ تره و میتونم بگم که تانوس هوشش حتی از دارکساید(دارک ساید اصلی)هم بیشتره

        شاید سن دارک ساید از تانوس بیشتر باشه ولی فنون رو بیشتر میدونه(فنون جنگ تن به تن

        پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به شاهین

      شهریور 15, 1399

      من معتقدم شزم از سوپرمن هم مقاوم تر و هم قویتره البته این نظر من هست
      امیدوارم با من موافق باشین

      پاسخ

      • امیرعلی در پاسخ به دکتر منهتن

       مهر 27, 1399

       شزم ازش قوی تر نیست ولی قدرت اصلی شزم (جادو) به همراه کریپتونایت و خورشید قرمز نقاط ضعف سوپر منن پس توی یه مبارزه رودررو شزم میبره ولی قوی تر نیست

       پاسخ

     • دی سی فن در پاسخ به شاهین

      مهر 5, 1399

      سوپرمن نبولامن رو زد که قادر مطلق هست و ضربه های نبولامن روی اون تاثیر نداشت قضیه ی رعد مال ضعیفترین دوران سوپرمن بوده که خیلی ضعیف شده بود لطفا اطلاعاتت بالا ببر

      پاسخ

 19. AVENGERS

  تیر 4, 1399

  بنظر من مقایسه ی اینا درست نیست چون اهداف بیشتر ابر شرور ها حاکم بودن برجایی هست ولی ثانوس فرق داره او تعادل طلبه و فقط بنظر خودش میخواد دنیارو به تعادل بین منابع و استفاده کننده قرار بده سر این بنظرش این یه غربانی دادن سادست ولی دارک ساید فقط می خواد حاکم کهکشان بشه بخاطر همین باید از ثانوس ابزار و ارتش بزرگ تری داشته باشه سر این اگه ثانوس نه با سنگ ها بلکه اگر بادست خالی بشکن بزنه افرادش دو برابر دارک ساید براش ابزارو نیرو میارن و اگه از نظر طرفدار این دو فکر کنیم ثانوس با احساس تر هست چون هم گامورا و هم مرگ رو دوست داره

  پاسخ

 20. Mohamad

  خرداد 22, 1399

  من موافقم که دارک ساید قوی تره اما دلایلتون مسخره بود آقا لطفا جبران کنید راستی خیلی وقته مقاله ننوشتین

  پاسخ

 21. Mohamad

  خرداد 17, 1399

  فکرکنم ارتش تانوس با دارک ساید برابر باشه

  پاسخ

  • HVM در پاسخ به Mohamad

   خرداد 27, 1399

   نه به این دلیل میشه گفت که دارک ساید چندین هزار سیاره را تصرف کرده و خودش حاکم یک سیاره پس ارتش بیشتری دارد ولی تانوس نصف سیاره را می کشه و میره

   پاسخ

   • اهورا در پاسخ به HVM

    مهر 6, 1399

    اصلا دارک ساید همه رو میکشه دشمن تراشی نمی کنه ولی تانوس نصف تمام سیارات میخوان بکشنش

    پاسخ

   • abas در پاسخ به HVM

    مهر 29, 1399

    بله چون تانوس نصف سیاره رو میکشه چون مردم اون سیاره بدونن تانوس کیه و چون مردم اون سیاره با تانوس جنگیدن میدونن که تانوس کیه پس به سیاره های دیگه میگن که تانوس کیه(به طور صد در صد اون سیاراتی که نصفشو نابود میکنه قهرمان داره پس کاملا دقت کن به این هوشش دانای مطلق میگن که تانوس این کارو میکنه تا مردم اون سیاره کار هایی انجام بدن

    پاسخ

 22. صادق

  اردیبهشت 25, 1399

  سلام دوستان به نظر من دارکساید میتونه پیروز بشه دارکساید توانای های زیادی مثلجاودانگی و قدرت فرابشری داره اون زئوس رو کشته دکتر منهتن رو شکست داده آنتی مانیتور و برادر خودش های‌فادر رو شکست داده زمین ۲ و۳ رو تصاحب کرده یک سیاره رو با یک مشت نابود کرده و تونسته تمام اعضای لیگ عدالت رو یک بار بکشه و در یک کراس اور بین مارول و دی‌سی به دستکش بینهایت هم دست پیدا کرده اون برای تفریح سوپرمن های دنیا های موازی رو میکشه دارک ساید سرعت بسیار زیادی داره البته به ندرت از اون استفاده میکنه اون قابلیت تغییر ابعاد فیزیکی رو داره و میتونه اندازه خودش رو تا هر اندازه ای افزایش بده دارکساید از توانایی های ذهنی خودش استفاده میکنه و بحای اینکه با قدرتش دشمنش رو شکست بده با ذهنش میجنگه اون قابلیت تله‌پاتی داره و میتونه ذهن هر کسی رو بخونه اون بسیار با هوشه و همچنین قدرت تخلیه انرژی رو داره اون میتونه نیروی زندگی هر کسی رو که بخواد تخلیه کنه و به خودش انتقال بده و قدرتمند تر بشه و قابل توجه ترین توانایی دارکساید پرتو امگا ست پرتو های امگا بسیار قدرتمند و کشنده هستن که از چشم ها یا دست دارکساید بیرون میاد و دارکساید کنترل زیادی روی این پرتو ها داره و میتونه باعث تغییر جهت اونا بشه و دشمن رو دنبال کنه تنها دومزدی، دکتر منهتن و دستبند های واندر وومن میتونن در برابر این پرتو ها مقاومت کنن البته سوپرمن هم میتونه در برابر پرتو های امگا مقاومت کنه اما درد و زجر زیادی رو باید تحمل کنه پرتو های امگا علاوه بر تخریب میتونن مردگان رو زنده کنن و به افراد توانایی های فوق بشری بدن
  لیگ عدالت تا حالا با دارکساید واقعی هیچوقت نجنگیده بلکه دارکسایدی که اونا باهاش جنگیدن یه کلون از دارکساید واقعی بوده تنها کسی که با دارکساید واقعی مبارزه کرده گالاکتوس بوده در کمیکی گالاکتوس میخواد سیاره دارکساید رو بخوره و دارکساید با اون میجنگه گالاکتوس شکست میخوره و بیخیال سیاره میشه و میره سراغ یه سیاره دیگه در حقیقت اگه لیگ عدالت و انتقام جویان با هم متحد بشن باز هم حریف دارکساید اصلی نمیشن

  با عشق

  پاسخ

  • دی سی فن در پاسخ به صادق

   مهر 5, 1399

   دارکساید اصلی با پرزنس مبارزه نکرد کلون دارکساید بود دارکساید اصلی با سورس و پرزنس مبارزه کرده و فقط با تفکر می‌تونه مالتیورس رو نابود کنه

   پاسخ

 23. علی

  اردیبهشت 2, 1399

  این بحث ها هیچ وقت به نتیجه نمیرسه چون همه روی چیزی که ازش خاطره خوبی داریم تعصب داریم هیچ کسیم استثنا نیست.من خودم عاشق ثانوس هستم و یه عالمه کمیک از روش خوندم ولی یه کمکیم از دارک ساید نخوندم مسلما روی ثانوس تعصب دارم

  پاسخ

 24. سهیل

  اردیبهشت 2, 1399

  دوستان اینا شخصیت خیالی هستن و هیچ وقت نمی تونن هیچ کاری کن من خودم میتونم با ده تا انگشتم دارم سایدو تانوسو هفت جدو ابادشو از بین ببرم 🙄
  اعصابتونو خورد نکنین

  پاسخ

 25. نظر دهنده

  فروردین 15, 1399

  ببخشید من بحث تجربه رو یادم رفت در بحث تجربه تانوس ۴۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح که من این رو در زندگی تانوس خواندم دارکساید هم سن زیادی داره تانوس تجربه خود را در پایان بازی نشان داد اما دارکساید در سال ۱۹۷۰ ساخته شد و تانوس در سال ۱۹۷۳ ساخته شد وتجربه ی دارکساید بیشتر است اما هنوز هم برنده تانوس است ولازم به ذکر است که تانوس از دارکساید تقلید نشد و از متران تقلید شده است

  پاسخ

  • دی سی فن در پاسخ به نظر دهنده

   فروردین 20, 1399

   چرا رو مارول تعصب داری.دارکساید از لحاظ بدنی و اینا می تونم بگم کسی حریفش نیست،حتی تانوس،ولی بتمن دارکساید رو شکست داده اما با نقشه طبق معمول.من تنها تقلید مارول رو همین تانوس می دونم.

   پاسخ

   • نظر دهنده در پاسخ به دی سی فن

    فروردین 22, 1399

    این حرف رو نزن که هیچکس حریف دارکساید نیست کسانی مانند بیاندر گالاگتوس و،،، قویتراز دارکساید هستن بتمن دارکساید را شکست داده با برنامه ریزی تانوس که هوش زیادی داره فکر نمی کنی با نقشه دارکساید شکست بده در فیلم پایان بازی دیدی که تانوس با برنامه ریزی توانست کاپیتان مارول رو شکست بده وگفتی تنها تقلید مارول تانوس میدانی ، تانوس از متران تقلید شده که خود متران روی صندلی های زیادی می نشسته خود سازنده تانوس این رو میگه ودر سایت ۱۰ حقیقت درباره ی تانوس ، میفهمی که تانوس از متران تقلید شده

    پاسخ

    • دی سی فن در پاسخ به نظر دهنده

     تیر 1, 1399

     نگاه من سطح کیهانی رو نمی گم و دارک ساید اصلی حریف گاکتوس هست همه قبول دارن که تانوس تقلیده دارک ساید اصلی می تونه در کسری از ثانیه تانوس رو از بین ببره😅

     پاسخ

    • دی سی فن در پاسخ به نظر دهنده

     مهر 5, 1399

     بزار کاملتر بگم اینجا موجودات و نیروهای کیهانی لحاظ نبودن و اونجا ما دارکساید اصلی رو داریم که با پرزنس درگیر شده و خودت حد قدرت رو درک کن تانوس در ابتدا تقلید از متران بود بعد خالقین تغییر دادن و اون رو شبیه تانوس کردن

     پاسخ

   • صادق در پاسخ به دی سی فن

    اردیبهشت 25, 1399

    نه عزیز من مارول بیشتر از اینا از روی دی‌سی اسکی رفته برای مثال
    سندمن مارول که از کلی فیس کپی شده
    مرد آهنی از بتمن کپی شده
    هاک‌آی از گرین ارو کپی شده
    کوئیک سیلور از فلش کپی شده
    مرد مورچه ای از اتم کپی شده
    ددپول از دث‌استروک کپی شده
    ولورین از تیمبر ولف کپی شده
    هالک از سالامون گراندی کپی شده
    دیگه فکر کنم مارول میخواسته بگه منم فرزند کپی منم خدای تقلید

    پاسخ

    • آریو در پاسخ به صادق

     اردیبهشت 25, 1399

     ربطی نداره
     قدرت سرعت بالا تو افسانه های یونان هم بود پس باید بگیم فلش از اونا تقلیدشده؟ نه چون قدرت سرعت بالا چیزی نیست که به ذهن بقیه نرسه
     هاکای چرا از گرین ارو کپی شده؟ چون هردوتا تیرکمون دارن؟ اگه اینجوری باشه خود گرین اررو از رابین هود تقلیدکرده (به لباسشون توجه کن!)
     ددپول و دث استروک هم منطقی نبود. تنها شباهتشون اینه که هر دوتا خود درمانی دارن ( که قبل از دث استروک هم خیلیا داشتن) وهردوتا تفنگ و شمشیر حمل میکنن (که خیلی تفنگ و شمشیر حمل میکنن بازم ربطی نداره)
     قدرت کوچیک شدن هم چیزی نیست که اولین بار به ذهن خالق اتم افتاده باشه.
     مرد آهنی از بتمن کپی شده؛ چرا؟ چون جفت‌شون پولدارن؟! این مثل اینه که بگیم فلان تیم از فلون تیم تقلید کرده که دفاع راست گرفته! نه دفاع راست نیاز اسکلت هر تیمیه پس نمیشه گفت تقلیده! همین برای پولدار بودن ایرون من و بتمن هم صدق میکنه

     پاسخ

     • صادق در پاسخ به آریو

      اردیبهشت 25, 1399

      آریو جان
      آیرون من از بتمن کپی کرده چرا؟؟؟؟
      این دوتا قدرت های فراطبیعی ندارن و به وسیله لباس تجهیزات و سلاح های خودشون با دشمناشون میجنگن جفتشون پولدارن یه شرکت بزرگ دارن که فامیلیشون رو برای اسم شرکت گذاشتن هر دو بسیار باهوشن مجرد اما دختر بازن از تکنولوژی زیاد استفاده میکنن جفتشون یه ربات بزرگ دارن زره آیرون من هالک باستر برای نابودی هالک ساخته شده و زره جاستیس باستر برای نابودی اعضای لیگ عدالت طراحی شده

      پاسخ

     • صادق در پاسخ به آریو

      اردیبهشت 25, 1399

      گرین ارو و هاک‌آی
      اینا جفتشون از اعضای تیم های لیگ عدالت و انتقام جویان هستن جفتشون در کودکی خوانواده خودشون رو از دست دادن و آموزش های نظامی دیدن گرین ارو با قناری سیاه رابطه داشت و هاک‌آی با بیوه سیاه هردوشون یک بار کشته شدن و به زندگی برگشتن دیگه شباهت بیشتر از این؟؟؟؟
      اتم و مرد مورچه ای میتونن خودشون رو کوچک و بزرگ کنن اتم دی‌سی تنها یک سال قبل از مرد مورچه ای خلق شده نزدیکی سال ساخت اینا همه چیز رو لو میده
      ددپول و دث‌استروک؟؟؟؟؟؟
      اینا ویلین هستن و ضد قهرمان محسوب میشن جفتشون از شمشیر و سلاح استفاده میکنن جزو ارتش بودن و توانایی شفا و زود درمانی دارن در سال۱۹۹۱ که ددپول معرفی شد انقدر به دث‌استروک شباهت داشت که نویسنده ها اون رو یک کپی بی‌شرمانه و ضایع میدونستن اسم اصلی دث‌استروک اسلید ویلسون و اسم اصلی ددپول وید ویلسون هستش مارول حتی زحمت عوض کردن فامیلیشو هم به خودش نداده😄😄😄😄😄😄😄😄
      البته مارول فنا ناراحت نشن لطفا اگه ناراحت شدید و بهتون برخورد شرمنده

      با عشق😘😘😘😘😘

      پاسخ

      • امیر در پاسخ به صادق

       خرداد 9, 1399

       هاکای تو هردو جهان بوده
       هم مارول و هم دیسی

       پاسخ

     • حامد در پاسخ به آریو

      خرداد 29, 1399

      فلش خیلی وقته که به دیسی اومده اما کوئیک سیلور نه پس فلش و از کوئیک سیلور کپی نکردن کوئیک سیلور رو از روی فلش کپی کردن پسر تقلید اقا مارول خدای کپی کاری اقا مارول سرعت و کپی نکن اقا مارول کو ئیک سیلور باخته اقا مارول

      پاسخ

     • دی سی فن در پاسخ به آریو

      تیر 1, 1399

      تقلید تا وقتی که کاملا مشابه باشه تقلید نیست😂

      پاسخ

     • طاهر در پاسخ به آریو

      مرداد 27, 1399

      آریو جان اصلا ناراحت نباش اگه مارول کپی هم کرده حداقلش یک دهم کپی های دیسی نبوده اون بالا توضیح دادم اگه تایید شد بخون

      پاسخ

      • دی سی فن در پاسخ به طاهر

       مهر 5, 1399

       دیسی حد اکثر ده تا تقلید داشته من خودم برای مارول فقط صد و پنجاه تا تقلید پیدا کردم چی میگی؟

       پاسخ

    • امیر در پاسخ به صادق

     خرداد 9, 1399

     حتی ثور خدای رعد برق اسکی از روی شزم هستش

     پاسخ

     • صادق در پاسخ به امیر

      خرداد 19, 1399

      نه دیگه این اشتباهه
      ثور در افسانه ها و اساطیر اسکاندیناوی بوده و به عنوان خدا پرستش می‌شده
      ولی خب مارول خیلی از روی دی‌سی اسکس رفته

      پاسخ

    • کمیک فن در پاسخ به صادق

     تیر 3, 1399

     آره ولی تو کار تقلید حرف نداره مثلا هالک و مرد آهنی معرکه هستن مرد مورچه ای هم از اتم بهتره

     پاسخ

   • کمیک فن در پاسخ به دی سی فن

    تیر 3, 1399

    مارول از روی فلش و گرین آرو نیز تقلید کرده ولی در کل دی سی بیشتر تقلید کرده

    پاسخ

    • دی سی فن در پاسخ به کمیک فن

     مهر 5, 1399

     نه نه مارول توی تقلید خیلی بیشتر از دیسی وده نود درصد دیسی اورجینال هستن

     پاسخ

   • abas در پاسخ به دی سی فن

    مهر 29, 1399

    عزیز من خوده خالق تانوس گفته که از متران الهام گرفته نه دارک ساید(بهتره بگیم الهام نه تقلید چون تقلید یه معنیه دیگه میده و الهام یه معنیه دیگه
    ممنون بابت سایته خوبتون❤❤❤

    پاسخ

 26. نظر دهنده

  فروردین 15, 1399

  موضوعات خوبی هستند تجربه ، ارتش ، ابزار و ،،، برا اینکه بفهمیم تانوس قویتره یا دارکساید باید این مقاله رو بررسی کنیم میزان قدرت در برابر دشمن تانوس است چون همیشه در جنگ های دارکساید و لیگ عدالت ، لیگ عدالت ان را از طریق دروازه ایی ان را به جایی می رانند قدرت درونی بالا دارکساید هستش چون قدرت های بیشتری دارد تانوس هم قدرت دارد اما از انها به خوبی استفاده نمی کند و زیاد از انها استفاده نمی کند و قدرت بیرونی اصلی تانوس است چون دستکش ابدیت از معادله ضد حیات قوی تر است و ارتش وناوگان ، ارتش وسفینه های تانوس زیاد است اما دارکساید فرماندهان و سیاره ایی را دارد واگر فرماندهان دارکساید خیلی قوی باشند تانوس ودارکستید در ارتش برابر هستند ، وفاداری فرزندان تانوس است چون ارتش دارکساید عقلی ندارند ودر فیلم لیگ عدالت دیدند که انها به استیون گلف حمله کردند وان را کشتند، از نظر نیرو تانوس است چون که تانوس تور را با سنگ قدرت شکشت داده و تنها اسیبی که به تانوس رسید بینی خون الود بود تانوس در مقابل گالاگتوس ایستاده و و به داخل ذهن گالاگتوس نفوذ کرده اما دارکساید در مقابل سوپرمن و زن شگفت انگیز ایستاده و قدرت خود را نشان می دهد و او از انتی ماناتور و پسرش شکست خورده ونیرو تانوس است ، در بحث ابزار دارکساید توانسته خنجر راز الود و چیزهای دیگری بسازد اما تانوس دارای شمشیر محکمی که سپر کاپیتان امریکا را شکست است و سلاحی که توانست قدرت شش سنگ ابدیت را کنترل کند را دارد و صندلی های تانوس و زره هایی که دارد از زره های دارکساید قوی تر است ، ودر استانه تحمل تانوس قوی تراست چون تانوس از گالاگتوس و اودین تنبیه شده است و دارکساید از سوپرمن و زن شگفت انگیز و شما می خواهید گلاگتوس وادین را در مقابل سوپرمن و زن شگفت انگیز جایگزین کنید معلوم است که گالاگتوس وادین از سوپرمن و زن شگفت انگیز قوی تر است ، بله بزرگترین مو فقیت تانوس است که نیمی از عالم را نابود کرد و دارکساید با معادله ی ضد حیات نتوانست نیمی از عالم را نابود کند و بزرگترین دستاورد تانوس است و برنده تانوس است

  پاسخ

  • صادق در پاسخ به نظر دهنده

   خرداد 19, 1399

   نظر دهنده
   عزیزم
   اول اینکه اون استپن ولف بود نه استیون گلف
   دوما ببین همونطور که گفتم دارک سایدی که لیگ عدالت با اون جنگیدن دارک ساید اصلی نیست و یه کلون از دارک ساید واقعیه
   دارک ساید واقعی اصلا داخل یه بعد دیگه هست و اگه از بعد خودش بیاد بیرون و وارد دنیا دیگه ای بشه باعث بی‌نظمی میشه و تعادل به هم میخوره و اون دنیا نابود میشه
   همچنین دارک ساید توانایی تلپورت رو هم داره و میتونه تانوس رو به دنیای دی‌سی ببره
   جایی که دستکش بینهایت کار نمیکنه
   و اونجا تانوس تا فردا بشینه بشکن بزنه
   هیچ تاثیری نداره
   در کل به نظرم دارک ساید پیروز میشه

   پاسخ

   • طاهر در پاسخ به صادق

    شهریور 2, 1399

    خب دوست عزیز پس بیا یه جور دیگه حساب کنیم چون تانوس هم قدرت تله پورت داره پس اینطوری میشه تو دنیای دی سی دارک ساید شاید پیروز باشه ولی تو دنیای مارول دارک ساید فقط به یه بشکن بنده پس بیا خودمون خسته نکنیم تانوس با استفاده از تله پورت دارک ساید و بر میگرد نه به دنیای مارول و بعدشم یه بشکن

    پاسخ

    • دی سی فن در پاسخ به طاهر

     مهر 5, 1399

     تلپورت تانوس خیلی ضعیف هست خیلی

     پاسخ

   • امیرعلی در پاسخ به صادق

    مهر 27, 1399

    من با این دوستمون موافقم
    بزارید اینجوری بگم با مثال که بفهمید
    دوم گاد (دکتر دوم+قدرت بیاندرز) تانوس رو میکشه البته اون موقع تانوس دستکش رو نداشت ولی به طور کل تانوس نمی تونه با گالاکتوس یا بیاندرز در بیفته چه برسه به (one above all) از طرف دیگه نسخه دیسی (one above all) یعنی پرزنس به سختی دارکساید اصلی رو شکست داده
    پس تانوس+دستکش بینهایت در مقابل کلون دارکساید + دارکساید اصلی میشه اینطور که تانوس باید جمع کنه بره بمیره

    پاسخ

 27. شاهین

  بهمن 20, 1398

  شما داخل یوتیوب سرچ کن یه سایت رسمی به طور کاملا حرفه ای مبارزه بین لیگ عدالت و انتقام جویانو به تصویر کشیده

  پاسخ

 28. شاهین

  بهمن 20, 1398

  بله طبق یک رای گیری لیگ عدالت از انتقام جویان شکست بدی هم خورده اند

  پاسخ

 29. حامد

  دی 16, 1398

  من با اون جمله که اعضای دیسی از اعضای مارول قوی تر هستن اصلا موافق نیستم دیسی فقط یک سوپر من و واندومن رو داره اینا میتونن جلوی هالک یا ثور یا ولورین رو بگیرن؟
  به نظر من تانوس از دارکساید هم قوی تره

  پاسخ

  • shayan در پاسخ به حامد

   دی 16, 1398

   تانوس با دستکش ابدیت دارکساید و آپوکالیپس رو تو ی ثانیه از بین میبره ولی بدون دستکش فک نکنم از پس دارکساید بر بیاد.

   پاسخ

   • دی سی فن در پاسخ به shayan

    فروردین 20, 1399

    طبق کمیک ها ی کراس اوور مارول ودی سی دستکش تانوس در دنیای دی سی جواب نمیده.در ضمن شاید بشه گفت بتمن در مقابله ی رودرروی برنامه ریزی شده حتی از کل لیگ عدالت هم قویتره.در ضمن شخصیت های دی سی قویترن اما دور از واقیت که ضعفه
    اما بتمن هم می تونه کلشونو شکست بده هم واقعی هست.

    پاسخ

  • شاهین در پاسخ به حامد

   بهمن 20, 1398

   صد هزار درصد شک نکن دنیا میدونه انتقام‌جویان قوی تر از لیگ عدالته ثور خدای رعد ک‌از همه همه اینا قوی تره جلوی مارک ۳ تونی استارک کم اورد ثور ک مال ماروله تازه بعد فانوس سبز یا سوپر من ک با دو تا سنگ به فنا میره جلوی تونی رو میخوان بگیرن یا میخوان جلوی ویژنو بگیرن. واندا (اسکارلت ویچ )ک ازراعیل کل افراد دیسی دگ بماند کارول (کاپتان مارولو) تانوس و دستکش ابدیتش .هاکایم یا مامور بارتونشونم که مال ماست از ما اجارش میکنن… تانوسم این همه کشتو کشتار داد واس اون شیش تا سنگ ک بشینه فقط بشکن بزنه بعد بیاد جلو کسی چون دارک ساید چون قدیمیه شکست بخوره ایرانی ها خوراک حرف مفتو اینان اصلا جنگی هم صورت بگیره از فاصله ۵ کیلومتری دارکساید پودر بچه شده

   پاسخ

   • دی سی فن در پاسخ به شاهین

    فروردین 20, 1399

    شما ببین سوپرمن خدا واندروومن خدا فانوس سبز مثل کاپیتان مارول بتمنم با یه راهی استارک رو زمین گیر می کنه.
    لطفا تعصبی نظر ندید.شما زور بازوی ثور رو با سوپرمن مقایسه کن سوپرن قدرتمند تره.
    ممکنه منم متعصب باشم اما درکل یه ذره لیگ عدالت قویتره و همینطور لیگ عدلت قهرمانای عجیب تری داره.

    پاسخ

   • کمیک فن در پاسخ به شاهین

    تیر 3, 1399

    داداش چند تا کمیک خوندی؟
    مرد آهنی رو قبل از اینگه پلک بزنه فلش میکشه

    اسکارت ویچ رو هم همین طور
    بعد تو میگی دارک ساید شکست میخوره (میتونه به سرعت فلش برسه یه ارتش عظیم داشته باشه و نامیرا هم هست هاکای جلو آرو بچه ۲ ساله هم نیست

    پاسخ

    • امیرعلی در پاسخ به کمیک فن

     مهر 27, 1399

     برادر من اسکارلت ویچ اگه خیلی رو اعصابش راه برن عصبی میشه میزنه یه دنیای کاملو می ترکونه اگه هم بحث سرعت باشه سیلور سیفر دنیا هارو تو کمتر 1 ثانیه می چرخه

     پاسخ

   • آرمان کمیک فن در پاسخ به شاهین

    مرداد 23, 1399

    داداش سوپرمن با ثور برابره بعدشم اگر فرم واقعی دارکساید بخواد با ثانوس وارد جنگ بشه ثانوس حتی با سنگ های ابدیت هم شانسی نداره

    پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به شاهین

    شهریور 19, 1399

    میشه آدرس کمیکی رو بدی که ثور جلو مارک ۳ آیرون من کم آورد!!!!! میشه بگید از کجات در آوردی که سوپرمن جلوی دو سنگ ابدیت به فنا میره؟؟؟ زور سوپرمن تقریباً با تانوس یکیه!!!! حالا می خواد جلو دو سنگ ابدیت کم بیاره؟؟؟؟ بحث کاپیتان مارول و اسکارلت ویچ رو هم توی اون کامنتم گفتم!!!! تانوس تا بیاد بشکن بزنه تو دنیای دی سیه!!!! چون دارک‌ساید تلپورتش کرده!!!!

    پاسخ

  • امیر در پاسخ به حامد

   خرداد 9, 1399

   داری تعصبی برخورد میکنی سایبورگ مارشن یا هاک من وشزم که حتی قدرتاش از سوپرمن بیشتره ارتش فانوس سبز آکومن
   اینا کشکن

   پاسخ

  • طاهر در پاسخ به حامد

   شهریور 2, 1399

   کاملا درسته دوست عزیز مخصوصا اگه انتقام جویان،انتقام جویانی باشه ک شخصیت سنتری رو داره ک دیگه فک کنم کل دیسی هم نتونن انتقام جویان رو شکست بدن

   پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به طاهر

    شهریور 19, 1399

    چیییییی؟؟؟؟؟ سنتری عضوی از انتقام جویان است و بسیار قوی است اما قدرتش با سوپرمن برابری میکنه و از مارشن منهانتر شکست میخوره!!!!(بخاطر اینکه نقطه ضعف سنتری ذهن شه و مارشن منهانتر تله پاتی بسیار قدرتمندی دارد!!!!) حالا چطوری کسی که با سوپرمن برابری میکنه میخواد کل دی سی رو بزنه؟؟؟؟ شوخی بی مزه ای بود!!!!!

    پاسخ

   • دی سی فن در پاسخ به طاهر

    مهر 5, 1399

    خوب اسپکتر و شزم فمیلی و سوپرفمیلی و بتمن فمیلی و دکتر فیت و اسپیدستر ها و زاتانا و کنستانتین و ارتش گرین لنترن الکیه؟؟اطلاعاتت به شدت کمه در مورد موجودات کیهانی نمیدونی اسپکتر با لیگ عدالت همکار بوده و فقط با تفکر کل اونجرز رو شکست میده

    پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به حامد

   شهریور 19, 1399

   اول آنکه سوپرمن و واندر وومن و مارشن من هانتر رو شزم و …. عضو نیگه عدالت هستند و کل لیگ عدالت روی همدیگه حریف بیستمین شخصیت قدرتمند دی سی هم نیستند!!!! پس دقت کنین و همین جوری اسم دیسی رو نبرین چون دی سی کسانی رو داره انتقام جویان و لیگ عدالت روی هم دیگه هم انگشتش نمیشوند!!! در مورد اعضای قدرتمند لیگ‌عدالت هم بالا توضیح دادم و حوصله ندارم دوباره آنها را بازگو کنم!!!!

   پاسخ

   • امیرعلی در پاسخ به تحلیل گر

    مهر 27, 1399

    یکی از اصلی ترین دلایل یرتری انتقام جویان به اینه که با زحمت می برن ولی دیسی پر از موجوداتیه که کل قهرمان های همه ابعاد رو هم ته تکنیک مبارزه شون اینه که قبل اینکه یارو بیاد در برن یا یکاری کنن بره یه جای دیگه
    پس شاید اونجرز لیپ عدالت رو شکست بده ولی تو دیسی خیلی های قویتر هم هستن

    پاسخ

 30. مسعود

  آذر 28, 1398

  😂😂😂😂😂خدایی این چرت و پرتارو از خودت دراوردی یا نه؟؟.همچین میگه دارک ساید سوپرمن رو. شکست داده انگار سوپرمن کی هست….سوپرمن شلوارخودشو نمیتونه بکشه بالا….بچه جووون تانوس برترین قدرتهاروداره بیشک شکست نمیخوره

  پاسخ

  • علی در پاسخ به مسعود

   تیر 3, 1399

   چند سالته تو تا قبل از جنگ بینهایت تانوس رو نمیشناختی حرف نزن
   سوپرمن بسیار سریع هست قدرت باور نکردنی هم داره

   بعد به راحتی تانوس رو قبل از اینکه بخاد بشکن بزنه کشته

   پاسخ

   • ……. در پاسخ به علی

    مهر 27, 1399

    عزیز من تانوس با صدتا مشته سوپرمنم حتی ازش خونم نمیاد بعدشم بلاخره موقعی که سوپرمن به تانوس مشت میزنه پرت میشه یا نه؟
    پس هنگامی که داره پرت میشه یه بشکنه دیگه کاره سختی نیست بشکنو میزنه میره پی کارش نه سوپرمنی هست نه چیزی و از نظر سرعت تانوس تو حالت عادی نیازی نیست که سرعت داشته باشه و به واکنش هایه کندش نگاه نکن اون تونسته موج سواره نقره ای رو به راحتی شکست بده و از نظره قدرت تانوس با ضربه های مشت هالک چیزیش نشد و فقط با چند تا ضربه مشت هالک رو شکست داد و این شکست دادن هالک تنها صربه های مشت نبود بلکه فنون جنگی بود که شکست داد

    پاسخ

 31. Reza

  آذر 9, 1398

  من الان میتونم تو ذهنم یه شخصیت درست کنم پدر اینارو همه در بیاره 😂😂😂

  پاسخ

  • کیارش در پاسخ به Reza

   آذر 10, 1398

   پس برو با فایگی حرف بزن

   پاسخ

 32. استیو راجرز

  آبان 17, 1398

  با عرض سلام و خسته نباشید .
  اولا میخواستم یک اشکالی از این مقاله گزارش کنم ( لطفا این مورد رو پیگیری کنید . ) :
  اینکه در مورد شماره 7 ( نیرو ) نوشتین که تانوس ، شخصیت اودین رو فراری داده . !!!!!!!!!!!!! خیر چنین چیزی غلط هست . ( واقعا منظورتون چه زمانی بوده ؟؟؟!!! چون تا جایی که من میدونم شخصیت اودین هیچ گاه از تانوس نترسیده و فرار نکرده . !!! لطفا یکمی راجب این موضوع توضیح بدین و در صورت ممکن اصلاحش کنید . ) باید به جای اون مینوشتین در برابر اودین مقاومت کرده .
  به گفته اکثر طرفداران و البته منابع معتبر شخصیت اودین قدرتمندترین اسکای فادر دنیای مارول ( و حتی کمیک !!! ) هست . حتی در خود کمیک هم چندین بار غیر مستقیم به این موضوع اشاره شده .
  شخصیت اودین میتواند یک منبع نیروی قدرتمند به نام « نیروی اودین » را کنترل کند که با این نیرو اگر در اوج باشد حتی گفته شده ( در خود کمیک !!! ) که توانایی شکست گالاکتوس رو هم داره . !!! البته در کمیک یک بار شخصیت اودین و گالاکتوس با هم جنگیدند که تقریبا میشه گفت گالاکتوس پیروز شد اما در آن زمان اصلا قدرت کامل شخصیت اودین به اصطلاح شارژ نشده بود و از طرفی گالاکتوس در اوج قدرت خودش قرار داشت .
  در بعضی از کمیک ها شخصیت اودین ادعا کرده که جهان باید طبق میل او اراده شود . اودین حتی خواستار آن شد که گالاکتوس و کلیه افرادش برای عبور از مرز های 9 قلمرو از او ( اودین ) اجازه بگیرند . !!!!
  اگر قدرت شخصیت اودین در اوج باشد گفته میشود که شکست دادن امثال تانوس و آنالیوس و مفیسیو برایش سخت و دشوار نخواهد بود و به راحتی انها را شکست میدهد .
  پس فکر میکنم که این جمله غلط هست . لطفا در غیر این صورت بگین که منظورتون چه زمانی بوده .
  اما راجب این مقاله هم باید بگم که بله من هم فکر میکنم همون طور که اشاره کردین دارک ساید به مراتب قویتر از تانوس هست و میتونه پیروز این نبرد بشه . به اکثر دلایل رو هم در خود مقاله اشاره شد . البته با این جمله که گفتین دارک ساید به راحتی میتونه اعضای انتقام جویان رو شکست بده مخالفم . اما فعلا به دلایلش اشاره نمیکنم .
  مرسی و موفق باشید .

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به استیو راجرز

   آبان 17, 1398

   سلام استیو جان،
   اون جمله به اشتباه ترجمه شده بود که اصلاح شد،
   ممنون که اشاره کردی 🌹

   پاسخ

  • شاهین در پاسخ به استیو راجرز

   بهمن 20, 1398

   شما با این علمو کامیک بازیت چرا این حرفو میزنی برادر من ما ک دگ نباید از شما انتظار داشته باشیم تانوس این همه فتوحات کرد واس چی سر اون شیش تا سنگ هیچ موجودی قدرت حمل دو تا سنگ ابدیتو نداره چ برسه شیش تا همه تا دیدن دوتا سنگو داره به روش سجده کردند این همه جنگید که اینارو بدست بیاره ک بدون زهمت بشینه فقط بشکن بزنه حالا بیاد از دارک ساید شکست بخوره ؟؟؟؟ اگر تانوسو مقایسه میکنید باید با دستکش ابدیت مقایسش کنید نه بدون دستکشش مثل مقایسه کردن بت من بدون تجهیزاتش با سوپر منه جنگی هم صورت بگیره همون ثانیه اول تمومه اصلا شک ب دلت راه نده

   پاسخ

   • عباس در پاسخ به شاهین

    خرداد 13, 1399

    دادا نظر شمام درسته من به شخصه مارول فنم ولی به عنوان یه مارول فن اینو قبول دارم که دارک ساید دیسی از تانوس ما قوی تره و در نبرد صد در صد شکست میده تانوسو بنظر من حتی گالاکتوس هم می‌تونه شکست بده و دقیقا کدوم شخصیت انتقام جویان حریف همچین کسیه؟,

    پاسخ

   • علی در پاسخ به شاهین

    تیر 3, 1399

    خوب شما هم دارک ساید رو با نامیرا بودن توانایی فیزیکی نبودن و ارتشش مقایسه کنید

    پاسخ

   • matin در پاسخ به شاهین

    تیر 18, 1399

    ببین عزیز تانوس هیچوقت نمیتونه دارک ساید شکست حتی تو کراس اور مارول علیه دی سی دار ساید تانوسو شکست داد و بگم که دارک ساید اصلی تو یک بعد دیگست و توسط یک نفر که قوی ترین شهصیت دی سی هست افتاده تو زندان و دارک سایدی که سما دیدید یک کلون و تازه دارک ساید هیچوقت نمیمره و میتونه کاری که شخص میخواد کنه را بخونه و سرعتش اندازه فلشه و اگه تانوس بخواد بشکن بزنه از قبل میفهمه و با سرعتی که داره دستکش تانوسو ازش میگره و دارک ساید میتونه خودشو تلپورت کنه و اگه در اون صورت که اشاره کردم نتونه خودشو و تانوسو به دی سی تلپورت میکنه و دستکش تانوس هم تو دنیای دی سی جواب نمیده و دارک تا صبحم نمیتونه بشکن بزنه ان موقعه هم دارک ساید پدر تانوس را در میاره و تانوسم هیچوقت نمیتونه برگرده به مارول و حتی اگه تو مارول تا اخر مبارزه کنن نمیتونه دارک ساید را محو کنه چون دارک ساید تو یک بعد دیگه در دنیای دی سی هستش و دارک ساید بازم میتونه یک کلون بسازه که چند برابر تانوس باشه و تانوس واسش مورچه میشه و ان موقعه تا بشکن بزنه با سرعت تانوسو له میکنه و تانوسم میمره

    پاسخ

   • آرمان کمیک فن در پاسخ به شاهین

    مرداد 23, 1399

    ببخشید ولی دستکش بینهایت در دنیای دی سی کاربردی نداره حتی دارکساید هم تو کمیک مارول علیه دی سی تونست اونا رو بگیره ولی وقتی فهمید کاربردی نداره ولشون کرد بدون دستکش بینهایت ثانوس شانس زیادی در برابر اشعه امگا دارکساید نداره

    پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به شاهین

    شهریور 21, 1399

    چیییییی؟؟؟؟؟ هیچ موجودی توانایی حمل دو سنگ ابدیت را هم ندارد!!!!!؟؟؟؟ واقعاً شوخی بی مزه بود!!!! حتی تو دنیای مارول هم کسان بسیاری هستند که می‌توانند شش تا سنگ ابدیت رو حمل کنند دیسی که پیشکش!!!! در مورد بشکن هم توضیح دادم در کامنت های قبلم!!!!لطفا وقتی از دیسی اطلاعات نداری الکی در موردش نظر نده!!!!

    پاسخ

    • امیرعلی در پاسخ به تحلیل گر

     مهر 27, 1399

     لایک
     آقا تانوس که بشکن میزنه گالاکتوس یه عطسه هم نمی کنه ولی حتی گالاکتوس هم از پس دارکساید برنمیاد
     پس چه تو دیسی چه تو مارول دارکساید می بره

     پاسخ

     • abas در پاسخ به امیرعلی

      مهر 30, 1399

      خب مثله اینکه حقیقت برایه شما خیلییییی تلخه
      نصف جهان یعنی چی؟؟
      میدونی چرا با یه بشکن به گالاکتوس چیزی نمیشه؟؟؟چون نمیشه که نصفش بره
      اگه تانوس دوتا بشکن بزنه کل جهان میره هوا حالا گالاگتوس سهله ولی تانوس اینو نمیخواد یدونه بشکن میزنه چون اون میخواد تعادلو به رغم بزنه و معشوقش(مرگ)رو خشنود کنه دیگه حالا وای به حال دارک ساید عزیز من اینم حساب کنیما کدوم اترک سایدو میگی دارک ساید(کلون)یا دارکساید(اصلی) اگه اصلی اون اصلا نمیتونه کاری بکنه چرا؟؟؟
      چون زندانیه توسط پرزنس کلونم که دیگه چیزی نیست ولی به هر حال قدرتمنده ولی نه قدرتمند تر از تانوس

      پاسخ

    • امیررضا در پاسخ به تحلیل گر

     مهر 30, 1399

     فکر کنم منظورش بدون دستکش بینهایت بوده

     پاسخ

  • آرمان کمیک فن در پاسخ به استیو راجرز

   مرداد 23, 1399

   دارکساید با اشعه های امگاش میتونه همه اعضای انتقامجویان رو بصورت تک تک به راحتی شکست بده (به جز ثور) ثور رو هم میتونه شکست بده ولی کار براش سخت میشه ولی اگه کل انتقامجویان باهم با او بجنگن بنظر خودم مساوی میشن

   پاسخ

  • امیرعلی در پاسخ به استیو راجرز

   مهر 27, 1399

   اودین که بحثش جداست دستکش بینهایت و معادله ضد حیات در مقابل شمشیرش باید لنگ بندازن اودین فورسشم تقریبا به اندازه نیروی امگا که اون لیزر دارکساید هم یکی از قدرتاشه قدرت داره
   ولی فراموش نکنید که شمشیر اودین که از غلاف خارج بشه چنان قدرتی از خود ساطع می کنه که تمام جهان های موازی نامحدود مارول از بین میرن

   پاسخ

 33. ایلیا

  آبان 5, 1398

  تانوس بدون دستکش بادارد برابره کمیک مارول علیه دیسی بخون بعدم بزرگترین موفقیت تانوس کشتن تمام قهرمانهای مارول بقیرز آدام ورلاک است به وسیله قلب عالم یکم کمیک به خون و سن تانوس 4000 قبلر میلاد مسیه زمنن ثور از سوپرمن و شزم قویتره کمیک مارول علیه دیسی بخوان برنده: هیچ کدام بدون دستکش چرتپرت هم نگو چون استوان بله برادر دارکساید است و ارتش تانوس با دارکساید براببر است و هرگز یادت نره سنگ های ابدیت در دنیای دیسی کارای ندارد اینو دارکساید فهمید چون همش میخواست دستکش بدزده ومعفق شد بعد خیتشد

  پاسخ

  • شاهین در پاسخ به ایلیا

   آبان 7, 1398

   جیگر دنیای مارول و دنیای دیسی فقط ی فکر سادس اگر تو تو همین دنیایی ک داری توش نفس میکشی مبارزه این دو شخصیت را ببینی اگر وجود حقیقی داشتند تانوس با ی بشکن با دستکش ابدیت دارک سایدو از زمان محو میکرد ی دنیا باید حقیقی باشه تو دنیای من این درسته تو دنیای تو اون درسته همش چرنده

   پاسخ

   • ناشناس در پاسخ به شاهین

    دی 8, 1398

    دارک ساید از آپوکالیپس هستش وبا اون بشکن محو نمیشه،سوپرمن درصورت خاکسترشدن دوباره زنده،واندروومن هم میمونه،خیلی ازاعضای لیگ عدالت هم خاکستر نمیشن

    پاسخ

    • شاهین در پاسخ به ناشناس

     بهمن 20, 1398

     روح ثور اون قدر قوی هست ک سنگ روح نمیتونه بش صدمه بزنه چون فرزند اودینه از خون اودینه شما ی فیلمو برو ببین از تانوسو دارک سایده ک افراد دیسی خودش ساخته با عقیده پوچ خودش ک سوتی بدی هم داده تو فیلم ک جنگی بین تانوسو دارکسایده تو نیو یورک ک تانوس هم از سنگ فضا استفاده میکنع هم از سنگ قدرت پس سنگا کار میکنن برادر بعد تازه دقیقه ۹۰ یادش افتاده بشکن بزنه خب این تابلوعه تعصب مسخره دیسی توش نهفتس امکان نداره ک محو نشه ثور خدای رعد نتونسته جلو تانوسو بگیره دارک ساید بره موهای زیر بقلشو بزنه اره محو نمیشه از اون حرفا بود خود دیسی تون تایید کرده ک هم سنگ فضا کار کرده هم قدرت بعد جلو بشکن تانوسو سری دارک ساید گرفتع یعنی تانوس عقلش کار نکرده اول بشکن بزنه اون موقع یادش افتاده ؟؟؟ کار نمیکنه پس چرا سنگا کار کرد یا دارک ساید سریع جلوشو گرفت با لیزرش ؟

     پاسخ

   • آرمان کمیک فن در پاسخ به شاهین

    مرداد 23, 1399

    پس شما باید اون جوری ثانوس رو با فرم واقعی دارکساید مقایسه کنی تانوس با دستکش ابدیت تا صبح هم بشکن بزنه نمیتونه اونو محو کنه و دارکساید واقعی میتونه تو یه چشم بهم زدن تانوس با دستکش بینهایت رو شکست بده

    پاسخ

  • واقع بین در پاسخ به ایلیا

   آبان 9, 1398

   درسته که میگید سن تانوس نامعلوم بوده
   آما بزارید یه چیزی رو بهتون یاداوری کنم
   ادین پدر تور در بیشتر طول عمرش با تانوس در مبارزه بوده
   اگه برید تور رگنراک رو نگا کنید تور به سارتور میگه که فکر کردم پدرم 500 هزار سال پیش تو رو کشته
   یکم فکر کنید ادین که نیم میلیون سال پیش با سارتور جنگیده به نظر شما تانوسی که در همان ابتدای حکومت ادین با او به جنگ افتاده چند سالشه ؟؟؟؟؟؟؟……..

   پاسخ

  • واقع بین در پاسخ به ایلیا

   آبان 9, 1398

   چرا چرت و پرت میگی وقتی این داره میگه دارک ساید حاکم یک سیاره هستش باید بفهمی که ارتشش بیشتره قبول کن

   پاسخ

  • abas در پاسخ به ایلیا

   مهر 30, 1399

   خدایا من چند بار بگم دستکش بینهایت چون برایه ماروله فقط توسط شخصیت های قدرتمند مارول قابل استفادست نه دی سی دارک ساید به این دلیل اونو انداخت رفت چون برایه شخصیت دی سی غیر قابل استفادست و برایه اونا کارایی نداره ولی اگه اون دستکش توسط یکی از شخصیت های مارول باشه و بیاید دنیای دی سی کارایی هاش قابل استفادست(ولی بشکن اثری نداره توجه کنید)

   پاسخ

 34. علی

  مرداد 29, 1398

  ولی یکی از قدرت های دارک ساید اینه که سرعتش نزدیک فلشه نه در حد فلش یعنی اگه تانوس بخواد تکونی به خودش بده وبادارک مبارزه کنه درصدم ثانیه دارک ساید میتونه دخلش رو میاره حتی با دستکش

  پاسخ

  • shayan در پاسخ به علی

   شهریور 5, 1398

   بهتره بدونی تانوس با دستکش ابدیت هر توانایی رو که در ی موجود دیدی رو میتونه داشته باشه و حتی میتونه واقعیت رو تغییر بده و میتونه قبل از اینکه دارکساید به فکرش برسه چیکار کنه اونو پودر کنه!!!
   نمیخوام با تعصب نظر بدم ولی دارکساید هیچ شانسی در برابر تانوس با دستکش ابدیت نداره و دستکش ابدیت هم در اصل مال تانوس بوده(کیه که اسم دستکش ابدیت رو بشنوه و تانوس تو ذهنش نیاد).ولی اگر هم دستکش وجود نداشته باشه با چیزایی که درباره دارکساید خوندم احتمالا تانوس رو شکست میده.

   پاسخ

   • واقع بین در پاسخ به shayan

    آبان 4, 1398

    آفرین تانوس در داستان های کامیک صاحب 6 گوهر بوده خیلی خنده دار آما تانوس میتونه با یه بشکن دارک سایدی به اون عظمت رو پودر میکنه خخخ
    آما بدون شک بدون دستکس دارک ساید برندست

    پاسخ

    • علی در پاسخ به واقع بین

     تیر 10, 1399

     نه دارک ساید یه میتونه از حالت ماده بیرون بیاد و هیچ ضربه ای بهش برخورد نکنه
     بعد من دارم میگم سرعتش از نور بیشتر هست بعد شما حرف بشکن میزنی

     پاسخ

   • محسن در پاسخ به shayan

    آذر 25, 1398

    دادا حوصله بحث ندارم ولی حتی با دستکش هم نمیتونه چرا؟چون دسکش ها فق تو دنیای مارول کار می‌کنه یکی از توانایی های دارم ساید هم بوجود آوردن بعد مخصوص خودشه ک ینی دستکش ها بدون کاربرد میشن بعدم تمام این دارم ساید هوایی ک دیدی تا حالا فقط کولون های دارم ساید اصلی هسن دارم ساید اصلی تو بعد چهارمه و جسم نیس بلکه ی نیروی کیهانی

    پاسخ

    • shayan در پاسخ به محسن

     آذر 25, 1398

     ینی واقعا چرت ترین نظری که درباره دارکساید و تانوس شنیدم و تو سایت های دیگه هم کاربرای زیادی گفتن این بوده که دستکش ابدیت تو دنیای دی سی کار نمیکنه….
     خب آخه یعنی چی؟چه مفهونی داره این نظر…ما میخوایم این دوتا رو مقایسه کنیم اینکه بگیم دستکش تو دنیای دی سی کاربرد نداره واقعا ب نظرم بی معنی ترین جمله ممکنه…
     درضمن حتی اگه این نکته رو هم در نظر بگیریم کی گفته تانوس و دارکساید قراره تو دنیای دی سی با هم بجنگن؟؟؟؟
     ی عزیزی هم میگفت ثور به سوپرمن میبازه بخاطر اینکه اگه با سوپرمن بجنگه لیاقتشو از دست میده…واقعا نمیدونم چی بگم…ما فقط داریم قدرت ها رو مقایسه میکنیم و قرار نیست دوتا قهرمان خیر خواه مث ثور و سوپرمن با هم بجنگن و قرار هم نیست دوتا ابر شرور مث دارکساید و تانوس با هم بجنگن…
     امیدوارم منظورمو گرفته باشی.

     پاسخ

     • واقع بین در پاسخ به shayan

      دی 21, 1398

      نه تو اشباه متوجه شدی
      ببین منظور از اینکه دستکش بینهایت تو دی سی کار نمیکنه اینه که مثلا دارک ساید نمیتونه ازش استفاده کنه اما منظور این نیست که اونا رو نمیتونه نابود کنه
      در واقع دکستکش در دنیای دیسی قابل استفاده نیست اما هیچوقت ما ندیدیم که از دستکش بر علیه دنیای دیسی استفاده بشه.
      بهتر بگم
      دارک ساید دستکش رو دستش کرد و نتونست ازش استفاده کنه اما ما هرگز ندیدیم که مثلا تانوس بیاد و از دستکش بر علیه دی سی استفاده کنه و کار نکنه
      امیدوارم منظوررم رو فهمیده باشید

      پاسخ

      • shayan در پاسخ به واقع بین

       دی 21, 1398

       من میدونم تو داری چی میگی ولی اونی که جوابشو دادم قضیه رو نگرفته بود و منظورش این بود ک کلا تانوس نمیتونه تو مبارزه با دارکساید از دستکش استفاده کنه…
       امیدوارم منظورمو فهمیده باشی.

       پاسخ

   • علی در پاسخ به shayan

    تیر 3, 1399

    دارک هم قبل از اینکه فکر کنه نابودش میکنه دارک میتونه از حالت ویزیکی در بیاد و هیچ چیزی روش اثر نکنه

    پاسخ

   • matin در پاسخ به shayan

    تیر 18, 1399

    معلومه دارک ساید را نمیشناسی با اجازت دارک ساید فکر بقیه را میخونه یعنی اینکه تانوس بخواد اینکار را که دارک ساید از قبل میفهمه و تا میخواد در عمل اینکارو کنه دارک ساید میکشتش با سرعت زیادش

    پاسخ

  • shayan در پاسخ به علی

   شهریور 5, 1398

   سلام خسته نباشید.
   راستش امروز ی نکته یادم افتاد که همون روز اولی که مقاله اومد میخواستم بگم ولی انقدر سرگرم این بودیم کدوم قویتره کلا یادم رفت……تو مقاله گفته شده سن تانوس هرگز مشخص نشده ولی او را هزار ساله میدانند….خب اینم از ی دلیل بر اینکه cbr تو این مقاله هم تعصب داشته!!!خب آخه وقتی ثور ۱۵۰۰ سالشه چجوری تانوس ۱۰۰۰سالشه؟(کلا کاری ندارم سن تانوس بیشتره یا دارکساید فقط سن تانوس رو میگم)تو کمیک ها تانوس و اودین بار ها شاخ به شاخ شدن پس میشه نتیجه گرفت تانوس میتونه همسن اودین(چند میلیارد ساله)باشه.
   علاوه بر اون اگه یادتون باشه توی iw وقتی دستیار تانوس دکی استرنج رو گرفته بود(تو همون سفینه)به دکتر گفت من چهار میلیارد ساله به تانوس خدمت میکنم و توی این مدت هیچوقت از خودم نا امیدش نکردم.تازه اون فقط گفت چند وقته به تانوس خدمت میکنه و سن تانوس رو نگفت.پس میشه نتیجه گرفت سن تانوس حداقل از این هزار سال که cbr ادعا کرده بیشتره.

   پاسخ

   • حسین در پاسخ به shayan

    شهریور 27, 1398

    بیشتر جاها که میگن سن تانوس ۱۰۰۰سال یا ۲۰۰۰ ساله

    پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به shayan

    شهریور 27, 1398

    ایبادی ماو گفت که چهار میلیارد سال به تانوس خدمت میکرده ؟؟؟!!!؟؟! واقعا ؟!!؟!!؟ من چندین و چند بار این فیلم رو دیدم . ولی متوجه چنین چیزی نشدم . البته اشتباه نشه نمیگم چنین چیزی نیست اما من ندیدم .
    باید یک بار دیگه با دقت ببینم تا متوجه بشم . در کل اما فکر کنم که اشتباه میکنید اقا شایان .

    پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به shayan

    شهریور 27, 1398

    اتفاقا همین الان رفتم و با دقت اون صحنه رو دیدم . خداییش قصد بی احترامی ندارم ولی دروغ خیلی واضحی گفتین . همون موقع متوجه شدم که احتمالا دروغ گفتین .
    آخه کجا ایبادی ماو میگه که چهار میلیار سال به تانوس خدمت میکرده ؟!!؟!!؟؟؟!؟؟ آخه ایبادی ماو و چهار میلیارد سال ؟!؟!!؟؟ هههههههه . اصلا قصد بی احترامی ندارم ولی آخه این چه دروغی بود ؟؟؟!!!! اقا شایان دیگه از این دروغ ها نگین .
    در اون صحنه ایبادی ماو فقط میگه :((در تمام مدتی که به تانوس خدمت کردم ( یا میکردم !!!) )) . هیچ اشاره که به چهار میلیارد و از این جور چیز ها نمیشه . شایدم با یک زیرنویس و یا یک دوبله اشتباه دیدین . به هر حال اصل قضیه اینه .

    پاسخ

    • کیارش در پاسخ به استیو راجرز

     شهریور 27, 1398

     تو خوبی

     پاسخ

    • shayan در پاسخ به استیو راجرز

     آبان 9, 1398

     سلام جناب استیو راجرز…متاسفانه من کامنتتو دیر دیدم و الان دارم جواب میدم…
     ببین تو ن تنها اینجا بلکه خیلی جاهای دیگه گفتی که نمیخوام بی احترامی کنم ولی بهرحال بی احترامی خودتو کردی…
     ببین من خودمم تو دوبله فارسی چنین چیزیو ندیدم و توی یکی از اون زیرنویس هایی که اوایل برای جنگ ابدیت منتشر شده بود این جمله رو دیدم و دقیقا یادمه که این بود:…..(من ۴ میلیارد ساله که به تانوس خدمت میکنم و در طول دوران خدمتم هرگز نا امیدش نکردم)….
     خب آقای استیو راجرز شما میخواید سن میلیونی اودین رو هم انکار کنید؟سن اودین هم توی فیلم(نبرد با سارتور نیم میبیون سال پیش) و هم توی کمیک سن زیادی داره و از اونجایی که تانوس و اودین زیاد با هم سرشاخ شدن میشه نتیجه گرفت اودین و تانوس سنشون میتونه نزدیک به هم باشه که حداقل این قضیه میتونه ادعای سن ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰ ساله تانوس رو رد کنه…
     درضمن بار آخرت باشه اینجوری جواب کامنت منو با بی احترامی میدی وگرنه منم میدونم چجوری روتو کم کنم باشه؟
     به اون رفیقی هم که گفت تایتان ها سنشون بین ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰ ساله باید بگم که تانوس ی تایتان معمولی نیست و دلیل قیافه عجیبشم همینه…

     پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به shayan

      آبان 9, 1398

      خوب جناب شایان .
      اول اینکه سن میلیونی شخصیت اودین چه ربطی به سن ایبادی ماو و تانوس داره ؟؟!!؟!! نه خداییش چه ربطی داره ؟!!؟؟؟ حالا به فرض که شخصیت اودین سنی بیشتر از نیم میلیون سال داشته باشه . خوب ، شما از این چطور میخوان به این نتیجه برسین که ایبادی ماو 4 میلیارد سال !!!!!!! سن داره ؟!!؟؟؟؟؟؟! خداییش همه بیان ببینن من کج میگم یا شما . خداییش نظارت کنندگان سایت ببینن این توهینه ؟؟ یا شما دارین اشتباه میگین ؟؟
      دوم اینکه جنگ اودین و تانوس مربوط به کمیک هست و ربطی به سینمای مارول نداره . دیگه حالا برای همه آشکار شده که MCU در بعضی زمینه ها بسیار با کمیک متفاوته . اودین و تانوس در MCU هیچ دیداری نداشته اند و هیچ ربطی یه هم ندارند ( مگر اینکه در آینده خلافش ثابت شود که خیلی خیلی و بینهایت خیلی بعیده !!! . ) . بنابراین با یک دو دو تا چهار تا ، میشه نتیجه گرفت که سن اودین و تانوس کاملا مستقل از هم هست . حالا چه برسه به اینکه یکی بخواد از اینکه سن اودین به فرض بیشتر از نیم میلیون سال هست به این نتیجه برسه که سن ایبادی ماو 4 میلیارد !!!! ساله . حالا با چه علمی و چه فرمولی به این نتیجه رسیده رو خدا میداند و بس ( فکر نکنم خودشم بدونه !!! . ههههههههه ) . حالا همه بیاین ببینین من توهین کردم و اشتباه میگم یا نه .
      سن تانوس در MCU رو هم اکثر منابع معتبر بین 1500 تا حداکثر حداکثر 4000 سال تخمین میزنند . هرچند در MCU هیچ اشاره ای به سن تانوس و حتی دستیارانش نشد اما خوب منم فکر نمیکنم سن تانوس حداکثر از این بیشتر باشه .
      در آخر بگم که در هیچ کدوم از کامنت ها قصد بی احترامی نداشتم و بی احترامی هم نکردم . شما هم حقیقت رو قبول کن چون خیلی واضحه و جایی برای انکار نیست . حالا اگه از حقیقت ناراحت شدی اون دیگه جای خود داره و از دست منم خارجه چون من سنگ بینهایت حقیقت رو ندارم که برات تغیرش بدم . !!!!!!!! ( هرچند اگه هم داشتم تغیر نمیدادم . !!!! ههههههههههههههه ) .
      شما هم یک لطفی بکن و اشتباه تحویل دیگران نده . وقتی به صحت زیرنویسی که دیدی اطمینان نداری بگو که در یک زیرنویس اینو دیدم و شاید اشتباه باشه و نیا اینجور با اطمینان بگو گفته شد که سن ایبادی ماو 4 میلیارد سال !!!!!! هست .
      باز هم میگم قصد بی احترامی نداشتم و بی احترامی هم نکردم اما اگه میخوای به قول خودت رومو کم کنی تعلل نکن . چون من هرکی که مطلب غلط و اشتباهی بنویسه میگم . حالا میخواد خوشش بیاد میخواد نه .
      مدیران سایت لطفا شما ببینید من حرف بدی زدم یا خیر .

      پاسخ

      • shayan در پاسخ به استیو راجرز

       آبان 9, 1398

       ببین دوست من قبول میکنم که اشتباه کردم درباره اون زیرنویس…ولی خب تو هم ی حقی بده من خیلی خیلی کم دیدم توی ی زیرنویس اونم زیرنویس ی همچین فیلم دیدم مهمی بیان و چرت بگن….
       درباره توهین هم من نگفتم چون شما با من مخالف بودی به من توهین کردی…من فقط منظورم این بود که کلمه دروغگو و دروغ رو چندین بار خطاب به من نوشتی که در کل کار درستی نیست و من فقط ی قدم رو اشتباه برداشتم و این به معنی دروغگو بودن نیست…
       همونطور که خیلیا گفتن سن تانوس رو به طور واضح هیچ جایی نگفتن بنابراین من تخمین زدن رو فقط ی کار بیهوده میدونم..‌.
       گفتی سن تانوس و اودین چه ربطی داره؟
       خب اولا من اون یارو دستیار تانوس رو نمیگم خود تانوسو میگم…و همونطور که الان گفتم سن تانوسو به طور رسمی هیچ جا اعلام نکردن ولی تانوس و اودین در کمیک حریف هم بودن پس یجورایی میشه به این نتیجه رسید که تانوس میتونه همسن اودین باشه هرچند که بازم این دوتا به هم مربوط نیستن ولی این مقایسه مطمئنا معتبر تر از اون تخمینیه که شما گفتی(اگه اشتباه نکنم تانوس رو به این دلیل ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰ ساله میدونن که سن تقریبی کل تایتان ها همینه در صورتی که تانوس ی تایتان معمولی نیست).
       به ی نکته هم دقت کن من در واقع درباره مقدار سن تانوس سوال داشتم و کامنت اولم هم واس این بود که بفهمم چرا اینجا گفته ۱۰۰۰ سالشه در صورتی که جاهای دیگه که همونجا گفتم یچیز دیگه نوشتن‌ و هیچوقت هم نیومدم اطلاعات خاصی رو به اشتراک بزارم(هرچند باید قضیه اون زیرنویس رو تو همون کامنت اولم میزاشتم…احتمال خودم اینه که سازنده زیرنویس واس علاقه شخصیش به تانوس اینجوری گفنه)
       اینم بگم من به طور کلی میگم سنش چقدره ن mcu یا کمیک‌‌‌‌….
       درباره mcu هم که نیاز به بحث جدید نیست چون از قبل مشخص شده هم نظریم…

       پاسخ

       • استیو راجرز در پاسخ به shayan

        آبان 9, 1398

        مرسی آقا شایان .
        شاید لحن صحبت و سخنم خوب نبوده که باعث سو تفاهم شده . به هر حال من واضحا میگم که هرگز قصد نداشتم که شما رو دروغگو خطاب کنم .
        درباره سن تانوس در MCU واقعا همون طور که گفتی همه چیز در حد ادعاست چون فعلا چیزی اثبات شده نیست . ( مگر اینکه بعدا چیزی مشخص بشه که خیلی بعیده . !!! )
        باید بگم حتی در خود کمیک هم یک جایی مثلا گفته میشه که شخصیت اودین چندین میلیارد سال پیش وجود داشته و میدگارد رو خلق کرده و جایی گفته میشه که سنش 10 هزار سال هست . !!!! یعنی میخوام بگم که اینها به نویسنده کمیک ها و قضیه ریبوت و اینها مربوط میشه . حتی در خود MCU هم مثلا وقتی اودین و لوکی در فیلم ثور 2 با هم صحبت میکنند لوکی عنوان میکنه که طول عمرشون 5000 سال هست . ( البته من زبان اصلی رو ندیدم و دوبله فارسی رو دیدم ولی فکر میکنم که زبان اصلی هم همین بود و دوبله فارسی دقیق و درست بود اما 100 هم مطمئن نیستم . !!! ) بعد در فیلم ثور 3 ، طی صحبت ثور و سورتور ، اشاره شد که نیم میلیون سال پیش جنگی بین اودین و سورتور رخ داده . !!!
        خلاصه این مسائل در کمیک که هیچ در MCU هم با نظر نویسنده و کارگردان و … ، تغیر میکنه .

        پاسخ

       • زارا در پاسخ به shayan

        بهمن 12, 1398

        اقا شایان شما داری مسائل رو با هم قاطی میکنی،یعنی کمیک رو با سینما یکی میکنی.
        تور تو جنگ بیهایت میگه هزاروپونصد سالشه.
        تو تور 1 اودین لوکی رو وقتی تو یوتن هایم پیدا میکنه موهاش سفید نشده و تقریبا میانساله و تور و لوکی هم سن هستن ،چون از بچه گی شونو نشون میده که هم سن و سال هستن.
        توی تور 2 تور میگه پدر بزرگم با الف های سیاه جنگید و سنگ حقیقت رو ازشون گرفت و از اون موقع به بعد الف های سیاه ضعیف شدن.
        توی فیلم تور 3 تور به شوخی میگه پدرم نیم ملیون سال قبل تورو شکست داده،چون کلا تو اون صحنه و سکانس داشت مسخره بازی درمیورد و چرت و پرت میگفت.
        یه سایت خارجی توی فیلم اونجرز پایان بازی،یه ایستراگ پیدا کرده بود که روی دستگاهی که تونل کوانتوم رو فعال میکرد یه تاریخ زده که مربوط به 2998 سال قبل از میلاده،یعنی تاریخی رو تنظیم کرده بودن که به اون سال برن (مثل تاریخ دوهزارودوازده که کاپیتان و هالک و تونی اسکات لنگ رفتن به نیویورک تا سنگ هارو بدست بیارن.)ولی کسی نرفته بود به سال 2998 قبل از میلاد،بعدشم مارول گفت ،اول قرار بود تانوس بره به گذشته و از الف های سیاه کمک بگیره ،ولی الف های سیاه تو اون تاریخ درگیر جنگ با پدر اودین یعنی پدر بزرگ تور بودن و نمیتونستن بیان کمک تانوس تا با انتقام جویان بجنگن.
        پس میشه نتیجه گرفت که تو دنیای سینمایی مارول در سال2998 قبل از میلاد یعنی 5000 سال قبل اودین هنوز شاه نبوده و پدرش حاگم ازگارد بوده.
        پس اودین یا تانوس نمیتونن چند میلیارد ساله باشن.
        شاید پدر اودین سن زیادی داشته باشه و زمان طولانی شاه بوده باشه ولی از منطق استودیو مارول به دوره که یه همچین سن و سالی رو بذاره واسه تانوس،در ضمن تانوس شاید با بقیه تایتان ها فرق داشته باشه که اونم بخاطر اینه که به نژاد مادریش رفته و چهره اش فرق داره و چونه زشتی داره که همیشه بخاطرش خجالت میکشیده.
        یه بار یکی از دست اندر کارای مارول گفته بود تانوس 8000 سالشه.

        پاسخ

        • shayan در پاسخ به زارا

         بهمن 12, 1398

         تمام نکاتی که گفتی ضعف mcu رو نشون میده نه سن حقیقی اودین و ثور رو!
         شاید رگناروک ی فیلم کمدی بوده باشه ولی ی همچین نکته ای(شکست خوردن سارتور اونم نیم میلیون سال پیش از اودین)اصلا نمیتونه ی شوخی ساده بوده باشه!
         سن اودین هم مربوط به کمیک های مختلف متغیره ولی معمولا میلیونیه…
         مثلا توی جلد اول کمیک رگناروک مستقیما اشاره میشه که اودین انسانها و یجورایی کره زمین رو خلق کرده.
         درضمن تا جایی ک یادم میاد موی اودین تو mcu همیشه سفید بوده و تاریخ جنگ اودین با ملکیث و الف های تاریک هرگز بطور دقیق مشخص نشده.

         پاسخ

         • زارا در پاسخ به shayan

          بهمن 14, 1398

          مو و ریش اودین توی فیلم تور یک سیاه بود وقتی چشمش خونریزی میکرد و وارد تالار غول های یخی شد و لوکی رو پیدا کرد.
          دنیای سینمایی مارول ضعف نداره یعنی نه که نداشته باشه ولی توی توضیح وقایع و ربط دادن مسائل و شخصیت ها و توضیح تاریخ ضعفی نداره ، اگر هم ایرادی توی توضیح سن و سال اودین و تانوس وجود داره بخاطره اینه که توی کمیک ها نویسنده های زیادی داستان هارو نوشتن و یه چیزای رو رعایت نکردن یا یادشون رفته یا فراموش کردن قبلا در مورد یه شخصیت چه مشخصاتی به کار رفته.
          در ضمن تو فیلم تور 2 اودین با مالکیث مبارزه نداشته بلکه پدر اودین با الف ها جنگید.
          ولی منطقی نیست که تانوس میلیاردها سال داشته باشه چون سیاره تانوس چند هزار ساله که تایتان هارو تو خودش داره و تانوسم فقط یه تایتان دورگه ست که بخاطر نژاد مادرش عمر ابدی پیدا کرده.
          ولی دارک ساید 250 هزار سالشه.البته از دارک ساید فیلم نداریم تا ببینیم توی سینما چه سن و سالی داره.

          پاسخ

         • زارا در پاسخ به shayan

          بهمن 14, 1398

          اودین سارتور رو شاید شکست داده باشه ولی نه نیم ملیون سال پیش.
          چون توی سینمای مارول اودین یه همچین سن و سالی نداره.
          در واقع دنیای سینمایی مارول از کمیک ها متفاوته و تاریخشون یکی نیست،برای مثال تور اینجا هزاروپونصد سالشه ولی توی کمیک چند ده هزار سالشه.
          بحث کردن سر قدرت و سن و سال شخصیت های کمیک کار عاقلانه ای نیست چون همشون داستانای تخیلی هستن و نویسنده میتونه توی چندتا جلد از کمیک ها قدرت های بیشماری به یه شخصیت بده.
          فقط وقتی میشه مقایسه شون کرد که نویسنده هاشون یه نفر باشه.

          پاسخ

          • shayan در پاسخ به زارا

           بهمن 15, 1398

           آقا الان داری سر چیزی که خود مارول گفته با من بحث میکنی؟ینی وقتی حرف مارول رو قبول نداری من دیگه چی بگم..‌.
           mcu بطور واضح میگه اودین نیم میلیون سال پیش سارتور رو شکست داده بعد تو میگی نه این درست نیست و فلان و بهمان.
           جنگ اودین با غول های یخی اصلا تاریخی نداشته و ممکنه این جنگ هم مثل جنگ اودین و سارتور مربوط به هزاران سال پیش بوده باشه پس اینکه موی اودین توی اون فیلم(البته اون ی تصویر از گذشته بود)سیاه بود اصلا سن اودین رو مشخص نمیکنه.
           ثور به علت یسری چیزا میتونه تا ۱۰ هزار سال عمر کنه ن اینکه ۱۰ هزار سالشه…البته سن ثور هم متغیر بوده چون بعضی جاها گفته شده که ثور چند هزار سال داره و بعضی جاها گفته شده که چندین میلیون سالشه(نمونش همین کینگ ثور معمولی).
           درضمن قبول میکنم اشتباه کردم گفتم سن تانوس ممکنه چند میلیون سال باشه چون کمیک و mcu رو با هم قاطی کردم ولی راجب سن اودین هیچ بحثی وجود نداره چون خود mcu سن زیاد اودین رو تایید کرده و بحث کردن راجبش یکم مسخره و خنده داره.
           موفق باشی.

           پاسخ

          • استیو راجرز در پاسخ به shayan

           بهمن 16, 1398

           خوب راستش نمیخوام وارد این بحث بشوم اما تمام حرافاتون کاملا صحیح هست جناب شایان .
           شخصیت ثور هم میتواند طول عمری چندین میلیون ساله و حتی چندین میلیارد ساله !!! داشته باشد . شخصیت Old King Thor ، که در واقع نسخه ای از آینده شخصیت ثور هست ، فکر میکنم که چند میلیون سال سن داشته باشه و طبق یک پیش بینی ، نسخه ای از شخصیت ثور ، طی چند میلیارد سال آینده به زندگی گالاکتوس برای همیشه پایان میده . در ضمن در اوایل حضور ثور در کمیک یک پیش بینی وجود داشت که عنوان میکرد که شخصیت ثور در طول زندگی خود نابودی تمام 9 قلمرو و البته جهان های زیاد دیگری را تماشا خواهد کرد .
           موفق باشید .

           پاسخ

      • واقع بین در پاسخ به استیو راجرز

       دی 24, 1398

       نه خب سن اودین ربط داره.

       پاسخ

       • علی در پاسخ به واقع بین

        تیر 3, 1399

        اودین از انفچار بزرک زنده است

        پاسخ

   • واقع بین در پاسخ به shayan

    آبان 4, 1398

    تایتان ها افرادی هستن که خیلی زیاد عمر میکنن در بین 1000 تا 5000 سال میتونن عمر کنن

    پاسخ

  • شاهین در پاسخ به علی

   آبان 7, 1398

   تعصبی نباش حقیقت گرا باش تکونی در کار نیس فقط یه بشکنه تمام

   پاسخ

   • علی در پاسخ به شاهین

    تیر 3, 1399

    دارک میتونه زمان رو نگه داره چرا داری لج میکنی برادر من

    پاسخ

  • شاهین در پاسخ به علی

   آبان 7, 1398

   بعدشم تانوس میگه باید میزدی ب سرم ی بشکن میزنه

   پاسخ

  • abas در پاسخ به علی

   مهر 30, 1399

   خدایی شما کی هستید داداشه من تانوس برای استفاده از هر سنگ باید فقط یه زره انگشتشو خم کنه خب اونجا نمیتونه از سنگ زمان استفاده کنه زمانو نگه داره؟؟؟😅😅
   ما ممیتونیم تانوس رو با فرم واقعیه دارکساید مقایسه کنیم چرا؟؟چون زندانیه و نمیتونه با تانوس بجنگه و معلوم نیست این برادر کی از زندان فرار کنه و عاقبتش چی میشه

   پاسخ

 35. shayan

  مرداد 13, 1398

  آقا عباس من میشه گفت با نتیجه کلی موافق نبودم ولی میشه باور کرد که دارکساید در مقابل تانوس پیروز باشه بهرحال دارکساید خیلی قویه…..مشکل من اون سایتیه که شما مقاله رو از روی اون ترجمه کردین.حدودا ی روز بعد از خوندن این مقاله ،مقاله اصلی رو هم توی سایت خارجی خوندم ولی مشکل اینجاست که شما سایتی رو برای مقایسه انتخاب کردید که به طور فجیح و مشخص طرفدار دی سیه!!!!!!باز پیروزی دارک ساید در مقابل تانوس چیز زیاد عجیبی نیس ولی لطفا دیگه از اینجور سایتا مقاله رو ترجمه نکنید.همین چند دقیقه پیش مقایسه ثور و سوپرمن رو خوندم که اکثر راند ها رو ثور برده بود(راند استحکام: مساوی،راند سرعت: سوپرمن و دو راند قدرت و نقطه ضعف رو ثور برده بود) یعنی سوپرمن فقط و فقط توی راند سرعت پیروز شده ولی با این حال اون رو برنده مبارزه میدونستن.الانم فقط اومدم بگم بهتره از اینجور سایتای متعصب مقاله ها رو ننویسید(جمله درخواستی)

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به shayan

   مرداد 14, 1398

   سلام شایان جان،
   سایت cbr.com وبسایت کاملا معتبریه، البته من حرف شمارو قبول دارم که وبسایت های منبع باید مقالات عادلانه و باکیفیتی داشته باشن و ما هم همیشه وسواس داریم روی انتخاب مقالات خوب،
   ولی درباره یه سری مبارزه ها مثل ثور و سوپرمن که همیشه بحثش داغ بوده فکر میکنم هیچوقت به نتیجه نرسه که کدوم پیروزه، نصف مقالات ثورو پیروز میدونن و نصفشون سوپرمن رو …
   ولی در مورد ثانوس و دارک ساید تا جاییکه من خوندم اکثریت قبول دارن که ثانوس با دستکشش پیروزه ولی بدون دستکشش به احتمال زیاد بازندس که توی این مقاله هم همین نوشته شده،
   در نهایت با جمله آخرت موافقم اگرچه تا الان هم همه تلاشمون رو کردیم که همینطور باشه 😉

   پاسخ

   • shayan در پاسخ به عباس

    مرداد 14, 1398

    داداش من خودم درباره دارکساید مطالعه کردم و میدونم که در صورت نبود اینفینیتی گالنت دارکساید پیروزه من در اوایل که اعتراض میکردم فکر میکردم تانوس رو با دستکش فرض کردید که هنوزم ی معذرت بابت بی توجهیم بدهکارم.
    ولی درباره ثور و سوپرمن خب شما فکر میکنید اگه ثور بجای سوپرمن راند سرعت رو برده بود ولی بقیه راند ها رو سوپرمن برده بود ثور رو برنده اعلام میکردن؟
    مقالش اتفاقا درست نوشته شده بود ولی تنها مشکلش همین بخش برنده بود.منم راستش الان اومدم گفتم چونکه منبع دارکساید و تانوس cbr بوده مبادا مقاله سوپرمن و ثور هم منبعش اینجا باشه(اگه قراره نوشته بشه تو سایت).بهرحال تنها سایتی که توش درباره ابرقهرمانا کامنت میدم paroshat بوده(تو زومجی هم فقط جواب بعضی کامنتای اشتباه رو دادم)

    پاسخ

    • عباس در پاسخ به shayan

     مرداد 14, 1398

     من راستش اون مقاله رو نخوندم و بعید میدونم که در آینده هم درباره مبارزه ثور و سوپرمن مقاله ای اینجا منتشر کنیم چون دیگه بحث بین طرفدارای دو تا کمپانی حیثیتی میشه 😂
     تو همین مقالاتم که منتشر کردیم و بحث مبارزه کاراکترای دو تا کمپانی بوده کلی از نظرات اصلا تایید نمیشن چون خیلی متن شدیدی دارن.
     ولی در کل یه سری مقالات کمیکی خیلی خوب سعی میکنیم منتشر کنیم که هم عادلانه باشن و هم موضوعشون خوب باشه و وهم کیفیت بالایی داشته باشن.
     مرسی از لطفی که به پروشات داری شایان جان 😊🌹

     پاسخ

     • shayan در پاسخ به عباس

      مرداد 15, 1398

      داداش اتفاقا بهتره مقاله هایی که دو ابر قهرمان رو با هم مقایسه میکنن بیشتر بزارید و راستش خودم با اینکه طرفدار تانوس بودم ولی خیلی حال کردم با این مقاله.حالا مثلا بین دیسی و مارول نباشه و مارول با مارول باشه دیگه مهم نیست.
      لیستای ۲۵تایی هم خیلی جالبن امیدوارم بیشتر ازشون تو این سایت ببینیم😘😘😘

      پاسخ

      • واقع بین در پاسخ به shayan

       آبان 4, 1398

       ایول منم موافقم
       آما بهتره که بین دیسی و مارول هم باشه که اگه کسی اطلاعاتی نداره بفهمه مثلا من الان فهمبدم که تانوس از دارک ساید ضعیف تره و با وجود اینکه خودم طرفدار مارولم آما اینو قبول دارم

       پاسخ

     • واقع بین در پاسخ به عباس

      آبان 4, 1398

      این که بحث نمیخاد چه طرفداران مارول چه دیسی باید قبول کنن که سوپر من قوی تره هم از لحاض قدرت و هم سرعت آما با این وجود شخصیت های در مارول وجود دارند که میتونن به راحتی سوپر من رو شکست بدن

      پاسخ

      • shayan در پاسخ به واقع بین

       آبان 10, 1398

       اتفاقا باید قبول کنن که ثور قویتره….داداش حال بحث جدید رو ندارم شما میتونی کامنتهای قبلی در مورد این موضوع رو بخونی که با آووردن دلایل منطقی گفتن ثور قویتره و حقیقت هم همینه…

       پاسخ

    • واقع بین در پاسخ به shayan

     آبان 4, 1398

     آها دمت گرم

     پاسخ

  • آریو در پاسخ به shayan

   مرداد 14, 1398

   گشتم دنبال مقایسه ثور و سوپرمن بنظرم واقعا تنها مقاله متعصبانه سی بی آر بوده!

   پاسخ

 36. shayan

  مرداد 2, 1398

  دیگه بدجور دارین گند میزنین.نمیدونم تانوس از دارکساید قویتره یا نه(با سنگ های ابدیت دارکساید براش بچه بازیه) ولی بر چه اساشی گفتی میتونه راحت اونجرز رو له کنه؟معلومه از طریق mcu اونجرز رو مقایسه کردید.آخه همه میدونن دی سی شخصیتا رو بزرگنمایی میکنه و مارول صد برابر اون چیزی که هستن ضعیف میکنه…..مطمئنا اگه قدرت واقعی اونجرز رو در نظر بگیریم شانس بیشتری در مقابل دارکساید دارن نسبت به لیگ عدالت.
  ی اشتباه هم این بود که گفتین تانوس از روی دارکساید خلق شده اینو بگم که جیم استارلین(خالق تانوس) گفته برای خلق اون از شخصیت متران استفاده کرده ن دارکساید

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به shayan

   مرداد 2, 1398

   سلام شایان جان،
   در مورد قوی تر بودن دارک ساید که خب اکثریت به همین اعتقاد دارن که دارک ساید قوی تر هست و یه سری دلایلش هم تو همین مقاله اشاره شده.
   اما در مورد اونجرز هم باید بگم همونطور که میدونید اکثر اعضای لیگ عدالت خدا هستند (سوپر من و واندر وومن و …)، در حالیکه اکثر اعضای اونجرز انسان هستن (فقط ثور خدا هست)، کلا فضای دیسی خدا گرایانه تر هست تا مارول و دیسی علاقه داره که خیلی قدرت های زیادی رو توی شخصیت هاش جا بده.
   و روی اینکه لیگ عدالت در مجموع قوی تر از اونجرز هستن رو اکثریت باهاش مشکلی ندارن که از روی ویدئوهای یوتیوب و مقایسه قدرت ها به راحتی میشه به این نتیجه رسید.
   و اینکه توی متن اشاره نشده که تانوس از روی دارک ساید خلق شده، بلکه اومده که “دارک ساید شخصیتی است که به خلق تانوس منجر شد” که منظور اینه که مارول هم حس کرد باید یه ابرشرور متناظر دارک ساید تو دنیای خودش داشته باشه و تانوس رو خلق کرد.
   اما از همه این بحث ها من هم معتقدم تو موضوع کمیک همیشه بحث وجود داره و هیچ مقاله ای کامل نیست، اما هدف اصلی ما از انتشار این مقالات ایجاد فضایی هست که طرفدارای کمیک بتونن با هم مباحثه کنن و نظراتشون رو به اشتراک بذارن
   مرسی بابت نظرت 🌹

   پاسخ

   • shayan در پاسخ به عباس

    مرداد 3, 1398

    سلام عباس.
    در مورد دارکساید واقعا شرمنده اشتباه فهمیدم منظور نوشته رو ولی در مورد اینکه اعضای لیگ عدالت قدرت خدا گونه دارن و اونجرز اکثرا انسان هستن باید بگم همین بتمن هم ی انسانه که خدایان جاستیس لیگ رو به آتیش کشیده(مثل همون سوپرمن)درباره تانوس و دارکساید هم باید بگم طبق کمیک شاید تانوس بدون دستکش کمی از دارکساید ضعیفتر باشه ولی حرفتو در صورتی که تانوس دستکش ابدیت رو داشته باشه اصلا قبول ندارم.
    بعدشم داداش انتقامجویان بجز ثور که ی خداست اعضای دیگه هم دارن (مثل واندا و کپ مارول)که کاملا ثابت کردن تو mcu توانایی مبارزه با تانوس رو دارن و دست کمی از ی خدا ندارن پس فکر نمیکنم دارکساید در مقابل گروهی که شامل ثور و اسکارلت ویچ و کارول دانور باشه کار راحتی در پیش داشته باشه

    پاسخ

    • عباس در پاسخ به shayan

     مرداد 3, 1398

     خب تو آیتم شماره 3 همین مقاله اومده که تانوس با دستکش بینهایت قطعا میتونه دارک ساید رو شکست بده، همون حرفی که تو میگی؛
     در مورد قدرت خداگونه هم کلا دنیای DC گرایش بیشتری به خدایان داره تا انسان ها و برعکس دنیای مارول بیشتر به سمت نیروهای انسانی گرایش داره و این تقریبا مورد قبول اکثریت هوادارا هستش، البته این موضوع اصلا دلیلی بر این نیست که بگیم کدوم بهتره و کدوم بدتره، فقط ساختار کلی دو دنیای کمیکی رو نشون میده.
     تو تیم لیگ عدالت شخصیت هایی هستن مثل سوپرمن، واندروومن، گرین لانترن، مارشن من هانتر و آکوامن که هر کدوم برای خودشون قلمرو خیلی بزرگی دارند و به نوعی رهبر هستند، در حالیکه تو تیم اونجرز فقط ثور هستش که مردم خودش رو تحت رهبری داره.
     البته من طرفداری هیچ کدوم رو نمیکنم، بازم میگم مقاله خالی از ایراد نیست و هدف اصلی همین تبادل نظرات هستش 🙂

     پاسخ

     • shayan در پاسخ به عباس

      مرداد 4, 1398

      قبول داداش.
      ی سوال داشتم ازت که مربوط به این مقاله نیست.
      راستش من داستان فیلم ثور:عشق و آذرخش رو دقیقا نفهمیدم(گفتن قراره ناتالی پورتمن ثور مونث باشه)منظور چیه؟ثور میمیره و قدرتش به جین میرسه؟ثور قدرت خودشو به طور کامل از دست میده و به جین میریه؟راستشو بخوای من هر روز استرس اینو دارم یوقت گندی که به ثور زدن تو اند گیم جبران که هیچ بدترش نکن!!!!

      پاسخ

      • عباس در پاسخ به shayan

       مرداد 4, 1398

       هنوز که داستان فیلم مشخص نیست شایان جان،
       منم دقیقا نمیدونم قراره چه اتفاقی بیفته. ولی قبلا توی کمیک این اتفاق افتاده و کلیت داستان این بوده که ثور به خاطر اشتباهاتی که تو رخداد Original Sin مرتکب میشه (نام یک کمیک هستش)، دیگه لایق نگه داشتن میولنیر نیستش (چون فقط افرادی که لیاقت داشته باشن یا به اصطلاح worthy باشن میتونن میولنیر رو به دست بگیرن و کنترل کنن)، تو همین حین هستش که جین فاستر میولنیر رو به دست میگیره و ناگهان میتونه بلندش کنه و …
       خیلی بعید میدونم توی این فیلم ضربه ای به شخصیت ثور بزنن. برعکس من فکر میکنم که اختلالاتی که برای شخصیت ثور تو فیلم های قبلی پیش اومد و به قول خیلی از دوستان ضعیف تر شد، توی فیلم عشق و آذرخش جبران میشه و ثور دوباره به روزهای اوجش برمیگرده
       خیلی امیدوارم که اینطور بشه 🙂

       پاسخ

      • آریو در پاسخ به shayan

       مرداد 4, 1398

       اگر از نظرتون بد شدن ضعیف شدنه امیدی نداشته باش!
       اما از لحاظ شخصیتی من مطمئنم که کاراکتر ثور خیلی رشد میکنه بعد از اشتباهی که قراره انجام بده!

       پاسخ

       • shayan در پاسخ به آریو

        مرداد 5, 1398

        سلام آریو.
        چند روزی کم پیدا بودی نگرانت شدم😂😂
        من کل امیدم به فاز چهارم مارول قوی تر شدن ثوره و بس.از لحاظ شخصیتی راستش من ی ثور خشن و بی رحم رو میپسندم.نمیدونم چرا ولی خیلی دلم میخواد توی این فیلم عشق و آذرخش ثور به ی موجود منفی و ی ویلین تبدیل بشه.البته احتمال چنین اتفاقی صفره بهرحال من فقط در حد قدرت کارکتر ها از کمیک میدونم ولی فکر نکنم اتفاقی حتی نزدیک به این هم افتاده باشه(از اسم فیلم که کلا پیداست از رگناروک فانتزی تره)
        بهرحال به نظرم ثور به ی تحول عظیم نیاز داره که بتونه دوباره خودشو بدست بیاره و به احتمال ۹۹درصد لیاقتشو هم تو فیلم بعدی از دست میده(از اند گیم هم بدتر میشه صد در صد) منکه اصلا نمیدونم چطور قراره ثور رو جمع و جور کنن هرچند بعید میرسه تو عشق و آذرخش همچین اتفاقی بیفته.شماها رو نمیدونم ولی کل امید من از ثور۴ استورم بریکره(که اونم شانس بیاریم به بتا ری بیل نرسه)

        پاسخ

        • آریو در پاسخ به shayan

         مرداد 5, 1398

         خب علیک سلام !
         بله به احتمال صد درصد به علت یه اشتباه لیاقتشو از دست میده!
         اما تو کمیک بعد از اینکه لیاقتشو از دست میده از نظر شخصیتی بسیار رشد میکنه! (نه چاق میشه نه دائم الخمر!) پس نگران نباش از اندگیم بدتر نمیشه کاراکترش! راستش من یک ثور خشن بی مسئولیت رو به یه ثور آروم با مسئولیت ترجیح میدم!

         پاسخ

       • استیو راجرز در پاسخ به آریو

        مرداد 5, 1398

        فقط داشتم فکر میکردم که شخصیت ثور دقیقا قراره لیاقت چه چیزی رو از دست بده ؟؟!؟؟ چون الان دیگه میولنیری وجود نداره و استورم بریکر هم که لیاقتی نبست ؛ و البته اینکه جین فاستر دقیقا قراره چطور به ثور مونث تبدیل بشه ؟؟؟!؟؟ نمیدونم شایدم این موارد به زمان و زمان های گذشته و دنیاهای موازی و مواردی از این قبیل مربوط بشه .
        مورد دیگه اینکه MCU واقعا خیلی مسخره و بیخود شده . اینکه MCU با ناتالی پورتمن به مشکل خورده بود رو درش شکی نیست ولی دیگه نباید برش میگردوندند . خیلی مسخره مسخره و مزخرف و مزخرف کنارش گذاشتند و خیلی مسخره مسخره تر و مزخرف مخرف تر برش گردوندند . در پایان فیلم ثور 2 دیده شد که انگار وضعیت شخصیت ثور و جین فاستر خیلی خوب تر شده ولی ناگهان خیلی مسخره و بی سر و ته دیده شد که شخصیت ثور در فیلم راگنورک به یک طرفدار گفت که جین فاستر رو انداخته دور و به عبارتی همدیگه رو ترک کردند . الانم که دوباره میخوان برش کردونند . کاملا مشخصه که MCU مزخرف بی سرو ته لعنتی با ناتالی پورتمن به مشکل خورده بود و الان ظاهرا دوباره به توافق رسیدند .
        در این فیلم ثور 4 هم که قراره والکری شخصیتی همجنسگرا باشه !!!!! یعنی لهنت به MCU و همه دستندرکارانش . آخه دیگه شورش رو در آوردند با این مسخره بازیهاشون . این همجنسگرایی دیگه کجا بود . آخه والکری کجای دنیا سیاه پوست بود ؟؟!؟؟!!!؟؟! آخه والکری کجای دنیا همجنس باز بود ؟!!؟؟!!؟
        تا جایی که من میدونم والکری ها دختران و زنان شجاع و پاکی هستند و با ذهن و ذات و قلبی پاک که به شخص اودین خدمت میکنند و بسیار هم قدرتمند هستند . همه واکری ها سفید پوست هستند .
        MCU مزخرف لعنتی ارج همه آزگاردی ها به معنای واقعی کلمه رو نابود کرد . لعنت به MCU مزخرف لعنتی که امیدوارم هرچه زودتر بره به جهنم .

        پاسخ

        • آریو در پاسخ به استیو راجرز

         مرداد 5, 1398

         داداش آرومتر یه کم!!!
         شما به صورت پیش غرض با یه ذهنیت مناظر ثور ۴ هستین!
         در مورد اینکه استورم بریکر لیاقتی نیست بگم خیلی ساده هست: حتما یه کم داستان کمیک رو تغییر میدن!
         در مورد اینکه ناتالی پورتمن با MCU به مشکل بر خورده بود هم بگم خب چه اشکالی داره؟! با MCU به مشکل بر خورده بود و حالا مشکلشون بر طرف شده! اینکه ثور و جین فاستر به علت مشکلشون با هم کات کردن دلیل نمیشه که کاراکتر جین فاستر دیگه برنگرده! الان بازگشت ناتالی پورتمن بعد از مشکلش با MCU چه ایرادی داره وقتی به داستان فیلم لطمه ای وارد نشده؟!
         اینکه ولکری قراره همجنسگرا باشه به داستان فیلم اونقدر لطمه وارد نمیکنه که شما MCU رو به خاطرش لعنت کنی!
         شما به طرز کاملا مشخصی با ام سی یو مشکل داری و این کاملا مشخصه! خب اینکه رنگ پوست یک کاراکتر رو عوض کنن چه اشکالی داره؟! لیز آلن هم رنگ پوستش عوض شده بود! اینکه تعویض رنگ پوست رو ضعف حساب میکنین نشون دهنده ی دید کاملا سطحی شما هست! منظورم این نیست که شما دید سطحی ای دارین! منظورم اینه که شما انقدر با ام سی یو لج افتادین و میخواین بد ام سی یو رو بگین که دیگه چشمتون بعضی چیزارو نمیبینه!
         سطحی بین نباشیم!

         پاسخ

         • کیارش در پاسخ به آریو

          مرداد 9, 1398

          شما خیلی باحالی اقا اریو بنظرم دارک ساید قطعا از تانوس قوی تره ولی درمورد دستکش موندم یکی بهم توضیح بده این دستکشه منو کشته

          پاسخ

          • آریو در پاسخ به کیارش

           مرداد 9, 1398

           متاسفانه منظورتونو نفهمیدم

           پاسخ

          • کیارش در پاسخ به آریو

           مرداد 12, 1398

           منظورم اینه که تانوس با دستکشش خیلی قویه میتونه خیلی کارا بکنه اقا اریو و اقا عباس پس دارک ساید میخواد چیکار کنه البته اگه دستکش نباشه تانوس مرده

           پاسخ

         • يوسف در پاسخ به آریو

          تیر 7, 1399

          تیر 3, 1399
          داداش من در مطلبي خوندم نوشته بود قدت اودين اينقد زيادة كه ميتونه تانوس دارك سايد يكي ديگه هم بود اسمش يادم رفته ميتونه شكست بده به راحتي من نميدونم دارك سايد كيه فيلمي به اسم دارك سايد نديدم اگه ميشه بهم توظيح بديد دارك سايد كيه وه خود اودين يه زماني هر ٩سرزمين گرفته بود با دوخترش الا ممنون
          پاسخ

          پاسخ

        • عباس در پاسخ به استیو راجرز

         مرداد 5, 1398

         سلام استیو،
         خب هنوز میولنیر به صورت تمام و کمال متعلق به ثور هستش و اگر قرار باشه اونو از دست بده باید لیاقتش رو از دست بده! البته اینا نظریه هستش شاید همزمان با جین فاستر لایق باشن، مثل زمانیکه هم ثور و و هم کپ تونستن با میلنیر بجنگن. فکر میکنم روی این مورد تا وقتی که فیلم رو ندیدیم نمیشه هیچ قضاوتی کرد.
         درسته نبود جین فاستر تو فیلم رگنوراک کمی ضایع بود ولی اونقدر به چشم نمیومد که بگیم فیلم خراب شد و …
         والکیری توی کمیک هم شخصیتی همجنس گرا بود و حتی تو یکی از کمیک ها با شخصیت آنابل ریگز رسما همجنسبازی کرد! در مورد همجنسباز بودن کارول دنورز توی کمیک مطمئن نیستم و شخصا دوس ندارم همجنس باز نشونش بدن تو MCU …
         و اینکه تسا تامپسون که سیاه پوست نیست 🤔
         در مورد ازگارد هم من قبول دارم که قدرت واقعی ازگارد اصلا توی MCU به نمایش کشیده نشد، ولی از طرفی وقتی فکر میکنم میبینم واقعا نمیشد قدرتی مثل اودین یا ثور رو بیان در کنار شخصیت هایی مثل ایرون من و کپ و … قرار بدن و مجبور بودن یه جوری scale بدن که قدرت ها قابل مقایسه باشن و بقیه شخصیت ها مثل عروسک خیمه شب بازی نباشن …

         پاسخ

         • واقع بین در پاسخ به عباس

          دی 23, 1398

          ایول
          عاقلانه ترین حرفی که تا حالا توی این نظر ها دیده بودم

          پاسخ

        • shayan در پاسخ به استیو راجرز

         مرداد 6, 1398

         سلام استیو
         توی معرفی فیلم عشق و آذرخش میولنیر رو به ناتالی پورتمن دادن بنابراین از اینکه میولنیر تو فیلم ثور ۴ هستش مطمئن باش ولی نمیدونم چجوری میولنیر نابود نشده…شاید کپ وقتی برش گردونده ثور گرفتتش و بزور از زیر زبونش حقیقت رو درباره آینده فهمیده و شاید و شاید و شاید……احتمال زیاده.
         راستش از نظر آزگاردی ها باید بگم با آقا عباس موافقم چونکه اگه قدرت واقعی آزگاردی ها رو ب نمایش میزاشتن ی جاستیس لیگ دیگه بوجود میومد.درضمن جین فاستر احتمالا اونجوری لیدی ثور میشه که کپ آمریکا میولنیر رو بلند کرد(شاید)احتمالا فقط با بلند کردن میولنیر لیدی ثور میشه(چیزی گه تو فیلم ثور ۱ دیدیم)
         ولی واس من ی سوال پیش اومده اونم اینه که راکون ایثر رو از بدن جین در آورد و به آینده برد و کپ هم در آخر فیلم بهش گفتن که باید دقیقا سنگا رو همون جایی بزاره که قبلا بودن.خب دلیل اینکه ثور میخواست اونو از بدن جین خارج کنه این بود که داشت جین رو نابود میکرد و الانم که کپ فک نکنم به فکرش برسه که باید اونو به بدن جین برگردونه.شاید همین مسئله باعث بشه کلا اتفاقاتی که تو فیلم دنیای تاریک افتاد دیگه نیفته و مادر ثور هم نمیره و همینم باعث میشه اودین نمیره و حتی وقایع رگناروک هم رخ نده(آخه ایثر ی مایع بود ولی کپ اونو به صورت سنگ ابدیت به آزگارد برگردوند) و در صورتی که این اتفاق افتاده باشه نیازی به کشته شدن فریگا(یا فریا) مادر ثور نیست

         پاسخ

        • کیارش در پاسخ به استیو راجرز

         مرداد 9, 1398

         لیاقت تور خیلی وقت پیش ها از بین رفته بود من دیدم تو اونجرز 4 یه خپل همیشه مست ابله شده کم کم همه قهرمانای مارول نابود میشن

         به زودی
         ولی دی سی شاید بتونه لیاقت قهرماناشو تا سال 2024 نگه داره شایدم بیشتر اگه گند نزنه و فیلم هایی مثل بتمن علیه سوپرمن نسازه
         حالا شب که بشه صبح میبینیم تخم گذاشته دی سی و یه فیلم بی خود دیگه ای هم میسازه و بازم شکست میخوره بدبخت شکست شکست

         شکست لیوان شکست این تخم بسه

         پاسخ

         • آریو در پاسخ به کیارش

          مرداد 9, 1398

          شما اگه مادر، پدر، پتک و برادرتو از دست بدی و مقصر مرگ نصف زمین باشی دیگه به خودت نمیرسی .
          شما این شرایط رو تصور کن و بعد فکر کن هنوز همون ثور سیکس پک دار باشی.
          واقعا بنظرتون کاراکتر ثور افت داشته نسبت به اون مرد مغرور بی مسئولیت؟!
          منتظر پاسختون هستم

          پاسخ

          • shayan در پاسخ به آریو

           مرداد 10, 1398

           مستر آریو بازم که زدی تو جاده خاکی!!!!!!من شرایط ثور رو توی فیلم قبول کردم و درکش میکنم(برعکس اوایل)ولی ثور مقصر بود که نصف عالم مردن؟دقیقا یکی از بزرگترین نقاط ضعف اند گیم این بود که خیلی واضح ثور رو مقصر تمامی اتفاقات اینفینیتی وار نشون داد البته ثور یجورایی مقصر هم بود ولی ن در این حد که اونو رسما مقصر بدونن تو فیلم.
           خب شما یبار دیگه اینفینیتی وار رو ببینی میفهمی هر کدوم از کارکتر ها اشتباهاتی رو داشتن حتی خیلی بدتر از ثور نمونش هم استارلرد!!!!!!اگه بحث مقصر بودنه کاری که ثور انجام داد در برابراشتباه استارلرد اندازه نوک سوزن بود

           پاسخ

          • آریو در پاسخ به shayan

           مرداد 10, 1398

           بنظرم بزرگترین اشتباهاتو ثور و استارلرد داشتن!
           تو اندگیم هم نمیتونستن که استارلرد رو مقصر نشون بدن و استارلرد از وقتی که اومد تو اندگیم به عنوان مقصر نشون داده شد!

           پاسخ

          • واقع بین در پاسخ به shayan

           دی 23, 1398

           یه سوال آقا شایان مارول دقیقا چجوری باید استارلرد رو مقصر نشون بده وقتی که نیست .
           پس فقط تور میمونه .

           پاسخ

          • کیارش در پاسخ به آریو

           مرداد 12, 1398

           من با این کاری که مارول با تور کرد ناراحت شدم من خودم 6 تا از کمیک های تورو خوندم حال کردم همه فیلمهاشم دارم ولی حالا تور بی پدر مادر شده لوکی مرده مثل قبلا قدرتمند نیست باعث … دیگه بسه انقدر بدبخت

           با این کار مارول ایا منتظر $$$ هست یا منتظر نابود شدن تور

           کدام یکی از شما به من جواب بدین تا من کمی از اعصبانیت بیرون بیام تور از اخر به کدوم قبرستون میره جان ننم

           تور +بدبختی=$یا مرگ …..
           کدام است بگوید قهرمان من نباید بره
           من خودم طرفدار دو اتیشه تورم عاقبت خدای رعد چی میشه

           پاسخ

          • آریو در پاسخ به کیارش

           مرداد 12, 1398

           واقعا بنظرتون ثور بخاطر اینکه مادر و پدر و برادرشو از دست داد داره کاراکتر ناجالبی میشه؟!

           پاسخ

          • کیارش در پاسخ به آریو

           مرداد 18, 1398

           بله

           پاسخ

      • واقع بین در پاسخ به shayan

       آبان 4, 1398

       نه قرار نیست تور بمیره مطما باش

       پاسخ

     • واقع بین در پاسخ به عباس

      آبان 4, 1398

      حرفت کاملا اشتباه هستش بیشتر مارول زمینی نیستن هنوز زمینی هاشون به صنعت فیلم اومدن اونجور که تو میگی نیست

      پاسخ

    • واقع بین در پاسخ به shayan

     آبان 4, 1398

     خب راست میگه دیگه همتون که فیلم بتمن علیه سوپرمن رودیدید همین انسان تونست بزرگ ترین خدای دیسی رو تا حد مرگ ببره آما نخواست بکشتش من با حرفت موافقم شایان

     پاسخ

    • يوسف در پاسخ به shayan

     تیر 2, 1399

     اودين قوي تر است يا تانوس

     پاسخ

   • واقع بین در پاسخ به عباس

    آبان 4, 1398

    چی میگی دادا
    فقط آدام وارلاک بیاد کله شرکت دیسی رو با تما قهرماناش و دشمنانش به فنا میبر سوپر من براش مثل پفکه خخخخ

    پاسخ

   • شاهین در پاسخ به عباس

    آبان 7, 1398

    عباس جان تانوس از دارک ساید خلق نشده از ی شخصیت دیگس ب اسم مترون

    پاسخ

   • شاهین در پاسخ به عباس

    آبان 7, 1398

    دوستان تعصبی نباشید حقیقت گرا باشید عباس جان گل… دوستان دستکش ابدیت در دنیای دیسی کار بردی ندارد و این را همه میدانند چون دستکش یک بار ب دستان دارک ساید افتاد و بدردش نخورد پس شما باید قضاوتتان را در دنیایی ذکر کنین که پر از عدالت باشد یعنی خارج از دنیای مارول و دیسی پس اگر جنگی بین این دو ابر شرور صورت گیرد جنگ با یک بشکن تمام میشود اگر تانوس در فیلم اونجرز دو ساعت فیلم بازی کرد چون سنگ ها در دسترسش نبود این همه کش مکش دگر نبود پس حقیقت طلب باشید دارک ساید اینو داره تانوس اونو داره نشد اگر دارک سایدو مقایسه میکنی باید قدرتاشو مقایسه کنی چون با اون خلق شده اگر تانوسو مقایسه میکنی باید با دستکششم ک از طلا درست کرده مقایسه کنی بدون اون بدون این انگار بگی مرد عنکبوتی قوی تره یا بت من مرد عنکبوتی بدون تارش بت من بدون تجهیزاتش نشد تحلیل تفسیر موفق باشید و تعصبی نباشید طرف از خود دی سیه ی فیلم ساخته دارک ساید تانوسو بعد ی جنگ سخت سوراخ میکنه تازه تانوس ب فکرش اومده بشکن بزنه !!!!! یعنی از همون اول نمیتونست بشکن بزنه ؟؟؟ خخخخخخخخ تعصب تعصب تعصب بدترین چیز تو دنیاس

    پاسخ

 37. امین

  مرداد 1, 1398

  دم شما گرم توروخدا بیشتر تو کمیک مقاله بزارید

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به امین

   مرداد 1, 1398

   سلام امین جان،
   انشالله طبق برنامه هامون منبعد مقالات کمیکی بیشتری میذاریم نسبت به قبل 🌹

   پاسخ

   • ایلیا در پاسخ به عباس

    مهر 19, 1398

    خب هرچی که باشه حتی اگه دارک ساید تانوس ببر ( بدون دستکش ) بازم با جمله اول موافق نبودم که دی سی قوی تره چون مارول قهرمانا زیادی داره که خیلی قدرتمندن ولی فقط تو کمیکان برا همین دی سی قوی به نظر میرسه حالا شما بیا تو پست بعدی گالاکتوس بزار جلو دارکساید دارکساید هیچ شانسی نداره مثلا بیاد به گالاکتوس لیزر بزن گالاکتوس میگه ااا پشه میزنه با مگس کش میکشتش به حر حا مارول بخاطر گالاکتوس قوی تره

    پاسخ

    • يوسف در پاسخ به ایلیا

     تیر 3, 1399

     داداش من در مطلبي خوندم نوشته بود قدت اودين اينقد زيادة كه ميتونه تانوس دارك سايد يكي ديگه هم بود اسمش يادم رفته ميتونه شكست بده به راحتي من نميدونم دارك سايد كيه فيلمي به اسم دارك سايد نديدم اگه ميشه بهم توظيح بديد دارك سايد كيه وه خود اودين يه زماني هر ٩سرزمين گرفته بود با دوخترش الا ممنون

     پاسخ