دومین تریلر رسمی فیلم مورد انتظار It Chapter Two منتشر شد + ویدئو

دو ماه پیش بود که کمپانی برادران وارنر اولین تریلر و پوستر رسمی از قسمت دوم فیلم “آن” (It) را منتشر کردند. و روز گذشته نیز پوستر جدیدی از این فیلم منتشر شد و طبق وعده ی کمپانی سازنده ی این فیلم، دومین تریلر رسمی فیلم “آن: بخش دوم” (It: Chapter Two) به تازگی منتشر شده است که در ادامه می توانید تماشا کنید:

این فیلم به عنوان دنباله ی فیلم “آن” (It) در نظر گرفته شده است و “اندی موشیاتی” (Andrés Muschietti)، که کارگردانی قسمت قبلی این فیلم را هم انجام داده، کارگردانی این قسمت از فیلم ترسناک “آن” را برعهده داشته است. داستان این فیلم، ۲۷ سال بعد از اتفاقات و حوادثی که در قسمت اول آن رخ داد در جریان است.

قسمت اول فیلم ترسناک “آن” که با بودجه ای ۳۵ میلیون دلاری ساخته شد، در سال ۲۰۱۷ اکران شد و در مجموع موفق شد به فروشی ۷۰۰ میلیون دلاری دست پیدا کند.

“جیمز مک آووی”(James McAvoy)، “جسیکا چستین” (Jessica Chastain)، “بیل هیدر” (Bill Hader)، “جی رایان” (Jay Ryan) و “بیل اسکارشگورد” (Bill Skarsgård) از جمله بازیگرانی اند که در قسمت دوم و دنباله ی  فیلم ترسناک “آن” به ایفای نقش پرداخته اند.

قسمت دوم و دنباله ی فیلم ترسناک “آن” در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (۱۵ شهریور ۱۳۹۸) به طور رسمی در سینما های ایالت متحد آمریکا اکران خواهد شد.

دیدگاه‌ها (1)

بستن فرم

  1. کیارش

    مرداد 19, 1398

    من 1 شو دیدم زیاد ترسناک نی خوشم نیومد 2 شاید بهتر باشه

    پاسخ