فیلم The Woman in the Window با تاخیر و در سال 2020 اکران خواهد شد

بر اساس جدید ترین اخبار منتشر شده از طرف کمپانی فاکس قرن بیستم، فیلم “زنی پشت پنجره” (The Woman in the Window) که قرار بود در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۲ مهر ۱۳۹۸) به طور رسمی اکران شود، کمی دیر تر و در تاریخ نامشخصی در سال 2020 اکران خواهد شد. رئیس کمپانی فاکس قرن بیستم علت این تاخیر را بازخورد های ضعیف تماشاگران نسبت به این فیلم در اکران آزمایشی آن دانست و از تغییرات و بازنگری در بخش هایی از فیلم “زنی پشت پنجره” خبر داد.

فیلم درام، رازآلود و جنایی “زنی پشت پنجره” بر اساس رمانی به همین نام، نوشته ی “ای. جی. فیلن” (A. J. Finn)، ساخته شده است و “جو رایت” (Joe Wright) وظیفه ی کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته است. “تاریک ترین ساعت” (Darkest Hour)، “آنا کارنینا” (Anna Karenina)، “غرور و تعصب” (Pride & Prejudice) و “هانا” (Hanna) از جمله فیلم های تحسین شده ای اند که به کارگردانی “جو رایت” ساخته شده اند.

عوامل سازنده ی فیلم جدید “زنی پشت پنجره” زمان شروع مجدد فیلمبرداری این فیلم را تا کنون اعلام نکرده اند و مشخص نیست که این فیلم دقیقا در چه تاریخی در سال 2020 اکران خواهد شد. “ایمی آدامز”، “جولیان مور”، “گری اولدمن” و “وایت راسل” از جمله بازیگران مشهوری اند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

دیدگاه‌ها

بستن فرم