گزارش فروش هفتگی سینمای ایران: فیلم شبی که ماه کامل شد همچنان در صدر جدول قرار دارد

در هفته ای که گذشت، فیلم “شبی که ماه کامل شد”، به کارگردانی “نرگس آبیار”، با 2 میلیارد و هفت میلیون تومان فروش، جایگاه اول خود را در جدول فروش هفتگی همچنان حفظ کرده است. با این حساب فروش کل این فیلم تا کنون به مبلغ 11 میلیارد و497 میلیون تومان رسیده است.

این فیلم که در سی و هفتمین دوره ی جشنواره ی فیلم فجر به سیمرغ بلورین بهترین فیلم و بهترین کارگردانی دست پیدا کرد، داستان عشق دختر و پسری را روایت می کند که درگیر اتفاقات ناگوار و متحول کننده ای می شوند.

“هوتن شکیبا”، “الناز شاکر دوست”، “فرشته صدر عرفایی” و “شبنم مقدمی” از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم “شبی که ماه کامل شد” به ایفای نقش می پردازند.

فیلم “سرخپوست”، به کارگردانی “نیما جاویدی”، نیز با یک میلیارد و491 میلیون تومان فروش در هفته ی اخیر، همچنان در جایگاه دوم جدول فروش هفتگی سینما های کشور قرار دارد. فروش کل این فیلم به مبلغ 9 میلیارد و 152 میلیون تومان رسیده است.

داستان این فیلم در سال ۱۳۴۶ جریان دارد و درباره ی زندانی است که بنا به دلایلی در حال انتقال زندانیان خود به ساختمان جدیدی است و بعد از اتمام نقل مکان، رئیس زندان متوجه عدم حضور یکی از زندانیان در زندان جدید می شود.

“نوید محمد زاده”، “پریناز ایزدیار”، “آتیلا پسیانی” و “مانی حقیقی” از جمله بازیگرانی اند که در فیلم “سرخپوست” به ایفای نقش پرداخته اند.

در ادامه ی جدول فروش هفتگی، فیلم “تگزاس ۲″ به کارگردانی “مسعود اطیابی”، با یک میلیارد و 69 میلیون تومان فروش در هفته ی گذشته، در جایگاه سوم قرار گرفت. فروش کل این فیلم در هفته ی دوازدهم اکرانش به مبلغ 19 میلیارد و 623 میلیون تومان رسیده است.

فیلم های “ما همه با هم هستیم”، به کارگردانی “کمال تبریزی” و “زهرمار”، به کارگردانی “سید جواد رضویان”، به ترتیب با 842 و 834 میلیون تومان فروش، در جایگاه های چهارم و پنجم جدول فروش هفتگی سینما های کشور قرار گرفته اند.


هر پنجشنبه با گزارش فروش هفتگی سینمای ایران همراه ما باشید!

دیدگاه‌ها

بستن فرم