لیست بهترین انیمه های عاشقانه سینمایی در همه زمان ها

عشق یک حس خاص در جهان است که همه تصور می کنند آن را درک کرده اند اما در حقیقت اینگونه نیست (مانند یکی از فیلم های کریستوفر نولان). برخی به دنبال عشق بوده و برخی آن را تکذیب می کنند. فرقی نمی کند در کدام سو باشید یا چقدر احساساتی هستید، درهر صورت گاهی به عشق نیاز دارید. به همین دلیل در این مقاله می خواهیم 15 انیمه عاشقانه برتر را به شما معرفی کنیم. تمام انیمه های این لیست سینمایی هستند و انیمه های عاشقانه سریالی در مقاله دیگری معرفی خواهند شد. در ادامه با پروشات همراه باشید.


15. تورادورا – Toradora – 2008

داستان این انیمه درباره ریوجی تاکاسو است که از مینوری خوشش می آید و می خواهد به او نزدیک شود. در این حین با دختری به نام تایگا آشنا می شود که در ظاهر آرام اما در باطن بدجنس است و قبول می کند در ازای کمک ریوجی به او برای نزدیک شدن به پسر موردعلاقه اش، به ریوجی کمک کند.


14. پیشخدمت ساما – Kaichō wa Meido-same – 2010

یکی از انیمه های رمانیک مشهور درباره یک رئیس شورای دانش آموزی که می خواهد نظم و آرامش را در مدرسه برقرار کند. از آنجاییکه اخیرا در مدرسه مشکلاتی پیش آمده بنابراین کار او دشوار است. او مجبور است برای کمک به خانواده در یک رستوران پیشخدمتی کند و همین مسئله راز اوست. زمانی که پسری به نام تاکومی از این قضیه باخبر می شود همه چیز تغییر می کند. آیا این پسر او را مسخره خواهد کرد؟ آیا زندگی اش را به بهشت تبدیل می کند یا جهنم؟


13. اوتنا دختر انقلابی – Shōjo Kakumei Utena – 1997

اوتنا تنجو می خواهد شاهزاده شود. زمانی که کودک بود پس از مرگ والدین توسط یک شاهزاده نجات یافت و از همان زمان این آرزو را داشت. شاهزاده به او یک حلقه می دهد. سال ها بعد دانش آموز یک دبیرستان است که همکلاسی های دیگر هم همانند او حلقه هایی داشته و می خواهند عروس رز، انتی را به دست آورده و قدرت های جادویی او را در اختیار بگیرند. اوتنا عروس را به دست آورده و ماجراجویی او به سمت عشق و تاریکی آغاز می شود.


12. همکلاسی ها – Doukyuusei – 2016

یکی از انیمه های جدید درباره رابطه عاشقانه میان دو پسر همجنسگرا که می تواند احساس تان را تحت تاثیر قرار دهد. ریتو ساجو شاید هرگز هیکارو کوساکابه را نمی دید اما تقدیر آن دو را در کنار هم قرار داد. این دو پسر کاملا از هم تفاوت دارند، هیکارو یک گیتاریست و ریتو شاگرد اول کلاس است. هیکارو در تهیه گروه سرود به ریتو کمک می کند و آن دو به تدریج و بدون اینکه خودشان متوجه شوند عاشق هم می شوند. این فیلم از آن فیلم هایی است که باید تماشا کنید.


11. لاو کام – Rabu★Kon – 2007

یک انیمه رمانتیک از آیا ناکاهارا درباره زندگی آتسوشی اوتانی، یک پسر قد کوتاه و ریسا کویزومی، یک دختر قد بلند که با ورود یک دانش آموز قد بلند دیگر به کلاس، توجه ریسا جلب می شود. در این حین آتسوشی عاشق یک دختر دیگر است و این دو تصمیم می گیرند به هم کمک کنند. اما به جای آن عاشق هم می شوند.


10. داستان عاشقانه من – Ore Monogatari! – 2015

یک انیمه کلیشه با داستانی شبیه داستان دیو و دلبر، درباره یک دانش آموز درشت عضلانی به نام تاکئو گودا که همه دختران مورد علاقه اش عاشق دوستش ماکوتو می شوند. اما با ورود دختری به نام رینکو که تاکئو او را نجات می دهد، تنهایی او به پایان می رسد.


9. نارنجی – Orange – 2016

یکی از انیمه های رمانتیک اخیر درباره زندگی یک دانش آموز دبیرستانی به نام ناهو تاکامیا که یک روز نامه ای دریافت می کند. این نامه از جانب خودش در آینده است که برای او فرستاده و با صحبت درباره حسرت ها و اشتباهات گذشته به او می گوید که برای تغییر آن ها باید چه کاری انجام دهد. این داستان به خوبی نوشته شده و می تواند بیننده را تحت تاثیر قرار دهد.


8. باتومی – Butūmu – 2012

یک انیمه اکشن رمانتیک درباره قهرمان اصلی داستان ریوتا ساکاموتو که در تجسم حقیقی یک بازی گیر افتاده است و برای پیروزی و بازگشت به خانه باید شرکت کننده های دیگر را شکست دهد. هیمیکو همسر او در بازی است که به او کمک می کند. آن دو حین بازی مرگ و زندگی بیشتر و بیشتر به هم نزدیک می شوند.


7. Ai Yori Aoshi – 2002

کائورو هانابیشی در ایستگاه با دختری آشنا می شود و تصمیم می گیرد در یافتن مقصد به او کمک کند. زمانی که آن دو به مقصد مورد نظر می روند کائورو خود را در محله خود می بیند. سپس متوجه می شود که دختر قرار بود به یک مکان خالی برود. کائورو دختر را به خانه دعوت می کند تا راز این مسئله را حل کند و سپس متوجه می شود این دختر دوست دوران کودکی و نامزدش است.


6. عواقب آن ها – Kareshi Kanojo no Jijō – 1998

داستان این انیمه درباره دو شخصیت به نام های میازاوا و آریماست. میازاوا در مدرسه یک دختر مودب و کامل است که تحسین همگان را جلب می کند اما در درون خودخواه بوده و برای بهترین بودن هرکاری می کند. آریما پسری است که رفته رفته به بهترین مدرسه تبدیل می شود. در نتیجه میازاوا کنار می رود. علاوه بر این اریما با ضعف های میازاوا آشنا شده و سعی می کنید خود را بهتر نماید. اما رفته رفته مشخص می شود که اریما میازاوا را دوست دارد و میان آن دو رابطه ای شکل می گیرد.


5. چوبیتس – Chobits – 2002

آیا انسان می تواند عاشق هوش مصنوعی شود؟ این انیمه به این سوال می پردازد. هیدکی موتوسوا یک دانش آموز است که کامپیوترهای عجیبی همانند انسان می یابد. مشخص می شود که این کامپیوتر فقط می تواند کلمه چی را به زبان بیاورد و نمی تواند اطلاعات را دانلود کند. بنابراین هیدکی تصمیم می گیرد در حین شناخت چی، راه و رسم جهان را خود به او بیاموزد.


4. اشک های واقعی – True Tears – 2008

یک انیمه رمانتیک زیبا درباره کسی که با دختر مورد علاقه اش در یک خانه زندگی می کند اما نمی تواند حسش را بیان کند زیرا دختر به او احساسی ندارد. شینیچیرو نمی داند که چطور می تواند به هیرومی کمک کند تا از خاطرات دردناک مرگ والدین اش در کودکی، عبور نماید. علاوه بر این، یک دختر پر شروشور دبیرستانی به نام نئو هم عاشق اوست. زمانی که والدین اش می خواهند او را به کلاس رقص بفرسند علاقه ای نشان نمی دهد زیرا می خواهد به هیرومی کمک کند. آیا نئو کلید حل این ماجراست؟


3. فروتس بسکت – Furūtsu Basuketto – 2001

این انیمه رمانتیک و زیبا توسط ناتسوکی تاکایا خلق شده است و به زندگی توهرو می پردازد که پس از مرگ مادر بی خانمان شده است. همکلاسی اش یوکی به او کمک می کند. او سپس متوجه می شود خانواده یوکی نفرین شده اند و با آغوش گرفته شدن توسط جنس مخالف به نوعی حیوان زوداییک چینی تبدیل می شوند. او قسم می خورد در این باره چیزی نگوید اما با زندگی در کنار یوکی عاشق او می شود.


2. آنوهانا: گلی که آن روز دیدیم – Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai – 2011

یک انیمه زیبا با داستان ساده درباره قهرمان داستان، جینتو که پس از فروپاشی گروه دوستانش اش پس از مرگ یکی از دوستان به نام میکو، تنها می شود. او یک روز میکو را می بیند که به او می گوید از آنجاییکه به یکی از آرزوهای خود نرسیده نمی تواند به دنیای پس از مرگ برود. بنابراین جینتو باید گروه دوستانه شان را به دور هم جمع کند تا آرزوی میکو برآورده شود. با احساسی شدن ماجرا احساسات درونی برملا می شوند.


1. دروغ تو در آوریل – Shigatsu wa Kimi no Uso – 2014

مرگ هرگز لذت بخش نیست و همیشه با ناراحتی همراه است. با مرگ یک عزیز گویی جهان به پایان می رسد. کوئسی آریمای پیانیست با مرگ مادرش همین احساس را تجربه می کند. او غمگین است و نمی تواند پیانو بنوازد. غم وجودش را فرا گرفته و با وجود گذشت دو سال نمی تواند قطعه ای بنوازد. با آشنایی با یک نوازنده ویلون به نام کائوری که به او کمک می کند به دنیای موسیقی برگردد، همه چیز تغییر می کند. شاید این انیمه در لحظاتی بیش از حد دراماتیک باشد اما تماشای آن ارزشش را دارد.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (113)

بستن فرم

 1. sh

  آذر 26, 1399

  دروغ تو در اوریل عالیه واقعا حقشه که شماره یک بشه

  پاسخ

 2. Anime

  آذر 19, 1399

  اووووووف ول کنین این جنسی منسیارو بقیه شونم قشنگن 😐

  پاسخ

 3. mbin

  آذر 9, 1399

  چرا اسم لیستو کذاشتی بهترین انیمه هایه سینمایی=/
  اینا که همشون سریالیم=_=
  و چرا بوسه ایزدی توشون نیست ಠ_ಠ

  پاسخ

 4. آناهید

  آبان 14, 1399

  واقا چرا اسم تو رو نزاشتی
  بوسه ای زدی هم خیلی خوب بود
  اسم انیمه ها رم اشتباه زدی

  پاسخ

  • یونس در پاسخ به آناهید

   آذر 9, 1399

   واااااای اسم تو خیلی قشنگگگ بودددد

   پاسخ

 5. Aramis Rajina

  آبان 9, 1399

  یعنی اسم تو اینجا نیست 😐
  حتما ببینیدش اون محشره 😍❤

  پاسخ

 6. akh

  آبان 6, 1399

  اقا خدایی انیمه بوسه ی ایزدی رو هم میزاشتین یعنی جز بهترین ها بود عالییی

  پاسخ

 7. Sj

  آبان 2, 1399

  شماره چهارده که نوشتید پیشخدمت ساما باید بهتون بگم اسمش پیشخدمت ساما نیست و اون یک انیمه جدا هست اسم اون نماینده کلاس ما پیشخدمت هست است

  پاسخ

 8. سحر

  مهر 23, 1399

  من یه طرفدار بزرگ انیه ام این انیمه های که اینجا معرفی شده هم عالی بودن بیشتر در ژانرعاشقانه نگاه میکنم تاحالاکلی انیمه دیدم ازجمله
  سفیدبرفی باموهای قرمز
  بوسه ی ایزدی(عالی بود)
  بگوعاشقتم(بهترینش)
  نماینده کلاس ماپیشخدمته
  اسم تو
  صدای خاموش
  فرزند ابوهوا
  وخیلی دیگه که اسمشون یادم رفته
  به نظرمن اگه به انیمه هایی که شخصیتاش خوشگل باشن علاقه دارین پیشنهاد میکنم انیمه بگو عاشقتم رو حتما ببنین صحنه عاشقانه زیاد داشت انیمه بوسه ایزدی هم پسراش خیلی خوشگلا اما دخترا نه
  اما از فرزند ابو هوا زیاد خوشم نیومد درسته شخصیتا عاشق هم بودن اما اون حس عشق زیاد دیده نمیشد

  پاسخ

  • ناشناس 2 در پاسخ به سحر

   آبان 20, 1399

   اره (دختر های خوشگل نداره)ولی معنی و مفهومی داره که قلب ادمو به لرزه در میاره😊🤫

   پاسخ

  • Roya در پاسخ به سحر

   آبان 23, 1399

   عاشقان شیطان هم قشنگ هست خیلی قشنگه

   پاسخ

 9. 002

  مهر 19, 1399

  سلام میشه یه انیمه که پایانش خوب باشه بهم معرفی کنیم خیلی ممنونم

  پاسخ

  • آسونا در پاسخ به 002

   دی 3, 1399

   بوسه ایزدی
   زمان طلایی
   سفیدبرفی با موهای قرمز
   سبد میوه
   هنر شمشیرزنی آنلاین
   Tonari no Kaibutsu-kun
   شارلوت
   نارنجی (این یکم غمگینه اما پایانه خوبی داره)
   زمزمه قلب
   لاو کام
   تورادورا
   یونا دختری از سپیده دم
   دختر اهلی ساکوراسو (از رو اسمش قضاوت نکن)
   کاگویا ساما عشق یه جنگه
   ارل و پری
   سلام دنیا
   انجل بیدز
   ادویه و گرگ
   نوراگامی(این خیلی عاشقانه نیست اما قشنگه)
   عشق، Chunibyo و دیگر اتهامات
   دنیا هنوز هم زیباست
   مبصر کلاس ما پیشخدمته
   پاتما پرنسس وارونه
   نام تو
   فرزند آب و هوا
   (این 2 تا سینماییه)
   فعلا اینارو یادمه

   پاسخ

   • Iliaaa در پاسخ به آسونا

    دی 13, 1399

    اول جای یک انمه دختر اهلی ساکورسو خالی بود ولی میخام بدم فصل ۲ انمیه ببر و اژدها میاد یانه؟؟

    پاسخ

 10. ابولفضل

  مهر 15, 1399

  اصلا برای یه لحظه هم که شده انیمه همکلاسی هارو نگاه کنید خیلی جذاب و جالب با اینکه همجنس‌گرایی در فیلم موج میزند به جای اینکه زود قضاوت کنید خوب برسی کنید

  پاسخ

 11. Sarina

  مهر 12, 1399

  من انیمه نانا رو دیدم خیلی قشنگ بود همین حالا تمومش کردم سریاله خیلی ناراحتم تمومش کردم خیلی قشنگ بود عاشقانه فقط بشین و نگاه کن حتماً ببینینش واسه شما که زود احساساتی میشید براستی انیمه ی پیشخدمت کلاس ما رو هم بهتون پیشنهاد می کنم خیلی قشنگه حتما ببینیدهمین یه ربع پیش انیمه مرد هم کردم خیلی ناراحتم میگه مثلا میگن که خیلی اتفاقات می‌افتاد اصلاً نباید با میساکی می‌رفت باید با نابود می رفت اونجایی که از شوجی جدا شد قسمت نیمه اخر خیلی نگران کننده بود اون لحظه به این فکر کردم که چه خاطراتی داشتم یادش بخیر تو قرنطینه مینشستم نگاه میکردم و دوستی نانا و هاچی واقعا عاشق این انیمه ام حتما ببینید پیشخدمت کلاس ما هم همین طور فعلاً چون اونا رو تموم کردم باید یه سریال‌عاشقانه دیگه پیدا کنم شما چی پیشنهاد میکنید؟؟؟

  پاسخ

 12. امیر

  شهریور 30, 1399

  یعنی تو این اسم تو رو نزاشتی 😐

  پاسخ

  • Sajede در پاسخ به امیر

   مهر 19, 1399

   منم تعجب کردم

   پاسخ

  • kiana در پاسخ به امیر

   مهر 23, 1399

   عروس جادوگر هم باید میبود

   پاسخ

 13. امیررضا فکری

  شهریور 25, 1399

  سلام من دنباله یه انیمه عاشقانه هستم که دختره یه چشش ابیه و یه چشش زرد بخاطر انکه چش زردش معلوم نشه یه چش بند میزنه لطفا اگه اسمشو میدونید بگید.ممنون.

  پاسخ

 14. hgh

  تیر 1, 1399

  میدونستید ترویج همجنسگرایی به نوعی جرم حساب میشه و احتمالا قابلیت پیگرد قانونی داره؟ لطفا هر چه سریعتر اون انیمیشن رو از لیست حذف کنین با تشکر 🙁

  پاسخ

  • عباس حسن زاده در پاسخ به hgh

   تیر 1, 1399

   سلام کاربر گرامی،
   کدوم انیمیشن؟ این لیست همگی انیمه هستن.
   و اینکه میشه لطفا بگید این مقاله دقیقا کجاش ترویج همجنسگرایی داشت؟ هیچ کجای مقاله تعریف و تمجیدی از همجنسگرایی نشده و صرفا انیمه‌های عاشقانه معرفی شده

   پاسخ

  • . در پاسخ به hgh

   مرداد 29, 1399

   همجنسگرایی؟شما همه ی انیمه های این لیست رو از اول تا آخر دیدین که چنین چیزی میگین؟

   پاسخ

  • امین در پاسخ به hgh

   شهریور 19, 1399

   کاملا درسته..ما به قوانین احترام نمیزاریم اونم قوانینی که حفظ ارزشها و اخلاقیات انسانیه،حتی بین حیوانات هم(همجنسگرایی) نادره.همجنسگرایی که با فرهنگ ما ایرانیها حتی فارغ از دین خیلی فاصله و اختلاف داره میشه گفت یجور بیماریه که بخش بزرگ شیوعش روانیه که همین ترویج و تبلیغ غیر مستقیمش از باعثان بزرگشه،اگرچه درسته یه عده بسیار بسیار کمی از انسانها بصورت مادرزاد مشکلات جنسی تداخلی دارن.
   بنظر ناظر و ادیتور سایت خودشون علاقه دارن باشه و الا چندتا انیمه بهتر از قلم افتاده که این تم اشتباه رو هم نداره.
   یادمون باشه غلط غلطه..نباید با پوز روشنفکری و هزار توجیه دیگه بیراهه رو هموار کنیم.

   پاسخ

   • Souls در پاسخ به امین

    مهر 9, 1399

    کی گفته درست چیه غلط چیه همجنسگرایی اصلا اختلال جنسی یا هرچی دوست داری اسمشو بزار هرچی ک واسه این افراد اتفاق افتاده دلیل نمیشه راه ادامه زندگی کردنو ازشون بگیریم چرا نباید بدونن مثل خودشونم وجود داره چرا باید تو جامعه افردای مثل تو بهشون بگم مریض و گناهکار و هزارتا چرت دیگه اونا هم آدمن با علایق خودشون اونا هم حق دارن زندگی کنن و لذت ببرن بعد تویی ک داری منعشون میکنی حرف از انسانیت نزن

    پاسخ

    • علی در پاسخ به Souls

     مهر 12, 1399

     حرف من در جهت درست بودن یا غلط بودن حرف hgh نیست اما یک سوال ما خیلی از گرایش ها داریم که اگه با این دیدگاه بخوایم پیش بریم آنها هم باید بپذیریم مثل مازوخیسم یا سادیسم مثلا یکی که گرایش به سادیسم داره با کسی که مازوخیسم داره دور از چشم بقیه شروع به کتک کاری کنن
     خب به ما چه ربطی داره اگه تو کار این دو دخالت کنیم درست نمیگم حالا فوقش یکم آسیبم ببینن ولی در عوض در آرامشن و مزاحم کس دیگه ای هم نمیشن
     1 – پس میبینین چرا فقط رو همجنس گرایی مانور میدن نه چیزای دیگه
     2 – اگه با این زاویه نگاه کنیم خیلی چیز های دیگه هم قابل توجیه یا چشم پوشیه
     3 – مرز بین خیر و شر بسیار باریکه اینو زندگی بهم یاد داده و خیلی چیز های بد میتونه خوب جلوه کنه

     پاسخ

  • Narges در پاسخ به hgh

   شهریور 23, 1399

   دوست عزیز شما اگه خوشتون نمی یاد می تونید نبینید در ضمن اینجا هیچ تعریف یا تمجیدی از همجنس گرایی نشده فقط این انیمه معرفی شده هر کسی هم خوشش نمی یاد خب نره نبینه به سلیقه دیگران چی کار دارین

   پاسخ

  • Souls در پاسخ به hgh

   مهر 9, 1399

   دوست عزیز اصلا حرفت انسانی نیست همجنسگرا ها هم مثل ما انسان هستن و قابل احترام مثلا اگه تو یه دختری دوست داشته باشی بهت بگن قانونی نیست پیگرد و این گل شعرا رو داره چی میگفتی وقتی اونا گرایششون اینجوریه ما باید احترام بزاریم اونا هم خجالت نکشن بتونن کسی ک مثل خودشونه رو پیدا کنن ک بتونن خوشحال باشن امیدوارم یکم انسانیت تو ایران داشته باشیم

   پاسخ

   • زهرا در پاسخ به Souls

    آذر 8, 1399

    سلام دوستان
    فکر میکنم خانم یا آقای souls خیلی وقت پیش این حرفها رو زدن ولی زمانی که این کامنت ها رو خوندم نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و احساس کردم که باید این کامنت رو بذارم
    دوست عزیز، من از صحبت های شما اینطور برداشت کردم که یا از روی بی اطلاعی این حرفا رو می زنی یا اینکه واقعا قصد داری دیگران رو منحرف کنی که امیدوارم گزینه اول درست باشه چون در غیر این صورت مجرم و گناهکار شناخته میشید
    حرف شما درسته که ما خوب و بد رو تعیین نمی کنم با این حرف کاملا موافقم اما اینکه حرف من یا امثال من نیست که میگن همجسگرایی جرم و گناهه
    حرف دین و فرهنگ و مذهب ماست
    و این یعنی ما حق هیچ اظهار نظری نداریم چون این حرف حرف خداست و به نظر نمیاد که فهم و درک ما بیشتر از خدا باشه
    اینطور نیست؟؟
    اگر یه زن با به زن می تونست یه همچین ارتباطاتی برقرار کنه چه نیازی بود که خدا مرد رو خلق کنه
    یا برعکس، چه نیازی بود که یه زن برای تسکین یه مرد آفریده بشه؟؟
    یا اصلا چرا انقدر روی ازدواج تاکید شده
    محض اطلاعتون باید بگم که هر فردی از یه سنی به بعد احساس بی پناهی میکنه و کمبود یه نفر رو کنار خودش احساس میکنه
    بنابراین برای اینکه به انحراف و فساد اخلاقی و همینطور که شما گفتید به همجنس گرایی رو نیاره سفارش شده که ازدواج کنه و فقط در این صورته که به اون آرامش و امنیت مورد نظرش میرسه
    فقط یه مرد می تونه یه زن رو به آرامش برسونه و برعکس چون این در آفرینش همه انسانهاست و انکار نشدنیه
    در ضمن اگر همه ی مردم به همجنس بازی رو می آوردن دیگه کی می خواست نسل بشر رو ادامه بده؟؟
    اون وقت نسل هممون منقرض میشد و تموم
    محض اطلاع شما، حتی علم پزشکی هم این روابط رو نقض میکنه. یعنی درسراسر جهان هیچ پزشکی وجود نداره که اظهار کرده باشه این روابط بی ضرر و سالمه. همه پزشکان گفتن که این روابط خطرناکه حتی با وسایل پیشگیری.
    چون باعث انتقال هرچه سریعتر ویروس های ایدز و هپاتیت و… وحتی عفونت میشه
    در ضمن باعث بیماری های روانی مثل اضطراب و استرس و پریشان حالی هم میشه چون همونطور که گفتن فقط دوتا ناهمجنس می تونن همدیگه رو تسکین بدن حتی اگر فرد در اون لحظه احساس خوشایندی داشته باشه بازم باعث فشار روانی میشه
    همجنس گرایی یک جرمه چون باعث فساد اخلاقی و از بین رفتن خانواده و انسانیت میشه بنابراین پیگرد قانونی داره
    جرمه چون خدا گفته
    جرمه چون باعث صدمه به انسانها میشه
    وهرشخصی که همجنس گراست باید از این کارش خجالت زده و شرمگین باشه چون جرمه و باعث صدمه به دیگران میشه مگر اینکه واقعا بیمار باشه که اون بحثش جداست
    پس لطفا دوستان عزیزم وقتی می خواین درباره هر مسئله ای اظهار نظر کنید قبلش یه ذره اطلاعات کسب کنید تا حداقل دیگران با دیدن صحبتهای شما به غلط نیفتن
    خانم یا آقای souls با عذر معذرت باید بگم که شما هم اگر خیلی دنبال احترام به دیگران هستی لطفا یه ذره انسانیت و احترام برای دینت و فرهنگ کشورت خرج کن
    لازم نیست که از این کارها و اعمال شرم آور دفاع کنی
    هیچ می دونی چندتا فرقه توی ایران و توی کشورهای دیگه تشکیل شده که کارشون اينه که از همجنس گراها سوء استفاده جنسی کنن؟
    پس لطفا قبل از هر حرفی فکر کن و اطلاعات کسب کن
    من تموم این انیمه ها رو نگاه نکردم ولی حتما چک میکنم و در صورتی که ببینم توی هرکدوم از اونها فقط کمی از همجنس گرایی تعریف شده گزارش این سایت رو میدم
    پس لطفا اگر یه همچین انیمه ای هست هرچه سریعتر حذف بشه

    پاسخ

    • هیچچچ در پاسخ به زهرا

     آذر 26, 1399

     قبولت دارم زیاد

     پاسخ

    • شعبان در پاسخ به زهرا

     دی 2, 1399

     خیلی خوب توضیح دادی.ممنونم ازت.
     باید حواسمون هممون به جنگ روانی و هجمه ی فرهنگیه دشمن باشه و این فقط برای ایرانیا نیس؛ تمام کشورایی که فرهنگ هایی دارن ،که مطابق میل استعمارگرا و نظام های سرمایه داری نیست اون ها هم مورد سوء استفاده قرار میگیرن ولی باید بصیرت داشت.پس همگی باید دقت کنیم و حواسمون باشه که
     1.ترویج فرهنگ اشتباه و ناشایست و ندیم
     2.طوری برخورد نکنیم و بی توجه نباشیم که رفتار های غلط به عنوان سنت ها و رفتارهای صحیح شناخته بشن.
     ممنون از دقت و توجه همه ی شما.موفق باشین.

     پاسخ

    • M.a در پاسخ به زهرا

     دی 18, 1399

     دس خوش ایول حرف حق نه نداره خدا بیشتر از همه ی ما نیدونه

     پاسخ

 15. ساینا

  خرداد 8, 1399

  میگم اسم تو و فرزند آب و هوا کجای این لیستن😠😠

  پاسخ

  • سام در پاسخ به ساینا

   شهریور 5, 1399

   راست میگی باید آنها را هم ازافه کنید

   پاسخ

  • black mamba در پاسخ به ساینا

   شهریور 21, 1399

   احسنتتتتتتتتت مخصوصاااا اسم تو که من خیلیییی وقته دنبال یه انیمه مثلشم ولی نیست😭😭😭

   پاسخ

   • Sarina در پاسخ به black mamba

    مهر 12, 1399

    نانا رو ببین

    پاسخ

   • Arman در پاسخ به black mamba

    آبان 9, 1399

    فرزند آب و هوارو ببین خیلی خوبه

    پاسخ

  • Sarina در پاسخ به ساینا

   مهر 12, 1399

   راست میگی من تو انیمه ی اسم تو زار زار گریه کردم فرزند اب و هوا هم دیدم اگه ازین انیمه ها دوست داری انیمه ی نانا nana رو بهت پیشنهاد میکنم😚☺️

   پاسخ

 16. مبینا

  خرداد 5, 1399

  من دنبال یه انیمه میگردم که اسمش یادم رفته ولی داستانش اینه که دوتا پسرو دختر عاشق همن ولی قوانین کشور یه طوری بود که دولت برای افراد همسر انتخاب میکرد و این اتفاق هم افتاد بهد اون همسری که دولت برای پسره انتخاب کرد اون هم پسررو دوست داشت و …..خواهشا اگه میدونید اسمشو بهم بگید

  پاسخ

  • yuki در پاسخ به مبینا

   خرداد 13, 1399

   اسمش عشق و دروغه

   پاسخ

 17. محمد حسین

  فروردین 25, 1399

  no game no life مخصوصا قسمت صفر خداس انیمه به این بی انصافی ندیدم شرافتا

  پاسخ

 18. Rs

  اسفند 25, 1398

  حداقل نسخه جدید fruits basket رو میذاشتین. در کل هم انیمه های همجنسگرایانه اونقدرا کیفیت و طرفدار نداره

  پاسخ

  • فرانک در پاسخ به Rs

   اردیبهشت 21, 1399

   ۹۰٪ اوتاکو ها فوجوشی و فودانشی هستن اونوقت میگی یائوی طرفدار نداره 🙄😐

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به فرانک

    اردیبهشت 21, 1399

    دقیقا این آمار کاملا نادرستتون رو از کجا اوردید ؟ اگه منظورتون اوتاکو هایین که ما بهشون میگیم fan girl و fan boy که خودشون رو به معنای واقعی کلمه میکشن و با دیدن اون انیمه یه کار دیگه هم میکنن شاید با اقراق درست بگین ولی هیچکدوم از انیمه های معروف همجنسگرایانه نیستن ، هیچ وقت هم واقعا اسم در نکردن بیخود بزرگنمایی نکنید ، همین fruits basket از صد تا از اونا بیشتر طرفدار داره

    پاسخ

   • Ms در پاسخ به فرانک

    اردیبهشت 21, 1399

    مانگای fruits basket رو نخوندم ولی نه تو نسخه قدیمی و نه تو نسخه جدید ( تا این قسمت ) tohru عاشق کسی نشده ،
    اگر هم مانگا رو خوندین و اون رو نوشتین سریع عوضش کنین چون جا معرفی یکی از مهمترین چیز های داستان رو اسپویل کردین

    پاسخ

   • هانا چان در پاسخ به فرانک

    مهر 23, 1399

    والا🙄🙂

    پاسخ

  • taro در پاسخ به Rs

   خرداد 22, 1399

   چرا داره 🙂
   اینقدر زیادن که نمیتونی بشمری*_*

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به taro

    خرداد 25, 1399

    اون وقت چرا دقیقا هیچکدم جز انیمه های مطرح نیستن ؟ اگه منظورتون فروش مانگا تو خود ژاپنه شاید ، به هر حال همه میدونن یه نوع مریضی جنسی تو فرهنگ ژاپن وجود داره ( از جمله پیام های مهم شهر اشباح همین بود )

    پاسخ

 19. Alamdar

  اسفند 24, 1398

  سلام
  انیمیشن اژدهای سفید هم قشنگه
  خیلی زیباست و داستان جذابی داره
  میشه تو این قسمت ازش استفاده کرد
  از انیمشن های جدیدتر استفاده کنید .
  مخاطب کیفیت بالا رو دوس داره و فیلم قدیمی نداره
  ولی داستان ها خیلی خوبن

  پاسخ

 20. مهدی

  اسفند 17, 1398

  مگه قرار نبود لیست فقط مربوط به انیمه های سینمایی باشه!

  پاسخ

 21. متین

  دی 2, 1398

  انیمه your name و silent voice رو جا انداختید 🙂

  پاسخ

  • Navid در پاسخ به متین

   بهمن 15, 1398

   اقا چرا اخر toradora تایگا دختره رفت فصل دو یا انیمیشنی یا قسمتی چیزی نیست که ببینیم چی میشه

   پاسخ

   • امیر حسام در پاسخ به Navid

    تیر 1, 1399

    برادر قسمت اخر رو اصلا دیدی
    توی اون قسمت تایگا رفت و دعوا شد ( سر مینوری وتاکاس واون یکی که اسمش یادم نیست)بعدش اخر سال موقعه فارغ واتحصیل شدن از مدرسه تایگا برگشت (روز فارغ التحصیلی رو میگم اون روز برگشت تو مدرسه اصلا چرا انقدر توضیح بدم قسمت اخر رو ببین البته کلش رو منظورم اینه که دیدی تموم شد و اهان گود بای شد ول نکنی بعدش یک سکانس داره که اونه به هر حال قسمت اخر رو از اول تا اخر ببین تا خرین لحظه ببینی ها )
    و در ضمن یک قسمت ویژه هم داره که توصیه نمی کنم ببینی چون زیر نویس نداره
    یا اگر داشت من پیدا نکردم

    پاسخ

  • black mamba در پاسخ به متین

   شهریور 21, 1399

   ارهههههه مخصوصا your name که خدااااست
   البته weathering with you هم خیلییییی خوبه

   پاسخ

  • M.a در پاسخ به متین

   دی 18, 1399

   کارا درسته منم موافقم

   پاسخ

 22. متین

  دی 2, 1398

  من که فقط تو این لیست دروغ تو در آوریل و btoom رو میشناختم :دی

  پاسخ

 23. دوکوهه مناسی

  مهر 24, 1398

  من چند تا از این انیمه های توی این لیست رو دیدم. سبد میوه ها نسخه قدیمی شو دیدم ولی دختره عاشق یوکی نبود. یوکی و کیو عاشقش بودن. دختره همشون رو به یه اندازه دوست داشت.
  انیمه جونجو رومانتیکا چون بدون زیر نویس دیدم نفهمیدم ماجراش چیه. خلاصه ش هم خوندم ولی بازم نفهمیدم.
  از داستان عشق من هم خوشم نیومد.
  همکلاسی ها رو دوست داشتم.چون من بیشتر انیمه‌ای که دو تا پسر عاشق همن رو دوست دارم.
  قشنگ ترین انیمه هایی که فعلاً دیدم
  توکیو غول، حمله به تایتان، انگل قاعده کلی، پیمان روح، استاد تعالیم شیطانی، ماهی موزی، یوری روی یخ،خائن نام مرا میداند، معلم سرخانه سلطنتی

  از بوسه ایزدی خوشم نیومد چون نانامی بیش از حد زشت بود.
  راستی یه سؤال چرا دخترای انیمه‌ای انقد زشتن؟ پسراش خیلی قشنگن؟
  مانگاکاها مریضن؟
  شاید علت این که به انیمه یائویی رو آوردم همینه.
  چون همه دخترای انیمه‌ای زشتن.

  پاسخ

  • Hanabi در پاسخ به دوکوهه مناسی

   آذر 6, 1398

   بخاطره اینه که اندازه نمایشگر های خانگی واسشون چشم میزارن! دهنشونم اندازه فندق میکشن ولی برای خندیدن اندازه غار باز میشه دهنشون

   پاسخ

   • m در پاسخ به Hanabi

    آذر 29, 1398

    ببينيد دوست نه چندان عزيز، جدا ازينكه توصيفاتت زيادي مبالغه ست لطف كن حتي اگه از اينجور چيزا متنفري، نيا زير اين مطالب و پست ها نظر بده
    اينكه يه چيزي قشنگ باشه يا نه يك چيز نسبيه… شما حق نداري سليقه تو اينجوري در جايي بيان كني كه خواننده هاش خيلياشون ناراحت بشن. من هم كاري به سليقت ندارم ولي لطف كن دفعه ي بعدي اين چيزارم درنظر بگير

    پاسخ

   • تاکو در پاسخ به Hanabi

    خرداد 20, 1399

    دیگه ببخشید که مثله ایرانیا واسه یارو دو متر دماغ نمیزارن!😐👌

    پاسخ

  • Raha در پاسخ به دوکوهه مناسی

   اسفند 4, 1398

   بنظرم دخترا خشگلن شاید تو ‌کلا پسرارو دوس داری 😂

   پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به دوکوهه مناسی

   اردیبهشت 18, 1399

   انیمه ها واقعا قشنگن من تا به حال هیچ انیمه ژاپنی بدی ندیدم فقط اگه تو انیمه های ژاپنی یکم به ما مسلمونا و مسیحیا احترام بزارن نرن آخرش همیشه استغفرا.. خدا رو نابود کنن و علامت های شیطان پرست رو حذف میکردند نور الا نور میشد

   پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به دوکوهه مناسی

   خرداد 19, 1399

   دادا بی ادبی نباشه ولی مگه همجنسگرایی یا نکنه پسر نماییو دختری در اصل

   پاسخ

  • امیر حسام در پاسخ به دوکوهه مناسی

   تیر 1, 1399

   سلام من طرفدار پراپاقرص اتک و توکیو غول هستم و تو عاشقانه ها زمان طلایی و نمایینده کلاس ما پیشخدمته و ببر واژدها رو پیشنهاد می کنم
   راستی اگر وقت می کنی ناروتو رو هم ببین

   پاسخ

   • M.a در پاسخ به امیر حسام

    دی 18, 1399

    منم عاشق اتو و توکیو غولم

    پاسخ

  • مهری در پاسخ به دوکوهه مناسی

   مرداد 27, 1399

   بخاطر اینکه انیمه ای مثل بوسه ایزدی شوجو هست و مخاطبش دختران جوانه برای همین توش پسرا خوشگلن. اگه دختر خوشگل میخوای برو انیمه شونن ببین که پر دختره که خودشون رو میچسبون به یه پسر داغون

   پاسخ

 24. سینا

  شهریور 7, 1398

  چطور re zero توانستید جا بندازید….یعنی تو سلیقه هرکی که این لیست رو چیده

  پاسخ

  • S.U در پاسخ به سینا

   دی 5, 1398

   همه ی این انیمه ها قدیمی هستن باید دلیلش این باشه …راستی واقعا re zero عالیه 😅😅

   پاسخ

  • مهری در پاسخ به سینا

   مرداد 27, 1399

   چی بود بابا . دهنمون رو صاف کرد انقدر مرد و زنده شد . خودشم خسته شده بود چه برسه یه ما

   پاسخ

 25. Mmr

  مرداد 11, 1398

  سلام اقا چند تا انیمه معرفی میکنید تهش خوب تموم شه اکثر انیمه ها یا یکیشون میمیره یا یکیشون میزاره میره یا بهم نمیرسن خلاصه افسردگی میگیریم حالمون بد میشه یه چند تا با پایان خوش معرفی کنید دمتون گرم

  پاسخ

  • سینا در پاسخ به Mmr

   شهریور 7, 1398

   Re zero رو برو حتما ببین

   پاسخ

  • امیر حسام در پاسخ به Mmr

   تیر 1, 1399

   سلام به نظرم زمان طلایی رو ببین خوب یک داستان عاشقانس که بین دو معشوق گیر کرد اخری به یکی رسید که خوب نمی شه گفت پایان تلخی داشت

   پاسخ

  • هانا چان در پاسخ به Mmr

   مهر 23, 1399

   سورد ارت انلاین هم قشنگه

   پاسخ

  • Aramis Rajina در پاسخ به Mmr

   آبان 9, 1399

   اسم تو
   صدای خاموش

   پاسخ

 26. هلنا صفت دار

  خرداد 30, 1398

  بنظرم خیلی خوبه ولی مثلا فیلم بوسه ایزدی . عاشقان شیطانی . دختر گرگی و شاهزاده سیاه . بزارین

  پاسخ

 27. javad

  خرداد 7, 1398

  شما چطور violet evergarden رو جا انداختین هرکس فقط دو قسمت رو ببینه محاله بتونه جلو خودشو بگیره واقعا رتبه 1 و جایزه حقش بود

  پاسخ

 28. sajjad

  خرداد 6, 1398

  جای Clannad خالی

  پاسخ

 29. یکتا مزارعی

  اردیبهشت 28, 1398

  انیمه ی آخری که سریالی .بعدم اگه بخوایم بهترین انیمه های سینمتیی رو معرفی کنیم که اولیش باید اسم تو باشه!!!؟

  پاسخ

  • یه دختر در پاسخ به یکتا مزارعی

   خرداد 19, 1398

   موافقم من عاشق فیلم اسم تو هستم

   پاسخ

   • امین در پاسخ به یه دختر

    مرداد 12, 1398

    آره خیلی عالیه ناراحت کننده هم هست ولی عاشقش شدم

    پاسخ

   • Aidan در پاسخ به یه دختر

    آذر 7, 1398

    اسم تو از همشون بهتره. تازه پایانش هم خوش واحساسیه

    پاسخ

  • دیانا در پاسخ به یکتا مزارعی

   دی 2, 1398

   واقعا موافقم
   خیلی تعجب کردم وقتی دیدم اس تو داخل لیست نیست
   واقعا انیمه قشنگیه و حقش بود که تو لیست باشه

   پاسخ

   • black mamba در پاسخ به دیانا

    شهریور 21, 1399

    اون زمان پخش نشده بود -_-
    با اینکه منم عاشقشممممممممممممممم و رو دستش اصلاااا نیست

    پاسخ

 30. F.m

  فروردین 11, 1398

  هر جا گشتم انیمه ی چوبیتس رو پیدا نکردم .
  کجا باید ببرم ببینم؟؟

  پاسخ

 31. bahar

  اسفند 29, 1397

  your name واقعا پرفکته

  پاسخ

 32. Z

  اسفند 28, 1397

  Your name هم خیلی قشنگه

  پاسخ

 33. paria

  اسفند 25, 1397

  سلام

  انیمه Doukyuusei من هرجا رو گشتم نیست

  شما یه لینک نمیشه ازش بزارین؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  • niloo در پاسخ به paria

   اسفند 26, 1397

   سلام، بهتره از سایت های انیمه ای دان بکنین.
   خودم از اینجا دان کردم:
   takanime3.info/دانلود-انیمه-سینمایی-doukyuusei-movie-با-لینک-مستقی
   اگه براتون فیلتر بود با فیلتر شکن برید.

   پاسخ

 34. Syd alireza

  بهمن 4, 1397

  آقا انیمه btooom روی عکسش هم شکل صحیح‌ نوشته شده اصلاح کنید

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به Syd alireza

   بهمن 4, 1397

   سلام علیرضا جان،
   اسم اصلی انیمه به زبان ژاپنی نوشته شده. اسم انگلیسیش btooom هستش

   پاسخ

   • بهار در پاسخ به عباس

    مرداد 18, 1398

    😇😇😇

    پاسخ

   • بهار در پاسخ به عباس

    مرداد 18, 1398

    من خیلی سخت پسندم درباره انیمه لطفا یکی عاشقانشو معروفی کنه خیییلیی قشنگ باشه

    پاسخ

    • عسل در پاسخ به بهار

     مهر 5, 1398

     معلومه: سفید برفی با مو های قرمز
     و
     سواری در بهار جوانی

     پاسخ

    • فرهاد در پاسخ به بهار

     آبان 23, 1398

     حتما a silent voice و your name رو ببین سر سایلنت وویس حتما اشکت در میاد واقعا دنیات عوض میشه یور نیم هم که معرکست

     پاسخ

    • علی در پاسخ به بهار

     آذر 21, 1398

     Your name ,the shape of silense
     , اسم تو و صدای خاموشی. از نگاه کردنشون خسته نمیشی

     پاسخ

    • فاطمه در پاسخ به بهار

     آذر 30, 1398

     در جنگل نور کرم های شب تاب انیمه ای بود که من تا تونستم گریه کردم 😭. به نظر من این انیمه واقعا احساسی و قشنگ بود . ارزش دیدن داره

     پاسخ

     • کاوه در پاسخ به فاطمه

      دی 2, 1398

      باورت دارم نظرتو کرم های شب تاب خیلی گریمو در آورد خیلی باهاش زندگی کردم با انیمه های میازاکی ارتش که خدا بود و خیلی فانتزی…

      پاسخ

    • niki chaaaaan در پاسخ به بهار

     دی 30, 1398

     silent voice

     پاسخ

     • tamanna در پاسخ به niki chaaaaan

      بهمن 21, 1398

      اونی که ربان قرمزش دست پسره میمونه اون کدوم انیمه
      همونی که تداخل زمانی پسره با دختره داره

      پاسخ

      • Nika در پاسخ به tamanna

       اسفند 10, 1398

       دختری ک در زمان پرش میکرد

       پاسخ

       • black mamba در پاسخ به Nika

        شهریور 21, 1399

        چییییییییییییییییییی؟؟؟ 😲😲😲😲😲🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
        پرام ناموسا پراااااااااااااااااام -_-

        پاسخ

      • Athena در پاسخ به tamanna

       اسفند 28, 1398

       Your name

       پاسخ

      • ayla در پاسخ به tamanna

       اسفند 28, 1398

       اسم تو

       پاسخ

      • Aramis Rajina در پاسخ به tamanna

       آبان 9, 1399

       اسم تو

       پاسخ

 35. Reza

  آذر 1, 1397

  اکثر اینایی که تو لیست بودو دیدم مید ساما از همش قشنگ تره

  پاسخ