احتمال ساخت فیلم پیش درآمد The Hunger Games بعد از انتشار کتاب این مجموعه در سال 2020

بر اساس جدید ترین اخبار منتشر شده، “سوزان کالینز” (Suzanne Collins)، نویسنده و خالق مجموعه کتاب های “بازی های گرسنگی” (The Hunger Games)، به تازگی تایید کرده است که در حال نوشتن رمانی به عنوان پیش درآمد این مجموعه است و تاریخ انتشار آن را ماه می 2020 (اردیبهشت یا خرداد 1399) اعلام کرده است.

به دنبال تایید این خبر، کمپانی لاینزگیت نیز برای ساخت فیلم جدیدی بر اساس این رمان اعلام آمادگی کرده است. با توجه به اینکه این کمپانی پیش از این وظیفه ی ساخت مجموعه فیلم های “بازی های گرسنگی” را از سال 2012 تا 2015 بر عهده داشته است، انتظار می رود که امتیاز ساخت این فیلم پیش درآمد را نیز به راحتی به دست آورد. عنوان این رمان تا کنون مشخص نشده است و به گفته ی “سوزان کالینز” اتفاقات این کتاب 60 قبل از داستان اولیه در حال جریان است.

قسمت اول فیلم “بازی های گرسنگی” در سال 2012 و به کارگردانی “گری راس” (Gary Ross) ساخته شد و در ادامه سه قسمت دیگر تا سال 2015 تولید شد که مورد توجه تعداد بی شماری از مخاطبان قرار گرفت. این مجموعه فیلم نزدیک به 3 میلیارد دلار در سراسر جهان فروش داشته اند.

“جنیفر لارنس”، “جاش هاچرسون”، “لیام همسورث”، “وودی هارلسون” و “جولیان مور” از جمله بازیگرانی اند که در مجموعه فیلم های “بازی های گرسنگی” حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته اند.

دیدگاه‌ها

بستن فرم