گزارش فروش هفتگی سینمای ایران: رقابت فیلم های تازه اکران شده و صدرنشینی فیلم ما همه با هم هستیم

با فرا رسیدن عید سعید فطر و اکران شدن فیلم هایی که در سی و هفتمین دوره ی جشنواره ی فیلم فجر بسیار موفق ظاهر شدند، جدول فروش هفتگی سینما های کشور هم بعد از مدت ها جان تازه ای گرفت. در ادامه با گزارش کامل فروش فیلم های در حال اکران همراه ما باشید.

فیلم “ما همه با هم هستیم”، به کارگردانی “کمال تبریزی” که از تاریخ 15 خرداد 1398 اکران خود را در سینما های سراسرکشور آغاز کرده است، موفق شد با 2 میلیارد و 999 میلیون تومان فروش در هفته ی گذشته، صدر نشین جدول فروش هفتگی شود.

داستان فیلم کمدی “ما همه با هم هستیم” درباره ی یک شرکت هواپیمایی است که در حال ورشکست شدن است و رئیس آن تصمیم می گیرد با استفاده از یک هواپیمای فرسوده و سقوط آن در خلیج فارس، بعد از کشته شدن مسافران، پول دیه و خسارت آنها را از بیمه بگیرد.

“مهران مدیری”، “لیلا حاتمی”، “ویشکا آسایش”، “مانی حقیقی” و “پژمان جمشیدی” از جمله ستارگانی اند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

فیلم “شبی که ماه کامل شد”، به کارگردانی “نرگس آبیار”، نیز شروع موفقی را در گیشه تجربه کرد و با 2 میلیارد و 514 میلیون تومان فروش، در جایگاه دوم جدول فروش هفتگی قرار گرفته است.

این فیلم که در سی و هفتمین دوره ی جشنواره ی فیلم فجر به سیمرغ بلورین بهترین فیلم و بهترین کارگردانی دست پیدا کرد، داستان عشق دختر و پسری را روایت می کند که درگیر اتفاقات ناگوار و متحول کننده ای می شوند.

“هوتن شکیبا”، “الناز شاکر دوست”، “فرشته صدر عرفایی” و “شبنم مقدمی” از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم “شبی که ماه کامل شد” به ایفای نقش می پردازند.

در ادامه ی جدول فروش هفتگی، فیلم “سرخپوست”، به کارگردانی “نیما جاویدی”، با 2 میلیارد و 157 میلیون تومان فروش در هفته ای که گذشت، جایگاه سوم جدول را از آن خود کرد.

داستان این فیلم در سال 1346 جریان دارد و درباره ی زندانی است که بنا به دلایلی در حال انتقال زندانیان خود به ساختمان جدیدی است و بعد از اتمام نقل مکان، رئیس زندان متوجه عدم حضور یکی از زندانیان در زندان جدید می شود.

“نوید محمد زاده”، “پریناز ایزدیار”، “آتیلا پسیانی” و “مانی حقیقی” از جمله بازیگرانی اند که در فیلم “سرخپوست” به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم های “تگزاس ۲″ به کارگردانی “مسعود اطیابی” و “سامورایی در برلین”، به کارگردانی “مهدی نادری”، به ترتیب با 1 میلیارد و 111 و 585 میلیون تومان فروش، در جایگاه های چهارم و پنجم جدول فروش هفتگی سینما های کشور قرار گرفته اند.


هر پنجشنبه با گزارش فروش هفتگی سینمای ایران همراه ما باشید!

دیدگاه‌ها

بستن فرم