مذاکره ی کمپانی والت دیزنی با مارک وب برای کارگردانی لایو اکشن سفید برفی

بعد از موفقیت هایی که لایو اکشن های جدید کمپانی والت دیزنی مثل “دامبو” (Dumbo) و “علاءالدین” (Aladdin) در سال 2019 کسب کردند، این کمپانی برنامه ی خود برای ساخت لایو اکشن های جدید را آغاز کرده است و در اولین قدم، با “مارک وب” (Marc Webb)، کارگردان ۴۴ ساله ی آمریکایی، برای کارگردانی فیلم جدید “سفید برفی و هفت کوتوله” (Snow White and the Seven Dwarfs) وارد مذاکره شده است.

“مارک وب” کارگردانی فیلم هایی مثل “۵۰۰ روز سامر” (۵۰۰ Days of Summer)، “با استعداد” (Gifted)، “تنها پسر زنده در نیویورک” (The Only Living Boy in New York) و فیلم دو قسمتی “مرد عنکبوتی شگفت انگیز” (The Amazing Spider-Man) را در کارنامه ی خود دارد.

انیمیشن “سفید برفی و هفت کوتوله” اولین بار در سال 1937 میلادی (1316 شمسی) به کارگردانی “دیوید هند” (David Hand) و با یک میلیون دلار بودجه ساخته شد که در مجموع به 418 میلیون دلار فروش دست پیدا کرد. “سفید برفی و هفت کوتوله”، اولین انیمیشن طولانی از مجموعه انیمیشن‌های کلاسیک والت دیزنی است.

کمپانی والت دیزنی تا کنون تاریخ دقیقی برای اکران لایو اکشن “سفید برفی و هفت کوتوله” مشخص نکرده است. از میان لایو اکشن هایی که این کمپانی در سال 2019 تولید کرده است، فیلم “علاءالدین” در حال اکران است و فیلم “شیر شاه” نیز در تاریخ ۱۹ جولای ۲۰۱۹ (۲۸ تیر ۱۳۹۸) راهی پرده سینما خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم