گزارش فروش هفتگی سینمای ایران: ادامه ی صدر نشینی فیلم تگزاس 2

با تعطیلی چهار روزه ی سینما های کشور در هفته ای که گذشت، فروش فیلم های در حال اکران تغییر چندانی نکرد و همچنان حالت راکد و تکراری خود را حفظ کرده است!

فیلم “تگزاس ۲″، به کارگردانی “مسعود اطیابی”، با 814 میلیون تومان فروش برای ششمین هفته ی متوالی صدر نشین جدول فروش هفتگی است.

با این حساب، فروش کل این فیلم به مبلغ 12 میلیارد و 898 میلیون تومان رسیده است. “مهدی هاشمی”، “سام درخشانی”، “پژمان جمشیدی” و “ژاله صامتی” از جمله بازیگرانی اند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

فیلم “سامورایی در برلین”، به کارگردانی “مهدی نادری”، که در سومین هفته ی اکرانش به سر می برد، با 468 میلیون تومان فروش در هفته ای که گذشت همچنان جایگاه دوم جدول فروش هفتگی را در دست دارد. فروش کل این فیلم به مبلغ 2 میلیارد و 401 میلیون تومان رسیده است. “حمید فرخ نژاد”، “امیرمهدی ژوله”، “هومن حاجی عبداللهی” و “میترا حجاز” از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

در ادامه ی جدول فروش هفتگی، فروش کل فیلم “متری شیش و نیم”، به کارگردانی “سعید روستایی”، با 301 میلیون تومان فروش در این هفته به 25 میلیارد و 739 میلیون تومان رسید. این فیلم هم همچنان در جایگاه سوم جدول قرار دارد.

فیلم های “نبات”، به کارگردانی “پگاه ارضی” و  “چهار انگشت”، به کارگردانی “حامد محمدی”، به ترتیب با 84 و 79 میلیون تومان فروش، در جایگاه های چهارم و پنجم جدول فروش هفتگی کشور قرار گرفته اند.


هر پنجشنبه با گزارش فروش هفتگی سینمای ایران همراه ما باشید!

دیدگاه‌ها

بستن فرم