اولین تریلر رسمی فصل سوم سریال Westworld منتشر شد + ویدئو

شبکه ی HBO در اقدامی ناگهانی، اولین تریلر رسمی فصل سوم سریال پر طرفدار “وست ورلد” (Westworld) را منتشر کرده است که در ادامه می توانید تماشا کنید:

در این تریلر شاهد متفاوت بودن فضای سریال نسبت به دو فصل قبل هستیم. تمرکز این تریلر هم بیشتر روی شخصیت جدید داستان با بازی “آرون پال” (Aaron Paul) است اما در پایان شاهد حضور “دلورس” با بازی “ایوان ریچل وود” هم هستیم.

در حال حاضر اطلاعات زیادی از فصل جدید این سریال در دسترس نیست و به گفته ی شبکه ی HBO، فصل سوم سریال “وست ورلد” در سال 2020 منتشر خواهد شد کهت تاریخ دقیق پخش آن هنوز مشخص نشده است.

فصل اول سریال “وست ورلد” پاییز سال ۲۰۱۶ در ده قسمت از شبکه ی HBO منتشر شد و به واسطه ی داستان متفاوتش، خیلی زود مورد توجه تعداد زیادی از مخاطبان قرار گرفت. “جاناتان نولان” (Jonathan Nolan) و “لیزا جوی” (Lisa Joy) دو سازنده ی موفق این سریال هستند.

فصل دوم سریال “وست ورلد” نیز بهار سال ۲۰۱۸ منتشر شد و با ادامه ی طرفداری مخاطبان از آن، ساخت این سریال برای فصل سوم  نیز تمدید شد.“ایوان ریچل وود”، “تندی نیوتون”، “جفری رایت” و “اد هریس”  از جمله بازیگرانی هستند که به نقش آفرینی در این سریال پرداخته اند.

دیدگاه‌ها

بستن فرم