مذاکره ی کمپانی مارول با ریچارد مدن برای حضور در فیلم جدید The Eternals

بعد از معرفی “آنجلینا جولی” (Angelina Jolie)، “کمیل نانجیانی” (Kumail Nanjiani) و “ما دونگ-سیوک” (Ma Dong-Seok) به عنوان اولین بازیگران جدید ترین فیلم کمپانی مارول، “اترنالز” (The Eternals)، این کمپانی در حال مذاکره با “ریچارد مدن” (Richard Madden) برای پیوستن به این فیلم می باشد.

این بازیگر 32 ساله ی بریتانیایی، که بیشتر با بازی در سریال محبوب “بازی تاج و تخت” (Game of Thrones) شناخته می شود، در سریال “محافظ شخصی” (Bodyguard) و فیلم اکشن “جشن ملی فرانسه” (Bastille Day) هم حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته است.

فیلم جدید “اترنالز”، یکی از فیلم‌های فاز چهارم دنیای سینمایی است که اتفاقات آن در دنیای کهکشانی مارول جریان دارد. “کلوئی ژائو” (Chloé Zhao)، کارگردان فیلم “سوار کار” (The Rider)، کارگردانی فیلم جدید “اترنالز” را انجام خواهد داد. “متیو کی. فریپو” (Matthew K. Firpo) و “رایان فریپو” (Ryan Firpo) نیز وظیفه ی نوشتن فیلمنامه ی این فیلم جدید را بر عهده خواهند داشت.

تا کنون تاریخ دقیق اکران فیلم “اترنالز” از طرف کمپانی مارول اعلام نشده است، اما با توجه با آغاز مراحل تولید و فیلم برداری این فیلم تا پایان سال جاری، انتظار می رود که شاهد اکران آن در سال 2020 باشیم.

دیدگاه‌ها

بستن فرم