نیکلاس هولت به آنجلینا جولی در فیلم Those Who Wish Me Dead پیوست

بعد از تایید حضور “آنجلینا جولی” (Angelina Jolie)، بازیگر سرشناس سینمای هالیوود، در فیلم “کسانی که آرزوی مرگم را دارند” (Those Who Wish Me Dead)، بر اساس جدید ترین اخبار منتشر شده، “نیکلاس هولت” (Nicholas Hoult) به تازگی به عنوان بازیگر جدید این فیلم معرفی شده است.

این بازیگر 29 ساله ی بریتانیایی، سابقه ی نقش آفرینی در فیلم هایی مثل “سوگولی” (The Favourite)، “برابر ها” (Equals)، “تازه بودن” (Newness) و فیلم مورد انتظار “ققنوس سیاه” (Dark Phoenix) را در کارنامه ی خود دارد.

فیلم “کسانی که آرزوی مرگم را دارند”، به کارگردانی “تیلور شریدان” (Taylor Sheridan)، ساخته خواهد شد و فیلمنامه ی آن بر اساس رمانی به همین نام، نوشته ی “مایکل کوریتا” (Michael Koryta)، نویسنده ی ۳۶ ساله ی آمریکایی، نوشته شده است. داستان این فیلم درباره ی پسری ۱۴ ساله است که شاهد یک قتل بی رحمانه بوده است و برای محافظت از خودش تحت آموزش مهارت دفاعی قرار می گیرد. این مهارت ها زمانی به کارش می آیند که دو قاتل برای کشتن او دست به کار می شوند و تنها کسانی که برای دفاع از او زنده هستند زن و شوهری اند که به او آموزش می دادند و همینطور زنی که به تنهایی در برجی زندگی می کند.

تا کنون تاریخ دقیق اکران فیلم جدید “کسانی که آرزوی مرگم را دارند”، از طرف عوامل سازنده ی این فیلم اعلام نشده است.

دیدگاه‌ها

بستن فرم