ونسان کسل به جمع بازیگران فصل سوم سریال Westworld اضافه شد

بعد از پیوستن “آرون پال” (Aaron Paul) و “لنا وایت” (Lena Waithe) به فصل سوم سریال محبوب و پرطرفدار “وست ورلد” (Westworld)، شبکه ی HBO به تازگی از اضافه شدن “ونسان کسل” (Vincent Cassel)، بازیگر 52 ساله ی فرانسوی، به این سریال خبر داده است.

“ونسان کسل” سابقه ی نقش آفرینی در فیلم هایی مثل “قوی سیاه” (Black Swan)، “دیو و دلبر” (Beauty and the Beast)، “دوازده یار اوشن” (Ocean’s Twelve) و “جیسون بورن” (Jason Bourne) را در کارنامه ی خود دارد.

به گفته ی عوامل سازنده ی سریال “وست ورلد”، مراحل تولید و فیلمبرداری فصل سوم این سریال به احتمال زیاد تا پایان سال ۲۰۱۹ ادامه خواهد داشت و فصل جدید این سریال سال ۲۰۲۰ بر روی آنتن شبکه ی HBO خواهد رفت.

فصل اول سریال “وست ورلد” پاییز سال ۲۰۱۶ در ده قسمت از شبکه ی HBO منتشر شد و به واسطه ی داستان متفاوتش، خیلی زود مورد توجه تعداد زیادی از مخاطبان قرار گرفت. “جاناتان نولان” (Jonathan Nolan) و “لیزا جوی” (Lisa Joy) دو سازنده ی موفق این سریال هستند.

فصل دوم سریال “وست ورلد” نیز بهار سال ۲۰۱۸ منتشر شد و با ادامه ی طرفداری مخاطبان از آن، ساخت این سریال برای فصل سوم  نیز تمدید شد.“ایوان ریچل وود”، “تندی نیوتون”، “جفری رایت” و “اد هریس”  از جمله بازیگرانی هستند که به نقش آفرینی در این سریال پرداخته اند.

انتظار می رود که بازیگران اصلی این سریال، از جمله “ایوان ریچل وود”، “جفری رایت” و “تسا تامپسون” در فصل جدید این سریال هم حضور داشته باشند.

دیدگاه‌ها

بستن فرم