جزایر ماریتا: برای یافتن این ساحل پنهان در مکزیک باید به زیر آب بروید

بر روی کره زمین مکان‌های زیبا و دیدنی بسیاری وجود دارند که می‌توانید در لیست خود قرار دهید، اما جزایر ماریتا در مکزیک واقعاً ارزش صرف زمان و تلاش را دارند. یکی از جزیره‌های زیبای این قسمت که جزیره عشق نامیده می‌شود، یک جزیره پنهان است که در این مقاله راجع به آن اطلاعاتی کسب خواهید نمود.

اگرچه این جزیره یکی از رمانتیک‌ترین جزایر ممکن است اما پیشینه غم‌انگیزی دارد. در جنگ جهانی اول دولت مکزیک از این جزایر برای آزمایش بمب‌هایش استفاده نمود و این شکاف هم نتیجه همان آزمایشات است.

شاید متوجه شوید که اطراف این شکاف بسته است و برایتان سؤال پیش بیاید که چگونه باید به ساحل آن بروید. برای این کار باید به زیرآب رفته و شنا کنید.

در داخل شکاف آب گرم است و ماسه‌ها نرم. همچنین در اطراف ساحل صخره‌های مرجانی خواهید دید که شاید مجبورتان کنند به زیرآب بروید.

اگرچه این ساحل زیبا در طول روز بسیار زیباست، اما در شب هم نیز زیبایی خیره‌کننده‌ای دارد، تصور کنید که از داخل شکاف به ستاره‌ها خیره شوید.

آیا هنوز هم در این فکر هستید که این ساحل ارزش بازدید کردن را دارد یا خیر؟ در این ویدیو خواهید دید که این ساحل زیبا ارزش وقت گذاشتن را دارد.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم