نقش آفرینی میشل یئو در دنباله ی فیلم Avatar

دو ماه پیش بود که کمپانی فاکس قرن بیستم خبر ساخت دنباله ی فیلم علمی- تخیلی “آواتار” (Avatar) را تایید کرد و “جیمز کامرون” (James Cameron)، کارگردان این فیلم، از ساخت سه قسمت جدید به عنوان دنباله ی این فیلم خبر داد.

اکنون بعد از معرفی “ادی فالکو” (Edie Falco)، به عنوان اولین بازیگر فیلم “آواتار ۲”، “میشل یئو” (Michelle Yeoh)، بازیگر 56 ساله ی مالزیایی، هم به قسمت دوم و دنباله ی فیلم “آواتار” اضافه شده است.

“میشل یئو” در فیلم هایی مثل “آسیایی های خرپول” (Crazy Rich Asians)، “نگهبانان کهکشان بخش 2” (Guardians of the Galaxy Vol. 2) و “آفتاب” (Sunshine) حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته است.

قسمت اول فیلم “آواتار” در سال ۲۰۰۹ با بودجه ای ۲۰۰ میلیون دلاری ساخته شد و با عبور از مرز دو میلیارد دلار فروش، در لیست پر فروش ترین فیلم های تاریخ سینمای جهان قرار گرفت. همچنین این فیلم موفق به دریافت دو جایزه ی اسکار و دو جایزه ی گلدن گلوب در سال ۲۰۱۰ نیز شده است.

“سم ورتینگتون”، “زویی سالدانا”، “استفن لانگ” و “میشل رودریگز” از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم “آواتار ۱” به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلمبرداری فیلم “آواتار ۲” از بهار امسال و در کشور نیوزیلند آغاز خواهد شد و به گفته ی “جیمز کامرون”، فیلم جدید “آواتار ۲” در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۸ آذر ۱۳۹۹) اکران خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم