لنا وایت به فصل سوم سریال پر طرفدار Westworld اضافه شد

بعد از پیوستن “آرون پال” (Aaron Paul)، بازیگر سریال “برکینگ بد” (Breaking Bad)، به فصل سوم سریال “وست ورلد” (Westworld)، شبکه ی HBO به تازگی از اضافه شدن “لنا وایت” (Lena Waithe) فیلمنامه نویس و بازیگر 34 ساله ی آمریکایی، به این سریال خبر داده است.

“لنا وایت” خالق سریال های “چای” (The Chi) و “مستر آف نان” (Master of None) است و در فیلم “بازیکن شماره یک آماده” (Ready Player One) نیز به ایفای نقش پرداخته است.

به گفته ی عوامل سازنده ی سریال “وست ورلد”، مراحل تولید و فیلمبرداری فصل سوم این سریال به احتمال زیاد تا پایان سال ۲۰۱۹ ادامه خواهد داشت و فصل جدید این سریال سال ۲۰۲۰ بر روی آنتن شبکه ی HBO خواهد رفت.

فصل اول سریال “وست ورلد” پاییز سال ۲۰۱۶ در ده قسمت از شبکه ی HBO منتشر شد و به واسطه ی داستان متفاوتش، خیلی زود مورد توجه تعداد زیادی از مخاطبان قرار گرفت. “جاناتان نولان” (Jonathan Nolan) و “لیزا جوی” (Lisa Joy) دو سازنده ی موفق این سریال هستند.

فصل دوم سریال “وست ورلد” نیز بهار سال ۲۰۱۸ منتشر شد و با ادامه ی طرفداری مخاطبان از آن، ساخت این سریال برای فصل سوم  نیز تمدید شد.“ایوان ریچل وود”، “تندی نیوتون”، “جفری رایت” و “اد هریس”  از جمله بازیگرانی هستند که به نقش آفرینی در این سریال پرداخته اند.

تا کنون لیست نهایی بازیگران فصل سوم سریال “وست ورلد” اعلام نشده است اما انتظار می رود که بازیگران اصلی این سریال، از جمله “ایوان ریچل وود”، “جفری رایت” و “تسا تامپسون” در فصل جدید این سریال هم حضور داشته باشند.

دیدگاه‌ها

بستن فرم