نقش آفرینی جیک جیلنهال در سریال جدید شبکه ی HBO

بر اساس جدید ترین اخبار منتشر شده از طرف شبکه ی پر مخاطب HBO، این شبکه قصد دارد مینی سریال جدیدی به نام “موفقیت لیک” (Lake Success) را تولید کند و “جیک جیلنهال” (Jake Gyllenhaal) به عنوان اولین بازیگر این سریال معرفی شده است. گفتنی است که این اولین حضور این بازیگر 38 ساله ی آمریکایی در تلوزیون خواهد بود.

“جیلنهال” سابقه ی حضور و ایفای نقش در فیلم های “زندانیان” (Prisoners)، “دشمن” (Enemy)، “حیوانات شب زی” (Nocturnal Animals)، “ویرانی” (Demolition) و فیلم مورد انتظار “مرد عنکبوتی: دور از خانه” (Spider-Man: Far From Home) را در کارنامه ی خود دارد.

داستان مینی سریال “موفقیت لیک” بر اساس کتابی به همین نام، نوشته ی “گری اشتینگارت” (Gary Shteyngart)، نوشته شده است و راجع به زندگی مردی خودشیفته و متکبر به نام “بری کوهن”، (با بازی “جیک جیلنهال”)، است که بعد از طلاق گرفتن از همسرش راهی سفری به دور کشور آمریکا می شود تا دوست دختر زمان دانشگاه خود را پیدا کند تا شاید بتواند دوباره عشق را پیدا کند. در همین حال همسر سابق او هم در عین درگیری با بزرگ کردن پسر شان که به بیماری اوتیسم مبتلا است، وارد رابطه ی عجیبی با مرد دیگری می شود.

شبکه ی HBO تا کنون تاریخ پخش این مینی سریال جدید را اعلام نکرده است.

دیدگاه‌ها

بستن فرم