اعلام زمان شروع فیلمبرداری فیلم ابر قهرمانی Black Widow از زبان دیوید هاربر

“دیوید هاربر” (David Harbour)، بازیگر 43 ساله ی آمریکایی، که به تازگی به جمع بازیگران جدید ترین فیلم کمپانی مارول یعنی “بلک ویدو” (Black Widow) اضافه شده است، در جدید ترین مصاحبه اش زمان شروع فیلمبرداری این فیلم را ماه ژوئن 2019 (خرداد و تیر 1398) اعلام کرد. تا کنون جزئیاتی از نقش این بازیگر در فیلم “بلک ویدو” منتشر نشده است.

“لین شلتون” (Lynn Shelton)، کارگردان فیلم هایی مثل “لگیز” (Laggies)، “بیرون درون” (Outside In)، “خواهر خواهرت” (Your Sister’s Sister) و “ما باز خواهیم گشت” (We Go Way Back)، کارگردانی فیلم مورد انتظار “بلک ویدو” را بر عهده خواهد داشت.

“بلک ویدو” یا “ناتالیا رومانوا” نام یک شخصیت کمیکی از سری کمیک های شرکت مارول کامیکس است که “اسکارلت جوهانسون”  (Scarlett Johansson) نقش این شخصیت را در فیلم های “مرد آهنی ۲” (Iron Man ۲)، “انتقام جویان” (The Avengers)، “کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان” (Captain America: The Winter Soldier) و “انتقام جویان: جنگ ابدیت” (Avengers: Infinity War) بازی کرده است.

“ریچل وایس” (Rachel Weisz) و “فلورنس پاگ” (Florence Pugh) نیز از دیگر بازیگرانی هستند که برای نقش آفرینی در فیلم “بلک ویدو” معرفی شده اند.

اطلاعات بیشتری از این فیلم که به طور اختصاصی به روایت شخصیت و ماجرا های زندگی “ناتالیا رومانوا” یا “بلک ویدو” خواهد پرداخت، هنوز از طرف کمپانی مارول منتشر نشده است اما به نظر می رسد که این فیلم در سال 2020 به طور رسمی اکران خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بستن فرم