نقش آفرینی دنزل واشینگتن در فیلم جدیدی به نام Little Things

بر اساس جدید ترین اخبار منتشر شده از طرف کمپانی برادران وارنر، این کمپانی قصد دارد فیلم جدیدی به نام “چیز های کوچک” (Little Things) را تولید کند و “دنزل واشینگتن” (Denzel Washington)، کارگردان و بازیگر 64 ساله ی آمریکایی، به عنوان اولین بازیگر این فیلم جدیدی معرفی شده است.

“جان لی هنکاک” (John Lee Hancock) وظیفه ی نوشتن فیلمنامه ی فیلم جدید “چیز های کوچک” را بر عهده خواهد داشت و بنا به گفته ی کمپانی برادران وارنر، کارگردانی این فیلم نیز به “هنکاک” سپرده خواهد شد. فیلم هایی مثل “نقطه ی کور” (The Blind Side)، “نجات آقای بنکس” (Saving Mr. Banks) و “بنیان گذار” (The Founder) از جمله فیلم هایی هستند که به کارگردانی “جان لی هنکاک” ساخته شده اند.

داستان این فیلم  راجع به کلانتر شهری در ایالت کالیفرنیا به نام “دِک” (با بازی دنزل واشینگتن) است. او مردی است که زیر فشار کاری شدیدی است و برای پیدا کرد قاتلی زنجیره ای با کاراگاهی از نیروی پلیس لس آنجلس به نام “باکستر” وارد همکاری می شود. توجه زیاد “دِک” به جزئیات، به حل پرونده کمک زیادی می کند اما به خاطر تمایلش به زیر پا گذاشتن قانون با “باکستر” به مشکل بر می خورد. او در این میان، در حال دست و پنجه نرم کردن با نتیجه اعمال نا خوشایند خود در گذشته نیز هست.

تاریخ دقیق اکران فیلم “چیز های کوچک” تا کنون از طرف کمپانی برادران وارنر اعلام نشده است.

دیدگاه‌ها

بستن فرم