24 انیمه ترسناک کل تاریخ سینما که هر انیمه بازی باید ببیند

با گذشت زمان ژانر وحشت به یکی از ژانرهای محبوب طرفداران انیمه تبدیل شده است. انیمه ترسناک آدرنالین تان را افزایش داده و هیجان انگیز است. انیمه وحشت با عناصر ترس و هیجان بر شما غلبه می کنند. با این حال صادقانه بگوییم، این ژانر در دنیای انیمه تازه کار بوده و مسیر طولانی در پیش دارد. هنوز هم ژانر اکشن ژانر محبوب انیمه بازان است. در سال های اخیر انیمه های سینمایی و تلویزیونی مختلف تولید شدند. بسیاری از آن ها خون آشام ها و جادوگران را به نمایش می گذاشتند. بنابراین تهیه لیستی از انیمه های ترسناک نمی تواند دشوار باشد. انیمه های ترسناک روان شناسانه و انیمه های ترسناک عاشقانه نیز جز این انیمه ها هستند. با پروشات همراه باشید.


24. ناکجاآباد موعود – Yakusoku no Neverland – 2019

یک انیمه جدید که در ژانویه امسال اکران شد و هنوز در حال پخش است. این انیمه در مجموع 12 قسمت دارد و ژانر رازآلود آن شما را تا پایان همراه می کند. داستان درباره نوانخانه ای به نام خانه گریس فیلد است که سرپرست آن به خوبی از کودکان مراقبت کرده و آن ها را شاد می کند. تا 12 سالگی تمام آن ها به سرپرستی گرفته می شوند. بنابراین مکان جالبی به نظر می رسد. اما اینگونه نیست زیرا دو یتیم تصمیم می گیرند از آنجا خارج شده و دنیای جدید را کشف کنند. اکنون باید برای مواجه شدن با سرنوشت خود آماده شوند.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه های خاطره انگیز دهه 1990 که نباید از دست بدهید


23. خاطرات – Memories – 1995

خاطرات یک انیمه سینمایی دیگری است که می خواهیم درباره آن صحبت کنیم. این انیمه در سه قسمت 37 دقیقه ای پخش شده و گرچه در ابتدا فلش بک هستند اما رفته رفته به هم مرتبط می باشند. قسمت اول “Magnetic Rose” در یک سفینه رخ داده که دو مهندس پس از دریافت یک تماس تصمیم می گیرند یک ایستگاه فضایی متروک را منفجر کنند. در این شرایط تفکر دشوار شده و به مرز جنون می رسند. قسمت دوم به نام “Stink Bomb” درباره یک تکنسین به نام نوبو است که قرص های آزمایشگاه را مصرف کرده و تصور می کند که داروی درمان هستند اما این قرص ها سمی بوده و با گازی که از بدنش خارج می شود مردم را می کشد. قسمت سوم Cannon Fodder نام داشته و در شهری که پر از توپ جنگی است رخ می دهد. درحالی که هیچ جنگی در این شهر وجود دارد این توپ ها تنها به منظور آموزش استفاده می شوند. یک پسر می خواهد افسر جنگی شود و  دوست دارد این توپ ها را منفجر کند. او در کلاس های بمب گذاری شرکت کرده و روزی مجبور است برای محافظت از سرزمین اش از آن ها استفاده کند.


22. هیولا – Monster – 2004

یک انیمه ترسناک روانشناسانه در 74 قسمت 24 دقیقه ای که با وجود زمان کوتاه بسیار هیجان انگیز است. قهرمان این انیمه دکتر کنزو تنما یک جراح مغز معروف است که با وجود محبوبیت اش در بیمارستان و نامزدی با دختر رئیس زندگی شخصی خوبی دارد. اما باید بیماران فقیر را به بیماران ثروتمند و مقامات ترجیح دهد که به مرگ یک مهاجر فقیر منجر می شود. بنابراین دفعه  بعد که چنین مشکلی رخ می دهد تصمیم می گیرد جان یک کودک فقیر را نجات دهد. اما جایگاه اجتماعی و حرفه اش را از دست می دهد. سال ها بعد این کودک بزرگ شده، هیولا شده و جان بسیاری را می گیرد. اکنون کنزو باید اشتباهی را که با زنده نگه داشتن یک هیولا کرده، جبران نماید.

همچنین بخوانید: اگر به انیمه آکادمی قهرمان من علاقه دارید این 14 انیمه را ببینید


21. دبیرستان مردگان – Highschool of The Dead – 2010

برخی برهنگی موجود در این انیمه را دوست نداشته و به همین دلیل آن را نقد می کنند، اما این برهنگی در راستای موضوع است. اگر می خواهید یک انیمه زامبی و آخرالزمانی ببینید، این انیمه را تماشا کنید. ژاپن آشوب شده و بی نظمی سراسر کشور را گرفته است. تاکاشی کیمیرو قهرمان این انیمه است. او مجبور شد بهترین دوستش که زامبی شده بود را به قتل برساند. اما به خود قول می دهد از دوست دختر دوستش محافظت کند. آن دو به زودی به بازماندگان مدرسه ملحق شده و تصمیم می گیرند در گروه بمانند. در این مسیر با آن ها همراه باشید تا تلاش آن ها برای بقا در یک جامعه سقوط کرده را ببینید. این انیمه در 12 قسمت 24 دقیقه ای ارائه می شود.


20. برسک – Kenpuu Denki Berserk – 1997

اگر از تماشای خشونت خوشتان نمی آید این انیمه را تماشا نکنید. اما زمانی که به سراغ این لیست آمده اید احتمالا تماشای این مضامین را دوست دارید. پس شاهد یک انیمه دیدنی با طراحی شخصیت و انیمیشن زیبا هستید. داستان تا مدت ها سرگرم تان کرده و شخصیت های جالب هم آن را تکمیل می کند. گاتس قهرمان این انیمه است. یک مزدور که مدت هاست مبارزه می کند و پس از باخت در مقابل گریفیث، رهبر گروه هاکز، به آن گروه می پیوندد. او مدت ها مزدور گروه بوده و با کمک مهارت خود در قتل به جایگاه بالا می رسد. به زودی متوجه می شود جهان آنگونه که او تصور می کرد نیست و هیچ چیز همیشه ثابت نمی ماند.

همچنین بخوانید: اگر به انیمه انیمه شهر اشباح (Spirited away) علاقه دارید این 10 فیلم را از دست ندهید


19. مرد اهریمنی: کرای بیبی – Devilman: Crybaby – 2018

یک انیمه ترسناک ماورایی که در ژانویه سال گذشته از نتفلکیس پخش شد. افرادی که از خونریزی، خشونت، وحشت و رابطه جنسی خوششان می آید می توانند این انیمه را تماشا کنند. شیطان تنها با تسخیر انسان می تواند به روی زمین بیاید. اگر یک انسان اراده قوی داشته باشد می تواند شیطان را کنترل کرده و از قدرت شیطان برای خود استفاده کند، بنابراین به یک انسان اهریمنی تبدیل می شود. آکیرا فودو یک انسان خوش قلب است که از کمک به دیگران لذت می برد. بنابراین زمانی که دوستش از او می خواهد به یک مهمانی بروند که شیطان را دستگیر کنند او را همراهی می کند. اما مهمانی به هم ریخته، شیاطین انسان ها را تسخیر کرده و آن ها را به قتل می رسانند. آکیرا برای نجات دوستش به شیطان اجازه می دهد بدنش را تسخیر کند اما می تواند او را کنترل کند. بنابراین به یک مرد اهریمنی تبدیل شده و دوست خود را نجات می دهد. بنابراین اکنون یک ماجراجویی را آغاز می کند که انسان ها را از چنگال این موجودات اهریمنی نجات دهد.


18. سرزمین عجایب مرد مرده – Deadman Wonderland – 2011

یک انیمه ترسناک و پیچیده در 12 قسمت 24 دقیقه ای درباره گانتا ایگاراشی، قهرمان داستان. او زندگی معمولی دارد و قرار بود سفر او با دوستانش هم معمولی باشد. آن ها به سرزمین عجایب مرد مرده می روند. یک زندان که زندانی باید به کارهای خطرناک دست بزند. تا اینکه یک روز یک مرد سرخ پوش که گویا به دنبال گانتا است کل کلاس را به قتل میرساند. گانتا محکوم شده و در همان زندانی که از آن دیدن می کرد زندانی می شود. اکنون برای زنده ماندن باید در نبردهای خطرناک شرکت کند. اگر بخواهد قاتل واقعی را پیدا کند باید با زندگی در زندان خو بگیرد.

همچنین بخوانید: 12 انیمه خون آشامی برتر در تاریخ انیمه به انتخاب پروشات


17. پاپریکا – Paprika – 2006

از آنجاییکه رویاها بخش مهمی از زندگی افراد هستند یک آزمایشگاه می خواهد دستگاهی بسازد که با آن می توان به رویای دیگران دسترسی یافت. در این صورت می توان با بررسی رویای یک فرد به روان او پی برده و مشکلات روانی او را حل کرد. اما این دستگاه دزیده شده و برای مقاصد شومی مانند فروپاشی روانی دیگران استفاده می شود. با دیوانه شدن مردم دو محقق این دستگاه تصمیم می گیرند با کمک پلیسی که به وسیله این دستگاه تحت درمان بود، سارق را بیابند. مدت زمان این فیلم حدودا 1 ساعت و نیم است.


16. آجین – Ajin – 2016

یک انیمه اکشن و ترسناک درباره انسان های جاودانه. این انیمه در 13 قسمت 24 دقیقه ای ساخته شده است. آجین ها انسان های جاودانه ای هستند که احتمالا اولین بار در آفریقا دیده شده اند. به زودی برچسب اهریمن به آن ها داده می شود  زیرا گویا مقاصد شوم دارند. بنابراین هربار که یک آجین دیده می شود دستگیر خواهد شد. کی ناگی قهرمان این انیمه می خواهد پزشک شود. او به این موضوع اهمیتی نداده و برایش مهم نیست. اما یک روز متوجه می شود خودش آجین است و باید از دست انسان ها فرار کند.

همچنین بخوانید: اگر به انیمه نوراگامی (Noragami) علاقه دارید این 15 انیمه را از دست ندهید


15. ترا فورمارس – Terra Formars – 2014

انسان ها در هر کاری گند میزنند و این انیمه مصداق کامل همین جمله است. انسان ها برای استثمار مریخ سوسک و جلبک هایی را به آنجا می فرستند تا در شرایط دشوار زنده بمانند. اما تکامل را دست کم گرفته اند زیرا در نهایت با سوسک های غول پیکر بیگانه مانند مواجه می شوند. خوشبختانه این اتفاق در سیاره دیگری رخ داده اما اگر این را به فال نیک بگیریم باید بدانیم که در زمین طاعونی شیوع یافته که درمان آن تنها در سیاره سرخ یافت می شود. بنابراین گروهی از افراد بامهارت به انجا فرستاده می شوند تا درمان را به زمین بیاورند. آیا موفق خواهند شد؟


14. وقتی آنها میگریند – Higurashi no Nako Kuro ni – 2006

یک انیمه ترسناک جالب درباره کیچی مابارا که به تازگی زندگی در یک روستا را انتخاب کرده و از آن لذت می برد. او به زودی با ریکا فاراد، میون سونوزاکی، ساتوکو هوجو و رنا ریوگو دوست می شود. روستا در ابتدا آرام به نظر می رسد اما گویا رازی مخوف در دل آن قرار دارد. هرساله مردم روستا فستیوال خدای اویاشیرو را جشن می گیرند. کیچی متوجه می شود در طی فستیوال بسیاری ناپدید می شوند. اما هیچکس به او کمک نمی کند، حتی دوستانش. این روستا چه رازی را پنهان می کند؟

همچنین بخوانید: لیست بهترین انیمه های 2018 که حتما باید ببینید


13. ترانه پریان – Elfen Lied – 2004

این داستان نشان می دهد انسان می تواند از هرچیز هیولا بسازد. لوسی یک دختر خاص بوده و به نژاد دیکلونیوس تعلق دارد. بر روی سرش شاخ هایی وجود داشته و دست های مخصوص مخفی دارد. دولت با کشف او شکنجه اش داده و به عنوان موش آزمایشگاهی از او استفاده می کند. یک روز لوسی از آزمایشگاه فرار می کند اما شکنجه ها او رابه یک هیولا تبدیل کرده است. در همین حین یک آسیب به سرش باعث شده aخصیت دوگانه داشته باشد که یکی یک کودک و دیگری یک قاتل است.


12. مهمانی جنازه ها: ارواح عذاب دیده – Corpse Party: Tortured Souls – 2013

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که در یک بعد دیگر با ارواح خشن به دام بیفتید؟ داستان این انیمه درباره چنین موضوعی است. آکادمی کیساراگی در زمین آکادمی هونلی هاست ساخته شد. آکادمی قبلی پس از چندین قتل هولناک که در آن انجام شده بود بسته شد. پنج دوست تصمیم می گیرند طی مراسمی با دوست خود خداحافظی کنند. اما نمی دانند این مراسم در آکادمی قبلی هم برگزار شده بود. با این حال به زودی متوجه می شوند در بعدی گیر کرده اند که راه گریزی از آن وجود ندارد.

همچنین بخوانید: 12 انیمه برتر سامورایی که باید تماشا کنید


11. شکار ارواح – Ghost Hunt – 2006

داستان های شکار ارواح در این انیمه تا پایان شما را با خود همراه می کند. تانیاما مای قهرمان این انیمه است که دوست دارد داستان ارواح شنیده و آن را برای دوستانش تعریف کند. یک روز یک شکارچی ارواح به نام کازایوا به مدرسه آن ها آمده و باید یکی از ساختمان های متروک را بررسی کند. یک روز تانیاما دوربین مدرسه را کشف کرده، اشتباها آن را شکسته و به دستیار کازایوا آسیب میزند. اکنون برای جبران برای کازایوا کار کرده و درباره ارواح اطلاعات بیشتری کسب می کند.


10. توکیو غول – Tokyo Ghoul – 2014

در این انیمه دنیای انسان ها و غول ها یکی است و در کنار هم زندگی می کنند. آن ها وحشی بوده و از انسان تغذیه می کنند. کن کانکی یک دبیرستانی معمولی است که یک روز با یک دختر به کتابخانه می رود. اما دختر یک غول بوده و به او حمل می کند تا از او تغذیه کند. خوشبختانه کن زنده می ماند اما برخی از اندام های غول در بدنش زنده مانده و به یک موجود غول- انسان تبدیل شده. درنتیجه به دنیای تاریک غول ها و شکارچیان غول نزدیک می شود.

همچنین بخوانید: 12 انیمه برتر استودیو جیبلی که حتما باید ببینید


9. نمایش تاریکی – Theater of Darkness – 2013

آیا از شنیدن داستان های ترسناک خوشتان می آید؟ آیا در کنار دوستان تان به تعریف کردن داستان های ترسناک مشغول می شوید تا هیجان تان افزایش یابد؟ بنابراین این انیمه می تواند برایتان جالب باشد. این انیمه در 13 قسمت به داستان های ترسناک مختلف می پردازد. یک راوی در کنار چندین کودک جمع شده و داستان های ترسناک افسانه های شهری ژاپن را تعریف می کند.  او حتی کاغذ و قلم مخصوصی دارد که می تواند داستان ها را به تصویر بکشد.


8. هلسینگ – Hellsing – 2001

اکنون زمان انیمه اکشن جالب اما خون آشامی رسیده است. اینتگرا فیربروک وینگیتس هلسینگ رهبر سازمانی به نام هلسینگ است که با تهدیدهای ماورایی مبارزه می کنند. زمانی که خون آشام ها به روستایی به نام چدار حمله می کنند، هلسینگ به خون آشامی به نام آلوکار دستور می داد با آن ها مبارزه نماید. در این شرایط یک پلیس زخمی می شود. آلوکارد از او می خواهد میان مرگ و تبدیل شدن به یک خون آشام یکی را انتخاب نماید. او زندگی را انتخاب کرده و به هلسینگ ملحق می شود.

همچنین بخوانید: معرفی 12 انیمه ورزشی برتر تمام زمان ها


7. کیسیجو – Parasyte – 2014

یک انیمه زیبا که در اغلب لیست های ما دیده شده و در این لیست ترسناک هم جای دارد. بیگانه ها به زمین حمله کرده اند و تصمیم گرفته اند با حمله به جسم آن ها و کنترل ذهن شان زنده بمانند. شینیچو ایزومی یکی از اهداف آن ها بوده که خوشبختانه بیگانه به دستش حمله کرده و نتوانسته از گوشش به مغز او برود، زیرا در گوش هایش هدفون بود. اکنون دست راست او توسط این بیگانه کنترل شده و هردو باید در زنده ماندن به هم کمک کنند.


6. دیگری – Another – 2012

یک داستان ترسناک جالب که با مرگ یک دانش آموز محبوب به نام میازاکی در سال 1972 آغاز می شود. همکلاسی ها و معلمینش او را دوست داشته و تظاهر می کنند هنوز زنده است. اما به تدریج فضا عجیب شده و همه چیز تاریک می شود. دو دهه بعد کویچی ساکاکیبارا خود را در این مکان طلسم شده میبیند. او به دختری به نام می میازاکی که یک چشمش بسته است نزدیک می شود. به زودی دانش آموزان و خانواده هایشان می میرند. کویچی و میازاکی باید این راز را فهمیده و این طلسم را متوقف کنند.

همچنین بخوانید: 14 انیمه اکشن رمانتیک برتر همه زمان ها


5. داستان ارواح – Ghost Stories – 2000

آیا تا به حال پیش آمده به این فکر کنید که مدرسه تان تسخیر شده است؟ ساتسوکی و کیچیرو میانوشیتا این تصور را دارند که گویا حقیقت دارد. سال ها پیش دانش آموزی ارواح را از مدرسه رانده و آن ها دوباره بازگشته اند. ساتسوکی و کیچیرو هدف این ارواح هستند. اگر بخواهند از شر ارواح زنده بمانند باید خود و دوستان شان را فراری دهند.


4. شیکی – Shiki – 2010

یک انیمه ترسناک درباره خون آشام ها. زندگی عادی مردم روستای سوتوبا به هم ریخته زیرا گویا همه در حال مرگ و میرند. اما دکتر توشیو متوجه می شود این یک بیماری واگیردار نیست بلکه کار یک خون آشام به نام شیکی است. او با ناتسونو همراه می شود تا حقیقت این مرگ و میرها را کشف کرده و به بدبختی مردم روستا پایان دهد.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه ها


3. فروشگاه حیوانات خانگی وحشت – Pet Shop of Horror – 1999

داستان درباره فروشگاه حیوانات خانگی کنت دی در مکانی به نام محله چینی ها که کنت دی حیوانات خاص و نایاب را می فروشد. مردمی که در جستجوی حیوانات نایاب هستند به فروشگاه او می آیند. در ابتدا همه چیز آسان به نظر میرسد زیرا باید حیوان را خرید، قرار داد را امضا کرد و رفت. اما درصورت زیرپا گذاشتن قرارداد بدترین اتفاق ها رخ می دهد. لئون ارکات یک کارآگاه است که توانسته چندین سوژه عجیب دیگر دسترسی داشته باشد. آیا آن ها به فروشگاه ربط دارند؟


2. خون + – Blood + – 2005

سایا اوتوناشی بیمار است. او به کم خونی و فراموشی دچار بوده و توسط خانواده ای که او را به سرپرستی گرفته اند نگهداری می شود. یک روز یک موجود عجیب به او حمله می کند و مشخص می شود او یکی از چیروپترون هاست که از خون انسان تغذیه می کند. مردی به نام هاجی او را نجات داده و از او می خواهد خون خودش را بنوشد. اما سایا متوجه می شود خون خودش با منجمد کردن این موجودات آن ها را از بین می برد. سایا با دانستن این اطلاعات تصمیم می گیرد به کمک هاجی این هیولاها را نابود کند.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه هایی که در سال 2019 و 2020 منتظر اکران شان هستیم


1. آکیرا – Akira – 1988

یک انیمه کلاسیک که داستان در سال 2019 و شهر نئو-توکیو رخ می دهد. افنجاری که چندین سال قبل توسط یک روانی رخ داد به آغاز جنگ جهانی سوم منجر شد. دولت به سرعت این روانی را دستگیر و زندانی کرد. اکنون روانی دیگری فرار کرده و به کارهایی دست زده که باعث شده فردی به نام تتسو قدرت های مرگبار به دست آورد. این حادثه باعث شد دولت تتسو را دستگیر کند. اما زمانی که دوستان شاتارو زندانی هستند او ساکت نمی ماند. آیا او می تواند جان دوستش را نجات دهد.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (90)

بستن فرم

 1. 블 랙 핑 크

  فروردین 3, 1400

  ناکجا اباد موعود و توکیو غول اونقدر هم ترسناک نیستن |: ولی در کل لیست خوبی بود دیده بودم بیشترشون رو

  پاسخ

 2. اویسا خلج

  اسفند 10, 1399

  انیمه شیکی قطعا بهترینه چون همه جا ازش اسم برده شده.

  پاسخ

 3. mari

  بهمن 30, 1399

  ليست خوبي بود اما به نظرم ناكجا آباد موعود اونقدر ترسناك نبود
  خودم به شخصه بجز اين انيمه ها happy sugar life و attack on titan و blood c رو پيشنهاد ميكنم (blood c انيمه ي خيلي ترسناكيه اما من خودم خيلي بهش علاقه دارم)
  نميتونم بگم دفترچه مرگ (death note) انيمه ي ترسناكيه اما يه سري بخش هاي دلهره آوري داره اما كاملا ترنسناك نيست
  در كل خوب بود.

  پاسخ

 4. Amir

  بهمن 27, 1399

  من ۱۲ سالم ناروتو و بوروتو مقداری از اتک انتایتان و مهارت شمشیر زنی انلاین و بوروتو و وان پانچ من و دس نوت و وان پیس و انیمه چارلوت رو دیدم الان میتونم توکیو غول ببینم یا نه برام مناسب نیست

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به Amir

   اسفند 21, 1399

   نه 😂😂😐🤦🤦

   پاسخ

   • Amir در پاسخ به محمد

    فروردین 18, 1400

    ولی دیدم دیگه دیره

    پاسخ

 5. Amir

  بهمن 27, 1399

  اتک ان تایتان کو

  پاسخ

 6. Ali

  بهمن 14, 1399

  من هیچ انیمه ای بهتر از آکامه گا کیل و kaifuku jutsushiو اسرافیل پایانی ندیدم تایتان و توکیو غول هم بدنبودن اما خیلی طولانی بودن آدم حوصلش سر میره

  پاسخ

 7. کیمیا

  آبان 18, 1399

  اقا من از فیلم ترسناک متنفرم ولی اتک و توکیو غول و تیغه شیطان یا همون شیطان کش پ چند تای دیگم دیدم عاشقشون شدم. بنظرتون از بین اینا کودوم رپ ببینم؟:/

  پاسخ

  • Puoya در پاسخ به کیمیا

   دی 28, 1399

   توکیو غول از فصل سه یکم چرت میشه ولی تو فصل ۴ خوب میشه همینو ببین دیگری هم باحاله

   پاسخ

  • بهار در پاسخ به کیمیا

   اسفند 19, 1399

   بنظر من حمله به تايتان ها وووووو ديگري يه خورده ترسناك

   پاسخ

 8. amane

  آبان 14, 1399

  باورم نمیشه اتک ان تایتان رو نذاشتی😐💔
  به عنوان یه اوتاکو بهم بر خورد😐

  پاسخ

  • Kano yuki در پاسخ به amane

   آبان 20, 1399

   واااااای گفتیااااااا
   ولی خب از یه نظر هم انیمه اتک که ترسناک نبود!!🙂

   پاسخ

  • مهدی در پاسخ به amane

   آذر 16, 1399

   کجاش ترسناکه (اوتاکو خان)

   پاسخ

 9. akane

  آبان 14, 1399

  کاملا درمورد انیمه توکیوغگول اشتباه توضیح دادی

  پاسخ

 10. Rohi

  آبان 12, 1399

  من توکیو غولو دیدم ولی اونقدری که ازش تعریف میشد و توقع داشتم جذبم نکرد ؛ انیمه های ازون بهتر زیادن:/ اتک ان تایتان معرکه اس شاهکاره واقعا ؛ تیغه شیطانم همینطور و اسرافیل پایانی / این انیمه ها جوری بودن ک از شدت هیجان سر از پا نمیشناختم 😂 توکیو غول اونقدری ک ازش تعریف میشه نیس …

  پاسخ

  • Yeganeh در پاسخ به Rohi

   آبان 24, 1399

   موافقم👍

   پاسخ

  • مهدی در پاسخ به Rohi

   آبان 26, 1399

   چرند نگو از نظر من بهترین امینه های تاریخ که فوق العاده ترین عالی ترین در تمام تاریخ هستند یکیش نبرد با تایتانه و دیگری توکیو غول که با هم در یک رده هستند.

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به مهدی

    آبان 26, 1399

    عزیزم تحمل نظر مخالف نداری نیا تو سایت

    پاسخ

   • Fn در پاسخ به مهدی

    آبان 26, 1399

    فصل 3 توکیو غول فاجعه بود فصل 4 شم ابر فاجعه قسمت اخر فصل4 غولها و ادما تو پارک کنارهم نشستن فقط قلیانشون کمه خیلی بد بودش

    پاسخ

   • Miki در پاسخ به مهدی

    دی 23, 1399

    داداش چون تو اینارو دوس داری دلیل نمیشه بهترین های دنیا باشن 😐

    پاسخ

  • dana در پاسخ به Rohi

   آذر 22, 1399

   شاید نظر تو اینجوری باشه چون نظر همه باهم فرق داره مثلا من اگه ازم بپرسن بنظرم توکیو غول دو برابر اتک و تیغه شیطان قشنگ تره و به نظرم بهترینه

   پاسخ

   • Naomi در پاسخ به dana

    دی 5, 1399

    دقیقا موافقم

    پاسخ

   • هلن در پاسخ به dana

    بهمن 8, 1399

    قوربون دهنت !×_×

    پاسخ

 11. ZHIAR

  آبان 9, 1399

  میگم انیمه مدرسه مرگ کلا 12 قسمت بود قسمت دیگه ای نیس
  ؟

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به ZHIAR

   آبان 9, 1399

   خیر اون زمان نساختن،نویسنده هم مرد داستان نصفه موند به نظرم بی خیالش شو 😅

   پاسخ

 12. مهدی

  مهر 22, 1399

  سلام
  من خیلی انیمه باز نیستم ولی جدیدا یاد یه انیمه افتادم بچه بودم دیدم
  حدود 13 سال پیش
  شخصیت اول یه سامورایی بود که فک کنم کل انیمه کلاهش سرش بود
  یه مرد هم نبود مثلا یه پسر 16 تا 20 ساله بنظر میومد
  چیزایی هم که یادمه جنگ با شمشیر و خونریزی و اینا…
  جو خیلی سنگینی هم داشت مثلا چیزی که یادمه کلا تاریک یا خاکستری بود تصویر ( و قرمز هم واسه خون) بعد شخصیت ها هم خیلی ژستای اغراق آمیز به خودشون نمیگرفتن ینی اصلا یه ذره مسخره هم نبود
  داستانشم یادمه در عین خشونت احساسی هم بود با همون آهنگای سامورایی طوری و آخرش هم غمگین تموم میشد
  خلاصه بچه بودم دیدمش یه هفته کما بودم 🙂
  حالا هرچی میگردم پیداش نمیکنم اصلا انگار وجود نداشته
  کسی اگه میدونه اسمشو؟ خیلی خیلی لنگشم
  shigurui و sword of the stranger هم نیست ولی جوسازیش شبیهه

  پاسخ

  • عارف در پاسخ به مهدی

   آبان 24, 1399

   سلام کلاه حصیریا میگی اگه اونه که ۱۰۰۰ قسمتا هس و اسمش هم one pease

   پاسخ

 13. Vida

  مرداد 31, 1399

  سپاه شیطان کش با توکیو غول ب نظرم قشنگ بود

  پاسخ

 14. فریناز

  تیر 26, 1399

  یه سوال دارم شما انیمه نگاه میکنید یع فیلم تو پست اپارتم گذاشتم یه دختر هست با موهای هعی میچرخه خون پخش میکنه میخوام بدونم اسم انیمه چی

  پاسخ

  • مهدی در پاسخ به فریناز

   مرداد 28, 1399

   میشه بگی منظورتون از آپارت چیه

   پاسخ

   • علیرضا در پاسخ به مهدی

    آبان 8, 1399

    منظورش کانالش توی آپاراته،

    پاسخ

 15. رضا

  خرداد 19, 1399

  هیچ کدوم از اینا به زیبایی توکیو غول نیست واقعا شاهکاره مخصوصا عاشق داستان جذاب شدم من شخصیت کارآگاه امون خوشم می اومد که متاسفانه در فصل۳و۴حضور نداشت

  پاسخ

  • sajoud در پاسخ به رضا

   مرداد 26, 1399

   چرا داداش فک کنم اخرای انیمه بود که یه نیمه غول شده بود

   پاسخ

 16. هری پاتر

  اردیبهشت 27, 1399

  هیچ کدومشون نمیتونن با توکیوغول برابری کنن
  تنها انیمه به سبک ترسناک فانتزی احساسی عاطفی تاثییر گذاره نبینی عمرت حدر رفته

  پاسخ

  • تران در پاسخ به هری پاتر

   مرداد 19, 1399

   .اقعا با نظرت موافقم بعد از اون دیگه نتونستم انیمه ای پیدا کنم که به خوبی اون باشه .انیمه ی خوب میشناسی بهم معرفی کنی

   پاسخ

   • مهدی در پاسخ به تران

    مرداد 28, 1399

    من اگه بخوای معرفی میکنم
    باب اسفنجی
    خوانواده ویلوبی
    خوانواده آدامز
    چروکی در زمان
    ………………..

    پاسخ

    • مهناز در پاسخ به مهدی

     شهریور 10, 1399

     اینارو که تو گفتی اصلا انیمه نیستن

     پاسخ

    • 🤑 در پاسخ به مهدی

     اسفند 26, 1399

     اول بفهمید انیمه چی هست بعد نظر بدید این واقعا تحملش برای ما اوتاکو ها سخته که یه نفر نمیدونه انیمه چی هست و بعد میاد نظر منفی میده….

     پاسخ

    • めぃか در پاسخ به مهدی

     اسفند 26, 1399

     دوستان عزیز انیمه ی نا کجا آباد موعود به هیچ وجه ترسناک نیست من رو ببخشید ولی من حتی در آینده اون رو عاشقانه میبینم😂 حتی با این سرعتی که انیمه داره پیش میره ۲ قسمت دیگه عروسی اما و نورمن میشه😂😂😅 کل مانگا رو کات زدن
     من خودم ژانر وحشت نیستم ولی خب ممنون از لیست خوبتون و کمکتون به ترویج انیمه ، اتاکو ، و مانگا😍😍

     پاسخ

   • امیر محمد در پاسخ به تران

    بهمن 23, 1399

    سلام انیمه Darling.in.the.FranXX
    tora.dora
    Mirai Nikk
    Sword.Art.Online
    Aoharu.x.Kikanjuul
    My.Hero.Academi

    پاسخ

   • امیر محمد در پاسخ به تران

    بهمن 23, 1399

    سلام انیمه Another
    Charlotte
    Darling.in.the.FranXX
    tora.dora
    Aoharu.x.Kikanjuul

    پاسخ

  • MHR در پاسخ به هری پاتر

   آذر 6, 1399

   درسته نصف عمرت هدر رفته اگه مانگاشو نخونی ! انیمه اش نصفه مانگا هم نیست . پیشنهاد میکنم مانگا رو بخونین بجای انیمه تا نهایت لذت رو ببرید

   پاسخ

 17. امیرعلی

  فروردین 13, 1399

  به نظرم انیمه نبرد با تایتان ها انیمه جالبیه اگه نمی ترسی نگاه کن ولی خدایی یکم گنگ هست و اولش که ببینی از اینکه نمیدونی چیه میترسی و توکیو غول شاهکاره و بقیش رو ندیدم همینا به نظرم خوبن👍

  پاسخ

  • نیوشا در پاسخ به امیرعلی

   مرداد 20, 1399

   انیمه ی ناکجاآباد موعود و قلب های پاندورا و خادم سیاه و دیگران اینا هم حاصل یه عمر اوتاکو بودن منه😁 یعنی محشرن

   پاسخ

   • Maidas در پاسخ به نیوشا

    شهریور 11, 1399

    خادم سیاه رو هنوز میسازن مگه؟

    پاسخ

  • Mammad در پاسخ به امیرعلی

   مهر 30, 1399

   راستی فصل ۴ ارن نقش منفی میشه و غول ها رو میفرسته تا دوستاشو بکشن

   پاسخ

  • علیرضا در پاسخ به امیرعلی

   آبان 8, 1399

   حمله به تایتان کجاش ترسناکه؟

   پاسخ

 18. وحشت

  فروردین 10, 1399

  سلام این انیمه ها ترسناک نیستن. ولی خون خونریزی زیاد من از چهار آمینه خوشم اومده نبرد با تا بتان ها مرد تک مشتی توکیو غول ودببر ستان مردگا ن لطفا قسمت هاشونو زیاد کنید این کابارنر ی از دژ آهنین هم دوس داشتم ولی نا تموم موند مثل دبیرستان مرگان که قسمت هاش فقط 12 بود

  پاسخ

 19. kiana

  اسفند 27, 1398

  این انیمه ها ترسناک نیست ولی جوشون سنگینه

  پاسخ

  • بنده خدا در پاسخ به kiana

   اردیبهشت 31, 1399

   به نظرمن انیمه هیولا با دفترچه مرگ خیلی قشنگ بود البته انیمه هیولا بااینکه خیلی قشنگ بود ولی برای هرسنی هم مناسب نیست

   پاسخ

   • Niloo در پاسخ به بنده خدا

    خرداد 12, 1399

    اره دفترچه ی مرگ قشنگه ولی به نظرم ترسناک نیست

    پاسخ

    • مهدی در پاسخ به Niloo

     مرداد 28, 1399

     آره ولی ی یجورایی

     پاسخ

 20. swat

  اسفند 26, 1398

  انیمه ی ousama game هم خیلی خوبه . yami shibai هم خیلی عالیه اگر به ترسناک باشه من میگم این دو تا خیلی خوبن

  پاسخ

  • مهدی در پاسخ به swat

   مرداد 28, 1399

   میشه فارسی بنویسید ماهم بفهمیم حداقل من بفهمم

   پاسخ

 21. hani

  اسفند 18, 1398

  چیزی نمی تونم بگم چون خیلیاشونو ندیدم ولی اونایی که دیدم ترسناک نیستنو بیشتر خون و خونریزی توشون زیاده مثل توکیو غول و انگل و شهربازی جنازه ها
  ناکجاآباد موعود هم اگر مانگاشو خونده باشید بیشتر ژانر جنگی و شونن داره تا ترسناک

  پاسخ

  • وحشت در پاسخ به hani

   فروردین 9, 1399

   توکیو غول ترسناک نیست ولی خوبه اکشن از خون خوشتان نمی نبینید حتما این حرف را نادیده نگیرید

   پاسخ

 22. Negin

  اسفند 18, 1398

  Promised Neverland محشره غیر قابل پیشپینی و یکم هم ترسناکه و دلهره اوره. دیالوگا اهنگا صداگذاریا تصویر سازی فیلمنامه همه درجه یکه اینو ببینین حتما.بدون پیش زمینه و خوندن خلاصه هم ببینین.اگه کسی مثل این سریال سراغ داشت معرفی کنه لطفا.(توکیوغول خیلی مزخرف تموم شد با اینکه تا اخر فصل سه همه چی عالی بود و اینکه فصل چهار جا داشت بهتر از اینی که ساختن باشه.البته این نظر شخصی من هس)

  پاسخ

 23. سعید

  اسفند 8, 1398

  توکیو که ترسناک نیست و نه ارواح عذاب دیده

  پاسخ

  • Victor در پاسخ به سعید

   آذر 23, 1399

   آره توکیو غول ترسناک نبود

   پاسخ

 24. Matin

  دی 2, 1398

  شیطان کش هم میتونست تو این لیست باشه ؟

  پاسخ

  • مهدی در پاسخ به Matin

   مرداد 28, 1399

   چی هست اصن

   پاسخ

 25. هرکی

  آبان 24, 1398

  کجاش برهنگی توی دبیرستان مرگ تو راستای موضوع هستش من نگاه کردم واقعا فقط جوون ها رو منحرف می کنن ۸۰ درصد کل انیمیشن فقط تو حاشیه اس جوونا رو منحرف نکنید لطفا منحرفا.

  پاسخ

  • Aygol در پاسخ به هرکی

   آذر 21, 1398

   ب نظرم اونجور ک باید میشد از توکیو غول نگفتید!!جزو برترین و بالا رتبه ترین هاست!

   پاسخ

   • رانیسا در پاسخ به Aygol

    اسفند 7, 1398

    بله درسته، باید خیلی بهتر و کاملتر درمورد این انیمه ی شاهکار توضیح داده شود.

    پاسخ

  • el unico در پاسخ به هرکی

   آذر 25, 1398

   این چیزیه که خیلیا بهش علاقه دارن.و منحرف شمایید که متوجه این حاشیه ها میشید.خوبه خودتونم میگید.حاشیه ها.و این یک ژانر توی انیمه اس.شما وظیفه حفاظت از جوونا رو ندارید لطفا فقط دیدگاه خودتون رو بنویسید.

   پاسخ

  • kiana در پاسخ به هرکی

   اسفند 27, 1398

   اولا انیمه نه انیمیشن 😐دوما کجاش منحرفانس اتفاقا خیلی هم موضوع جذابی داره سوما انیمه برای بچه ها نیست شما برو کارتون ببین اگه منحرف میشی

   پاسخ

   • navid86 در پاسخ به kiana

    مرداد 6, 1399

    دمت گرم 👍👍👍👍👍👍

    پاسخ

   • navid86 در پاسخ به kiana

    مرداد 6, 1399

    توکیو غول بهترین انیمه ی این لیسته ولی سه قسمت اخر فصل اول…… واقعا روی روانم تاثیر گذاشت

    پاسخ

    • مهدی در پاسخ به navid86

     مرداد 28, 1399

     داستان این فیلم توکیو غول چیه

     پاسخ

     • ساتلا در پاسخ به مهدی

      شهریور 19, 1399

      من خیلی وقت پیش دیدمش الان یادم نیس زیاد ولی راجب غولای آدم خواره پ تا جایی که یادمه ترسناک نیس و فقط خون زیاد داره همین 😊

      پاسخ

     • مهدی در پاسخ به مهدی

      آذر 16, 1399

      واقا ندیدی

      پاسخ

   • مهدی در پاسخ به kiana

    مرداد 28, 1399

    لایک داری

    پاسخ

 26. علیرضا

  آبان 14, 1398

  شما سایت مجاز هستین یا نه ؟

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به علیرضا

   آبان 14, 1398

   سلام،
   منظورتون از مجاز چیه؟

   پاسخ

   • مهدی در پاسخ به عباس

    مرداد 28, 1399

    دقیقا خیلی خوب بود دفترچه مرگ و توکیو غول و دبیرستان مردگان

    پاسخ

   • علیرضا در پاسخ به عباس

    فروردین 14, 1400

    یعنی همه چی میشه نوشت یا نه فقط میشه مربوط به فیلم نوشت ؟؟

    پاسخ

 27. AmirHB

  مهر 21, 1398

  اخه تایتان ها کجاش ترسناکه؟ بیشتر حماسیه….تایتاناشم بیشترشون چندشن نه ترسناک…حرفایی میزننا

  پاسخ

  • Niloo در پاسخ به AmirHB

   خرداد 12, 1399

   منظور از ترسناک اینه که اون تایتان همون چندشه بعضی ها از همون چندشی میترسن

   پاسخ

  • مهدی در پاسخ به AmirHB

   مرداد 28, 1399

   آره دقیقا کجاش ترسناکه
   لطفا سوسول بازی در نیارید

   پاسخ

 28. حبیب

  مهر 2, 1398

  حمله تایتانها ترسناکترین انیمه میباشد . خنده داره تو این لیست نیست .

  پاسخ

  • مهدی در پاسخ به حبیب

   مهر 9, 1398

   کی گفته ترسناک ترین انیمه بیبی کرایه احه تایتان کجاش ترسناکه؟؟؟

   پاسخ

  • مهدی در پاسخ به حبیب

   مرداد 28, 1399

   هم خوبه ترسناک هس هم خوبه خنده دار نیس چون خنده دار فک کنم به این سایت نمیخوره
   چون … نمی‌دونم چرا😄

   پاسخ

 29. فاطمه

  مرداد 9, 1398

  پس حمله به تایتان کووووو؟

  پاسخ

  • pe در پاسخ به فاطمه

   مرداد 27, 1398

   🙄😐😧😳از اون حرفا بوداا

   پاسخ

   • مهدی در پاسخ به pe

    مرداد 28, 1399

    آره😄😄😄😄

    پاسخ

   • مهدی در پاسخ به pe

    مرداد 28, 1399

    کی شیکی رو دیده؟؟؟اگه دیده بگه قشنگه یانه منم ببینم

    پاسخ

    • ساتلا در پاسخ به مهدی

     شهریور 19, 1399

     من دیدم قشنگه ببین شاید قسمت‌های اول رو ببینی دلت بترکه ولی بعد چند قسمت عادی میشه من به شخص دیگری رو تا شیکی ترجیح میدم ولی ،،،، خوب بود اما توکیو غول اصلا ترسناک نیس ، تایتانم ترسناک نیس چرا الکی میگین آخه ۰_۰

     پاسخ

    • yald در پاسخ به مهدی

     مهر 17, 1399

     ببینش عالیه

     پاسخ