معرفی 15 فیلم جذاب و دیدنی شبیه “عشقم برای همیشه” (Forever My Girl)

داستان موسیقی دانی که پس از مدت طولانی به خانه بازگشته و رابطه اش با دیگران را احیا می کند. لیام و جوزی از دبیرستان باهم رابطه داشتند و می خواستند ازدواج کنند اما در آخرین لحظه لیام تصمیمش را تغییر داده و جوزی را در محراب ترک می کند. سپس پس از هشت سال به زادگاهش بازمی گردد و همه چیز را متفاوت می بیند. اکنون یک ستاره دنیای موسیقی است و به همه چیز دست یافته است. به جز اینکه روابط عاشقانه خوبی نداشته و این حقیقت زندگی او را تغییر می دهد.

این داستان عاشقانه در کنار موسیقی افرادی را نشان می دهد که به ارزش عشق پی می برند. موسیقی متن زیبا و داستان عاشقانه این اثر را لذت بخش می کند. اگر به داستان های عاشقانه علاقه دارید در اینجا 15 فیلم مشابه را به شما معرفی می کنیم. با پروشات همراه باشید.


15. 1 مایل تا تو –  Mile to You – 2017

کوین یک پسر نوجوان است که عاشق دوست دخترش است و پس از مرگ او افسرده شده است. سپس متوجه می شود افزایش آدرنالین در زمان دویدن خاطرات او را زنده می کند. این استعداد او شناخته شده و توسط یک مربی به مسابقات دعوت می شود. محبوبیت او توجه یک دختر را جلب کرده و به شرایط او کنجکاو می شود.

 همچنین بخوانید: اگر فیلم من افسانه ام (I Am Legend) را دوست دارید این 15 فیلم را تماشا کنید


14. عروسی روستایی – A Country Wedding – 2015

بردلی ساتونز یک خواننده موفق است که می خواهد با یک بازیگر معروف ازدواج کند. دو هفته پیش از عروسی باید به زادگاهش بازگردد تا درباره خانه خانوادگی شان تصمیمی بگیرد. اما در آنجا دوست دختر دوران دبیرستان اش، سارا را میبیند. با یادآوری خاطراتش با او متوجه می شود لذت واقعی زندگی اش بودن با سارا است.


13. انتخاب – The Choice – 2016

زمانی که گبی به همسایگی تراویس می رود، عاشق او می شود. با گذشت زمان یکدیگر را شناخته و عاشق هم می شوند. اما داستان پیچیده تر است زیرا تراویس پیش از آشنایی با گبی دوست دختر داشت و دوست پسر گبی هم برای مدتی از شهر خارج بود. با بازگشت او رابطه گبی و تراویس تغییر می کند.

 همچنین بخوانید: اگر فیلم اکنون مرا میبینی را دوست دارید این 12 فیلم را تماشا کنید


12. موسیقی کانتری – Country Strong – 2010

کلی یک خواننده موفق بوده، در حال ترک الکل است و با جیمز ازدواج کرده است. در زمان ترک با بیو آشنا شده و عاشق او می شود. کلی با بیو است اما نمی تواند از جیمز جدا شود. با آغاز تور کلی داستان برای آن سه تن پیچیده می شود.


11. پناهگاه امن – Safe Haven – 2013

کیتی که از گذشته خود فراری است در یک شهر کوچک در کارولینای شمالی پناه می گیرد. در آنجا با الکس بیوه که پدر دو پسر است آشنا می شود. او به زودی عاشق الکس شده و با دو پسر او به خوبی ارتباط برقرار می کند. اما به زودی گذشته اش هجوم آورده و اکنون باید بین رفتن و ماندن یکی را انتخاب کند.

 همچنین بخوانید: اگر فیلم سریع و خشن را دوست دارید این 14 فیلم را تماشا کنید


10. طولانی ترین سواری – The Longest Ride – 2015

لوک کولینز پس از یک سانحه تصمیم می گیرد از دنیای حرفه ای گاو سواری فاصله بگیرد. یک سال بعد به این حرفه بازگشته و با سوفیا دانکو آشنا می شود. آن دو عاشق هم می شوند اما مشکلاتی ایجاد می شود، از جمله اینکه سوفیا از سانحه لوک باخبر شده و از او خواهش می کند این حرفه را ترک نماید اما لوک نمی پذیرد. این تصمیم لوک بر سرنوشت تان نقش دارد.


9. الیزابت تاون – Elizabethtown – 2005

زندگی درو بیلور به هم ریخته. در شرکت مشکل مالی بزرگی ایجاد کرده و اخراج شده. دوست دخترش ترکش کرده و او که دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد تصمیم به خودکشی می گیرد. اما مادرش سر رسیده و مرگ پدر را به او اطلاع می دهد. اکنون وظیفه خاکسپاری پدر برعهده اوست و باید به الیزابت تاون بازگردد. و آنجاست که با کلر آشنا می شود.

 همچنین بخوانید: اگر فیلم دفترچه خاطرات (The Notebook) را دوست دارید این فیلم ها را تماشا کنید


8. دختر معدنچی زغال‌ سنگ – Coal Miner’s Daughter – 1980

فیلمی براساس زندگی لورتا وب، خواننده معروف کانتری که از دوران کودکی تا ورود به عرصه موسیقی را دنبال می کند. لورتا به عنوان یکی از هشت فرزند یک معدنچی در 15 سالگی ازدواج می کند و تا 19 سالگی مادر 4 فرزند است. با نقل مکان خانواده اش به واشنگتن این شانس را پیدا می کند که در یک مکان عمومی بخواند. به زودی توسط یک شرکت ضبط را جلب کرده و با کمک همسرش به دنیای موسیقی وارد می شود و زندگی اش تغییر می کند.


7. جان عزیز – Dear John – 2010

جان و ساوانا در تابستان یکدیگر را دیده و عاشق هم می شوند. زمانی که جان باید به ارتش بپیوندد تصمیم می گیرند از طریق نامه ارتباط شان را ادامه دهند. پس از دو سال رابطه از راه دور ساوانا به جان می گوید که با مردی دیگری در شرف ازدواج است. این موضوع همه چیز را برای جان تغییر می دهد اما با بازگشت با حقایق دیگری رو به روی می شود.

 همچنین بخوانید: اگر فیلم من پیش از تو (Me Before You) را دوست دارید این 12 فیلم را تماشا کنید


6. سربه راه باش – Walk the Line – 2005

داستانی درباره یک خواننده معروف دیگر کانتری یعنی جانی کش، که از دوران کودکی او آغاز شده و مرگ برادر و تاثیر آن بر زندگی جان را نشان می دهد. سپس شاهد ازدواج او با ویوین لیبرتو، خوانندگی، رابطه اش با جون کارتر، سلبریتی دیگر آن زمان، هستیم. این فیلم موانع زندگی حرفه ای و البته عاشقانه اش را نشان می دهد.


5. پیاده روی به یادماندنی – A Walk to Remember – 2002

لندن کارتر یک پسر یاغی و دردسرساز است و به دلیل یکی از کارهای بدش در مدرسه، به عنوان تنبیه باید در کارهای فوق برنامه و نمایش مدرسه شرکت کند. سپس با این موضوع موافق کرده و در آنجا با یک دختر خجالتی و تنها به نام جیمی سالیوان آشنا می شود. آن ها طی این همکاری عاشق هم می شوند اما این عشق از آغاز نفرین شده است.

 همچنین بخوانید: اگر فیلم پیاده روی به یادماندنی (A Walk To Remember) را دوست دارید این 12 فیلم را تماشا کنید


4. خانه شیرینم آلاباما – Sweet Home Alabama – 2002

ملانی و جیک از کودکی عاشق هم بودند و باهم ازدواج کردند. اما انتظارات ملانی از زندگی تغییر می کند و می خواهد ازدواج، شهر و زندگی قدیمی اش را رها کند. سال ها بعد با پسر یک شهردار بزرگ که آینده سیاسی بزرگی در پیش دارد ازدواج می کند. اما برای ازدواج با او باید به شهرش آلاباما بازگشته و از جیک رسما طلاق بگیرد.


3. ستاره فروزان – Bright Star – 2009

سال 1818 است و جان کیتس شاعر سعی می کند به زندگی خود سروسامان دهد. انزوا و البته استعداد شاعرانگی او توجه فنی براون را جلب کرده و عاشق هم می شوند. اما کیتس با این شرایط نمی تواند به سراغ فنی برود. اما فنی به راحتی او را رها نمی کند.

 همچنین بخوانید: اگر فیلم خماری (The Hangover) را دوست دارید این فیلم ها را تماشا کنید


2. پی نوشت. دوست دارم – P.S. I Love You – 2007

اگر یک فیلم باشد که برای تبدیل شدن به یک عاشقانه واقعی پتانسیل خوبی داشته باشد آن “پی نوشت. دوست دارم” است. فیلمی براساس کتابی به همین نام از سیسیلیا ارن درباره هالی که پس از مرگ همسرش افسرده شده، بنابراین از همه جدا شده و خود را در خانه اش زندانی می کند. اما در تولد سی سالگی از همسرش نامه ای دریافت کرده و متوجه می شود هنوز زندگی اش به آخر نرسیده است.


1. یک بار – Once – 2006

موسیقی خوب، داستان عاشقانه زیبا، فضای رمانتیک و همه و همه در فیمی درباره دو موسیقی دان در دوبلین. آن دو با وجود ملیت های جداگانه عاشق هم شده و از طریق موسیقی به هم عشق می ورزند. با آهنگ هایی که به هم می نویسند ابراز علاقه می کنند. اما گویی داستان عاشقانه شان رو به پایان است.

همچنین بخوانید: اگر به فیلم بخت پریشان (The Fault In Our Stars) علاقه دارید این 10 فیلم را تماشا کنید


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم