گزارش باکس آفیس آخر هفته: فیلم The Lego Movie 2 در دومین روز اکرانش صدر نشین باکس آفیس شد

انیمیشن “فیلم لگو 2: بخش دوم” (The Lego Movie 2: The Second Part) که از تاریخ 8 فوریه 2019 (19 بهمن 1397) اکرانش را به طور رسمی در سینما های ایالت متحد آمریکا آغاز کرده است، بعد از گذشت دو روز موفق شد به فروشی 8 میلیون دلاری دست پیدا کند و به این ترتیب، رتبه ی نخست جدول فروش هفتگی را از آن خود کند.

این فیلم به کارگردانی “مایک میچل” (Mike Mitchell) و با بودجه ای 99 میلیون دلاری ساخته شده است و به عنوان دنباله ی انیمیشن “فیلم لگو” (The Lego Movie)، محصول سال 2014، در نظر گرفته شده است. قسمت اول این فیلم به کارگردانی “فیل لورد” (Phil Lord ) و کریستوفر میلر” (Christopher Miller) ساخته شد که در مجموع موفق شد 469 میلیون دلار فروش در گیشه داشته باشد.

“کریس پرت”، “الیزابت بنکس”، “چنینگ تیتوم” و “جیسون موموآ” از جمله صداپیشگان قسمت دوم انیمیشن “فیلم لگو 2: بخش دوم” هستند.

در ادامه ی جدول فروش هفتگی، فیلم “چیزی که مرد ها می خواهند” (What Men Want) به کارگردانی “آدام شنکمن” (Adam Shankman) با شش میلیون دلار فروش، در رتبه ی دوم و فیلم “جستجو در سرما” (Cold Pursuit) به کارگردانی “هانس پیتر مولند” (Hans Petter Moland) با سه میلیون دلار فروش، در رتبه ی سوم جدول باکس آفیس آخر هفته ی آمریکا قرار دارند.

دیدگاه‌ها

بستن فرم