لیست زننده ترین و زجرآورترین فیلم های تاریخ سینما به همراه خلاصه داستان

سوال این است: یک فیلم زننده چه فیلمی است؟ فیلمی که تا مغز استخوان مان را بلرزاند. فیلمی که دردناک، آزاردهنده و زننده است و حس نفرت، آزار و ترس را در ذهن مان باقی می گذارد. صحنه های شکنجه، آزار و تجاوز جنسی معمولا صحنه های زننده تلقی می شوند. اشخاصی چون لارس فون تریر، گاسپر نوئه، تام سیکس و مایکل هانکه از افرادی هستند که به ساخت چنین فیلم هایی شهرت دارند.

فیلم معمولا برای سرگرمی ساخته می شود. اما اگر یک فیلمساز بخواهند شما را شوکه کند نه سرگرم، آن وقت چه؟ به نظرمان یک فیلم باید از سرگرمی فراتر رفته و بر ذهن و روح تماشاگر تاثیر بگذارد. اگر فیلمی به چنین هدفی رسید یک فیلم موفق است. برخی از فیلمسازان روش متفاوتی را در پیش گرفته و با ساخت یک فیلم زننده به چنین تاثیری دست می یابند. گرچه گاهی اوقات این امر تاثیرگذار است، اما در اغلب موارد چنین نیست.

در اینجا نمی خواهیم این موضوع را قضاوت کنیم. تنها می خواهیم لیستی از برترین فیلم های زننده را به شما معرفی کنیم. این فیلم های روان شناسانه و آزاردهنده خواب شبانه تان را می گیرند. زیرا نه تنها آزاردهنده، زننده، شوکه کننده و ترسناک هستند بلکه تمام حواس منفی را ایجاد می کنند. فیلم های ترسناک هم در این لیست قرار دارند. با پروشات همراه باشید.

توجه: فیلم های این لیست و مخصوصا آیتم های 1 تا 10 همانطور که از عنوان مقاله مشخص است بسیار زننده و آزار دهنده هستند. این فیلم ها را با مسئولیت خودتان نگاه کنید!


25. دندان ها – Teeth – 2007

یک داستان عجیب و آزاردهنده درباره یک دختر نوجوان به نام داون که مشکل نادر و البته تخیلی به نام “دندان واژینال” دارد. او که در ابتدا نمی داند این مشکل آلت تناسلی مردی که با او رابطه دارد را آسیب می زند، بعدها با آگاهی از آن حس قدرت می کند. روابط بعدی او خونین بوده و زمانی که به پزشک مراجعه می کند و او هم قصد سواستفاده دارد، این دندان ها انگشتان پزشک را زخمی می کنند. بنابراین این بیماری به نفع او عمل می کند. یک داستان عجیب و زننده که البته فمینیستی است به نمایش درمی آید و شبیه داستان فیلم “به گورت تف می‌کنم” (I Spit on Your Grave) می باشد.

همچنین بخوانید: لیست 70 تایی بهترین فیلم های ۲۰۱۹ به همراه تریلر


24. مسافرخانه – Hostel – 2005

یکی از آزاردهنده ترین، زننده ترین و سادیسمی ترین فیلم ها، درباره سه مسافر آمریکایی به نام پاکستون، جاش و اولی، که به اروپا سفر می کنند و به رابطه جنسی، ماری جوآنا و تفریح علاقه دارند. در طی سفر در آمستردام با مردی مواجه می شوند که درباره یک مسافرخانه در اسلوواکی صحبت می کند که زنان زیبا و خوشگذرانی های بیشمار را در اختیارشان قرار می دهد. با ورود به براتیسلاوا، اسلوواکی متوجه می شوند به قاچاقچی های انسان فروخته شدند که مردم ملیت های مختلف را برای شکنجه به این مسافرخانه می آورند. گرچه داستان منطقی نیست اما اگر از صحنه های سلاخی انسان و شکنجه لذت می برید این فیلم را تماشا کنید.


23. مادر – Mother – 2017

فیلمی از دارن آرنوفسکی خالق آثاری چون “مرثیه ای بر یک رویا” (Requiem for a Dream)، “چشمه” (The Fountain) و “قوی سیاه” (Black Swan)، با حضور جنیفر لارنس. داستان به سادگی شروع شده و پس از چند صحنه به یک داستان شوک آور تبدیل می شود. یک زوج به یک خانه قدیمی نقل مکان می کنند و درحالی که مرد شاعر است و امیدوار است روزی موفق شود، زن با پدیده های عجیب مواجه خواهد شد. با ورود غریبه ها به خانه  توسط همسرش زن به بارداری خود پی می برد و با استقبال مردم از همسرش به عنوان یک شاعر و ورود بیشتر آن ها به خانه، زن شکنجه دیده و عذاب می کشد. بیننده هم با زن همدردی می کند. بنابراین مادر یک فیلم عجیب، شوکه کننده و آزاردهنده است که به راحتی فراموش نخواهید کرد. بهتر است همین حالا آن را تماشا کنید.

همچنین بخوانید: 50 فیلم برتر سال 2017 براساس انتخاب 200 منتقد فیلم و سینما


22. اکستازی بزرگ رابرت کارمایکل – The Great Ecstasy of Robert Carmichael – 2005

مشکل این فیلم این است که پس از تماشای این فیلم نمی توانید آن را از یاد ببرید. فیلمی درباره رابرت کارمایکل، نوجوانی که تمام روز در خانه به نوشیدن، مصرف مواد و رابطه جنسی مشغول است. داستان زمانی به اوج می رسد که او و دوستانش بر اثر استعمال مواد مرز درست و غلط را تشخیص نمی دهند. بنابراین به یک دختر و زن مسن تجاوز می شود که بسیار وحشتناک است. این فیلم مرز اخلاقی نداشته و به همین دلیل زننده است.


21. وراثتی – Hereditary – 2018

یک فیلم ترسناک و جدید درباره آنی گراهام، یک هنرمند که به همراه خانواده اش، همسرش استیو، پسرش پیتر و دخترش چارلی، زندگی می کند. با مرگ مادرش الن، آنی متوجه می شود اغلب اعضای خانواده به بیماری روانی دچار بودند. به زودی قبر مادر کنده شده و آنی روح مادرش را می بیند. چارلی در تصادف خودرو فوت کرده و پیتر روح او را می بیند. این فیلم پر از صحنه های آزاردهنده و زننده از افراد تسخیر شده است که نفس تان را در سینه حبس خواهد کرد. پس برای این صحنه ها آماده باشید.

همچنین بخوانید: معرفی 50 فیلم برتر سال 2016 از دید مخاطبین و منتقدین


20. دیدار با احمقان – Meet the Feebles – 1989

عجیب ترین و زننده ترین فیلم ممکن به کارگردانی پیتر جکسون که تا مدت ها از یادتان نمی رود، مخصوصا از کارگردان سه گانه “ارباب حلقه ها” (The Lord of the Rings). یک کمدی سیاه درباره عروسک هایی که به همراه بازیگران بخشی از یک نمایش محسوب می شوند. هایدی ستاره اصلی نمایش “دیدار با احمقان” است که متوجه می شود معشوقه اش بلچ، به همراه سامانتا که یک گربه است به او خیانت می کند. درنتیجه صحنه های شکنجه، تجاوز، خیانت و صحنه های آزاردهنده دیگر پدید می آید.


19. آن زن – The Woman – 2011

همه چیز این فیلم عجیب است. داستان با یک خانواده شاد آغاز می شود که کریس وکیل سرپرست آن است. در یکی از پرونده ها به زنی برمی خورد که تا به حال با انسان رو به رو نشده. او زن را در زیرزمین بسته و از خانواده اش می خواهد او را به یک انسان عادی تبدیل کنند. سپس متوجه می شویم این خانواده آشفته است و هر عضو روش شکنجه خاص خود را دارد. پسر کریس به زن تجاوز کرده و دیگران هم روش های خود را به کار می برند. درنتیجه شاهد صحنه های خونین هستیم. این فیلم به دلیل فیملنامه جدید و کارگردانی موفق ستایش شد اما تماشای آن آسان نیست.

همچنین بخوانید: 50 فیلم ابرقهرمانی برتر تاریخ سینما تا به امروز + تصاویر


18. نیش – Bite – 2016

یک فیلم ترسناک درباره عروسی که از مهمانی مجردی بازگشته و گویا حشره ای به او نیش زده است.  کیسی که به روز عروسی اش نزدیک است این نیش را نادیده گرفته، اما به زودی تمام بدنش زخم شده و عروسی را به تاخیر می اندازد. به زودی مانند یک حشره تخم گذاری کرده و خانه اش به لانه بدل می شود. انسان های دیگر طعمه اش هستند و از آن ها تغذیه می کند. این فیلم پر از صحنه های آزاردهنده است و گرچه از لحاظ تجاری و هنری شکست خورد اما صحنه های آزاردهنده آن فرموش نشدنی است.


17. خانه ای که جک ساخت – The House that Jack Built – 2018

فیلمی از لارس فون تریر افسانه ای که برخلاف فیلم های پیشین اش می خواهد تنفر را در چهره بیننده ایجاد کند. این فیلم به جک قاتل و دوره 12 ساله تکامل او از یک قاتل تازه کار به یک قاتل زنجیره ای را نشان می دهد. در این میان قتل هایی که او را به جایگاه فعلی رساند نیز نمایش داده خواهد شد. یکی از بزرگ ترین نمونه های سینمای آزاردهنده و ترسناک که تماشای آن دشوار است.

همچنین بخوانید: چرا “جن‌گیر” ویلیام فریدکین ترسناک ترین فیلم تاریخ سینماست؟


16. بازی بانی – The Bunny Game – 2011

داستان فاحشه ای به نام بانی که به دلیل اعتیاد به الکل و مواد در خیابان ها و سخت ترین شرایط زندگی کرده و به خاطر تهیه پول الکل و مواد از مشتریان خود التماس می کند. هاگ یک راننده کامیون و قاتل سریالی است که بانی را در کامیون زندانی می کند. اینجاست که شکنجه روانی، فیزیکی و جنسی بانی آغاز می شود. این صحنه ها آنقدر ترسناک و آزاردهنده هستند که گویی چیزی برای پنهان شدن وجود ندارد. اگر می خواهید این احساسات را تجربه کنید این فیلم را ببیند.


15. فیلم دلپذیر – Sweet Movie – 1974

داستان دو زن: یک ملکه زیبایی خاموش و یک رهبر کشتی شکلات و شکر. هردویشان مردان را به رابطه جنسی و سپس مرگ می کشانند. این فیلم از زمان خود جلو بود و در آن زمان با نفرت منتقدین مواجه شد. گرچه این فیلم مانند فیلم های دیگر این فهرست زننده نیست اما تماشای آن چندان آسان هم نیست. فیلمی پر از صحنه های رابطه جنسی، قتل، شهوت ، پدوفیلی که البته نمونه کامل یک فیلم ناموفق است. با این حال یک فیلم آزاردهنده و زننده می باشد.

همچنین بخوانید: معرفی 20 فیلم ترسناک مورد انتظار که در آینده نزدیک اکران خواهند شد


14. پوستی که در آن زندگی می کنم – The Skin I Live In – 2011

یک دانشمند تصمیم می گیرد به یاد همسرش که در تصادف اتومبیل از دنیا رفت پوستی بسازد که آتش و خراش و هرچیز دیگر را تحمل کند. با نزدیک شدن به شگفتی علمی خود انجمن علمی به او مشکوک شده و می خواهند راز او را برملا کنند. گرچه تماشای فیلم چندان دشوار نیست اما صحنه های آزاردهنده ای دارد. این فیلم با حضور آنتونیو باندراس و النا آنایا به دلیل اجرای زیبا، ویرایش و فیلمبرداری، با جوایز مختلف رو به رو شد. این فیلم را یکی از آثار کلاسیک اسپانیایی پدرو آلمادوار می دانند.


13. ضد مسیح – Antichrist – 2009

یک زوج برای احیای رابطه و عشق خود به یک کلبه جنگلی می روند. اما طبیعت ماهیت خود را نشان داده و اوضاع بهم می ریزد. زمانی که نابغه ای مانند لارس فون تریر یک فیلم آزاردهنده می سازد، قطعا آن اثر باید دیدنی باشد. این فیلم را می توان یکی از دیدنی ترین فیلم های آزاردهنده نامید که می توانید آن را تماشا کنید. صحنه های زننده تماشای آن را کمی دشوار می کند.

همچنین بخوانید: لیست بهترین فیلم های ترسناک که در سال 2018 اکران شدند


12. الدبوی – Oldboy – 2003

یک اثر کلاسیک خشن، با یک قهرمان آزاردهنده و یک ضدقهرمان ترحم برانگیز که با تماشای آن سرتان گیج می رود. این اثر بدون شک ترسناک و پیچیده است. داستان درباره تاجری به نام او دائه-سو است که بدون دانستن دلیل 15 سال زندانی می شود. پس از آزادی باید خانواده اش را بیابد و نمی داند چه بر سرش آمده. این فیلم پر از صحنه های آزاردهنده است، مخصوصا صحنه خوردن هشت پا.


11. مرثیه ای بر یک رویا – Requiem for a Dream – 2000

شاهکار دارن آرنوفسکی، یک اثر تاریک، عمیق و آزاردهنده درباره زندگی چهار معتاد: هری، تیرون، سارا مادر هری و دوست دخترش ماریون. ارتباط این چهار تن و علایق شان که همگی تحت تاثیر مواد مخدر است بر زندگی و مشکلات شان تاثیر می گذارد. صحنه های سکس دهانی، مصرف مواد و صحنه های دیگر که لذت و تاثیر مواد مخدر را نشان می دهد بخش اعظم این فیلم 90 دقیقه ای را تشکیل داده است.

همچنین بخوانید: لیست بهترین فیلم های ترسناک سال 2018


10. پرتقال کوکی – A Clockwork Orange – 1971

شاهکاری مبنی بر نبوغ استنلی کوبریک درباره یک قاتل و متجاوز به نام الکس که با نوچه هایش به مکان های مختلف رفته، مردان را کتک زده و به زنان تجاوز می کند. سپس دستگیر شده و به یک زندان برده می شود که با تکنیک هایی مانند تماشای فیلم های زننده هرروزه و شکنجه های خاص می خواهند ذهن بیمار او را درمان کنند. این شکنجه ها نتیجه رفتارهای بد اوست و با همان شیوه ها شکنجه می شود. پرتقال کوکی آمیزه ای از درد، رنج و شکنجه است که سمفونی نهم بتهوون، رابطه جنسی و خشونت به وفور در آن دیده می شود.


9. به گورت تف میکنم – I Spit On Your Grave – 1978

یک فیلم زننده و آزاردهنده که سری های مختلف آن ساخته شد و این سری ها با بازسازی آن در سال 2010 آغاز شدند. این سری ها درباره قربانیان تجاوز هستند که به متجاوز حمله کرده و انتقام می گیرند درنتیجه صحنه های خشن خلق می شود. این قربانیان برای انتقام به هر خشونت و شکنجه ای دست میزنند و صحنه هایی را خلق می کنند که شبیه فیلم “آخرین خانه سمت چپ” (Last House on the Left) وست کراون است. با این حال گویا ژانر انتقام برای تماشاگر نسل جدید بسیار جذاب است.

همچنین بخوانید: لیست بهترین فیلم‌های ترسناک قرن 21 به همراه تریلر و خلاصه داستان


8. کانیبال هولوکاست – Cannibal Holocaust – 1980

در حقیقت این فیلم حتی پس از 37 سال در بسیاری کشورها ممنوع بوده و کشورهای باقی مانده نیز اغلب نسخه سانسور شده آن را پخش می کنند. اگر ضیافت خون آغازگر پورنو شکنجه ای بود پس این فیلم مرزهای این ژانر را کنار زد. داستان از یک داستان ساده به یک شکنجه حقیقی و آزاردهنده بدل می شود. این فیلم علاوه بر تغییر پورنو شکنجه ای، سبک فیلمسازی را دگرگون کرد زیرا به یک گروه فیلمساز می پردازد که برای فیلم گرفتن از قبایل آدم خوار به جنگل های آمازون می روند.


7. درون – Inside – 2007

یک زن باردار چهار ماه پس از مرگ همسر در خانه خودش توسط یک زن غریبه که فرزند متولد نشده اش را می خواهد، شکنجه می شود. این فیلم که به ژانر وحشت تعلق دارد از این نظر جالب است که نشان می دهد یک زن برای گرفتن انتقام هرکاری می کند. یک فیلم فرانسوی که یکی از ترسناک ترین فیلم های این لیست است و صحنه های خونین را نشان می دهد که برای یک زن باردار ترسناک است. صحنه پایانی که یک زن یک کودک تازه متولد شده را از بدن یک زن مرده بیرون می کشد تکان دهنده است. با این حال آن را تماشا کنید.

همچنین بخوانید: 15 فیلم ترسناک برتر درباره بیگانگان که باید تماشا کنید


6. بازی های مسخره – Funny Games – 2007

دو مرد جوان روانی در کلبه شان یک خانواده را گروگان می گیرند. داستان از یک شرط بندی آغاز می شود که زندانی نمی تواند تا صبح دوام بیاورد. با این امید فیلم را تماشا می کنیم که یکی از دست آن ها فرار کند اما بیهوده است زیرا تمام قربانیان شکنجه می شوند. در پایان فیلم حس خشم و عصبانیت خواهید داشت.


5. شهدا – Martyrs – 2008

تلاش یک زن برای انتقام گرفتن از مردمی که در کودکی او را دزدیده و به او تجاوز کردند به همراه دوستش که او هم قربانی تجاوز است، ماجراجویی را آغاز می کند که زندگی هردویشان را به جهنم بدل می کند. در آزاردهنده بودن این فیلم شکی نیست اما دلیل ساخت آن چه بود؟ شاید کارگردان می خواست وضعیت روانی یک دختر آسیب دیده را نشان دهد.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های ترسناک سال 2010 به بعد


4. برگشت ناپذیر – Irreversible – 2002

پس از تجاوز و شکنجه الکس زیبا توسط یک غریبه در یک شب در پاریس، دوست پسر و دوست قدیمی او دست به کار می شوند تا به کمک یک کارآگاه متجاوز را گرفته و انتقام بگیرند. گرچه فیلم آزاردهنده است اما پیام های مهمی دارد. یک فیلم زیبا و روان شناسانه که نشان می دهد زمان می تواند چقدر ظالم باشد. این فیلم یکی از معروف ترین صحنه های تجاوز جنسی دنیای سینما را داراست.


3. هزارپای انسانی – The Human Centipede – 2009

یک دانشمند دیوانه چندین توریست را دزدیده و با قرار دادن دهان آن ها روی مقعد یکدیگر می خواهد آن ها را به هزارپا تبدیل کند. یک فیلم آزاردهنده و ترسناک که شاید نتوانید تماشای آن را تحمل کنید. این فیلم به دلیل داشتن صحنه های زننده، ترسناک و کابوس وار، مرزهای فیلم های ترسناک را کنار زده است.

همچنین بخوانید: 25 فیلم ترسناک برتر درباره زامبی


2. سالو یا ۱۲۰ روز در سودوم – Salò, or the 120 Days of Sodom – 1975

احتمالا هیچ فیلمی مانند سالو نتوانسته مرزهای پورنوگرافی، مازوخیسم، سادیسم و انسان آزاری را کنار بزند. این فیلم پر از صحنه های آزاردهنده رابطه جنسی، فشار و شکنجه است که عقلانیت فیلمساز را زیرسوال می برد. چطور ممکن است یک فیلمساز منطقی چنین فیلمی بسازد؟ تماشای شکنجه، آزار جنسی، فشار جنسی و تحقیر گروهی از زنان و مردان جوان آسان نیست.


1. یک فیلم صربستانی – A Serbian Film – 2010

یک ستاره میانسال پورن برای فاصله گرفتن از کسب و کارش می خواهد در یک فیلم هنری حضور یابد اما متوجه می شود این فیلم به مضامین کودک آزاری و جسدآزاری می پردازد. او برای فرار تلاش می کند اما تلاشش بیهوده است. این فیلم با نشان دادن صحنه های جنسی، شکنجه و آزار، اخلاقیات سینما را کنار می زند. هر صحنه این فیلم آزاردهنده است و هیچ فیلمی مانند این اثر نیست.

همچنین بخوانید: 10 فیلم ترسناک که بر اساس داستان های واقعی ساخته شدند


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (51)

بستن فرم

 1. hanna

  فروردین 3, 1399

  سلام
  یه فیلمی چند سال پیش دیدم که داستانش این بود که یه زن برای انتقام از مرد ها با اونا میخوابید و بلافاصله به قتل میرسوندشون لطفا اگه میدونین اسمشو بگید

  پاسخ

  • پارسا در پاسخ به hanna

   فروردین 17, 1399

   سلام
   تنها فیلمی که به ذهنم میرسه
   Basic Instinct 1992

   پاسخ

 2. ..

  اسفند 11, 1398

  سلام از اونجایی که اکسر کامنتایی که گذاشته شده از افراد سادیسمی هست که همه فقط میخان در این زمینه فیلم معرفی کنین بهشون یه سایتی معرفی میکنم به نام “BDSM Zone”
  اونایی که دنبال آزار جنسین دنبال فیلم نگردن برن تو این سایت خرید ماهانه کنن کد دریافت کنن تا بتونن ویدیو های این سایتو ببینن فقط خواهش میگنم هیچ انسانی که از این مشکلات نداره و از تماشای این چیزا لذت نمیبره این وبسایت رو نره در غیر این صورت عواقبش به خودتون به هر حال هر چیزی جای خودشو داره دلیل اینکه من سایتو معرفی کردم اینه که اون افراد خالی کنن خودشونو.
  ..خواهش میکنم درخاستمو جدی بگیرین..

  پاسخ

 3. ناشناس

  اسفند 4, 1398

  فیلم‌ هایی که توی این لیست دیدم:
  ۱.سالو که فیلم‌ خوبی بود و ارزش دیدن داره.
  ۲.فیلم صربین به نظرم فیلم مریضی بود و ساخت جذابی هم نداشت.
  ۳.هزارپا انسانی بسیار مسخره و حوصله بر بود حتی یه بار هم نمیشه دید .هیچ حس ترس یا چندش هم به من منتقل نکرد.
  ۴.مارتیز اولش من رو جذب کرد ولی نتونستم تا آخر ببینمش ، صحنه های خشنش قابل تحمل نبود .
  ۵.به گورت تف میکنم ۲ رو دوست داشتم و فیلم جذابی بود.
  ۶.کانیبال هولوکاست هم به نظرم‌حوصله سر بر بود و صحنه های قتل و عام آخرش مسخره بود.
  ۷.old boy فیلم خوبی بود و بسیار ارزش دیدن داره.بازی های خوب ، موسیقی خوب و موضوع جذاب
  ۸.خانه ای که جک ساخت، فیلم‌خوبیه البته آخرش مسخره بود
  ۹.پوستی که در آن زندگی میکنم فیلم جذاب و خوبیه
  ۱۰.دندانها برای فان بد نیست کلا به جای ترس حس خنده بهت دست میده.
  ۱۱.پرتغال کوکی ارزش دیدن داره و فیلم خوبیه.
  در کل از این لیست:اگه بخواهم یک فیلم رو پیشنهاد بدم
  با اختلاف از بقیه سالو رو انتخاب می کنم.

  پاسخ

 4. تايسون

  بهمن 22, 1398

  انسان از انجايي كه شعور داره ، هم ميتونه در خوبيها به اوج برسه و هم ميتونه تو بديها به اوج برسه .
  ، شعور انسان به او كمك مي كنه تا هر چه بيشتر پست تر بشه و در خبيثي به بالاترين درجه برسه و زشتيها رو با اگاهي انتخاب كنه و مرتب در زشتي جلو و جلوتر بره، اينا رو گفتم كه به اين جمله برسم كه دوستان تمام اين كارگردانها مريض هستند، بنده نه اين فيلمها رو ميبينم نه توصيه ديدن مي كنم، من فكر مي كنم اين بشريت قطعا يك بازدارنده نياز داره ، فكر مي كنيد چه كسي ميتونه جلوي غرب رو بگيره يا محدوديتهايي براي اونها وضع كنه؟؟؟

  پاسخ

 5. مهدی

  بهمن 19, 1398

  آقا این فیلما یکم قدیمین من فیلم قدیمی زیاد دوست ندارم میشه چنتا فیلم ۲۰۱۷ به بالا در همین سبکای آزار جنسی و اینا پیشنهاد بدین ممنونما

  پاسخ

 6. احمد

  دی 24, 1398

  مادر!، خانه ای که جک ساخت، پوستی که در آن زندگی می کنم، ضد مسیح، پیرپسر(اولدبوی)، مرثیه ای برای یک رویا، پرتقال کوکی، برگشت ناپذیر، سالو یا صدوبیست روز در سودو، جز آثاری هستند که هر فیلمبازی باید ببیند. و البته بعضی هاشون جز شاهکارهای سینما. مثل پرتقال کوکی، مرثیه ای برای یک رویا، اولد بوی و بقیه. قطعن این آثار رو باید دید.

  پاسخ

 7. بهمن

  آذر 8, 1398

  سلام
  ممنون از مطلب جالبی که گذاشتین. اما واقعا بعضی از فیلمایی که ذکر شد جاشون تو این لیست نیست . مثلا “پوستی که در ان زندگی میکنیم” که از لحاظ بصری و نه محتوایی در سطح فیلمی مثل سلو قرار نمیگیره
  ضمن اینکه جای چند فیلم بیمار هم در این لیست شدیدا خالیه. فیلمیهایی مثل “گروتسک” محصول ژاپن “Angst” محصول اتریش که تا چندین سال در کشورهایی ممنوع الاکران بودند

  پاسخ

 8. حمید رضا

  آبان 13, 1398

  فیلمایی که گذاشیتن واقعا تاثیرگذارن فقط کاش صفحتون یه هشداری چیزی داشت که بچه نیان چون واقعا دیدن این فیلما برا بچه های حتی کمتر از 20سال خیلی خطرناکه
  یه چیزی هم که میخواستم بگم من بیشتر از فیلمایی که براساس داستان واقعی باشه و توش کارای غیراخلاقی نه لزوما جنسی دوس دارم و میخوام یه چندتاییشون رو بهم معرفی کنید ممنون

  پاسخ

  • yasin در پاسخ به حمید رضا

   آذر 6, 1398

   داداش منم این فیلمارو خیلی دوس دارم اگه میشه چنتا بهم خوبشو معرفی کن

   پاسخ

 9. yas

  آبان 13, 1398

  دنبال فیلم سادیسم دهه 60 که پلیس روانی بود زنا و مردای بی گناه رو خفه میکرد و دار میزد خواهشا کسی اسمشو پیدا کرد بفرسته

  پاسخ

 10. محمد

  آبان 10, 1398

  بنظر شخصی خودم همه ی فیلم رو باهم نبینید تا مشکل براتون پیش بیاد چون این فیلما صحنه های شکنجه ای داره بخواید همشو درجا بببنید حالتون بد میشه حالا اره باشه یا پیچ اشتباهی یا هاستل و یا هر فیلم ترسناک دیگه ای

  پاسخ

 11. mina

  آبان 3, 1398

  به نظرتون منم فیلماشو نگاه کنم یا نه😕

  پاسخ

 12. جواد

  آبان 1, 1398

  سلام
  اکثر این فیلم‌ها رو دیدم
  اما دیدن هیچ‌کدوم به سختی سالو نبود
  این فیلم لعنتی روح آدمو خراش میده
  هرگز نتونستم بشینم از اول تا آخرش رو تحمل کنم
  چند روز طول کشید تا دیدمش!!!
  خیلی جاها خوندم که ساخت این فیلم باعث و بانی قتل کارگردانش پازولینی بزرگ بوده که دور از ذهن هم نیست.
  اما اینکه پرسیدین چطور ممکنه یه فیلمساز منطقی چنین فیلمی بسازه
  این فیلم در عین دردناکی اما بسیار نمادینه و شخصیت‌ها و اعمال و فضاسازی‌ها همگی نماینده‌ی حرف‌های محوری فیلم‌ساز هستن و صد البته فیلم پیچیده‌ایه که جای تأمل بسیار داره و قطعا هدف پازولینی فقط به تصویر کشیدن خشونت آزار دهنده نبوده

  پاسخ

  • فومنی در پاسخ به جواد

   آبان 1, 1398

   دوست عزیز: پازولینی فیلمساز بزرگی بود ولی اگر به کارهاش بادقت نگاه کنیم نوعی نگاه عمیق بدبینانه همراه با روحیه شدیدافسردگی مزمن وبیزاری ودلزدگی بخوبی قابل مشاهده است.از نگاه تحقیرآمیزوموهن به ادیان (خصوصاکلیساومسییحیت)گرفته تا دیدگاه شدیدا منتقدانه وتهاجمی به بورژوازی یاسرمایه داری واشرافیگری طبقه بی درد جامعه اروپا .مضاف براینکه این فیلمساز همواره برپایه دیدگاههای خودحملات بی رحمانه ای به دوعنصرمذکور نموده وآنان راموردآماج تهاجمات خودمی نماید.فیلم سالو مصداقی بارز از تفکرات پازولینی است که تماشایش بسیار دشواروحتی چندش آور است اگرچه اثر خاصی است ومخاطبان عام سینما هرگزچنین آثاری را دوست نخواهندداشت.

   پاسخ

   • جواد در پاسخ به فومنی

    آبان 3, 1398

    با تشکر و البته عرض پوزش با شما موافق نیستم
    سینمای پازولینی فقط عریان و صریحه اما هرگز دور از واقعیت نیست
    نقدهای این فیلمساز که برخواسته از دردهای عمیق جامعه‌ی ایتالیا و در ابعاد بزرگتر اروپا و جهانه هرگز نقدهای ناروایی نیستند و تندی و به قول شما بی‌رحمانه بودنشون مصداق سیلی محکمی هستن که به اجتماعی مسخ شده زده میشه تا مگر کمی به خودش بیاد
    کار هنرمند مسئول همینه و صد البته هرکس زبان و شیوه‌ی خودش رو داره
    دو موردی که نام بردید دقیقا دو عامل بدبختی و ظلم و تحقیر در دهه‌های اخیر بودن و اگر امروز شرایطشون کمی بهبود پیدا کرده باشه به زعم من سیلی‌های پازولینی و هنرمندانی شبیه او قطعا بی‌تاثیر نبوده

    پاسخ

    • رامین در پاسخ به جواد

     آبان 24, 1398

     مرحبا آقا جواد
     کاملا صحیح گفتی

     پاسخ

  • Amir در پاسخ به جواد

   آذر 16, 1398

   بنظرم سالو خشونت چندانی نداشت!
   تو فیلم کانیبال هلوکاست یا هاستل رو ببین تا معنی واقعی شکنجه و خشونتو بفهمی
   البته عمرا بتونی نگاه کنی خصوصا کانیبال هلوکاست!😂😂

   پاسخ

  • موسوی در پاسخ به جواد

   فروردین 17, 1399

   حالا فک کن من فیلم سالو رو تو 14 سالگی نشستم از اول تا اخرشو

   پاسخ

 13. ARYA

  مهر 6, 1398

  فیلم های سولو، یک فیلم سربستانی و…. درمقابل فیلم کانیبال هولوکاست برنامه کودک هم نیست. بیخودی جو ندید.

  پاسخ

 14. Saleh

  شهریور 31, 1398

  داش این فیلم واقعا مخ انسان رو سرویس میکنه.میتونم بگم که هرکس با دیدن این فیلم ها احساس بدی نمیگیره مریضه چون من فیلم شهدا رو دیدم اخرش که پوست زنه رو …. اسپویل) واقعا زجر اوره و همه ی فیلم ها پشم ریزونه

  و در ضمن بگم فیلم خانه ای که جک ساخت حداقل با پایان فیلم که نقش اصلی به اسپویل رفت زننده بودن فیلم رو کنار میزنه بنظر من اون فیلم باید تو لیست فیلم های اخلاقی میبود

  پاسخ

  • Mobin در پاسخ به Saleh

   مهر 27, 1398

   کاملا با شما موافقم 👍

   پاسخ

 15. کامی

  شهریور 25, 1398

  من که هیچکدوم رو ندیدم، یعنی تمام فیلمای این لیست از فیلم کالیگولا هم زجرآورتره؟

  پاسخ

 16. علیرضا

  شهریور 22, 1398

  یازده تاشو گزاشتم برای دانلود چند تاشو دیده بودم و چند تای دیگه رو هم حالا ایشالا بعدا میبینم ، امیدوارم بعد دیدن این یازده فیلم دچار بیماری روحی روانی نشم خخخخخخخخ

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به علیرضا

   شهریور 22, 1398

   سلام علیرضا جان،
   منم امیدوارم بعد از دیدنشون از ما شاکی نشی 😅😅

   پاسخ

 17. نیما

  شهریور 22, 1398

  واقعا زننده ترین فیلم تاریخ سینما فیلم هزارپای انسانی هست که تعجب میکنم چرا اسمش تو این لیست نیست

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به نیما

   شهریور 22, 1398

   سلام نیما جان،
   فیلم تو لیست هست دیگه، آیتم شماره 3 🤔

   پاسخ

   • نیما در پاسخ به عباس

    شهریور 22, 1398

    عه واقعا چرا ندیدم باید حتما به چشم پزشکی مراجعه کنم خخخخخخخخ

    پاسخ

 18. hassanS

  شهریور 20, 1398

  سلام
  ای کاش شما که زحمت گرداوری این مطالبو کشیدید منبعی سایتی ، جایی یا که اصلا شخصی که بشه تهیه کرد فیلم یا فیلمهارو بدید شاید با یه سرچ تو گوگل یا یوتیوب یا اصل تلگرام پیداشون کرد
  اما دونستن اینکه اینکه داری میبینی چیزی ازش کم نکردن و خیلی چیزهای دیگه ادمو دلخور میکنه . بخصوص که یکی مثل من باشه یه فیلمو تا دوسه بار تنها و بدون هیچ سروصدایی نگاه‌نکنو راحت نمیشه چه بگذره که کیفیتم که مخصوصا برا یه فیلمهایه این چنینی واقعا لازمه که باشه

  لطفا اگر جایی هست که بتونم تهیه کنم ممنون وسپاسگذار میشمhas59mt@gmail.comمعرفی کنید
  بازهم تشکر از زحماتتون
  شاد و پیروز باشید

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به hassanS

   شهریور 20, 1398

   سلام حسن جان،
   وبسایت ما در حال حاضر فقط یک بلاگ سینمایی هست برای معرفی فیلم. قبول دارم پیدا کردن بعضی فیلم هایی که ما معرفی میکنیم کار سختیه ولی سیاست کاری ما فقط معرفی فیلم هست و هنوز برنامه ای برای دانلود نداریم.
   ممنون از لطفی که داری،
   همچنین 🌹

   پاسخ

  • علیرضا در پاسخ به hassanS

   شهریور 22, 1398

   شما یه سرچ ساده تو گوگل بزنی و بنویسی دانلود فیلم “فلان” صد تا سایت و لینک دانلود برات میاد فکر میکنم تا حالا شما فیلم دانلود نکرده باشی

   پاسخ

   • me در پاسخ به علیرضا

    مهر 28, 1398

    اتفاقا نمیاره اکثرشون لینک دارن ولی ارور میدن من خودم هر چی میگردم شهدا رو نمیتونم دانلود کنم

    پاسخ

 19. گلی

  شهریور 14, 1398

  لطفا اسم فیلمایی که با محوریت بردگی جنسی هستن بزارید
  البته بیشتر هم دنبال فیلمی هستم که پسری که تو زندگیش خیلی موفقه با یه دختر معمولی دوست میشن و بعد کم کم عاشقش میشه اما این پسر تو بچگیش توسط یه زن مسن به بردگی جنسی گرفته میشده و الان خودش دخترا رو برده جنسی خودش میکنه و تو خونه ش اونا رو شکنجه میداده
  ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به گلی

   شهریور 14, 1398

   سلام، این فیلمی که گفتین یه مجموعه سه قسمتی هست که با این اسم ها منتشر شدن:
   Fifty Shades of Grey
   Fifty Shades Darker
   Fifty Shades Freed

   پاسخ

   • Amir در پاسخ به زهرا اکیما

    آذر 16, 1398

    این فیلمایی ک نوشتین بیشتر با محوریت جنسی و شهوانیه تا شکنجه و خشونت!

    پاسخ

  • سلام در پاسخ به گلی

   شهریور 17, 1398

   سایه ها یا همچین چیزیه

   پاسخ

  • Amirhosain در پاسخ به گلی

   آذر 26, 1398

   لطفا ازین فیلم ها معرفی کنید من هم علاقه دارم

   پاسخ

 20. محمد

  شهریور 7, 1398

  اسم فیلمی رو میخام که ۱۶دختر و پسر رو میدزدند و تجاوز میکنن.

  پاسخ

  • alii در پاسخ به محمد

   آذر 22, 1398

   saloسالو یا 120روز در سودوم ساخت ایتالیا

   پاسخ

 21. Ali

  شهریور 5, 1398

  هرگز فیلم a Serbia film رو نبینید این فیلم با روح و روان و اخلاقیات درونی انسان بازی میکنه واقعا فیلم زننده ای هستش ،من با اینکه اینهمه فیلم ترسناک و این چیزا رو دیدم ولی واقعا این فیلم حالم رو بد کرد

  پاسخ

  • shayan در پاسخ به Ali

   شهریور 6, 1398

   مشتاق شدم ببینمش!!!!!!!
   اگه فردا اومدم فحش دادم به دل نگیرید لطفا آقا عباس بدونید یک فیلم صربستانی رو دیدم کیکم نکنید😂😂

   پاسخ

   • عباس در پاسخ به shayan

    شهریور 6, 1398

    سلام شایان،
    نه برو با خیال راحت نگاه کن 😂
    منتها همونطور که تو توضیحات نوشتیم و دوستان هم اشاره کردن، این فیلم سکانس هایی داره که ممکنه برای بعضی ها خیلی آزار دهنده باشه.

    پاسخ

 22. امیر

  شهریور 4, 1398

  ایکاش حد اقل میگفتید این فیلم هارو از کجا میتونیم دانلود کنیم یا حتی به صورت انلایت تماشا کنیم

  پاسخ

  • سارا در پاسخ به امیر

   شهریور 20, 1398

   انلاینش که مشخصه یوتیوب

   پاسخ

 23. تیر 28, 1398

  چرا فیلم knock knock رو تو این لیست قرار ندادین؟

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به ...

   تیر 28, 1398

   سلام،
   ناک ناک با وجود بازی کیانو ریوز متاسفانه فیلم سطح پایینی بود و ارزش قرار گرفتن در لیست رو نداشت، علاوه بر اون خیلی خشونت زیادی هم توی فیلم وجود نداشت، بیشتر خاله بازی بود

   پاسخ

 24. yasin

  تیر 6, 1398

  خخخ داداش حرفتو خیلی قبول دارم که گفتی مردم عادی /: یعنی کسی که میتونه مثل منو تو این فیلمارو نگاه کنه سادیسمیه اره؟خخخ

  پاسخ

  • مهدی در پاسخ به yasin

   بهمن 21, 1398

   ما هممون سادیسمی هستیم که با لذت دنبال این فیلم میگردیم انسان معمولی موقع چندشات سر برمیگردونه دوست من ولی ما با دقت هر چه تمام تر نظاره میکنیم

   پاسخ

 25. Sadegh

  اسفند 8, 1397

  Salo قطعا رتبه یک رو داره و a serbia film جایگاه پاینتری داره از دید من، ای کاش یه هشدار خیلی جدی بدید که این دو فیلم آخر رو تحت هیج شرایطی مردم عادی نبینن چون قطعا از حافظشون پاک نمیشه

  پاسخ

  • Aida در پاسخ به Sadegh

   آذر 4, 1398

   اصن اینو که خوندم دیگه حتما حتما میخوام دوتا فیلم آخرو ببینم…خدایا به نظر خیلی خفن میان

   پاسخ

  • Shiva در پاسخ به Sadegh

   اسفند 24, 1398

   Man hanoz peydash nakrdm

   پاسخ