رده‌بندی تمام اعضای انتقامجویان، از قویترین تا ضعیف‌ترین

قوی ترین انتقام جو کیست؟ پاسخ این سوال را نمی دانیم اما شاید هالک و ثور قوی باشند. اما قوی ترین کیست؟ در دنیایی که همه این شخصیت ها قوی هستند، می خواهیم آن ها را براساس توانایی، مهارت و سلاح هایشان طبقه بندی کنیم.

توجه داشته باشید که هیچکدام از اعضای نگهبانان کهکشان در این فهرست نیستند زیرا آن ها متفقین هستند نه عضو این گروه. همچنین از اکران “کاپیتان مارول” (Captain Marvel) خوشحالیم و امیدواریم او نیز در آینده به فهرست ما اضافه شود. در اینجا فهرستی از شخصیت های انتقام جویان، از ضعیف ترین تا قوی ترین را به شما معرفی می کنیم. با پروشات همراه باشید.


16. بلک ویدو – Black Widow

گرچه عنکبوت سیاه یک جاسوس قدرتمند و مبارز خبره است اما زمانی که می خواهیم ابرقهرمان ها را معرفی کنیم، مسلما انسانی بدون قدرت های ابرقهرمانی در قعر قرار می گیرد. با این حال او یکی از اعضای کلیدی تیم، یک متخصص قهار در زمینه اطلاعات و یک مبارز مرگبار است، بنابراین سزاوار این است که فیلم خاص خود را داشته باشد تا بدانیم بین او و شاهین چشم در بوداپست چه رخ داد.

همچنین بخوانید: بدترین فیلم های جهان سینمایی مارول کدام ها هستند؟


15. شاهین چشم – Hawkeye

یک تیرانداز ماهر و بامهارت ترین مبارز در زمینه جنگ تن به تن به نام بارتون، که به دلیل سبک مبارزه با تیر اغلب نادیده گرفته می شود. درحالی که یکی از قابل اعتمادترین افراد شیلد (SHIELD) است، همانطور که در عملیات آزادسازی لوکی دیدیم. بارتون به دلیل ارزش گذاری برای جایگاه خانواده شهرت داشته و یکی از شخصیت های اخلاق گرای تیم است. امیدواریم در فیلم دوم در مقابل تانوس ایستادگی کند زیرا گروه به او نیاز دارد و حضورش ضروری است.

همچنین بخوانید: معرفی 10 ویلن برتر در کامیک های مارول


14. شاهین – Falcon

عضو پیشین نیروی هوایی آمریکا، که مانند کاپیتان یک سرباز بود و با زندگی معمولی مشکل داشت. دوستی با کاپیتان آمریکا به زندگی او هدف جدیدی بخشید و او به یک انتقامجو بدل شد. ویلسون یک خلبان خبره بوده و در پرواز آکروباتیک مهارت دارد که در فیلم های مختلف نشان داده شده است. او در استفاده از سلاح های تیراندازی و مبارزه تاکتیکی هم مهارت دارد. اما توانایی اصلی او پرواز است که به کمک بال هایش این کار را انجام می دهد.

همچنین بخوانید: 10 شخصیت مارول که از دی سی الهام گرفته شده اند


13. ماشین جنگ – War Machine

رودس به عنوان کلنل ارتش آمریکا برای مرد آهنی به منزله ویلسون برای کاپیتان آمریکاست. رودس از روزهای ساخت سلاح با تونی استارک دوست بود. اما یکی از لباس های مرد آهنی را پوشیده و دارای سلاح های قوی است. او که قبلا عضو ارتش آمریکا و اکنون یکی از اعضای انتقام جویان است، به دلیل داشتن لباس قدرت های ابرقهرمانی به دست آورده است. او با این لباس قدرت پرواز هم دارد. او در ارتش مقام های استراتژیست، تیرانداز، خلبان و استاد هنرهای رزمی است.

همچنین بخوانید: 25 شخصیت قدرتمند دنیای مارول از بین ابرقهرمانان و ابرشرورها


12. سرباز زمستانی – Winter Soldier

باکی که به دلیل لباس خاص و قدرت ابرقهرمانی اش شهرت دارد تنها می تواند از بخشی از قدرتش استفاده کند. او به دلیل استفاده از سرم سربازان پدرقدرت که در دست کاپیتان است، بدن قوی تر و عضلانی تری دارد. سرعت و قدرت او بالا بوده و در استفاده از خنجر، هنرهای رزمی، مبارزه، و همچنین مهارت های جنگی روسی، استاد است.

همچنین بخوانید: فیلم‌های ابرقهرمانی مارول را با چه ترتیبی ببینیم؟


11. مرد آهنی – Iron Man

تونی استارک به دلیل مهارت های هوشمندانه خود محبوب ترین عضو انتقامجویان است. یک مخترع و استراتژیست که یکی از باهوش ترین اعضای تیم است. او به عنوان یکی از این اعضا یک نابغه، خوش گذران، میلیاردر و انسان گریز است و البته مهارت های عادی انتقام جویان را نیز داراست. همچنین با لباس مخصوص مرد آهنی توانایی پرواز داشته و با قدرت و سرعت مبارزه می کند، حتی به مرور لباسش را طوری تغییر می دهد که مانند ماشین جنگی مجبور نباشد سلاح هایش را با خود حمل کند. این لباس تیر و سلاح های لازم برای جنگ را داراست.

همچنین بخوانید: نگاهی به 15 فیلم برتر جان فورد، یک وسترن ساز تمام عیار


10. کاپیتان آمریکا – Captain America

یک سرباز و اولین ابرقهرمانی که زمین به خود دید. کاپیتان نماد موفقیت یک سرباز ابرقهرمان است. او به دلیل استفاده از سرم قدرت، سرعت، و واکنش هایش ابرقهرمان است. او با سپری که از مستحکم ترین فلز روی زمین ساخته شده، مرکز اصلی این تیم است. او با مهارت جنگاوری خود می تواند در مقابل تانوس مقاومت کند، قدرت جنگاوری او به اندازه سپرش مستحکم است.

همچنین بخوانید: 25 فیلم زیبا که در آن‌ها قهرمان داستان یا شخصیت اصلی می‌میرد


9. کوئیک سیلور – Quicksilver

یک ابرقهرمان شجاع با تیرهایی برای نجات بی گناهان. او سرعت و واکنش ابرقهرمانی دارد و انقدر ابرقهرمان است که حتی می تواند سرعت خود را کنترل کرده و از سرعت نور هم سریع تر باشد. پس حتما از  این ابرقهرمان خوشتان می آید.

همچنین بخوانید: 50 فیلم ابرقهرمانی برتر تاریخ سینما تا به امروز + تصاویر


8. پلنگ سیاه – Black Panther

پادشاه واکاندا جدیدترین انتقامجو تا به امروز است. یک مرد باهوش و یک مبارز بامهارت که توسط نوعی داروی گیاهی قدرت های ابرقهرمانی به دست می آورد. این قدرت ها در کنار لباس مخصوص ضدگلوله او را به یک ابرانسان تبدیل می کند. با این حال لباس مخصوص او مانند لباس مرد آهنی سلاح های خطرناکی را به همراه دارد، بنابراین ترکیبی از انسان و تکنولوژی است.

همچنین بخوانید: تمام فیلم های ابرقهرمانی که موفق به کسب جایزه اسکار شدند


7. مرد مورچه ای  – Ant-Man

لانگ یا مرد موردچه ای در حقیقت یک سارق است، البته اگر بتوان رابین هود را یک سارق نامید. او باهوش، با مهارت و یک نقشه کش قهار است. او که به لباس مرد مورچه ای مجهز است می تواند اندازه آن را تغییر دهد. او حتی می تواند اندازه خود را به شدت بزرگ کرده و درنتیجه قدرت هایش بیشتر می شود. او علاوه بر قدرت تغییر اندازه می تواند از حشره ها و مخصوصا مورچه ها کمک بگیرد و ماموریت هایش را انجام دهد. لانگ پس از تمرین با دختر هانک در مبارزه تن به تن ماهر است. دیدن او از قلمروی کوانتوم و بازگشتش قدرت هایی به او بخشیده و او را به قهرمان تبدیل می کند.

همچنین بخوانید: 10 ابرقهرمان  زن جذاب در تاریخ سینما


6. مرد عنکبوتی – Spider-Man

یک نوجوان اهل بروکلین که قدرت ابرقهرمانی و توانایی پرتاب تارهای عنکبوتی دارد. حواس عنکبوتی او بی مانند بوده و او را حوادث مطلع می کند. او حتی بدون لباسش هم قدرت های خارق العاده ای دارد و با کمک لباسش که توسط مرد آهنی به او داده شده به یکی از اصلی ترین و قوی ترین مبارزان این تیم تبدیل می شود.

همچنین بخوانید: لیست تمام فیلم های ابرقهرمانی که در سال 2019 اکران خواهند شد


5. هالک – Hulk

شخصیتی اقتباسی از داستان دکتر جکیل و آقای هاید، که شخصیت دیگر بروس بنر است. یک هیولای خشمگین که در فیلم های مختلف شخصیت های مختلفی از یک موجود کرم مانند تا یک هیولا و حتی سارتور را به قتل رسانده است. هالک به مبارزه با تانوس شتافته و گرچه در این مسیر ثور هم به او کمک می کند اما همانگونه که تونی استارک می گوید او به اندازه یک لشکر قدرتمند است. یکی از قوی ترین انتقام جویان که گرچه باهوش نیست. با این حال بروس بنر، یکی از باهوش ترین اعضای تیم، او را خلق کرده و حتی احترام تونی استارک را برانگیخته است. بنابراین مطمئنا دوست ندارید در مقابل هالک باشید زیرا او در هر شرایطی گروه را نجات می دهد.

همچنین بخوانید: رده بندی تمام فیلم های ابرقهرمانی که در سال 2018 اکران شدند


4. ثور – Thor

خدای تندر که از افسانه ها گرفته شده زیرا مردی که بتواند در مقابل هالک ایستادگی کند یک خدا است نه یک انسان. او با کمک چکش خاص خود توانسته در نه قلمرو نظم را برقرار کند. ثور به عنوان پسر مورد علاقه اودین به دنبال عدالت، قدرت و تمام چیزی است که یک پادشاه می خواهد. حضور او در فیلم های مختلف درخشان بوده و اکنون می خواهد در مقابل تانوس ایستادگی کند. او از لحاظ قدرت فیزیکی و قدرت تندر، او قوی ترین انتقام جوی این فهرست است.

همچنین بخوانید: مقایسه ابرقهرمان های سینما: بتمن در برابر مرد عنکبوتی. کدام یک قویتر است؟


3. ویژن – Vision

عضوی از انتقام جویان که یک بدن قدرتمند و یک ذهن هوشیار دارد که همانند کامپیوتر است. کسی که بتواند چکش ثور را بلند کند باید بسیار قدرتمند باشد. ویژن علاوه بر قدرت، مقاومت، و توانایی پرواز، می تواند با دستکاری تراکم اشیا را به حرکت درآورد. از آنجاییکه مغز کامپیوتری دارد می تواند هک کند. او با کمک سنگ زمان یکی از دو انتقام جوی این لیست است که سنگ بی نهایت را داراست. بنابراین در این لیست جایگاه خوبی دارد.

همچنین بخوانید: 8 فیلم ابرقهرمانی که در سال 2019 منتظر اکران شان هستیم


2. دکتر استرنج – Dr. Strange

با اطمینان می توانیم بگوییم که قدرت های دکتر استرنج در فیلم ها دست کم گرفته شده است. او یکی از قوی ترین جادوگران دنیای مارول است که گرچه در فیلم اول قدرت هایی داشت اما کافی نبودند. او توانایی دورآگاهی، سبک وزنی، ایجاد اشیای آسمانی و هنرهای رزمی را داراست، زیرا به کمرتاج آموزش می دهد. مبارزه اخیر او با تانوس نشان می دهد که با شمشیر هم میانه خوبی دارد زیرا به کمک آن با تایتان هم مبارزه کرد. اما از قدرت های جادویی او می توان به تغییر حقیقت، ابعاد و جهش اشاره کرد. او با کمک سنگ زمان می تواند زمان را هم دستکاری کند. اگر نبرد جدید او با تانوس پیروز باشد حتی با کمک سنگ های بی نهایت، بنابراین او یکی از قدرتمندترین شخصیت های این فیلم است که می تواند در صدر هم قرار بگیرد.

همچنین بخوانید: مقایسه ابرقهرمان های سینما: مرد آهنی در برابر مرد عنکبوتی. کدام یک قویتر است؟


1. اسکارلت ویچ – Scarlet Witch

قدرتمندترین جهش یافته دنیای مارول، که ققنوس جین گری پس از او در مقام دوم قرار می گیرد (در میان جهش یافته ها) و و گفته می شود که هرگونه رویارویی جادویی واندا و دکتر استرنج به یک گره منجر خواهد شد. قدرت های جادویی و جادوی آشوب برانگیز او آنقدر زیاد است که می تواند به عنوان میدان نیرو استفاده شود. از جمله توانایی های او عبارت است از سبک وزنی، دور آگاهی، دورجنبی و دستکاری حقیقت. توانایی آخر او مانند دکتر استرنج است. این جهش یافته به اندازه یک جادوگر قدرتمند است و در هر فرصتی این توانایی را نشان می دهد. اما یکی از چیزهایی که او را به قدرتمندترین انتقام جو تبدیل می کند نمایش قدرت هایش در فیلم جنگ بی نهایت است. جادوی او آنقدر زیاد است که می تواند سنگ بی نهایت را نابود کند و به همین دلیل از دکتر استرنج برتر است. پس با اطمینان می تواند گفت واندا ماکسیموف قوی ترین انتقام جوی دنیای مارول است.

همچنین بخوانید: راهنمای سنگ های بی نهایت مارول و نحوه پیدا شدن آن توسط تانوس


بونوس

کایپتان مارول – Captain Marvel

و اما در نهایت کاپیتان مارول نیز به دنیای ابرقهرمانانی انتقامجویان وارد شد. البته او در برخی کمیک ها نیز در میان انتقامجویان دیده میشد تا اینکه سرانجام در جهان سینمایی مارول نیز تصمیم بر این شد که او را وارد تیم انتقامجویان MCU کنند. او تا به حال در 2 فیلم به نام های “کاپیتان مارول” و “انتقامجویان: آخر بازی” حضور داشته که ایفای نقش او بر عهده “بری لارسون” (Brie Larson) بوده است. اگر این فیلم ها را تماشا کرده باشید حتما متوجه قدرت نامحدود او شده اید. کارول دنورز به لطف برخورد با اشعه هایی که منشا آنها از سنگ های ابدیت بوده است، تبدیل به کاپیتان مارول شده و قدرت های بسیار زیادی را بدست آورده که از جمله آنها میتوان به آسیب ناپذیری، تغییر واقعیت، قدرت بسیار بالا، سفر های کیهانی و … اشاره کرد. در فیلم “انتقامجویان: آخر بازی” نیز شاهد بودیم که تنها کاراکتری که از نظر قدرت بدنی توانست بر تانوس غلبه کند کاپیتان مارول بود.

در نهایت طبق برنامه ای که کمپانی مارول برای تشکیل تیمی از ابرقهرمانان زن دارد، کارول دنورز نیز وارد جهان سینمایی شد تا لقب قوی ترین انتقامجو را به دوش بکشد. البته برخی طرفداران مارول و MCU هنوز بر سر قدرتمندترین ابرقهرمان به توافق نرسیده اند و بر سر نام هایی چون ثور، واندا و کاپیتان مارول بحث و کل کل دارند! اگر طبق فیلم ها بخواهیم قضاوت کنیم احتمالا کارول دنورز از ثور و واندا قوی تر خواهد بود، اما بهتر است که قضاوت ها بر اساس کمیک بوک ها انجام شود زیرا این شخصیت ها از کانال کمیک به سینما وارد شده اند.

گذشته از تمام این بحث ها، کارول دنورز اگر قوی ترین انتقامجو هم نباشد حتما در بین 3 نفر اول قدرتمندترین انتقامجویان جای خواهد داشت.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (953)

بستن فرم

 1. مسعود

  مرداد 6, 1400

  هیچ کدام
  چون همش خیال بافیه
  میرم کار و زندگی دارم

  پاسخ

 2. D.R strange

  مرداد 1, 1400

  درود مجدد خدمت دوستان عزیز.
  یه کم از بحث قوی ترین انتقام جو دربیام بریم سراغ فلزات دنیایی کمیک…😅 (بنده سوالی دارم)

  آدامانتیوم قوی ترین فلز دنیای کمیک و سپر کاپیتان آمریکا مقاوم ترین چیز در جهان کمیک مارول هست. یعنی از این 2 تا قوی تر نداریم. با سپر کاپیتان کاری ندارم و میرم سراغ آدامانتیوم

  آدامانتیوم در حالت اول نقطه ذوب 1500 درجه داره. بعد قالب گیری ،دیگه نه میشه کج بشه نه خرد بشه. حتی تا نقطه ذوبش حرارت بدید حتی 2 برابر اون نقطه ذوب باز سالم میمونه.

  میشه گفت قوی ترین اسلحه قابل حمل و اندازه متوسط دنیا که در سینما خلق شده شمشیر نوری جنگ ستارگان هست. در طی 40 سال اخیر خیلی ها سعی کردن بفهمن قدرتش چه قدره. اما نتونست

  تا اینکه جرج لوکای بالاخره گفت این شمشیر نقطه ذوب 44500 درجه ای داره
  ( درست خوندید نزدیک 45 هزار!)

  خب تمام سطحش برندس و هم در کمیک و هم در فیلم و هم در انیمیشن هر چیزی رو نابود میکنه و واقعا خیلی خطرناکه.

  حالا سوالم اینه آیا شمشیر نوری که نقطه ذوب 45 هزار درجه ای داره آیا میتونه آدامانتیوم رو ذوب کنه؟
  چون این میزان حرارت شمیشیر نوری تقریبا 30 برابر نقطه ذوب آدامانیتوم هست.

  یا حتی سپر کاپیتان. خب درسته میگید خیلی مقاوم هستن ولی مقاوم دربرابر ضربه هستن اما نه دربرابر حرارت…

  سوال اینکه اگر شمشیر نوری به مدت 5 یا 6 ثانیه در سپر کاپیتان یا خنجر ولورین فرو ببریم، آیا اون ها ذوب میشن؟؟؟ فراموش نکنید شمشیر نوری پلاسما هستش. اونقدر مایع هست از هر چیزی عبور میکنه و اونقدر جامد هست که شکل داره. (+دمای 45 هزار درجه!)

  باشمشیر نوری که آشناییت دارید.
  قویترین اسلحه دنیای جنگ ستارگان ،توانایی ها و قابلیت هاش هم که میدونید…

  به نظرتون از پس آدامانتییوم و سپر کاپیتان بر میاد؟؟؟
  نظر دوستان چیه؟

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به D.R strange

   مرداد 3, 1400

   چنگال های ولورین که آره ولی سپر و نمی دونم ولی خب ثور و هالک تونستن سپر کاپیتان رو خم کنن پس فکر کنم شمشیر بتونه ذوبش کنه
   ولی یه سوالی واسم پیش امد چرا مارول تمام موجوداتش رو چه خوب چه بد قوی تر نمی کنه طوری که از دیسی قوی تر بشه؟؟؟

   پاسخ

 3. رادنیک ضرابی

  مرداد 1, 1400

  کاملا اشتباه است رده بندی ات

  پاسخ

 4. رادنیک ضرابی

  مرداد 1, 1400

  کاملا اشتباه است

  پاسخ

 5. اسپایدرمن

  تیر 29, 1400

  یکی از چیز هایی که معمولا طرفدار های ثور به علت جذابیتی که ثور داره توجه نمیکنن کار هاییه که اسکارلت ویچ میتونه انحام بده. اون فقط با گفتن چند کلمه قدرت اکثریت جهش یافته هارو از بین برده که واقعا هم کار عجیب و هم کار بزرگیه یک بار تونسته قدرت فونیکس رو شکست بده ، توانایی از بین بردن کل تایم لاین رو داره میتونه واقعیت رو تغییر بده میتونه یک سنگ ابدیت رو نابود کنه نقطه ضعفش هم عدم تسلطه که به نظرم در مقام مقایسه باید قدرت حداکثری که یک کارکتر پنانسلش رو داره لحاظ کرد. همینطور هم در جنگ پایانی دیدید که واندا تونست با کمترین فشاری شمشیر تانوس که تونسته بود سپر کاپیتان آمریکا که از ویبرانیومه رو خرد کنه، بشکنه و نزدیک بود تانوس رو بکشه که تانوس دستور شلیک داد. و همچنین قدرت هایی که تو سریال وانداویژن بهشون رسید به مراتب خیلی بیشتر از اندگیم بود و در آخر سریال هم مشخص شد که تازه داره کار کردن باهاشون رو مطالعه میکنه پس بازهم قوی تر خواهد شد. من به شخصه عاشق همه شخصیت های کامیک هستم و از ثور هم خیلی زیاد خوشم میاد اما باید واقع بین باشیم، و در ضمن هیچی وقت نمیشه رتبه بندی دقیقی ارائه کرد

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به اسپایدرمن

   تیر 30, 1400

   در مورد حرف آخرت کاملا موافق هستم همه چی بستگی به نویسنده داره تو یه کمیک ثور واندا ویژن و یکی دیگه رو که اسمش دقیق یادم نیست شکست داد این در حالی هست که تو کمیک انتقام جویان غیر طبیعی حتی واندا رو هم نتونست شکست بده یا به قول ام اف تی استرنج تو کمیک های انتقام جویان نمی تونه چند تا آدم فضایی رو شکست بده ولی تو کمیک های مخصوص خودش تونسته دورمامو یا افرادی بی نهایت قوی تر از یک آدم فضایی رو تونسته شکست بده پس همه چی بستگی به نویسنده داره

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به اسپایدرمن

   تیر 30, 1400

   ما در مورد واندا اول این که واندا در ام سی یو قوی ترین هست چون همه داخل ام سی یو ضعیف شدن بجز واندا اما داخل کمیک استرنج تونسته بار ها واندا رو شکست بده و استرنج قدرتمند ترین جادوگر مارول در دهه های 70و60بود اما خب الان همونطور که دیگه همه می دونن خیلی ضعیف شده و تبدیل به قوی ترین جادوگر کهکشان مارول شده
   واندا هم جز کهکشان هست پس استرنج قوی تر هست اما در مورد تغییر واقعیت و بلایی که سر استرنج تو کمیک خاندان آورد باید بگم استرنج دوباره داره قدرت قبلش رو کم کم پس می گیره و ورد های جدید و خیلی قوی تری یاد گرفته تا واندا نتونه گذشته استرنج رو شکست بده مثلا استرنج زمانی که می خوابه یه وردی می خونه تا کابوس به خوابش نیاد و برای گذشته خودش هم یه وردی خونده که واندا نتونه تغییرش بده و واندا رو در رو در مقابل استرنج شکست می خوره چون استرنج کسایی رو شکست داده که واندا هرگز نمی تونه در ضمن تو این رو می دونستی که استرنج دشمنی به نام شوما گوراث داره که می تونه با یه حرکت چشمش کل کهکشان رو نابود کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟می دونستی اگه تمام قهرمان های زمین و آزگارد با هم متهد بشن بازم نمی تونن شکستش بدن؟؟؟حتی اون اودین؟؟؟؟می دونی اون هرگز نابود نمیشه؟حتی به وسیله دادگاه یا نکرو ثور ،کینگ ثور هیچ کدوم از نسخه ثور نمی تونه نابودش کنه(این هایی که گفتم می تونن شکستش بدن اما نمی تونن نابودش کنن) تنها کسی که می تونه به صورت کامل نابودش کنه ولا هست،حالا استرنج برای زندانی نگه داشتنش به جادوی اعظیمی نیاز داره یعنی استرنج یک چهارم قدرتش رو برای شما گوراث کنار گذاشته و اگه اون یک چهارم آزاد بشه حجم زیادی از نیروی استرنج بر میگرده

   پاسخ

   • MFT در پاسخ به محمد

    تیر 31, 1400

    ببین همون شوما گورث رو رون کینگ ثور می زنش . رون کینگ از نظر من قویتر از کازمیک هست چه برسه به شوما گورث .

    پاسخ

    • محمد در پاسخ به MFT

     مرداد 1, 1400

     هنوز درست خوندن کامنت رو یاد نگرفتی من گفتم بله می تونه شکستش بده هم دادگاه هم کینگ ثور یا نکرو ثور ولی هرگز هرگز نابود نمیشه یعنی نامیرا هست مگر به وسیله ولای همگان چون اون خالق مارول هست و با یه اشاره می تونه همه رو نابود کنه

     پاسخ

    • محمد در پاسخ به MFT

     مرداد 1, 1400

     پس شما گوراث نامیرا هست و منظور اصلی رو رسوندم که استرنج یک چهارم قدرتش اون جا در گیر هست وقتی داخل زمین هست از یک چهارم قدرتش استفاده نمی کنه تا زمین آسیب نمبینه کلی منبع داره که می تونه قدرتش رو چندیدن برابر کنه مثل خوندن کتاب دارک هولد قدرت مند ترین کتاب دنیای مارول که تو ام سی یو قبل از این که استرنج بیاد دزدیده شه و در حال حاضر تو دست های واندا هست
     ولی تو کمیک دست استرنج هست این کتاب رو نمی خونه چون قانون نمی زاره وگرنه خیلی قوی میشه استرنج می تونه از جادوی سیاه استفاده کنه و چنیدین بار فقط به اندازه ی خیلی کمی استفاده کرده ولی می تونه بیشتر استفاده کنه مشکل شما این هست:
     شما دکتر استیفن استرنج،جادوگر اعظم رو نمی شناسین!!!!!!!!!!!!
     ولی همه ثور رو خیلی خب می شناسن
     تا همین جا یک چهارم به خاطر شوما گوراث و یک چهارم به خاطر آسیب نزدن به زمین استرنج از نیرو هاش کم شده یعنی استرنج از نصف قدرتش استفاده می کنه و طبق گفته مارول استرنج زمانی که در اوج خشم باشه(یعنی دیگه براش اسیب زدن به زمین و شوما گوراث اهمیت نداره!!)می تونه گلاکتوس رو شکست بده!!!این استرنج 2020 داره به قدرت اصلیش نزدیک میشه البته که کلی راه دیگه مونده تا بشه همون دکتر استرنج کلاسیک این نسخه استرنج درسته از کینگ ثور ضعیف تر هست اما جز قدرمت مند ترین موجودات مارول به حساب میاد
     لطفا نظرم رو ثبت کنین و ام اف تی لطفا با دقت بخون

     پاسخ

     • MFT در پاسخ به محمد

      مرداد 3, 1400

      آره می دونم با توجه به اون کمیک ۲۰۲۰ استرنج خیلی قدرتمنده ولی یادت نره که کم کم داره مشخص میشه فونیکس مادر ثور هست و انرژی ذاتی ثور خیلی بالا می ره . برای همین قدرت چیز ثابتی در کمیک نیست . بعضی اوقات ثور از هالک شکست می خوره و بعضی اوقات به اندازه ی گالاکتوس قدرتمند می شده و اون رو به شدت به چالش می کشه . ممنون

      پاسخ

      • محمد در پاسخ به MFT

       مرداد 3, 1400

       قوی ترین انتقام جو نسبی هست برای همین مارول تو کمیک اعلام نکرده قوی ترین کی هست
       مثلا داخل یکی از کمیک های انتقام جویان هالک یک جورایی از بروس بنر جدا شده بود یعنی بروس که معمولا هالک رو آرام می کرد دیگه در درونش نبود و تبدیل شد به یه موجود وحشی چندین ضربه محکم به ثور زد و ثور دیگه نمی تونست بلند شه بعد هایپریون امد دو مشت به هالک زد و هالک با یه ضربه محکم هایپریون رو پرت کرد
       هایپریون اعصبانی شد و با تمام سرعتش امد سمت هالک و چنان ضربه ی محکمی به هالک زد که هالک تبدیل به بروس بنر شد!!!!!!!
       پس نمیشه دقیق گفت کی قوی ترین هست من در حال حاضر دارم در مورد ثور اطلاعات کسب می کنم ظاهرن که خستگی ناپذیر هست در دوران نوجوانی به مدت دوسال بدون استراحت با غول های یخی جنگیده من برای هر دو برترین حالت رو حساب می کنم این برام مهم نیست که استرنج قوی ترین هست یا نه ولی من درحال حاضر با چیز هایی که خوندم متوجه شدم استرنج نسبت ثور برتری داره اگه هم بفهمم ثور قوی تر هست این جا میگم و واسم مهم نیست منظورم این هست که با تعصب رای نمیدم
       لطفا نظرم رو تایید کنید ممنون

       پاسخ

       • MFT در پاسخ به محمد

        مرداد 3, 1400

        بله . الان اگه بخوایم بگیم قویترین انتقام جو استاربرند هست . از نظر من ثور قویتر از استرنج هست . به چند تا دلیل . خداحافظ

        پاسخ

    • دکترمنهتن در پاسخ به MFT

     مرداد 1, 1400

     از کازمیک آرمر به هیچ وجه قویتر نیست رون کینگ

     پاسخ

     • MFT در پاسخ به دکترمنهتن

      مرداد 3, 1400

      آره قویتر از کازمیک هست .

      پاسخ

      • دکتر منهتن در پاسخ به MFT

       مرداد 3, 1400

       چه بخواین چه نخواین کازمیک قویتره کازمیک ماندراک روهم زده ازپس رون کینگ برمیاد

       پاسخ

       • MFT در پاسخ به دکتر منهتن

        مرداد 4, 1400

        ماندراک نصف منهتن هم نیست . رون کینگ هم از پس منهتن که چه عرض کنم از پس ۷ تا بیاندر هم بر می آید .

        پاسخ

        • دکتر منهتن در پاسخ به MFT

         مرداد 5, 1400

         جاننن؟!!!!!!!!این منهتنه که نصف ماندراک هم نیست ماندراک راحت داستان رون کینگ ثور رو میخوره بعدهم همین منهتن اگه اونا بیاندر نباشن قویتر از رون کینگ ثور نباشه ضعیفتر نیست

         پاسخ

         • MFT در پاسخ به دکتر منهتن

          مرداد 5, 1400

          فکر کنم حرف جناب میکر دلیل خوبی باشه . لطفاً برو کامنتش رو بخون تا بفهمی که مندراک نصف منهتن هم نمیشه . پرپچوا با کل نیروی کرایسس برابر بود با منهتن . پس مندراک نصف منهتن هم نمیشه . کافی بود یا بازم بگم . این حرف من نیست برو کامنت جناب میکر هم بخون . این هم دلیل که نگید بی دلیل گفتم . ممنون از سایت خوبتون .

          پاسخ

          • تحلیل گر در پاسخ به MFT

           مرداد 5, 1400

           خیر دلیل خوبی نیس چونکه اولا این منهتن بود که با کرایسیس برابر با پرپچوا شد ولی خب اون اصن منهتن نبود و فعلا حوصله ی توضیح ندارم ولی در کل این که مندارک نصف منهتنم نیس چرندی بیش نیس!! دوما همین منهتن یا مندارک هم میتونن چنتا بیاندرو بزنن تازه اگر هم سایه نشینان بالا بیاندر باشن که احتمالش خیلی کمه!!! در مورد کازمیک آرمور و رون کینگ ثور هم کازمیک آرمور تونسته دستشو از صفحه ی کمیک بیرون بیاره و فراتر از کمیک بوک بره و مشخصا میتونه رون کینگ ثورو شکست بده!!!

           پاسخ

          • دکترمنهتن در پاسخ به MFT

           مرداد 5, 1400

           جناب ماندراک شخصیتیه که حتی شایعه هست پرزنسو کشته!اون میتونه داستان شخصیت هارو بخوره

           پاسخ

          • MFT در پاسخ به دکترمنهتن

           مرداد 6, 1400

           خوبه خودت داری میگی شایعست. نخیر پرزنس اون موقع به بیرون از خلقت رفته بود.

           پاسخ

      • دکترمنهتن در پاسخ به MFT

       مرداد 3, 1400

       خیر نیست

       پاسخ

      • سبهان در پاسخ به MFT

       مرداد 4, 1400

       کازمیک تقریبا با پرزنس برابره کسی که به راحتی کینگ ثور رو از هستی حذف میکنه

       پاسخ

       • MFT در پاسخ به سبهان

        مرداد 5, 1400

        برای چی اطلاعات غلط می دی . لوسیفر و آلین بلک اینها از کازمیک قویتر هستند . پس وقتی نمی دونی لطفاً اطلاعات غلط نده .

        پاسخ

        • دکترمنهتن در پاسخ به MFT

         مرداد 5, 1400

         جناب کازمیک از رون کینگ ثور قویتره

         پاسخ

         • MFT در پاسخ به دکترمنهتن

          مرداد 6, 1400

          شما اینو میگی . منم میگم نخیر رون کینگ ثور قویتره .

          پاسخ

        • رهام در پاسخ به MFT

         مرداد 5, 1400

         کی گفته؟داش تو خود کامیک کازمیک به وضوح گفتن کازمیک از لوسیفر قوی تره 😐

         پاسخ

        • سبهان در پاسخ به MFT

         مرداد 6, 1400

         ماندارک از لوسیفر قویتره که کازمیک زدتش

         پاسخ

        • سبهان در پاسخ به MFT

         مرداد 6, 1400

         ماندارک از لوسیفر قویتره که کازمیک زدتش ماندارکو

         پاسخ

         • MFT در پاسخ به سبهان

          مرداد 6, 1400

          خدایا . نخیر . شیطان وحشی عظیم منهتن ، پرپچوا، آلین بلک ، والای همگان ، رایتر ، کازمیک آرمر ، رون کینگ ثور ، بیاندر ، میکائیل ، فالکرام ، پرایمال مانیتور اینها همه از مندراک قویترند . ولت کنیم میگی مندراک قوی ترین شخصیت کمیکه . مندراک نصف منهتن هم نمیشه . حتی کینگ ثور فینیکس هم می زنتش . کینگ ثوری که پروردگار دوومی رو زد که قدرت کل بیاندر ها رو داشت اگه خواستی باز هم توضیح می دم . ممنون از سایت خوبتون .

          پاسخ

  • MFT در پاسخ به اسپایدرمن

   تیر 31, 1400

   اینا همه مربوط به ام سی یو هست و اون فمنیست بازی های مارول . ولی در کمیک ثور کجا اسکارلت ویچ کجا .

   پاسخ

 6. کاربر

  تیر 28, 1400

  دوستان من یه سوالی دارم ؟ چرا تو انتقام جویان 3 تانوس به خاطر سنگ روح گامورا قربانی کرد و تو انتقام جویان 4 هم بلک ویدو برای سنگ روح قربانی شد و در اخر فیلم وقتی هالک بشکن گامورا برگشت ولی بلک ویدو نه ؟

  پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به کاربر

   مرداد 2, 1400

   برو فیلم درست ببین. نبییولا وقتی رفت با ماشین زمان به گذشته با نبییولا ی اون زمان عوض شد. بید یه دریچه به زمانی که تانوس بود و تانوس با گامورا ی آن زمان

   پاسخ

 7. ftm

  تیر 26, 1400

  چرا لوکی نبود؟
  توی فیلم ها قدرتش رو دست کم گرفتن وگرنه خیلی قدرتمند تر از چیزی هست که توی فیلم نشون داده شد
  اگر اون هم توی لیست بود خیلی خوب میشد

  پاسخ

 8. محمد

  تیر 25, 1400

  از یکی از دوستام پرسدیم کدوم انتقام جو قوی ترین هست حرف جالبی زد گفت:
  هر کدوم یک قدرت خاص هستند
  مثل سنگهای بینهایت میمونه که با هم تفاوت دارند
  قدرت بدنی هالک
  تکنولوژی مردآهنی
  قدرت جنگ گروهی ثور
  جادو دکتر استرنج
  تغییر واقعیت و روح اسکارلت ویچ و….

  پاسخ

 9. کاربر

  تیر 25, 1400

  جایگاه مرد اهنی به نظرم خیلی پایین بود مرد اهنی باید رتبه 6 رو کسب میکرد یعنی یکی قبله هالک مرد اهنی به راحتی مرد مورچه ای ، مرد عنکبوتی و کاپیتان امریکا رو حرفیه همچنین بلک پنتر و حریف البته اگه بخایم با زره بلدینگ اج حساب بشه باید رتبه 5 میبود چون از ویژن هم قویتر بود تو اینیفیتی وار ویژن از بلک ویدو هم ضعیف تر بود ثور هم تو حالت اینیفیتی وار از واندا قویتره واندا تانوس رو بدون سنگ های ابدیت زد ولی ثور با 6 سنگ ابدیت زدش
  کاپیتان مارول هم با به سنگ ابدیت غش کرد ولی ثور از هشون تو اینیفیتی وار رد شد پس میشه
  1: ثور
  2:اسکارلت ویچ
  3:دکتر استرنج
  4:کاپیتان مارول
  5: مرد اهنی ، مرد اهنی با هالک باستر تو عصر الترون هالک رو زد
  6 : هالک
  7: ویژن
  ….

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به کاربر

   تیر 25, 1400

   چی میگی؟تو ام سی یو واندا قوی ترین هست در حال حاضر در ضمن قرار هست استرنج رو توی فیلم های مارول بیشتر ببینم و با قدرتش هاش توی ام سی یو آشنا بشیم

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به کاربر

   تیر 25, 1400

   درضمن ویژن از هالک قوی تر هست
   تو ام سی یو رده بندی این هست
   واندا
   استرنج
   پترو
   ثور
   کاپیتان مارول
   بازم میگم تو حالت عادی پترو رتبه چهارم رو داره ولی اگه بخواد چدی مبارزه کنه تا رتبه دوم میاد بالا و استرنج از ثور قوی تر هست دلیلش هم تو ثور 3 دیدم ثور حتی نمی تونست تعادل خودش رو نگه داره در ضمن یه طوری میگی در مقابل شش سنگ مقابله کرد انگار خودش این کار رو کرد خوب استورم بریکر بود که مقاومت کرد نه ثور و اگه هم ثور جرئت کنه بریکر رو به سمت استرنج پرت کنه استرنج با بازکردن یه پورتال استروم رو به یه سفر ابدی می فرسته

   پاسخ

   • MFT در پاسخ به محمد

    تیر 26, 1400

    جناب محض اطلاع ثور می تونه اجسام رو با سرعت نور ببینه پس پترو کاملا ناتوان هست . اگر ثور اینفینیتی وار رو حساب کنیم رتبه دو قرار میگیره .

    پاسخ

   • کاربر در پاسخ به محمد

    تیر 26, 1400

    ثور با تمام قدرت استورم بریکر رو به سمت تانوس پرت کرد پس اون قدرت ثور بود که از 6سنگ ابدیت رد شد ثور اجسامی که با سرعت نور حرکت میکنن رو میبینه نه دیگه صوت که 1 میلیونوم نور هم نیست پس راحت پترو رو میگیره و نصف میکنه ویژن از هالک ضعیف تره ببین ثور اگر اون صاعقه ای که به هلا زد رو با واندا

    پاسخ

   • کاربر در پاسخ به محمد

    تیر 26, 1400

    ثور با تمام قدرت استورم بریکر رو به سمت تانوس پرت کرد پس اون قدرت ثور بود که از 6سنگ ابدیت رد شد ثور اجسامی که با سرعت نور حرکت میکنن رو میبینه نه دیگه صوت که 1 میلیونوم نور هم نیست پس راحت پترو رو میگیره و نصف میکنه ویژن از هالک ضعیف تره ببین ثور اگر اون صاعقه ای که به هلا زد رو به واندا بزنه ایا واندا میتونه جلوی صاعقه رو بگیره ؟؟ سرعت برق 90 در صد سرعت نور هست پس اسکارلت ویچ نمیتونه بفهمه که از کجا خورده زود پودر میشه ببین دکتر استرنج هم همینطور نمیفهمه از کجا خورده صاعقه 😍😍😍
    1: ثور
    2: اسکارلت ویچ
    3: دکتر استرنج
    4: کاپیتان مارول
    5: هالک
    6 : ویژن
    هالک با یه موج شوک که صوت رو میشکنه ویژن رو موجی میکنه

    پاسخ

    • محمد در پاسخ به کاربر

     تیر 26, 1400

     تو داری ام سی یو رو حساب می کنی دیگه درسته؟؟و این رو هم می دونی که خیلی از قدرت های ثور مثل دیدن اجسامی که با سرعت نور رو ازش گرفتن بعدش فقط می تونه مسیرشون رو تشخیص نه این که با همون سرعت واکنش نشون بده گفتم اگه پترو مثل انتقام جویان 2 سعی نکنه که چکش ثور رو بگیره می تونه ثور یا استرنج رو شکست بده

     پاسخ

    • محمد در پاسخ به کاربر

     تیر 26, 1400

     بعدش هم قدرت استرنج نسبت ثور تو ثور 3 کاملا مشخص بود بخصوص اون لحظه ای که استرنج گفت یه تار موت رو می خوام ثور گفت ببین من رو موم خیلی احساسم داشت یه چیز دیگه می گفت که استرنج مثل آب خوردن موش رو کند حالا فکر کن بجای این کار با سلاح های افسانه ایش گردن ثور رو بکنه

     پاسخ

     • کاربر در پاسخ به محمد

      تیر 28, 1400

      شاید با چیز های که تو میگی استرنج قویتر از ثور باشه ولی بقیه انتقام جویان خیر چون ثور به راحتی واندا رو از بین میبره حالا نمیگیم راحت راحت ولی میتونه شکستش بده مثلا واندا در مقابل ثور تو حالت اینیفیتی وار چی کار میخواد بکنه ؟ بگو ! کوین فایگی هم برا خودش گفته
      تازه اگر ثور بخواد در مقابل استرنج از گاد بلاست استفاده کنه استرنج چی میتونه بکنه ؟ بگو ! چون راحت گاد بلاست ثور ستاره های با اندازه صد ها هزار برابر خورشید رو نابود میکنه در ضمن ثور به کمک میلونیر قابلیت تجزیه ملوکولی هم پیدا میکنه و با هاش استرنج رو تجزیه میکنه حالا بگو استرنج چطور میخواد خودشو نجات بده ؟ بگو! تازه من این قابلیت های میلونیر رو تو ویکی پدیا معتبر ترین سایت دنیا خوندم میتونی خودتم بخونی در ضمن میلونیر هم پتک جادویی

      پاسخ

      • محمد در پاسخ به کاربر

       تیر 28, 1400

       هه معتبر ترین سایت ویکی پیدا،خنده دار هست،سایت معتبرت گفته بود جاودانه ها برای دیسی هست و کلی اشتباه دیگه برای کمیک اصلا منبع معتبری نیست
       تو این رو به من بگو 1 2 3 شروع!!!!!
       ثور سمت استرنج میاد یا رعد برق می فرسته استرنج خودش می بره چند متر دور تر پشت ثور حالا میگه:انو ووکس وریتاس
       حالا ثور رو می فرسته داخل یه حفاظ کروی شکل که از بعد دورمامو و جادوی سیاه قدرت میگره میندازه هیچ درد و ارنجی هم از استفاده از این جادو نمی بره کسی که ترکیبی از هزاران جادوگر بود حتی یه خش هم نتونست روش بندازه درحالی که با تمام قدرتش به حفاظ ضربه زد و خیلی تعجب کرد
       خب حالا این ورد رو روی ثور ایجاد می کنه قبول ثور می تونه با نهایت خشمش و گاد باست بعد ده ثانیه حفاظ رو نابود کنه
       اما استرنج تا این ده ثانیه می تونه یه پرتال باز کنه و ثور رو بفرسته تو بعد دورمامو و دیگه تمام میشه کار ثور
       خب پس ثور میوفته

       پاسخ

       • کاربر در پاسخ به محمد

        تیر 30, 1400

        باشه بزار منم جنگ خیالی خودم رو برات تعریف کنم .
        ثور یه صاعقه بزرگ میفرسته خب اگر بخوایم علمی صحبت کنیم سرعت صاعقه 90 در صد سرعت نوره یعنی : 270 هزار کیلومتر بر ثانیه یعنی : 6 دور زمین تو = یک ثانیه » پس
        استرنج نمیتونه بفهمه از کجا خورده زود کباب میشه . پس بازی تموم میشه . همون طور که کاربر MFT گفتند ثور یه قدرت داره به نام ضد نیرو میتونه قدرت های استرنج رو کپی کنه و بر علیه خودش استفاده کنه! در ضمن ثور میتونه استرنج رو تلپورت کنه وسط هسته خورشید (هسته خورشید 27 میلیون درجه هست ) پس استرنج بخار میشه . تازه ثور قدرت اودین رو داره و میتونه ازش استفاده کنه . پس کار استرنج تمام شد

        پاسخ

        • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

         تیر 30, 1400

         جناب ضد نیرو ای معنی اون نیست بلکه به،معنی جذب نیرو و استفاده ازش علیه دشمنه که بی میولنیر اون قابلیت رو نداره

         پاسخ

       • کاربر در پاسخ به محمد

        مرداد 6, 1400

        جواب ندادی اقای محمد ؟ مثل اینکه خودت قبول داری ثور از استرنج قویتره

        پاسخ

 10. MFT

  تیر 23, 1400

  سلام . ببینید اگر بخواهیم کمیک رو حساب کنیم رقابت برای اول بودن بین ثور و هالک هست . پس رتبه ی یک ثور ، رتبه دو هالک و …..
  اگر هم ام سی یو حساب بشه که واندا فعلا قویترینه بعدش ثور و بعدش هم استرنجه .

  پاسخ

  • کاربر در پاسخ به MFT

   تیر 24, 1400

   ثور رو تو حالت اینیفیتی وار حساب کنیم اوله ار واندا هم قویتره واندا تانوس رو بدون سنگ های ابدیت زد و لی ثور تانوس رو با 6 سنگ ابدیت زد پس ثور اوله

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به کاربر

    تیر 26, 1400

    داداش اگه چهار کلمه از حرف های کوین فایگی رو خونده باشی می فهمی واندا تو ام سی یو قوی ترین هست مارول فقط می خواد به ثور فن ها الکی جواب بده اگه 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000ها بار دیگه تانوس با شش سنگ در مقابل ثور قرار بگیره مثل آب خوردن می تونه ثور رو شکست بده
    خود کوین فایگی اعلام کرد واندا تو ام سی یو قوی ترین هست اونم در حالی که بقول شما ثور تانوس رو با شش سنگ زد این چیو نشون میده؟؟این که اگه بینهایت بار دیگه تانوس با ثور مبارزه کنه خیلی راحت شکستش میده

    پاسخ

    • MFT در پاسخ به محمد

     تیر 27, 1400

     ببین اگر تانوس ۱۰ بار دیگه با ثور مبارزه کنه ۵ بارش رو ثور می بره . همانطور که توی اینفینیتی وار یا کمیک ثور تانوس رو زد .

     پاسخ

  • محمد در پاسخ به MFT

   تیر 24, 1400

   داداش یه پیام قبلا داده بودم امید وارم خونده باشی گفتم همین نسخه 2020 استرنج یه ورد از دورمامو یاد گرفته که در واقع جادوی سیاه هست که ازش در مقابل یه کسی که ترکیبی از هزاران جادوگر هست استفاده کرد این جادو شخص رو داخل یه حفاظ کروی شکل می ندازه اون جادوگر هر چه قدر تلاش کرد نتونست حفاظ رو بشکنه و استرنج هیچ تلاشی برای نگه داشتن اون حفظ نکرد حالا چرا نتونه این کار رو با ثور یا هالک بکنه؟؟؟؟خب درسته قدرت هالک از اون کسی که ترکیبی از هزاران جادوگر بود از لحاظ قدرت قوی تر هست و می تونه حفاظ رو بعد 20 ثانیه نابود کنه(این حالت خیلی خیلی اعصبانیش هست که تونسته یا سیاره رو نابود کنه)اگه استرنج به خواد برای نگه داشتن حفاظ تلاش کنه بعد یک دقیقه نابود میشه و اگه تلاشی نکنه بعد از 20 ثانیه پس استرنج 20 ثانیه فرصت داره تا یه پورتال درست کنه که استرنج حداقل بعد 5 ثانیه می تونه پس هالک شکست می خوره نهایت نهایتش زور ثور به هالک یکی هست پس ثور هم به همین روش شکست می خوره
   درضمن سنتری رو فراموش کردی؟؟کسی که به سوپرمن مارول معروف هست و می تونه آزگارد رو نابود کنه قدرت انفجار چندین خورشید رو داره می تونه نامرئی شه لمس ناپذیر شه و کلی کار دیگه که ثور نمی تونه آها درمورد لمس ناپذیر شدن ثور حرفت درست هست همون دوستم تایید کرد که ثور می تونه لمس ناپذیر شه ولی قطعا اونی که نه سال داره کمیک می خونه از تو یا من خیلی بیشتر هست و اون گفت سنتری پس سنتری قوی ترین هست می خوای قبول کن می خوای هم قبول نکن

   پاسخ

   • MFT در پاسخ به محمد

    تیر 26, 1400

    سلام . ببین اینها چیزهای جزئی هستند که تو به اونها اشاره می کنی . ببین ثور هم یه کمربند داره که قدرتش رو دو برابر می کنه . دیوانگی جنگجویان داره که قدرت و سرعت و مقاومت رو ده برابر می کنه . یعنی ۲۰ برابر . یک قدرت داره به اسم ضد نیرو ؟ می دونه منگوگی خلع صلاح کنه که اودین هم ازش می ترسه . چرا با اون نتونه قدرت های استرنج رو بدزده ؟ من هزاران چیزهای مختلف می تونم بگم ولی درستش اینه که کلی حساب کنیم .
    در مورد سنتری هم که ثور با سوپرمن برابره . ثور خودش تونسته سنتری رو شکست بده . و تا اودین هست سنتری نمی تونه آزگارد رو نابود کنه .
    خدا حافظ .

    پاسخ

    • کاربر در پاسخ به MFT

     تیر 26, 1400

     کاملا درسته این استرنج فن های افراطی نمیخوان قبول کنن ثور قویتره استرنجه در ضمن اقای محمد ثور با سنتری برابره و گاهی قویتره در ضمن ثور به کمک زره نابودگر از پس سنتری بر میاد ثور هم گاد بلاست رو داره فکر کنم از انفجار یک میلیون ستاره قویتر باشه

     پاسخ

     • دکتر منهتن در پاسخ به کاربر

      تیر 27, 1400

      اولا در کمیک ها ثور در خواب هم اول نیست بلکه استار برند اوله دوما که اگه دکتر استرنج رو میشناختی این حرفو نمیزدی

      پاسخ

      • کاربر در پاسخ به دکتر منهتن

       تیر 27, 1400

       تو کمیک قدرت ثور بیشتر از سینماست نمیدونی بدون همچنین هالک و … قویترین نسخه هم که باشه رون کینگ ثور میزنه دکتر استرنج کلاسیک رو کباب میکنه

       پاسخ

       • دکترمنهتن در پاسخ به کاربر

        تیر 30, 1400

        رون کینگ ثور دراثر اثفاقاتی قدرتش بیشتر شده و قدرت ذاتیش اونقدر نیست و ثور عادی در خواب هم قویترین اونجر نیست اینا ازش قویترن
        استار برند
        سنتری
        اسکارلت ویچ

        پاسخ

        • MFT در پاسخ به دکترمنهتن

         تیر 31, 1400

         استار برند صد درصد قویتره
         سنتری با اختلاف خیلی کم بعضی موقع ها هم ثور سر تره . ولی اسکارلت ویچ خیر

         پاسخ

         • دکترمنهتن در پاسخ به MFT

          مرداد 1, 1400

          اسکارلت ویچ واقعیت رو تغییر میده

          پاسخ

          • MFT در پاسخ به دکترمنهتن

           مرداد 4, 1400

           توی سینما آره ولی توی کمیک خیر . می تونید برید رتبه بندی های سایت های دیگه هم ببینید که مربوط به کمیک هست نه ام سی یو . اونوقت می فهمی که ثور قویتره یا اسکارلت ویچ . ممنون از سایت خوبتون .

           پاسخ

          • دکتر منهتن در پاسخ به MFT

           مرداد 5, 1400

           در کمیک هم میتونه برید مارول فندوم رو ببینید

           پاسخ

 11. ناشناس

  تیر 18, 1400

  اخه کاپیتان مارول قوی ترینه؟
  کاپیتان مارول میتونه تو رتبه ۱۲ باشه یچیزی که مهمه تجربه و هوشه و حواس که کاپیتان مارول هیچکدومو نداره
  و رتبه اول باید دکتر استرنج باشه بعد ثور بعد ویژن بعدش واندا
  واینکه بنظرم مرد اهنی از کاپیتان امریکا قوی تره
  و اینکه چون هالک عقلشو از دست میده بنظرم یه رتبه بره عقب

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به ناشناس

   تیر 20, 1400

   داداش احتمالا تو داری ام سی یو رو حساب می کنی پس باید بگم واندا قوی ترین هست بعد استرنج بعد کوئیک بعد ثور(البته ثور داخل انتقام جویان3)رتبه پنجم هم کاپیتان مارول
   البته بین رتبه 3 و 4 شک دارم چون گاهی اوقات کوئیک حواس پرت میشه

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به ناشناس

   تیر 20, 1400

   داداش احتمالا تو داری ام سی یو رو حساب می کنی پس باید بگم واندا قوی ترین هست بعد استرنج بعد کوئیک بعد ثور(البته ثور داخل انتقام جویان3)رتبه پنجم هم کاپیتان مارول
   البته بین رتبه 3 و 4 شک دارم چون گاهی اوقات کوئیک حواس پرت میشه ول اگه جدی مبارزه کنه شاید در رتبه دوم هم قرار بگیره

   پاسخ

 12. سینا

  تیر 17, 1400

  سلام دوستان من یک چیزی ر میخاهم بگم ثور میتونه استرنج رو در چند ثانیه نابود کنه ثور فقط میتونه پتک رو بر داره پس یعنی باید پتک رو بزاره روی استرنج تا نتونه کوچک ترین حرکتی بکنه یک چیز دیگه چرا همه به ثور و استرنج گیر دادین ابر قهرمان های دیگه ای هم هستن که بتونن اونا رو بزنن یکی از اونایی که میتونه استرنج رو بزنه کاپیتان امریکا هست کاپیتان مارول هم میتونه پس فکر نکنین فقط ثور و استرنج قوی هستند

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به سینا

   تیر 20, 1400

   حرفت خنده دار هست و به صورت کامل مشخص هست که بجز دیدن فیلم های ام سی یو هیچ کاری نکردی اول این که کاپیتان آمریکا به گرد پای استرنج یا ثور نمیرسه کاپیتان مارول هم فقط داخل ام سی یو گندش کردن
   بله ابرقهرمان های دیگه مثل سنتری توانایی مقابله با ثور یا استرنج رو دارن ولی من در حال حاضر دارم از ابرقهرمان خودم دفاع می کنم البته از نظر یکی از دوستام که حدود نه سال هست داره کمیک می خونه سنتری قوی ترین انتقام جو هست در ضمن تو کمیک هالک جنگ جهانی بود فکر کنم که سنتری رو شکست داد در اصل اون یکی از قوی ترین نسخه های هالک بود وگرنه نسخه معمولی هالک توانایی شکست سنتری رو نداره!!

   پاسخ

  • MFT در پاسخ به سینا

   تیر 23, 1400

   هههههه برترین کامنتی بود که خوندم .

   پاسخ

  • کاربر در پاسخ به سینا

   تیر 28, 1400

   نه بابا کاپیتان امریکا دکتر استرنج رو بزنه ؟ حالا بگو چند ساعته با کمیک اشنا شدی ؟ هزار تا کاپیتان امریکا حریف شنل زنده استرنج نمیشه یا موی ثور
   ثور با راحت با یه صاعقه کاپیتان مارول رو کباب میکنه استرنج کاپیتان مارول رو تو بعد دیگه هپس میکنه ثور با گاد بلاست کاپیتان مارول رو …..

   پاسخ

 13. سبهان

  خرداد 27, 1400

  چرا بعضیا قبول ندارن هالک از ثور ضعیف تره اگر بخوایم از رو سینما مقایسه کنیم ثور قویتره تو ثور رگناروک ثور به هالک میگفت ما دوستیم مبارزه بسه پس نتیجه میگیریم ثور مبارزه رو جدی نگرفته و از تمام قدرتش استفاده نکرده اونجا که ثور قدرت صاعقش ازاد شد هالک رو زد داغون کرد او پیره مرده مبارزه رو متوقف کرد وگر نه هالک کشته شده بود تازه ثور قابلیت کنترل صاعقه و توفان و برف و باران رو داره یعنی با کنترل برف مثل نفس یخی سوپرمن میتونه هر جارو یخ ببدنه یعنی تا دکتر استرنج یا واندا بخوان کاری کنن ببندتشون به برف وقتی یخ زدن با میلونیر نابودشون میکنه یا با صاعقه یا میتونه با قدرت توفان دکتر استرنج رو از رو زمین بلند کنه دکتر استرنج تعادلش رو از دست میده نمیتونه کاری بکنه که ثور یه صاعقه میزنه دکتر تسترنج پودر میشه واندا هم همیطور پس ثور قویترین انتقام جو هست

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به سبهان

   خرداد 29, 1400

   😐😐😐چی؟؟؟ثور می تونه مثل استورم هوا رو برفی کنی یا بزاره بارون بیاد نه اینکه خودش به صورت مستقیم برف یا سرما تولید کنه
   درضمن استرنج حتی برای افرادی مثل سوپرمن که نفس یخی دارن می تونه از شعله‌های فالتین استفاده کنه،استرنج هم توانایی کنتلر آب و هوا رو داره نمونش رو می تونین تو کارتون دکتر استرنج قسمت های آخر کارتون ببینین
   این چیزی هم که گفتی خیلی خیالی هست،این طوری هست؟؟باش پس استرنج به سرعت به شنل مراجع دستور بده سر ثور رو بپوشونه بعد سریع ثور رو داخل یه پرتال بندازه به همین سادگی
   خب این غلط هست این وسط ثور هویج نیست که همینجوری بیاد استرنج رو نگاه کنه خوب اونم یه تکونی به خودش میده یا صاعقه ای رو احضار می کنه

   پاسخ

   • MFT در پاسخ به محمد

    خرداد 30, 1400

    بله ثور روی آب و هوا کنترل داره .

    پاسخ

   • سبهان در پاسخ به محمد

    خرداد 30, 1400

    ثور میتونه بدون میلونیر اب و هوا رو کنترل کنه یه مثلا میتونه یه طوفان بزرگ قدرتمند درست کنه باهاش انتقام جویان رو نابود کنه بعدشم ثور حتی میتونه زمین رو هم کنترل کنه میتونه با استفاده از سنگ و گل دست و پای دکتر استرنج رو ببنده بعد با میلونیر ….. یا میتونه یه سونامی بزرگ درست کنه بندازه روی دکتر استرنج بعد که دکتر استرنج مشغول متوقف کردن سونامی هست یه صاعقه بزنه پودرش کنه بعدشم ثور وقتی میتونه زمین و هوا رو کنترل کن میتونه انرژی زیاد اتمی و هیدروژنی رو داخل میلونیر جمع کنه بعد یه انفجار بزرگ و حرارتی درست کنه (حرارت انفجار بمب اتمی از حرارت هسته خورشید بیشتره ) بعد دکتر استرنج از بین میره ثور میتونه انفجار های حرارتی درست کنه و هدف رو باهاش نابود کنه اگه قبول نداری برو تو ویکی پدیا اونجا که در مورد قدرت ها و توانایی های ثور زده بخون یا میتونه با انفجار گادبلاست دکتر استرنج رو نابود کنه

    پاسخ

    • محمد در پاسخ به سبهان

     تیر 1, 1400

     نیازی نیست استرنج جلوی حملات ثور رو بگیره چون می تونه خودش رو تلپورت کنه
     بعدش هم لطفا شما نظر نده چون تمام اطلاعاتتون رو از سایت های مختلف میاری قبلا که می گفتی نفس یخی الان هم افتادی به جون کنتلر خاک گیاه اگه ثور این قدرت رو داره پس چرا در انتقام جویان غیر طبیعی در مقابل واندا استفاده نکرد؟؟؟چرا وقتی واندا انداختش داخل یه پرتال با استفاده از چکشش یه پورتال باز نکرد تا دوباره با واندا مبارزه کنه؟؟؟؟؟؟؟؟
     در ضمن انرژی گادبلاست ثور فکر کنم یه جورایی شبیه جمع کردن نیروی چی مشت آهنی هست یعنی به صورت مداوم نمی تونه از استفاده کنه
     از نظر من اگه نبرد از قبل برنامه ریزی شده باشه استرنج شانسش بیشتر هست چون می تونه نقطه ضعف های ثور رو تو نبرداش تشخیص بده بعد از همونا استفاده کنه یا یا سلاح درست کنه که بتونه باهاش ثور رو شکست بده ولی ثور همیچ کدوم از این کار هارو نمی تونه بکنه(در ضمن بجز ثور و استرنج هیچ کس دیگه وجود نداره این بخاطر این گفتم چون بعضی ها میان میگن خب باباش براش یه سلاح درست می کنه)
     اگه نبرد بدون برنامه ریزی باشه شانس ثور بیشتر هست

     پاسخ

     • MFT در پاسخ به محمد

      تیر 2, 1400

      سلام . اولندش که در انتقام جویان غیر طبیعی اسکارلت ویچ کاملا به صورت واضح اعتراف کرد که نمی تونه ثور رو شکست بده . خودش خیلی واضح گفت که قدرت تقابل با ثور رو نداره .
      ثور نقطه ضعفی نداره که استرنج بخواد ازش استفاده کنه . ببین کلا ثور کسایی رو شکست داده که استرنج تو خواب هم نمی تونی اون ها رو شکست بده . همه ی اینها هم قدرت ثور هست .

      پاسخ

      • محمد در پاسخ به MFT

       تیر 2, 1400

       آها پس یعنی ثور هیچ نقطه ضعفی نداره؟؟؟؟
       پس یعنی شمشیر نیزه این ها اصلا نقطه ضعف ثور نیستن هرگز،مگه ثور ولای همگان هست که هیچ نسخه ضعفی نداره؟؟؟
       هرکس یه نسخه ضعفی داره د ضمن تو تا حالا کمیک های استرنج رو خوندی؟؟؟استرنج تو کمیک های انتقام جویان محدود هست همیشه ولی در کمیک های خودش اصلا این طور نیست بهت پیشنهاد میدم که کمیک لعنت رو بخونی در مورد نسخه 2020 هم هست نه اون نسخه های ابرقدرتش که می تونست قادر مطلق رو شکست بده راجب همین نسخه 2020 هست
       برو بخون تا بفهمی خشم استرنج چی هست
       چه طوری داشت مثل چیز مفیستو رو کتک میزد و مفیستو ازش خواهش می کنه که رهاش کنه

       پاسخ

       • MFT در پاسخ به محمد

        تیر 3, 1400

        سلام . اولندش که نیزه و شمشیر نقطه ضعف هر کسی از جمله استرنج هست . به این نمیگم نقطه ضعف چون همه در برابر اینها ناتوان هستند . دومندش اگه نقطه ضعف داره پس یکیشو بگو . اگه تونستی بگو . تو هم برو کمیک ثور رگناروگ یا کمیک ثور ۲۰۲۰ رو بخون . تا بفهمی قدرت واقعی یعنی چی ؟!

        پاسخ

        • محمد در پاسخ به MFT

         تیر 3, 1400

         اونا که برای قوی ترین نسخه ثور هستن
         بعدش هم ثور خب ثور اون قدر بدنش مقاوم هست که بتونه ضربات هالک رو دفع بکنه 100%ضربه هالک خیلی قوی تر از ضربه یک شمشیر هست
         ولی ثور نسبت بهش نقطه ضعف داره پس استرنج می تونه از شمشیر هم در مبارزه استفاده کنه

         پاسخ

         • MFT در پاسخ به محمد

          تیر 4, 1400

          استرنج هم نسبت به تبر و شمشیر نقطه ضعف داره . تو هم نقطه ضعف داری . من هم نقطه ضعف دارم . اصلا همه نقطه ضعف دارند .

          پاسخ

      • محمد در پاسخ به MFT

       تیر 2, 1400

       گفت نمی تونه شکست بده نگفته که شکست می خوره
       در ضمن جواب ندادی آقای سبحان چرا اونجا از قدرت کنتلر زمین استفاده نکرد؟؟؟اصلا تا به حال کمیک انتقام جویان غیر طبیعی رو خوندی؟؟؟؟؟
       می دونی مشکل از چی هست؟؟؟اینکه افرادی مثل ثور به تو کمیک های انتقام جویان به همون اندازه کمیک شخصی خودش قوی هست اما افرادی مثل استرنج رو محدود می کنن
       فرض کن یه شخصی تمام انتقام جویان رو زندانی می کنه خب اکه استرنج اونجا باشه به راحتی می تونه یا پرتال باز کنه و همه رو بندازه توش
       یا فرض کنه انتقام جویان یک شخصی هستن که نمی تونن پیداش کنن اون شخص هم به خودش ضد ردیاب زده
       استرنج می تونه با دیگه کیهان پیداش کنه
       پس استرنج محدود هست و همونطوری که آقای استرنج گفته تا 10 سال از استفاده نمی شد
       اما افرادی مثل ثور نهایتش تا 4ماه ازش استفاده نمی شد

       پاسخ

       • MFT در پاسخ به محمد

        تیر 3, 1400

        این چه حرفیه که شما می زنید . اگه اینطوریه پس چرا استرنج در کمیک انتقام جویان وقتی که با بلک پنتر بود چرا یک پرتال با ز نکرد تا فرار کنن ؟؟ جواب بده .

        پاسخ

        • محمد در پاسخ به MFT

         تیر 4, 1400

         گفتم محدودیت،برای باز کردن پورتال استرنج به ابزاری نیاز داره که همیشه همراش هست ولی اونجا نیست چرا؟؟ چون آقای استرنج،استاد هنر های عرفانی،جادوگر اعظم یادش رفت که اون ابزار رو با خودش بیاره
         این خنده دار هست حرفت درسته اون جا باز نکرد چون اون وسیله رو نداشت
         می دونی مثل چی می مونه؟؟ثور یادش بره پتکش رو با خودش میدان نبرد ببره
         این وسیله یکی از مهم ترین ابزار هایی هست که هر جادوگر باید داشته باشه بعد جادوگر اعظم نداشت
         لطفا تایید کنید ممنون

         پاسخ

         • MFT در پاسخ به محمد

          تیر 4, 1400

          قضیه ثور فرق می کنه چون ثور می تونه پاکش رو فرا بخونه . در ضمن پس اونقدر هم استرنج کامل نیست که شما فکر می کنید .

          پاسخ

          • محمد در پاسخ به MFT

           تیر 5, 1400

           چرا مثال های من رو بد متوجه میشی؟؟؟دارم مثال می زنم خودم می دونم می تونه پتکش رو پیش خودش برگردونه منظورم این بود که یکی از ابزار های مهم استرنج هست
           استرنج کامل نیست بله ولی وظیفه مهمی داره که اگه اون رو خوب انجام نده همه چی میره رو هوا لقب جادوگر اعظم کم لقبی نیست استرنج باید برای نگه داشتنش به صورت مداوم تمرین و تلاش کنه و همیشه باید حواسش جمع باشه
           و ابزار های مهم همیشه همراهش باشه

           پاسخ

     • MFT در پاسخ به محمد

      تیر 2, 1400

      در ضمن خودش رو تلپورت کنه یعنی فرار کنه پس باید بجنگه که اون هم می بازه .

      پاسخ

      • محمد در پاسخ به MFT

       تیر 2, 1400

       نه خیر به معنای جا خالی دادن هست نگفتم که می خواد بره قطب جنوب مثلا خودش رو 10 متر سمت راست میبره

       پاسخ

       • MFT در پاسخ به محمد

        تیر 3, 1400

        خوب چه کاریه . ببین استرنج تا بخواد یه پورتال باز کنه ۵ تا ۱۰ ثانیه طول می کشه . در این زمان ثور به راحتی می تونن استرنج رو بزنه .

        پاسخ

        • محمد در پاسخ به MFT

         تیر 3, 1400

         عزیزم نگفتم که پورتال باز کنه گفتم خودش رو تلپورت کنه مثل همون کاری که توی ثور 3 کرد

         پاسخ

     • سبهان در پاسخ به محمد

      تیر 2, 1400

      ببین من هنوز سر نظرم هستم که ثور میتونه اب و هوا روکنترل کنه ببین ثور از نفسش سرما تولید نمیکنه بلکه سرما رو کنترل میکنه بعد با میلونیر بر روی هدفاش ساطح میکنه ببین وقتی ثور میتونه زمین رو کنترل کنه میتونه خاک و گیاه رو کنترل کنه بعدشم شما اطلاعاتت رو از کجا جمع اوری میکنی بگو ما هم بریم از همون جا اطلاعات جمع اوری کنیم ثور به کمک میلونیر میتونه لمس نا پذیر و نامرئی بشه یعنی هیچی بهش اثر نداره بعد به کمک نامرئی شدن نامرئی بشه بعد دکتر استرنج نمیتونه ببیندش بعد ثور میتونه بره پشت سر دکتر استرنج وقتی دکتر استرنج حواسش نیست با میلونیر یه ضربه بزنه به سر دکتر استرنج ، دکتر استرنج …. تازه من نامرئی شدن و لمس ناپذیری رو تو سایت ویکی پدیا ، قدرت ها و توانایی های ثور خوندم که خودت سایت ویکی پدیا رو تایید میکنی تازه سرعت ثور با کوییک سیلور برابری میکنه سرعت کوییک سیلور به اندازه سرعت نوره یعنی دکتر استرنج نمیتونه ثور رو در حال حرکت ببینه بعد ثور با سرعت، با میلونیر یه ضربه به دکتر استرنج میزنه ….

      ( ادمین جان لطفا تایید کن )

      پاسخ

      • محمد در پاسخ به سبهان

       تیر 3, 1400

       قدرت کنتلر آب و هوا با تولید مستقیم سرما فرق داره این یک دوم سایت ویکی پیدا اصلا معتبر نیست اشتباهاتی داره مثلا یه جا نوشته بود جاودانه ها برای دیسی هست که این غلط هست و برای مارول هست من اطلاعاتم رو از کمیک خوندن و سایت های خارجی میارم مثل سایتcbrکه معتبر ترین هست
       بعدش هم استرنج می تونه با استفاده از چشم آگاماتو چیز های نامرئی و موجودات شیطانی رو ببینه
       بعدش هم سرعت پترو با صوت یکی هست نه با نور
       من هم اصلا ویکی پیدا رو تایید نمی کنم یعنی فقط من نیستم بیشتر افرادی که اطلاعاتشون بالا هست می دونن سایت ویکی پیدا برای کمیک سایت خیلی خوبی نیست نه این که همه حرفاش اشتباه باشه بعضی حرفاش اشتباه هست که باعث میشه افرادی تازه کاری مثل تو اون رو باور کنن و اون اشتباه رو به خودشون تلقین بدن
       ثور هم هرگز سرعتش با نور یکی نیست مگر به وسیله پرواز یعنی نمی تونه سریع بدو بدو بکنه باید پرواز کنه که در این صورت خود ثور هم نمی دونه داره کجا میره مثل کاپیتان مارول
       از این قدرتش برای سفر بین کهکشان ها استفاده می کنه
       نه اینکه در وسط مبارزه سریع بره پشت حرف بره
       قدرت کنتلر زمین هم من در هیچ کدوم از کمیک ها ندیدم بگو ببینم ثور داخل کدوم کمیک از این قدرتش استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
       لمس ناپزیری رو داخل کدوم کمیک؟؟؟
       نامرئی شدن رو داخل کدوم کمیک؟؟؟؟؟
       در ضمن استرنج به تازگی یه ورد یاد گرفت که کسی رو که از هزاران جادوگر قدرت گرفته رو زندانی کنه داخل یک چیزی کروی شکل اسم وردش هم هست:
       انو ووکس وریاتس
       پس جرا نتونه این کار رو با ثور بکنه؟؟؟بعدش هم بندازتش داخل یه پورتال سمت دورمامو
       انجام این ورد هیچ درد و زمان طولانی ای هم نمی خواست استرنج روی هوا معلق بود و داشت چای می خورد
       لطفا نظرم رو تایید کنید ممنون

       پاسخ

       • MFT در پاسخ به محمد

        تیر 3, 1400

        ببین این رو ویکی پدیا نگفته . سایت زومجی هم این رو گفته که ثور می تونه لمس ناپذیر و ناپدید بشه . اون رو که قبول داری ؟ پس این جزو قدرت های ثور هست . محمد نمی خوای قبول کنی که مادر ثور گایا هست . و این باعث می شه ثور روی زمین کنترل داشته باشه ؟؟ من نمیگم . سایت های معتبر میگن . کمیک خون های حرفه ای می گن . پس این هم جزو قدرت های ثور هست .

        پاسخ

        • محمد در پاسخ به MFT

         تیر 5, 1400

         اول اینکه داخل یه کمیک گفته شده که مادر ثور فونیکس هست!!!!!!!!!!!!!خودم هم تعجب کردم با عکس هم نشون داد حالا نمی دونم واقعی هست یا نه ولی این یک دو سوالم این هست چرا تاحالا از استفاده نکرده و اگه استفاده کرده کجا استفاده کرده؟

         پاسخ

         • MFT در پاسخ به محمد

          تیر 6, 1400

          سلام . آره من هم اون کمیک رو خوندم . ببینید فکر کنم اون مربوط به کمیک های ثور هست . ببین حتی همین ثور هم می تونسته با میولنیر در زمان سفر کنه . گفتم که می خوای قبول کن می خوای قبول نکن ولی این رو هم در سایت های معتبر قبول کردن .

          پاسخ

 14. MFT

  خرداد 26, 1400

  سلام دوستان . ثور از اسکارلت ویچ در کمیک قویتر هست . چرا ؟؟ دلیل 👇👇
  در کمیک انتقام جویان غیر طبیعی خود اسکارلت ویچ اعتراف کرد که در مبارز تن به تن در برابر ثور ما توان هست و تنها می تونه ثور رو از میدان خارج کنه . یعنی ثور رو مثلا دور کنه تا ثور اون رو نکشه ‌‌.
  این هم دلیل . اصلا می تونید برید اون کمیک رو بخونید .
  پرونده این هم بسته شد .

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به MFT

   خرداد 27, 1400

   اول اینکه حرف من رو دوباره تکرار نکن
   (محمد:نه آقای یک نفر ثور توانایی شکست دادن واندا رو نداره ولی واندا هم همینطور طبق گفته خود واندا در کمیک انتقام جویان غیر طبیعی توانایی شکست دادن ثور رو نداره
   پس مجبور میشه ثور رو از میدان نبرد خارج کنه پس نبردشون به تساوی میرسه و از اونجایی که استرنج تو کمیک از واندا قوی تر هست(شاید نسخه 2020 نه از نظر جادو از واندا ضعیف تر باشه ولی از نظر هوش و تجربه خیلی از واندا قوی تر هست پس استرنج از واندا قوی تر هست) و واندا با ثور به تساوی رسیده استرنج می تونه ثور رو شکست بده یا حتی اگه نتونه بازم شکست نمی خوره)

   این حرفی بود که اولین بار من به یک نفر گفتم(اسمش یک نفر بود)دوما از اونجایی که ثور هم نمی تونه واندا رو شکست بده و نمی تونه جلوی انتقالش از جایی به جایی دیگه رو بگیره پس نبردشون تو کمیک به تساوی میرسه

   شاید این پیاممون رو در یک روز داده باشیم اما داخل قسمت آخرین نظرات اول نظر شما ثبت شده پس من در گذشته این پیام رو دادم بقیه هم شاهد هستن

   پاسخ

   • MFT در پاسخ به محمد

    خرداد 28, 1400

    باور کن من حرف تو رو تکرار نکردم . من رفتم و تحقیق کردم و فهمیدم که اسکارلت ویچ خودش گفته که توانایی مقابله با ثور رو نداره . من اصلا حرف تو رو تکرار نکردم .

    پاسخ

    • محمد در پاسخ به MFT

     خرداد 28, 1400

     حالا اون رو ولش کن خب ثور هم نمی تونه واندا رو شکست بده دیگه چون نمی تونه جلوی انتقالش رو بگیره پس نبردشون در اصل مساوی هست

     پاسخ

 15. محمد

  خرداد 25, 1400

  یه سوال داشتم جوابش رو خودم نمی دونم سوالم این هست که مگنیتو با استفاده از قدرتش چکش ثور رو بلند کنه(داخل یه کمیک اشاره شده داخل گوگل هم سرچ کنین میاره)استرنج هم نمی تونه با استفاده از قدرت بلند کردن اجسام(دورجنبی)نمی تونه چکش ثور رو بلند کنه؟؟

  پاسخ

  • MFT در پاسخ به محمد

   خرداد 26, 1400

   نخیر . چون پتک ثور لیاقت می خواد و تازگی ها مشخص شده که پتک اولویت بندی داره . یعنی تا وقتی که ثور هست استرنج هیچ وقت لیاقت نخواهد داشت.

   پاسخ

  • D.R strange در پاسخ به محمد

   خرداد 26, 1400

   سوال بسیار خوبی است.
   اما زود قضاوت نکن و تا اخر بخون اقای محمد و دیگر دوستان

   قدرت دور جنبی یا بهتره بگیم جنگ ستارگان !!!!! در جنگ ستارگان بهش میگن the force . جدای ها و سیت ها با استفاده از نیرو کار های عجیبی میکنن
   درمان میکنن… بیش از 30 متر میپرن… به مدت 1 دقیقه سرعتی بالق بر 100 متر در ثانیه ( یعنی 11 برابر انسان عادی ) میتوان بدوند میتوانند روحشان را از بدنشان جدا کنن اشیا رو ظاهر کنن اشیا رو به پرواز دربیارند و…

   اما با دور جنبی یا پرواز اشیا به کمک نیروی ذهن کار داریم.
   .
   مگنیتو یه جهش یافتس که فقط توانایی برقرای ارتباط با امواج الکترو مغناطیس و فلز هارو داره. او نمیتونه درخت هنداونه حیوانات رو با نیروش بلند کنه. چون مغناطیسی نیستن و فلز هم نیستن. اگر دورشون هم فلز باشه اون موقع میتونه بلند کنه… من با اون کاری ندارم برای همین با the force کار دارم . ایبانی ماو شخصیتی است که خیلی به جدای های جنگ ستارگان نزدیکه . ذهن میخونه و سریع حرکت میکنه و هر اجسامی رو جدا از ماده تشکیل دهندن بلند میکنه…
   ( همچو نیروی جدای ها مثل یودا یا اوبی وان کنوبی ) خلاصه خیلی به توانایی جدای ها نزدیکه. من ایبونی ماو رو میگم…

   استاد یودا : نیرو بسیار وسیع است درصورت استفاده درست میتوان هرچیزی رو بلند کرد. اندازه و جرم جسم مهم نیست !

   خب اولا پتک ثور سنگین نیست بلکه طلسمه… نیرو که چیز عجیبی نیست
   نیرو تعادلی در طبیعت هست…
   حالا در نتیجه 👇
   اگر هر شخصیتی در دنیای مارول تونایی شبیه جدای ها یعنی دورجنبی را داشته باشه که با نیروی تعادل طبیعت ارتباط بگیره پس جدا از وزن و اندازه و طلسم میتونه جسم را با دورجنبی بلند کنه…. حالا چه جسم یه سفینه فضایی باشه
   چه میخ… چه پتک ثور !!

   اما یه نکته ای وجود دارد… نیرو کشک نیست ! یعنی هرکسی تونایی دورجنبی نداره. در بدن هر موجودی در جنگ ستارگان مقداری کلوین هستش که میزان ارتباط او با نیرو هست. در انسان و موجودات زنده در جنگ ستارگان کلوین استاندارد 4 هزار واحد هست. اونایی که نیرو پذیر هستن کلوین بین 6 الی 10 هزار تا دارند و اکثرا استاد جدای هستن و لورد های سیث هستن

   اما افرادی که کلوین شون زیاده و فورس خیلی قوی دارن خیلی کمه
   فقط اوبی ون کنوبی ، یودا ، لورد ویدر ، و دارت سیدیور و میس ویندو کلوین زیاد دارن و قوی هستن . اوبی ون حدود 12 هزار، یودا حدود 15 هزار ودارت سیدیوس حدود 17 هزار و میس ویندو حدود 18500 تا و در اخر شرور تاریخ فقط فقط لورد ویدر 20500 کلوین دارن! تازه با اینکه کلی کلوین و فورس دارن نمیتونن طلسم رو بشکونن اما میتونن هرچیزی که طلسم نداره و بلند کند جدا از وزنش… اما میتونن روی طلسم تاثیری بزارن…

   نتیجه گیری نهایی.

   در جهان جنگ ستارگان لورد ویدر با 20 هزار کلوین و وجود قدرت فوق العاده قوی
   و استفاده از فورس باز نمیتونه طلسم بگذره اما میتونه روش تاثیر بزاره.

   در جهان مارول هم زیاد بار علمی منطقی نداره مثلا ایبونی ماو که شبیه توانایی جدای هاس کسی خبر نداره چه طوری این قدرت هاشو اورده. کلوین هم نداره !
   مگنیتو هم تخیلی هست زیادی !!

   اما میریم سراغ ویدر.
   (خبیث ترین و قوی ترین و شرور ترین انسان تاریخ سینما لورد ویدر هست)
   لورد ویدر یا همون آناکین اسکای واکر قوی ترین سیث تاریخ با فورسی قوی
   و فورسی عظیم و کلوین 20 هزار تای”” نمیتونه”” طلسم کاری کنه ولی میتونه روش اثر بزاره. مثل لورد ویدر نمیتونه پتک ثور رو بلند کنه و پرتش کنه اون ور اما میتونه با تمرکز زیاد مسیر حرکتش به سمت خودش رو تغییر بده.

   جنگ ستارگان و با نام ماده ای به نام کلوین قدرت هارو طبقه بندی کرد
   که گفتم. اگر شاید کسی با کلوین 25 هزار و قدرتی خیلی زیاد در جنگ ستارگان خلق بشه شاید بتونه روی طلسم تاثیر بزاره و میتونه شاید پتک ثور رو بلند کنه

   طبیعاتا در دنیای مارول قهرمان یا شروری نداریم که دور جنبی داشته باشه ( مثل ایبانی ماو و حدودا مگینتو ) که قوی تر از لورد ویدر باشه (منظورم انسانی باشه که دور جنبی داشته باشه ) وقتی لودر ویدر با توجه به قوانین جنگ ستارگان نتونه طلسم هارو نابود کنه. اون مگینتو و ایبانی ماو هم نمیتونن.

   اما استاد یودا گفته : اندازه ، نوع ، و وزن جسم در بلند کردن با استفاده فورس مهم نیست/// پس در نتیجه اگه فورس خیلی قوی ( همون دورجنبی ) زیاد باشه میتونه روی طلسم تاثیر بزاره و قطعا میتونه پتک ثور رو بلند کنه.

   اما در باره استرنج باید بگم که استرنج خودش جادوگر هست و میتونه طلسم بسازه یا خنثی کنه. استرنج میتونه طلسم چکش ثور بشکنه و بلندش کنه.

   درضمن استرنج دورجنبی مثل لورد ویدر نداره… استرنج با استفاده از طلسم اجسام رو بلند میکنه که به غلط میگن دورجنبی.

   معنی دورجنبی هم اینکه با استفاده تمرکز و استفادن از نیروی طبیعت ( همون the force در جنگ ستارگان) اجسام رو جابجا کنی.

   امیدوارم اطلاعات مفید بوده باشه.

   ادمین تایید کن.

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به D.R strange

    خرداد 27, 1400

    عالی بود خیلی کامل توضیح دادی خیلی ممنون
    این همه اطلاعات رو از کجا میاری آخه تو🙏🙏🙏

    پاسخ

    • D.R starange در پاسخ به محمد

     خرداد 27, 1400

     اقای محمد.
     شرمنده جهان مارول و جنگ ستارگان زیاد به هم ربط نداره ولی چون جنگ ستارگان بر پای the force هست که در مارول میگن توانایی دورجنبی و فرا آگاهی ، من اون جوری مثال زدم راحتر متوجه بشید.
     خوشحال شدم اطلاعاتم مفید بوده براتون

     من این اطلاعات رو از wiki fandom میارم.همین the force جنگ ستارگان رو به 20 بخش تقسیم کرده و در باره هرکدومش 100 خط توضیح داده !!!
     سایت خیلی خیلی خوبی هست . حتی درباره سفینه های فضایی جنگ ستارگان و دیگر سفینه فضایی ها فیلم ها و خلاصه هرچی فکر کنی نکنی توضیح داده. حتی در باره بعضی بازی ها موبایل و پی سی هم توضیح داده!!

     اگر میخواهی اطلاعاتت درباره دنیایی سینما مارول / دنیای کمیک مارول /
     دنیای سینمای دی سی / دنیای کمیک دی سی / دنیای فیلم جنگ ستارگان
     دنیای کمیک جنک ستارگان زیاد بشه مقالات سایتش رو بخون. یا موضوعی رو جست و جو کن تو سایتش برات میاره.
     fandom.com
     وارد سایت شدی گزینه جست و جو بزنی مثلا بزنی star wars یا mcu
     برات مقاله برتر رو میاره بعد اونجا یه چیزی نوشته در مربع نوشته 100 هزار مقاله. 100 هزار عکس. اونو کلیک کنی دیگه کل mcu یا star wars یا بسته به هرچی که سرچی که کردی رو طبقه بندی میکنه دیگه بانک اطلاعاتی عظیمی هستش….

     ادمین جان. لینک رو تایید کن.

     پاسخ

     • محمد در پاسخ به D.R starange

      خرداد 28, 1400

      دمت گرم عالی بود خیلی ممنون

      پاسخ

  • رهام در پاسخ به محمد

   خرداد 26, 1400

   می تونه چون حتی خود ام اف تی هم میگه لیاقت می خواد استرنج لیاقتشو داره و چرا با استفاده از نیروی فضا و مکان می تونه بلندش کنه

   پاسخ

   • MFT در پاسخ به رهام

    خرداد 26, 1400

    من کی گفتم استرنج لیاقت داره . من گفتم لیاقت می خواد . اولویت بندی داره . اصلا می دونی اولویت بندی یعنی چی ؟؟ یعنی مثلا اول اودین بعد ثور بعد ….. برای همین تا وقتی که ثور هست استرنج نمی تونه پتک رو با فضا و مکان و ……. بلند کنه . حتی دلیلت نزدیک به قابل قبول هم نبود . مثل این میمونه من بگم سوپرمن به کریپتونات نقطه ضعف داره و ثور هم می تونه کریپتونات جور کنه . الان حرف من خیلی درست بود . تا وقتی که ثور هست اولویت با ثور هست .

    پاسخ

   • Ozymandias در پاسخ به رهام

    خرداد 26, 1400

    نه خیر خوب بودن یک نفر نمی تونه دلیل بر لیاقت باشه حتی همش خم به لیاقت نیست یکبار اودین به دستور دادن به میولینر کاری کرد که دیگه نتونه بلند کنه میولینر
    علاوه بر این نیزوی های زمان و مکان چیه ؟ ما نیرویی که ازش صحبت میکنیم جادو هست که دکتر استرنج در کمیک strange talles 182 این کار رو بکنه

    پاسخ