رده‌بندی تمام اعضای انتقامجویان، از قویترین تا ضعیف‌ترین

قوی ترین انتقام جو کیست؟ پاسخ این سوال را نمی دانیم اما شاید هالک و ثور قوی باشند. اما قوی ترین کیست؟ در دنیایی که همه این شخصیت ها قوی هستند، می خواهیم آن ها را براساس توانایی، مهارت و سلاح هایشان طبقه بندی کنیم.

توجه داشته باشید که هیچکدام از اعضای نگهبانان کهکشان در این فهرست نیستند زیرا آن ها متفقین هستند نه عضو این گروه. همچنین از اکران “کاپیتان مارول” (Captain Marvel) خوشحالیم و امیدواریم او نیز در آینده به فهرست ما اضافه شود. در اینجا فهرستی از شخصیت های انتقام جویان، از ضعیف ترین تا قوی ترین را به شما معرفی می کنیم. با پروشات همراه باشید.


16. بلک ویدو – Black Widow

گرچه عنکبوت سیاه یک جاسوس قدرتمند و مبارز خبره است اما زمانی که می خواهیم ابرقهرمان ها را معرفی کنیم، مسلما انسانی بدون قدرت های ابرقهرمانی در قعر قرار می گیرد. با این حال او یکی از اعضای کلیدی تیم، یک متخصص قهار در زمینه اطلاعات و یک مبارز مرگبار است، بنابراین سزاوار این است که فیلم خاص خود را داشته باشد تا بدانیم بین او و شاهین چشم در بوداپست چه رخ داد.

همچنین بخوانید: بدترین فیلم های جهان سینمایی مارول کدام ها هستند؟


15. شاهین چشم – Hawkeye

یک تیرانداز ماهر و بامهارت ترین مبارز در زمینه جنگ تن به تن به نام بارتون، که به دلیل سبک مبارزه با تیر اغلب نادیده گرفته می شود. درحالی که یکی از قابل اعتمادترین افراد شیلد (SHIELD) است، همانطور که در عملیات آزادسازی لوکی دیدیم. بارتون به دلیل ارزش گذاری برای جایگاه خانواده شهرت داشته و یکی از شخصیت های اخلاق گرای تیم است. امیدواریم در فیلم دوم در مقابل تانوس ایستادگی کند زیرا گروه به او نیاز دارد و حضورش ضروری است.

همچنین بخوانید: معرفی 10 ویلن برتر در کامیک های مارول


14. شاهین – Falcon

عضو پیشین نیروی هوایی آمریکا، که مانند کاپیتان یک سرباز بود و با زندگی معمولی مشکل داشت. دوستی با کاپیتان آمریکا به زندگی او هدف جدیدی بخشید و او به یک انتقامجو بدل شد. ویلسون یک خلبان خبره بوده و در پرواز آکروباتیک مهارت دارد که در فیلم های مختلف نشان داده شده است. او در استفاده از سلاح های تیراندازی و مبارزه تاکتیکی هم مهارت دارد. اما توانایی اصلی او پرواز است که به کمک بال هایش این کار را انجام می دهد.

همچنین بخوانید: 10 شخصیت مارول که از دی سی الهام گرفته شده اند


13. ماشین جنگ – War Machine

رودس به عنوان کلنل ارتش آمریکا برای مرد آهنی به منزله ویلسون برای کاپیتان آمریکاست. رودس از روزهای ساخت سلاح با تونی استارک دوست بود. اما یکی از لباس های مرد آهنی را پوشیده و دارای سلاح های قوی است. او که قبلا عضو ارتش آمریکا و اکنون یکی از اعضای انتقام جویان است، به دلیل داشتن لباس قدرت های ابرقهرمانی به دست آورده است. او با این لباس قدرت پرواز هم دارد. او در ارتش مقام های استراتژیست، تیرانداز، خلبان و استاد هنرهای رزمی است.

همچنین بخوانید: 25 شخصیت قدرتمند دنیای مارول از بین ابرقهرمانان و ابرشرورها


12. سرباز زمستانی – Winter Soldier

باکی که به دلیل لباس خاص و قدرت ابرقهرمانی اش شهرت دارد تنها می تواند از بخشی از قدرتش استفاده کند. او به دلیل استفاده از سرم سربازان پدرقدرت که در دست کاپیتان است، بدن قوی تر و عضلانی تری دارد. سرعت و قدرت او بالا بوده و در استفاده از خنجر، هنرهای رزمی، مبارزه، و همچنین مهارت های جنگی روسی، استاد است.

همچنین بخوانید: فیلم‌های ابرقهرمانی مارول را با چه ترتیبی ببینیم؟


11. مرد آهنی – Iron Man

تونی استارک به دلیل مهارت های هوشمندانه خود محبوب ترین عضو انتقامجویان است. یک مخترع و استراتژیست که یکی از باهوش ترین اعضای تیم است. او به عنوان یکی از این اعضا یک نابغه، خوش گذران، میلیاردر و انسان گریز است و البته مهارت های عادی انتقام جویان را نیز داراست. همچنین با لباس مخصوص مرد آهنی توانایی پرواز داشته و با قدرت و سرعت مبارزه می کند، حتی به مرور لباسش را طوری تغییر می دهد که مانند ماشین جنگی مجبور نباشد سلاح هایش را با خود حمل کند. این لباس تیر و سلاح های لازم برای جنگ را داراست.

همچنین بخوانید: نگاهی به 15 فیلم برتر جان فورد، یک وسترن ساز تمام عیار


10. کاپیتان آمریکا – Captain America

یک سرباز و اولین ابرقهرمانی که زمین به خود دید. کاپیتان نماد موفقیت یک سرباز ابرقهرمان است. او به دلیل استفاده از سرم قدرت، سرعت، و واکنش هایش ابرقهرمان است. او با سپری که از مستحکم ترین فلز روی زمین ساخته شده، مرکز اصلی این تیم است. او با مهارت جنگاوری خود می تواند در مقابل تانوس مقاومت کند، قدرت جنگاوری او به اندازه سپرش مستحکم است.

همچنین بخوانید: 25 فیلم زیبا که در آن‌ها قهرمان داستان یا شخصیت اصلی می‌میرد


9. کوئیک سیلور – Quicksilver

یک ابرقهرمان شجاع با تیرهایی برای نجات بی گناهان. او سرعت و واکنش ابرقهرمانی دارد و انقدر ابرقهرمان است که حتی می تواند سرعت خود را کنترل کرده و از سرعت نور هم سریع تر باشد. پس حتما از  این ابرقهرمان خوشتان می آید.

همچنین بخوانید: 50 فیلم ابرقهرمانی برتر تاریخ سینما تا به امروز + تصاویر


8. پلنگ سیاه – Black Panther

پادشاه واکاندا جدیدترین انتقامجو تا به امروز است. یک مرد باهوش و یک مبارز بامهارت که توسط نوعی داروی گیاهی قدرت های ابرقهرمانی به دست می آورد. این قدرت ها در کنار لباس مخصوص ضدگلوله او را به یک ابرانسان تبدیل می کند. با این حال لباس مخصوص او مانند لباس مرد آهنی سلاح های خطرناکی را به همراه دارد، بنابراین ترکیبی از انسان و تکنولوژی است.

همچنین بخوانید: تمام فیلم های ابرقهرمانی که موفق به کسب جایزه اسکار شدند


7. مرد مورچه ای  – Ant-Man

لانگ یا مرد موردچه ای در حقیقت یک سارق است، البته اگر بتوان رابین هود را یک سارق نامید. او باهوش، با مهارت و یک نقشه کش قهار است. او که به لباس مرد مورچه ای مجهز است می تواند اندازه آن را تغییر دهد. او حتی می تواند اندازه خود را به شدت بزرگ کرده و درنتیجه قدرت هایش بیشتر می شود. او علاوه بر قدرت تغییر اندازه می تواند از حشره ها و مخصوصا مورچه ها کمک بگیرد و ماموریت هایش را انجام دهد. لانگ پس از تمرین با دختر هانک در مبارزه تن به تن ماهر است. دیدن او از قلمروی کوانتوم و بازگشتش قدرت هایی به او بخشیده و او را به قهرمان تبدیل می کند.

همچنین بخوانید: 10 ابرقهرمان  زن جذاب در تاریخ سینما


6. مرد عنکبوتی – Spider-Man

یک نوجوان اهل بروکلین که قدرت ابرقهرمانی و توانایی پرتاب تارهای عنکبوتی دارد. حواس عنکبوتی او بی مانند بوده و او را حوادث مطلع می کند. او حتی بدون لباسش هم قدرت های خارق العاده ای دارد و با کمک لباسش که توسط مرد آهنی به او داده شده به یکی از اصلی ترین و قوی ترین مبارزان این تیم تبدیل می شود.

همچنین بخوانید: لیست تمام فیلم های ابرقهرمانی که در سال 2019 اکران خواهند شد


5. هالک – Hulk

شخصیتی اقتباسی از داستان دکتر جکیل و آقای هاید، که شخصیت دیگر بروس بنر است. یک هیولای خشمگین که در فیلم های مختلف شخصیت های مختلفی از یک موجود کرم مانند تا یک هیولا و حتی سارتور را به قتل رسانده است. هالک به مبارزه با تانوس شتافته و گرچه در این مسیر ثور هم به او کمک می کند اما همانگونه که تونی استارک می گوید او به اندازه یک لشکر قدرتمند است. یکی از قوی ترین انتقام جویان که گرچه باهوش نیست. با این حال بروس بنر، یکی از باهوش ترین اعضای تیم، او را خلق کرده و حتی احترام تونی استارک را برانگیخته است. بنابراین مطمئنا دوست ندارید در مقابل هالک باشید زیرا او در هر شرایطی گروه را نجات می دهد.

همچنین بخوانید: رده بندی تمام فیلم های ابرقهرمانی که در سال 2018 اکران شدند


4. ثور – Thor

خدای تندر که از افسانه ها گرفته شده زیرا مردی که بتواند در مقابل هالک ایستادگی کند یک خدا است نه یک انسان. او با کمک چکش خاص خود توانسته در نه قلمرو نظم را برقرار کند. ثور به عنوان پسر مورد علاقه اودین به دنبال عدالت، قدرت و تمام چیزی است که یک پادشاه می خواهد. حضور او در فیلم های مختلف درخشان بوده و اکنون می خواهد در مقابل تانوس ایستادگی کند. او از لحاظ قدرت فیزیکی و قدرت تندر، او قوی ترین انتقام جوی این فهرست است.

همچنین بخوانید: مقایسه ابرقهرمان های سینما: بتمن در برابر مرد عنکبوتی. کدام یک قویتر است؟


3. ویژن – Vision

عضوی از انتقام جویان که یک بدن قدرتمند و یک ذهن هوشیار دارد که همانند کامپیوتر است. کسی که بتواند چکش ثور را بلند کند باید بسیار قدرتمند باشد. ویژن علاوه بر قدرت، مقاومت، و توانایی پرواز، می تواند با دستکاری تراکم اشیا را به حرکت درآورد. از آنجاییکه مغز کامپیوتری دارد می تواند هک کند. او با کمک سنگ زمان یکی از دو انتقام جوی این لیست است که سنگ بی نهایت را داراست. بنابراین در این لیست جایگاه خوبی دارد.

همچنین بخوانید: 8 فیلم ابرقهرمانی که در سال 2019 منتظر اکران شان هستیم


2. دکتر استرنج – Dr. Strange

با اطمینان می توانیم بگوییم که قدرت های دکتر استرنج در فیلم ها دست کم گرفته شده است. او یکی از قوی ترین جادوگران دنیای مارول است که گرچه در فیلم اول قدرت هایی داشت اما کافی نبودند. او توانایی دورآگاهی، سبک وزنی، ایجاد اشیای آسمانی و هنرهای رزمی را داراست، زیرا به کمرتاج آموزش می دهد. مبارزه اخیر او با تانوس نشان می دهد که با شمشیر هم میانه خوبی دارد زیرا به کمک آن با تایتان هم مبارزه کرد. اما از قدرت های جادویی او می توان به تغییر حقیقت، ابعاد و جهش اشاره کرد. او با کمک سنگ زمان می تواند زمان را هم دستکاری کند. اگر نبرد جدید او با تانوس پیروز باشد حتی با کمک سنگ های بی نهایت، بنابراین او یکی از قدرتمندترین شخصیت های این فیلم است که می تواند در صدر هم قرار بگیرد.

همچنین بخوانید: مقایسه ابرقهرمان های سینما: مرد آهنی در برابر مرد عنکبوتی. کدام یک قویتر است؟


1. اسکارلت ویچ – Scarlet Witch

قدرتمندترین جهش یافته دنیای مارول، که ققنوس جین گری پس از او در مقام دوم قرار می گیرد (در میان جهش یافته ها) و و گفته می شود که هرگونه رویارویی جادویی واندا و دکتر استرنج به یک گره منجر خواهد شد. قدرت های جادویی و جادوی آشوب برانگیز او آنقدر زیاد است که می تواند به عنوان میدان نیرو استفاده شود. از جمله توانایی های او عبارت است از سبک وزنی، دور آگاهی، دورجنبی و دستکاری حقیقت. توانایی آخر او مانند دکتر استرنج است. این جهش یافته به اندازه یک جادوگر قدرتمند است و در هر فرصتی این توانایی را نشان می دهد. اما یکی از چیزهایی که او را به قدرتمندترین انتقام جو تبدیل می کند نمایش قدرت هایش در فیلم جنگ بی نهایت است. جادوی او آنقدر زیاد است که می تواند سنگ بی نهایت را نابود کند و به همین دلیل از دکتر استرنج برتر است. پس با اطمینان می تواند گفت واندا ماکسیموف قوی ترین انتقام جوی دنیای مارول است.

همچنین بخوانید: راهنمای سنگ های بی نهایت مارول و نحوه پیدا شدن آن توسط تانوس


بونوس

کایپتان مارول – Captain Marvel

و اما در نهایت کاپیتان مارول نیز به دنیای ابرقهرمانانی انتقامجویان وارد شد. البته او در برخی کمیک ها نیز در میان انتقامجویان دیده میشد تا اینکه سرانجام در جهان سینمایی مارول نیز تصمیم بر این شد که او را وارد تیم انتقامجویان MCU کنند. او تا به حال در 2 فیلم به نام های “کاپیتان مارول” و “انتقامجویان: آخر بازی” حضور داشته که ایفای نقش او بر عهده “بری لارسون” (Brie Larson) بوده است. اگر این فیلم ها را تماشا کرده باشید حتما متوجه قدرت نامحدود او شده اید. کارول دنورز به لطف برخورد با اشعه هایی که منشا آنها از سنگ های ابدیت بوده است، تبدیل به کاپیتان مارول شده و قدرت های بسیار زیادی را بدست آورده که از جمله آنها میتوان به آسیب ناپذیری، تغییر واقعیت، قدرت بسیار بالا، سفر های کیهانی و … اشاره کرد. در فیلم “انتقامجویان: آخر بازی” نیز شاهد بودیم که تنها کاراکتری که از نظر قدرت بدنی توانست بر تانوس غلبه کند کاپیتان مارول بود.

در نهایت طبق برنامه ای که کمپانی مارول برای تشکیل تیمی از ابرقهرمانان زن دارد، کارول دنورز نیز وارد جهان سینمایی شد تا لقب قوی ترین انتقامجو را به دوش بکشد. البته برخی طرفداران مارول و MCU هنوز بر سر قدرتمندترین ابرقهرمان به توافق نرسیده اند و بر سر نام هایی چون ثور، واندا و کاپیتان مارول بحث و کل کل دارند! اگر طبق فیلم ها بخواهیم قضاوت کنیم احتمالا کارول دنورز از ثور و واندا قوی تر خواهد بود، اما بهتر است که قضاوت ها بر اساس کمیک بوک ها انجام شود زیرا این شخصیت ها از کانال کمیک به سینما وارد شده اند.

گذشته از تمام این بحث ها، کارول دنورز اگر قوی ترین انتقامجو هم نباشد حتما در بین 3 نفر اول قدرتمندترین انتقامجویان جای خواهد داشت.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (953)

بستن فرم

 1. AMIR

  اسفند 5, 1399

  به نظر من اول باید دکتر استرنج باشه بعدش هم آیرون من

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به AMIR

   اسفند 20, 1399

   یه چیز می خواستم بگم که 100% نیرو های اسکات از دکتر بیش تر هست ولی به خاطر تجربه هست که دکتر استرنج قوی تر هست اگه به قسمت 9(دقیق یادم نمیاد که قسمت9 بود یا8) اون جادوگر(که اسم اون هم یادم نمیاد خخخ) گفت که نیرو های اسکات ویچ از جادوگر اعظم هم بیشتر (که جادوگر اعظم لقب دکتر استرنج هست) ولی به احتمال زیاد تو دکتر استرنج دو استرنج به اسکات برای کنتلر کردن نیرو هاش کمک می کنه

   پاسخ

 2. Doctor strange

  اسفند 2, 1399

  خیلی خلاصه بخوام بگم ، این نظر شخصی نویسنده بوده ، ممکنه نظر هر کدوم از ما فرق داشته باشه . من با این رتبه بندی کاملا مخالفم .

  پاسخ

 3. محمد

  اسفند 2, 1399

  یکی از دلایلی که نشون میده دکتر استرنج قوی ترین انتقام جو هست این هست که دکتر استرنج جلوی دورنامو رو گرفت!!!!!!!!!!دورنامو شصتا تانوس رو میزاره تو جیبش

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به محمد

   اسفند 2, 1399

   اون با سنگ زمان بود
   تانوس با سنگ ها خیقویتر از دورمامور هست

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به Maker

    اسفند 20, 1399

    تانوس با سنگ های ابدیت بازم به پای دورمامو نمیرسه

    پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به محمد

     اسفند 21, 1399

     چی میگی دورمامو در حد گالاکتوسه و تانوس با دستکش بینهایت خیلی راحت گالاکتوس رو نابود میکنه!!!!

     پاسخ

 4. کاظم گراچ

  اسفند 2, 1399

  هر … میدونه که ثور قوی ترین انتقام جوی است.
  تور‌ در یک ستاره ی نوترونی رو باز نگه داشته .
  تانوس رو کشته.
  گالاکتوس رو شکست داده.
  در کمیک شزم رو شکست داده.!
  قدرتش با سوپرمن و واندر وومن مقایسه میشه.
  مقاومتش با هالک و کپ مارول برابری میکنه.
  جلوی رگناروک رو گرفته.
  با یک رعد و برق میتونه ۱۰ تا ورژن رو بکشه.
  تور یک خداست.
  میولنیر به تنهایی ۳ تا اسکارلت ویچ رو میکشه.
  درباره ی اینکه ورژن چکش را بلند کرده باید بگم نفرین لیاقت ( در میولنیر) فقط برای افرادی عمل میکنه که دارای گوشت و پوست هستند .ورژن یک ربات است. پس ممکنه لیاقت نداشته باشه.😂
  درسته که قدرت ، سرعت و استقامت و … ی کاپیتان مارول با افرادی مثل سوپرگرل برابری میکنه . اما mcu واقعا اون رو خیلی بزرگ جلوه داده.
  پنج تای اول به نظر من از ضعیف به قوی…
  ۵= هالک
  ۴=ویژن
  ۳= اسکارت ویچ
  ۲= کاپیتان مارول
  ۱= ثور
  (درباره ی رتبه های ۲ و ۳ خیلی مطمئن نیستم .چون برابرن.)

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به کاظم گراچ

   اسفند 2, 1399

   ستاربرند هم تونسته بیاندرز بکشه
   که به اندازه کل شاهکار های ثور ارزش داره

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به کاظم گراچ

   اسفند 2, 1399

   داداش اگه انتقام جویان سه رو دیده باشی می بینی که هالک از تانوس شکست خورد ولی اگه تانوس سنگ هارو نداشت دکتر استرنج جرش می داد پس حداقل دکتر استرنج رو باید جز پنج نفر می ذاشتی

   پاسخ

 5. مهدی

  بهمن 22, 1399

  مارول ثور رو خیلی بد نشون داده ثور باید از همه قوینر باشه

  پاسخ

 6. محمد

  بهمن 22, 1399

  به قول یه بنده خدایی تو فیلم اعجوبه های کونگ فو میگفت که سرعت در دنیای هنرهای رزمی برنده رو مشخص میکنه و این یعنی اینکه اگه کوئیک سیلور که تو فیلم مردان ایکسه و الان اومده تو سریال وانداویژن یه شمشیر با خودش داشته باشه کسی حریفش نمیشه چون اونقدر سرعتش زیاده که تو فیلم مردان ایکس اپوکالیپس اصلا نمیدونه چی داره مزنتش چون دیده نمیشه با اون همه قدرتش نمیتونست کاری بکنه حالا شما در نظر بگیرید اگه شمشیر دستش بود تو لحضه اول سر اپوکالیپس رو از تنش جدا میکرد و سرش رو با خودش میبرد هیچکسی هم متوجه نمیشد چیشدقضیه چون سرعت بالای کوئیک سیلور اونقدر زیاده که کسی متوجه چیزی نمیشد

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به محمد

   اسفند 2, 1399

   منم با این نظریه موافقم

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به محمد

   اسفند 2, 1399

   اصلا به نظر من مقام اول رو باید دکتر استرنج داشته باشه اون می تونه با سنگ زمانش(کار ندارم که می تونه با شنگ زمان بره به گذشته و از تولد دشمنش جلو گیری کنه)تمام آینده های احتمالی رو برسی کنه و حتی اکه یک راه برای شکست هر کس باشه رو انتخاب کنه و پیروز بشه بخاطر دکتر استرنج بود که انتقام جویان تونستن پیروز بشن نمی دونم چرا با این حال دکتر رو تو مقام دوم گذاشتین

   پاسخ

 7. جیمز باند

  بهمن 14, 1399

  این دیگه واقعیته

  نیوبیلا
  مانتیس
  فالکون
  هاک ای
  بلک ویدو
  والکیری
  گامورا
  سریاز زمستان
  پیتر پارکر
  درکس
  وار ماشین
  مرد مورچه ای
  پیتر کوییل
  کوییک سیلور
  کاپیتان امریکا
  یاندو
  راکت راکون
  مرد اهنی
  بلک پنتر
  ویژن
  هالک
  کاپیتان مارول
  دکتر استرنج
  اسکارلت ویچ
  تور

  دیگه حقیقته اگر به من بود راکت راکون رو اول میزاشتم

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به جیمز باند

   بهمن 14, 1399

   متاسفانه الان اسکارلت ویچ دهن همه این ها رو …..

   پاسخ

   • جیمز باند در پاسخ به Maker

    بهمن 15, 1399

    بله؟؟

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به جیمز باند

     بهمن 15, 1399

     با توجه به قدرت واقعیت که داره می‌تونه ثور و دکتر استرنج رو بزنه

     پاسخ

     • جیمز باند در پاسخ به Maker

      بهمن 15, 1399

      اولا منم گفتم استرنج رو میزنه بعدشم اودین اعتراف1 کرد تور قویترشه الان تو داری میگی اسکارلت از اودین قویتره؟؟

      پاسخ

     • جیمز باند در پاسخ به Maker

      بهمن 15, 1399

      منم گفتم اسکارلت از استرنج قویتره ولی تور رو نمیتونه بدون شک وقتی اودیت گفت تور ازش قویتره بعدشم اودین خیلیییی از اسکارلت قویتره

      پاسخ

      • محمد در پاسخ به جیمز باند

       بهمن 24, 1399

       اسکارلت ویچ از یک خدای قدرتمند که تقریبا اندازه دث مارول قدرت داره قدرت گرفته که اودین در برابرش هیچه اگه واندا به نهایت قدرتش برسه اودین که سهل هست کل مارول رو میتونه به بازی بیاره

       پاسخ

       • thor در پاسخ به محمد

        بهمن 28, 1399

        کاملا غلطه این لیست لطفا پیام منو تا اخر بخونید بابا تو انتقام جویان سه ویژن و اسکارلت ویچ نتونستن تانوس رو شکست بدن تانوس سنگ رو از کله ی ویژن خارج کرد و اسکارلت ویچو پرت کرد اونور بعدش ثور از تو اسمون اومد و تبرشو پرت کرد تو سینه ی تانوس تانوس حتی با قدرت ۵ سنگ هم حریف ثور نشد بابا اگه تانوس بشکن نمیزد توسط ثور کشته میشد ولی ببخشید ها!!!ثور هلا یعنی الهه ی مرگ رو شکست داده واقعا درک نمیکنم از نطر شما ویژن از ثور قوی تره بعدشم ثور تجربه اش خیلیه ثور ۱۵۰۰ سالشه تو جنگ های مختلف جنگیده!!

        پاسخ

        • محمد در پاسخ به thor

         اسفند 2, 1399

         عزیز اسکات ویچ نتونست تانوس رو بکشه چون تانوس پنج تاسنگ داشت!!!!!زمانی تو انتقام جویان سه تور تبرش رو سمت تانوس پرت کرد تانوس فکر کرد که می تونه جلوی چکش رو بگیره به همین علت شکست خورد اگه انتقام جویان چهار رو دیده باشی می بینی که کاپیتان آمریکا،مرد آهنی و ثور نتونستن باهم تانوس رو شکست بدن!!!!!!!!!

         پاسخ

       • توماس شلبی در پاسخ به محمد

        اسفند 1, 1399

        داره میگه خدا الان جادوگر رو با خدا مقایسه میکنی؟؟

        پاسخ

     • DR. Strange در پاسخ به Maker

      بهمن 18, 1399

      خب اقای maker ما 3 تا جهان داریم. یکی جهان سینما یکی جهان کمیک یکی هم جهان منطق

      تو جهان سینما دکتر استرنج یه کم قدت هاش رو کم کردن. یه کم….
      ولی باز خیلی قدرتمنده
      تو کمیک ها هم….. (فقط دشمنان استرنج از لحاظ ابعادی اندازه برج میلاده !!) مثلا یکی از دشمنان دکتر استرنج ساکن تاریکی هست. تو کمیک بوک ها اینقدر بزرگه که میشه گفت یکی از دستاش به اندازه 10 یا 12 اتوبوسه ( ساکن تاریکی 8 تا پا داره و یه هشت پا خیلی گندس)
      یا مثلا بی نام و نشان که بماند اینو میگم که هالک اندازه کف دستشه اینقدر گندس…. !!!

      اما در دنیایی منطق بازم استرنج قدرتمنده. تو سایت ویکی پدیا هم نوشته بود استرنج هم از دکتر دووم و اسکارلت ویچ قوی تره…

      استرنج هم تو کمیک ها یه تبر و یه شمشیر افسانه ای داره.

      اما اگه برگردیم به سینما واقعا استرنج جایگاه اول تو قدرت میرسه.
      ثور قوی ترین انتقام جو بودش…. دیگه نیست…. البته نه اینکه نباشه
      هستش ولی زیاد هم قوی نیستش. اما دکتر استرنج

      ایبونی ماو میگه : قدرت های عجیبی داری جادوگر. احتمالا پیش دوستات خیلی عزیزی !

      ایبونی ماو وقتی چنین چیزی میگه یعنی وا ویلا…. 😂

      البته استرنج هیچ وقت هیچ وقت از تمام قدرتش استفاده نمیکنه…

      مثالش بعد آیینه هست که استرنج میتونست اینکارو بکنه تا (در اونجرز 4 )
      تانوس نتونه زیاد کاری بکنه. ولی اینکارو نکرد.

      بازم میگم قوی ترین انتقام جو نسبی هست

      پاسخ

      • محمد در پاسخ به DR. Strange

       اسفند 2, 1399

       من کاملا با این نظریه موافقم باریکلا

       پاسخ

     • محمد در پاسخ به Maker

      اسفند 2, 1399

      اسکات نمی تونه دکتر رو بزنه شاید ثور بزنه ولی دکتر نه

      پاسخ

 8. امیر

  بهمن 8, 1399

  بنظر من مرد آهنی رو خیلی دست کم گرفتید مرد آهنی هم از هالک و هم از کاپیتان آمریکا قویتره مرد آهنی هالک رو توی انتقام جویان ۲ شکست داد. ودر کاپیتان آمریکا جنگ داخلی هم مرد آهنی نا عادلانه شکست خورد سرباز زمستان و کاپیتان آمریکا رو تقریبا نابود کرد مرد آهنی از مرد عنکبوتی هم قویتره

  پاسخ

 9. Ali

  بهمن 6, 1399

  قویترینشون کاپیتان مارول هست ( البته اسکارلت ویچ هم قوی هست )
  بعدشم ثورقویتر از ویژن هست
  تازه نمیدونم چرا شما مرد عنکبوتی رو دسته کم گرفتید .درسته که تونی استارک لباس بهش داد ولی با این حال از کاپیتان آمریکا ومرد آهنی قویتر هست.
  پیتر پارکر یه بچه دبیرستانی هست و جوان ترین انتقام جو.
  اون با توجه به حس عنکبوتی میتونه بفهمه که الان چه اتفاقی میخواد بیفته. وقتی مقابل گلوله تفنگ میتونه جاخالی بده قطا مقابل ضربه های دشمنانش هم می‌تونه جاخالی بده. ( حالا قدرت های دیگه اسپایدرمن بماند )
  بعدشم با توجه به اینکه او یک آدم بی تجربه هست همینجوری هم خیلی قوی هست.
  حالا فرض کنید او ۳۰ ساله بشه و مثل تونی استارک با تجربه بشه.
  اون موقع مثل آب خوردن میتونه خیلییییی هارو شکست بده ( امثال الکترو و ونوم)

  پاسخ

  • شرلوک هلمز در پاسخ به Ali

   بهمن 12, 1399

   نویدی کاپیتان چطور زدش و چطور نیخواد جلو ایرون من دوام بیاره؟؟
   خب روسو ها میگن کاپیتان مارول
   کوین فایگی هم اسکارلت ویچ
   Cbr دکی لسترنج
   مهمترین هم طرفداران هستن که میگن تور

   پاسخ

  • هلنا در پاسخ به Ali

   بهمن 13, 1399

   اخ گفتی مرد عنکبوتی عالیهههه

   پاسخ

  • شرلوک هلمر در پاسخ به Ali

   بهمن 13, 1399

   ونوم و الکترو از اسپایدی قویترند ولی اسپایدی با هوشش شکستشون میده

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به Ali

   اسفند 2, 1399

   آقا یه سوال مرد عنکبوتی کی کاپیتان آمریکا رو شکست داد؟؟؟؟؟؟؟من تا جایی که یادمه تو کاپیتان آمریکا سه مردعنکبوتی از کاپیتان آمریکا شکست خورد

   پاسخ

 10. شرلوک هلمز

  دی 29, 1399

  سلام خب قویترین شخصی سینما

  از نگاه برادران روسو کاپیتان مارول
  کوین فایگی هم اسکارلت ویچ
  مهمترین هم که طرفدارا هستند که میگن تور
  Cbr هم بین تور و کاپیتان مارول برابرن

  شخصیت خبیث همه جا و همه کس میگن تانوس
  ولی cbr میگه دورماموه واقعا دورمامو از تانوس قویتره

  پاسخ

  • Mily:) در پاسخ به شرلوک هلمز

   بهمن 1, 1399

   دقیقا حرف اخرت مث این بود که ناتاشارو با استرنج مقایسه کنی تانوس با سنگای ابدیت هم نمیتونه تو بعد دورمامو دووم بیاره

   پاسخ

   • شرلوک هلمز در پاسخ به Mily:)

    بهمن 5, 1399

    داداش گلم تانوس توی کمیک دورمامو که پشست ابدیت و گلکتوس رو میزنه ولی تو سینما دورمامو قویتره

    پاسخ

    • محمد در پاسخ به شرلوک هلمز

     خرداد 18, 1400

     اگه دقت کرده باشی می فهمی که گفت تو بعدش خودش کاملا حرفش درست هست تانوس با 6 تا سنگ که هیچ با 12 سنگ هم نمی توه دورمامو رو تو بعد خودش شکست بده خارج از بعد خودش با همون شش سنگ شکست می خوره ولی تو بعد خوش هرگز

     پاسخ

  • شرلوک هلمر در پاسخ به شرلوک هلمز

   بهمن 5, 1399

   اها فهمیدم cbr میگه دکتر استرنج

   پاسخ

 11. D.R strange

  دی 24, 1399

  سایت پروشات چه قدر طرفدار داره ما خبر نداشتیم!! 😅😅

  من قدیم هم نظرمو داده بودم ولی به یه نکته اشاره کنم

  میشه از روی خود فیلم های مارول فهمید کدوم قوی تره.

  مثلا ثور : رگنوراک
  رو اگه دیده باشید میبینید که زمانی که ثور میخواد سفینه اونجرز رو روشن کنه هر چی میگه ثور قوی ترین انتقام جو فعال نمیشه ولی زمانی که هالک میگه فعال میشه.

  پس یعنی هالک قوی تر از ثور هست ( ثور بدون سلاح هاش زیاد قوی نیست)

  یا در نبرد ابدیت زمانی که تونی دستشو میزاره رو دیگ کیهان شنل استرنج میزنه رو دستش بعد وانگ میگه به دیگ تیکه نده . بعد تونی میگه این بارو باهاتون کاری ندارم ولی دفعه بعد…

  بعد استرنج بهش تیکه می اندازه و….
  تونی استرنج رو دست کم گرفته بود. در کل میشه فهمید استرنج از استارک قوی تره

  و… مثال های زیادی هست که میشه از رو فیلم ها در آورد

  اما شاید اصلی ترین راه اینه کی نبرد هاشونو با تانوس ببین

  و همچنین قیافه تانوس در هنگام نبرد.

  خب ثور میره جایگاه اول

  دیگر ابر قهرمان ها هم زیاد نتونستن به تانوس آسیب بزن. شاید اسکارلت ویج یه مقدار تانوس رو اذیت کرد

  اما اون چیزی که جالبه اینجاس نبرد 60 ثاینه ای دکتر استرنج با تانوس هست
  زمانی که استرنج خودشو زیاد میکنه و شلاق های به سمت تانوس میفرسته میبینیم تانوس خیلی خیلی داره زور میزنه و تلاش میکنه تا دستشو مشت کنه و وقتی مشت میکنه انگار یه آخیش میگه تو دلش !!

  از رو فیلم ها میشه گفت ( فیلم نبرد ابدیت)

  1 = ثور
  2 اسکارلت ویچ
  3 دکتر استرنج
  4 ….

  در کل نمیشه گفت کدوم قوی ترین هست
  چون بعضی مواقع ابر قهرمان ها انگیزه دارن ولی بعضی مواقع ندارن

  ( کاپیتان مارول هم فیلا فقط در 2 تا فیلم بوده. نمیشه زود قضاوت کرد)

  پاسخ

  • شرلوک هلمز در پاسخ به D.R strange

   دی 26, 1399

   داداش من این به خاطر این بود که مرد اهنی با تور لج کرده بود و از تور خوشش نمیومد الانم خوشش نمیاد عزیز
   اگر یادت باشه تو اونجرز یکتونی به تور میگه نقطه شکست گروه اینم همونه

   پاسخ

 12. بنیامین

  دی 19, 1399

  مرد اهنی تو فیلم انتقام جویان 2 هالک و شکست داد پس از هالک قویتره

  پاسخ

  • شرلوک هلمز در پاسخ به بنیامین

   دی 30, 1399

   داداش با زره هالک باستر شکستش داد تو جنگ ابدیت خراب شد و البته بنر هم خرابش کرد

   پاسخ

  • شرلوک هلمز در پاسخ به بنیامین

   دی 30, 1399

   هرکی مخالفه ایراد رتبه بندی رو بگه

   فالکون
   هاک ای
   مرد مورچه ای
   مرد عنکبوتی
   کوییک سیلور
   سرباز زمستان
   بلک ویدو چون نمیخاست به باکی صدمه بزنه قویترشه
   مرو اهنی
   کاپیتان امریکا
   پلنگ سیاه
   ویژن
   کاپیتان مارول
   تور
   دکتر استرنج
   اسکارلت ویچ

   پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به شرلوک هلمز

    دی 30, 1399

    مرد مورچه ای میتونه به جاینت من تبدیل شه و از کاپیتان آمریکا، مرد عنکبوتی، کوییک سیلور، بلک ویدئو و سولجر وینتر به صورت جداگانه قویتره!!! سولجر وینتر هم فقط کافیه با مشت آهنی محکم به بلک ویدئو بزنه تا بلک ویدئو ناک اوت شه!! مرد آهنی هم راحت میتونه کپ آمریکا رو بزنه!!!

    پاسخ

    • شرلوک هلمز در پاسخ به تحلیل گر

     بهمن 5, 1399

     به جاین من تبدیل شدن سخته حالا اوک سرباز زمستان از بلک ویدو قویتر
     باکی اخر اومد دعوا اگرم نبود کاپیتان برنده میشد

     پاسخ

     • تحلیل گر در پاسخ به شرلوک هلمز

      بهمن 15, 1399

      به هر حال چه سخت چه غیر سخت میتونه به جاینت من تبدیل شه و…!! اتفاقا جناب باکی تاثیر زیادی تو اون باخت آیرون من داشت!!! حالا اصلا کپ از اون زره آیرون من قویتره!! اما تو اینفینیتی وار لباس استارک خییییلی قویتر از سیویل وار شده بود به طوری که تانوس رو کمی به چالش کشید!!! و اون مشتی رو که تو اینفینیتی وار به تانوس زدو به کپ بزنه به راحتی کاپیتان آمریکا ناک اوت میشه!!!

      پاسخ

 13. ali

  دی 18, 1399

  به نظر من ثور از همشون قوی تره
  فقط اون بود که تونست با هالک مبارزه کنه
  توی فیلم انتقام جویان 2 مرد آهنی نتونست جلوشو بگیره
  ولی ثور تونست.

  پاسخ

  • بنیامین در پاسخ به ali

   دی 19, 1399

   فیلمو خوب نگته نکردی مرد اهنی هالکو شکست داد

   پاسخ

 14. کمیک خون

  دی 2, 1399

  نویسنده فازت چیه تو مقاله بیست و پنج ابرقهرمان برتر جهان ثور رو اول گذاشتی و کاپیتان مارول بیست و پنجم
  همین نویسنده این مقاله رو نوشت الان ثور چهارم و کاپیتان مارول اول!!!!! عجیبه ثور اگه به قدرت کاملش برسه نه تا قلمرو حکومت میکنه اونوقت واندا بالاتره!!!! ثور باید اول باشه همچنین کاپیتان آمریکا دهم!!!! من دیگه رد دادم آیرون من از کاپیتان آمریکا قویتره کاپیتان آمریکا باید چهاردهم باشه فقط از هاکای و بلک ویدو قویتره

  پاسخ

  • شوالیه تاریکی در پاسخ به کمیک خون

   دی 2, 1399

   کی گفته کاپیتان حالا باشه از مرد اهنی ضعیفتره ولی خیلی قدرتمنده بعد از تور تجربش از همه بیشتره

   پاسخ

   • کمیک خون در پاسخ به شوالیه تاریکی

    دی 4, 1399

    خب ببین سو تفاهم نشه من کاری به تجربه ندارم کاپیتان آمریکا نیروی زیادی نسبت به بقبه نداره وگرنه اگه به جنگ اصلی باشه بلک ویدو باید از هاکای بالاتر باشه چون دوبار شکستش داده مثلا مرد عنکبوتی میتونه تارپیچی کنه ولی اگه بخوایم تجربه حساب کنیم رتبه اش خیلی خوبه

    پاسخ

  • ابوالفضل در پاسخ به کمیک خون

   دی 13, 1399

   ثور از همشون قوی تره از تا اینجاشم بسه از همه قوی تره ثور هست خدای رعدوبرق

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به کمیک خون

   خرداد 18, 1400

   عزیز من داخل اون مقاله(بیست و پنج ابرقهرمان برتر)فقط آشنایی بود وگرنه آیا جای دکتر منهتن اون جا بود رده21 منهتن از همشون قوی تر هست حتی کینگ ثور هم نمی تونه منهتن رو بزنه

   پاسخ

 15. شوالیه تاریکی

  آذر 27, 1399

  شرور ها

  دورمامو خشمگین بشه همه جان رو میترکونه
  هلا از تانوس قویتره فقط با یه نیزه میکشتش در واقع فکر کنم خودش بانوی مرگه
  تانوس
  ایگو
  سورتور
  لوکی
  اولتران
  رونان

  پاسخ

 16. شوالیه تاریکی

  آذر 27, 1399

  شرور ها هم

  تانوس
  دورمامو
  لوکی
  اولتران
  رونان

  بقیشون مسخرن

  پاسخ

 17. شوالیه تاریکی

  آذر 27, 1399

  میحام با محافظین کهکشان بگم

  1.دکتر استرنج میتونه همه رو توی فضای ابدی حبس کنه تانوس رو نکرد چون تستراکت رو داشت

  2.تور چه دلیلی داره کپ مارول پتک رو بلند کنه وقتی سنگ قدرت رو کپ مارول تاثیر داره ولی تمام سنگ ها رو استورم بریکر تاثیر ندارن پس تور قویتره

  3.لوکی. فکر کنم اگر زنده میموند جزو انتقام جویان بود

  4.کپ مارول

  5.اسکارلت ویچ

  6.هالک

  7.ویژن تو اینفیتی وار داغون بود حتی از بلک ویدو هم ضعیفتر شد

  8.یاندو

  9.استار لرد

  10.گروت

  11.گلنگ سیاه

  12.راکت راکون

  13.کاپیتان امریکا

  14.مرد اهنی

  15.درکس

  16.گامورا

  17.ولکیری

  18.کوییک سیلور

  19.مرد عنکبوتی

  20.سرباز زمستان

  21.ماشین جنگ

  22.انت من

  .. شوری

  23.فالکون

  24.نیوبیلا

  25.مانتیس

  26.ژنرال واکاندا

  بلک ویدو از هاک ای سه دفعه برنده شد

  هاک ای

  قبول دارید شما هم

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به شوالیه تاریکی

   خرداد 18, 1400

   لوکی تو کمیک قوی هست ولی تو ام سی یو نه واندا باید بالاتر بیاریش
   پترو روهم باید خیلی بیاری بالا تر یعنی داری میگی پترو از گامورا ضعیف تر هست؟؟؟؟؟؟؟

   پاسخ

 18. محسن

  آذر 26, 1399

  هالک قویتری هست ترتیب اینجوریه از ضعیف به قوی
  بلک ویدو
  کاپیتان امریکا
  سرباز زمستان
  شاهین
  همشون قدرتشون کمه
  شاهین چشم
  این دسته قدرتش از اولیه بیشتره
  ببر سیاه
  ماشین جنگ
  مرد عنکبوتی
  حالا قدرت اینا خیلی خوبه
  دکتر استرنج
  مرد مورچه ای
  واندا
  کاپیتان مارول
  قدرت اینا نسبتا هم اندازس

  حالا بعدیا که خیلی قوین
  ویژن
  ثور
  مرد اهنی
  پیترو ماکسیموف
  اینا خیلی قوی هستن

  و قویترین انتقام جو
  هالک ایشون یه نفره چند تا رو حریفه چون با علم و قدرت عمل می کنه چون مغزهاشو یکی کرد

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به محسن

   آذر 26, 1399

   هالک چجوری قویترین شد در قدرت بدنی هم از ثور و هم کپ مارول ضعیف تره از نظر هوش تا به حال در دو قسمت آخر اونجرز به کارش نیومده

   پاسخ

  • گمبیت در پاسخ به محسن

   دی 5, 1399

   اقا جان بلک ویدو خیلی حقش بیشتر اینه حتی از مرد مورچه ای هم قویتر بود تازه به نظرم از مرد عنکبوتی هم قویتره

   پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به محسن

   دی 6, 1399

   یعنی الان مرد آهنی و کوئیک سیلور از ثور قویتره؟؟
   و ثور از هالک قطعا قویتره.
   ببر سیاه نه پلنگ سیاه با هم فرق دارند😏😏

   پاسخ

  • شرل هلمز در پاسخ به محسن

   دی 8, 1399

   چی داداش پیتر و ماکسیموف اسم کوییک سیلور پیتر ماکسیموفه باید بگی پیتر و واندا یا دوقلو های ماکسیموف

   پاسخ

 19. علی

  آذر 24, 1399

  حقققققققق گفتی منم همین ترتیبو حدث زدم ولی نمیدونم چرا یه سری سایتا انقد محمل بافتن

  پاسخ

 20. Gotham

  آذر 23, 1399

  اصلن از مارول خوشم نمیاد

  پاسخ

  • شوالیه تاریکی در پاسخ به Gotham

   آذر 27, 1399

   منم از دیس فقط از

   بتمن
   گرین ارو
   فلش
   اکوامن
   شزم
   گرین لنترن خوشم میاد

   پاسخ

  • Maker در پاسخ به Gotham

   آذر 27, 1399

   نه تو رو خدا لطفاً از مارول خوشت بیاد

   پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به Gotham

   آذر 27, 1399

   خواهش می کنم خوشت بیاد🤣🤣🤣🤣

   پاسخ

  • مهربد در پاسخ به Gotham

   دی 28, 1399

   مارول عالیه اما گیج کندست پس باید به ترتیب ببینید.

   پاسخ

  • مهربد در پاسخ به Gotham

   دی 28, 1399

   بنظر من قویترین ثور هست . باهوش ترین مرد اهنی . تکنیکی ترین کاپیتان امریکا. و سریع ترین ……..نمیدونم

   پاسخ

   • شرلوک هلمز در پاسخ به مهربد

    بهمن 15, 1399

    سریعترین معلومه کاپیتان مارول بعد کوییک سیلور دیگه

    پاسخ