رده‌بندی تمام اعضای انتقامجویان، از قویترین تا ضعیف‌ترین

قوی ترین انتقام جو کیست؟ پاسخ این سوال را نمی دانیم اما شاید هالک و ثور قوی باشند. اما قوی ترین کیست؟ در دنیایی که همه این شخصیت ها قوی هستند، می خواهیم آن ها را براساس توانایی، مهارت و سلاح هایشان طبقه بندی کنیم.

توجه داشته باشید که هیچکدام از اعضای نگهبانان کهکشان در این فهرست نیستند زیرا آن ها متفقین هستند نه عضو این گروه. همچنین از اکران “کاپیتان مارول” (Captain Marvel) خوشحالیم و امیدواریم او نیز در آینده به فهرست ما اضافه شود. در اینجا فهرستی از شخصیت های انتقام جویان، از ضعیف ترین تا قوی ترین را به شما معرفی می کنیم. با پروشات همراه باشید.


16. بلک ویدو – Black Widow

گرچه عنکبوت سیاه یک جاسوس قدرتمند و مبارز خبره است اما زمانی که می خواهیم ابرقهرمان ها را معرفی کنیم، مسلما انسانی بدون قدرت های ابرقهرمانی در قعر قرار می گیرد. با این حال او یکی از اعضای کلیدی تیم، یک متخصص قهار در زمینه اطلاعات و یک مبارز مرگبار است، بنابراین سزاوار این است که فیلم خاص خود را داشته باشد تا بدانیم بین او و شاهین چشم در بوداپست چه رخ داد.

همچنین بخوانید: بدترین فیلم های جهان سینمایی مارول کدام ها هستند؟


15. شاهین چشم – Hawkeye

یک تیرانداز ماهر و بامهارت ترین مبارز در زمینه جنگ تن به تن به نام بارتون، که به دلیل سبک مبارزه با تیر اغلب نادیده گرفته می شود. درحالی که یکی از قابل اعتمادترین افراد شیلد (SHIELD) است، همانطور که در عملیات آزادسازی لوکی دیدیم. بارتون به دلیل ارزش گذاری برای جایگاه خانواده شهرت داشته و یکی از شخصیت های اخلاق گرای تیم است. امیدواریم در فیلم دوم در مقابل تانوس ایستادگی کند زیرا گروه به او نیاز دارد و حضورش ضروری است.

همچنین بخوانید: معرفی 10 ویلن برتر در کامیک های مارول


14. شاهین – Falcon

عضو پیشین نیروی هوایی آمریکا، که مانند کاپیتان یک سرباز بود و با زندگی معمولی مشکل داشت. دوستی با کاپیتان آمریکا به زندگی او هدف جدیدی بخشید و او به یک انتقامجو بدل شد. ویلسون یک خلبان خبره بوده و در پرواز آکروباتیک مهارت دارد که در فیلم های مختلف نشان داده شده است. او در استفاده از سلاح های تیراندازی و مبارزه تاکتیکی هم مهارت دارد. اما توانایی اصلی او پرواز است که به کمک بال هایش این کار را انجام می دهد.

همچنین بخوانید: 10 شخصیت مارول که از دی سی الهام گرفته شده اند


13. ماشین جنگ – War Machine

رودس به عنوان کلنل ارتش آمریکا برای مرد آهنی به منزله ویلسون برای کاپیتان آمریکاست. رودس از روزهای ساخت سلاح با تونی استارک دوست بود. اما یکی از لباس های مرد آهنی را پوشیده و دارای سلاح های قوی است. او که قبلا عضو ارتش آمریکا و اکنون یکی از اعضای انتقام جویان است، به دلیل داشتن لباس قدرت های ابرقهرمانی به دست آورده است. او با این لباس قدرت پرواز هم دارد. او در ارتش مقام های استراتژیست، تیرانداز، خلبان و استاد هنرهای رزمی است.

همچنین بخوانید: 25 شخصیت قدرتمند دنیای مارول از بین ابرقهرمانان و ابرشرورها


12. سرباز زمستانی – Winter Soldier

باکی که به دلیل لباس خاص و قدرت ابرقهرمانی اش شهرت دارد تنها می تواند از بخشی از قدرتش استفاده کند. او به دلیل استفاده از سرم سربازان پدرقدرت که در دست کاپیتان است، بدن قوی تر و عضلانی تری دارد. سرعت و قدرت او بالا بوده و در استفاده از خنجر، هنرهای رزمی، مبارزه، و همچنین مهارت های جنگی روسی، استاد است.

همچنین بخوانید: فیلم‌های ابرقهرمانی مارول را با چه ترتیبی ببینیم؟


11. مرد آهنی – Iron Man

تونی استارک به دلیل مهارت های هوشمندانه خود محبوب ترین عضو انتقامجویان است. یک مخترع و استراتژیست که یکی از باهوش ترین اعضای تیم است. او به عنوان یکی از این اعضا یک نابغه، خوش گذران، میلیاردر و انسان گریز است و البته مهارت های عادی انتقام جویان را نیز داراست. همچنین با لباس مخصوص مرد آهنی توانایی پرواز داشته و با قدرت و سرعت مبارزه می کند، حتی به مرور لباسش را طوری تغییر می دهد که مانند ماشین جنگی مجبور نباشد سلاح هایش را با خود حمل کند. این لباس تیر و سلاح های لازم برای جنگ را داراست.

همچنین بخوانید: نگاهی به 15 فیلم برتر جان فورد، یک وسترن ساز تمام عیار


10. کاپیتان آمریکا – Captain America

یک سرباز و اولین ابرقهرمانی که زمین به خود دید. کاپیتان نماد موفقیت یک سرباز ابرقهرمان است. او به دلیل استفاده از سرم قدرت، سرعت، و واکنش هایش ابرقهرمان است. او با سپری که از مستحکم ترین فلز روی زمین ساخته شده، مرکز اصلی این تیم است. او با مهارت جنگاوری خود می تواند در مقابل تانوس مقاومت کند، قدرت جنگاوری او به اندازه سپرش مستحکم است.

همچنین بخوانید: 25 فیلم زیبا که در آن‌ها قهرمان داستان یا شخصیت اصلی می‌میرد


9. کوئیک سیلور – Quicksilver

یک ابرقهرمان شجاع با تیرهایی برای نجات بی گناهان. او سرعت و واکنش ابرقهرمانی دارد و انقدر ابرقهرمان است که حتی می تواند سرعت خود را کنترل کرده و از سرعت نور هم سریع تر باشد. پس حتما از  این ابرقهرمان خوشتان می آید.

همچنین بخوانید: 50 فیلم ابرقهرمانی برتر تاریخ سینما تا به امروز + تصاویر


8. پلنگ سیاه – Black Panther

پادشاه واکاندا جدیدترین انتقامجو تا به امروز است. یک مرد باهوش و یک مبارز بامهارت که توسط نوعی داروی گیاهی قدرت های ابرقهرمانی به دست می آورد. این قدرت ها در کنار لباس مخصوص ضدگلوله او را به یک ابرانسان تبدیل می کند. با این حال لباس مخصوص او مانند لباس مرد آهنی سلاح های خطرناکی را به همراه دارد، بنابراین ترکیبی از انسان و تکنولوژی است.

همچنین بخوانید: تمام فیلم های ابرقهرمانی که موفق به کسب جایزه اسکار شدند


7. مرد مورچه ای  – Ant-Man

لانگ یا مرد موردچه ای در حقیقت یک سارق است، البته اگر بتوان رابین هود را یک سارق نامید. او باهوش، با مهارت و یک نقشه کش قهار است. او که به لباس مرد مورچه ای مجهز است می تواند اندازه آن را تغییر دهد. او حتی می تواند اندازه خود را به شدت بزرگ کرده و درنتیجه قدرت هایش بیشتر می شود. او علاوه بر قدرت تغییر اندازه می تواند از حشره ها و مخصوصا مورچه ها کمک بگیرد و ماموریت هایش را انجام دهد. لانگ پس از تمرین با دختر هانک در مبارزه تن به تن ماهر است. دیدن او از قلمروی کوانتوم و بازگشتش قدرت هایی به او بخشیده و او را به قهرمان تبدیل می کند.

همچنین بخوانید: 10 ابرقهرمان  زن جذاب در تاریخ سینما


6. مرد عنکبوتی – Spider-Man

یک نوجوان اهل بروکلین که قدرت ابرقهرمانی و توانایی پرتاب تارهای عنکبوتی دارد. حواس عنکبوتی او بی مانند بوده و او را حوادث مطلع می کند. او حتی بدون لباسش هم قدرت های خارق العاده ای دارد و با کمک لباسش که توسط مرد آهنی به او داده شده به یکی از اصلی ترین و قوی ترین مبارزان این تیم تبدیل می شود.

همچنین بخوانید: لیست تمام فیلم های ابرقهرمانی که در سال 2019 اکران خواهند شد


5. هالک – Hulk

شخصیتی اقتباسی از داستان دکتر جکیل و آقای هاید، که شخصیت دیگر بروس بنر است. یک هیولای خشمگین که در فیلم های مختلف شخصیت های مختلفی از یک موجود کرم مانند تا یک هیولا و حتی سارتور را به قتل رسانده است. هالک به مبارزه با تانوس شتافته و گرچه در این مسیر ثور هم به او کمک می کند اما همانگونه که تونی استارک می گوید او به اندازه یک لشکر قدرتمند است. یکی از قوی ترین انتقام جویان که گرچه باهوش نیست. با این حال بروس بنر، یکی از باهوش ترین اعضای تیم، او را خلق کرده و حتی احترام تونی استارک را برانگیخته است. بنابراین مطمئنا دوست ندارید در مقابل هالک باشید زیرا او در هر شرایطی گروه را نجات می دهد.

همچنین بخوانید: رده بندی تمام فیلم های ابرقهرمانی که در سال 2018 اکران شدند


4. ثور – Thor

خدای تندر که از افسانه ها گرفته شده زیرا مردی که بتواند در مقابل هالک ایستادگی کند یک خدا است نه یک انسان. او با کمک چکش خاص خود توانسته در نه قلمرو نظم را برقرار کند. ثور به عنوان پسر مورد علاقه اودین به دنبال عدالت، قدرت و تمام چیزی است که یک پادشاه می خواهد. حضور او در فیلم های مختلف درخشان بوده و اکنون می خواهد در مقابل تانوس ایستادگی کند. او از لحاظ قدرت فیزیکی و قدرت تندر، او قوی ترین انتقام جوی این فهرست است.

همچنین بخوانید: مقایسه ابرقهرمان های سینما: بتمن در برابر مرد عنکبوتی. کدام یک قویتر است؟


3. ویژن – Vision

عضوی از انتقام جویان که یک بدن قدرتمند و یک ذهن هوشیار دارد که همانند کامپیوتر است. کسی که بتواند چکش ثور را بلند کند باید بسیار قدرتمند باشد. ویژن علاوه بر قدرت، مقاومت، و توانایی پرواز، می تواند با دستکاری تراکم اشیا را به حرکت درآورد. از آنجاییکه مغز کامپیوتری دارد می تواند هک کند. او با کمک سنگ زمان یکی از دو انتقام جوی این لیست است که سنگ بی نهایت را داراست. بنابراین در این لیست جایگاه خوبی دارد.

همچنین بخوانید: 8 فیلم ابرقهرمانی که در سال 2019 منتظر اکران شان هستیم


2. دکتر استرنج – Dr. Strange

با اطمینان می توانیم بگوییم که قدرت های دکتر استرنج در فیلم ها دست کم گرفته شده است. او یکی از قوی ترین جادوگران دنیای مارول است که گرچه در فیلم اول قدرت هایی داشت اما کافی نبودند. او توانایی دورآگاهی، سبک وزنی، ایجاد اشیای آسمانی و هنرهای رزمی را داراست، زیرا به کمرتاج آموزش می دهد. مبارزه اخیر او با تانوس نشان می دهد که با شمشیر هم میانه خوبی دارد زیرا به کمک آن با تایتان هم مبارزه کرد. اما از قدرت های جادویی او می توان به تغییر حقیقت، ابعاد و جهش اشاره کرد. او با کمک سنگ زمان می تواند زمان را هم دستکاری کند. اگر نبرد جدید او با تانوس پیروز باشد حتی با کمک سنگ های بی نهایت، بنابراین او یکی از قدرتمندترین شخصیت های این فیلم است که می تواند در صدر هم قرار بگیرد.

همچنین بخوانید: مقایسه ابرقهرمان های سینما: مرد آهنی در برابر مرد عنکبوتی. کدام یک قویتر است؟


1. اسکارلت ویچ – Scarlet Witch

قدرتمندترین جهش یافته دنیای مارول، که ققنوس جین گری پس از او در مقام دوم قرار می گیرد (در میان جهش یافته ها) و و گفته می شود که هرگونه رویارویی جادویی واندا و دکتر استرنج به یک گره منجر خواهد شد. قدرت های جادویی و جادوی آشوب برانگیز او آنقدر زیاد است که می تواند به عنوان میدان نیرو استفاده شود. از جمله توانایی های او عبارت است از سبک وزنی، دور آگاهی، دورجنبی و دستکاری حقیقت. توانایی آخر او مانند دکتر استرنج است. این جهش یافته به اندازه یک جادوگر قدرتمند است و در هر فرصتی این توانایی را نشان می دهد. اما یکی از چیزهایی که او را به قدرتمندترین انتقام جو تبدیل می کند نمایش قدرت هایش در فیلم جنگ بی نهایت است. جادوی او آنقدر زیاد است که می تواند سنگ بی نهایت را نابود کند و به همین دلیل از دکتر استرنج برتر است. پس با اطمینان می تواند گفت واندا ماکسیموف قوی ترین انتقام جوی دنیای مارول است.

همچنین بخوانید: راهنمای سنگ های بی نهایت مارول و نحوه پیدا شدن آن توسط تانوس


بونوس

کایپتان مارول – Captain Marvel

و اما در نهایت کاپیتان مارول نیز به دنیای ابرقهرمانانی انتقامجویان وارد شد. البته او در برخی کمیک ها نیز در میان انتقامجویان دیده میشد تا اینکه سرانجام در جهان سینمایی مارول نیز تصمیم بر این شد که او را وارد تیم انتقامجویان MCU کنند. او تا به حال در 2 فیلم به نام های “کاپیتان مارول” و “انتقامجویان: آخر بازی” حضور داشته که ایفای نقش او بر عهده “بری لارسون” (Brie Larson) بوده است. اگر این فیلم ها را تماشا کرده باشید حتما متوجه قدرت نامحدود او شده اید. کارول دنورز به لطف برخورد با اشعه هایی که منشا آنها از سنگ های ابدیت بوده است، تبدیل به کاپیتان مارول شده و قدرت های بسیار زیادی را بدست آورده که از جمله آنها میتوان به آسیب ناپذیری، تغییر واقعیت، قدرت بسیار بالا، سفر های کیهانی و … اشاره کرد. در فیلم “انتقامجویان: آخر بازی” نیز شاهد بودیم که تنها کاراکتری که از نظر قدرت بدنی توانست بر تانوس غلبه کند کاپیتان مارول بود.

در نهایت طبق برنامه ای که کمپانی مارول برای تشکیل تیمی از ابرقهرمانان زن دارد، کارول دنورز نیز وارد جهان سینمایی شد تا لقب قوی ترین انتقامجو را به دوش بکشد. البته برخی طرفداران مارول و MCU هنوز بر سر قدرتمندترین ابرقهرمان به توافق نرسیده اند و بر سر نام هایی چون ثور، واندا و کاپیتان مارول بحث و کل کل دارند! اگر طبق فیلم ها بخواهیم قضاوت کنیم احتمالا کارول دنورز از ثور و واندا قوی تر خواهد بود، اما بهتر است که قضاوت ها بر اساس کمیک بوک ها انجام شود زیرا این شخصیت ها از کانال کمیک به سینما وارد شده اند.

گذشته از تمام این بحث ها، کارول دنورز اگر قوی ترین انتقامجو هم نباشد حتما در بین 3 نفر اول قدرتمندترین انتقامجویان جای خواهد داشت.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (953)

بستن فرم

 1. امیر

  مرداد 31, 1399

  اولا اونایی که میگن هالک از تور قوی تره بادتون رفت تور بدون چکش هالکو شکست داد؟ حالا فک کنین دیگه استونبریکرم هست دیگه هیچ کاری از دستش بر نمیاد و کسایی که میگن وتندا قوی تره از تور ببسنم واندا میتونه جلوی ساعقه رو بگیره با اون سرعتش؟ یا استون بریکر؟ پس تور باید اول باشه. تازه از همون اولین فیلمی که مارول ساخت همه چی برنامه ریزی شده بود حتی تانوس و از اون موقع هم قرار بود که تور قوی ترین انتقام جو باشه و تانوس رو شکست بده اما بعدا بیشتر کسایی که نقش بعضی از ابرقهرمانهارو دارن صداشون در اومده بود و اونا هم میخواستن یه چیزی بشن که وقتی ساخت اونجرز۳ تموم شد و ساخت اونجرز ۴ تیک خورد بدجور صدای ابرقهرمانای دیگه در اومد و همین شد که داستنش رو تغیر دادن و این رو میتونستیم توی چربی های تور ببینم که چقد ضعیف شده و مونگول به نظر میرسه به همبن حاطره که میگم تور باید تو رتبه اول باشه. ولی خدایی خارج از این بحثا(به نظرتون اگه جای تانوس هلا همون الاهه مرگ یا خواهر تور بود یا مثلا دولماماو چی میشد؟)

  پاسخ

  • یوسف حاجی پور در پاسخ به امیر

   شهریور 1, 1399

   کی گفته اسکارلت ویج از هالک ضعیف تر هست اصلا همچین چیزی درست نیست شاید از شکل شون اینجوری فکر کنی ولی اینجوری نیست چون قدرت اسکارت ویچ خیلی خیلی قوی تر از چیز هایی هست که بقیه فکر می کنن چون اسکارلت ویچ می تونه فقط با استفاده از قدرت خودش زمین رو نابود کنه

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به یوسف حاجی پور

    شهریور 2, 1399

    شب بخیر

    پاسخ

   • علی در پاسخ به یوسف حاجی پور

    آذر 21, 1399

    درسته داداش اسکارت ویچ تو دنیای کمیک اگه عصبانی میشه کل اعضای انتقام جویان میکشه حتی تور! و به طور حتمس اسکارت رتبه اول ،دکتر سترینج اگه از قدرت هاش به خوبی استفاده کنه می تونه حتی اسکارت هم شکست بده و حتی ثانوس با سنگ ها!

    پاسخ

  • علی اکبر در پاسخ به امیر

   مهر 5, 1399

   به نظرم ثور باید در پایان بازی کار خوبی کردن که ضعیفش کردن اخه اگه قدرتش شبیه جنگ ابدیت بود پدر تانوس و سفینه اش رو در میاوورد و هالک هم همینطور اگه اینکارو نمیکردن فیلمم چرت میشدو ویژن هم تو جنگ ابدیت خوب کاری کردن اون طوری شد اخه میتونست با سنگ ذهن اکثر اونارو نابود کنه و راستشو بگم دکتراسترنج تو با سنگ زمان
   پدر همرو در میاوورد ولی خیلی ضعیفش کردن به نظرم امار اصلی اینه ۱_ثور۲_دکتر استرنج۳_واندا۴ ویژن۵_هالک و …….

   پاسخ

   • علی در پاسخ به علی اکبر

    آذر 21, 1399

    سلام خسته نباشی آخه خودت دیدی که اسکارت با قدرتش می تونست جد ثانوس رو در بیاره شما اینجا اومدی تور خود خواه گذاشتی اول! چون که یه رعد و برقی ازش خارج شد فکر کردی قوی ترینه
    آقا رتبه بتدی اینجوره
    ۱ اسکارت ویچ
    ۲ دکتر سترینج
    ۳ ثور
    ۴ مرد مورچه ای
    ۵ کاپیتان مارول
    ۶مرد آهنی
    ۷کاپیتان آمریکا
    ۸ مرد عنکبوتی

    پاسخ

 2. وحید

  مرداد 24, 1399

  سلام بنظرم هالک از همه قویتره چون دو شخصیت داره یکی باهوش و یکی نابودگر.تو انتقامجویان یک هالک همشونو شکست داد.فقط تو جنگ ابدیت ضعیفش کرده بودن نقششو اونم واسه این بود ک فیلم قهرمانایی دیگشو نشون بده و هالک زیاد نبود تو فیلمو مبارزه ای نکرد مثل ویژن تو یکی از قسمتهای انتقامجویان ک همون اول از پشت شمشیر خورد و بدنشو ضعیف کرد تا فیلمو ویژن ی تنه پیش نبره .هالک حتی ثورو تو انتقامجویان یک زد تا ابگینکه اون جت هالکو به رگبار بست و هالک افتاد زمین از سفینه.
  اول هالک
  دوم ثور

  پاسخ

  • محمد مهدی در پاسخ به وحید

   شهریور 3, 1399

   نه تور باهاش جنگید

   پاسخ

  • بنیامین در پاسخ به وحید

   مهر 20, 1399

   داداش تو خودم میدونی که ثور با تمام قدرت نجنگید و میخواست با مالک بجنگد و اصلا از قدرت های خودش استفاده نکرد

   پاسخ

 3. آرمان

  مرداد 21, 1399

  رتبه بندی صحیح :
  ۱. مرد آهنی
  ۲.
  و…. هر کدوم و دلتون می خواد از شماره دو پر کنید

  پاسخ

  • لوکی در پاسخ به آرمان

   مرداد 31, 1399

   ایول مشتی هستییییی

   پاسخ

  • یوسف حاجی پور در پاسخ به آرمان

   شهریور 1, 1399

   منم از مرد آهنی خیلی خوشم میاد ولی دیگه دلیل نمیشه اینجوری بشه

   پاسخ

  • thor در پاسخ به آرمان

   مهر 7, 1399

   ن داش مرد اهنی هیچ قدرتی از خودش نداره و رتبه مرد اهنی درسته ثور قوی ترین انتقام جو ا چون بدون چکش و سلاحش هم قوی ا و هالک رو شکست داد و پرواز هم میکنه ولی مرد اهنی بدون لباسش مث پشه له میشه خخخ

   پاسخ

   • کاپتان در پاسخ به thor

    دی 2, 1399

    قوی ترین فقط کاپتان مارول چون دیدین تو اندگیم وقتی اومد همچیرو ترکوند

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به کاپتان

     دی 2, 1399

     مطالب طنز ؟

     پاسخ

     • batman در پاسخ به Maker

      دی 2, 1399

      این یک دور از مطلب طنز رد کرده بود😂😂

      پاسخ

 4. sana_comic_fan

  مرداد 17, 1399

  در سال آینده فیلم ابدی ها اکران خواهد شد. ابدی ها توسط سلستیال ها به وجود آمدند و به نوعی خدا محسوب میشوند. در دنیای کمیک ابدی ها بار ها با اونجرز تیم آپ داشته اند یا حتی بعضی از آنها عضوی از آن بوده اند. در حال حاضر ابدی ها قوی ترین هستند

  پاسخ

 5. نگار

  مرداد 17, 1399

  ۱.دکتر استرنج
  ۲.اسکارلت ویچ
  ۳.ویژن
  ۴.ثور(هالک رو تو راگناروک و تانوس رو تو جنگ ابدیت شکست داد)
  ۵.کاپیتان مارول
  ۶.آیرون من(کاپیتان آمریکا و سرباز زمستان رو تو جنگ داخلی و هالک رو تو اونجرز ۲ شکست داد)
  ۷.هالک
  ۸.کاپیتان آمریکا
  ۹.مرد عنکبوتی
  ۱۰.مرد مورچه ای
  ۱۱.بلک پنتر
  ۱۲.سرباز زمستان
  ۱۳.کوئیک سیلور
  ۱۴.وار ماشین
  ۱۵.بلک ویدیو(شاهین چشم رو تو اونجرز ۱ شکست داد)
  ۱۶.شاهین چشم
  ۱۷.فالکون

  پاسخ

  • امین در پاسخ به نگار

   مرداد 18, 1399

   خود استنلی گفته هالک قوی ترینه

   پاسخ

   • نگار در پاسخ به امین

    مرداد 19, 1399

    آره ولی منظورش تو کمیک ها بوده من براساس فیلم گفتم

    پاسخ

    • کمیک فن در پاسخ به نگار

     مرداد 26, 1399

     اگر منظدرت توی فیلم هست باید ویژن رو ببری آخر چرا چون
     ۱- در جنگ بی نهایت که حتی از پس یکی از افراد تانوس بر نیومد
     ۲- و به راحتی کشته شد
     ۳-من هوادار کاپیتان مارول نیستم ولی توی mcu مزخرف اون فعلا قوی تره
     هالک تو انونجرز ۱ تور داشت میکشت که جت جنگنده نجاتش داد
     در جنگ انتقام جویان ۲ هم مرد آهنی شکستش داد چون ذهنش مسموم بود

     پاسخ

     • نگار در پاسخ به کمیک فن

      شهریور 6, 1399

      ویژن تونست تو انتقامجویان ۲ چکش ثور رو بلند کنه و لایق پادشاهی به ازگارد بشه برای همین اونجا گذاشتمش ولی از اون لحاظ راست میگی باید میرفت زیر آیرون من یعنی هفتم
      ثور تو راگناروک هالک رو تو نبرد تن به تن بدون چکشش شکست داد و اینکه هالک وقتی ذهنش مسموم باشه شکست میخوره هم خودش یه ضعفه برای همین ضعیف تره

      پاسخ

      • کمیک فن در پاسخ به نگار

       شهریور 8, 1399

       خو کاپیتاتم تونست م اونم رتبش بالا میاد

       پاسخ

       • نگار در پاسخ به کمیک فن

        شهریور 15, 1399

        خب من به جای این که کاپیتان رو ببرم بالا اون رو آوردم پایین دیگه چون اولا اون از همون اول به وجود اومدنش تونست چکش ثور رو بلند کنه دوما آیرون من تو جنگ با کاپیتان آمریکا و سرباز زمستان از اونا بهتر عمل کرد

        پاسخ

      • کمیک فن در پاسخ به نگار

       شهریور 8, 1399

       حرفت درست ولی هالک شاید در قدرت ذاتی قوی تر نباشه اما با عصبانیت قدرتش بیشتر میشه

       پاسخ

       • نگار در پاسخ به کمیک فن

        شهریور 15, 1399

        آره ولی همین خشمشه که اون رو آسیب پذیر میکنه چون از فیلم معلومه که واندا براش تصوری رو به وجود آورده که عصبانیتش رو به شدت افزایش داده چون با این که بعد از برخورد با اون ساختمون یه لحظه تحت تاثیر ترس مردم قرار گرفت ولی باز هم می خواست حمله کنه و با اینحال تو اوج عصبانیت از آیرون من شکست خورد

        پاسخ

        • کمیک فن در پاسخ به نگار

         شهریور 22, 1399

         این اشتباه هست
         هالک قصد جنگ نداشت اگر داشت الان آیرون منی نبود اون فقط ذهنش مسموم شده بود

         پاسخ

         • استیو راجرز در پاسخ به کمیک فن

          شهریور 22, 1399

          چی ؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟ هالک قصد جنگ نداشت ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!!؟!؟!؟!!! هههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههههه کم بخندون . اگه یک نفر قصد جنگ نداشت اون آیرون من بود . وگرنه هالکو کشته بود . برعکس گفتی .

          پاسخ

         • نگار در پاسخ به کمیک فن

          شهریور 27, 1399

          قصد جنگ نداشت و نصف شهر رو داغون کرد؟؟ دیگه الکی از خودت حرف در نیار لطفا اگه آیرون من جلوش رو نگرفته بود چند صد نفر از مردم کشته میشدن😐 حتی وقتی که از آیرون من عصبانی شد به قصد کشت حمله کرد

          پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به امین

    مرداد 20, 1399

    خود استن لی هم گفته ثور وارد کمیک مارول شد تا شخصیتی قویتر و قدرتمندتر از هالک هم باشه .

    پاسخ

   • بنیامین در پاسخ به امین

    مهر 20, 1399

    ببین داداش انقد این حرف الکی رو پیش نکش میشه گفت که گفته ثور رو اورده تا نشان بده یکی قویتر از هالک هست

    پاسخ

  • دانیال در پاسخ به نگار

   مرداد 19, 1399

   نه دیگه . شکست نتونست بده کاپیتان رو . کلا رتبه بندیت به درد لای جرز دیوار می خوره

   پاسخ

   • نگار در پاسخ به دانیال

    شهریور 6, 1399

    اگه بری دوباره ببینی می فهمی که تونست کاپیتان رو شکست بده و حتی میتونست بکشتش ولی دلرحمیش نزاشت بعدم دلیل بیار برای حرفت من برای تک‌ تک درجه بندیام دلیل آوردم😐

    پاسخ

  • Ali Aslani در پاسخ به نگار

   مهر 30, 1399

   اقا بخدا من سواله واسم کاپتان چرا شکست خورده !!!!!؟؟؟؟
   ببین اول اینکه اصلا قصد صدمه ب تونی رو نداشت وگرنه تو اولین ضربش فقط موشک پای تونی رو نمیزد همون اولی رو میزد تو قلبش……..
   دوم اینکه تو صحنه های اخر ک تونی واقعا سرباز زمستانو زد انداخت کاپتان عصبی شد و زد لباس تونی رو خورد کرد و قلبشم از کار انداخت…..
   و مبارزه تن به تن دربرابر ثانوس تو اند گیم یادتون باشه که اینقدر از یه قطره خون تانوس مایه نزارین …..
   اون چکش هم اگ سکانس یادتون باشه تو اونجرز یک تکونش داد کاپتان ک ثور یه لحظه کپ کرد و کاپتان چکشو ول کرد و خندید و وقتی هم ک بلند کرد چکشو ثور گفت ک میدونستمممممممم…….
   پس لطفا بر اساس علاقه نگین استارک کاپتان رو شکست داد

   پاسخ

  • Ali Aslani در پاسخ به نگار

   مهر 30, 1399

   یه نظر کلی برای ۱۰ دتای اول میدم فقط نظر و لطفا کامیک بوک هارو کار نداشته باشید چون تو کامیک بوک ها ما حدود ۵ تا ثور داریم😅
   دکتر استرنج و واندا رو جدا کنین (نمیخام بگم بهترن یا بدترن چون دکتر استرنج میتونه در برابر هرکسی تله زمانو استفاده کنه کاری ک تو فیلم اصلیش کرد مهم نیس چی بشه و واندا هم قدرتاشو ایشالا تو سریالش میبینین و اینکه داشت خیلی راحت ثانوس رو میکشت تو اند گیم و این اتفاق فقط برای ادامه فیلم نیوفتاد ک طبیعیه مثل خیلی چیزای دیگه)
   ادامه نظرمو غیر اینا تو ادامه میگم…..

   پاسخ

  • Ali Aslani در پاسخ به نگار

   مهر 30, 1399

   خب پس در ادامه….
   ۱ :کاپتان مارول( صائقه ثور روش تاثیر نداره.انرژی خالص از اون گوهر ابدیت میشه موق پرواز وهمونو میتونه پرتاب کنه از دستاش.)
   ۲:ثور( از اینکه دوم گذاشتم واقعا نمدونم مثلا قراره چجوری بمیره🤔😔.در برابر انفجار یک ستاره مقاومت کرده تو جنگ بی نهایت و ………)
   ۳:ویژن( میگم از هالک قویتره چون هم زورش خیلی زیاده هم اون انرژی ک گوهر داره معلوم نیس هالک بتونه جلوشو بگیره و اینکه اگ بخاد روح بشه هالک نمیتونه اصن دست بهش بزنه ک بخاد اسیب بزنه……😅🤭قدرتاشم تو سریالش میبینیم)
   ۴:هالک( اینو دیه هالک میگم چون ایرون من شکستش نمیده لطفا اون اونجرز ۱ رو مثال نزنید.و کاپتان امریکا رو هم بجاش نمیگم با اینکه اون چکش ثور و صائقه هالکو از پا در میاره)
   ۵:کاپتان امریکا:( ایرون من رو زمانی ک خاست شکست داد . با چکش ثور تا کشتن ثانوس پیش رفت فقط ضربه اخرو ثانوس جاهالی داد. توی اینفینتی وار هرچقدر ک ثانوس دستشو فشار داد اونو نگه داشت کاپتان . و اینکه با اون چکش احتمال شکست هالکو داره ….. قبول کنین میشه با اون صائقه و چکش)
   ۶:ایرون من (کس دیگه ای تو این رتبه ب ذهنم نمیرسه)
   ۷:اسپایدر من:( از بلک پنتر واقعا قوی تره چه از نظر زور چ از ننظر انعطاف و حواس……سرباز زمستان رو راحت شکست داد وقتی ک بلک پنتر با اون حس انتقام بازم نتونس بکشتش)
   بلک پنتر:( از انت من قوی تره ……. انت من زورش ک ب اون نمیرسه تو لباسشم نمیتونه نفوذ کنه تازه با یه نارنجک میمیره انت من)
   بقیه رو خودتون بنویسین دیه بسه😅
   بلک ویدو هم از کلینت بهتره چند بار اونو زده
   من ب تمام فیلما اشاره کردم لطفا اگ خاستین اشتباهی بگین بر اساس دوست داشتن یه نفر نگین چون در اون صورت من کپتان رو میذاشتم اول و ثانوس رو دوم😁

   پاسخ

 6. نگار

  مرداد 17, 1399

  ببینیداین لیست بر اساس فیلمه پس منم بر اساس فیلمهای مارول حرف میزنم:
  مرد آهنی از بلک پنتر و مرد عنکبوتی و کاپیتان آمریکا و سرباز زمستان قویتره دیدین که اون دوتا رو تو جنگ داخلی شکست داد بعدشم ثور از هالک قویتره همون طور که تو راگناروک اون رو بدون چکشش شکست داد کاپیتان مارول به خاطر فیلم بازی نهایی خیلی بولد شد اما به نظر من ثور ازش قویتره چون تانوس رو تو جنگ ابدیت شکست داد ولی تبرش رو جای اشتباه زد در ضمن بلک ویدو از فالکون قویتره آهان راستی کوییک سیلوی از آیرون من ضعیف تره چون تنها قدرتی که داره سریع دویدنه در مورد مرد مورچه ای هم مطمئن نیستم اما فکر کنم از آیرون من ضعیف تر باشه واندا هم از دکتر استرنج قویتر نیست چون استرنج یه سنگ ابدیت داره

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به نگار

   مرداد 31, 1399

   موافقم

   پاسخ

  • یوسف حاجی پور در پاسخ به نگار

   شهریور 1, 1399

   کاپیتان مارول از ثور ضعیف تر نیست چون کاپیتان مارول اولا بدون هیچ چی داشت تانوس رو می زد تا اینکه سنگ قدرت رو تو دستش گرفت واندا هم از دکتر استرنج قوی تر هست چون این دلیل نمیشه که دکتر استرنج سنگ ابدیت داره پس قدرتمند تره چون واندا می تونه سنگ ها رو نابود کنه که این کم چیزی نیست و واندا خیلی قدرت های بیشتری داره که تو فیلم نشون ندادن مثلا می تونه زمین رو نابود کنه

   پاسخ

   • نگار در پاسخ به یوسف حاجی پور

    شهریور 6, 1399

    اگه یادت باشه تو جنگ ابدیت ثور تانوس رو شکست داد فقط تبرش رو جای اشتباه زد اونم وقتی که تانوس همه ی سنگ ها رو داشت پس از کاپیتان مارول قویتره در مورد واندا هم من توی فیلم رو گفتم و توی فیلم واندا اونقدر از لحاظ جنگی ضعیفه و قدرت هاش مهار نشده اس که تو انتقامجویان ۲ از شاهین چشم شکست خورد ولی توی کمیک رو نمیدونم

    پاسخ

    • کمیک فن در پاسخ به نگار

     شهریور 8, 1399

     من قدرت های جادوییش روقبول دارم ولی از لحاظ فیزیکی خیلی ضعیف هست

     پاسخ

     • نگار در پاسخ به کمیک فن

      شهریور 15, 1399

      کی رو میگی دکتر استرنج یا واندا؟

      پاسخ

      • کمیک فن در پاسخ به نگار

       شهریور 22, 1399

       هر دو
       شاید از لحاظ جادویی بی نظیر باشن ولی قبول کن که با یه مشت از تور یا هالک از بین میرن

       پاسخ

       • نگار در پاسخ به کمیک فن

        شهریور 27, 1399

        ببین به نظر من اون طوری نمیشه حساب کرد چون در این صورت باید خیلی از انتقام جو ها رو حذف کرد مثلا آیرون من بدون زره اش فقط یه مرد خیلی باهوشه یا بلک پنتر بدون گیاهی که خورد و لباسش یا کاپیتان آمریکا بدون سپر و سرمش و حتی دکتر بنر بدون اون آزمایشی که اشتباه شد و… هر کدوم از این افراد به واسطه داستان خودشون چیزی رو به دست آوردن که به اون ها برتری داده و برای رده بندی قدرت هاشون باید همش رو در نظر گرفت

        پاسخ

   • کمیک فن در پاسخ به یوسف حاجی پور

    شهریور 25, 1399

    صربا بخاطر اینکه سنگ ذهن رو نابود کرد نمیشه گفت زمانم نابود میکنه
    قدرت های دکتر استرنج
    کنترل زمان
    ایجاد دروازه میان بعدی
    تکسیر شدن
    پرواز
    ایجاد سپر محافظ
    دنیای آینه
    شمشیر
    هوش بالا
    دیدن آینده
    کنترل مکان ( در بعد آینه )
    انواع ابزار جادو
    کفش های مخصوص
    متهدین ( جادوگران )
    همه اینا تو فیلم بودن و درضمن یکی از اینا واسه نابودی اسکارت ویچ کافیه

    پاسخ

  • MOHAMMAD REZA EBRAHIMI در پاسخ به نگار

   شهریور 31, 1399

   با سلام مقاله ی خوبیه ولی من نظرم اینه
   ۱ اسکارلت ویچ چون فایگی گفت اگه تانوس دستور بمباران نمی داد کشته می شد
   ۲ کاپیتان مارول
   ۳ دکتر استرنج
   ۴ ویژن
   ۵ مرد آهنی
   ۶ هالک چون تایکا وایتیتی گفت هالک برنده است در فیلم ثور راگناروگ
   ۷ ثور
   ۸ اسپایدرمن
   ۹ مرد مورچه ای
   ۱۰ بلک پنتر

   پاسخ

   • thor در پاسخ به MOHAMMAD REZA EBRAHIMI

    مهر 7, 1399

    برادر من دیگه ثورو نمینوشتی سنگین تر بود ثور قوی ترین انتقام جو ا دلیل هم دارم اون بدون چکشش اون هاک خنگ رو شکست داد و بدون هیچ لباسی یا …. میتونه پرواز کنه
    1.ثور
    2.کاپتان مارول
    3.دکتر استرنج
    4.اسکارت ویچ
    5. ……

    پاسخ

    • MOHAMMAD REZA EBRAHIMI در پاسخ به thor

     مهر 22, 1399

     داداش وقتی کارگردان گفت هالک برنده شد پس تموم

     پاسخ

 7. عارف جبیری

  مرداد 15, 1399

  اسکارلت ویچ
  کاپیتان مارول
  دکتر استرنج
  ثور
  شوری (پلنگ سیاه)
  ویژن
  مرد آهنی
  مرد عنکبوتی
  مرد مورچه ای
  کوئیک سیلور
  کاپیتان آمریکا
  سرباز زمستان
  ماشین جنگ
  فالکون
  هاکای
  بلک ویدو

  پاسخ

 8. سحر

  مرداد 10, 1399

  Widow مگه نمیشه بیوه؟ پس چرا نوشتین عنکبوت

  پاسخ

 9. علیرضا

  مرداد 7, 1399

  چی فکر کردی. اومدی مرد عنکبوتی رو قویتر از مرد اهنی گذاشتی.
  ثور باید اول باشه چون تو جنگ ابدیت تانوس رو شکست داد. هالک هم باید دوم باشه.

  پاسخ

  • Thor در پاسخ به علیرضا

   مرداد 9, 1399

   دقیقا

   پاسخ

  • محدثه در پاسخ به علیرضا

   مرداد 17, 1399

   خب تو انتقام جویان پایان بازی واندا هم داشت تانوس رو شکست میداد اگه به شکست دادن باشه که مرد اهنی از همه قوی تره چون کلشون رو به فنا داد

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به محدثه

    مرداد 19, 1399

    چی میگی ؟

    پاسخ

   • یوسف حاجی پور در پاسخ به محدثه

    شهریور 1, 1399

    چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اون بخاطر سنگ های ابدیت بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    وگرنه مرد آهنی همچین قدرتی نداره.

    پاسخ

  • کمیک فن در پاسخ به علیرضا

   مرداد 26, 1399

   نه چرا بر چه اساسی میگی
   که تور قوی تره
   تو پایان بازی دیدید که ۳ نفری هیچ پخی نبودن ولی استرنج عالی بود

   پاسخ

 10. دانیال

  تیر 28, 1399

  چرا کامنتم تایید نشد ؟😐😐

  پاسخ

 11. Rs

  تیر 20, 1399

  به خاطر اینکه فضای فیلم با کمیک فرق داره ، فیلم عام تره طبیعیه که کاراکتر ها باید واقع گرایانه تر و بالانس تر ری‌مِیک بشن

  پاسخ

 12. کمیک فن

  تیر 20, 1399

  ولی وجدانن از اهل کمیک میپرسم نه از این بچه هایی که فقط فیلم های mcu رو دیدن
  کاپیتان مارول ۱۰ برابر کمیکاش قدرتمند نشده 😱😱
  ولی هالک تور لوکی به خصوص اودین و زره نابودگر زیادی بینمک و ضعیف نشدن

  پاسخ

  • shayan در پاسخ به کمیک فن

   مرداد 26, 1399

   قدرت ثور،نابودگر و اودین باید کم میشد چون اگر کم نمیشد تعادل قدرت شخصیتا مثل دیسی میشد و قدرت زیاد کپ مارولم که…

   پاسخ

   • کمیک فن در پاسخ به shayan

    شهریور 8, 1399

    درست مثل سوپرمن
    ولی خوب الان چطو کاپیتان مارول رو قدپوی کردن در اون حد ؟

    پاسخ

   • کمیک فن در پاسخ به shayan

    شهریور 25, 1399

    همه اینا درست
    ولی این یکی تو کتم نمیره که پلن خشم هالک رو برداشتن
    با هر بار ضربه خوردن عصبانی میشه ولی به قدرتش چیزی اضافه نمیشه

    پاسخ

  • حسام در پاسخ به کمیک فن

   آبان 5, 1399

   در کمیک قطعا اول ثور بعد هم هالک این دو نفر بایک ضربه میتوانند زمین را دونیمه کنند بعد اسکارلت ویچ چون توانایی انحراف حقیقت را دارد اگر روی قدرت هایش کنترل داشت میتوانست موجودی هم سطح یکی بالا تر از همه و پرزنس شود

   پاسخ

 13. Abbas

  تیر 18, 1399

  به نظر من کیمیا از همه فوی تر بود

  پاسخ

 14. دانیال

  تیر 17, 1399

  ببخشید این فقط مال فیلم هاست دیگه چون در کل ثور از ویژن و دکتر قوی تره

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به دانیال

   تیر 21, 1399

   در اشتباهی

   پاسخ

  • کمیک فن در پاسخ به دانیال

   مرداد 26, 1399

   استرنج تور رو در یک لحظه به دور ترین نقطه دنیا تبعید کنه و در اشتباهی

   پاسخ

   • beyonder در پاسخ به کمیک فن

    مرداد 26, 1399

    خوشم میاد برنامه دقیق دکی استرنجو هم میدونین خب اگ اینجوریه ک هزار روش برا ثور وجود داره ک استرنجو اینجوری شکست بده

    پاسخ

    • یوسف حاجی پور در پاسخ به beyonder

     شهریور 1, 1399

     الان فقط داشت یک روشش رو می گفت صدها روش دیگه هم وجود داره که دکتر استرنج ثور رو شکست بده من نمی دونم چرا همه از ظاهر قهرمان ها قضاوت می کنن

     پاسخ

    • کمیک فن در پاسخ به beyonder

     شهریور 25, 1399

     دارم از قدرت هاش حرف میزنم

     پاسخ

   • حسام در پاسخ به کمیک فن

    آبان 5, 1399

    خوب بکنه ثور میتونه طی الارض کنه و برگرده یا پل رنگین کمان را باز کنه

    پاسخ

 15. کمیک فن

  تیر 11, 1399

  چرا شماره ۹ ندارید
  و کاپیتان و تونی رو ۱۱ گذاشتید (برابر هستند یا اشتباه تایپی بوده)؟

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به کمیک فن

   تیر 12, 1399

   سلام کاربر عزیز،
   بله درسته مقاله اصلاح شد،
   ممنون

   پاسخ

 16. امین

  تیر 11, 1399

  واندا بخاطر این تونست سنگ ذهن رو نابود کنه چون قدرتش با اون بافت مشابهی داشت و با همون سنگ این قدرت رو بدست اورده بود و این هیچ ربطی به قدرت اون نداره چند بار هم دیدیم که هالک از ثور شکست خورد به نظر من ثور باید اول باشه بعد کاپیتان مارول بعد استرنج و بعد واندا.ثور باید اول باشه چون در قور راکنوراگ چنان ساعقه زد که اندازه قصر ازگارد بود و در اند گیم .چنین ساعقه ای راحت تانوس رو میکشت.تازه در جنگ بینهایت قدرت و مقاومت ثور در برابر نیداولیر رو دیدیم .تازه با استروم بریکر میتونست بایفراست هم اهزار کنه .یعنی با داشتن قدرت اهزار بایفراست اون میتونه هر سیاره ای رو نابود کنه همونطور که در ثور یک دیدیم لوکی هم میتوانست با بایفراست یوتان هایم ،سیاره غول های یخی رو نابود کنه

  پاسخ

  • حانی در پاسخ به امین

   تیر 23, 1399

   امین جان برو کمیک بخون ن با فیلم نظر بده

   پاسخ

   • مهزیار در پاسخ به حانی

    مرداد 3, 1399

    خودت باید بشینی فیلمای مارول رو نگاه کنی چی میگی

    پاسخ

   • کمیک فن در پاسخ به حانی

    مرداد 26, 1399

    اگه به کمیک باشه تور و هالک صدر مشترک اند و استرنج دوم واندا اصلا قدرتی نداره

    فیلم های مارول بی پایه و اساسن درست ولی اسکارت ویچ در حلقه زمان استرنج زندانی میشه
    یا میتونه اونو به فضا بفرسه که میمیره

    با هر ضربه ای از هالک یا تور نابود میشه چون قدرت بدنی نداره

    پاسخ

    • یوسف حاجی پور در پاسخ به کمیک فن

     شهریور 1, 1399

     اسکارت ویچ قدرتی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
     مطمئنی اصلا کمیک هاش رو خوندی و فیلم هایی که توش هست رو دیدی؟ اسکارلت ویچ مخصوصا تو کمیک ها خیلی قوی تره

     پاسخ

 17. امین

  تیر 5, 1399

  به نظر من همه چی درسته به غیر از دکتر استرنج. دکتر استنرنج چون جادوگره انقدر درخشان شده و اگه سنگ جادوش نباشه هیچی نیست پس ثور از دکتر استرنج قوی تره و ثور باید دوم باشه. تماااااااااام

  پاسخ

  • کمیک فن در پاسخ به امین

   تیر 10, 1399

   اتفاقا بهترین نقطه این مقاله بود
   سپر هایی که از نیرو ساخته شده
   حلقه جادویی که به همه جا دسترسی دارد
   هوش بسیار بالا
   حالت روح
   دنیای آینه که حتی انفجار بمب اتم درون اون هیچ آسیبی به دنیای واقعی نمیزند
   کفش های جادویی
   تکثیر شدن به تعداد بالا
   ایجاد توپ قدرت
   داشتن سنگ زمان
   و…….

   پاسخ

  • یوسف حاجی پور در پاسخ به امین

   شهریور 1, 1399

   سنگ جادوش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   چی میگی اون اسمش سنگ زمان هست بعد خیلی از قدرت های دکتر استرنج اصلا ربطی به سنگ زمان نداره

   پاسخ

 18. ALIREZA

  خرداد 26, 1399

  آقا از نظر فیزیکی هالک از همه قویتریه.

  پاسخ

  • احمدرضا در پاسخ به ALIREZA

   تیر 16, 1399

   نه داداش نیست انت من یا مرد مورچه ای قویتره در بعضی از مواقع

   پاسخ

  • Thor در پاسخ به ALIREZA

   مرداد 9, 1399

   خخخخخ

   پاسخ

  • تور در پاسخ به ALIREZA

   مرداد 18, 1399

   نه داداش ثور اوله اول باید می بود تو این لیست و از نظر فیزیک هم تور قوی تره

   پاسخ

 19. مجتبی

  خرداد 26, 1399

  ۱ اسکارلت ویچ
  ۲ دکتر دسترنج
  ۳ هالک
  ۴ثور و ولی اخر

  پاسخ

  • مجتبی در پاسخ به مجتبی

   خرداد 27, 1399

   درسته هالک از نظر فیزیکی از همه قوی تره ولی چون اسکارلت و دکتر استرنج جادوگری میکنن خخخ واسه همین از این دوتا ضعیف تر به حساب میاد.ولی تو کتم نمیره کاپیتان آ از آیرون من از نظر فیزیکی قوی تر باشه

   پاسخ

   • کمیک فن در پاسخ به مجتبی

    تیر 20, 1399

    گفتم که mcu هست دیگه چه میشه گفت قوی ترین نسخه های هالک
    هالک مجازات کننده و نسخه کمیک جنگ جهانی هالک در برابر جادو محافظ هستن

    پاسخ

  • Thor در پاسخ به مجتبی

   مرداد 9, 1399

   اشتبتهه

   پاسخ

 20. مجتبی

  خرداد 26, 1399

  بالاخره نفهمیدیم محبوب ترین انتقامجو آیرون من عه یا پلنگ سیاه:/ بگذریم. تو کاپیتان آ جنگ داخلی آیرون من همزمان کاپیتان آمریکا رو با سرباز زمستان شکست داد فقط چون نمیخواست کاپیتان آ رو بکشه رحم کرد و حواسش پرت شد وگرنه ۲ تاشونو همزمان زد ولی کاپیتان آ رتبش تو این مقاله بیشتره:::/ باز هم بگذریم ولی از ثور و هالک نمیشه گذشت هالک تو اونجرز ۱ طوری ثورو له کرد که واقعا دلم برا ثور سوخت.بازم رتبه ثور بیشتره:::/ اینطوری مطلب میزارید بعضیا نا امید میشن از دنیای مارول😐گیج شدم

  پاسخ

  • کمیک فن در پاسخ به مجتبی

   شهریور 8, 1399

   بازیگر نقش پلنگ سیاه هم بخاطر سرطان مرد

   پاسخ