رده‌بندی تمام اعضای انتقامجویان، از قویترین تا ضعیف‌ترین

قوی ترین انتقام جو کیست؟ پاسخ این سوال را نمی دانیم اما شاید هالک و ثور قوی باشند. اما قوی ترین کیست؟ در دنیایی که همه این شخصیت ها قوی هستند، می خواهیم آن ها را براساس توانایی، مهارت و سلاح هایشان طبقه بندی کنیم.

توجه داشته باشید که هیچکدام از اعضای نگهبانان کهکشان در این فهرست نیستند زیرا آن ها متفقین هستند نه عضو این گروه. همچنین از اکران “کاپیتان مارول” (Captain Marvel) خوشحالیم و امیدواریم او نیز در آینده به فهرست ما اضافه شود. در اینجا فهرستی از شخصیت های انتقام جویان، از ضعیف ترین تا قوی ترین را به شما معرفی می کنیم. با پروشات همراه باشید.


16. بلک ویدو – Black Widow

گرچه عنکبوت سیاه یک جاسوس قدرتمند و مبارز خبره است اما زمانی که می خواهیم ابرقهرمان ها را معرفی کنیم، مسلما انسانی بدون قدرت های ابرقهرمانی در قعر قرار می گیرد. با این حال او یکی از اعضای کلیدی تیم، یک متخصص قهار در زمینه اطلاعات و یک مبارز مرگبار است، بنابراین سزاوار این است که فیلم خاص خود را داشته باشد تا بدانیم بین او و شاهین چشم در بوداپست چه رخ داد.

همچنین بخوانید: بدترین فیلم های جهان سینمایی مارول کدام ها هستند؟


15. شاهین چشم – Hawkeye

یک تیرانداز ماهر و بامهارت ترین مبارز در زمینه جنگ تن به تن به نام بارتون، که به دلیل سبک مبارزه با تیر اغلب نادیده گرفته می شود. درحالی که یکی از قابل اعتمادترین افراد شیلد (SHIELD) است، همانطور که در عملیات آزادسازی لوکی دیدیم. بارتون به دلیل ارزش گذاری برای جایگاه خانواده شهرت داشته و یکی از شخصیت های اخلاق گرای تیم است. امیدواریم در فیلم دوم در مقابل تانوس ایستادگی کند زیرا گروه به او نیاز دارد و حضورش ضروری است.

همچنین بخوانید: معرفی 10 ویلن برتر در کامیک های مارول


14. شاهین – Falcon

عضو پیشین نیروی هوایی آمریکا، که مانند کاپیتان یک سرباز بود و با زندگی معمولی مشکل داشت. دوستی با کاپیتان آمریکا به زندگی او هدف جدیدی بخشید و او به یک انتقامجو بدل شد. ویلسون یک خلبان خبره بوده و در پرواز آکروباتیک مهارت دارد که در فیلم های مختلف نشان داده شده است. او در استفاده از سلاح های تیراندازی و مبارزه تاکتیکی هم مهارت دارد. اما توانایی اصلی او پرواز است که به کمک بال هایش این کار را انجام می دهد.

همچنین بخوانید: 10 شخصیت مارول که از دی سی الهام گرفته شده اند


13. ماشین جنگ – War Machine

رودس به عنوان کلنل ارتش آمریکا برای مرد آهنی به منزله ویلسون برای کاپیتان آمریکاست. رودس از روزهای ساخت سلاح با تونی استارک دوست بود. اما یکی از لباس های مرد آهنی را پوشیده و دارای سلاح های قوی است. او که قبلا عضو ارتش آمریکا و اکنون یکی از اعضای انتقام جویان است، به دلیل داشتن لباس قدرت های ابرقهرمانی به دست آورده است. او با این لباس قدرت پرواز هم دارد. او در ارتش مقام های استراتژیست، تیرانداز، خلبان و استاد هنرهای رزمی است.

همچنین بخوانید: 25 شخصیت قدرتمند دنیای مارول از بین ابرقهرمانان و ابرشرورها


12. سرباز زمستانی – Winter Soldier

باکی که به دلیل لباس خاص و قدرت ابرقهرمانی اش شهرت دارد تنها می تواند از بخشی از قدرتش استفاده کند. او به دلیل استفاده از سرم سربازان پدرقدرت که در دست کاپیتان است، بدن قوی تر و عضلانی تری دارد. سرعت و قدرت او بالا بوده و در استفاده از خنجر، هنرهای رزمی، مبارزه، و همچنین مهارت های جنگی روسی، استاد است.

همچنین بخوانید: فیلم‌های ابرقهرمانی مارول را با چه ترتیبی ببینیم؟


11. مرد آهنی – Iron Man

تونی استارک به دلیل مهارت های هوشمندانه خود محبوب ترین عضو انتقامجویان است. یک مخترع و استراتژیست که یکی از باهوش ترین اعضای تیم است. او به عنوان یکی از این اعضا یک نابغه، خوش گذران، میلیاردر و انسان گریز است و البته مهارت های عادی انتقام جویان را نیز داراست. همچنین با لباس مخصوص مرد آهنی توانایی پرواز داشته و با قدرت و سرعت مبارزه می کند، حتی به مرور لباسش را طوری تغییر می دهد که مانند ماشین جنگی مجبور نباشد سلاح هایش را با خود حمل کند. این لباس تیر و سلاح های لازم برای جنگ را داراست.

همچنین بخوانید: نگاهی به 15 فیلم برتر جان فورد، یک وسترن ساز تمام عیار


10. کاپیتان آمریکا – Captain America

یک سرباز و اولین ابرقهرمانی که زمین به خود دید. کاپیتان نماد موفقیت یک سرباز ابرقهرمان است. او به دلیل استفاده از سرم قدرت، سرعت، و واکنش هایش ابرقهرمان است. او با سپری که از مستحکم ترین فلز روی زمین ساخته شده، مرکز اصلی این تیم است. او با مهارت جنگاوری خود می تواند در مقابل تانوس مقاومت کند، قدرت جنگاوری او به اندازه سپرش مستحکم است.

همچنین بخوانید: 25 فیلم زیبا که در آن‌ها قهرمان داستان یا شخصیت اصلی می‌میرد


9. کوئیک سیلور – Quicksilver

یک ابرقهرمان شجاع با تیرهایی برای نجات بی گناهان. او سرعت و واکنش ابرقهرمانی دارد و انقدر ابرقهرمان است که حتی می تواند سرعت خود را کنترل کرده و از سرعت نور هم سریع تر باشد. پس حتما از  این ابرقهرمان خوشتان می آید.

همچنین بخوانید: 50 فیلم ابرقهرمانی برتر تاریخ سینما تا به امروز + تصاویر


8. پلنگ سیاه – Black Panther

پادشاه واکاندا جدیدترین انتقامجو تا به امروز است. یک مرد باهوش و یک مبارز بامهارت که توسط نوعی داروی گیاهی قدرت های ابرقهرمانی به دست می آورد. این قدرت ها در کنار لباس مخصوص ضدگلوله او را به یک ابرانسان تبدیل می کند. با این حال لباس مخصوص او مانند لباس مرد آهنی سلاح های خطرناکی را به همراه دارد، بنابراین ترکیبی از انسان و تکنولوژی است.

همچنین بخوانید: تمام فیلم های ابرقهرمانی که موفق به کسب جایزه اسکار شدند


7. مرد مورچه ای  – Ant-Man

لانگ یا مرد موردچه ای در حقیقت یک سارق است، البته اگر بتوان رابین هود را یک سارق نامید. او باهوش، با مهارت و یک نقشه کش قهار است. او که به لباس مرد مورچه ای مجهز است می تواند اندازه آن را تغییر دهد. او حتی می تواند اندازه خود را به شدت بزرگ کرده و درنتیجه قدرت هایش بیشتر می شود. او علاوه بر قدرت تغییر اندازه می تواند از حشره ها و مخصوصا مورچه ها کمک بگیرد و ماموریت هایش را انجام دهد. لانگ پس از تمرین با دختر هانک در مبارزه تن به تن ماهر است. دیدن او از قلمروی کوانتوم و بازگشتش قدرت هایی به او بخشیده و او را به قهرمان تبدیل می کند.

همچنین بخوانید: 10 ابرقهرمان  زن جذاب در تاریخ سینما


6. مرد عنکبوتی – Spider-Man

یک نوجوان اهل بروکلین که قدرت ابرقهرمانی و توانایی پرتاب تارهای عنکبوتی دارد. حواس عنکبوتی او بی مانند بوده و او را حوادث مطلع می کند. او حتی بدون لباسش هم قدرت های خارق العاده ای دارد و با کمک لباسش که توسط مرد آهنی به او داده شده به یکی از اصلی ترین و قوی ترین مبارزان این تیم تبدیل می شود.

همچنین بخوانید: لیست تمام فیلم های ابرقهرمانی که در سال 2019 اکران خواهند شد


5. هالک – Hulk

شخصیتی اقتباسی از داستان دکتر جکیل و آقای هاید، که شخصیت دیگر بروس بنر است. یک هیولای خشمگین که در فیلم های مختلف شخصیت های مختلفی از یک موجود کرم مانند تا یک هیولا و حتی سارتور را به قتل رسانده است. هالک به مبارزه با تانوس شتافته و گرچه در این مسیر ثور هم به او کمک می کند اما همانگونه که تونی استارک می گوید او به اندازه یک لشکر قدرتمند است. یکی از قوی ترین انتقام جویان که گرچه باهوش نیست. با این حال بروس بنر، یکی از باهوش ترین اعضای تیم، او را خلق کرده و حتی احترام تونی استارک را برانگیخته است. بنابراین مطمئنا دوست ندارید در مقابل هالک باشید زیرا او در هر شرایطی گروه را نجات می دهد.

همچنین بخوانید: رده بندی تمام فیلم های ابرقهرمانی که در سال 2018 اکران شدند


4. ثور – Thor

خدای تندر که از افسانه ها گرفته شده زیرا مردی که بتواند در مقابل هالک ایستادگی کند یک خدا است نه یک انسان. او با کمک چکش خاص خود توانسته در نه قلمرو نظم را برقرار کند. ثور به عنوان پسر مورد علاقه اودین به دنبال عدالت، قدرت و تمام چیزی است که یک پادشاه می خواهد. حضور او در فیلم های مختلف درخشان بوده و اکنون می خواهد در مقابل تانوس ایستادگی کند. او از لحاظ قدرت فیزیکی و قدرت تندر، او قوی ترین انتقام جوی این فهرست است.

همچنین بخوانید: مقایسه ابرقهرمان های سینما: بتمن در برابر مرد عنکبوتی. کدام یک قویتر است؟


3. ویژن – Vision

عضوی از انتقام جویان که یک بدن قدرتمند و یک ذهن هوشیار دارد که همانند کامپیوتر است. کسی که بتواند چکش ثور را بلند کند باید بسیار قدرتمند باشد. ویژن علاوه بر قدرت، مقاومت، و توانایی پرواز، می تواند با دستکاری تراکم اشیا را به حرکت درآورد. از آنجاییکه مغز کامپیوتری دارد می تواند هک کند. او با کمک سنگ زمان یکی از دو انتقام جوی این لیست است که سنگ بی نهایت را داراست. بنابراین در این لیست جایگاه خوبی دارد.

همچنین بخوانید: 8 فیلم ابرقهرمانی که در سال 2019 منتظر اکران شان هستیم


2. دکتر استرنج – Dr. Strange

با اطمینان می توانیم بگوییم که قدرت های دکتر استرنج در فیلم ها دست کم گرفته شده است. او یکی از قوی ترین جادوگران دنیای مارول است که گرچه در فیلم اول قدرت هایی داشت اما کافی نبودند. او توانایی دورآگاهی، سبک وزنی، ایجاد اشیای آسمانی و هنرهای رزمی را داراست، زیرا به کمرتاج آموزش می دهد. مبارزه اخیر او با تانوس نشان می دهد که با شمشیر هم میانه خوبی دارد زیرا به کمک آن با تایتان هم مبارزه کرد. اما از قدرت های جادویی او می توان به تغییر حقیقت، ابعاد و جهش اشاره کرد. او با کمک سنگ زمان می تواند زمان را هم دستکاری کند. اگر نبرد جدید او با تانوس پیروز باشد حتی با کمک سنگ های بی نهایت، بنابراین او یکی از قدرتمندترین شخصیت های این فیلم است که می تواند در صدر هم قرار بگیرد.

همچنین بخوانید: مقایسه ابرقهرمان های سینما: مرد آهنی در برابر مرد عنکبوتی. کدام یک قویتر است؟


1. اسکارلت ویچ – Scarlet Witch

قدرتمندترین جهش یافته دنیای مارول، که ققنوس جین گری پس از او در مقام دوم قرار می گیرد (در میان جهش یافته ها) و و گفته می شود که هرگونه رویارویی جادویی واندا و دکتر استرنج به یک گره منجر خواهد شد. قدرت های جادویی و جادوی آشوب برانگیز او آنقدر زیاد است که می تواند به عنوان میدان نیرو استفاده شود. از جمله توانایی های او عبارت است از سبک وزنی، دور آگاهی، دورجنبی و دستکاری حقیقت. توانایی آخر او مانند دکتر استرنج است. این جهش یافته به اندازه یک جادوگر قدرتمند است و در هر فرصتی این توانایی را نشان می دهد. اما یکی از چیزهایی که او را به قدرتمندترین انتقام جو تبدیل می کند نمایش قدرت هایش در فیلم جنگ بی نهایت است. جادوی او آنقدر زیاد است که می تواند سنگ بی نهایت را نابود کند و به همین دلیل از دکتر استرنج برتر است. پس با اطمینان می تواند گفت واندا ماکسیموف قوی ترین انتقام جوی دنیای مارول است.

همچنین بخوانید: راهنمای سنگ های بی نهایت مارول و نحوه پیدا شدن آن توسط تانوس


بونوس

کایپتان مارول – Captain Marvel

و اما در نهایت کاپیتان مارول نیز به دنیای ابرقهرمانانی انتقامجویان وارد شد. البته او در برخی کمیک ها نیز در میان انتقامجویان دیده میشد تا اینکه سرانجام در جهان سینمایی مارول نیز تصمیم بر این شد که او را وارد تیم انتقامجویان MCU کنند. او تا به حال در 2 فیلم به نام های “کاپیتان مارول” و “انتقامجویان: آخر بازی” حضور داشته که ایفای نقش او بر عهده “بری لارسون” (Brie Larson) بوده است. اگر این فیلم ها را تماشا کرده باشید حتما متوجه قدرت نامحدود او شده اید. کارول دنورز به لطف برخورد با اشعه هایی که منشا آنها از سنگ های ابدیت بوده است، تبدیل به کاپیتان مارول شده و قدرت های بسیار زیادی را بدست آورده که از جمله آنها میتوان به آسیب ناپذیری، تغییر واقعیت، قدرت بسیار بالا، سفر های کیهانی و … اشاره کرد. در فیلم “انتقامجویان: آخر بازی” نیز شاهد بودیم که تنها کاراکتری که از نظر قدرت بدنی توانست بر تانوس غلبه کند کاپیتان مارول بود.

در نهایت طبق برنامه ای که کمپانی مارول برای تشکیل تیمی از ابرقهرمانان زن دارد، کارول دنورز نیز وارد جهان سینمایی شد تا لقب قوی ترین انتقامجو را به دوش بکشد. البته برخی طرفداران مارول و MCU هنوز بر سر قدرتمندترین ابرقهرمان به توافق نرسیده اند و بر سر نام هایی چون ثور، واندا و کاپیتان مارول بحث و کل کل دارند! اگر طبق فیلم ها بخواهیم قضاوت کنیم احتمالا کارول دنورز از ثور و واندا قوی تر خواهد بود، اما بهتر است که قضاوت ها بر اساس کمیک بوک ها انجام شود زیرا این شخصیت ها از کانال کمیک به سینما وارد شده اند.

گذشته از تمام این بحث ها، کارول دنورز اگر قوی ترین انتقامجو هم نباشد حتما در بین 3 نفر اول قدرتمندترین انتقامجویان جای خواهد داشت.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (479)

بستن فرم

 1. IS King

  فروردین 26, 1400

  یعنی چی رتبه بندی کلن اشتباهه خودم بگم نظر من
  ۱۶ بلک ویدو
  ۱۵چشم شاهین
  ۱۴ فالکون
  ۱۳سرباز زمستان
  ۱۲ ماشین جنگ
  ۱۱پلنگ سیاه
  ۱۰ کاپیتا آمریکا
  ۹ مرد آنی
  ۸مرد مورچه ای
  ۷مرد عنکبوتی
  ۶کویک سیلور
  ۵ویژن
  ۴ هالک
  ۳کاپیتان مارول
  ۲اسکارلت ویچ
  ۱دکتر استرنج
  و در نهایت ثور قویترین انتقامجو ثور از نظر استقامت از همه برتره با تجهیزاتی که داره میتونه همه رو شکست بده از نظر تجربه هم ثور با تجربه ترینه ثور از همه بیشتر به شکست دادن تانوس نزدیک شد و در میدان جنگ سینه اون رو با استورم بریکر زخمی کرد ولی کاپیتان مارول و واندا چی کاپیتان مارول رو بلش وقتی رفت با تانوس بجنگه فقط دوتا انگشت تانوس رو گرفت و تانوس اون رو با سنگ قدرت به یک سفر طولانی در فضا فرستاد 😏😏😏😕😕 واندا هم وقتی تانوس برد هوا تانوس با آتیش باران اونو فراری داد حالا ثور اینقدر ضعیف میکنه ویژن دیدیم تو جنگ بینهایت مثل اسباب بازی بود تو سریال واندا ویژن هم واندا زیاد قوی نشده بود تا ثور و دکتر استرنج شکست بده هالک هم اگه به اندازه کافی خشمگین باشه تو این لیست اوله

  پاسخ

 2. ناشناس۷۷

  فروردین 10, 1400

  عالی ولی حتی مرد عنکبوتی و هالک و عوض کنید و جای اسکارلت ویلچ و تور

  پاسخ

 3. ▶mahsa◀

  فروردین 5, 1400

  بچه ها چرا دعوا میکنید بابا اصلا معلوم نیست که کدوم قهرمان مارول قوی تره اینم بگم بچه ها کسی که اون قهرمان رو دوست داره از اون طرفداری میکنه و همش از اون طعریف میکنه من خودم هم وانداماکسیموف(اسکارلت ویچ)رو از بین همه قهرمان ها دوست دارم و هر چیز بدی که درمورد واندا بگن باهاش مخالفم این میشه طرفداری از کسی که دوسش داری تازه نویسنده مارول فعلا گفته که واندا میتوننننننننه قویترین مارول باشه

  پاسخ

 4. سلام

  اسفند 24, 1399

  ببخشید مطالب مربوط به کمیک توی سایتتون خیلی کم شده اگه میشه یکم مطالب کمیکتون رو قوی تر کنید تشکر.

  پاسخ

 5. علی

  اسفند 23, 1399

  عجب…
  تو همین سایت گفته شد مرد اهنی از مرد عنکبوتی قوی تره حالا چطوری شد که مرد عنکبوتی قوی تر شد؟؟؟؟؟؟؟!

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به علی

   اسفند 23, 1399

   خب چون ایندوتا مقاله ترجمه شدن‌!!!

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به علی

   اسفند 25, 1399

   راست میگه مردعنکبوتی از مرد آهنی یا از کاپیتان آمریکا قویتر نیست یه سوال با توجه به این که کاپیتان آمریکا تو انتقام جویان چهار تونست میولنیر رو بلند کنه کاپیتان رو تو چه رده ای قرار میدید؟

   پاسخ

   • MFT در پاسخ به محمد

    اسفند 25, 1399

    به نظر من مرد آهنی از مرد عنکبوتی قوی تر است . راستی آقا محمد من یک کامنت پایین در جواب به شما فرستادم . من فکر می کنم ثور به کینگ ثور تبدیل می شود در فیلم عشق و تندر چون داخل یکی از عکس ها ثور انگار یک دست فلزی داشت . به نظرم به کینگ ثور تبدیل می شود.

    پاسخ

    • محمد در پاسخ به MFT

     فروردین 1, 1400

     اگه به اون تبدیل بشه که به احتمال زیاد اون قویترین انتقام جو میشه

     پاسخ

    • محمد در پاسخ به MFT

     فروردین 1, 1400

     یه سوال(چون نمی دونم قدرت اودین چقدر هست)دورمامو قویتر هست یا اودین این رو می دونم که اودین یکی از قدرتمندترین ها هست و تانوس منتظر بود اودین بمیره و بعد به مردم آزگارد و زمین حمله کنه

     پاسخ

    • محمد در پاسخ به MFT

     فروردین 1, 1400

     یه چیزی نویسنده با این نکته اشماره کرده که:او(ثور) از لحاظ قدرت فیزیکی و قدرت تندر، او قوی ترین انتقام جوی این فهرست است. اما این عقلش هست که از قدرتش کاسته

     پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به محمد

    اسفند 28, 1399

    اگر با میولنیر در نظر بگیریمش بنظر من تو این لیست باید ششم میبودش!!!

    پاسخ

    • MFT در پاسخ به تحلیل گر

     فروردین 19, 1400

     نه به نظرم ۶ زیاد است ۱۳ چی ؟ اون خوبه ؟۱۸۸۳۶۹۲ بنظرم این خوبه .
     اصلا ضعیف ترین انتقام جو خوبه . راحت شدی؟ با تشکر 😒😒😒😒

     پاسخ

 6. MFT

  اسفند 21, 1399

  سلام . مقاله خوبی بود . اگر طبق MCU مقایسه کنیم تا حدودی درست است البته به جز جایگاه ویژن که در فیلم جنگ ابدیت بد خراب کرد . ولی اگر طبق کمیک حساب کنیم ثور باید در رتبه اول قرار می گرفت چون ثور تونست گالاکتوس در اوج را بزند که فکر کنم با قدرت گالاکتوس در اوج با دورمامو در اوج برابر است پس ثور از همه ی اعضای انتقام جویان قویتر است . البته این نظر شخصی من بود و قصد بی احترامی نداشتم.

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به MFT

   اسفند 22, 1399

   سلام دوست عزیز درست هست تور قبلا گالاکتوس رو شکست داده یک اون تو کمیک بوود دو هرگز نمی تونه الان با شکمش گالاکتوس رو شکست بده اگه بخوایم گذشته رو حساب کنیم که صد درصد دکتر استرنج قویترین هست(چون سنگ زمان داره و قبلا هم اشاره کردم که با سنگ زمان می تونه میلیارد ها احتمال رو برسی کنه و بهترین رو انتخاب کنه، زمان رو نگه داره یا اصلا می تونه به گذشته بره و جلوی تولد دشمنش رو بگیره)

   پاسخ

   • MFT در پاسخ به محمد

    اسفند 23, 1399

    سلام دوباره . من قبول دارم با وضعیت الان ثور داخل mcu رتبه بندی تقریبا درست است ولی فکر نکنم ثور در دنیای کمیک این وضع را داشته باشد . البته با فیلم جدید ثور ( ثور عشق و تندر ) فکر کنم ثور به درجه فونیکس برسه ( البته فکر کنم)
    من می گویم که ثور در دنیای کمیک قویترین انتقام جو هست . در مورد دکتر استرنج هم بگویم که فکر کنم ثور الان نیروی اودین فورس را دارد که با استفاده از آن می تواند دکتر استرنج را شکست دهد.

    پاسخ

    • MFT در پاسخ به MFT

     اسفند 23, 1399

     ببخشید اشتباه شد می خواستم بگم که ثور به کینگ ثور تبدیل می شود داخل فیلم ( ثور عشق و تندر) باز هم می گویم این نظر و حدس من است و شاید درست نباشد .

     پاسخ

    • شرلوک هلمز در پاسخ به MFT

     اسفند 30, 1399

     این نسخه تور اسمش تاندر استرایکه

     پاسخ

 7. D.R strange

  اسفند 17, 1399

  من خیلی تو این بخش کامنت دادم.

  به چند نکته دقت کنید

  ایبونی ماو : قدرت های جالبی داری جادوگر پس حتما بیش بچه ها خیلی عزیزی !

  تانوس در ملاقات با استرنج : پس ماو مرده….. ( تعجب از اینکه چه طور استرنج ماو رو کشته !! البته اینطور فکر میکرد )

  تانوس : اسلحه های جالبی داری جادوگر. ولی هیچ وقت از بزرگترین اسلحه خودت استفاده نمیکنی ( همون چشم آگاموتو )

  تانوس میدونست هم استرنج و هم اسکارلت قدرتمند هستن. ( تو اینفینیتی وار فهمید ! )

  اما انتخاب بین این 2 تا واقعا سخته. اما از اونجایی که تا چند ماه دیگه مرد عنکبوتی هیچ راهی به خانه نیست معرفی میشه و استرنج نقش استاد پیتر بارکر رو بازی میکنه قطعا قدرت ها و صنحه های جالبی میبینم.

  جا داره اینم بگم

  ثور راگناروک

  استرنج = خب میتونی برادرتو جمع کنی ببری
  لوکی = که اینطور ، منو جمع کنه ؟ الان حالتو جا میارم.
  استرنج ابروشو میندازه بالا

  ثور = هعی لوکی این یارو خیلی قوی تو در مقابلش جادوگر درجه 3 هم نیستی. (جادوگر درجه 3 هم نیستی !!!!!!!)

  ولی لوکی میره سمت استرنج و دکتر هم دروازه رو میفرسته سمت ثور و لوکی و هر دو با هم میرن تو نروژ.

  اما برای اینکه به قدرت های واقعی استرنج پی ببریم باید وایسم مرد عنکبوتی هیچ راهی به خانه نیست و دکتر استرنج 2 بره روی سینما.

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به D.R strange

   اسفند 20, 1399

   بله درسته قدرت های دکتر استرنج هنوز تو سینما خیلی مشخص نیست و اینکه بنظر من لوکی رو تو سینما خیلی ضعیف تر نسبت به کمیک کردن

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به D.R strange

   اسفند 20, 1399

   من زیاد به بقیه رتبه ها توجه نکردم یه سوال چرا ویژن از ثور قویتر هست؟؟؟؟؟

   پاسخ

 8. محمد

  اسفند 17, 1399

  یه سوال به نظر شما ارباب تاریکی دورمامو یک نیمه خدا قوی تر هست یا ثور (که اون لقب خدا رو داره)کدوم قوی تر هست؟(به نظر من مشخص دورمامو تهدید بزرگ زمین قوی تر از ثور هست که نتونست جلوی هالا)

  پاسخ

  • D.R strange در پاسخ به محمد

   اسفند 18, 1399

   درود اقای محمد.

   منظور شما از نیمه خدا چی هست؟؟ اسم اون بنده خدا رو بگو

   اما بریم در مورد درومامو یه کم مطلب بگیم.
   دورمامو جهان مارول خیلی خیلی خیلی گندس. و نمیمیره.
   موجود زنده نیست که پوست و گوشت داشته باشه. بدنش از ماده عجیبی درست شده
   اصلا ابعادش وصف ناپذیره. تانوس با 6 گوهر ابدیت هم در برابرش ناچیزه.
   اصلا قدرت مطلقه.
   کلا هرچی بگم کم گفتم.
   باید ببینی فیلم دکتر استرنجو تا بفهمی چی میگم.

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به D.R strange

    اسفند 20, 1399

    تو چند تا کمیک دیده بودم که بهش گفته بودن نیمه خدا نمی دونم چرا اما منظوری کلیم رو رسوندم که ثور در برابر دورمامو پوچ هست ولی دکتر استرنج تونست با هوشش دورمامو رو شکست بده یه سوال دیگه(در مورد این سوال رو پرسیدم چون نمی دونم قدرت اودین چقدر هست)دورمامو قویتر هست یا اودین این رو می دونم که اودین یکی از قدرتمندترین ها هست و تانوس منتظر بود اودین بمیره و بعد به مردم آزگارد و زمین حمله کنه

    پاسخ

    • D.R strange در پاسخ به محمد

     اسفند 22, 1399

     درود اقای محمد.

     منظور شما اودین کمیک بوک ها است یا اودین سینما مارول؟

     اودین سینما مارول هرچی باشه فوق فوق فوقش میخواهد 2 متر قد داشته باشه ( که قدش 2 متر هم نیست )و چندتا جادو بلد باشه و طلسم کنه و شمشیر افسانه ای داشته باشه.
     ولی دورمامو جهان سینما مارول اصلا ابعادش…. اگه فیلم دکتر استرنج رو دیده باشی میفهمی اگه ندیده باشی هم که فقط میگم دورمامو جهان سینما مارول خیلی خیلی خیلی گنده هست.

     اما در کمیک بوک ها دورمامو زیاد گنده نیست. مثلا در کمیک بوک دکتر استرنج : لعنت. تو قسمت #389 قسمتی بود که استرنج و چند عضو گروه اونجرز باید با دورمامو همکاری میکردن تا بتونن از شر توهم میفیستو خارج بشن. اونجا به راحتی مشخص بود دکتر استرنج تا کمر دورمامو بود !! یعنی دورمامو فوقش شاید قدش 3 متر باشه در کمیک بوک ها.

     شاید اودین داخل کمیک بوک بتونه حریف درومامو داخل کمیک بوک بشه.

     اما فکر نکنم اودین جهان سینما مارول بتونه حریف دورمامو جهان سینما مارول بشه

     پاسخ

  • شرلوک هلمز در پاسخ به محمد

   اسفند 20, 1399

   تو سینما هنوز دورمامو رو کامل ندیدیم کمیک تور چون که گلکتوس رو هم زده

   پاسخ

 9. محمد

  اسفند 17, 1399

  چرا شما هی خدا خدا راه انداختین شاید ثور تو انتقام جویان 3 قوی بود ولی تو انتقام جویان 4 با اون شکمش گند زد تو همه چی خخخخخخ

  پاسخ

  • ابوالفضل در پاسخ به محمد

   فروردین 11, 1400

   حتماه ب گوشت نخورده ک عوامل فیلم گفتن شکم تور بیشتر جنبه فان داره هیچ از توانایی هاش و قدرت هاش کم نشده

   پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به ابوالفضل

    فروردین 11, 1400

    جناب هیشکی همچین چیزی نگفته و خییییلی هم روی قدرتش تاثیر گذاشت به طوری که با آیرون منو کاپیتان آمریکا نتوست یه آسیب درست حسابی به تانوس بزنه در حالیکه تو اینفینیتی وار بدون میولنیر هم میتونست تانوسو بزنه!! ولی اگر طبق آخرین حضور در نظر بگیری ویژن چون مرده اصلا نباید تو لیست میبود!!!

    پاسخ

 10. امیر محمد

  اسفند 16, 1399

  من اگر نخوام دکتر استرنج رو بزارم اول(شخصیت مورد علاقه من توی کمیک+بازیگر مورد علاقه من یعنی بندیکت کامبربچ=من خللللل شدم از خوشی!)اگر منطقی بخوام بگم قطعا ثور چون خدائه قویترین باید باشه اما(یه جایی خوندم هرچی قبل از اما بیاد بی معنیه!)از لحاظ عصبی کاملا بی کله ست! فکر هم نمیکنه!همینجوری از آسمون میاد پایین میزنه تو شکمش؟! یعنی کار به جایی رسید که خود تانوس گفت داداش باید سرم رو هدف می گرفتی! بعد یه ربعه این داره هن و هون میکنه بشکن بزنه تور برو بر نگاش میکنه جی اینکه استورم بریکر رو در بیار بزنه تو ملاجش!بعدشم اول اند گیم دیدیم که زد تانوس رو هم مثل خودش بی کله کرد(از نظر فیزیکی البته.) از اون ور استرنج که اصلا نمیدونه بی اعصابی و اینا چی هست قربونش برم! تو فیلمشم دیدیم بابا یارو داره 100 بار آبگوشتت میکنه تو هی میگی دورمامو-دورمامو-دورمامو؟انقدر اعصاب و اعتماد به نفس؟ برا همین میاد اول اما خب توی وانداویژن(کل نه قسمتش رو دیدم)دیدم که اسکارلت ویچ قاطی کنه به جای خلق فاجعه خلق شاهکار میکنه(البته انصافا نباید اونجوری ذهن ملت رو به بازی می گرفت.) بعدشم خلق یا تغییر واقعیت میدونی یعنی چی؟ یعنی میتونه یه کاری کنه که تو همین دنیا کلا هالک و تور و استرنج(این آخری رو با اکراه میگم ولی حقیقته دیگه😪😪) اصلا وجود نداشته باشن! بعد اینا بودن نبودنشون دست یه نفره بعد میگید از اون قویترن؟(منظورم از اون اسکارلت ویچه) پس نتیجه میگیریم که
  1.اسکارلت ویچ
  2.دکتر استرنج
  3.تور و کپ مارول(مشترکا)
  4.ویژن رو هم نمیشه خدایی دست کم گرفت(هر چند که توی اینفینیتی وار فرقی با جاروبرقی نداشت(هی جارو برقی رو بر میداری میخوره به در و دیوار قر میشه دیگه) این بدبختم مثل جارو برقی هی می کوبوندن تو در و دیوار!)
  5.کوییک سیلور احتمالا اگر نمی مرد تو همون اینفینیتی وار نسخه تانوس رو پیچیده بودن آخه اصلا طرف نمیدید چه خبره چی به چیه یهو میدید دستکش و سنگ ها چند 10 کیلومتر اون طرف ترن میرفت بیاره دوباره از اول.

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به امیر محمد

   اسفند 17, 1399

   امیر محمد جان کاملا حرفت درست هست ولی من هم همین امروز قسمت نهم سریال واندا ویژن رو دیدم ولی این رو هم باید بدونیم که اسکات ویچ هیج تسلطی بر قدرت هاش نداره و یجا نوشته بود که یکی دیگه از قدرت های دکتر همین نوع حرف زدنش هست اینقدر گفت دورمامو تا این که دورمامو پیشنهادش رو قبول کرد و بازم میگم درمامو یک نیمه خدا هست و اسکات ویچ رو هم خیلی راحت نابود می کنه،شاید دکتر استرنج بدون سنگ زمان ضعیف تر شده ولی بازم قویترین هست شاید اگه کمیک های دکتر استرنج رو ببینی متوجه میشی که چه قدرت هاییییی داره که داخل فیلم های سینماییش نشون داده نشده و دکتر استرنج فقط دورمامو رو شکست نداده بلکه مفیستو اونم تو خونه ی خودش شکست داد و خون آشام رو هم شکست داد یکی از نویسنده های(حالا دقیق نمی دونم چی کاره بود) مارول خودش اعلام کرد که دکتر اسرتنج و اسکات ویچ در یه اندازه هستن ولی بازم با توجه به تجربه دکتر استرنج قوی تر هست هرچند که اسکات در حال مطالعه کتاب ها هست و انگیزش هم برای این کار به احتمال زیاد برگردوندن بچه هاش و ویژن هست حالا یه سوال می پرسم دوست دارم نظرت رو بدونم بنظر تو ققنوس قوی تر هست یا اسکات ویچ

   پاسخ

   • امیر محمد در پاسخ به محمد

    اسفند 19, 1399

    مقایسه این دوتا اشتباهه. فونیکس قائل به فرد نیست و میتونه تو وجود هر کسی رخنه کنه ولی جین گری یه ایکس منه که بدونه فونیکس بازم قویه اما با فونیکس یه چیز دیگه ست. هر کسی میتونه فونیکس رو داخل بدنش ببره این رو از کجا میگم؟ از اونجایی که فونیکس فط در صورتی می مرد که درون میزبانش بمیره (چندین بار البته) پس اگه به جای اینکه بره توی جین گری می رفت توی ولورینی که جین گری رو کشت بازم همین آش بود و همین کاسه. از اون طرف اسکارلت ویچ یه فرده. کسی نیست که قدرت هاش رو انتقال بده. قدرت هاش تموم نمیشه. توی وانداویژن هم دیدی خودت. برا همین این مقایسه اشتباهه. اسکارلت ویچ یه فرده با قدرت های خیلیییی زیاد اما فونیکس یه قدرت خیلیییی زیادیه که نیاز به کسی داره که ورادش بشه و بدون میزبان هیچ چیزی از خودش نداره. وقتی یه مقایسه ریشه هاش فرق کنه نمیشه جواب قطعی بهش داد. مثل اینه که بگیم محمد( خودم و خودت رو میگم) 100000 تومن پول داشت و امیر محمد هم 90000 تومان پول داشت. اگر این دو پول هایشان را روی هم بگذارند،مجموع سن آنها چیست؟!! اصلا ربطی به هم ندارن. مثل همونی که شما میگی. قدرتی که نیاز به فرد داره رو نمیشه با فردی که نیاز به قدرت داره مقایسه کرد!

    پاسخ

    • محمد در پاسخ به امیر محمد

     اسفند 20, 1399

     درسته

     پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به امیر محمد

     اسفند 21, 1399

     کاملا داری اشتباه میگی چون فونیکس بدون میزبان یه نهاد کیهانی مثل ابدیت به حساب میاد و تقریبا با نهادهای قدرتمند کیهانی مثل ابدیت برابره!!و خب با یه اشاره کل انتقام جویانو نابود میکنه!!!

     پاسخ

     • امیر محمد در پاسخ به تحلیل گر

      اسفند 22, 1399

      ببخشید من زیاد کپیک های مردان ایکس رو دنبال نکردم چندان اطلاعات زیادی ازشون ندارم. البته قدرت و این هاشون رو میدونما ولی زیاد قاطی ریزه کاریاشون نشدم

      پاسخ

   • امیر محمد در پاسخ به محمد

    اسفند 20, 1399

    فقط یه سوال.شما منظورت از شکست مفیستو توی خونه خودش کمیک دمنیشن(یا همون لعنت) هستش؟ اگه منظورت اونه که چه شکست دادنی؟ اومد گفت گوست رایدر جات رو تو جهنم گرفته. اونم گفت ا! باشه بریم ببینیم! بعد میره تو زمین اونجا گیرش میارن توی اون چند ثانیه چند هزار سال سخت داشته؟ منم اونو خوندم ولی داداش من قبول دارم بعد از اسکارلت ویچ اون قویترین انتقام جوئه. اما (چه کنترلی رو قدرتاش داشته باشه یا نه) اسکارلت ویچ می تونه استرنج رو کلا از جهان هستی محو کنه!

    پاسخ

    • محمد در پاسخ به امیر محمد

     اسفند 20, 1399

     خوب دیگه نکته همین هوش دکتر استرنج هست که تونست مفیستو رو شکست بد می خواستم همین رو بهت بگم که دیدم متوجه شدی مثل همون دورمامو دورمامو گفتنش هست

     پاسخ

  • MFT در پاسخ به امیر محمد

   اسفند 21, 1399

   این گفته های شما طبق کمیک بود یا MCU?

   پاسخ

  • MFT در پاسخ به امیر محمد

   اسفند 21, 1399

   سلام . مقاله خوبی بود ‌‌‌. اگر طبق mcu حساب کنیم تا حدودی درست است ولی اگر طبق کمیک حساب ثور باید رتبه اول را می گرفت چون ثور تونست گالاکتوس در اوج را بزند که قدرت گالاکتوس در اوج فکر کنم با قدرت دورمامو در اوج برابر است پس ثور از همه ی اعضای انتقام جویان از جمله ( هالک ، کاپیتان مارول ، اسکارلت ویچ ، دکتر استرنج
   و ویژن) قویتر است

   پاسخ

 11. Hesam

  اسفند 8, 1399

  دوستان من با این رتبه بندی موافق موافقم چون که ممکنه همهی شما عاشق ثور و هالک و ایرون من و فلان باشید ولی خود سازنده مارول و کارگردان فیلم های مارول گفته قوی ترین اسکارت ویچ هست منم طرفدار اسکارلت ویچ هستم تنها کسی که می تونست تانوس رو بکشه توی فیلم انتقام جویان پایان ابدیت دیدم همه اعضای انتقام جو اومدن جلوشو بگیرن که به ویژن نرسه و دستش به سنگ نرسه ولی همه رو با یک ضربه کشت ولی واندا یه جادویی قرمز به سمتش داد و سرعتش رو کند کرد و توی انتقام جویان پایان بازی دیدین اخرای فیلم تانوس برد بالا ی معلق هوا داشت نابودش میکرد که دستور اتش دادن که مجبور شد فرار کنه ولی ثور و هالک با دو ضربه پرت کرد اون ور شاید شما طرفدار ثور و هالک باشید ولی قبول کنید که اسکارلت ویچ خیلی قدرتمند تره همونطور که نویسنده مارول گفته اسکارلت ویچ قوی تره دیگه شما دانا تر از نویسنده مارول که نیستید بعدشم اسکارلت با بازی زیبای الیزابت اولسن خیلی نیروی قشنگ قرمز رنگی داره خود دانید قبول کنید با توجه به فیلم خیلی قوی تره اسکارلت ویچ 🦚❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  پاسخ

  • MFT در پاسخ به Hesam

   اسفند 8, 1399

   سلام دوست عزیز . اول اینکه چرا وقتی میگی واندا تانوس را می کشت چرا نمیگی تانوس همه ی اعضای انتقام جویان از جمله ( واندا ) را شکست داد ولی ثور تونست تانوس را با شش سنگ ابدیت شکست بده . ( در فیلم انتقام جویان جنگ ابدیت ) حالا میگی واندا قویتره 🤣🤣 در مورد اونجرز اند گیم هم بگم که منفیست بازی در آن اوج می زد . اصلا می‌دونی منفیست بازی یعنی چه ؟ فکر نکنم بدونی 🤣🤣 منفیست بازی یعنی زن سالاری ،زن پرستی . حالا خودت بگو کدوم قویتره .

   پاسخ

   • MFT در پاسخ به MFT

    اسفند 8, 1399

    ببخشید می خواستم بنویسم فمنیست.

    پاسخ

    • فاطمه در پاسخ به MFT

     اسفند 28, 1399

     نه ربطی به فمنیست بازی نداره ….اسکارلت ویچ کلا ی سر و گردن از همشون بالاتره …چون اسمشم تو دارک هولد اومده که جادوی آشوب داره و میتونه واقعیت و تغییر بده این یعنی تموم واقعیت هایی که تا حالا اتفاق افتاده و اگه بتونه رو قدرتش مسلط بشه میتونه تغییر بده ازین بیشتر ؟؟؟؟؟تازه آگاتا هارکنس هم بهش گفت که اسکارلت ویچ حتی از جادوگر اعظم هم قدرتمنده تره ….چیز دیگه ای به نظرت هست اصلا 😊😊

     پاسخ

     • تحلیل گر در پاسخ به فاطمه

      اسفند 28, 1399

      😂😂😂خب پروفسور همه ی اینا از فمینیست بازیهای ماروله ديگه!!! حالا تو میتونی فکر کنی بخاطر فمینیسم نیست!!!

      پاسخ

   • محمد در پاسخ به MFT

    اسفند 17, 1399

    دوست عزیز شما مگه انتقام جویان چهار رو ندیدی؟؟؟؟شاید تو انتقام جویان سه ثور تانوس رو زد ولی تو انتقام جویان چهار تانوس با این حال که هیچ سنگی نداشت کاپیتان آمریکا آیرون من و ثور رو باهم شکست داد

    پاسخ

    • MFT در پاسخ به محمد

     اسفند 21, 1399

     سلام دوست عزیز مثل اینکه کامنت من رو کامل نخوندی که در انتقام جویان پایان بازی فمنیست بازی اوج می زد که یعنی ثور را ضعیف کردن تا شخصیت های خانومی مثل اسکارلت ویچ یا کاپیتان مارول را قوی نشان دهند . پس اینقدر روی واندا تعصب نشان ندهید . در ضمن یک مقاله هست که چند دلیل برای اینکه پایان بازی فیلم بدی بود را بخونید تا بفهمید.

     پاسخ

   • محمد در پاسخ به MFT

    اسفند 17, 1399

    10 باری که دکتر استرنج با زکاوتش بقیه رو پشت سر گذاشت:https://www.comicon.ir/articles/comic/10-dr-strange-outsmarted-everyone/

    پاسخ

  • صدرا در پاسخ به Hesam

   اسفند 13, 1399

   آره موافقم

   پاسخ

 12. AMIR

  اسفند 5, 1399

  به نظر من اول باید دکتر استرنج باشه بعدش هم آیرون من

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به AMIR

   اسفند 20, 1399

   یه چیز می خواستم بگم که 100% نیرو های اسکات از دکتر بیش تر هست ولی به خاطر تجربه هست که دکتر استرنج قوی تر هست اگه به قسمت 9(دقیق یادم نمیاد که قسمت9 بود یا8) اون جادوگر(که اسم اون هم یادم نمیاد خخخ) گفت که نیرو های اسکات ویچ از جادوگر اعظم هم بیشتر (که جادوگر اعظم لقب دکتر استرنج هست) ولی به احتمال زیاد تو دکتر استرنج دو استرنج به اسکات برای کنتلر کردن نیرو هاش کمک می کنه

   پاسخ

 13. Doctor strange

  اسفند 2, 1399

  خیلی خلاصه بخوام بگم ، این نظر شخصی نویسنده بوده ، ممکنه نظر هر کدوم از ما فرق داشته باشه . من با این رتبه بندی کاملا مخالفم .

  پاسخ

 14. محمد

  اسفند 2, 1399

  یکی از دلایلی که نشون میده دکتر استرنج قوی ترین انتقام جو هست این هست که دکتر استرنج جلوی دورنامو رو گرفت!!!!!!!!!!دورنامو شصتا تانوس رو میزاره تو جیبش

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به محمد

   اسفند 2, 1399

   اون با سنگ زمان بود
   تانوس با سنگ ها خیقویتر از دورمامور هست

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به Maker

    اسفند 20, 1399

    تانوس با سنگ های ابدیت بازم به پای دورمامو نمیرسه

    پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به محمد

     اسفند 21, 1399

     چی میگی دورمامو در حد گالاکتوسه و تانوس با دستکش بینهایت خیلی راحت گالاکتوس رو نابود میکنه!!!!

     پاسخ

 15. کاظم گراچ

  اسفند 2, 1399

  هر … میدونه که ثور قوی ترین انتقام جوی است.
  تور‌ در یک ستاره ی نوترونی رو باز نگه داشته .
  تانوس رو کشته.
  گالاکتوس رو شکست داده.
  در کمیک شزم رو شکست داده.!
  قدرتش با سوپرمن و واندر وومن مقایسه میشه.
  مقاومتش با هالک و کپ مارول برابری میکنه.
  جلوی رگناروک رو گرفته.
  با یک رعد و برق میتونه ۱۰ تا ورژن رو بکشه.
  تور یک خداست.
  میولنیر به تنهایی ۳ تا اسکارلت ویچ رو میکشه.
  درباره ی اینکه ورژن چکش را بلند کرده باید بگم نفرین لیاقت ( در میولنیر) فقط برای افرادی عمل میکنه که دارای گوشت و پوست هستند .ورژن یک ربات است. پس ممکنه لیاقت نداشته باشه.😂
  درسته که قدرت ، سرعت و استقامت و … ی کاپیتان مارول با افرادی مثل سوپرگرل برابری میکنه . اما mcu واقعا اون رو خیلی بزرگ جلوه داده.
  پنج تای اول به نظر من از ضعیف به قوی…
  ۵= هالک
  ۴=ویژن
  ۳= اسکارت ویچ
  ۲= کاپیتان مارول
  ۱= ثور
  (درباره ی رتبه های ۲ و ۳ خیلی مطمئن نیستم .چون برابرن.)

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به کاظم گراچ

   اسفند 2, 1399

   ستاربرند هم تونسته بیاندرز بکشه
   که به اندازه کل شاهکار های ثور ارزش داره

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به کاظم گراچ

   اسفند 2, 1399

   داداش اگه انتقام جویان سه رو دیده باشی می بینی که هالک از تانوس شکست خورد ولی اگه تانوس سنگ هارو نداشت دکتر استرنج جرش می داد پس حداقل دکتر استرنج رو باید جز پنج نفر می ذاشتی

   پاسخ

 16. مهدی

  بهمن 22, 1399

  مارول ثور رو خیلی بد نشون داده ثور باید از همه قوینر باشه

  پاسخ

 17. محمد

  بهمن 22, 1399

  به قول یه بنده خدایی تو فیلم اعجوبه های کونگ فو میگفت که سرعت در دنیای هنرهای رزمی برنده رو مشخص میکنه و این یعنی اینکه اگه کوئیک سیلور که تو فیلم مردان ایکسه و الان اومده تو سریال وانداویژن یه شمشیر با خودش داشته باشه کسی حریفش نمیشه چون اونقدر سرعتش زیاده که تو فیلم مردان ایکس اپوکالیپس اصلا نمیدونه چی داره مزنتش چون دیده نمیشه با اون همه قدرتش نمیتونست کاری بکنه حالا شما در نظر بگیرید اگه شمشیر دستش بود تو لحضه اول سر اپوکالیپس رو از تنش جدا میکرد و سرش رو با خودش میبرد هیچکسی هم متوجه نمیشد چیشدقضیه چون سرعت بالای کوئیک سیلور اونقدر زیاده که کسی متوجه چیزی نمیشد

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به محمد

   اسفند 2, 1399

   منم با این نظریه موافقم

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به محمد

   اسفند 2, 1399

   اصلا به نظر من مقام اول رو باید دکتر استرنج داشته باشه اون می تونه با سنگ زمانش(کار ندارم که می تونه با شنگ زمان بره به گذشته و از تولد دشمنش جلو گیری کنه)تمام آینده های احتمالی رو برسی کنه و حتی اکه یک راه برای شکست هر کس باشه رو انتخاب کنه و پیروز بشه بخاطر دکتر استرنج بود که انتقام جویان تونستن پیروز بشن نمی دونم چرا با این حال دکتر رو تو مقام دوم گذاشتین

   پاسخ

 18. جیمز باند

  بهمن 14, 1399

  این دیگه واقعیته

  نیوبیلا
  مانتیس
  فالکون
  هاک ای
  بلک ویدو
  والکیری
  گامورا
  سریاز زمستان
  پیتر پارکر
  درکس
  وار ماشین
  مرد مورچه ای
  پیتر کوییل
  کوییک سیلور
  کاپیتان امریکا
  یاندو
  راکت راکون
  مرد اهنی
  بلک پنتر
  ویژن
  هالک
  کاپیتان مارول
  دکتر استرنج
  اسکارلت ویچ
  تور

  دیگه حقیقته اگر به من بود راکت راکون رو اول میزاشتم

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به جیمز باند

   بهمن 14, 1399

   متاسفانه الان اسکارلت ویچ دهن همه این ها رو …..

   پاسخ

   • جیمز باند در پاسخ به Maker

    بهمن 15, 1399

    بله؟؟

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به جیمز باند

     بهمن 15, 1399

     با توجه به قدرت واقعیت که داره می‌تونه ثور و دکتر استرنج رو بزنه

     پاسخ

     • جیمز باند در پاسخ به Maker

      بهمن 15, 1399

      اولا منم گفتم استرنج رو میزنه بعدشم اودین اعتراف1 کرد تور قویترشه الان تو داری میگی اسکارلت از اودین قویتره؟؟

      پاسخ

     • جیمز باند در پاسخ به Maker

      بهمن 15, 1399

      منم گفتم اسکارلت از استرنج قویتره ولی تور رو نمیتونه بدون شک وقتی اودیت گفت تور ازش قویتره بعدشم اودین خیلیییی از اسکارلت قویتره

      پاسخ

      • محمد در پاسخ به جیمز باند

       بهمن 24, 1399

       اسکارلت ویچ از یک خدای قدرتمند که تقریبا اندازه دث مارول قدرت داره قدرت گرفته که اودین در برابرش هیچه اگه واندا به نهایت قدرتش برسه اودین که سهل هست کل مارول رو میتونه به بازی بیاره

       پاسخ

       • thor در پاسخ به محمد

        بهمن 28, 1399

        کاملا غلطه این لیست لطفا پیام منو تا اخر بخونید بابا تو انتقام جویان سه ویژن و اسکارلت ویچ نتونستن تانوس رو شکست بدن تانوس سنگ رو از کله ی ویژن خارج کرد و اسکارلت ویچو پرت کرد اونور بعدش ثور از تو اسمون اومد و تبرشو پرت کرد تو سینه ی تانوس تانوس حتی با قدرت ۵ سنگ هم حریف ثور نشد بابا اگه تانوس بشکن نمیزد توسط ثور کشته میشد ولی ببخشید ها!!!ثور هلا یعنی الهه ی مرگ رو شکست داده واقعا درک نمیکنم از نطر شما ویژن از ثور قوی تره بعدشم ثور تجربه اش خیلیه ثور ۱۵۰۰ سالشه تو جنگ های مختلف جنگیده!!

        پاسخ

        • محمد در پاسخ به thor

         اسفند 2, 1399

         عزیز اسکات ویچ نتونست تانوس رو بکشه چون تانوس پنج تاسنگ داشت!!!!!زمانی تو انتقام جویان سه تور تبرش رو سمت تانوس پرت کرد تانوس فکر کرد که می تونه جلوی چکش رو بگیره به همین علت شکست خورد اگه انتقام جویان چهار رو دیده باشی می بینی که کاپیتان آمریکا،مرد آهنی و ثور نتونستن باهم تانوس رو شکست بدن!!!!!!!!!

         پاسخ

       • توماس شلبی در پاسخ به محمد

        اسفند 1, 1399

        داره میگه خدا الان جادوگر رو با خدا مقایسه میکنی؟؟

        پاسخ

     • DR. Strange در پاسخ به Maker

      بهمن 18, 1399

      خب اقای maker ما 3 تا جهان داریم. یکی جهان سینما یکی جهان کمیک یکی هم جهان منطق

      تو جهان سینما دکتر استرنج یه کم قدت هاش رو کم کردن. یه کم….
      ولی باز خیلی قدرتمنده
      تو کمیک ها هم….. (فقط دشمنان استرنج از لحاظ ابعادی اندازه برج میلاده !!) مثلا یکی از دشمنان دکتر استرنج ساکن تاریکی هست. تو کمیک بوک ها اینقدر بزرگه که میشه گفت یکی از دستاش به اندازه 10 یا 12 اتوبوسه ( ساکن تاریکی 8 تا پا داره و یه هشت پا خیلی گندس)
      یا مثلا بی نام و نشان که بماند اینو میگم که هالک اندازه کف دستشه اینقدر گندس…. !!!

      اما در دنیایی منطق بازم استرنج قدرتمنده. تو سایت ویکی پدیا هم نوشته بود استرنج هم از دکتر دووم و اسکارلت ویچ قوی تره…

      استرنج هم تو کمیک ها یه تبر و یه شمشیر افسانه ای داره.

      اما اگه برگردیم به سینما واقعا استرنج جایگاه اول تو قدرت میرسه.
      ثور قوی ترین انتقام جو بودش…. دیگه نیست…. البته نه اینکه نباشه
      هستش ولی زیاد هم قوی نیستش. اما دکتر استرنج

      ایبونی ماو میگه : قدرت های عجیبی داری جادوگر. احتمالا پیش دوستات خیلی عزیزی !

      ایبونی ماو وقتی چنین چیزی میگه یعنی وا ویلا…. 😂

      البته استرنج هیچ وقت هیچ وقت از تمام قدرتش استفاده نمیکنه…

      مثالش بعد آیینه هست که استرنج میتونست اینکارو بکنه تا (در اونجرز 4 )
      تانوس نتونه زیاد کاری بکنه. ولی اینکارو نکرد.

      بازم میگم قوی ترین انتقام جو نسبی هست

      پاسخ

      • محمد در پاسخ به DR. Strange

       اسفند 2, 1399

       من کاملا با این نظریه موافقم باریکلا

       پاسخ

     • محمد در پاسخ به Maker

      اسفند 2, 1399

      اسکات نمی تونه دکتر رو بزنه شاید ثور بزنه ولی دکتر نه

      پاسخ

 19. امیر

  بهمن 8, 1399

  بنظر من مرد آهنی رو خیلی دست کم گرفتید مرد آهنی هم از هالک و هم از کاپیتان آمریکا قویتره مرد آهنی هالک رو توی انتقام جویان ۲ شکست داد. ودر کاپیتان آمریکا جنگ داخلی هم مرد آهنی نا عادلانه شکست خورد سرباز زمستان و کاپیتان آمریکا رو تقریبا نابود کرد مرد آهنی از مرد عنکبوتی هم قویتره

  پاسخ

 20. Ali

  بهمن 6, 1399

  قویترینشون کاپیتان مارول هست ( البته اسکارلت ویچ هم قوی هست )
  بعدشم ثورقویتر از ویژن هست
  تازه نمیدونم چرا شما مرد عنکبوتی رو دسته کم گرفتید .درسته که تونی استارک لباس بهش داد ولی با این حال از کاپیتان آمریکا ومرد آهنی قویتر هست.
  پیتر پارکر یه بچه دبیرستانی هست و جوان ترین انتقام جو.
  اون با توجه به حس عنکبوتی میتونه بفهمه که الان چه اتفاقی میخواد بیفته. وقتی مقابل گلوله تفنگ میتونه جاخالی بده قطا مقابل ضربه های دشمنانش هم می‌تونه جاخالی بده. ( حالا قدرت های دیگه اسپایدرمن بماند )
  بعدشم با توجه به اینکه او یک آدم بی تجربه هست همینجوری هم خیلی قوی هست.
  حالا فرض کنید او ۳۰ ساله بشه و مثل تونی استارک با تجربه بشه.
  اون موقع مثل آب خوردن میتونه خیلییییی هارو شکست بده ( امثال الکترو و ونوم)

  پاسخ

  • شرلوک هلمز در پاسخ به Ali

   بهمن 12, 1399

   نویدی کاپیتان چطور زدش و چطور نیخواد جلو ایرون من دوام بیاره؟؟
   خب روسو ها میگن کاپیتان مارول
   کوین فایگی هم اسکارلت ویچ
   Cbr دکی لسترنج
   مهمترین هم طرفداران هستن که میگن تور

   پاسخ

  • هلنا در پاسخ به Ali

   بهمن 13, 1399

   اخ گفتی مرد عنکبوتی عالیهههه

   پاسخ

  • شرلوک هلمر در پاسخ به Ali

   بهمن 13, 1399

   ونوم و الکترو از اسپایدی قویترند ولی اسپایدی با هوشش شکستشون میده

   پاسخ

  • محمد در پاسخ به Ali

   اسفند 2, 1399

   آقا یه سوال مرد عنکبوتی کی کاپیتان آمریکا رو شکست داد؟؟؟؟؟؟؟من تا جایی که یادمه تو کاپیتان آمریکا سه مردعنکبوتی از کاپیتان آمریکا شکست خورد

   پاسخ

 21. شرلوک هلمز

  دی 29, 1399

  سلام خب قویترین شخصی سینما

  از نگاه برادران روسو کاپیتان مارول
  کوین فایگی هم اسکارلت ویچ
  مهمترین هم که طرفدارا هستند که میگن تور
  Cbr هم بین تور و کاپیتان مارول برابرن

  شخصیت خبیث همه جا و همه کس میگن تانوس
  ولی cbr میگه دورماموه واقعا دورمامو از تانوس قویتره

  پاسخ

  • Mily:) در پاسخ به شرلوک هلمز

   بهمن 1, 1399

   دقیقا حرف اخرت مث این بود که ناتاشارو با استرنج مقایسه کنی تانوس با سنگای ابدیت هم نمیتونه تو بعد دورمامو دووم بیاره

   پاسخ

   • شرلوک هلمز در پاسخ به Mily:)

    بهمن 5, 1399

    داداش گلم تانوس توی کمیک دورمامو که پشست ابدیت و گلکتوس رو میزنه ولی تو سینما دورمامو قویتره

    پاسخ

  • شرلوک هلمر در پاسخ به شرلوک هلمز

   بهمن 5, 1399

   اها فهمیدم cbr میگه دکتر استرنج

   پاسخ

 22. D.R strange

  دی 24, 1399

  سایت پروشات چه قدر طرفدار داره ما خبر نداشتیم!! 😅😅

  من قدیم هم نظرمو داده بودم ولی به یه نکته اشاره کنم

  میشه از روی خود فیلم های مارول فهمید کدوم قوی تره.

  مثلا ثور : رگنوراک
  رو اگه دیده باشید میبینید که زمانی که ثور میخواد سفینه اونجرز رو روشن کنه هر چی میگه ثور قوی ترین انتقام جو فعال نمیشه ولی زمانی که هالک میگه فعال میشه.

  پس یعنی هالک قوی تر از ثور هست ( ثور بدون سلاح هاش زیاد قوی نیست)

  یا در نبرد ابدیت زمانی که تونی دستشو میزاره رو دیگ کیهان شنل استرنج میزنه رو دستش بعد وانگ میگه به دیگ تیکه نده . بعد تونی میگه این بارو باهاتون کاری ندارم ولی دفعه بعد…

  بعد استرنج بهش تیکه می اندازه و….
  تونی استرنج رو دست کم گرفته بود. در کل میشه فهمید استرنج از استارک قوی تره

  و… مثال های زیادی هست که میشه از رو فیلم ها در آورد

  اما شاید اصلی ترین راه اینه کی نبرد هاشونو با تانوس ببین

  و همچنین قیافه تانوس در هنگام نبرد.

  خب ثور میره جایگاه اول

  دیگر ابر قهرمان ها هم زیاد نتونستن به تانوس آسیب بزن. شاید اسکارلت ویج یه مقدار تانوس رو اذیت کرد

  اما اون چیزی که جالبه اینجاس نبرد 60 ثاینه ای دکتر استرنج با تانوس هست
  زمانی که استرنج خودشو زیاد میکنه و شلاق های به سمت تانوس میفرسته میبینیم تانوس خیلی خیلی داره زور میزنه و تلاش میکنه تا دستشو مشت کنه و وقتی مشت میکنه انگار یه آخیش میگه تو دلش !!

  از رو فیلم ها میشه گفت ( فیلم نبرد ابدیت)

  1 = ثور
  2 اسکارلت ویچ
  3 دکتر استرنج
  4 ….

  در کل نمیشه گفت کدوم قوی ترین هست
  چون بعضی مواقع ابر قهرمان ها انگیزه دارن ولی بعضی مواقع ندارن

  ( کاپیتان مارول هم فیلا فقط در 2 تا فیلم بوده. نمیشه زود قضاوت کرد)

  پاسخ

  • شرلوک هلمز در پاسخ به D.R strange

   دی 26, 1399

   داداش من این به خاطر این بود که مرد اهنی با تور لج کرده بود و از تور خوشش نمیومد الانم خوشش نمیاد عزیز
   اگر یادت باشه تو اونجرز یکتونی به تور میگه نقطه شکست گروه اینم همونه

   پاسخ

 23. بنیامین

  دی 19, 1399

  مرد اهنی تو فیلم انتقام جویان 2 هالک و شکست داد پس از هالک قویتره

  پاسخ

  • شرلوک هلمز در پاسخ به بنیامین

   دی 30, 1399

   داداش با زره هالک باستر شکستش داد تو جنگ ابدیت خراب شد و البته بنر هم خرابش کرد

   پاسخ

  • شرلوک هلمز در پاسخ به بنیامین

   دی 30, 1399

   هرکی مخالفه ایراد رتبه بندی رو بگه

   فالکون
   هاک ای
   مرد مورچه ای
   مرد عنکبوتی
   کوییک سیلور
   سرباز زمستان
   بلک ویدو چون نمیخاست به باکی صدمه بزنه قویترشه
   مرو اهنی
   کاپیتان امریکا
   پلنگ سیاه
   ویژن
   کاپیتان مارول
   تور
   دکتر استرنج
   اسکارلت ویچ

   پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به شرلوک هلمز

    دی 30, 1399

    مرد مورچه ای میتونه به جاینت من تبدیل شه و از کاپیتان آمریکا، مرد عنکبوتی، کوییک سیلور، بلک ویدئو و سولجر وینتر به صورت جداگانه قویتره!!! سولجر وینتر هم فقط کافیه با مشت آهنی محکم به بلک ویدئو بزنه تا بلک ویدئو ناک اوت شه!! مرد آهنی هم راحت میتونه کپ آمریکا رو بزنه!!!

    پاسخ

    • شرلوک هلمز در پاسخ به تحلیل گر

     بهمن 5, 1399

     به جاین من تبدیل شدن سخته حالا اوک سرباز زمستان از بلک ویدو قویتر
     باکی اخر اومد دعوا اگرم نبود کاپیتان برنده میشد

     پاسخ

     • تحلیل گر در پاسخ به شرلوک هلمز

      بهمن 15, 1399

      به هر حال چه سخت چه غیر سخت میتونه به جاینت من تبدیل شه و…!! اتفاقا جناب باکی تاثیر زیادی تو اون باخت آیرون من داشت!!! حالا اصلا کپ از اون زره آیرون من قویتره!! اما تو اینفینیتی وار لباس استارک خییییلی قویتر از سیویل وار شده بود به طوری که تانوس رو کمی به چالش کشید!!! و اون مشتی رو که تو اینفینیتی وار به تانوس زدو به کپ بزنه به راحتی کاپیتان آمریکا ناک اوت میشه!!!

      پاسخ

 24. ali

  دی 18, 1399

  به نظر من ثور از همشون قوی تره
  فقط اون بود که تونست با هالک مبارزه کنه
  توی فیلم انتقام جویان 2 مرد آهنی نتونست جلوشو بگیره
  ولی ثور تونست.

  پاسخ

  • بنیامین در پاسخ به ali

   دی 19, 1399

   فیلمو خوب نگته نکردی مرد اهنی هالکو شکست داد

   پاسخ

 25. کمیک خون

  دی 2, 1399

  نویسنده فازت چیه تو مقاله بیست و پنج ابرقهرمان برتر جهان ثور رو اول گذاشتی و کاپیتان مارول بیست و پنجم
  همین نویسنده این مقاله رو نوشت الان ثور چهارم و کاپیتان مارول اول!!!!! عجیبه ثور اگه به قدرت کاملش برسه نه تا قلمرو حکومت میکنه اونوقت واندا بالاتره!!!! ثور باید اول باشه همچنین کاپیتان آمریکا دهم!!!! من دیگه رد دادم آیرون من از کاپیتان آمریکا قویتره کاپیتان آمریکا باید چهاردهم باشه فقط از هاکای و بلک ویدو قویتره

  پاسخ

  • شوالیه تاریکی در پاسخ به کمیک خون

   دی 2, 1399

   کی گفته کاپیتان حالا باشه از مرد اهنی ضعیفتره ولی خیلی قدرتمنده بعد از تور تجربش از همه بیشتره

   پاسخ

   • کمیک خون در پاسخ به شوالیه تاریکی

    دی 4, 1399

    خب ببین سو تفاهم نشه من کاری به تجربه ندارم کاپیتان آمریکا نیروی زیادی نسبت به بقبه نداره وگرنه اگه به جنگ اصلی باشه بلک ویدو باید از هاکای بالاتر باشه چون دوبار شکستش داده مثلا مرد عنکبوتی میتونه تارپیچی کنه ولی اگه بخوایم تجربه حساب کنیم رتبه اش خیلی خوبه

    پاسخ

  • ابوالفضل در پاسخ به کمیک خون

   دی 13, 1399

   ثور از همشون قوی تره از تا اینجاشم بسه از همه قوی تره ثور هست خدای رعدوبرق

   پاسخ

 26. شوالیه تاریکی

  آذر 27, 1399

  شرور ها

  دورمامو خشمگین بشه همه جان رو میترکونه
  هلا از تانوس قویتره فقط با یه نیزه میکشتش در واقع فکر کنم خودش بانوی مرگه
  تانوس
  ایگو
  سورتور
  لوکی
  اولتران
  رونان

  پاسخ

 27. شوالیه تاریکی

  آذر 27, 1399

  شرور ها هم

  تانوس
  دورمامو
  لوکی
  اولتران
  رونان

  بقیشون مسخرن

  پاسخ

 28. شوالیه تاریکی

  آذر 27, 1399

  میحام با محافظین کهکشان بگم

  1.دکتر استرنج میتونه همه رو توی فضای ابدی حبس کنه تانوس رو نکرد چون تستراکت رو داشت

  2.تور چه دلیلی داره کپ مارول پتک رو بلند کنه وقتی سنگ قدرت رو کپ مارول تاثیر داره ولی تمام سنگ ها رو استورم بریکر تاثیر ندارن پس تور قویتره

  3.لوکی. فکر کنم اگر زنده میموند جزو انتقام جویان بود

  4.کپ مارول

  5.اسکارلت ویچ

  6.هالک

  7.ویژن تو اینفیتی وار داغون بود حتی از بلک ویدو هم ضعیفتر شد

  8.یاندو

  9.استار لرد

  10.گروت

  11.گلنگ سیاه

  12.راکت راکون

  13.کاپیتان امریکا

  14.مرد اهنی

  15.درکس

  16.گامورا

  17.ولکیری

  18.کوییک سیلور

  19.مرد عنکبوتی

  20.سرباز زمستان

  21.ماشین جنگ

  22.انت من

  .. شوری

  23.فالکون

  24.نیوبیلا

  25.مانتیس

  26.ژنرال واکاندا

  بلک ویدو از هاک ای سه دفعه برنده شد

  هاک ای

  قبول دارید شما هم

  پاسخ

 29. محسن

  آذر 26, 1399

  هالک قویتری هست ترتیب اینجوریه از ضعیف به قوی
  بلک ویدو
  کاپیتان امریکا
  سرباز زمستان
  شاهین
  همشون قدرتشون کمه
  شاهین چشم
  این دسته قدرتش از اولیه بیشتره
  ببر سیاه
  ماشین جنگ
  مرد عنکبوتی
  حالا قدرت اینا خیلی خوبه
  دکتر استرنج
  مرد مورچه ای
  واندا
  کاپیتان مارول
  قدرت اینا نسبتا هم اندازس

  حالا بعدیا که خیلی قوین
  ویژن
  ثور
  مرد اهنی
  پیترو ماکسیموف
  اینا خیلی قوی هستن

  و قویترین انتقام جو
  هالک ایشون یه نفره چند تا رو حریفه چون با علم و قدرت عمل می کنه چون مغزهاشو یکی کرد

  پاسخ

  • Maker در پاسخ به محسن

   آذر 26, 1399

   هالک چجوری قویترین شد در قدرت بدنی هم از ثور و هم کپ مارول ضعیف تره از نظر هوش تا به حال در دو قسمت آخر اونجرز به کارش نیومده

   پاسخ

  • گمبیت در پاسخ به محسن

   دی 5, 1399

   اقا جان بلک ویدو خیلی حقش بیشتر اینه حتی از مرد مورچه ای هم قویتر بود تازه به نظرم از مرد عنکبوتی هم قویتره

   پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به محسن

   دی 6, 1399

   یعنی الان مرد آهنی و کوئیک سیلور از ثور قویتره؟؟
   و ثور از هالک قطعا قویتره.
   ببر سیاه نه پلنگ سیاه با هم فرق دارند😏😏

   پاسخ

  • شرل هلمز در پاسخ به محسن

   دی 8, 1399

   چی داداش پیتر و ماکسیموف اسم کوییک سیلور پیتر ماکسیموفه باید بگی پیتر و واندا یا دوقلو های ماکسیموف

   پاسخ

 30. علی

  آذر 24, 1399

  حقققققققق گفتی منم همین ترتیبو حدث زدم ولی نمیدونم چرا یه سری سایتا انقد محمل بافتن

  پاسخ

 31. Gotham

  آذر 23, 1399

  اصلن از مارول خوشم نمیاد

  پاسخ

  • شوالیه تاریکی در پاسخ به Gotham

   آذر 27, 1399

   منم از دیس فقط از

   بتمن
   گرین ارو
   فلش
   اکوامن
   شزم
   گرین لنترن خوشم میاد

   پاسخ

  • Maker در پاسخ به Gotham

   آذر 27, 1399

   نه تو رو خدا لطفاً از مارول خوشت بیاد

   پاسخ

  • امیررضا در پاسخ به Gotham

   آذر 27, 1399

   خواهش می کنم خوشت بیاد🤣🤣🤣🤣

   پاسخ

  • مهربد در پاسخ به Gotham

   دی 28, 1399

   مارول عالیه اما گیج کندست پس باید به ترتیب ببینید.

   پاسخ

  • مهربد در پاسخ به Gotham

   دی 28, 1399

   بنظر من قویترین ثور هست . باهوش ترین مرد اهنی . تکنیکی ترین کاپیتان امریکا. و سریع ترین ……..نمیدونم

   پاسخ

   • شرلوک هلمز در پاسخ به مهربد

    بهمن 15, 1399

    سریعترین معلومه کاپیتان مارول بعد کوییک سیلور دیگه

    پاسخ

 32. Maker

  آذر 21, 1399

  معلومه دیگه با فیمینیست بازی های دیزنی همین میشه که اسکارلت ویچ و کپ مارول هر روز قوی تر میشم و ثور و هالکم که قوی تر انتقام جویان در کمیک هستن جایگزین نسخه های موئنثشون میشن بدون استفاده از پتانسیلشون

  پاسخ

 33. سارو

  آذر 14, 1399

  ببخشید شماها شوخی تون گرفته یعنی شماها میگید مرد عنکبوتی و پلنگ سیاه از مرد آهنی وکاپیتان آمریکا قوی ترن🙁🙁

  پاسخ

  • شوالیه تاریکه در پاسخ به سارو

   آذر 16, 1399

   سلام پلنگ.سیاه از کاپیتان امریکا قویتر بود پس تو کجای فیلم رو دیدی ولی مرد عنکبوتی رو واقعا قبول ندارم

   پاسخ

   • سارو در پاسخ به شوالیه تاریکه

    دی 6, 1399

    خوب تا حدودی حق باتوه اما اینکه پلنگ سیاه از مرد آهنی قوی تر هست رو اصلا درست نیست دوست عزیز

    پاسخ

    • امیررضا در پاسخ به سارو

     دی 6, 1399

     پلنگ سیاه از زره و مهارت های بیشتری نسبت به مرد آهنی برخورد داره و یکی از باهوش ترین فرد های سینما پیشش هست۱

     پاسخ

     • شرلوک هلمز در پاسخ به امیررضا

      دی 9, 1399

      یه خاطر شوری هوشش زیاد به چشم نمیاد البته در کمیک باهوش تره

      پاسخ

     • Milad:) در پاسخ به امیررضا

      بهمن 1, 1399

      کسی که باعث ساخت تنولوژی و زره واکاندا بود خواهرش بود نه خودش!

      پاسخ

 34. سارو

  آذر 14, 1399

  😂😂 مرد آهنی توی کاپیتان جنگ داخلی سرباز زمستان و کاپیتان آ مریکا به زور تونستن از پسش بربیان تازه خودشونم داغون شدت بعلاوه ما دیدیم که مرد آهنی با یه زره بزرگ هالک رو شکست داد ویژن هم دیدیم که تو جنگ ابدیت چه ضایع بازی درآورد اسکارلت هم چندان قوی نیست امااین جا رو درست گفتید که کاپیتان مارول نفر اول هست

  پاسخ

  • پرهام در پاسخ به سارو

   بهمن 24, 1399

   درسته

   پاسخ

  • فاطمه در پاسخ به سارو

   اسفند 28, 1399

   اسکارلت ویچ از همشون قویتره چون توانایی تغییر واقعیت داره

   پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به سارو

   اسفند 28, 1399

   ویژن دقیقا چه ضایع بازی ای درآورد؟؟؟

   پاسخ

 35. استیو راجرز

  آذر 9, 1399

  سلام از نظر من میشه
  16هاک ای چون از بلک ویدو دو بار شکست خورد انتقام جویان پاین بازی برای قربانی شدن و انتقام جویان

  بیوه سیاه

  مرد مورچه ای منظورم مرد مورچه ای هست نه جاینت من

  فالکون. اونقدر ها هم مسخره نیست

  ماشین جنگ.

  سرباز زمستان. باکی.

  مرد عنکبوتی. از مرد اهنی ضعیفتره چون لباسش رو مرد اهنی درست کرد

  کاپیتان امریکا. با باکی بزور مرد اهنی رو شکست داد به تنهایی نمیتونست

  مرد اهنی

  پلنگ سیاه. از سرباز زمستان و کاپیتان امریکا قویتره

  کوییک سیلور

  ویژن. جنگ بینهایت که خیلی ضعیف بود و هی خراب میشد

  هالک. گنده سبز زشت شکست ناپذیر

  اسکارلت ویچ. نابودی سنگ ذهن کار هرکسی نیست

  بری لارسون. کاپیتان مارول. چون که با سنگ قدرت پرت شد
  ولی تمام سنگ های بینهایت نتونستند جلوی استورم بریکر رو بگیرند برای همین از تور ضعیفتره

  تورقویترین انتقامجو

  دکتر استرنج. همشونو تو فضا ابدی حبس میکنه

  پاسخ

  • محسن در پاسخ به استیو راجرز

   آذر 26, 1399

   ببین تو رو اینجا نمیشه چیزی بارت کرد مگرنه بابت توهینت به هالک یه کاریت می کردم هالک قویترینه کجای کارین کی با علمش به همه کمک کرد ؟ کی با تانوس مبارزه کرد و وقتی تانوس دید داره شکست می خوره از سنگ ابدیتی که داشت استفاده کرد ؟ کی مرد اهنی و ثور رو به راحتی می زد ؟ کی جلوی مار مانند های لوکی و سپاه بزرگ لوکی و تانوس رو گرفت ؟ هالک نه اسکارلت ویچ نه کاپیتان مارول نه دکتر استرنج 😳😳😳

   پاسخ

   • Maker در پاسخ به محسن

    آذر 26, 1399

    از این شوخیا نکن
    حالا در کمیک بود میشد بگی هالک از ثور قویترین اما در mcu. چهار مین یا پنجمین میشه همش هم به خاطر دیزنی
    تانوس هم از دستکش استفاده نکرد

    پاسخ

    • شوالیه تاریکی در پاسخ به Maker

     آذر 27, 1399

     تو کمیک استنلی خودش گفت دلیل خلق تور این بود که از هالک قویتر باشه

     پاسخ

     • Maker در پاسخ به شوالیه تاریکی

      آذر 27, 1399

      میشه درباره قویتر بودن ثور از هالک بحث کرد ولی در ام سی یو کاملا هالک رو ضعیف کردن به من ربط نداره تقصیره دیزنی …. هست

      پاسخ

   • شوالیه تاریکی در پاسخ به محسن

    آذر 27, 1399

    تور تو رگناروک هالک رو شکست داد دکتر استرنج میندازتش تو فضای ابدی کاپیتان مارول تانوس رو گرفت از هالک قویتره
    اسکارلت هم تانوس رو نگه داشت هالک رو حتما میتونه

    اما واقعا به علاقتون رای ندید منم میتون کاپیتان رو اول بزارم ولی نمیزارم تور حتی بدون رعد و برق هم هالک رو زد دیگه چی اگر دستش رو نمیگرفت برنده بود ولی برابر شد

    پاسخ

   • گمبیت در پاسخ به محسن

    دی 5, 1399

    تو هم بابت توهینت به استرنج و تور بایدن تنبیه کرد

    کی بود که به جای حرکت دادن خودشون تو زمان زمانو تو خودشون تکون داد کی بود که تو جنگ ابدیت کمکشون نکرد کی بود که از تور بدون پتکش شکست خورد چون که تور بهش دست داد شکست خورد
    کی بود که از تانوس بدون سنگ ها شکست خورد؟؟؟؟ بازم بگم

    پاسخ

   • بنیامین در پاسخ به محسن

    دی 19, 1399

    مرد اهنی تو فیلم انتقام جویان 2 هالک رو شکست داد

    پاسخ

  • ali در پاسخ به استیو راجرز

   دی 18, 1399

   دمت گرم داداش
   حرفت رو قبول دارم
   تور و استرنج از همشون قوی ترن

   پاسخ

 36. ‌N.A.I

  آبان 26, 1399

  چرا عکس کوییک سیلوری که توX_MEN بود رو نذاشتید

  پاسخ

  • استورم بریکر در پاسخ به ‌N.A.I

   آذر 9, 1399

   چون که مربوط به mcu هست مگه عصر اولتران رو ندیدی فکر کنم تو فقط مردان ایکس میبینی

   پاسخ

   • ابوالفضل در پاسخ به استورم بریکر

    دی 13, 1399

    ازهمشون قوی تر ثور که خدای رعدبرق هست چکشش قوی ترین چکش هست اون میتونه با استفاده از رعد برق همرو شکست بده

    پاسخ

  • استیو راجرز در پاسخ به ‌N.A.I

   آذر 9, 1399

   ولی واقعا از همشون قدرتشون رو بگیریم میشه
   تور
   بلک ویدو😢😢
   هاک ای

   پاسخ

 37. حسام

  آبان 5, 1399

  بعد از هالک مرد اهنی بعد مرد مورچه ای در حالت جاینت من بعد کوییک سیلور بعد بلک پنتر بعد مرد عنکبوتی بعد کاپیتان امریکا بدون میولینر

  پاسخ

 38. arian

  مهر 28, 1399

  من بازم میگم این سایت معرکه هست و معرکه تر از اون اصلا وجود نداره در یک کلام=(عشق فقط پروشات)اما باید به جای قویترین تا ضعیف ترین مینوشتید ضعیفترین تا قوی ترین در ضمن کاپیتان آمریکا تقریبا پدر مردعنکبوتی رو درآورد فکر نکنم از مرد عنکبوتی ضعیف تر باشه و سوم به نظرم ثور از همه قوی تره چون اون یه تبر خفن داره و قدرت این رو داره که رعد و برق رو کنترل کنه.

  پاسخ

 39. D. R stronge

  مهر 26, 1399

  خب همه دیگاه ونظرات قابل احترامه ولی ما نمیتونیم توانایی ها ی بدنی و جادویی رو مقایسه کنیم.
  چون براحتی جادو برندس چون اسمش روشه جادو.
  از لحاظ منطقی توانایی بدنی یعنی باید فرد به دشمن برسه وبه اون اسیب بزنه که اینجا جادو مانع میشه همونطور که تو فيلم Thour :ragnorak دیدم در دقيقه 18 زمانی که لوکی چاقو دراورد وخواست به استرنج حمله کنه دکتر هم لوکی وهم تور رو با دروازه انداخت تو نروژ در چمن زار. برای همین مقایسه غلطی هست و باید توانایی های بدنی مثل هالک وتور وکاپیتان شاهین چشم و…. درواقع اونایی که جادو ندارن رو جدا وافرادی که جادو دارن رو جدا مقایسه کرد. که تور اول وهالک دوم و تونی وویژن تو جایگاه سوم چون تقریبا هردو یه مدل هستن فقط ویژن یه سنگ زندگی هم داره و…… الی اخر
  کاپیتان مارول بهتره یه گوشه بمونه چون زیاد تو فیلم ها نبوده وزیاد با قدرتاش اشنا نیستم
  چون کاپیتان مارول فقط تو 2 فیلم حضور داشته ولی البقای ابر قهرمان ها حداقل تو 4 فیلم حضور داشتن وبا کارهاشون آشنا هستیم

  در جادو هم استرنج اوله و واندا دوم
  اونم یه علت…. استرنج با قدرتمند ترین ابر شرور هستی یعنی دورمامو معامله کرده که تنها از پس استرنج این کار بر میاد ما تازه با گوشه ای از توانایی های جادوگر اعظم اشنایت داریم همچنین کمیک خوان ها میدونن که استرنج جدا از حقه هاش یه چنتا شمشیر وتبر افسانه ای داره

  پاسخ

  • Mahdi در پاسخ به D. R stronge

   مهر 28, 1399

   Awli tohzih dadi👌🏿

   پاسخ

  • علیرضا پورگل در پاسخ به D. R stronge

   آبان 10, 1399

   با سلام مقاله خوبی بود اما اونایی که میگن تور از همه قویتره درست میگن تور از لحاظ قدرت جادویی قویتره وهالک هم از نظر قدرت فیزیکی پس هی نگین تور قوی هستش تو انتقامجویان یک هم دیدیم تور یک دست هالک رو با دودستش نگه داسته بود پس معلوم میشه نصف قدرت تور جادو ونصف دیگر فیزیک هستش من خودم طرفدار تور هستم و خیلی هم دوسش دارم اما نباید فراموش کنیم که تور بدون تسلیحات هیچوت نمیتونخ حریف شخصیت هایی مثل هالک و تانوس و گالاکتوس و… بشه پس اینقدر اختلاف نداشته باشین دوستان همشون دوست داشتی ان ودر زمینه های خودشون مهارت دارن هالک در مشت زدن و تور هم در مهارت دکتر استرنج در جادو یا حق

   پاسخ

 40. نیما

  مهر 15, 1399

  ببین بستگی داره بر اساس کدوم فیلم نظر بدی مثلا ثور که توی جنگ ابدیت بود از نظر من از کاپیتان مارول هم قویتره اما ثوری که توی اندگیم بود مفت نمی ارزه
  یا کاپیتان امریکا از مردعنکبوتی قویتره(جنگ داخلی) و کاپیتان امریکایی که توی اندگیم دیدیم واقعا لیاقتش بیشتره
  به نظرم بر اساس فیلم نمیشه معلوم کرد
  راستی قدرت های ویژن از تور میاد اونوقت چجوری از تور قویتره ؟؟

  پاسخ

  • THOR در پاسخ به نیما

   آذر 21, 1399

   قدرت های ویژن از سنگ بینهایت میاد و میشه گفت که ثور بدون اسلحه هم میتونه هالک یا تانوس رو شکست بده چون خدای آذرخشه و قدرتش رو از اسلحه نمیگیره بلکه قدرتش همون رعدوبرقه

   پاسخ

 41. MDMIst82

  مهر 7, 1399

  من با همه جوانب بر اساس فیلم میگم:
  ۱.اسکارلت ویچ ۲.دکتر استرنج ۳.کاپیتان مارول ۴.ویژن ۵.آیرن من ۶.تور ۷.هالک ۸.انت من ۹.بلک پنتر ۱۰.اسپایدر من ۱۱.کاپیتان آمریکا ۱۲.سرباز زمستان ۱۳.ماشین جنگی ۱۴.کوییک سیلور ۱۵.شاهین ۱۶.بلک ویدو ۱۷.شاهین چشم

  پاسخ

 42. امیرسام

  مهر 3, 1399

  بله طبق گفته هایم نام کانالم در اپارات دکتر استرنج قوی تر از بقیه است به غیر از ققنوس سیاه واقعا ققنوس سیاه قوی است حتی فرزندان تانوس هم از اون میترسند فقط یه برا من پیش میاد که ایا کاپیتان مارول قویتره دکتر استرنجه؟

  پاسخ

  • D.r stronge در پاسخ به امیرسام

   مهر 27, 1399

   امیر سام فک کنم فقط به فیلم ها اشاره کردی چون استرنج تو فیلما قوی هست ولی نه به اندازه کمیک هاش. تو سایت کمیکان واسپایدی به توانایی های استرنج اشاره شده ولی جدا از اینا همه چی به عشق نویسنده بستگی داره که کدومو قوی نشون بده
   طبق فیلم وتریلر فيلم دکتر استرنج 2 که تو آپارت هست استرنج توانایی های زیادی داره. ولی بازم استرنج فقط حقه هاشو نشون میده استرنج هيچ وقت از تمام قدرتش استفاده نمیکنه. برای اینکه بفهمی چی میگم فیلم دکتر استرنج رو نگاه کن بعد برو تور رگنوراک رو ببین وبعدش برو انتقام جویان نبرد ابدیت رو ببین
   دقت کن استرنج از همه توانش استفاده نیمکنه تنها بخش کوچیکشو نمایش میده. برای همین خیلی سخته بگیم کدوم قوی هست کاپیتان مارول یا دکتر استرنج
   ولی استرنج یه جادوگر ساده وانسانه ولی کاپیتان مارول یه انسان جهش یافتس
   ولی از نظر من دکتر استرنج قوی تره.

   پاسخ

 43. مانی

  مهر 1, 1399

  یک سوال قدرت سبک وزنی چیه توی قدرت های اسکارلت ویچ و دکتر استرنج گفتین

  پاسخ

 44. مانی

  مهر 1, 1399

  و اینکه قدرت سبک وزنی چیه دیگه

  پاسخ

 45. مانی

  مهر 1, 1399

  یک سوال قدرت های اسکارلت ویچ چیه تو کمیک

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به مانی

   مهر 1, 1399

   دورآگاهی ، دور جنبی، دستکاری حقیقت و واقعیت و میتونه چند یونیورس بسازه و با یک تلنگر همه آنها را نابود کند!!!!

   پاسخ

 46. امیرعلی

  شهریور 27, 1399

  به نظر من خیلی خوبه ثور قویترین انتقام جو هستش فقط اگه یکم رتبه مرد آهنی بیشتر بود بهتر میشد👌

  پاسخ

  • Thor در پاسخ به امیرعلی

   مهر 22, 1399

   ثور۱ اسکارلت ویچ۲ کاپیتان مارول۳ هالک۴ کاپیتان امریکا۵ مرد عنکبوتی۶ مرد اهنی۷

   پاسخ

 47. کمیک فن

  شهریور 25, 1399

  چرا رتبه ها بروز نمیشه الان خیلی وقت هست که از اکران کپ مارول گذشته و کلی اتفاقات دیگه
  لطفا به روزش کنید

  پاسخ

 48. تحلیل گر

  شهریور 23, 1399

  خوب اگر این مقاله راجع به کمیک بود کاملا اشتباه بود چون هم خیلی‌ها نبودن و هم رتبه بندی شان اشتباه بود!!!! اما اگر از نظر فیلم بود باز هم اشکالات کمی نداشت!!!! مثلاً آیرون من خیلی قوی تر از کاپیتان آمریکا است!!!! زیرا یک قطره خون تانوس را درآورد!!!! کاری که کاپیتان آمریکا تو خوابش هم نمی دید!!! یا مثلاً انت من از اسپایدرمن قوی‌تر بود!!!! و شما اومدی در توانایی های ویژن در کمیک را گفتین و در واقع شما اومدین ویژن را در کمیک قوی تر از ثور تو فیلم گذاشتین!!!! در حالیکه ویژن در کمیک باید با ثور در کمیک مقایسه بشه!!!! و در فیلم ثور با اختلاف زیاد قوی‌تر است!!!!( البته در کمیک هم همینطور است!!!) و شما باز تواناییهای اسکارلت ویچ رو در کمیک در نظر گرفتید!!!! در کمیک اسکارلت ویچ اگر عصبانی بشود قویترین انتقامجو می‌شود اما در فیلم از ثور ضعیف‌تر است!!! در کمیک هم اگر حالت عصبانیش رو در نظر نگیریم از ثور ضعیف تر است!!!!

  پاسخ

  • thor در پاسخ به تحلیل گر

   مهر 7, 1399

   تو فیلم ها اسکارلت ویچ و ویژن از ثور قدرتشون کمتر بود و اینکه چون ویژن چکش ثور رو برداشت دلیل نمیشه که از ثور قویتره و اگه قراره اینجوری رتبه بندی بشه پس کاپتان هم بالا تر قرار میگیره چون اون هم چکش رو بلند کرد و کاپتان مارول هم مغروره و نمیتونه تو لیست اول باشه بنظر من ثور اول و قدرت مند ترین انتقام جو هست و دوم کاپتان ماروله

   پاسخ

  • Ali Aslani در پاسخ به تحلیل گر

   مهر 30, 1399

   داداش فک کنم تو اند گیم ندیدی که اگه فقط ظربه اخر تبر کاپتان امریکا به تانوس میخورد نابود میشد و فقط برای ادامه فیلم این اتفاق نیوفتاد و فک کنم یادت باشه ک تو جنگ داخلی با اینکه کاپتان میخاس فقط از دوستش محافظت کنه یه لحظه عصبانی شد و استارک رو ترکوند ……….
   تازه بماند ک یه ضربه با چکش که برای ثور بوده تونی رو نابود میکنه و فک کنم همه میدونن کاپتان اونجرز کیه

   پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به Ali Aslani

    مهر 30, 1399

    اولا استورم بریکر و میولنیر سلاح های ثور هستن نه کاپیتان آمریکا!!!! دوما تو اینفینیتی وار لباس استارک خییییلی قویتر از کاپیتان آمریکا جنگ داخلی بود!!!! سوما کاپیتان آمریکا با باکی به زور تو جنگ داخلی استارکو زدن!!! ولازم به ذکر که اون موقع استارک جدی نگرفته بود چون اصلا از موشک هیچ استفاده ای نکرد!!!

    پاسخ

 49. سبحان

  شهریور 8, 1399

  چرا مردعنکبوتی و کاپیاتان امریکا و انت من از مرد اهنی بالاترن
  و اینک این مقایسه در کمیکه یا در سینما چون در کمیک کاپیتان مارول جلوی هلک و ثور هیچ کاری نمیکنه

  پاسخ

 50. 12

  شهریور 3, 1399

  آقا خود استنلی گفته هالک قویترین انتقامجو هست کوین فایگی هم اسکارلت ویچو قویتر از کاپیتان مارول می دونه و ثور هم میتونه ویژنو مثلخمیر خورد کنه

  پاسخ

  • استیو راجرز در پاسخ به 12

   شهریور 10, 1399

   چند بار میگی این حرف نامعتبر و بی اساس رو ؟؟!؟؟؟!
   استن لی نگفته هالک قویترینه . اگه هم گفته باشه باید توجه کرد وقتی ثور وارد کمیک شد ، استن لی گفت دنبال شخصیتی بودم که از هالک قدرتمند باشد و فهمیدم که این شخصیت نمیتواند یک انسان باشد و باید یک خدا باشد .
   حالا دوباره بیا بگو استن لی گفته هالک قویترینه .
   تمام .

   پاسخ

 51. محمد کمیکی

  شهریور 1, 1399

  من بنظرم تو دنیای سینمایی این رتبه بندی درسته ولی جایه ثور تو نفر ۲ هست لطفا دوبتره مقاله کمیکی بزارید

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به محمد کمیکی

   شهریور 2, 1399

   ببین در کمیک قدرت تور و اودین خیلییی زیاده اما ضعیفش کردن چون مثل دی سی میشد خیلی مسخره و بیمزه

   پاسخ

 52. امیر

  مرداد 31, 1399

  اولا اونایی که میگن هالک از تور قوی تره بادتون رفت تور بدون چکش هالکو شکست داد؟ حالا فک کنین دیگه استونبریکرم هست دیگه هیچ کاری از دستش بر نمیاد و کسایی که میگن وتندا قوی تره از تور ببسنم واندا میتونه جلوی ساعقه رو بگیره با اون سرعتش؟ یا استون بریکر؟ پس تور باید اول باشه. تازه از همون اولین فیلمی که مارول ساخت همه چی برنامه ریزی شده بود حتی تانوس و از اون موقع هم قرار بود که تور قوی ترین انتقام جو باشه و تانوس رو شکست بده اما بعدا بیشتر کسایی که نقش بعضی از ابرقهرمانهارو دارن صداشون در اومده بود و اونا هم میخواستن یه چیزی بشن که وقتی ساخت اونجرز۳ تموم شد و ساخت اونجرز ۴ تیک خورد بدجور صدای ابرقهرمانای دیگه در اومد و همین شد که داستنش رو تغیر دادن و این رو میتونستیم توی چربی های تور ببینم که چقد ضعیف شده و مونگول به نظر میرسه به همبن حاطره که میگم تور باید تو رتبه اول باشه. ولی خدایی خارج از این بحثا(به نظرتون اگه جای تانوس هلا همون الاهه مرگ یا خواهر تور بود یا مثلا دولماماو چی میشد؟)

  پاسخ

  • یوسف حاجی پور در پاسخ به امیر

   شهریور 1, 1399

   کی گفته اسکارلت ویج از هالک ضعیف تر هست اصلا همچین چیزی درست نیست شاید از شکل شون اینجوری فکر کنی ولی اینجوری نیست چون قدرت اسکارت ویچ خیلی خیلی قوی تر از چیز هایی هست که بقیه فکر می کنن چون اسکارلت ویچ می تونه فقط با استفاده از قدرت خودش زمین رو نابود کنه

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به یوسف حاجی پور

    شهریور 2, 1399

    شب بخیر

    پاسخ

   • علی در پاسخ به یوسف حاجی پور

    آذر 21, 1399

    درسته داداش اسکارت ویچ تو دنیای کمیک اگه عصبانی میشه کل اعضای انتقام جویان میکشه حتی تور! و به طور حتمس اسکارت رتبه اول ،دکتر سترینج اگه از قدرت هاش به خوبی استفاده کنه می تونه حتی اسکارت هم شکست بده و حتی ثانوس با سنگ ها!

    پاسخ

  • علی اکبر در پاسخ به امیر

   مهر 5, 1399

   به نظرم ثور باید در پایان بازی کار خوبی کردن که ضعیفش کردن اخه اگه قدرتش شبیه جنگ ابدیت بود پدر تانوس و سفینه اش رو در میاوورد و هالک هم همینطور اگه اینکارو نمیکردن فیلمم چرت میشدو ویژن هم تو جنگ ابدیت خوب کاری کردن اون طوری شد اخه میتونست با سنگ ذهن اکثر اونارو نابود کنه و راستشو بگم دکتراسترنج تو با سنگ زمان
   پدر همرو در میاوورد ولی خیلی ضعیفش کردن به نظرم امار اصلی اینه ۱_ثور۲_دکتر استرنج۳_واندا۴ ویژن۵_هالک و …….

   پاسخ

   • علی در پاسخ به علی اکبر

    آذر 21, 1399

    سلام خسته نباشی آخه خودت دیدی که اسکارت با قدرتش می تونست جد ثانوس رو در بیاره شما اینجا اومدی تور خود خواه گذاشتی اول! چون که یه رعد و برقی ازش خارج شد فکر کردی قوی ترینه
    آقا رتبه بتدی اینجوره
    ۱ اسکارت ویچ
    ۲ دکتر سترینج
    ۳ ثور
    ۴ مرد مورچه ای
    ۵ کاپیتان مارول
    ۶مرد آهنی
    ۷کاپیتان آمریکا
    ۸ مرد عنکبوتی

    پاسخ

 53. وحید

  مرداد 24, 1399

  سلام بنظرم هالک از همه قویتره چون دو شخصیت داره یکی باهوش و یکی نابودگر.تو انتقامجویان یک هالک همشونو شکست داد.فقط تو جنگ ابدیت ضعیفش کرده بودن نقششو اونم واسه این بود ک فیلم قهرمانایی دیگشو نشون بده و هالک زیاد نبود تو فیلمو مبارزه ای نکرد مثل ویژن تو یکی از قسمتهای انتقامجویان ک همون اول از پشت شمشیر خورد و بدنشو ضعیف کرد تا فیلمو ویژن ی تنه پیش نبره .هالک حتی ثورو تو انتقامجویان یک زد تا ابگینکه اون جت هالکو به رگبار بست و هالک افتاد زمین از سفینه.
  اول هالک
  دوم ثور

  پاسخ

  • محمد مهدی در پاسخ به وحید

   شهریور 3, 1399

   نه تور باهاش جنگید

   پاسخ

  • بنیامین در پاسخ به وحید

   مهر 20, 1399

   داداش تو خودم میدونی که ثور با تمام قدرت نجنگید و میخواست با مالک بجنگد و اصلا از قدرت های خودش استفاده نکرد

   پاسخ

 54. آرمان

  مرداد 21, 1399

  رتبه بندی صحیح :
  ۱. مرد آهنی
  ۲.
  و…. هر کدوم و دلتون می خواد از شماره دو پر کنید

  پاسخ

  • لوکی در پاسخ به آرمان

   مرداد 31, 1399

   ایول مشتی هستییییی

   پاسخ

  • یوسف حاجی پور در پاسخ به آرمان

   شهریور 1, 1399

   منم از مرد آهنی خیلی خوشم میاد ولی دیگه دلیل نمیشه اینجوری بشه

   پاسخ

  • thor در پاسخ به آرمان

   مهر 7, 1399

   ن داش مرد اهنی هیچ قدرتی از خودش نداره و رتبه مرد اهنی درسته ثور قوی ترین انتقام جو ا چون بدون چکش و سلاحش هم قوی ا و هالک رو شکست داد و پرواز هم میکنه ولی مرد اهنی بدون لباسش مث پشه له میشه خخخ

   پاسخ

   • کاپتان در پاسخ به thor

    دی 2, 1399

    قوی ترین فقط کاپتان مارول چون دیدین تو اندگیم وقتی اومد همچیرو ترکوند

    پاسخ

    • Maker در پاسخ به کاپتان

     دی 2, 1399

     مطالب طنز ؟

     پاسخ

     • batman در پاسخ به Maker

      دی 2, 1399

      این یک دور از مطلب طنز رد کرده بود😂😂

      پاسخ

 55. sana_comic_fan

  مرداد 17, 1399

  در سال آینده فیلم ابدی ها اکران خواهد شد. ابدی ها توسط سلستیال ها به وجود آمدند و به نوعی خدا محسوب میشوند. در دنیای کمیک ابدی ها بار ها با اونجرز تیم آپ داشته اند یا حتی بعضی از آنها عضوی از آن بوده اند. در حال حاضر ابدی ها قوی ترین هستند

  پاسخ

 56. نگار

  مرداد 17, 1399

  ۱.دکتر استرنج
  ۲.اسکارلت ویچ
  ۳.ویژن
  ۴.ثور(هالک رو تو راگناروک و تانوس رو تو جنگ ابدیت شکست داد)
  ۵.کاپیتان مارول
  ۶.آیرون من(کاپیتان آمریکا و سرباز زمستان رو تو جنگ داخلی و هالک رو تو اونجرز ۲ شکست داد)
  ۷.هالک
  ۸.کاپیتان آمریکا
  ۹.مرد عنکبوتی
  ۱۰.مرد مورچه ای
  ۱۱.بلک پنتر
  ۱۲.سرباز زمستان
  ۱۳.کوئیک سیلور
  ۱۴.وار ماشین
  ۱۵.بلک ویدیو(شاهین چشم رو تو اونجرز ۱ شکست داد)
  ۱۶.شاهین چشم
  ۱۷.فالکون

  پاسخ

  • امین در پاسخ به نگار

   مرداد 18, 1399

   خود استنلی گفته هالک قوی ترینه

   پاسخ

   • نگار در پاسخ به امین

    مرداد 19, 1399

    آره ولی منظورش تو کمیک ها بوده من براساس فیلم گفتم

    پاسخ

    • کمیک فن در پاسخ به نگار

     مرداد 26, 1399

     اگر منظدرت توی فیلم هست باید ویژن رو ببری آخر چرا چون
     ۱- در جنگ بی نهایت که حتی از پس یکی از افراد تانوس بر نیومد
     ۲- و به راحتی کشته شد
     ۳-من هوادار کاپیتان مارول نیستم ولی توی mcu مزخرف اون فعلا قوی تره
     هالک تو انونجرز ۱ تور داشت میکشت که جت جنگنده نجاتش داد
     در جنگ انتقام جویان ۲ هم مرد آهنی شکستش داد چون ذهنش مسموم بود

     پاسخ

     • نگار در پاسخ به کمیک فن

      شهریور 6, 1399

      ویژن تونست تو انتقامجویان ۲ چکش ثور رو بلند کنه و لایق پادشاهی به ازگارد بشه برای همین اونجا گذاشتمش ولی از اون لحاظ راست میگی باید میرفت زیر آیرون من یعنی هفتم
      ثور تو راگناروک هالک رو تو نبرد تن به تن بدون چکشش شکست داد و اینکه هالک وقتی ذهنش مسموم باشه شکست میخوره هم خودش یه ضعفه برای همین ضعیف تره

      پاسخ

      • کمیک فن در پاسخ به نگار

       شهریور 8, 1399

       خو کاپیتاتم تونست م اونم رتبش بالا میاد

       پاسخ

       • نگار در پاسخ به کمیک فن

        شهریور 15, 1399

        خب من به جای این که کاپیتان رو ببرم بالا اون رو آوردم پایین دیگه چون اولا اون از همون اول به وجود اومدنش تونست چکش ثور رو بلند کنه دوما آیرون من تو جنگ با کاپیتان آمریکا و سرباز زمستان از اونا بهتر عمل کرد

        پاسخ

      • کمیک فن در پاسخ به نگار

       شهریور 8, 1399

       حرفت درست ولی هالک شاید در قدرت ذاتی قوی تر نباشه اما با عصبانیت قدرتش بیشتر میشه

       پاسخ

       • نگار در پاسخ به کمیک فن

        شهریور 15, 1399

        آره ولی همین خشمشه که اون رو آسیب پذیر میکنه چون از فیلم معلومه که واندا براش تصوری رو به وجود آورده که عصبانیتش رو به شدت افزایش داده چون با این که بعد از برخورد با اون ساختمون یه لحظه تحت تاثیر ترس مردم قرار گرفت ولی باز هم می خواست حمله کنه و با اینحال تو اوج عصبانیت از آیرون من شکست خورد

        پاسخ

        • کمیک فن در پاسخ به نگار

         شهریور 22, 1399

         این اشتباه هست
         هالک قصد جنگ نداشت اگر داشت الان آیرون منی نبود اون فقط ذهنش مسموم شده بود

         پاسخ

         • استیو راجرز در پاسخ به کمیک فن

          شهریور 22, 1399

          چی ؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟ هالک قصد جنگ نداشت ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!!؟!؟!؟!!! هههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههههه کم بخندون . اگه یک نفر قصد جنگ نداشت اون آیرون من بود . وگرنه هالکو کشته بود . برعکس گفتی .

          پاسخ

         • نگار در پاسخ به کمیک فن

          شهریور 27, 1399

          قصد جنگ نداشت و نصف شهر رو داغون کرد؟؟ دیگه الکی از خودت حرف در نیار لطفا اگه آیرون من جلوش رو نگرفته بود چند صد نفر از مردم کشته میشدن😐 حتی وقتی که از آیرون من عصبانی شد به قصد کشت حمله کرد

          پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به امین

    مرداد 20, 1399

    خود استن لی هم گفته ثور وارد کمیک مارول شد تا شخصیتی قویتر و قدرتمندتر از هالک هم باشه .

    پاسخ

   • بنیامین در پاسخ به امین

    مهر 20, 1399

    ببین داداش انقد این حرف الکی رو پیش نکش میشه گفت که گفته ثور رو اورده تا نشان بده یکی قویتر از هالک هست

    پاسخ

  • دانیال در پاسخ به نگار

   مرداد 19, 1399

   نه دیگه . شکست نتونست بده کاپیتان رو . کلا رتبه بندیت به درد لای جرز دیوار می خوره

   پاسخ

   • نگار در پاسخ به دانیال

    شهریور 6, 1399

    اگه بری دوباره ببینی می فهمی که تونست کاپیتان رو شکست بده و حتی میتونست بکشتش ولی دلرحمیش نزاشت بعدم دلیل بیار برای حرفت من برای تک‌ تک درجه بندیام دلیل آوردم😐

    پاسخ

  • Ali Aslani در پاسخ به نگار

   مهر 30, 1399

   اقا بخدا من سواله واسم کاپتان چرا شکست خورده !!!!!؟؟؟؟
   ببین اول اینکه اصلا قصد صدمه ب تونی رو نداشت وگرنه تو اولین ضربش فقط موشک پای تونی رو نمیزد همون اولی رو میزد تو قلبش……..
   دوم اینکه تو صحنه های اخر ک تونی واقعا سرباز زمستانو زد انداخت کاپتان عصبی شد و زد لباس تونی رو خورد کرد و قلبشم از کار انداخت…..
   و مبارزه تن به تن دربرابر ثانوس تو اند گیم یادتون باشه که اینقدر از یه قطره خون تانوس مایه نزارین …..
   اون چکش هم اگ سکانس یادتون باشه تو اونجرز یک تکونش داد کاپتان ک ثور یه لحظه کپ کرد و کاپتان چکشو ول کرد و خندید و وقتی هم ک بلند کرد چکشو ثور گفت ک میدونستمممممممم…….
   پس لطفا بر اساس علاقه نگین استارک کاپتان رو شکست داد

   پاسخ

  • Ali Aslani در پاسخ به نگار

   مهر 30, 1399

   یه نظر کلی برای ۱۰ دتای اول میدم فقط نظر و لطفا کامیک بوک هارو کار نداشته باشید چون تو کامیک بوک ها ما حدود ۵ تا ثور داریم😅
   دکتر استرنج و واندا رو جدا کنین (نمیخام بگم بهترن یا بدترن چون دکتر استرنج میتونه در برابر هرکسی تله زمانو استفاده کنه کاری ک تو فیلم اصلیش کرد مهم نیس چی بشه و واندا هم قدرتاشو ایشالا تو سریالش میبینین و اینکه داشت خیلی راحت ثانوس رو میکشت تو اند گیم و این اتفاق فقط برای ادامه فیلم نیوفتاد ک طبیعیه مثل خیلی چیزای دیگه)
   ادامه نظرمو غیر اینا تو ادامه میگم…..

   پاسخ

  • Ali Aslani در پاسخ به نگار

   مهر 30, 1399

   خب پس در ادامه….
   ۱ :کاپتان مارول( صائقه ثور روش تاثیر نداره.انرژی خالص از اون گوهر ابدیت میشه موق پرواز وهمونو میتونه پرتاب کنه از دستاش.)
   ۲:ثور( از اینکه دوم گذاشتم واقعا نمدونم مثلا قراره چجوری بمیره🤔😔.در برابر انفجار یک ستاره مقاومت کرده تو جنگ بی نهایت و ………)
   ۳:ویژن( میگم از هالک قویتره چون هم زورش خیلی زیاده هم اون انرژی ک گوهر داره معلوم نیس هالک بتونه جلوشو بگیره و اینکه اگ بخاد روح بشه هالک نمیتونه اصن دست بهش بزنه ک بخاد اسیب بزنه……😅🤭قدرتاشم تو سریالش میبینیم)
   ۴:هالک( اینو دیه هالک میگم چون ایرون من شکستش نمیده لطفا اون اونجرز ۱ رو مثال نزنید.و کاپتان امریکا رو هم بجاش نمیگم با اینکه اون چکش ثور و صائقه هالکو از پا در میاره)
   ۵:کاپتان امریکا:( ایرون من رو زمانی ک خاست شکست داد . با چکش ثور تا کشتن ثانوس پیش رفت فقط ضربه اخرو ثانوس جاهالی داد. توی اینفینتی وار هرچقدر ک ثانوس دستشو فشار داد اونو نگه داشت کاپتان . و اینکه با اون چکش احتمال شکست هالکو داره ….. قبول کنین میشه با اون صائقه و چکش)
   ۶:ایرون من (کس دیگه ای تو این رتبه ب ذهنم نمیرسه)
   ۷:اسپایدر من:( از بلک پنتر واقعا قوی تره چه از نظر زور چ از ننظر انعطاف و حواس……سرباز زمستان رو راحت شکست داد وقتی ک بلک پنتر با اون حس انتقام بازم نتونس بکشتش)
   بلک پنتر:( از انت من قوی تره ……. انت من زورش ک ب اون نمیرسه تو لباسشم نمیتونه نفوذ کنه تازه با یه نارنجک میمیره انت من)
   بقیه رو خودتون بنویسین دیه بسه😅
   بلک ویدو هم از کلینت بهتره چند بار اونو زده
   من ب تمام فیلما اشاره کردم لطفا اگ خاستین اشتباهی بگین بر اساس دوست داشتن یه نفر نگین چون در اون صورت من کپتان رو میذاشتم اول و ثانوس رو دوم😁

   پاسخ

 57. نگار

  مرداد 17, 1399

  ببینیداین لیست بر اساس فیلمه پس منم بر اساس فیلمهای مارول حرف میزنم:
  مرد آهنی از بلک پنتر و مرد عنکبوتی و کاپیتان آمریکا و سرباز زمستان قویتره دیدین که اون دوتا رو تو جنگ داخلی شکست داد بعدشم ثور از هالک قویتره همون طور که تو راگناروک اون رو بدون چکشش شکست داد کاپیتان مارول به خاطر فیلم بازی نهایی خیلی بولد شد اما به نظر من ثور ازش قویتره چون تانوس رو تو جنگ ابدیت شکست داد ولی تبرش رو جای اشتباه زد در ضمن بلک ویدو از فالکون قویتره آهان راستی کوییک سیلوی از آیرون من ضعیف تره چون تنها قدرتی که داره سریع دویدنه در مورد مرد مورچه ای هم مطمئن نیستم اما فکر کنم از آیرون من ضعیف تر باشه واندا هم از دکتر استرنج قویتر نیست چون استرنج یه سنگ ابدیت داره

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به نگار

   مرداد 31, 1399

   موافقم

   پاسخ

  • یوسف حاجی پور در پاسخ به نگار

   شهریور 1, 1399

   کاپیتان مارول از ثور ضعیف تر نیست چون کاپیتان مارول اولا بدون هیچ چی داشت تانوس رو می زد تا اینکه سنگ قدرت رو تو دستش گرفت واندا هم از دکتر استرنج قوی تر هست چون این دلیل نمیشه که دکتر استرنج سنگ ابدیت داره پس قدرتمند تره چون واندا می تونه سنگ ها رو نابود کنه که این کم چیزی نیست و واندا خیلی قدرت های بیشتری داره که تو فیلم نشون ندادن مثلا می تونه زمین رو نابود کنه

   پاسخ

   • نگار در پاسخ به یوسف حاجی پور

    شهریور 6, 1399

    اگه یادت باشه تو جنگ ابدیت ثور تانوس رو شکست داد فقط تبرش رو جای اشتباه زد اونم وقتی که تانوس همه ی سنگ ها رو داشت پس از کاپیتان مارول قویتره در مورد واندا هم من توی فیلم رو گفتم و توی فیلم واندا اونقدر از لحاظ جنگی ضعیفه و قدرت هاش مهار نشده اس که تو انتقامجویان ۲ از شاهین چشم شکست خورد ولی توی کمیک رو نمیدونم

    پاسخ

    • کمیک فن در پاسخ به نگار

     شهریور 8, 1399

     من قدرت های جادوییش روقبول دارم ولی از لحاظ فیزیکی خیلی ضعیف هست

     پاسخ

     • نگار در پاسخ به کمیک فن

      شهریور 15, 1399

      کی رو میگی دکتر استرنج یا واندا؟

      پاسخ

      • کمیک فن در پاسخ به نگار

       شهریور 22, 1399

       هر دو
       شاید از لحاظ جادویی بی نظیر باشن ولی قبول کن که با یه مشت از تور یا هالک از بین میرن

       پاسخ

       • نگار در پاسخ به کمیک فن

        شهریور 27, 1399

        ببین به نظر من اون طوری نمیشه حساب کرد چون در این صورت باید خیلی از انتقام جو ها رو حذف کرد مثلا آیرون من بدون زره اش فقط یه مرد خیلی باهوشه یا بلک پنتر بدون گیاهی که خورد و لباسش یا کاپیتان آمریکا بدون سپر و سرمش و حتی دکتر بنر بدون اون آزمایشی که اشتباه شد و… هر کدوم از این افراد به واسطه داستان خودشون چیزی رو به دست آوردن که به اون ها برتری داده و برای رده بندی قدرت هاشون باید همش رو در نظر گرفت

        پاسخ

   • کمیک فن در پاسخ به یوسف حاجی پور

    شهریور 25, 1399

    صربا بخاطر اینکه سنگ ذهن رو نابود کرد نمیشه گفت زمانم نابود میکنه
    قدرت های دکتر استرنج
    کنترل زمان
    ایجاد دروازه میان بعدی
    تکسیر شدن
    پرواز
    ایجاد سپر محافظ
    دنیای آینه
    شمشیر
    هوش بالا
    دیدن آینده
    کنترل مکان ( در بعد آینه )
    انواع ابزار جادو
    کفش های مخصوص
    متهدین ( جادوگران )
    همه اینا تو فیلم بودن و درضمن یکی از اینا واسه نابودی اسکارت ویچ کافیه

    پاسخ

  • MOHAMMAD REZA EBRAHIMI در پاسخ به نگار

   شهریور 31, 1399

   با سلام مقاله ی خوبیه ولی من نظرم اینه
   ۱ اسکارلت ویچ چون فایگی گفت اگه تانوس دستور بمباران نمی داد کشته می شد
   ۲ کاپیتان مارول
   ۳ دکتر استرنج
   ۴ ویژن
   ۵ مرد آهنی
   ۶ هالک چون تایکا وایتیتی گفت هالک برنده است در فیلم ثور راگناروگ
   ۷ ثور
   ۸ اسپایدرمن
   ۹ مرد مورچه ای
   ۱۰ بلک پنتر

   پاسخ

   • thor در پاسخ به MOHAMMAD REZA EBRAHIMI

    مهر 7, 1399

    برادر من دیگه ثورو نمینوشتی سنگین تر بود ثور قوی ترین انتقام جو ا دلیل هم دارم اون بدون چکشش اون هاک خنگ رو شکست داد و بدون هیچ لباسی یا …. میتونه پرواز کنه
    1.ثور
    2.کاپتان مارول
    3.دکتر استرنج
    4.اسکارت ویچ
    5. ……

    پاسخ

    • MOHAMMAD REZA EBRAHIMI در پاسخ به thor

     مهر 22, 1399

     داداش وقتی کارگردان گفت هالک برنده شد پس تموم

     پاسخ

 58. عارف جبیری

  مرداد 15, 1399

  اسکارلت ویچ
  کاپیتان مارول
  دکتر استرنج
  ثور
  شوری (پلنگ سیاه)
  ویژن
  مرد آهنی
  مرد عنکبوتی
  مرد مورچه ای
  کوئیک سیلور
  کاپیتان آمریکا
  سرباز زمستان
  ماشین جنگ
  فالکون
  هاکای
  بلک ویدو

  پاسخ

 59. سحر

  مرداد 10, 1399

  Widow مگه نمیشه بیوه؟ پس چرا نوشتین عنکبوت

  پاسخ

 60. علیرضا

  مرداد 7, 1399

  چی فکر کردی. اومدی مرد عنکبوتی رو قویتر از مرد اهنی گذاشتی.
  ثور باید اول باشه چون تو جنگ ابدیت تانوس رو شکست داد. هالک هم باید دوم باشه.

  پاسخ

  • Thor در پاسخ به علیرضا

   مرداد 9, 1399

   دقیقا

   پاسخ

  • محدثه در پاسخ به علیرضا

   مرداد 17, 1399

   خب تو انتقام جویان پایان بازی واندا هم داشت تانوس رو شکست میداد اگه به شکست دادن باشه که مرد اهنی از همه قوی تره چون کلشون رو به فنا داد

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به محدثه

    مرداد 19, 1399

    چی میگی ؟

    پاسخ

   • یوسف حاجی پور در پاسخ به محدثه

    شهریور 1, 1399

    چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اون بخاطر سنگ های ابدیت بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    وگرنه مرد آهنی همچین قدرتی نداره.

    پاسخ

  • کمیک فن در پاسخ به علیرضا

   مرداد 26, 1399

   نه چرا بر چه اساسی میگی
   که تور قوی تره
   تو پایان بازی دیدید که ۳ نفری هیچ پخی نبودن ولی استرنج عالی بود

   پاسخ

 61. دانیال

  تیر 28, 1399

  چرا کامنتم تایید نشد ؟😐😐

  پاسخ

 62. Rs

  تیر 20, 1399

  به خاطر اینکه فضای فیلم با کمیک فرق داره ، فیلم عام تره طبیعیه که کاراکتر ها باید واقع گرایانه تر و بالانس تر ری‌مِیک بشن

  پاسخ

 63. کمیک فن

  تیر 20, 1399

  ولی وجدانن از اهل کمیک میپرسم نه از این بچه هایی که فقط فیلم های mcu رو دیدن
  کاپیتان مارول ۱۰ برابر کمیکاش قدرتمند نشده 😱😱
  ولی هالک تور لوکی به خصوص اودین و زره نابودگر زیادی بینمک و ضعیف نشدن

  پاسخ

  • shayan در پاسخ به کمیک فن

   مرداد 26, 1399

   قدرت ثور،نابودگر و اودین باید کم میشد چون اگر کم نمیشد تعادل قدرت شخصیتا مثل دیسی میشد و قدرت زیاد کپ مارولم که…

   پاسخ

   • کمیک فن در پاسخ به shayan

    شهریور 8, 1399

    درست مثل سوپرمن
    ولی خوب الان چطو کاپیتان مارول رو قدپوی کردن در اون حد ؟

    پاسخ

   • کمیک فن در پاسخ به shayan

    شهریور 25, 1399

    همه اینا درست
    ولی این یکی تو کتم نمیره که پلن خشم هالک رو برداشتن
    با هر بار ضربه خوردن عصبانی میشه ولی به قدرتش چیزی اضافه نمیشه

    پاسخ

  • حسام در پاسخ به کمیک فن

   آبان 5, 1399

   در کمیک قطعا اول ثور بعد هم هالک این دو نفر بایک ضربه میتوانند زمین را دونیمه کنند بعد اسکارلت ویچ چون توانایی انحراف حقیقت را دارد اگر روی قدرت هایش کنترل داشت میتوانست موجودی هم سطح یکی بالا تر از همه و پرزنس شود

   پاسخ

 64. Abbas

  تیر 18, 1399

  به نظر من کیمیا از همه فوی تر بود

  پاسخ

 65. دانیال

  تیر 17, 1399

  ببخشید این فقط مال فیلم هاست دیگه چون در کل ثور از ویژن و دکتر قوی تره

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به دانیال

   تیر 21, 1399

   در اشتباهی

   پاسخ

  • کمیک فن در پاسخ به دانیال

   مرداد 26, 1399

   استرنج تور رو در یک لحظه به دور ترین نقطه دنیا تبعید کنه و در اشتباهی

   پاسخ

   • beyonder در پاسخ به کمیک فن

    مرداد 26, 1399

    خوشم میاد برنامه دقیق دکی استرنجو هم میدونین خب اگ اینجوریه ک هزار روش برا ثور وجود داره ک استرنجو اینجوری شکست بده

    پاسخ

    • یوسف حاجی پور در پاسخ به beyonder

     شهریور 1, 1399

     الان فقط داشت یک روشش رو می گفت صدها روش دیگه هم وجود داره که دکتر استرنج ثور رو شکست بده من نمی دونم چرا همه از ظاهر قهرمان ها قضاوت می کنن

     پاسخ

    • کمیک فن در پاسخ به beyonder

     شهریور 25, 1399

     دارم از قدرت هاش حرف میزنم

     پاسخ

   • حسام در پاسخ به کمیک فن

    آبان 5, 1399

    خوب بکنه ثور میتونه طی الارض کنه و برگرده یا پل رنگین کمان را باز کنه

    پاسخ

 66. کمیک فن

  تیر 11, 1399

  چرا شماره ۹ ندارید
  و کاپیتان و تونی رو ۱۱ گذاشتید (برابر هستند یا اشتباه تایپی بوده)؟

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به کمیک فن

   تیر 12, 1399

   سلام کاربر عزیز،
   بله درسته مقاله اصلاح شد،
   ممنون

   پاسخ

 67. امین

  تیر 11, 1399

  واندا بخاطر این تونست سنگ ذهن رو نابود کنه چون قدرتش با اون بافت مشابهی داشت و با همون سنگ این قدرت رو بدست اورده بود و این هیچ ربطی به قدرت اون نداره چند بار هم دیدیم که هالک از ثور شکست خورد به نظر من ثور باید اول باشه بعد کاپیتان مارول بعد استرنج و بعد واندا.ثور باید اول باشه چون در قور راکنوراگ چنان ساعقه زد که اندازه قصر ازگارد بود و در اند گیم .چنین ساعقه ای راحت تانوس رو میکشت.تازه در جنگ بینهایت قدرت و مقاومت ثور در برابر نیداولیر رو دیدیم .تازه با استروم بریکر میتونست بایفراست هم اهزار کنه .یعنی با داشتن قدرت اهزار بایفراست اون میتونه هر سیاره ای رو نابود کنه همونطور که در ثور یک دیدیم لوکی هم میتوانست با بایفراست یوتان هایم ،سیاره غول های یخی رو نابود کنه

  پاسخ

  • حانی در پاسخ به امین

   تیر 23, 1399

   امین جان برو کمیک بخون ن با فیلم نظر بده

   پاسخ

   • مهزیار در پاسخ به حانی

    مرداد 3, 1399

    خودت باید بشینی فیلمای مارول رو نگاه کنی چی میگی

    پاسخ

   • کمیک فن در پاسخ به حانی

    مرداد 26, 1399

    اگه به کمیک باشه تور و هالک صدر مشترک اند و استرنج دوم واندا اصلا قدرتی نداره

    فیلم های مارول بی پایه و اساسن درست ولی اسکارت ویچ در حلقه زمان استرنج زندانی میشه
    یا میتونه اونو به فضا بفرسه که میمیره

    با هر ضربه ای از هالک یا تور نابود میشه چون قدرت بدنی نداره

    پاسخ

    • یوسف حاجی پور در پاسخ به کمیک فن

     شهریور 1, 1399

     اسکارت ویچ قدرتی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
     مطمئنی اصلا کمیک هاش رو خوندی و فیلم هایی که توش هست رو دیدی؟ اسکارلت ویچ مخصوصا تو کمیک ها خیلی قوی تره

     پاسخ

 68. امین

  تیر 5, 1399

  به نظر من همه چی درسته به غیر از دکتر استرنج. دکتر استنرنج چون جادوگره انقدر درخشان شده و اگه سنگ جادوش نباشه هیچی نیست پس ثور از دکتر استرنج قوی تره و ثور باید دوم باشه. تماااااااااام

  پاسخ

  • کمیک فن در پاسخ به امین

   تیر 10, 1399

   اتفاقا بهترین نقطه این مقاله بود
   سپر هایی که از نیرو ساخته شده
   حلقه جادویی که به همه جا دسترسی دارد
   هوش بسیار بالا
   حالت روح
   دنیای آینه که حتی انفجار بمب اتم درون اون هیچ آسیبی به دنیای واقعی نمیزند
   کفش های جادویی
   تکثیر شدن به تعداد بالا
   ایجاد توپ قدرت
   داشتن سنگ زمان
   و…….

   پاسخ

  • یوسف حاجی پور در پاسخ به امین

   شهریور 1, 1399

   سنگ جادوش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   چی میگی اون اسمش سنگ زمان هست بعد خیلی از قدرت های دکتر استرنج اصلا ربطی به سنگ زمان نداره

   پاسخ

 69. ALIREZA

  خرداد 26, 1399

  آقا از نظر فیزیکی هالک از همه قویتریه.

  پاسخ

  • احمدرضا در پاسخ به ALIREZA

   تیر 16, 1399

   نه داداش نیست انت من یا مرد مورچه ای قویتره در بعضی از مواقع

   پاسخ

  • Thor در پاسخ به ALIREZA

   مرداد 9, 1399

   خخخخخ

   پاسخ

  • تور در پاسخ به ALIREZA

   مرداد 18, 1399

   نه داداش ثور اوله اول باید می بود تو این لیست و از نظر فیزیک هم تور قوی تره

   پاسخ

 70. مجتبی

  خرداد 26, 1399

  ۱ اسکارلت ویچ
  ۲ دکتر دسترنج
  ۳ هالک
  ۴ثور و ولی اخر

  پاسخ

  • مجتبی در پاسخ به مجتبی

   خرداد 27, 1399

   درسته هالک از نظر فیزیکی از همه قوی تره ولی چون اسکارلت و دکتر استرنج جادوگری میکنن خخخ واسه همین از این دوتا ضعیف تر به حساب میاد.ولی تو کتم نمیره کاپیتان آ از آیرون من از نظر فیزیکی قوی تر باشه

   پاسخ

   • کمیک فن در پاسخ به مجتبی

    تیر 20, 1399

    گفتم که mcu هست دیگه چه میشه گفت قوی ترین نسخه های هالک
    هالک مجازات کننده و نسخه کمیک جنگ جهانی هالک در برابر جادو محافظ هستن

    پاسخ

  • Thor در پاسخ به مجتبی

   مرداد 9, 1399

   اشتبتهه

   پاسخ

 71. مجتبی

  خرداد 26, 1399

  بالاخره نفهمیدیم محبوب ترین انتقامجو آیرون من عه یا پلنگ سیاه:/ بگذریم. تو کاپیتان آ جنگ داخلی آیرون من همزمان کاپیتان آمریکا رو با سرباز زمستان شکست داد فقط چون نمیخواست کاپیتان آ رو بکشه رحم کرد و حواسش پرت شد وگرنه ۲ تاشونو همزمان زد ولی کاپیتان آ رتبش تو این مقاله بیشتره:::/ باز هم بگذریم ولی از ثور و هالک نمیشه گذشت هالک تو اونجرز ۱ طوری ثورو له کرد که واقعا دلم برا ثور سوخت.بازم رتبه ثور بیشتره:::/ اینطوری مطلب میزارید بعضیا نا امید میشن از دنیای مارول😐گیج شدم

  پاسخ

  • کمیک فن در پاسخ به مجتبی

   شهریور 8, 1399

   بازیگر نقش پلنگ سیاه هم بخاطر سرطان مرد

   پاسخ

 72. Mohamad

  خرداد 20, 1399

  کاپتان مارول از همه شون قوی تره

  پاسخ

  • کمیک فن در پاسخ به Mohamad

   تیر 20, 1399

   شما کمیک بخون بالای ۱۰ بار از هالک شکست خورده با تور قابل مقایسه نیست

   پاسخ

   • Thor در پاسخ به کمیک فن

    مرداد 9, 1399

    اگ بخای اونتوری مقایسع کنی قویترین شخصیت تو مارول ک دیسی ثور هس

    پاسخ

    • کمیک فن در پاسخ به Thor

     مرداد 26, 1399

     روی کینگ تور از همه قوی تر هست به جز هالک مجازات کننده کهکشان

     پاسخ

     • shayan در پاسخ به کمیک فن

      مرداد 26, 1399

      منظورت ورلد بریکر هالک هستش؟اگر اونو میگی که باید بگم قابل مقایسه با rune king thor نیستش در کل هیچ نسخه‌ای از هالک با RKT قابل مقایسه نیست

      پاسخ

      • کمیک فن در پاسخ به shayan

       شهریور 8, 1399

       آرع خدایی روی کینگ تور خیلی خوبه

       بعضی سایت ها هم اون رو حتی از دادگاه زندگی قوی تر میدونن

       پاسخ

 73. دانیال

  خرداد 19, 1399

  سلام.چراانقدر ثورروقوی جلوه میکنید.ثوراونقدراهم که میگین قوی نیست

  پاسخ

  • حانی در پاسخ به دانیال

   تیر 23, 1399

   دقیقا اسکارلت ویتچ با ی حرکت همشونو داغون کرد تو فیلم عصر التران

   پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به حانی

    تیر 23, 1399

    مگه نمیگی برو کمیک بخون و با فیلم نظر نده ؟!؟!؟!؟ پس این چیه الان ؟!؟!؟!؟!
    هرچند که در مورد همون فیلم هم حرفت کاملا اشتباه ، غلط و بی اساس هست . اونجا هم اسکارلت ویچ اصلا قویترین نیست .

    پاسخ

    • sana_comic_fan در پاسخ به استیو راجرز

     مرداد 17, 1399

     چرا ؟؟ من الان از روی کمیک میگم. مگه خاندان ام رو نخوندی؟ مگه اسکارلت ویچ با قدرتاش یه دنیای مجازی ایجاد نکرد؟؟ مگه با گفتن چارتا کلمه ، نزد تقریبا کل میوتانت هارو داغون کرد؟؟ اسکارلت ویچ شاید توی کمیک قویترین نباشه ، اما توی mcu شک نکن قویترینه

     پاسخ

  • دکتر منهتن در پاسخ به دانیال

   مرداد 10, 1399

   دقيقاً

   پاسخ

  • محدثه در پاسخ به دانیال

   مرداد 17, 1399

   قوی نیست ؟ داداش افسانه است خیر سرشا خدا و جاودانه و صاعقه و ملینیر و ….

   پاسخ

   • دانیال در پاسخ به محدثه

    مرداد 19, 1399

    سلام . اون یه دانیال دیگه بود . من اولین نظرم رو تو پروشات ۳۰ خرداد دادم

    پاسخ

 74. عاشق ثور

  خرداد 12, 1399

  قویترین انتقامجو*-*=ثور

  پاسخ

 75. Rs

  خرداد 9, 1399

  ققنوس جین گری از اسکارلت ویچ ضعیف تره ؟! در کل که به لیست خیلی انتقاد دارم ولی ققنوس جین گری خیلی قوی تر از اسکارلت ویچه

  پاسخ

  • عاشق ثور در پاسخ به Rs

   خرداد 12, 1399

   اره.دقیقا.لیست غلطه.مارول کجاش قویه؟؟؟؟میتونه مث ثور انرژی ی ستاره و بگیره؟؟؟تانوس توری با سنک قدرت زدش ک تا اخر فیلم خبری ازش نشد

   پاسخ

   • حانی در پاسخ به عاشق ثور

    تیر 23, 1399

    چ ربطی داره ثور رو خیلی از پا درآورد و اگه کاپیتان آمریکا نبود مرده بود

    پاسخ

    • استیو راجرز در پاسخ به حانی

     تیر 23, 1399

     اولا اگه کاپیتان آمریکا نبود در فیلم کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی ، جون اسکارلت ویچ بالا اومده بوده و این اسکارلت ویچ بود که مرده بود .
     دوما در فیلم بیخود مزخرف پایان بازی ، ثور خیلی خیلی و بینهایت خیلی ضعیف شده بود و هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی در وضعیت خیلی بدی قرار داشت . وگرنه در فیلم انتقام جویان : جنگ ابدیت ، ثور توانست تانوس با 6 سنگ ابدیت را تقریبا در کمتر از یک دقیقه شکست بدهد و اگر کمی بیشتر دقت میکرد دیگه تانوسی وجود نداشت که بخواد بشکن بزنه . !! شاهکاری که فعلا هیچ کدام از انتقامجویان دیگر حتی بهش نزدیک هم نشدند .
     سوما اگه به خاطر مساعل ( ع مشکل صفحه کلید ) فمنیستی و زن سالاری و زن پرستی به سبک فایگی و دوستاش نبود الان نه اسکارلت ویچ اینقدر باگ شده بود و نه اون کاپیتان مارول در حدی بود که یک تنه تانوس رو به چالش بکشه . چون این دو در کمیک اصلا جز 5 انتقامجوی قدرتمند هم به حساب نمیان طبق اکثر نظرات .

     پاسخ

     • دانیال در پاسخ به استیو راجرز

      مرداد 8, 1399

      درسته . ببینید توی انتقام جویان جنگ داخلی نشون داد که اسکارلت ویچ کلا تعطیله و اگه کسی حواسش بهش نباشه خودشو می کشه . ( خوب شد اولش کوویک سیلورو داشت بعدش کاپیتان امریکا و ویژن رو ) وگرنه خودشو کشته بود . اسکارلت ویچ و کاپیتان مارول هرگز قدرت ثور رو ندارن ( ولی فکر کنم این لیست فقط مخصوص سینما باشه چون پروشات یه لیست دیگه هم به همین نام داشت که مال کامیک بود ) و همین کافیه که ثور در رتبه ۵ قرار بگیره چون ثور در سینما خیلی ضعیف شده

      پاسخ

     • Thor در پاسخ به استیو راجرز

      مرداد 9, 1399

      اینه.

      پاسخ

    • Thor در پاسخ به حانی

     مرداد 9, 1399

     ببخشید ک پدرش مادرش برادرش سیارش مردمش تسرکتشم از دست داده بودِ

     پاسخ

  • امیر در پاسخ به Rs

   خرداد 18, 1399

   نه عزیز جان نه اسکارلت ویچ قدرت اینو داره که واقعیت مجازی درست کنه طوری که هیچکس نفهمه داره تو یه دنیای مجازی زندگی میکنه!!!تازه اسکارلت ویچ یبار با گفتن میوتانت دیگه بسه کل ایک منارو نابود کرد!!!

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به امیر

    خرداد 26, 1399

    ققنوس یه نیرویه کیهانیه و تسلطی که بر ذهن داره بی همتاست نیروی اسکارلت اصلا تو ققنوس نفوذ نمیکنه

    پاسخ

    • حانی در پاسخ به Rs

     تیر 23, 1399

     مهم اینه ک لوگان کشتش و بلد نبود خودشو نجات بده

     پاسخ

 76. عارف جبیری

  خرداد 3, 1399

  ۱- اسکارلت ویچ
  ۲- کاپیتان مارول
  ۳- دکتر استرنج
  ۴- تور
  ۵- ویژن
  ۶- مرد آهنی
  ۷- بلک پنتر
  ۸- مرد عنکبوتی
  ۹- هالک
  ۱۰- کاپیتان آمریکا
  بقیه رو دیگه نمیدونم

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به عارف جبیری

   خرداد 8, 1399

   تور 1

   پاسخ

  • Mohamad در پاسخ به عارف جبیری

   خرداد 12, 1399

   کاملا مخالفم تیتر نوشته قوی ترین ننوشته از نظر mcuپس اگه از نظر کمیک باشه به نظر من اینجوریه:
   ۱_ثور
   ۲_سنتری
   ۳_هالک
   ۴_کاپتان مارول
   وبقیه

   پاسخ

   • Mohamad در پاسخ به Mohamad

    خرداد 15, 1399

    یک بار دیگه اصلاح میکنم:
    ۱_ثور
    ۲_سنتری
    ۳_بلو مارول
    ۴_هایپریون
    ۵_استرنج
    ۶_هالک
    موفق باشید😘😘👋👋👋

    پاسخ

   • امیر علی مولوی در پاسخ به Mohamad

    خرداد 23, 1399

    نه خیر
    1-کاپیتان مارول
    2-ثور
    3-دکتر استرنج
    4-اسکارت ویچ. (واندا)
    5-هالک
    6-کاپیتان آمریکا
    7-مرد عنکبوتی
    8-پلنگ سیاه
    9-مرد آهنی
    وبقیه 👍

    پاسخ

  • Mohamad در پاسخ به عارف جبیری

   خرداد 15, 1399

   چراعنکبوتی باید از هالک قوی تر باشه توی لیست تو؟؟؟

   پاسخ

   • کمیک فن در پاسخ به Mohamad

    تیر 20, 1399

    ببین مقاله خوبی بود مرد عنکبوتی قدرت زیادی داره ولی کمی کم تجربه هست که در کمیک قدرت مند هست

    پاسخ

  • مجتبی در پاسخ به عارف جبیری

   خرداد 26, 1399

   یادت نمیاد هالک چجوری ثور و زدت ترکوند؟یادت نمیاد چجوری آیرون من(که عشقه منه خخ)رو با اون لباس ارتقاع یافتش تو عصر اولترن ترکوند؟آیرون من شانس آورد

   پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به مجتبی

    خرداد 26, 1399

    باز هم میگویم که :
    به قول حشمت فردوس : دککیییی . !! 😳 چی شد ؟!؟؟!؟؟!! جناب اگه استاد بزرگ یا همان گرند مستر در فیلم ثور : راگنورک ، مبارزه را متوقف نمیکرد که الان هالکی وجود نداشت که امثال افراطی هایی مثل تو ازش حمایت کنند . افتاد ؟!
    بازم به قول حشمت فردوس : ببین تو دومشی . ! حالا شاید بگی دومی چی ؟!؟؟ از بین این همه طرفداری که دیدم تو دومین شخصی هستی که هالکو قویتر میدونه . اونم هالک خشم پشه رو . بیخیال اصلا .

    پاسخ

    • Thor در پاسخ به استیو راجرز

     مرداد 9, 1399

     خوشم اومد.عالب بودی

     پاسخ

    • Hulk در پاسخ به استیو راجرز

     شهریور 9, 1399

     تازه هالک داشت عصبانی می شد اگر گرند مستر متوقف نمی کرد نبردو هالک عصبانی تر می شد ثور باید می رفت پیش اودین اون دنیا از لحاظ فیزیکی هالک لوله ازلحاظ جادویی استرنج

     پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به Hulk

      شهریور 10, 1399

      فکر کنم قبلا یه جای دیگه با یه نام کاربری دیگه دیدمت . به هر حال بیخیال . مهم نیست .
      بازم به قول حشمت فردوس : دککییییی . ! 😳😱😱 چی شد ؟!؟! ببین هر شخصی اگه به قول معروف منطق سرش بشه میفهمه که هالک اگه 2 و یا نهایت نهایتش 3 تا 4 تا ضربه دیگه از ثور دریافت میکرد احتمالا جسدش هم سالم نمیموند و تکه تکه میشد . ! خشم این هالک خشم پشه رو زیاد بزرگش نکن . جلوی تانوس هم هرچه بیشتر خشمگین شد بیشتر خوار و خفیف شد . جلوی آیرون من هم هرچه بیشتر خشمگین شد بیشتر به خاک سیاه نشست . کسی که نتونه آیرون من رو شکست بده میخواد با ثور بجنگه ؟!؟؟!؟؟؟ 😱😱😁😁😁 هههههههههه ههههههههههه خیلی خنده داره . حتی کاپیتان آمریکا هم آیرون من رو شکست داد اما هالک در برابرش هیچ و هیچ کاری نکرد . این یعنی خشم پشه واقعی . ! 😉😉😁😁😁😄😄
      هالک خیلی واضح شکست میخورد دیگه . مشکلت چیه دقیقا ؟؟!؟! من میدونم مشکلت چیه . تعصب بینهایت روی هالک . غیر از اینه ؟!؟ همه عالم و آدم دیدن که اگه گرند مستر مبارزه رو متوقف نمیکرد چه بلایی سر هالک میومد ؟! . تازه و تازه در آن صحنه ثور هیچ کدام از سلاح های مخصوص خودش یعنی میولنیر و استورم بریکر را نداشت . سلاحی مثل استورم بریکر با یک لمس ساده هالک را ناقص العضو خواهد کرد . ( البته اگر هالک را نکشد . ) .
      اصلا هالک در MCU هیچ و هیچ بردی نداشته است . از آیرون من که شکست خورد . در برابر ثور هم که دل گرند مستر برای عاقبت وحستناک هالک سوخت . گرگ فنرینس را هم کاملا با شانس شکست داد . وگرنه همان گرگ داشت هالکو تکه تکه میکرد . ! در برابر تانوس هم که به اون صورت تحقیر شد و خشم پشه واقعی رو به بقیه نشان داد .
      حالا دیگه باقیش بماند .

      پاسخ

  • امین در پاسخ به عارف جبیری

   تیر 5, 1399

   یعنی مرد عنکبوتی از هالک قوی تره؟😐😐هالک پاشو بکوبه زمین مرد عنکبوتی پرت میشه اونور دنیا. و اینکه ثور یا اوله یا دوم

   پاسخ

  • Nima در پاسخ به عارف جبیری

   مرداد 11, 1399

   چجوری متونی کپ رو آخر بذاری، به نظر من کپ از بلک پیتر قویتره

   پاسخ

 77. علیرضا

  اردیبهشت 28, 1399

  به نظر من جایگاه کاپیتان امریکا با مرد عنکبوتی باید عوض میشد چون بهترین اجرای مرد عنکبوتی در انتقام جویان نبرد ابدیت بود که انتقدر نتونست تانوس رو بزنه و بهترین اجرای کاپیتان امریکا در انتقام جویان پایان بازی بود که یک زمان قابل توجهی رو تنها با تانوس جنگید و حتی در اون قسمت از ثور هم بهتر کار کرد

  پاسخ

 78. عارف جبیری

  اردیبهشت 10, 1399

  ثور از ویژن قویتره.مرد آهنی هم از هالک قویتره.

  پاسخ

 79. حسین

  فروردین 13, 1399

  دوستان کاپیتان مارول قوی ترین نیست در مقام دوم هسته مقام اول ثور داره البته در بهترین حالتش یعنی در جنگ بی نهایت خیلی قوی بود بعدش شما اومدی مرد عنکبوتی و مرد مورچه ای کوییک سلیور قوی تر از مرد اهنی گزاشتی؟ وات فاز مرد اهنی در مقام سوم چون با لباس هالک باسترش زد دهن هالکو اسفالت کرد تمام

  پاسخ

  • فاطمه در پاسخ به حسین

   فروردین 19, 1399

   داداش شما از این جور چیزها نمیدونی نظر نده لطفا

   پاسخ

   • آرش در پاسخ به فاطمه

    خرداد 9, 1399

    اتفاقاً خیلیم درست میگه.

    پاسخ

   • Mohamad در پاسخ به فاطمه

    خرداد 15, 1399

    شما دختری؟؟؟ به همه میگی داداش😂😂😂

    پاسخ

   • کمیک فن در پاسخ به فاطمه

    تیر 20, 1399

    شما دختری و علاقه به قهرمان های زن داری طبیعیه و منم قبول دارم در mcu قویه ولی توی کمیک پشه هم نیست کسانی مثل تور و هالک بسیار قوی ترند در کمیک

    پاسخ

    • محدثه در پاسخ به کمیک فن

     مرداد 17, 1399

     به دختر بودن چه ربطی داره من از کاپیتان مارول و بیوه سیاه خوشم نمیاد و از هالک و مرد اهنی خیلی خوشم میاد شما مردا هستید که خجالت میکشید طرفدار یه زن بشید . واقعا کاپیتان مارول به نظر تو پشه است ؟

     پاسخ

     • کمیک فن در پاسخ به محدثه

      مرداد 26, 1399

      ۱- برو اطلاعات کمیکت رو زیاد کن
      ۲- بله اگه کمیک خونده بودی اینو نمیگفتی
      ۳- من از بیوه سیاه – اسکارت ویچ – زن مورچه ای دفاع میکنم و طرفدارم چون تقریبا مثل کمیک قدرت دارن ولی با دروغ واضحی مثل کاپیتان مارول نه

      پاسخ

   • دانیال در پاسخ به فاطمه

    مرداد 8, 1399

    ببخشید ولی واقعا داره درست می گه. کاپیتان مارول در کمیک قویه ( من مثل بقیه نمی گم پشست چون نیست ) ولی به هر حال در کامیک ثور با اختلاف اوله ( با اختلاف خیلی زیاد ) بعد بحث سر کاپیتان مارول، هالک ، اسکارلت ویچ هست به نظر من اینطوری درسته .
    ۱. ثور
    ۲. اسکارلت ویچ
    ۳. سنتری
    ۴.کاپیتان مارول
    ۵. بلو مارول
    و بقیه

    پاسخ

    • کمیک فن در پاسخ به دانیال

     مرداد 26, 1399

     من کاملا موافقم که کمیک تور تو کل کمیک ها اوله ولی مارول جزو ۵ تای اولم نیست

     پاسخ

     • shayan در پاسخ به کمیک فن

      مرداد 26, 1399

      کپ مارول هیچی نیس توی mcu الکی الکی قویش کردن بخاطر حمایت از قهرمای مونث ملت فک میکنن خبریه‌…
      الانم ک بنظر میاد رهبر جدید انتقامجویانه😄

      اوایل که شنیدم فیلم ثور ۴ قراره ساخته بشه تنها خواستم این بود که زنده بمونه ولی اینجور که پیش میره مردن حماسی از دوام حقیرانه بهتره👌

      پاسخ

      • کمیک فن در پاسخ به shayan

       شهریور 8, 1399

       آفرین
       ولی رهبر انتقام جویان باید استرنج باشه
       کار به مزخرفی کاپتان مارول ندارم اون نمیتونه رهبری کنه چون محدوده پوشش از زمین فرا تر و تا سیارات دیگر میره
       ولی استرنج توی زمین هست محافظ اصلی زمین هم هست

       پاسخ

 80. شاهین

  اسفند 25, 1398

  عالی یه چیز عالی درست اگ از مقایسه افراد دیدم اینجا بود

  پاسخ

 81. avengers

  آبان 23, 1398

  طبق امار cbr قويترين انتقام جو :
  10=كاپيتان مارول
  9=فورگاتن وان
  8=سرسى
  7=هايپريون
  6=اسكارلت ويچ
  5=دكتر استرنچ
  4=بلو مارول
  3=سنترى
  2=هالك
  1= ثور
  من هم با اين امار موافقم .

  پاسخ

  • آریو در پاسخ به avengers

   آبان 24, 1398

   خب این مقایسه شما طبق کمیکه ولی مقاله طبق فیلما هست

   پاسخ

  • مسعود در پاسخ به avengers

   آذر 19, 1398

   حاضرم شرط ببندم این امارو از خودت دراوردی اخه کارول از ثور و هالک قویتره؟؟ جمع کن بابا

   پاسخ

   • avengers در پاسخ به مسعود

    آذر 19, 1398

    دوست عزيز منظوره شما كاپيتان ماروله؟ اگه منظورتون كاپيتان مارول كه بايد بگم او در اين ليست از همه ضعيف تره و در مقام دهم جاى داره و نفر اول و دوم ثور و هالك هستند ، بعد هم اگه فكر مي كنى كه اين امار رو از خودم دراوردم به سايت cbr يه جست و جو بكن .
    ممنون و موفق باشيد .

    پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به مسعود

    آذر 19, 1398

    من فعلا به جای کاربر ( avengers ) ، پاسخ شما رو میدم :
    واقعا ؟!!؟؟!؟؟! حاضری شرط ببندی ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟ هان ؟!؟!؟!؟!!؟!؟! اول به لینک زیر مراجعه کن :
    cbr.com/most-powerful-avengers-ranked
    اخه این که کاپیتان مارول از ثور و هالک قویتره ، حرف فایگی احمق و زن پرست و بس . مطابق MCU بیخود مزخرف ، حرف شما درسته اما مطابق کمیک کاملا اشتباه . البته خوب این مقاله هم مربوط به فیلم ها هست .

    پاسخ

    • شاهین در پاسخ به استیو راجرز

     اسفند 25, 1398

     اقای استیو راجرز چی میگی واس خودت من مثلا جای دگ از طرز فکر شما تعریف کردم من حاظرم بات شرط ببندم باو من خودم لا کمیک بزرگ شدم خود مارول خود بزرگان مارول تایید کردن خود خالقانشون گفتن کاپتان مارول تا الان قوی ترین فرد اونجرزه باو تعصبی نباش مارول بازی درست ولی دگ حقیقت ماهیت ی شخصیت که تایید شده خودشون گفتنو میخوای با اسم استیو راجرز عوض کنی باو دمت گرم

     پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به شاهین

      اسفند 25, 1398

      چی میگین شما ؟! متوجه نشدم .
      من نمیخوام هیچ حقیقتی را تغیر بدهم و اینکه خودمم میدونم که اون فایگی چی گفته . خودمم تکرار کردم که مطابق MCU مزخرف حرفشون درسته اما مطابق کمیک هرگز . حالا شما در کجای حرفم تعصب و دروغ دیدین را متوجه نشدم ؟؟؟؟!!؟
      در MCU مزخرف به خاطر حرکات فمنیسمی اومدن و این یارو کاپیتان مارول رو قویترین نشون دادند . اگه اشتباه نکنم روسو ها هم اسکارلت ویچ رو قویترین انتقامجو معرفی کردند . حالا میتونم لینک مصاحبشون رو هم قرار بدم . کلا در MCU یه زن پرستی و زن سالاری عجیبی وجود داره . خیلی بیش از حد به کاراکتر های زن بها و ارج میدن . حالا من خودم قبلا راجب این موضوع صحبت کردم .
      در کمیک هیچ نویسنده ای نگفته که کاپیتان مارول قویترینه . در هیچ کمیکی هم به عنوان قویترین انتقامجو معرفی نشده . هیچ کمیکی . نه اون و نه اسکارلت ویچ . حالا چون فایگی گفته دلیلی نیست که دیگه همه جا کاپیتان مارول قویترین باشه . منبع اصلی کمیکه و این فیلم ها هم درصد زیادیش از روی همان کمیک ساخته میشود . راجب دختر سنجابی هم اینکه تانوس را شکست داده هیچ چیزی را اثبات نمیکند . خود شخصیت ثور هم در کمیک ، تانوس که هیچ ، سابقه شکست دادن گالاکتوس را دارد . !! کلا من شخصا کمیک را خیلی بیشتر از MCU بیخود دوست دارم . در کمیک هالک هم کلا در سطح دیگه ای از قدرت قرار دارد . حالا در MCU اومدن و در این حد ضعیف نشونش دادن .
      راستی گفتی خالقان کاپیتان مارول گفتن اون قویترین بوده ؟!؟؟؟ کی گفته این حرفو ؟؟؟؟!!؟؟؟ نه کی گفته ؟؟؟!!؟؟ باید ثابتش کنی . لینک مصاحبشون رو قرار بده منم ببینم . بلاخره یک لینکی چیزی قرار بده که این حرفتو ثابت کنه چون داری دروغ میگی . حالا یا به خودتم دروغ گفتن و یا اینکه از عمد دروغ میگی . آخه بزرگان مارول کجا گفتن کاپیتان مارول قویترینه ؟؟!!؟؟ فقط اون فایگی بی خاصیت گفته همین . که اونم تازه من از بزرگان مارول نمیدونمش و فقط رئیس MCU هست . دیگه کی گفته ؟؟!؟؟؟ هیچکی نگفته که کاپیتان مارول در کمیک قویترین انتقامجو یا قهرمان و یا کلا قویترینه . هیچ کسی نگفته . الکی اطلاعات غلط تحویل بقیه نده . انگار اون شخصی که تعصب داره شمایین نه من .

      پاسخ

    • شاهین در پاسخ به استیو راجرز

     اسفند 25, 1398

     و درضمن کاپتان مارول جلو تانوس واستاد خود تانوس با سنگ قدرت شوتش کرد آقای اطلاعات با اسم استیو راجرز ک الان شدی استیو راجرز خود تانوس ترکوند هالکو بدون هیچ اقدامی با سنگ قدرت حالت خوبه چیزی ک دیدی رو قبول نداری کمیکو ول کن کمیک زیاد ایراد داره چون تو آینده نمیدونن چی میخوان بسازن ازش مگر ن دختر سنجابی تانوسم شکست داده یعنی اون از ثور قوی تره ؟؟؟؟ باو کاپتان مارول جلو تانوس واستاد خودشونم دارن میگن قوی ترین قهرمان ماست حالا تو اومدی ب زوووور میخوای حرف اونارم عوض کنی باو دمت‌گرم نا امیدم کردی

     پاسخ

     • کمیک فن در پاسخ به شاهین

      اردیبهشت 26, 1399

      همیشه هوش به قدرت میچربه در دی سی هم دیدیم که بتمن با هوشش جلو سوپر من ایستاد و حتی دچار مشکلش کرد

      در انتقام جویان ۴ هم اون مرد آانی بود که با لباسش گوهر ها رو دزدید و از اون ها استفاده کرد نه ثور نه هالک نه کاپیتان آمریکا نتونستن این کار رو بکنن
      دکتر استرنج هم خیلی قوی هست و باید اول جدول به این شکل باشه
      ۱ دکتر استرنج
      ۲ ثور
      ۳ هالک
      ۴ کاپیتان مارول
      ۵ مرد آهنی

      و هر کی هم بخاد میتونه مخااف راشه ولی هوش همیشه بهتر از قدرته

      پاسخ

      • علیرضا در پاسخ به کمیک فن

       اردیبهشت 30, 1399

       حرفت درسته که هوش همیشه از قدرت برتره ولی ما دنبال قوی ترین انتقام جو میگردیم نه باهوش ترین انتقام جو اما حرفت باحال بود حال کردم

       پاسخ

      • محدثه در پاسخ به کمیک فن

       مرداد 17, 1399

       به نظر منم حرف تو درسته هوش مهم تره

       پاسخ

       • کمیک فن در پاسخ به محدثه

        مرداد 26, 1399

        هوش خیلی مهم تره چون
        هالک دیوانه : هالک باستر
        تانوس: استفاده از فناوی نانو

        ولی هوش تور و دکتر استرنج هم قابل ستایش هست بخصوص پسر اودین

        پاسخ

    • شاهین در پاسخ به استیو راجرز

     اسفند 25, 1398

     اینارو خودتون درو وردین آی سایت فلان منبع ماست سایت فلان منبع ماست خود اینا قبل این ک فیلمی از شخصیتا بسازن راجبش حرف میزنن کمیک بازاشون موندن هنوز راجب عقاید اینا بعد چهارتا ایرانی شده واس ما مارول شناس خودشون گفتن نوشتن مصاحبه کردن آقا تایید کردن بامزه ها ک کاپتان مارول تا الان قوی ترین شخصیت ماروله دگ لامصب حرف خودشونم میخواین عوض کنین اون اومده از بیکاری اسمشم گذاشته استیو راجرز واس من شده فیلسوف مارول خیلی بامزه این حالا خوبه خودشون گفتن این مدلیه این خیلی خنده داره خخخخخخخ هر جور فکر میکنم بحث کردن تو این صفحه اشتباهه مگ کاپتان مارول زن منه ک بخوام تعصبشو بکشم کاپتان مارول تنها کسیه ک بعد اسکارلت تونسته جلو تانوس واسه خوبه دیدیت این باحاله کار بر استیو راجرز اره از هالک قوی تره ؟؟؟؟؟؟؟ کاپتان مارول دانشمند هالک از تانوس مثل اسب کتک خورد خودشون گفتن ک تانوس ب ندرت از هر لحاظی از هالک قوی تره بزارین این مدلی بگم مرگ سراق انتقام جویان آمده اومده میگه از هالک قوی تر نیس بابا جم کن حضرت عباسی

     پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به شاهین

      اسفند 25, 1398

      اول اینکه واقعا سطح ادبت رو نشون دادی . البته خود بعضی ها هم ذاتا از نعمت ادب بی بهره هستند که کاریشم نمیشه کرد . مهم نیست .
      آخه اینجور که تو حرف زدی انگار کاپیتان مارول واقعا همسرته . !! بیخیال ارزششو نداره . جوش نیار . تو فک کن قویترینه .
      ببین نیازی نیست که آمپر بچسبونی . خیلی سادست . کوین فایگی اومده و کاپیتان مارول رو قویترین انتقامجو در MCU دونسته . البته همونم خودش جای سوالاتی رو داره . اگه مصاحبش رو ببینی گفته که قویترین انتقامجو در دنیای سینمایی مارول . ! منم همینو گفتم دیگه . حالا نمیدونم تو چرا آمپر چسبوندی ؟! بیخیال مهم نیست . داشتم میگفتم که کاپیتان مارولو قویترین در MCU معرفی کرد . خوب چرا ؟؟!! چون MCU با همون هالیوود یکیه و هر دوشون از یک قماشن ( نمیدونم که املاش رو درست نشتم یا نه ؟ ) . کلا در هالیوود حرکات فمنیسمی و زن سالاری و زن پرستی موج میزنه که البته این یک پشت پرده طولانی و کثیف هم داره که حالا اینجا نمیشه بهش اشاره کرد . اگه دقت کنید کلا در MCU خیلی به شخصیت های زن ارج دادن . از جمله همین کاپیتان مارول یا اسکارلت ویچ و … . در ادامه هم بیشتر بهشون ارج میدن . شایعه شده که مارول میخواد فیلمی با محوریت ابرقهرمانان زن بسازه در حدی که هیچ ابرقهرمان مرد در اون فیلم وجود نداره . ! والا چنین فیلمی که کل ابرقهرمانانش مرد باشند رو هم نساخته . حالا همین که میخواد برای ابرقهرمانان زن بسازه خودش نشون میده که زن سالاری به چه حدی در MCU رسیده . کلا کم کم دارن ابرقهرمانان مرد را کنار میزنن که زن ها رو روی کار بیارن .

      پاسخ

    • کمیک فن در پاسخ به استیو راجرز

     تیر 20, 1399

     معلومه اهل کمیکی منم تو این سایت رفتم
     شما بگو هالک چند بار مارول رو برده تو کمیک

     پاسخ

  • شاهین در پاسخ به avengers

   اسفند 25, 1398

   این از نظر شماست رتبه بندیت تابلوع از روی تعصبه مگر نه کاپتان مارولو ک خود مارول میگه قوی ترینه اخریش نمیزاشتی ثور شاید از همه قوی تر باشه ولی مطمعنا بیشک اسکارلت ویچ هیچی نباشه دومین نفره

   پاسخ

   • shayan در پاسخ به شاهین

    فروردین 2, 1399

    چی میگی باوا چرا انقد تند میری یکم سرعتو کم کن…
    کمیک مهم نیس چون اشکال و ایراد زیاد داره ولی mcu که همه چی توش برعکسه کاملا درسته؟
    مدیران مارول گفتن کپ مارکل قویترینه؟؟؟
    اولا اینو بدون قهرمانا رو بر اساس کمیک مقایسه میکنن نه mcu و دلیلشم هموناییه ک استیو راجرز بهش اشاره کرد…
    تنها کسی که اینو گفته هم فایگی بوده.
    یجوری میگی فقط و فقط کپ مارول و اون یارو اسکارلت تانوسو زدن آدم فکر میکنه کلا اینفینیتی وار رو ندیدی!یادت رفته ثور لشکر تانوس و سفینه‌هاشو و خودشو چطور له کرد به تنهایی؟شایدم دلت نمیخواد یادت بیاد خب…
    کدوم قهرمان تونست مث ثور تانوسو با سنگ‌های ابدیت شکست بده؟کپ مارول که به سنگ قدرت باخت داد و اسکارلت هم وقتی با تانوس رو ب رو شد اصلا تانوس دستکش نداشت…
    جناب عالی گفتی کپ مارول قویترین شخصیت ماروله؟کپ مارول تو کمیک حتی جلو ثور و هالک هم مث پشه میمونه بعد میگی قویترین شخصیته؟خب من قویتربن شخصیتای مارول رو میگم ببینم شما کپ مارول رو از کدوم قویتر میدونی؟
    (والای همگان،فالکرام،بیاندر،RKT،دادگاه زندگی،پروردگار دووم و…)
    میشه بگی کپ مارول از کدوم قویتره؟
    اگه منظورت mcu بوده که کپ مارول از ثور جنگ ابدیت با اختلاف ضعیفتره!
    اگ میخوای قبول نکن ولی حقیقت همینه…

    پاسخ

  • امیر در پاسخ به avengers

   فروردین 10, 1399

   نظر شما کاملا درسته اما سنتری در جایگاه اول قرار خواهد گرفت زیرا در کمیک تور را شکست داده و همینطور استخوان های هالک را نابود کرده
   اما درباره کمیکی که تور سنتری را کشت باید بگم که فقط برای این بود که سنتری خودش خواهش کرد که او را بکشند اما تور قبول نکرد و سنتری برای اینکه اون رو وادار به کشتن کنه خودش رو تبدیل به وید کرد و تور اون رو کشت و درباره هالک هم که در جنگ جهانی توانست سنتری را شکست دهد باید بگم که در ان لحظه سنتری تمام قدرت هایی که میتوانست هالک را شکست دهد از دست داد و یک چیز دیگر ان که سنتری یک موجود جاودانه است و تا وقتی که خودش نخواهد بمیرد نخواهد مرد و اگر هم بخواهد تا ابد زنده خواهد بود
   دوست دارم که اطلاعات زیادی درباره این شخصیت کسب کنید و قدرت های این موجود را درک کنید
   و علاوه بر حرف خودش که میگه
   من زندگی درون مرگ هستم
   یعنی سنتری یک موجود جاودانه است
   پس سنتری در جایگاه اول قرار خواهد گرفت

   پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به امیر

    فروردین 10, 1399

    سلام .
    سنتری یجورایی جاودانه و نامیرا هست اما این دلیلی بر قویترین بودنش نیست .
    به نظر من ثور در جایگاه اول قرار میگیرد . الان اگر در یک نظر سنجی از طرفداران پرسیده بشه که قدرتمندترین انتقامجو چه شخصیتی هست ، احتمالا اکثرا به شخصیت ثور رای بدهند . سایت ایرونی سنتر یک مقاله با موضوع (( 10 دلیل برای اینکه ثور قدرتمندترین انتقامجو هست . )) نوشته که نمیدانم شما این مقاله را مطالعه کردید یا خیر ؟! ، اما اگه ببینید دلایل کاملا منطقی هستند .
    حالا البته که شما هم نظر خودتون را دارید .

    پاسخ

   • Thor در پاسخ به امیر

    مرداد 9, 1399

    چی؟!!!
    کی ثور رو شکست داده؟!
    نزن از این حرفای خنده دار حاجی

    پاسخ

  • محمد در پاسخ به avengers

   اردیبهشت 28, 1399

   چی‌میگی‌واسه‌خودت‌مگه‌قوی‌تر‌از‌ثورم‌هست‌اول‌ثور‌بعد‌هم‌
   هالک

   پاسخ

  • امین در پاسخ به avengers

   تیر 6, 1399

   کاملا. قلط👎👎👎

   پاسخ

  • کمیک فن در پاسخ به avengers

   تیر 20, 1399

   وجدانا در مورد کمیک گفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   پاسخ

  • Thor در پاسخ به avengers

   مرداد 9, 1399

   دقیقا

   پاسخ

 82. Scarlet

  مهر 22, 1398

  سلام استیو راجرز
  خوشحالم سر داستان واندا به یک نتیجه مشخص و التبه قابل قبول رسیدیم
  اما فکر کنم راجع به سنگ ها شاید من کمی یه جانبه نگاه کردم و ممنون بابت این دلایل خوب
  House of m هم یک کمیک فکاهی هستش دیگه

  پاسخ

 83. ali

  مهر 22, 1398

  مرداهنی یازدهم؟بایدحداقل بین ۳تاباشه

  پاسخ

  • shayan در پاسخ به ali

   مهر 23, 1398

   مرد آهنی از همه ۵ رتبه اول لیست ضعیف تره و جای بحث نداره(البته بجز ویژن)..
   قبول دارم که محبوبه ولی اونقدر قوی نیست که تو همچین لیستی بین ۳ نفر اول باشه!!!!

   پاسخ

 84. Scarlet

  مهر 21, 1398

  بعدم یه نکته دیگه کی گفته دنیای مارول باید مرد گرا باشه امضا دادن تعهد دادن که فقط مرد باشه ؟ نه هیچ جا اینطوری نیست اگر هم باشه باز دلیل خودشونو دارن نه؟ الان بخوای حساب کنی مگینتو جاش خالیه دارک فونیکس جاش خالیه لوگان جاش خالیه انشنت وان جاش خالیه
  پولاریز جاش خالیه موج سوار نقره ای جاش خالیه و خیلی های دیگه
  پس حداقلش اینا هم که نباشن کسای زیاد دیگه ای هم هستن
  بازم نظر شما بسیار محترمه و برای من قابل احترام
  اگر هم دوستان از لحن من یا حرفام دل خور شدن پوزش
  ما فقط نظرمون رو میگیم و خوشحال میشیم نظرات بقیه رو هم ( با احترام گذاشتن) بشنویم

  پاسخ

  • کمیک فن در پاسخ به Scarlet

   اردیبهشت 26, 1399

   گفته اعضای انتقام جویان این ها هر کدوم مال خودش یه داستانه و زن ها هم حضور دارن کاپیتان مارول رو دیدی بیوه سیاه و در انتقام جویان ۴ هم یک سکانس مخصوص زن ها بود تازه الان زن تونی هم لباس داره

   پاسخ

 85. Scarlet

  مهر 21, 1398

  سلامی مجدد دوستان من اولا هیچ ادعایی ندارم و گفتم میگم تمام اینا برداشت های شخصیه منه ثانیا موقع حرف زدن بهتره موضع گیری نکنید تا با جدل حق رو به خودتون بدید ثالثا من قدرت های ثور رو دست کم نگرفتم اون قویه و هیچ شکی توش نیست ولی اگه یکمی دقت کنی میبینی ثور شخصیت جا افتاده ای هستش و حداقل به تعداد انگشت های دستت فیلم داره ولی اسکارلت ویچ چندتا فیلم میشه رو هم
  اگه دقت کنی میبینی برای روشن شدن قدرتاش دارن براش فیلم میسازن یا حداقل بهش توجه میکنن چون هم قراره تو فیلم استرنج باشه هم فیلم خودش حداقل اونجا یه چیزایی روشن میشه
  اگه دقت چرا توی فیلم استرنج باید بیاد؟
  تویی که میگی من (یعنی خودت) کمیک خونم تو حتما زبان اصلیش رو خوندی نه ؟ کاملا اصلیش رو خوندی یا از اینا که توی سایتا میزارن
  میدونی که اصلش رو باید پول بدی بخری البته اگه واقعا اینکارو کرده باشی house of m دنیای مجازی هست ولی متصل شد به این دنیا
  اگه حداقل غرورت اجازه داده باشه کمیک بوک های انیمیشن شده رو دیده باشی ثور از واندا شکست خورده
  یا x men چی از واندا برای مقابله با dark phonix استفاده نکردن
  لابد میگی چه ربطی داره من حرفام بر علیهم نمیشه چون نه ادعایی روشه نه هیچی ولی تو که اینقدر از خودت مطمئنی صبر کن و بزار تا wandavision و doctor پخش بشه بعد حرف بزن
  راجع به جایگاه سنگ هم اولتران چرا از بین این همه سنگ رفت سراغ اون چرا سر عصای لوکی بود ؟
  بعدم حداقل چرا سراغ بقیه شخصیت هارو نمیگیری ؟ هالک ههه هالک اگه شد پروفسور هالک به خاطرر ansient one بود نه ؟

  پاسخ

  • استیو راجرز در پاسخ به Scarlet

   مهر 22, 1398

   سلام اسکارلت .
   بخش اول حرف هات تقریبا نیازی به پاسخ نداره . اما خوب من سعی میکنم اونهایی که نیاز به پاسخ داره رو پاسخ بدم .
   خوب اینکه گفتین که برای روشن شدن قدرت های واندا دارن توجه بیشتری بهش میکنن و … . کاملا درسته . در MCU قدرت های واندا روشن شده . اما بازم این یارو فایگی میخواد به خاطر زن سالاری های به سبک خودش نشون بده که قدرت هاش از این هم بسیار بیشتره . همون طور که اشاره کردم واندا در MCU قطعا جز 3 ابرقهرمان قدرتمنده . (تا به امروز!!!.) اینکه در فیلم دکتر استرنج و و سریال واندا ویژن هم قراره بیشتر قدرتش رو نشون بدن برام از همین الان واضحه .بحث منم مربوط به MCU نیست مربوط به کمیکه . در کمیک قضیه متفاوته .
   این کمیک بوک هایی رو هم که گفتین رو فکر کنم منظورتون همون کمیک هایی هست که صرفا حالت طنز گونه دارند . من یکمی از اینها رو خودنم ولی اینی که شما گفتین رو نخوندم . حالا اگه واقعا هم حرفتون درست باشه باید بگم این کمیک ها هیچ ارزشی ندارن و همون طور که گفتم صرفا حالت طنز دارند .
   من هم کمیک فارسی و هم زبان اصلی و هم در سایت ها و … خوندم . صرفا جهت اطلاع گفتم .
   و اما قضیه سنگ ذهن :
   جوری گفتین التران از بین این همه سنگ رفت سراغ سنگ ذهن که یکی ندونه فکر میکنه هر شش تا سنگ ابدیت جلوش بود و اون سنگ ذهن رو انتخاب کرد . هرچند حتی اگه اینجور هم میبود باز چیزی رو اثبات نمیکرد . به هر حال اون موقع فقط 2 تا سنگ ابدیت در زمین بود . همین ذهن و سنگ زمان . سنگ زمان که دست ایشنت وان بود و احتمالا التران اصلا از اون خبر نداشت . در ضمن گرفتنش هم از ایشنت وان خودش داستانی بود . در ضمن فقط اشخاص خاصی میتونند از سنگ زمان استفاده کنند . در کمیک که اینطور بود و تا جایی که یادمه این اشخاص عبارتند بودند از اگامانتو ، ایشنت وان ، دکتر استرنج ، تانوس و لوکی . در کمیک در این مورد اشاره شد که افراد باید یا یک دانش جادویی خیلی خاصی داشته باشند و یا مثل تانوس اراده خیلی زیادی داشته باشند . خلاصه یه همچین چیزهایی . حالا در MCU نمیدونم اینطور هست یا نه . بعید هم نیست که در MCU اسکارلت ویچ بتونه ازش استفاده کنه .
   در ضمن و جدایی از همه این موارد سنگ زمان به درد کار التران نمیخورد . به کار التران فقط سنگ ذهن میخورد .
   هالک هم به خاطر ایشنت وان پروفسور هالک نشد . خودش پروفسور هالک شد . برو دوباره فیلم اونجرز 4 رو ببین . این رو هم صرفا جهت اطلاع گفتم .

   پاسخ

   • آریو در پاسخ به استیو راجرز

    مهر 22, 1398

    استیو جان house of m رویداد معروفیه؛ من که فقط کمیک مهما رو میخونم هم اون رو خوندم…(البته اینو قبول دارم که ثور قویتره)
    بنظرم قاطعیت به این اندازه کار منطقی ای نیست…

    پاسخ

  • shayan در پاسخ به Scarlet

   مهر 22, 1398

   جناب اسکارلت تو که ادعای کمیک خونی داری احتمالا باید بدونی حتی تانوس هم از ی شخصیت مسخره مث دختر سنجابی شکست خورده؟
   تو کمیک هر بشری تونسته یکی دیگه رو بزنه….تو اینو دلیل قویتر بودن واندا نسبت به ثور میدونی؟مطمئنم اون نسخه ثور هم ی نسخه متوسط هم نبوده چ رسد به قوی!هر وقت واندا در قوی ترین حالتش تو کمیک نکرو ثور یا RKT رو شکست داد میتوتی بیای بگی واندا ثور رو شکست داده…….
   جناب دانشمند نکنه انتظار داشتی اولتران سنگ زمان رو بزنه تو کله اون توستر بی مصرف؟؟؟؟؟اولتران میخواست هوش مصنوعی بسازه تا جایی که یادم میاد و واس این کار فقط سنگ ذهن بدرد میخورد ن سنگ زمان یا قدرت یا…….
   بعدشم حتی به احتمال یک در میلیارد اگه اولتران میتونست از هر سنگی استفاده کنه با ی حساب انگشتی کوچیک میشه فهمید که اولتران نمیتونسته هیچ کدومو بدست بیاره!!!!!!!سنگ روح که داستان خودشو داره….سنگ زمان رو هم اگه میخواست بگیره باید با جادوگر اعظم رو ب رو میشد که راحت میتونم بگم نمیتونست شکستش بده….اگه میخواست سنگ قدرت رو بگیره باید با تانوس رو ب رو میشد که تانوس خیلی راحت و به تنهایی دهن خودشو تمام آواتاراشو سرویس میکرد…..سنگ واقعیت هم که داستانش شبیه سنگ روحه ولی با این تفاوت که اگه میخواست بگیردش باید ملکیث و اودین رو شکست میداد که این کار رو هیچکس نمیتونه بکنه به برسه به اون ربات احمق….

   الان منظورت این بود که هالک بخاطر جادوگر اعظم پروفسور هالک شد؟اینو از کجات آووردی عزیز برو دوباره اند گیم رو ببین….
   بهرحال این حرفت صبر کنین تا دکی استرنج و واندا ویژن بیان تا بفهمین کاملا درسته و معلومه فایگی چه برنامه ای چیده…..بهرحال باید به ثور ۴ هم ی امید کوچیکی داشت و اگه مارول نخواد ثور تو این وضعیت و توی ی فیلم انفرادی کشته شه مطمئنا باید ی اتفاق مهم بیفته و ثور به ی نسخه دیگه تبدیل شه….

   پاسخ

 86. Scarlet

  مهر 16, 1398

  سلام
  چرا میگیم اسکارلت ویچ قوی تره کاری به این نداشته باشید فمنیستی یا نه این بحثا اصلا ربطی نداره شما کل دنیای مارول… به خاطر چندتا چیز که نمیتونی بهم بزنی حالا میریم سر اینکه چرا قوی تره ؟ وقتی میاد house of m یه دنیا کنار این جهان میسازه وقتی میاد سنگ ذهن که از بقیه سنگ ها مهم تره ( اگه به دستکش تانوس دقت کنید هم جاش بزرگ تره هم در راس هستش) هم توانایی پیش بینی احتمالات دور جنبی داره ولی تور(ثور) چی درسته به قولی پسر فلان یا چکشش فلان ولی باید ببینی آیا میتونه کاری بکنه که از زمان جلوتر باشه دوستی که میگی ثور قوی تره اونجایی که به تانوس حمله کرد تانوس اصلا حواسش نبود درگیر سنگ بود وگرنه قبلش میومد و این بحث دنباله فراوان داره

  پاسخ

  • استیو راجرز در پاسخ به Scarlet

   مهر 17, 1398

   در باب حرف های شما :
   اولا اینکه گفتین کاری نداشته باش فمنیسمی یا نه . اتفاقا چرا کاری نداشته باشیم ؟؟؟!!!! این قضیه در راس قصه MCU لعنتی هست و کاملا میتونه قدرت خیلی زیاد امثال اسکارلت ویچ و یارو کپ مارول رو توجیه کنه. پس نگو کاری نداشته باش . این اولین موضوع .
   دوما اینکه میاد یک جهان نیمه مجازی رو به مجازی خلق میکنه اصلا هیچ چیزی رو اثبات نمیکنه . من در همین سایت در چندین و چند کامنتم راجب این موضوع توضیح دادم . شما میتونی به شاهکار های هر کاراکتری در کمیک دقت کنی . دختر سنجابی میاد امثال تانوس ، گالاکتوس و … ، رو شکست میده. آیا نتیجه میشه که قویتره ؟؟!!؟!! یا مثلا شخصیت ثور که میاد چرخه راگنورک رو برای همیشه متوقف میکنه ( این واقعا یک شاهکار خیلی بزرگه . ) . یا نسخه ای از شخصیت ثور در زمان آینده وقتی کره زمین رو از انقراض نجات میده ، نسل جدیدی از بشر رو خلق میکنه . یا تانوس که در کمیک های نسبتا جدید تمام ( قید !!!) دنیای مارول رو از بین میبره . یا ددپولی که همه قهرمان و ابرقهرمان های مهم و حتی نسبتا مهم مارول رو از دم میکشه . یا هالکی که با اقتدار تمام کره زمین رو فتح میکنه و تمام ابرقهرمانانی که بر سر راهش قرار میگیرند رو میکشه و نمونه های دیگه … .
   پس اینکه فلان کار بزرگ رو در یک حالت ماکزیمم قدرتش انجام داده ، دلیلی برای قویترین بودنش نیست . چون بسیاری از ابرقهرمانان و شخصیت های دیگه شاهکار های بسیار بیشتر و بزرگتری داشتند . همه اینها به میل اون نویسنده کمیک و یک سری موارد دیگه بر میگرده . اینجا باز اون قضیه فمنیسمی دخیله .
   سوما کی گفته سنگ ذهن از همه مهمتره ؟!!؟!!!؟؟ کی گفته ؟!؟؟!!؟؟! احتمالا خودت میگی . به هر حال سنگ ذهن به هیچ عنوان مهمترین سنگ ابدیت نیست که نیست . در کمیک که مستقیما اشاره شد به سنگ روح و سنگ حقیقت . یعنی این دو تا قدرتمندتر و مهمتره . در MCU به طور مستقیم اشاره نشد . اما حتی اونجا هم به جایگاه ویژه سنگ روح بین سنگ های ابدیت اشاره شد . در فیلم دوم شخصیت ثور هم اگه یادت باشه مالکیث از ایثر ( سنگ حیقت ) برای فرو بردن تمام دنیا به تاریکی مطلق استفاده میکنه که در ادامه ثور متوقفش میکنه . این موضوع هم در MCU یجورایی قدرت بیشتر سنگ حقیقت رو نشون میده . حالا چون در MCU سنگ ذهن در مرکز دستکش هست دلیلی نمیشه که مهمتر و قویتره . اصلا دلیلی نمیشه . در ضمن جایگاه سنگ ذهن هم بزرگتر نیست . حتی اگه هم باشه باز چیزی رو اثبات نمیکنه . اینو هم بگم که در کمیک ترتیب و جایگاه سنگ ها در دستکش بینهایت متفاوته .
   چهارما این اسکارلت فقط در MCU میتونه سنگ ذهن رو نابود کنه . چون قدرتش از قدرت سنگ ذهن منشا گرفته و حتی در همون MCU هم هیچ سنگ دیگه رو رو نمیتونه نابود کنه ( مگر اینکه در آینده خلافش ثابت شود . !!! ) اما در کمیک قضیه به طور کلی متفاوته .
   پنجما مگه اسکارلت ویچ از زمان جلوتره ؟؟؟؟؟ هان ؟!!؟؟!؟؟؟!!؟؟
   هههههههههههه ههههههههههههه . شخصیت ثور تا به حال در کمیک در زمان سفر کرده و حتی نسخه های از شخصیت ثور میتونه زمان رو کنترل کنه . اما اسکارلت ویچ ابدا و هرگز . پس به حرفات بیشتر دقت کن با حداقل بر علیه خودت استفاده نشن .
   ششما در قدرت اسکارلت ویچ شکی نیست . چه در کمیک و چه در MCU . اما حداقل در کمیک ابدا و هرگز قویترین ابرقهرمان نبوده ( حداقل تا به امروز . !!! ) .

   پاسخ

  • shayan در پاسخ به Scarlet

   مهر 17, 1398

   تو الان ی مثال درباره قدرت اسکارلت ویچ گفتی (که صد البته نسبت به شاهکار های ثور ی چیز خیلی کم و کوچیکه)و گفتی به همین دلیل اسکارلت قویتره من حس میکنم تو الان اسکارلت رو از تمام نسخه های ثور حتی از RKT هم قویتر دونستی(چونکه شاهکار ی نسخه قوی از اسکارلت رو گفتی و انتظار داری که اونو با یانگ ثور مقایسه کنیم)…فکر کنم نیازی نیست معرفیش کنم ولی تو اگه بدونی چه قدرتایی داره نمیگفتی نمیتونه از زمان جلو تر باشه و یکی از قوی ترین کاراکترای مارول رو با یکی مث اسکارلت مقایسه نمیکردی(قدرت RKT با امثال دث یا اینفینیتی مقایسه میشه که توی ی لول دیگه از قدرت قرار دارن)
   RKT با استفاده از نیروی اودین میتونه کهکشان ها رو نابود کنه و بوحود بیاره و آینده رو تغییر بده اونوقت میگی ثور نمیتونه کاری انجام بده که از زمان جلوتر باشه؟
   گفتی تانوس حواسش نبود آره؟بهونه بهتری نداشتی؟خب وقتی تانوس حواسش جمع شد چرا نتونست با اشعه ۶ سنگ ابدیت ثور رو شکست بده؟
   اینم بگم که نابود کردن سنگ ذهن شاهکار چندان بزرگی نبود چون قدرت واندا از خود سنگ سرچشمه داره و میتونه نابودش کنه(با توجه به حرف ویژن تو جنگ ابدیت)
   نکته بعدی هم اینکه معلومه از همه چی بیخبر اظهار نظر میکنی چون اگه کمیک خونده باشی نمیگی سنگ ذهن از بقیه قویتر یا مهمتره!قوی ترین سنگ ابدیت سنگ روحه که متاسفانه به این نکته زیاد توجه نشده تو فیلم ولی اگه سنگ روح رو هم حساب نکنیم سنگ قدرت از نظر فیزیکی قوی ترین سنگ ابدیته که دیدیم اون سلستیان تو گاردینز ۲ با استفاده از سنگ قدرت چیکار کرد و بعد از اون هم همونطور که استیو اشاره کردن سنگ واقعیت از از مهم ترین سنگهای ابدیته!
   درباره قوی ترین هم که بازم استیو زحمت کشیدن گفتن و من نیازی نمیدونم توضیح بدم که اسکارلت هرگز قویترین نبوده!
   اینم که میگی جایگاه سنگ ذهن تو دستکش و…..هم ی حرف کاملا بی ربطه.
   در آخر هم بگم تو اگه شاهکار های ثور یا رون کینگ ثور رو از زمان جلوتر نمیدونی میشه شاهکارای فراتر از زمان اسکارلت رو شرح بدی لطفا؟
   راستی تا یادم نرفته بگم پای RKT رو کشوندم تو این بحث چونکه اون اسکارلتی که میگی نسخه معمولی اسکارلت نیست!

   پاسخ

 87. مهدی

  شهریور 31, 1398

  در انتقام جویان تونی تونست هالک رو شکست بده با این حال میگن هالک قوی تره

  پاسخ

  • کمیک فن در پاسخ به مهدی

   تیر 20, 1399

   بابا مردم اون برا mcu هست
   ولی در کمیک تونی لباس هایی داره کا هالک باستر بچه بازی
   زره الهه کش رو بشخصه خیلی دوست دارم

   پاسخ

 88. ایلیا

  شهریور 18, 1398

  بابا انصافن دکتر استرنج از اسکارلت ویچ(همان واندا) قوی تره ولی این رو قبول دارم که کاپیتان مارول از واند و تور و دکتر استرنج قوی تره درباره ویژن هم ناامید شدم با چون در جنگ بینهایت اصلا خیلی کار نکرد ولی واقعان واقعان امیدوارم در فیلم واندا و ویژن ویژن یه حرکتی بزنه نا سلامتی فیلم اختصاصی خودشه

  پاسخ

 89. امیرحسین

  شهریور 17, 1398

  سلام خسته نباشید عرض میکنم .
  اولن این مقاله خیلی بدرد نخوره چون ثور هم از دکتر استرنج قوی تره هم از ویژن و هم ازاسکارلت ویچ دلیل نمیشه چون تونسته یکی از سنگ های ابدیت رو نابود کرده قوی ترین بشه شک نکنید که تور هم می تونه همچین کاری کنه همون تور که دیدید تانوس سعی کرد با هر شیش سنگ ابدیت جلوی تورو بگیر ولی نتونس ولی بدون استفاد از سنگ ها ویژنو کشت و اگه دکتر استرنج از تور قوی تره پس چرا خودش هیچ با ده نفر از یار هاش هم نتونست جلوی تانوسو بگیره ولی تور تنهایی تانوسو باشیش سنگ ابدیت زد

  پاسخ

  • shayan در پاسخ به امیرحسین

   شهریور 17, 1398

   کاملا باهات موافقم چون حرفیو زدی که چند ماهه منم هی دارم میزنم……
   تور خدایی توی mcu هم نباید رتبه کمتری نسبت به دکتر استرنج و مخصوصا ویژن و حتی اسکارلت داشته باشه…..باز اسکارلت مونثه و اونم مث کپ مارول از محبوبای کوین فایگیه ولی نمیفهمم بر په اساسی رتبه ثور از دکتر استرنج و ویژن کمتره.

   پاسخ

  • دکتر استرنج در پاسخ به امیرحسین

   مهر 3, 1398

   ثور و دکتر استرنج جاشون دوم وسومه درضمن جای ایرون من حداقل زیر ببر سیاه هست برادران روسو هم *** بخاتر برداشتن اتهامات مختلف شخصیت میسازن

   پاسخ

 90. shayan

  شهریور 10, 1398

  سلام خسته نباشید.
  این بحث ها کار رو به جایی نمیرسونه لقب stronger avenger از نظر ما فقط و فقط باید رو پیشونی ثور نوشته شه.درباره واندا و کپ مارول بگم(طبق گفته های مارول)کپ مارول قویترین انتقامجو هست که کاملا مشخصه قضیه فمنیسمیه و بعد از کپ مارول ثور لقب قویترین انتقامجو رو داره.امیدوارم مارول زیر نظر فایگی و روسو ها به نابودی کشیده نشه…..شما ببینید تو فاز بعدی بیشتر قهرمانای مرد از رده خارج میشن مثل ثور که قراره ی ثور مونث بجاش وارد mcu بشه و اون ثور دوست داشتنیمون کشته شه.یا آیرون من که وارثش همسر و دخترشن.
  فقط میتونم امیدوار باشم کار به جایی نکشه که لازم شه شخصیت مردا به فیلم برگردونده شه😐😐😐😐😑😑

  پاسخ

  • آریو در پاسخ به shayan

   شهریور 11, 1398

   در مورد فمینیستی بودنش که اگه بگم نه دارم حقیقتو انکار میکنم ولی بعید میدونم mcu به نابودی کشیده بشه بخاطرش…
   شما هم عجله نکن چون نه معلوم شده که وارث تونی کیه نه معلوم شده که چه بلایی سر ثور بیاد…
   از نظر شخصیت پردازی که ثور حتما پخته تر میشه ولی از نظر قدرت اصلا امیدوار نباش…
   البته بخش اعظم پختگی کاراکترش احتمالا بخاطر قدرت از دست رفتش میشه…

   پاسخ

   • shayan در پاسخ به آریو

    شهریور 11, 1398

    وارث تونی به احتمال خیلی زیاد همسر و دخترشن….
    بلایی که سر ثور میاد هم معلومه…به قول ادمین ثور توی ی فیلم انفرادی ممکن نیست بمیره ولی امیدوارم تو این وضعیت نمیره.
    (از نظر شخصیت پردازی که ثور حتما پخته تر میشه ولی از نظر قدرت امیدی نداشته باش) باید بگم شما هم عجله نکن….ثور وقتی نداره که تو اونجرز بیان زوم کنن روش تا قدرت هاش برگرده.اگه ثور توی فیلمش قدرتشو بدست نیاره به احتمال زیاد پایانش حتی تو اونجرز۵ هم نیست.
    شدیدا شایعه شده عشق و آذرخش ۳تا شخصیت شرور داره(ساحره،مانگوگ و گور)که واس ی فیلم معمولی حتی یکی از این ۳تا هم زیاده…..شما بگو اگه ثور قدرتشو بدست نیاره و به اودین فورس مسلط نشه دقیقا کی قراره اینا رو شکست بده؟مایتی ثور ؟اونکه میولنیر رو داره و خیلی قوی باشه اندازه ثور عصر اولتران قویه.

    پاسخ

    • آریو در پاسخ به shayan

     شهریور 12, 1398

     خودت داری میگی به احتمال زیاد! (البته من خودم امیدوارم دخترش باشه)
     ثور نیازی نداره که تو اونجرز روش زوم کنن تا قدرتاش برگردن! مگه بدون قدرتاش نمیتونه به پختگی شخصیتی برسه؟ مگه تو کمیک بعد از بازگشت قدرتاش به پختگی رسید؟ نچ!
     و به شایعه ها هم اعتماد نکن… بعید میدونم مارول سه تا کاراکتر منفی وارد فیلماش کنه…
     بعدش شما هم این رو در نظر داشته باش که اگه یه کاراکتر زن مثل کاپیتان مارول نباشه میتونه خیلی موفق باشه!

     پاسخ

     • shayan در پاسخ به آریو

      شهریور 12, 1398

      پایان هر شخصیت باید توی نقطه اوج خورش باشه آریو نه وقتی که هنوز شکمش ۳متر جلوشه و قدرت زیادی نداره…شما به فیلمای مارول توجه کنی میبینی پایان همه کارکتر ها توی بهترین وضعیت ممکنه.لوگان،تونی،کپ و….
      من کل حرفم اینه که اگه ثور توی فیلمش قدرتشو بدست نیاره صد در صد یا پایانش میره واس چند فاز بعد و یا ی پایان مزخرف از ثور خواهیم دید.برای مثال تویiw ثور وضعیت خیلی خوبی برای پایان شخصیتش داشت.
      فکر نکن من هر شایعه ای رو باور میکنم ولی چه بخوای چه نه ما بیشتر ویلین های خوب ثور رو قبلا دیدیم و جز اینا تقریبا ویلین بدردبخوری واسش نمونده.البته هنوز مار میدگارد توی فهرست هست که اصلا نمیدونم چرا توی فیلم رگناروک ندیدیمش ولی باید قبول کرد توی وضعیت کنونی هیچکس از پس یورمنگاند بر نمیاد پس اصلا فکر نمیکنم که اونو تو فیلم بعدی ببینیم.درضمن بهت بگم این شایعه واس من مهمه چون ساحره کسیه که به ثور علاقه داره و قراره پای جین هم توی ی نقش مهم باز شه و از همه مهمتر اسم فیلم(عشق و آذرخش هست)
      بعدشم ثور مگه قراره تا آخر عمرش هی پخته تر شه؟؟بیشتر از این؟فوق فوقش توی عشق و آذرخش باید کل قدرتشو از دست بده و یکم آدم شه ولی آخر فیلم قدرتش زیاد شه و بیاد دهن ویلینو سرویس کنه!!!!!!ینی بیشتر از این دیگه شور پخته شدنو در میاره که البته این پیش بینی کلی من از فیلم عشق و آذرخش هست.
      کپ مارول هم قرار نیست حالا حالاها بمیره خیالت تخت احتمالا بعد ۲_۳تا فیلم انفرادی دیگه از خودش و چند تا انتقامجویان دیگه بمیره تازه اونم اگ فایگی بتونه دوریشو تحمل کنه.
      ی نکته رو هم بگم تو کامنتت گفتی امکان نداره مارول بیاد و ۳تا کاراکتر منعی وارد فیلمش کنه و این کاملا اشتباهه!!!!شما برگردی فیلم رگناروک رو ببینی فیلم ۳تا ویلین اصلی داره(تازه شخصیت هایی مث اسکرج و گرند مستر هم منفی بودن ولی اصلی نبودن) که تازه اونم کم بود واس عنوان رگناروک….۳تا ویلین اصلی:(هلا،سارتور،فنریر)

      پاسخ

      • آریو در پاسخ به shayan

       شهریور 12, 1398

       خب عزیز دلم شما چرا اینقدر منتظر پایان ثور هستی؟
       شاید اصلا نقطه ی اوج این کاراکتر بتونه با شکم گنده باشه!
       بعدش الان فنریر ویلین اصلی حساب میاد شایان؟ کلا چند دقیقه توی فیلم بوده؟ حتی سورتور کلا پنج دقیقه تو فیلم بوده و از نظر من ویلین اصلی محسوب نمیشه!
       به نظرم لازم نیست که حتما قدرتش رو به دست بیاره!

       پاسخ

       • shayan در پاسخ به آریو

        شهریور 14, 1398

        من منتظر پایان ثور نیستم فقط نگران پایانشم که اینا با هم فرق دارن!!!!!!!!
        دقت کردی وقتی تو اند گیم میولنیر و استورم بریکر رو احضار کرد ریشاش بهم ریخته بودن ولی وقتی بدستش رسیدن چقد قیافش بهتر شده بود؟چقدر احتمالش کمه که جز ریشاش اینکار بتونه تو فیلم بعدیش همه چیزشو تغییر بده؟
        ۹۹درصد کسانی که ثور رو دوس دارن نمیتونن هیکل جدیدشو تحمل کنن و انتظار پایان ثور رو با این هیکل ندارن ولی من فک نکنم مشکلم با هیکلش باشه….مشکل من قدرتشه…شما فکرشو بکن شاید ی دلیلی وجود داشته که ثور توی اند گیم نابود نشد البته بجز اینکه بعد از مردن تونی و کپ مهم ترین شخصیت شده…خدایی اگه ثور تو اون حالت تانوس میکشتش ناراحت میشدی یا اگه تو نبرد پایانی iw از تانوس شکست میخورد و میمرد؟؟؟؟؟؟
        بعدشم تایکا وایتیتی ثابت کرده میتوته ی ثور باحال ولی در عین حال قدرتمند رو به نمایش بزاره (برعکس فیلمای قبلی که ثور قدرت خاصی نداشت و شخصیت خشنی داشت)پس میشه ی امیدی داشت.
        درضمن بله فنریر از ۳شخصیت اصلی واقعه رگناروکه(هلا،فنریر و مار میدگارد)که در واقع پیشبینی شده قاتل اودینه و همونطور که گفتم برام عجیبه چرا مار میدگارد تو فیلم حاضر نبود و از سارتور بجاش استفاده کردن…درضمن اینم مگه مهمه که ی شخصیت چقدر تو فیلم حضور داشته؟فنریر هیچوقت از هالک شکست نخورد فقط اتفاقی افتاد پایین(احتمال زنده بودنشم هست)و اون مشتی که هالک زد رو حتی اگر هم نمیزد بهرحال فنریر سقوط میکرد پس اگه فقط ی ثانیه دیگه درست تو فیلم میموند قطعا هالک رو کشته بود پس زیادم بی تاثیر نبوده….
        یا حتی سارتور که به قول خودت ۵ دقیقه تو فیلم بود ولی ویلین اصلی بود چون کاری رو کرد که هلا هم انجام نداد و اون تحقق پیشبینی رگناروک و نابود کردن آزگارد بود و اینکه نابودگر آزگارد برات ویلین نبوده دیگه من نمیتونم راضیت کنم.

        پاسخ

        • آریو در پاسخ به shayan

         شهریور 14, 1398

         خب از نظر من برای تشخیص اینکه یه کاراکتر ویلین اصلی فیلم بود نباید به کیفیت حضورش دقت کرد…
         اصلا فرض کنیم که الان سورتور و فنریر جزو ویلین های اصلی فیلم بودن؛ آیا به نظرت حضور فنریر و سورتور به حضور هلا توی فیلم لطمه زد؟ مطمئنا نه! نگو آره! خب اگه فیلم بعدی ثور هم همینطور باشه(یعنی از سه تا ویلین اصلی دوتاشون کلا 5 دقیقه حضور داشته باشن و فیلم روی یک ویلین زوم کنه) اشکالی داره؟ نداره دیگه!
         منظورم از منتظر این بود که شاید اصلا ثور به این زودیا تموم نشه!(که البته احتمالش کمه)
         به نظرم نه هیکلش نه قدرتش به شخصیت پردازیش تو اندگیم لطمه نزد که هیچ؛ باعث رشدش هم شد!
         الان دلیل شما برای اینکه فنریر توی رگناروک ویلین اصلی بوده چیه؟ چیزی که من از کامنتت برداشت کردم این بود که شما گفتی فنریر ویلین اصلی بود چون ممکن بوده هالک رو بکشه!!!
         خب تو ثور 2 به نظر میومد که کرس لوکی رو کشته(البته اینطور نبود ولی ما که نمیدونستیم!)… آیا میتونیم بگیم که کرس ویلین اصلی بود چون لوکی رو کشت؟ خب از نظر من به هیچ وجه!

         پاسخ

         • shayan در پاسخ به آریو

          شهریور 14, 1398

          ببین تو کلا منظور منو متوجه نشدی!!!!!من نگفتم فنریر و سارتور ویلینای اصلی فیلم بودن و خودمم میدونم ویلین اصلی هلا بود و ابته درباره هالک هم منظورمو اشتباه گرفتی!!
          من وقتی میگم فیلم ۳تا ویلین داشت منظورم این نیست که چون یکیش میتونسته هالک رو بکشه دیگه ویلین بوده من میگم فیلم ۳تا ویلین داشت حالا شاید یکیش ۵دقیقه هم تو فیلم نبود ولی کاری که انجام داد از کارای ویلین اصلی هم بدتر بود و اگه به اسم رگناروک توجه کنی میفهمی زیادم دور از انتظار نیست که سارتور رو حتی از هلا هم اصلی تر بدونیم….فنریر هم ی شخصیت منفی بود تو فیلم ولی ن در حد هلا و سارتور.ببین تو منظور منو اینجور میفهمی که هرکس منفیه ویلینه در صورتی که من اصلا منظورم این نیست و حتی تو افسانه ها هم پیشبینی کشتن اودین رو داره و یکی از شخصیتای اصلی رگناروکه…..اینجور که تو منظور منو فهمیدی احتمالا اسکرج هم ی ویلین بوده از نظر من.
          فنریر شاید حضور کوتاهی تو فیلم داشت ولی نمیشه گفت نقشش از ی سرباز عادی هم کمتر بوده.تو میگی که باید به حضور دقت کرد؟اگه اینجوریه تو فیلم دکتر استرنج هم دورمامو کلا ۱۰ دقیقه حضور نداشت با این حال شما فکر میکنی اون دستیاراش ویلینای اصلی بودن؟ ولی میشه گفت با توجه به فیلم فنریر ویلین نبوده ولی خدایی اینو درباره سارتور نمیشه گفت چون همه حدسشو میزدن به عنوان ویلین اصلی به فیلم حمله میکنه ولی نابود کردن آزگارد کار ی سرباز عادی هم نبوده مطمئنا..
          بعدشم تو فیلمی که قدرت ملکیث و کرس زمین تا آسمون فرق داشت نمیشه گفت اون ی ویلین بوده اصلا و این ی جمله احمقانست ولی تو فیلم رگناروک این ۳تا شخصیت قدرتاشون چنان فرقی با هم نداشت و حتی دیدیم سارتور از هلا هم قویتره و کارایی که تو فیلم کردن هم به یک اندازه بود(بجز فنریر) و اینجا کسی که ویلین حسابش نمیکنی وظیفه ی ویلین رو انجام داده ن هلا.خب شما بگو هلا جز کشتن یسری سرباز و کتک زدن ثور چه کار مهمی تو فیلم انجام داد با اینکه حضور خیلی زیادی داشت؟در صورتی که اسم فیلم thor ragnarok هست و عنوان اصلی فیلم رو سارتور عملی کرده.
          منم منظورم از اینکه عشق و آذرخش ۳تا ویلین اصلی ممکنه داشته باشه این بود که قراره مث این ۳تا باشن نه اینکه بیان مثلا دورمامو و تانوس و گالاکتوس رو بزارن جلو ثور!!!!
          خب الان وقت خوبیه ازت بپرسم منظورت از شخصیت پردازی ثور چیه؟اگه ثور بیاد آواز بخونه و و با همه مهربون باشه و احتمالا و مث آخوندا رفتار کنه احتمالا شما راضی میشی؟والا.
          آخه دیدیم ثور تو رگناروک و iw دیگه اون کله خری نبود که تو اونجرز ۱و۲ دیده بودیم و دیدیم واس نجات مردمش ازگارد رو به سارتور سپرد تا اونو به همراه هلا نابود کنه.
          خب به طور کلی انگار تو ثور توی اند گیم رو ترجیح میدی و من ثور توی iw پس فکر نکنم به تفاهم برسیم چون ثوری که شما ازش خوشت میاد تنها قدرتش گریه کردن و صد البته کتک خوردن از تانوس و له شدن زیر دست و پای امثال کپ مارول و اسکارلت ویچه.

          پاسخ

  • امیر در پاسخ به shayan

   آذر 12, 1398

   1کاملا باهات موافقم ولی با یه چیزیت مخالفم اینکه کپ مارول زورش از تور بیشتر.2استن لی مرد وبرادران راسو هی دارن سواستفاده میکنن دارن میرینن تو مارول لینطوری پیش بره همه شخصیت های استن لی رو میکشن

   پاسخ

   • shayan در پاسخ به امیر

    آذر 12, 1398

    ببین رفیق ثور در هر حالتی از کپ مارول قویتره…
    کپ مارول رو فقط mcu و فایگی زن سالار گنده کردن همین!
    ثور توی ضعیف ترین حالتش هم میتونه با کپ مارول رقابت کنه و توی قوی ترین حالتش هم کل انتقامجویان و قهرمانای مارول با هم حتی نمیتونن بهش نزدیک بشن و لمسش کنن یعنی در این حد قدرتمنده…
    اما توی mcu فرق میکنه و قضایای زن سالاری مارول باعث شده جایی واس قهرمانای مرد باقی نمونه…
    مارول هر چی باشه با ساختن فیلم محشری مث کپ مارول ثابت کرده که چقد میتونه فیلمای قشنگی درباره قهرمانای خانم بسازه.
    درباره ثور هم بگم اگه تایکا وایتیتی و برادرای روسو نخوان گند بزنن ثور حداقل توی فیلمش باید به کینگ ثور معمولی تبدیل بشه چون قاعدتا بعد از مرگ اودین باید اودین فورس به طور خودکار به ثور منتقل شده باشه…
    فقط امیدوارم وضعیت mcu از این بدتر نشه.

    پاسخ

 91. Saba

  مرداد 26, 1398

  به نظر من واقعا باید جاهای خیلی‌هاشون عوض بشه بعد باکی مگه جزو انتقام جوهاس؟ باکی دوست کاپیتان آمریکا اصلن جز انتقام جوها نیس… خیلی ها به انتقام جوها کمک میکنن دلیل نمیشه جزوشون باشن

  پاسخ

 92. …..

  مرداد 24, 1398

  اقای ادمین اصلا نمیفهمم چرا دیدگاه منو نمیزارین
  طبق حرف های شما نه از کلمات توهین آمیز استفاده کردم و نه تبلیغات و لینک و آیدی
  یعنی در اصل دیدگاه بنده هیچکدوم از تخلفات رو انجام نداده و شما دلیل موجهی ندارین

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به .....

   مرداد 24, 1398

   سلام دوست عزیز،
   تمام نظرات قابل انتشار رو ما تایید میکنیم، اگر دیدگاه شما منتشر نشده قطعا ارسال نشده و بدست ما نرسیده، احتمال داره مشکل از اینترنت شما بوده یا توی اون لحظه اینترنتتون قطعی داشته،
   ممنون میشم اگر مجدد نظرتون رو ارسال کنید

   پاسخ

   • ….. در پاسخ به عباس

    مرداد 24, 1398

    متشکرم

    پاسخ

 93. Captain MF

  مرداد 24, 1398

  سلام
  مقاله جالبی بود ولی اشکالاتی هم داشت
  شاید بهتر بود توی رتبه بندی دقت بیشتری می‌شد
  یکی از رتبه های عجیبی که میبینم رتبه های کاپیتان آمریکا و مرد آهنی هست
  اگه بخوایم از روی مبارزه های فیزیکی مشت دربرابر مشت نتیجه بگیریم کاپیتان آمریکا آره رتبه بالاتری داره به دلیل داشتن مهارت های بسیار زیادی در هنرهای رزمی و استراتژی
  ولی چون مرد آهنی تکنولوژی های زیادی داره شاید بهتر بود این رتبه جابجا میشد
  کاپیتان آمریکا رهبر بزرگ و عالی برای انتقام‌جویانه و شکی در اون نیست، اگه مقاله در مورد بهترین انتقام‌جوها بود قطعا کاپیتان آمریکا در رتبه نخست قرار میگیره ولی…
  این رتبه در مورد قدرت با ویژگی های فردیه که مرد آهنی با تکنولوژی های پیشرفتش رتبه بالاتری داره
  کاپیتان آمریکا فقط با استفاده از فکر و قدرت های ساده خودش کارهای بزرگی و خفنی تاکنون در کمیک و MCU انجام داده که من بهش میگم حماسه “همونطور که اولتران به کاپیتان آمریکا لقب خطرناک‌ترین انتقام‌جو رو داده”
  و همینطور مرد آهنی با استفاده از تکنولوژی های فوق پیشرفتش کارهای خوب و عالی در کمیک و بخصوص MCU انجام داده
  ولی در کل رتبه بندی قدرت‌های فردی (بدون در نظر گرفتن قدرت‌های استراتژی) مرد آهنی رتبه بالاتری داره!!!

  پاسخ

 94. کیارش

  مرداد 23, 1398

  به نظرم ثور خیلی از ویژن قوی تره یک دلیل منطقی بیارید تا بگین ویژن چرا قوی تره ویژن ایا خدا هست ولی ثور خدا رعده ویژن تو اینفیتی وار کتک میخورد مثل سگ

  پاسخ

  • علی در پاسخ به کیارش

   مهر 19, 1398

   کیارش جان ربطی به خدا بودن نداره تور فقط لقب خدای رعد داشت اونم به خاطریکه از خودش مثلا رعد و برق تولید میکرد ولی ویژن مثلا هرکی هرچیزی بخواد بهش بزنه مثل یه روح میمونه از بدنش رد میشه شاید هم چکش تور هم نتونه بزنش .

   پاسخ

   • shayan در پاسخ به علی

    مهر 19, 1398

    جناب علی ثور و ویژن قابل مقایسه نیستن حتی اگه ثور هیچ چکشی هم نداشته باشه نباید با ی توستر مث ویژن مقایسش کرد…..ویژن که بر خلاف ثور تو جنگ ابدیت ثابت کرد از بدرد نخور ترین و ضعیف ترین انتقامجو هاست و تو سیویل وار هم اسکارلت فرستادش تو عمق زمین!
    اینم بگم خدای رعد فقط ی لقب ساده نیست!گفتی مثلا از خودش رعد و برق تولید کنه؟نه عزیز اشتباه میکنی ثور رعد و برق تولید نمیکنه….توانایی کنترل آب و هوا و رعد و برق رو داره که این کار فقط از خودش بر میاد پس لقب خدای رعد اونقدرام که فکر میکنی بی اهمیت و الکی نیست.
    راستی ویژن کجاش مثل روح میمونه؟ویژن قدرتش به طور کامل از سنگ ذهن میاد….اصلا سنگ ذهن سلاح اصلیشه ولی اگه به سنگ آسیب کوچیکی برسه(مثل همون نیزه که پسر تانوس باهاش روند تکامل ویژن رو متوقف کرد)ویژن هیچکاره میشه!
    اگه بخوایم قویترین نسخه هر شخصیت رو در نظر بگیریم همه انتقامجویان با هم نمیتونن ثور رو شکست بدن ولی حتی ضعیف ترین نسخه ثور(یانگ ثور)هم قابل قیاس با کسی نیست که تو جنگ ابدیت مث ی بچه باید ازش محافظت میکردن.

    فرزند تانوس خطاب به ویژن:فکر میکردم ماشین ترسناکی هستی ولی حالا داری میمیری مثل تمام مردم فانی

    پاسخ

 95. محمد

  مرداد 11, 1398

  واقعا همش اشتباهه

  پاسخ

 96. استیو راجرز

  تیر 12, 1398

  سلام . یک سوال خیلی مهم داشتم : اونم اینکه هر بار سعی میکنم عضو بشوم ، برام یک پیغام میاد که (خراب کاری نکن) و خلاصه نمیتونم عضو بشم . حالا باید چطوری عضو بشوم ؟؟؟

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به استیو راجرز

   تیر 12, 1398

   سلام استیو،
   یه مشکلی توی کدهای رجیستر بوده که در حال رفعش هستیم و به زودی مشکل عضویت حل میشه 🌹

   پاسخ

 97. استیو راجرز

  تیر 4, 1398

  ادامه کامنت قبل :
  9- شماره گذاری های این لیست هم عجیب قریبه . !

  در ادامه باید بگم که رتبه بندی هم کاملا اشتباه هست . حتی در MCU ، ویژن به هیچ وج قویتر از شخصیت ثور نیست . به هیچ وج . اما اگه بخوایم در مورد MCU حرف بزنیم شاید بشه بگی که دکتر استرنج رو قویتر نشون دادند و البته در حوزه مزخرف MCU ، احتمالا اسکارلت ویچ و کاپیتان مارول رو قویتر نشونش دادند . که به علت ارج دادن به شخصیت های زن هست .
  شاید علت رتبه نامناسب شخصیت ثور ، ضعیف نشون این شخصیت در فیلم بیخود (پایان بازی ) هست که در این صورت باید بگم که درسته که شخصیت ثور رو در فیلم ( پایان بازی) خیلی خیلی و بینهایت خیلی ضعیف نشون دادند ولی شخصیت ویژن هم در فیلم ( جنگ بینهایت) خیلی ضعیف بود و از طرفی شخصیت ثور یکی از قدرتمندترین شخصیت های فیلم (جنگ بینهایت ) بود که موفق شد تانوس رو با دستکش بینهایت حاوی 6 سنگ ابدیت شکست بده و تا آستانه کشتنش هم رفت که البته موفق نشد . کاری که هیچ کدوم از انتقام جویان دیگه حتی بهش نزدیک هم نشده بودند . بنابراین رتبه شخصیت ثور باید دست کم بهتر از ویژن میبود . اکثر منابع معتبر هم همین موضوع رو تایید میکنند . در صورتی که همون طور که گفتم منبع این مقاله حداقل در زمینه کمیک اصلا معتبر نیست .
  مورد دیگه ای الان در نظر من نیست . اگه بعدا نکته ای بود که فعلا توجه من رو جلب نکرد بعدا ذکر میکنم .
  نمیدونم میتونید این مقاله پر از ایراد و نقص و مشکل رو ویرایش کنید و در اون تغیری ایجاد کنید یا نه ولی به نظر من تا جایی که میتونین این اشکالاتی رو که ذکر کردم رو اصلاح کنید . باز هم به خودتون بستگی داره به من مربوط نیست . من فقط ذکر کردم .
  یکی دیگر از دلایلی که این نقص ها و ایرادات و مشکلات رو ذکر کردم این بود که اگه یک نفر کامنت هایم رو خوند متوجه بشه چه جاهایی از این مقاله غلطه و اطلاعات غلط تحویل نگیره .

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به استیو راجرز

   تیر 5, 1398

   سلام استیو،
   بابت نقد این مقاله ممنون،
   البته من هم با بخشی از حرفات موافقم و با بخشیش نه، که البته طبیعیه
   این مقاله هم اونقدری که اشاره کردی ضعیف نیست ولی خب جا برای اصلاح شدن داره
   بازم مرسی که وقت گذاشتی و نقدتو نوشتی 🌹

   پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به عباس

    تیر 5, 1398

    خواهش میکنم .
    من همیشه تا جایی که وقت داشته باشم سعی میکنم در اینجور مقالات نقد های صحیح و منصفانه ای داشته باشم .

    پاسخ

  • آریو در پاسخ به استیو راجرز

   تیر 5, 1398

   باز هم به mcu توهین کردی که !😁

   پاسخ

 98. استیو راجرز

  تیر 4, 1398

  8- حدود 2 ماه از اکران فیلم مزخرف پایان بازی گذشته ولی هنوز این مقاله آپدیت و به‌روز نشده و کاپیتان مارول هنوز رتبه ای نداره .
  9- چندان خوب ترجمه نشده این مقاله . مثلا در شماره 2 گفتین که ((اگر نبرد جدید او با تانوس پیروز باشد حتی با کمک سنگ های بی نهایت)) . خوب این یعنی چی الان ؟؟!؟!! من که متوجه نشدم .

  یک سری ایرادت دیگه ای هم هستند که به نظر من چندان جدی و بزرگ نیستند ولی به قول معروف انصافا زنندست :
  1- در شماره 12 گفتین که باکی بارمز ( سرباز زمستان ) ، فقط میتونه از بخشی از قدرتش استفاده کنه . در صورتی که چنین چیزی کاملا غلطه . چرا باکی باید بتونه فقط از بخشی از قدرتش استفاده کنه ؟!!!!!! باکی میتونه از تمام قدرتش استفاده کنه . مگر اینکه در آینده خلافش ثابت شود .
  2- در شماره 10 گفتین که ((یک ابرقهرمان شجاع با تیرهایی برای نجات بی گناهان.)) . منظور از واژه ( تیر) چیه ؟؟! به نظر میاد که یا بد ترجمه شده یا اینکه یک جمله بیخوده .
  3- در شماره 7 گفتین که رفت و آمد انت من به قلمرو و دنبای کوانتوم ، به اون قدرت داده و اون رو به یک ابرقهرمان تبدیل کرده . خوب الان این یعنی چی ؟؟؟؟ تا جایی که من میدونم نه قدرت های انت من ربطی به دنیای کوانتوم داره و نه ابرقهرمان بودنش . درسته که در MCU انت یاداور دنیای کوانتومیه اما این جمله ای هم که گفتین غلطه و بس .
  4- در شماره 5 گفتین که هالک یک موجود کرم مانند و یک هیولا و سورتور رو به قتل رسونده . در مورد سورتور که قبلا اشاره کردم و گفتم این حرف بی پایه و کاملا غلطه . اما اینجا منظور از موجود کرم مانند چیه ؟؟؟!! شاید اون چیتاری های هیولا و دایناسور مانند . شایدم وقتی گفتین هیولا منظورتون اونها بوده . منظورتون از هیولا چی بود ؟؟!؟؟ چون هالک هیچ هیولایی رو در MCU نکشت . شاید منظورتون گرگ هلا بوده که در این صورت باید بگم که اون گرگ رو هالک نکشت بلکه به صورت اتفاقی در جنگ با هالک کشته شد و یجورایی از آزگارد سقوط کرد . اگه منظورتون اون هالک بد ( اسمشو به یاد ندارم ) بود باید بگم که اون هم نمرد و در پایان فیلم هالک زنده بود و زندانی شد . شخصیت دیگه ای رو هم که با هالک جنگیده باشه و بشه بهش گفت هیولا به یاد ندارم .
  ادامه در کامنت بعد …

  پاسخ

 99. استیو راجرز

  تیر 4, 1398

  خوب در ادامه باید بگم که اسکارت ویچ اصلا قویترین انتقام جو نیست . بیشتر از چندین و چند برابر افرادی که ادعا میکنند اسکارلت ویچ قویترین انتقام جو هست ، هستند افرادی که معتقد باشند که اصلا اینطور نیست .
  هیچ وقت نیان اینطور با قاطعیت بگین که اسکارلت ویچ قویترینه . چون این فقط چرته و پرت و مزخرفه و بس .
  5- یک جوری این مقاله رو نوشتبن که معلوم نیست منظورتون کمیک هست یا MCU . درسته که فقط در مورد شخصیت هایی که در MCU هستند نوشتین ولی اخه خیلی جاها حداقل به صورت غیر مستقیم به کمیک هم اشاره کردین . اومدین گفتین که اسکارلت ویچ قویترین انتقام جوی دنیای ماروله . !!!!!!!!!!!؟؟!!!!!!!!!! ههههههههههههههههههه ههههههههههههههههه عجب جمله مزخرفی . این جمله چرت و پرت هم MCU و هم کمیک رو شامل میشه و همون طور که گفتم کاملا چرت و پرته !!!!!
  چندین ساله در معتبرترین سایت های دنیا بودم . خیلی خیلی کم هستند افراد معتبر و مقالات معتبری که ادعا کنند اسکارلت ویچ قویترین انتقام جوی دنیای ماروله . اکثر افراد معتبر ، سایت های معتبر و مقالات معتبر ، ثور رو قدرتمندترین انتقام جو ( در کمیک ) معرفی کرده اند . این حرف من نیست حرف اکثر افراد معتبر و منابع معتبر هست .
  6 – منبع این مقاله هم که چندان معتبر نیست .
  7- اینکه همه شخصیت ها رو گفتین که در MCU قدرتشون کم شده ولی شخصیت ثور که بیشتر از همه قدرتش کم شده رو هیچ اشاره ای نکردین . بعله . بینهایت بیشتر از اونچه که قدرت دکتر استرنج کم شده باشه قدرت ثور کم شده . قدرت هالک هم خیلی کم شده که اشاره ای نکردین .
  ادامه در کانت بعد … .

  پاسخ

  • آریو در پاسخ به استیو راجرز

   تیر 4, 1398

   البته فکر کنم این مقاله واسه دنیای سینماییه .
   واسه دنیای کمیک یه مقاله دیگه داشت که خودت میدونی توش ثور اول بود .

   پاسخ

   • Mehdi در پاسخ به آریو

    مرداد 23, 1398

    اونوقت واقعا نمیدونم من دارم توهین میکنم یا ایشون اقا چرا زور میگی من خوده هم میگم اسکارلت ویچ قویترین کاراکرته و به خودم مربوطه و هر کی میگه ثور قوی ترینه چرت و پرت و مزخرف میگه.
    هههههههههههه هههععههعهههههه. چه جمله مسخره ای ثور قوی ترینه. منم میتونم نظراتمو بکنم تو حلق بقیه. هنرت همینه حافظ فیلم های MCU که فقط میگی MCU بیخوده . عزیزم اول تکلیفتو با خودت مشخص کن.😂😂

    پاسخ

    • آریو در پاسخ به Mehdi

     مرداد 23, 1398

     صد درصد تو کمیک ثور از اسکارلت ویچ قدرتمندتره.

     پاسخ

    • shayan در پاسخ به Mehdi

     شهریور 10, 1398

     مهدی هر کی میگه ثور قویترینه اشتباه مزخرف گفته؟تو mcu مسخره شاید اسکارلت ویچ از ثور قویتر باشه(اونم فقط توی اند گیم) ولی هیچوقت به گرد پای کمیک و یا اساطیر ثور نمیرسه…..خب من الان میتونم ی کامنت جداگونه درباره قدرتای ثور و کارایی که کرده بنویسم و ثابت کنم ثور از قهرمانای فمنیسمیmcu قویتره ولی تو چطور؟؟؟؟میتونی ثابت کنی واندا یا کپ مارول توی کمیک از ثور قویتر هستن؟ حرفای تو واس من از جک خنده دار تر.چرا؟ به دلیل این جمله:(چه جمله مسخره ای ثور قویترینه)
     خب ناراحت شدی؟به من ثابت کن اسکارلت ویچ کمیک از کسی که خدایان خدایان رو کشته قویتره.
     ثابت کن کسی که تانوس و اون سلاح های تیغه مانندش در iw رو فرستاد هوا از کسی که یورمندرگاند رو بلند کرد قویتره.
     ثابت اسکارلت ویچ از کسی که از اودین قویتره و موجودات قویتری رو کشته قویتره..
     ثابت کن اسکارلت ویچ از کسی که تو حالت دیوانگیش موج سوار نقره ای،استرنج و هالک با هم نتونستن جلوشو بگیرن و مجبور شدن برای متوقف کردنش از تانوس کمک بگیرن قویتره.
     اگه تونستی درست و حسابی بهم ثابت کنی sw از ثور قویترینه من از تو معذرت خواهی میکنم.

     پاسخ

    • استیو راجرز در پاسخ به Mehdi

     شهریور 12, 1398

     انگار با خودت مشکل داری و یا در حال عادی خودت نیستی .
     10 دلیل بیار بعد بگو اسکارلت ویچ قویترینه . بعد من به ازای هر یک دلیل تو 5 تا دلیل میارم . دارم میگم 5 تا .
     اولا من نظرمو میچپونم تو حلق بقیه یا تو ؟؟؟؟؟؟!!!!؟؟ هان ؟!!!؟!!!؟؟!!؟؟!!!!؟ اینقدر از این واژه استفاده نکن . دارم بهت میگم به ازاری هر یک دلیل منطقی تو من 5 تا ، دقیقا 5 تا دلیل منطقی تر میارم . بعد معلوم میشه کی نظرشو میچپونه تو حلق بقیه .
     دوما MCU رو ول کن و از نظر کمیکی حساب کن . دلیل هات مربوط به کمیک باشن . چون اصل و مبدا کمیکه . وگرنه من خودم راجب MCU به اندازه کلفی صحبت کردم و توضیح دادم که قضیه چطوره .
     حرفات و دلایلت رو بگو تا منم به ازاری هر کدومش 5 تا دلیل منطقی تر بیارم . اگه دلیلی نداری دیگه نیا اینجا از الفاظ مسخره و بیخودت استفاده کن و برو کنار و اگه دلیلی داری قشنگ و منطقی بیا ببینم دلایلت چیا هست که میگی اسکارلت ویچ قویترینه . هرچند معلومه که همینجوی هرتکی و بیخودی و چرت و پرتی این حرف ها رو میزنی . مگه اینکه خلافش رو ثابت کنی .
     پس دوباره نیا حرفای قبلت رو تکرار کن و اگه حرف جدیدی داری بیا وسط تا همه حقیقتو بفهمند و متوجه بشن . بیا تا ببینیم کی میخواد نظرش رو بچپونه . راستی یک تغیری هم در الفاظت ایجاد کن چون خیلی زنندست .

     پاسخ

  • shayan در پاسخ به استیو راجرز

   تیر 25, 1398

   استیو حرفات درسته ولی ی نکته رو غلط گفتی : (قدرت ثور کم شده.هالک هم خیلی کم شده)
   درسته که قدرت ثور کم شد ولی احتمالا دلیل داشته(حضور توی ی فیلم دیگه که احتمالا مختص به خودشه) ولی هالک به طور کامل نابود شده و رسما سازنده ها گند زدن به شخصیتش توی فیلم به طوری که دیگه امیدوارم توی هیچ فیلمی ی هالک مهربون و مسخره رو که مهمترین کارش توی اند گیم بعد از بشکن زدن،سلفی گرفتن با بچه ها بود رو نبینیم.
   اشتباهت همینجاست داداش قدرت هالک کم نشده بلکه به طور کلی نابود شده.
   در مورد نظرت از فیلم اند گیم هم باید بگم حرفی ندارم چون تقریبا باهات موافقم.
   در مورد قویترین انتقامجو:ثور ضعیف شده،آیرون من مرده،کاپیتان پیر شده و هالک ی شخصیت جدید و مسخره پیدا کرد.در حال حاضر در بهترین حالت همون دوتا مسخره(کپ مارول و واندا) میتونن قویترین باشن(فعلا) واس همینه همه فکر میکنن اونا قوی ترین هستن بدون توجهی به کمیک

   پاسخ

   • آریو در پاسخ به shayan

    تیر 25, 1398

    اینکه هالک مهربون شده رو به هیچ وجه نمیشه ایراد در نظر گرفت !
    تو کمیک کاراکتر پروفسور هالک هم کاملا کاراکتر مهربونی بوده و طرفدارای زیادی هم داشته .
    و اینکه شما مثل اینکه میخوای با شخصیتای زن مشکل داشته باشی.
    کاپیتان مارول شخصیت مزخرفی داشت ؛ قبول .
    مشکلت با اسکارلت ویچ چیه ؟! انصافا کاراکترش توی اینفینیتی وار خیلی رشد کرد ! میتونم بگم یکی از نقاط قوت اینفینیتی وار بود . ( البته نقاط قوت اینفینیتی وار خیلی زیاد بود )
    من هم قبول دارم که اندگیم اون چیزی که باید میشد نشد ولی همچنان تو ده تا فیلم برتر ام سی یو هست !

    پاسخ

    • shayan در پاسخ به آریو

     تیر 26, 1398

     سلام آریو جان
     من با اسکارلت ویچ مشکلی ندارم و دلیل اینکه تو کامنت قبل بهش اشاره کردم این بود که استیو گیر داده بود که قوی ترین نیست و راستش الان که میبینم نباید اسمشو کنار کپ مارول مینوشتم.
     در مورد هالک باهات مخالفم داداش شما فکر میکنی اگه هالک از اول پروفسور هالک بود اینقدر طرفدار پیدا کرده بود؟هرجا که اسم هالک رو بیاری (اگه طرف تو کار اینجور فیلما باشه)توی ذهنش ی موجود سبز که در نهایت خشم همه چیز رو نابود میکنه و در عین حال دوست داشتنیه توی ذهنش میاد نه ی موجود که کار خاصی ازش برنمیاده. شما برو از اول فیلم اند گیم رو ببین وقتی که انتقامجویان به نیویورک بر میگردن هالک رو میبینن که ی ماشین رو چند بار روی ی موجود از ارتش چیتاری میکوبونه و بعدشم میبینید که هالک کنونی از این کار خجالت زده میشه و وقتی مثلا میخواد ادای هالک واقعی رو در بیاره دیگه بهتره نگم……..
     داداش به نظر من اند گیم فیلم خوبی بود ولی وقتی که با اینفینیتی وار مقایسش میکنم میبینم بله همونطور که گفتید نتونسته چیزی که باید باشه وگرنه من ی مارول فن هستم که هنوز دوس دارم این فیلم رکوردجهانی فروش رو بزنه(حدود۶ میل)

     پاسخ

     • آریو در پاسخ به shayan

      تیر 26, 1398

      در مورد پروفسور هالک هم بله قطعا شخصیت هالک یاغی و وحشی بسیار محبوبتره و اصلا قابل مقایسه نیستن با هم .
      ولی اینکه اونو نقطه ضعف فیلم بدونیم واقعا به نظرم بی انصافیه . درسته که از هالک معمولی شخصیت بهتری نیست ولی حتما دلیلی داشته که از پروفسور هالک استفاده کردن و قطعا بعدا دلیلشو میگن .
      اما موافقم که شخصیت پروفسور هالک شخصیت بی استفاده ای بود ؛ ولی نمیشد که همه ی ابرقهرمانا بیان یه بار ثانوسو کتک بزنن یه بار میولنیر رو بلند کنن یه بار فداکاری کنن و غیره ! الان مگه هاکای و انت من و شخصیتای محبوب مارول که پودر شدن کار خاصی تو فیلم انجام دادن ؟!

      پاسخ

  • Mehdi در پاسخ به استیو راجرز

   تیر 26, 1398

   واقعا نمیدونم فهمیدنش انقد سخته که اسکارلت ویچ قوی ترین انتقام جوعه؟؟؟ بابا برو فیلما MCU رو ببین بعد بیا اینجا حرف بزن شما زورت میاد الکی نظرتو نچپون تو حلق بقیه. اره ایراداتی داره این مقاله از لحاظ رتبه بندی ولی ۱۰۰ درصد اسکارلت ویچ تو جای درستی وایساده البته کاپتان مارول رو در نظر نگرفتم. شما اگه پایان بازی رو بری عین ادم ببینی میفهمی که اسکارلت ویچ چه بلایی سر ثانوس اورد. یا وقتی که تو اینفینیتی وار ثانوس با ۵ تا سنگ نتونست هیچ کاری جلو اسکارلت ویچی بکنه که حواسش به ویژن بود. خیلی بدم میاد از کسایی که میان متعصبانه نظراتشونو میچپونن به بقیه واقعا بده.

   پاسخ

   • آریو در پاسخ به Mehdi

    تیر 26, 1398

    اولا که خواهشا اینقدر توهین نکنین .
    بعدش که ایشون منظورشون کمیک بوده چون چندبار گفته که تو فیلما اسکارلت ویچ و کاپیتان مارول از همه قویترن .

    پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به Mehdi

    تیر 26, 1398

    شرم آوره که افرادی مثل تو میان و هرچی از دهنشون در میاد رو … .
    من برام مهم نیست که کسانی مثل تو چقدر بهم توهین کنند چون ارزش خودم رو بیشتر از حدی میدونم که به ایجور افراد اهمیت بدهم . این از نکته اول .
    نکته دوم اینکه من از مدیر و تمام مدیران و تمام نظارت کنندگان سایت خوب پروشات درخواست میکنم که اینجور کامنت ها که 99/99999 % توهین حساب میاد تا نظر رو تایید نکنند . لطفا توجه کنید به این مورد . طرف اومده هرچی رسیده گفته شما هم تایید کردین و اگه خوب فکر کنید میبینید که نظرش واقعا توهین بوده نه یک پاسخ منطقی . حالا بماند که برای من مهم نیست امثال این جور افراد چی میگن ولی در کل شکل گیری چنین فضاهایی و چنین نظراتی مناسب یک سایت استاندارد و خوب نیست .
    بازم میگم که لطفا به این موارد توجه کنید .

    پاسخ

    • عباس در پاسخ به استیو راجرز

     تیر 27, 1398

     سلام استیو جان،
     حرف شما درسته منتها مشکل اینه که وقتی بحث زیر یه پست داغ میشه خودبخود کمی چاشنی تند هم به حرفا اضافه میشه که البته طبیعت بحث های چالشیه. به همین خاطر ما تو تاپیک هایی که کاربرا دارن بحث میکنن کمی سخت گیری رو میذاریم کنار تا جایی که از کلمات توهین آمیز استفاده نشه. اگه دقت کنی تو همین کامنت خودت هم کمی چاشنی تند دیده میشه 🙂
     اینم بگم که تو همین مقاله و مقاله های مشابه خیلی از نظرات تایید نمیشن چون محتوای توهین آمیز دارن.
     در کل برای اینکه کاربرا بتونن از نظرات هم آگاه بشن تا جاییکه توهین مستقیم به افراد نشه و بحث چالشی بمونه ما نظرات رو تایید میکنیم و بازم میگم که شاید بیشتر از 100 تا کامنت فقط برای این پست حذف شدن و منتشر نشدن

     پاسخ

    • Mehdi در پاسخ به استیو راجرز

     مرداد 23, 1398

     اقای استیو راجرز من با لحن خودتون باهاتون صحبت کردم برید پیامایی که فرستاتید یک بار دیگه مرور کنید بعد بیاید از توهین پیش من حرف بزنید.ثانیا خب اقا من بد لحن من بی تربیت جوابمو ندادی ولی . وقتی میای نظرتو میچپونی به بقیه نظرتو به بقیه تحمیل میکنی اماده ی جواب سنگین باش چدن همه مثل هم نیستن

     پاسخ

     • آریو در پاسخ به Mehdi

      مرداد 23, 1398

      پاسختون رو داده ایشون.

      پاسخ

    • حانی در پاسخ به استیو راجرز

     تیر 23, 1399

     به نظرم تو برو دین داری کن تا با فمنیست و زن سالاری دق نکردی 🙂

     پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به Mehdi

    تیر 26, 1398

    و اما پاسختون رو فقط به این دلیل میدهم که اشخاصی که نظرات رو میخونند متوجه حقیقت بشوند .
    اولا که تو نمیخواد به من بگی برو فیلم های MCU رو ببین چون خودم همشو دیدم . من خودم به معنای واقعی کلمه تمام دیالوگ های 3 گانه مرد آهنی ، 3 گانه ثور ، 3 گانه کاپیتان آمریکا و 3 فیلم اول انتقام جویان رو حفظم . تمام صحنه های این فیلم ها تک تکش و ثانیه به ثانیش در ذهنم هک شده . از فیلم انتقام جویان 4 هم اونقدر بدم اومد که یک بار بیشتر نتونستم ببینم . بد از فیلم انتقام جویان 4 از MCU متنفر شدم .
    دوما اگه نظراتم رو درست و با دقت میخوندی متوجه میشدی که من اصلا نظرم رو تحمیل نکردم و فقط با دلیل و مردک نظرم رو بیان کردم . درست بر عکس تو .
    در نظراتم گفتم که در کمیک شخصیت ثور ، به معنای واقعی کلمه قدرتمندتر از امثال اسکارلت ویچ و کاپیتان مارول به حساب میاد . ولی گفتم که در MCU چون با نظر شخصی این یارو فایگی و یارو ها روسو ها و امثال اونها میچرخه و در هالیوود و MCU قضیه ارج دادن به شخصیت های زن یه پشت پرده طولانی و البته کثیف داره قضیه با کمیک متفاوته . در نظراتم به خوبی و مفصل توضیح دادم .
    صد بار گفتم که شخصیت ثور رو در MCU به مرور ضعیف و ضعیف نشان دادند و شخصیتی مثل اسکارلت ویچ رو به مرور قوی و قویتر . صد بار گفتم که بعله در MCU کاپیتان مارول و اسکارلت ویچ قویترنند البته در MCU و البته فعلا . بعد تو اومدی و هر چرت و پرت و مزخرفی که خواستی از دهنت دادی بیرون .
    راستی یک مثال هم زدی و گفتی که تانوس در جنگ بینهایت نتونست هیچ کاری جلوی اسکارلت ویچ بکنه باید بگم که پس کی بود جلوی چشم اسکارلت ویچ ویژن رو به اون روز نشوند و سنگ ذهن رو برداشت ؟؟؟!!؟؟؟! هان کی بود ؟؟؟!؟؟!!؟ اسکارلت ویچ اون موقع کجا بود و چیکار کرد ؟؟!؟؟؟!!
    هههههههه درست لحظاتی بعد از این صحنه شخصیت ثور در عرض چند ثانیه تانوس رو با 6 سنگ ابدیت به حد مرگ برد که البته به خاطر غرورش موفق نشد تانوس رو بکشه .
    هر چرت و پرت و مزخرفی رو همه جا نزن . باز هم میگم که اشخاصی که بر کامنت ها نظارت میکنند باید بیشتر دقت کنند .

    پاسخ

   • shayan در پاسخ به Mehdi

    تیر 29, 1398

    مهدی اسکارلت ویچ و قویترین انتقامجو؟ اولا منبع کمیکه ن اون فیلمای چرت که شخصیتای مونث برعکس کمیک ظاهر شدن بعدشم اینکه تانوس از ی شخصیت مث واندا کتک خورد ضعف فیلمه ن خودش وگرنه تانوس با سنگای ابدیت قویترین موجود جهانه که هیچ نیرویی حریفش نیس (از خودم نمیگم هم توی نگهبانان کهکشانی ۱ دستیار رونان گفت هم خود انتقامجویان).بعدشم ۶ سنگ ابدیت ن ۵ تا!!!!!
    البته واندا میتونه قویترین انتقامجو باشه ولی در صورتی که ثور و هالک(هالک واقعی) رو انتقامجو حساب نکنید
    خودتون دیدید ثور چه بلایی سر تانوس آوورد توی iw.نیازی به تعریف نداره ۶سنگ ابدیت با هم نتونستن جلوشو بگیرن(برعکس واندا که تانوس در مقابلش فقط از سنگ فضا استفاده کرد نه همه سنگا اینم ی اشتباه دیگه) حالا به نظرت اگه استورم بریکر رو سمت واندا پرت کنن میتونه جلوشو بگیره؟
    درضمن جدیدا شایعه شده ثور ۴ قراره ساخته بشه و کارگردان رگناروک رو برگردونون به نظرتون امکان داره؟

    پاسخ

    • استیو راجرز در پاسخ به shayan

     تیر 29, 1398

     سلام اقا شایان .
     سخنان شما به نظر من کاملا دقیق و صحیح بود .
     در مورد فیلم چهارم شخصیت ثور ، باید بگم که منم شنیدم قراره ساخته بشه و هم کارگردان و هم نویسنده اش همان کارگردان فیلم راگنورک خواهد بود . اگه اشتباه نکنم این یعنی اینکه تقریبا ساخت فیلم چهارم شخصیت ثور به احتمال زیادی قطعی و تایید شده هست .
     اما راستش من حس خوبی ندارم . شخصیت ثور رو در MCU به گونه ای که باید نشون ندادند و حالا هم که مثل یک شخصیت چاق ، دائم الخمر ، می مصرف ، بیخیال همه چیز ، ضعیف و فان بی مزه نشونش دادند . در واقع میتونم به جرئت بگم که این شخصیت اصلا ثور نیست و هیچ ویژگی از ثور رو نداره . با این روالی که MCU لعنتی مزخرف و بی خاصیت در پیش گرفته و داره ارج شخصیت بزرگ ثور ، روز به روز به روز کمتر و کمتر نشون میده ، خیلی خیلی و بینهایت خیلی بعیده که بشه به خوب نشان دادن شخصیت ثور در فیلم چهارم خودش امید داشت .
     من البته مطمئنم که MCU مزخرف لعنتی شخصیت ثور رو از این هم بدتر و ضعیف تر نشان خواهد داد .
     امیدوارم که MCU هرچه زودتر تموم شه بره پی کارش .

     پاسخ

     • آریو در پاسخ به استیو راجرز

      تیر 29, 1398

      امکان اینکه mcu به این زودیا تموم بشه به نظرم غیرممکنه چون تعداد طرفدارانی که مثل شما فقط به خاطر اینکه ثور تو فیلما فانه ازش بدشون میاد خیلی کمه !
      اینم به نظرم بی انصافیه که بگیم ثور تو MCU کاراکتر مزخرفیه فقط به خاطر اینکه تو MCU فانه . به نظرم فان بودنش اتفاقا پیشرفت بوده چون فاز ثور تو کمیکاش با خودش مشخص نیست . نه دارکه نه لایت! باید یه تمی داشته باشه دیگه!
      و یک نکته ای که برام عجیب بود این بود که چرا شما اصلا به این که ثور تو فیلمای اولیه چندان کاراکتر مسئولیت پذیری نبوده!

      پاسخ

    • استیو راجرز در پاسخ به shayan

     تیر 30, 1398

     بعله تایید شد . افتضاحی دیگر از مارول تایید شد .
     MCU لعنتی مزخرف ساخت فیلم چهارم شخصیت ثور را تایید کرد . اما همانگونه که قبلا گفتم و حدس میزدم قراره در این فیلم ارج شخصیت ثور رو از این هم پایین تر نشون بدهند و خلاصه ارجش رو کمتر و کمتر نشان بدهند . لعنت به MCU لعنتی مزخرف بیخود . این فیلم فیلم ثور موئنث با بازی جین فاستر خواهد بود .
     لعنت به MCU مزخرف بیخود .

     پاسخ

     • آریو در پاسخ به استیو راجرز

      تیر 30, 1398

      شما مثل اینکه کلا با کاراکترای زن مشکل دارین! هنوز تایید نشده که داستان حول تبدیل شدن جین فاستر به ثور هست یا نه و فکر نمیکنم به این زودیا هم خبری بشه! یه کم تحمل داشته باشین و اینو در نظر داشته باشین که کاراکترای مونث هم اگه مثل کاپیتان مارول نباشن خیلی موفق میشن!
      انگار به صورت پیشفرض میخواین یه مشکلی با فیلمای مارول داشته باشین!
      و من متاسفانه هنوز نفهمیدم که شما چرا اون ثور بی مسئولیت اول MCU رو به این ثوری که حداقل برعکس کمیکا فازش با خودش مشخصه ترجیح میدین!
      اینقدر هم لعنت نکنین MCU رو و اگه مشکلی باهاش دارین و میخواین یه فیلمی ببینین که همون کمیک باشه برین کمیک بخونین!

      پاسخ

   • thor در پاسخ به Mehdi

    مرداد 1, 1398

    ثور تانوسو با ٥تا سنگ كشت اسكارت ويچ چيكار كرد؟

    پاسخ

   • کمیک فن در پاسخ به Mehdi

    شهریور 8, 1399

    توبرو فیلم دکتر استرنج رو ببین بعد
    دورمامو که گنده تر ازش تو mcu نیومده رو خورد

    پاسخ

  • MEHDI در پاسخ به استیو راجرز

   تیر 26, 1398

   سلام یه سوال دارم از سازنده ی این مقاله. اونم اینکه اصلا جنگ داخلی رو نگا کرده ؟؟؟ اخه چطور ممکنه که ایرن من پایین تره کپ امریکا باشه یه نگا اکه کنی میفهمی که ایرن من ۲ به ۱ ( کپ و باکی) میزنه درسته اخرش شکست میخوره ولی اونجا راحت میتونست کپ رو بکشه بندازتش پایین اگه باکی نبود. در واقع ۲ به ۱ انقد خوب جنگید اگه ۱ به ۱ باشه چی میشه. نمیدونم چطور میگین ضعیف ترشه و بعدش اینکه تمام کسایی که میگن اسکارلت ویچ باعث و بانی جنگ داخلی بود باید بگم شمایی که بیشترتون طرفدار کپ امریکا هستید اگه همین اسکارلت ویچ نبود الان کپ مرده بود( اون تروریسته که خودشو منفجر میکنه) .

   پاسخ

   • آریو در پاسخ به MEHDI

    تیر 26, 1398

    من در مورد اینکه کپ قوی تره یا تونی نظری ندارم ولی حرف شما هم چندان درست نیست چون وقتی آخر سیویل وار کپ و تونی مبارزه میکردن آخراش باکی داشت مبارزه رو تماشا میکرد .

    پاسخ

    • shayan در پاسخ به آریو

     تیر 30, 1398

     آریو داداش شما برو سیویل وار رو دوباره ببین بعد میفهمی هرازگاهی تونی یکی از این دوتا رو زمینگیر میکنی ولی کم نمیارن و در کمال نامردی دوتایی به تونی حمله میکنن(راستش بیشتر دلیلی که از کپ حالم بهم میخوره همینه)اونجایی هم که میگی تماشا نمیکرد تونی دست آهنیشو قطع کرده بود و پرتش کرده بود ی گوشه و تقریبا از هوش رفته بود و وقتی که کپ رو هم زد و اومد که سرباز زمستان رو بکشه کپ حواسشو پرت کرد و اکه اشتباه نکنم باکی ی ظربه بهش زد و حواسشو پرت کرد که باعث شد کپ شکستش بده….بهرحال این فیلم بود باید دید تو کمیک کدوم قویتره

     پاسخ

     • آریو در پاسخ به shayan

      تیر 30, 1398

      بله پس آیرون من قدرتمندتره.
      ولی شما از کپ «حالتون به هم میخوره» فقط به خاطر اینکه نمیخواست زیر نظر بقیه کار کنن ؟! شما به ریشه ی دعواشون فکر کن نه به این که دو نفری داشتن با تونی مبارزه میکردن!

      پاسخ

      • Mehdi در پاسخ به آریو

       مرداد 23, 1398

       الان من کاملا یه چیز دیگه دارم میگم درباره ی قدرتشون قطعا تونی قوی تره ولی از لحاظ اینکه کی درست میگفت خب بخش اولش که حق با کپ بود چون خوده تونی هم بهش اشاره میکنه ولی وقتی ماجرای مامان و باباشو میفهمه و میبینی که کار باکی بوده اون خشمی که از قبل داشته با خشم حال جمع میشه و یجا خالی میشه.

       پاسخ

      • shayan در پاسخ به آریو

       شهریور 12, 1398

       خب دوست من بازم کامنتتو دیر دیدم..‌‌..اتفاقا اینکه کپ زیر حرف بقیه نرفت بهترین کار ممکن بود و احتمالا به این خاطر ثور و هالک تو فیلم نبودن چونکه مطمئنا طرف کپ رو میگرفتن و در این صورت نابودی یاران تونی توی فرودگاه حتمی بود….ولی من با کپ حال نمیکنم چونکه به رفیقاش(کسایی که تو mcu بهشون عادت کردیم)پشت کرد اونم فقط بخاطر ی شخصیت که فکر نکنم زیاد جالب بوده باشه‌.باکی پدر تونی رو کشت(میدونم دست خودش نبوده)ولی تونی کاملا حق داشت بخواد انتقام پدرشو بگیره و کپ نباید توی این دعوا خودشو قاطی میکرد.
       الانم بهتره پشت سر مرده غیبت نکنیم خوب نیست😂😂
       یجای دیگه هم دیدم گفتی شما از کارکترای زن خوشتون نمیاد…..باید بگم داداش اگ از حدشون تجاوز نکنن واس کسی منفور نمیشن(مث کپ مارول)
       استیو هم از مایتی ثور بدش میاد به همون دلیلی که من بدم میومد و اونم اینه که فکر میکنه ارج ثور قراره دوباره پایین بیاد و مایتی ثور جانشینش باشه….خب خدایی اگه قرار باشه ثور بدبخت تر شه تو فیلم بعدیش دیگه حق بده استیو یا من رد بدیم.

       پاسخ

       • آریو در پاسخ به shayan

        شهریور 12, 1398

        خب شما هم به کپ حق بده که بخواد از باکی دفاع کنه! من هم جای استیو بودم از باکی دفاع میکردم…
        یه دیالوگ تاثیرگذار تو وینتر سولدیر بود که استیو توش میگفت وقتی هیچی نداشتم باکی رو داشتم…
        در مورد غیبت هم که 😂😂😂
        دوست‌ عزیز نگفتم شما از کاراکترهای زن خوشت نمیاد گفتم که اگه کاراکتر زن رو مثل کپ مارول در نیارن اصلا اشکال نداره!

        پاسخ

        • shayan در پاسخ به آریو

         شهریور 13, 1398

         اره اون دیالوگ وینتر سولجر دیالوگ منطقی بود ولی تاثیر گذارترین دیالوگ از نظر من اینه:
         کپ:نمیتونم اجازه بدم،اون دوسته
         تونی:منم دوستت بودم………….

         پاسخ

         • آریو در پاسخ به shayan

          شهریور 13, 1398

          فرض کن شما برادرت شستشوی مغزی میشه بعد میاد پدر و مادر دوستت رو میکشه… شما طرف کی رو میگیری؟

          پاسخ

          • shayan در پاسخ به آریو

           شهریور 13, 1398

           طرف دوستمو میگیرم😐😐😐😐

           پاسخ

          • آریو در پاسخ به shayan

           شهریور 13, 1398

           خب فکر نمیکنم افراد زیادی مثل شما فکر کنن😀

           پاسخ

    • Mehdi در پاسخ به آریو

     مرداد 23, 1398

     والا اگه باکی اون یه تیکه نبود الان کپ شکست خورده بود نمیدونم چطور میگی اخرش باکی داشت نگاه میکرد فقط اره اون ۵ ثانیه اخر که کپ سپرشو زد به لباش تونی اره اونجا داشت نگا میکرد چون تونی بد جور زده بودش اخه خودت بگو همینکه ۲ به رو ۱ دووم اورده و تازه میتونست اونجا کپ رو بندازه پایین و حتی بکشه ولی نکرد کدوم قوی تره؟؟؟!!!

     پاسخ

  • کیارش در پاسخ به استیو راجرز

   مرداد 23, 1398

   سلام اقای استیو در ادامه حرف شما بگم اگر دقت کرده باشی اسکارت ویچ ت انتقام جویان قلب التران رو در اورد او در ان فیلم قوی ترین بود انجا هیچ شخصیت قدرتمندی نبود که به اندازه اسکارت قوی باشه ولی ثور او توی فیلم فعالیت بیشتری داشت
   و مارول میتونست اسکارت رو بهتر جلوه بده تو اینفیتی و همون جور که گفتی این مقاله مال mcu هستش ولی اگه مطلبو درک کنی میفهمی کمیک قاتیش شده و به قول تو هههههههههههههههه ههههههههههه عجب جمله مزخرفی ما هم نگفتیم او قوی ترین انتقام جو است گفتیم او فعالیتش در این فیلم زیاد بود

   (اونجرز 2 ) او با کار ها و فن ها و کار هایی که کرد باعث شد او هم جزو 4 انتقام جو قوی باشد ولی من خودم هم با بودن اسکارت ویچ در رتبه اول موافق نیستم اصلا او باید نفر 4 باشد پس شما هم اگر فکر میکنی او باید قوی ترین نباشد به جاش کمیک بخون و ببین این دختر چه شاهکاری کرده

   پاسخ

   • shayan در پاسخ به کیارش

    شهریور 12, 1398

    کیارش رفیق کلا چیزی از فیلم عصر اولتران نفهمیدی‌…..
    اونی که جناب واندا قلبشو شکافت اولتران بود ولی دقت نکردی اولتران میتونست خودشو جا بجا کنه؟به عبارتی کل اون رباتا اولتران بودن(نمیدونم کلشون یا نه ولی میدونم چندتا اولتران داشتیم)
    اون در اصل ی آواتار از اولتران بوده.

    پاسخ

 100. استیو راجرز

  تیر 4, 1398

  من تازه امروز این لیست رو دیدم .واقعا لیستی پر از اشتباه و اشتباه . قصد بدی ندارم ولی اصلا لیست خوبی نیست .
  یک سری مواردی هست که میخوام اشاره کنم و البته باید اشاره کنم :
  1- اخرش محبوب ترین انتقام جو کیه ؟؟!!!؟!؟ ههههههه در شماره 11 گفتین که تونی استراک محبوب ترینه ، و در شماره 8 هم گفتین بلک پنتر ( پنگ سیاه ) محبوب ترینه . هههههههه تازه مورد دیگه اینکه هیچ وقت نمیتونین اینجوری با قاطعیت بگین که محبوب ترین انتقام جو کیه چون به هیچ وج مشخص نمیشه چون امار دقیقی در این مورد موجود نمیباشد . حالا ممکنه یکی ادعا کنه که کاپیتان امریکا محبوب ترینه ، یکی بگه مرد عنکبوتی ، یکی بگه … . اگه هم منظورتون این بود که بگین خیلی محبوبه ، باید میگفتین یکی از محبوب ترین هاست ، نه اینکه محبوب ترینه .
  2- در شماره 5 ، نوشتین که هالک ، سورتور رو کشته !!!!!!!!!!! ههههههههههه یعنی چی ؟؟؟؟ والا ما که تا حالا در سینما و کارتون و سریال و کمیک و خلاصه هیچی ندیدیم هالک ، سورتور رو بکشه . آخه قدرت سورتون که تقریبا همتراز شخصیت هایی مثل اودین هست کجا و قدرت هالک کجا ؟؟!؟!! اون وقت هالک سورتور رو کشته ؟؟!!؟!؟؟؟!!؟ احتمالا مارول یک چیز مخفی رو فقط به شما نشون داده . اگه میشه ویدئو این قسمتش رو قرار بدین تا من هم ببینم . !!!!!!!!! هههههههههه باید مینوشتین با سورتور جنگیده .
  3- در شماره 3 هم نوشتین که ویژن سنگ زمان رو داره . ! ویژن سنگ ذهن رو داره نه سنگ زمان رو . البته بهتره بگم سنگ ذهنو داشت .
  4- در شماره 1 ، خیلی چیز های اشتباه به قول معروف چرت و پرت و مزخرف نوشتین . مثلا اینکه اسکارلت ویچ قدرتمندترین جهش یافته هست و بعد از اون جین گیری با نیروی فونیکس قرار دارد . خیلی چرته این جمله . اخه نیروی فونیکس کجا و قدرت اسکارلت ویچ کجا . نیروی فونیکس یک نیروی خیلی باستانی که قدرتش به معنای واقعی بی حد و حصره ( حتی گفته میشه که این نیرو از « نیروی اودین ( Odin Force ) » هم قویتره ) و اصلا اصلا اصلا قابل قیاس با قدرت کسی مثل اسکارلت ویچ نیست . هیچ وقت نمیتونین با این اطمینان بگین که اسکارلت ویچ قویترین جهش یافته و انتقامجو . هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت . شما با یک اطمینانی گفتی که انگار دیگه در این موضوع شکی نیست . در صورتی که اکثر طرفداران مخالف این موضوع اند .
  برای اینکه مطلب طولانی نشه
  ادامه در کامنت بعد … .

  پاسخ

  • حانی در پاسخ به استیو راجرز

   تیر 23, 1399

   اگه یکم کمیک خونده باشی میدونی ک ایرون من از نظر طرفداران محبوب ترین و بلک مانند در خود کمیک ها

   پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به حانی

    تیر 23, 1399

    عجب . !!
    تو که اینقدر حرف از کمیک میزنی میدونی که اسکارلت ویچ در کمیک طبق اکثر مقالات معتبر و نظرات اصلا جز 5 انتقامجوی قدرتمند هم نیست !؟؟!؟!؟!؟ میدونی اسکارلت ویچ به مراتب از شخصیتی مثل هالک هم ضعیفتر به حساب میاد در کمیک ؟!؟!؟!؟!؟!

    پاسخ

   • امیررضا در پاسخ به حانی

    دی 3, 1399

    باشه تو خوندی.

    پاسخ

 101. ایلیا

  تیر 2, 1398

  انصافن تور باید قوی تر از واندا میشد چون تو فیلم تور رگنراک فهمید بدون چکش هم میتونه از رعد و برق استفاده کنه الان هم یکی از قوی ترین سلاح ها را در دنیای مارول دارد یعنی استورم بریکر

  پاسخ

 102. Fatemeh

  خرداد 14, 1398

  اصلا خوب نیست ثور خیلی قوی جای استرنج و مرد مورچه ای هم مناسب نیست کاپیتال مارولم ک اصلا نیس در حالی ک خیلی قدرتمند

  پاسخ

  • آریو در پاسخ به Fatemeh

   خرداد 14, 1398

   جایگاه ثور با توجه به اینکه منبع مقاله کمیک نیست درسته

   پاسخ

 103. musioo

  خرداد 2, 1398

  کاملا مسخره گفتین مرد اهنی در نبرد با هالک و کاپیتان و سرباز زمستان پیروز شده ویژن رو خودش ساخت و اسپایدر من هم زیر دست خودشه و تازه مرد مورچه ایی از پلنگ سیاه قوی تره؟

  پاسخ

  • آریو در پاسخ به musioo

   خرداد 3, 1398

   فکر کنم انت من از بلک پنتر قویتر باشه

   آیا این که آیرون من خودش ویژنو ساخت دلیل میشه که از ویژن قویتره ؟ اصلا مگه منشا قدرت ویژنو آیرون من درست کرد ؟

   پاسخ

  • pppchagoul در پاسخ به musioo

   تیر 29, 1398

   نمیدونم منشا حرفت چیه ، ولی با توجه به فیلم جنگ داخلی ، فکرکنم آخر مرد آهنی شکست خورد . میتونی یه نگاه بندازی .

   پاسخ

  • Ali Aslani در پاسخ به musioo

   مهر 30, 1399

   شرمنده ولی میشه بگی کی دربرابر کاپتان امریکا پیروز شد ؟!اگ پیروز شده بود الان سرباز زمستان مرده بود ب قول شما و همه هم میدونن ک کاپتان اوایل مبارزه اصلا حمله نمیکرد و فقط میخاس اونو متقاعد کنه و دید ک چاره ای نیس زد و قلب تونی رو از کار انداخت ب این میگن شکست……
   و دوباره ک بدونین الان چکش ثور و صائقه دست کیه و همون ی ضربه کافیه واس کسی مثل ایرون من و اسپایدر من و بلک پنتر و ……..

   پاسخ

 104. آریو

  اردیبهشت 30, 1398

  ببخشید ترتیب اشکال داره :

  ۱۳
  ۱۲
  ۱۱
  ۱۱
  ۱۰
  ۸
  ۷
  رتبه بندی نُه نداره وای دو تا یازده داره

  پاسخ

 105. آریو

  اردیبهشت 28, 1398

  در مورد اینکه قدرت ثور تو فیلم ها از اسکارلت ویچ بیشتره یا نه شک دارم ، ولی مطمئنم که از دکتر استرنج قوی تره 😶

  پاسخ

  • هادی در پاسخ به آریو

   تیر 2, 1398

   دکتر استرنج قابلیت جابه جایی زمان را دارد و در فیلم ثور رکنوراک هنگامی که ثور پیش دکتر استرنج بود دکتر استرنج او را به راحتی جابه جا می کرد. دکتر استرنج می تواند ثور را به درون بعد آیینه ببرد و خود از آنجا برود و ثور را برای همیشه در همان جا رها کند . یا همان جا با تغییر شکل ماده کل میدان نبرد را به نفع خود تغییر دهد . آیا با این حال ثور از دکتر استرنج قوی تره . تازه اگر هم ثور به طرف اون پتکش را پرتاب کند اون می تواند به راحتی با باز کردن دریچه ای پتکش را به هر نقطه از جهان هستی که به خواهد به فرستت و برای خود زمان بخرد.

   پاسخ

 106. امیر

  اردیبهشت 28, 1398

  بی شک مرداهنی بهترین شخصیت اونجا یه اون نابغه و در واقع پایه گذار اونجا یه که قدرت در برابر هالک و… ثابت شده است.اون بهترینه

  پاسخ

  • pppchagoul در پاسخ به امیر

   تیر 29, 1398

   عزیز من با توجه به اینکه مرد آهنی لباس هاشو تعویض میکنه و هر لباسش قدرت خاصی دارن لباسشو قدرتش حساب نکن

   پاسخ

 107. امیر

  اردیبهشت 13, 1398

  سلام داداش به نظر من ثور قوی ترین دنیای ماروله

  پاسخ

 108. اناتا شاه مارونوف محبوب ترین انتقام جو در لیست نیست مارونوف قدرت رزمی بالای دارد دست کم نگیر ….عباس اقا یکی از شخصیت ها محبوب انتقام جویان هستش مارونوف انتاشاه با قدرت رزمی کاریش خیلی را حریف هستش توی انتقام جویان 2012 و 2015 نگاه کن …چطوری نیرو های ابر شروی را زمین گیر میکنه درب داغون میکنه ….جاهش توی لیست واقعا خالی هستش

  پاسخ

  • سلام احمد جان،
   ناتاشا رومانف همون بیوه سیاه هستش که تو لیست اومده 😉

   پاسخ

  • جسارتا ناتاشا رومانوف درستشه . از طرفی هم اگه یه ابرقهرمانی مثل ناتاشا رومانوف هرچی قوی باشه جلو قدرتایی مثل تور و اسکارلت ویچ و هالک و ( شاید آیرون من و کاپیتان آمریکا ) کم میاره
   البته رومانوف همون مورد 16 هستش …

   پاسخ

  • وانده هم بیشتر از اون انجام داده 🙂

   پاسخ

   • استیو راجرز در پاسخ به حانی

    تیر 23, 1399

    میشه اون بیشترا رو بگی تا منم بدونم ؟!؟؟!؟!؟!؟!؟
    در MCU اسکارلت ویچ شاهکاری بزگتر از گرفتن انرژی کامل نیروی یک ستاره نوترونی دارد ؟!؟؟!؟!؟!؟؟!؟!؟؟ شاهکاری بزرگتر از شکست دادن تانوس با 6 سنگ ابدیت در کمتر از 1 دقیقه دارد ؟؟!؟!؟؟!؟!؟؟!؟؟!؟؟ دارد ؟!؟؟!؟!؟!؟؟!؟! میشه این شاهکار ها رو بگی که فقط در کل دنیا تو ازشون اطلاع داری ؟!؟!؟!؟!؟!؟؟! انگار حالتون واقعا خوب نیست .
    در کمیک چی ؟؟!؟!؟؟!؟ اسکارلت ویچ شاهکاری به بزرگی شکست دادن « سایه نشینان بالا » ، دارد که تعدادشان 5 یا 6 تا است و تعوری بیاندر بودنشان مطرح هست ؟!؟؟!؟!؟!؟! شاهکاری به بزرگی شکست دادن دکتر دووم در یکی از قدرتمندترین حالاتش ( که تمام قهرمانان قبلی را نابود کرده بود و حتی وولورین با نیروی فونیکس هم نتواست جلویش را بگیرد . ! ) دارد ؟!؟!!؟؟!؟!؟ شاهکاری به بزرگی شاهکار های هالک چی ؟!؟!؟!؟!؟؟ دارد !؟؟!؟!؟!؟؟ نهایتش یه رویداد HOM هست که اونم اصلا قابل مقایسه با موارد گفته شده نیست . پس اگه میشه نیا حرف از کمیک بزن .
    این موارد را گفتم که بقیه فریب حرفاتون را نخورند .

    پاسخ

 109. اسکارلت ویچ و ثور نیروهای ماورا طبیعی دارنند نیروی کدومشون قوی تر هستش و دکتر استریج ….اینا همشون نیرو های جهش یا فته ای دارنند ….

  پاسخ

 110. جواد

  بهمن 10, 1397

  سلام و خسته نباشید…آقا این کاپیتان مارولو عکسشو زدین ولی تو رتبه بندی نیس چرا؟؟؟ خیلی هم قویه نسبت به بقیه….و آنت من و واسپو هم اصلا نیاوردین…تا بیست تا جا داشت

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به جواد

   بهمن 10, 1397

   سلام جواد جان،
   بله درسته، مقاله به زودی آپدیت میشه و چند تا شخصیت اضافه میشن.
   ولی انت من تو لیست هستا

   پاسخ

 111. هامان

  بهمن 9, 1397

  اسم سرباز زمستان و شاهین جابه جا نوشته شده…رتبه بندیتون هم دقیق نیست مثلا دکتر استرنج قویتر از اسکارلت ویچه

  پاسخ

  • هامان در پاسخ به هامان

   بهمن 9, 1397

   ببخشید….عکساشون جابجاست شاهین و سرباز زمستان

   پاسخ

   • عباس در پاسخ به هامان

    بهمن 9, 1397

    سلام هامان جان،
    بله درسته اصلاح شد، ممنون
    ولی در مورد قدرت ها، اسکارلت ویچ قدرت های خیلی زیادی داره که توی فیلم ها فقط به تعداد خیلی محدودیشون اشاره شده. اکثریت کمیک خوان ها معتقدن که اسکارلت قویترین عضو اونجرزه

    پاسخ

    • علی در پاسخ به عباس

     خرداد 30, 1398

     یک سوال از 1 تا 16 قوی تا ضعیف هستش
     اگر هم نباشه واقعا اینجوریه

     پاسخ

     • عباس در پاسخ به علی

      خرداد 30, 1398

      سلام علی جان،
      بله از 1 تا 16 به ترتیب قوی به ضعیف هست
      البته این ترتیب به سلیقه نویسنده هست و ممکنه خیلی ها اعتقاد داشته باشن که میتونس تر تیب دیگه ای هم داشته باشه

      پاسخ

      • حانی در پاسخ به عباس

       تیر 23, 1399

       از کی تا حالا سلیقه شده mcu 🙂

       پاسخ

      • کمیک فن در پاسخ به عباس

       شهریور 22, 1399

       چرا سایت بروز نمیشه الن ۱ سال از فیلم ک مارول میگذره ولی هنوز مشخص نشده
       دکتر سترنج هم سنگ زمان روازدست داد
       و کلی اتفاق افتاده که به جدول حال و هوای جدیدی میده

       پاسخ

    • حانی در پاسخ به عباس

     تیر 23, 1399

     دقیقا ماکسیموف دختر مگنیتو از همه ثور تره:)

     پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به حانی

      تیر 23, 1399

      من اصلا با نظر شخصی هیچ شخصی مشکل ندارم اما اگه یه به نظرم قبل جملت قرار میدادی بهتر بود . چون الان این جملت کاملا غلط و کاملا بی اساس و بی پایه هست و تقریبا بیشتر از حداقل 90 درصد طرفداران حرفه ای و با تجربه کمیک اصلا حرفت رو قبول ندارند . شواهد و مدارک عینی کمیک هم کاملا حرفت رو از پایه و اساس نقض میکنه .

      پاسخ

  • هادی در پاسخ به هامان

   تیر 2, 1398

   از نظر من هم دکتر استرنج با داشتن سنگ زمان قویترینه ولی قدرت های اسکارت ویچ هم خیلی زیاده منم بین این دوتا شک دارم .

   پاسخ

  • Mehdi در پاسخ به هامان

   مرداد 23, 1398

   خیلی ببخشید جفت پا و پا برهنه میپرم وسط نظرتون ولی از رو چه مدارکی اینو میگید؟؟ اها لابد میخواید بگید دکتر استرنج سنگ ابدیت داشت که تازه داااشت دیگه نداره. خب وقتی واندا فقط قدرت تخریب سنگ ذهن رو داره اونیکی هم کاری نداره براش.

   پاسخ

   • علیرضا در پاسخ به Mehdi

    مهر 7, 1398

    سلام این بی انصافی هستش هالک از همه قوی تره

    پاسخ

   • shayan در پاسخ به Mehdi

    مهر 8, 1398

    عزیز با حرفت راجب استرنج و سنگ زمان موافقم ولی واندا توانایی نابودی بقیه سنگ های ابدیت رو نداره و فقط میتونه سنگ ذهن رو نابود کنه و دلیلش هم اینه که قدرت واندا از سنگ ذهن سرچشمه میگیره و میتونه نظم ملکولای سنگ ذهن رو بهم بریزه(تو جنگ ابدیت شوری یچیزی تو این مایه ها گفت).

    پاسخ

    • کمیک فن در پاسخ به shayan

     اردیبهشت 26, 1399

     من مرد آهنی و تور رو دوست دارم با هالک اگه این اا نبودن انتقام جویان بچه بازی بود

     و سنگ ویژن ساختارش مثل قدرت اون زنه بود چه ربطی داره که میتونه بقیه سنگ ها رو هم نابود کنه
     و دکتر استرنج هم در سینما مارول خیلی ضعیفه اون در نبرد باهمه دشمناش تو انتقام جویان ( نه فیلم انحصاری خودش) رسما از سنگ زمان استفاده نکرد با استفاده از اون دکتر استرنج قدرتی معادل یه خدا داره ولی در فیلم ترجیه دادن که فردی مثل کاپیتان مارول بیاد و قوی ترین باشه

     پاسخ

   • کمیک فن در پاسخ به Mehdi

    اردیبهشت 26, 1399

    تونست سنگ ذهن رو نابود کنه چون قدرتش شبیه ساختار سنگ ذهن بود

    پاسخ

    • Best در پاسخ به کمیک فن

     خرداد 2, 1399

     با سلام من باید رتبه بندی هارو بدم این رتبه بندی طبق سینماست و با کمیک فرق می کنه برا همین بعضی ها به مشکل می خورن من الآن مشکلتونو حل می کنم ببینید در سینما رتبه بندی اینجوریه 👇🏻👇🏻
     ۱ ثور البته در فیلم انتقام جویان جنگ ابدیت
     ۲ کاپیتان مارول
     ۳ اسکارت ویچ
     ۴ دکتر استرنج
     ۵ ویژن
     ۶ مرد آهنی البته لباس جدیدش
     ۷ کاپیتان آمریکا با پتک ثور
     ۸ پلنگ سیاه
     ۹ کوئیک سیلور
     ۱۰ مرد مورچه ای
     ۱۱ مرد عنکبوتی
     ۱۲ هالک
     ۱۳ ماشین جنگ
     ۱۴ شاهین
     ۱۵ سرباز زمستانی
     ۱۶ ناتاشا (بیوه سیاه)
     ۱۷ شاهین چشم

     پاسخ

     • کمیک فن در پاسخ به Best

      تیر 1, 1399

      نه خدا وکیلی مرد عنکبوتی از هالک قوی تره ؟؟؟

      ویژن که تو سینما قدرت خاصی نداشت از چه نظر میگی ؟؟

      پاسخ

     • کمیک فن در پاسخ به Best

      مرداد 26, 1399

      در بعضی موارد دیگه یه نظر اونقدر مزخرف میشه نیاز به جواب نداره
      هالک بازم باید تو ۵ تا باشهاسترنج اول

      پاسخ

      • محمد در پاسخ به کمیک فن

       آذر 14, 1399

       چی میگی اسکارلت از همشون قوی تره انگشتش نیستن هیچکدوم

       پاسخ