مقایسه ابرقهرمان های سینما: بتمن در برابر مرد عنکبوتی. کدام یک قویتر است؟

امروز ما می خواهیم درباره دو ابرقهرمان کتاب های کامیک صحبت کنیم. در سمت سیاه شاهد ناجی گاتهام هستیم و در سوی قرمز شاهد سرباز گوش به زنگ نیویورکی. اگر درباره محبوبیت این دو صحبت کنید، محبوبیت هیچ کدام از دیگری کمتر نیست. اما دراینجا می خواهیم درباره قدرت صحبت کنیم. می خواهیم بدانیم در یک مبارزه رودررو چه کسی پیروز می شود. گرچه درباره هرکدام از آن ها چندگانه های مختلف ساخته شده و با توجه به اینکه از دو دنیای متفاوت (یکی DC و دیگری مارول) هستند، می دانیم که فرصت رویارویی این دو وجود ندارد، اما وظیفه خود دانستیم که در اینجا این دو را در مقابل هم قرار داده و این سناریو را در ذهن خود خلق کنیم. بنابراین در اینجا هستیم. اگر می خواهیم بدانید در مبارزه این دو کدام یک پیروز می شوند، این مقاله را بخوانید. با پروشات همراه باشید.

بتمن

شوالیه تاریکی. بزرگ ترین کارآگاه جهان، طراح بزرگ و خیلی چیزهای دیگر. بتمن تنها یک شخصیت نیست. نماد امید، رستگاری، برخاستن و ناجی کودکان و بزرگسالان است. بتمن از آن شخصیت هایی است که با خواندن کامیک آن یا تماشای فیلمهایش با او همزادپنداری می کنید. او جنبه خیر و شر را به ما یادآوری می کنید. این انتخاب خودمان است که یکی را برگزیده و در آن مسیر برای بقا تلاش کنیم.

شاید تصور کنید بن افلک این نقش را خوب بازی نکرده است. در حقیقت هیچ بازیگر مرد دیگری نمی توانست ویژگی های متفاوت بتمن را در کنار هم نشان دهد. چه وال کیلمر باشد چه مایکل کیتون، در هر صورت همه آن ها تنها یک بخش از شخصیتش را نشان می دادند. کریستین بیل توانست بخشی از شخصیت او و نبوغ خالصش را نشان دهد. بن افلک، از سوی دیگر، جنبه وحشیانه و تاریک بتمن را نشان می دهد، بخشی که پس از مرگ والدینش بروز داده و هرگز او را رها نکردند. بتمن بن افلک همچنین نشان می دهد که او برای رسیدن به خواسته اش می تواند چقدر بی رحم و ظالم باشد. او برای دستیابی به تعادل و کنترل بر دنیای خود بدون توقف حرکت کرده و حتی درصورت بروز اشتباه هم از پا نمی ایستد.

مرد عنکبوتی

“تارهای دروغ بازگشته اند. در قسمت بعدی می بینید که ابرقهرمان موردعلاقه تان چگونه با قتل بهترین دوستش ماری جین واتسون کنار می آید. آیا مرد عنکبوتی می تواند بهای جرایمش را بپردازد؟”

مرد عنکبوتی برخلاف بتمن، نماد کامل تمام مشکلاتی است که یک نوجوان معمولی ممکن است از کودکی تا نوجوانی با آن رو به رو شود. زمانی که دوست داشتیم دلیل و نحوه انجام کارهایمان را به همه توضیح دهیم. پتر پارکر شرایطی را دارد که هر نوجوانی در سن او دوست دارد داشته باشد. یک خانواده مسئول، یک دختر جذاب که دوستش دارد، و یک قدرت نامحدود و ابدی. بله مرد عنکبوتی هم با درد آشناست. نه دردی که بتمن می شناسد بلکه یک درد متفاوت. او در کودکی والدین اش را از دست داد و با نبوغ خود سعی می کند در جهانی زندگی کند که تنها به چیزهای بزرگ بها می دهد نه چیزهای معمولی. او که می داند با این قدرت کسی او را درک نمی کند  تصمیم می گیرد به مردم بدشانس تر از خودش کمک کند. پتر پارکر که اشتباهی نکرده از بسیاری از مردم اطرافش خوش شانس تر است. با این حال تصمیم می گیرد در تنهایی زندگی کند تا در مقابل شرارت از حق و انصاف طرفداری کند. از این نظر می تواند شبیه بتمن باشد.

همچنین بخوانید: مقایسه ابرقهرمان های سینما: مرد آهنی در برابر مرد عنکبوتی. کدام یک قویتر است؟

یک نابغه متفاوت

همانطورکه گفتیم مرد عنکبوتی تفکر عمیق تری دارد. پتر در یک آزمایشگاه بود که یک عنکبوت او را گزید و قدرت ابرقهرمانی را به او بخشید. پتر از کودکی به آزمایش های علمی علاقه داشت و ثابت شده است که فرمول تارهای عنکبوتی و تیر تارمانند را خودش طراحی کرده بود. و همه این ها زمانی رخ می دهد که نوجوان بود. نظرتان در این باره چیست؟

از سوی دیگر بتمن یک همه چیزدان است که می تواند به هر مشکلی نزدیک شده و آن را به راحت ترین شکل ممکن حل کند. بروس با گذشت سال ها از ثروت و تاثیرش استفاده کرده تا سلاح ها و تکنولوژی را خلق کند که دسترسی به آن مشکل است. و با کمک دانش خود این ابزار را به نفع خود استفاده می کند. بروس پس از مرگ والدین اش، گم شده و در جستجوی رستگاری و صلح است. او در این میان تحت سرپرستی رأس‌الغول و لیگ قاتلان با تکنیک های مختلف مبارزه آشنا می شود. بتمن روان شناسی خوانده و در ارتباط با مردم متخصص است. او با دشمنانش بازی ذهنی انجام داده و آن ها را از خود می ترساند. او با سختکوشی این کار را انجام نمی دهد بلکه با هوشمندی اش انجام می دهد.

به طور کلی، پتر پارکر و بروس وین هوش برابری دارند که بدون وجود لباس مخصوص خود نیز از بقیه متفاوت اند. اما آیا نوع تفکر آن ها مشابه است؟ پاسخ دادن به این سوال مشکل است. یکی در زمینه فیزیک، زیست شناسی و شیمی تخصص دارد و دیگری بهترین کارآگاه جهان است. نمی توان پرتقال را با سیب مقایسه کرد، مگر نه؟ پس بیایید ما هم این کار را نکنیم. این نبرد توانایی ها نیست، نبرد اراده است.

نبرد قرن

با این حال این دو ابرقهرمان به همان اندازه که شبیه هستند، تفاوت هایی هم دارند که آن دو را از هم متمایز می کند. شاید بتمن و مرد عنکبوتی آغاز یا مسیر مشترک داشته باشند، اما رفتارها و ذات آن ها کاملا متفاوت است. درحالی که بتمن پشت سایه ها پنهان شده و تاریکی را همراه خود کرده،، مرد عنکبوتی تلاش می کند در سایه طنز و کنایه خودش را ثابت کند. مرد عنکبوتی از خنده لذت برده و با وجود قدرت و توانایی اش گاهی از دشمن شکست می خورد. از سوی دیگر، بتمن همیشه جدی بوده و به کارش متعهد است. او با جدیت به مبارزه با جنایات، تحقیقات و کارهای کاراگاهی خود می رسد، حتی اگر لباس مخصوص خود را نپوشد بازهم گویی ماسک به صورت دارد. و برتر اینکه شاید هرگز لبخند بتمن را نبینیم. درحالی که مرد عنکبوتی تمام قلب است. و بتمن تماما مغز است و هیچ احساسی ندارد. حداقل در ظاهر.

زمانی که از سبک مبارزه سخن می گوییم، مردعنکبوتی همیشه برای شکست دشمن خود نقشه ای در سر دارد. مرد عنکبوتی یک فرد برونگراست و دوست دارد در لحظه فکر کند. درحالی که بتمن پیش از مبارزه خوب فکر کرده و آماده می شود. بتمن شخصیتی است که درصورتی که هرکدام از اعضای لیگ عدالت از مسیر خود خارج شوند به آن ها کمک می کند. او حتی یک بار نقشه کشید تا تمام اعضای لیگ عدالت را از میدان خارج کند، حتی خودش را. آیا می توان از او پیشی گرفت؟ احتمالا نه.

مطمئنا در مبارزه رودررو بتمن پیروز می شود. شاید مرد عنکبوتی راه مبارزه را بلد باشد، اما این بتمن است که همیشه نقشه دارد و بی گدار به آب نمی زند. در حقیقت شکست دادن مرد عنکبوتی برای بتمن اصلا دشوار نیست زیرا او همیشه خطر را پیشبینی کرده و برای آن نقشه دارد. ذهن هوشیار او و جدیتش به او توانایی می دهد که می تواند هرکسی را شکست دهد، حتی مرد عنکبوتی را. اشتباه نکنید. بدون شک مرد عنکبوتی یکی از قوی ترین و محبوب ترین ابرقهرمان های خلق شده است. اما سوپرمن هم چنین است و بتمن بارها سوپرمن را شکست داده است، حتی بدون کریپتونیت. کسی که با چند کلمه می تواند سوپرویلن کهکشانی مانند دارک ساید را شکست دهد، می تواند به راحتی شخصیتی مانند پتر پارکر را نیز شکست دهد. اگر موافق نیستید، با بتمن تماس بگیرید. شاید این موضوع را به شما بفهماند!


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (158)

بستن فرم

 1. احمدرضا

  مهر 2, 1399

  کاری کردی یک بار دیگه فیلمو ببینم برو فیلمو ببین کلافه کرده تانوسو

  درمورد اون چنگک های خیلی راحت پوست چیتاری ها با زره شون باز میکرد انگار کره میبره نمیگم زره چیتاری ها از بتمن قوی تره ولی وقتی به اون راحتی زره اون هارو باز میکرد در حالت کشتار اهنی میتونه لباس بتمن پاره کنه

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به احمدرضا

   مهر 2, 1399

   تانوس از قبل کلافه بود میخواست دستش رو ببنده، اونطرف شنل دکتر استرنج بود و کلا اعصابش خورد بود اما ضربه های اسپایدرمن در هر قلقلک هم برای او نبود!!! زره چیتاری ها یه ذره از ضدگلوله ی خودمون قویتره!!!اونوقت اون رو با لباس آهنی بتمن مقایسه می کنی!؟!؟!؟

   پاسخ

   • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

    مهر 2, 1399

    جان بابا اصلا اسپایدرمن اون موقع داشت تک به تک باهاش مبارزه میکرد فقط دکتر استرنج داشت براش پروتال باز میکرد براش مثل قلقلک نبود هرچی باشه زور مرد عنکبوتی خیلی از بتمن بیشتری میخای بپذیر میخای نه استقامتش هم با اون لباس خلی بیشتر از بتمن هستش خوبه تانوس اونو زد هیچی به لباسش نیومد ولی سوپرمن بتمنو بلند ‌کرد جای دستش تو لباسش موند
    تا الان بتمن با مرد عنکبوتی رو مقایسه نمیکنی بلکه داری با مرداهنی مقایسه میکنی زره
    زره های که بتمن درست میکنه به گرد پای مر اهنی هم نمیرسه
    همونطور که گفتم یه کشتار اهنی برای شکست بتمن کافیه چون اون موقع مرد عنکبوتی روی غیر قابل پیشبینی میشه و نمیشه حدس زد چطور مبارزه میکنه تاز دارای شیش دست میشه بتمن جلوی کدومو میخاد بگیره خیلی راحتم زره بتمنو پاره میکنه

    پاسخ

   • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

    مهر 2, 1399

    زره چیتاری ها از زره ضد گلوله ما کمی قوی تره
    داداش اون تکنولوژی بیگانست
    اصلا گذشته از این حرفا تانوس چطور میاد برای افرادش از اوت زره های ظعیف استفاده کنه

    پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به احمدرضا

     مهر 3, 1399

     ببین چون اون تکنولوژی مال بیگانه هست دلیل نشد که از تکنولوژی زمینی ها قویتر باشه!!!!ارتش چیتاری ارتشی بوده که تانوس اون رو تحت سلطه ی خودش در آورده است و معلوم نیست تکنولوژی زره آنها از چیست!!!!تانوس چنتا مشت به زره آیرون من زد و تقریبا زره آیرون من داغون شد!!!حالا زره اسپایدرمن پیشکش!!!اما سوپرمن به چندین مشت نسبتا قوی به اون زره بتمن زد و تنها یه تیکه از اون زره آسیب جدی دید!!!حالا هم میخوای قبول کن میخوای هم قبول نکن اصلا واسم مهم نیست!!!!

     پاسخ

     • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

      مهر 3, 1399

      اول اینکه اصلا بهش مشت نزد بیشتر از یک بار اونم یک چشمش پرید تاز اون موقع سوپرمن خیلی ظعیف بود چون تازه بهش اون گاز کریپتونایت رو زده بود اگر نمیزد با یه پس گردی کل لباس از هم باز میشد
      تکنولوژی زره انها هرچی باشه از مال زمینی بهتره ولی نه بهتر از زره بتمن ولی برو اون فیلمو نگاه کن چقدر راحت زره رو پاره میکنه

      پاسخ

      • تحلیل گر در پاسخ به احمدرضا

       مهر 4, 1399

       چرا باید تکنولوژی اونا از زمینیا پیشرفته تر باشه؟؟؟؟ دو بار اولش زد و یک بار هم اونجا یک بار هم از ساختمان گذراندش!!! باشه تو هر جور دوست داری فکر کن اصلا برام مهم نیست!!!

       پاسخ

       • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

        مهر 4, 1399

        به قطع بهتره وقتی زمینی ها فعلا سفینه ای ندارن با سرعت نور حرکت کنه به نظرت بهتره مشت یک بار بهش زد بیشتر فقط پرتش میکرد
        مرد عنکبوتی خو بدون لباس یه ساختمون ریخت روش همشو بلند کرد که خودش نشون از استقامت و زورش هستش اون ساختمونو میریختی رو بتمن ببینم چیزی ازش میموند

        پاسخ

 2. تحلیل گر

  مهر 1, 1399

  این حالت کشتاری که شما میگی رو من دیده ام!!!اما این حالت کشتار میتونه فقط یک خراش روی اون لباس بتمن بندازه!!!چرا که اون لباسو سوپرمن چندین ضربه بهش زد و از میان یک ساختمان بلند گزروندش و خیلی آسیب ندید حالا اسپایدرمن بیاد اونو بزنه!!!!و اون تکونی که اسپایدرمن به تانوس داد در حد یه قلقلک برای تانوس هم نبود!!!

  پاسخ

  • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

   مهر 2, 1399

   ۱ اون ساختمونو اگر خوب نگاه کنی قدیمی بود با یک مشت سوپرمن همش میریخت
   ۲ کی گفته لباس اسیب ندید اول اینکه وقتی سوپرمن برای بار دوم بتمن رو پرت کرد جای دستش توش موند
   اگر باورنمیکنی برو فیلمو نگاه کن وسط سینه بتمن
   ۳اون لباس خیلی باعث کندی بتمن بود ولی اسپایدرمن نه
   ۵ اون لباس نمیتونه به لباس بتمن خط بندازه داداش اون لباس لباس بتمنو تیکه تیکه میکنه خودش داری هوش هست قابلیت هایی داره که لباس تونی هم نداشت اون چنگک هاش خیلی راحت لباس بتمنو از هم باز میکردن بتمن از اون برای استقامت در برابر سوپرمنی استفاده کرد که با کریپتونایت ظعیف شده بود
   و تو اون بتمنو جولوی اون همه چیتاری میزاشتی استخون هاشم نمیموند مگر اینکه فرار میکرد
   و یه چیز دیگه حداقل خوبه اون تانوس قلقلک داد ولی بتمن پوست صورت سوپرمنو وقای نصف قدرتش برگشته بود نتوست تکون بده

   پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به احمدرضا

    مهر 2, 1399

    من نگفتم در حد قلقلک برای تانوس بود!!!به کلمه (نبود) دقت کن!!! نگفتم آسیب دید گفتم آسیب چندانی ندید!!!! چه مدرکی دارید که این چنگک هاش راحت اون لباس بتمن و تیک تیکه می کند!!!

    پاسخ

 3. احمدرضا

  شهریور 27, 1399

  و راستی من از انواع حالات تار اندازی اسپایدرمن حرف نزدم و برای اسم بردنشون باید یه دفتر ۱۰۰ برگ خرج کرد که یکی از اونا تار برقی هستش که میتونه اسیب شدید به انسان بزنه

  پاسخ

 4. احمدرضا

  شهریور 27, 1399

  من تو یک مقاله دیگه گفتم اسپایدرمن بتمنو شکست میده اینجا میگم چطور تازه اینجا مال سینماست که بهتر هردو رو در بهترین لحاظ سینما

  ۱ من موندم شما چطور زور بازو بتمن رو با مرد عنکبوتی یکی می کونید بدید چند تا فیلم ببینید بعد نظر بدید اسپایدرمن تونست یک ساختمون رو نگه داره تونی یک ماشین یک تنی رو در ۶۰ کیلومتر نگه داره تونست جلوی مشت سرباز زمستان رو باید دست بگیره مشتی که کاپیتان با دو دست نتونست جلوشو بگیره بری فیلم جنگ داخلی رو ببینید حالا بازو بتمن چی داریم تونست با کریپتونایت سوپرمن تبدیل به یک آدم معمولی بکنه بعد هی زدش.
  استقامت هم بازم مرد عنکبوتی مرد مورچه ای خودشو بزرگ کرد یک مشت به مرد عنکبوتی زد مرد عنکبوتی خورد توی یک ماشین هیچی بهش نیومد وقتی ساختمون ریخت روش و از زیرش درومد آسیب چندانی ندید فقط خسته بود شما این دو حالتو بتمن میذاشتی ببینم میتونست تحمل کنه تازه ساختمون با لباس دست ساز خودش تحمل کرد نه با لباس تونی استارک .
  ۳ مرد عنکبوتی دارای حس ۱۱ گانه هستش که اونو باهوش تر از بتمن میکنه تازه با حس عنکبوتی میتونه از شلیک تفنگ جای خالی بده حالا از اون خنجر های بتمن نتونه .
  ۴شما تا چیزی میشه میگید بتمن دارک شاید شکست داده خب اروپا هم با حرف گالاکتوس رو شکست داده پس یعنی دد پول از همه قوی تره.
  ۵ اسپایدرمنو با لباس آیرون اسپایدر مقابل لباس بتمن در برابر سوپرمن قرار بدیم اسپایدرمن تنها چیزی که لازمه بگه اینه (حالت کشتار سریع فعال)اگر فیلم اند گیم رو دیده باشید میبینید چه بلای سر چیتاری ها اورد .
  یه چیز دیگه در باره زور بازو خوبه اسپایدرمن چند تا ضربه به تانوس زد که تانوس یه تکونی خورد ولی تو فیلم بتمن در برابر سوپرمن وقتی سوپرمن نصف استقامتشو به دست آورد بتمن نتونست پوست سوپرمنو تکون بده چه برسه به صورتشو .
  در باره نقطه ظعف هم اسپایدرمن همون نقطه ظعفی همیشگیو داره افراد خانوادشو گروگان بگیرن که فکر نکنم بتمن این کارو بکنه اگر هم بکنه از ظهر خودش هست.
  و یه چیز دیگه اینکه میگید بتمن قبل از اینکه با کسی مبارزه کنه سریع اطلاعاتشو جمع میکنه چطور اون میخاد اطلاعات کسی که نه هنوز دیدتش نه باهاش مبارزه کرده جمع کنه و این اسپایدرمن که در لحظه اطلاعات جمع میکنه که این هم از نقاط قوت اوست.
  و این حرفو جای دیگه گفتم شاید مرد عنکبوتی پولدار نباشه ولی یک حامی پولدار داره اونم تونی استارک.
  فکر کنم این دلایل بس بود اگر نبود بگید تا بیشتر بگم و یه چیز دیگه من نمی گم اسپایدرمن سریع بتمنو شکست میده و صد در صد ولی احتمال ۷۰.۳۰ میبره.

  پاسخ

 5. استرنج

  شهریور 13, 1399

  واقعا متاسفم برای نویسنده مقاله. اسپایدی قدرت فکر و تجهیزات داره و اون هم بی گدار به اب نمی زنه. اسپایدرمن برده

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به استرنج

   شهریور 13, 1399

   واقعا من برات متاسفم. هوش و تجهیزات اسپایدرمن به گرد پای بتمن هم نمیرسه!!!!!اونوقت فکر کردی بتمن بی گدار به آب میزنه؟؟؟؟اطلاعات رو درمورد بتمن زیاد کنی بد نیست!!!!!!!!

   پاسخ

 6. بتمن بدون لباسش چیزی نیست مرد عنکبوتی بار ها با بتمن مبارزه کرده و شکست خوردن کسی که این اطلاعات و نوشته قطعا طرفدار بتمن بوده مرد عنکبوتی از قدرت های خودش خبر نداره اگه بدونه کشتن بتمن که سحله کل دیسی رو میکشه آره از اول پرچم ما بالا بوده بتمن کجایی رده سومی دیگه کسی با رده اولی ها کاری نداشته باشه 😎😎😎

  پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به اسپایدرمن رهبر قهرمانان

   شهریور 12, 1399

   وااااااای خدا 😭😭😭😭😔😔😔 من که دلایلم را بر پیروز شدن بتمن در این نبرد گفته ام!!!!!!بعد اسپایدرمن میخواد کل دیسی رو بزنه؟؟؟؟؟😭😭😭اسپایدرمن مقابله امثال شزم و سوپرمن هیچ شانسی نداره!!!!!!حالا چطوری میخواد کل دیسی رو بزنه؟؟؟؟؟🤔🤔🤔😭😭😭😭😭

   پاسخ

 7. تحلیل گر

  شهریور 9, 1399

  خوب ببینید در کمیک این بتمنه که برنده است چون که در کمیک لباس بتمن خصوصیات زیادی داره. در فیلم، باز هم این بتمنه که برنده است چونکه در بتمن علیه سوپرمن با یک لباس آهنی به مصاف سوپرمن رفت و به نظر من اگر با اون لباس به مصاف اسپایدرمن بره بتمن برنده میشه چونکه مقاومت آن لباس آنقدر زیاد است که وقتی سوپرمن اونو از ساختمون گذراند باز هم آسیب چندانی ندید!!!!!و وقتی که اثر کریپتونایت رفت باز هم بلند کردن اون لباس برای سوپرمن کار چندان راحتی نبود!!!!! اگر هم بخواد تله صوتی و مسلسل ها رو بیاره به عنوان تله، می توان گفت که قطعا پیروزی این نبرد به نفع بتمن است.

  پاسخ

  • احمدرضا در پاسخ به تحلیل گر

   مهر 1, 1399

   تو این لباسو با ایزون اسپایدر مقایسه کن نه با لباس معمولیش و همانطور که تو مقاله دیگه گفتم فقط حالت کشتار سریع فعال کنه بتمن دار فانی رو وداع میگه

   پاسخ

 8. ناروتو

  شهریور 9, 1399

  راستی من این مرد عنکبوتی جدیدو مقایسه نکردم مرد عنکبوتی قدیمی رو که با ونوم جنگیدو مقایسه کردم چون این جدیده یکم جوون و بی تجربس پس راحت بتمن شکستش میده ولی مردعنکبوتی اصلی صد در صد بتمنو شکست میده با تشکر

  پاسخ

 9. ناروتو

  شهریور 9, 1399

  مردعنکبوتی قوی تره چه شب باشه چه روز چون حس عنکبوتی داره تمامی ضربه ها رو جاخالی میده مگر دام پهن کنه که بازم قویه از لحاظ فیزیکیم مرد عنکبوتی بدنش قوی تره چون دی ان ایش عوض شده ولی بتمن یک انسان معمولیه که فقط لباس قدرتمندی تن کرده من خودم طرفدار هر دوام ولی بتمن قدرتش کمتره و اینکه بتمن نتونست سوپرمنو شکست بده تونست با استفاده از کریپتونایت شکستش بده ولی مرد عنکبوتی همچین نقطه ضعفیم نداره و اینکه مرد عنکبوتی می تونه در حالت پرواز 10 تا بیشتر تار بزنه ولی بتمن می تونه از دو تا پرتابی استفاده کنه و اگر پرتابیاش پاره شن خوب قطعن این اسپایدرمنه که برندس پس واس همین میگم مرد عنکبوتی قوی تره

  پاسخ

  • محمّد مهیار اسمعیلی در پاسخ به ناروتو

   شهریور 13, 1399

   دمت گرم دقیقا راست میگی مرد عنکبوتی حس عنکبوتی داره و 436 تار ترکیبی حسام هیچی نمیدونی لطفا حرف نزن مرد عنکبوتی از بالای کاپیتان آمریکا سپرش رو گرفت مرد عنکبوتی چند لباس مختلف داره یکی سرعت بینهایت یکی جونش رو پر میکنه یکی ضد ضربه هست یکی چند ضربه ای هست یعنی اگه به حریف یه مشت بزنه حریف بجای 1 بار پرت شدن 3 بار پرت میشه و یه لباس دیگه هم داره همون لباس مرد عنکبوتی 2019 خودش میسازه این لباس قابلیت پرواز داره یه لباس دیگه داره جاذبه رو کم میکنه باعث میشه فقط خودش مدّت زیادی روی هوا بمونه

   پاسخ

 10. عليرضا

  شهریور 9, 1399

  بچه ها به نظر من بتمن برنده است چون بتمن در يكى از كميك ها بتمن توانست دارك سايد را بكشد تازه بتمن ميتواند دوستان خود را شكست دهد ولى مرد عنكبوتى نميتواند تانوس را شكست دهد نميتواند دوستان خود را شكست دهد پس بتمن برنده است

  پاسخ

  • استرنج در پاسخ به عليرضا

   شهریور 13, 1399

   ببین که تو مبارزه چه قدرت هایی دارند به افتخارات نگاه نکنیم. اگه اینطوری ببینیم میتونیم بگیم ایرون من بتمنو شکست میده چون پولدارتره🍐

   پاسخ

 11. بردیا

  مرداد 27, 1399

  از نظر قدرت بدنی بتمن قدرتمند تره اما در کل مرد عنکبوتی توانایی های بیشتری داره او نشون داده که میتواند به راحتی روی دیوار راه برود سرعتش مثل سرعت باد باشد و تار های زیادی داشته باشد و توانایی از بین بردن طناب را هم دارد بنابر این از بتمن در کل قدرتمند تر است

  پاسخ

 12. حسام

  مرداد 15, 1399

  بنظر من بتمن از نظر قدرت بدنی از مردعنکبوتی قری تره و می تونه خیلی راحت شکستش بده
  وقتی کاپیتان امریکا توی فیلم جنگ داخلی تونست مردعنکبوتی رو شکست بده پس بتمن هم میتونه مردعنکبوتی رو شکست بده
  بعدشم من موندم با وجود سه گانه شوالیه تاریکی زک اسنایدر چطور تونسته بن افلک گامبو رو به عنوان بهترین بتمن انتخاب کنه؟؟
  هیچوقت بتمن لباس آهنی نداشته چطور توی فیلم «بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت» بتمن با لباس آهنی در برابر سوپرمن حاضر میشه یا توی فیلم لیگ عدلت چطور سوپرمن ، بتمن رو از ارتفاعی پرتاب میکنه بعد بتمن قراضه گامبو با لباس پارچه ایش سالم میمونه؟؟
  خیلی مزخرفات محضه

  پاسخ

 13. Javad

  مرداد 13, 1399

  بچه ها من به این مرد عنکبوتی جدیده کار ندارم ولی من بیشتر عاشق تویمگوارت هستم چون اون جذاب تره کسی که مرد عنکبوتی سیاه رو شکست داده از نظر زور و بازو نه از نظر فکری حالا یه مقاله درباره ی مردعنکبوتی سیاه و بت من بنویسید یا اونی تازه اومده ونوم کی قوی تره

  پاسخ

  • Zed-X در پاسخ به Javad

   مرداد 13, 1399

   ونوم معلوم قویتره
   من فکر نمیکنم عضو انتقام جویان بیاد چونکه ازهمه قویترره و اینکه نمیشه در کل اگه یادتون باشه تو انتقام جویان 4 دکتر استرنج رو به یک دلیل مسخره نزاشتن وارد جنگ شه چون اگه میومد اون ازهمه قویتر بود و فیلم مسخره میشد خیلی سریع تموم میشد ونوم هم همین طور من فکر مینم و مطمعا اگه بیاد برای اون هم دلیل مسخره ای برای ضعیف کردن نقشش میارن

   پاسخ

 14. کاربری ناشناس

  مرداد 8, 1399

  بتمن قوی تره چون هم از نظر جسمی قوی تره هم بزرگترین کارگاه جهانه تجهیزاتی هم داره که مرد عنکبوتی تو خوابش ندیده

  پاسخ

 15. Amirreza

  مرداد 8, 1399

  بتمن قوی تره بتمن تونسته دارک سایدو شکست بده اسپایدرمن که چیزی نیست😂😂😂

  پاسخ

  • استرنج در پاسخ به Amirreza

   شهریور 13, 1399

   زهی خیال باطل اسپایدی خیلی قوی ترههههههههههه😜😉😁😁😁😁😁😁😁😎🕷

   پاسخ

  • Erfan در پاسخ به Amirreza

   شهریور 27, 1399

   باشه بدو برسی بتمن شورشو در اورده دیگه معلومه اگه مرده عنکبوتی هم این امکانات رو داشت بتمن که سحله ونوم هم برای چیزی نبود

   پاسخ

  • Erfan در پاسخ به Amirreza

   شهریور 30, 1399

   زرررررشک. ماهم واسه تو متاسفیم که یک انسانو با یک غول گنه مقایسه میکنی

   پاسخ

 16. roham

  مرداد 1, 1399

  بتمن قوی تره بتمن سوپرمنو شکست داده مرد عنکبوتی در برابر بتمن هیچ شانسی نداره

  پاسخ

 17. ناشناس

  تیر 15, 1399

  چی دارید میگید واقعا بنظرتون چطور اسپایدرمن میتونه بتمنو شکست بده.هرجوری نگاه میکنم میبینم اسپایدرمن هیچ شانسی برای مقابله با بتمن نداره.اونی که داره دشمنا رو مقایسه میکنه.داداش داری اشتبا میزنی.تو به جوکر میگی ضعیف؟😂😂😂واقعا برام خنده داره این حرفاتون.میشه یه راه بهپ نشون بدید چطور اسپایدرمن میخواد بتمنو شکست بده.فقط یه راه😂

  پاسخ

  • Erfan در پاسخ به ناشناس

   شهریور 27, 1399

   بله اگه مردعنکبوتی تچهیزات بتمنو داشت بتمن براش اب خوردن بود ولی مرد عنکبوتی فقد تار میزنه با چسبیدن به دیوار و حس خطرو میفهمه ولی بتمن انقدر شورشو در اورده که دیگه پاش برسه یک کاری میکنن که بتونه غیب بشه☹☹☹

   پاسخ

 18. امیر حسین

  تیر 6, 1399

  وای دارم نظراتو میخونم به بعضی ها میخندم😅😅🤣🤣 که دارن میگن مرد عنکبوتی قوی تره. خب معلومه که بتمن قوی تره مرد عنکبوتی به خاطر یک زهر عنکبوت قدرت پیدا کرد و شانسی شانسی تبدیل به ابر قهرمان شد‌. و لی بروس وی.ن خودش از قبل برنامه ریزی و فکر کردش. و تبدیل به ابر قهرمان شد. بعدشم آقای نویسنده اشتباه نکن بتمن باهوش تره .نا سلامتی لقب باهوش ترین کارا گاهو داره. حالا میریم سراغ قدرت و زور=!!!باز هم بتمن بر تری داره چون بتمن بازو داره ولی مرد عنکبوتی لاغره لاغرهه . حالا سراغ سلاح=!!!!!!باز هم بتمن دلیلشو همتون میدونید دیگه.بتمن با سلاحاش همه رو نابود میکنه حتی به نظرم طناب خفاشیش از تار قوی تره.

  پاسخ

  • Erfan در پاسخ به امیر حسین

   شهریور 30, 1399

   کی گفته هیچ ربطی به بالا اومدن بازو نداره دیدی که مردعنکبوتی میگی لاغره قطارو نگه داشت یا تو بازگشت به خانه بدونه لباس عنکبوتی از زیره اون همه سنگ اومد بیرون این تموم.. واین که برای سلاح هاش میگی مردعنکبوتی هم حس عنکبوتی داره از اون تیغ یا اون تفنگش فرار میکنه و اینکه مردعنکبوتی سریعه تارش هم از طناب بتمن بهتره🕷🕸🕷🕸🕷🕸🕷🕸🕷😎😎😎

   پاسخ

 19. دانیال

  تیر 1, 1399

  هرکدوم یجور قوین بتمن یه جور اسپایدی یه جور مثلا اگه مبارزه تو روز باشه اسپایدی شانس بیشتری داره اما اگر تو شب یا جای تاریک باشه ۱۰۰ درصد بتمن اسپایدرمنو له و لورده می کنه اما اگه دقت کنید بتمن به زور جوکر بدون قدرتو شکست می ده اسپایدرمنم ( تازه با کمک تونی استارک ) زورش به یه دست تانوس رسید ابر قهرمانا توی کامیک ها و فیلم های مختلف قدرتاشون فرق داره مثلا سوپرمن تو یه کامیک کره ی زمین رو جابجا می کنه یه جا دیلی پلنت رو به زور نگه می داره

  پاسخ

  • Batman در پاسخ به دانیال

   تیر 7, 1399

   جوکرو دست کم نگیر بیشتر ابر قهرامان های دی سی از مواجه شدن با جوکر می ترسن جوکر بهترین ابر شرور دی سیه او مای گاد مرد عنکبوتی با کمک مرد اهنی زورش دست چپ تانوس رسید یه وقت خسته نشه این که چیزی نیست بتمن با زره های قدرتمندی که داره مثل Hellbat , final batsuit میتونه تانوس رو به راحتی شکست بده

   پاسخ

   • Erfan در پاسخ به Batman

    شهریور 30, 1399

    این حرفت دیگه الکی در اوردی خنده داره خخخخخخخخخ 😂😂😂😂😂اون همه ابرقهرمان که بتمنو میخورن به سختی تو نستن بعد بتمن به راحتی بهخاد بزنش واااااای

    پاسخ

    • تحلیل گر در پاسخ به Erfan

     شهریور 30, 1399

     برو درباره بتمن تحقیق کن بعد بیا بگو!!!!! بتمن با هل بت تونسته دارک ساید رودر آپوکالیپس شکست بده!!!

     پاسخ

 20. تننن

  خرداد 23, 1399

  قوی ترین بت منه چون قدرتی که داره پولشه

  پاسخ

 21. امیر

  خرداد 22, 1399

  میخوام به نویسنده بگم داداش تعصبی نباش
  اسپایدرمن به خاطر حس عنکبوتی بتمن رو نابود میکنه

  پاسخ

  • میلاد در پاسخ به امیر

   تیر 1, 1399

   حس عنکبوتی در برابر بتمن شکست میخره بتمن همیشه ۵ نقشه داره و تونست لیگ عدالت رو شکست بده ۸ بار تونست سوپرمن رو شکست بده و بتمن خطرناک ترین دشمنان رو داره که میشه مثل دث استروک کرکدیل قاتل پس میتونه مرد عنکبوتی رو هم شکست بده

   پاسخ

   • Erfan در پاسخ به میلاد

    شهریور 30, 1399

    دشمنایی که مردعنکبوتی داره مثل مردشنی. ونوم.الکترون‌.دکتر اختاپوس و… که بتمن تو خوابشم نمیتونه شکست بده

    پاسخ

  • به تو چه در پاسخ به امیر

   تیر 15, 1399

   مرد عنکبوتی فقط یدونه همون حس عنکبوتی رو داره اما بتمن زره هایی داره که با هاشون میتونه تانوس پودر کنه بفرسته هوا اما مردعنکبوتی فوقش میتونه بفهمه که تانوس میخواد از کجا حمله کنه و فقط میتونه فرار کنه

   پاسخ

 22. دیسی

  خرداد 21, 1399

  بچه ها من میدونم که بتمن عالیه اما اگه واقعا اینی که من میگم بشناسی باهام موافقت میکنی.
  خدایی بتمن در مقابل فلش هیچ غلطی نمیتونه بکنه.
  الان من میخوام این دو تا رو به ارتش تشبیه کنم.
  فلش:آمریکا
  بتمن و کل جاستیس لیگو کل دیسیو مارول،با شرورا،حالا دارکساید شاید یکم مقاومت کنه:بورکینا فاسو.
  به قرآن راست میگم.:-) 🙂

  پاسخ

  • میلاد در پاسخ به دیسی

   تیر 1, 1399

   کاملا در اشتباهی

   پاسخ

  • دانیال در پاسخ به دیسی

   تیر 1, 1399

   فلش بتونه فلش معکوسو ببره شانس آورده

   پاسخ

   • Shazam در پاسخ به دانیال

    تیر 15, 1399

    یکی گفته بود بتمن در مقابل فلش هیچ شانسی نداره ولی اشتباهه چون قطعا فلش دور بتمن میچرخه و بتمن میتونه با برتاب بت رنگ زخمیش کنه

    پاسخ

 23. صادق

  اردیبهشت 26, 1399

  بتمن قبل از مبارزه تمام نقطه ضعف های یارو رو درمیاره
  والا این بشر به خودش هم شک داره دیگه مردعنکبوتی که هیچی بتمن کافیه که بدونه همچین کسی وجود داره تا کل اطلاعات و نقاط ضعف همه طیر و طایفه‌شو بکشه بیرون و براش یه نقشه نابود کننده بکشه و یارو رو به فنا بده بتمن پارانوئید شدیش داره و اگه نیم درصد هم احتمال داشته باشه که یه روزی یه جایی یه بنده‌خدایی بخواد باهاش بجنگه بتمن خودشو برای همون نیم درصد هم آماده میکنه

  پاسخ

 24. صادق

  اردیبهشت 24, 1399

  دوستان درسته که مرد عنکبوتی قدرتمند تره اما بتمن قبل از هر کاری یه نقشه براش میکشه بتمن برای نابودی تک‌تک اعضای جاستیس لیگ برنامه های نابود کننده و به شدت کارآمدی داره اون سوپرمن رو با کریپتونایت شکست داد از آتش علیه مارشن من هانتر استفاده کرد گرین لنترن رو با حلقه خودش کور کرد کاری کرد آکوامن از آب بترسه کاری کرد فلش تشنج کنه و… بعد یکی از دوستان در پایین از مری جین به عنوان نقطه ضعف مرد عنکبوتی یاد کرد خب بتمن میتونه همون کاری رو بکنه که با لوئیس لین در کیک بتمن هاش کرد وقتی پویزن آی وی کنترل سوپرمن رو به دست گرفت و بتمن و سوپرمن با هم مبارزه کردن کتوومن به دستور بتمن لوئیس رو از ساختمان بلندی پرت کرد پایین سوپرمن با دیدن صحنه سقوط لوئیس از کنترل پویزن آی وی خارج شد و لوئیس رو نجات داد
  در ضمن یکی از نقطه ضعف های مرد عنکبوتی یک گازیه که باعث میشه حس عنکبوتی اون مختل بشه و از کار بیفته بتمن میتونه از اون گاز استفاده کنه و از پشت بهش حمله کنه مرد عنکبوتی بدون حس عنکبوتیش نمیتونه با حملات بتمن مقابله کنه و شکست میخوره

  پاسخ

 25. امیر

  بهمن 10, 1398

  اگر ممکنه مرد آهنی رو با بت من مقایسه کنید هر چند کسی که لباس پلاستیکی بر تن میکند 😂 و .جوع میگیرتش صدایش را خودش کلفت میکند 😂😂😂😂😂🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ با هر سیاستو سلاحو ماشین آلاتو موتورو.. جت و وسایلی هم که میخرد هیچ جوره حریف حریف لباس مارک ۲ آیرون هم نمیشود ک جلو ثور خدای آذرخش ایستاد د‌گ چه برسد به هالک باستر و پهبادو لباسای دیگرش بت من با این همه کب کبه دبدبش از جوکر و سگ هایش کتک مفصلی خورد تمام

  پاسخ

  • BATMAN در پاسخ به امیر

   فروردین 14, 1399

   اگر بتمن بار آیرومن مقایسه کنیم بتمن قوی تره چرا لباس بتمن درست آهنی نیست ولی فکر کن اگر بتمن با سلاح هایش بخواهد میتواند لباس آیرون من را کنترل کند بعدش بعدش بتمن سوپرمن با خاک یکسان کرد میتوانست راحت هر بلایی بخواهد سرش بیارد ولی نکرد چون قانون دارد مثل آیرومن نیست که هر کار بخواهد انجام دهد به خواطر پولدار بودن کار ها رکیک انجام دهد

   پاسخ

   • Mohamad در پاسخ به BATMAN

    خرداد 12, 1399

    چرا چرند میگی اول مگه میخواد تبلت و موبایل هک کنه این جوری میگی کنترلش رو بدست بگیره راجعب سوپرمنم اول سوپرمن نمیخواست بکشتش و دوم بتمن از کریپتونایت واسه بر دن استفاده کرد و در بحث هر کاری داداش تو اینو کجا دیدی اصلا تو صحنه مهمونی رو توی فیلم شوالیه تاریکی دیدی که اینجوری حرف میزنی راجعب قانون مند بودنم مرد آهنی کدوم شرور رو که میشد متوقفش کرد و زندش گذاشت رو کشه؟؟؟و جهت اطلاعت بتمن در یک خط داستانی بعد از مرگ سومین رابینش اسلحه به دست سراغ مجرم ها میره و جالبه بدونی لکس لوتر و جوکر و خیلی های دیگه رو کشته

    پاسخ

  • طاها در پاسخ به امیر

   خرداد 15, 1399

   بتمن سوپرمن و بدون هیچ قدرت فرا بشری زد دگه ثور و استارک

   پاسخ

 26. شاهین

  دی 10, 1398

  هیچ وقت نمیشود یک انسان را با یک ابر انسان مقایسه کرد در فیلم کاپتان امریکا جنگ داخلی کاپتان مرد عنکبوتی را زیر یک کابین بزرگ قرار داد فیلمی ک راجب یک شخصیت است مسلما نباس انتظار داشت ک شخصیت اصلی شکست بخورد در جنگ بتمن و سوپر من فقط با استفاده از سنگ ها او را شکست داد کاملا بت من شخصیت اصلی بود مثل جنگ داخلی کاپتان بت من شخصیت بزرگی هست و غیر این نیست ولی فقط انسان است نه ابر انسان و نباس تعصب گرایانه سخن گفت هر کس میتواند یک سایت درست کند و ایده های ذهن خود را ثبت کند پس تعصبی نباشیم مرد عنکبوتی کافیست بت من را تار پیچی کند ک کار سختی نیست از لحاظ منطق

  پاسخ

  • Batman در پاسخ به شاهین

   تیر 8, 1399

   اره میشه چرا نشه. بتمن با کریبتونات سوپرمن رو شکست داد نه سنگ باید بگم که اگر کمیک میخوندی میفهمیدی که بتمن راه های دیگه بجز کریبتونات برای شکست سوپرمن پیدا کرده. فیلم در مورد بتمن نبود. اره انسانی که تونسه قدرتمندترین ابر انسان ها رو شکست بده. کی به کی میگه تعصبی نباشید تا این جا هرچی نظر دادی توش تعصب میباره. مردعنکبوتی کافیه بتمنو تارپیچی کنه به همین سادگی ها بتمنم وایمیسته تماشا میکنه از لحاظ منطق بتمن با اون تیقه های که کنار دستش داره میتونه تار های مردعنکبوتی رو راحت پاره کنه

   پاسخ

 27. BATMANM

  آذر 24, 1398

  بتمن برای شکست سوپرمن راه پیدا کرد برای این بچه پیدا نکنه

  پاسخ

  • امیر در پاسخ به BATMANM

   بهمن 10, 1398

   بت من خیلی کار شاخی کرد هر کی ندونه انگار با زور بازوش شکستش داد خود سوپر من صد بار گفت من نمیخوام بکشمت.🤦‍♂️ با ی لیزر چشماش از راه دور راهی اون دنیاش میکرد بدون هیچ درگیری همون ی ضربه اول دست سوپر من براش بس بود. تمام . دیسی شخصیت اولش بت منه و مجبوره ی جور ب چنگو دندون نگرش داره چون هیچ جوره به مارول نمیرسه همیشه یک میلیارد پایین تره اسپایدرم بر انسانه ن انسان معمولی دشمنای بت من کیه ؟؟ جوکر … پنگوعن . شما اینا رو واقعا میتونی با کسی مثل ونوم .کارنیج. راینو. الکترو منبع برق .مقایسه کنی . الکترو ی برق ب بت من بزنه تمومه . مرد شنی ک ی مشت بزنه لهو لورده میشه بابا تعصب تا کی جم کنین ناموسا

   پاسخ

   • حسین در پاسخ به امیر

    فروردین 9, 1399

    شما اصن کامیک خوندی یا فقط فیلماشو نگا میکنی؟

    پاسخ

    • Mohamad در پاسخ به حسین

     خرداد 12, 1399

     من خوندم و باید بگم توی چند تاش بتمن بازم با کریپتونایت سوپرمنو شکست داده و من تاحالا یه همچین نقطه ضعف هایی از مرد عنکبوتی ندیدم

     پاسخ

   • Batman در پاسخ به امیر

    خرداد 17, 1399

    نه نداده ولی با استفاده از هنر های رزمی نمیتونی سوپر من رو شکست بده اما احتمال شکست دادن مرد عنکبوتی با هنر های رزمیش هست هر با زو بازو هم نتونی با پیدا کردن نقطه ضعفش شکستش میده نظر معلومه تا حالا کمیک نخودی پس نمیدونی که خود بتمن گفته سوپرمن بخواد میتونه منو بکشه و تو فیلم بتمن علیه بتمن کارگردان با تعقیر دادن این موضوع که بتمن اینو بگه سوپرمن میگه شخصیت اول دی سی سوپر منه بعد بتمن بتمن با گذشت هشتاد سال هنوز به راحتی محبوب تر شخصیت کمیک بوکی دنیا هستش کلی از شخصیت های مارول تقلید از شخصیت دی سیه اون وقت تو میای و میگی دی سی به مارول نمیرسه دشمن بتمن کیه؟ بتمن به اندازه مو های مرد عنکبودی دشمن داره که هر کدومشون به خیلی با هوشن یا قدرت مند مثلا سالومون گراندی کسی که با تقلید از اون هالک رو ساختن بتمن دشمن که خیلی قدرت مند باشه کم نداره الکترو ی برق به بتمن بزنه هیچ اتفاقی نمی افته چون لباس بتمن ضد الکتریسیتست مشت های بین و سالومون گراندی و کیلر کراک از مشت های مرد شنی قوی تره پس حرفی نزن

    پاسخ

   • علیرضا در پاسخ به امیر

    تیر 29, 1399

    باهات موافقم

    پاسخ

   • Javad در پاسخ به امیر

    مرداد 13, 1399

    دمت گرم حرف دلمو زدی

    پاسخ

  • Erfan در پاسخ به BATMANM

   شهریور 28, 1399

   مردعنکبوتی اونقدر هم بچه نیست ها
   .اولاش به بتمن رو میده ولی خط قرمزه مردعنکبوتی رو رد کنه مثل خربزه مشهدی میزنش وسط سفره ی افطار😏😏😏

   پاسخ

   • تحلیل گر در پاسخ به Erfan

    شهریور 28, 1399

    ههههههه بره حرفی که میزنی باید دلیل بیاری!!!! در هر حال همینه که از قدیم گفتن:سنار بده آش به همین خیال باش!!!!

    پاسخ

 28. علی

  آذر 22, 1398

  قدرت بتمن بیشتره و موجودیه قدرت فراطبیعی نداره ولی اسپایدر من داره و این واقعا تبعیضه…بتمن لعنتی یه حس خوبی به آدم میده.هم بازی هاش هم فیلماش

  پاسخ

  • BATMANM در پاسخ به علی

   آذر 24, 1398

   برای اینکه اولین رتبه تو محبوبیت ابرقهرمانا رو گرفته
   10-کاپیتان امریکا
   9-زن شگفت انگیز
   8-اسکارلت
   7-ثور
   6-هالک
   5-مرد عنکبوتی
   4-لوگان
   3-مرد اهنی
   2-سوپرمن
   1-{بتمن}

   پاسخ

   • آریو در پاسخ به BATMANM

    آذر 24, 1398

    منبعی که کاپیتان آمریکا توش دهم باشه و ددپول زیر واندرومن خیلی منبع خوبی نیست

    پاسخ

    • Wonder woman در پاسخ به آریو

     فروردین 13, 1399

     راجب واندروومن چی فک کردی هاااا؟

     پاسخ

   • iman spidey در پاسخ به BATMANM

    بهمن 6, 1398

    چرا قیمه ها رو میریزی تو ماستا دی سی و مارول یه جا

    پاسخ

   • ممد در پاسخ به BATMANM

    فروردین 9, 1399

    مرد اهنی ضعیف تر از بت من؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخ

    پاسخ

    • کیارش در پاسخ به ممد

     فروردین 9, 1399

     این اقا گفت محبوبیت؟

     پاسخ

     • Mohamad در پاسخ به کیارش

      خرداد 12, 1399

      دقیقا منبعت کجاست؟؟؟که ددپولو اینقدر پایین آورده

      پاسخ

   • Erfan در پاسخ به BATMANM

    شهریور 28, 1399

    مردعنکبوتی باید از لوگان بالا تر باشه هرچند لوگان قویه ولی خب تو فیلمه لگان خود لوگان یکی دیگه رو مثل خودش از پل پرت کرد پایین و مرد حالا اگر مرد عنکبوتی زیرکانه لوگانو پرت کنه پایین اون هم میمیره

    پاسخ

  • امیر حسین در پاسخ به علی

   تیر 6, 1399

   موافقم👍👍👍

   پاسخ

 29. شاهین

  آبان 19, 1398

  سلام این که تعصب خاصی نصبت ب بت من دارید کاملا مشخص و قابل احترام است ولی مرد عنکبوتی دارای حس عنکبوتی و ابر انسانیس او در مقابل حوادث ناگواری چون میستریو که او را وارد دنیای توهم کرد جان سالم ب درد برد حتی با این که میستریو خود را غیب کرده بود با حس عنکبوتی او را حس کرد و او را شکست داد و این بزرگ ترین موفقیت مرد عنکبوتی است دشمنان مرد عنکبوتی خیلی قدرت مند تر از بت من هستند ب طور مثال مرد شنی که کابوس بزرگی است دکتر اختاپوس ک یه نابغه ب تمام معناست ونوم آدم خار که از خود مردعنکبوتی هم قوی تر است یا الکترو ک نیازی ب صحبت نیست بت من شاید یک سیاست مدار باشد ولی مبارزه یک جا ثابت نیست و ممکن است ب هر مکانی کشیده شود تارهای چسب ناک مرد عنکبوتی خود بد ترین سلاح در مقابل بت من است دیگر زور عنکبوتی چابکی و حس آن ب کنار

  پاسخ

  • Alireza در پاسخ به شاهین

   بهمن 6, 1398

   من کاملا با نظر تو موافقم فقط یه چیز…
   تو تو نظرت ونوم رو دشمن مرد عنکبوتی قرار دادی!
   اما اگه فیلم ونوم رو دیده باشی ونوم هم یک شخصیت خوبه
   اما از مرد عنکبوتی بدش میاد!
   اما این دلیل نمیشه که دشمنش باشه
   دشمن یک شخصیت کاملا عکسه اما ونوم عکس مرد عنکبوتی نیست
   اگه تریلر ونوم ۲ رو دیده باشی به این موضوع پی میبری👌

   پاسخ

   • Mohamad در پاسخ به Alireza

    خرداد 12, 1399

    در کمیک ها ونوم دشمن اصلی مرد عنکبوتی بوده البطه توی کمیک های جدید مثل مجموعهthe end ونوم یک ابر قهرمان محسوب میشه

    پاسخ

   • Erfan در پاسخ به Alireza

    شهریور 28, 1399

    سلام داداش حرفت درست ولی شاهین داره درمورد مردعنکبوتی۳ سال ۲۰۱۷ صحبت میکنه نه ونوم ۲😘😘

    پاسخ

  • Erfan در پاسخ به شاهین

   شهریور 28, 1399

   حلالت خدایی دمت گرم این حرفرو باید تمام ادمای طرفدار بتمن بفهمن

   پاسخ

  • تحلیل گر در پاسخ به شاهین

   شهریور 28, 1399

   منم میتونم بگم بتمن به خاطر تجهیزات و هوش بسیار بالا و تجربش در این نبرد پیروز میشه!!! بحث دشمنان رو نیار که کل دشمنان مرد عنکبوتی رو هم دیگه حریف جوکر نمیشن!!!!

   پاسخ

 30. شاهین

  آبان 7, 1398

  مرد عنکبوتی دارای حس عنکبوتیه سرعتو کند میبینه چون از عنکبوته حس شیشمه بسیار قوی بی همتایی داره ک تو هر شرایطی کمکش میکنه مثل میستریو ک کاملا غیب بود و میخواست با یک‌گلوله دخل پیترو بیاره ک دستش رو شد مرد عنکبوتی با گرین گابلین ک راکت پیشرفته هم داشته جنگید و پیروز شد یعنی با خیلی از ابزار های ابر شرور ها چون بت منم ابزار آلات داره مثل میستریو گرین‌گابلین دکتر اختاپوس و خیلی از کسان دگ قدرت مردعنکبوتی بسیار بالاس ب غیر از چابکی و حس عنکبوتیش بابا حقیقت طلب باشید جون بچتون

  پاسخ

 31. Mustafa

  مهر 24, 1398

  بتمن عاقل است با عقل خود ثروت خود را نگهداشت اسپیدرمن بدون آون عنکبوت که نیش زد هیچ چیزی نیست بتمن هنر های رزمی را یاد دارد

  پاسخ

  • shayan در پاسخ به Mustafa

   مهر 24, 1398

   من خودم میگم بتمن میبره ولی خدایی دلیل بهتر پیدا نکردی؟به چیزی که گفتی فکر کردی؟
   اسپایدی بدون اون عنکبوت هیچ بود دقیقا چه معنی میده؟

   پاسخ

   • Mustafa در پاسخ به shayan

    مهر 25, 1398

    آون عنکبوت که در اول فلم مرد عنکبوتی در آزمایش گاه بود که آزاد شد و بعد قدرت خود(یعنی تار دادن رو از دست داد ) و آون تار انداز را ساخت بدون تارا اند هیییییچچچچچ

    پاسخ

    • آریو در پاسخ به Mustafa

     آذر 22, 1398

     اولا اگر هم بدون اون هیچی نبود هیچ ربطی نداشت… خب به هرحال الان قدرتشو داره…
     دوما مگه مردعنکبوتی احمقه که میگی بتمن عاقله عزیز دل؟

     پاسخ

    • شاهین در پاسخ به Mustafa

     اسفند 6, 1398

     بابا شما حرف نزنی سنگین تری بدون اون تارا ؟؟؟ والا عمه من اون تجهیزات بتمنو ماشینو جتو موتورو هوگ‌شاتو بمبو دود زا او داشته باشه از بتمن خیلی بهتره خوبه اسپیدی حالا ی جنس دستشه جم کن کازکوزتو باو بدون اون تارا خخخخخخخ

     پاسخ

   • واقع بین در پاسخ به shayan

    آذر 10, 1398

    خخخخخ

    پاسخ

   • واقع بین در پاسخ به shayan

    آذر 10, 1398

    به نظر من مسخره ترین چالشیه که تا حالا خوندم
    قدرت مرد عنکبوتی نصف قدرته هالکه و سرعته بسیار بالاتری داره
    در کل به نظر من در مبارزه ی مرد عنکبوتی و بتمن نمیشه با قاطعیت گفت که بتمن پیروز میشود
    احتمال پیروزی بتمن بیشتره. اما این احتماله قاطعیت نیست

    پاسخ

   • شاهین در پاسخ به shayan

    اسفند 6, 1398

    بتمنت تار پیچی میشه جیگر شک نکن لازم ب زور بازو مرد عنکبوتی نیس ک ی قطارو نگر میداره ی مشت پیتر بلیط سفر آخرت بتمنو تکمیل میکنه خود مارول میگه قدرت مردعنکبوتی بی حدو اندازس تو اینو داری با ی انسان ساده مقایسه میکنی بتمنم اگ سوپر منو شکست داد خود سوپر واس صلح اومده بود مگر ن با ی لیزر از دور تمام جم کنین باو ی چیزی هست همیشه از مارول عقب تر هستین

    پاسخ

  • Erfan در پاسخ به Mustafa

   شهریور 28, 1399

   خب بتمن هم بدونه لباسش چیزی نیست

   پاسخ

 32. shayan

  شهریور 22, 1398

  معلومه که بتمن برنده میشه….شاید قدرت فیزیکی اسپایدی بیشتر باشه ولی من حتی نمیتونم تصور کنم کابوس شبانه سوپرمن از مرد عنکبوتی شکست میخوره.

  پاسخ

  • کیارش در پاسخ به shayan

   شهریور 26, 1398

   اقا شایان اگه پایین تر بخونی میفهمی که من حتی با آریو بحث کردم در این مورد ولی به نتیجه ای نرسیدیم . خب پس چه کنیم این دو اصلا اصلا قابل مقایسه پس برا چی الکی دارین در مورد این مقاله بحث میکنین

   پاسخ

  • شاهین در پاسخ به shayan

   آبان 7, 1398

   تصور کن قشنگ هر ابزار آلاتی هم داشته باشه پیتر با حس عنکبوتیش با کند دیدن عنکبوتیش با تارش با زورش با چابکیش با همه چیش از پسش ب راحتی بر میاد هیچ شکی ب خودت راه نده

   پاسخ

  • مسعود در پاسخ به shayan

   دی 11, 1398

   باش شما فکر کن بتمن پیروز میشه😂😂یه انسان رو هیچوقت با ابرانسان مقایسه نکنید لطفا

   پاسخ

   • shayan در پاسخ به مسعود

    دی 11, 1398

    بتمن میتونه هر کسی رو شکست بده…
    وقتی تونسته سوپرمن رو شکست بده واقعا فک میکنی ی بچه دبیرستانی که یک میلیونم سوپرمن قدرت نداره بتمن رو شکست بده؟

    پاسخ

    • Mohamad در پاسخ به shayan

     خرداد 12, 1399

     خدایی بتمن بدون کریپتونایت میتونه سوپرمنو شکست بده؟؟؟؟و در ضمن بتمن سال ها بود که سوپرمنو میشناخت اما وقتی واسه اولین بار بامردعنکبوتی مواجه میشه دقیقا میخواد واسه چی آماده باشه؟؟؟؟در ضمنم راجعب زور بازو مگه بتمن باسوپرمن مچ انداخته😂😂😂چرا چرند میگی آخه؟؟؟بتمن به زور سوپرمنو در هالی که نمیخواست بکشتش ضعیف و آسیب پذیرش کرده که چی

     پاسخ

     • HVM در پاسخ به Mohamad

      خرداد 23, 1399

      1.بتمن معمولا شب ها کار میکنه و اگر در مبارزه اول شکست بخوره درکل روز میتونه تحقیق بکنه و نقطه ضعفش را پیدا کنه
      2.بتمن بدون کریبتونایت سوپرمن را هم شکست داده
      3.بتمن دارکساید را شکست داده که خطرناک ترین شروره البته این دارکاسیدی که مبینی توی انیمیشن ها دارکساید اصلی نیست درواقع یک کپی ضعیف از دارک ساید هستش
      4.بتمن کلی ابزار و الات داره و اگر فرصت گیرش بیاد میتونه به تارتن ها شک ایجاد کنه مثل اتفاقی که توی مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 افتاد
      5.بتمن و مرد عنکبوتی دنبال شکست بقیه هستن نه نابودی
      6.بتمن حنی برای نابودی لیگ عدالت هم برنامه ریخته
      7 اگر میخوای ببینی کی کیو میبره کمیک دیسی علیه مارول و لیگ عدالت علیه انتقام جویان را بخون

      پاسخ

 33. Alireza1111

  شهریور 21, 1398

  مرد عنکبوتی همش قدرته . بتمن همش امکانات و ثروت ک بدون اون امکانات هیچ کاری نمی تونه بکنه … بدوک اون سلاح ها و تنفگ ها و موتور و سفینه ش ‌… مرد عنکبوتی تو قسمت ۲ قطار رو با زور بازوش نگه داشت ک از ریل خارج نشه اما بتمن تو مبارزه از جوکر داشت شکست مبخورد …

  پاسخ

  • کیارش در پاسخ به Alireza1111

   شهریور 21, 1398

   منم با یه دست کامیون بلند کردمم بهم میگن سوپر کیارش

   پاسخ

  • Mustafa در پاسخ به Alireza1111

   مهر 24, 1398

   بتمن هنر های رزمی یاد دارد اسپایدرمن بدون آون عنکبوت که نیش هیچ نیست

   پاسخ

   • shayan در پاسخ به Mustafa

    مهر 24, 1398

    فکر کردم اشتباه گفتی اون بالا ولی دوباره نوشتی مرد عنکبوتی بدون نیش عنکبوته هیچه؟

    پاسخ

    • Javaf در پاسخ به shayan

     مرداد 13, 1399

     بت من هم بدون پول هچی نیست

     پاسخ

  • مسعود در پاسخ به Alireza1111

   دی 11, 1398

   بتمن هیچ شانسی دربرابر مردعنکبوتی نداره

   پاسخ

 34. کیارش

  تیر 28, 1398

  بیاین یه یه سوزن برداریمو بوم این حبابو بترکونیم.یک جمله مسخره ای که من تو یکی از کمیک های بتمن خوندم. ما قهرمانای مارول و دی سیو نمیتونیم مقایسه کنیم میتونیم ؟ بزارید روشنتون کنم دیدین بتمن با مرد عنکبوتی مبارزه کنه نه.
  مرد عنکبوتی تو صورت بتمن تار میزنه کور میشه یه مشت تو صورت یکی تو دل لگد چند تا تار میزنه به درخت میبندتش .
  ولی شاید بتمن تند تر باشه یه بترنگ یه مشت به صورت لگد تو دل با قلابش از باش بگیرتش محکم بزنه به دیوار بدبختو و بعد خلاص اگه از هوش رفت ببرتش مخفیگاهش با هاش چای بخوره . قابل مقایسن

  پاسخ

  • آریو در پاسخ به کیارش

   تیر 28, 1398

   نه ولی میتونیم مبارزشونو تصور کنیم !
   بتمن هم نگاه نمیکنه و نمیگه به به چه کتک خوشمزه ای

   پاسخ

   • کیارش در پاسخ به آریو

    تیر 29, 1398

    شما راست میگی ولی خوب مبارزشونو اگه بشه تصور کرد معلوم نیست کی برنده میشه مثل کاپیتان امریکا و مرد اهنی باهم مبارزه کردن کسی نبرد پس نمیشه مبارزشو مقایسه کرد ولی قدرت هاشونو چرا

    پاسخ

    • آریو در پاسخ به کیارش

     تیر 29, 1398

     استیو راجرز پایینتر توضیح منطقی ای داره .
     من هم نمیگم بتمن مبارزه رو میبره فقط میگم به احتمال بالا بتمن مبارزه رو میبره!

     پاسخ

     • استیو راجرز در پاسخ به آریو

      تیر 30, 1398

      سلام آریو ،
      میخواستم در ادامه توضیح قبلیم یک توضیح مختصر دیگه در جواب ((کیارش )) بدم که به نوعی توضیحم تکمیم بشه :
      اتفاقا به نظر من خیلی خوبم میتونیم مقایسشون کنیم . چرا نتونیم ؟؟؟!؟؟! واقعا چرا نتونیم ؟؟!؟؟!؟ چون یکی از ماروله و یکی از دیسی ؟؟!!؟!! چون تا به حال مبارزه نکردند (که البته در این مورد مطمئن نیستم )؟؟؟؟
      خیلی ساده توضیح بدهم :
      اگه این مبارزه به طور ناگهانی اتفاق بیافته و با شرایط کاملا یکسان و در یک محیط خاصی که به نفع یا ضرر هیچ کدام از اونها نباشه نباشه ، در اینصورت احتمال اینکه مرد عنکبوتی پیروز بشه بیشتر از 80% خواهد بود . چون مرد عنکبوتی واقعا قویتره .
      اما اگر مبارزه از چند روز قبل برنامه ریزی شده و تایین شده باشه و در یک محیط از پیش تایین شده و با شرایط از پیش تایین شده ، در اینصورت بتمن حتما طوری برنامه ریزی میکنه که مرد عنکبوتی رو شکست بده و احتمال پیروزی بتمن در این شرایط حداقل بیشتر از 90% خواهد بود .
      بگذریم الان وقت ندارم که بیستر توضیح بدم امیدوارم متوجه شده باشین .

      پاسخ

      • کیارش در پاسخ به استیو راجرز

       مرداد 7, 1398

       شما راست میگی عزیز ولی من هم نمیگم مرد عنکبوتی یا بتمن قابل مقایسه نیستن میگم از نظر مبارزه باهم جفتو جور نیستن که باهم مبارزه کنن وگرنه که حتما مرد عنکبوتی قوی تره جناب استیو راجرز طرفدار مارول دلیلی که گفتی کاملا درسته مثلا مثل مبارزه سوپرمنو بتمن که خیلی الکی بود حالم از اون تیکش بهم خورد

       پاسخ

     • کیارش در پاسخ به آریو

      مرداد 7, 1398

      توضیحش اصلا منطقی نبود به نظر من تازه پایین هم نوشت حوصله نداره عامو

      پاسخ

     • Momi در پاسخ به آریو

      اردیبهشت 31, 1399

      بتمن یک شخصیت تمام عیار است. اولن دشمن بتمن فقط به پنگوئن اینا خلاصه نمی شه. دشمن های بتمن شامل کیلر کراک زن گیاهی ، بین، دداستروک ، زن یخی ، سالمون گراندی، ددشات ، کاپیتان بومرنگ ، جوکر، کلی فیش و… است. دومن بتمن کل لیگ عدالت و تا مرگ برده وبر گردونده. لیگ عدالت نابودی
      بتمن همیشه نقشه ی دوم دارد. بتمن می تواند پرواز کند. زور او با کاپیتان آمریکا برابری می کند. بتمن برای هر چیزی یه سلاح یا یه تکنیکی بلد است. بتمن استاد ضربه های عصبی است وحتی می تواند هر دو دست مهر دو پای اورا بی حس کند. بتمن اگر به یاد پدر و مادرش بیفتد و احساساتش فوران کند هیچ چیز نمی تواند جلویش را بگیرد. بتمن پنجه بکس های برقی دارد که برای زدن هالک بس است. بتمن تکنیکی ترین شخصیت مارول و دیسی است. او در حملات غافلگیر کننده بسیار ماهر است. بتمن بمب پلاستیکی دارد که کافیه روی صورت کسی باشد و بعد مهتویات مغز خودش و تصور کند. بعد بتمن علیه سوپرمن که فیلمش را درست کردند اصلا بتمن را خوب به نمایش نداشته است. اگر می خواهید بتمن واقعی را بشناسید به دو انیمیشن مراجعه کنید. بتمن شوالیه گاتهام. بتمن حمله به ارکهام. بعد بتمن دیدی دارد که موجودات زنده را می تواند علامت های ضربان قلبشان را ببیند یا درون بدن مجرم را ببیند وار دروغ گفتن آن مجرم با خبر شود. بتمن اگر دو گلوله بخورد وار ساختمانی پرت شود هیچ چیزی نمی شود. اگر باور نمی کنید به انیمیشن بتمن حمله به ارمغان مراجعه کنید. بتمن ماشین ، هواپیما، فضا پیما، قایق وموتور دارد. او رباتی اندازه‌ی بیشتر از نصف هالک دارد که از فولاد کاملا آب دیده درست شده است. بتمن بمب های چند تایید دارد. بتمن در بغل دستش تیغه های دارد که از شمشیر برنده تر از فولاد قویتر دارد. بتمن استاد جاخالی است نمی تواند به راحتی از مسیر گلوله جا خالی دهد. شاید فکر کنید پرواز به چه دردی می خورد. بتمن می تواند وقتی شنلش را بالادست می گیرد باسرعت ۴۰ کیلو متر پرواز کند.اگر باور نمی کنید به انیمیشن های بتمن حمله به ارمغان و مخصوصا بتمن شوالیه ی گاتهام رجوع کنید. همچنین او بمب های صد تایید دارد . همچنین او تفنگ اتشین دارد. بتمن به راحتی بمب ها را خنثی می کند.بتمن لباس های متعدد برای هر شرایطی دارد. اگر بتمن باری شکست خورد بار دوم غیر ممکن است شکست خورد. بتمن تجربه ی بسیار بالایی دارد. بتمن بیگانگان را با یک کبریت نابود کرد. مشت های بتمن به حدی قوی هستن که خدا در یکی از انیمیشن های او ددشات را نزدیک به چهار واگن قطازچر انور تر پرت کرد. بتمن یه لشگر خفاش های آموزش دیده دارد که می تواند راحت یک شهر را با خاک یکسان کند یا به راحتی فرار کند. بتمن سپر محافظتی که دارد از گلوله هم روی آن تأثیری ندارد. واگر بتمن حال از مرد عنکبوتی شکست بخورد و در حال مرگ باشد با شنلش . هواپیما خفاش ها و… به راحتی فرار کند ولتر دوم با آمادگی کامل بیاید و او را بکشد. که بتمن هیچ وقت ای ن کار را نمی کند زیرا قانون ها ومرز هوایی برای خود دارد.

      پاسخ

      • Mohamad در پاسخ به Momi

       خرداد 12, 1399

       شما فقط انیمیشن دیدی این مبارزه بر اساس کمیکه

       پاسخ

    • شاهین در پاسخ به کیارش

     دی 26, 1398

     اونو که اگ باکی حواسشو پرت نمیکرد که الان سینه قبرستون بود

     پاسخ

  • Mustafa در پاسخ به کیارش

   مهر 24, 1398

   بتمن هم نگاه نمی کنه یک شوک الکترونی بده اسپایدرمن من یک روز خواب میره فقط سوپر من میتونه در مقابل شوک ایستاد شود!!!!

   پاسخ

   • شاهین در پاسخ به Mustafa

    آبان 19, 1398

    عزیز الکترو ک خودش منبع برقه نتونسته جلو مردعنکبوتی قد قامت کنه بت من دگ……

    پاسخ

   • کیارش در پاسخ به Mustafa

    آذر 21, 1398

    شوک .شوکککک! تعجب اوره . اخه اگه قراره این دو باهم مبارزه کنن . اصلا مرد عنکبوتی نسخه پیتر پارکرش باشه ( که از همه ضعیف تره تا جایی که میدونم ) بتمنم معمولی به نظر شما دونفر که علموشون یکسانه قدرتشون یکسانه تکنولوژی هردو دارن خوب دیگه به نظر شما واقعا بتمن میبره . یا اسم یک کمیک معتبر بدین من بخونم یا یه فیلم کوتاهی رو بدین تا ببینم بتمن زده مرد عنکبوتی رو شتک کرده یا نه

    پاسخ

   • Javad در پاسخ به Mustafa

    مرداد 13, 1399

    کی گفته تو قسمت دو شگفت انگیز ندیدی که الکترو به مرد عنکبوتی برق میزد و مرد عنکبوی تحمل میکرد تا گوئن کارو انجام بده بت من اصلا خفن نیست

    پاسخ

 35. استیو راجرز

  تیر 28, 1398

  موافقم .
  مرد عنکبوتی شاید از نظر قدرت خام کمیک بوکی قویتر از بتمن باشه ( که البته واقعا هم هست) و در واقع مرد عنکبوتی یک مقداری قدرت ابرانسانی داره و بتمن هیچ قدرت ابر انسانی نداره . البته اگه هوش زیاد رو قدرت ابر انسانی در نظر نگیریم .
  مرد عنکبوتی قوی و با شخصیت های قدرتمند زیادی مبارزه کرده اما بتمن برای همه چیز برنامه داره . اون همه چیز و همه احتمالات و شرایط رو میسنجه . اون کسی که امثال سوپرمن ، دارک ساید ، کل اعضای لیگ عدالت و … رو به معنای واقعی کلمه شکست داده . ماشین من هانتر در کمیک جمله معروفی راجب بتمن میگه
  :(( قدرت بتمن فراتر از قدرته . باید از بتمن ترسید .))
  بعله خلاصه بتمنی که تمام نقاط ضعف تمام اعضای لیگ عدالت رو پیدا کرده ، بتمنی که تونسته راهی برای شکست سوپرمن ، ماشین من هانتر ، اکوامن ، فلش ، واندروومن و حتی دارک ساید و … پیدا کنه مطمئنا میتونه راه شکست مرد عنکبوتی رو هم پیدا کنه . هرچند که مرد عنکبوتی از لحاظ قدرت خام کمیک بوک قویتر باشه .

  پاسخ

  • کیارش در پاسخ به استیو راجرز

   مرداد 9, 1398

   به نظر من که این دو اصلا قابل مقایسه نیستن

   پاسخ

  • Mohamad در پاسخ به استیو راجرز

   خرداد 12, 1399

   اینیو که گفتی کمی قدرت ابر انسانی مرد عنکبوتی میتونه تابیست تن رو بلند کنه در جریان دارک ساید هم بتمن در قوی ترین حالتش(بهتره بگیم قوی ترین زرهش)بوده که در اون حالت باید با مرد عنکبوتی کیهانی(زمانی که کاپیتان یونیورس بود)مقایسه بشه که به جرعت میشه گفت در اون حالت مرد عنکبوتی قدرت نامحدود دا ه و این که ممنون میشم اسم کمیکی رو که بتمن کل لیگ عدالت رو شکست داد بگین

   پاسخ

 36. علیرضا

  تیر 27, 1398

  سلام به همگی‌ خدمت اون دوستی که گفت سوپرمن اگه کریپتونایت بخوره ضعیف میشه باید بگم دوست عزیز کریپتونایت رو نمیخورن بلکه به شخصیتی که اهل سیاره کریپتون باشه مث‌ سوپرمن یا سوپر گرل یا ژنرال زاد که اگر در نزدیکه کریپتونایت قرار بگیره قدرتشو از دست میده پس کریپتونایت رو نمیخورن صرفا جهت اطلاع ثانیا بتمن علاوه بر اینکه از لحاظ فیزیکی بدنی اماده و سرحال و بسیار قوی داره همچنین بنیه قوی همینطور چابک و سریع بودنش به اندازه مرد عنکبوتیه سوما بتمن حرکات اکروباتیک بلده مرد عنکبوتی هم بلده ولی یه ویژگی که بتمن داره اینه که هوش بسیار زیادی نسبت به مرد عنکبوتی داره و اینکه خطرات رو از قبل تشخیص میده و احتمال هایی در صورت نبرد میده بیخود نیس بهش میگن میدونین بتمن قبل از نبرد با دشمناش نقطه ضعف های حریفاشو میسنجه و بعد با توجه به اونا حرکت هایی میزنه برای مثال هم حرکتی که روی بتمن زد با کریپتونایت کلا بخوای حساب کنی بتمن از همه نظر از مرد عنکبوتی بهتره

  پاسخ

  • espaydrman در پاسخ به علیرضا

   مهر 24, 1398

   آقا علیرضا بستمن همش با سلاح کار میکنه مثل تفنگ سفینه جت و….. ولی مرد عنکبوتی هیچ سلاحی نداره قدرت ابر انسانی داره به احتمال 99.99 درصد مردعنکبوتی بهترینه

   پاسخ

  • شاهین در پاسخ به علیرضا

   فروردین 9, 1399

   مرد عنکبوتی فقط نقته ضعفش ام جیه

   پاسخ

 37. Dc . Marvel

  اردیبهشت 23, 1398

  قوی بودن و برنده شدن دو چیزه متفاوته مرد عنکبوتی قوی هست ولی بتمن باهوش و سیاست مدار بتمن به وسیله هوش بالاش تونسته سوپرمن رو شکست بده که به نظر من قویترین ابرقهرمان کل تاریخه حالا بگذریم که اصلا قدرت و سرعت و حتی هوش مرد عنکبوتی قابل مقایسه با سوپرمن نیست

  پاسخ

  • آریو در پاسخ به Dc . Marvel

   اردیبهشت 23, 1398

   بتمن به وسیله ی کریپتونایت سوپرمنو شکست داد ، اگه سوپرمن کریپتونایت بخوره مرد عنکبوتی که سهله ، منم میزنمش 😉
   البته اینو هم درنظر داشته باشین که مردعنکبوتی شخصیت باهوشیه ، شما یه جوری حرف میزنی که انگار مردعنکبوتی هوش معمولی ای داره

   پاسخ

   • بل در پاسخ به آریو

    اردیبهشت 24, 1398

    جناب آریو شما خیلی متعصبانه درباره مارول نظر میدید!

    پاسخ

    • آریو در پاسخ به بل

     اردیبهشت 24, 1398

     من خودم قبول دارم که تو مبارزه ی بتمن با مردعنکبوتی ، بتمن برنده میشه ؛ ولی موافق این نیستم که سوپرمن از مردعنکبوتی باهوش تره . حتی به نظرم هوش اسپایدی از بتمن هم یه کم بیشتره .

     پاسخ

     • شاهین در پاسخ به آریو

      آبان 7, 1398

      فیلم هایی ک از شخصیت های دیسی دیدین خب اگ شخصیت اصلی ببازه ک فیلم قشنگی نیس شما هر چی از بت من دیدی همش با سیاست و برنامه ریزیه جنگ های مردعنکبوتی رو ببین ی مکان ثابت نیس ادامه داره معلوم نیس ب کدوم جا میکشه شاید تا رم یونانم رفت و همیشه خودشو باش وقف میده مردعنکبوتی جدا از قدرتاش دارای حس عنکبوتیه ک‌ خودش ی قدرت کامله پیش بینی حوادث از قبل پس تعصبی حرف نزنیم

      پاسخ

   • البته نظر شما محترم هست اما تو چنتا کمیک بتمن بدون کریپتون سوپرمن رو شکست داده!
    تعصبانه حرف نزدم چون طرفدار ددپولم!

    پاسخ

    • اینو میدونم که قدرتای سوپرمن چند برابر بتمنه ، حالا اینو که بتمن چجوری سوپرمنو بدون کریپتونایت شکست داد رو نمیدونم چون کمیکشو نخوندم !

     پاسخ

     • بروس وین در پاسخ به آریو

      تیر 19, 1398

      همون طور که تو مقاله 25 ابرقهرمان قدرتمند گفتم بتمن هم تونسته لیگ عدالت رو شکست بده و هم تونسته سوپرمن رو بدون کیریپتون شکست بده!

      پاسخ

      • آریو در پاسخ به بروس وین

       تیر 19, 1398

       میشه اسم کمیک و اینکه تو چه دنیایی اتفاق افتاده رو بگین ؟
       آخه ممکنه کمیک رو صرفا به خاطر شاخ نشون دادن بتمن نوشته باشن و تو دنیایی جریان داشته باشه که کسی جدیش نگیره .
       البته من خودم به نظرم بتمن از اسپایدرمن قدرتمندتره .

       پاسخ

       • بروس وین در پاسخ به آریو

        تیر 19, 1398

        حال دوباره توضیح ندارم خودت حالشو بهتر درک میکنی توی مقاله همین سایت (25 ابرقهرمان قدرتمند همراه با…)تو بخش نظرات درمورد نابودی لیگ عدالت به دست بتمن توضیح دادم و همچنین شکست سوپرمن بدون کیریپتون از بتمن این شکست سوپرمن ممکنه حتی تو دنیای واقعی اتفاق میوفته چون بتمن سوپرمن رو با پرتو های یونیزانی شکست داد که کمیکشو توی اون نظرم گفتم اگه راهنمایی میخوای:(نهمین نظر از بالا بشمر تاپایین 18 تیر).

        پاسخ

        • آریو در پاسخ به بروس وین

         تیر 20, 1398

         بله ممنون .
         آرکشو میخونم .

         پاسخ

        • Arkham batman در پاسخ به بروس وین

         آبان 19, 1398

         البته باید اینو بدونیم سوپرمن هیچ وقت از قدرت واقعیش مقابل بتمن استفاده نکرده یعنی خود بتمن همیشه میگفت اگه سوپرمن میخواست بتمنو میکشت اما هیچ وقت اینو نخواسته

         پاسخ

       • بروس وین در پاسخ به آریو

        تیر 19, 1398

        راستی توی دنیای دی سی نوشته شده و این کمیک رو گرانت موریسون نوشته.

        پاسخ

        • آریو در پاسخ به بروس وین

         تیر 20, 1398

         حالا میشه بگین تو دنیای اصلی دیسی بوده یا دنیاهای فرعی دیسی؟

         پاسخ

         • بروس وین در پاسخ به آریو

          تیر 20, 1398

          شوالیه تاریکی بازمیگردد که به دست فرانک میلر ساخته شده تو دنیای اصلی دی سی بوده که حتی ازش انیمیشن هم ساختن ولی اونجوری که گفتم بتمن سوپرمن رو تو انیمیشن شکست نداد(فکر کنم).
          و آقای گرانت موریسون هم یکی از نویسنده های مهم دی سی هست که کمیک های زیادی برای دی سی نوشته یعنی هردو نوشتن توی خود دنیای اصلی دی سی هم اتفاق افتادن.

          پاسخ

        • بروس وین در پاسخ به بروس وین

         تیر 20, 1398

         شوالیه تاریکی بازمیگردد هم فرانک میلر نوشته.

         پاسخ

   • امیرمهدی در پاسخ به آریو

    تیر 28, 1398

    شما چونکه مارول فن هستید طرفتار مرد عنکبوت رو می کند

    پاسخ

    • آریو در پاسخ به امیرمهدی

     تیر 28, 1398

     من مارول فن هستم ولی یکی از دلایلی که اسپایدرمن و کلا مارولو خیلی دوست دارم اینه که شخصیتاش یه کم باورپذیرترن و اکثرا قدرتاشون محدودیت داره . در مورد این که اسپایدرمن قویتره یا بتمن هم میگم بتمن .

     پاسخ

     • دی سی فن در پاسخ به آریو

      اردیبهشت 8, 1399

      من همون دی سی فن قبلیم
      ای میل عوض کردم
      نه به نظرت بتمن قدرتش محدود نیست؟

      پاسخ

   • Mustafa در پاسخ به آریو

    مهر 24, 1398

    اگر از مرد عنکبوتی آون دستگاه تار دهنده رو از آون بگیری هیچه

    پاسخ

 38. اروین

  فروردین 25, 1398

  مرد عنکبوتی قویتر است

  پاسخ

 39. بتمن قهرمان دی سی هست و مشت های قدرتی دارد ولی مرد عنکبوتی سریع تر فرضتر هستش کارش را میسازه مثل کاری که با تانوس کرد تار مار کرد کلا دست و پاهش را بست،،، جنب نمی خورد

  پاسخ

  • بتمن هم دارک ساید رو که مارول ازش تانوس رو گرفته تکی شکست داد.دارکساید کسی هست که برا تفریح سوپرمن های دنیاهای موازی رو می کشه.

   پاسخ

   • Mohamad در پاسخ به شخصیت ناشناس دی سی

    خرداد 12, 1399

    در اون موقع بتمن زره هل بت رو داشت و ……. (ادامشو تی کامنت های قبلیم نوشتم

    پاسخ

  • Batman در پاسخ به احمد عابدی تربت جام

   اردیبهشت 3, 1399

   اگر فیلم انتقام جویان جنگ ابدیت رو دیده باشی میفهمی که مرد عنکبوتی با کمک مرد اهنی دکتر استرنج پیتر کوئیل / استار لرد دراکس و مانتیس دست و پاشو رو گرفته بود و نقش اصلی تو نگه داشتن تانوس رو مانتیس داشت وگرنه مرد عنکبوتی چه طوری میتونه دست و پای قدرت مند ترین موجود رو نگه داره تانوس تو اول فیلم هالکو زد ترکوند مرد عنکبوتی که سهله ولی بتمن دارک ساید رو تنهایی شکست داد

   پاسخ

   • BATMANM در پاسخ به Batman

    اردیبهشت 8, 1399

    همه میدونن بتمن بهترینه داداش دمت گرم

    پاسخ

    • دانیال در پاسخ به BATMANM

     تیر 1, 1399

     اسپایدرمن یه جور قویه بتمن یجور اگه نبرد تو روز باشه اسپایدی شانس بیشتری داره ولی اگه تو شب باشه ۱۰۰ درصد بتمن اسپایدرمنو له و لورده میکنه ولی بتمن به زور جکر بدون قدرتو می بره و اسپایدرمنم زورش ( تازه با کمک تونی استارک ) به زور به ۱ دست تانوس میرسه پس هردو بعضی وقتا خوبن بعضی وقتا بد مثلا سوپرمن تو یه کامیک کره ی زمین رو جابجا می کنه تو یه کمیک دیلی پلنت رو به زور نگه میداره اونایی که میگن بتمن از سوپرمن بهتره بگم که شوالیه تاریکی در برابر سوپرمن هیچی نیست تاکید می کنم هیچی نیست سوپرمن می تونه سه تا بتمنم شکست بده 😎

     پاسخ

  • دیسی در پاسخ به احمد عابدی تربت جام

   تیر 15, 1399

   یکم تحقیق کن

   پاسخ