مراسم اسکار امسال بدون میزبان برگزار خواهد شد

آکادمی اسکار ماه ها به دنبال پیدا کردن شخصی بود تا میزبانی مراسم اسکار 2019 را به او بسپارد. تا اینکه “کوین هارت” (Kevin Hart) را به عنوان میزبان این دوره از مراسم خود انتخاب کرد. اما طولی نکشید که به دلیل توییت های بحث برانگیز منتشر شده از طرف این بازیگر در اکانت شخصی اش در توییتر، “کوین هارت” از میزبانی این دوره از مراسم اسکار انصراف داد.

اکنون طبق جدید ترین اخبار منتشر شده، آکادمی اسکار تصمیم گرفته است که برای اولین بار بعد از سی سال، نود و یکمین دوره ی برگزاری این مراسم را بدون میزبان برگزار کند.

بنابراین، قرار است در مراسم اسکار امسال به جای یک میزبان مشخص، بازیگران سرشناس و مطرح سینمای هالیوود به برگزاری مراسم و اعلام برندگان بپردازند. علاوه بر این، یکی از ستارگان بزرگ سینما هم در اول مراسم سخنرانی خواهد کرد.

پیش از این، در سال 1989 (سی سال قبل) مراسم اسکار بدون میزبان برگزار شد و در آن “راب لو” (Rob Lowe)، بازیگر آمریکایی، به اجرای موسیقی پرداخت. در مراسم اسکار امسال هم قرار است آهنگ هایی از فیلم هایی مثل “ستاره ای زاده شده است” (A Star Is Born) و “پلنگ سیاه” (Black Panther) اجرا شود.

لیست نهایی نامزد های نود و یکمین دوره ی مراسم اسکار، در تاریخ 22 ژانویه 2019 (2 بهمن 1397) منتشر می شود و این مراسم در تاریخ 24 فوریه 2019 (5 اسفند 1397) برگزار خواهد شد.

 

دیدگاه‌ها

بستن فرم