زولا – هدر داخلی

معرفی 11 سریال کره ای عاشقانه و درام که نباید از دست بدهید

سریال های کره ای پر از تحقیقات جنایی، داستان های عاشقانه و درگیری های خانوادگی هستند. کره جنوبی سریال های موفقی تولید کرده است که برخی شدیدا به آن ها علاقه داشته و برخی از وجودشان بیخبر هستند. تلویزیون کره هم مانند سینمای آن در چند سال اخیر رشد بالایی داشته و فیلمسازان در ژانرهای جنایی، وحشت و غیره، فعالیت می کنند. در کنار آن درام های کمدی و عاشقانه نوجوانان نیز همچنان محبوبیت دارد. در هر صورت در تلویزیون کره برای هر سلیقه ای یک سریال موجود است.

اگر دوست دارید یک سریال غیرهالیوودی را تماشا کنید می توانید به سریال های کره ای روی بیاورید. با پروشات همراه باشید تا 11 سریال کره ای برتر را به شما معرفی کنیم.


11. زیبای درون – The Beauty Inside – 2018

این سریال داستان جالبی دارد. سئو دو جائه یک مرد خوش چهره، باهوش و تیز است. همچنین مدیر بخشی از یک شرکت هواپیمایی هم می باشد. شاید در ظاهر یک فرد معمولی به نظر برسد اما در باطن رازهایی برای پنهان کردن دارد. او نمی تواند چهره ها را به ذهن بسپارد. این شرایط ادراک ‌پریشی چهره‌ ای نام دارد. او برای یادآوری مردم از شخصیت و رفتارشان کمک میگیرد. هان سی کایه یک بازیگر زیباست که او هم رازی دارد. او بنا به دلیلی ماهی یک بار به صورت یک شخصیت دیگر بیدار می شود. بنابراین هر ماه به مدت یک هفته به ظاهر فرد دیگری زندگی می کند. او دو جائه را میبیند. مشخص می شود که چهره سی کیه تنها شخصی است که دو چهره او را به ذهن میسپارد. اما با تغییر ظاهری سه کیه آن دو چگونه می توانند در کنار هم باشند؟

همچنین بخوانید: 15 سریال شبیه برکینگ بد (Breaking Bad) که نباید از دست بدهید


10. لذت شرورانه – Devilish Joy – 2018

داستان این سریال آشناست. زیرا حافظه کوتاه مدت در داستان های تخیلی و غیرتخیلی به وفور به نمایش درآمده است. با این حال هنوز هم چنین داستانی می تواند جالب باشد. گانگ ما سونگ با بروز سختی ها سعی می کند لبخند را بر چهره اش حفظ نماید. او جانشین شرکت سون وو بود. گانگ ما متخصص اعصاب مغزی است و می تواند مسائل مربوط به آن را حل کند. یک روز می خواهد به یک زن کمک کند اما در یک تصادف درگیر می شود. این تصادف زندگی و نگرش او را تغییر می دهد. اما مهم تر از هرچیزی از لحاظ پزشکی او را دگرگون می کند. حافظه اش کاملا از دست رفته و تنها می تواند وقایع یک روز را به یاد آورد. که روز بعد آن را هم فراموش می کند. بنابراین برای یادآوری آن ها را در دفتر خاطرات ثبت می کند. به زودی عاشق زنی می شود که در گذشته بازیگر بود. او در گذشته مشهور بود اما به دلیل یک تصادف به فراموشی سپرده شد. گانگ ما عاشق او می شود. اما اگر هر روز او را فراموش کند چطور می تواند این رابطه را ادامه دهد؟

همچنین بخوانید: اگر سریال دوستان (Friends) را دوست دارید این 25 سریال را از دست ندهید


9. شاهزاده صد روزه من – 100 Days My Prince – 2018

یک درام عاشقانه و تاریخی که در آن هانگ شیم بزرگ ترین دختر مجرد روستاست. او یک دختر قوی است که می خواهد از خود و پدرش حمایت کند. لی یول، شاهزاده جیسون هم بزرگ شده است. او آدم سختگیری است و از بیشتر افراد قصر خوشش نمی آید. اما در حقیقت یک فرد تنهاست. یک روز تصمیم می گیرد قانونی وضع کند که در آن تمام شهروندان کره ای آماده ازدواج پیش از رسیدن به سن 28 سالگی ازدواج کنند.  این مسئله برای هانگ شیم آسان نیست زیرا به آن سن نزدیک شده ست. برای جلوگیری از تنبیه باید هرچه زودتر موردی را برای ازدواج بیابد. اما سرنوشت پیچیده بوده و پس از ترور لی، او مجروح شده و توسط هانگ شیم و پدرش درمان می شود. لی در نتیجه جراحت به فراموشی موقت دچار شده است. هانگ برای پیشگیری از تنبیه با لی ازدواج می کند. آیا این آغاز داستان عاشقانه شان است؟

همچنین بخوانید: بهترین سریال‌های تلویزیونی انگلیسی زبان سال 2018 (تا به امروز)


8. جومونگ – Jumong – 2006

سریال های تاریخی بسیاری در کره ساخته می شود. جومونگ یکی از این سریال هاست که براساس زندگی شاهزاده جومونگ، موسس سلسله گوگوریو در سال 37 قبل از میلاد، ساخته شده است. شاه گئوم وا از جومونگ کودک و مادرش نگهداری کرد. آن ها تصور می کردند پدر حقیقی جومونگ در مبارزه علیه سلسله هان از دنیا رفته است. گئوم وا دو پسر به نام های داسئو و یونگ پو دارد و جومونگ را در کنار آن ها بزرگ می کند. جومونگ به اندازه آنها قوی نبود و اغلب در سایه نام آن ها قرار می گرفت. یک روز جومونگ باعث آتش گرفتن یک مغازه شد، درنتیجه لقب سلطنتی اش را از او گرفتند. او که جایی برای ماندن نداشت به گروهی از سارقان برخورد و در آنجا با هائه موسو، که پدر واقعی اش بود، رو به رو شد. او مبارزه و نبرد را به پسرش آموخت. اما زمانی که برادران ناتنی اش هائه را می کشند جومونگ می خواهد انتقام بگیرد. آیا او می تواند خانواده سلطنتی را از بین برده و سلسله جدیدی ایجاد کند؟

همچنین بخوانید: بهترین سایت‌ها برای دانلود رایگان فیلم و سریال


7. بهترین ضربه – The Best Hit – 2017

اگر می خواهید یک کمدی عاشقانه ساده را تماشا کنید بهتر است به این سریال رو آورید. این سریال به سفر در زمان هم می پردازد که نباید نگران جزئیات علمی آن باشید. لی جی هون به موسیقی و ترانه نویسی علاقه داشت و می خواست خواننده شود. چوی وو سئونگ بهترین دوست دوران کودکی جی است. آن دو برای امتحانات سازمان های دولتی اماده می شوند. آیا رویایی جی به حقیقت بدل می شود؟ یو هیون جائه عضو یکی از گروه های محبوب دهه 90 بود. اما همیشه به مشکل سازی شهرت داشت. او از سال 1993 به سال 2017 سفر می کند و با لی جی و دوستش چوی وو اشنا می شود. اکنون این احتمال وجود دارد که رویای جی به حقیقت تبدیل شود. این گروه در صنعت سرگرمی به ماجراجویی می پردازند. این سریال عشق، احساس و دوستی جوانان 20 ساله را به نمایش می گذارد.

همچنین بخوانید: 65 سریال تلویزیونی که پیش از مرگ باید تماشا کنید


6. تریوس مخفی من – Terius Behind Me – 2018

آیا دوست دارید یک سریال کره جنایی و جاسوسی تماشا کنید؟ پس این سریال گزینه خوبی است. داستان آن جالب است. کیم بون یکی از ماموران ویژه سازمان جاسوسی کره بود. او با نام سری تریوس در شغل خود یک فرد افسانه ای بود. اما سه سال پیش یک اتفاق رخ داد. یکی از ماموریت های او شکست خورد و از آن زمان ناپدید شده است. گو آئه رین یک زن معمولی و مادر مجرد است که همسرش فوت کرده و او هم در یک نبرد جاسوسی گیر افتاده است. مشخص می شود که کیم در آپارتمان مجاور گو آئه پنهان شده است. او پس از شکست ماموریت و از دست دادن زن مورد علاقه اش به این مکان رفت. از آن زمان به این فکر می کند که در تصادف چه رخ داد. او با آئه ملحق شده و می خواهند بدانند بر سر همسر آئه چه آمده است.

همچنین بخوانید: 28 انیمه سریالی برتر تاریخ که باید تماشا کنید


5. Hiru no Saint Zake – 2016

1

(اصلاحیه: این سریال محصول کشور ژاپن است)

اگر دوست دارید یک کمدی ژاپنی تماشا کنید این سریال مناسب شماست. اوتسومی تاکایوکی قهرمان سریال، یک مرد 42 ساله بی مصرف است که به حمام های عمومی علاقه دارد. او در شرکت تبلیغات هینوده فعالیت می کند. قبلا در شرکت منابع انسانی کار می کرد اما به دلیل عملکرد نادرست به بخش فروش و برنامه ریزی فرستاده شد. اما در آن جا هم به هیچ دردی نمی خورد و فروش ندارد. از آنجاییکه نمی تواند هیچ کاری را درست انجام دهد اعتماد به نفس ندارد. مردم باید او را مجبور کنند تا یک کار را درست انجام دهد. دوزونو شوکو رئیس او اغلب او را تحقیر می کند. اما اعتیاد او به حمام عمومی و نوشیدنی ادامه می یابد. یک روز تصمیم می گیرد کار را رها کرده و به حمام برود که با اتفاقات جالب رو به رو می شود.

همچنین بخوانید: 50 سریال خارجی برتر تاریخ سینما به انتخاب مخاطبان


4. گابلین – دیو – 2016

یک سریال عاشقانه با مضامین ماورایی درباره کیم شین (دیو) که در زمان سلسله گوریو بهترین ژنرال بود و مورد احترام قرار می گرفت. اما شاه به او خیانت کرد و اکنون با مجازات مرگ رو به رو شده است. اما خداوند برای او نقشه های دیگری دارد. او اکنون به یک دیو تبدیل شده و باید در زندگی ابدی خود جان انسان ها را نجات دهد. اما او چکار می کند؟ درست است که از مرگ میترسیم اما اگر زندگی ابدی به دست آوریم چه کار می کنیم؟ اما خداوند مقرر کرده که اگر با زنی که عروس او خواهد شد آشنا شود آزاد خواهد شد. کیم در کنار خانواده یو دئوک هوا زندگی می کند که طی نسل ها از دیوها حمایت می کنند. مسیر او به جی ایون تاک برمیخورد که کیم سالها پیش مادر او را نجات داده است. آیا او عروس حقیقی کیم است؟ آیا او کسی است که روح کیم را آزاد می کند؟

همچنین بخوانید: 25 درام برتر سینمای کره جنوبی


3. دادستان خون آشام – Vampire Prosecutor – 2011

فیلم و سریال های خون آشامی محبوب هستند بنابراین اگر می خواهید یک سریال کره ای خون آشامی را انتخاب کنید این سریال مناسب شماست. مین تائه یئون قهرمان این سریال یک دادستان است و یک روز توسط یک نفر کتک میخورد. رفته رفته  تغییر کرده و بدون اینکه متوجه شود به یک خون آشام تبدیل خواهد شد. اما از مسیر درستی خارج نمی شود. هنوز هم یک دادستان عادل و صادق است. اما به خون علاقه دارد. اما به جای کشتن انسان های زنده و نوشیدن خون آن ها از خون مردگان تغذیه می کند. قدرت های خون آشامی او گاهی مفید است. زیرا افراد جنایتکار و فراری را به دست قانون سپرده و مجازات می کند. ناگهان با یک پرونده مواجه می شود که به یک خون آشام تعلق دارد. او اکنون می داند که تنها خون َآشام ان شهر نیست.

همچنین بخوانید: 25 فیلم برتر کره‌ای تاریخ سینما


2. به من دروغ بگو – Lie To Me – 2011

زمانی که درباره ازدواج تان دروغ میگویید چه رخ می دهد؟ اگر می خواهید پاسخ این سوال را به دست آورید این سریال رمانتیک کمدی را تماشا کنید. اه-جونگ قهرمان زن این سریال است که برای دستیابی به یک شغل دولتی خوب مطالعه نموده است. سازمان فرهنگ، ورزش و گردشگری او را به عنوان یک کارمند اداری استخدام می کند. او در شغلش موفق بوده و با اداره کردن جلسه مقامات تحسین می شود. اما گروهی از زنبورها به این جلسه حمله کرده و همه چیز خراب می شود. او که مسئول این جلسه است با عواقب آن دچار شده و با ناراحتی به یک بار می رود و نوشیدنی می نوشد. سپس حالش بد شده و توسط هیون کی-جون به بیمارستان برده می شود. کی رئیس یک تجارت بزرگ به نام “گروه جهانی” است و خوش تیپ و ثروتمند هم هست. او آن روز به بار رفته بود تا برادرش را پیدا کند اما به جای آن با اه-جونگ رودررو می شود. بنابراین کنار او می ماند زیرا  تصور می کند که آن زن جای برادرش را می داند. سپس اه-جونگ به زنی برمیخورد که اولین عشق او را از چنگش درآورده است. بنابراین برای حفظ غرورش به دروغ می گوید که با کی-جون ازدواج کرده است. اتفاقاتی رخ داده و کی-جون مجبور می شود اه-جونگ را به خانه خود ببرد. در این صورت همه تصور می کنند که آن ها ازدواج کرده اند.

همچنین بخوانید: برترین فیلم‌های ترسناک سینمای ژاپن


1. میتوانی صدای قلبم را بشنوی – Can You Hear My Heart – 2011

در صدر فهرست ما یک درام عاشقانه قرار دارد که به مشکلات اغلب خانواده ها می پردازد. بونگ وو-ری هرگز پدر نداشته است، او حتی اسم هم ندارد. بدتر اینکه مادرش هم ناشنواست. با این حال مادرش را دوست دارد. بونگ یونگ-گیو یک عقب مانده ذهنی است که مادر وو-ری را دوست دارد. بنابراین با او ازدواج کرده و سرانجام وو هم خانواده دارد و هم نام. اما اوضاع برای بونگ ما-رو پسر یانگ-گیو مساعد نیست. او درباره بیماری پدرش نگران بوده و زمانی که با یک زن ناشنوا هم ازدواج می کند بیشتر ناراحت می شود. یک روز مادر وو-ری در آتش سوزی کارخانه ای که در آن کار می کرد میمیرد. زمانی که برادر ناتنی اش هم می خواهد او را ترک کند همه چیز بدتر می شود. وو-ری پس از بزرگ شدن می خواهد برادرش را پیدا کند. او با یک مرد ناشنوا به نام دونگ جو آشنا می شود که به نظر می رسد ما-رو را می شناسد. آیا می تواند برادرش را پیدا کند؟

همچنین بخوانید: 12 فیلم برتر لهستانی در تاریخ فیلم سازی این کشور


همچنین می‌توانید لیست بهترین سریال های کره ای در سال 2018 را نیز مطالعه کنید. امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (53)

بستن فرم

 1. el

  اردیبهشت 3, 1398

  من خودم سریال کره ای زیاد دیدم و از بین این همه سریال عاشق سریال ضربان قلبم(عاشقم شدی) واقها خیلی دوسش داشتم و هرکس دنبال سریال درام خوبه حتما بهش پیشنهاد میکنم من خودم بیشتر از 10 بار دیدمش و هیچ موقع برام تکراری نمیشه سریال خوبه دیگه ای هم مثل عروس قرن/اوه روح من/از بخت بدم عاشقت شدم/هیلر/عشق شاهزاده خانم

  پاسخ

 2. باران

  فروردین 28, 1398

  سلام دوستان
  کلا فیلم های کره ای قشنگ .من واقعا نمیتونم بهترین را انتخاب کنم هر فیلم یه جذابیت و قشنگی داره …..
  حس میکنم فیلم های کره ای اعتباد آوره که ترک اعتیاد هم نداره و این قشنگ ترین اعتیاد دنیاست

  پاسخ

 3. خودم

  فروردین 19, 1398

  سلام رفقا خدا قوت
  همه ی فیلمایی که میگین کم و بیش یا تو دسته خوب قرار میگیرن یا عالی ماشالله سلیقه هام که بینظیره اما از من گفتن اگه میخواین یه فیلم واقعی ببینید که تمام موضوعات رو در خودش بگنجونه و متفاوت باشه….من کمتر از کلمه فوق العاده استفاده میکنم توصیه میکنم سریال چینی فوق العاده زیبای ملکه وی یانگ رو ببینید….😍

  پاسخ

 4. افسانه

  فروردین 3, 1398

  منم فیلمای کره ای زیاد میبینم و از بینشون اینا رو به ترتیب الویت دوس داشتم:
  ۱. من ربات نیستم(هم فیلمنامه اش قوی بود و هم بازیگراش عالی بازی کردن)
  ۲.شکارچی شهر
  ۳.عاشقان ماه( هنوز منتظر فصل دومش هستم و هنوز وقتی یاد سکانسای آخر فیلم می افتم قلبم درد میاد)
  ۴. منو بکش خلاصم کن( یه موضوع متفاوت بین فیلمای کره ای)
  ۵. عشق بی پروا
  ۶.هیلر
  ۷.گوبلین
  ۸.تو از ستاره ها اومدی
  ۹.او زیبا بود
  ۱۰.شریک مشکوک
  ۱۱.سرنوشت
  ۱۲.پینوکیو
  ۱۳.ملکه کی
  ۱۴. شاهزاده زیر شیروانی( با اینکه فیلمنامه اش ضعیفه ولی طنزش خیلی خوبه کلی میخندین)
  ۱۵.نسل خورشید
  ۱۶.کیم سابو
  ۱۷.تولد یک فرشته

  پاسخ

 5. مهدیه

  فروردین 2, 1398

  این سریال ها ضعیفن و گزینه های خیلی بهتر مثل تو زیبایی وپینوکیو وجود دارند

  پاسخ

  • سارا

   فروردین 24, 1398

   انصافا سریال تو زیبایی بدرد الان نمیخوره….لطفا پیشنهادش نکنین..به من کلی پیشنهاد کردن منم رفتم دیدم..شاید زمان خودش فیلم خوبی بوده ولی بدرد الان نمیخوره…صحنه های عاشقانه ش هم واقعا کمه…اصلا معلوم نیست پسره واسه چی عاشق دختره شد!!من پیشنهاد نمیکنم

   پاسخ

  • نادیا

   فروردین 25, 1398

   تو زیبایی و پینوکیو دو تا از سریالهای معمولی سطح پایینی بود که دیدم و اصلا توصیه نمیکنم به کسی

   پاسخ

 6. ریحانه

  فروردین 1, 1398

  خیلی عالی

  پاسخ

 7. زهرا

  اسفند 28, 1397

  اینم فیلمای پیشنهادی کره ای من:
  سینمایی:
  Always
  confidential assignment
  bounty hunters
  سریال:
  آتنا
  شخصیت یک مرد محترم
  کافه پرنس
  گوبلین
  ضربان قلب
  هیلر
  THE K2
  شریک مشکوک
  پینوکیو
  جهان های موازی
  وقتی که تو خواب بودی
  افسانه دریای آبی
  شکارچی شهر
  وارثان
  ایمان
  به من دروغ بگو
  عاشقان ماه
  نوازش قلبت
  تو زیبایی
  تو از ستاره ها آمدی

  بچه ها اینا رو اگه ندیدین پیشنهاد میکنم ببینینشون از نظر من خوبن هر چند سلیقه ها متفاوته😊

  پاسخ

  • مانا

   فروردین 2, 1398

   من بعد دو سال تازه فهمیدم سریالی به اسم گوبلین وجود داره الان به خودم میگم من چقدر منگل بودم اون موقع که اومد ندیدمش دوروزه همشو دیدم از بس قشنگ بود 😅

   پاسخ

 8. کیمیا

  اسفند 14, 1397

  بچه ها به نظرم این سریالارو که میگم حتما ببینین قطعا پشیمون نمیشین عالیه عالین..
  ۱-تو زیبایی(این هفته بعد از شش سال برا چهارمین بار دیدمش )
  ۲- healer (شفادهنده )
  ۳- k2
  ۴- افسانه دریای آبی
  ۵- تو که از ستاره ها اومدی( یا عشقم از ستاره هاست)
  ۶- هوارانگ
  ۷- سیندرلا و چهار شوالیه
  ۸- مهتاب نقاشی شده با ابرها
  ۹- kill me heal me (منو بکش منو نجات بده-عجیب بود برام کسی توی نظرات نگفته بود اینو فک کنم فراموش کردن چون فیلمش عالیه)
  ۱۰- سزاوار نام
  ۱۱- بهترین ضربه
  حتما اگه ندیدینشون ببینین مطمئن باشین پشیمون نمیشین….

  پاسخ

  • شمس الدین

   اسفند 16, 1397

   دروووود کیمیا

   پاسخ

  • محبوبه

   اسفند 16, 1397

   ۴و۵و۷و۱۰و۱۱روندیدم.منم توزیبایی رو گمونم ۷ یا ۸ باردیدم.😂😂

   پاسخ

 9. حسنا

  اسفند 11, 1397

  این سریال ها فوق‌ العادس پیشنهاد میکنم حتما ببینید:
  عشق در دبیرستان _ پسران فراتر از گل نسخه چینی _ آیا تو انسانی _ گوبلین _ عشقم اهل ستاره هاست _ آیدی من خوشگل گانگنامه _ شریک مشکوک _ پینوکیو _ زمانی که تو خواب بودی _ بوسه شیطنت آمیز _ مدرسه موریم _ خنده در وایکیکی _ تشویقم کن _ دو بونگ سون زن قوی _ سی اما هفده ساله _ پدرم عجیبه _ شادی شیطانی _ سیندرلا وچهار شوالیه _ حالا با عشق تمیز کن _ عشق اول من _ رییس حساس .. حتما ببینید خیلی قشنگن👍

  پاسخ

 10. m

  اسفند 9, 1397

  سلام من سریال کره ای زیاد می بینم و شخصا خودم سریال های :
  نسل خورشید ، خنده در وایکیکی ، پدرم عجیبه ، در سرزمین ستارگان ، فراتر از ابرها ، عاشقان ماه ، گابلین ، اغواگر ماهر ، خلوت عاشقان ، مدرسه 2017 وادیسه کره ای و … دوست داشتم . پیشنهاد میکنم اگر میتونید یک سری سریال های پرطرفدار رو درحال پخش دنبال کنید هیجانش بیشتره و برای دوران مدارس هم لطمه ای به درستون نمیزنه 🙂

  پاسخ

 11. پرنیان

  اسفند 1, 1397

  عجیب بود برام که هیچگس سریال سونات زمستانی رو ننوشته

  پاسخ

  • من

   اسفند 25, 1397

   این سریال فراتر از علیه

   پاسخ

 12. پریساااا

  بهمن 29, 1397

  بچه ها سریال عاشقانه از این مثلث عشقیا کسی سراغ داره؟؟
  لطفا بهم معرفی کنید

  پاسخ

  • zahra

   اسفند 4, 1397

   البته اینایی که معرفی میکنم شاید ازبینشون دیده باشین ولی من کلا خیلی فیلم میبینم و خیلی سخت فیلم به دلم میشینه مکه دیگه واقعا فوق العاده باشه مث *هیلر *گوبلین *ادیسه کره ای* دختر من*نوولند قلعه ای در آسمان*من ربات نیستم که فوق العاده بود به نظرم *عشقم از ستاره هاست *خنده ی وایکیکی .توصیه میکنم اینارو ببینید حتما

   پاسخ

  • m

   اسفند 9, 1397

   کلا اینجور سریال ها زیادن ولی ملکه می ، عاشقان ماه ، مدرسه 2015 ، عشق انقلابی و گونگ شیم زیبا و او زببا بود هستند که از نظر من سریال های خوب و متوسطی بودند

   پاسخ

 13. گیسو

  بهمن 26, 1397

  سلام.ب لیستتون حتما حالا با عشق تمیز کن رو اضافه کنید عالیه و گابلین و افسانه
  دریای آبی و49 روز

  پاسخ

 14. lindi

  بهمن 25, 1397

  اگه مثه من دیوونه اکشن و جنایی هستین اینا رو شدیدا پیشنهاد میدم:
  k2
  healer
  city hunter
  نسل خورشیدdscendent of the sun

  پاسخ

 15. M..

  بهمن 24, 1397

  اینارو هم ببینین
  پری وزنه بردار کیم بوکجو
  او زیبابود-نسخه چینی پسران برترازگل
  مدرسه2013-وقتی تو خواب بودی
  عشق بی پروا-مدرسه2015
  -سیندرلا وچهار شوالیه
  -هوارانگ-عروس خدای اب

  پاسخ

 16. Sarah

  بهمن 19, 1397

  سلام
  من می‌خوام عاشقان ماه رو ببینم به نظرتون ارزش دیدن رو داره؟!

  پاسخ

  • نسا

   بهمن 20, 1397

   ۱۰۰ درصد حتما ببین

   پاسخ

  • A

   بهمن 20, 1397

   حتما ببین

   پاسخ

  • زهرا

   بهمن 27, 1397

   عالیه حتما ببین من 100 دفعه هم ببینم بازم برام قشنگ و تازگی داره

   پاسخ

  • zahra

   اسفند 4, 1397

   البته نظر همه محترمه اما از نظر من اصلا فیلم جالبی نبود یعنی تاقسمت ۱۴ دختره عاشق یه مرد زن دار شده بود بعد از ۱۴ به بعد تازه عاشق نقش اول مرد فیلم بود یعنی بخوام بهت بگم تا ۱۴ چرته از ۱۴ یه کم اوج میگیره داستان البته ۴ قسمت اولشم از لحاظ طنز خوب بود ولی کلا بر خلاف خیلی ها که معتقد هستن فیلم خوشگلی بود از نظرم اصلا جالب نبود یعنی جونتو به لبت میاره تا عاشق میشا دختره به نظرم چون پایانش غمگین بود خیلی طرفدار داره.وگرنه نه متن فیلم قوی بود نه عاشقانه اش نه کمدیش نه هیچیش ..همه ام میمیرن کلا دپرس میشی بی خیال خنده ی وایکیکی رو ببینی واقعا بهتره خیلی فیلمش قویه من ربات نیستمم فوقالعاده است از نظرم گوبلین و هیلرم خوبن خیلی

   پاسخ

  • حدیث 68

   اسفند 5, 1397

   ببین دیوونش میشی

   پاسخ

  • m

   اسفند 9, 1397

   از نظر من اگه تحمل پایان بد و درام رو داری حتما ببین سریال خیلی خوبیه

   پاسخ

  • ملیحه

   فروردین 6, 1398

   نه ارزش دیدن نداره خیلی فیلم سطح پایین و ضعیفیه

   پاسخ

  • ana

   فروردین 14, 1398

   قطعاااااا ولی خیلی گریه میکنی سر چند تا قسمت

   پاسخ

 17. Sarah

  بهمن 19, 1397

  سلام
  به نظر من این سریال ها عالین:
  ۱-W:بازی لی جونگ سوک و هان هیو جو عالیه و داستان خیلی خوبی داشته
  ۲-زن قوی دو بونگ سون:خیلی خوب بود . فضای کمدی عالی داشت و شخصیت های اصلی خیلی نازی داشت! بسیار پیشنهادی
  ۳-تو از ستاره ها اومدی: بازی و داستان عالی داشت
  ۴-از بخت بد عاشقت شدم : خوب بود

  پاسخ

  • به ت چه

   اسفند 5, 1397

   سریال بسیار عالیه

   پاسخ

 18. Kiana

  بهمن 2, 1397

  نظر منم اینه :
  عاشقان ماه
  دوران جوانی 1و2
  قهقهه در وایکیکی
  پاسخ به 1988
  رویا بلند 1
  یادادشت انتقام 1
  من ربات نیستم
  بزرگ

  پاسخ

 19. zahra.njm

  بهمن 2, 1397

  خوووووووووب منم پیشنهادی هامو میگم از دیدنشون پشیمون نمیشین
  گوبلین – ادیسه ی کره ای – ایا تو هم انسانی – نسل خورشید – منشی کیم چشه – افسانه دریای ابی

  پاسخ

  • zahra

   اسفند 4, 1397

   دقیقا منم با پیشنهادات ایشون کاملا موافقم البته باید من ربات نیستم هیلر عشقم از ستاره هاست رو هم اضافه کنم حتما ببینید اینارو

   پاسخ

 20. M

  دی 27, 1397

  شکارچی شهر هم خیلی خوبه اینم گوش کنین

  پاسخ

 21. سوفی

  دی 17, 1397

  من هم پیشنهاد می کنم :
  عشق در دبیرستان
  پسران فراتر از گل
  بوسه ی شیطنت امیز
  تو از ستاره ها اومدی
  افسانه ی دریای ابی

  پاسخ

  • mahta

   بهمن 18, 1397

   کاملا مواافقم چون لی می هو توش وجود داااره😻😻😻😻😻

   پاسخ

   • ailar

    اسفند 25, 1397

    albate nazare harki mohtarame ha vali vaqean nmidonm chera bazia az lee min ho khosheshon miad asn b nazare mn jazab nist boys over flowers ro mn b zor didm ziadm jaleb nbod asn say mikonm koln filmi k on tosh bazi mikone ro nabinm XD

    پاسخ

   • ailar

    اسفند 25, 1397

    man az hichkodom az ina khosham nmiad behtarin seriali k didm heal me kill me bod va tamam

    پاسخ

 22. ali

  آذر 25, 1397

  can you here my heart که گفتید صدر لیستتونه چرا ته لیستتونه؟

  پاسخ

  • عباس

   آذر 26, 1397

   سلام علی جان،
   آیتم های لیست شماره بندی شدن که از آخرین شماره شروع شده و در انتهای لیست به شماره 1 رسیده

   پاسخ

 23. سلام دوستان
  بذارین منم پیشنهاد کنم 😊
  ۱. وارثان
  ۲. پسران فراتر از گل
  ۳. عاشقان ماه
  ۴. تریوس پشت سر من
  ۵.خنده در وایکیکی
  ۶.گوبلین
  ۷.زیبای درون
  ۸.مهتاب نقاشی شده با ابرها
  ۹. خوشکل گانگنام
  ۱۰. نسل خورشید

  ژانر هاشون به ترتیب
  ۱. عاشقانه. درام
  ۲. عاشقانه. درام
  ۳. عاشقانه. تاریخی. تخیلی
  ۴. کمدی. هیجان‌انگیز. ماجراجویی. عاشقانه
  ۵. کمدی. عاشقانه
  ۶. عاشقانه. تخیلی
  ۷. فانتزی. درام. عاشقانه
  ۸.تاریخی. عاشقانه
  ۹. درام. عاشقانه
  ۱۰. ماجراجویی. درام. عاشقانه

  پاسخ

  • Suiina

   بهمن 7, 1397

   سلام.
   بعضی از سریالای پیشنهادیتون رو دیدم،واقعاً زیبان.مرسی
   موفق باشی

   پاسخ

  • Suiina

   بهمن 7, 1397

   سلام.
   لطفاً سریال جومونگ رو از لیست حذف،و سریال های رئیس جمهور،یونگ پال،ته جویونگ،همه کسم،آقای دکتر و موسیقی فردا رو جایگزین کنید.
   جومونگ در برابر سریالای پیشنهاد شده در بالا،تقریباً چیزی نیست.
   مرسی…

   پاسخ

   • عباس

    بهمن 8, 1397

    سلام،
    مرسی بابت پیشنهادات، تو آپدیت مقاله حتما در نظر میگیریم اینارو هم 😊

    پاسخ

   • ممد

    اسفند 12, 1397

    جومونگ که خیلی قشنگ تر از ته جویونگه

    پاسخ

   • Atousa

    فروردین 4, 1398

    سلام من خیلی موافق نیستم با نظرت سریال جومونگم جذابیت خودش رو داشت

    پاسخ

  • زیبا

   بهمن 23, 1397

   همه ی اینا رو نگاه کردم عالیه عالی
   اخرین سریالی که نگاه کردم پدرعجیب غریب بود ۵۲ قسمت داره …. واقعا تا اخراش عالی و فوق العاده .. فقط اخراش غم انگیزه یکم … ولی عالیه

   پاسخ

 24. فائزه

  آذر 5, 1397

  سلام
  شماره ی 5 ژاپنیه.. نه کره ای.

  پاسخ

  • عباس

   آذر 5, 1397

   سلام فائزه جان،
   بله درست میگی. مقاله اصلاح شد
   مرسی که نوشتی

   پاسخ