معرفی 11 سریال کره ای عاشقانه و درام که نباید از دست بدهید

سریال های کره ای پر از تحقیقات جنایی، داستان های عاشقانه و درگیری های خانوادگی هستند. کره جنوبی سریال های موفقی تولید کرده است که برخی شدیدا به آن ها علاقه داشته و برخی از وجودشان بیخبر هستند. تلویزیون کره هم مانند سینمای آن در چند سال اخیر رشد بالایی داشته و فیلمسازان در ژانرهای جنایی، وحشت و غیره، فعالیت می کنند. در کنار آن درام های کمدی و عاشقانه نوجوانان نیز همچنان محبوبیت دارد. در هر صورت در تلویزیون کره برای هر سلیقه ای یک سریال موجود است.

اگر دوست دارید یک سریال غیرهالیوودی را تماشا کنید می توانید به سریال های کره ای روی بیاورید. با پروشات همراه باشید تا 11 سریال کره ای برتر را به شما معرفی کنیم.


11. زیبای درون – The Beauty Inside – 2018

این سریال داستان جالبی دارد. سئو دو جائه یک مرد خوش چهره، باهوش و تیز است. همچنین مدیر بخشی از یک شرکت هواپیمایی هم می باشد. شاید در ظاهر یک فرد معمولی به نظر برسد اما در باطن رازهایی برای پنهان کردن دارد. او نمی تواند چهره ها را به ذهن بسپارد. این شرایط ادراک ‌پریشی چهره‌ ای نام دارد. او برای یادآوری مردم از شخصیت و رفتارشان کمک میگیرد. هان سی کایه یک بازیگر زیباست که او هم رازی دارد. او بنا به دلیلی ماهی یک بار به صورت یک شخصیت دیگر بیدار می شود. بنابراین هر ماه به مدت یک هفته به ظاهر فرد دیگری زندگی می کند. او دو جائه را میبیند. مشخص می شود که چهره سی کیه تنها شخصی است که دو چهره او را به ذهن میسپارد. اما با تغییر ظاهری سه کیه آن دو چگونه می توانند در کنار هم باشند؟

همچنین بخوانید: 15 سریال شبیه برکینگ بد (Breaking Bad) که نباید از دست بدهید


10. لذت شرورانه – Devilish Joy – 2018

داستان این سریال آشناست. زیرا حافظه کوتاه مدت در داستان های تخیلی و غیرتخیلی به وفور به نمایش درآمده است. با این حال هنوز هم چنین داستانی می تواند جالب باشد. گانگ ما سونگ با بروز سختی ها سعی می کند لبخند را بر چهره اش حفظ نماید. او جانشین شرکت سون وو بود. گانگ ما متخصص اعصاب مغزی است و می تواند مسائل مربوط به آن را حل کند. یک روز می خواهد به یک زن کمک کند اما در یک تصادف درگیر می شود. این تصادف زندگی و نگرش او را تغییر می دهد. اما مهم تر از هرچیزی از لحاظ پزشکی او را دگرگون می کند. حافظه اش کاملا از دست رفته و تنها می تواند وقایع یک روز را به یاد آورد. که روز بعد آن را هم فراموش می کند. بنابراین برای یادآوری آن ها را در دفتر خاطرات ثبت می کند. به زودی عاشق زنی می شود که در گذشته بازیگر بود. او در گذشته مشهور بود اما به دلیل یک تصادف به فراموشی سپرده شد. گانگ ما عاشق او می شود. اما اگر هر روز او را فراموش کند چطور می تواند این رابطه را ادامه دهد؟

همچنین بخوانید: اگر سریال دوستان (Friends) را دوست دارید این 25 سریال را از دست ندهید


9. شاهزاده صد روزه من – 100 Days My Prince – 2018

یک درام عاشقانه و تاریخی که در آن هانگ شیم بزرگ ترین دختر مجرد روستاست. او یک دختر قوی است که می خواهد از خود و پدرش حمایت کند. لی یول، شاهزاده جیسون هم بزرگ شده است. او آدم سختگیری است و از بیشتر افراد قصر خوشش نمی آید. اما در حقیقت یک فرد تنهاست. یک روز تصمیم می گیرد قانونی وضع کند که در آن تمام شهروندان کره ای آماده ازدواج پیش از رسیدن به سن 28 سالگی ازدواج کنند.  این مسئله برای هانگ شیم آسان نیست زیرا به آن سن نزدیک شده ست. برای جلوگیری از تنبیه باید هرچه زودتر موردی را برای ازدواج بیابد. اما سرنوشت پیچیده بوده و پس از ترور لی، او مجروح شده و توسط هانگ شیم و پدرش درمان می شود. لی در نتیجه جراحت به فراموشی موقت دچار شده است. هانگ برای پیشگیری از تنبیه با لی ازدواج می کند. آیا این آغاز داستان عاشقانه شان است؟

همچنین بخوانید: بهترین سریال‌های تلویزیونی انگلیسی زبان سال 2018 (تا به امروز)


8. جومونگ – Jumong – 2006

سریال های تاریخی بسیاری در کره ساخته می شود. جومونگ یکی از این سریال هاست که براساس زندگی شاهزاده جومونگ، موسس سلسله گوگوریو در سال 37 قبل از میلاد، ساخته شده است. شاه گئوم وا از جومونگ کودک و مادرش نگهداری کرد. آن ها تصور می کردند پدر حقیقی جومونگ در مبارزه علیه سلسله هان از دنیا رفته است. گئوم وا دو پسر به نام های داسئو و یونگ پو دارد و جومونگ را در کنار آن ها بزرگ می کند. جومونگ به اندازه آنها قوی نبود و اغلب در سایه نام آن ها قرار می گرفت. یک روز جومونگ باعث آتش گرفتن یک مغازه شد، درنتیجه لقب سلطنتی اش را از او گرفتند. او که جایی برای ماندن نداشت به گروهی از سارقان برخورد و در آنجا با هائه موسو، که پدر واقعی اش بود، رو به رو شد. او مبارزه و نبرد را به پسرش آموخت. اما زمانی که برادران ناتنی اش هائه را می کشند جومونگ می خواهد انتقام بگیرد. آیا او می تواند خانواده سلطنتی را از بین برده و سلسله جدیدی ایجاد کند؟

همچنین بخوانید: بهترین سایت‌ها برای دانلود رایگان فیلم و سریال


7. بهترین ضربه – The Best Hit – 2017

اگر می خواهید یک کمدی عاشقانه ساده را تماشا کنید بهتر است به این سریال رو آورید. این سریال به سفر در زمان هم می پردازد که نباید نگران جزئیات علمی آن باشید. لی جی هون به موسیقی و ترانه نویسی علاقه داشت و می خواست خواننده شود. چوی وو سئونگ بهترین دوست دوران کودکی جی است. آن دو برای امتحانات سازمان های دولتی اماده می شوند. آیا رویایی جی به حقیقت بدل می شود؟ یو هیون جائه عضو یکی از گروه های محبوب دهه 90 بود. اما همیشه به مشکل سازی شهرت داشت. او از سال 1993 به سال 2017 سفر می کند و با لی جی و دوستش چوی وو اشنا می شود. اکنون این احتمال وجود دارد که رویای جی به حقیقت تبدیل شود. این گروه در صنعت سرگرمی به ماجراجویی می پردازند. این سریال عشق، احساس و دوستی جوانان 20 ساله را به نمایش می گذارد.

همچنین بخوانید: 65 سریال تلویزیونی که پیش از مرگ باید تماشا کنید


6. تریوس مخفی من – Terius Behind Me – 2018

آیا دوست دارید یک سریال کره جنایی و جاسوسی تماشا کنید؟ پس این سریال گزینه خوبی است. داستان آن جالب است. کیم بون یکی از ماموران ویژه سازمان جاسوسی کره بود. او با نام سری تریوس در شغل خود یک فرد افسانه ای بود. اما سه سال پیش یک اتفاق رخ داد. یکی از ماموریت های او شکست خورد و از آن زمان ناپدید شده است. گو آئه رین یک زن معمولی و مادر مجرد است که همسرش فوت کرده و او هم در یک نبرد جاسوسی گیر افتاده است. مشخص می شود که کیم در آپارتمان مجاور گو آئه پنهان شده است. او پس از شکست ماموریت و از دست دادن زن مورد علاقه اش به این مکان رفت. از آن زمان به این فکر می کند که در تصادف چه رخ داد. او با آئه ملحق شده و می خواهند بدانند بر سر همسر آئه چه آمده است.

همچنین بخوانید: 28 انیمه سریالی برتر تاریخ که باید تماشا کنید


5. Hiru no Saint Zake – 2016

1

(اصلاحیه: این سریال محصول کشور ژاپن است)

اگر دوست دارید یک کمدی ژاپنی تماشا کنید این سریال مناسب شماست. اوتسومی تاکایوکی قهرمان سریال، یک مرد 42 ساله بی مصرف است که به حمام های عمومی علاقه دارد. او در شرکت تبلیغات هینوده فعالیت می کند. قبلا در شرکت منابع انسانی کار می کرد اما به دلیل عملکرد نادرست به بخش فروش و برنامه ریزی فرستاده شد. اما در آن جا هم به هیچ دردی نمی خورد و فروش ندارد. از آنجاییکه نمی تواند هیچ کاری را درست انجام دهد اعتماد به نفس ندارد. مردم باید او را مجبور کنند تا یک کار را درست انجام دهد. دوزونو شوکو رئیس او اغلب او را تحقیر می کند. اما اعتیاد او به حمام عمومی و نوشیدنی ادامه می یابد. یک روز تصمیم می گیرد کار را رها کرده و به حمام برود که با اتفاقات جالب رو به رو می شود.

همچنین بخوانید: 50 سریال خارجی برتر تاریخ سینما به انتخاب مخاطبان


4. گابلین – دیو – 2016

یک سریال عاشقانه با مضامین ماورایی درباره کیم شین (دیو) که در زمان سلسله گوریو بهترین ژنرال بود و مورد احترام قرار می گرفت. اما شاه به او خیانت کرد و اکنون با مجازات مرگ رو به رو شده است. اما خداوند برای او نقشه های دیگری دارد. او اکنون به یک دیو تبدیل شده و باید در زندگی ابدی خود جان انسان ها را نجات دهد. اما او چکار می کند؟ درست است که از مرگ میترسیم اما اگر زندگی ابدی به دست آوریم چه کار می کنیم؟ اما خداوند مقرر کرده که اگر با زنی که عروس او خواهد شد آشنا شود آزاد خواهد شد. کیم در کنار خانواده یو دئوک هوا زندگی می کند که طی نسل ها از دیوها حمایت می کنند. مسیر او به جی ایون تاک برمیخورد که کیم سالها پیش مادر او را نجات داده است. آیا او عروس حقیقی کیم است؟ آیا او کسی است که روح کیم را آزاد می کند؟

همچنین بخوانید: 25 درام برتر سینمای کره جنوبی


3. دادستان خون آشام – Vampire Prosecutor – 2011

فیلم و سریال های خون آشامی محبوب هستند بنابراین اگر می خواهید یک سریال کره ای خون آشامی را انتخاب کنید این سریال مناسب شماست. مین تائه یئون قهرمان این سریال یک دادستان است و یک روز توسط یک نفر کتک میخورد. رفته رفته  تغییر کرده و بدون اینکه متوجه شود به یک خون آشام تبدیل خواهد شد. اما از مسیر درستی خارج نمی شود. هنوز هم یک دادستان عادل و صادق است. اما به خون علاقه دارد. اما به جای کشتن انسان های زنده و نوشیدن خون آن ها از خون مردگان تغذیه می کند. قدرت های خون آشامی او گاهی مفید است. زیرا افراد جنایتکار و فراری را به دست قانون سپرده و مجازات می کند. ناگهان با یک پرونده مواجه می شود که به یک خون آشام تعلق دارد. او اکنون می داند که تنها خون َآشام ان شهر نیست.

همچنین بخوانید: 25 فیلم برتر کره‌ای تاریخ سینما


2. به من دروغ بگو – Lie To Me – 2011

زمانی که درباره ازدواج تان دروغ میگویید چه رخ می دهد؟ اگر می خواهید پاسخ این سوال را به دست آورید این سریال رمانتیک کمدی را تماشا کنید. اه-جونگ قهرمان زن این سریال است که برای دستیابی به یک شغل دولتی خوب مطالعه نموده است. سازمان فرهنگ، ورزش و گردشگری او را به عنوان یک کارمند اداری استخدام می کند. او در شغلش موفق بوده و با اداره کردن جلسه مقامات تحسین می شود. اما گروهی از زنبورها به این جلسه حمله کرده و همه چیز خراب می شود. او که مسئول این جلسه است با عواقب آن دچار شده و با ناراحتی به یک بار می رود و نوشیدنی می نوشد. سپس حالش بد شده و توسط هیون کی-جون به بیمارستان برده می شود. کی رئیس یک تجارت بزرگ به نام “گروه جهانی” است و خوش تیپ و ثروتمند هم هست. او آن روز به بار رفته بود تا برادرش را پیدا کند اما به جای آن با اه-جونگ رودررو می شود. بنابراین کنار او می ماند زیرا  تصور می کند که آن زن جای برادرش را می داند. سپس اه-جونگ به زنی برمیخورد که اولین عشق او را از چنگش درآورده است. بنابراین برای حفظ غرورش به دروغ می گوید که با کی-جون ازدواج کرده است. اتفاقاتی رخ داده و کی-جون مجبور می شود اه-جونگ را به خانه خود ببرد. در این صورت همه تصور می کنند که آن ها ازدواج کرده اند.

همچنین بخوانید: برترین فیلم‌های ترسناک سینمای ژاپن


1. میتوانی صدای قلبم را بشنوی – Can You Hear My Heart – 2011

در صدر فهرست ما یک درام عاشقانه قرار دارد که به مشکلات اغلب خانواده ها می پردازد. بونگ وو-ری هرگز پدر نداشته است، او حتی اسم هم ندارد. بدتر اینکه مادرش هم ناشنواست. با این حال مادرش را دوست دارد. بونگ یونگ-گیو یک عقب مانده ذهنی است که مادر وو-ری را دوست دارد. بنابراین با او ازدواج کرده و سرانجام وو هم خانواده دارد و هم نام. اما اوضاع برای بونگ ما-رو پسر یانگ-گیو مساعد نیست. او درباره بیماری پدرش نگران بوده و زمانی که با یک زن ناشنوا هم ازدواج می کند بیشتر ناراحت می شود. یک روز مادر وو-ری در آتش سوزی کارخانه ای که در آن کار می کرد میمیرد. زمانی که برادر ناتنی اش هم می خواهد او را ترک کند همه چیز بدتر می شود. وو-ری پس از بزرگ شدن می خواهد برادرش را پیدا کند. او با یک مرد ناشنوا به نام دونگ جو آشنا می شود که به نظر می رسد ما-رو را می شناسد. آیا می تواند برادرش را پیدا کند؟

همچنین بخوانید: 12 فیلم برتر لهستانی در تاریخ فیلم سازی این کشور


همچنین می‌توانید لیست بهترین سریال های کره ای در سال 2018 را نیز مطالعه کنید. امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (176)

بستن فرم

 1. M

  مرداد 22, 1398

  Perfume
  The K2
  Goblin
  The beauty inside
  A Korean Odyssey
  while you were sleeping
  پیشنهاد میشه🙋

  پاسخ

 2. Sahar.A

  مرداد 12, 1398

  سلام. به نظرم تو زیبایی و عاشقان ماه فوق العاده و قوی بودن.
  میشه سریالای کره‌ایه با موضوع جدید و جذاب معرفی کنین؟!
  به دیدنش بی‌ارزه ی جوری نباشه وسطش حوصلم سر بره :/

  پاسخ

 3. پری

  مرداد 7, 1398

  عاشقان ماه/وارثان/گابلین/یک ادیسه کره ای/کی2/هیلر/بلک/دلقک تاجدار/بکش و خلاصم کن/افسانه دریای ابی/زن قوی دوبونگ سون/دبلیو/لبخندپرکشیده از نگاهت/نسل خورشید/شادی شیطانی/کتاب خانوادگی گو/ایدی من خوشگل گانگنامه/شاهزاده صدروزه/من ربات نیستم/زیبای درون/شکارچی شهر/ملکه کی

  اینا بهترینایی بودن ک دیدم! سعی کردم به ترتیب بنویسم! ژانر همشونم عاشقانس! اصن فیلم کره ای ب عاشقانه هاش جذابیت داره!!!!خخخخ

  پاسخ

 4. p.r

  تیر 29, 1398

  منم چندتا سریال به کی درامرای عزیز توصیه میکنم که دیدنش خالی از لطف نیست😍

  *بازگشت زوجین* یک بسته دستمال کاغذی کنارتون باشه چون گریه داره نگی نگفتی😥😥 ولی بسیار زیباست

  *راز عشق و عاشقی* یه داستان عشقی متفاوته بیشتر از این نمیگم که داستان لو نره

  برای هیجانی دوست ها *مدافع* *فرزندان هیچ کس* * I remember you 2015*

  تو سبک طنز هم *خنده در وایکیکی 1و 2* و رئیس کیم*😍😍

  یه چندتا دیگه هم هست که به نظرم بسیاار دوست داشتنی بودن و داستان زیبایی داشتن 🤩🤩توضیح دیگه ای ندارم واسشون،ببینید حتمااا ضرر نمیکنید

  مبارزه برای راهم ، چون این اولین زندگیمه ، چیزی نیست عشقه ، بکش و خلاصم کن (kill me،heal me)
  سه گانه ی ریپلای ها reply 1997 / reply1994 / reply 1988
  30اما 17 ، چیزی در باران
  و در اخر لبخند پرکشیده از نگاهت ☹❤( سد اندینگه)

  پاسخ

 5. سارا

  تیر 22, 1398

  سلام منم سریال کره ای میبینم و خیلی کلا کره رو دوست دارم سریال هایی که دیدم و لذت بردم:
  ****بازگشت زوجین****عالی بود بنظرم
  تو ریبایی
  باران عشق
  افسانه دریای آبی
  وارثان
  زن قوی دو بونگ سو
  خانوم او هه یونگ
  مبارزه برای راهم

  پاسخ

 6. مریم

  تیر 22, 1398

  سلام دوستان ی سریال کره ای بود ی دخترومادر ک مادره کوربود زندگی می کردن کسی اسمش رومی دونه خیلی دوس دارم دوباره ببینم

  پاسخ

  • ساحل

   تیر 26, 1398

   سلام اسم دختره آریانگ بود که نویسنده بود اسم فیلمش هم شاید همین باشه

   پاسخ

  • Dorsa

   تیر 29, 1398

   سلاممممم گلمممم 🌹🌹 فکر کنم اسمش افسانه افسونگر بود (یه همچین چیزایی 😂😂)

   پاسخ

  • نازنین

   مرداد 4, 1398

   افسانه افسون گر

   پاسخ

  • ریحانه

   مرداد 26, 1398

   وارثان

   پاسخ

  • ریحانه

   مرداد 26, 1398

   سریال| تو زیبایی (عالیه ،پیشنهاد میکنم ببینید)👌💢
   سریال| افسانه دریایی (ی سریال طنز و عاشقانه،پشنهاد میکنم)💯💥
   سریال| مدرسه ۲۰۱۵(ی سریال مدرسه ای و عاشقانه و معمایی من ک خیلی دوست داشتم ،اینم پیشنهاد میکنم ببینید)💌💞
   سریال| بوسه شیطنت آمیز ۱,۲ (عالیه ،هرچی بگم کمه)😻😸
   سریال| همسایه بغلی اکسو ( اینم ک اگه اکسوال حتما ببین اگرهم نیستی ضرر نمیکنی ،عالیه عالییی)😍😍🥀🌈
   سریال| روزگار شاهزاده من (بد نیس)🌸
   سریال| وارثان (ینی هر چقدر ببینی بازم کمه)✨✨
   سریال| پینوکیو (عالیییییییی)🍫🍦
   سریال| شوهر صد روزه من (من ک دیوونه ی این سریالم ،با هنرمندی دی او از اکسو)🎈😻😸
   سریال| من ربات نیستم (این یکیم حرف ندارع)🔥🔥
   سریال| نوازش قلبت (تکه) 💌😇
   فیلم سینمایی| آنتی فن (ی فیلم سینمایی چینی عالی با ⁦هنرمندی چانیول از اکسو ،پیشنهاد میکنم)⁦☠️⁩👻👽
   فیلم سینمایی | هرگز نرفته( ی فیلم سینمایی چینی عالییی با هنرمندی کریس عضو سابق اکسو ،فیلمش حرف ندارع)🙊😎
   سریال| مرد پولدار ( ی فیلم عالییی با هنرمندی سوهو لیدر اکسو ،این فیلم حرف ندارع ینی اگه نبینین از دستتون در رفته)😻😹😹😻
   سریال| پادشاه عاشق (این فیلم عالیه هاا ،عالیی)💪⁦✌️⁩😍
   سریال| منشی کیم چشه؟ ( عالیییه ، پیشنهاد میکنم ببینید)😂😂
   سریال| هیکل مثبت (عالیه ها عالی ،با هنرمندی دی او عضو اکسو )😻😻😹😹

   پاسخ

 7. Sh

  تیر 16, 1398

  سلام میشه یکی به من چنتا سریال مثلث عشقی معرفی کنه ممنونتون میشم

  پاسخ

 8. somi

  تیر 12, 1398

  سلام میشه چند تا سریل تاثیرگذار که کمتر کلیشه ای و تکراری باشن بهم معرفی کنین؟؟ قدیمی هم بود اشکالی نداره اخه سریالای این اواخر اکثرا موضوع های تکراری دارن خیلیم جذاب نیستن

  پاسخ

  • زهره

   تیر 13, 1398

   سلام.
   سریال آجوشی من(۲۰۱۸)تنها سریالی بود ک دیدم از همه ی کلیشه ها دور بود.
   مشکلی نیست این عشقه – ماشین تحریر شیکاگو – هاید جکیل و من – مامان عصبانی – بلک
   اینا هم تقریبا موضوع جدید و متفاوتی دارند اگرچه باز هم درگیر کلیشه میشن.

   پاسخ

  • Sunshine

   تیر 28, 1398

   من سریال کره ای زیاد دیدم متفاوت ترینا و قشنگ تریناش عاشقان ماه و هیلر بودن او زیبا بود هم داستان روون و قشنگی داشت

   پاسخ

  • H

   تیر 28, 1398

   اگه سریال عاشقانه کمدی خوب میخواین ببینین پری وزنه بردار دو بونگ سو و شریک مشکوک عالیننن حتما ببینین

   پاسخ

 9. Dvrpnh

  تیر 12, 1398

  سلام میشه یه سریال عالی و جذاب ولی با تعداد قسمت های کم معرفی کنید یعنی بالای ۱۰۰ قسمت نباشه ☹

  پاسخ

 10. mary

  تیر 10, 1398

  راستش میخواستم بگم این سریال هایی که گفتین شاید یکی یا دوتاشون خوب باشن من سریال های خیلی بهتری دیدم که پیشنهاد میکنم بقیه هم اینا رو ببین : توزیبایی – وارثان – افسانه ی دریای ابی – عشقم از ستاره ها – سوییچ-پدر عجیب غریب – پسران برتراز گل -هیلر -کی دو – گابلین -زن قوی دو بونگ سون – دبلیو- باغ مخفی(البته شاید وسطاش ازش خسته بشین اگه خیلی وقتی سریال کره ای میبینین ولی پیشنهاد میکنم حتما اخرش رو ببینین واقعا محشره) -بوسه ی شیطنت امیز -نسل خورشید. همه ی این هایی که گفتم جزو بهترین ها هستن و اگه میخواین یه سریال درست ببینین اینا رو حتما ببینین

  پاسخ

  • Mahdi

   تیر 11, 1398

   دوست عزیز من نمیتوانم سریالها وفلم ها را باز کنم لطفا نشان دهید چطور میتوانم سریال ها را باز کنم؟؟؟

   پاسخ

   • علیرضا

    تیر 17, 1398

    اینا که کفتی زیبان اینم من نقل قول میکنم ،به زیبایی تو ،ماسک ،خانه کامل ،سرگذشت یک افسانه

    پاسخ

  • نفس

   تیر 20, 1398

   عاشقان ماه و او زیبا بود و نکس این هم خیلی قشنگه مثل فیلم هایی که تو معرفی کردی

   پاسخ

  • Kians

   تیر 25, 1398

   سلام
   اين سريال هايي كه گفتي عالي بودن
   مرسي

   پاسخ

 11. فاطمه

  تیر 8, 1398

  سلام من خیلی وقت پیش ی سریال کره ای رو نصفه دیدم الان که میخوام کامل نگاش کنم اسمش یادم نمیاد فقط انقدر یادمه که دختره توی ی سهر کوچیک زندگی مبکرد و چاق بود ارزو داشت به مسابقه اسکی روی یخ بره تنهای واسه مسابقه میاد سئول بعد پیش برادر ناتنیش زندگی میکنه لطفا اگه کسی اسمشو میدونه به من بگه

  پاسخ

 12. فاطمه

  تیر 8, 1398

  سلام ببخشید لطفا چندتا سریال بهم معرفی کنید ک موضوعش نزدیک ب سریال وارثان شکارچی شهر کلا عاشقانه ش زیاد باشه

  پاسخ

  • Miss loudi

   تیر 14, 1398

   بهترین سریال عاشقانه کره از نظر من. ماه در آغوش خورشید. خاطرات یک گیشا. شاهزاده صد روره من. هزاران بوسه. گابلین. شاهزاده بزرگ. اینا عاشقانش زیاده من که عاشقشونم.

   پاسخ

 13. Maryam

  خرداد 25, 1398

  وقتتون بخیر
  من سریال های هیلر- the k2 – عاشقان ماه- از نسل خورشید- تو از ستاره ها اومدی- گابلین- میتونی صدای قلبم رو بشنوی- به من دروغ بگو- شاهزاده ۱۰۰ روزه من – وارثان- پسران برتر از گل- ذائقه شخصی رو دیدم و در حال حاضر نمیدونم چه سریالی رو انتخاب کنم برای دیدن
  آیا کسی هست که مرا یاری کند؟!
  سریال خنده در وایکیکی قسمت اولش رو که دیدم اصلا جذبم نکرد

  پاسخ

  • زهرا اکیما

   خرداد 25, 1398

   سلام مریم جان،
   علاوه بر سریال های خوبی که توی لیست اومده و سریال هایی که خودت گفتی چندتا مورد به ذهنم رسید که سریال های خوبی ان:
   Mr. Sunshine
   Black
   Voice
   Rooftop Prince
   عشق بی پروا
   وقتی تو خواب بودی
   شریک مشکوک
   دبلیو

   پاسخ

   • Maryam

    خرداد 25, 1398

    خیلی ممنونم زهرا جان
    امشب مجدد استارت سریال دیدن رو میزنم 😍

    پاسخ

   • reza

    تیر 6, 1398

    سلام . میشه سریال هایی که در اون دختر عاشق پسر میشه بهم معرفی کنید

    پاسخ

    • زهرا اکیما

     تیر 6, 1398

     سلام رضا جان، این سریال ها به موضوعی که گفتی نزدیکن:
     دریم های (رویای بلند) 2
     ارباب ماسک
     افسانه پری دریایی
     هیلر
     ماشین تحریر شیکاگو

     پاسخ

   • Maryam

    تیر 13, 1398

    سلام
    ممنونم از دوستانی که سریال Mr.sunshine رو معرفی کردن
    فوق العاده بود
    خیلی لذت بردم از دیدنش

    پاسخ

  • زهره

   خرداد 26, 1398

   سلام مریم جان من خودم سختگیرم تو انتخاب سریال کره ای و هم بازیگراش برام مهمه هم داستانش و این سریالا بنظرم خیلی خوب بودن
   Worlds.Withinسریال خوبیه با بازی هیون بین – خاطرات الحمرا رو خیلی دوس داشتم هر چند عاشقانه محض نبود ولی خیلی قشنگ بود- Secret.Garden قشنگ بود – mr sunshine داستانش واقعی بود بگمونم-
   touch your heart خیلی عالی بود. بنظرم هم بازیگراشون عالی هستن هم داستانشون قشنگه اینارو حتما نگاه کن

   پاسخ

   • Maryam

    تیر 2, 1398

    ممنونم عزیزم در حال حاضر دارم Mr.sunshine رو میبینم

    پاسخ

  • A.m

   خرداد 26, 1398

   به نظر من سریال شکارچی شهر. وارثان که پنج قسمت اول زیاد جالب نیس ولی قسمتای بعد جبران میکنن. پینوکیو هم بگی نگی خوب بود.منشی کیم چشه هم خوبه ولی شکارچی بخشش که چینی ولی توش لی مین هو بازی کرده و اکشن کمدی و… خیلی خوب بود نسل خورشیدم خوب بود هیلرم دیدم اونم خوب بود ولی شکارچی شهر و وارثان و شکارچی بخشش عالی بودن

   پاسخ

  • سوگند

   خرداد 27, 1398

   سلام وقتتون بخیر، منم تازگیا سریال کره ای میبینم، اینام قشنگه اگه دوس داشتین ببینین، تو زیبایی، عشق مخفی، هتل مخفی،دو بوک سونگ پری وزنه بردار، اینا کره ای هستن، روزگار شاهزاده، امواج زندگی، اینا واسه بقیه کشورای چشم بادومین ولی خوب بودن واسه دیدن

   پاسخ

   • Maryam

    تیر 2, 1398

    ممنونم سوگند جان

    پاسخ

  • آتنا

   خرداد 27, 1398

   سریال هیلر خیلی خوبه وعاشقانه ماه هم خوبه اولش خیلی خنده داره ولی بعدا خیلی غمگین میشه و از نسل خورشیدو گابلین هم خوبه پسران برتر از گل من نسخه چینی رو دیدم که باغ شهاب سنگه اسمش خیلی باحاله این نظر من بود

   پاسخ

  • درسا

   خرداد 28, 1398

   پری وزنه بردار کیم بوک جو _ زن قوی_ هوارانگ_۳۰ اما ۱۷ _ آبیس _ عطر_ من ربات نیستم _ قهرمان عجیب و غریب من _ سگ وحشی _ look out _ منشی مخفی من _ آخرین ماموریت فرشته _ تاپ‌ منیجر _ قویترین پیک_ مدرسه ۲۰۱۷ _ مربای پرتغال _ آیا تو انسانی _ دختری که بوها را میبیند

   پاسخ

  • مریم

   تیر 2, 1398

   سریال افسانه دریای ابی عالیه
   باغ شهاب سنگ
   تو زیبایی
   تو از ستاره ها اومدی

   پاسخ

  • نسرین

   تیر 2, 1398

   دوبونگ سون زن قوی و هوارانگ

   پاسخ

  • ho3ein

   تیر 5, 1398

   سریال های پینوکیو. دکتر. پری دریایی واقعا عالیه.میتونید ببینید

   پاسخ

  • طوبا

   تیر 8, 1398

   تونل٬ بوسه شیطنت آمیز ٬ افسانه دریای ابی٬ عشق وحشی ٬ تو از ستاره ها اومدی

   پاسخ

  • فاطمه

   تیر 9, 1398

   سریال پدرم عجیب عریبه رو حتمااااا ببین عالیه بی نطیره

   پاسخ

  • NargeS. 16

   تیر 9, 1398

   سلام من فیلم های زیادی ندیدم اما چند تا فیلم خوب دیدم که گفتم بهتون پیشنهاد کنم
   روزگار شاهزاده تایلندی…….۲۰ قسمت
   منشی کیم چشه؟……… یادم نیست
   اغوا گر بزرگ……….۳۲ قسمت
   پینوکیو………. یادم نیست
   مربای پرتقال………۱۶ قسمت
   مدرسه ۲۰۱۷……….. یادم نیست
   وارثان………نمیدونم
   سیندرلا و ۴شوالیه……نمیدونم
   عاشقان ماه……….نمیدونم
   روی قلبم کلیک کن……..نمیدونم

   پاسخ

  • Mahdie

   تیر 10, 1398

   سلام همه سریالای خوب رو دیدی ولی من همی اواخر پینوکیو رو تموم کردم عالی بووود✨😻بهترینا توش بازی میکنن و کاپلشون عالیه💗🌈و اینا هم عالین💞:وقتی تو خواب بودی ،عشق بی پروا ، هوارانگ ،پری وزنه بردار کیم بوک جو ، مامان عصبانی ، افسانه دریای آبی ، رویای بلند و… فعلا همی اینا ب ذهنم رسید💓

   پاسخ

  • saman

   تیر 13, 1398

   یه سریال عاشقانه ترکی میگم ببین بهترین سریال و فیلم عاشقانه ای که دیدم کلا یه تابستون خوب خواهی داشت من طرفدار فیلم ترکیه ای نیستم کلا ذهنیتی که راجب فیلمای ترکیه ای داری بزار کنار فقط ببینش جسور وغزل البته دوله فارسیش اسمش پاتریکسه که من پیشنهاد میکنم اصلی با زیر نویس فارسی ببینی

   پاسخ

  • Negar

   مرداد 17, 1398

   من اصلا نتونستم با شاهزاده صدروزه ارتباط بگیرم 4 قسمت اولشو دیدم اصلا حوصلم سر رفت

   پاسخ

 14. Hadis

  خرداد 25, 1398

  مرسی برم ببینمش

  پاسخ

 15. Hadis

  خرداد 24, 1398

  کسی میتونه چیزی مث هیلر معرفی کنه طنز با عاشقانه قوی و داستان هیجانی جوری که ادم از اول تا آخرش آرامش نداشته باشه که ببینه چی میشه

  پاسخ

  • زهرا اکیما

   خرداد 24, 1398

   سلام،
   سریال The K2 به این ژانر نزدیکه.

   پاسخ

  • negin

   تیر 18, 1398

   اگر دقیقا مثل هیلر میخای شکارچی شهر ببین مشابه همن اما هیجانی میخای سریال کارگاه روح و خون هم هیجانیه

   پاسخ

  • یلدا

   مرداد 7, 1398

   سریال سوییچ تغییرجهان رو حتما ببینید عالی و غیر قابل پیش بینی کلا هرقسمت چندبار سوپرایز میشید

   پاسخ

 16. Hadid

  خرداد 24, 1398

  همه ی اینایی که میگین قشنگ ولی هیلر یه چیز دیگه اس

  پاسخ

  • جانگ گیون سوک

   تیر 13, 1398

   البته این نظرشماست من بهترین سریالی که دیدم سریال توزیبایی بابازی درخشان جانگ گیون سوک وپارک شین هه این سریال بهترین سریال 2009ورتبه1بهترین سریالای کره ای روداره بااینکه خیلی وقته ساخته شده ولی انقدرجذابیت داره که همه عاشقش میشن بایداین سریال درک کنین واقعاموضوعش هیچ وقت قدیمی نمیشه اهنگاش واقعافوق العاده بود وکشورای زیادی ازروی این سریال کپی کردن وباقیمت زیادی این سریال خریدن مهم نیست بقیه چی میگن توزیبایی همیشه برای من اولین من بااین سریال زندگی میکنم بیش از30باردیدمش من بخاطراین سریال میخندم وگریه میکنم وبازم میبینمش

   پاسخ

   • زهرا

    تیر 24, 1398

    سلام ، منم ی چنتایی فیلم کره ای دیدم ولی از بین همه شون بهترینش تو زیبایی هست ، واقعا موضوع جدید ،و کلا فیلم خیلی قشنگیه منم بارها دیدمش ولی ازش خسته نشدم ، بهتون پیشنهاد میدم از دستش ندین ،مطمئن باشین پشیمون نمیشید

    پاسخ

   • یگانه

    تیر 24, 1398

    تو زیبایی قشنگ هست ولی برگرفته از یک انیمه ی ژاپنیه کلا نویسنده ی انیمه های ژاپنی خیلی مخن سریالایی مثل شکارچی شهر تو زیبایی بوسه ی شیطنت آمیز پسر زیبا پسران فراتر از گل تو زیبایی حتی تاریخ اسدال و …. همه کپی شده از انیمه های ژاپنی ان

    پاسخ

 17. Paria

  خرداد 21, 1398

  وای ولی هیچ سریالی بهتر از اخرین ماموریت فرشته نیس به نظرم

  پاسخ

  • نازی

   تیر 4, 1398

   اینقدر فرشته های مرگ و فرشته و ازین فرا زمینی ها زیاد شدن تو سریالاشون از تقلید زیادی قسمت اولش دلمو زد خوشم نیومد
   گوبلین.. ادیسه کره ای..بلک..عروس خدای آب
   ازینا بودن ک دیدم قشنگ بودن گوبلین و ادیسه کره ای محشر بود و طنز عروس خدای آب هم عالییییه
   ماموریت اخرین فرشته ی جوریه ناموسن نسبت ب این سریالا :/

   پاسخ

 18. فائزه

  خرداد 18, 1398

  تو از ستاره ها اومدی. پری دریایی .او زیبا بود

  پاسخ

 19. فائزه

  خرداد 18, 1398

  سریال کره ای ندیدی اگر دیده بودی این سریال های چرت رو معرفی نمیکردی دوستان قشنگ ترین سریال های کره ای شامل:نسل خورشید . پسران برتر از گل . عاشقان ماه . وارثان . هورانگ . قهقهه در وایکیکی . باغ مخفی . عشق در زیر نور مهتاب .

  پاسخ

 20. فاطمه

  خرداد 17, 1398

  تو اینکه پسران برتر از گل و افسانه ی دریای نیلگون عالین که شکی نیست اما دو تا سریاله که من واقعا عاشقشونم …. عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییین .
  یکی سرنوشت که لی مین هو بازی کرده
  دومی هم سیندرلا و چهار شوالیس که تو نظرا ندیدم کسی گفته باشدش این سیال محشرهههههه

  پاسخ

 21. سامانتا

  خرداد 12, 1398

  نمیدونم چرا بعضی دوستان سریال گابلین رو انتخاب کردن به عنوان یه سریال خوب، سریالی هست که ریتم کندی داره و اصلا جذاب نیست، اصلا پیشنهاد نمیکنم

  پاسخ

  • maedeh

   خرداد 23, 1398

   vaghan maskharas o khaste konande nemidonam chaera migan enghad khobe

   پاسخ

  • نازی

   تیر 4, 1398

   شاید ب ژانر فانتزی علاقه نداری
   ولی اگه داری عروس خدای آب و یک ادیسه کره ای رو بهت ب جای گوبلین پیشنهاد میدم
   مخصوصا ادیسه

   پاسخ

 22. علی

  خرداد 8, 1398

  ناموسا این مسخره بازیا چیه ادمو وسوسه میکنین میخوام ی سریال ببینم میبینم یکی زیرش نوشته این سریال خوبه نمیدونم کدومو ببینم😢
  ایدی تلگراممو میدم یگی بیاد تل چند تا سریال مثل سریالای لی مین هو بهم معرفی کنه ****

  پاسخ

  • باران

   خرداد 10, 1398

   همه ی فیلم های کره ای قشنگن …کلا اعتیادآور هستند …و به نظر من این قشنگ ترین اعتیاد دنیااااااااااست

   پاسخ

   • محمد

    خرداد 15, 1398

    کمپ هم داره بریم ترک کنیم دیگه کم کم یا دیوونه میشم یا میرم کره🤔🤔

    پاسخ

    • Mobina

     تیر 3, 1398

     Me too 🔫😐

     پاسخ

 23. راضیه

  خرداد 4, 1398

  بهترین سریالای کره ای که دیدم
  عشق وحشی
  توازستاره ها اومدی
  افسانه دریای ابی
  پسران برتر ازگل
  این4تاسریال عاااااالین بخصووص عشق وحشی
  حتمااااااببینید
  درحال حاضر دارم گابلین رونگاه میکنم تااینجاش ک قشنگ بوده😍

  پاسخ

 24. یه آگاسه

  خرداد 3, 1398

  بهترین سریال های من
  زن قوی دوبونگ سون- گابلین- وایکیکی فصل ۱ – school 2015 -هیلر
  نسل خورشید -پسر روان سنج -آخرین ماموریت فرشته عشق – شریک مشکوک – عاشقان ماه – ماه در آغوش خورشید – پاسخ به ۱۹۸۸- هنگامی که تو خواب بودی -w – ماشین تحریر شیکاگو – بکش خلاصم کن یا بکشی درمانم کن – افسانه دریای آبی – وارثان – کیم بوک جو وزنه بردار – تو هم انسانی – من ربات نیستم – ادیسه کره ای – گوی سحرآمیز یا همون آبیس – پادشاه خرید لویی – اغواگر بزرگ – کلید تغیر دنیا – رادیو عاشقانه – کی۲- تو از ستاره ها اومدی – او زیبا بود – عروس خدای آب – دریچه زمان یا منهول – صداتو میشنوم – تنها آهنگ من – روح بیا بجنگیم – برای هدفم مبارزه می کنم – تقدیم به تو که زیبایی – هوارانگ –
  بهترین برنامه های من
  رومیت یا هم اتاقی – آیدول روم – رانینگ من -ویکی آیدل …
  هر کی یک دونه از این ها رو ندیده بجنبببببببب

  پاسخ

  • بهناز

   خرداد 17, 1398

   سلام من همشونو دیدم:'(

   پاسخ

 25. ❤یه سویا❤

  اردیبهشت 30, 1398

  از نظر من
  ❤افسانه جومونگ❤
  ❤دختر امپراطور❤
  ❤دایره جنایی❤
  ❤پسران برتر از گل❤
  بهترین فیلم های کره ای هستند که تا به حال دیدم بهتون پیشنهاد می کنم شما هم ببینید (البته ممکنه سلیقتون مثل من نباشه:)

  پاسخ

  • M…

   خرداد 8, 1398

   همه دیگه این سریالارو دیدن

   پاسخ

 26. نیلوفر

  اردیبهشت 29, 1398

  سریالای کره ای واقعا جذابن چندتا از سریالایی که واقعاا دوس داشتم رو میزارم که بقیه دوستان انتخاب بهتری داشته باشن
  *کی۲ * خاطرات الحمرا*هیلر*این سه تا سریال خیلی جذابه
  *پرنسس من *نوازش قلبت *این دوتا سریال کمدی خیلی باحالی داشت .

  پاسخ

 27. Masomeh

  اردیبهشت 26, 1398

  سزیال
  زن قوی دوبونگ سون از همه ی سریال هایی که دیدم خیلی قشنگ بود😍😍😍😍😍😍😍😍😍
  اصلا من عاشق شخصیتاش شدم انقدر خوشگل بودن مخصوصا پارک هیونگ شیک(park hyung shik)
  عشق منه😍😘سریال حالا با عشق تمیز کن و من ربات نیستم هم خیلی قشنگ و عالیه ولی به پای دوبونگ سون نمی رسه😱😍
  و یه سزیال قشنگ به این سبک اگه کسی میشناسه معرفی کنه مرسی❤❤❤❤

  پاسخ

  • نیلوس

   اردیبهشت 27, 1398

   سریال نوازش قلبت هم زیباست و سریال پرنسس من 😍😍😍

   پاسخ

  • M…

   خرداد 8, 1398

   اصلا تو نیمه گمشده منی😍😍😍😍😍😍😍😍😍دقیقا همون چیزایی که من خوشم میاد
   اسمم معصومه است..😓😓😓😓چقدر تفاهم داریم ما

   پاسخ

  • M….

   خرداد 8, 1398

   بهترین سریال ها از نظر من به ترتیب :

   ۱_ دوبونگ سون زن قوی
   ۲_ من ربات نیستم
   ۳_ گوی سحرآمیز
   ۴_ حالا با عشق تمیز کن
   ۵_قهرمان عجیب من
   ۶_ پسر روانسنج
   ۷_ ملوهولیک

   خیلییییییییی قشنگننننننننننننننن

   پاسخ

  • نسرین

   تیر 2, 1398

   تو از ستاره ها آمدی معرکه است با هوارانگ و یک ادیسه کره ای ولی هیچ فیلمی به پای تو از ستاره ها آمدی نمی رسه

   پاسخ

  • نسرین

   تیر 2, 1398

   من افسانه دریای ابی ، هوارانگ، ملکه کی ، باغ مخفی ، تو از ستاره ها اومدی، دختر من ، سلیقه شخصی ، دوبونگ سون ، عاشقان ماه ، یک ادیسه کره ای، عشق زیر نور ماه، باران عشق ،شکارچی شهر، بوسه شیطنت آمیز رو دیدم و همشونم عالی بودن سریال خوبی مثل اینا به من معرفی کنید

   پاسخ

  • نازی

   تیر 4, 1398

   موافقم خیلی قشنگه دوبونگ سون
   بنظرم مبارزه در راه من رو ببین ولی فانتزی نیس تمش مث این اروم و خوبه

   پاسخ

 28. مریم

  اردیبهشت 22, 1398

  سریال عشق بی پروا واقعا بی نظیره .رتبه بعدیو میدم به نسل خورشید و از بخت بد عاشقش شدم .این سه تا سریالی که گفتم واقعا بنظرم از سریالای تو لیست بهترن چون همشونو دیدم

  پاسخ

 29. Saba

  اردیبهشت 22, 1398

  اول عاشقان ماه دوم عاشقان ماه سوم منتظر فصل ۲ عاشقان ماه😆😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  هم لی جونکی فوق العادس هم بازیگر زن سریال و هم تمام داداشا.
  عالیه

  پاسخ

 30. سبا

  اردیبهشت 22, 1398

  اول عاشقان ماه دوم عاشقان ماه سوم منتظر فصل ۲ عاشقان ماه😄
  لی جونکی فوق العادس.عشقشون خیلی به موقع اتفاق افتاد نه الکی و تو یک نگاه مثل اکثر سریالا.
  اخرش غمگین هست ولی تو فصل ۲ باز همو میبینن این خوبه.
  هرچقدر ببینمش خسته نمیشم

  پاسخ

 31. Milad

  اردیبهشت 20, 1398

  من زیبای درون رو دیدم عالی از همه نظر

  پاسخ

  • mammali

   خرداد 26, 1398

   منم دیدم تریلرشو خودشو باشه حالا بعدا میبینم

   پاسخ

 32. فرشته

  اردیبهشت 20, 1398

  عاشقان ماه عالیه😍😍من عاشق نقش اول مرد وزنشم … اهنگشم عالیه😍😍😍

  پاسخ

 33. مایا

  اردیبهشت 18, 1398

  سریال کره ای هست که درباره ی انتقام باشه و البته عاشقانه و کمی کمدی
  کسی میدونه ؟
  داریم اصلا این جور سریالی ؟

  پاسخ

  • Milad

   اردیبهشت 20, 1398

   جومونگ 😐 یه شخصیتی هم توش داره که کمدیه

   پاسخ

  • Yasi

   اردیبهشت 20, 1398

   سریال عشق بی پروا

   پاسخ

  • نیلوس

   اردیبهشت 23, 1398

   سریال قهرمان عجیب من

   پاسخ

  • مجتبی

   اردیبهشت 29, 1398

   سریال شکارچی شهر

   پاسخ

  • Zahra

   اردیبهشت 31, 1398

   سریال شکارچی شهر هم درمورد انتقامه وهم عاشقانه است ولی طنز نیست…
   لی مین هو نقش اول اقارو داره😍

   پاسخ

  • مهدیس

   خرداد 2, 1398

   سریال گابلین این چیزایی که گفتین را دارد

   پاسخ

  • حدیث

   خرداد 2, 1398

   سریال گوبلین همه ی این چیزایی که گفتین را دارد

   پاسخ

 34. Hami

  اردیبهشت 18, 1398

  همه ی فیلم های کره ای خوبن
  فقط سریال پسران برتر از گل رو جاانداختین
  اینم اوکیه

  پاسخ

 35. mehrnaz

  اردیبهشت 16, 1398

  منکه عاااااشق سریال پاستا شدم فقط درباره عشقه و بس. چندبار بعضی قسمتاشو دیدم

  پاسخ

 36. اریل

  اردیبهشت 13, 1398

  دم همتون گرم به خاطر پیشنهادات عالیتون به نظرم مدرسه۲017هم سریال زیباییه

  پاسخ

 37. میم

  اردیبهشت 13, 1398

  «افسانه دریای نیلگون» یکی از بی‌نظیرترین سریال‌های کره‌ای بود. داستان متفاوت و قوی. فیلمنامه عالی. واقعا روایت فوق‌العاده‌ای داشت. جاش توی این لیست خیلی خالیه… تعجب می‌کنم که چرا نیاوردینش!
  بهتون پیشنهاد می‌کنم حتما ببینیدش… بامزه هم بود 🙂

  پاسخ

  • مریم

   اردیبهشت 22, 1398

   موافقم خیلی بانمک بود ک کیفیت ساختشم واقعا خوب بود

   پاسخ

  • ملیحه

   خرداد 5, 1398

   افسانه دریای نیلگون یه سریال فوق العاده جذابه.منم موافقم.مطمینم بعد دیدنش افسوس بخورین چرا زودتر ندیدین.من عاشششقشممممممم.تو یه هفته دو با دیدمش.

   پاسخ

   • بهناز

    خرداد 17, 1398

    من هر سریالیو تو دو روز میبینم مگر اینکه تازه اومده باشه و درحال پخش باشه
    😲😩😅😔

    پاسخ

 38. aynaz

  اردیبهشت 9, 1398

  به نظر من حتما هورانگ و من ربات نیستم و دو بونگ سون زن قدرتمند رو نگاه کنید عالین

  پاسخ

  • نانا

   اردیبهشت 28, 1398

   هوارانگو که دیگه عشقه 3>
   دوست دارم دوباره از اول تا آخر نگاش کنم

   پاسخ

 39. لیلا

  اردیبهشت 8, 1398

  مشی کیم چته ـ عشق مخفی من ـ با عشق تمیز کن ـ از بخت بد عاشق شدم ـاغوگر بزرگ ـ نسل خورشید ـ هیلر ـعاشقان ماه ـبه نظر من عاشقانه خوبی دارن و دوسشون دارم

  پاسخ

  • iamdvs

   اردیبهشت 12, 1398

   عالین مرسی

   پاسخ

  • مریم

   اردیبهشت 22, 1398

   بقیه فیلمایی که نام بردین خیلی خوبن ولی اغواگر بزرگ و با عشق تمیز کن اصلا درحد بقیشون نیستن خیلی فیلمای بی نمکو سطحین

   پاسخ

 40. نیاز

  اردیبهشت 7, 1398

  واقعا که زیبایی درون نباید تو این لیست باشه
  همش تبلیغ جواهرات و لباس و کیف و کفشه
  داستان و فیلم نامش هم چنگی به دل نمیزنه

  پاسخ

 41. el

  اردیبهشت 3, 1398

  من خودم سریال کره ای زیاد دیدم و از بین این همه سریال عاشق سریال ضربان قلبم(عاشقم شدی) واقها خیلی دوسش داشتم و هرکس دنبال سریال درام خوبه حتما بهش پیشنهاد میکنم من خودم بیشتر از 10 بار دیدمش و هیچ موقع برام تکراری نمیشه سریال خوبه دیگه ای هم مثل عروس قرن/اوه روح من/از بخت بدم عاشقت شدم/هیلر/عشق شاهزاده خانم

  پاسخ

 42. باران

  فروردین 28, 1398

  سلام دوستان
  کلا فیلم های کره ای قشنگ .من واقعا نمیتونم بهترین را انتخاب کنم هر فیلم یه جذابیت و قشنگی داره …..
  حس میکنم فیلم های کره ای اعتباد آوره که ترک اعتیاد هم نداره و این قشنگ ترین اعتیاد دنیاست

  پاسخ

  • Maryam

   اردیبهشت 22, 1398

   داره خودت بیشتر از دویستا سریال کره ای دیدم ولی یه مدت زدم مطلقا زدم تو کار سریال امریکایی دیگه کره ای ها بنظرم خیلی کلیشه دارن نمیتونم نگا کنم

   پاسخ

 43. خودم

  فروردین 19, 1398

  سلام رفقا خدا قوت
  همه ی فیلمایی که میگین کم و بیش یا تو دسته خوب قرار میگیرن یا عالی ماشالله سلیقه هام که بینظیره اما از من گفتن اگه میخواین یه فیلم واقعی ببینید که تمام موضوعات رو در خودش بگنجونه و متفاوت باشه….من کمتر از کلمه فوق العاده استفاده میکنم توصیه میکنم سریال چینی فوق العاده زیبای ملکه وی یانگ رو ببینید….😍

  پاسخ

 44. افسانه

  فروردین 3, 1398

  منم فیلمای کره ای زیاد میبینم و از بینشون اینا رو به ترتیب الویت دوس داشتم:
  ۱. من ربات نیستم(هم فیلمنامه اش قوی بود و هم بازیگراش عالی بازی کردن)
  ۲.شکارچی شهر
  ۳.عاشقان ماه( هنوز منتظر فصل دومش هستم و هنوز وقتی یاد سکانسای آخر فیلم می افتم قلبم درد میاد)
  ۴. منو بکش خلاصم کن( یه موضوع متفاوت بین فیلمای کره ای)
  ۵. عشق بی پروا
  ۶.هیلر
  ۷.گوبلین
  ۸.تو از ستاره ها اومدی
  ۹.او زیبا بود
  ۱۰.شریک مشکوک
  ۱۱.سرنوشت
  ۱۲.پینوکیو
  ۱۳.ملکه کی
  ۱۴. شاهزاده زیر شیروانی( با اینکه فیلمنامه اش ضعیفه ولی طنزش خیلی خوبه کلی میخندین)
  ۱۵.نسل خورشید
  ۱۶.کیم سابو
  ۱۷.تولد یک فرشته

  پاسخ

  • malihe

   خرداد 5, 1398

   سلام .من به شما افسانه دریای نیلگون و وارثان و پسران برتر از گل رو هم پیشنهاد میکنم.مخصوصا افسانه دریای نیلگون

   پاسخ

  • الهام

   خرداد 15, 1398

   من دیروز عاشقان ماه رو تموم کردم عالی بود

   پاسخ

 45. مهدیه

  فروردین 2, 1398

  این سریال ها ضعیفن و گزینه های خیلی بهتر مثل تو زیبایی وپینوکیو وجود دارند

  پاسخ

  • سارا

   فروردین 24, 1398

   انصافا سریال تو زیبایی بدرد الان نمیخوره….لطفا پیشنهادش نکنین..به من کلی پیشنهاد کردن منم رفتم دیدم..شاید زمان خودش فیلم خوبی بوده ولی بدرد الان نمیخوره…صحنه های عاشقانه ش هم واقعا کمه…اصلا معلوم نیست پسره واسه چی عاشق دختره شد!!من پیشنهاد نمیکنم

   پاسخ

   • هادی

    اردیبهشت 23, 1398

    اتفاقا بهترین سریال کره ایه که تا حالا دیدم … درسته برای سال 2009 هست ولی هنوزم که هنوزه یکی از پرطرفدارترین هاست که تو ژانر خودش یعنی عاشقانه کمدی درام شاهکاره . شما هم اگه حواست بود خیلی راحت میفهمیدی از همون قسمتای اول پسر نقش اول مغرورمون یه جاهایی نسبت به پارک شین هی توی دلش آشوب میشه که البته بروز نمیده . جنبه کمدیشم خیلی خوبه مخصوصا با این شخصیت دختر ساده معصوم بانمک پردردسر لوس و جذاب دختره که پارک شین هی عالی بازی مرده نقششو …
    پیشنهاد میکنم اگه ندیدید حتما ببینید چون واقعا جذبتون میکنه و هی میخواین پشت سر هم همه ی 16 قسمتشو ببینین ! بعضیا هم چند بار این سریالو می بینن که بهشون حق میدم !

    پاسخ

  • نادیا

   فروردین 25, 1398

   تو زیبایی و پینوکیو دو تا از سریالهای معمولی سطح پایینی بود که دیدم و اصلا توصیه نمیکنم به کسی

   پاسخ

   • آرش

    اردیبهشت 23, 1398

    تو زیبایی یکی از قشنگترین و پر طرفدارترین سریال های کره ایه …
    خود منم چند بار از اول تا اخرش دیدم هنوز واسم جذابه آخه من موندم این سریال معروف که با سریال معروف پسران برتر از گل که طرفداراشون با هم کل مینداختن قبلا ، چطور میگی معمولیه ؟؟؟!!!
    به نظر من هرکی سریال کره ای بین هست ، تو زیبایی رو نبینه ضرر کرده …

    پاسخ

   • sana

    خرداد 17, 1398

    تو زیبایی شاید یکم مسخره بنظر بیاد ولی بازم آدم صد بارم ببینه به نظرش باحاله پینوکیو هم خیلی فیلم قشنگی بود موضوع قشنگی ام داشت فکر کنم مشکل اکثر دخترا اینه که پارک شین هه تو اون فیلما بازی کرده وگرنه از خیلی فیلمای مسخره بهترن

    پاسخ

    • جانگ گیون سوک

     تیر 13, 1398

     این سریال مسخره نیست بهترین سریال کره شده این سریال ژانرکمدیش عالیه ژانرعاشقانه درام وموزیکالش عالیه این سریال یک جذابیت خاصی داره وپرطرفدارترین سریال کره جنوبی

     پاسخ

   • جانگ گیون سوک

    تیر 13, 1398

    توزیبایی عالیه نیازی نیست توتوصیه کنی انقدرطرفدارداره که وبهترین سریال کره شده وهرگزم فراموش نمیشه

    پاسخ

 46. ریحانه

  فروردین 1, 1398

  خیلی عالی

  پاسخ

 47. زهرا

  اسفند 28, 1397

  اینم فیلمای پیشنهادی کره ای من:
  سینمایی:
  Always
  confidential assignment
  bounty hunters
  سریال:
  آتنا
  شخصیت یک مرد محترم
  کافه پرنس
  گوبلین
  ضربان قلب
  هیلر
  THE K2
  شریک مشکوک
  پینوکیو
  جهان های موازی
  وقتی که تو خواب بودی
  افسانه دریای آبی
  شکارچی شهر
  وارثان
  ایمان
  به من دروغ بگو
  عاشقان ماه
  نوازش قلبت
  تو زیبایی
  تو از ستاره ها آمدی

  بچه ها اینا رو اگه ندیدین پیشنهاد میکنم ببینینشون از نظر من خوبن هر چند سلیقه ها متفاوته😊

  پاسخ

  • مانا

   فروردین 2, 1398

   من بعد دو سال تازه فهمیدم سریالی به اسم گوبلین وجود داره الان به خودم میگم من چقدر منگل بودم اون موقع که اومد ندیدمش دوروزه همشو دیدم از بس قشنگ بود 😅

   پاسخ

  • فاطی

   اردیبهشت 24, 1398

   راستشو بخواین حوصله معرفی سریال ندارم ولی اکثر فیلمای لی مین هو معرکه ان..بنظرم وارثان بی نظیره

   پاسخ

  • بهناز

   خرداد 17, 1398

   چنبار میخواستم کافه پرنسو ببینم ولی پیدا نکردم نبود اصلا

   پاسخ

 48. کیمیا

  اسفند 14, 1397

  بچه ها به نظرم این سریالارو که میگم حتما ببینین قطعا پشیمون نمیشین عالیه عالین..
  ۱-تو زیبایی(این هفته بعد از شش سال برا چهارمین بار دیدمش )
  ۲- healer (شفادهنده )
  ۳- k2
  ۴- افسانه دریای آبی
  ۵- تو که از ستاره ها اومدی( یا عشقم از ستاره هاست)
  ۶- هوارانگ
  ۷- سیندرلا و چهار شوالیه
  ۸- مهتاب نقاشی شده با ابرها
  ۹- kill me heal me (منو بکش منو نجات بده-عجیب بود برام کسی توی نظرات نگفته بود اینو فک کنم فراموش کردن چون فیلمش عالیه)
  ۱۰- سزاوار نام
  ۱۱- بهترین ضربه
  حتما اگه ندیدینشون ببینین مطمئن باشین پشیمون نمیشین….

  پاسخ

  • شمس الدین

   اسفند 16, 1397

   دروووود کیمیا

   پاسخ

  • محبوبه

   اسفند 16, 1397

   ۴و۵و۷و۱۰و۱۱روندیدم.منم توزیبایی رو گمونم ۷ یا ۸ باردیدم.😂😂

   پاسخ

  • نانا

   اردیبهشت 28, 1398

   من که تازه میخوام فیلمای کره ای ببینم . سریال های او زیبا بود، منشی کیم، هوارانگ، گومیهو و یکی دیگه که درباره ی یه شاهزاده ست رو دیدم( تو بچگی سریالای بیشتری دیدم ولی دقیق یادم نیست). سریال کمدی عاشقانه چی پیشنهاد میکنین؟

   پاسخ

 49. حسنا

  اسفند 11, 1397

  این سریال ها فوق‌ العادس پیشنهاد میکنم حتما ببینید:
  عشق در دبیرستان _ پسران فراتر از گل نسخه چینی _ آیا تو انسانی _ گوبلین _ عشقم اهل ستاره هاست _ آیدی من خوشگل گانگنامه _ شریک مشکوک _ پینوکیو _ زمانی که تو خواب بودی _ بوسه شیطنت آمیز _ مدرسه موریم _ خنده در وایکیکی _ تشویقم کن _ دو بونگ سون زن قوی _ سی اما هفده ساله _ پدرم عجیبه _ شادی شیطانی _ سیندرلا وچهار شوالیه _ حالا با عشق تمیز کن _ عشق اول من _ رییس حساس .. حتما ببینید خیلی قشنگن👍

  پاسخ

 50. m

  اسفند 9, 1397

  سلام من سریال کره ای زیاد می بینم و شخصا خودم سریال های :
  نسل خورشید ، خنده در وایکیکی ، پدرم عجیبه ، در سرزمین ستارگان ، فراتر از ابرها ، عاشقان ماه ، گابلین ، اغواگر ماهر ، خلوت عاشقان ، مدرسه 2017 وادیسه کره ای و … دوست داشتم . پیشنهاد میکنم اگر میتونید یک سری سریال های پرطرفدار رو درحال پخش دنبال کنید هیجانش بیشتره و برای دوران مدارس هم لطمه ای به درستون نمیزنه 🙂

  پاسخ

 51. پرنیان

  اسفند 1, 1397

  عجیب بود برام که هیچگس سریال سونات زمستانی رو ننوشته

  پاسخ

  • من

   اسفند 25, 1397

   این سریال فراتر از علیه

   پاسخ

 52. پریساااا

  بهمن 29, 1397

  بچه ها سریال عاشقانه از این مثلث عشقیا کسی سراغ داره؟؟
  لطفا بهم معرفی کنید

  پاسخ

  • zahra

   اسفند 4, 1397

   البته اینایی که معرفی میکنم شاید ازبینشون دیده باشین ولی من کلا خیلی فیلم میبینم و خیلی سخت فیلم به دلم میشینه مکه دیگه واقعا فوق العاده باشه مث *هیلر *گوبلین *ادیسه کره ای* دختر من*نوولند قلعه ای در آسمان*من ربات نیستم که فوق العاده بود به نظرم *عشقم از ستاره هاست *خنده ی وایکیکی .توصیه میکنم اینارو ببینید حتما

   پاسخ

  • m

   اسفند 9, 1397

   کلا اینجور سریال ها زیادن ولی ملکه می ، عاشقان ماه ، مدرسه 2015 ، عشق انقلابی و گونگ شیم زیبا و او زببا بود هستند که از نظر من سریال های خوب و متوسطی بودند

   پاسخ

 53. گیسو

  بهمن 26, 1397

  سلام.ب لیستتون حتما حالا با عشق تمیز کن رو اضافه کنید عالیه و گابلین و افسانه
  دریای آبی و49 روز

  پاسخ

 54. lindi

  بهمن 25, 1397

  اگه مثه من دیوونه اکشن و جنایی هستین اینا رو شدیدا پیشنهاد میدم:
  k2
  healer
  city hunter
  نسل خورشیدdscendent of the sun

  پاسخ

 55. M..

  بهمن 24, 1397

  اینارو هم ببینین
  پری وزنه بردار کیم بوکجو
  او زیبابود-نسخه چینی پسران برترازگل
  مدرسه2013-وقتی تو خواب بودی
  عشق بی پروا-مدرسه2015
  -سیندرلا وچهار شوالیه
  -هوارانگ-عروس خدای اب

  پاسخ

 56. Sarah

  بهمن 19, 1397

  سلام
  من می‌خوام عاشقان ماه رو ببینم به نظرتون ارزش دیدن رو داره؟!

  پاسخ

  • نسا

   بهمن 20, 1397

   ۱۰۰ درصد حتما ببین

   پاسخ

  • A

   بهمن 20, 1397

   حتما ببین

   پاسخ

  • زهرا

   بهمن 27, 1397

   عالیه حتما ببین من 100 دفعه هم ببینم بازم برام قشنگ و تازگی داره

   پاسخ

  • zahra

   اسفند 4, 1397

   البته نظر همه محترمه اما از نظر من اصلا فیلم جالبی نبود یعنی تاقسمت ۱۴ دختره عاشق یه مرد زن دار شده بود بعد از ۱۴ به بعد تازه عاشق نقش اول مرد فیلم بود یعنی بخوام بهت بگم تا ۱۴ چرته از ۱۴ یه کم اوج میگیره داستان البته ۴ قسمت اولشم از لحاظ طنز خوب بود ولی کلا بر خلاف خیلی ها که معتقد هستن فیلم خوشگلی بود از نظرم اصلا جالب نبود یعنی جونتو به لبت میاره تا عاشق میشا دختره به نظرم چون پایانش غمگین بود خیلی طرفدار داره.وگرنه نه متن فیلم قوی بود نه عاشقانه اش نه کمدیش نه هیچیش ..همه ام میمیرن کلا دپرس میشی بی خیال خنده ی وایکیکی رو ببینی واقعا بهتره خیلی فیلمش قویه من ربات نیستمم فوقالعاده است از نظرم گوبلین و هیلرم خوبن خیلی

   پاسخ

   • M.P

    خرداد 11, 1398

    سلام.راجب کدوم فیلم توضیح دادی؟

    پاسخ

  • حدیث 68

   اسفند 5, 1397

   ببین دیوونش میشی

   پاسخ

  • m

   اسفند 9, 1397

   از نظر من اگه تحمل پایان بد و درام رو داری حتما ببین سریال خیلی خوبیه

   پاسخ

  • ملیحه

   فروردین 6, 1398

   نه ارزش دیدن نداره خیلی فیلم سطح پایین و ضعیفیه

   پاسخ

  • ana

   فروردین 14, 1398

   قطعاااااا ولی خیلی گریه میکنی سر چند تا قسمت

   پاسخ

 57. Sarah

  بهمن 19, 1397

  سلام
  به نظر من این سریال ها عالین:
  ۱-W:بازی لی جونگ سوک و هان هیو جو عالیه و داستان خیلی خوبی داشته
  ۲-زن قوی دو بونگ سون:خیلی خوب بود . فضای کمدی عالی داشت و شخصیت های اصلی خیلی نازی داشت! بسیار پیشنهادی
  ۳-تو از ستاره ها اومدی: بازی و داستان عالی داشت
  ۴-از بخت بد عاشقت شدم : خوب بود

  پاسخ

  • به ت چه

   اسفند 5, 1397

   سریال بسیار عالیه

   پاسخ

  • معصومه

   اردیبهشت 26, 1398

   بله منم با نظرتون کاملا موافقم خیلی قشنگ بودن
   مخصوصا زن قوی دوبونگ سون من عاشق پارک هیونگ شیک شدم😍😍😍😍
   لطفا سریال هایی که پارک هیونگ شیک و پارک بو یونگ بازی کردند معرفی کنید
   (البته به جز وارثان چون پارک هیونگ شیک در این سریال واقعاااااا زشت شده بود)

   پاسخ

 58. Kiana

  بهمن 2, 1397

  نظر منم اینه :
  عاشقان ماه
  دوران جوانی 1و2
  قهقهه در وایکیکی
  پاسخ به 1988
  رویا بلند 1
  یادادشت انتقام 1
  من ربات نیستم
  بزرگ

  پاسخ

 59. zahra.njm

  بهمن 2, 1397

  خوووووووووب منم پیشنهادی هامو میگم از دیدنشون پشیمون نمیشین
  گوبلین – ادیسه ی کره ای – ایا تو هم انسانی – نسل خورشید – منشی کیم چشه – افسانه دریای ابی

  پاسخ

  • zahra

   اسفند 4, 1397

   دقیقا منم با پیشنهادات ایشون کاملا موافقم البته باید من ربات نیستم هیلر عشقم از ستاره هاست رو هم اضافه کنم حتما ببینید اینارو

   پاسخ

 60. M

  دی 27, 1397

  شکارچی شهر هم خیلی خوبه اینم گوش کنین

  پاسخ

 61. سوفی

  دی 17, 1397

  من هم پیشنهاد می کنم :
  عشق در دبیرستان
  پسران فراتر از گل
  بوسه ی شیطنت امیز
  تو از ستاره ها اومدی
  افسانه ی دریای ابی

  پاسخ

  • mahta

   بهمن 18, 1397

   کاملا مواافقم چون لی می هو توش وجود داااره😻😻😻😻😻

   پاسخ

   • ailar

    اسفند 25, 1397

    albate nazare harki mohtarame ha vali vaqean nmidonm chera bazia az lee min ho khosheshon miad asn b nazare mn jazab nist boys over flowers ro mn b zor didm ziadm jaleb nbod asn say mikonm koln filmi k on tosh bazi mikone ro nabinm XD

    پاسخ

   • ailar

    اسفند 25, 1397

    man az hichkodom az ina khosham nmiad behtarin seriali k didm heal me kill me bod va tamam

    پاسخ

  • حدیث

   خرداد 2, 1398

   چیزایی که گفتی خیلی خوبن
   منم موافقم

   پاسخ

 62. ali

  آذر 25, 1397

  can you here my heart که گفتید صدر لیستتونه چرا ته لیستتونه؟

  پاسخ

  • عباس

   آذر 26, 1397

   سلام علی جان،
   آیتم های لیست شماره بندی شدن که از آخرین شماره شروع شده و در انتهای لیست به شماره 1 رسیده

   پاسخ

 63. سلام دوستان
  بذارین منم پیشنهاد کنم 😊
  ۱. وارثان
  ۲. پسران فراتر از گل
  ۳. عاشقان ماه
  ۴. تریوس پشت سر من
  ۵.خنده در وایکیکی
  ۶.گوبلین
  ۷.زیبای درون
  ۸.مهتاب نقاشی شده با ابرها
  ۹. خوشکل گانگنام
  ۱۰. نسل خورشید

  ژانر هاشون به ترتیب
  ۱. عاشقانه. درام
  ۲. عاشقانه. درام
  ۳. عاشقانه. تاریخی. تخیلی
  ۴. کمدی. هیجان‌انگیز. ماجراجویی. عاشقانه
  ۵. کمدی. عاشقانه
  ۶. عاشقانه. تخیلی
  ۷. فانتزی. درام. عاشقانه
  ۸.تاریخی. عاشقانه
  ۹. درام. عاشقانه
  ۱۰. ماجراجویی. درام. عاشقانه

  پاسخ

  • Suiina

   بهمن 7, 1397

   سلام.
   بعضی از سریالای پیشنهادیتون رو دیدم،واقعاً زیبان.مرسی
   موفق باشی

   پاسخ

  • Suiina

   بهمن 7, 1397

   سلام.
   لطفاً سریال جومونگ رو از لیست حذف،و سریال های رئیس جمهور،یونگ پال،ته جویونگ،همه کسم،آقای دکتر و موسیقی فردا رو جایگزین کنید.
   جومونگ در برابر سریالای پیشنهاد شده در بالا،تقریباً چیزی نیست.
   مرسی…

   پاسخ

   • عباس

    بهمن 8, 1397

    سلام،
    مرسی بابت پیشنهادات، تو آپدیت مقاله حتما در نظر میگیریم اینارو هم 😊

    پاسخ

   • ممد

    اسفند 12, 1397

    جومونگ که خیلی قشنگ تر از ته جویونگه

    پاسخ

   • Atousa

    فروردین 4, 1398

    سلام من خیلی موافق نیستم با نظرت سریال جومونگم جذابیت خودش رو داشت

    پاسخ

  • زیبا

   بهمن 23, 1397

   همه ی اینا رو نگاه کردم عالیه عالی
   اخرین سریالی که نگاه کردم پدرعجیب غریب بود ۵۲ قسمت داره …. واقعا تا اخراش عالی و فوق العاده .. فقط اخراش غم انگیزه یکم … ولی عالیه

   پاسخ

 64. فائزه

  آذر 5, 1397

  سلام
  شماره ی 5 ژاپنیه.. نه کره ای.

  پاسخ

  • عباس

   آذر 5, 1397

   سلام فائزه جان،
   بله درست میگی. مقاله اصلاح شد
   مرسی که نوشتی

   پاسخ