بهترین سریال های کره ای عاشقانه و درام که نباید از دست بدهید

سریال های کره ای بسیار محبوب بوده و پر از تحقیقات جنایی، داستان های عاشقانه و درگیری های خانوادگی هستند و همین باعث شد تا لیست بهترین سریال های عاشقانه کره ای را تهیه کنیم. کره جنوبی سریال های موفقی تولید کرده است که برخی شدیدا به آن ها علاقه داشته و برخی از وجودشان بی خبر هستند. تلویزیون کره هم مانند سینمای آن در چند سال اخیر رشد بالایی داشته و فیلمسازان در ژانرهای جنایی، وحشت و غیره، فعالیت می کنند. در کنار آن درام های کمدی و عاشقانه نوجوانان نیز همچنان محبوبیت دارد. در هر صورت در تلویزیون کره برای هر سلیقه ای یک سریال موجود است.

اگر دوست دارید یک سریال غیرهالیوودی را تماشا کنید می توانید به سریال های کره ای روی بیاورید. با پروشات همراه باشید تا 20 سریال کره ای برتر را به شما معرفی کنیم.


1. مستر سانشاین – 2018 – Mr. Sunshine

در سال 1871 پسربچه‌ای از چوسان با کشتی به آمریکا می‌رود و بعد از 30 سال به عنوان یک سرباز آمریکایی دوباره به کره بازمی‌گردد و عاشق دختری اشراف‌زاده که به صورت پنهانی عضو دسته شورشی ها است و در برابر حمله ارتش آمریکا و ژاپن مقاومت می‌کند.

سریالی زیبا که تحولات استعماری چوسان را در قالب داستانی عاشقانه و غم انگیز نشان می دهد.


2. زیبای درون – The Beauty Inside – 2018

این سریال داستان جالبی دارد. سئو دو جائه یک مرد خوش چهره، باهوش و تیز است. همچنین مدیر بخشی از یک شرکت هواپیمایی هم می باشد. شاید در ظاهر یک فرد معمولی به نظر برسد اما در باطن رازهایی برای پنهان کردن دارد. او نمی تواند چهره ها را به ذهن بسپارد. این شرایط ادراک ‌پریشی چهره‌ ای نام دارد. او برای یادآوری مردم از شخصیت و رفتارشان کمک میگیرد. هان سی کایه یک بازیگر زیباست که او هم رازی دارد. او بنا به دلیلی ماهی یک بار به صورت یک شخصیت دیگر بیدار می شود. بنابراین هر ماه به مدت یک هفته به ظاهر فرد دیگری زندگی می کند. او دو جائه را میبیند. مشخص می شود که چهره سی کیه تنها شخصی است که دو چهره او را به ذهن میسپارد. اما با تغییر ظاهری سه کیه آن دو چگونه می توانند در کنار هم باشند؟

همچنین بخوانید: لیست بهترین سریال های کره ای در سال 2018


3. عاشقان ماه – 2016 – Moon Lovers

اگر به موضوع سفر در زمان در کنار مضامین عاشقانه علاقه دارید، حتما این سریال را تماشا کنید. البته این سریال پایان تلخی دارد و احساسات شما را به شدت درگیر خواهد کرد. داستان این سریال درباره ی دختری به نام “هه سو” است که در زمان فعلی و در شهر سئول زندگی می کند، اما به طور ناگهانی به گذشته و زمان امپراطوری گوریو سفر می کند و در آنجا با اتفاقات و حوادثی دست و پنجه نرم می کند که تماشای آن دیدنی و جذاب است.


4. لذت شرورانه – Devilish Joy – 2018

داستان این سریال آشناست. زیرا حافظه کوتاه مدت در داستان های تخیلی و غیرتخیلی به وفور به نمایش درآمده است. با این حال هنوز هم چنین داستانی می تواند جالب باشد. گانگ ما سونگ با بروز سختی ها سعی می کند لبخند را بر چهره اش حفظ نماید. او جانشین شرکت سون وو بود. گانگ ما متخصص اعصاب مغزی است و می تواند مسائل مربوط به آن را حل کند. یک روز می خواهد به یک زن کمک کند اما در یک تصادف درگیر می شود. این تصادف زندگی و نگرش او را تغییر می دهد. اما مهم تر از هرچیزی از لحاظ پزشکی او را دگرگون می کند. حافظه اش کاملا از دست رفته و تنها می تواند وقایع یک روز را به یاد آورد. که روز بعد آن را هم فراموش می کند. بنابراین برای یادآوری آن ها را در دفتر خاطرات ثبت می کند. به زودی عاشق زنی می شود که در گذشته بازیگر بود. او در گذشته مشهور بود اما به دلیل یک تصادف به فراموشی سپرده شد. گانگ ما عاشق او می شود. اما اگر هر روز او را فراموش کند چطور می تواند این رابطه را ادامه دهد؟

همچنین بخوانید: بهترین سریال های درام کره ای که در سال 2019 پخش خواهند شد


5. وارثان – 2013 – The Heirs

داستان این سریال در مورد “کیم تان” (با بازی لی مین هو) پسر دوم رئیس گروه ثروتمند امپراتوری است. او همیشه به خاطر اینکه فرزند زن دوم پدرش است توسط دیگران تحقیر شده و سعی دارد مادر واقعی اش را از دیگران مخفی کند و خودش را پسر همسر رسمی پدرش معرفی کند. او و برادرش باید بر سر قدرت با یکدیگر رقابت کنند اما “کیم تان” چنین چیزی را نمی‌خواهد. پدرش او را مجبور کرده که برای رسیدن به قدرت با دختری به نام “یو رائه” که “کیم تان” هیچ علاقه ای به او ندارد نامزد کند. اما کیم تان عاشق دختر فقیری به نام “چا ایون سانگ” می‌شود.


6. منو بکش خلاصم کن – 2015 – Kill Me, Heal Me

سریالی برای علاقه مندان به مضامین روانشناسی که داستان پسری به نام “جی سونگ” با اختلال چند شخصیتی را روایت می کند. “جی سونگ” که همزمان هفت شخصیت دارد، تحت درمان روان درمانی به نام “او ری جین” قرار می گیرد که دختری جوان است و بعد از مدتی مشخص می شود که این دو نفر داستانی در گذشته با یکدیگر داشته اند.


7. زمانی که تو خواب بودی – 2017 – While You Were Sleeping

“نام هونگ جو” (بائه سوزی) خبرنگار شبکه sbs که در خواب هایش می تواند حوادث ناگوار آینده را ببیند. “جه چان” (لی جونگ سوک) دادستانی ست که بعد از آشنایی با “هونگ جو” سعی می کند از رخ دادن این حوادث جلوگیری کند. در ادامه ی داستان شاهد ایجاد رابطه ای عاشقانه بین این دو شخصیت هستیم که به زیبایی نمایش داده شده است.


8. شاهزاده صد روزه من – 100 Days My Prince – 2018

یک درام عاشقانه و تاریخی که در آن هانگ شیم بزرگ ترین دختر مجرد روستاست. او یک دختر قوی است که می خواهد از خود و پدرش حمایت کند. لی یول، شاهزاده جیسون هم بزرگ شده است. او آدم سختگیری است و از بیشتر افراد قصر خوشش نمی آید. اما در حقیقت یک فرد تنهاست. یک روز تصمیم می گیرد قانونی وضع کند که در آن تمام شهروندان کره ای آماده ازدواج پیش از رسیدن به سن 28 سالگی ازدواج کنند.  این مسئله برای هانگ شیم آسان نیست زیرا به آن سن نزدیک شده ست. برای جلوگیری از تنبیه باید هرچه زودتر موردی را برای ازدواج بیابد. اما سرنوشت پیچیده بوده و پس از ترور لی، او مجروح شده و توسط هانگ شیم و پدرش درمان می شود. لی در نتیجه جراحت به فراموشی موقت دچار شده است. هانگ برای پیشگیری از تنبیه با لی ازدواج می کند. آیا این آغاز داستان عاشقانه شان است؟

همچنین بخوانید: بهترین فیلم های سینمایی کره ای رمانتیک که باید ببینید


9. جومونگ – Jumong – 2006

سریال های تاریخی بسیاری در کره ساخته می شود. جومونگ یکی از این سریال هاست که براساس زندگی شاهزاده جومونگ، موسس سلسله گوگوریو در سال 37 قبل از میلاد، ساخته شده است. شاه گئوم وا از جومونگ کودک و مادرش نگهداری کرد. آن ها تصور می کردند پدر حقیقی جومونگ در مبارزه علیه سلسله هان از دنیا رفته است. گئوم وا دو پسر به نام های داسئو و یونگ پو دارد و جومونگ را در کنار آن ها بزرگ می کند. جومونگ به اندازه آنها قوی نبود و اغلب در سایه نام آن ها قرار می گرفت. یک روز جومونگ باعث آتش گرفتن یک مغازه شد، درنتیجه لقب سلطنتی اش را از او گرفتند. او که جایی برای ماندن نداشت به گروهی از سارقان برخورد و در آنجا با هائه موسو، که پدر واقعی اش بود، رو به رو شد. او مبارزه و نبرد را به پسرش آموخت. اما زمانی که برادران ناتنی اش هائه را می کشند جومونگ می خواهد انتقام بگیرد. آیا او می تواند خانواده سلطنتی را از بین برده و سلسله جدیدی ایجاد کند؟

همچنین بخوانید: لیست بهترین فیلم های کره ای که در سال 2018 اکران شدند


10. بهترین ضربه – The Best Hit – 2017

اگر می خواهید یک کمدی عاشقانه ساده را تماشا کنید بهتر است به این سریال رو آورید. این سریال به سفر در زمان هم می پردازد که نباید نگران جزئیات علمی آن باشید. لی جی هون به موسیقی و ترانه نویسی علاقه داشت و می خواست خواننده شود. چوی وو سئونگ بهترین دوست دوران کودکی جی است. آن دو برای امتحانات سازمان های دولتی اماده می شوند. آیا رویایی جی به حقیقت بدل می شود؟ یو هیون جائه عضو یکی از گروه های محبوب دهه 90 بود. اما همیشه به مشکل سازی شهرت داشت. او از سال 1993 به سال 2017 سفر می کند و با لی جی و دوستش چوی وو اشنا می شود. اکنون این احتمال وجود دارد که رویای جی به حقیقت تبدیل شود. این گروه در صنعت سرگرمی به ماجراجویی می پردازند. این سریال عشق، احساس و دوستی جوانان 20 ساله را به نمایش می گذارد.

همچنین بخوانید: 25 درام برتر سینمای کره جنوبی


11. تریوس مخفی من – Terius Behind Me – 2018

آیا دوست دارید یک سریال کره جنایی و جاسوسی تماشا کنید؟ پس این سریال گزینه خوبی است. داستان آن جالب است. کیم بون یکی از ماموران ویژه سازمان جاسوسی کره بود. او با نام سری تریوس در شغل خود یک فرد افسانه ای بود. اما سه سال پیش یک اتفاق رخ داد. یکی از ماموریت های او شکست خورد و از آن زمان ناپدید شده است. گو آئه رین یک زن معمولی و مادر مجرد است که همسرش فوت کرده و او هم در یک نبرد جاسوسی گیر افتاده است. مشخص می شود که کیم در آپارتمان مجاور گو آئه پنهان شده است. او پس از شکست ماموریت و از دست دادن زن مورد علاقه اش به این مکان رفت. از آن زمان به این فکر می کند که در تصادف چه رخ داد. او با آئه ملحق شده و می خواهند بدانند بر سر همسر آئه چه آمده است.

همچنین بخوانید: 28 انیمه سریالی برتر تاریخ که باید تماشا کنید


12. Hiru no Saint Zake – 2016

1

(اصلاحیه: این سریال محصول کشور ژاپن است)

اگر دوست دارید یک کمدی ژاپنی تماشا کنید این سریال مناسب شماست. اوتسومی تاکایوکی قهرمان سریال، یک مرد 42 ساله بی مصرف است که به حمام های عمومی علاقه دارد. او در شرکت تبلیغات هینوده فعالیت می کند. قبلا در شرکت منابع انسانی کار می کرد اما به دلیل عملکرد نادرست به بخش فروش و برنامه ریزی فرستاده شد. اما در آن جا هم به هیچ دردی نمی خورد و فروش ندارد. از آنجاییکه نمی تواند هیچ کاری را درست انجام دهد اعتماد به نفس ندارد. مردم باید او را مجبور کنند تا یک کار را درست انجام دهد. دوزونو شوکو رئیس او اغلب او را تحقیر می کند. اما اعتیاد او به حمام عمومی و نوشیدنی ادامه می یابد. یک روز تصمیم می گیرد کار را رها کرده و به حمام برود که با اتفاقات جالب رو به رو می شود.

همچنین بخوانید: 50 سریال خارجی برتر تاریخ سینما به انتخاب مخاطبان


13. چیزی نیست، این عشقه – 2014 – It’s Okay, That’s Love

“جانگ جه یول” (جو این سونگ) نویسنده بسیار معروفیست که بیماری روانی ای دارد. “جی هه سو” (گونگ هیو جین) روانشناسی ست که دوره کارآموزیش را در بیمارستان روانی می گذراند.بعد از اینکه “جانگ جه یول”، “جی هه سو” را می بیند، مسیر زندگیش کاملا عوض شده و متوجه بیماریش می شود.


14. گابلین – 2016 – Goblin

یک سریال عاشقانه با مضامین ماورایی درباره کیم شین (دیو) که در زمان سلسله گوریو بهترین ژنرال بود و مورد احترام قرار می گرفت. اما شاه به او خیانت کرد و اکنون با مجازات مرگ رو به رو شده است. اما خداوند برای او نقشه های دیگری دارد. او اکنون به یک دیو تبدیل شده و باید در زندگی ابدی خود جان انسان ها را نجات دهد. اما او چکار می کند؟ درست است که از مرگ میترسیم اما اگر زندگی ابدی به دست آوریم چه کار می کنیم؟ اما خداوند مقرر کرده که اگر با زنی که عروس او خواهد شد آشنا شود آزاد خواهد شد. کیم در کنار خانواده یو دئوک هوا زندگی می کند که طی نسل ها از دیوها حمایت می کنند. مسیر او به جی ایون تاک برمیخورد که کیم سالها پیش مادر او را نجات داده است. آیا او عروس حقیقی کیم است؟ آیا او کسی است که روح کیم را آزاد می کند؟

همچنین بخوانید: 25 درام برتر سینمای کره جنوبی


15. دادستان خون آشام – Vampire Prosecutor – 2011

فیلم و سریال های خون آشامی محبوب هستند بنابراین اگر می خواهید یک سریال کره ای خون آشامی را انتخاب کنید این سریال مناسب شماست. مین تائه یئون قهرمان این سریال یک دادستان است و یک روز توسط یک نفر کتک میخورد. رفته رفته  تغییر کرده و بدون اینکه متوجه شود به یک خون آشام تبدیل خواهد شد. اما از مسیر درستی خارج نمی شود. هنوز هم یک دادستان عادل و صادق است. اما به خون علاقه دارد. اما به جای کشتن انسان های زنده و نوشیدن خون آن ها از خون مردگان تغذیه می کند. قدرت های خون آشامی او گاهی مفید است. زیرا افراد جنایتکار و فراری را به دست قانون سپرده و مجازات می کند. ناگهان با یک پرونده مواجه می شود که به یک خون آشام تعلق دارد. او اکنون می داند که تنها خون َآشام ان شهر نیست.

همچنین بخوانید: 25 فیلم برتر کره‌ای تاریخ سینما


16. عشق بی پروا – 2016 – Uncontrollably Fond

“شین جون یونگ” (کیم وو بین) و “نو اول” (بائه سوزی) در یک دبیرستان درس می خواندند اما مشکلات سر راه باعث جداییشان می شود. اکنون در سال ۲۰۱۶ “شین جون یونگ” محبوب ترین بازیگر کره شده اما بیمار است و سه ماه بیشتر فرصت زندگی کردن ندارد و به دنبال زنده کردن عشق قدیمی خود است. “نو اول” یک مستند ساز سطح پایین است که برای بدست آوردن پول هرکاری می کند و وظیفه ساختن مستندی از زندگی “شین جون یونگ” را بر عهده می گیرد.


17. به من دروغ بگو – Lie To Me – 2011

زمانی که درباره ازدواج تان دروغ میگویید چه رخ می دهد؟ اگر می خواهید پاسخ این سوال را به دست آورید این سریال رمانتیک کمدی را تماشا کنید. اه-جونگ قهرمان زن این سریال است که برای دستیابی به یک شغل دولتی خوب مطالعه نموده است. سازمان فرهنگ، ورزش و گردشگری او را به عنوان یک کارمند اداری استخدام می کند. او در شغلش موفق بوده و با اداره کردن جلسه مقامات تحسین می شود. اما گروهی از زنبورها به این جلسه حمله کرده و همه چیز خراب می شود. او که مسئول این جلسه است با عواقب آن دچار شده و با ناراحتی به یک بار می رود و نوشیدنی می نوشد. سپس حالش بد شده و توسط هیون کی-جون به بیمارستان برده می شود. کی رئیس یک تجارت بزرگ به نام “گروه جهانی” است و خوش تیپ و ثروتمند هم هست. او آن روز به بار رفته بود تا برادرش را پیدا کند اما به جای آن با اه-جونگ رودررو می شود. بنابراین کنار او می ماند زیرا  تصور می کند که آن زن جای برادرش را می داند. سپس اه-جونگ به زنی برمیخورد که اولین عشق او را از چنگش درآورده است. بنابراین برای حفظ غرورش به دروغ می گوید که با کی-جون ازدواج کرده است. اتفاقاتی رخ داده و کی-جون مجبور می شود اه-جونگ را به خانه خود ببرد. در این صورت همه تصور می کنند که آن ها ازدواج کرده اند.

همچنین بخوانید: برترین فیلم‌های ترسناک سینمای ژاپن


18. تو از ستاره آمدی – 2013 – You Who Came from the Stars

“دو مین جون” (کیم سو هیون) یک موجود بیگانه است که در دوره سلسله چوسان از فضا به زمین آمده و به خاطر نجات یک انسان از سفینه اش جا می ماند و برای 4 قرن مجبور است در زمین منتظر بماند. بعد از گذشت 400 سال که سه ماه بیشتر به بازگشتش باقی نماده،  با یک بازیگر معروف آشنا می شود و باید بین عشق و زندگی خودش یکی را انتخاب کند.


19. نسل خورشید – 2016 – Descendants of the Sun

داستان این سریال دربارهٔ ی نیروهای کره ای حافظ صلح سازمان ملل است که برای انجام مأموریت به منطقه اوراک اعزام می‌شوند. سروان “یو شی جین”، فرمانده نیروی ویژه، حین انجام مأموریت با دکتر “کانگ مو یون” که از پزشکان بدون مرز است آشنا می‌شود. این دو درگیر یک رابطه عاشقانه می‌شوند که ماجرای اصلی این مجموعه را تشکیل می‌دهد.


20. میتوانی صدای قلبم را بشنوی – Can You Hear My Heart – 2011

در صدر فهرست ما یک درام عاشقانه قرار دارد که به مشکلات اغلب خانواده ها می پردازد. بونگ وو-ری هرگز پدر نداشته است، او حتی اسم هم ندارد. بدتر اینکه مادرش هم ناشنواست. با این حال مادرش را دوست دارد. بونگ یونگ-گیو یک عقب مانده ذهنی است که مادر وو-ری را دوست دارد. بنابراین با او ازدواج کرده و سرانجام وو هم خانواده دارد و هم نام. اما اوضاع برای بونگ ما-رو پسر یانگ-گیو مساعد نیست. او درباره بیماری پدرش نگران بوده و زمانی که با یک زن ناشنوا هم ازدواج می کند بیشتر ناراحت می شود. یک روز مادر وو-ری در آتش سوزی کارخانه ای که در آن کار می کرد میمیرد. زمانی که برادر ناتنی اش هم می خواهد او را ترک کند همه چیز بدتر می شود. وو-ری پس از بزرگ شدن می خواهد برادرش را پیدا کند. او با یک مرد ناشنوا به نام دونگ جو آشنا می شود که به نظر می رسد ما-رو را می شناسد. آیا می تواند برادرش را پیدا کند؟

همچنین بخوانید: 12 فیلم برتر لهستانی در تاریخ فیلم سازی این کشور


همچنین می‌توانید لیست بهترین سریال های کره ای در سال 2018 را نیز مطالعه کنید. امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (813)

بستن فرم

 1. زهرا

  دی 26, 1399

  سلام ممنون میشم چند سریال کره ای هم رنج ذائقه شخصی و پسران برتر از گل بهم معرفی کنید

  پاسخ

  • زهرا در پاسخ به زهرا

   دی 26, 1399

   سریال های بوسه شیطنت آمیز/ وارثان/ آلارم عشق سبکشون مدرسه ای هست و ازهمه بهتر وارثان !!!!

   پاسخ

 2. زهرا

  دی 26, 1399

  سلام من دنبال اسم یه سریالی کره ای هستم که سالها پیش دیدم ممنون میشم کمکم کنید، درباره دختری بود که وانمود می‌کرد پسره لباس های پسرانه میپوشید و…

  پاسخ

  • زهرا در پاسخ به زهرا

   دی 26, 1399

   سلام سریال های کافه پرنس و تو زیبایی این سبک هستند.

   پاسخ

   • زهرا در پاسخ به زهرا

    دی 26, 1399

    خیلی ممنون میدونین کافه پرنس باید از چه سایتی دانلود کنم؟ چون با زیر نویس فارسی رو پیدا نمیکنم

    پاسخ

    • زهرا در پاسخ به زهرا

     دی 26, 1399

     اول توی اینترنت عبارت دانلود زیرنویس فارسی کافه پرنس رو سرچ کن بعد اول زیرنویس رو جدا دانلود کن (درواقع نسخه srt) هست بعد توی همون سایت ها (دونه دونه بگرد!!!) نسخه بدون زیرنویس رو دانلود کن حالا نحوه ی قرار دادن زیرنویس روی فیلم این طوری هست که اول فیلم رو با KMplayer باز میکنی بعد استپش میکنی بعدش میری روی نسخه زیرنویس کلیک میکنی خودبه خود زیرنویس روش قرار میگیره / بازم اگر سوالی داشتی بپرس!!1

     پاسخ

 3. Havjin💍

  دی 24, 1399

  سلام ببخشید میشه یکی بهم بگه که یک سریال کره ای هست که دختره هیچ علاقه ای به ازدواج نداره و تو یک مراسم ازدواج وقتی عروس دسته گل رو پرت میکنه میره سمت اون و هم دسته هم و هم شوهرش میوفته تو بغل اون میشه بگید که اسم این سریال کره ای چیه ؟
  ممنون میشم 💙

  پاسخ

  • غزل در پاسخ به Havjin💍

   دی 24, 1399

   تایلندی اسمش حلقه گل هست

   پاسخ

 4. Arti

  دی 21, 1399

  من فیلم های افسانه دریای ابي، عاشقان ماه، و افسانه خورشید و ماه و الارم عشق رو دیدم چند تا سریال در این سبک هامیشه بگید

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به Arti

   دی 23, 1399

   وقتی تو خواب بودی – عشق من از ستاره ها اومده – گابلین – دبلیو – وارثان – زن قوی دو بونگ سون -یک ادیسه ی کره ای – کتاب خانوادگی گو – پادشاه عاشق – ملکه کی – سیندرلا و چهار شوالیه – هتل دلونا – هوارانگ – چون این اولین زندگی من است – عشق یک کتاب پاداش است – به نرمی ذوبلم کن – باغ مخفی – تاریخ آرتدال –

   پاسخ

 5. .

  دی 20, 1399

  من سريال كره اي خيلي نگاه نميكنم ولي اكثريت تاپ ها و معروف ها رو ديدم اگه بخوام بگم كدوم خيلي خوب بود و به دلم نشست ميتونم سريال W/ 2016رو بگم البته اگه از سريال هاي فانتزي خوشتون نمياد بهتون توصيه نميكنم ولي كلا نويسنده اش يك داستان لوس و كند عاشقانه مثل بيشتر سريال كره اي ها ننوشته بود شايد به خاطر همينم حال كردم باهاش

  پاسخ

 6. مبینا

  دی 18, 1399

  سلام کی میدونه که پسره به دختره میگه اگه میخوای من و ببینی باید چشمات و ببندی آخرین قسمتش هم تو فرودگاه

  پاسخ

  • زهرا در پاسخ به مبینا

   دی 19, 1399

   سلام فکر کنم منظورت سریال هیلر(healer) باشه

   پاسخ

 7. مینا

  دی 16, 1399

  عاشقانه غمگین کی سراغ داره ترجیحا تاریخی ممنون

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به مینا

   دی 17, 1399

   عاشقان ماه – ملکه کی – ملکه هفت روزه – مستر سانشاین –

   پاسخ

   • زهرا در پاسخ به NANI

    دی 18, 1399

    سلام میشه لطفا عاشقانه تاریخی باپایان خوش هم معرفی کنی؟؟؟؟؟

    پاسخ

    • NANI در پاسخ به زهرا

     دی 19, 1399

     پادشاه صاحب ماسک
     رسوایی سونگ کیون کوان
     آرانگ و دادرس
     شالاپ شلوپ عشق
     عشق در مهتاب
     جنگجو بک دونگ سو
     کتاب خانوادگی گو
     دانشمند شبگرد

     پاسخ

     • زهرا در پاسخ به NANI

      دی 20, 1399

      مرسی عزیزم!!!!!!

      پاسخ

    • Sara در پاسخ به زهرا

     دی 20, 1399

     مهتاب نقاشی شده با ابر
     افسانه نوکدو

     پاسخ

     • زهرا در پاسخ به Sara

      دی 20, 1399

      مرسی عزیزم!!!

      پاسخ

   • مینا در پاسخ به NANI

    دی 19, 1399

    سلام ممنون ازت میشه چندتا سریال عاشقانه غمگین غیر تاریخی معرفی کنی دستت درد نکنه

    پاسخ

    • NANI در پاسخ به مینا

     دی 19, 1399

     پلکانی به سوی بهشت
     زمستان سوناتا
     بکش و خلاصم کن
     مرد بیگناه
     باغ مخفی
     آیریس
     49 روز
     متاسفم دوستت دارم
     لبخند پر کشیده از نگاهت
     عشق در غم
     عشق بی پروا
     بیا و بغلم کن
     فرزندان هیچ کس

     پاسخ

     • مینا در پاسخ به NANI

      دی 20, 1399

      سپاسگذارم ⚘⚘⚘

      پاسخ

  • Sara در پاسخ به مینا

   دی 20, 1399

   “عاشقان ماه” خیلیی قشنگ و غمگینه حتما ببینید علاوه بر اون سریال های “ملکه هفت روزه “و “عشق بی پروا” هم خیلی خوب هستند وهر دو غمگین هستند

   پاسخ

 8. mona

  دی 13, 1399

  ببخشید میشع بگید اون سریالی که تو هواپیما نشسته بوده دستش خورده به شربت افتاده روی پسره و بش تو مدرسه همو دیدن چیه

  پاسخ

 9. شیوا

  دی 5, 1399

  میشه سریالای عاشقانه کمدی تاریخی خوب که بین پادشاهه واول از هم خوششنون نمیاد بگین؟

  پاسخ

  • زهرا در پاسخ به شیوا

   دی 11, 1399

   سلام میتونی سریال ملکه کی رو اگر ندیدی ببینی ولی نمیدونم کمدی هست یا نه چون براساس واقعیت ساخته شده وتعریفش رو زیاد شنیدم ولی من خودم تازه شروع کردم ببینم.

   پاسخ

 10. مینا

  دی 5, 1399

  سلام
  لطفا یک سریال با ژانر تاریخی ت مایه های افسانه خورشید و ماه معرفی کنید😚

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به مینا

   دی 17, 1399

   سریال ملکه : عشق و جنگ تو مایه های افسانه ی خورشید و ماه ست.

   پاسخ

 11. زهرا

  آذر 24, 1399

  سلام . کسی میدونه اسم اون سریالی که یه گروه قدرت ماورایی دارند و ازش برای کمک به مردم استفاده می کنند همشونم ماسک مشکی دارند چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  • دنیا در پاسخ به زهرا

   آذر 29, 1399

   فکر کنم منظورتون سریال روگال باشه

   پاسخ

   • زهرا در پاسخ به دنیا

    دی 1, 1399

    خودشه مرررررسی!!!!

    پاسخ

 12. Y.she.jin

  آذر 15, 1399

  سلام من سریال نسل خورشید رو دیدم و واقعاا عالی بود ،میشه یه سریال در سبک نسل خورشید معرفی کنید،که ژانر عاشقانه هم داشته باشه
  ممنون

  پاسخ

 13. زهرا

  آذر 13, 1399

  سلام ، میشه لطفا چند تا فیلم که شبیه هیلر باشه معرفی کنید؟یا فیلم هایی که هم اکشن هم عاشقانه؟

  پاسخ

  • Ghzl در پاسخ به زهرا

   آذر 20, 1399

   Vogaband

   پاسخ

   • زهرا در پاسخ به Ghzl

    آذر 22, 1399

    مرسی!!!

    پاسخ

  • باران در پاسخ به زهرا

   آذر 22, 1399

   K2
   شکارچی شهر
   البته هیچکدوم به قشنگی هیلر نیست به نظر من

   پاسخ

   • زهرا در پاسخ به باران

    آذر 22, 1399

    متاسفانه هردوتاشو دیدم.ولی بازم مرسی !!!!!!!

    پاسخ

  • Armita در پاسخ به زهرا

   دی 3, 1399

   سلام امیدوارم روز خوبی داشته باشید
   ببخشید من دنبال سریال های کره ای با ژانر پزشکی عاشقانه هستم و البته خیلی از سریال ها دیدم که بیشتر تمرکزشو گذاشته بود رو بخش پزشکی داستان و قسمت های عاشقانش خیلی کم بود
   می خواستم ببینم شما می تونین سریالی رو تو این زمینه به من معرفی کنید
   ممنون میشم جوابمو بدید

   پاسخ

   • زهرا در پاسخ به Armita

    دی 4, 1399

    سلام من بهت سریال دکتر غریبه رو پیشنهاد میکنم که داستان اصلی حول محور یه عشق پایدار و هم پزشکی هم عاشقانه خوبی داره /یکی دیگه سریال دکتر ها هست که من خودم ندیدم ولی تعریفش رو شنیدم /بیمارستان چونا/روز موعود/ امیدوارم بدردت بخورن!!!

    پاسخ

  • n در پاسخ به زهرا

   دی 25, 1399

   فککنم ادمینو گیر آوردی

   پاسخ

  • ابوذر در پاسخ به زهرا

   دی 26, 1399

   K2. شکارچی شهر

   پاسخ

 14. Zeinab

  آذر 12, 1399

  سلام من چند وقت پیش ی سریال کره ای دیدم ک دختره خیلی زیبا بود و همه عاشقش میشدن و خیلی گوشت دوست دادشت و شبا تبدیل ب گرگ میشد کسی میدونه اسم سریالش چیه؟

  پاسخ

  • ماهر در پاسخ به Zeinab

   آذر 25, 1399

   دوست دختر من روباهه

   پاسخ

 15. فاطمه

  آذر 11, 1399

  اسم این سریال چیه که دختره از پسره بزرگتره و بخاطر اینکه موهای دختره یکم سفید شده بود پسره میره کل موهاشو سفید میکنه سریالشم قدیمه

  پاسخ

  • Parisa در پاسخ به فاطمه

   آذر 13, 1399

   اسمش در آرزوی ازدواج بود

   پاسخ

 16. Perspolis

  آذر 8, 1399

  سلام لطفا 10سریال برتر عاشقانه زیبا بهم معرفی کنیدباتشکر مرسی

  پاسخ

 17. S

  آذر 6, 1399

  میشه چندتاسریال خوب کره ای بهم معرفی کنین که مدرسه ای نباشن.ازسریال هایی مثل عاشقان ماه یامشکلی نیست خوب نباشی خوشم نیومد.مدت زیادیه سریال کره ای ندیدم ومیخوام بعدمدت هایه سریال قوی ببینم.چیزی مثل اجوشی من.پسران فراترازگل.اقای بلک یاحتی پنیردرتله.ممنون🙂

  پاسخ

  • زهرا در پاسخ به S

   آذر 9, 1399

   سریال هیلرhealer/ شکارچی شهر / نسل خورشید/دبلیو/k2/پینوکیو/ سلطنت ابدی/ وارثان(مدرسه ای هست ولی خیییییییییلی خفن) افسانه دریای آبی/ شکارچیان بخشش(سینمایی ولی خیلی خنده دار)/صداتو میشنوم/ دکتر غریبه

   پاسخ

 18. بینام

  آذر 6, 1399

  لطفا چند تا سریال مدرسه ای معرفی کنید
  یچیزی تو مایه های orange marmalade
  ممنون میشم

  پاسخ

 19. yuniya

  آبان 28, 1399

  سلام من خیلی وقت پیش یه سریال دیده بودم که دختره خودشو به شکل مرده درآورده و یه پزشکه یا داره برای پزشک شدن آموزش میبینه و پادشاه دوسش داره ولی فکر می‌کنه دختره پسره زمانشم مال قدیم بود « فک کنم چوسان قدیم » میشه راهنماییم کنین

  پاسخ

  • من در پاسخ به yuniya

   آبان 29, 1399

   شالاپ شلوپ عشق

   پاسخ

  • الی در پاسخ به yuniya

   دی 9, 1399

   افسانه ماه و خورشید

   پاسخ

  • Setareh در پاسخ به yuniya

   دی 20, 1399

   سریال مهتاب نقاشی شده بر روی ابر

   پاسخ

 20. miharo

  آبان 28, 1399

  میتونین سریال هایی با موضوع ازدواج اجباری و اینا معرفی کنین اخه من یه عالمه فیلم کره ای دیدم ولی هیچکدومشون برام مثل روزگار شاهزاده جالب نبود چون موضوعش ازدواج اجباری بود و اخرش عاشق هم میشدن

  پاسخ

  • وفا در پاسخ به miharo

   دی 2, 1399

   عشق مخفی

   پاسخ

  • وفا در پاسخ به miharo

   دی 2, 1399

   البته موضوعش انتقامی است که به عشق ختم میشه

   پاسخ

 21. S

  آبان 27, 1399

  این سریال هاروبه شدت توصیه میکنم.پسران برترازگل/شکارچی شهر/مردخوب/خداحافظ آقای بلک/پنیردرتله/مسترسانشاین/آجوشی من/عشق بی پروا/عشق شاهزاده خانم/ملکه کی/

  پاسخ

 22. Yasin

  آبان 24, 1399

  سریال های زیرو بشدت توصیه میکنم ک ببینید بهترین های کره

  عاشقان ماه ، کتاب خانوادگی گو، عشقم اهل ستاره هاست،افسانه دریای آبی،شکارچی شهر، پسران برتر از گل ، ملکه کی بعضیا شونم یادم نمیاد اگرم همچین سریال های جذابی سراغ دارین بگین

  پاسخ

  • Saad در پاسخ به Yasin

   دی 14, 1399

   سلام یه کلیپ دیدم که پسره عاشق یه دختر فقیروکوچیکترازخودش میشه بعدازچن وقت دختره به پسره نامه مینویسه که دارن ازاونجا میرن

   پاسخ

 23. مهراد

  آبان 21, 1399

  سلام با تشکر فراوان از زحماتتون راستش من اسم یه سریال کره ای رو میخواستم که دختره از یه خانواده ی فقیره وپسره ازیه خانواده پول دار هردو توی یک کالج درس میخونن و به خاطر وصیت پدر بزرگ هاشون با هم ازدواج میکنن

  پاسخ

  • بیتا در پاسخ به مهراد

   آبان 22, 1399

   سلام اسم این سریال روزگار شاهزاده هستش

   پاسخ

 24. Sara

  آبان 19, 1399

  سلام
  من فيلم كره اى زياد ميبينم ولى يكى از فيلم هايى كه به شدت تحت تاثير قرار گرفتم عاشقان ماه بود
  يعنى ٤,٥ بار از اول تا آخر نگاه كردم
  هر فيلمى كه ميبينم اصلا برام مثل اون نميشه
  ميخواستم ببينم عاشقان ماه فصل دوم هم داره؟
  يا فيلم هايى كه مثل عاشقان ماه هستش رو برام معرفى ميكنين لطفا؟

  پاسخ

  • ریحان در پاسخ به Sara

   آبان 27, 1399

   عاشقان ماه فوق العاده س منم خیلی نگاش کردم ولی فصل دو نداره تو اون مایه ها من تاحالا چیزی ندیدم ب جز ب درخش یا دیوانه شو ک اونم شخصیاتا و یه خورده عم شاید بشه گفت خط داستانیش شبیه هستش ولی خب دیگه عاشقان ماه تکرار نشدنیه بنظرم

   پاسخ

   • Satira در پاسخ به ریحان

    آذر 2, 1399

    چقدر من برای این فیلم گریه کردم
    ولی خیلی قشنگ بود

    پاسخ

    • ریحانه در پاسخ به Satira

     آذر 21, 1399

     سریال هتل دل لونا و الارم عشق و استارت اپ هم قشنگ هستن

     پاسخ

  • ناهی در پاسخ به Sara

   آذر 25, 1399

   اقای افتاب واقعا عالیه خیلی عالیه و سقوط اضطراری بر روی عشق

   پاسخ

 25. باران

  آبان 15, 1399

  سلام
  میشه سریال هایی که خیلی گریه دار نباشه و البته پایان خوش هم داشته باشه و مثلث یا مربع عشقی هم توش نباشه به من معرفی کنید. سریال زیاد دیدم ولی سه تا از اونا که برام یه چیز دیگه بود رو میگم:
  ایمان
  هیلر
  از نسل خورشید
  البته افسانه دریای ابی هم حالمو خوب کرده بود.

  پاسخ

  • Maasoumeh در پاسخ به باران

   آبان 30, 1399

   سریال سقوط بر روی تو هم خیلی قشنگه

   پاسخ

 26. فاطی

  آبان 14, 1399

  سلام میشه سریال مثل افسانه دریای آبی بهم معرفی کنید

  پاسخ

 27. سحر

  آبان 13, 1399

  سلام سپاسگدارم از لیستی ک اعلام کردین ولی من نمیدونم چرا جذب نمیشم شاید خنده دار باشه مثلا مستر شانگهای 3 قسمت دیدم سقوت اضطراری دو قسمت مرد بیگناه 3 قسمت عشق من از ستاره اومده 1 قسمت اینها همه سریالهای پرطرفدار بوده ولی جذبم نمیکنه و جالب اینجاست سیندرلا و 4 شوالیه برام جذاب بود و دوست داشتم ببینمش و دو روزه تمومش کردم یا توزیبایی -اوزیبا بود- وارثان -ضائقه شخصی پسران برتر از گل- عاشقان ماه- ملکه کی (اولاش برام جذاب بود) پینکیو-گابلین- زن قوی دوبونگ سون(اینم جذاب نبود زیاد) من بیشتر فکر میکنم چهره بازیگران مرد و زن خیلی تاثیر داره تو جذابیت فیلم برای من (شاید قابل درک نباشه برای خیلیا) ولی نمیدونم از کدوم فیلم شروع کنم و کدوم فیلم میخکوبم میکنه و عاشقانه های قشنگی داره میشه اگه امکانش هست اسم چنتا از بهترینهارو به ترتیب از زیباترین فیلم عاشقانه معرفی کنید واقعااا نمیدونم از کدوم شروع کنم.ممنونم اگه امکانش هست میشم مجدد راهنماییم کنید .

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به سحر

   آبان 14, 1399

   سلام سحر جون
   ببخشید لیستی که بهتون دادم مورد پسندتون نبود.با اینکه سعی کردم بهترین ها رو معرفی کنم.حالا یه لیست دیگه بهتون میدم و ببینید که خوشتون میاد یا نه.اگه نیومد باز هم بگید تا بهتون چندتا دیگه معرفی کنم.
   در واقع احساس میکنم که شما خیلی به تولیدات جدید کره ای علاقه ای ندارید.احتمالا دیگه باید از این سریال ها خوشتون بیاد.

   1. To the Beautiful You / به تو که زیبایی
   2. Coffee Prince / کافه پرنس
   3. Princess Hours / روزگار شاهزاده
   4. Dream High / رویای بلند
   5. Cheer Up! / تشویق کن
   6. Playful Kiss / بوسه ی شیطنت آمیز
   7. It’s Okay, That’s Love / مشکلی نیست این عشقه
   8. Flower Boy Ramen Shop / گل پسر رشته فروش
   10. Moonlight Drawn by Clouds / مهتاب نقاشی کشیده شده با ابر
   11. Sungkyunkwan Scandal / رسوایی سونگ کیون کوان
   12. I Am Not a Robot / من ربات نیستم
   13. Fight For My Way / نبرد در راه من
   14. ID: Gangnam Beauty / آیدی من خوشگل گانگامه
   15. Suspicious Partner / شریک مشکوک
   16. What’s Wrong With Secretary Kim / منشی کیم چشه
   17. My Girlfriend Is a Gumiho / دوست دختر من روباه نه دمه
   18. School 2017 / مدرسه 2017
   19. Romance Is a Bonus Book / عشق یک کتاب جایزه است
   20. Love Rain / باران عشق
   21. Angel’s Last Mission: Love / آخرین ماموریت فرشته : عشق
   امیدوارم این بار دیگه خوشتون بیاد.

   پاسخ

   • سحر در پاسخ به NANI

    آبان 19, 1399

    سپاس از صبر و حوصله در پاسخگوییتون البته 6 تا ازین سریاهای جدیدی ک معرفی کردین رو دیده بودم ولی باز هم شاید نظر شما درست باشه فکر کنم چاره اییی نیست هر کدوم از سریالهارو میبینم تا دو سه قسمت اگه جذبم کنه ادامه میدم مثلا کلاس ایته ون برام جذاب بود و دو روزه تا اخرش دیدم باز هم سپاس.

    پاسخ

    • سحر در پاسخ به سحر

     آذر 8, 1399

     عزیزم سریال آلیس ۲۰۲۰(راجبه سفر در زمان و ایناس) سریال بیخانمان(معماییه) سریال سرگذشت آسدال(تاریخی و تخیلیه) ببین من این سه تا رو دیدم واقعا برام جالب بودن و اینکه موضوعاشون برام تکراری نبود امیدوارم ببینی و خوشت بیاد.

     پاسخ

  • a-m در پاسخ به سحر

   آبان 19, 1399

   سریال وقتی یه مرد عاشق میشه
   سرگذشت یک گیشا
   عشق مخفی
   اگه جرات داری باهاش ازدواج کن
   من یک عاشق دارم
   دمای عشق
   hert string

   پاسخ

  • Nikoo در پاسخ به سحر

   آبان 27, 1399

   منم دقیقا همینم.میشه سریال هایی که به نظرت جالب اومد رو بگی چون واقعا توی این لیست هیچ کدوم از سریال ها جذبم نکرده.

   پاسخ

  • ریحان در پاسخ به سحر

   آبان 27, 1399

   همه خوبارو دیدی ک دیگه چیزی نمونده ولی سریال تو فوق العاده ای رو ببین البته این خیلی سلیقه ایه ها ب نظرم این از همه اوکی تره ولی خیلی کلیشه قاطیش نکردن هرچند خط داستانیش یه جاهایی یه جوری میشه میخای بزنی جلو ولی بازم قشنگه
   ابیس رو هم ببین اونم باحاله
   اگه فیلم میبینی شاهزاده و دلال ازدواج هم خوبه
   مکمل عشقم یکی از اون عالیاس
   دبلیو هم همینطور
   درکل رتبه اول رو میدم ب تو فوق العاده بعد دببلیو بعد مکمل عشق و آبیس تو یه رتبن در اخر هم شاهزاده و دلال ازدواج

   پاسخ

 28. بهار

  آبان 9, 1399

  سلام ممنون از وقتي كه ميذاريد. من سريال هايي مثل نسل خورشيد، وارثان، سيندرلا و چهارشواليه، شكارچي شهر، و پسر خوب ، تو از ستاره ها اومدي، تو زيبايي، افسانه ي درياي آبي رو دوست دارم، ميشه لطف كنيد چندتا سريال تو اين مايه ها بگيد، سريال هايي كه عاشقانه زياد داره دوست دارم.

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به بهار

   آبان 11, 1399

   فکر میکنم این سریال ها باب سلیقتون باشه.
   1. Boys Over Flowers / پسران برتر از گل
   2. Playful Kiss / بوسه ی شیطنت آمیز
   3. Goblin / گابلین
   4. Extraordinary You / تو فوق العاده ای
   5. Her Private Life / زندگی خصوصی او
   6. Touch Your Heart / نوازش قلبت
   7. Itaewon Class / کلاس ایته وون
   8. Weightlifting Fairy Kim Bok-joo / پری وزنه بردار
   9. Love Alarm / زنگ خطر عشق
   10. Heartstrings / ضربان قلب
   11. It’s Okay to Not Be Okay / مشکلی نیست که خوب نباشی
   12. The King: Eternal Monarch / پادشاه سلطنت ابدی
   13. Cheese in the Trap / پنیر در تله
   14. While You Were Sleeping / وقتی تو خواب بودی
   15. Princess Hours / روزگار شاهزاده
   16. Personal Taste / ضائقه ی شخصی
   17. Dream High / رویای بلند
   18. Coffee Prince / کافه پرنس
   19. To the Beautiful You / به تو که زیبایی
   20. Pinocchio / پینوکیو
   21. Strong Woman Do Bong Soon / زن قوی دو بونگ سون
   22. I Am Not a Robot / من ربات نیستم
   23. Fight For My Way / نبرد در راه من
   24. ID: Gangnam Beauty / آیدی من خوشگل گانگامه
   25. What’s Wrong With Secretary Kim / منشی کیم چشه
   26. Suspicious Partner / شریک مشکوک
   27. Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo / عاشقان ماه
   28. It’s Okay, That’s Love / مشکلی نیست این عشقه
   29. My Girlfriend Is a Gumiho / دوست دختر من روباه نه دمه
   30. The King in Love / پادشاه عاشق
   31. My Princess / پرنسس من
   31. Jealousy Incarnate / حسادت آشکار
   32. Moonlight Drawn by Clouds / مهتاب نقاشی کشیده شده با ابرها
   33. Sungkyunkwan Scandal / رسوایی سونگ کیون کوان
   34. The Greatest Love / برترین عشق
   35. The Bride of the Water God / عروس الهه ی آب
   36. W: Two Worlds / دبلیو دو جهان
   37. Hotel Del Luna / هتل دلونا
   38. A Korean Odyssey / یک ادیسه ی کره ای
   39. Oh My Ghostess / اوه روح من
   40. Kill Me, Heal Me / بکش و خلاصم کن
   41. Gu Family Book / کتاب خانوادگی گو
   42. Oh My Venus / اوه ونوس من
   43. Melting Me Softly / به نرمی ذوبم کن
   44. Healer / هیلر
   45. Because This Is My First Life / چون این اولین زندگی من است
   46. Secret Garden / باغ مخفی
   47. Crash Landing on You / سقوط اضطراری بر روی تو
   48. Dr. Romantic / دکتر رمانتیک
   49. Empress Ki / ملکه کی
   50. My Secret, Terrius / تریوس مخفی من
   51. Memories of the Alhambra / خاطرات الحمرا
   52. The K2 / کی 2
   53. Bridal Mask / ماسک عروس
   54. Arang and the Magistrate / آرانگ و دادرس
   امیدوارم خوشتون بیاد.

   پاسخ

   • بهار در پاسخ به NANI

    آبان 20, 1399

    ممنونم بخاطر راهنماييتون. خيلي از اين سريالهايي كه معرفي كرديد رو ديدم، ولي نميدونم چرا بعضي عاشقانه ها به دل آدم نميچسبه. االبته بيشتر به بازيگرش ربط داره. بازم ممنونم بابت محبتتون😘

    پاسخ

   • بهار در پاسخ به NANI

    آبان 20, 1399

    سريال هايي مثل بكش و خلاصم كن، بوسه ي شيطنت آميز، دوست دختر من روباهه،اوه روح من، من ربات نيستم، روزگار شاهزاده، پادشاه سلطنت ابدي، اينا كه قبلا نگاه كردم، و اصلا به دلم نشستن. گابلين البته يكم بهتر بود، عاشقان ماه هم با اينكه خيلي طرفدار داره، ولي عاشقانه اش زياد واقعي نيس.
    البته پسران برتر از گل براي فيلم اول خوب بود، فانتزي باحالي بود. ضائقه ي شخصي و پينوكيو رو هم دوست داشتم. سقوط اضطراري بر روي تو رو الان دارم ميبينم، اونم قشنگه، البته با معرفي سايتتون شروع به ديدنش كردم. سرنوشت رو هم دوست داشتم. بازيگرايي مثل لي مين هو، واقعا عاشقانه رو واقعي بازي ميكنن، حيف اين سريال آخرش، اين همه انتظار كشيدم، آخرم نصفه ولش كردم، ديگه نتونستم تحمل كنم. اگه ميشه اين دفعه چندتا سريال عاشقانه با كيفيت ولي تعداد كم بهم معرفي كنيد. ممنون ميشم

    پاسخ

  • ریحان در پاسخ به بهار

   آبان 27, 1399

   سریالایی م لی مین هو باززی کرده همه تو این مایه هان

   پاسخ

 29. sahar

  آبان 2, 1399

  سلام وقت بخیر میشه چنتا از بهترین سریالهای عاشقانه معرفی کنید تمان نظرات و لیستتونو دیدیم و انتخاب برام سختتر شد البته یسریهاشو مثل عاشقان ماه وارثان تو زیبایی او زیبا بود ضایقه شخصی پسران برتر از گل ملکه کی گابلین زن قوی دوبونگ سون دیدیم همشونم دوست داشتم ولی الان موندم کدومو ببینم و از کدومش شروع کنم میشه راهنماییم کنید

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به sahar

   آبان 2, 1399

   بهتون حق میدم.چون برترین های کره ای خیلی زیاده.به خصوص ژانر عاشقانه.
   برای همین 20 سریال بهتون پیشنهاد میکنم که جزو بهترین هاست و محبوبیت بالایی در جهان دارند.
   فعلا این لیستی که بهتون دادم رو به ترتیب دنبال کنید.اگه از یکی اش خوشتون نیومد برید سراغ سریال بعدی.ولی بهتره که تا تمام 20 سریال پیشنهادی رو ندیدید از لیست خارج نشید.
   1. Crash Landing On You / سقوط اضطراری بر روی تو
   2. It’s Okay to Not Be Okay / مشکلی نیست که خوب نباشی
   3. Mr. Sunshine / آقای آفتاب
   4. Extraordinary You / تو فوق العاده ای
   5. Descendants of the Sun / نسل خورشید
   6. Legend of the Blue Sea / افسانه ی دریای آبی
   7. My Love from Another Star / عشق من از ستاره ها اومده
   8. While You Were Sleeping / وقتی تو خواب بودی
   9. What’s Wrong with Secretary Kim / منشی کیم چشه
   10. Dr. Romantic 2 / دکتر رمانتیک 2
   11. Itaewon Class / کلاس ایته وون
   12. Healer / هیلر
   13. W: Two Worlds / دبلیو دو جهان
   14. Memories of the Alhambra / خاطرات الحمرا
   15. The Innocent Man / مرد بیگناه
   16. Love Alarm / زنگ خطر عشق
   17. The K2 / کی 2
   18. Kill Me, Heal Me / بکش و خلاصم کن
   19. City Hunter / شکارچی شهر
   20. Pinocchio / پینوکیو
   امیدوارم راضی باشید.

   پاسخ

   • sahar در پاسخ به NANI

    آبان 4, 1399

    سپاس از راهنماییتون

    پاسخ

   • سحر در پاسخ به NANI

    آبان 12, 1399

    سلام سپاسگدارم از لیستی ک اعلام کردین ولی من نمیدونم چرا جذب نمیشم شاید خنده دار باشه مثلا مستر شانگهای 3 قسمت دیدم سقوت اضطراری دو قسمت مرد بیگناه 3 قسمت عشق من از ستاره اومده 1 قسمت اینها همه سریالهای پرطرفدار بوده ولی جذبم نمیکنه و جالب اینجاست سیندرلا و 4 شوالیه برام جذاب بود و دوست داشتم ببینمش و دو روزه تمومش کردم یا توزیبایی -اوزیبا بود- وارثان -ضائقه شخصی پسران برتر از گل- عاشقان ماه- ملکه کی (اولاش برام جذاب بود) پینکیو-گابلین- زن قوی دوبونگ سون(اینم جذاب نبود زیاد) من بیشتر فکر میکنم چهره بازیگران مرد و زن خیلی تاثیر داره تو جذابیت فیلم برای من (شاید قابل درک نباشه برای خیلیا) ولی نمیدونم از کدوم فیلم شروع کنم و کدوم فیلم میخکوبم میکنه و عاشقانه های قشنگی داره میشه اگه امکانش هست اسم چنتا از بهترینهارو به ترتیب از زیباترین فیلم عاشقانه معرفی کنید واقعااا نمیدونم از کدوم شروع کنم.ممنونم اگه امکانش هست میشم مجدد راهنماییم کنید .

    پاسخ

 30. رها

  آبان 1, 1399

  سلام ایا کسی میدونه که فصل 2عاشقان ماه ساخته شده یانه؟دلم میخواد بسازن تا پایان تلخش از ذهنم بیرون بره

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به رها

   آبان 2, 1399

   به نظر میاد که قراره ساخته بشه.پس منتظر باشید.

   پاسخ

   • فاطمه در پاسخ به NANI

    آبان 3, 1399

    خیر قصد ساختنشو ندارن و قرار نیست بیاد

    پاسخ

 31. maryam

  مهر 27, 1399

  سلامم
  میشه سریال با پایان غم انگیز معرفی کنید ؟
  عاشقانه های گریه دار میخوام

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به maryam

   مهر 27, 1399

   اینم چندتا سریال عاشقانه ی سوزناک :
   1. Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo / عاشقان ماه
   2. The Smile Has Left Your Eyes / لبخند پر کشیده از نگاهت
   3. Winter Sonata / زمستان سوناتا
   4. Uncontrollably Fond / عشق بی پروا
   5. Goblin / گابلین
   6. Innocent Man / مرد بیگناه
   7. 49 Days / 49 روز
   8. Cruel City / شهر بیرحم
   9. Hotel del Luna / هتل دلونا
   10. Memories of the Alhambra / خاطرات الحمرا
   11. The Hymn of Death / آهنگ مرگ
   12. Remember: War of the Son / به یاد آور
   13. The Great Queen Seon Dook / ملکه سوندوک کبیر
   14. Empress Ki / ملکه کی
   15. Mr. Sunshine / آقای آفتاب
   16. Rooftop Prince / شاهزاده ی زیر شیروانی
   17. IRIS / آیریس
   18. A Korean Odyssey / یک ادیسه ی کره ای
   19. Jang Ok Jung / جانگ اوک جونگ
   20. Stairway to Heaven / پلکانی به سوی بهشت
   21. One More Time / یک بار دیگر
   22. Cheese in the Trap / پنیر در تله
   23. Sandglass / ساعت شنی
   24. I’m Sorry, I Love You / متاسفم دوستت دارم
   25. Road Number One / جاده ی شماره ی 1
   26. Hwang Jin Yi / هوانگ جین یی
   27. Queen of Ambition / ملکه ی جاه طلب
   28. Just Between Lovers / خلوت عاشقان
   29. Chicago Typewriter / ماشین تحریر شیکاگو
   30. Sorry I Love You / متاسفم دوستت دارم
   امیدوارم خوشتون بیاد.

   پاسخ

 32. مهدی

  مهر 25, 1399

  سلام دوستان لطفا یه سریال درباره سفر ب اینده و یه سریال درباره نابودی دنیا بگید ببینم همه سریال های خارجی رو دیدم پس لطفا کره ای یا چینی باشه ممنونم

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به مهدی

   مهر 26, 1399

   کره ای ها ژانر تایم ترولر (Time Traveler) زیاد ساختن ولی بعضی هاشون قشنگه.نابودی دنیا هم که در واقع ژانر فاجعه ای هست به نظرم کره ای ها فقط یه سریال با این ژانر ساختن که اونهم صدا و سیما پخشش کرده.اسمش روز موعود (D-Day) هست.این ژانر بیشتر در سینمایی های کره ای وجود داره.اگه میخواهید بهتون معرفی میکنم.
   با این حال چندتا سریال توپ کره ای با ژانر تریلر و تایم ترولر بهتون معرفی می کنم که شک دارم خوشتون نیاد.پیشنهاد میکنم که حتما ببینیدشون.
   1.Signal / سیگنال
   2. Kingdom / پادشاهی
   3.Tunnel / تونل
   4.Children of Nobody / فرزندان هیچ کس
   5.Possessed / تسخیر شده
   6.Extracurricular / فوق برنامه
   7.Nine: Nine Times Time Travel / نه بار سفر در زمان
   8.Circle: Two Connected Worlds / چرخه – قلمرو دو جهان
   9.Life on Mars / زندگی روی مریخ
   10.God’s Gift: 14 Days / هدیه خدا 14 روز
   11.Vagabond / واگابند-بی خانمان
   12.Nobody Knows / هیچکس نمیداند
   13.Rugal / روگال
   14.Save Me / نجاتم بده
   15.Bad Guys / پسران بد
   16.Chicago Typewriter / ماشین تحریر شیکاگو
   17.365: Repeat The Year / ۳۶۵: سال را تکرار کن
   18.The Best Hit / ضربه برتر
   19.Defendant / مدافع
   20.Gap-dong / گپ دونگ
   21.Stranger / غریبه
   22. Black / سیاه
   23. Watcher / مراقب
   امیدوارم خوشتون بیاد.

   پاسخ

   • مهدی در پاسخ به NANI

    آبان 1, 1399

    سلام خیلی ممنون از سریال هایی ک معرفی کردی اگر فیلم سینمایی هم نابودی دنیا هست ک قشنگه معرفی کنید بازم ممنونم

    پاسخ

    • NANI در پاسخ به مهدی

     آبان 2, 1399

     خواهش میکنم.
     این هم چندتا فیلم خوب.توضیحاتش رو هم جلوش نوشتم و هر کدوم خواستید ببینید.البته قبول دارم که آمریکایی خیلی بهتر از هر جایی در مورد پایان جهان فیلم میسازن.ولی فیلم های کره ای هم خیلی قشنگ هستند.به خصوص ژانر ژامبی
     1.Train To Busan : زامبی محور
     2.Pandora : زلزله و فاجعه ی انفجار نیروگاه هسته ای
     3.Flu : پاندمیک بیماری
     4.Deranged : پاندمیک بیماری
     5.Ashfall : آتشفشان
     6.Tidal Wave : سونامی
     7.Alive : زامبی محور
     8.Snowpiercer : آخر الزمان
     این آخریه بازیگراش هاش هالیوودی ان ولی کارگردانش کره اییه.به هر حال امیدوارم خوشتون بیاد.

     پاسخ

    • ریحان در پاسخ به مهدی

     آبان 27, 1399

     قطار بوسان رو ببین

     پاسخ

 33. S. P

  مهر 25, 1399

  و اینکه کسی سریالی مثل امپراطور بادها سراغ داره؟ هالیوودی یا کره ای فرقی نداره برام

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به S. P

   مهر 26, 1399

   خب اینجا خیلی در مورد سریال های کره ای پخش شده از صدا و سیما صحبت نمیشه.چون بیشتر مردم دنبال یه سریال جدیدا که دانلودش کنن و ارزش دانلود کردن داشته باشه.سریال سرزمین بادها یا همون امپراطور بادها رو همه دیدند واین رو هم می دونم که خیلی ها این سریال رو دوست داشتند.از جمله خودم.اما به هر حال یه سریال تکراری کسی نمیخواد دانلود کنه.
   الان هم این سریال ها رو بهتون پیشنهاد میدم که تو مایه های سریال امپراطور بادهاست:
   1.King Dae Jo-yeong / شاه ته جویونگ
   2.Gwanggaeto, The Great Conqueror / شاه گوانگئوتوی کبیر
   3.Ja Myung Go / شاهزاده جامیونگ گو
   4.Warrior Baek Dong-soo / بک دونگ سو جنگجو
   5.Iljimae / ایلجیما
   6.Bridal Mask / ماسک عروسک
   7.The Blade and Petal / شمشیر و گل
   8.Six Flying Dragons / شش اژدهای پرنده
   9.Arthdal Chronicles / تاریخ آرتدال
   10.Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo / عاشقان ماه
   11.The Great Seer / پیشگوی بزرگ
   12.The Great Queen Seondeok / ملکه سوندوک کبیر
   13.Tree With Deep Roots / درختی با ریشه های عمیق
   14.The Slave Hunters / شکارچ بردگان
   15.*Camelot / کملوت
   16.Shine or Go Crazy / بدرخش یا دیوانه شو
   17.*The Last Kingdom / آخرین پادشاهی
   18.*Reign / سلطنت
   اونهایی که ستاره زدم سریال هالیوودی هستند.امیدوارم خوشتون بیاد.

   پاسخ

   • S. P در پاسخ به NANI

    آبان 5, 1399

    من حتی قبلا پخش این سریال سی دی اون رو تهیه کردم و دیدم و کلا تو صدا سیما ما متاسفانه سانسور فقط صحنه های غیر اخلاقی نیست، هرجا احساس کنن نیاز نیست تو سریال باشه سانسور میکنن! حتی نمونه هم برای نشون دادن دارم
    چون من تو گوگل هم یبار دیدم و فقط
    دوبلشو پیدا کردم خیلی واضحه بود این مطلب برام
    به هرحال وقتی هر قسمتش میانگین 1 ساعت و 4 دقیقه هست ولی به لطف صدا و سیما حال اصلا بگین بیشتر از 45 دقیقه نمیتونن پخش کنن هر روز، بازم خیلی از صحنه های داستان بیخودی حذف شد و دقیقه هر قسمت شد ‌ حدودا 50!
    و اون بازخورد و علاقه ایی که برای منی که تو گوگل دیدم خیلی فرق داره با شخصی که در شبکه های ایران دیده!

    پاسخ

    • NANI در پاسخ به S. P

     آبان 8, 1399

     بله کاملا درست می فرمایید.صرفا سانسور صدا و سیما بیشتر برای کوتاه کردن تایم فیلم و سریاله.نه فقط مسایل غیر اخلاقی.
     یعنی در گذشته فقط مسایل غیر اخلاقی سانسور میشد ولی حالا یک قسمت رو ناقص می کنن و مطمئنم دلیل اصلی اش تنبلیه دوبلورهاست.
     برای هر دقیقه فیلم و سریال زحمت کشیده شده و پول زیادی خرج شده.این اصلا درست نیس که این کار رو بکنن.در حالیکه سریال های کره ای خیلی تمیزن و نیازی به سانسور زیاد ندارن.برای همین داستانشون ناقص میشه و جذابیتش رو از دست میده.درست مثل همین سریال سرزمین بادها.
     یا حتی مثال بدتر از اون سریال سامبونگه که اصلا عاشقانه و فساد اخلاقی نداشت ولی متاسفانه شدیدا سانسور شده بود و خیلی از بخش های مهم و جذاب فیلم پریده بود و همین باعث شد این سریال فوق العاده جذاب و پر بیننده ی کره ای خیلی تو ایران بیننده نداشته باشه.در حالیکه اگه سانسور نشده این سریال رو ببینید خواهید دید که یک اثر فوق العاده با ارزشه.

     پاسخ

  • Saadat در پاسخ به S. P

   مهر 30, 1399

   سریال
   شکارچیان برده
   درختی با ریشه های عمیق
   عاشقان ماه
   ملکه کی

   پاسخ

 34. S. P

  مهر 25, 1399

  چرا من امپراطوربادها رو خیلی دوست دارم، البته صدا و سیماشو نهااا، اون که کلا سانسور بودش، ولی امپراطور بادها رو خاص بودش برام
  خداایی کسی دوست نداره این سریالو

  پاسخ

 35. Pervin

  مهر 22, 1399

  سلام دوستا میشه چند سریال عاشقانه با دوبله فارسی معرفی کنین خیلیی ممنون

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به Pervin

   مهر 22, 1399

   این سریال ها عاشقانه هستند و دوبله شون کامل شده:
   1.کلاس ایته وون / Itae Won Class
   2.هیلر / Healer
   3.گابلین / Goblin
   4.هشدار عشق / Love Alarm
   5.نسل خورشید / Descendants of the Sun
   6.تاریخ آرتدال یا سرگذشت آسادال / Arthdal Chronicles
   7.هتل دلونا / Hotel del Luna
   8.سقوط اضطراری عشق / Crash Landing on You
   9.واگابند / Vagabond
   10.ملکه کی / Empress Ki
   این سریال ها هم در حال دوبله هستند.یعنی چند قسمتش دوبله شده و بقیه در آینده میاد.مثلا عاشقان ماه ده قسمتش دوبله شده و هفته ی بعد دو قسمتش میاد.
   1.آیا تو هم انسانی؟ / Are You Human?
   2.زندگی خصوصی / Her Private Life
   3.منشی کیم چشه؟ / What’s Wrong with Secretary Kim
   4.مشکلی نیست که خوب نباشی / It’s Okay to Not Be Okay
   5.پادشاه:سلطنت ابدی / The King: Eternal Monarch
   6.مانور ازدواج / Flower Crew: Joseon Marriage Agency
   7.شکلات / Chocolate
   8.عاشقان ماه / Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo
   9.سرزمین من:عصر جدید / My Country: The New Age
   البته به غیر از ملکه کی بقیه همگی سانسور شده است.اگه با این موضوع مشکلی ندارید می تونید با دوبله فارسی این سریال ها رو تماشا کنید.

   پاسخ

 36. بهار2000

  مهر 9, 1399

  سلام دوستانمیشه چندتا سریال با پایان غمگین مثل عاشقان ماه معرفی کنید

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به بهار2000

   مهر 10, 1399

   اینها بهترین سریال های بیترر اندن(با پایان تلخ)
   1.Winter Sonata / زمستان سوناتا
   2. The Smile Has Left Your Eyes / لبخند پر کشیده از نگاهت
   3. My Country: The New Age / سرزمین من عصر جدید
   4. Cruel City / شهر بی رحم
   5. Hotel del Luna / هتل دلونا
   6. The Hymn of Death / آهنگ مرگ
   7. Remember: War of the Son / به یاد آور
   8. Empress Ki / ملکه کی
   9. Mr. Sunshine / آقای آفتاب
   10. Rooftop Prince / شاهزاده ی زیر شیروانی
   11. IRIS / آیریس
   12. A Korean Odyssey / یک ادیسه ی کره ای
   13. Six Flying Dragons / شش اژدهای پرنده
   14. Chuno / شکارچیان برده
   15. Jang Ok Jung / جانگ اوک جونگ
   16. Uncontrollably Fond / عشق بی پروا
   17. Stairway to Heaven / پلکانی به سوی بهشت
   18. Cheese in the Trap / پنیر در تله
   19. Sandglass / ساعت شنی
   20. I’m Sorry, I Love You / متاسفم دوستت دارم
   21. Road Number One / جاده شماره ۱
   22. Hwang Jin Yi / هوانگ جین یی
   23. Queen of Ambition / ملکه جاه طلب
   امیدوارم بپسندید

   پاسخ

   • بهار2000 در پاسخ به NANI

    مهر 13, 1399

    ازتون خیلی ممنونم دوست عزیز🌹🌹🌹

    پاسخ

  • arvin در پاسخ به بهار2000

   مهر 20, 1399

   هتل دل لونا

   پاسخ

 37. SOLOZAK

  مهر 9, 1399

  سلام دوستان
  کسی هست که بدونه آیا ادامه سریال Arthdal chronicles 2019 ساخته میشه یا نه؟؟
  آیا سریالی شبیه این سریال و سریال game of thrones هست که معرفی کنید فرقی نمیکنه کره ای باشه یا ژاپنی یا چینی یا هندی یا آمریکایی یا… و اینکه داستانش مثل اینها تو یه دنیای خیالی باشه
  اگر سریال تاریخی واقعی هم بود اشکال نداره
  پیشاپیش ممنون از دوستانی که جواب بدهند🌹🌹

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به SOLOZAK

   مهر 10, 1399

   سلام
   بله سریال تاریخ آرسدال فصل چهارم داره و در حال ساخته.ولی بدلیل کرونا به تعویق افتاده.انشاا… تا 2021 میاد.
   طبق سلیقه تون میشه گفت شما بیشتر ژانر فانتزی دوست دارید.از نوع دارک اش.بیشتر سریال های کره ای با ژانر فانتزی از نوع فانتزی لایته و شاید مورد پسندتون نباشه. می تونم بگم در حال حاضر فقط همین سریال تاریخ آرتدال با همین سبک در درام های کره ای وجود داره.بهتره که بیشتر محصولات هالیوود رو دنبال کنید.مثلا فکر میکنم این سریال ها مناسبتونه.البته شاید خودتون هم این سریال ها رو دیده باشید. The Witcher
   Vikings
   The Last Kingdom
   Rome
   Spartacus: War of the Damned
   Reign
   The Borgias
   The Pillars of the Earth
   The Tudors
   Camelot
   Legend of the Seeker
   Black Sails
   Marco Polo
   Atlantis
   Emerald City
   The White Queen
   اگه خواستید فانتزی از نوع کره ای رو هم ببینید این سریال ها رو پیشنهاد می دم.
   1- My Love From the Star / عشق من از ستاره ها اومده
   2- Strong Girl BongSoon / زن قوی دوبونگ سون
   3- Extraordinary You / تو فوق العاده ای
   4- I Can Hear Your Voice / می توانم صداتو بشنوم
   5- Angel’s Last Mission: Love / آخرین ماموریت فرشته
   6- The King: Eternal Monarch / پادشاه سلطنت ابدی
   7- While You Were Sleeping / وقتی تو خواب بودی
   8-W:two worlds / دبلیو دو جهان
   9- Hotel del Luna / هتل دلونا
   10- Goblin / گابلین
   البته باید گابلین رو اول می نوشتم.به هر حال امیدوارم خوشتون بیاد.

   پاسخ

  • مریم در پاسخ به SOLOZAK

   مهر 25, 1399

   دارک .چیزهای عجیب . هزارتو . پادشاه ابدی . عاشقان ماه .
   و تاریخ ارتادل سال دیگه فصل دومش میاد

   پاسخ

 38. Minoz

  شهریور 21, 1399

  سلام میشه لطفا یه نفر کمک کنه تو انتخاب سریال به من؟ من چند ماهه شروع کردم کیدراما دیدن رو و دارم برای خودم یه لیست مینویسم از سریال های ۲۰۰۹ تا۲۰۱۹ که خوب هاشو ببینم چون هر چی میریم جلوتر سریالهای جدید و بیشتری ساخته میشه پس میخوام فقط وقتم رو برای سریال های خوب این ده سال بذارم تا وقت کنم برم سراغ سریالهای ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱( وقتی که منتشر شدن)
  اینا سریالایی که تا حالا دیدم و به جز مری با من ازدواج کن ملکه کی بقیه رو دوست داشتم البته ذائقه شخصی رو از نظر صحنه دوست نداشتم و فقط به خاطر اوپا مین هو دیدم

  عاشقان ماه
  پسران فراتر از گل
  وارثان
  افسانه دریای آبی
  سقوط بر روی تو
  رویای بلند
  شکارچی شهر
  خاطرات الحمرا
  شاهزاده زیر شیروانی
  باغ مخفی
  مری با من ازدواج کن
  جانگ اوک جونگ
  ملکه کی
  وقتی تو خواب بودی
  گابلین
  پادشاه ابدی
  افسانه نوکدو
  پینوکیو
  دبلیو
  هتل دل لونا
  دکتر غریبه
  هیلر
  ذائقه شخصی
  بزرگ
  لطفا سریال های خوب ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۹ و سال ۲۰۲۰ رو بهم معرفی کنید تا بتونم لیستم رو کامل کنم (از هر ژانری )

  پاسخ

  • سحر 89 در پاسخ به Minoz

   شهریور 21, 1399

   سلام به نظر من که همه جا هم گفتم
   تو زیبایی
   بکش خلاصم کن
   عشق مخفی
   همسر آشنا
   مرد بی گناه
   نسل خورشید
   ماشین تحریر شیکاگو
   آکادمی نظامی آرسنال چینی یکم غیر واقعیه ولی عاشقانه قشنگی داره
   کلاس ایته وون که خیلی تعریفشو شنیدم ولی ندیدم هنوز
   پنج تا اولی رو حتما ببین من که خیلی دوست داشتم اگه دیدی بیا نظرت رو بگو بهم خوشحال میشم 🙂

   پاسخ

   • Minoz در پاسخ به سحر 89

    شهریور 22, 1399

    تو زیبایی رو دیدم و خیلی دوست داشتم ولی یادم رفته تو لیستم بنویسم بکش خلاصم کن و نسل خورشید رو خیلی تعریفشونو شنیدم حتما امتحان میکنم

    پاسخ

    • سحر89 در پاسخ به Minoz

     شهریور 23, 1399

     لیست سریال هایی که دیدی مثل لیست منه، منم فقط دو سه تا از این لیستت رو ندیدم دوبونگ سو و پری وزنه برداری کیم بوک جو هم جالبن ولی من بکش خلاصم کن و مرد بی گناه رو خیلی دوست دارم و هنوز یه موقع هایی میرم یه جاهاییش رو می بینم مرد بی گناه خیلی قشنگه ولی کسی به اون صورت مث اینکه ندیده

     پاسخ

   • دری در پاسخ به سحر 89

    شهریور 29, 1399

    کلاس ایته وون رو حتما ببینید پر از قشنگیه این سریال

    پاسخ

   • ali در پاسخ به سحر 89

    مهر 27, 1399

    تو زیبایی رو می خوام شورو کنم الان بعد میرم سروقت مرد بی گناه

    پاسخ

  • سمیه در پاسخ به Minoz

   شهریور 21, 1399

   سلام دوست عزیز این سریال هارو هم حتما ببینن
   پاستا
   کافه پرنس
   پادشاه هتل
   فراری از قصر
   دفتر خاطرات یک دادستان
   نوازش قلب تو
   ایمان
   بانوی کره

   پاسخ

  • سمانه در پاسخ به Minoz

   شهریور 24, 1399

   هیچ کدوم به قشنگی بکش خلاصم کن و مشکلی نیست این عشقه نیستن

   پاسخ

  • NANI در پاسخ به Minoz

   مهر 10, 1399

   این سریال ها رو بهتون پیشنهاد می دم.
   1.Arthadal Chronicle / تاریخ آرسادال
   2.Vagabond / بی خانمان
   3.My Love From The Star / عشق من از ستاره ها اومده
   4.49 Days / 49 روز
   5.Signal / سیگنال
   6.The K2 / کی 2
   7.Flower Of Evil / گل شیطان
   8.Reply 1988 / رپلای 1988
   9.Strong Girl Bong-soon / زن قوی دو بونگ سون
   10.It’s Okay to Not Be Okay / مشکلی نیست که خوب نباشی
   11.Six Flying Dragons / شش اژدهای پرنده
   12.SKY Castle / قلعه ی آسمان
   13.Hospital Playlist / لیست بیمارستان
   14.Romance Is a Bonus Book / عشق یک کتاب جایزه است
   15.Melting Me Softly / به نرمی ذوبم کن
   16.Circle: Two Worlds Connected / چرخه : قلمرو دو جهان
   17.Mr. Sunshine / آقای آفتاب
   18.A Korean Odyssey / یک ادیسه ی کره ای
   19.Scholar Who Walks the Night / دانشمند شبگرد
   20.Cheese in the Trap / پنیر در تله
   21.My ID is Gangnam Beauty / ایدی من خوشگل گانگامه
   22.When the Camellia Blooms / وقتی کاملیا شکوفا می شود
   23.Love Alarm / زنگ خطر عشق
   24.Touch Your Heart / نوازش قلبت
   25.Extracurricular / فوق برنامه
   26.Suspicious Partner / شریک مشکوک
   27.Prison Playbook / دفترچه زندان
   28.Coffee Prince / کافه پرنس
   29.Yong-pal / یونگ پال
   30.Rookie Historian Goo Hae Ryung / گوهه ریونگ مورخ تازه کار
   31.Mother / مادر
   32.Tunnel / تونل
   33.Iris / آیریس
   34.The Crowned Clown / دلقک تاجدار
   35.Black / سیاه
   36.Misaeng / زندگی ناتمام
   37.Memorist / مموریست
   38.I’m Not A Robot / من ربات نیستم
   39.Watcher / مراقب
   40.Cruel City / شهر بی رحم
   41.Children Of Nobody / فرزندان هیچ کس
   42.Master’s Sun / ارباب خورشید
   43.Oh My Ghostess / اوه روح من
   44.My Mister / آجوشی من
   45.Moonlight Drawn by the Clouds / مهتاب نقاشی کشیده شده با ابرها
   46.My Girlfriend is Gumiho / دوست دختر من روباه نه دمه
   47.Are You Human ? / آیا تو هم انسانی؟
   48.Uncontrollably Fond / عشق بی پروا
   49.Search WWW / دبلیو دبلیو دبلیو جستجو
   50.My Secret Terrius / تریوس مخفی من
   امیدوارم خوشتون بیاد.

   پاسخ

 39. Reza korei

  شهریور 15, 1399

  بهترین سریال و درامای کره ای که تو عمرم دیدم؛ سریال دوست دخترم روباهه ( My girlfriend is a gumiho ) بوده و جز عده معدودی از عزیزان که در اینجا به طور مختصر در لیست هاشون به این سریال اشاره کردن؛ بقیه حرفی نزدن؛ این سریال با اینکه فوق العاده هست ولی متاسفانه چون یه مقدار زیاد شنیده نشده و کمتر کسی دیدتش یا بهش معرفی شده؛ کمتر معروف شده ولی اون عده ای که این سریال رو دیدن بیش از نود درصد بر فوق العاده زیبا بودن این سریال، گواه دادن؛ پس اگه این سریال رو اگر ندیدید؛ پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنید و ببینید.
  بعد از این سریال هم در رتبه دوم، سریال تو از ستاره اومدی رو پیشنهاد می کنم و بعدش هم پینوکیو.
  اینا قشنگ ترین دراما های کره ای بود که تا حالا دیدم.

  پاسخ

  • سحر 89 در پاسخ به Reza korei

   شهریور 15, 1399

   من بیشتر ژانر هایی که به واقعیت نزدیکه رو می پسندم تا تخیلی، مثلا مرد بی گناه و بکش خلاصم کن خیلی قشنگ بودن به نظرم و هنوز دوست دارم ببینمشون

   پاسخ

   • elena در پاسخ به سحر 89

    شهریور 29, 1399

    من این سریال رو خیلی دوست دارم شما هم حتما ببینید اسمش عشق در دبیرستان کلا 20 قسمته

    پاسخ

    • سحر89 در پاسخ به elena

     شهریور 30, 1399

     سلام، ممنون بابت نظرت حتما میذارم تو لیست دانلودیهام که بگیرم داشتم دنبال سریال میگشتم ولی جدیدا عشق دانلود شدم تا عشق فیلم دیدن :))

     پاسخ

    • سحر89 در پاسخ به elena

     شهریور 31, 1399

     سلام عزیزم فک کنم این سریال بچه گانه باشه درسته؟من سریال هایی که به سنم میخوره بیشتر دوست دارم از سریال های مدرسه ای و تخیلی خوشم نمیاد سریال زیاد دیدم ولی بیشتر به سن 25-30 سال دوست دارم بخوره تا دبیرستانی

     پاسخ

   • elena در پاسخ به سحر 89

    شهریور 29, 1399

    سلام این سریال رو حتما ببینید من خودم خیلی دوست داشتم عشق در دبیرستان

    پاسخ

 40. اِمِرینا

  شهریور 15, 1399

  سلام دوستان .لطفا اگر ممکن هست چند تا سریال کره ای تو سبک touch your heart بهم معرفی کنید که ژانرش حقوقی و عاشقانه باشه. اگر هم سریال و یا فیلمی میسناسید که لی دونگ ووک توش بازی کرده بهم معرفی کنید. و همچنین اگر میتونید سریال هایی معرفی کنید که سئو هیون جین توش بازی کرده.(بجز زیبای درون the beauty inside)

  پاسخ

  • Mina در پاسخ به اِمِرینا

   شهریور 15, 1399

   وقتی تو خواب بودی

   پاسخ

  • سحر 89 در پاسخ به اِمِرینا

   شهریور 15, 1399

   سلام. دوباره اوهه یونگ هم زیبا بود سئو هیون جین بازی کرده مرد بی گناه هم فک کنم یکم حقوقی بود و خیلی جالب بود

   پاسخ

  • بهار2000 در پاسخ به اِمِرینا

   شهریور 30, 1399

   سلام دوست عزیز سریال ها
   دختر من
   پادشاه هتل
   فراری از قصر
   عشق وحشی
   گابلین
   غربیه هایی از جهنم
   زندگی
   مرد اهنی
   ادامس بادکنکی
   با بازی لی دونگ ووک هستند که همشون فوق العاده زیبا و دیدنی هستند

   پاسخ

 41. Raha

  شهریور 14, 1399

  سلام دوستان…میشه چنتا سریال خوب مثل کلاس ایته وون ،نسل خورشید،هیلر،مستر سان شاین،وارثان و اغواگر بزرگ معرفی کنین؟🌹🌹🌹🌹

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به Raha

   شهریور 15, 1399

   یه نگاه به اینا بندازید ببینید فکر می کنم خوشتون بیاد.
   1.What’s Wrong With Secretary Kim / منشی کیم چشه
   2.Cinderella and Four Knights / سیندرلا و چهار شوالیه
   3.Pinocchio / پینوکیو
   4.Strong Woman Do Bong Soon / زن قوی دو بونگ سون
   5.My Love From Another Star / عشق م ناز ستاره ها اومده
   6.W: Two Worlds / دبلیو دو جهان
   7.Oh My Venus / اوه ونوس من
   8.The Bride of the Water God / عروس الهه ی آب
   9.Playful Kiss / بوسه ی شیطنت آمیز
   10.Full House / خانه کامل
   11.Dr. Romantic / دکتر رمانتیک
   12.ID: Gangnam Beauty / آیدی من گانگام خوشگله
   13.Goblin / گابلین
   14.Empress Ki / ملکه کی
   15.Boys Over Flowers / پسران برتر از گل
   16.The Legend of the Blue Sea / افسانه ی دریای آبی
   17.Because This Is My First Life / چون این اولین زندگی من است
   18.A Korean Odyssey / یک ادیسه ی کره ای
   19.Cheer Up! / تشویق کن
   20.Doctors / پزشکان
   21.Memories of the Alhambra / خاطرات الحمرا
   22.City Hunter / شکارچی شهر
   23.Arthdal Chronicles / تاریخ آرتدال
   24.The K2 / کی 2
   25.Suspicious Partner / شریک مشکوک
   26.My Secret, Terrius / تریوس مخفی من
   27.Sungkyunkwan Scandal / رسوایی سونگ کیون کوان
   28.Remember / به یاد آور
   29.My Princess / پرنسس من
   30.Are You Human? / آیا تو انسانی؟
   31.Rooftop Prince / شاهزاده زیر شیروانی
   32.Coffee Prince / کافه پرنس
   33.While You Were Sleeping / وقتی تو خواب بودی
   34.Princess Hours / روزگار شاهزاده
   35.Personal Taste / ضائقه ی شخصی
   36.School 2017 / مدرسه 2017
   37.Dream High / رویای بلند
   38.You Are Beautiful / تو زیبایی
   39.Flower Boy Ramen Shop / گل پسر رشته فروش
   40.To the Beautiful You / به تو که زیبایی
   41.Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo / عاشقان ماه
   42.The King in Love / پادشاه عاشق
   43.Bridal Mask / ماسک عروس
   44.Uncontrollably Fond / عشق بی پروا
   45.Encounter / رویارویی
   46.The Great Seer / پیشگوی اعظم
   47.The Slave Hunters / شکارچی شهر

   پاسخ

   • Negin در پاسخ به NANI

    شهریور 24, 1399

    وایی من عاشقه فیلم دوبونگ سونم 😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

    پاسخ

   • SOLOZAK در پاسخ به NANI

    مهر 9, 1399

    سلام میگم اخبار سریال های کره ای هم دنبال می کنید احیانا خبر ندارید ادامه سریال شماره ۲۳ تاریخ آرتدال ساخته میشه یا نه و زمان پخش آن چه زمانی هست؟؟؟؟

    پاسخ

    • NANI در پاسخ به SOLOZAK

     مهر 25, 1399

     بله دوست عزیز.طبق اخبار گفته شده که تا 50 قسمت برای این سریال از شبکه ی نتفلکس مجوز گرفته.ولی بدلیل همه گیری کرونا یکم تولید فصل چهارم این سریال به وقفه افتاده.انشاا… تا آخر سال 2021 میاد.

     پاسخ

 42. سلنا

  شهریور 12, 1399

  دوستان عزیز من چندتا سریال که دیدم و عالی بود رو بهتون معرفی می کنم امیدوارم خوشتون بیاد :
  1 سریال عشق صفر بیست (چینی)
  2 سریال فریب دل (چینی)
  3 سریال مبارزه شیرین
  4 سریال آیدی من خوشگل گانگنامه
  5 سریال دبلیو
  6 سریال من به تو گوش میکنم (چینی)
  7 سریال هتل دل لونا
  8 سریال به آرامی
  9 سریال وارثان
  10 سریال اغواگر بزرگ
  11 سریال تو سرنوشت من هستی (چینی)
  این چندتا فقط یادمه

  پاسخ

  • یویو در پاسخ به سلنا

   شهریور 20, 1399

   تولد یک زیبا – عالی بود کمدی عاشقانست تو لیستت نباشه حیفه

   پاسخ

 43. بهار2000

  شهریور 12, 1399

  سلام دوستان لطفا چندتا سریالی که به نظرتون جالب و جذاب هستند رو بهم معرفی کنید
  خواهشا از لی مین هو لی دونگ ووک و گنگ یو نباشه چون همه کارهاشون رو دیدم 🌹🌹🌹🌹

  پاسخ

  • سحر 89 در پاسخ به بهار2000

   شهریور 12, 1399

   سلام. به نظرم سریال های سونگ جونک کی و جی سونگ عالین مثل
   بکش خلاصم کن
   همسر آشنا
   عشق مخفی
   مدافع
   دکتر جان
   مرد بی گناه
   نسل خورشید
   هیلر و ماشین تحریر شیکاگو هم قشنگ بودن آکادمی نظامی آرسنال هم چینیه بد نیست جالبه

   پاسخ

 44. ستار

  شهریور 9, 1399

  میگم سریال گل شیطان رو ببینید
  از کره ایا بعید بود به این حد از خفنی برسن 👌

  پاسخ

 45. Saba

  شهریور 8, 1399

  بچه ها میتونین چند تا فیلم تو سبک وارثان بهم معرفی کنین فقط هپی اندینگ باشه لطفا

  پاسخ

  • سحر در پاسخ به Saba

   شهریور 12, 1399

   شکارچی شهر، بکش و خلاصم کن، شاهزاده زیر شیروانی، پسران برتر از گل، ایمان،

   پاسخ

 46. Ava

  شهریور 6, 1399

  سلام خسته نباشید میشه لطفابا ژانر مدرسه ای چند تا معرفی کنین که عاشقانه هم باشه

  پاسخ

  • زهرا در پاسخ به Ava

   شهریور 7, 1399

   سلام.
   .1 مدرسه ی 2015
   2مدرسه ی 2017
   3قهرمان عجیب من
   4آلارم عشق
   5باغ شهاب سنگ ( چینیه.. ولی عالیه)
   فعلا همین 5 تا یادمه.. بعدا میرم از تو دفترچم نگاه میکنم بهتون میگم.

   پاسخ

  • زهرا در پاسخ به Ava

   شهریور 7, 1399

   سلام دوستان.. یک سوال داشتم.. به نظرتون آلارم عشق فصل دو هم داره؟ 😕 😕 چون من تقریبا 5 ماه پیش دیدمش و راستش آخرش یک جورایی ناجور بود.. یعنی به نظر من آخر نداشت.. 😂

   پاسخ

   • Ayda در پاسخ به زهرا

    شهریور 8, 1399

    فکر میکنم داره

    پاسخ

   • سحر 89 در پاسخ به زهرا

    شهریور 8, 1399

    سلام آره فصل دو داره منم تو سایتا دیدم انگار در حال پخشه یا تازه تموم شده

    پاسخ

   • ㄴㅈㄱ در پاسخ به زهرا

    شهریور 13, 1399

    سلام.بله. فصل 2 داره

    پاسخ

 47. Ava

  شهریور 5, 1399

  سلام
  سریال کره ای موزیکال سراغ ندارین؟

  پاسخ

  • سحر89 در پاسخ به Ava

   شهریور 5, 1399

   سلام. سریال
   تو زیبایی
   عاشقم شدی
   مون استار
   تشویق کن هم فک کنم موزیکال بود من اون سه تا بالایی رو دیدم و قشنگ بودن دیگه یادم نمیاد

   پاسخ

 48. مینا

  شهریور 1, 1399

  دوستان لطفاً سریال کره ای خوب معرفی کنید. فقط توروخدا مال دبیرستان و کمدی نباشه.

  پاسخ

  • سحر89 در پاسخ به مینا

   شهریور 1, 1399

   سلام منم مدرسه ای خوشم نمیاد به نظرم مرد بی گناه – نسل خورشید- عشق مخفی – بکش خلاصم کن هم قشنگه ولی یکم خنده داره، ماشین تحریر شیکاگو- گوبلین – دبلیو- آکادمی نظامی آرسنال چینیه ولی تعریفشو زیاد شنیدم و تازه می خوام ببینمش با مستر سان شاین

   پاسخ

  • NANI در پاسخ به مینا

   شهریور 3, 1399

   با اینکه دقیقا ژانر مورد علاقتون رو نگفتید ولی من چندتا سریال پیشنهاد میکنم که نه طنزه و نه مدرسه ای اما فوق العاده جذاب هستن.
   1.Stranger / غریبه
   2.Mother / مادر
   3.Kingdom / پادشاهی
   4. 49 Days / روز 49
   5.Vagabond / بی خانمان
   6.Young Pal/یونگ پال
   7.Arthadal Chronicle/تاریخ آرتدال
   8.Iris/آیریس

   پاسخ

   • SOLOZAK در پاسخ به NANI

    مهر 9, 1399

    سلام شما احیانا خبر ندارید که ادامه سریال شماره ۷ تاریخ آرتدال ساخته میشه یا نه؟؟ و اینکه زمان پخشش چه زمانی است؟؟

    پاسخ

  • مهدی در پاسخ به مینا

   شهریور 7, 1399

   سریال وارثان
   فوقالعادس

   پاسخ

 49. nill

  شهریور 1, 1399

  سلام
  ممنون میشم چنتا سریال تو ژانر اکشن و عاشقانه بهم معرفی کنید.مثل خداحافظ اقای بلک.کی تو. هیلر

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به nill

   شهریور 3, 1399

   این سریال های پیشنهادی من به شماست.
   1.City Hunter / شکارچی شهر
   2.Descendants of the Sun / نسل خورشید
   3.Suspicious Partner / شریک مشکوک
   4.My Secret, Terrius / تریوس مخفی من
   5.Strong Woman Do Bong Soon / زن قوی دو بونگ سون
   6.W: Two Worlds / دبلیو دو جهان
   7.My Love From Another Star / عشق من از ستاره ها اومده
   8.Sungkyunkwan Scandal / رسوایی سونگ کیون کوان
   9.Pinocchio / پینوکیو
   10.Remember / به یاد آور
   11.My Princess / پرنسس من
   12.ID: Gangnam Beauty / آیدی من خوشگل گانگامه
   13.Are You Human? / آیا تو انسانی؟
   14.Rooftop Prince / شاهزاده زیر شیروانی
   15.Coffee Prince / کافه پرنس
   16.The Heirs / وارثان
   17.While You Were Sleeping / وقتی تو خواب بودی
   18.Stranger / غریبه
   19.The King 2 Hearts / پادشاه دو دل
   امیدوارم راضی باشید.

   پاسخ

  • Sety در پاسخ به nill

   شهریور 9, 1399

   گل شیطان

   پاسخ

  • ستاره در پاسخ به nill

   شهریور 9, 1399

   بچه ها سریال گل شیطان که در حال پخشه رو دارم میبینم خدا دیگه سطح توقعم رفته بالا دیگه نمیتونم سریال کره ای دیگه ببینم
   پیشنهاد میکنم ببینین

   پاسخ

 50. Naz

  مرداد 31, 1399

  سلام دوستان. من فیلم های کره‌ ای نسبتا زیادی دیدم مثل جومونگ. دونگی. ایسان. یانگوم. ک البته اینارو همه دیدن فک کنم. و مثل تو از ستاره ها اومد ی. افسانه در یای آبی. سقوط بر روی تو. شاهزاده زیر شیروانی. عاشقان ماه. عشق شاهزاده خانم. سیندرلا و 4 شوالیه. تو زیبایی. منشی کیم چشه. زیبای درون. آیدی من خوشگل گانگنامه. پسران بر تر از گل. دبلیو. گابلین. هتل دل لونا. باعشق تمیز کن. افسانه خورشید و ماه. عشق مخفی. دوبونگ سو زن قوی. و خیلی های دیگه ک متاسفانه یادم نمیاد ولی کلی بخوام بگم اینا سریال هایی بودن که خیلی خوشم اومد. بجز هتل دل لونا ک ارزش دیدن نداشت به هیج وجه. ممنون میشم اگه فیلم مث عشق شاهزاده خانم یا عاشقان ماه هست معرفی کنید 🙏🏻

  پاسخ

  • سحر 89 در پاسخ به Naz

   مرداد 31, 1399

   سلام گلم من زیاد تاریخی نمی بینم و دوست ندارم ولی خدمتکاران خیلی به نظرم جالب بود و البته یکم بزرگسالانه و مهتاب نقاشی شده با ابر و ملکه هفت روزه و پرنس بزرگ و تاریخ آرتدال هم میگن قشنگه ولی من هنوز ندیدم و تازه می خوام ببینم امروزی هم مرد بی گناه و عشق مخفی و بکش خلاصم کن و همسر آشنا و هیلر و کلاس ایته وون و آکادمی نظامی آرسنال که چینی هستش و زندگی متاهلی البته برا بزرگساله این یکی و گل شیطان هم من دوست داشتم و به نظرم قشنگن تونستی ببین

   پاسخ

  • نگین در پاسخ به Naz

   شهریور 1, 1399

   سلام بنظر من اگه همه اینا رو دیدی ولی ملکه کی رو ندیدی
   در واقع هیچی ندیدی .شدیییییییییدا پیشنهادد میکنم

   پاسخ

  • NANI در پاسخ به Naz

   شهریور 3, 1399

   دوستان هم پیشنهاد های خوبی دادن و من یه سری پیشنهاد ها داشتم که تا حدودی با پیشنهاد های دوستان یکیه.به جز چندتا دونه اش.پس یه نگاه به این سریال ها بندازید شاید خوشتون اومد.
   1.Uncontrollably Fond / عشق بی پروا
   2.The King in Love / پادشاه عاشق
   3.Empress Ki / ملکه کی
   4.Mr. Sunshine / آقای آفتاب
   5.The Scholar Who Walks the Night / دانشمند شبگرد
   6.Arthdal Chronicles / تاریخ آرسدال
   7.Sungkyunkwan Scandal / رسوایی سونگ کیون کوان
   8.Shine or Go Crazy / بدرخش یا دیوانه شو
   9.Moonlight Drawn by Clouds / مهتاب نقاشی شده با ابرها
   10.Gu Family Book / کتاب خانوادگی گو
   11.Mirror of the Witch / آینه جادوگر
   12.Six Flying Dragons / شش اژدهای پرنده
   13.Hwarang: The Poet Warrior Youth / هوارانگ
   14.Because This Is My First Life / چون این اولین زندگی من است
   15.Oh My Ghostess / اوه روح من

   پاسخ

  • سحر در پاسخ به Naz

   مهر 23, 1399

   شاهزاده صد روزه من
   کتاب خانوادگی گو
   نکدو
   پینوکیو
   افسانه خورشید و ماه
   .
   اگر سریال های تاریخی زیبایی میشناسید معرفی کنید

   پاسخ

 51. Nazy

  مرداد 27, 1399

  سلام میشه چندتا سریال خانوادگی مثل بازگشت به ۱۹۸۸ معرفی کنید ممنون

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به Nazy

   مرداد 31, 1399

   والا دقیقا نمیدونم چی معرفی کنم چون نظیر این سریال رو نمیدونم اما چندتا خانوادگی معرفی می کنم انشاا… که خوشتون بیاد.
   1.SKY Castle / قلعه ی آسمان
   2.Welcome to Waikiki / خنده در وایکیکی
   3.Reply 1994 / رپلای 1994
   4.My Mister / آجوشی من

   پاسخ

 52. Baran

  مرداد 27, 1399

  سلام . میشه چند تا فیلم تو سبک هیلر و تریوس پشت سر من معرفی کنین

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به Baran

   مرداد 31, 1399

   یه نگاه به اینا بندازید ببینید خوشتون میاد یا نه.
   1.City Hunter / شکارچی شهر
   2.Remember / به یاد آور
   3.Stranger / غریبه
   4.Watcher / مراقب
   5.Mother / مادر
   6.Memorist / یادآور
   7.Vagabond / بی خانمان
   8.Bridal Mask / ماسک عروس
   9.Athena: Goddess of War / آتنا الهه ی جنگ
   10.I Remember You / بخاطر سپردمت
   11.W: Two Worlds / دبلیو دو جهان
   12.The King 2 Hearts / پادشاه دو دل
   13.Tunnel / تونل
   14.Signal / سیگنال
   15.The K2 / کی 2
   16.Descendants of the Sun / نسل خورشید
   17.Suspicious Partner / شریک مشکوک
   18.Strong Woman Do Bong Soon / زن قوی دو بونگ سون
   19.W: Two Worlds / دبلیو دو جهان
   20.My Love From Another Star / عشق من از ستاره ها اومده
   21.Sungkyunkwan Scandal / رسوایی سونگ کیون کوان
   22.Pinocchio / پینوکیو
   23.My Princess / پرنسس من
   24.ID: Gangnam Beauty / آیدی من خوشگل گانگامه
   25.Are You Human? / آیا تو هم انسانی؟
   26.Rooftop Prince / شاهزاده ی زیر شیروانی
   27.Coffee Prince / کافه پرنس
   28.The Heirs / وارثان
   29.While You Were Sleeping / وقتی تو خواب بودی
   30.Young Pal / یونگ پال
   فکر می کنم مناسبتون باشن.امیدوارم خوشتون بیاد.

   پاسخ

 53. tarlan

  مرداد 27, 1399

  سلام میشه 5 تا سریال معرفی کنین که هم بازیگراش خوشگل باشن هم خیلی قشنگ باشه؟

  پاسخ

  • نیلوفر در پاسخ به tarlan

   مرداد 27, 1399

   سلام عزیز جان من تو فیلم کره ای دیدن رکورد زدم و خیلی هم سخت پسندم و بهترین هارو میبینم بهت توصیه میکنم حتما اینا رو ببینی
   دوره ی حال: گوبلین – دو بونگ سون زن قوی – تو از ستاره ها اومدی – دلم برات تنگ شده – او زیبا بود – دبلیو – هیلر – تو زیبایی
   دوره قدیم یعنی امپراطوری: هوارانگ – ملکه کی – دانشمند شبگرد { خون آشامی با بازی لی جونگ سوک } – جنگ میان زنان –

   پاسخ

   • tarlan در پاسخ به نیلوفر

    مرداد 28, 1399

    مرسی عزیزم

    پاسخ

   • زهرا در پاسخ به نیلوفر

    مرداد 28, 1399

    سلام پس به نظرم فریب دل رو هم ببینید حتما خوشتون میاد

    پاسخ

  • سحر 89 در پاسخ به tarlan

   مرداد 28, 1399

   سلام گلم به نظر
   من بکش خلاصم کن ،
   نسل خورشید،
   مرد بی گناه،
   هیلر،
   عشق مخفی
   ، دوبونگ سو زن قوی،
   او زیبا بود
   ، پسران برتر از گل ،
   تو زیبایی
   ، خنده در وایکیکی 1و 2
   اینا به نظر من خیلی خوب بود و خیلی دوست داشتم

   پاسخ

   • tarlan در پاسخ به سحر 89

    مرداد 28, 1399

    ممنون عزیزم

    پاسخ

  • ریحانه در پاسخ به tarlan

   مرداد 28, 1399

   سلام دوست عزیز امید وارم حالتون خوب باشه . در رابطه با سریالی که مد نظر شماست چند تا بهتون معرفی می کنم که خودم از دیدنشون واقعا لذت بردم .میشه گفت این سریال ها عبارتند از :
   هتل دلونا – دلقک تاجدار – چرخه – زیبایی درون – هوارانگ
   امید وارم از دیدنشون لذت ببرید.

   پاسخ

  • زهرا در پاسخ به tarlan

   شهریور 1, 1399

   سلام.. من هم خیلی سخت پسندم و این سریال هایی که بهت معرفی میکنم رو تا آخر دیدم و بازیگرهایی بسیار خوش قیافه توش بازی می‌کنند
   1 پینوکیو
   2دبلیو
   3آلارم عشق
   4قهرمان عجیب من
   5باغ شهاب سنگ (کره ای نیست.. چینیه.. ولی خیلی خیلی قشنگه )
   6چطور از تو متنفر باشم؟
   7آیدی من خوشگل گانگنامه
   این ها بازیگرانش بدک نیستند… 👇👇
   1وارثان
   2زمانی که تو خواب بودی
   3هتل دل لونا
   4سیندرلا و چهار شوالیه
   5زندگی خصوصی او
   6دوست ایده آل من
   7مدیریت عالی
   همه ی این ها رو دیدم و بهت پیشنهاد میکنم که حتما ببینی
   👏👏👏
   فقط دوستان من نظرم خودم رو گفتم اگه فکر می‌کنید مثلا زندگی خصوصی او بازیگرانش خوش قیافه هستند و من اشتباه میکنم لطفا خیلی محترمانه پیام بدید و ناراحت هم نشید چون این نظر منههههههههههههه
   خیلی ممنون 😘😘

   پاسخ

   • Ayda در پاسخ به زهرا

    شهریور 8, 1399

    تو رو خدا بگو بر چه اساس گفتی اینا بازیگراش بدک نیستن😐😐
    ۱تا۵ لیست دومت بازیگراش فوق العادن😐😐😍😍۶و ۷ رو هم ندیدم
    درسته نظرها متفاوته ولی خداییش دیگه بازیگرایی ک توی این سریالا هستن از نظر ۹۵ درصد هم خوشگلن هم تو بازیگری بی نظیرن
    نتونستم با دیدن لیستت کامنت نزارم😂😂میخواستم خودمو بکشم😂😂

    پاسخ

   • علیرضا در پاسخ به زهرا

    مهر 7, 1399

    شما هم مثل من فک میکنید و خوش قیافه بودنشون براتون مهمه این فیلم ها واقعا عالین ممنون از معرفیتون

    پاسخ

 54. گل بهار

  مرداد 26, 1399

  سلام من قبلا این پیامو گذاشتم اما نمیدونم چرا تایید نشده… خواستم نظرتونو در مورد سریال شاه دائه جویونگ بپرسم… من چند قسمتشو دیدم و دووست داشتم خواستم ببینم چون تعداد قسمت هاش حدود صد و خرده ای هست ایا ارزش وقت گذاشتن داره؟ تا اینجا که دوسش داشتم

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به گل بهار

   مرداد 27, 1399

   پیامتون تایید شده.فقط پایین هاست و در پاسخ یکی از کاربرها ثبت شده بود و من هم پاسخ تون را داده بودم که صد در صد این سریال رو نگاه کنید.درسته 134 قسمته اما حتی ارزش چند بار دیدن رو داره.اگه به سریال های تاریخی و جنگی علاقه دارید به هیچ وجه این سریال رو از دست ندید که در کل جهان بی نظیره.تازه اولاش به در نمی خوره.بعدناش اینققققققققققققققققدر قشنگ میشه که خدا میدونه.

   پاسخ

   • گل بهار در پاسخ به NANI

    مرداد 28, 1399

    ممنووونم دوست عزیز.. اولاشم قشنگهههه… حتما میبینمش…

    پاسخ

 55. Ati

  مرداد 26, 1399

  بچه ها من تازه عاشقان ماه رو دیدم خیلی دوسش داشتم ی سریال این شکلی خوب بهم‌معرفی کنید ممنونم.از سریال های مثل وارثانم‌خوشم‌میاد

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به Ati

   مرداد 27, 1399

   این سریال ها تقریبا شبیه عاشقان ماه هستن و فکر می کنم دوست داشته باشید.
   1.Empress Ki / ملکه کی
   2.Goblin / گابلین
   3.Mr. Sunshine / آقای آفتاب
   4.The King in Love / پادشاه عاشق
   5.Cinderella and Four Knights / سیندرلا و چهار شوالیه
   6.The Scholar Who Walks the Night / دانشمند شبگرد
   7.The Legend of the Blue Sea / افسانه ی دریای آبی
   8.Arthdal Chronicles / تاریخ آرسدال
   9.W: Two Worlds / دبلیو دو جهان
   10.Hotel Del Luna / هتل دلونا
   11.Sungkyunkwan Scandal / رسوایی سونگ کیون کوان
   12.Shine or Go Crazy / بدرخش یا دیوانه شو
   13.Moonlight Drawn by Clouds / مهتاب نقاشی شده با ابر
   14.My Love From Another Star / عشق من از ستاره ها اومده
   15.Gu Family Book / کتاب خانوادگی گو
   16.Mirror of the Witch / آیینه ی جادوگر
   17.Six Flying Dragons / شش اژدهای پرنده
   18.Hwarang: The Poet Warrior Youth / هوارانگ
   19.Because This Is My First Life / چون این اولین زندگی من است
   20.Oh My Ghostess / اوه روح من
   این سریال ها هم تو مایه های وارثانه.
   1.Boys Over Flowers / پسران برتر از گل
   2.Playful Kiss / بوسه ی شیطنت آمیز
   3.Princess Hours / روزگار شاهزاده
   4.Personal Taste / ضائقه ی شخصی
   5.School 2017 / مدرسه 2017
   6.Cheer Up! / تشویق کن
   7.Dream High / رویای بلند
   8.You Are Beautiful / تو زیبایی
   9.Flower Boy Ramen Shop / گل پسر رشته فروش
   10.Coffee Prince / کافه پرنس
   11.Pinocchio / پینوکیو
   12.To the Beautiful You / به تو که زیبایی
   امیدوارم خوشتون بیاد.

   پاسخ

 56. امیر

  مرداد 26, 1399

  سلام یه سوال داشتم من یه ویدیو دیدم هرچی گشتم نتونستم اسم سریال رو پیدا کنم یه مرده بود که می تونست ذهن بخونه بعد با یه زنه که وکیل هست آشنا می شه

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به امیر

   مرداد 27, 1399

   مموریست نیست؟؟تولید 2020 هم هست!

   پاسخ

  • a.m در پاسخ به امیر

   شهریور 6, 1399

   صداتو میشنوم نیست احیانا؟

   پاسخ

 57. ماکان

  مرداد 25, 1399

  فیلم سینمای بگو

  فیلم نژا عایه

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به ماکان

   مرداد 27, 1399

   یه چندتا که خودم دیدم رو معرفی می کنم و شدیدا تاکید دارم که ببینیشون:
   1-قطار بوسان/Train to Busan
   2-پیر پسر/Oldboy
   3-عصر سایه ها/The Age of Shadows
   4-مادر/Mother
   5-خاطرات قتل/Memories of Murder
   6-من شیطان را دیدم/I Saw the Devil
   7-میزبان/The Host
   8-تعقیب کننده/The Chaser
   9-داستان دو خواهر/A Tale of Two Sisters
   10-همدردی با آقای انتقام/Sympathy for Mr. Vengeance
   11-پرونده ی برلین/The Berlin File
   12-بانوی انتقام/Lady Vengeance
   13-مردی از ناکجاآبادThe Man from Nowhere
   14-پسر گرگنما/A Werewolf Boy
   15-کنیز/The Handmaiden

   پاسخ

 58. سمیه

  مرداد 22, 1399

  سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید می خواستم بدون از نظر شما سریال ذائقه شخصی چطور هستش و مناسبدیدن با خانواده هستش ؟؟؟ با تشکر

  پاسخ

  • fsh1010 در پاسخ به سمیه

   مرداد 23, 1399

   دوست عزیز من خودم این سریالو ندیدم ولی سرچ کردم
   طبق نظراتی که خوندم بستگی به خانواده‌تون داره ولی فک نکنم مناسب باشه ، چندتا از نظراتو از سایت پروموویز کپی میکنم ببینین

   واین فیلم صحنه ای به غیرازkissداره یا نه؟لطفا جواب بدید🙏
   بعله روبه آخر کار از کیس میگذره روبه مثبت هجده میشه

   این سریال مشکل داره یا نه منظورم k……………i………ss نیست چیز دیگست آخه میخواهم با دختر عموم ببینم اون 15 سالشه من 19 گفتم اگه مشکلی داره خودم تنهایی ببینم
   خودت ببین چون قسمت آخرش یکم ممیزی داره کلا موضوع داستانم یکم بزرگونه ست

   وقتی 13 سالم بود اوج تعریفم از سریال ناجور و مثبت 18 این بود :))) الان که بازم دیدم انگار دارم برنامه کودک میبینم

   در مورد اینکه سریال خوبی هست یا نه هم بستگی به سلیقه‌تون داره ، نظرات متفاوت بود بعضیا خیلی دوست داشتن بعضیا اصلا دوست نداشتن

   پاسخ

   • سمیه در پاسخ به fsh1010

    شهریور 21, 1399

    دمت گرم خیلی زحمت کشیدی ^-^

    پاسخ

  • ماکان در پاسخ به سمیه

   مرداد 25, 1399

   فیلم سینمای میبنی معرفی کن

   فیلم سینمای نژا و شمشیر غریبه عالیه حتما به بین

   پاسخ

 59. Raz

  مرداد 19, 1399

  سلام
  میشه لطفا چندتا سریال عاشقانه هپی اندینگ مثل زندگی شخصی او و منشی کیم چشه معرفی کنید
  مرررسی

  پاسخ

  • ارغوان در پاسخ به Raz

   مرداد 19, 1399

   عاشقان ماه . مرد پولدار. هتل دل لونا . ملکه کی . وارثان

   پاسخ

   • سحر89 در پاسخ به ارغوان

    مرداد 25, 1399

    اینایی که معرفی کردی که همه پایان تلخ هستن به جز وارثان

    پاسخ

    • ماکان در پاسخ به سحر89

     مرداد 25, 1399

     فیلم سینمای معرفی کن

     پاسخ

     • سحر 89 در پاسخ به ماکان

      مرداد 26, 1399

      من سینمایی زیاد ندیدم و اونایی که دیدم و به نظرم قشنگ بودن flu و always و love911 و قطار بوسان بودن دیگه سینمایی که دوست داشتم یادم نیست قطار بوسان ترسناکه فقط

      پاسخ

  • fsh1010 در پاسخ به Raz

   مرداد 20, 1399

   طبق لیستی که دوستان دادن
   عاشقان ماه
   ملکه کی
   هتل دلونا
   جزء سریال های با پایان تلخن
   من دو تا سریالی که گفتین ندیدم ولی از اونجایی که خودم سریال های سد اندینگ نگا نمیکنم چندتا سریال هپی اندینگ که دیدم معرفی میکنم امیدوارم خوشتون بیاد
   پینوکیو*
   دبلیو : دو جهان*
   عشق یک کتاب هدیه است*
   وقتی تو خواب بودی*
   سیندرلا و چهار شوالیه*
   تشویق کن*
   من ربات نیستم*
   کافه پرنس*
   دو بونگ سون زن قوی*
   مدرسه 2015 ، تو کیستی ؟*
   پری وزنه بردار کیم بوم جو*
   افسانه دریای ابی*
   پادشاه ابدی*
   اخرین ماموریت فرشته : عشق*
   تو زیبایی*
   پادشاه خرید : لویی*
   به تو که زیبایی*
   مدرسه موریم*
   تو از ستاره ها اومدی*
   گابلین*
   البته من
   عروس خدای آب
   تو فوق العاده ای
   مشکلی نیس ، این عشقه
   رو هم دیدم ولی در حد بقیه سریالایی که گفتم خوشم نیومد ولی اینا هم هپی اندینگن
   یه سرچ برا خلاصه شون بزنید به هرحال سلایق متفاوتن

   پاسخ

 60. Badboy

  مرداد 18, 1399

  چند تا سریال مثل شکارچی شهر . کی۲ معرفی کنید

  پاسخ

  • Sina در پاسخ به Badboy

   مرداد 21, 1399

   هیلر

   پاسخ

   • Sarina در پاسخ به Sina

    مرداد 24, 1399

    سلام میشه لطفا چندتا سریال با ژانر های عاشقانه اکشن، و یا عاشقانه فانتزی معرفی کنید؟
    من سریال هیلر،شکارچی شهر،گابلین،هتل دلو لونا،افسانه دریای ابی،عاشقان ماه و…. چندتا سریال دیگه رو دیدم،اگه سریالی تو این مایه ها میشماسید بگید لطفا

    پاسخ

    • NANI در پاسخ به Sarina

     مرداد 25, 1399

     طبق سریال های مورد علاقتون باید این سریال ها خوراکتون باشه:
     1.A Korean Odyssey / یک ادیسه ی کره ای
     2.W: Two Worlds / دبلیو دو جهان
     3.Gu Family Book / کتاب خانوادگی گو
     4.Memories of the Alhambra / خاطرات الحمرا
     5.The Bride of the Water God / عروس الهه ی آب
     6.Oh My Ghostess / اوه روح من
     7.Descendants of the Sun / نسل خورشید
     8.My Girlfriend Is a Gumiho / دوست دختر من روباه نه دمه
     9.Coffee Prince / کافه پرنس
     10.Arthdal Chronicles / تاریخ آرسدال
     11.Secret Garden / باغ مخفی
     12.Strong Woman Do Bong Soon / زن قوی دو بونگ سون
     13.Black / سیاه
     14.Kill Me, Heal Me / بکش وخلاصم کن
     15.The Scholar Who Walks the Night / دانشمند شبگرد
     16.Arang and the Magistrate / آرانگ و دادرس
     17.While You Were Sleeping / وقتی تو خواب بودی
     18.Rooftop Prince / شاهزاده زیر شیروانی
     19.Vampire Flower / گل خون آشام
     20.Fight For My Way / برای هدفم مبارزه میکنم
     21.Suspicious Partner / شریک مشکوک
     22.You Are Beautiful / تو زیبایی
     23.Boys Over Flowers / پسران برتر از گل
     24.The Heirs / وارثان
     25.Bring It On, Ghost / مبارزه با ارواح
     26.ID: Gangnam Beauty / ایدی من خوشگل گانگامه
     27.Because This Is My First Life / چون این اولین زندگی من است
     28.The King in Love / پادشاه عاشق
     29.I Am Not a Robot / من زبات نیستم
     30.Oh My Venus / اوه ونوس من
     31. 49 Days / 49 روز
     32.Mirror of the Witch / آینه ی جادوگر
     33.Uncontrollably Fond / عشق بی پروا
     34.Empress Ki / ملکه کی
     35.Cinderella and Four Knights / سیندرلا و چهار شوالیه
     36.Sungkyunkwan Scandal / رسوایی سونگ کیون کوان
     37.Shine or Go Crazy / بدرخش یا دیوانه شو
     38.Moonlight Drawn by Clouds / مهتاب نقاشی شده با ابر
     39.Six Flying Dragons / شش اژدهای پرنده
     40.Hwarang: The Poet Warrior Youth / هوارانگ
     41.The K2 / کی 2
     42.My Secret, Terrius / تریوس مخفی من
     43.Pinocchio / پینوکیو
     44.Remember / به یاد آور
     45.My Princess / پرنسس من
     46.Are You Human / آیا تو انسانی
     47.Vagabond / بی خانمان
     48.Bridal Mask / ماسک عروس
     49.Athena: Goddess of War / آتنا الهه ی جنگ
     50.Rebel: Thief Who Stole the People / یاغی دزد مردم
     51.The Great Seer / پیشگوی اعظم
     امیدوارم خوشتون بیاد

     پاسخ

  • hamed در پاسخ به Badboy

   مرداد 22, 1399

   + vagabond

   پاسخ

  • NANI در پاسخ به Badboy

   مرداد 25, 1399

   من این سریال ها رو پیشنهاد می کنم.
   1.Healer / شفادهنده
   2.Remember / به یاد آور
   3.Stranger / غریبه
   4.Watcher / مراقب
   5.Mother / مادر
   6.Memorist / یادآور
   7.Vagabond / بی خانمان
   8.Bridal Mask / ماسک عروس
   9.Athena: Goddess of War / آتنا الهه ی جنگ
   10.I Remember You / بخاطر سپردمت
   11.W: Two Worlds / دبلیو دو جهان
   12.The King 2 Hearts / پادشاه دو دل
   13.My Secret, Terrius / تریوس مخفی من

   پاسخ

 61. Marzy

  مرداد 15, 1399

  سلام ببخشید
  یه سریال هست اسمشو نمیدونم
  پسر خوشکل مدرسه عاشق دختر چاق مدرسه میشه….

  پاسخ

  • فازی در پاسخ به Marzy

   مرداد 17, 1399

   اسمش پری وزنه بردار نیست؟

   پاسخ

  • shakila در پاسخ به Marzy

   مرداد 26, 1399

   اسمش معجزه هست گلم

   پاسخ

 62. شیما

  مرداد 12, 1399

  سلام .
  من سریال زندگی متعالی دیدم و از سریال هایی این دست خوشم میاد که مخاطب بزرگ سال دارن . اگه اشتباه نکنم اول سریال +۱۹ سال زده بود.
  میشه چندتا بهم معرفی کنید ؟

  پاسخ

 63. tara

  مرداد 11, 1399

  سلام سایت عالی دارید مخصوصا سریالای پیشنهادیتون
  میشه لطفا سریال با ژآنر اکشن و عاشقانه مثل the k2 معرفی کنید

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به tara

   مرداد 25, 1399

   یه نگاه به اینا بنداز ببینید خوشتون میاد.
   1- While You Were Sleeping / وقتی تو خواب بودی
   2- Remember / به یاد آور
   3- Come and Hug Me / بیا و بغلم کن
   4- Healer / شفا دهنده
   5- City Hunter / شکارچی شهر
   6- I Can Hear Your Voice / می تونم صداتو بشنوم
   7- Memories Of The Alhambra / خاطرات الحمرا
   8- W:Two World / دبیلو دو جهان
   9- YoungPal / یونگ پال
   10- Pinocchio / پینوکیو

   پاسخ

 64. fsh1010

  مرداد 10, 1399

  دوستان میشه سریال هایی که به نظرتون زوج کیوتی داشتن ، معرفی کنید ؟
  مثلاً
  زن قوی دو بونگ سون
  پری وزنه بردار کیم بوم جو
  اخرین ماموریت فرشته : عشق
  پادشاه خرید ; لویی
  از نظر من کاپلشون خیلی کیوت بود و سریالشونو دوس داشتم

  پاسخ

  • Narges در پاسخ به fsh1010

   مرداد 16, 1399

   سریال گابلین خیلی خیلییی قشنگ بود…❤🍻
   پیشنهاد میکنم حتما ببینید و از دستش ندید..
   یکم پیچیده بود اما با بازی گونگ یو(گابلین)خیلی داستانش قشنگ و دیدنش می ارزه!…تا آخرش که نگاه کنید،بعد که تموم بشه،دلتون میخواد کاش قسمتای بیشتری داشت:)))
   و همچنین زوج گابلین و جی ایون تاک هم کیوتن:)❤🌅
   خلاصه که از دستش ندید…

   پاسخ

   • fsh1010 در پاسخ به Narges

    مرداد 17, 1399

    دوست عزیز خیلی ممنونم به خاطر وقتی که گذاشتین
    راستش تعریف گابلینو زیاد شنیدم ولی به خاطر پایان تلخی که همه میگن تا الان نگاه نکردم
    بازم به لیست سریال های که می‌خوام ببینم اضافه میکنم ، با این همه تعریف فک کنم ارزششو داشته باشه
    من بازیگر زنشو تو سریال پادشاه ابدی دیدم و خیلی بازیشو دوس داشتم ، بازیگر مرد هم تو کافه پرنس بازی خوبی داشت به نظر زوج خوبی میان ..
    بازم مرسی 🙂

    پاسخ

    • ربهار2000 در پاسخ به fsh1010

     مرداد 21, 1399

     سلام دوست من من هم پیشنهاد می کنم حتما این سریال رو ببینید فوق العاده زیباست مخصوصا زوج دوم سریال 😍😍

     پاسخ

    • بهار2000 در پاسخ به fsh1010

     مرداد 21, 1399

     سلام دوستان می خواستم بپرسم نظرتون درباره سریال ذائقه شخصی چی هستش ارزش دیدن داره و مناسب دیدن با خانواده هست ؟؟؟

     پاسخ

     • مهسا در پاسخ به بهار2000

      مرداد 30, 1399

      در مورد یه پسره هست که میخواد معماری یک خونه رو کپی کنه و خودش رو گی معرفی میکنه ، و تو خونه دختره اجاره نشین میشه ، اخرش هم دختر و پسره با هم دیگه میرن ویلا و یکی دو تا صحنه داره که مناسب خانواده نیست

      پاسخ

     • مهسا در پاسخ به بهار2000

      مرداد 30, 1399

      سلام من دو ، سه سال پیش فیلم کره ای میدیدم ، خیلی دوست داشتم اما الان حس میکنم بی محتوا شدن ، میشه چند تا از همون قدیمیا معرفی کنید ، مثل عروس قرن ، یا مثل بانوی مجرد حیله گر یا مثل چیدن ستاره ها ممنون میشم ، سریالهای جدید رو دیدم اصلا خوشم نیومده ، تو جدیدی ها عاشقان ماه و دلم برات تنگ شده و بکش و خلاصم کن بد نبود اما خنده در وایکیکی رو اصلا خوشم نیومده

      پاسخ

  • گل بهار در پاسخ به fsh1010

   مرداد 24, 1399

   سلام
   من سریال گابلین رو دیدم بد نبود اما زیاد نپسندیدم…یعنی برای بار دوم دک نمیخوام نگاه کنم. من سریال تو زیبایی رو معرفی میکنم… اگه ندیدید حتمااا ببینید.. خودم تا الان چتدبار دیدم

   پاسخ

  • گل بهار در پاسخ به fsh1010

   مرداد 24, 1399

   سلام دوستان… لطفا اگه سریال دائه جویونگ رو دیدید بهم بگید ارزش دیدن داره؟ من خودم چندتا قسمتشو دیدم و خوشم اومد..اما چون صد و خرده ای قسمت داره خواستم از کسایی ک کامل دیدن نظرخواهی کنم..ممنوووون

   پاسخ

   • NANI در پاسخ به گل بهار

    مرداد 25, 1399

    بعععععله حتما ببین.تازه اولاش به درد نمیخوره.بعدنش اینقدر قشنگ میشه که اصلا قابل توصیف نیست.یادمه سر قسمت 52 یا 53 از شدت هیجان نه می تونستم بشینم و نه می تونستم بلند شم!تا آخرین قسمت همین طور جذاب و قشنگه.درسته تعداد قسمتاش زیاده اما حتی ارزش چند بار دیدن رو هم داره.وقتی ببینی اصلا نمی فهمی کی تموم شد.من خودم از بازیگر نقش جانبوگو خوشم نمی یومد ولی با این سریال طرفدارش شدم.پیشنهاد میکنم صد در صد ببین.

    پاسخ

    • گل بهار در پاسخ به NANI

     مرداد 28, 1399

     ممنون پیدا کردم جوابتونو 😀 دقیقا منم از بازیگر نقش جانبوگو خوشم نمیومد اما تو این سریال دوسش داشتم… مرسییییی از جوابتون دوست عزیز

     پاسخ

 65. پردیس

  مرداد 10, 1399

  سلام خوبید ببخشید میشه لطفا چند‌تا سریال مشابه سریال hospital ship معرفی کنید مرسی

  پاسخ

  • پ در پاسخ به پردیس

   شهریور 27, 1399

   ریپلی 88 رو ببین از همین کارگردان

   پاسخ

 66. Aylin

  مرداد 9, 1399

  مشکلی نیست خوب نباشی، واقعا عالیه ، خیلی موضوع جدید و جالبی داره از نظر من و در حال پخش هم هست
  و فیلم های دیگه هم که دیدم و عالی بودن
  ای مین هو
  ۱- وارثان( محشر)
  ۲-پسران برتر از گل
  ۳- پادشاه ابدی
  ۴- افسانه دریای آبی
  ۵- شکارچی شهر
  لی جونت سوک
  ۱- زمانی که تو خواب بودی( محشر)
  ۲- دبلیو، دو جهان ( محشررررر)
  ۳- پینوکیو
  ۴- دکتر غریبه
  جی چانگ ووک
  ۱- هیلر یا شفادهنده
  ۲- فروشگاه ست بیول ( در حال پخش )
  ۳- کی ۲
  کیم سو هیون
  ۱- عشق من از ستاره ها آمده است
  ۲- مشکلی نیست خوب نباشی ( عالیییییی)
  ۳- ماه در آغوش خورشید ( تاریخی)
  کیم وو بین
  ۱- عشق بی پروا
  ۲- کلاهبرداران
  و متفرقه
  ۱- تو زیبایی
  ۲- خاطرات الحمرا
  ۳- دو بونگ سون زن قوی
  ۴- زیبای درون
  ۵- لذت شرورانه( محشرررررر)
  ۶- منشی کیم چشه
  ۷- عاشقان ماه
  ۸- پسر بد
  ۹- عاشقم شدی
  ۱۰- گابلین
  ۱۱- نوازش قلبت

  پاسخ

 67. Parinaz

  مرداد 8, 1399

  سلام میشه لطفا چنتا سریال شبیه و محتوای «««نسل خورشید»»» معرفی کنین که جذاااااب باشه؟؟؟!! ممنوووونم🧡🧡🧡

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به Parinaz

   مرداد 8, 1399

   میخوای یه نگاه به اینها بندازید.شاید دوست داشته باشید.این سریال ها هم جذاب ان هم یه چیز تو مایه های نسل خورشیده:
   1.Healer / شفا دهنده
   2.Cinderella and Four Knights / سیندرلا و چهار شوالیه
   3.Crash Landing on You / سقوط بر روی تو
   4.W: Two Worlds / دبلیو دو جهان
   5.Pinocchio / پینوکیو
   6.What’s Wrong With Secretary Kim / منشی کیم چشه
   7.A Korean Odyssey / ادیسه ی کره ای
   8.Oh My Venus / اوه ونوس من
   9.Goblin / گابلین
   10.Strong Woman Do Bong Soon / زن قوی دو بونگ سون
   11.My Love From Another Star / عشق من از ستاره ها اومده
   12.Playful Kiss / بوسه ی شیطنت آمیز
   13.Memories of the Alhambra / خاطرات احمراء
   14.ID: Gangnam Beauty / آیدی من خوشگل گانگنامه
   15.Empress Ki / ملکه کی
   16.The Legend of the Blue Sea / افسانه ی دریای آبی
   17.Full House / خانه ی کامل
   18.The Bride of the Water God / عروس الهه ی آب
   19.Because This Is My First Life / چون این اولین زندگی من است
   20.Encounter / رویارویی
   21.The Heirs / وارثان
   22.Oh My Ghostess / اوه روح من
   23.Dr. Romantic / دکتر رمانتیک
   24.Boys Over Flowers / پسران برتر از گل
   امیدوارم خوشتون بیاد.

   پاسخ

   • Pervin در پاسخ به NANI

    مرداد 12, 1399

    خیلی ممنون

    پاسخ

    • narges در پاسخ به Pervin

     مرداد 16, 1399

     توی این لیستی که (NANI) معرفی کرد،سریال گابلینم بود!:)
     هیچکدومشونم که ندیدی،حتما گابلین و ببین خیلی جذاب و داستانش متفاوتههه❤🍻و اینکه بازی گونگ یو خیلی قشنگش کرده مخصوصا اون حس هایی که به تنهایی به بیننده منتقل میکنه:”)))

     پاسخ

   • Pervin در پاسخ به NANI

    مرداد 12, 1399

    سلام میشه یه شبیه باغ شهاب سنگ معرفی کنین ممنون

    پاسخ

  • Pervin در پاسخ به Parinaz

   مرداد 12, 1399

   سلام میشه چند تا سریال عاشقانه شبیه باغ شهاب سنگ برام معرفی کنینخیلی ممنون‌‌

   پاسخ

 68. زهرا

  مرداد 8, 1399

  سلام یک سوال داشتم.. چند روز پیش یک کلیپ دیدم.. مال سریال عاشقانه کره ای بود.. هر چی تلاش کردم اسمش رو بفهمم نتونستم.. فقط موضوعش در مورد این بود که یک دختری همش در تلاش بود که از یک بازیگر عکس بگیره تو همین جریان ها عاشق هم میشن
  اگه میدونید میشه لطفا اسمش رو به من بگید؟

  پاسخ

  • Sh در پاسخ به زهرا

   مرداد 14, 1399

   فکر کنم زندگی خصوصی او باشه

   پاسخ

 69. زهرا

  مرداد 8, 1399

  سلام میشه چند تا بازیگر مرد کره ای خوشقیافه معرفی کنید؟

  پاسخ

  • صبا در پاسخ به زهرا

   مرداد 9, 1399

   جانگ گیون سوک،لی جونگ سوک….لی مین هو هم خوبه

   پاسخ

  • سحر 89 در پاسخ به زهرا

   مرداد 10, 1399

   سلام، به نظر من جی سونگ، سونگ جونگ کی ، لی جونگ سونگ، جانگ گیون سوک، جی چانگ ووک ، یو آ این

   پاسخ

  • marni در پاسخ به زهرا

   مرداد 14, 1399

   Lee jong suk,Ji chang wook,Yoo seung ho,Kim soo hyun,Kim hyun joong,Park hyung sik,Song joong ki

   پاسخ

  • narges در پاسخ به زهرا

   مرداد 16, 1399

   گونگ یو که اصلن یه وضعی😂❤_لی دونگ ووک_یوک سانججی

   پاسخ

  • تینا123 در پاسخ به زهرا

   مرداد 16, 1399

   من سئو کانگ جون رو خیلی خیلی دوسش دارم :))))))

   پاسخ

  • Fatiii در پاسخ به زهرا

   مرداد 19, 1399

   جانگ کیون سوک کیم وو بین لی مین هو وو دو هوان جی سونگ وسونگ ایل گوک

   پاسخ

  • صبا در پاسخ به زهرا

   مهر 9, 1399

   سونگ جونگ کی یادم رفت..

   پاسخ

 70. T

  مرداد 7, 1399

  سلام میشه چن تا سریال مثل هتل دل لونا رو معرفی کنین

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به T

   مرداد 7, 1399

   این سریال های خیلی خوبی ان و یه چیز هایی تو مایه های هتل دلوناست.
   1.Goblin / گابلین
   2.W: Two Worlds / دبلیو : دو جهان
   3.A Korean Odyssey / یک ادیسه ی کره ای
   4.Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo / عاشقان ماه
   5.My Love From Another Star / عشق من از ستاره ها اومده
   6.Arang and the Magistrate / آرانگ و دادرس
   7.Secret Garden / باغ مخفی
   8.Oh My Ghostess / اوه روح من
   9.Mirror of the Witch / آیینه جادوگر
   10.Vampire Flower / گل خون آشام
   11. 49 Days/ روز 49
   12.Uncontrollably Fond / عشق بی پروا
   13.Master’s Sun /ارباب خورشید
   14.Lovely Horribly / دوست داشتنی وحشتناک
   امیدوارم خوشتون بیاد.

   پاسخ

   • T در پاسخ به NANI

    مرداد 13, 1399

    ممنون

    پاسخ

 71. Mahla

  مرداد 7, 1399

  سلام لطفا يه سريال جذاب معرفي كنيد من سريال روزگار شاهزاده خيلي دوست داشتم واقعا زيبا بود اما از بخت بد عاشقت شدم آيا تو انساني عشقم ازستاره ها من ربات نيستم اصلا برام جذاب نبودن اصلا يعني شايد تا قسمت ده ديدمشون ول كردم لطفا يه سريال خوب معرفي كنيد

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به Mahla

   مرداد 7, 1399

   پیشنهاد من این سریال ها به شماست.
   1.Playful Kiss / بوسه ی شیطنت آمیز
   2.The Heirs / وارثان
   3.Boys Over Flowers / پسران برتر از گل
   4.You Are Beautiful / تو زیبایی
   5.Full House / خانه ی کامل
   6.Cinderella and Four Knights / سیندرلا و چهار شوالیه
   7.To the Beautiful You / به تو که زیبایی
   8.Fight For My Way / نبرد در راه من
   9.Oh My Venus / اوه ونوس من
   10.Because This Is My First Life / چون این اولین زندگی من است
   11.Shopping King Louie / لویی پادشاه خرید
   12.Crash Landing On You/ سقوط بر روی تو
   این آخریه دوبله فارسی اش موجوده.خواستید ببینید.امیدوارم از پیشنهاداتم خوشتون بیاد.

   پاسخ

   • زهرا در پاسخ به NANI

    مرداد 12, 1399

    به این سریالا فککنم باید
    -گنگ سیم زیبا
    -کلید تغییر جهان
    -مرد پولدار
    -مدرسه
    هم اضافه بشه

    پاسخ

    • narges در پاسخ به زهرا

     مرداد 16, 1399

     و همچین بهش باید گابلین و کافه پرنسم اضافه بشه:”)))

     پاسخ

   • Mahla در پاسخ به NANI

    مرداد 13, 1399

    ممنون عزيزم اميدوارم خوب باشن

    پاسخ

 72. Darya

  مرداد 7, 1399

  سلام من الان فیلم کره ای مشکلی نیست که خوب نباشی رو نگاه میکنم و شدیدا شیفتش شدم از هرچی فیلم کره ای تاالان دیدم بهتره اگه کسی فیلمی با این ژانر میشناسه لطفا بهم معرفی کنه حتی اگه کره ای نباشه البته در درجه اول اگه کره ای باشه بهتره
  ممنون

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به Darya

   مرداد 7, 1399

   والا این سریال تو دنیا نظیر نداره.اما حالا می خواهید یه نگاه به اینها بندازید.شاید دوست داشته باشید.
   1.My Shy Boss / رییس خجالتی
   2.Cheese in the Trap / پنیر در تله
   3.Kill Me Heal Me / بکش و خلاصم کن
   4.Sky castle / قلعه ی آسمان
   5.Smile has left your eyes / لبخند پر کشیده از نگاهت
   6.Strangers from hell / غریبه هایی از جهنم
   7.Extracurricular / فوق برنامه
   8.He is Psychometric / پسر روان سنج
   9.Hotel Del Luna / هتل دلونا

   پاسخ

   • Darya در پاسخ به NANI

    مرداد 21, 1399

    خیلی خیلی ممنون😊🙏

    پاسخ

   • Wolf black در پاسخ به NANI

    مرداد 24, 1399

    سلام ببخشید یه سریال هست که من فقط میکسه شو دیدم هر چی هم گشتم نتونستم اسمشو پیدا کنم
    توی میکس دیدم دختره خودشو از بالای ساختمون مدرسه می ندازه پایین یعنی خودکشی میکنه و خونش روی صورت یه دختره دیگه پاشیده میشه به نظرم خیلی باحاله , ممنون میشم اگر کمکم کنید
    همچنین من علاقه ی زیادی به سریال هایه کره ای که توش خودکشی میکنن دارم
    اگه کسی چنین سریالهایی رو با این مضمون سراغ داره لطفا اسم سریال هارو بنویسید

    پاسخ

 73. Afa

  مرداد 4, 1399

  دوستان من فیلم رئیس خجالتی رو معرفی میکنم،فوق العادسسسسسس من تازه دیشب قسمت اخرش ودیدم خیلی قشنگ بود به نظرم ببینید😍

  پاسخ

 74. تینا123

  مرداد 4, 1399

  سلام چند تا سریال درام غمگین معرفی کنین با موضوع عشق یکطرفه یا مثلث عشقی که دختره از شخصیت سوم خوشش بیاد؟

  پاسخ

  • hamed در پاسخ به تینا123

   مرداد 4, 1399

   moon lovers و the heirs بین بقیه سریالهای این مدلی بهترند

   پاسخ

  • fsh1010 در پاسخ به تینا123

   مرداد 9, 1399

   تو این موضوعی که خواستین ، سریال تو فوق العاده ای هم هست
   ولی ژانرش فانتزیه بستگی به سلیقتون داره که از این نوع ژانر خوشتون بیاد یا نه

   پاسخ

 75. Samin

  مرداد 4, 1399

  واقعا جای سریال لابیست خالیه تو این لیست ها ،حدود ده سال پیش دیدمش ولی اصلا قابل مقایسه نیست با سریالای کره ای الان ..
  ی تیزر هم دیدم جیهو تو پسران برتر از گل بود ی دختر رو گروگان میگیره ولی بعد علاقه بینشون درست میشه کسی میدونه چیه ،فکر میکنم حدود شش سال پیش دیدمش ..

  پاسخ

  • Tina در پاسخ به Samin

   مرداد 4, 1399

   پسران برتر از گل يا همون اف چهار

   پاسخ

   • mozhi در پاسخ به Tina

    مرداد 7, 1399

    من دنبال یه فیلم یا سریال کره ایم که پانزده سال قبل تیزرشو دیدم یه عکاسی چشمشو به دوست دخترش که مایع چاپ عکس رو چشاش ریخته میشه وکور میشه اهدا میکنه وخودش کور میشه اسمشو پیدا نمیکنم میشه راهنمایی کنید

    پاسخ

    • moslem در پاسخ به mozhi

     مرداد 10, 1399

     اسم فیلم Always.2011

     پاسخ

  • سحر89 در پاسخ به Samin

   مرداد 6, 1399

   فکر می کنم سولو بوده چون منم دیدم قبلا ولی از فیلم نیست مخصوص موزیک ویدئو گروه ss501 بود و یادمه که بازوش هم زخمی شده بود و روش آهنگ گروهشون رو گذاشته بودن

   پاسخ

 76. F@rdin

  مرداد 3, 1399

  سلام دوستان

  لطفا همتون 10 سریال کره ای مورد علاقتونو (هر ژانری) به ترتیب بنویسید.

  ممنون میشم همه جواب بدن.

  در آخر میتونیم 5 سریال برترو انتخاب کنیم.

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به F@rdin

   مرداد 3, 1399

   سلام
   سریال های مورد علاقه ی من تو هر ژانر به این صورته:
   1.شاه گوانگئوتوی کبیر (تاریخی-جنگی)
   2.پادشاهی (تاریخی-ترسناک)
   3.جونگ دو جون (تاریخی-سیاسی)
   4.بی خانمان (جاسوسی-اکشن)
   5.یونگ پال (اکشن-پزشکی)
   6.تاریخ آرتدال (فانتزی)
   8.قلعه ی آسمان (طنز-کمدی سیاه)
   9.آیریس (پلیسی- جنایی)
   10.سقوط بر روی تو (عاشقانه)
   حالا سریال های دیگه هم بود ولی اینها از نظر خودم بهترین بودن.

   پاسخ

  • hamed در پاسخ به F@rdin

   مرداد 3, 1399

   1) crash landing on you
   2) moon lovers
   3) goblin
   4) secret garden
   5) boys over flowers
   6) healer
   7) mr. sunshine
   8) the heirs
   9) descendants of the sun
   10) vagabond
   اینا هم خوبن :
   memories of alhambra
   w
   legend of the blue sea
   the king eternal monarch
   coffee prince
   strong girl bong soon
   my love from another star
   hotel del luna
   یه سریال هم درحاله پخشه فوق العادس و احتمال داره برای من بیاد جزو 5 تای اول: it’s okay to not be okay

   پاسخ

  • fsh1010 در پاسخ به F@rdin

   مرداد 3, 1399

   اخرین ماموریت فرشته : عشق
   افسانه دریای ابی
   وقتی تو خواب بودی
   من ربات نیستم
   دبلیو : دو جهان
   پینوکیو
   دو بونگ سون زن قوی
   پری وزنه بردار کیم بوک جو
   پادشاه ابدی
   عشق یک کتاب پاداش است

   نمیتونم بگم ترتیبشون دقیقا همینه چون واقعا برام سخت بود بخوام بگم کدوم رو از اون یکی بیشتر دوس دارم ، البته سلایق متفاوته ولی این سریال ها برای من فوق‌العاده بودن برا همین نتونستم دقیق بهشون رتبه بدم

   پاسخ

  • سحر 89 در پاسخ به F@rdin

   مرداد 6, 1399

   سلام، به نظر من
   مرد بی گناه
   بکش خلاصم کن
   عشق مخفی
   این سه تا رو خیلی دوست دارم بقیه اش هم
   هیلر
   پسران برتر از گل
   تو زیبایی
   خنده در وایکیکی 1و 2
   دوباره اوهه یونگ
   همسر آشنا
   نسل خورشید

   پاسخ

  • الهه در پاسخ به F@rdin

   آبان 2, 1399

   عاشقان ماه .سرنوشت .شکارچی شهر.سایمدانگ.زیبای درون.افسانه ی خورشید وماه.پاستا.سرزمین اهن.اکنیو

   پاسخ

 77. محمد

  مرداد 3, 1399

  سلام.
  میشه چند تا سریال غمگین کننده معرفی کنید

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به محمد

   مرداد 3, 1399

   یه لیستی بهتون میدم که غمگین ترین سریال های کره ایه.اگه بعد دیدنشون روحیه تون خراب شد نگید نگفتید.من هشدارم رو دادم بهتون.
   1.Moon Lovers: Scarlet Heart Rye / عاشقان ماه
   2.Guardian: The Lonely and Great God / گابلین
   3.Uncontrollably Fond /عشق بی پروا
   4.Mr. Sunshine / آقای آفتاب
   5.The Smile Has Left Your Eyes / لبخند پر کشیده از نگاهت
   6.My Mister / آجوشی من
   7.Kill Me, Heal Me / بکش خلاصم کن
   8.Just Between Lovers / خلوت عاشقان
   9.Chocolate / شکلات
   10.Remember /به یاد آور
   11.Hymn of Death / آهنگ مرگ
   12.I’m Sorry, I Love You / متاسفم دوستت دارم
   13.Empress Ki / ملکه کی
   14.Chicago Typewriter / ماشین تحریر شیکاگو
   15. 49 Days/ روز 49
   16.Mother / مادر
   17.Stairway to Heaven / پلکانی به سوی بهشت
   18.Winter Sonata / زمستان سوناتا
   19.That Winter, The Wind Blows / بادی که در آن زمستان وزید
   20.Come and Hug Me / بیا و بغلم کن
   21.It’s Okay, That’s Love / مشکلی نیست این عشقه
   22.Pinocchio / پینوکیو
   23.Angel Eyes / چشمان فرشته
   24.Autumn in My Heart / پاییز در قلب من
   25.The Innocent Man / مرد بیگناه
   غیر از اینها هم هستن.یعنی چون تعدادشون زیاد بود فقط همین ها رو نوشتم.اگه خواستید باز هم معرفی می کنم.

   پاسخ

  • صبا در پاسخ به محمد

   مرداد 9, 1399

   عاشقان ماه رو ببین…من از فیلم غمگین خوشم نمیاد ولی این عالی بود

   پاسخ

 78. بهار2000

  تیر 31, 1399

  سلام دوستان میشه بگید سریال وارثان چطوره؟؟ ارزش دیدن داره یا نه ؟؟ ممنون میشم کمکم کنید .

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به بهار2000

   تیر 31, 1399

   بستگی به سلیقه ی خودتون داره.از نظر اکثریت بینندگان سریال وارثان واقعا محشره اما از نظر بعضی ها مثل خودم خیلی هم جالب نبود.اما ارزش یه بار دیدن رو داره.این سریال به صورت آنلاین دو میلیارد بیننده در سراسر جهان داشت و خیلی ها هم دوستش داشتن.شاید شما هم جزوشون بشید.

   پاسخ

  • سحر 89 در پاسخ به بهار2000

   مرداد 1, 1399

   سلام، به نظر من تا زمانیکه داری می بینی جالبه ولی وقتی تموم میشه میبینی انگار چند تا سریال دیگه رو روی هم کردن و ساختن چیز جدیدی نداشت ولی برای یه بار دیدن خوبه، من فقط به خاطر لی مین هو و پارک شین هه دانلود کردم ولی بعدش تصمیم گرفتم از روی بازیگر دیگه فیلمی رو دانلود نکنم و خیلی هم راضیم از این تصمیمم چون بازیگرای جدید یا خیلیهایی که نمی شناختم فیلم های جالبی بازی کردن که ارزش چندبار دیدن رو حتی داره

   پاسخ

  • صبا در پاسخ به بهار2000

   مرداد 9, 1399

   خوبه ارزش دیدن داره

   پاسخ

  • سما در پاسخ به بهار2000

   مرداد 10, 1399

   سلام اره قشنگه ارزش دیدن داره

   پاسخ

 79. Azita

  تیر 31, 1399

  سلام میشه چنتا سریال عاشقانه با موضوع انتقام خیانت معرفی کنین ممنون🥰🥰🥰

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به Azita

   تیر 31, 1399

   بهترین سریال عاشقانه و انتقام گیری سریال ملکه کی هست.اما سریال های دیگه ای هست که فکر می کنم گزینه های خوبی باشن.
   1.Innocent Man/مرد بی گناه
   2. Secret Love /عشق مخفی
   3. I’m sorry I Love You / متاسفم دوستت دارم
   4. Phantom/ Ghost /روح
   5. Cheese in the Trap / پنیر در تله
   6.Sweet Revenge /انتقام شیرین
   7. I hear your voice /صداتو می شنوم
   8. IRIS / آیرس
   9. Yong Pal / یونگ پال
   10. Sweet Revenge 2 / انتقام شیرین 2
   11. Another Miss Oh / دوباره اوه هه یونگ
   12. Prosecutor Princess / شاهزاده دادستان
   امیدوارم خوشتون بیاد.

   پاسخ

   • سححر 89 در پاسخ به NANI

    مرداد 1, 1399

    به نظرم مرد بی گناه و عشق مخفی عالی بودن هنوز هم دارم و بعضی وقتا دلم برای این سریال ها تنگ میشه

    پاسخ

   • Pervin در پاسخ به NANI

    مرداد 12, 1399

    ببخشید من دنبال یه سریال میگردم دختره از یه زنده گی نورمال یهو میره تو یه زنده گی شاهانه من کلیپ شو تو بوتوپ دیدم اما پیداش نکردم

    پاسخ

 80. Roksana

  تیر 28, 1399

  سلام میشه چندتا سریال مثل سریال توزیبایی معرفی کنید

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به Roksana

   تیر 29, 1399

   ببین دوست عزیز
   همونطور که دوستان گفتن نظیر تو زیبایی رو نمیشه پیدا کرد.اما به هر حال هستن سریال هایی که به این سریال جذاب نزدیک باشن.
   یه وبسایت هست که مشابه سریال های معروف رو پایین اش می نویسه و از مردم رای گیری می کنه که آیا این سریال ها مشابه اش هست یا نه.سریال تو زیبایی هم مشابه های زیادی داشت اما مردم فقط به چند تا از اونها رای دادن که نام اونها رو براتون می نویسم.رای گیری این سریال ها 100 درصد کامل شده و میشه بهتون معرفی کرد.
   1.Boys Over Flowers/پسران برتر از گل
   2.To the Beautiful You/ به تو که زیبایی
   3.Coffee Prince/ کافه پرنس
   4.Princess Hours/ روزگار شاهزاده
   5.Dream High/ رویای بلند
   6.Cinderella and Four Knights/ سیندرلا و چهار شوالیه
   7.Fight For My Way /مبارزه برای راه من
   8.Sungkyunkwan Scandal/ رسوایی سونگ کیون کوان
   9.Moonlight Drawn by Clouds/مهتاب نقاشی شده با ابر
   10.Flower Boy Ramen Shop /گل پسر رشته فروش
   11.I Am Not a Robot/ من ربات نیستم
   12.My Love From Another Star /عشق من از ستاره ها اومده
   امیدوارم از این سریال ها لذت ببرید.

   پاسخ

  • زهرا در پاسخ به Roksana

   مرداد 2, 1399

   سریال او زیبا بود هم جالبه. ماجرای دختر و پسریه که در بچگی با هم دوست بودن و پسر خیلی چاق و زشت بود و دختر، بسیار زیبا. اینا سالها از هم دور میشن و بعد از ۱۵ سال که میخوان با هم ملاقات کنن، جاشون عوض میشه. پسره خیلی خوشگل میشه و دختره زشت! و این مسئله ماجراهایی براشون پیش میاره که جالبه. البته این سریال ۱۶ قسمتی تا یه جاهاییش قشنگه و ریتم سریال هم خوبه، از قسمت ده یازده به بعد ریتمش کند میشه و بیخودی کش میاد. ولی در کل ارزش یه بار دیدن داره

   پاسخ

 81. Rana

  تیر 28, 1399

  سریال عاشقان ماه عالی ترین سریال این لیسته

  پاسخ

 82. Zahra

  تیر 27, 1399

  سلام میشه چنتا سریال با پایان تلخ بهم معرفی کنید؟

  پاسخ

  • fsh1010 در پاسخ به Zahra

   تیر 27, 1399

   من سریال های که پایان تلخی داشته باشن نگا نمیکنم
   برا همین اسم اونایی که طبق گفته ی بقیه پایان تلخی دارن برا خودم نوشتم
   حالا من مینویسمشون ولی چون خودم ندیدم اونایی که ستاره زدم مطمئن نیستم صرفا داستان تلخی دارن با پایان خوش یا پایانشونم تلخه ، امیدوارم دوستان لیست کامل تری بنویسن تا منم استفاده کنم
   هتل دلونا
   گابلین
   مستر سانشاین
   عاشقان ماه
   خاطرات الحمرا
   عشق بی پروا*
   پادشاه مد*
   لبخند پر کشیده از نگاهت*

   پاسخ

   • fsh1010 در پاسخ به fsh1010

    مرداد 20, 1399

    یه چیزی رو اصلاح میکنم
    سریال گابلین با اینکه داستان تلخی داره ولی هپی اندینگه

    پاسخ

  • NANI در پاسخ به Zahra

   تیر 29, 1399

   اینها بهترین سریال های بیتر اندن.
   1. Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo/عاشقان ماه
   2. The Smile Has Left Your Eyes/لبخند پر کشده از نگاهت
   3. My Country: The New Age/کشور من :عصر جدید
   4. Cruel City/بی رحم
   5. Hotel del Luna/هتل دلونا
   6. Empress Ki /ملکه کی
   7. Remember: War of the Son/ یادآوری جنگ پسران
   8. The Hymn of Death/آهنگ مرگ
   9. Mr. Sunshine /آقای آفتاب
   10.Innocent Man /مرد بی گناه
   11. IRIS/ آیریس
   12. A Korean Odyssey/یک ادیسه ی کره ای
   13.Age Of Feeling/ Inspiring Generation / نسل الهام بخش
   14. Chuno/شکارچیان برده
   15. Jang Ok Jung/جانگ اوک جانگ
   16. Stairway to Heaven/ پلکانی به سوی بهشت
   17. Uncontrollably Fond/عشق بی پروا
   18. Cheese in the Trap/پنیر در تله
   19. Sandglass /ساعت شنی
   20. Road Number One/جاده شماره ۱
   21. Hwang Jin Yi/هوانگ جین یی
   22. Queen of Ambition/ ملکه جاه طلب
   23.I’m Sorry, I love you/متاسفم دوستت دارم
   24.Bad Love/عشق بد
   25.Fashion King/پادشاه مد
   26.Sad Love Song/آهنگ غمگین عاشقانه
   27.Ja Myung Go/پرنسس جامیونگ گو
   28.Bad Guy/پسر بد
   29.The Snow Queen/ملکه ی برفی
   30. 49 Days/ روز 49

   پاسخ

 83. najva

  تیر 25, 1399

  فیلمای 2020کره خیلی قشنگن پیشنهاد میکنم ببینیدشون سلطنت ابدی لی مین هو عشقمو درحال پخشافروشگاه ست بیول جی چانگ ووک عزیزم
  مشکلی نیس خوب نباشی کیم سو هیون
  ب زودی گل شیطان از لی جونگی و
  استارت اپ از نامجو هیوک و بائه سوزی
  هم پخش میشن که همشون واقعا عالین از قدیمیا
  دو جهان w
  هیلر
  تاریخ ارتدال
  سرزمین خورشید
  افسانه دریای ابی
  عاشقان ماه
  هتل دل لونا
  پری وزنه بردار
  دوبونگ سو زن قوی
  خنده در وایکیکی
  او زیبا بود
  وارثان
  ایا توهم انسانی
  اغواگر بزرگ
  گابلین
  اووووخیلی دیگه هست هنوز ولی اینا بیشتر تو ذهنم هستن👆👆👆

  پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به najva

   تیر 25, 1399

   سقوط بر روی تو و مموریست رو جا انداختید.
   پادشاهی رو دیگه که اصلا نگو.بی صبرانه منتظر فصل سومش ام!

   پاسخ

 84. صبا

  تیر 24, 1399

  سلام لطفا چندتا فیلم عاشقانه از پارک شین هه،آی یو،جانگ گیون سوک و لی مین هو معرفی کنید من خیلی این بازیگرهارو دوس دارم ولی نمیدونم چی ببینم تا حالا سریال وارثان،تو زیبایی،عاشقان ماه رو دیدم(بقیشم یادم نیس) ممنون میشم اگه جواب بدید

  پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به صبا

   تیر 25, 1399

   پارک شین هه:
   1-پینوکیو/Pinocchio
   2-گل پسر همسایه/Flower Boy Next Door
   3- پزشکان/Doctors
   4-خاطرات الحمرا/Memories of the Alhambra
   5-درخت بهشتی/Tree of Heaven
   6-سریال کره ای رقص در آسمان/Bicheonmu
   7-تربچه های مکعبی کیمچی/Kimcheed Radish Cubes
   8-روزگار شاهزاده ۲/Goong S
   جانگ گیون سوک:
   1- کلید تغییر جهان/Switch Change the World
   2-سریال کره ای باران عشق/Love Rain
   3-سریال کره ای مری با من ازدواج کن/Marry Me, Mary!
   آی یو:
   1-سریال کره ای پسر زیبا/Pretty Boy
   2-سریال کره ای رویای بلند/Dream High
   3-لی سون شین بهترینه/Lee Soon-shin is the Best
   4- پرسونا/Persona
   5-هتل دل لونا/Hotel del Luna
   6-تهیه کنندگان/The Producers
   لی مین هو:
   1- اولین برای هفتمین بار/First for the Seventh Time
   2-پسران برتر از گل/Boys Over Flowers
   3-سلیقه شخصی/Personal Taste
   4-خط عشق/Line Romance
   5-افسانه دریای آبی/Legend of the Blue Sea
   6- شکارچی شهر/City Hunter
   7-پادشاه سلطنت ابدی/The King Eternal Monarch
   ژانر همشون هم عاشقانه است.امیدوارم خوشتون بیاد

   پاسخ

 85. yasaman

  تیر 19, 1399

  سلام خسته نباشید
  تو از ستاره ها اومدی مال سال 2013 نیست
  لطفا درستش کنین

  پاسخ

 86. sara

  تیر 19, 1399

  سلام دوستان میشع لطفا یه چند تا از سریال های ژانر عاشقانه بهم معرفی کنین ترجیحا تاریخی نباشع ممنون میشممم

  پاسخ

  • Fsh1010 در پاسخ به sara

   تیر 19, 1399

   دوست خوبم سلام
   من سریال های که دیدم و خوشم اومده معرفی میکنم امیدوارم دوست داشته باشی
   شاهزاده زیر شیروانی (سفر در زمان)
   پینوکیو *
   دبلیو : دو جهان (فانتزی،تخیلی) *
   عشق یک کتاب پاداش است
   سیندرلا و چهار شوالیه
   وقتی تو خواب بودی *
   تشویق کن (مدرسه ای)
   من ربات نیستم *
   دوبونگ سون زن قوی *
   مدرسه 2015 ، تو کیستی ؟ (مدرسه ای)
   مشکلی نیس ، این عشقه (پزشکی،روانشناختی)
   این سریال ها همه شون عاشقانه ان و با اینکه کمدی مطلق نیستن ولی طنز خوبی دارن که شخصا باهاشون خندیدم ، در مورد ژانرشون هم اگه چیز به خصوصی بود جلوش نوشتم ، و اینکه همه شون هپی اندینگن من کلا سریالی که پایان تلخی داشته باشه نگاه نمیکنم
   اونایی که ستاره زدم هم اگه خواستی فقط چندتاشو ببینی اونا رو اول پیشنهاد میکنم

   پاسخ

  • بهار2000 در پاسخ به sara

   تیر 19, 1399

   سلام دوست عزیز سریال های گابلین_ پادشاه هتل -کافه پرنس _افسانه دریای ابی _نوازش قلب تو _ پسران فراتر از گل _پاستا فوق العاده زیبا هستند و ارزش یک بار دیدن رو دارند

   پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به sara

   تیر 20, 1399

   خوش به حالتون که ژانر عاشقانه دوس دارید.اون هم از نوع مدرن.از اینها تادلتون بخواد هست.اجازه بدید کنار دوستان هم یه چندتا من معرفی کنم:
   1-خانه ی کامل/Full House
   2-باغ مخفی/Secret Garden
   3-خورشید ارباب/Master’s Sun
   4-عشق من از ستاره ها اومده/My Love From the Star
   5-دوست دختر من یه روباه نه دمه/My Girlfriend Is a Gumiho
   6-عشق من سامسون/My Lovely Sam Soon
   7-پسران برتر از گل/Boys Over Flowers
   8-کافه پرنس/Coffee Prince
   9-از بخت بد عاشقت شدم/Fated To Love You
   10-او زیبا بود/She Was Pretty
   11-بکش و خلاصم کن/Kill Me Heal Me
   12-مشکلی نیست این عشقه/It’s Okay, That’s Love
   13-منشی کیم چشه؟/What’s Wrong With Secretary Kim
   14-سقوط بر روی تو/Crash Landing On You
   15-از نسل خورشید/Descendants of the Sun
   16-هتل دلونا/Hotel Del Luna
   17-گابلین/Goblin
   18-افسانه ی دریای آبی/Legend of the Blue Sea
   19-تو فوق العاده ای/Extraordinary You
   20-وقتی تو خواب بودی/While You Were Sleeping
   22-زیبایی درون/The Beauty Inside
   23-دکتر رمانتیک 2/Dr. Romantic 2
   24-حالا با عشق تمیز کن/Clean with Passion for Now
   25-زندگی خصوصی او/Her Private Life
   26-نوازش قلبت/Touch Your Heart
   27-اوه روح من/Oh My Ghost
   28-زن قوی دو بونگ سون/Strong Woman Do Bong-soon
   29-کلاس ایته وون/Itaewon Class
   30-کیم بوک جو پری وزنه بردار/Weightlifting Fairy Kim Bok-joo
   31-زنگ خطر عشق/Love Alarm
   32-ورق برگردان/Page Turner

   فقط بدونید که اینها بهترین ها هستن ولی همه ی بهترینها نیستن.یعنی باز هم هست.خواستید معرفی می کنم.امیدوارم لذت ببرید.

   پاسخ

   • El در پاسخ به ملکه سئوندوک

    تیر 31, 1399

    سلام میشه بازم معرفی کنید
    تو سبکِ این سریال‌ها
    اخرین ماموریت فرشته : عشق
    افسانه دریای ابی
    زن قوی دو بونگ سون
    پری وزنه بردار کیم بوک جو
    پادشاه ابدی
    من ربات نیستم

    پاسخ

    • ملکه سئوندوک در پاسخ به El

     مرداد 2, 1399

     به طور دقیق نمی دونم چه سریال هایی رو دیدید اما می تونم سریال هایی تو سبک همین سریال ها بهتون معرفی کنم.
     1.Because This Is My First Life /چون این اولین زندگی من است
     2.The Innocent Man / مرد بیگناه
     3.Fated to love you /از بخت بد عاشقت شدم
     4.Devilish Joy / شادی شیطانی
     5.Cinderella and the Four Princes / سیندرلا و چهار شوالیه
     6.My Love From Another Star / عشق من از ستاره ها اومده
     7.Goblin / گابلین
     8.W: Two Worlds / دبیلو : دو جهان
     9.Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo / عاشقان ماه
     10.The Heirs / وارثان
     11.Gu Family Book /کتاب خانوادگی گو
     12.Descendants of the Sun / از نسل خورشید
     13.Boys Over Flowers / پسران برتر از گل
     14.Cheer Up! /تشویق کن
     15.Arthdal Chronicles/ تاریخ آرتدال
     16.While You Were Sleeping / وقتی که تو خواب بودی
     17.My Girlfriend Is a Gumiho / دوست دختر من یه روباه نه دمه
     18.City Hunter /شکارچی شهر
     19.Jealousy Incarnate /حسادت آشکار
     20.A Korean Odyssey / یک ادیسه ی کره ای
     21.Crash Landing on You / سقوط بر روی تو
     22.The Princess’ Man / مرد شاهزاده خانم
     23.Princess Hours / روزگار شاهزاده
     24.Fight For My Way / مبارزه برای راه من
     25.ID: Gangnam Beauty / آیدی من خوشگل گانگنامه
     26.Oh My Ghostess / اوه روح من
     27.To the Beautiful You / به تو که زیبایی
     28.Healer / هیلر
     29.Playful Kiss / بوسه ی شیطنت آمیز
     30.Oh My Venus / اوه ونوس من
     31.Secret Garden / باغ مخفی
     32.Pinocchio / پینوکیو
     33.The King in Love / پادشاه عاشق
     34.Sungkyunkwan Scandal / رسوایی سونگ کیون کوان
     35.The Greatest Love / بزرگترین عشق
     36.Are You Human / آیا تو هم انسانی
     37.Beautiful gong shim/ گونگ شیم زیبا
     38.Clean with passion for now /حالا با عشق تمیز کن
     39.Shopping kind louis /لویی پادشاه خرید
     40.Suspicious partners / شریک مشکوک
     41.Noble my love /عشق نجیب من
     42.Thirty But Seventeen /سی اما هفده
     43.Splash Splash Love /شالاپ شلوپ عشق
     44.Jugglers / شعبده بازان
     45.Bring It On Ghost / روح بیا بجنگیم
     46.Touch Your Heart / قلبت را لمس کن
     47.Feel Good To Die / حس خوب برای مردن
     48.Who are you: School 2015 / تو کی هستی: مدرسه 2015
     49.Melting me softly / به نرمی ذوبم کن
     50.What’s wrong with secretary Kim? / منشی کیم چشه؟
     51.High School Love On / عشق در دبیرستان
     52.Memories of the Alhambra / خاطرات الحمراء
     53.Welcome to Waikiki / خنده در وایکیکی
     54.The Bride of Habaek / عروس هابک
     55.Hotel del Luna / هتل دلونا
     56.Where Stars Land / سرزمین ستارگان
     57.Flower Boy Ramen Shop / گل پسر رشته فروش
     58.You Are Beautiful / تو زیبایی
     59.Lucky Romance / عاشقان خوش شانس
     60.mad dog / سگ دیوانه
     امیدوارم راضی باشید.

     پاسخ

 87. مرضیه

  تیر 19, 1399

  واقعا” باید به این کره ایها آفرین گفت که سریالاشون بدون داشتن صحنه هایی که توی سریالای غربی میبینیم (مثل بازی تاج و تخت) انقدر جذابن .
  پیشنهاد میکنم سریال تاریخ آرتدال رو اگه ندیدید حتما” حتما” ببینید
  همینطور نسل خورشید و مستر سانشاین و عاشقان ماه

  پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به مرضیه

   تیر 20, 1399

   واقعا تحسین برانگیزه.کارگردانهای کره ای ثابت کردن بدون به تصویر کشیدن مسایل بی حرمتی و خشونتی هم میشه بهترین فیلم و سریالها رو تولید کرد!

   پاسخ

 88. بهار2000

  تیر 17, 1399

  سلام دوستان ببخشید یه سوال داشتم سریال پسران فراتر از گل فصل 2 هم داره چون پستر های فصل2 رو دیدم ولی دانلودش رو نتونستم پیداکنم 😞😞😞

  پاسخ

  • Dvrpnh در پاسخ به بهار2000

   تیر 18, 1399

   سلام نه خیالت راحت فصل دویی درکار نیست

   پاسخ

  • zahra در پاسخ به بهار2000

   تیر 22, 1399

   نه فصل دوم نداره، همون ولی ساخته ی ژاپن هست به جای کره

   پاسخ

 89. ناشناس

  تیر 16, 1399

  میشه سریال های با پایان خوش معرفی کنید ، لطفا

  پاسخ

  • Dvrpnh در پاسخ به ناشناس

   تیر 18, 1399

   سریال افسانه دریای ابی
   منشی کیم چشه
   عشق زیر نور مهتاب
   اولی و اخری رو خیلیی پیشنهاد میکنم واقعا قشنگ هستن 🥺❤

   پاسخ

  • Dvrpnh در پاسخ به ناشناس

   تیر 18, 1399

   همچنین دبلیو
   پینوکیو
   وارثان
   پسران برتر از گل
   اینا هم واقعا قشنگ هستن کلی دیگه هم هست ولی ب نظرم با پایان خوش اینا خوبن

   پاسخ

   • fsh1010 در پاسخ به Dvrpnh

    تیر 19, 1399

    Dvrpnhعزیز
    خیلی ممنونم به خاطر وقتی که گذاشتی

    پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به ناشناس

   تیر 18, 1399

   ای کاش ژانر مورد علاقه تون هم میگفتید.مثلا عاشقانه کمدی یا تاریخی و پلیسی و …
   حالا من چند تا سریال توپ و هپی اندینگ رو سراغ دارم که بهتون معرفی می کنم.امیدوارم راضی باشید.

   1-عشق در مهتاب/Love in the Moonlight
   2-چشمان فرشته/Angel Eyes
   3-آنسوی ابرها/Beyond the Clouds
   4-نسل خورشید/Descendants of the Sun
   5-نخست وزیر و من/Prime Minister and I
   6-بهت دستور میدم/I Order You
   7-باغ مخفی/Secret Garden
   8-دختری که بوها را می بیند/The Girl Who Sees Smells
   9-پینوکیو/Pinocchio
   10-خورشید ارباب/Master’s Sun
   11-عشق من از ستاره ها اومده/My Love From the Star
   12-عشق من ایون دونگ/My Love Eun Dong
   13-عشق جادوگر/A Witch’s Romance
   14-بزرگترین عشق/The Greatest Love
   15-به من دروغ بگو/Lie to Me
   16-او زیبا بود/She Was Pretty
   17-دومین به آخرین عشق/Second to Last Love
   18-مادام آنتوان/Madame Antoine
   19-من به عشق نیاز دارم 3 /I Need Romance 3
   20-هاید جکیل و من/Hyde, Jekyll, Me
   21-شالاپ شلوپ عشق/Splash Splash Love
   22-پادشاه دو دل/The King 2 Hearts
   23-مراقب ما باش کاپیتان/Take Care of Us, Captain
   24-ورق برگردان/Page Turner
   25-سقوط برای بیگناهی/Falling for Innocence
   26-شفا دهنده/Healer
   27-از بخت بد عاشقت شدم/Fated to Love You
   28-اکتشاف عشق/Discovery of Love
   29-دختر دوست داشتنی من/My Lovely Girl
   30-گرم و دنج/Warm and Cozy

   چندتا از این سریالها رو خودم دیدم و می تونم به جرئت بگم که واقعا سریال های توپی ان.اگه باز هم خواستید بگید تا سریال های دیگه ای رو معرفی کنم.

   پاسخ

   • fsh1010 در پاسخ به ملکه سئوندوک

    تیر 19, 1399

    خیلیییی ممنون به خاطر وقتی که گذاشتین و لیستی که نوشتین
    در مورد ژانر ، بیشتر کمدی رمانتیک نگا کردم ، در مورد ژانری که دوست دارم بخوام مثال بزنم :
    وقتی تو خواب بودی ، پینوکیو : هیجانشو و اون حس خوب بعد هربار موفق شدن رو خیلی دوست داشتم
    من ربات نیستم ، وقتی تو خواب بودی ، دبلیو ، دو بونگ سون زن قوی : فانتزی و تخیلی خوبی داشت ، در واقع اینکه مسئله یا مشکل غیرعادی تو سریال هست که شخصیتا باهاش مشغولن مثل آلرژی به انسانهایی که تو من ربات نیستم هست . پیش بینی آینده ای که تو وقتی تو خواب بودی هست . قدرت غیر واقعی دو بونگ سون و جهان های موازی دبلیو یا شاهزاده زیر شیروانی از گذشته به آینده اومدنش خیلی جالب بود … کلا این موضوعات تخیلی رو خیلی دوست دارم اون غیر عادی بودنه به نظرم هیجان بیشتری به سریال میده
    ژانر مدرسه ای هم تشویق کن و مدرسه 2015 رو دیدم
    سیندرلا و چهار شوالیه هم دیدم به نظرم طنز خوبی داشت مثل پینوکیو ، وقتی تو خواب بودی ، من ربات نیستم و و و …. داستان خیلی پیچیده ای نداشت ولی دوسش داشتم
    عشق یک کتاب هدیه است ، رو هم دیدم ولی با نقش اول زن اصلا نتونستم ارتباط بگیرم شاید به خاطر نونا رومنس بودنش بود
    یکی هم چیزی نیست این عشقه ، به نظرم سلایق تو دیدن سریال خیلی متفاوته ، تعریف این سریال و زیاد شنیده بودم ولی از بین سریال هایی که دیدم نسبت به بقیه برام تو سطح پایین تری بود و به اون حد جذبم نکرد
    به خاطر وقتی که برا جواب دادن به کامنتم گذاشتین منم خواستم بیشتر توضیح بدم در مورد سریال هایی که دیدم
    اگه سریال های دیگه ای خارج از این لیست شبیه به اینا سراغ داشتین بازم بگین
    سپاس 🍁

    پاسخ

    • گل بهار در پاسخ به fsh1010

     تیر 29, 1399

     سریال تو زیبایی رو حتمااااا ببینید از همه این سریال ها بنظرم قشنگتره

     پاسخ

   • fsh1010 در پاسخ به ملکه سئوندوک

    تیر 19, 1399

    خیلیییی ممنونم به خاطر سریال های پیشنهادی و وقتی که گذاشتین
    من سریال هایی که دیدم معمولا ژانر کمدی عاشقانه داشتن ، اینکه بگم چه نوع سریال هایی دوست دارم چندتا مثال میزنم :
    1/ پینوکیو ، وقتی تو خواب بودی : این سریال ها هیجانشون و حس خوب بعد از هر بار موفق شدنش رو خیلی دوست داشتم
    2/ وقتی تو خواب بودی ، من ربات نیستم ، شاهزاده زیر شیروانی ، دبیلو ، دو بونگ سون زن قوی : فانتزی و تخیلی خوبی داشتن ، در واقع اینکه مسئله یا مشکل غیر عادی وجود داره که شخصیتا باهاش مشغولن ، مثال آلرژی به انسانها تو من ربات نیستم ، دیدن آینده تو وقتی تو خواب بودی ، جهان های موازی دبلیو ، قدرت غیر عادی دو بونگ سون یا از گذشته به آینده اومدن تو شاهزاده زیر شیروانی … این جور داستان ها خیلی برام جذابن
    تو ژانر مدرسه ای تشویق کن و مدرسه 2015 رو دیدم
    سیندرلا و چهار شوالیه رو هم دیدم نسبت به بقیه سریال ها داستان پیچیده ای نداشت ولی طنز خوبی داشت و یه سریال ساده که دوسش داشتم
    عشق یک کتاب هدیه است رو هم دیدم ، با نقش اول زن نتونستم ارتباط برقرار کنم شاید به خاطر نونا رومنس بودنش بود ولی بازی قوی لی جونگ سوک باعث شد تا اخرش سریالو نگا کنم و داستان خوبی هم داشت
    یکی هم چیزی نیست این عشقه رو دیدم ، به نظرم سلایق تو سریال دیدن خیلی متفاوته ، مثلا همین سریالو خیلیا پیشنهاد کرده بودن ولی برا من نسبت به بقیه سریال های که دیدم سطح پایین تری داشت و در حد اونا جذبم نکرد
    این کامنتو یه بار فرستاده بودم ولی بعد ارسال دیدگاه سایت رفرش شد مطمئن نیستم ثبت شده باشه پس دوباره نوشتم 🙂
    به خاطر وقتی که گذاشتین منم خواستم در مورد سریال هایی که دیدم توضیح بدم
    اگه سریال های خارج از این لیست که شبیه اینا بود میشناختین ممنون میشم بازم بگین
    راستی دو تا سریال هم هست که دوست دارم نگا کنم یکی start-up که مهر امسال پخشش شروع میشه به نظرم بازیگرای خوبی داره
    یکی هم آلارم عشق که موضوعش رو دوست داشتم و به نظرم تازه اومد ولی چون هنوز فصل دومش منتشر نشده نگا نکردم ، شما آلارم عشقو دیدین ؟

    پاسخ

    • ملکه سئوندوک در پاسخ به fsh1010

     تیر 20, 1399

     خواهش میکنم.همینکه شما و دوستان از این لیستها استفاده میکنید برای من از هزارتا تشکر با ارزش تره.
     پس درواقع شما ژانر سوپر نچرال یا همون ماوراء الطبیعه هم دوست دارید.
     حالا یه چندتا سریال دیگه هم معرفی می کنم براتون که بعید میدونم خوشتون نیاد.حالا شاید چندتاش هم خودتون دیده باشید ول خب حالا شاید از چندتاشون بی خبر باشید.اینها ژانرشون سوپر نچرال و رومنس و فانتزی و مدرسه ایه!

     1-بکش خلاصم کن/Kill me heal me
     2-اوه روح من/Oh my ghostess
     3-صداتو میشنوم/I Hear Your Voice
     4-دوباره اوه هه یونگ/Another Miss Oh
     5-ماشین تحریر شیکاگو/Chicago Typewriter
     6-گابلین/Goblin
     9-دادگاه جادوگر/Witch’s court
     10-شریک مشکوک/Suspicious partner
     11-روح بیا بجنگیم/Let’s fight ghost
     12-عروس الهه ی آب/Bride of the water god
     13-افسانه ی دریای آبی/Legend of the blue sea
     14-اوه ونوس من/Oh My Venus
     15-سزاوار اسمت باش/Live Up to Your Name
     16-سلام هیولا/Hello Monster
     17-مرد ملکه اینهیون/Queen In Hyun’s Man
     18-عروس قرن/Bride of the Century
     19-بازی دروغین/Liar Game
     20-دختر پر روی من/My Sassy Girl
     21-دکتر غربیه/Doctor Stranger
     22-یونگ پال/Yong Pal
     23-فردا با تو/Tomorrow, with You
     24-دانشمند شبگرد/Scholar Who Walks the Night
     25-مدرسه موریم/Moorim School: Saga of the Brave
     26-عشق در دبیرستان/Hi! School-Love On
     27-خون/Blood
     28-دوست دختر من روباه نه دمه/My Girlfriend Is a Gumiho
     49-28 روز/49 Days
     29-آرانگ و دادرس/Arang and the Magistrate
     30کتاب خانوادگی گو/Gu Family Book
     31-خاطرات الحمراء/Memories of the Alhambra
     32-سیاه/Black
     33-دختر نیمه شب/Girl of 0AM
     34-ستاره ی عالم/The Universe’s Star
     35-آقای بک/Mr. Baek

     اینها سریال های فوق العاده خوبی ان.پس امیدوارم لذت ببرید.
     زنگ خطر عشق رو دیدم و می تونم بگم به عنوان یه سریال تینیجری و عاشقانه فوق العاده است.

     پاسخ

  • Mobiw در پاسخ به ناشناس

   تیر 19, 1399

   پادشاه ابدی و وارثان خیلی قشنگن جفتشون خودم دیدم و عاشقشون شدم

   پاسخ

   • fsh1010 در پاسخ به Mobiw

    تیر 19, 1399

    دوست عزیز خیلی ممنون
    حتما به لیست سریال هام اضافه میکنم تا نگا کنم

    پاسخ

 90. مهدی

  تیر 11, 1399

  کدومشون غمگین تره؟

  پاسخ

  • fatemeh در پاسخ به مهدی

   تیر 12, 1399

   عاشقان ماه خیلی غمگین و قشنگ بود ، البته اولاش خیلی شاد و خوبه ولی اخرش خیلی بد بود

   پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به مهدی

   تیر 12, 1399

   والا تو این لیست به نظر من مستر سانشاین از همه غم انگیز تره.اما عاشقان ماه و گابلین هم پایان فوق العاده غم انگیزی دارن که آدم رو به گریه وا میداره.

   پاسخ

  • فاطمه در پاسخ به مهدی

   تیر 12, 1399

   من پیشنهاد میکنم خنده در وایکیکی رو ببینید و بخاطر سایت خوبتون کامسامیدا

   پاسخ

  • پ در پاسخ به مهدی

   تیر 15, 1399

   اگه سریال غمگین میخواین اینا رو ببینید:
   متاسفم دوستت دارم- آجوشی من- خاطرات در بالی- عشق مخفی- time-

   پاسخ

  • Pouch در پاسخ به مهدی

   تیر 17, 1399

   عاشقان ماه

   پاسخ

 91. Shadi

  تیر 11, 1399

  خیلی خیلی پیشنهاد میکنم سریال نسل خورشید رو ببینید. من فکر میکردم سریال خوبی نیست ولی وقتی سریالو دیدم خیلی برام جذاب بود و عاشق این سریالم که تا حالا چند بار از اول تا آخر دیدم واقعا عالیه 👍👍👍😊

  پاسخ

 92. Elena

  تیر 10, 1399

  سلام میشه چند تا سریال بهم معرفی کنید
  دبلیو : دو جهان
  پینوکیو
  عشق یک کتاب پاداش است
  وقتی تو خواب بودی
  شاهزاده زیر شیروانی
  سیندرلا و چهار شوالیه
  رو دیدم و خوشم اومد ، سریال های مثل اینا سراغ دارین؟ و اینکه پایان خوش هم باشن
  ممنونم از راهنمایی که میکنین 🍁🌸

  پاسخ

  • Mobiw در پاسخ به Elena

   تیر 19, 1399

   وارثان و پادشاه ابدی خیلی قشنگن خودم دیدمشون و پایان خوشن ولی یه مینی سریال پایان حدودا غمگین ک ب نظرم خیلی عالی بود آهنگ مرگه فقطم شیش قسمته نیم ساعتس

   پاسخ

  • فرزانه در پاسخ به Elena

   تیر 25, 1399

   سریال تو زیبایی رو ندیدید؟ حتما حتما پیسنهاد میکنم ببینید

   پاسخ

 93. ^^

  تیر 9, 1399

  وارثان و پینوکیو و دبلیو و گابلین و عاشقان ماهو دیدم😐گابلین و وارثان و عاشقان ماه خیلی جزاب بودن بینشون
  نمیدونم بعد اینا چی ببینم واقعن😐💔

  پاسخ

  • Sahar در پاسخ به ^^

   تیر 11, 1399

   سلام عزیزم
   اینهارو هم امتحان کن شاید خوشت اومد گلم💟
   – مغازه تازه کار ست بیول
   – welcome
   – rooftop prince
   -blood
   – خنده در واکیکی
   – oh my baby
   همه شون عاشقانه و درام هستن

   پاسخ

  • Mobiw در پاسخ به ^^

   تیر 19, 1399

   پادشاه ابدی هم حتما ببین

   پاسخ

  • فرزانه در پاسخ به ^^

   تیر 25, 1399

   من از گابلین زیاد خوشم نیومد
   عاسقان ماه رو حتی تموم نکردم خخخ
   سریال تو زیبایی رو خیلی دوس داشتم و هرکی دیده هم دوس داشته
   پیشنهاد میکنم ببینید

   پاسخ

 94. ali

  تیر 9, 1399

  سریال های که من خیلی دوست داشتم, وارثان_روزگار شاهزاده_سام سون_تو کی هستی 2008_تو از ستاره آمدی
  لطفا اگه کسی شبیه اینا سراغ داره بگه مغزم داره می ترکه ,,,

  پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به ali

   تیر 9, 1399

   درکتون میکنم.پیدا کردن یه سریال خوب که باب میلمون باشه کار سختیه.ولی بد نیست یه سرچی بزنید تو نت.
   به هر حال من چندتا سریال توپ بهتون معرفی می کنم که شاید بعضی هاش رو هم دیده باشید و دوست نداشته باشید.اما بعید میدونم همه رو دیده باشید.پس از همین الان شروع کنید.

   1-پسران برتر از گل/Boys Over Flower
   2-ضربان قلب/ Heartstrings
   3-به تو که زیبایی/ To the Beautiful You
   4-باران عشق/Love Rain.
   5-منو بکش خلاصم کن/Kill Me, Heal Me
   6-گل پسر رشته فروش/Flower Boy Ramen Shop
   7-تو زیبایی/You Are Beautiful
   8-تشویق کن/Cheer Up!
   9-رویای بلند/Dream High
   10-مدرسه 2017/School 2017
   11-ذائقه ی شخصی/Personal Taste
   12-سیندرلا و چهار شوالیه/Cinderella and Four Knights
   13-بوسه ی شیطنت آمیز/Playful Kiss
   14-پسر ثروتمند دختر فقیر/Rich Boy Poor Girl
   15-عشق مخفی من/My Secret Romance
   16-زن قوی دو بونگ سون/Strong Woman Do Bong Soon
   17-باغ مخفی/Secret garden
   18-به من دروغ بگو/Lie To Me
   19-لویی پادشاه خرید/Shopping King Louie
   18-شاهزاده خانم من/My princess
   19-شاهزاده ی صد روزه ی من/My 100 day prince
   20-کافه پرنس/Coffee prince
   21-خورشید ارباب/Masters sun
   22-بانوی عزیز گونگ شیم/Dear fair lady kong shim
   23-پنیر در تله/Cheese in the trap
   24-مراقب رییس باش/Protect the Boss
   25-از بخت بد عاشقت شدم/Fated to Love You
   26-اوه ونوس من/OH My Venus
   27-گابلین/Goblin
   28-دبلیو: دو جهان/W: Two Worlds
   29-عروس الهه ی آب/The Bride of the Water God
   30-افسانه ی دریای آبی/The Legend of the Blue Sea
   31-دوست دختر من یک روبه نه دمه/My Girlfriend Is a Gumiho
   32-مبارزه برای من/Fight For My Way
   Hotel Del Luna
   33-یک ادیسه ی کره ای/A Korean Odyssey
   34-کتاب خانوادگی گو/Gu Family Book
   35-اوه روح من/Oh My Ghost
   36-آیدی من خوشگل گانگامه/ID: Gangnam Beauty
   37-چون این اولین زندگی من است/Because This Is My First Life
   38-از نسل خورشید/Descendants of the Sun
   39-پادشاه عاشق/The King in Love
   40-شریک مشکوک/Suspicious Partner
   41-من ربات نیستم/I Am Not a Robot
   42-یونگ پال/Yong Pal
   43-مشکلی نیست این عشقه/It’s Okay, That’s Love
   44-صداتو میشنوم/I hear your voice
   45-مرد ملکه اینهیون/Queen In Hyun’s Man
   46-روح/Phantom/Ghost
   47-نه بار سفر در زمان/Nine: Nine Times Time-Travel
   48-سقوط بر روی تو/Crash Landing On You
   49-عروس قرن/Bride Of Century
   50-دایره:دو جهان به یکدیگر متصل اند/Circle: Two Worlds Connected
   این سریال ها تقریبا شبیه همون سریالهای مورد علاقه ی شماست.اگر هم نباشن مطمئن باشید از دیدنشون پشیمون نمیشید.شاید سریال های دیگه ای هم باشن اما اینها بهترین اند.پس امیدوارم که راضی باشید.

   پاسخ

   • Raha در پاسخ به ملکه سئوندوک

    تیر 10, 1399

    جالب میشه که بگم بجز دو سه تاش بقیه شونو دیدم نه؟😂😂😂❤

    پاسخ

    • ملکه سئوندوک در پاسخ به Raha

     تیر 10, 1399

     آره خیلی جالبه!!
     خوش بحالتون که این همه سریال رو دیدید!

     پاسخ

  • Suzy در پاسخ به ali

   تیر 10, 1399

   سریال های هیلر، کی ۲ هم قشنگند.

   پاسخ

  • strange girl در پاسخ به ali

   تیر 11, 1399

   افسانه دریای آبی خیلی خوبه
   مشکلی نیست خوب نباشی هم عالیه

   پاسخ

  • Pouch در پاسخ به ali

   تیر 17, 1399

   عاشقان ماه وو افسانه دریای ابی هم خیلی قشنگن

   پاسخ

  • Mobiw در پاسخ به ali

   تیر 19, 1399

   از این لیست من فقط وارثانو دیدم ولی پادشاه ابدی هم واقعا قشنگ بود ب نظرم و حدودا ب اندازه وارثان قشنگ بود بازم خودت توی گوگل داستانشو ببین اگه دوس داشتی دان کن

   پاسخ

 95. Shadi

  تیر 8, 1399

  خیلی خیلی پیشنهاد میکنم سریال نسل خورشید رو ببینید من فکر میکردم سریال غمگینیه ولی وقتی دیم نظرم خیلی عوض شد خیلی سریال قشنگیه 👍👍

  پاسخ

 96. نرگس

  تیر 3, 1399

  سریال دروغگو و معشوقه اش رو حتمااا ببینید به خصوص کی پاپر ها حتما ببینن راجب آیدل ها و خوانندگیه خیلی قشنگه

  پاسخ

 97. النا

  خرداد 31, 1399

  سریال هایی که من دوست داشتم :
  شاهزاده زیر شیروانی ( عاشقانه ، سفر در زمان ، طنز خوبی داره ، هپی اِند )
  پینوکیو ( عاشقانه ، هپی اِند )
  دبلیو دو جهان ( تخیلی ، عاشقانه ، هپی اِند )
  عشق یک کتاب هدیه است ( عاشقانه ، هپی اِند ، البته این مثل پینوکیو و دبلیو هیجانی نیس که ادرنالین خونتو ببره بالا ولی روند داستان طوری بود که اصلا نمیفهمی کی تموم شد ، بازیگر نقش اول زن هم زیاد دلنشین نبود ولی خب بازی لی جونگ سوک عالی بود )
  یه سوالم داشتم اگه کسی سریال های پایینو دیده میشه بگین پایان خوش ان یا تلخ ؟
  دکتر غریبه
  صداتو میشنوم
  وقتی تو خواب بودی

  پاسخ

  • Haniyeh در پاسخ به النا

   تیر 4, 1399

   سلام
   همشون هپی اندینگن

   پاسخ

   • النا در پاسخ به Haniyeh

    تیر 5, 1399

    ♥🌹✨
    خیلی ممنونم

    پاسخ

  • زهرا در پاسخ به النا

   تیر 6, 1399

   سلام پایان همشون خوشه

   پاسخ

 98. باران

  خرداد 28, 1399

  دو تا فیلم منو تا سر حد مرررگ تحت تاثیر قرار دادن،
  ۱.عاشقان ماه
  ۲.ماشین تحریر شیکاگو
  شما چه فیلم هایی ،بهترین فیلمتون بوده؟

  پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به باران

   خرداد 29, 1399

   1-شاه دایه جویونگ
   2-شاه گوانگئوتوی کبیر
   3-جونگ دو جون
   4-پادشاهی
   سریال های دیگه هم دوست داشتم اما اینها بهترین سریال هایی بود که تا به امروز دیدم.این سریال ها بلایی سرم آورد که نمی دونستم دارم گریه می کنم یا دارم می خندم.فقط یه چیز رو خیلی خوب می دونستم که یه انرژی خاصی از غیرت , شجاعت , اقتدار , فداکاری و …. درون قلبم حس میکردم.

   پاسخ

  • Dvrpnh در پاسخ به باران

   تیر 18, 1399

   اقای خورشید واقعا خیلییی قشنگههه

   پاسخ

  • فرزانه در پاسخ به باران

   تیر 29, 1399

   سریال تو زیبایی… دگ شبیهشو پیدا نکردم :(((

   پاسخ

 99. حسن

  خرداد 25, 1399

  اگه میشه چند تا سریال تاریخی و عاشقانه معرفی کنید که آخرش هم خوب باشه آخرش غم انگیز نباشه

  پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به حسن

   خرداد 26, 1399

   اونهایی که ستاره زدم خودم دیدم و خیلی دوست داشتم و شدیدا پیشنهاد میکنم.

   *1-شاه دائه جویونگ/King Dae Jo Young
   *2-ملکه سئوندوک/Queen Seon Deok
   3-افسانه ی سودانگ/Ballad Of Sohdong
   *4-شاه گئونچوگو/King Geunchogo
   *5-شاه گوانگئوتوی کبیر/King Gwanggaeto The Great
   6-پزشک اسب/Horse Doctor
   *7-ملکه چونچو/Empress Cheonchu
   *8-ملکه کی/Empress Ki
   9-هوانگ جین یی/Hwang Jini
   10-ایلجیما/Iljima
   *11-خدای جنگ/The God Of War
   12-ریشه های عمیق/Deep Rooted Tree
   13-الهه ی آتش/Godess Of Fire
   14-آخرین ملکه/The Last Empress
   15-شکارچیان برده/The Slave Hunters
   16-هه چی/Haechi
   17-امپراطور بزرگ سجونگ/Seojong The Great
   18-ملکه ی هفت روزه/Queen For Seven Days
   19-جنگجو باک دونگ سو/Warrior Baek Dong-soo
   20-جانگ یونگ سیل/Jang Yeong-sil
   21-قمار باز سلطنتی/The Royal Gambler
   22-ماسک عروسک/Bridal Mask
   23-جینگ بی روک/Jing bi rok
   24-جانگ اوکی جان,زندگی با عشق/Jang
   Ok-jung, Living by Love
   25-پادشاه و من/King and I
   البته این آخریه آخرش غم انگیزه ولی تاریخی و عاشقانه است.امیدوارم لذت ببرید.

   پاسخ

   • ملکه سئوندوک در پاسخ به ملکه سئوندوک

    خرداد 26, 1399

    راستی ببخشید.جینگ بی روک عاشقانه نیست.قشنگ هست ولی عاشقانه نیست.به جاش این سریال ها رو معرفی می کنم که در موردش نوشته Happy Ending
    1-شش اژدهای پرنده/ Six Dragon Flying
    2-افسانه ی نوکدو/The Tale of Nokdu
    3-مرد شاهزاده خانم/The Princess’s Man
    4-دلقک تاجدار/The Crowned Clown
    5-مورخ گوهه ریونگ/Rookie Historian Goo Hae Ryung
    حالا باز هم هستش.خواستید بگید من باز هم معرفی می کنم.

    پاسخ

    • حسن در پاسخ به ملکه سئوندوک

     خرداد 27, 1399

     واقعاً ممنون دستتون درد نکنه

     پاسخ

    • Haniyeh در پاسخ به ملکه سئوندوک

     تیر 4, 1399

     شش اژدهای پرنده هپی اندینگ نیست
     ولی آخرش خیلی هم بد نیست
     یکی از بهتریناییه که دیدم👌🏻👌🏻

     پاسخ

     • ملکه سئوندوک در پاسخ به Haniyeh

      تیر 4, 1399

      ولی از نظر بنده هپی اندینگ بود.چون وقتی فهمیدم سامبونگ جونگ دو جون چه خائن کثیفیه چشم امیدم فقط به لی بانگوون بود.حتی تو سریال جونگ دو جون داشتم ناامید میشدم.وقتی بانگوون موفق شد و سامبونگ رو کشت خیلی خوشحال شدم.یعنی دلم خنک شد.اولین باری بود که یه سریال کره ای دلم خنک کرد.به خصوص وقتی دیدم که بانگوون شاه شد و پسرش هم بزرگترین امپراطور چوسان شد.
      البته حق با شماست.من اشتباهی اسم این سریال رو کپی کردم.ولی بقیه شون هپی اندینگن.

      پاسخ

 100. Sana

  خرداد 25, 1399

  سریالی که دختره خودشو پسرجا زده فکرکنم وارد گروه خواننده پسرونه شده کسی اسمشو میدونه؟

  پاسخ

  • بی نام در پاسخ به Sana

   خرداد 26, 1399

   تو زیبایی

   پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به Sana

   خرداد 26, 1399

   تو زیبایی/You are beautifull

   پاسخ

  • وحیده میم در پاسخ به Sana

   خرداد 26, 1399

   تو زیبایی

   پاسخ

  • مینا در پاسخ به Sana

   تیر 3, 1399

   سلام.. اسمش* تو زیبایی * هست

   سریال پسر زیبا هم نگاه کن باز تاکیونگ توشه

   پاسخ

  • فهیمه در پاسخ به Sana

   تیر 9, 1399

   اسم سریال تو زیبایی خیلی جذاب دوبار دیدم

   سریال پسران فراتر از گل هم زیباست عاشقانه است

   پاسخ

 101. ملکه سئوندوک

  خرداد 24, 1399

  از دوستان عزیز سوالی داشتم که ممنون میشم جواب بدن.
  نظرتون در مورد این دو تا سریال چیه.
  1-دکتر اسب
  2-جینگ بی روک
  اگه کسی این دو تا سریال رو دیده خواهشا توضیح بده که زیبا هستند و ارزش مصرف نت دارند یا نه.

  پاسخ

 102. وحیده میم

  خرداد 22, 1399

  سلام من یه کلیپ کوتاه دیدم از یه سریالی که دختر و پسره با هم ازدواج کردن اما روز اول ازدواجشون دختره از بس خجالتی بوده از شوهرش که کنارش بوده خجالت میکشه کسی میدونه اسم فیلمش چیه؟

  پاسخ

 103. A.R

  خرداد 19, 1399

  سلام
  اگه میشه چن تا فیلم یا سریال که ژانر اون تاریخی و درام باشه معرفی کنید

  پاسخ

  • ayesheh در پاسخ به A.R

   خرداد 21, 1399

   افسانه دریای آبی

   پاسخ

   • ناشناس در پاسخ به ayesheh

    خرداد 28, 1399

    عالیه افسانه دریای آبی

    پاسخ

  • هومر سیمسون در پاسخ به A.R

   خرداد 26, 1399

   پدشاه صاحب ماسک و ملکه کی و فراری از قصر

   پاسخ

   • فاطمه در پاسخ به هومر سیمسون

    تیر 1, 1399

    آخرشون غمگینه؟

    پاسخ

    • ملکه سئوندوک در پاسخ به فاطمه

     تیر 4, 1399

     ملکه کی آره آخرش ناراحت کننده است ولی فراری از قصر نه.
     پادشاه صاحب ماسک رو ندیدم وگرنه بهت می گفتم.

     پاسخ

  • Dvrpnh در پاسخ به A.R

   تیر 18, 1399

   افسانه دریای ابی درام ک نیس😐🤦🏻‍♀️
   فیلم اقای خورشید درام و تاریخی و عاشقانه هست و وااقعاا خیلی قشنگه

   پاسخ

 104. M.a

  خرداد 17, 1399

  سلام من قبلا به تیزر دیدم درباره یه دختره بود که از طریق کامپیوترش که یه بازی یا یه ویدئو توش پخش میشد وارد دنیای قدیم شد
  کسی اسمشو میدونه؟!

  پاسخ

  • مریم در پاسخ به M.a

   خرداد 19, 1399

   فیلم اسمش دبلیو هست. خیلی قشنگه

   پاسخ

  • یه بنده خدا در پاسخ به M.a

   خرداد 21, 1399

   اسمش دبلیو

   پاسخ

  • Yekta در پاسخ به M.a

   خرداد 29, 1399

   سریالی که می گی چینیه من دیدمش اسمش بانوی شهوانیه و من بهت می گم دابلیو نیست ولی خب دابلیو هم عالیه ببینش

   پاسخ

 105. پریسا

  خرداد 11, 1399

  دوستان لطفا سریالایی رو معرفی کنید که توشون دختره پولدار باشه و پسره فقیر و عاشق هم بشن …. و اگه میشه سریالایی رو هم که دختر و پسر اولش از هم خوششون نمیاد و یکیشون میخواد از اون یکی انتقام بگیره ولی کم کم عاشقش میشه رو هم معرفی کنید … خیلی ممنون

  پاسخ

  • فاطمه در پاسخ به پریسا

   خرداد 12, 1399

   عشق مخفی موضوعش عشق و انتقام و به نظرم ارزش دیدن داره و داستانش قشنگه

   پاسخ

  • ۷ در پاسخ به پریسا

   خرداد 12, 1399

   وارثان پسران برتر از گل
   دراگون دی یا روز اژدها البته چینیه
   مرد پولدار

   پاسخ

   • پریسا در پاسخ به ۷

    خرداد 22, 1399

    تو وارثان و پسران برتر از گل پسره پولداره … من گفتم دختر پولدار باشه و پسره فقیر

    پاسخ

  • سحر در پاسخ به پریسا

   خرداد 16, 1399

   رییس خجالتی

   پاسخ

  • ayesheh در پاسخ به پریسا

   خرداد 21, 1399

   رییس خجالتی

   پاسخ

  • سحر89 در پاسخ به پریسا

   تیر 22, 1399

   سلام دوست عزیز سریالی که دنبالی دقیقا مرد بی گناه یا مرد خوب هست که خیلی قشنگه دیگه ندیدم این مدلی

   پاسخ

 106. aysA

  خرداد 7, 1399

  الان ک تقریبا تموم نطراتو دیدم بنطرم سریال هتل دلونا هم سرریال خیلی خیلی قشنگه
  من خودم ب شخصه یکی از طرفدار های ای یو هستم و بجز این هم این سریال با دیگر سریالا ک تموم درام هاشون متل هم هست کاملا متفاوته پیشنهااد میکنم حتماا ببینییدش

  پاسخ

  • نادیا در پاسخ به aysA

   خرداد 28, 1399

   وای اره عالیه عالیییی ایو همیشه بهترین بوده

   پاسخ

 107. aysa

  خرداد 7, 1399

  سلام ببخشید میشه چند تا سریال کمدی عاشقانه رو معرفی کنید

  من خودم خنده در وایکیکی رو دیدم و ب نطرم خنده دار نبود

  پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به aysa

   خرداد 7, 1399

   از این نوع ژانر(که هم عاشقانه باشه هم کمدی) اونقدر زیاده که اگه لیست بدم یه طومار بزرگ میشه.اما بهتون سریال های دبلیو و از بخت بد عاشقت شدم رو پیشنهاد میدم.اگر این ها رو هم دیدی بگو که من چندتا سریال دیگه معرفی کنم.

   پاسخ

   • aysa در پاسخ به ملکه سئوندوک

    خرداد 23, 1399

    بله این دو تا رو دیدم

    پاسخ

    • ملکه سئوندوک در پاسخ به aysa

     خرداد 23, 1399

     پس سریال کره ای زیاد دیدید و مجبورم یه لیست پر مایه براتون بنویسم.به هر حال هر چقدر هم سریال دیده باشید باز هم شاید دو سه تاشو ندیده باشید.
     این سریال ها رو بیننده های انگلیسی زبان معرفی کردن و برای همین فکر می کنم به درد تون بخوره.در موردشون هم توضیح داده بودن منتها چون باعث ملالت می شد توضیحات رو حذف می کنم.فقط امیدوارم راضی باشید.
     Strong Girl Bong-soon
     Touch Your Heart
     What’s Wrong with Secretary Kim?
     Crash Landing on You
     I’m Not a Robot
     Her Private Life
     Clean with Passion for Now
     Guardian: The Lonely and Great God
     Master’s Sun
     Weightlifting Fairy Kim Bok-joo
     Cinderella with Four Knights
     Because This Is My First Life
     My ID is Gangnam Beauty
     The Secret Life of My Secretary
     Romance Is a Bonus Book
     My Girlfriend Is a Gumiho
     Oh My Ghost
     Kill Me, Heal Me
     Suspicious Partner
     My Secret Romance
     Fight for My Way
     She Was Pretty
     The Last Empress
     Love Alarm
     Love in the Moonlight
     Oh My Venus
     Still 17
     Boys Over Flowers
     A Korean Odyssey
     Cunning Single Lady
     Another Miss Oh
     The Bride of Habaek
     Secret Garden
     You Are My Destiny
     It’s Okay, That’s Love
     Protect the Boss
     Marriage, Not Dating
     I Can Hear Your Voice
     Emergency Couple
     Rooftop Prince
     The Greatest Love
     Dream High
     Playful Kiss
     A Gentleman’s Dignity
     Coffee Prince
     Full House
     You’re Beautiful
     Princess Hours
     descendant’s of the sun
     Legend of the Blue Sea
     The Best Hit
     Healer
     My love from another star
     Healer
     City Hunter
     Queen In-Hyun’s Man
     The King 2 Hearts
     Reply 1997
     Reply 1994
     Flower Boy Ramen Shop
     Flower Boys Next Door
     Personal Taste
     Another Miss Oh
     Introverted Boss
     Twenty Again
     Shopping King Louie
     Pinocchio
     I Can Hear Your Voice

     راستی شما سری دوم خنده در وایکیکی رو هم دیدید؟چون شنیدم سری دوم اش در اصل قشنگه نه اولش.
     به هر حال اگه اینها رو هم دیدید باز هم بگید من سریال های دیگه رو معرفی کنم.چون لیست کامل اش همین الان جلو چشممه.

     پاسخ

     • نادیا در پاسخ به ملکه سئوندوک

      خرداد 28, 1399

      سلام میشه فیلمی که کمدی باشه معرفی کنید من بیشتر فیلم کره ای های دار رو اما الان دیگه هیچی برای دیدن ندارم اگه دارید لطف بهم معرفی کنید و واقعا ارزش دیدن داشته باشن ممنون

      پاسخ

      • ملکه سئوندوک در پاسخ به نادیا

       خرداد 30, 1399

       سلام نادیا جون
       چرا که نه.اتفاقا سریال های کره ای کمدی زیادی وجود داره که خیلی نامبرده نمیشه.حتما هم شما ازش بی خبرید.با اینکه بنده منظورتون رو متوجه نشدم که سینمایی می خواهید یا سریال اما چندتا سریال کمدی خوب معرفی می کنم.به غیر از اونهایی که بالا معرفی کردم:
       Hello, My Twenties!
       Welcome to Waikiki
       Beating Again
       To the Beautiful You
       My Lovely Sam Soon
       Cool Guys, Hot Ramen
       My Cute Guys
       A Gentleman’s Dignity
       My Princess
       CHIEF KIM
       MODERN FARMER
       MY FATHER IS STRANGE
       ROOFTOP PRINCE
       MY GIRL
       SASSY GIRL CHUN-HYANG
       DESCENDANTS OF THE SUN
       High Kick Through The Roof
       Beautiful Gong Shim
       Baby-Faced Beauty
       The Secret Life of My Secretary
       Melting Me Softly
       When the Camellia Blooms
       My First First Love
       The Tale of Nokdu
       Rookie Historian Goo Hae Ryung
       Sky Castle(کمدی سیاه)
       Black
       فقط یه نکته ای رو بگم که به نظر من همه ی سریال های کمدی کره ای ارزش دیدن رو دارند.الان مثلا این سریال های معرفی شده جزو درجه یک های کره ایه.درحالیکه دو سال پیش یه سریال درجه سه کره ای به اسم “دشمنانی از گذشته”/Enemies From The Past رو دیدم که کمدی و رمانتیک بود.شاید حتی با زیرنویس فارسی پیداش نکنید اما من با زیرنویس انگلیسی
       به صورت آنلاین میدیدمش.با اینکه اصلا عاشقانه دوست نداشتم اما این فیلم کار من رو به جایی رسوند که قبل از ترجمه اش می رفتم با زبان اصلی می دیدم و هیچی نمیفهمیدم ولی باز هم نگاه میکردم.یعنی هم طنزش فوق العاده بود و هم داستانش به علاوه ی عاشقانه اش.ولی باز هم به سلیقه ی شخصی خودتون هم مربوط میشه.اگه به زبان انگلیسی تسلط دارید می تونید این سریال رو هم در سایت های خارجی آنلاین تماشا کنید.منکه به شخصه شدیدا پیشنهاد میکنم.
       امیدوارم راضی باشید.

       پاسخ

     • بهار در پاسخ به ملکه سئوندوک

      خرداد 29, 1399

      سلام. مرسی بابت لیست بلند بالا😅
      سریال مرد خوب ( مرد بی گناه) رو دیدی؟
      ارزش دیدن داره؟

      پاسخ

      • ملکه سئوندوک در پاسخ به بهار

       خرداد 30, 1399

       سلام بهار جون
       خواهش میکنم.خوشحالم که همه استفاده می کنن از این لیست.
       نه متاسفانه این سریال رو ندیدم اما تقریبا مطمئنم که ارزش دیدن داره.
       چون الان که در موردش تحقیق کردم فهمیدم که هم داستانش قشنگه و هم بیننده هاش خیلی راضی بودن.ریتینگ اش هم بالا بود.پس بعید میدونم شما هم خوشتون نیاد.

       پاسخ

      • سحر89 در پاسخ به بهار

       تیر 22, 1399

       سلام. من این سریال سومین سریالی بود که دیدم و خیلی قشنگ بود هنوزم دارم و بعضی موقع ها میرم نگاه می کنم عجیبه که کسی ندیده اونقدر

       پاسخ

  • سحر در پاسخ به aysa

   خرداد 16, 1399

   افسانه دریای آبی

   پاسخ

 108. ayesheh

  خرداد 4, 1399

  اونایی که فیلم عاشقانه دوست دارن چندتافیلم روبهتون توسعه می کنم:دوبونگ سون زن قوی افسانه دریای آبی پسران برترازگل

  پاسخ

 109. مریم

  خرداد 4, 1399

  سلام ببخشید من طرفدار فیلمای کمدی مخصوصا کره ای هستم میشه چندتا سریال کمدی ولی نه از اون آبکیا معرفی کنید ؟

  پاسخ

  • چوم والا در پاسخ به مریم

   خرداد 5, 1399

   در مورد ابکی بودنشون مطمئن نیستم
   ولی گابلین . دوران جوانی . شاهزاده زیر شیروانی .نوکدو ژانر اصلیشون کمدی نیست ولی کمدی خوبی دارن و شخصا باهاشون خندیدم
   ولی اگه یه چیزی میخوای که بیسش کمدی باشه خنده در واکیکی 1و2 . دوبونگ سون زن قوی . پری وزنه بردار . نواقص عشق . حالا با عشق تمیز کن رو میتونی ببینی

   پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به مریم

   خرداد 5, 1399

   خنده در وایکیکی 1 و 2 عالین
   بازگشت زوجین، عشق انقلابی، سری های بازگشت هم خنده دارن.

   پاسخ

  • سحر در پاسخ به مریم

   خرداد 9, 1399

   من که عاشق سریال کره ای و تایلندی هستم میخوام چندتا سریال بهتون پیشنهاد کنم حتما ببینید خیلی قشنگن:آیاتو هم انسانی،ای روح بیا بجنگیم،روزگار شاهزاده تایلندی،دوبونگ سون زن قوی،افسانه نوکدو…. اینارو حتما نگاه کنید

   پاسخ

 110. نگار

  خرداد 3, 1399

  من ىه سريال ديدم پسره شاهزادس كه توى دبيرستان معمولى درس مى خونه اونوقت ىه دختر كه ازش بدش مىاد بخاطر قول و قرارى كه پدربزگاشون باهم گذاشتن مجبور به ازدواج باهم ميشن………
  كسى مى دونه اسم اين سريال چيه؟؟؟

  پاسخ

  • بهراد در پاسخ به نگار

   خرداد 3, 1399

   روزگار شاهزادس فک‌کنم

   پاسخ

  • سحر در پاسخ به نگار

   خرداد 9, 1399

   اسمش روزگار شاهزاده تایلندی هست

   پاسخ

 111. بهار

  اردیبهشت 31, 1399

  سلام دوستان من زیاد اهل دیدن سریال نیستم ولی به صورت اتفاقی این سریال هارو دیدم و واقعا عاشقشون شدم جوری که هر کدوم رو چند بار دیدم
  1_ نگهبان: خداوند بزرگ و تنها ( گوبلین) 💓💓💓💓💓💓
  2_پاستا💓💓💓💓💓💓
  3_پادشاه هتل💓💓💓💓💓
  4_نوازش قلب تو(نقش های اولش زوج دوم سریال گوبلین هستن ) 💓💓💓💓💓
  5_ادامس بادکنکی💓💓💓💓💓
  6_شکلات💓💓💓💓
  7_دفتر خاطرات یک دادستان💓💓💓
  8_کافه پرنس💓💓💓💓💓
  9_بانوی کره 💓💓💓💓💓
  10_اقای من💓💓💓💓
  11_دوست دختر من(بازیگرای نقش اولش با پادشاه هتل یکیه )💓💓💓💓
  12_فراری از قصر 💓💓💓💓
  13_متشکرم💓💓💓💓
  14_عشق وحشی💓💓💓
  15_زندگی💓💓💓💓
  توی فیلم های سینمایی هم قطار بوسان و انگل قوق العاده هستن
  البته سریال های خوب دیگه هم وجود دارن ولی نمی خوام خستتون کنم امیدوارم از دیدن این سریال ها لذت ببرید
  راستی طرفدار های گونگ یو(گوبلین) و لی دونگ ووک( فرشته مرگ )حتما تاک شو لی دونگ ووک رو ببینید

  پاسخ

 112. mahan

  اردیبهشت 30, 1399

  میشه سریال مثل خاطرات الحمرا یا سریالای اکشن مث بی خانمان ایریس معرفی کنید

  پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به mahan

   خرداد 28, 1399

   من خودم عاشق سریال خاطرات الحمرا ام خیلی به نظرم سریال خاص و جذابی بود یه نظرم اگه اکشن میخوای سریال شکارچی شهر رو از دست نده

   پاسخ

 113. Eli

  اردیبهشت 30, 1399

  سلام یه سریال دیدم دختره برای اینکه به جای داداشش بره ارتش خودشو شبیه پسرا می‌کنه تا اینکه هم اتاقیش می‌فهمه و …..
  کسی اسم این سریال رو میدونه؟؟
  اگه میدونین ممنون میشم بگید

  پاسخ

  • F@rdin در پاسخ به Eli

   اردیبهشت 30, 1399

   فکر کنم سریال چینی آکادمی نظامی آرسنال | Arsenal Military Academy

   پاسخ

   • Eli در پاسخ به F@rdin

    اردیبهشت 30, 1399

    بله درسته خیلی ممنون

    پاسخ

   • Eli در پاسخ به F@rdin

    اردیبهشت 30, 1399

    لطفا یه سریال مثه تو زیبایی معرفی کنید دوستان
    دفعه پیش هم گفتم ولی کسی معرفی نکرد😪😶

    پاسخ

    • سپیده در پاسخ به Eli

     اردیبهشت 31, 1399

     اتفاقا اکادمی نظامی ارسنال تو همین سبکه و عالیه واقعا ! بعد از چند قسمتم به زبون عجیب غریبشون عادت میکنی !
     هیچ گونه صحنه ای _کیس مثلا_ هم نداره بخاطر اینکه خود چین سانسور کرده به دلایلی! با این حال خیلی جذابه .
     سریالی که دختر توش خودشو پسر جا زده باشه زیاده ولی خب یکم غیر واقعین . سلیقه ایه !رسوایی سونگ کیو کوان ..کافه پرنس ..ملکه کی ..تقدیم به تو که زیبایی …مهتاب نقاشی شده ی ابرها ..کتاب خونوادگی گو رو میتونی ببینی

     پاسخ

    • سحر در پاسخ به Eli

     خرداد 21, 1399

     ببخشیدمن اگه سریال توزیبایی رودیده بودم مثلش بهت معرفی میکردم اماندیدم

     پاسخ

    • نگار در پاسخ به Eli

     خرداد 21, 1399

     سلام بنظرم رویای بلند 2 رو ببین خیلی عالیه

     پاسخ

    • فرزان در پاسخ به Eli

     تیر 25, 1399

     سلام منم خیلی دنبال یه سریال مثل تو زیبایی ام اما انگار نیست ک نیسن :((( تو زیبایی یه چیز دیگس

     پاسخ

   • MR در پاسخ به F@rdin

    اردیبهشت 30, 1399

    سلام سریال آکادمی نظامی ارسنال چطوره؟؟
    لطفا یکم توضیح بدین ❤
    ارزش دیدن داره؟؟؟

    پاسخ

    • fateme در پاسخ به MR

     خرداد 2, 1399

     به شدت توصیه میکنم ببینی…خیلی سر گرم کننده بود…شاید فک کنی ۵۰ قسمت زیاده ولی حتی حس نمیکنی چطوری زمان میگذره…
     مثلث عشقی داشت و اینکه کارکتر نقش اول پسر خیلی خوبو با نمک بود
     فضای سریال دلنشین بود کلا

     پاسخ

 114. MR

  اردیبهشت 29, 1399

  سلام فیلم دانشمند شبگرد چطوره؟؟
  اگه کسی دیده لطفا بگه ممنونم

  پاسخ

  • fateme در پاسخ به MR

   خرداد 2, 1399

   ب نظرم با اینکه لی جونگی نقش اولشه ولی سریال خوبی نبود…هم از نظر سناریو و هم کارگردانی…کلا کره ب نظرم تو زمینه های خوناشامی عملکرد ضعیفی داره …ب نظرم نبینش

   پاسخ

 115. Eli

  اردیبهشت 29, 1399

  سلام دوستان لطفا فیلم مثه تو زیبایی که دختره نقش پسر رو داشته باشه یا اداشونو در بیاره معرفی کنین

  پاسخ

  • PCY♥BBH در پاسخ به Eli

   اردیبهشت 30, 1399

   دانشمند شبگرد سریال خوبیه ارزش یه بار دیدن رو داره پایانش یه چیزی مثل پایان سریال های gu family book و گوبلین هست

   پاسخ

   • Callum در پاسخ به PCY♥BBH

    تیر 18, 1399

    سلام به همه💜
    این سریالاییه کا پیشنهاد میکنم حتما ببینین پشیمون نمیشین
    1_هیلر:این سریال یکی از بهترین و معروفترین سریال های کره ای هستش هم اکشنه ولی نه در حد زیاد هم عاشقاته س و پایان خوشی هم داره
    ۲_دوبونگ سون زن قوی:این سریال بر خلاف بیشتر سریال های کره ای اتفاق های کلیشه ایش کمتر بود و میتونم بگم بهتربن سریاله که دیدم هم طنزه هم عاشقانه س و هپی انده اگه ببینینش مطمئن باشین عاشق نقشای اولش میشین
    ۳_لبخندی که پر کشید از نگاهت: اکه طرفدار سریال های سد اند و غمگین هستین اینو به شدت بهتون پیشنهاد میکنم ، این سریال لیاقت و جایگاه بیشتری در بین کیدراما ها داشت و به نظرم چون اونقدر معروف نیس همه ندیدنش اما اگه حتی سد اند هارو هم دوست ندارین ببینینش پشیمون نمیشین
    ۴_به وایکیکی خوش اومدید:این سرال فصل دوم حنده در وایکیکی هست و خیلیا فک میکن چون شبیه به فصل اولشه قشنگ نیس و تکراریه اما این فصل میتونم به جرأت بگم از فصل اول خیلی قشنگتر و خنده دار تر بود و کمدی ترین سریال کره ای بود که دیدم
    ۵_آبیس: آبیس یه سریال با فیلمنامه ی فوق العاده قوی عی بود ، اما ظاهرا نتونسته بودن اونو خوب نشون بدن ، ژانرهاشم عاشقانه و فانتزی هست و یکمم معمایی و توش اتفاق هایی میوفته که فکرشم نمیکنین
    ۶_تو فوق العاده ای: فانتزی هستش یکم و عاشقانه ، خیلی سریال شیرینی هست اگر ژانر مدرسه ای دوست دارین اینو پیشنهاد میکنم و نقش اول مردش یکی از خوش چهره ترین بازیگرای کره هست
    ۷_هتل دلونا: این سریال ترکیبی از چن تا ژانر هست ، فانتزی ، یکم ترسناک عاشقانه و درام بازیگراش بازی قوی ای دارن و فیلمنامه ی درست و با برنامه ریزی از نقاط قوت این سریال هست
    ۸_آلارم عشق: این سریال کوتاه با ژانر مدرسه ای و عاشقانه یکم گیج کننده س ، ممکنه اواخرش نفهمین که چه اتفاقی داره میوفته و وقتی سریال تموم میشه سوال های زیادی تو ذهنتون ایجاد میشه (فکر میکنم فصل دوش در خال ساخته،)
    ۹_بازگشت زوجین:یه سریال کمدی هست و نیمه عاشقانه ، این سریال چیزهایی رو نشون میده که شاید در عین حال زیاد جالب نباشن ، اما وقتی در حال تماشاشون باشی به نظر قشنگ میاد
    ۱۰_مرا به آرامی ذوب کن: این سرال یه فیلمنامه ی بسیار قوی رو داراست اما شاید یکم بنظرتون کشدار و خسته کننده به نظر برسه با ابن حال موضوعش یه موضوع جدید بود و ایده ی بسیار جالبی داشت و یه عاشقانه ی خوب داشت بعضی از جاهاش هم طنز بود
    ۱۱_پری وزنه بردار : این سریال رو مطمئنم که هشتادو پنج درصدتون دیدین ولی بازم میگمش ، خیلی سریال جالبی بود هم طنز بود هم کمدی و زوج خیلی شیرینی داشت مطمئن باشین بعد از دیدن این فیلم عاشق دانشگاه های ورزشی میشین😃💜
    همین ها بودن امیدوارم توضیحاتی که دادم مورد استفادتون قرار بگیره💜

    پاسخ

  • Hani در پاسخ به Eli

   خرداد 30, 1399

   کافه پرنس

   پاسخ

 116. mahan

  اردیبهشت 26, 1399

  دوستان یه سوال درباره خاطرات الحمرا خیلی درگیرم کرده مگه بازی نبود؟ پس چرا تو واقعیت مردن؟

  پاسخ

  • آترا در پاسخ به mahan

   خرداد 4, 1399

   به نظر میرسه نویسنده توجه چندانی به این نداشته که از نظر عقلی تناقضاتی تو سیر داستان بوجود میاد!

   خطر اسپویلللل

   مثلا همین که کل داستان سر گم شدن سازنده اصلی بازی بود و معلوم نبود چه جوری بازی تونسته بود از چشم بقیه ناپدیدش کنه بدون اینکه از لنزای مخصوص بازی داشته باشن :/
   تهشم نوبت رسید به یکی دیگه!
   یا اینکه اصن چه جوری ادما تو بازی میمردن!!!
   این ایده جای مانور دادن زیادی داشت و این سبک داستان رو میتونستن خیلی جذاب و چالش برانگیزتر کنن،به جاش با یه مشت تناقضات مسخره با واقعیت و یه رومنس به شدت پوچ و مصنوعی کل بودجه و سابقه هنری بازیگرای معروفشو به باد دادن.

   حالا هرکی علاقه داره یه اکشن خوب با جلوه های ویژه سطح بالا بدون یه فیلمنامه قانع کننده ببینه ،خاطرات الحمرا بهترین آپشنه براش!
   بعد دیدن این گفتم صد رحمت به فیلمای مارول و حیفه نتی که برا دانلودش گذاشتم:/

   پاسخ

  • نانشناس در پاسخ به mahan

   خرداد 28, 1399

   ببین اگه متوجه نشدی برات توضیح میدم
   اگه دقت کرده باشی ، متوحه میشی که این بازی که سه جو و دوستش درست کرده بودن یه مشکلی داشت و مشکلش هم همین بود که بعد از یکم بازی کردن دنیای مجازی با دنیای واقعی تلفیق میشد و یه جورایی آدمو وارد بازی میکرد که این مشکلش بود که آخرای فیلم مدیرعامله گفت سیستم هارو قطع کنین چون مشکل سازه
   و بخاطر این فقط برای مدیرعامله روشن بود چونکه سه جو رو پیدا کنه

   پاسخ

  • نانشناس در پاسخ به mahan

   خرداد 28, 1399

   یک سریال 2020 بهتون معرفی میکنم که برید ببینید لذت ببرید و به بقیه هم پیشنهادش کنین
   سریال کلاس ایته وان ، یک سریال عاشقانه بسیییااار جذاب طوری که بی وقفه برای دیدن قسمت هاش عجله میکنین. این سریال یک سریال جدید و جذاب با بازی جذاب پارک سعوجون اگر اشتباه ننوشته باشم اسمشو ولی به همه پیشنهادش میکنم یه سریال خاص با یک فیلمنامه خاص برای دیدنش لحظه ای توقف نکنین

   پاسخ

 117. pariii

  اردیبهشت 24, 1399

  من سقوط بر روی تو / crash landing on you رو هم خیلی دوست داشتم تو ژانر عشقانه …. خنده در وایکیکی خیلی باحال بود باهاش کلی خندیدم ….. اغوا گران بزرگ هم باز توی ژانر عاشقانه خیلی قشنگ بود و دوست داشتم

  پاسخ

 118. Dvrpnh

  اردیبهشت 23, 1399

  سلام من فیلم عاشقان ماه رو دیدم و واقعا محشرررر بود خیلی عالی 😭
  کسی مثل این فیلم فیلمی میشناسه معرفی کنه ؟؟😭

  پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به Dvrpnh

   اردیبهشت 23, 1399

   ملکه کی-مرد شاهزاده خانم-مرد ملکه اینهیون-رسوایی سونگ کیون کوان-عشق زیر نور مهتاب-تنها آهنگ عاشقانه ی من-ملکه ی هفت روزه-هوارانگ-
   من خودم غیر از سریال “ملکه کی” هیچکدومشون رو ندیدم اما تو سایت های خارجی مردم اینها رو معرفی کرده بودند.البته”افسانه ی خورشید و ماه” و “سرنوشت” رو هم گفته بودند.منتها این سریال ها رو تی وی پخش کرده و حتما دیدید.حالا امیدوارم این سریال ها بدردتون بخوره.

   پاسخ

  • گندم در پاسخ به Dvrpnh

   تیر 8, 1399

   من میگم مثل عاشقان ماه هیچوقت دیگه ساخته نمیشه این فیلم بینظیرهههههه

   پاسخ

  • گندم در پاسخ به Dvrpnh

   تیر 8, 1399

   به همه پیشنهاد میکنم که فقط فیلم عاشقان ماه و ببنید این فیلم زیباترین فیلم کره است

   پاسخ

 119. ملکه سئوندوک

  اردیبهشت 22, 1399

  ضمن سلام و احترام
  من عاشق سریال های تاریخی کره ای ام.به نظر من سریال های “شاه دایه جویونگ” و “شاه گوانگئوتوی کبیر” و “جونگ دو جون” تو تاریخی حرف ندارن.اگه کسی تاریخی دوست داره(به خصوص آقا پسرا) حتتتتتتتتتتتتما این ها رو نگاه کنه.بعد “ملکه سوندوک” و “ملکه کی” هم خوبن.”شاه گئونچوگو” و “افسانه ی سودانگ” هم همین طور.
  اخیرا سریال های کره ای رنگ و بوی جدیدی به خودشون گرفتند که فکر می کنم واقعا لازمه دوستان با این سریالها آشنا بشن.چون ممکنه از یکنواختی سریال های کره ای خسته شده باشن و یکم تنوع لازمه.
  1-تاریخ آرتدال/Arthdal Chronicle(فانتزی-عاشقانه-ماجراجویی)
  2-شش اژدهای پرنده/Six Flying Dragons(تاریخی-سیاسی-رزمی-عاشقانه)
  3-امپراطوری/Kingdoms(سیاسی-تاریخی-ترسناک-ماوراء طبیعه)
  4-گابلین-نگهبان:خدای تنها و بزرگ/Goblin-Guardian:The Lonely and Great God(فانتزی-عاشقانه-درام)
  5-بی خانمان/Vagabond(جاسوسی-اکشن-عاشقانه)
  6-گو هه ریونگ مورخ تازه کار/Rookie Historian Goo Hae Ryung (عاشقانه-درام-کمدی-شاعرانه)
  7-وقتی که بابونه ها می شکوفد/When The Camellia Blooms (رمانتیک-کمدی)
  8-عشق یک کتاب جایزه است/Romance Is A Bonus Book(رمانتیک کمدی)
  9-آقای آفتاب/Mr. Sunshine(تاریخی-عاشقانه-ملودرام)
  10-خاطرات الحمرا/Memories Of The Alhambra (فانتزی-علمی تخیلی-عاشقانه-ملودرام)
  11-بونگ سون دختر قوی/Strong Girl Bong-Soon(فانتزی-اکشن-رمانتیک-کمدی)
  12-غریبه/Stranger (جنایی-درام)
  13-چون این اولین زندگی من است/Because This Is My First Life (رمانتیک کمدی)
  14-پنیر در تله/Cheese In The Trap(عاشقانه-درام)
  15-کی 2/The K2(اکشن-ملودرام-سیاسی)
  16-پاسخ به 1988/Reply 1988(خانوادگی-کمدی-عاشقانه)
  17-اوه روح من/Oh My Ghost (عاشقانه-کمدی-دلهره آور-درام)
  18-میسنگ/Misaeng (اداری-درام-کمدی)
  19-مادر/Mother(درام-مردد)
  20-قلعه ی آسمان/Sky Castle(کمدی سیاه-درام-طنز)
  21-ریسس ستاد/Chief Of Staff(درام سیاسی)
  22-یک ادیسه ی کره ای/A Korean Odyssey(فانتزی-عاشقانه-کمدی-ترسناک)
  23-سیاه/Black(عاشقانه-فانتزی-تریلر-کمدی)
  24-یکبار دیگر/One More Time(تینجیری-عاشقانه-موسیقی-فانتزی)
  25-مرد در مقابل مرد/Man To Man(اکشن-ملودرام-تریلر-کمدی)
  26-آرگون/Argon(درام-اداری)
  27-سلام به بیست سالگی من/Hello My Twenties(جوان پسند-درام-عاشقانه)
  28-پینوکیو/Pinocchio(عاشقانه-کمدی-درام-خانوادگی)
  29-افسانه ی دریای آبی/Legend Of The Blue Sea(فانتزی-عاشقانه-کمدی)
  30-به نرمی ذوبم کن/Melting Me Softly(فانتزی-عاشقانه-کمدی)
  31-دلقک تاجدار/The Crowned Clown(تاریخی-عاشقانه-ملودرام)
  32-دکتر رمانتیک/Doctor Romantic(ملودرام-عاشقانه)
  33-دوئل/Duel(علمی تخیلی-تریلر-مردد-جنایی)
  34-دایره:دو جهان به یکدیگر متصل اند/Circle: Two Worlds Connected(علمی تخیلی-راز آلود-تریلر)
  توصیه می کنم حتما این ها رو(با توجه به ژانر مورد علاقه تون) ببینید.سریال “سقوط بر روی تو”هم یک سریال عاشقانه و جذاب برای دوستداران این ژانر.توصیه ویژه می کنم حتما حتما ببینید.چون امسال پر بیننده ترین بوده و اروپایی ها هم خیلی دوست اش داشتند.قطعا شما هم خوشتون میاد.
  با تشکر از مدیریت سایت برای معرفی بهترین های کره ای که یه فرصتی هم برای ما شد که نظرمون رو بگیم.

  پاسخ

  • Ava در پاسخ به ملکه سئوندوک

   شهریور 6, 1399

   سلام ممنون میشم با ژانر عاشقانه و مدرسه ای باهم معرفی کنین

   پاسخ

 120. Lisa

  اردیبهشت 21, 1399

  ببخشید سریالی سراغ دارین ک مثل تو زیبایی باشه مثلا دختر نقش ی پسرو بگیره ممنون میشم اگ بگین😊

  پاسخ

  • صدف در پاسخ به Lisa

   اردیبهشت 21, 1399

   سلام
   رسوایی سونگ کیونگ کوانگ و کافه پرنس رو پیشنهاد میکنم.

   پاسخ

  • نازنین در پاسخ به Lisa

   اردیبهشت 28, 1399

   برای تو که زیبایی

   پاسخ

 121. mahan

  اردیبهشت 17, 1399

  سریال مث ایریس. کی دو یا بی خانمان میشه معرفی کنید

  پاسخ

  • طاهره در پاسخ به mahan

   اردیبهشت 22, 1399

   سلام، حقیقت ایان سریال ها را ندیدم ولی خلاصه داستان هاش را خوندم. اگه ژانر اکشن یا هیجانی که ژانر عاشقانه نباشه دوست دارید. سه سریال پسران بد ۱ و ۲ و چرخه: دو جهان را توصیه میکنم.

   پاسخ

   • mahan در پاسخ به طاهره

    اردیبهشت 22, 1399

    بله ممنون سریال چرخه رو دیدم و بنظرم خیلی قشنگ بود

    پاسخ

  • 사할 در پاسخ به mahan

   خرداد 10, 1399

   هیلر،مموریست و پسرروان سنجو ببین
   من عاااااشق هیلرم خودم🥺🥺🥺

   پاسخ

 122. Maryam

  اردیبهشت 16, 1399

  میشه سریال های کره ای تاریخی مثل “مهتاب نقاشی شده با ابر” معرفی کنید که پایان خوش داشته باشه.

  پاسخ

 123. Melika

  اردیبهشت 14, 1399

  سلام سریالای کره ای مثل : Mr sunshine ، watcher ، دفترچه خاطرات روانی ، رئیس کیم، خوبن پیشنهاد میکنم …به خصوص اگه ژانر غیر عاشقانه و هیجانی دوس دارین watcher رو حتما ببینین واقعا زیباست 😍😍😍😍
  راستی سریال با ژانر غیر عاشقانه یا طنز (البته نه طنزی که لوس باشه)میشه پیشنهاد بدین ؟؟؟؟😁😁😁😁😅😅

  پاسخ

  • mahan در پاسخ به Melika

   اردیبهشت 14, 1399

   قلمرو دو جهان نگاه کن ژانرش علمی تخیلی هیچ صحنه ی عاشقانه ای هم نداره و بنظر من خیلی هم قشنگ بود

   پاسخ

  • طاهره در پاسخ به Melika

   اردیبهشت 22, 1399

   سلام، پسران بد ۱ و ۲

   پاسخ

 124. غلامرضا

  اردیبهشت 10, 1399

  سلام سریال داستان عشق چطوره کسی دیده؟ اگه دیدید پایانش خوشه یا نه؟

  پاسخ

 125. dayan

  اردیبهشت 10, 1399

  ســــــلام دوستان
  منم ی لیست بدم از سریالهایی که دیدم و اسمهاشون اگه یادم مونده باشن
  1-آجوشی من
  2-گابلین
  3-پنیر در تله
  4-عاشقان ماه
  5-پسران برتر از گل
  6-وارثان
  7-کافه پرنس
  8-روز49
  9-تقدیم به تو که زیبایی
  8-تو زیبایی
  9- پرنس زیر شیروانی
  10- سقوط بر روی عشق
  11-بوسه شیطنت آمیز1و2
  12-باران عشق
  13- میونگ وول
  14- یونگ پال
  15- مرد خوب
  16-دوباره اوه هه یونگ
  17- دختر امپراطور
  18- ملکه کی
  19- پادشاه عاشق
  20- مهمان
  21- تو از ستاره ها اومدی
  22- نسل خورشید
  23- نسل الهام بخش
  24- ماشین تحریر شیکاگو
  25- دروغگو و معشوقه اش
  26-شکارچی شهر
  27- w
  28-نوکدو
  29-بکش خلاصم کن
  30-گل پسر همسایه
  31-آرتادال
  32- ایمان
  33- افسانه دریای آبی
  34-مرد پولدار
  35- دوستت دارم خانم معلم
  36- آقای آفتاب
  و………خیلی طولانی میشه باز بگم 🙂

  پاسخ

  • مرضیه در پاسخ به dayan

   اردیبهشت 29, 1399

   سلام اره بازم بگو

   پاسخ

 126. Naz

  اردیبهشت 10, 1399

  کسی می دونه اسمش چیه ؟؟؟؟؟ تاریخیه
  پسره پادشاه بود فقط اینو یادمه که یه بار به دختره میخواستن زهر بدن بعد پسره میاد نجاتش میده بعد دختره باردار میشه و ملکه میشه

  پاسخ

  • Mah در پاسخ به Naz

   اردیبهشت 14, 1399

   ملکه کی نیست؟

   پاسخ

 127. mahan

  اردیبهشت 8, 1399

  سریال مث تریوس یا بی خانمان میشه معرفی کنید؟ فقط سریال عاشقانه و ابکی نباشه

  پاسخ

 128. غلامرضا

  اردیبهشت 8, 1399

  سلام یه سریال مثل نسل خورشید بهم معرفی کنید که آخرش به هم برسن

  پاسخ

  • mahan در پاسخ به غلامرضا

   اردیبهشت 9, 1399

   اکشن میخوای k2 رو نگاه کن هیلرم قشنگه

   پاسخ

   • غلامرضا در پاسخ به mahan

    اردیبهشت 10, 1399

    ماهان عزیز واقعا من از k2 خوشم اومد .دمتگرم.بازم اگه پیشنهاد داشتی بهم بگو ببینم.ممنونم

    پاسخ

    • mahan در پاسخ به غلامرضا

     اردیبهشت 11, 1399

     بی خانمانم پس نگاه کن جزو بهترین سریالای کره است

     پاسخ

  • PCY♥BBH در پاسخ به غلامرضا

   اردیبهشت 30, 1399

   هیلر«عاشقانه،کمدی،اکشن»
   بکشم خلاصم کن«عاشقانه،کمدی،روانشناسی»
   همگی شما محاصره شده اید «پلیسی،کمدی، اکشن،معمایی،عاشقانه»
   اوه مای ونوس«فوق العاده عاشقانه،کمدی»
   وارثان«عاشقانه،دبیرستانی،درام»
   وقتی که تو خواب بودی«عاشقانه،معمایی،
   فانتزی»
   پینوکیو«عاشقانه،کمدی،اجتماعی»
   شیر زن قدرتمند دو بونگ سون«عاشقانه،
   کمدی،اکشن»
   W«عاشقانه،کمی کمدی،درام»
   بوسه ی شیطنت آمیز«عاشقانه،کمدی، دبیرستانی»
   چون گفتی به هم برسن یعنی عاشقانه.منم اینا رو بهت پیشنهاد میدم چون خودم چندین مرتبه دیدمشون و واقعا دوسشون دارم اما شیر زن قدرتمند و اوه مای ونوس رو حتما ببین

   پاسخ

 129. hana

  اردیبهشت 6, 1399

  سریال های دو بونگ سون،افسانه ی دریای آبی،گابلین شاهزاده زیرشیروانی،عاشفان ماه و پادشاه هتل
  بهترین سریال هایی هستن که تا حالا دیدم پادشاه هتل خییییلی سریال قشنگ و غیرقابل پیش بینی هستش محشرههههه به شدت پیشنهاد میشه

  پاسخ

 130. باران

  اردیبهشت 3, 1399

  میشه چند تا سریال مثلث عشقی معرفی کنید؟؟؟

  پاسخ

  • hana در پاسخ به باران

   اردیبهشت 6, 1399

   سریال پادشاه هتل رو حتما ببین خیلی قشنگه

   پاسخ

  • fati:) در پاسخ به باران

   اردیبهشت 29, 1399

   بیشتر سریال کره ایا مثلث عشقین:/

   پاسخ

 131. Zahra r

  اردیبهشت 2, 1399

  سریال فقط اینایی ک من میگم
  ۴۹ روز : واقعا احساسی و قشنگ تخیلی هم هست
  تولد یک زیبا : کمدی و اگ دلتون میخواد شخصیت خوشگل باشه واقعا خوشگله
  دو بونگ سون : کمدی و عشقشون خیلی قشنگه شخصیت ها هم به شدت کیوت🥺
  خنده در وایکیکی : انقدر با این سریال خندیدم و روحم شاد شد که واقعا بهتون پیشنهاد میکنم اگه میخواین از ته دل بخندین حتما ببینید🤪

  پاسخ

 132. پروین

  اردیبهشت 2, 1399

  من همه رو دیدم که😢😢😢😢😭

  پاسخ

 133. fatrmrh

  فروردین 30, 1399

  میشه فیلم هایی مثل دبلیو دو جهان موازی که مفهومی و معمابب هست و بگین

  پاسخ

  • خاطرات الحمرا در پاسخ به fatrmrh

   اردیبهشت 5, 1399

   خاطرات الحمرا بسیار خوش ساخت تر از دبلیو ست

   پاسخ

   • nahal در پاسخ به خاطرات الحمرا

    اردیبهشت 13, 1399

    سریال هتل دل لونا خیلی قشنگتره

    پاسخ

   • nahal در پاسخ به خاطرات الحمرا

    اردیبهشت 13, 1399

    من سریال زیاد دیدم ولی اونایی که قوی بودم و پیشنهاد میکنم:
    بی خانمان*
    مهتاب نقاشی شده با ابر
    گوبلین*
    هتل دل لونا*
    مستر سانشاین*
    دنیای متاهلی*
    زندگی بر مریخ
    نسل خورشید*
    تاریخ ارتدال*
    ادیسه کره ای
    کافه پرنس
    وقتی تو خواب بودی
    پینوکیو
    هیلر*
    بازی به سوی صفر
    دبلیو
    اینا سرلایی بودن که حتما تو سرلایای مره ای باید ببینید.(اونایی که ستاره زدم یعنی قشنگ تر و قوی تر هستن)
    به نظرم لذت شرور هم باید جالب باشه

    پاسخ

  • نهال در پاسخ به fatrmrh

   خرداد 28, 1399

   پادشاه ابدی

   پاسخ

 134. مهدیه

  فروردین 27, 1399

  بهترین سریالهاکه شاهکار بودن ملکه کی ومستر سان شاین بودن بافیلمنامه های بسیار قوی.بعد ازاونا عشق شاهزاده خانم ونسل خورشید وهیلرعالی بودن به شدت پیشنهاد میشن

  پاسخ

 135. یه آدم : )

  فروردین 26, 1399

  سلام
  من چندتا سریال بیشتر ندیدم واگه بخوام بگم
  ۱-تو از ستاره ها امدی…. (به نظر داستانش جالب میومد ولی در ادامه ی داستان خسته کننده شد و به نظرم دیگه زیادی لوس و بی مزه شد)
  ۲_نسل خورشید…(واقعا زیبا بود… به نظرم چیزی که از همه بیشتر من جلب کرد ، زندگی و شرایط شغلی سربازای سازمان ملل بود… قسمت های قشنگی از فداکاری و گذشت و عشق نشون میداد و شخصیت های اصلی واقعا بهم میومدن و عاشقانه ی زیبایی ساخته بودن.)
  ۳_یک ادیسه ی کره ای…(فاتتزی و عاشقانه بود ولی به نظرم از پس ترکیب این دو براومده بودن… میشه گفت پایان نیمه تلخی داشت و به طور واقع گرایانه ای خودخواهی در عشق نشون میداد…)
  ۴_جنگل… عاشقانه معمایی ….(نمیشه گفت عالی بود ولی بد هم نبودو تقریبا اخرای سریال یکم بهتر شد)
  ۵_منشی کیم چشه…(یک عاشقانه زیبا بود.. اتفاق هیجان انگیزی در طول داستان پیش نمیاد ولی برای کسایی که دنبال یه عاشقانه ی آروم هستن مناسبه…)
  کلاس ایته وون…(سریال جذابی بود … از اون دسته که مشتاقتون میکنه قسمت بعد هم سریع تر ببینید ……زوج داستان که دقیقا قطب مخالف هم هستن ولی یه جورایی زیادی بهم میان و وفاداری زیادی تو این سریال به چشم میاد.)
  ۶_آکادمی نظامی آرسنال….( چینی هست…شروع جذابی داشت و اینکه یک دختر با ظاهری پسرونه به یک آکادامی رزمی میره و می خواد به کشورش خدمت کنه و همین طور به هیچ وجه لو نره و به نظرم در ادامه یکم معمولی شد….چیزی که خیلی در طول داستان به چشم اومد میهن پرستی فوق العاده ی مردم چین بود…)
  ۷_بی خانمان … (خیلیی جذاب بود … یک پسر معمولی ولی هنر رزمی بلده و بدنبال انتقام میوفته و دختره جاسوسه و به دنبال اثبات خودش به بقیه…. از اون دسته از سریالا که چاره ای نداری در عرض یه روز تمومش کنی… البته پایان بازی داشت و کسایی که تحمل پایان نصفه نیمه ندارن به شدت توصیه نمیشه…ولی درکل این معمای پیچیده ای داره و به مرور در پس هر نقش یه شخص دیگه پیدا میشه)
  ۸_من ربات نیستم…(موضوع جالبی داشت ولی ادامه سریال به نظرم ضعیف پیش رفت و شکست )
  ۹_سیندرلا و ۴ شوالیه….(عاشقانه بود و یه جاهایی واقعاااا خیلی ضعیف بود و کلا داستان مشخص و پیوسته ای نداشت.)
  ۱۰_هتل دلونا …(داستان جالب و جدیدی داشت ترکیب خوبی از درام و فانتزی … کلا ایده ی وجود یه هتل برای روح ها خیلی جالب بود و شخصیت های اصلی خیلی بامزه و جالب بودن… و خب تقزیبا پایان تلخ و منطقی نسبت به داستان داشت.)
  ۱۰ _خاطرات الحمرا….(به نظر من میشه گفت بهترین سریال کره ای هست که بین این سریالا دیدم… داستان به شدتتتتت جدید و هیجان انگیززززز و درام خیلی جذابی داشت…. تلخی و اندوه ای که شخصیت های داستان مخصوصا شخصیت اصلی باهاش درگیر بودن خیلی داستان جذاب تر کرده بود و اینکه همه ی شخصیت هارو چه خوب چه بد خاکستری نشون داده بود خیلی جالب بود….ولی در شروع سریال انتظار یه داستان هیجان انگیز و فانتزی داشتم ولی داستان به درام و فانتزی و معمایی و هیجان انگیز و ترسناک تغییر کرد و جالب اینکه ترکیبش خیلی خوب از کار در اومد و پایان تلخش خیلی زیبا بود :(….واقعا نیازمند فصل دو هستم ……)
  سریال های وارثان و پسران برتر از گل و کافه پرنس و تو زیبایی …. هم بودن که مسلما قبلا زیاد ازشون شنیدین…)
  تاریخ آرتدال و هیلر و گابلین پینوکیو و سقوط به روی تو و دکتر رمانتیک هنوز ندیدم ولی حس میکنم باید جالب باشه.لطفا اگه سریالی مثل بی خانمان و خاطرات الحمرا می شناسین لطفا بهم معرفی کنید.
  سریال غیر کره ای هم seeو west world(عالیههههه) و۱۳ دلیل برای اینکه و ویچر و مسلما بازی تاج و تخت و وایکینگ جالب بودن

  پاسخ

  • mahan در پاسخ به یه آدم : )

   فروردین 27, 1399

   ارتدال حتما نگاه کن قشنگه تو سبک اکشن کی2 هم قشنگه ارزش نگاه کردن داره بنظر من قلمرو دو جهانم خیلی قشنگ بود ولی اگه دنبال عاشقانه ای این سریال هیچ عاشقانه ای نداره و ایا تو انسانی هم تو سبک ربات خیلی فوق العاده بود

   پاسخ

  • سپید در پاسخ به یه آدم : )

   اردیبهشت 19, 1399

   افسانه دریای ابی – هیلر -k2- شکارچی شهر – ارتادال – سقوط بروی تو – کتاب خانوادگی گو – وقتی تو خواب بودی- تو از ستاره اومدی – ملکه کی- وارثان- وقتی صدات رو میشنوم -مبارزه برای راهم (عالیه)- عشق در نور مهتاب-Encounter-

   پاسخ

 136. mahan

  فروردین 25, 1399

  میشه سریال قوی بهم معرفی کیند؟سریال عاشقانه ابکی نباشه

  پاسخ

  • سارا در پاسخ به mahan

   اردیبهشت 3, 1399

   یک سریال ژاپنیه که داستانش رو از یک کتاب برنده اسکار گرفتن به اسم گل هایی برای آلجرنون. داستان قوی داره فقط مشکلش اینه که زیرنویس فارسی نداره و انگلیسیه. من معمولا کره ای نگاه می کنم اما این جالب بود. یک داستان جدید بود عاشقانش هم خوب بود.

   پاسخ

  • sara در پاسخ به mahan

   اردیبهشت 8, 1399

   سریال ایا تو هم انسانی قشنگ ترین سریال کره ای هست که تا به حالا دیدم

   پاسخ

   • mahan در پاسخ به sara

    اردیبهشت 9, 1399

    بله قشنگ بود

    پاسخ

  • Pouch در پاسخ به mahan

   تیر 17, 1399

   فقط عاشقان ماه بهترین فیلم یه که دیدم

   پاسخ

  • Pouch در پاسخ به mahan

   تیر 18, 1399

   فقط “عاشقان ماه”……..اندازه ی موهای سرم فیلم دیدم ولی هیچکدوم اندازه ی عاشقان ماه قشنگ نبود چقد که من سر این سریال گریه کردم وو حالم بد شد….💔کاش فصل ۲ شو هم میساختن

   پاسخ

 137. بهار

  فروردین 25, 1399

  سریالای کره ای فوق العادن ولی من همش باهاشون خون گریه میکنم آخرش زهر میشه واسم…🥺😃
  با اینحال عشقم از ستاره هاست و افسانه دریای آبی فوق العاده بودن💖

  پاسخ

  • Omid در پاسخ به بهار

   اردیبهشت 4, 1399

   ای خدا بمیرم الهی چرا خون گریه میکنی خخخخخخخ

   پاسخ

 138. am-s

  فروردین 24, 1399

  بین سریالهایی که گفته شد جای یک سریال خالیه سریال کره ای وقتی یه مرد عاشق میشه هم خیلی قشنگه

  پاسخ

 139. فاطمه م م

  فروردین 24, 1399

  دوستان یه سریال کره ای تقریبا مالپنج شیش سال پیشه…خیلی چیزی ازش یادم نیت ولی یه مرد پولدار بنا به ی سوٕتفاهمی شوهر یک زنی معرفی میشه و مجبور میشن نقش زن و شوهر را بازی کنن.یکی از صحنه هاش این بود که دوستاشونو دعوت میکنن خونشون و با هم دو نفری اواز میخونن ….کسی اسم سریال را میدونه احیانا???

  پاسخ

  • samin در پاسخ به فاطمه م م

   فروردین 25, 1399

   فکر کنم همین به من دروغگو بگو باشه

   پاسخ

  • سارا در پاسخ به فاطمه م م

   فروردین 27, 1399

   سریال ماسک بود. قشنگ بود. داستان قوی داشت. همون قسمت اول میخکوبم کرد.

   پاسخ

 140. بهار

  فروردین 14, 1399

  سلام
  سریال هایی که من واقعا دوست داشتم
  1.عشق بد
  2.شکارچی شهر
  3.پلکانی به سوی بهشت(عالییههه)
  4.وارثان
  5.هیلر

  پاسخ

 141. shyda

  فروردین 13, 1399

  لمس ارزش ديدن داره؟

  پاسخ

 142. آیدا

  فروردین 11, 1399

  سلام
  کسی اسم اون فیلمی که دخترا اگر تعادلشون بهم بخوره و بیفتن پسره پشت سریشون باید بره تو آب شنا بزنه البته فکر کنم باید بره شنا بزنه
  ممنون میشم اگر کسی میدونه بگه

  پاسخ

  • Mehdi در پاسخ به آیدا

   فروردین 22, 1399

   آکادمی نظامی آرسنال_چینی

   پاسخ

  • زی زی در پاسخ به آیدا

   فروردین 23, 1399

   اسم سریال تو زیبایی

   پاسخ

  • سایه در پاسخ به آیدا

   خرداد 9, 1399

   سریالش اولاش خوبه اما از وسطای داستان دیگه خیلی بد میشه
   اسمش یادم نمیاد ولی سریال چینی هستش و دختره بکسوره

   پاسخ

 143. …..

  فروردین 10, 1399

  هیلر
  لبخند پرکشیده از نگاهت
  منشی کیم چشه (البته ژانرش عاشقانه و درام هستش)
  من اینارو دوس داشتم

  پاسخ

 144. Saye

  فروردین 9, 1399

  در بخش تاریخی بهترین سریال ایی که دیدم
  1عشق شاهزاده خانم (عاشق این سریالم حتما نگاه کنید خیلییییییییییی قشنگه)
  2هوارانگ
  3آژانس گل
  4مهتاب نقاشی شده با ابر
  5دلقک تاجدار
  6جنگ میان زنان(عالیهههههههههههههههه)
  7افسانه نوکدو
  8پادشاه صاحب ماسک(اینم خیلی قشنگه پیشنهاد میکنم حتما ببینید)
  9 عاشقان ماه (بینهایت عاشقانه و قشنگ فقد پایان تلخی داره)
  10تاریخ آرتدال (هنوز نگاه نکردم ولی میگن که خیلی قشنگه)

  بهترین سریال هاي تخیلی که دیدم
  1هی روح بیا بجنگیم (عاشقشممممم)
  2عشقم از ستاره ها اومده
  3افسانه دریای آبی (خیلی خیلی قشنگه حتما نگاه کنید‌)
  بهترین سریال هاي فانتزی
  1منشی کیم چشه
  2دوست دختر من روباهه نه دمه
  بقیشو یام نمیاد

  وجدیدترین سریال هایی که دیدم اینام خیلی باحالن
  1 آیا تو هم اانسانی
  2روحو بگیر
  3انتقام شیرین 1و2
  4سیندرلا و چهار شوالیه(حتما ببینید خیلییییییییییی قشنگههههههههه)
  5اولین عشق من
  6حالا با عشق تمییز کن
  7نسل خورشید
  8 گابلین
  9تو زیبایی
  10قهرملن عجیب من

  دیگه بقیشو یادم نمیاد امیدوارم خوشتون بیاد😁

  پاسخ

  • atosa در پاسخ به Saye

   فروردین 16, 1399

   عزیزم میشه یه سریال مثله سیندرلا و چهارشوالیه بهم معرفی کنی؟البته اگه میشناسی

   پاسخ

 145. وهاب

  فروردین 8, 1399

  سلام. آخرین سریال کره‌ایم ملکه کی بوده. آیا کسی میتونه با این خصوصیات فیلمی درام عاشقانه اکشن و رازآلود چیزی بهم معرفی کنه؟

  پاسخ

  • melina در پاسخ به وهاب

   فروردین 14, 1399

   به نظرم سریال پادشاه صاحب ماسک ، شاهزاده زیرشیروانی ( تایم تراوله ولی قشنگهو داستان قوی داره ) ،پادشاه دوقلب ، هیلر ، پسر روان سنج،یاد آور ، بیا بغلم کن رو نگاه کن

   پاسخ

 146. ماکان

  فروردین 6, 1399

  سلام،من از هنرپیشه های جان گیون سوک و لی مین هو چند تا سریال دیدم اکثرا خوب بودن،الانم تو از ستاره ها اومدی هم از هنرپیشه مردش خوشم اومد هم زنش و بعد افسانه دریای آبی رو دیدم،بعدش رفتم سراغ کی ۲ اما حس کردم با هنرپیشه اش شاید حال نکنم اول رفتم هیلر رو دیدم ارتباط برقرار شد بعدا اونم میبینم،سریال خوب با هنرپیشه های خوب چیزی میتونین بهم معرفی کنید؟ عاشقانه اکشن یا یکم تخلی زیاد فرق نداره،قبلا با شکاری شهر خیلی حال کردم الانم باران عشق رو دیدم بعد سوییچ رو اینام خوب بودن،ولی در حدی جذب نشدم که بیشتر کره ای ببینم،فعلا بر اساس هنرپیشه هاش داشتم جلو میرفتم-ممنون میشم بیشتر معرفی کنید

  پاسخ

  • Tania در پاسخ به ماکان

   فروردین 14, 1399

   پینوکیو(تقریبا مشابه شکارچی شهره)
   تو زیبایی
   باغ شهاب سنگ(وژن چینی پسران برتر از گل)
   دوست دختر من روباهه
   تو زیبایی
   باران عشق
   پری وزنه بردار کیم بوک جو
   بوسه شیطنت آمیز 1و2
   عاشقم شدی
   وارثان
   من اینارو دیدم همشووووونممم عالیییی

   پاسخ

   • یه دوست در پاسخ به Tania

    اردیبهشت 18, 1399

    پینوکیو مثل شکارچی شهره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    حاجی چی زدی کجاش شبیه اونه پینوکیه رومنس اداری هست شکارچی شهر اکشن رومنس درامه.

    پاسخ

  • melina در پاسخ به ماکان

   فروردین 14, 1399

   فکر کنم از سریال های ژانر اکشن خوشتون میاد . برای همین بنظرم سریال های بی خانمان ، تاریخ آرتدال ، پادشاه دوقلب ، کتاب خانوادگی گو ، ملکه کی ، پادشاه صاحب ماسک ،هوارانگ،عاشقان ماه (پایانش تلخه اما یکی از بهترین هاست و بازیگرهای معروف زیادی داره )و نسل خورشید (حتما اینو اول ببینید ،فوق العاده است) وآقای آفتاب رو نگاه کنید
   اما سریال های دیگه که در ژانر های دیگه توصیه میکنم سریال های :
   خنده در وایکیکی ۱ (فصل دومش تقریبا کپی فصل اوله و به قشنگی اولی نیست)
   سری ریپلای (دو قسمتش رو نگاه کنید عاشقش میشید)
   ارباب خورشید( بازیگر زنش بازیگر سریال پاستاست اگه دیده باشین)
   شاهزاده زیرشیروانی
   دکتر کیم ۱و۲ ( سریال پزشکی و جذابیه)
   بازگشت زوجین
   پدرم عجیبه (سریال خانوادگیه ۵۲قسمته است اما خیلی قشنگه و اصلا احساس نمیکنی طولانیه )
   ادیسه کره ای
   همگی محاصره شدید
   من ربات نیستم
   آیا تو انسانی
   دبلیو دو جهان
   مبارزه در راه من
   کلاس ایته وون
   دوبونگ سو زن قوی
   تو زیبایی
   به تو که زیبایی
   گابلین (محشره)
   مهمان(ژانرش ترسناکه و عاشقانه نیست)
   آخرین ملکه
   فعلا اینا رو نگاه کنید تا بعد

   پاسخ

  • mahan در پاسخ به ماکان

   فروردین 25, 1399

   ارتدال . بی خانمان. قلمرو دو جهان.پدر عجیب و غریب. اجوشی لطفا برگرد. سزاوار یا دکتر هو. ایا تو هم انسانی. اینارو نگاه کن قشنگن ارزش دیدن دارن

   پاسخ

  • mahan در پاسخ به ماکان

   فروردین 25, 1399

   قلمرو دو جهانم قشنگه ولی تا حالا ندیدم جایی اسمی ازش باشه

   پاسخ

  • سایه در پاسخ به ماکان

   خرداد 9, 1399

   نسل خورشید و قهرمان عجیب من و من ربات نیستم واقعااااا عالیه
   هنر پیشه هاشونم که دیگه نگم

   پاسخ

 147. نورا

  فروردین 5, 1399

  سلام..میشه سریال کره ای با ژانر پزشکی بهم معرفی کنید؟؟
  دکنر غریبه و دکتر رمانتیک 2رو دیدم ولی دکتر غریبه بیشتر خوشم اومد چون دنبال داستانی هستم ک نقش اولش استعداد خارق العاده ای داشته باشه..ممنون

  پاسخ

  • shaz stars در پاسخ به نورا

   فروردین 5, 1399

   دکتر زندانی هم تو ژانر پزشکی هست

   پاسخ

  • melina در پاسخ به نورا

   فروردین 14, 1399

   خون رو نگا کن پس . پسر نقش اصلی یه خون آشامه که دکترم هست . سریال قشنگیه و پایان خوبی هم داره .

   پاسخ

  • شقایق در پاسخ به نورا

   اردیبهشت 14, 1399

   پزشکانو ببین

   پاسخ

 148. storm

  فروردین 4, 1399

  به لیست سریالا هیلر. شکارچی شهر. k2.و بی خانمانم اضافه کنید بنظرم سریالای خیلی قوی خوبی بودن که ارزش دیدن داره و اگر امکانش هست مشابه ب این سریالا بهم معرفی کنید

  پاسخ

  • Shaqayeq در پاسخ به storm

   فروردین 4, 1399

   Crash landing on you

   پاسخ

 149. مریم

  اسفند 27, 1398

  درود .پیشنهاد میکنم سریال چینی my sunshine رو نگاه کنید با بازیگری والاس چانگ ، و همینطور سریال چینی تاریخی من و ژنرال با بازی والاس چانگ . این دو سریال خیلی زیبا هستند علاوه بر اینکه چند بار هرکدام رو دیدم . هرروز یکی دو قسمتش رو نگاه میکنم . سریال هیلر ، سریال چینی دختر گردباد ۲ با بازی چی چلنگ ووک ، سریال پزشکان ،به سوی بهشت(پلکانی به سوی بهشت) زوج اورژانسی ،این سریال های چینی و کره ای ارز دیدن رو داره و یک سریال دیگه که من با اسم دیگری دیده بودمش ولی الان با اسم شرایط عشق پخش میشه و از نصف نشون میده که سونگ ایل گوک (جومونگ ) از امریکا برمیگرده که کلا زیبایی داستان از همون جاست که بدو ورودش به کره عاشق میشه . وقبل از اون توی سریال مشخش بوده که داستان چی بوده .موفق باشید .امیدوارم سریال های جدید هم به من معرفی کنید .****

  پاسخ

 150. Mitra

  اسفند 27, 1398

  من دنبال یه سریال کره‌ای میگردم ک خیلی وقت پیش تو فارسی وان پخش میشد، داستانش تا اونجایی ک یادمه دوتا دختر بودن ک تو بیمارستان جابجا شده بودن، اگ کسی اسم سریالشو میدونه میتونه بهم بگه؟؟

  پاسخ

  • محیا در پاسخ به Mitra

   اسفند 29, 1398

   فککنم قلب زرد

   پاسخ

  • mohammad در پاسخ به Mitra

   فروردین 11, 1399

   pesar bodan ja be ja shodan na dokhtar ….esmesh sharghe beheshte

   پاسخ

  • آراد در پاسخ به Mitra

   فروردین 21, 1399

   دبیرستان 2015

   پاسخ

  • طاهره در پاسخ به Mitra

   فروردین 24, 1399

   اسم سریال زندگی درخشان هست

   پاسخ

 151. مجید

  اسفند 25, 1398

  تریوس ؟!!!!
  یعنی اینو تو لیست گذاشتی بعد سریال هایی عین master’s sun و هیلر و اوه مای ونوس و سکرت گاردن رو نذاشتی …. عجب

  پاسخ

 152. shyda

  اسفند 21, 1398

  سلام ميشه سريال موزيكال-عاشقانه كره اي بجز تو زيبايي و ميخوام اهنگتو بشنوم معرفي كنيد

  پاسخ

  • Exo در پاسخ به shyda

   اسفند 26, 1398

   دروغگو و معشوقه اش موزیکال و عاشقانس ولی من به شخصه خیلی ازش خوشم نیومد

   پاسخ

  • بهناز در پاسخ به shyda

   اسفند 27, 1398

   رویا های بلند ۱ و ۲

   پاسخ

  • بهناز در پاسخ به shyda

   اسفند 27, 1398

   من دوس دارم سریال گابلین رو نگاه کنم.ارزش دیدن داره؟

   پاسخ

   • روحی در پاسخ به بهناز

    فروردین 2, 1399

    فوق العاده بود من عاشقش شدم

    پاسخ

   • Shaqayeq در پاسخ به بهناز

    فروردین 4, 1399

    Awlie

    پاسخ

   • AIDA در پاسخ به بهناز

    فروردین 21, 1399

    are kheyli ghashnage

    پاسخ

  • storm در پاسخ به shyda

   فروردین 4, 1399

   بلند پرواز 1 ببین قشنگه

   پاسخ

  • مهدیه در پاسخ به shyda

   اردیبهشت 20, 1399

   به نظرم رویای بلند هم میشه موزیکال به حساب اورد و قشنگه

   پاسخ

 153. لاله

  اسفند 16, 1398

  بچه ها اینو میگین لطفا

  میشه اسم‌ اون سریال و‌بگید که ت مدرسه ی پسره همش در حال ضایع کردن و محل ندادن ب دخترس در حالی ک دیوانه وار دوستش داره.
  اسمش چیه؟؟؟

  پاسخ

  • minimi در پاسخ به لاله

   اسفند 24, 1398

   سلام چندتا فیلم با این موضوع داریم، بوسه های شیطنت آمیز، پسران فذاتر از گل

   پاسخ

  • sahra در پاسخ به لاله

   اسفند 25, 1398

   پسران فراتر از گل ( f4)

   پاسخ

  • نازی در پاسخ به لاله

   فروردین 4, 1399

   اقا میگه دختره دیوانه وار دوسش داره تو پسران برتر از گل که همچین چیزی نبود دوتاشون سگ و گربه بودن خخخ فکر کنم kiss playful یا همون بوسه بازیگوشانه رو میگی

   پاسخ

  • storm در پاسخ به لاله

   فروردین 4, 1399

   پسران برتر از گل؟

   پاسخ

 154. mch

  اسفند 9, 1398

  سلام . ممنون به خاطر معرفی این سریال ها .
  اما به نظرم جای بعضی سریال ها تو این لیست خالی بود .
  مهمان
  آجوشی من
  فرزندان هیچکس
  خنده در وایکیکی
  سری ریپلای
  بی خانمان
  قلعه آسمان
  کیم بوک جوک پری وزنه بردار
  باغ مخفی
  صدا
  دکتر رمانتیک
  هاید جکیل و من (شبیه سریال بکش و خلاصم کنه )
  سقوط بر روی تو
  پدرم عجیبه
  وسریال های دیگه که الان حضور ذهن ندارم .
  راستی شما می دونید اسم این فیلم هندی چیه . یه ویدیو کلیپ ازش دیدن و دنبالش میگردم اما پیداش نمی کنم .
  یه دختر فیزیوتراپ که برای درمان پادشاه وارد کاخ سلطنتی میشه و اونجا با شاهزاده که یه پسر منظبط و مغروره آشنا میشه و ….

  پاسخ

  • شی شی در پاسخ به mch

   اسفند 21, 1398

   سلام اسم فیلم Khoobsurat

   پاسخ

 155. Sara

  اسفند 9, 1398

  من شش ساله کیدرامر ام و قشنگ ترین سریال هایی که دیدم :
  1_گابلین
  2_مستر سان شاین
  3_عشق بی پروا
  4_ماشین تحریر شیکاگو
  حتما ببینید ♡

  پاسخ

  • storm در پاسخ به Sara

   فروردین 4, 1399

   هیلر. پدر عجیب غریب. شکارچی شهر . بی خانمان و k2 اینارو هم ببین خیلی خوبن

   پاسخ

 156. آبتین

  بهمن 28, 1398

  تنها سریالی که از این لیست از نظرمن ارزش وقت گذاشتن و دیده شدن رو داشت تنهاIt’s Okay, That’s Loveبود

  پاسخ

 157. پ

  بهمن 22, 1398

  سلام دوستان … شما فیلم یا سریال هایی میشناسید که دارای شخصیت هایی باشه که والدینشون دوستشون ندارند یا طردشون کردند مثل شخصیت وانگ سو در عاشقان ماه یا مثل کیم هه نا تو سریال مادر یا مثل سو جی ساب تو سریال متاسفم دوستت دارم مثل اینا ؟؟؟؟؟(فرقی نمیکنه فیلم یا سریالش ساخت کدوم کشور باشه)

  پاسخ

  • mch در پاسخ به پ

   اسفند 9, 1398

   میراث درخشان (داستانش یکم سیندرلایی )
   سیندرلا و چهار شوالیه
   تو سریال های کره ای زیاد نمی تونی با این مضمون سریال پیدا کنی و اکثرا یا توسط یکی از اعضای خانواده طرد شدن یا بعدا پدر و مادرشون پشیمون میشه و دوباره با کلی هندی بازی بهم برمیگردن . بنظرم سریال های ترکیه ای بیشتر همچین داستان هایی داشته باشن.

   پاسخ

   • پ در پاسخ به mch

    اسفند 29, 1398

    خب تو سریال های ترکی میشه یه چندتایی بگید؟؟؟ مرسی

    پاسخ

  • مریم در پاسخ به پ

   اسفند 16, 1398

   وارثان
   لذت شرورانه
   قهرمان عجیب من

   پاسخ

  • نازی در پاسخ به پ

   فروردین 4, 1399

   فرزندان هیچ کس:) ببین اینو از اسمشم مشخصه چیزی ک میخوایه خیلی هم زیبا واموزندس

   پاسخ

   • پ در پاسخ به نازی

    فروردین 7, 1399

    خیلی ممنونم .. آره کامل دانلودش کردم ولی وقت نشد ببینمش … فک کنم شبیه سریالای آجوشی من و مادر باش

    پاسخ

  • مریم در پاسخ به پ

   خرداد 1, 1399

   شعله های جاه طلبی

   پاسخ

  • باران ۸۰ در پاسخ به پ

   خرداد 17, 1399

   قشر مرفه دخترسفیر بی وفا قلب آتشی….. همه این سریالها و خیلی سریال ترک این موضوع سوژه شده

   پاسخ

 158. pari

  دی 30, 1398

  سلام … میشه غمگین ترین سریالایی که دیدین رو بگین دوستان

  پاسخ

  • Mobin در پاسخ به pari

   بهمن 1, 1398

   13 reasons why
   Vampire diaries

   پاسخ

   • mahdieh در پاسخ به Mobin

    فروردین 27, 1399

    The Vampire Diaries غمگین نبود که!

    پاسخ

   • مهدیه در پاسخ به Mobin

    فروردین 27, 1399

    سلام من هر سریالی رو نمیبینم اومدم اینجا ببینم کدوم سریالا خیلی خوبه و زیاد پیشنهاد شده کامنتا رو داشتم میخوندم دیدم خیلی سریالا رو گفتن ولی خب سلیقه ها متفاوته و مثلا من دیدم عشق بی پروا رو خیلیا گفتن درحالی که اصلا دوستش نداشتم فقط میدیدم که تموم بشه من خودم سلیقه م اینجوریه که از سریالای غمگین اصلا خوشم نمیاد مثل عشق بی پروا… سریال تخت تعقیب هم دیدم خیلی مسخره بودش اما سریالای هیجانی و عاشقانه و خنده دار رو دوست دارم اگه من بخوام معرفی کنم اینا رو میگم:
    1 پسران برتر از گل (فکر نمیکنم کسی کیدرامر باشه و ندیده باشه!)
    2 هیلر
    3 تو زیبایی
    4صداتو میشنوم
    5 باغ مخفی
    6 گونگ شیم زیبا( خنده دار بودش)
    7 دبلیو
    8 شاهزاده اتاق زیر شیروانی( چون طنز بود اما با اینکه قسمت آخرش گریه دار بود حال نکردم!)
    9 منو بکش خلاصم کن!(طنز بود وعالی بازی میکردن)
    10 نسل خورشید
    غیر کره ای هم The Vampire Diaries فوق‌العاده بود
    بازم هست ولی اینا بهتریناش بود!
    ناگفته نماند که اینارم دیدم!
    (او زیبا بود_ معمولی بود.
    مبارزه با ارواح_ خوب بود داستان متفاوتی داشت
    سیندرلا و چهار شوالیه_معمولی
    کی تو_ خوب بود! به هیلر نمیرسید
    منو به ارامی ذوب کن هم داستان یکنواختی داشت خوشم نیومد!
    سریالای سوکی و سریالای لی مین هو رو هم دیدم کلا!)
    اینا هم تو لیستم هستن!
    (گوبلین، خنده در واکیکی، عاشقان ماه، کتاب خانوادگی گو،خون)
    حالا لطفا با توجه به سلیقه یکی بهم معرفی کنه چی ببینم که هیجانی و طنز و عاشقانه باشه!
    غمگین نباشه ها!

    پاسخ

    • نازی در پاسخ به مهدیه

     تیر 4, 1399

     ای بابا چه سلیقه جالبی داری و البته نزدیک به من ولی من بیشتر سمت غمگینا کشیده میشم خخ حالا بگذریم من خودم گونگ شیم زیبا رو خیلی دوس داشتم عالی بود و خنده دار
     با توجه به چیزی که شما دوس داری بنظرم دوبونگ سون زن قوی رو حتما ببین
     اگه پزشکی دوس داری دکتر رمانتیک دو تا فصلشو ببین بنظرم خیلی هیجانی و طنزه های ریزی داره
     بیا بجنگیم روح
     مرد ملکه اینهیون قدیمیه ولی حتما پیشنهادی همه ببینن اصلا ^_^
     سامسون هم بدک نیس ولی قدیمیه
     اوه روح من با بیا بجنگیم روح فرق داره
     ونوس من
     پنیر در تله

     پاسخ

    • Zj در پاسخ به مهدیه

     تیر 18, 1399

     افسانه دریای آبی

     پاسخ

  • Nanaz در پاسخ به pari

   بهمن 16, 1398

   غمگین ترین سریال های کره ای که دیدم :
   عاشقان ماه : که آخرش خیلی غمگینه کلی اشک ریختم واسش
   دلم برات تنگ شده :اینم غمگینه واقعا
   پادشاه مد : اینم غمگینه اخرش مثل عاشقان ماه یکیشون میمیره
   لبخند پر کشیده از نگاهت
   هتل دلونا : زمان هایی که گذشته آی یو رو نشون میداد غمگین بود
   عشق بی پروا : آخرش ووبین میمیره خعلی غمگینه

   پاسخ

  • مینوفر در پاسخ به pari

   اسفند 22, 1398

   (مستر سانشاین )اقای آفتاب
   عالیه ولی آخرش خیلی غمگینه
   تنها سریالیه ک چند روز درگیرش بودم

   پاسخ

  • نفس در پاسخ به pari

   خرداد 24, 1399

   پاییز در قلب من خیلییی باهاش گریه کردم

   پاسخ

 159. فاطمه

  دی 23, 1398

  سلام الان عاشقانه ترین فیلم کره ای که پیشنهادمیکنین چیه.به جزپسران فراترازگل ووارثان توازستاره هااومدی افسانه دریای ابی باغ مخفی توزیبایی شکارچی شهرکه واقعاقشنگ وعالین ولی دیدمشون به جزایناچیروپیشنهادمیکنین

  پاسخ

  • پریزاد در پاسخ به فاطمه

   دی 30, 1398

   سریال فرود بر روی عشق یا همون سقوط روی تو.در حال پخش اما عالیه

   پاسخ

  • Nanaz در پاسخ به فاطمه

   بهمن 16, 1398

   عاشقانه اگه ندیدی حتما ببین خیلی قشنگن : باران عشق _ عاشقان ماه_ من ربات نیستم _عشق در دبیرستان_ اولین عشقم_ انتقام شیرین 2

   پاسخ

  • F در پاسخ به فاطمه

   اسفند 17, 1398

   این ها همشون قدیمی هستن سریال extraordinary you بهترین و عاشقانه ترین سریالی هست که من تا حالا دیدم البته ناگفته نمونه سریال گوبلین هم عالیه.

   پاسخ

   • Baran در پاسخ به F

    اسفند 20, 1398

    سریال تو فوق العاده ای موضوعش خوب و جدید بود اما باعث جذب شدن ادم برای دیدن ادامه نمیشد در کل ضعیف بود

    پاسخ

  • Nejhla در پاسخ به فاطمه

   اسفند 29, 1398

   سلام
   بدون شک (عاشقان ماه) بهترین سریال کره ای هست حتما ببینین تا آخر
   تنها فیلمی که منو خیلی تحت تاثیر قرار داد
   سعی کنین با دوبله ترکیه ببینین اگه بلدین

   پاسخ

 160. mary

  دی 3, 1398

  من سریال های کره ای زیاد دیدم و تا حدودی هم راضی بودم بهترین سریالهایی که میتونم به این لیست اضافه کنم
  سربال های
  بی خانمان
  نسل خورشید
  هیلر
  کی دو (بخصوص قسمتهای اخرش)
  شکارچیه شهر
  کتاب خانوادگی گو
  عشق بی پروا
  عاشقان ماه (اولاش بسیار خنده دار و اخراش بسیار غمناک)
  پدر عحیبه
  وارثان
  پری دریای ابی
  فعلا همینا یادمه
  شماهم اگه پیشنهاد خوبی دارین ممنونم بهم بگین

  پاسخ

  • mahta در پاسخ به mary

   دی 12, 1398

   سلام من از این سریالایی که شما گفتین راضی بودم اما پیشنهاد میکنم اگه سریال دلقک تاجدار رو ندیدن ببینید شاید بعد از دیدنش خوشتون بیاد

   پاسخ

   • Mzph در پاسخ به mahta

    دی 19, 1398

    سلام کاربر محترم من سریال دلقک تاجدار رو دیدم و به معنی واقعی کلمه شگفت انگیز بود مخصوصا موسیقی هاش لطفا اگه میشه چند تا سربال معرفی کنید چون فکر میکنم سلیقه هامون تا حدودی یکی باشه و یه چیز دیگه من سریال دکتر جان رو دیدم عالی بود پیشنهاد میکنم

    پاسخ

  • storm در پاسخ به mary

   فروردین 4, 1399

   اجوشی لطفا برگرد و ببینید اونم قشنگه

   پاسخ

  • سعید طهماسبی در پاسخ به mary

   فروردین 21, 1399

   اخ اخ نگو کتاب خانوادگی گو ،دیوانه وار دوسش داشتم

   پاسخ

  • MOBINA در پاسخ به mary

   اردیبهشت 29, 1399

   خب من پنج ساله که کیدرمایی هستم و تقریبا تموم سریال ها رو به جز چند تا دیدم سریال معروف رو که میشناسین مثل اونایی که جی چانگ ووک یا لی مین هو یا کیم س.هیون وجو جی هیون غیره که توش بازی کردن میخوام یه چن تا دیگه که من خوشمم اومد البته باید باژانر مورد علایقه شما هم جور در بیاد رو بهتون معرفی میکنم
   1 ناظر ژانر هیجانی و اکشن وملو درام
   2 ایا تو هم انسانی ژانر علمی تخیلی عاشقانه کمدی
   3 وکیل بی قانون ژانر هیجانی عاشقانه اکشن حقوقی
   4 طلسم شیطانی ژانر عاشقانه ملودرام
   5 خون ژانر پزشکی علمیتخیلی عاشقانه
   6 ایدی من خوشگل گانگنامه ژانر مدرسه عاشقانه کمدی
   7 برج بابل ژانر هیجانی اکشن درام
   8 جنگل ژانر پزشکی عاشقانه درام کمدی
   9 عشق پنهونی من ژانر اداری اشپزی عاشقانه خانوادگی
   10 دکتر رمانتیک فصل اول و دوم ژانر پزشکی عاشقانه
   11 اخرین ماموریت فرشته عشق ژانر عاشقانه تخیلی فانتزی
   12 گوی سحر امیز ژانر تخیلی عاشقانه فانتزی کمدی
   13 خانم حمورابی ژانر درام حقوقی

   بعضی از این سریال ها خیلی مطرح نشدن اما مناسب هستن البته بستگی به نوع سلیقه تون داره که ژانر سریال چی باشه
   امیدوارم از معرفی این سریال ها لذت برده باشین البته اگه نگاشون کردین فعلا بای

   پاسخ

 161. فری

  آذر 30, 1398

  تو هیچ لیستی تعجب میکنم سریال my golden life نبود بی نظیره من خیییییییلی سریال نگاه کردم از وارثان و هیلر و پسران برتر از گل و… بهتره

  پاسخ

 162. آذر 13, 1398

  سلام دوستان
  لطفا هر کسی فیلم سینمایی(یک قسمتی) عاشقانه کره ای یا چینی یا … میشناسه معرفی کنه
  مثلا never gone (هرگز نرسیده)

  پاسخ

  • ^_^ در پاسخ به ...

   آذر 13, 1398

   فیلم خارجی عاشقانه هم بود معرفی بود ( سینمایی باشه)
   مثلا After*_*

   پاسخ

   • zahra در پاسخ به ^_^

    اسفند 20, 1398

    مثل بخت پریشان
    اولین فرصت

    پاسخ

  • زهرا در پاسخ به ...

   اسفند 25, 1398

   فیلم always خییییلی قشنگه خیییییلی

   پاسخ

 163. Dvrpnh

  آذر 1, 1398

  سلام از اونجا که خیلی فیلم معرفی کردین میشه لطفا فقط یک سریال خیلی خوب که اعصاب خوردکنی زیاد نداشته باشه و خیلی خیلی قشنگ و جذاب باشه معرفی کنید ؟؟؟ و تعداد قسمت هاشم بگین لطفا

  پاسخ

  • mahta در پاسخ به Dvrpnh

   دی 12, 1398

   سلام به نظر من سریال دلقک تاجدار و شاهزاده بزرگ قشنگه وپایان خوبی هم داره

   پاسخ

   • Dvrpnh در پاسخ به mahta

    دی 19, 1398

    ممنون دوست عزیز

    پاسخ

  • فرزان در پاسخ به Dvrpnh

   فروردین 6, 1399

   تو زیبایی رو حتما ببینید
   من خیلی دوسش داشتم
   16 قسمت

   پاسخ

 164. Nil

  آبان 10, 1398

  من سریال زیاد نگاه میکنم مخصوصا کره ای و الانم تایلندی .از بین سریالهایی که دیدم اینا به دلم نشسته و واقعا دوسشون داشتم و بهتون پیشنهاد میکنم حتما برای یکبارم شده ببینیدشون چون ارزشش رو داره ژانر بیشترش عاشقانه است اما چندتایی هم کمدی.فانتزی.معمایی و جنایی توش هست.

  ۱_نسل آفتاب
  ۲-ادیسه کره ای
  ۳-بکشم نجاتم بده
  ۴_ازبخت بد عاشقت شدم
  ۵-منشی کیم چشه
  ۶-مردشاهزاده خانم
  ۷-گابلین
  ۸-وقتی تو خواب بودی
  ۹-جهان موازیw
  ۱۰-چون این اولین زندگیمه(من عاشقشم بیشتراز ۱۰ بار نگاش کردم نه مثلث عشق داره نه انتقامی نه فقیر و پولداری یه عاشقانه ساده فوق العاده دوست داشتی و لذت بخش)
  ۱۱-لبخند پرکشیده از نگاهت
  ۱۲-زیبای درون
  ۱۳-شکارچی شهر
  ۱۴-عشقم اهل ستاره هاست
  ۱۵-عاشقانه ماه
  ۱۶-هوارانگ
  ۱۷-افسانه دریای آبی
  ۱۸-سیندرلاو۴ شوالیه
  ۱۹-شاهزاده صد روزه
  ۲۰-اگه میتونی عاشقم شو(چینیه معمایی جنایی عاشقانه است ۲۱-قشنگه ارزش نگاه کردن داره)
  ۲۱-امواج زندگی(تایلندی)*خیلی خوبه
  ۲۳-تو من هستی(تایلندی)
  ۲۴-همسر دوست داشتنی(تایلندی)
  ۲۵-وقتی بدن هیمان عوض شد(تایلندی)
  ۲۶-عروس ناخواسته(تایاندی)
  ۲۷-تاج شاهزاده(تایلندی)
  ۲۸-ماسایا(تایلندی)
  ۲۹-نوازش قلب
  ۳۰-صدا(اگه هیجانی و جنایی ومعمایی دوست دارید)
  ۳۱-مردبی گناه
  ۳۲-هیلر
  ۳۳-چیزی نیست این عشقه
  ۳۴-پری وزنه بردار
  ۳۵-تولد یک زیبایی
  ۳۶-مدرسه۲۰۱۷
  ۳۷-دوبونگ سون زن قوی
  ۳۸-عشق مخفی من
  ۳۹-دوست دخترم روباهه
  ۴۰-اوه روح من
  ۴۱-تو زیبایی
  ۴۲-وارثان
  ۴۳-بوسه شیطنت آمیز
  D_Day-۴۴
  ۴۵-پزشکان
  ۴۶-تاریخ آرتدال
  ۴۷-ذهن زیبا
  ۴۸-برگرد آجوشی
  ۴۹-چیزی حدود یک درصد
  ۵۰-ملوهولیک
  ۵۱-زندگی خصوصی او
  ۵۲-شریک مشکوک
  ۵۳-عشق نجیب من
  ۵۴-شقوط برای بی گناهی
  ۵۵-بدرخش یا دیوانه شو
  ۵۶-پونگ پال
  ۵۷-اوه ونوس من
  ۵۸-به خاطر سپردمت
  ۵۹-قهرمان عجیب من
  ۶۰-رویارویی
  ۶۱-خاطرات الحمرا
  ۶۲-عشق خطرناک
  ۶۳-آقای آفتاب
  ۶۴-فقط کنارتو(چینی_شاید به نظر بیشترش تجاری و فناوری باشه اما عاشقانه فوق العاده ای داخلش هست)
  ۶۵-محاصره درمه(چینی_قشنگه*)
  ۶۶-پسره خوشتیپ و جونگ اوم
  ۶۷-بیا بغلم کن(جنایی_عاشقانه)
  ۶۸-درباره زمان
  ۶۹-معشوقه
  ۷۰-هیولا
  ۷۱-سرت رو بزار روشونم(چینی)
  ۷۲-صدایت رامی شنوم(چینی_به هنین اسم کره ای هم هست ۷۳-اونو ندیدم ولی چینی قشنگ تره)
  ۷۴-آبیس
  ۷۵-زندگی مخفی منشی من
  ۷۶-اخرین ماموریت فرشته_عشق
  ۷۷-خوش امدی به زندگی

  بازم هست که خیلی قشنگه اما اسمش رو یادم نمیاد فقط کمی از داستان سریال یادمه…
  ببخشید که ژانر هاش ترتیب درست حسابی نداره هر چی یادم بود رو نوشتم دیگه…
  این سریالها حیلی خوبن البته از نظر من چون دیدگاه ها متفاوته ولی بازم پیشنهاد میکنم که از دستشون ندید😊

  پاسخ

  • Raha در پاسخ به Nil

   آبان 15, 1398

   تشکر برای معرفی فیلمها

   پاسخ

  • مبینا در پاسخ به Nil

   آذر 4, 1398

   خیلییییییییییییییییییییییییییییییی ممنونم خود سایت فیلمای قدیمی ای معرفی کرده من بیشتر فیلمای کره ایش رو دیدم به نظرم سلیقه تون تو فیلما خیلی خوبه و خیلی ممنونم که این همه وقت گذاشتید

   پاسخ

  • Meloco در پاسخ به Nil

   دی 20, 1398

   ممنونم از معرفي ها

   پاسخ

  • پریسا در پاسخ به Nil

   خرداد 12, 1399

   عالی بود
   استفاده کردم

   پاسخ

  • اِمِرینا در پاسخ به Nil

   شهریور 15, 1399

   سلام اگر دوست دارید سریال تایلندی روزگار شاهزاده رو هم ببینید اونم بسیار قشنگه

   پاسخ

 165. الهه

  مهر 23, 1398

  سلام وقت همگی بخیر
  این سریال ها رو از دست ندید
  1- پسران برتر از گل
  2- منشی کیم چشه
  3- Clean.With.Passion.For.Now

  پاسخ

 166. نیوشا

  مهر 21, 1398

  من خیلی سریال کره ای دیدم اما بهترین سریال های کره ای اینا هستن:
  هیلر ژانر اکشن عاشقانه
  عاشق ماه تاریخی سفر در زمان
  ملکه هفت روزه تاریخی
  ملکه کی تاریخی که از رو واقعیت ساختن
  عروس قرن
  دریم های مدرسه ای
  مرد ملکه این هیون سفر در زمان
  توژانر خوناشامی یا کاراگاهی هم سریال کاراگاه خوناشام قشنگه
  _____
  تعجب میکنم چطور این لیست رو نوشتید
  شوهر ۱۰۰ روزه خیلی سریال کسل کننده ایه بجاش هونگ گیل دونگ شورشی رو ببینید خیلی بصرفه تره😐

  پاسخ

 167. تارا

  مهر 14, 1398

  من عاشق سریالهای کره ایم..عاشقان ماه بی نظیره….

  پاسخ

  • شیوا در پاسخ به تارا

   آبان 17, 1398

   باسلام دنبال ی فیلم سینمایی کره ای هستم که دختر در این فیلم نابیانست و در بچه گی با یک همکلاسیش دوست میشه پ باهم بزرگ میشن….
   اسمش نمیدونم چی ممنون میشم بهم بگین

   پاسخ

   • نجمه در پاسخ به شیوا

    آبان 18, 1398

    فکر کنم فیلم sad love story باشه، که دختره با خالش میره آمریکا و پسره پدرش درمیاد تا پیداش کنه 🙁

    پاسخ

   • سحر در پاسخ به شیوا

    اسفند 18, 1398

    اسمش رو نمیدونم اما بازیگرش سونگ هه کیو هستش.

    پاسخ

 168. سمیه

  مهر 13, 1398

  فیلمی که پسره توسالن غذاخوری پادگان پیشونی دختررو میبوسه بعد دختره لباشو میبوسه

  پاسخ

  • sr در پاسخ به سمیه

   مهر 13, 1398

   نسل خورشید

   پاسخ

 169. یلدا

  مهر 6, 1398

  تازگیا کره سریالاش روی فاز جنایی و حقوقی و کارآگاهی میگرده… یه مدتم همش ژانر اداری بود … یه سریال خیلی قشنگ اداری دیدم از روی بیکاری ولی عاشقش شدم برخلاف ژانرش اصلا اداری نبود اسمش «زندگی مخفی منشی من» بود عالی بود بازیگراش . مخصوصا کیم یونگ کوانگ .

  پاسخ

  • مبینا در پاسخ به یلدا

   آذر 4, 1398

   به نظرم اختلاف سنی بازیگرای شخصیت اصلی باعث شده بود به هم نیان تازه در خوبی شخصیت اصلی افراط شده من زیاد دوسش نداشتم به نظرم مون لاورز و گابلین و استرانگ وومن و تاچ یور هارت از سریالای عاشقانه خوب هستن(گابلین داستانش قوی و تاچ یور هارت تقریبا در ادامه داستان زوج دوم داستان است مون لاورز به شدت پیشنهاد میشه

   پاسخ

  • مبینا در پاسخ به یلدا

   آذر 4, 1398

   سلام ایا فیلم خوب دیگه ای از لی جی اون همونiuیا شخصیت اصلی دختر مون لاورز دارید بگید لطفا

   پاسخ

   • mch در پاسخ به مبینا

    اسفند 10, 1398

    آجوشی من (درامه و عاشقانه نیست )
    هتل دلونا

    پاسخ

 170. مسعود

  مهر 4, 1398

  فیلم مستر ساین شاین عالی بود و فوق العاده

  پاسخ

 171. Mobina

  شهریور 31, 1398

  به نظر من :سریال های گوهه ریونگ مورخ تازه کار،آخرین مأموریت فرشته،دابلیو،وقتی تو خواب بودی،وارثان،شکارچی شهر،عاشقان ماه،نسل خورشید عالین❤❤

  پاسخ

 172. tala

  شهریور 24, 1398

  ای جونم عکس چا ایون وو واسه best hit گذاشته بودین با اونکه اصلا نقش اصلی هم نیست (((((((:

  پاسخ

 173. Nafass_

  شهریور 22, 1398

  وقتی تو خواب بودی عالیههههه😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خیلی قشنگه لی جونگ سوک و سوزی محشرن 😘😘😘

  پاسخ

 174. Nafass_

  شهریور 22, 1398

  سلام بنظرمن سریال ها:
  دبیلو 😍😍
  پینوکیو😍😍
  افسانه دریای ابی 😍😍
  تواز ستاره ها اومدی 😍
  دکتر غریبه 😍
  وارثان 😍
  دوبونگ سو زن قوی 😍😍
  اخرین ماموریت یک فرشته 😍😍
  مورخ تازه کار 😍😍😍
  هورانگ 😍😍
  یه چند تادیگه هم هست که اسمش یادم نیست

  پاسخ

 175. میترا

  شهریور 21, 1398

  تا زمانیکه mr sunshine ندیدیدراحت میتونیدنظر بدید بگیناین سریال و اون سریال، اماوقتی این سریالو ببینین نمیتونین نظر دیگه ای بدین،من از نت فلیکس دیدمش بازیرنویس انگلیسی اما باز اومدم زیرنویس فارسیشم گرفتم دیدم،این سریال پارسال پخش شد،خدای من بهترین بود

  پاسخ

  • بهناز در پاسخ به میترا

   شهریور 25, 1398

   موافقم.سریال خیلی قشنگ و متفاوتیه.

   پاسخ

  • مینو در پاسخ به میترا

   آذر 17, 1398

   دقیقا موافقم
   تازمانی ک اقای افتاب( مستر سانشاین) رو ندیدین میتونین از سریالهای دیگه تعریف کنید
   وقتی ببینید دیگه هیچ سریالی ب دلتون نمیشینه

   پاسخ

   • پ در پاسخ به مینو

    بهمن 23, 1398

    ولی به نظرم آجوشی من هم به همون اندازه قشنگه

    پاسخ

  • مهدی در پاسخ به میترا

   فروردین 14, 1399

   سریال Mr. Sunshine فوق العاده ای هستش، من معمولن ژانر رزمی و ترسناک تماشا میکنم سریال کره ای هم یک ده تایی معروف ترین هاشو دیدم اما این سریال طوریه که با تمام وجود دلتون میخوادفیلنامه رو دوباره بنویسین خیلی خیلی سریال تلخیه… اونایی که عاشق ژانر عاشقانه و درام هستن اصلا تماشا نکنن چون خیلی از دیدن اذیت میشن.

   پاسخ

 176. Fatemeh

  شهریور 19, 1398

  سلام ببخشید فک کنم ی عملیات غیر ممکن باشت خواستم ولی میشه کمک کنید من ی مینی سریال داشتم میدیدم قسمت اولش بود که مریض شدم و دیگه ول شد اولش اینجوری بود که ی اتوبوس دختر اوورده بودن واسه مدل بعد ی اقایی میگفت اینا چقد زشتن کین اینا تا همین جاش 😅کمک کنید ممنون میشم

  پاسخ

  • طاهره در پاسخ به Fatemeh

   شهریور 22, 1398

   سلام، فکر می کنم مینی سریال missing korea باشه

   پاسخ

  • l در پاسخ به Fatemeh

   آبان 6, 1398

   فکر کنم منظورتون miss korea باشه

   پاسخ

  • Lilia در پاسخ به Fatemeh

   دی 19, 1398

   ملکه حلقه است سریالش

   پاسخ

  • Lilia در پاسخ به Fatemeh

   دی 19, 1398

   افسانه نوکدو
   تاریخ اسدال
   تو فوق العاده ایی
   خیلی قشنگن وتقریبا جدیدا

   پاسخ

 177. N

  شهریور 9, 1398

  راستی سریال تایوانی قبل اینکه ازدواج کنیم یادتون نره اونم فوق العادس

  پاسخ

 178. N

  شهریور 9, 1398

  سلام دوستان تمامی سریالایی که مطرح شدن همش قشنگه منم چند تا سریال جدیدی که گفته نشده میگم امیدوارم لذت ببرین
  سریالهای کره ای: 1 .اوه اله من یا oh my venus
  2. سیندرلا و 4 شوالیه 3. بزرگترین عروسی یا عروسی بزرگ 4. وزش باد زمستانی
  حالا 1 سریال چینی بهتون معرفی میکنم ارزش دیدنشو داره واقعا با بازی یه ستاره کره ای هستش سریال عشق در دوردست ها
  حالا بهترینای تایوانی : 1. فقط بخاظر تو 2. عاشقم شو 3.بازگشت جنتلمن اینا همش با بازی ستاره تایوان آرون یانه و 4.توجه عشق
  امیدوارم خوشتون بیاد

  پاسخ

  • Raha در پاسخ به N

   آبان 15, 1398

   فیلم های بازیگر تایلندی که به اسم بوش میشناسند اگه دیدی معرفی کن ممنون

   پاسخ

   • N در پاسخ به Raha

    آبان 17, 1398

    سلام رها جان
    اینایی که میگم سریالای محبوبه پوشه:1.حلقه گل 2.u prince
    3.جوجه اردک زشت 4.angel magic

    پاسخ

 179. hana

  شهریور 4, 1398

  سلام دوستان میشه یه فیلم عاشقانه ی عالی بهم معرفی کنید؟
  ممنون میشم

  پاسخ

  • محمد در پاسخ به hana

   شهریور 5, 1398

   هالیوودی: تایتانیک – بیفور سانرایز(قبل از طلوع) – نوت بوک – می بیفور یو(من قبل از تو)
   بالیوودی: صنم تورو قسم – وقتی هری سجال را دید – هامپتی شارما
   ژاپنی: آسمانی از عشق
   سریال کره ای: عاشقان ماه – هوارانگ

   پاسخ

   • hana در پاسخ به محمد

    شهریور 8, 1398

    ممنون از لطفتون.

    پاسخ

  • S در پاسخ به hana

   مهر 2, 1398

   سریال بکش خلاصم کن عالیه…..مخصوصا اگه اهل هیجان هم باشید….

   پاسخ

 180. M

  مرداد 22, 1398

  Perfume
  The K2
  Goblin
  The beauty inside
  A Korean Odyssey
  while you were sleeping
  پیشنهاد میشه🙋

  پاسخ

 181. Sahar.A

  مرداد 12, 1398

  سلام. به نظرم تو زیبایی و عاشقان ماه فوق العاده و قوی بودن.
  میشه سریالای کره‌ایه با موضوع جدید و جذاب معرفی کنین؟!
  به دیدنش بی‌ارزه ی جوری نباشه وسطش حوصلم سر بره :/

  پاسخ

  • Hussein در پاسخ به Sahar.A

   مرداد 29, 1398

   سلام خوبی؟ اگر تاریخی بخوای پادشاه صاحب ماسک هم از لحاظ هیجانی و هم از لحاظ عاشقانه و تاریخی عالیه

   پاسخ

  • سالی در پاسخ به Sahar.A

   شهریور 8, 1398

   گابلین فوق العادس یه مینشو هم نمیزنی جلو

   پاسخ

 182. پری

  مرداد 7, 1398

  عاشقان ماه/وارثان/گابلین/یک ادیسه کره ای/کی2/هیلر/بلک/دلقک تاجدار/بکش و خلاصم کن/افسانه دریای ابی/زن قوی دوبونگ سون/دبلیو/لبخندپرکشیده از نگاهت/نسل خورشید/شادی شیطانی/کتاب خانوادگی گو/ایدی من خوشگل گانگنامه/شاهزاده صدروزه/من ربات نیستم/زیبای درون/شکارچی شهر/ملکه کی

  اینا بهترینایی بودن ک دیدم! سعی کردم به ترتیب بنویسم! ژانر همشونم عاشقانس! اصن فیلم کره ای ب عاشقانه هاش جذابیت داره!!!!خخخخ

  پاسخ

 183. p.r

  تیر 29, 1398

  منم چندتا سریال به کی درامرای عزیز توصیه میکنم که دیدنش خالی از لطف نیست😍

  *بازگشت زوجین* یک بسته دستمال کاغذی کنارتون باشه چون گریه داره نگی نگفتی😥😥 ولی بسیار زیباست

  *راز عشق و عاشقی* یه داستان عشقی متفاوته بیشتر از این نمیگم که داستان لو نره

  برای هیجانی دوست ها *مدافع* *فرزندان هیچ کس* * I remember you 2015*

  تو سبک طنز هم *خنده در وایکیکی 1و 2* و رئیس کیم*😍😍

  یه چندتا دیگه هم هست که به نظرم بسیاار دوست داشتنی بودن و داستان زیبایی داشتن 🤩🤩توضیح دیگه ای ندارم واسشون،ببینید حتمااا ضرر نمیکنید

  مبارزه برای راهم ، چون این اولین زندگیمه ، چیزی نیست عشقه ، بکش و خلاصم کن (kill me،heal me)
  سه گانه ی ریپلای ها reply 1997 / reply1994 / reply 1988
  30اما 17 ، چیزی در باران
  و در اخر لبخند پرکشیده از نگاهت ☹❤( سد اندینگه)

  پاسخ

 184. سارا

  تیر 22, 1398

  سلام منم سریال کره ای میبینم و خیلی کلا کره رو دوست دارم سریال هایی که دیدم و لذت بردم:
  ****بازگشت زوجین****عالی بود بنظرم
  تو ریبایی
  باران عشق
  افسانه دریای آبی
  وارثان
  زن قوی دو بونگ سو
  خانوم او هه یونگ
  مبارزه برای راهم

  پاسخ

 185. مریم

  تیر 22, 1398

  سلام دوستان ی سریال کره ای بود ی دخترومادر ک مادره کوربود زندگی می کردن کسی اسمش رومی دونه خیلی دوس دارم دوباره ببینم

  پاسخ

  • ساحل در پاسخ به مریم

   تیر 26, 1398

   سلام اسم دختره آریانگ بود که نویسنده بود اسم فیلمش هم شاید همین باشه

   پاسخ

   • در پاسخ به ساحل

    آبان 25, 1398

    سلام .
    میشه اسم‌ اون سریال و‌بگید که ت مدرسه ی پسره همش در حال ضایع کردن و محل ندادن ب دخترس در حالی ک دیوانه وار دوستش داره.
    اسمش چیه؟؟؟

    پاسخ

  • Dorsa در پاسخ به مریم

   تیر 29, 1398

   سلاممممم گلمممم 🌹🌹 فکر کنم اسمش افسانه افسونگر بود (یه همچین چیزایی 😂😂)

   پاسخ

  • نازنین در پاسخ به مریم

   مرداد 4, 1398

   افسانه افسون گر

   پاسخ

  • ریحانه در پاسخ به مریم

   مرداد 26, 1398

   وارثان

   پاسخ

  • ریحانه در پاسخ به مریم

   مرداد 26, 1398

   سریال| تو زیبایی (عالیه ،پیشنهاد میکنم ببینید)👌💢
   سریال| افسانه دریایی (ی سریال طنز و عاشقانه،پشنهاد میکنم)💯💥
   سریال| مدرسه ۲۰۱۵(ی سریال مدرسه ای و عاشقانه و معمایی من ک خیلی دوست داشتم ،اینم پیشنهاد میکنم ببینید)💌💞
   سریال| بوسه شیطنت آمیز ۱,۲ (عالیه ،هرچی بگم کمه)😻😸
   سریال| همسایه بغلی اکسو ( اینم ک اگه اکسوال حتما ببین اگرهم نیستی ضرر نمیکنی ،عالیه عالییی)😍😍🥀🌈
   سریال| روزگار شاهزاده من (بد نیس)🌸
   سریال| وارثان (ینی هر چقدر ببینی بازم کمه)✨✨
   سریال| پینوکیو (عالیییییییی)🍫🍦
   سریال| شوهر صد روزه من (من ک دیوونه ی این سریالم ،با هنرمندی دی او از اکسو)🎈😻😸
   سریال| من ربات نیستم (این یکیم حرف ندارع)🔥🔥
   سریال| نوازش قلبت (تکه) 💌😇
   فیلم سینمایی| آنتی فن (ی فیلم سینمایی چینی عالی با ⁦هنرمندی چانیول از اکسو ،پیشنهاد میکنم)⁦☠️⁩👻👽
   فیلم سینمایی | هرگز نرفته( ی فیلم سینمایی چینی عالییی با هنرمندی کریس عضو سابق اکسو ،فیلمش حرف ندارع)🙊😎
   سریال| مرد پولدار ( ی فیلم عالییی با هنرمندی سوهو لیدر اکسو ،این فیلم حرف ندارع ینی اگه نبینین از دستتون در رفته)😻😹😹😻
   سریال| پادشاه عاشق (این فیلم عالیه هاا ،عالیی)💪⁦✌️⁩😍
   سریال| منشی کیم چشه؟ ( عالیییه ، پیشنهاد میکنم ببینید)😂😂
   سریال| هیکل مثبت (عالیه ها عالی ،با هنرمندی دی او عضو اکسو )😻😻😹😹

   پاسخ

   • یه دوست در پاسخ به ریحانه

    اسفند 17, 1398

    ای دوست رد دادیا هر چی گفتی از اکسو بود فکر کنم خیلی رو اوپاهای اکسو کراش داری

    پاسخ

 186. Sh

  تیر 16, 1398

  سلام میشه یکی به من چنتا سریال مثلث عشقی معرفی کنه ممنونتون میشم

  پاسخ

  • نفس در پاسخ به Sh

   بهمن 28, 1398

   گونگ شیم زیبا.اغواگر بزرگ.سیندرلا و چهار شوالیه.عاشقان ماه.دکتر غریبه.اینا خوبن یا مثلث عشقیه یا مربع عشقی😁

   پاسخ

 187. somi

  تیر 12, 1398

  سلام میشه چند تا سریل تاثیرگذار که کمتر کلیشه ای و تکراری باشن بهم معرفی کنین؟؟ قدیمی هم بود اشکالی نداره اخه سریالای این اواخر اکثرا موضوع های تکراری دارن خیلیم جذاب نیستن

  پاسخ

  • زهره در پاسخ به somi

   تیر 13, 1398

   سلام.
   سریال آجوشی من(۲۰۱۸)تنها سریالی بود ک دیدم از همه ی کلیشه ها دور بود.
   مشکلی نیست این عشقه – ماشین تحریر شیکاگو – هاید جکیل و من – مامان عصبانی – بلک
   اینا هم تقریبا موضوع جدید و متفاوتی دارند اگرچه باز هم درگیر کلیشه میشن.

   پاسخ

  • Sunshine در پاسخ به somi

   تیر 28, 1398

   من سریال کره ای زیاد دیدم متفاوت ترینا و قشنگ تریناش عاشقان ماه و هیلر بودن او زیبا بود هم داستان روون و قشنگی داشت

   پاسخ

  • H در پاسخ به somi

   تیر 28, 1398

   اگه سریال عاشقانه کمدی خوب میخواین ببینین پری وزنه بردار دو بونگ سو و شریک مشکوک عالیننن حتما ببینین

   پاسخ

  • آبتین در پاسخ به somi

   اسفند 14, 1398

   تو کره ای اکثرا کلیشه داره ولی خوب چندتا خوب هم داره مثل مشکلی نیست عشقه،دوران نوجوانی،ماشین تحریر شیکاگو،بازگشت زوجین،پاسخ۱۹۹۴،کارآگاه خون آشام۲وبازی دروغ مابقی فیلمای کره ای داستانای همسان پراز کلیشه و تبلیغات فراوان البته تو اینان کلیشه و تبلیغات هست ولی قابل تحمل ترن

   پاسخ

 188. Dvrpnh

  تیر 12, 1398

  سلام میشه یه سریال عالی و جذاب ولی با تعداد قسمت های کم معرفی کنید یعنی بالای ۱۰۰ قسمت نباشه ☹

  پاسخ

 189. mary

  تیر 10, 1398

  راستش میخواستم بگم این سریال هایی که گفتین شاید یکی یا دوتاشون خوب باشن من سریال های خیلی بهتری دیدم که پیشنهاد میکنم بقیه هم اینا رو ببین : توزیبایی – وارثان – افسانه ی دریای ابی – عشقم از ستاره ها – سوییچ-پدر عجیب غریب – پسران برتراز گل -هیلر -کی دو – گابلین -زن قوی دو بونگ سون – دبلیو- باغ مخفی(البته شاید وسطاش ازش خسته بشین اگه خیلی وقتی سریال کره ای میبینین ولی پیشنهاد میکنم حتما اخرش رو ببینین واقعا محشره) -بوسه ی شیطنت امیز -نسل خورشید. همه ی این هایی که گفتم جزو بهترین ها هستن و اگه میخواین یه سریال درست ببینین اینا رو حتما ببینین

  پاسخ

 190. فاطمه

  تیر 8, 1398

  سلام من خیلی وقت پیش ی سریال کره ای رو نصفه دیدم الان که میخوام کامل نگاش کنم اسمش یادم نمیاد فقط انقدر یادمه که دختره توی ی سهر کوچیک زندگی مبکرد و چاق بود ارزو داشت به مسابقه اسکی روی یخ بره تنهای واسه مسابقه میاد سئول بعد پیش برادر ناتنیش زندگی میکنه لطفا اگه کسی اسمشو میدونه به من بگه

  پاسخ

  • Zahra در پاسخ به فاطمه

   شهریور 22, 1398

   اگه اشتباه نکنم اسم فیلمش ۳بعدی بود،که دختره عاشق برادر ناتنیش میشه

   پاسخ

  • Zahra در پاسخ به فاطمه

   شهریور 22, 1398

   سریال کره ای جدید و خیلی قشنگ چی پیشنهاد میدین؟لوس نباشه،اینایی که توی کامنت ها بود رو همه رو دیدم😁
   سریالش ماله ۲۰۱۸ باشه یا ۲۰۱۹

   پاسخ

   • ft در پاسخ به Zahra

    دی 16, 1398

    فیلم بی خانمان رو ببین من خیلی خوشم اومد ژانرش بیشتر جنایی و هیجانیه با چاشنی کمدی کم

    پاسخ

 191. فاطمه

  تیر 8, 1398

  سلام ببخشید لطفا چندتا سریال بهم معرفی کنید ک موضوعش نزدیک ب سریال وارثان شکارچی شهر کلا عاشقانه ش زیاد باشه

  پاسخ

  • Miss loudi در پاسخ به فاطمه

   تیر 14, 1398

   بهترین سریال عاشقانه کره از نظر من. ماه در آغوش خورشید. خاطرات یک گیشا. شاهزاده صد روره من. هزاران بوسه. گابلین. شاهزاده بزرگ. اینا عاشقانش زیاده من که عاشقشونم.

   پاسخ

 192. Maryam

  خرداد 25, 1398

  وقتتون بخیر
  من سریال های هیلر- the k2 – عاشقان ماه- از نسل خورشید- تو از ستاره ها اومدی- گابلین- میتونی صدای قلبم رو بشنوی- به من دروغ بگو- شاهزاده ۱۰۰ روزه من – وارثان- پسران برتر از گل- ذائقه شخصی رو دیدم و در حال حاضر نمیدونم چه سریالی رو انتخاب کنم برای دیدن
  آیا کسی هست که مرا یاری کند؟!
  سریال خنده در وایکیکی قسمت اولش رو که دیدم اصلا جذبم نکرد

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به Maryam

   خرداد 25, 1398

   سلام مریم جان،
   علاوه بر سریال های خوبی که توی لیست اومده و سریال هایی که خودت گفتی چندتا مورد به ذهنم رسید که سریال های خوبی ان:
   Mr. Sunshine
   Black
   Voice
   Rooftop Prince
   عشق بی پروا
   وقتی تو خواب بودی
   شریک مشکوک
   دبلیو

   پاسخ

   • Maryam در پاسخ به زهرا اکیما

    خرداد 25, 1398

    خیلی ممنونم زهرا جان
    امشب مجدد استارت سریال دیدن رو میزنم 😍

    پاسخ

   • reza در پاسخ به زهرا اکیما

    تیر 6, 1398

    سلام . میشه سریال هایی که در اون دختر عاشق پسر میشه بهم معرفی کنید

    پاسخ

    • زهرا اکیما در پاسخ به reza

     تیر 6, 1398

     سلام رضا جان، این سریال ها به موضوعی که گفتی نزدیکن:
     دریم های (رویای بلند) 2
     ارباب ماسک
     افسانه پری دریایی
     هیلر
     ماشین تحریر شیکاگو

     پاسخ

   • Maryam در پاسخ به زهرا اکیما

    تیر 13, 1398

    سلام
    ممنونم از دوستانی که سریال Mr.sunshine رو معرفی کردن
    فوق العاده بود
    خیلی لذت بردم از دیدنش

    پاسخ

  • زهره در پاسخ به Maryam

   خرداد 26, 1398

   سلام مریم جان من خودم سختگیرم تو انتخاب سریال کره ای و هم بازیگراش برام مهمه هم داستانش و این سریالا بنظرم خیلی خوب بودن
   Worlds.Withinسریال خوبیه با بازی هیون بین – خاطرات الحمرا رو خیلی دوس داشتم هر چند عاشقانه محض نبود ولی خیلی قشنگ بود- Secret.Garden قشنگ بود – mr sunshine داستانش واقعی بود بگمونم-
   touch your heart خیلی عالی بود. بنظرم هم بازیگراشون عالی هستن هم داستانشون قشنگه اینارو حتما نگاه کن

   پاسخ

   • Maryam در پاسخ به زهره

    تیر 2, 1398

    ممنونم عزیزم در حال حاضر دارم Mr.sunshine رو میبینم

    پاسخ

  • A.m در پاسخ به Maryam

   خرداد 26, 1398

   به نظر من سریال شکارچی شهر. وارثان که پنج قسمت اول زیاد جالب نیس ولی قسمتای بعد جبران میکنن. پینوکیو هم بگی نگی خوب بود.منشی کیم چشه هم خوبه ولی شکارچی بخشش که چینی ولی توش لی مین هو بازی کرده و اکشن کمدی و… خیلی خوب بود نسل خورشیدم خوب بود هیلرم دیدم اونم خوب بود ولی شکارچی شهر و وارثان و شکارچی بخشش عالی بودن

   پاسخ

  • سوگند در پاسخ به Maryam

   خرداد 27, 1398

   سلام وقتتون بخیر، منم تازگیا سریال کره ای میبینم، اینام قشنگه اگه دوس داشتین ببینین، تو زیبایی، عشق مخفی، هتل مخفی،دو بوک سونگ پری وزنه بردار، اینا کره ای هستن، روزگار شاهزاده، امواج زندگی، اینا واسه بقیه کشورای چشم بادومین ولی خوب بودن واسه دیدن

   پاسخ

   • Maryam در پاسخ به سوگند

    تیر 2, 1398

    ممنونم سوگند جان

    پاسخ

  • آتنا در پاسخ به Maryam

   خرداد 27, 1398

   سریال هیلر خیلی خوبه وعاشقانه ماه هم خوبه اولش خیلی خنده داره ولی بعدا خیلی غمگین میشه و از نسل خورشیدو گابلین هم خوبه پسران برتر از گل من نسخه چینی رو دیدم که باغ شهاب سنگه اسمش خیلی باحاله این نظر من بود

   پاسخ

   • mch در پاسخ به آتنا

    اسفند 10, 1398

    من همه ی نسخه های پسران فراتر از گل و دیدم حتی مانگایی که از روش ساخته شده ر هم خوندم اما هیچکدوم به پای نسخه ی کره ایش نمیرسن .

    پاسخ

  • درسا در پاسخ به Maryam

   خرداد 28, 1398

   پری وزنه بردار کیم بوک جو _ زن قوی_ هوارانگ_۳۰ اما ۱۷ _ آبیس _ عطر_ من ربات نیستم _ قهرمان عجیب و غریب من _ سگ وحشی _ look out _ منشی مخفی من _ آخرین ماموریت فرشته _ تاپ‌ منیجر _ قویترین پیک_ مدرسه ۲۰۱۷ _ مربای پرتغال _ آیا تو انسانی _ دختری که بوها را میبیند

   پاسخ

  • مریم در پاسخ به Maryam

   تیر 2, 1398

   سریال افسانه دریای ابی عالیه
   باغ شهاب سنگ
   تو زیبایی
   تو از ستاره ها اومدی

   پاسخ

  • نسرین در پاسخ به Maryam

   تیر 2, 1398

   دوبونگ سون زن قوی و هوارانگ

   پاسخ

  • ho3ein در پاسخ به Maryam

   تیر 5, 1398

   سریال های پینوکیو. دکتر. پری دریایی واقعا عالیه.میتونید ببینید

   پاسخ

  • طوبا در پاسخ به Maryam

   تیر 8, 1398

   تونل٬ بوسه شیطنت آمیز ٬ افسانه دریای ابی٬ عشق وحشی ٬ تو از ستاره ها اومدی

   پاسخ

  • فاطمه در پاسخ به Maryam

   تیر 9, 1398

   سریال پدرم عجیب عریبه رو حتمااااا ببین عالیه بی نطیره

   پاسخ

  • NargeS. 16 در پاسخ به Maryam

   تیر 9, 1398

   سلام من فیلم های زیادی ندیدم اما چند تا فیلم خوب دیدم که گفتم بهتون پیشنهاد کنم
   روزگار شاهزاده تایلندی…….۲۰ قسمت
   منشی کیم چشه؟……… یادم نیست
   اغوا گر بزرگ……….۳۲ قسمت
   پینوکیو………. یادم نیست
   مربای پرتقال………۱۶ قسمت
   مدرسه ۲۰۱۷……….. یادم نیست
   وارثان………نمیدونم
   سیندرلا و ۴شوالیه……نمیدونم
   عاشقان ماه……….نمیدونم
   روی قلبم کلیک کن……..نمیدونم

   پاسخ

  • Mahdie در پاسخ به Maryam

   تیر 10, 1398

   سلام همه سریالای خوب رو دیدی ولی من همی اواخر پینوکیو رو تموم کردم عالی بووود✨😻بهترینا توش بازی میکنن و کاپلشون عالیه💗🌈و اینا هم عالین💞:وقتی تو خواب بودی ،عشق بی پروا ، هوارانگ ،پری وزنه بردار کیم بوک جو ، مامان عصبانی ، افسانه دریای آبی ، رویای بلند و… فعلا همی اینا ب ذهنم رسید💓

   پاسخ

  • saman در پاسخ به Maryam

   تیر 13, 1398

   یه سریال عاشقانه ترکی میگم ببین بهترین سریال و فیلم عاشقانه ای که دیدم کلا یه تابستون خوب خواهی داشت من طرفدار فیلم ترکیه ای نیستم کلا ذهنیتی که راجب فیلمای ترکیه ای داری بزار کنار فقط ببینش جسور وغزل البته دوله فارسیش اسمش پاتریکسه که من پیشنهاد میکنم اصلی با زیر نویس فارسی ببینی

   پاسخ

  • Negar در پاسخ به Maryam

   مرداد 17, 1398

   من اصلا نتونستم با شاهزاده صدروزه ارتباط بگیرم 4 قسمت اولشو دیدم اصلا حوصلم سر رفت

   پاسخ

 193. Hadis

  خرداد 25, 1398

  مرسی برم ببینمش

  پاسخ

 194. Hadis

  خرداد 24, 1398

  کسی میتونه چیزی مث هیلر معرفی کنه طنز با عاشقانه قوی و داستان هیجانی جوری که ادم از اول تا آخرش آرامش نداشته باشه که ببینه چی میشه

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به Hadis

   خرداد 24, 1398

   سلام،
   سریال The K2 به این ژانر نزدیکه.

   پاسخ

  • negin در پاسخ به Hadis

   تیر 18, 1398

   اگر دقیقا مثل هیلر میخای شکارچی شهر ببین مشابه همن اما هیجانی میخای سریال کارگاه روح و خون هم هیجانیه

   پاسخ

  • یلدا در پاسخ به Hadis

   مرداد 7, 1398

   سریال سوییچ تغییرجهان رو حتما ببینید عالی و غیر قابل پیش بینی کلا هرقسمت چندبار سوپرایز میشید

   پاسخ

 195. Hadid

  خرداد 24, 1398

  همه ی اینایی که میگین قشنگ ولی هیلر یه چیز دیگه اس

  پاسخ

  • جانگ گیون سوک در پاسخ به Hadid

   تیر 13, 1398

   البته این نظرشماست من بهترین سریالی که دیدم سریال توزیبایی بابازی درخشان جانگ گیون سوک وپارک شین هه این سریال بهترین سریال 2009ورتبه1بهترین سریالای کره ای روداره بااینکه خیلی وقته ساخته شده ولی انقدرجذابیت داره که همه عاشقش میشن بایداین سریال درک کنین واقعاموضوعش هیچ وقت قدیمی نمیشه اهنگاش واقعافوق العاده بود وکشورای زیادی ازروی این سریال کپی کردن وباقیمت زیادی این سریال خریدن مهم نیست بقیه چی میگن توزیبایی همیشه برای من اولین من بااین سریال زندگی میکنم بیش از30باردیدمش من بخاطراین سریال میخندم وگریه میکنم وبازم میبینمش

   پاسخ

   • زهرا در پاسخ به جانگ گیون سوک

    تیر 24, 1398

    سلام ، منم ی چنتایی فیلم کره ای دیدم ولی از بین همه شون بهترینش تو زیبایی هست ، واقعا موضوع جدید ،و کلا فیلم خیلی قشنگیه منم بارها دیدمش ولی ازش خسته نشدم ، بهتون پیشنهاد میدم از دستش ندین ،مطمئن باشین پشیمون نمیشید

    پاسخ

   • یگانه در پاسخ به جانگ گیون سوک

    تیر 24, 1398

    تو زیبایی قشنگ هست ولی برگرفته از یک انیمه ی ژاپنیه کلا نویسنده ی انیمه های ژاپنی خیلی مخن سریالایی مثل شکارچی شهر تو زیبایی بوسه ی شیطنت آمیز پسر زیبا پسران فراتر از گل تو زیبایی حتی تاریخ اسدال و …. همه کپی شده از انیمه های ژاپنی ان

    پاسخ

   • فرزان در پاسخ به جانگ گیون سوک

    فروردین 6, 1399

    موافقم
    من سریال های تو زیبایی، افسانه دریای آبی، پسران برتر از گل، عاشقان ماه و گوبلین رو دیدم اما نمیدونم چرا تو زیبایی رو از همه بیشتر دوست داشتم.
    واقعا احساسات رو درگیر میکنه اما درعین حال حس خوبی به ادم میده. چون غمناک نیست.
    البته مستر سان شاین رو هنوز ندیدم.
    اون هم میگن قشنگه
    ولی در کل تو زیبایی رو بین همه این ها پیشنهاد میکنم.

    پاسخ

 196. Paria

  خرداد 21, 1398

  وای ولی هیچ سریالی بهتر از اخرین ماموریت فرشته نیس به نظرم

  پاسخ

  • نازی در پاسخ به Paria

   تیر 4, 1398

   اینقدر فرشته های مرگ و فرشته و ازین فرا زمینی ها زیاد شدن تو سریالاشون از تقلید زیادی قسمت اولش دلمو زد خوشم نیومد
   گوبلین.. ادیسه کره ای..بلک..عروس خدای آب
   ازینا بودن ک دیدم قشنگ بودن گوبلین و ادیسه کره ای محشر بود و طنز عروس خدای آب هم عالییییه
   ماموریت اخرین فرشته ی جوریه ناموسن نسبت ب این سریالا :/

   پاسخ

   • نگار در پاسخ به نازی

    شهریور 22, 1398

    سلام میشه یک سریال معرفی کنید که مثل آخرین ماموریت فرشته عشق باشه

    پاسخ

    • alireza در پاسخ به نگار

     اسفند 17, 1398

     نمونش واقعا نیست.

     پاسخ

  • یه دوست در پاسخ به Paria

   اسفند 17, 1398

   دقیقا

   پاسخ

 197. فائزه

  خرداد 18, 1398

  تو از ستاره ها اومدی. پری دریایی .او زیبا بود

  پاسخ

 198. فائزه

  خرداد 18, 1398

  سریال کره ای ندیدی اگر دیده بودی این سریال های چرت رو معرفی نمیکردی دوستان قشنگ ترین سریال های کره ای شامل:نسل خورشید . پسران برتر از گل . عاشقان ماه . وارثان . هورانگ . قهقهه در وایکیکی . باغ مخفی . عشق در زیر نور مهتاب .

  پاسخ

 199. فاطمه

  خرداد 17, 1398

  تو اینکه پسران برتر از گل و افسانه ی دریای نیلگون عالین که شکی نیست اما دو تا سریاله که من واقعا عاشقشونم …. عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییین .
  یکی سرنوشت که لی مین هو بازی کرده
  دومی هم سیندرلا و چهار شوالیس که تو نظرا ندیدم کسی گفته باشدش این سیال محشرهههههه

  پاسخ

 200. سامانتا

  خرداد 12, 1398

  نمیدونم چرا بعضی دوستان سریال گابلین رو انتخاب کردن به عنوان یه سریال خوب، سریالی هست که ریتم کندی داره و اصلا جذاب نیست، اصلا پیشنهاد نمیکنم

  پاسخ

  • maedeh در پاسخ به سامانتا

   خرداد 23, 1398

   vaghan maskharas o khaste konande nemidonam chaera migan enghad khobe

   پاسخ

  • نازی در پاسخ به سامانتا

   تیر 4, 1398

   شاید ب ژانر فانتزی علاقه نداری
   ولی اگه داری عروس خدای آب و یک ادیسه کره ای رو بهت ب جای گوبلین پیشنهاد میدم
   مخصوصا ادیسه

   پاسخ

  • Exo در پاسخ به سامانتا

   اسفند 26, 1398

   سریال گابلین جزو سریالهای خیییلی معروف خود کره اس. فکر نمیکنم کیدرامری باشه که این سریال رو ندیده باشه اما درهرحال هرکسی سلیقه ای داره

   پاسخ

  • Exo در پاسخ به سامانتا

   اسفند 26, 1398

   Crush landing on you رو هم حتمااااااا به لیستتون اضافه کنین. کسایی که ندیدن و طرفدار ژانر عاشقانه و درام ان حتما ببینن این سریال رکورد قسمت اخر گابلین رو شکست دیگه ببینین چقد خوبه

   پاسخ

 201. علی

  خرداد 8, 1398

  ناموسا این مسخره بازیا چیه ادمو وسوسه میکنین میخوام ی سریال ببینم میبینم یکی زیرش نوشته این سریال خوبه نمیدونم کدومو ببینم😢
  ایدی تلگراممو میدم یگی بیاد تل چند تا سریال مثل سریالای لی مین هو بهم معرفی کنه ****

  پاسخ

  • باران در پاسخ به علی

   خرداد 10, 1398

   همه ی فیلم های کره ای قشنگن …کلا اعتیادآور هستند …و به نظر من این قشنگ ترین اعتیاد دنیااااااااااست

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به باران

    خرداد 15, 1398

    کمپ هم داره بریم ترک کنیم دیگه کم کم یا دیوونه میشم یا میرم کره🤔🤔

    پاسخ

 202. راضیه

  خرداد 4, 1398

  بهترین سریالای کره ای که دیدم
  عشق وحشی
  توازستاره ها اومدی
  افسانه دریای ابی
  پسران برتر ازگل
  این4تاسریال عاااااالین بخصووص عشق وحشی
  حتمااااااببینید
  درحال حاضر دارم گابلین رونگاه میکنم تااینجاش ک قشنگ بوده😍

  پاسخ

 203. یه آگاسه

  خرداد 3, 1398

  بهترین سریال های من
  زن قوی دوبونگ سون- گابلین- وایکیکی فصل ۱ – school 2015 -هیلر
  نسل خورشید -پسر روان سنج -آخرین ماموریت فرشته عشق – شریک مشکوک – عاشقان ماه – ماه در آغوش خورشید – پاسخ به ۱۹۸۸- هنگامی که تو خواب بودی -w – ماشین تحریر شیکاگو – بکش خلاصم کن یا بکشی درمانم کن – افسانه دریای آبی – وارثان – کیم بوک جو وزنه بردار – تو هم انسانی – من ربات نیستم – ادیسه کره ای – گوی سحرآمیز یا همون آبیس – پادشاه خرید لویی – اغواگر بزرگ – کلید تغیر دنیا – رادیو عاشقانه – کی۲- تو از ستاره ها اومدی – او زیبا بود – عروس خدای آب – دریچه زمان یا منهول – صداتو میشنوم – تنها آهنگ من – روح بیا بجنگیم – برای هدفم مبارزه می کنم – تقدیم به تو که زیبایی – هوارانگ –
  بهترین برنامه های من
  رومیت یا هم اتاقی – آیدول روم – رانینگ من -ویکی آیدل …
  هر کی یک دونه از این ها رو ندیده بجنبببببببب

  پاسخ

 204. ❤یه سویا❤

  اردیبهشت 30, 1398

  از نظر من
  ❤افسانه جومونگ❤
  ❤دختر امپراطور❤
  ❤دایره جنایی❤
  ❤پسران برتر از گل❤
  بهترین فیلم های کره ای هستند که تا به حال دیدم بهتون پیشنهاد می کنم شما هم ببینید (البته ممکنه سلیقتون مثل من نباشه:)

  پاسخ

 205. نیلوفر

  اردیبهشت 29, 1398

  سریالای کره ای واقعا جذابن چندتا از سریالایی که واقعاا دوس داشتم رو میزارم که بقیه دوستان انتخاب بهتری داشته باشن
  *کی۲ * خاطرات الحمرا*هیلر*این سه تا سریال خیلی جذابه
  *پرنسس من *نوازش قلبت *این دوتا سریال کمدی خیلی باحالی داشت .

  پاسخ

 206. Masomeh

  اردیبهشت 26, 1398

  سزیال
  زن قوی دوبونگ سون از همه ی سریال هایی که دیدم خیلی قشنگ بود😍😍😍😍😍😍😍😍😍
  اصلا من عاشق شخصیتاش شدم انقدر خوشگل بودن مخصوصا پارک هیونگ شیک(park hyung shik)
  عشق منه😍😘سریال حالا با عشق تمیز کن و من ربات نیستم هم خیلی قشنگ و عالیه ولی به پای دوبونگ سون نمی رسه😱😍
  و یه سزیال قشنگ به این سبک اگه کسی میشناسه معرفی کنه مرسی❤❤❤❤

  پاسخ

  • نیلوس در پاسخ به Masomeh

   اردیبهشت 27, 1398

   سریال نوازش قلبت هم زیباست و سریال پرنسس من 😍😍😍

   پاسخ

  • M… در پاسخ به Masomeh

   خرداد 8, 1398

   اصلا تو نیمه گمشده منی😍😍😍😍😍😍😍😍😍دقیقا همون چیزایی که من خوشم میاد
   اسمم معصومه است..😓😓😓😓چقدر تفاهم داریم ما

   پاسخ

  • M…. در پاسخ به Masomeh

   خرداد 8, 1398

   بهترین سریال ها از نظر من به ترتیب :

   ۱_ دوبونگ سون زن قوی
   ۲_ من ربات نیستم
   ۳_ گوی سحرآمیز
   ۴_ حالا با عشق تمیز کن
   ۵_قهرمان عجیب من
   ۶_ پسر روانسنج
   ۷_ ملوهولیک

   خیلییییییییی قشنگننننننننننننننن

   پاسخ

  • نسرین در پاسخ به Masomeh

   تیر 2, 1398

   تو از ستاره ها آمدی معرکه است با هوارانگ و یک ادیسه کره ای ولی هیچ فیلمی به پای تو از ستاره ها آمدی نمی رسه

   پاسخ

  • نسرین در پاسخ به Masomeh

   تیر 2, 1398

   من افسانه دریای ابی ، هوارانگ، ملکه کی ، باغ مخفی ، تو از ستاره ها اومدی، دختر من ، سلیقه شخصی ، دوبونگ سون ، عاشقان ماه ، یک ادیسه کره ای، عشق زیر نور ماه، باران عشق ،شکارچی شهر، بوسه شیطنت آمیز رو دیدم و همشونم عالی بودن سریال خوبی مثل اینا به من معرفی کنید

   پاسخ

  • نازی در پاسخ به Masomeh

   تیر 4, 1398

   موافقم خیلی قشنگه دوبونگ سون
   بنظرم مبارزه در راه من رو ببین ولی فانتزی نیس تمش مث این اروم و خوبه

   پاسخ

 207. مریم

  اردیبهشت 22, 1398

  سریال عشق بی پروا واقعا بی نظیره .رتبه بعدیو میدم به نسل خورشید و از بخت بد عاشقش شدم .این سه تا سریالی که گفتم واقعا بنظرم از سریالای تو لیست بهترن چون همشونو دیدم

  پاسخ

 208. Saba

  اردیبهشت 22, 1398

  اول عاشقان ماه دوم عاشقان ماه سوم منتظر فصل ۲ عاشقان ماه😆😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  هم لی جونکی فوق العادس هم بازیگر زن سریال و هم تمام داداشا.
  عالیه

  پاسخ

 209. سبا

  اردیبهشت 22, 1398

  اول عاشقان ماه دوم عاشقان ماه سوم منتظر فصل ۲ عاشقان ماه😄
  لی جونکی فوق العادس.عشقشون خیلی به موقع اتفاق افتاد نه الکی و تو یک نگاه مثل اکثر سریالا.
  اخرش غمگین هست ولی تو فصل ۲ باز همو میبینن این خوبه.
  هرچقدر ببینمش خسته نمیشم

  پاسخ

 210. Milad

  اردیبهشت 20, 1398

  من زیبای درون رو دیدم عالی از همه نظر

  پاسخ

  • mammali در پاسخ به Milad

   خرداد 26, 1398

   منم دیدم تریلرشو خودشو باشه حالا بعدا میبینم

   پاسخ

 211. فرشته

  اردیبهشت 20, 1398

  عاشقان ماه عالیه😍😍من عاشق نقش اول مرد وزنشم … اهنگشم عالیه😍😍😍

  پاسخ

 212. مایا

  اردیبهشت 18, 1398

  سریال کره ای هست که درباره ی انتقام باشه و البته عاشقانه و کمی کمدی
  کسی میدونه ؟
  داریم اصلا این جور سریالی ؟

  پاسخ

  • Milad در پاسخ به مایا

   اردیبهشت 20, 1398

   جومونگ 😐 یه شخصیتی هم توش داره که کمدیه

   پاسخ

  • Yasi در پاسخ به مایا

   اردیبهشت 20, 1398

   سریال عشق بی پروا

   پاسخ

  • نیلوس در پاسخ به مایا

   اردیبهشت 23, 1398

   سریال قهرمان عجیب من

   پاسخ

  • مجتبی در پاسخ به مایا

   اردیبهشت 29, 1398

   سریال شکارچی شهر

   پاسخ

  • Zahra در پاسخ به مایا

   اردیبهشت 31, 1398

   سریال شکارچی شهر هم درمورد انتقامه وهم عاشقانه است ولی طنز نیست…
   لی مین هو نقش اول اقارو داره😍

   پاسخ

  • مهدیس در پاسخ به مایا

   خرداد 2, 1398

   سریال گابلین این چیزایی که گفتین را دارد

   پاسخ

  • حدیث در پاسخ به مایا

   خرداد 2, 1398

   سریال گوبلین همه ی این چیزایی که گفتین را دارد

   پاسخ

 213. Hami

  اردیبهشت 18, 1398

  همه ی فیلم های کره ای خوبن
  فقط سریال پسران برتر از گل رو جاانداختین
  اینم اوکیه

  پاسخ

 214. mehrnaz

  اردیبهشت 16, 1398

  منکه عاااااشق سریال پاستا شدم فقط درباره عشقه و بس. چندبار بعضی قسمتاشو دیدم

  پاسخ

 215. اریل

  اردیبهشت 13, 1398

  دم همتون گرم به خاطر پیشنهادات عالیتون به نظرم مدرسه۲017هم سریال زیباییه

  پاسخ

 216. میم

  اردیبهشت 13, 1398

  «افسانه دریای نیلگون» یکی از بی‌نظیرترین سریال‌های کره‌ای بود. داستان متفاوت و قوی. فیلمنامه عالی. واقعا روایت فوق‌العاده‌ای داشت. جاش توی این لیست خیلی خالیه… تعجب می‌کنم که چرا نیاوردینش!
  بهتون پیشنهاد می‌کنم حتما ببینیدش… بامزه هم بود 🙂

  پاسخ

  • مریم در پاسخ به میم

   اردیبهشت 22, 1398

   موافقم خیلی بانمک بود ک کیفیت ساختشم واقعا خوب بود

   پاسخ

  • ملیحه در پاسخ به میم

   خرداد 5, 1398

   افسانه دریای نیلگون یه سریال فوق العاده جذابه.منم موافقم.مطمینم بعد دیدنش افسوس بخورین چرا زودتر ندیدین.من عاشششقشممممممم.تو یه هفته دو با دیدمش.

   پاسخ

   • بهناز در پاسخ به ملیحه

    خرداد 17, 1398

    من هر سریالیو تو دو روز میبینم مگر اینکه تازه اومده باشه و درحال پخش باشه
    😲😩😅😔

    پاسخ

 217. aynaz

  اردیبهشت 9, 1398

  به نظر من حتما هورانگ و من ربات نیستم و دو بونگ سون زن قدرتمند رو نگاه کنید عالین

  پاسخ

  • نانا در پاسخ به aynaz

   اردیبهشت 28, 1398

   هوارانگو که دیگه عشقه 3>
   دوست دارم دوباره از اول تا آخر نگاش کنم

   پاسخ

 218. لیلا

  اردیبهشت 8, 1398

  مشی کیم چته ـ عشق مخفی من ـ با عشق تمیز کن ـ از بخت بد عاشق شدم ـاغوگر بزرگ ـ نسل خورشید ـ هیلر ـعاشقان ماه ـبه نظر من عاشقانه خوبی دارن و دوسشون دارم

  پاسخ

  • iamdvs در پاسخ به لیلا

   اردیبهشت 12, 1398

   عالین مرسی

   پاسخ

  • مریم در پاسخ به لیلا

   اردیبهشت 22, 1398

   بقیه فیلمایی که نام بردین خیلی خوبن ولی اغواگر بزرگ و با عشق تمیز کن اصلا درحد بقیشون نیستن خیلی فیلمای بی نمکو سطحین

   پاسخ

 219. نیاز

  اردیبهشت 7, 1398

  واقعا که زیبایی درون نباید تو این لیست باشه
  همش تبلیغ جواهرات و لباس و کیف و کفشه
  داستان و فیلم نامش هم چنگی به دل نمیزنه

  پاسخ

 220. el

  اردیبهشت 3, 1398

  من خودم سریال کره ای زیاد دیدم و از بین این همه سریال عاشق سریال ضربان قلبم(عاشقم شدی) واقها خیلی دوسش داشتم و هرکس دنبال سریال درام خوبه حتما بهش پیشنهاد میکنم من خودم بیشتر از 10 بار دیدمش و هیچ موقع برام تکراری نمیشه سریال خوبه دیگه ای هم مثل عروس قرن/اوه روح من/از بخت بدم عاشقت شدم/هیلر/عشق شاهزاده خانم

  پاسخ

 221. باران

  فروردین 28, 1398

  سلام دوستان
  کلا فیلم های کره ای قشنگ .من واقعا نمیتونم بهترین را انتخاب کنم هر فیلم یه جذابیت و قشنگی داره …..
  حس میکنم فیلم های کره ای اعتباد آوره که ترک اعتیاد هم نداره و این قشنگ ترین اعتیاد دنیاست

  پاسخ

  • Maryam در پاسخ به باران

   اردیبهشت 22, 1398

   داره خودت بیشتر از دویستا سریال کره ای دیدم ولی یه مدت زدم مطلقا زدم تو کار سریال امریکایی دیگه کره ای ها بنظرم خیلی کلیشه دارن نمیتونم نگا کنم

   پاسخ

 222. خودم

  فروردین 19, 1398

  سلام رفقا خدا قوت
  همه ی فیلمایی که میگین کم و بیش یا تو دسته خوب قرار میگیرن یا عالی ماشالله سلیقه هام که بینظیره اما از من گفتن اگه میخواین یه فیلم واقعی ببینید که تمام موضوعات رو در خودش بگنجونه و متفاوت باشه….من کمتر از کلمه فوق العاده استفاده میکنم توصیه میکنم سریال چینی فوق العاده زیبای ملکه وی یانگ رو ببینید….😍

  پاسخ

 223. افسانه

  فروردین 3, 1398

  منم فیلمای کره ای زیاد میبینم و از بینشون اینا رو به ترتیب الویت دوس داشتم:
  ۱. من ربات نیستم(هم فیلمنامه اش قوی بود و هم بازیگراش عالی بازی کردن)
  ۲.شکارچی شهر
  ۳.عاشقان ماه( هنوز منتظر فصل دومش هستم و هنوز وقتی یاد سکانسای آخر فیلم می افتم قلبم درد میاد)
  ۴. منو بکش خلاصم کن( یه موضوع متفاوت بین فیلمای کره ای)
  ۵. عشق بی پروا
  ۶.هیلر
  ۷.گوبلین
  ۸.تو از ستاره ها اومدی
  ۹.او زیبا بود
  ۱۰.شریک مشکوک
  ۱۱.سرنوشت
  ۱۲.پینوکیو
  ۱۳.ملکه کی
  ۱۴. شاهزاده زیر شیروانی( با اینکه فیلمنامه اش ضعیفه ولی طنزش خیلی خوبه کلی میخندین)
  ۱۵.نسل خورشید
  ۱۶.کیم سابو
  ۱۷.تولد یک فرشته

  پاسخ

  • malihe در پاسخ به افسانه

   خرداد 5, 1398

   سلام .من به شما افسانه دریای نیلگون و وارثان و پسران برتر از گل رو هم پیشنهاد میکنم.مخصوصا افسانه دریای نیلگون

   پاسخ

  • الهام در پاسخ به افسانه

   خرداد 15, 1398

   من دیروز عاشقان ماه رو تموم کردم عالی بود

   پاسخ

 224. مهدیه

  فروردین 2, 1398

  این سریال ها ضعیفن و گزینه های خیلی بهتر مثل تو زیبایی وپینوکیو وجود دارند

  پاسخ

  • سارا در پاسخ به مهدیه

   فروردین 24, 1398

   انصافا سریال تو زیبایی بدرد الان نمیخوره….لطفا پیشنهادش نکنین..به من کلی پیشنهاد کردن منم رفتم دیدم..شاید زمان خودش فیلم خوبی بوده ولی بدرد الان نمیخوره…صحنه های عاشقانه ش هم واقعا کمه…اصلا معلوم نیست پسره واسه چی عاشق دختره شد!!من پیشنهاد نمیکنم

   پاسخ

   • هادی در پاسخ به سارا

    اردیبهشت 23, 1398

    اتفاقا بهترین سریال کره ایه که تا حالا دیدم … درسته برای سال 2009 هست ولی هنوزم که هنوزه یکی از پرطرفدارترین هاست که تو ژانر خودش یعنی عاشقانه کمدی درام شاهکاره . شما هم اگه حواست بود خیلی راحت میفهمیدی از همون قسمتای اول پسر نقش اول مغرورمون یه جاهایی نسبت به پارک شین هی توی دلش آشوب میشه که البته بروز نمیده . جنبه کمدیشم خیلی خوبه مخصوصا با این شخصیت دختر ساده معصوم بانمک پردردسر لوس و جذاب دختره که پارک شین هی عالی بازی مرده نقششو …
    پیشنهاد میکنم اگه ندیدید حتما ببینید چون واقعا جذبتون میکنه و هی میخواین پشت سر هم همه ی 16 قسمتشو ببینین ! بعضیا هم چند بار این سریالو می بینن که بهشون حق میدم !

    پاسخ

  • نادیا در پاسخ به مهدیه

   فروردین 25, 1398

   تو زیبایی و پینوکیو دو تا از سریالهای معمولی سطح پایینی بود که دیدم و اصلا توصیه نمیکنم به کسی

   پاسخ

   • آرش در پاسخ به نادیا

    اردیبهشت 23, 1398

    تو زیبایی یکی از قشنگترین و پر طرفدارترین سریال های کره ایه …
    خود منم چند بار از اول تا اخرش دیدم هنوز واسم جذابه آخه من موندم این سریال معروف که با سریال معروف پسران برتر از گل که طرفداراشون با هم کل مینداختن قبلا ، چطور میگی معمولیه ؟؟؟!!!
    به نظر من هرکی سریال کره ای بین هست ، تو زیبایی رو نبینه ضرر کرده …

    پاسخ

   • sana در پاسخ به نادیا

    خرداد 17, 1398

    تو زیبایی شاید یکم مسخره بنظر بیاد ولی بازم آدم صد بارم ببینه به نظرش باحاله پینوکیو هم خیلی فیلم قشنگی بود موضوع قشنگی ام داشت فکر کنم مشکل اکثر دخترا اینه که پارک شین هه تو اون فیلما بازی کرده وگرنه از خیلی فیلمای مسخره بهترن

    پاسخ

    • جانگ گیون سوک در پاسخ به sana

     تیر 13, 1398

     این سریال مسخره نیست بهترین سریال کره شده این سریال ژانرکمدیش عالیه ژانرعاشقانه درام وموزیکالش عالیه این سریال یک جذابیت خاصی داره وپرطرفدارترین سریال کره جنوبی

     پاسخ

   • جانگ گیون سوک در پاسخ به نادیا

    تیر 13, 1398

    توزیبایی عالیه نیازی نیست توتوصیه کنی انقدرطرفدارداره که وبهترین سریال کره شده وهرگزم فراموش نمیشه

    پاسخ

  • فرزان در پاسخ به مهدیه

   فروردین 7, 1399

   تو زیبایی واقعا سریال قشنگیه.. اتفاقا اینکه دیگه خیلی لوس و عاشقانش نکردن اتفاقا حس بهتری به ادم میده… من که از همه سریال هایی ک دیدم بیشتر دوسش دارم.. حس معصومیت و پاکی داره

   پاسخ

 225. ریحانه

  فروردین 1, 1398

  خیلی عالی

  پاسخ

 226. زهرا

  اسفند 28, 1397

  اینم فیلمای پیشنهادی کره ای من:
  سینمایی:
  Always
  confidential assignment
  bounty hunters
  سریال:
  آتنا
  شخصیت یک مرد محترم
  کافه پرنس
  گوبلین
  ضربان قلب
  هیلر
  THE K2
  شریک مشکوک
  پینوکیو
  جهان های موازی
  وقتی که تو خواب بودی
  افسانه دریای آبی
  شکارچی شهر
  وارثان
  ایمان
  به من دروغ بگو
  عاشقان ماه
  نوازش قلبت
  تو زیبایی
  تو از ستاره ها آمدی

  بچه ها اینا رو اگه ندیدین پیشنهاد میکنم ببینینشون از نظر من خوبن هر چند سلیقه ها متفاوته😊

  پاسخ

  • مانا در پاسخ به زهرا

   فروردین 2, 1398

   من بعد دو سال تازه فهمیدم سریالی به اسم گوبلین وجود داره الان به خودم میگم من چقدر منگل بودم اون موقع که اومد ندیدمش دوروزه همشو دیدم از بس قشنگ بود 😅

   پاسخ

  • فاطی در پاسخ به زهرا

   اردیبهشت 24, 1398

   راستشو بخواین حوصله معرفی سریال ندارم ولی اکثر فیلمای لی مین هو معرکه ان..بنظرم وارثان بی نظیره

   پاسخ

  • بهناز در پاسخ به زهرا

   خرداد 17, 1398

   چنبار میخواستم کافه پرنسو ببینم ولی پیدا نکردم نبود اصلا

   پاسخ

   • Shirin در پاسخ به بهناز

    شهریور 19, 1398

    با زیرنویس فارسیش نیست

    پاسخ

 227. کیمیا

  اسفند 14, 1397

  بچه ها به نظرم این سریالارو که میگم حتما ببینین قطعا پشیمون نمیشین عالیه عالین..
  ۱-تو زیبایی(این هفته بعد از شش سال برا چهارمین بار دیدمش )
  ۲- healer (شفادهنده )
  ۳- k2
  ۴- افسانه دریای آبی
  ۵- تو که از ستاره ها اومدی( یا عشقم از ستاره هاست)
  ۶- هوارانگ
  ۷- سیندرلا و چهار شوالیه
  ۸- مهتاب نقاشی شده با ابرها
  ۹- kill me heal me (منو بکش منو نجات بده-عجیب بود برام کسی توی نظرات نگفته بود اینو فک کنم فراموش کردن چون فیلمش عالیه)
  ۱۰- سزاوار نام
  ۱۱- بهترین ضربه
  حتما اگه ندیدینشون ببینین مطمئن باشین پشیمون نمیشین….

  پاسخ

  • شمس الدین در پاسخ به کیمیا

   اسفند 16, 1397

   دروووود کیمیا

   پاسخ

  • محبوبه در پاسخ به کیمیا

   اسفند 16, 1397

   ۴و۵و۷و۱۰و۱۱روندیدم.منم توزیبایی رو گمونم ۷ یا ۸ باردیدم.😂😂

   پاسخ

  • نانا در پاسخ به کیمیا

   اردیبهشت 28, 1398

   من که تازه میخوام فیلمای کره ای ببینم . سریال های او زیبا بود، منشی کیم، هوارانگ، گومیهو و یکی دیگه که درباره ی یه شاهزاده ست رو دیدم( تو بچگی سریالای بیشتری دیدم ولی دقیق یادم نیست). سریال کمدی عاشقانه چی پیشنهاد میکنین؟

   پاسخ

 228. حسنا

  اسفند 11, 1397

  این سریال ها فوق‌ العادس پیشنهاد میکنم حتما ببینید:
  عشق در دبیرستان _ پسران فراتر از گل نسخه چینی _ آیا تو انسانی _ گوبلین _ عشقم اهل ستاره هاست _ آیدی من خوشگل گانگنامه _ شریک مشکوک _ پینوکیو _ زمانی که تو خواب بودی _ بوسه شیطنت آمیز _ مدرسه موریم _ خنده در وایکیکی _ تشویقم کن _ دو بونگ سون زن قوی _ سی اما هفده ساله _ پدرم عجیبه _ شادی شیطانی _ سیندرلا وچهار شوالیه _ حالا با عشق تمیز کن _ عشق اول من _ رییس حساس .. حتما ببینید خیلی قشنگن👍

  پاسخ

 229. m

  اسفند 9, 1397

  سلام من سریال کره ای زیاد می بینم و شخصا خودم سریال های :
  نسل خورشید ، خنده در وایکیکی ، پدرم عجیبه ، در سرزمین ستارگان ، فراتر از ابرها ، عاشقان ماه ، گابلین ، اغواگر ماهر ، خلوت عاشقان ، مدرسه 2017 وادیسه کره ای و … دوست داشتم . پیشنهاد میکنم اگر میتونید یک سری سریال های پرطرفدار رو درحال پخش دنبال کنید هیجانش بیشتره و برای دوران مدارس هم لطمه ای به درستون نمیزنه 🙂

  پاسخ

 230. پرنیان

  اسفند 1, 1397

  عجیب بود برام که هیچگس سریال سونات زمستانی رو ننوشته

  پاسخ

  • من در پاسخ به پرنیان

   اسفند 25, 1397

   این سریال فراتر از علیه

   پاسخ

 231. پریساااا

  بهمن 29, 1397

  بچه ها سریال عاشقانه از این مثلث عشقیا کسی سراغ داره؟؟
  لطفا بهم معرفی کنید

  پاسخ

  • zahra در پاسخ به پریساااا

   اسفند 4, 1397

   البته اینایی که معرفی میکنم شاید ازبینشون دیده باشین ولی من کلا خیلی فیلم میبینم و خیلی سخت فیلم به دلم میشینه مکه دیگه واقعا فوق العاده باشه مث *هیلر *گوبلین *ادیسه کره ای* دختر من*نوولند قلعه ای در آسمان*من ربات نیستم که فوق العاده بود به نظرم *عشقم از ستاره هاست *خنده ی وایکیکی .توصیه میکنم اینارو ببینید حتما

   پاسخ

  • m در پاسخ به پریساااا

   اسفند 9, 1397

   کلا اینجور سریال ها زیادن ولی ملکه می ، عاشقان ماه ، مدرسه 2015 ، عشق انقلابی و گونگ شیم زیبا و او زببا بود هستند که از نظر من سریال های خوب و متوسطی بودند

   پاسخ

 232. گیسو

  بهمن 26, 1397

  سلام.ب لیستتون حتما حالا با عشق تمیز کن رو اضافه کنید عالیه و گابلین و افسانه
  دریای آبی و49 روز

  پاسخ

 233. lindi

  بهمن 25, 1397

  اگه مثه من دیوونه اکشن و جنایی هستین اینا رو شدیدا پیشنهاد میدم:
  k2
  healer
  city hunter
  نسل خورشیدdscendent of the sun

  پاسخ

 234. M..

  بهمن 24, 1397

  <