12 انیمه جذاب و دیدنی با موضوع خون آشامی

خون آشام ها یکی از مهم ترین و جالب ترین موضوعات رسانه ها هستند و در کتاب، فیلم یا سریال، مورد توجه قرار می گیرند. بنابراین مانگا هم نباید عقب بماند و باید آثار خون آشامی عرضه کند. انیمه های خون آشامی هم در بازار وجود دارد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم 12 انیمه خون آشامی که شامل مضامین عاشقانه یا خونین هستند را به شما معرفی کنیم. با پروشات همراه باشید.


12. خون به جوش آمده – Strike the Blood – 2013

در این انیمه شاهد زندگی “کوجو اکاتسوکی” هستیم که از یک دانش آموز دبیرستانی به یکی از مهم ترین مردم جزیره بدل می شود. این اتفاق پس از این رخ می دهد که او توانایی های خون آشامی را در خود می بیند. سازمان شیرشاه که می ترسد از او کاری سر بزند، یک زن شمشیر باز به نام “یوکینا” را می فرستد تا مراقب “کوجو” باشد. این سریال بسیار زیباست و صحنه های اکشن جالبی دارد.


11. تبدیل روزاریو به خون آشام – Rosario to Vampire – 2008

یک کمدی ماورایی درباره زندگی “سوکانو اونو” که نمی تواند به مدراس خوب راه بیابد، بنابراین والدین اش او را به آکادمی یوکای می فرستند. اما نمی دانند این مدرسه برای هیولاهایی ساخته شده که می خواهند در کنار انسان ها باشند و بنابراین انسان های آن اطراف کشته می شوند.


10. شیکی – Shiki – 2010

تصور کنید خون آشام ها به شهرتان هجوم آورده اند. در آن شرایط چه کار می کنید؟ داستان این انیمه دراین باره است. روستایی به نام “سوتوبا” درگیر مشکلی شده که بسیاری از مردم ناگهان می میرند. “توشیو” که یک پزشک است ناگهان متوجه می شود این مشکل زیر سر موجودات خون آشام مانند یا “شیکی” است. او به همراه یک پسر منزوی به نام “ناتسونو” می خواهد روستا را نجات دهد. آیا این دو موفق می شوند؟


9. پسرک خونی – Blood Lad – 2013

یک کمدی اکشن ماورایی درباره زندگی “استاز”، یک خون آشام خشن و خون خوار که تنها به فرهنگ ژاپن علاقه دارد. با ورود تصادفی یک دختر به دنیای اهریمن ها که “استاز” در آن زندگی می کند، او با فرهنگ ژاپن بیشتر آشنا می شود. اما پیش از اینکه بتواند به آن دختر نزدیک شود، او می میرد. “استاز” می خواهد او را زنده کند، اما برای این کار باید به زمین برود، جایی که همیشه دلش می خواست.


8. شوالیه خون آشام – Vampire Knight – 2008

آکادمی کراس یک مکان عجیب است که دانش آموزان آن در دو شیفت تحصیل می کنند، شیفت روز و شیفت شب. اما چه چیز آن عجیب است؟ در حقیقت، همه چیز. دانش آموزان شیفت شب خون آشام هستند. به همین دلیل کار “یوکی کراس” و “زیرو کیریو” که مسئول شیفت ها هستند، دشوارتر می باشد. در حالی که “یوکی” کارش را جدی گرفته و برای انجام آن هرکاری می کند، “زیرو” آنقدر از خون آشام ها متنفر است که برای کشتن آن ها حاضر است هرکاری انجام دهد.


7. ماجراجویی عجیب جوجو – JoJo’s Bizarre Adventure – 2012

“جرج جواستار” یک بار توسط مردی به نام “داریو” نجات پیدا می کند. اما با مرگ “داریو” و سپردن فرزندش “دیو” به “جرج”، اکنون “جرج” باید محبت او را جبران نماید. اما سپس مشخص می شود که “دیو” می خواهد خانه “جواستار” را نابود کرده و به او و پسرش “جاناتان” آسیب برساند. او یک ماسک سنگی با قدرت های جادویی دارد. این موضوع حتی تا 50 سال بعد که نوه “جاناتان” ماسک را یافته و به راز خانواده پی میبرد، ادامه می یابد.


6. مونوگاتاری – Monogatari – 2009

یک خون آشام به “کویومی آراگی” حمله می کند اما یک مرد عجیب به نام “اوشینو” او را نجات می دهد. “کویومی” که نجات یافته و هنوز انسان است، با عوارضی چون توانایی های ابرقهرمانی رودررو می شود. اکنون می خواهد با این قدرت افرادی را که از دنیای ماورایی آسیب می بینند را نجات دهد. او با کمک به دختری به نام “هیتاگی” که وزن فیزیکی ندارد، کارش را آغاز می کند.


5. اوواری نو سراف – Owari no Seraph- 2015

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که خون آشام های خون خوار خانواده تان را بربایند؟ البته که نه! اما برای یتیمی به نام “یوییچیرو” که دوستانش توسط خون آشام ها کشته شده اند، این اتفاق رخ داده است. او برای کشتن خون آشام ها با انجمن ممون دمون که می خواهند تا آخرین خون آشام را هم از بین ببرند همراه می شود.


4. هلسینگ – Hellsing – 2001

اکنون زمان انیمه اکشن جالب اما خون آشامی رسیده است. اینتگرا فیربروک وینگیتس هلسینگ رهبر سازمانی به نام هلسینگ است که با تهدیدهای ماورایی مبارزه می کنند. زمانی که خون آشام ها به روستایی به نام چدار حمله می کنند، هلسینگ به خون آشامی به نام “آلوکار” دستور می داد با آن ها مبارزه نماید. در این شرایط یک پلیس زخمی می شود. “آلوکارد” از او می خواهد میان مرگ و تبدیل شدن به یک خون آشام یکی را انتخاب نماید. او زندگی را انتخاب کرده و به هلسینگ ملحق می شود.


3. شکارچی خون آشام دی – Vampire Hunter D – 1985

قهرمان این انیمه یک شکارچی خون آشام به نام “دی” است. او در این کار بهترین می باشد. زمانی که متوجه می شود یک قبیله توسط خون آشام ها اداره شده و یک دختر را هم اسیر گرفته اند، به مهلکه وارد می شود. او سربازان رهبر را کشته و رفته رفته به رهبر خون آشام ها نزدیک می شود.


2. خون سه گانه – Trinity Blood – 2005

در آینده هنوز انسان ها و خون آشام ها در جدال اند که یکی از آن ها کنترل را به دست بگیرد و در این میان عده ای از مردم به دنبال صلح هستند. اما گروهی همانند روزنکروز به دنبال جنگ هستند تا خودشان کنترل را به دست بگیرند. بنابراین باید در مقابل خون آشامی به نام “هابیل” که خون خون آشام های دیگر را می نوشد، ایستادگی کنند. این انیمه پر از صحنه های اکشن خون آشامی است.


1. برادران خون سیاه – Black Blood Brothers – 2006

یک دهه است که انسان ها و خون آشام ها در صلح باهم زندگی می کنند. این اتفاق در نتیجه یک جنگ خونین پدید آمد. اکنون حدود یک سال بعد گویی چیزی این صلح را تهدید می کند. بنابراین “جیرو” که در جنگ قبلی سرباز بوده و شمشیر نقره ای نامیده می شود، قدم جلو گذاشته و به منطقه زندگی خون آشام ها وارد می شود. او به آنجا وارد می شود تا اطمینان حاصل کند که جنگ دیگری رخ نخواهد داد، اما متوجه می شود که برخی از انسان ها می خواهند به آن منطقه وارد شوند.


امیدواریم از مطالعه ی این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم.

دیدگاه‌ها (16)

بستن فرم

 1. Ayato

  دی 22, 1399

  سلام
  لطفا دیابولیک لاورز هم اضافه کنید
  و ممنون میشم یک انیمه در ژانر مدرسه ای خون اشامی و عاشقانه معرفی کنید بهم البته شوالیه خون اشامو دیدم

  پاسخ

 2. علی

  دی 15, 1399

  من خیلی از انیمه شوالیه خون آشام خوشم اومده و میشه که انیمه های عاشقانه های خون آشامی دیگری هم اضافه کنید ممنون میشم

  پاسخ

 3. کوثر تیزقدم

  دی 13, 1399

  مسخرههههههههههه یعنی چی تو انیمه اسرافیل پایانی یا پایان جهان اسمش اینه ضمنا یو به جایی میپیونده که اسمش شیطانین ماه هست نه ممون دمون نمسدونم چی چی از خودتون اطلاعات غلط نزاریددد

  پاسخ

 4. میکائلا

  دی 9, 1399

  سلام انیمه عاشقان شیطانی رو هم اضافه کنید

  پاسخ

 5. یاسین

  دی 4, 1399

  ببخشید اگر میشه لطفا انیمه نوبلز راببینید وحتما لایک کنید واگر میشه به دیگران معرفیش کنید

  پاسخ

 6. آیاتو ساکاماکی

  آذر 29, 1399

  سلام ولی چرا عاشقان شیطانی جزو اینا نیست؟

  پاسخ

 7. کانکی

  آذر 14, 1399

  عاشقان شیطانی هم بین انیمه های خون آشامی شاهکاره

  پاسخ

  • مبین در پاسخ به کانکی

   آذر 28, 1399

   بله درسته خیلی زیباست

   پاسخ

  • عسل در پاسخ به کانکی

   دی 3, 1399

   بله البته ک هست ولی شما باید انیمه هایی مثل عاشقان شیطانی رو بذارید

   پاسخ

  • Aida در پاسخ به کانکی

   دی 27, 1399

   بله فوق العاده‌اس

   پاسخ

 8. سلنا

  آبان 28, 1399

  میشه عاشقان شیطانی رو بگذارید

  پاسخ

 9. shirayoki

  تیر 17, 1399

  با سلام .ممنون از سایت خوبتون ولی خیلی بهتر میشد که مینوشتید هر کدام از اینها چند فصل و قسمت هستند .

  پاسخ

 10. Asal

  تیر 4, 1399

  عاشقان شیطانی هم قشنگه

  پاسخ

  • Selena در پاسخ به Asal

   آبان 28, 1399

   بله

   پاسخ

 11. رزا

  خرداد 3, 1399

  همشون عالین ولی چرا وقتی سرچ میکنم تا ببینم نمیاره؟

  پاسخ