بهترین انیمه های اکشن که تاکنون ساخته شده اند

انیمه اکشن یکی از محبوب ترین انواع انیمه است زیرا شیوه نمایش صحنه های اکشن در انیمه بسیار جالب و خاص می باشد. این صحنه ها با شخصیت های عجیب و غریب، نمایش قدرت، نیروهای پنهانی و غیره، به دست می آیند. همه ما زمانی که ایچیگو برای اولین بار بانکای را نشان داد یا زمانی که گوکو به سوپر سایان 3 تبدیل شد، را به یاد داریم. بنابراین بهترین انیمه های اکشن کدام اند؟ برای دانستن این موضوع با ما همراه باشید. برای تهیه این لیست از معرفی انیمه های معروفی چون “ناروتو” (Naruto) یا “دراگون بال” (Dragon Ball) خودداری کرده ایم تا انیمه های کمتر شناخته شده را به شما معرفی کنیم. با پروشات همراه باشید.


15. سایکو-پاس – Psycho-Pass – 2012

آینده تباه شده باعث شد که مقامات دولتی برای پیشگیری از جرم و جنایت یک راه حل جدید ارائه دهند. این راه حل جدید سیستم سیبل است که هر شهروند را بررسی می کند. حتی اگر فردی ذره ای تمایل جنایی از خود نشان دهند دستگیر می شود. آکانه یکی از ماموران این سیستم است که با شینیا همکاری می کند. به تدریج آکانه به بی عدالتی سیستم سیبل پی می برد.


14.  گورن لاگان – Gurren Lagann – 2007

داستان انیمه درباره دو پسر جوان به نام سایمون و کامینا است که در یک روستای زیرزمینی به دنیا آمده و بزرگ شدند. آن ها با روی زمین هیچ ارتباطی نداشتند و برای درک آن تنها از تخیل شان استفاده می کردند. آن ها یک روز کلید یک سلاح باستانی را می یابند که به آن ها کمک می کند از حمله زمینی ها به دور بمانند. سپس برای یافتن زمین ماجراجویی را آغاز می کنند و به یک دختر یوکو که اسلحه عظیمی دارد، ملحق می شود.


13. ارگو پراکسی – Ergo Proxy – 2006

داستان درباره دو نفر به نام ری-آی و وینسنت و دو ربات انسانی به نام ایگی و پینو است که باید به رازهای شهرشان، دومدو پی ببرند. پس از یک فاجعه زیستی مردم نمی توانند در جهان زندگی کنند و باید به این شهر پناه بیاورند. اوتوریوها ربات های انسانی هستند که به کمک آن ها می شتابند. اما ویروسی به آن ها حمله کرده و در حال نابودی شان است. آیا این افراد می توانند پیش از دیر شدن به رازها دست یابند؟


12. تایگر و بانی – Tiger and Bunny – 2011

یک انیمه در ژانر اکشن/کمدی درباره شهر استرن که مردم آن توانایی های خاصی دارند و نکس نامیده می شوند. آن ها می توانند نیروهای شر را دستگیر کرده و در برنامه های تلویزیونی محبوب شوند. آن ها می خواهند پادشاه قهرمان ها باشند. کورماتسو یکی از آن قهرمان هاست که تایگر نام دارد و به دلیل شهرت رو به کاهش اش با بارنابی بروکز جونیور همراه شده است. آن ها باید با وجود تفاوت ها با هم همکاری کنند و به هدف شان برسند.


11. کنیچی: قویترین شاگرد – Kenichi: The Mightiest Disciple – 2006

یک انیمه اکشن/کمدی دیگر با شخصیت های بسیار جالب. کنیچی می خواهد قوی شود و به باشگاه کاراته می رود. زمانی که فردی از طبق اشراف می خواهد با او مبارزه کند، کنیچی به مشکل برمی خورد. او می خواهد تسلیم شود اما با دیدن میو همه چیز تغییر می کند. او سخت تلاش می کند و پس از چندین جلسه مرد اشرافی را شکست می دهد. اما مسیر او تازه آغاز شده و باید تکنیک های رزمی دیگری را یاد بگیرد تا قوی تر و حرفه ای تر شود.


10. بی نظم در دبیرستان جادو – The Irregular at Magic High School – 2014

اگر به دنبال یک انیمه جادویی هستید باید این انیمه را تماشا کنید. دو خواهر و برادر به یک دبیرستان جادو وارد می شوند و به کلاس های مختلف می روند. میوکی یا بلوم یک دانش آموز مستعد و تاتسویا یا وید، دارای قدرت های جادویی است. اما مشخص می شود که تاتسویا هم اطلاعات تکنیکی و توانایی مبارزه دارد. بنابراین یک انیمه زیبا به وجود می آید.


9. خون + – Blood + – 2005

سایا اوتوناشی بیمار است. او به کم خونی و فراموشی دچار بوده و توسط خانواده ای که او را به سرپرستی گرفته اند نگهداری می شود. یک روز یک موجود عجیب به او حمله می کند و مشخص می شود او یکی از چیروپترون هاست که از خون انسان تغذیه می کند. اما سایا متوجه می شود خون خودش با منجمد کردن این موجودات آن ها را از بین می برد. به همین دلیل تصمیم می گیرد این هیولاها را نابود کند.


8. جادوگر – Witchblade – 2006

اگر از تماشای شخصیت های زن ترسناک که در مقابل نیروهای شر مبارزه می کنند لذت می برید باید این انیمه را تماشا کنید. ماسانه از دولت فرار می کند تا دخترش ریهوکو را از او نگیرند. اما شکست خورده و دخترش را از دست می دهد. سپس یک ربات انسان مانند به او حمله می کند. در نتیجه قدرت های پنهان او بیدار شده و به یک موجود قدرتمند بدل می شود، درنتیجه ربات را شکست می دهد. این حادثه توجه سازمان های مختلفی را جلب می کند که به دنبال قدرت او هستند.


7. عکاس سریع – Speed Grapher – 2005

در دنیایی که پس از جنگ حباب شکل گرفته، بین فقرا و ثروتمندان شکاف بزرگی ایجاد شده است. سایگا که در گذشته عکاس جنگ بوده اکنون با هیبارا در توکیو کار می کند. او به کلوپی فرستاده می شود تا درباره آن تحقیق کند اما دستگیر شده و نزد زنی به نام کاگورا برده می شود. این ملاقات قدرتی را در او بیدار می کند که با عکس گرفتن از یک مکان آن مکان منفجر خواهد شد.


6. اورکا سون – Eureka Seven – 2005

رنتون در شهر بلفورست یک زندگی کاملا معمولی دارد و پدربزرگ اش از او می خواهد همانند خودش مکانیک شود اما رنتون می خواهد به گروه یاغی ها بپیوندد. یک روز دختری با یک ماشین به گاراژ او آمده و رنتون را به آرزوی خود می رساند. دختر از او می خواهد ماشین او را تعمیر کند و رنتون پس از انجام این کار به عنوان کمک خلبان به او ملحق شده و ماجراجویی جدیدی را آغاز می کند.


5. بلک لاگون – Black Lagoon – 2006

یکی از بهترین انمیه های موجود درباره تغییر شکل یک مرد تاجر که توسط گروهی ازمزدوران دستگیر شده و نزد آن ها می رود. این انیمه در رواناپور که مرکز جرم و جنایت است رخ می دهد. بلک لاگون کاملا شبیه داستان های هالیوودی است و پر از خشونت، زبان تند و تیز و تیراندازی می باشد.


4. ماب سایکو 100 – Mob Psycho 100 – 2016

یک انیمه جدید درباره زندگی شیگئو کاگیاما یا ماب که قدرت های روانی حقیقی دارد و بسیار قدرتمند است. اما نمی تواند قدرت های خود را کنترل کند. بنابراین به یک روان شناس تبدیل می شود تا شیوه کنترل قدرت هایش را به خود بیاموزد. آیا می تواند خودش را کنترل کند؟


3. بوکس مگالو- Megalo Box – 2018

داستان این انیمه تاحدی شبیه فیلم “راکی” سیلوستر استالونه است. در این انیمه مبارزان باید با بازوهای رباتیک مبارزه کنند. جانک داگ قهرمان اصلی داستان است که به عنوان یک مبارز زیرزمینی در مبارزات مخفیانه شرکت می کند اما پس از رویارویی با مسابقه قهرمانی بوکس تصمیم می گیرد به این مسابقه وارد شده و ربات را شکست دهد. این مسابقات مهیج و سرگرم کننده هستند.


2. حمله به تایتان – The Attack on Titan – 2013

حمله و خوردن انسان توسط تایتان ها، موجودات عظیم الجثه با ظاهر انسانی، نسل انسان را به انقراض کشانده است. ارن یائگر پس از مشاهده مرگ مادرش توسط یک تایتان می خواهد به تیم تحقیقاتی بپیوندد. به همین دلیل با خواهرش میکاسا، که به سرپرستی گرفته شده و دوست دوران کودکی اش آرمین، همراه می شود. او برای شکست تایتان ها تکنیک های سه بعدی را تمرین کرده و فرا می گیرد اما او رازی دارد که می تواند سرنوشت انسان را تغییر دهد.


1. وان پانچ من – One Punch Man – 2015

می خواهیم با یک اثر عظیم این فهرست را پایان دهیم. یک انیمه در ژانر ابرقهرمانی که پر از صحنه های اکشن بوده و صحنه های جدی را با عنصر طنز ادغام می کند. سایتاما پس از سه سال تمرین آنقدر قوی شده که با یک ضربه می تواند هرکس را شکست دهد. تنها مشکل این است که با این کار موهایش را از دست می دهد. قدرت زیادش او را خسته می کند زیرا دیگر نمی تواند یک دشمن قوی داشته باشد.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. البته انیمه های زیبای دیگری همچون دراگون بال، توکیو غول، برسرک و …نیز لیاقت قرار گرفتن در این لیست را داشتند. نظر شما چیست؟

منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (22)

بستن فرم

 1. omid

  دی 8, 1399

  کنگان عاشورا انیمه در حد متوسطه و اینکه انیمه رزمی هستش نباید با ناروتو و اتک تایتان ها مقایسه کرد. کنگان عاشورا تو ژانر رزمی خوبه باحاله به نگاهی بهش بندازین

  پاسخ

 2. محمد

  آذر 24, 1399

  هنر شمشیرزنی آنلاین
  ناروتو شیپودن
  اتک آف تایتان

  بهترینا هستن

  پاسخ

 3. VICTOR

  آذر 24, 1399

  وااا
  پس توکیو غول چیی؟!

  پاسخ

 4. mb

  آذر 20, 1399

  ادمین سایت بنظرم یه بار دیگه کلا یه نظر به این لیست بنداز و مشکلات املایی اش رو بگیر
  ولی من در حد انیمه هایی که دیدم میگم چی ها پیدا کردم
  داخل انیمه ی بلک لاگون ، بجای مزدور ، مذدور نوشتید
  و داخل انیمه ی اتک آن تایتان، ارن یائگر رو ، ایرن ییگر نوشتید
  لطفا اصلاح کنید

  پاسخ

 5. Lia

  آذر 20, 1399

  Death note نیست تو لیست؟؟؟؟😐😐😐😐 مرسی واقعا😂

  پاسخ

  • mb در پاسخ به Lia

   آذر 20, 1399

   دث نوت واقعا اکشن بود؟؟
   فقط معمایی و استراتژیک وار بود

   پاسخ

 6. سجاد صابری

  آذر 3, 1399

  بابا بهترین بین فیلم، کارتون و انیمه ها در ژانر رزمی هیچچچچچی به کنگان آشورا نمیرسه ولی من نمیفهمم چرا یچیزی مثل اتک ان تایتان یا کیمتسونو یایبا یا ناروتو از این معروف تره خدایی این از همشون قشنگ تر بود کافی دو قسمت اولو ببین

  پاسخ

  • Mikasa در پاسخ به سجاد صابری

   آذر 4, 1399

   اون چیزی ک تو میگی اصلا به اندازه اتک شناخته شده نیست اتک خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بیشتر از انیمه کنگان آشورا طرفدار داره اون اصلا به قشنگی انیمه اتک نیس

   پاسخ

  • رضا در پاسخ به سجاد صابری

   آذر 23, 1399

   ناروتو فوق العاده است خیلی خوبه اصلا این کنگان آشورا که میگی چی هست وجود خارجی داره😂

   پاسخ

 7. مهر 13, 1399

  تون انیمه اتک تایتان میکاسا خواهر ارن نیست😑

  پاسخ

 8. پرهام

  شهریور 31, 1399

  بابا ناروتو چی ؟

  پاسخ

 9. هومان

  شهریور 12, 1399

  سلام دوستان خدایی بهترین انیمه رزمی ک دیدم و منتظر فصل جدیدشم Kengan Ashura 100 درصد یکی از بهترین انیمه ها هستش

  پاسخ

 10. Kunoichi

  شهریور 9, 1399

  یکی از بهترین انیمه های دنیا sengoku musou هست. قشنگ ترین انیمه ای بود که دیدم

  پاسخ

 11. Hasti

  مرداد 26, 1399

  My hero academia. پس چی؟
  پیشنهاد میکنم هر کی ندیده حتماً بره ببینه

  پاسخ

 12. ..

  اردیبهشت 9, 1399

  توکیو غول چی پس ؟ :/

  پاسخ

  • ممد در پاسخ به ..

   خرداد 15, 1399

   بعد از افتضاحی که از فصل دوم شروع شد و در فصل سوم به اوج رسید باید تشکر کرد که تو این لیست آورده نشده…
   پیشنهاد میکنم مانگاشو بخونید تا به عمق فاجعه و چرت بودن انیمه پی ببرید

   پاسخ

   • ایلیا در پاسخ به ممد

    مرداد 3, 1399

    دقیقا توفصل2 گند خورد به انیمه کلا بی معنی بود

    پاسخ

   • در پاسخ به ممد

    شهریور 29, 1399

    واقعا یه فاجعه بود…

    پاسخ

 13. mostafa

  دی 21, 1397

  سلام
  میشه یه سایت جامع انیمه معرفی کنید که این انیمه ها رو بشه دانلود کرد .

  پاسخ

  • امید در پاسخ به mostafa

   اسفند 14, 1397

   تک انیمه

   پاسخ

  • adel در پاسخ به mostafa

   اردیبهشت 30, 1399

   سلام سایت animelist

   پاسخ