لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه ها

مدتی است که انیمه بسیار محبوب و موفق شده است. دو دلیل این موفقیت عبارت اند از شیوه روایی خاص و استفاده از جلوه های جذاب بصری. اما شیوه خلق و نمایش شخصیت های انیمه بسیار جالب است. این عوامل باعث یکپارچگی داستان و جذب بیننده می شود. اگر شما از جمله طرفداران جدی انیمه باشید پس برخی از شخصیت ها را ترجیح می دهید. در این مقاله می خواهیم برترین شخصیت های انیمه را به شما معرفی کنیم. با پروشات همراه باشید.


30. کی شیرو، ورود به افق – Log Horizon

کی شیرو شخصیت اصلی این انیمه است که “َیروی استراتژیست” یا “ویلن در شیشه ها” نامیده می شود. او رهبر و بنیان گذار “ورود به افق” می باشد و به عنوان دانشجوی مهندسی از لحاظ اجتماعی بیدار است. بازی موردعلاقه او Elder Tale است که به مدت 8 سال آن را بازی می کند. این شخصیت تحسین برانگیز و قابل ستایش با خواندن طلسم دوستایش را درمان می کند.


29. لنکا اوتسوگی، گاد ایتر – God Eater

لنکا اوتسوگی قهرمان اصلی گادایتر است، یک شخصیت مهربان که هدفش محافظت از دیگران و نابودی آراگامی است، حتی اگر در این راه کشته شود. هدف اصلی او تکمیل پروژه آگیس است که تصور می کند با آن می تواند دیگران را نجات دهد. به سختی می توان عاشق لنکا نشد.

همچنین بخوانید: لیست 20 تایی بهترین انیمه های سینمایی جهان


28. سوما یوکهیرا، شوکوگکی نو سوما – Shokugeki no Soma

سوما یوکهیرای 15 ساله قهرمان اصلی این انیمه است که به همراه پدرش در رستوران خانوادگی یوکهیرا کار می کند. او دوست دارد یک آشپز تمام وقت شده و از پدرش پیشی بگیرد. سوما از تجربه های جدید خوشش می آید، حتی اگر این تجربه ها نتیجه بدی داشته باشند. او همیشه برای رقابت های آشپزی آماده است و از تهیه غذاهای جدید خوشش می آید. اگر از این انیمه خوشتان بیاد حتما این شخصیت را دوست خواهید داشت.


27. امی یوسا، شیطان نیمه وقت است – The Devil is a Part Timer

امیلیا جاستینا قهرمان دنیای این انیمه است. او موهای قرمز بلندی دارد که تا پاهایش می رسد و شیطان را تا زمین دنبال می کند تا مرگ او را ثابت نماید. او سپس قدرت هایش را از دست داده و باید از نام قلابی امی یوسا استفاده کند. امی در توکیوی ژاپن در یک مرکز تلفن کار می کند. مادر او یک فرشته و پدرش انسان بود. زمانی که امی کودک بود، لوسیفر، یکی از خدمتکاران شیطان به روستایشان حمله کرد و پدرش را کشت. به همین دلیل است که امی می خواهد مائو را از بین ببرد. او سپس عاشق مائو شد و در کنار او در مگ رونالد کار می کند. این شخصیت بسیار دوست داشتنی است.

همچنین بخوانید: 28 انیمه سریالی برتر تاریخ که باید تماشا کنید


26. یاتو، نوراگامی – Noragami

یاتو یک خدای جنگ است که می خواهد برای خود معبدی بسازد. او خود را یاتوی خدا می نامد اما نام اصلی اش یابوکو است. او همیشه لباس ورزشی به تن کرده و یک شال گردن به دور گردنش می پیچد. یاتو همیشه شماره تلفن اش را در مکان های عمومی می نویسد تا اگر کسی به کمک نیاز داشت از او کمک بخواهد. او از فوبیای ترس از فراموش شدن یا athazagoraphobia رنج می برد و به هیوری علاقه دارد. او به طور کلی یک شخصیت جالب و به یاد ماندنی است.


25. نیجیما، کنیچی: قویترین شاگرد – Kenichi The Mightiest Disciple

این انیمه بسیار جالب بوده و بزرگ ترین دلیل آن هم وجود شخصیت نیجیما است. چهره بیگانه مانند او طنز انیمه را افزایش داده و نقطه قوت او هم شخصیت پردازی و رفتار او در شرایط مختلف است. اگرچه او دانش آموزان ضعیف را اذیت می کند اما در حقیقت یک شخصیت مهربان و خوش قلب است.

همچنین بخوانید: 50 بازی برتر در تاریخ بازی های کامپیوتری: از نوستالژیک ها تا مدرن ها


24. میکاسا آکرمن، حمله تایتان – Attack of Titan

حمله تایتان یک انیمه اکشن است که بیننده را میخکوب می کند. میکاسا آکرمن یکی از جالب ترین شخصیت هاست که در مقابل تایتان ها خشن و در مقابل ایرن یک دختر مهربان است. او یکی از اعضای باارزش ارتش بوده و برای نجات ایرن هرکاری میکند.


23. بیاکویا کوچیکی، بلیچ – Bleach

بلیچ یک انیمه زیبا با داستان جالب و شخصیت های تاثیرگذار و صحنه های اکشن است. بیاکویا کوچیکی یکی از شخصیت های اصلی این چندگانه است که سرپرست دارودسته کوچیکی بوده و به قوانین و مرتبه های اجتماعی اهمیت زیادی می دهد. زمانی که روکیا برای اقامت طولانی مدت بر روی زمین با مجازات مرگ رو به رو شده و قدرت هایش را به انسان می دهد، کوچیکی اصلا هراسی به خود راه نمی دهد. به جای آن تصمیم می گرد خودش مجازات را اجرا کند. او در طی سری های مختلف تغییر می کند، مخصوصا پس از ملاقات با ایچیگو.

همچنین بخوانید: 25 انیمیشن برتر تاریخ سینما


22. جک سیاه، پسر فضایی – Astro Boy

جک سیاه یکی از جالب ترین شخصیت های چندگانه پسر فضایی است و به عنوان یک پزشک بااستعداد یکی از بهترین ها می باشد. ما او جواز پزشکی ندارد و به طور غیرقانونی کار می کند. نقطه قوت شخصیت جالبش است که گاهی اوقات از ثروتمندان بیش از حد پول گرفته و از فقرا هیچ پولی دریافت نمی کند. اگرچه در ظاهر حریص به نظر می رسد اما در حقیقت اینگونه نیست و برای کارهای خیریه پول درمی آورد.


21. آلوکارد، هلسینگ – Hellsing

شخصیت آلوکارد به همراه همراهانش دوست دارد همه تهدیدهای علیه انسان را از بین ببرد. اگرچه او نامیراست اما به دشمنانش اجازه می دهد او را شکست داده و احساس قدرت کنند. اما این حس قدرت کوتاه مدت است و او بازگشته و قدرت خود را ثابت می کند. او گاهی بسیار مهربان است، مانند زمانی که تصمیم می گیرد زندگی افسر جوان، سراس را نجات دهد.


20. جیرایا، ناروتو – Naruto

جیرایا به عنوان معلم ناروتو توانسته بر او تاثیر بگذارد و از او یک مرد بسازد. اگرچه در ظاهر یک فرد بی خیال است اما زمانی که پای ناروتو در میان باشد همه چیز فرق می کند. او همه چیز، از نین جیت سو تا مبارزه را به ناروتو می آموزد تا یک نینجای واقعی باشد. او در حقیقت برای ناروتو یک پدر کامل است.


19. هیسوکا، هانتر × هانتر – Hunter x Hunter

هیسوکا یکی از ضدقهرمان های اصلی این انیمه است که تشنه قدرت بوده و از فکر کردن به مبارزه در برابر مبارزان قوی لذت می برد. گاهی اوقات آنقدر تشنه مبارزه است که تنها با کشتن طرف مقابل راضی می شود. او در بیشتر قسمت ها برای گان و کیلوآ دردسر درست کرده و گاهی اوقات هم به آنها کمک می کند. او یکی از دلایل قدرتمندتر شدن گان است.


18. کودک مرگ، سول ایتر – Soul Eater

این انیمه درباره شینیگامی و سلاح های اوست.  این سلاح ها یا اسلحه های مرگ ساخته دست انسان ویژگی های خاصی داشته و به سلاح مرگبار تبدیل می شوند. کودک مرگ به عنوان یکی از قهرمان های انیمه نگهبان مرگ بوده و از دو سلاح قدرتمند لیز تامپسون و پتی تامپسون استفاده می کند. او شخصیت قدرتمندی است و به خوب بودن تک بعدی باور ندارد. او معتقد است که باید بین خیر و شر تعادلی برقرار باشد و تلاش می کند به این تعادل برسد.


17. سباستین میکلز، کوروشیتسوجی – Black Butler

سباستین میکلز خدمتکار سیل فانتومیو است و تا زمانی به او خدمت می کند که روحش آزاد شود. او در ظاهر جذاب و تاثیرگذار و در باطن یک شرور بد ذات است که گاهی برای لذت خودش از کمک به سیل سر باز می زند.


16. کاکاشی هاتاکه، ناروتو – Naruto

کاکاشی هاتاکه یکی از شخصیت های اصلی چندگانه ناروتو است که یکی از اولین معلمین او هم می باشد. او علاوه بر این اولین معلم سه شخصیت اصلی ساسوکه، ناروتو و ساکورا هم است. او توانست کار تیمی را به ناروتو بیاموزد و با آموزش تکنیک چیدوری در زندگی ساسوکه هم تاثیرگذار بود. کاکاشی دانش آموز میناتو، هوکای چهارم بود. او تا آخر کنار دانش آموزان خود مانده و به آن ها کمک می کند.


15. ایزومی شینیچی، کیسیجو – Parasyte

کیسیجو یک انیمه اکشن است که تا مدت ها در یادتان می ماند. ایزومی شینیچی یکی از قهرمان های اصلی این انیمه بوده که پس از ناتوانی کیسیجو در کنترل مغز او، کنترل دستش را برعهده می گیرد. نکته جالب درباره او این است که بین خیر و شر قدم گذاشته و معنای کامل انسانیت را نشان می دهد.


14. موتوکو کوسانگی، شبح درون پوسته – Ghost in the Shell

یک انیمه جالب با جلوه های بصری زیبا که یک فیلم ضعیف با بازی اسکارلت جوهانسون از آن ساخته شد. موتوکو کوسانگی از دوران کودکی در یک جسم مصنوعی بوده و با توانایی های جاسوسی خود می تواند یک سرباز توانا باشد. او در سری اول به دنبال هکری به نام پاپت مستر است. موتوکو در هنگام مبارزه بسیار خشن بوده و از این نظر اصلا زنانه نیست.


13. هانا، فرزندان گرگ – Wolf Children

هانا یکی از مهم ترین شخصیت های این انیمه زیبا در ژانر غیراکشن است، که عاشق یک گرگینه می شود. او با این وجود عاشق گرگینه است و از او باردار می شود. ام و یوکی به دنیا آمده و هردو همانند پدرشان گرگینه هستند. پس از مرگ همسر زندگی هانا با وجود فرزندان گرگینه اش مشکل می شود و او باید با عشق مادرانه از فرزندانش مراقبت کند.


12. هیمورا کنشین، رورونی کنشین – Rurouni Kenshin

رورونی کنشین یک انیمه اکشن درباره اواخر قرن هجده بوده و هیمورا کنشین شخصیت اصلی آن است. او بسیار مهربان بوده و به همه عشق می ورزد. او قسم خورده هرگز کسی را به قتل نرساند و شمشیری دارد که لبه تیز آن در جهت دیگر قرار داشته و استفاده از آن مشکل است. او همیشه مهربان و مودب بوده و دیگران را به خود ترجیح می دهد.


11. کن کانکی، توکیو غول – Tokyo Ghoul

کن کانکی شخصیت اصلی توکیو غول بوده که به عنوان یک موجود ترکیبی مجبور می شود در برابر همنوعان خود بایستد. او در این انیمه نیمه انسان و نیمه غول است و باید برای مقابله با غول ها در کنار انسان ها مبارزه کند. به همین دلیل باید غول های هم نوع خود را به قتل برساند. او در این سریال با حوادث مختلف که اغلب غم انگیز می باشد، رو به رو می شود.

همچنین بخوانید: 10 انیمه جذاب شبیه توکیو غول که باید تماشا کنید


10. مانکی دی.لافی، وان پیس – One Piece

مانکی دی.لافی شخصیت اصلی این اینمه اکشن است که از کودکی می خواسته دزد دریایی شده و خدمه خود را داشته باشد. خوردن یک میوه سمی در دوران کودکی باعث شده که دست هایش لاستیک مانند شوند. او مهارت هایش را گسترش داده تا بتواند یک دزد دریایی موفق باشد و اکنون توانسته گنج گل دی. راجر، دزد دریایی فقید را پیدا کند.


9. مایت گای، ناروتو – Naruto

در سریال ناروتو مایت گای یکی از معلمان آکادمی نینجاست که در ابتدا یک شخصیت ترسوست اما رفته رفته جایگاه مهمتری پیدا می کند. او که در زمینه نین جوت سو مهارتی ندارد هرروز سخت تمرین می کند که تا بتواند عدم توانایی خود را جبران کند. او با سعی و تلاش بهترین نینجای روستای لیف می شود. کاکاشی در نبرد بزرگ نینجا متوجه برتری گای نسبت به خودش خواهد شد.


8. پورت گاس دی، ایس، وان پیس – One Piece

دوباره به چندگانه وان پیس بازگشتیم. پورت گاس برادر مانکی دی.لافی است و از برادر کوچک ترش مودب تر و چابک تر است. او در مبارزات بسیار موفق و در شرایط دیگر هم از برادرش دلرحم تر می باشد. او توانایی های بسیاری داشته که در مبارزات از آن استفاده کرده و اجازه نمی دهد کسی به برادرش آسیب برساند.


7. سایتاما، وان پانچ من – One Punch Man

سایتاما یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه نسل خودش است که گرچه از زمان پخش این انیمه سه سال می گذرد اما همچنان محبوبیت خود را حفظ نموده است. هنوز منتظر فصل بعدی این انیمه هستیم که احتمالا سال بعد پخش شود. شخصیت او نوعی هجو شخصیت های دیگری است که خود را جدی گرفته اند. او یک ابرقهرمان کمدی است و با وجود قدرت زیادش می تواند با یک ضربه دشمن را شکست دهد. او یک پسر معمولی است و قدرت فیزیکی بالایش او را متفاوت کرده است.


6. شینجی ایکاری، نئون جنسیس اونگلیون – Neon Genesis Evangelion

در این انیمه علمی تخیلی شاهد فروپاشی انسانیت هستیم. تنها امید باقی مانده یک مبارزه رباتیک است که اوانجلیان نامیده می شود. شینجی ایکاری شخصیت مهمی است که با وجود علمی تخیلی بودن سریال، شبیه انسان های معمولی است. او سعی می کند قدرت خود را به پدرش نشان دهد و از یک کودک به یک قهرمان نجات دهنده بشر تبدیل می شود. مراحل مختلفی که او به آن ها وارد می شود بسیار جالب هستند.


5. ناروتو اوزوماکی، ناروتو – Naruto

ناروتو شخصیت اصلی انیمه ناروتو است که می خواهد بزرگ ترین نینجا باشد و به بزرگ ترین هوکای روستایش بدل می شود. اگرچه مردم او را با نیروهای اهریمنی دشمن مرتبط می دانند اما او مسیر درست را انتخاب کرده است. ذات پاک و تمایل اش برای حفاظت از مردم باعث شد که نگرش دیگران به او عوض شود. او در فصل آخر ” بوروتو: ناروتو نسل‌های بعدی” با هیناتا ازدواج کرده و هوکای فعلی است.


4. اش کچوم، پوکمون – Pokemon

اش کچوم در کنار پیکاچوی محبوب اش یکی از محبوب ترین شخصیت های پوکمون می باشد. او با وجود اینکه برای رویارویی تلاش بسیاری می کند، الهام بخش بسیار خوبی است. او حتی از شکست ها هم درس گرفته و برای بهتر شدن تلاش می کند. به همین دلیل می تواند به کودکان و بزرگسالان انگیزه دهد.


3. پسر فضایی، پسر فضایی – Astro Boy

شاید تصور کنید پسر فضایی یک انیمه کودکانه است، حق با شماست، اما این شخصیت می تواند در این فهرست قرار گیرد. زیرا این شخصیت خلق شده توسط تزوکا اوسامو، پدر انیمه، یکی از موفق ترین انیمه های چندگانه است. او از نظر نشان دادن اهمیت انسانیت همانند شینیچی در ” کیسیجو ” می باشد. اگرچه او ربات است اما می تواند الهام بخش کودکان و بزرگسالان اطرافش باشد. زمانی که ژاپن مشغول ترمیم خویش بوده خلق پسر فضایی ایده بسیار خوبی بود.


2. ال، دفتر مرگ – Death Note

یکی از بهترین انیمه های کاراگاهی که شخصیت ال در کنار لایت یاگامی با استفاده از دفتر مرگ همگان را کنار می زد. بینندگان با اگاهی درباره نبوغ این شخصیت عاشق او شدند زیرا به سرعت توانست به نقش لایت در قتل های کیرا پی ببرد. اگرچه او در نزدیکی پایان انیمه جان خود را از دست می دهد اما تاثیر خوبی به جا خواهد گذاشت.

همچنین بخوانید: 10 انیمه جذاب شبیه دفتر مرگ (Death Note) که باید تماشا کنید


1. اسپایک اسپیگل، کابوی بیباپ – Cowboy Bebop

یک انیمه ماجراجویانه با شخصیت های شکارچی که تا مدت ها در یادتان می ماند. اسپایک یکی از شکارچیان این انیمه است که در کنار جت بلک، با سفینه ببوپ به ماجراجویی می پردازند. اسپایک یکی از بهترین شخصیت های این انیمه است که در ابتدا به عنوان یک مبارز موفق با قدرت جاسوسی کار خود را آغاز کرده و به تدریج نقش اش مهم تر می شود. نکته جالب درباره او، گذشته این شخصیت و از دست دادن عشق اش جولیاست.  با دانستن درباره گذشته او شخصیت اش عمق بیشتری می یابد.


امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. البته هزاران شخصیت دیگر در دنیای انیمه خلق شده است، اما در این لیست تصمیم داشتیم علاوه بر محبوب بودن شخصیت، نقش آن نیز در انیمه‌اش بسیار پر رنگ باشد. اگر شخصیت مورد نظر شما در لیست نبود در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منتظر شنیدن نظرات شما هستیم!

دیدگاه‌ها (47)

بستن فرم

 1. لیوای اکرمن

  مهر 14, 1398

  خدایی این چه لیستیه که منو نیاوردی توش اصن کارو از پایه خراب کردی با این لیستت ………………………….(خودم حرفامو سانسور کردم)😐😑😒😬

  پاسخ

 2. رهام

  مهر 12, 1398

  سلام دوستان عزیز
  پس لیوای کو؟ولی ناروتو و جیرایا جاشون خوبه .ساسکه و ایتاچی نیستن لطفا تغیر بدین

  پاسخ

 3. مهراسا

  مهر 11, 1398

  خدای لیوای چیش از این مسخره ها مخصوصا کانکی کمتره؟؟؟؟؟

  پاسخ

 4. N

  شهریور 17, 1398

  سلام دوست عزیز من نمیدونم چرا شخصیت های خوب اصلا تو لیست جایی ندارن
  لولوش که انقدر نایسه و حرف اول رو میزنه نیستش. پس دیگه تا آخرش رو می شه خوند. خواهشا لیست رو درست کن. با تشکر

  پاسخ

 5. Sunshine

  شهریور 15, 1398

  اول از همه اینکه نویسنده پرونده خیلی به ناروتو علاقه داشته و بعدشم لیوای اکرمن و لایت چرا نیست. حالا لایت هیچی لیوای داخل میانگین کلی جزو ۱۰ تای برتره🤨

  پاسخ

 6. پریا

  شهریور 10, 1398

  سلام چطور شده که هاول قلعه متحرک هاول یادتون رفته از همه ای اینای که گفتی جذابتر بود

  پاسخ

 7. arman

  شهریور 7, 1398

  بابا چرا کانکی تو لیسته مزخرف ترین شخصیت جهانه. تازه چرا لولوش و ایتاچی توی لیستت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  • آراد در پاسخ به arman

   مهر 23, 1398

   داداش من اصلا منطقتو درک نمی کنم منم موافقم که لیستش خیلی مسخرس ولی سر چه حسابی میگی کانکی مسخره ترین شخصیت جهانه تو یا اصلا توکیو غول رو ندیدی یا اصلا ذره ای نتونستی این شاهکار و شخصیت هاشو درک کنی

   پاسخ

  • آراد در پاسخ به arman

   مهر 23, 1398

   ببخشید یک درخواستی داشتم اگه میشه وقتی مقاله رو آپدیت کردین کیریتو داخل هنر شمشیر آنلاین رو داخلش نزارین من معذرت می خوام ولی واقعا خیلیارو درک نمیکنم که چرا اینقدر برای برای بعض ها جذابه بنظر من اون شتر مرغه تو ناروتو هم از کیریتو شخصیت پیچیده تری داره کیریتو هیچ چیز خاص و متفاوتی نداره خیلی معمولی شخصیت پردازیش خیلی بچگونست

   پاسخ

 8. آیلا

  شهریور 3, 1398

  لیستت خییییییلی مزخرفه
  پس شخصیت های عاشقان شیطانی کو ؟
  یا مثلا توموئه توی بوسه ایزدی ؟
  لیستتو تغییر بده

  پاسخ

 9. هلیا

  مرداد 18, 1398

  لولوش چرا نیست ؟؟؟ لولوش شخصیت انیمه ای یک جهانه تو اینترنت هم بزینین میاره برترین شخصیت انیمه ای که توی دنیا شناخته شده است

  پاسخ

 10. gintoki

  مرداد 18, 1398

  این لیست از بیخ غلطه
  گینتوکی واقعا استحقاق بودن تو این لیستو داشت
  ناراحتم کردین

  پاسخ

 11. Anime fan

  مرداد 11, 1398

  پس ساسکه کو ساسکه از گای و کاکاشی و جیرایا محبوب تره تازه کی گفته گای از کاکاشی محبوب تره

  پاسخ

 12. m

  مرداد 7, 1398

  سلام داداش لیست جالبی بود اما akagami shanks کبیر رو ننوشتین دلخور شدم

  پاسخ

 13. Akpg10

  مرداد 2, 1398

  ناروتو و لوفی و ایچیگو بهترین ها هستن

  پاسخ

 14. محمد

  تیر 21, 1398

  رو چه حساب این لیستو نوشتین و فقط از یه سایت اخه خب یه جمله best anime catheters رو تو گوگل بنویسید خودش یه لیست از بیشترین جست وجو هارو میاره که لیوای هم توشونه سایت anime underground هم لیوای رو تو رتبه 28 گذاشته. تمام این شخصیت ها که بالاتر از لیوای هستن توانیمه خدشون جزو شخصیت های اول حساب میشن ولی لیوای با اینکه شخصیت فرعیه اینقدر معروفه و داره معروف تر هم میشه.
  حتی کنی دایی لیوای هم به نصف این شخصیتا میارزه

  پاسخ

 15. محمد

  تیر 21, 1398

  لیوای کو پس

  پاسخ

 16. علی

  تیر 19, 1398

  پس لیوای کو ؟ لیوای که از میکاسا خیلی محبوب تره !!!لایتم نیست

  پاسخ

 17. cod

  تیر 8, 1398

  ایتاچی کوش…فکر کردم اون اول هاست

  پاسخ

 18. آیلا

  تیر 5, 1398

  واقعا که خیلی مسخرست چرا ماکیشیما شوگو در سایکو پاس ( روان گذر ) رو انتخاب نکردی واقعا که

  پاسخ

 19. mahtab

  خرداد 30, 1398

  بدون لیوای مگه میشه ؟؟؟؟؟
  سریع اگه میشه تغییرش بده

  پاسخ

 20. سما

  خرداد 29, 1398

  ماکیشیما و کوگامی در روان گذر هم باید میبودن

  پاسخ

 21. محمد

  خرداد 28, 1398

  چرا لیوای و لولوش ولایت نیستن اینا خیلی مهمن

  پاسخ

 22. sadaf

  خرداد 28, 1398

  فقط لیوای و میکاسا …………. اصلا لیوای تو لیست نیست !!!!!!!

  پاسخ

 23. محمدرضا

  خرداد 27, 1398

  فقط لیوای

  پاسخ

 24. Maryam

  خرداد 15, 1398

  فکر می کنم باید توموئه در انیمه ی بوسه ی ایزدی هم توی این لیست می بود

  پاسخ

 25. mohammad

  خرداد 14, 1398

  لولوش و لیوای و یاگامی لایت جاشون خالیه واقعا

  پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به mohammad

   مرداد 15, 1398

   واقعا.چرا اصلا از کد گیاس نذاشتین شخصیتی.لولوش کو پس خود لایت هم همینطور.

   پاسخ

 26. F

  خرداد 5, 1398

  پس لیوای اکرمن کووووو؟ اون دیگه باید اول میشد که!!!!!

  پاسخ

 27. pe

  خرداد 4, 1398

  سلام.اگه میشه برامون توضیح بده پایه و اساس این لیست از کجاست؟؟ بر چه اساس همچین شخصیتایی رو گذاشتی و بعنوان شخصیتای تاریخی معرفیشون کردی؟؟
  خدایان کارکترا رو اصلا نمیبینیم، لولوش در کدگیاس، لایت در دفترچه مرگ، لیوای و ارن در حمله به غول، کانکی در غول توکیو و….
  دوست عزیز معمولا برترین شخصیتای انیمه ها توی برترین انیمه های تاریخ هستن، همینکه لولوش از کدگیاس رو نیست که اگه هم بود باید جز ۵ تای اول بود، این یعنی لیستت از پایه مشکل داره. بعنوان کسی که ۱۰ ساله انیمه میبینه ۶۰درصد از شخصیتای اینجا رو به هیچ عنوان نمیتونم قبول کنم.

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به pe

   خرداد 4, 1398

   سلام دوست عزیز،
   لیست های سایت به ترتیب در حال آپدیت شدن هستن و این لیست هم جزوشونه
   ممنون بابت فیدبک

   پاسخ

 28. Milad

  اردیبهشت 27, 1398

  انیمه وان پیش الان 884 قسمتش پخش شده هنوز نیمه راهه بعد شما میگین گنج گل دی راجر رو پیدا کرده 😟

  پاسخ

 29. * Scarlett *

  اردیبهشت 24, 1398

  جای میکاسا باید جلو تر می‌بود 🙁
  خوب بود ^^

  پاسخ

 30. KOBAYASHI

  فروردین 29, 1398

  چرا انیمه ی ومپایر نایت رونزاشتین ؟ هه جای زرو خالی ……
  حالا چرا دی گری من نبود ؟ هه جای الن خالی . . . .

  پاسخ

 31. SAITAMA

  فروردین 26, 1398

  جای اوچیها مادارا خالیه

  پاسخ

  • cod در پاسخ به SAITAMA

   تیر 8, 1398

   دقیقن…اوچیها مادارا ایتاچی …اصن خود ساسکه چه قد بین دخترا فقط معروفه😂

   پاسخ

 32. Yss

  فروردین 2, 1398

  انصافا لولوش رو ننوشتی یعنیcode geassرو ندیدی
  یاگامی لایت رو هم که ننوشتی
  کیریتو کووووش؟؟

  پاسخ

  • ماهان در پاسخ به Yss

   تیر 25, 1398

   سلام
   دقیقا اصل کار کریتو هست
   حداقل باید جزو۱۶تا باشه
   آسوداهم که نیست

   پاسخ

 33. رضا

  فروردین 1, 1398

  مزخرف به جای اش و astro boy و شینجی ایکاری اوسکل باید لایت و لولوش و ایتاچی و لیوای رو مینوشتی

  پاسخ

 34. Ali

  بهمن 21, 1397

  خیلی مزخرف اینا خیلی هاشون بنظر تو محبوب بودن
  برداشتی گای و کاکاشی رو نوشتی اونوقت ساسکه یا ایتاچی یا مادارا ننوشتی یا برداشتی ال رو نوشتی ولی لایت رو ننوشتی

  پاسخ

  • کارا در پاسخ به Ali

   بهمن 22, 1397

   ال از لایت خیلی محبوب تره

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به کارا

    فروردین 7, 1398

    لایت هم جز شخصیتهای خوب و تاثیر گذار انیمه است و باید بدونی که طرفدارهاش از خیلی از کاراکترهای معروف و پر طرفدار انیمه ای بیشتر

    پاسخ

  • ددد در پاسخ به Ali

   فروردین 25, 1398

   کاکاشی خیلی خوبه ولی موافقم که جیرایا و گای هم خیلی محبوب نیستن ایتاچی و میناتو خیلی خفن هستن

   پاسخ

 35. ایمان

  دی 23, 1397

  لولوش کووووش لولوشش که فوق العاده است باید میبود

  پاسخ

 36. g

  دی 15, 1397

  یکی از جذاب ترین کاراکترها در دنیای انیمه، کاراکتر یوهان در انیمه ی مانستر بود که علاوه بر شرور بودن خیلی کاریزماتیک بود و به خاطر سرنوشتش همزمان حس ترحم شدشدی به بیننده القا میکرد.

  پاسخ

  • 5mohammad5 در پاسخ به g

   خرداد 6, 1398

   با نظرت کاملا موافقم حیف که انیمه مانستر انیمه همه پسندی نیست و در مورد شخصیت یوهان به نظر من تاریخ انیمه دیگه شخصیتی به سیاهی و تاریکی یوهان نخواهد دید.

   پاسخ

   • ناشناس در پاسخ به 5mohammad5

    مرداد 15, 1398

    انیمه مانستر واقعا زیباست حیف که معروف و محبوب نیس اگه هس که من ندیدم محبوبیتشو یوهان باید تو این لیست باشه.تازه لولوش از انیمه کد گیاس هم همینطور.

    پاسخ