لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه‌ها

مدتی است که انیمه بسیار محبوب و موفق شده است. دو دلیل این موفقیت عبارت اند از شیوه روایی خاص و استفاده از جلوه های جذاب بصری. اما شیوه خلق و نمایش شخصیت های انیمه بسیار جالب است. این عوامل باعث یکپارچگی داستان و جذب بیننده می شود. اگر شما از جمله طرفداران جدی انیمه باشید پس برخی از شخصیت ها را ترجیح می دهید. در این مقاله می خواهیم برترین شخصیت های انیمه را به شما معرفی کنیم. با پروشات همراه باشید.


30. کی شیرو، ورود به افق – Log Horizon

کی شیرو شخصیت اصلی این انیمه است که “َیروی استراتژیست” یا “ویلن در شیشه ها” نامیده می شود. او رهبر و بنیان گذار “ورود به افق” می باشد و به عنوان دانشجوی مهندسی از لحاظ اجتماعی بیدار است. بازی موردعلاقه او Elder Tale است که به مدت 8 سال آن را بازی می کند. این شخصیت تحسین برانگیز و قابل ستایش با خواندن طلسم دوستایش را درمان می کند.


29. لنکا اوتسوگی، گاد ایتر – God Eater

لنکا اوتسوگی قهرمان اصلی گادایتر است، یک شخصیت مهربان که هدفش محافظت از دیگران و نابودی آراگامی است، حتی اگر در این راه کشته شود. هدف اصلی او تکمیل پروژه آگیس است که تصور می کند با آن می تواند دیگران را نجات دهد. به سختی می توان عاشق لنکا نشد.

همچنین بخوانید: لیست 20 تایی بهترین انیمه های سینمایی جهان


28. سوما یوکهیرا، شوکوگکی نو سوما – Shokugeki no Soma

سوما یوکهیرای 15 ساله قهرمان اصلی این انیمه است که به همراه پدرش در رستوران خانوادگی یوکهیرا کار می کند. او دوست دارد یک آشپز تمام وقت شده و از پدرش پیشی بگیرد. سوما از تجربه های جدید خوشش می آید، حتی اگر این تجربه ها نتیجه بدی داشته باشند. او همیشه برای رقابت های آشپزی آماده است و از تهیه غذاهای جدید خوشش می آید. اگر از این انیمه خوشتان بیاد حتما این شخصیت را دوست خواهید داشت.


27. امی یوسا، شیطان نیمه وقت است – The Devil is a Part Timer

امیلیا جاستینا قهرمان دنیای این انیمه است. او موهای قرمز بلندی دارد که تا پاهایش می رسد و شیطان را تا زمین دنبال می کند تا مرگ او را ثابت نماید. او سپس قدرت هایش را از دست داده و باید از نام قلابی امی یوسا استفاده کند. امی در توکیوی ژاپن در یک مرکز تلفن کار می کند. مادر او یک فرشته و پدرش انسان بود. زمانی که امی کودک بود، لوسیفر، یکی از خدمتکاران شیطان به روستایشان حمله کرد و پدرش را کشت. به همین دلیل است که امی می خواهد مائو را از بین ببرد. او سپس عاشق مائو شد و در کنار او در مگ رونالد کار می کند. این شخصیت بسیار دوست داشتنی است.

همچنین بخوانید: 28 انیمه سریالی برتر تاریخ که باید تماشا کنید


26. یاتو، نوراگامی – Noragami

یاتو یک خدای جنگ است که می خواهد برای خود معبدی بسازد. او خود را یاتوی خدا می نامد اما نام اصلی اش یابوکو است. او همیشه لباس ورزشی به تن کرده و یک شال گردن به دور گردنش می پیچد. یاتو همیشه شماره تلفن اش را در مکان های عمومی می نویسد تا اگر کسی به کمک نیاز داشت از او کمک بخواهد. او از فوبیای ترس از فراموش شدن یا athazagoraphobia رنج می برد و به هیوری علاقه دارد. او به طور کلی یک شخصیت جالب و به یاد ماندنی است.


25. نیجیما، کنیچی: قویترین شاگرد – Kenichi The Mightiest Disciple

این انیمه بسیار جالب بوده و بزرگ ترین دلیل آن هم وجود شخصیت نیجیما است. چهره بیگانه مانند او طنز انیمه را افزایش داده و نقطه قوت او هم شخصیت پردازی و رفتار او در شرایط مختلف است. اگرچه او دانش آموزان ضعیف را اذیت می کند اما در حقیقت یک شخصیت مهربان و خوش قلب است.

همچنین بخوانید: 50 بازی برتر در تاریخ بازی های کامپیوتری: از نوستالژیک ها تا مدرن ها


24. میکاسا آکرمن، حمله تایتان – Attack of Titan

حمله تایتان یک انیمه اکشن است که بیننده را میخکوب می کند. میکاسا آکرمن یکی از جالب ترین شخصیت هاست که در مقابل تایتان ها خشن و در مقابل ارن یک دختر مهربان است. او یکی از اعضای باارزش ارتش بوده و برای نجات ارن هرکاری میکند.


23. بیاکویا کوچیکی، بلیچ – Bleach

بلیچ یک انیمه زیبا با داستان جالب و شخصیت های تاثیرگذار و صحنه های اکشن است. بیاکویا کوچیکی یکی از شخصیت های اصلی این چندگانه است که سرپرست دارودسته کوچیکی بوده و به قوانین و مرتبه های اجتماعی اهمیت زیادی می دهد. زمانی که روکیا برای اقامت طولانی مدت بر روی زمین با مجازات مرگ رو به رو شده و قدرت هایش را به انسان می دهد، کوچیکی اصلا هراسی به خود راه نمی دهد. به جای آن تصمیم می گرد خودش مجازات را اجرا کند. او در طی سری های مختلف تغییر می کند، مخصوصا پس از ملاقات با ایچیگو.

همچنین بخوانید: 25 انیمیشن برتر تاریخ سینما


22. جک سیاه، پسر فضایی – Astro Boy

جک سیاه یکی از جالب ترین شخصیت های چندگانه پسر فضایی است و به عنوان یک پزشک بااستعداد یکی از بهترین ها می باشد. ما او جواز پزشکی ندارد و به طور غیرقانونی کار می کند. نقطه قوت شخصیت جالبش است که گاهی اوقات از ثروتمندان بیش از حد پول گرفته و از فقرا هیچ پولی دریافت نمی کند. اگرچه در ظاهر حریص به نظر می رسد اما در حقیقت اینگونه نیست و برای کارهای خیریه پول درمی آورد.


21. آلوکارد، هلسینگ – Hellsing

شخصیت آلوکارد به همراه همراهانش دوست دارد همه تهدیدهای علیه انسان را از بین ببرد. اگرچه او نامیراست اما به دشمنانش اجازه می دهد او را شکست داده و احساس قدرت کنند. اما این حس قدرت کوتاه مدت است و او بازگشته و قدرت خود را ثابت می کند. او گاهی بسیار مهربان است، مانند زمانی که تصمیم می گیرد زندگی افسر جوان، سراس را نجات دهد.


20. جیرایا، ناروتو – Naruto

جیرایا به عنوان معلم ناروتو توانسته بر او تاثیر بگذارد و از او یک مرد بسازد. اگرچه در ظاهر یک فرد بی خیال است اما زمانی که پای ناروتو در میان باشد همه چیز فرق می کند. او همه چیز، از نین جیت سو تا مبارزه را به ناروتو می آموزد تا یک نینجای واقعی باشد. او در حقیقت برای ناروتو یک پدر کامل است.


19. هیسوکا، هانتر × هانتر – Hunter x Hunter

هیسوکا یکی از ضدقهرمان های اصلی این انیمه است که تشنه قدرت بوده و از فکر کردن به مبارزه در برابر مبارزان قوی لذت می برد. گاهی اوقات آنقدر تشنه مبارزه است که تنها با کشتن طرف مقابل راضی می شود. او در بیشتر قسمت ها برای گان و کیلوآ دردسر درست کرده و گاهی اوقات هم به آنها کمک می کند. او یکی از دلایل قدرتمندتر شدن گان است.


18. کودک مرگ، سول ایتر – Soul Eater

این انیمه درباره شینیگامی و سلاح های اوست.  این سلاح ها یا اسلحه های مرگ ساخته دست انسان ویژگی های خاصی داشته و به سلاح مرگبار تبدیل می شوند. کودک مرگ به عنوان یکی از قهرمان های انیمه نگهبان مرگ بوده و از دو سلاح قدرتمند لیز تامپسون و پتی تامپسون استفاده می کند. او شخصیت قدرتمندی است و به خوب بودن تک بعدی باور ندارد. او معتقد است که باید بین خیر و شر تعادلی برقرار باشد و تلاش می کند به این تعادل برسد.


17. سباستین میکلز، کوروشیتسوجی – Black Butler

سباستین میکلز خدمتکار سیل فانتومیو است و تا زمانی به او خدمت می کند که روحش آزاد شود. او در ظاهر جذاب و تاثیرگذار و در باطن یک شرور بد ذات است که گاهی برای لذت خودش از کمک به سیل سر باز می زند.


16. کاکاشی هاتاکه، ناروتو – Naruto

کاکاشی هاتاکه یکی از شخصیت های اصلی چندگانه ناروتو است که یکی از اولین معلمین او هم می باشد. او علاوه بر این اولین معلم سه شخصیت اصلی ساسوکه، ناروتو و ساکورا هم است. او توانست کار تیمی را به ناروتو بیاموزد و با آموزش تکنیک چیدوری در زندگی ساسوکه هم تاثیرگذار بود. کاکاشی دانش آموز میناتو، هوکای چهارم بود. او تا آخر کنار دانش آموزان خود مانده و به آن ها کمک می کند.


15. ایزومی شینیچی، کیسیجو – Parasyte

کیسیجو یک انیمه اکشن است که تا مدت ها در یادتان می ماند. ایزومی شینیچی یکی از قهرمان های اصلی این انیمه بوده که پس از ناتوانی کیسیجو در کنترل مغز او، کنترل دستش را برعهده می گیرد. نکته جالب درباره او این است که بین خیر و شر قدم گذاشته و معنای کامل انسانیت را نشان می دهد.


14. موتوکو کوسانگی، شبح درون پوسته – Ghost in the Shell

یک انیمه جالب با جلوه های بصری زیبا که یک فیلم ضعیف با بازی اسکارلت جوهانسون از آن ساخته شد. موتوکو کوسانگی از دوران کودکی در یک جسم مصنوعی بوده و با توانایی های جاسوسی خود می تواند یک سرباز توانا باشد. او در سری اول به دنبال هکری به نام پاپت مستر است. موتوکو در هنگام مبارزه بسیار خشن بوده و از این نظر اصلا زنانه نیست.


13. هانا، فرزندان گرگ – Wolf Children

هانا یکی از مهم ترین شخصیت های این انیمه زیبا در ژانر غیراکشن است، که عاشق یک گرگینه می شود. او با این وجود عاشق گرگینه است و از او باردار می شود. ام و یوکی به دنیا آمده و هردو همانند پدرشان گرگینه هستند. پس از مرگ همسر زندگی هانا با وجود فرزندان گرگینه اش مشکل می شود و او باید با عشق مادرانه از فرزندانش مراقبت کند.


12. هیمورا کنشین، رورونی کنشین – Rurouni Kenshin

رورونی کنشین یک انیمه اکشن درباره اواخر قرن هجده بوده و هیمورا کنشین شخصیت اصلی آن است. او بسیار مهربان بوده و به همه عشق می ورزد. او قسم خورده هرگز کسی را به قتل نرساند و شمشیری دارد که لبه تیز آن در جهت دیگر قرار داشته و استفاده از آن مشکل است. او همیشه مهربان و مودب بوده و دیگران را به خود ترجیح می دهد.


11. کن کانکی، توکیو غول – Tokyo Ghoul

کن کانکی شخصیت اصلی توکیو غول بوده که به عنوان یک موجود ترکیبی مجبور می شود در برابر همنوعان خود بایستد. او در این انیمه نیمه انسان و نیمه غول است و باید برای مقابله با غول ها در کنار انسان ها مبارزه کند. به همین دلیل باید غول های هم نوع خود را به قتل برساند. او در این سریال با حوادث مختلف که اغلب غم انگیز می باشد، رو به رو می شود.

همچنین بخوانید: 10 انیمه جذاب شبیه توکیو غول که باید تماشا کنید


10. مانکی دی.لافی، وان پیس – One Piece

مانکی دی.لافی شخصیت اصلی این اینمه اکشن است که از کودکی می خواسته دزد دریایی شده و خدمه خود را داشته باشد. خوردن یک میوه سمی در دوران کودکی باعث شده که دست هایش لاستیک مانند شوند. او مهارت هایش را گسترش داده تا بتواند یک دزد دریایی موفق باشد و اکنون توانسته گنج گل دی. راجر، دزد دریایی فقید را پیدا کند.


9. مایت گای، ناروتو – Naruto

در سریال ناروتو مایت گای یکی از معلمان آکادمی نینجاست که در ابتدا یک شخصیت ترسوست اما رفته رفته جایگاه مهمتری پیدا می کند. او که در زمینه نین جوت سو مهارتی ندارد هرروز سخت تمرین می کند که تا بتواند عدم توانایی خود را جبران کند. او با سعی و تلاش بهترین نینجای روستای لیف می شود. کاکاشی در نبرد بزرگ نینجا متوجه برتری گای نسبت به خودش خواهد شد.


8. پورت گاس دی، ایس، وان پیس – One Piece

دوباره به چندگانه وان پیس بازگشتیم. پورت گاس برادر مانکی دی.لافی است و از برادر کوچک ترش مودب تر و چابک تر است. او در مبارزات بسیار موفق و در شرایط دیگر هم از برادرش دلرحم تر می باشد. او توانایی های بسیاری داشته که در مبارزات از آن استفاده کرده و اجازه نمی دهد کسی به برادرش آسیب برساند.


7. سایتاما، وان پانچ من – One Punch Man

سایتاما یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه نسل خودش است که گرچه از زمان پخش این انیمه سه سال می گذرد اما همچنان محبوبیت خود را حفظ نموده است. هنوز منتظر فصل بعدی این انیمه هستیم که احتمالا سال بعد پخش شود. شخصیت او نوعی هجو شخصیت های دیگری است که خود را جدی گرفته اند. او یک ابرقهرمان کمدی است و با وجود قدرت زیادش می تواند با یک ضربه دشمن را شکست دهد. او یک پسر معمولی است و قدرت فیزیکی بالایش او را متفاوت کرده است.


6. شینجی ایکاری، نئون جنسیس اونگلیون – Neon Genesis Evangelion

در این انیمه علمی تخیلی شاهد فروپاشی انسانیت هستیم. تنها امید باقی مانده یک مبارزه رباتیک است که اوانجلیان نامیده می شود. شینجی ایکاری شخصیت مهمی است که با وجود علمی تخیلی بودن سریال، شبیه انسان های معمولی است. او سعی می کند قدرت خود را به پدرش نشان دهد و از یک کودک به یک قهرمان نجات دهنده بشر تبدیل می شود. مراحل مختلفی که او به آن ها وارد می شود بسیار جالب هستند.


5. ناروتو اوزوماکی، ناروتو – Naruto

ناروتو شخصیت اصلی انیمه ناروتو است که می خواهد بزرگ ترین نینجا باشد و به بزرگ ترین هوکای روستایش بدل می شود. اگرچه مردم او را با نیروهای اهریمنی دشمن مرتبط می دانند اما او مسیر درست را انتخاب کرده است. ذات پاک و تمایل اش برای حفاظت از مردم باعث شد که نگرش دیگران به او عوض شود. او در فصل آخر ” بوروتو: ناروتو نسل‌های بعدی” با هیناتا ازدواج کرده و هوکای فعلی است.


4. اش کچوم، پوکمون – Pokemon

اش کچوم در کنار پیکاچوی محبوب اش یکی از محبوب ترین شخصیت های پوکمون می باشد. او با وجود اینکه برای رویارویی تلاش بسیاری می کند، الهام بخش بسیار خوبی است. او حتی از شکست ها هم درس گرفته و برای بهتر شدن تلاش می کند. به همین دلیل می تواند به کودکان و بزرگسالان انگیزه دهد.


3. پسر فضایی، پسر فضایی – Astro Boy

شاید تصور کنید پسر فضایی یک انیمه کودکانه است، حق با شماست، اما این شخصیت می تواند در این فهرست قرار گیرد. زیرا این شخصیت خلق شده توسط تزوکا اوسامو، پدر انیمه، یکی از موفق ترین انیمه های چندگانه است. او از نظر نشان دادن اهمیت انسانیت همانند شینیچی در ” کیسیجو ” می باشد. اگرچه او ربات است اما می تواند الهام بخش کودکان و بزرگسالان اطرافش باشد. زمانی که ژاپن مشغول ترمیم خویش بوده خلق پسر فضایی ایده بسیار خوبی بود.


2. ال، دفتر مرگ – Death Note

یکی از بهترین انیمه های کاراگاهی که شخصیت ال در کنار لایت یاگامی با استفاده از دفتر مرگ همگان را کنار می زد. بینندگان با اگاهی درباره نبوغ این شخصیت عاشق او شدند زیرا به سرعت توانست به نقش لایت در قتل های کیرا پی ببرد. اگرچه او در نزدیکی پایان انیمه جان خود را از دست می دهد اما تاثیر خوبی به جا خواهد گذاشت.

همچنین بخوانید: 10 انیمه جذاب شبیه دفتر مرگ (Death Note) که باید تماشا کنید


1. اسپایک اسپیگل، کابوی بیباپ – Cowboy Bebop

یک انیمه ماجراجویانه با شخصیت های شکارچی که تا مدت ها در یادتان می ماند. اسپایک یکی از شکارچیان این انیمه است که در کنار جت بلک، با سفینه ببوپ به ماجراجویی می پردازند. اسپایک یکی از بهترین شخصیت های این انیمه است که در ابتدا به عنوان یک مبارز موفق با قدرت جاسوسی کار خود را آغاز کرده و به تدریج نقش اش مهم تر می شود. نکته جالب درباره او، گذشته این شخصیت و از دست دادن عشق اش جولیاست.  با دانستن درباره گذشته او شخصیت اش عمق بیشتری می یابد.


بنا به درخواست مکرر کاربران، شخصیت لیوای آکرمن نیز به این لیست اضافه شد.

لیوای آکرمن، حمله به تایتان‌ – Attack on Titan

بدون شک اگر شخصیت “لیوای آکرمن” در انیمه مشهور “حمله به تایتان” وجود نداشت، این انیمه از یک کمبود و ضعف بزرگ برخوردار می‌شد که به هیچ طریقی قابل جبران نبود. این شخصیت حتی از شخصیت اصلی یعنی ارن پرطرفدارتر است و توانایی‌های او در مبارزه با تایتان‌ها خاص و تکرارنشدنی هستند. لیوای آکرمن بامهارت‌ترین، بااستعدادترین و قدرتمندترین شخصیت انیمه حمله به تایتان است که تاکنون بارها این ویژگی‌هایش در طول داستان به مخاطبان ثابت شده‌است.


امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. البته هزاران شخصیت دیگر در دنیای انیمه خلق شده است، اما در این لیست تصمیم داشتیم علاوه بر محبوب بودن شخصیت، نقش آن نیز در انیمه‌اش بسیار پر رنگ باشد. اگر شخصیت مورد نظر شما در لیست نبود در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منتظر شنیدن نظرات شما هستیم!

دیدگاه‌ها (487)

بستن فرم

 1. aryan

  دی 25, 1399

  اکابه رینتارو (دروازه اشتاین) ، کوریسو ماکیسه (دروازه اشتاین)،المایت( مدرسه قهرمانانه من) ، میدوریا ایزوکو( مدرسه قهرمانانه من ) ، ایتاچی اوچیها و ساسکه اوچیها ( ناروتو) ، کیلوا زولودیک(هانتر ایکس هانتر) گون فریکس (هانتر ایکس هانتر) ، زورو( وان پیس) ، سانجی (وان پیس) ، نیکو روبین( وان پیس) ،لولوچ (کد گیاس) ، ادوارد الریک ( کیمیاگر تمام فلزی) ، روی موستانگ( کیمیا گر تمام فلزی) ، کیریتو ( هنر شمشیر زنی انلاین) ، اسونا ( هنر شمشیر زنی انلاین) ،ارن ییگر (اتک ان تایتان) که جدیدا محبوب شده و یکی از شخصیتای مورد علاقه خودم هم هستش ، گینتوکی(گینتاما)
  به جا خیلی از شخصیتای لیست میتونستید این شخصیتارو بزارید واقعا عجیبه این شخصیتا تو لیست نیست تازش هم لیوای رو به خاطر درخواست مکرر کاربرا اوردین

  پاسخ

 2. میکاسا

  دی 25, 1399

  پس چویا کوووووو دازاییییییی
  میکاسا عشقه

  پاسخ

 3. صادق

  دی 24, 1399

  نمي دونم ولي ليواي خيلي شخصيت چرتي بود نظرمه

  پاسخ

 4. حنانه

  دی 24, 1399

  بابا بسه ،من اومدم ببینم کسی بلده یه انیمه غمگین ترسناک یا عاشقانه پیدا کنه
  همه:اومدم دیدم همه دارن میگن دازای خوبه،لیوای خوبه،کانکی خوبه،ناروتو خوبه…..
  من:|😐😑
  همه باهم دعوا میکنید ،هر کی یه به یه چیزی یا چندچیز علاقه داره ،الان من نمیدونم اینایی رو که شماها معرفی کردین کی هستن بابد انیمشونو ببینم
  منم دازای رو دوست دارم چون خیلی خونسرده وخنده داره ولی یه نفر ازش بدش میاد ،خب من نمیگم که تو چرا از دازای بدت میاد😒اه

  پاسخ

 5. Pargol

  دی 24, 1399

  راستی کیریتوووو بعد یا به نظرم ادوارد هم باید باشه

  پاسخ

 6. Pargol

  دی 24, 1399

  اقا من با کمال احترام میگم ه واقعا اونایی که خیلی عالی هستن نبودن البته به جز چند تا مثلا دازایییی یا ایتاچی اینا کوشن پسسسس

  پاسخ

 7. بتوچه

  دی 24, 1399

  اقا چرا ساسکه نیست …….😒😡😡😶

  پاسخ

 8. لیوای اکرمن

  دی 23, 1399

  یعنی میتونم بگم خیلی چرت بود خیلییی😐😐😐😐😐لیوای چرا باید به خاطررررر در خوااستتتت به لیستتت اضافه شهههه🙄🙄🙄😐مسخرههه پسر فضایی نفر سوم!!!!😐🙄و چرااا توکیو غول ۱۱!!اوو😐😐😐خیلی چرت نی !!لیوای که محبوب ترینو جذاب ترینشونه 🤤😐باید به دلیل درخواست اونجا باشه!!!!!!!🙄😐😐😐😐😐😐

  پاسخ

 9. وی

  دی 23, 1399

  اگه لیوای🤤🤤تو این لیست نبود مسخره میشد 😍😍😍😍😍😃

  پاسخ

 10. Sanaz

  دی 21, 1399

  سلام،لیست خوبی بود،ممنون که لیوای رو اضافه کردید،فقط ادوارد الریک و لولوش روهم اضافه کنید،چون لولوش جایگاه اول رو داره ، ادوارد الریک هم جایگاه چهارم،لیوای آکرمن هم رتبه ۸رو داره،لطفا این دو شخصیت روهم اضافه کنید،ممنون

  پاسخ

 11. رضا

  دی 21, 1399

  وقتي كه ليواي هست ولي شنكس و زورو و سانجي كيلوا و گون و كلي شخصيت ديگه نيستن عجيبه

  پاسخ

 12. melodiamo

  دی 21, 1399

  اگه لیوای تو این لیست نبود، این لیست خیلی بد می شد و با قرار دادن کانکی هم موافقم چون شخصیت جالبی داشت.

  پاسخ

 13. Mikasa

  دی 19, 1399

  امممم پسر فضایی واقعا چرا توی لیسته داداش؟
  و روی موستانگ (از میکاسا رتبه ی بالاتری داره)و کیریتو و باکوگو و آلمایت (لیوای چرا به دلیل درخواست مکرر کاربر ها اضافه شده😐😂 و فکر کنم رتبه ی بالاتری داره ها!)

  پاسخ

  • لیوای اکرمن در پاسخ به Mikasa

   دی 23, 1399

   کاملا موافقم من که اصلااا راضی نبودم😐😐😐

   پاسخ

 14. Mikasa

  دی 19, 1399

  لیست خیلی خوبی بود،ولی جای ادوارد الریک،دازای،میدوریا و تودوروکی خالی بود

  پاسخ

 15. Yosano

  دی 19, 1399

  پس دازای و چویا اینا خیلی خوبن

  پاسخ

 16. امیر حسام

  دی 18, 1399

  پس دازای و ایتاچی چی به نظرم این دو تا بعد لیوای بهترینن ولی خوب این نظر شخصی منه ولی خوب همون طور که دیدی هم طرفدارای ایتاچی زیاده و تو چت نوشته شده بود هم دازای

  پاسخ

 17. میکاسا

  دی 18, 1399

  سلام
  عشق من اول همه و آخر همه ایس ه.
  اگه حالا بخوام همین طوری کسی رو بیارم وسط لوفی و لیوای و بوا هانکوک و زورو و روبین هم، عالی و بی نظیرند
  و صد البته شنکس⁦❤️⁩

  پاسخ

 18. خیلی مهم نی

  دی 17, 1399

  خب زیاد از رتبه بندی ها راضی نبودم و شخصیت های زیادی جاشون خالیه
  ولی حداقل چند تا انیمه برای دیدن پیدا کردم دستت ندرده

  پاسخ

 19. خیلی مهم نی

  دی 17, 1399

  من به کیلوا هم خیلی علاقه دارم.راستی میشه یه چند تا انیمه هم بهم معرفی گنید مردم از بی انیمه ای

  پاسخ

 20. ⁦ಠಿ_ಠಿ⁩

  دی 11, 1399

  پس ت انیمه سگ های ولگرد بانگو ، دازای کوووو؟

  پاسخ

 21. داداش باید و حتما اوچیها ایتاچی و اوچیها ساسکه رو میزاشتی باید میزاشتی

  پاسخ

 22. Melodiamo

  دی 9, 1399

  با قرار دادن کانکی و لیوای تو این لیست خیلی موافقم 👍🏻

  پاسخ

 23. Kaneki

  دی 8, 1399

  فقط کانکی🤤🤤🤤🤤

  پاسخ

 24. آتو

  دی 7, 1399

  پس توموئه کو؟؟؟پس آیاتو کو؟؟؟پس دازای کو؟؟؟
  نصفش الکی بود

  پاسخ

 25. Sakora

  دی 6, 1399

  نمیخوام توهین کنما ولی خدایی این لیست باید بلندتر از این باشه یا اگه نه که نصفش نابوده اصن خدایی پسر فضایی این وسط چه شکری میخوره:/
  بعدم…..
  اقا‌
  انصافا دازای و چویا و اسانو و کارما و لولو و نصف اینا جاشون خالیه چه وضعیه خدایی نصف این شخصیتایی که گذاشتینو فکر کنم اوتاکو های افریقایی دوس دارن فقط:| ( منظور بعضیاشونه توهین نی:|)
  در کل اگه قرار ب محبوبیت باشه فکر کنم این لیست ۶۰ درصدش چپکیه یه سری از انیمه هاشو من ت عمرم ندیدم::::::||||||||

  پاسخ

  • Pargol در پاسخ به Sakora

   دی 24, 1399

   واقعا موافقمممم نصف بیشترشون اصلا اون قدر محبوب نیستن حالا نام نمیبرم ولی حالا که یه همچین شخصیت هایی بود پس چرا نباید دازای . چویا کیریتو. ادوارد. لولو سی اینا چرا نباید باشن هااااا

   پاسخ

 26. nima

  دی 2, 1399

  پس لایت کووووووووو؟؟؟😡😤

  پاسخ

 27. ریحانه

  دی 1, 1399

  پس لایت یاگامی جذاب نبود؟:)

  پاسخ

 28. mohammad

  آذر 29, 1399

  فقط انیمه ناروتو اوچها ایتاچی یا اوچها ساسکه

  پاسخ

  • یه بنده خدایی در پاسخ به mohammad

   دی 9, 1399

   داداش دمت گرم باهات کاملا موافقم ایتاچی و ساسکه واقعا عشقن و باید و حتما توی این لیست می بودند

   پاسخ

 29. ……

  آذر 25, 1399

  ال خیییییییییییلی خوبه😄

  پاسخ

 30. a.min

  آذر 20, 1399

  فقظ کیریتو

  پاسخ

  • KianRMC در پاسخ به a.min

   آذر 23, 1399

   دقیقا کیریتو از همه بهتره

   پاسخ

   • لیوای بهترینننننننننننن در پاسخ به KianRMC

    آذر 25, 1399

    لیوای بهترینننننننننننن ولی ارن کو؟؟..؟

    پاسخ

   • …هه… در پاسخ به KianRMC

    دی 9, 1399

    ای خدا کیریتو از همه بهتره ؟؟؟؟ من خودم هنوز که هنوزه انقدر انیمه دیدم نمی تونم بگم کدوم بهتره بعد تو از ناکجا آباد پیدات می شه و می گی کیریتو بهترینه ؟ درسته کیریتو محبوبه اما تو نمی تونی الکی الکی بگی کیریتو بهترینه

    پاسخ

    • خیلی مهم نی در پاسخ به ...هه...

     دی 17, 1399

     قبول دارم من الان اسم خیلی از شخصیت ها رو فراموش کردم
     نمیشه گفت یکی بهترینه ولی خب اون هم نظر خودش رو گفت

     پاسخ

  • خیلی مهم نی در پاسخ به a.min

   دی 17, 1399

   اره اونم عشق من بود
   در حقیقت دومین انیمه ای بود که دیدم خیلی دوسش دارم شایدم سومی بود؟؟

   پاسخ

 31. لیوای

  آذر 19, 1399

  اگه اتک آن تایتان رو ندیدید درباره بهترین شخصیت حرف نزنید فقط آدمی که اتک آن تایتان رو دیده باشه می دونه بهترین شخصیت کیه!!

  پاسخ

  • …هه… در پاسخ به لیوای

   دی 9, 1399

   آح چی می گی تو رو لیوای کراش داری چرا همه کسایی که اتک رو دیدن باید داشته باشن؟ من الان اتک تایتان دیدم و اصلا موافق نیستم لیوای بهترین خوب حالا تو چی می گی دقیقا؟؟؟هر وقط به جایی رسیدی که بفهمی نظر شخصی لوزوما نظر همه نیست نظر بده

   پاسخ

  • لیوای اکرمن در پاسخ به لیوای

   دی 23, 1399

   من باهات کاملا موافق نیستم ولی لیوای زندگیمه من فقط حمله به تایتان فصل ۴ هم داره میاد ولی هر کس سلیقه ای داره معلوم نی کدوم شخصیت انیمه بالاتره و کلا خیلی کمه و نصفس پسر فضایی چی میگه؟؟؟!!ولی سلیقه ای داره هرکس و من لیوایو خیلی دوست دارم نفسمه ار نظر من لیوای بهترینه 😍😍🤤🤤

   پاسخ

 32. پارسا

  آذر 18, 1399

  میدونب من به دیگاهت احد احترام میذارم اما به نظر من باشه از 100درصد از 75درصدشون بدم میومد اونایی که دوستش دارم وان پانج من لوفی نارتو لولوش

  پاسخ

 33. از نظر اونایی که انیمه می بینن ناروتو بهترین شخصیته

  پاسخ

  • اینقدر نظرات خودت رو بسط نده درسته که ناروتو هم شخصیت خوبیه ولی بهترین شخصیت از نظر اوتاکو ها کانکیه

   پاسخ

   • mb در پاسخ به کانکی

    آذر 19, 1399

    با این حرفت الان مطمئن شدم که تو داری بقیه ما رو خر میکنی ( میدونستم ولی مطمئن نبودم)
    ولی چه کنیم که برای اینکه بقیه رو به اشتباه نندازی باید جوابت رو بدیم تا بقیه بفهمن نباید به حرف های تو اعتنا کنند

    پاسخ

   • ریکوتاکی در پاسخ به کانکی

    آذر 20, 1399

    هر اوتکو ای یه نظر داره … مثلا من دازای پسند هستم -_- |:

    پاسخ

   • VICTOR در پاسخ به کانکی

    آذر 24, 1399

    برا منم کانکیه ولی الان تو داری نظرتو ب بقیه تحمیل میکنی

    پاسخ

    • M.R در پاسخ به VICTOR

     آذر 24, 1399

     خب خودت داری میگی نظر عیبی داره نظرش رو بگه

     پاسخ

   • امیرحسین در پاسخ به کانکی

    دی 8, 1399

    خدایی کانکی واقعا حالا نظرته ولی نباید بگی کانکی بهترین از نظر همس

    پاسخ

   • …هه… در پاسخ به کانکی

    دی 9, 1399

    ببخشید اینو می گم اما همه اوتاکو ها ؟؟؟ الان من قبول دارم کانکی خوبه ولی بهترین شخصیت مطمعنا کانکی نیست در زمن خودت الان داری نظر خودتو بسط می دی

    پاسخ

   • این نظر خودته به نظر من بهترین دازای هست

    پاسخ

   • Pargol در پاسخ به کانکی

    دی 24, 1399

    میگم چرا از نظر همه ی اوتاکو ها حرف میزنی 😑 من از نظرم ناروتو و کانکی هم کاراکتر های خوبین ولی نه بهترین واسه همههههه چون هر کی نظرش متفاوته😊

    پاسخ

  • آره ولی یه جا هم باید باید به برادرای اوچیها یی می داشتند منظورم ایتاچی و ساسکه س

   پاسخ

 34. HASTI.CBSLC

  آذر 17, 1399

  خدایی باکاگو و میدوریا و تودروکی کجان 😐

  پاسخ

  • Black در پاسخ به HASTI.CBSLC

   آذر 18, 1399

   دقییییقا
   اصلا جای لولوش هم خالیه

   پاسخ

  • Black در پاسخ به HASTI.CBSLC

   آذر 18, 1399

   دقییییقا
   اصلا جای لولوش هم خالیه
   اصن چویا دازای و اکوتاگاوا کجان؟؟:/

   پاسخ

   • ریکوتاکی در پاسخ به Black

    آذر 20, 1399

    افرین افرین واقعا اخه دازای کووووووووووووووو؟

    پاسخ

   • یه بنده خدایی در پاسخ به Black

    دی 9, 1399

    باهات موافقم

    پاسخ

   • fujoshi senpai در پاسخ به Black

    دی 21, 1399

    دیقننننننننننننن
    لولوش، یوری سنسه(یوری انجل خوشش نمیاد بش بگیم یوریو)، ویکتور،چویا،آکو، شیل کجانننننننن⁦ರ_ರ⁩،ساسکهههههه
    بعلاوه اینکه سباس من باید این رتبه رو داشتع باشه؟؟؟!!! و کانکی عم⁦ಥ‿ಥ⁩

    پاسخ

  • خیلی مهم نی در پاسخ به HASTI.CBSLC

   دی 17, 1399

   من در حال تفکر
   باکوگو مال کدوم انیمه بود؟
   و همینطور میدوریا و تودوروکی

   پاسخ

 35. YASAMAN

  آذر 16, 1399

  باید بگم این جزو بدترین لیست هایی بود که من پیدا کردم -_-
  خداوکیلی آستروبوی رو کی میشناسه که بخواد پرطرفدار باشع ⁦@_@شاید مانگاکاش خیلی معروف باشع ،ولی اون مال قبلا هست …

  وقتی دیدم لیوای رو با درخواستتتتتتتتتتتت گذاشتین ، داشتم دیوار رو میجویدم (+_+)
  ینیا من هیچ اوتاکویی رو نمیشناسم که از لیوای خوشش نیاد ، داستان و گذشته این پسر خیلی خاصه دیالوگ های واقعن خوبی داره ، شخصیت پردازی این کارکتر همونطور که گفتین باعث تکامل اتک شده ، بعد شوماها اومدین با درخواست دیگران گذاشتینننننننننن؟@_@
  شخصیت اش کچول ، چرا باید اون تو باشه•_•
  شخصیت موتوکو و هیمورا و شینجی ، با اینکه انیمه هاشون رو دیدم و میدونم خیلی خوب بودن ولی بازم بنظرم برای بودن توی لیست محبوبیت بدرد نخورن…
  کانکی هم لیاقتش خیلی بیشتر از رتبه دهمه+_+
  سباستین ، این چه رتبه ایه که دارع -_- اینموجود از هر لحاظ فوق العادست =_=
  شخصیت کودک مرگ رو من اسمشم نشنیدم …

  خلاصه که لیستتون فوق العاده افتضاحع-_- واقعن من انتظار اینو نداشتم چون بقیه مقاله های سایتتون خیلی عالین …

  پاسخ

  • امیرحسین در پاسخ به YASAMAN

   دی 8, 1399

   حاجی پس زورو وایتبرد دوفلامینگو شنکس ایتاچی گارا کیلوا گون حالا بعضیا با گون موافق نیستن و کلی ادم دیگه

   پاسخ

  • …هه… در پاسخ به YASAMAN

   دی 9, 1399

   با اینکه لیست چرت بود موافقم ولی اینکه بگی تاحالا اوتاکویی رو ندیدی که از لیوای خوشش نیاد به خواطر اینه اگه اشتباه نکنم شما خانم و همینطور اوتاکو های خانم میشناسین مثلا من از لیوای سباستین خوشم نمی یاد شما روش کراش زدی دلیل نمی شه ما هم عاشقش شیم ولی انسافن مقالش چرت تر از چرت بود

   پاسخ

 36. Farhan

  آذر 14, 1399

  در مورد ارن:
  بعضیا میگن خیلی جیغ جیغو هست بعضیا میگن بچه ننه هست
  بعضیا میگن شخصیت مهمی نیست!!!!!
  فصل چهار متوجه میشن ارن کی بوده .
  تو فصل چهار ارزش ارن قدری می‌ره بالا که کل داستان زیر دست ارنه
  یه شخص کاملا جدی .باهوش . خوشتیپ خواهد شد
  امیدوارم تا فصل چهار رو ندیدیم در مورد ارن قضاوت نکنیم

  پاسخ

  • پارسا در پاسخ به Farhan

   آذر 18, 1399

   بزن ت انیمه وان پیس قسمت 280 رفتی داخلش بزن رو مدیر سایت AKMانیمه وان پیس فصل چهار قسمت 1ببین گذاشته

   پاسخ

   • Farhan در پاسخ به پارسا

    آذر 22, 1399

    ارن توی انیمه attack on titan هستش
    هنوز فصل چهار نیومده
    بخاطر همین گفتم زود قضاوت نکنیم

    پاسخ

  • …هه… در پاسخ به Farhan

   دی 9, 1399

   همیشه تو دنیا آدمایی هستن که با نظرت مخالف باشن امید وارم به اینجور آدما نخوری چون اینجور آدما از آدمایی مثل تو که رو نظرت تاکید داری خوششون میاد

   پاسخ

 37. llllllIIIIll

  آذر 14, 1399

  شخصیت هایی مثل شخصیت اصلی کابوی بیپاپ و آلوکارد رو من خیلی دوس دارم و این که ناروتو به کلی بولشته نباید تو این لیست میبود ما باید دیدمون رو باز تر کنیم دوستان عزیز
  و انیمه های شونن معمولا شخصیت اصلیشون خصوصیات زیاد متفاوتی ندارن و به هیچ وجه نباید تو این لیست باشن

  پاسخ

  • …هه… در پاسخ به llllllIIIIll

   دی 9, 1399

   اولا قسط توهین ندارم اما کمی مخالفم انیمه های شونن محبوبیت های خودشونو دارن از جمله ناروتو واقعا انیمش و کاراکتراش پر ترفدارن ولی این حرفت که نباید تو لیست باشن از کجا اومد ؟ گای یه چیزی ولی بقیشو یه زره چرت گفتی اگر واقعا واسه دیدن انیمه وقط می زاشتی احتمالا الان نظرت این نبود

   پاسخ

 38. .

  آذر 13, 1399

  گای هست ولی ایتاچی نیست زورو هم اضافه کنید

  پاسخ

 39. ARMAN

  آذر 13, 1399

  اقاااا
  لولوش کوو
  پسر فضایی چه شکری میخوره این وسط😐

  پاسخ

  • Asaii در پاسخ به ARMAN

   آذر 26, 1399

   😂

   پاسخ

  • Asaii در پاسخ به ARMAN

   آذر 26, 1399

   راستش به نظرم چون من بیشتر به ال شباهت دارم پس ال بهتره به نظرم اول باشه و اینکه بازخورد بقیه هم مهمه چون انتقادشون ارزشمنده 🙂

   پاسخ

 40. ^_^

  آذر 10, 1399

  خوب شد لیوای رو گذاشتید ممنون ولی فکر نکم لیست سی تایی زیاد منصفانه باشه
  پس ایتاچی چی ؟
  کانکی؟

  پاسخ

  • حسین در پاسخ به ^_^

   آذر 10, 1399

   آخه کانکی چه خصوصیت جذابی داره یکی اینو به من بگه

   پاسخ

   • ریکوتاکی در پاسخ به حسین

    آذر 20, 1399

    اره واقعا |: خیعلی لوس بود پسره مسخره واقعا واسش متاسفم …. واسه یه شخصیت انیمه متاسفم ؟… -_- ولی جای دازای و اکوتاگاوا واقعااااااااااااااااااااااا خالیه …. اخه دازای که عشق و کراش همگانه |:

    پاسخ

    • VICTOR در پاسخ به ریکوتاکی

     آذر 24, 1399

     چقد زشته ک با این حرفاتون ب سلیقه ی بفیه توهین میکنین🙂

     پاسخ

    • حنانه در پاسخ به ریکوتاکی

     دی 24, 1399

     یه سوال ،من فکر میکردم بقیه از انیمه بانگو بدشون بیاد چون یه نفر میگفت بده اصلا انیمش موضوع خاصی نداره
     منم هنوز نفهمیدم انیمش چه موضوعی داره مثلا انیمه (شیکی ها)هدفشون این بود که خون آشام هارو از بین ببرند(خیلی غمنگیز بود😢)
     ولی به هر حال من عاشق دازای،آکوتاگاوا،چویا،آتسوشی هستم ♥️
     ولی به هر حال

     پاسخ

   • VICTOR در پاسخ به حسین

    آذر 24, 1399

    برا تو نداره سلیقه ها فرق میکنه واا😑

    پاسخ

   • …هه… در پاسخ به حسین

    دی 9, 1399

    کانکی به صورت اولیه به خواطر اخلاقش معروف به صورت دووم درد کشیده صورت سوم تنها صورت چهارم مهربان صورت پنجم قدرتمند اینا دلایل محبوبیتشه اما خودم به شخصه ترفدار پر پا پرسش نیستم

    پاسخ

 41. حسین

  آذر 3, 1399

  یعنی وقتی فهمیدم کاکاشی و سباستین رتبه شون از پسر فضایی کمتر بود سقف رو سرم خراب شد
  وقتی فهمیدم اوکابه نیست لیوای هم با درخواست کاربران اضافه شده که دیگه زلزله اومد
  دوستان یه شخصیت هست به نام کیث در انیمه بی سرآغاز اونم شخصیت باحالیه

  پاسخ

  • Natsu در پاسخ به حسین

   آذر 4, 1399

   همونطور که گفته شد خالق astro boy اوسامو تزوکا پدر انیمه ست داری حرف از کاکاشی و سباستین می زنی؟؟!

   پاسخ

   • حسین در پاسخ به Natsu

    آذر 8, 1399

    به پدر انیمه بودن ربط نداره گلم به شخصیت ظرف ربط داره

    پاسخ

    • حسین در پاسخ به حسین

     آذر 9, 1399

     آکسیه آرو از انیمه خاطرات آینده رو یادم رفت بگم اونم ناموسا باحاله

     پاسخ

  • . در پاسخ به حسین

   آذر 13, 1399

   گای هم از لوفی بالاتره-_-

   پاسخ

   • حسین در پاسخ به .

    آذر 14, 1399

    همینو بگو

    پاسخ

 42. Kaneki

  آذر 3, 1399

  هیچ چیز خاصی در مورد لیوای وجود نداره فقط چون قیافش خوبه طرفدار زیاد داره بر عکس کانکی که همه اون رو به خاطر اخلاق و رفتاری که داره دوست دارن شخصیت پردازی هیچ شخصیتی به پای کانکی نمیرسه تنها شخصیتی که لیاقت رتبه اول رو داشت کانکی بود

  پاسخ

  • mb در پاسخ به Kaneki

   آذر 3, 1399

   من لیوای رو به خاطر مهارتش دوست دارم
   و خیلی از شخصیت ها بودن که رفتار بهتری از کانکی داشتند
   من کانکی هم دوست دارم ولی لیوای رو بیشتر

   پاسخ

  • حسین در پاسخ به Kaneki

   آذر 9, 1399

   کانکی از لیوای بهتره
   اینو به خود کانکی بگی میخنده میگه چقدر از من انتظار دارن

   پاسخ

  • ‌‌M.R در پاسخ به Kaneki

   آذر 9, 1399

   من که اصلا کانکی رو نمیشناسم و انیمش رو ندیدم اما اینکه میگی لیوای به خاطر قیافشه اتفاقا من اولین بار که عکسش رو دیدم واسم سوال شد چرا واقعا انقدر طرفدار داره😂اکثرا به خاطر شخصیت باحالی که داره خوششون میاد ازش اینکه رک هست و احساساتش رو مخفی میکنه و مهارت زیادی داره

   پاسخ

  • mb در پاسخ به Kaneki

   آذر 9, 1399

   تازه اتفاقا برعکس گفتی
   همه لیوای رو بخاطر اخلاقش دوست دارن
   من خودم یکی رو میشناسم که کانکی رو به خاطر قیافه و بدبختیش دوست داره

   پاسخ

  • Ziz در پاسخ به Kaneki

   آذر 18, 1399

   بر چه اساسی اینو میگی؟ لیوای چهره ی معمولی داره (حتی مثل بقیه چشمای رنگی گنده و… نداره ) شخصیت پردازی و قدرت فوق العادشه که محبوبش کرده. هرچی بدبختی بوده رو توی زندگیش تحمل کرده (از مرگ مادرش و از دست دادن دوستاش بگیر تا مرگ اروین و کنی و…) ولی بازم تسلیم نمیشه… تازه ایسایاما گفته لیوای احساسی ترین شخصیت اتکه..درد عمیقی که توی وجود لیوای هست رو کمتر کاراکتری تجربه کرده

   پاسخ

   • VICTOR در پاسخ به Ziz

    آذر 24, 1399

    بازم کانکی بدبخت ترین کرکتر دنیاس🙂😂

    پاسخ

   • …. در پاسخ به Ziz

    دی 9, 1399

    اگه به این جور چیزا باشه بهت دوتا انیمه معرفی می کنم که می تونی توش دو نوع بدبختیو ببینی اینمه یک re zero و دو کنوسوبا

    پاسخ

  • VICTOR در پاسخ به Kaneki

   آذر 24, 1399

   حرفت درباره لیوای رو قبول ندارم اما درباره مانکی موافقم خیلی درست بود👍🏻

   پاسخ

  • Armin arlet در پاسخ به Kaneki

   آذر 25, 1399

   آرمین با تایتان فرم مادر قویترینه

   پاسخ

 43. dyar99

  آذر 2, 1399

  حدود 15 تا شخصیت کم داره و هر جور حساب کنی گینتوکی انیمه گینتاما اوله لیست افتضاحی بود

  پاسخ

  • lllllIlIIIIIIl در پاسخ به dyar99

   آذر 14, 1399

   دقیقا
   گینتوکی بهترین شخصیت رو داره
   اینو در طول دیدن انیمه متوجه میشین و با شخصیتش کیف میکنین
   من 6 ساله دارم انیمه میبینم
   نمیگم کدوم شخصیت بهتره ولی میگم گینتوکی شخصیتی داشت که از همه لحاظ فرد رو جذب خودش میکنه

   پاسخ

   • …هه… در پاسخ به lllllIlIIIIIIl

    دی 9, 1399

    باهات کاملا از همه لحاظ حرفت موافقم هم شخصیتش خوبه هم اینکه من نمی گم کدوم شخصیت بهترینه عالی بود واقعا باحرفات موافقم

    پاسخ

 44. Alice ZberG

  آبان 29, 1399

  بدترین لیست ممکنه نفر اول باید lelouch باشه

  پاسخ

 45. پرند

  آبان 22, 1399

  فکر کنم باید کادیس اتراما دی رایزل رو هم به لیستتون اضافه کنین. سریال Noblesse

  پاسخ

 46. Madara

  آبان 18, 1399

  آلمایت تا الآن قویترین قهرمان بوده البته بعدا دکو جاشو میگیره
  و اینکه مادارا تو این لیست نیست و پسر فضایی هست کاملا ماهیت لیستو نشون میده

  پاسخ

  • HASTI.CBSLC در پاسخ به Madara

   آذر 17, 1399

   دقیقا

   پاسخ

  • …هه… در پاسخ به Madara

   دی 9, 1399

   همین حرفت کم تجربه گیت در اوتاکو بودن رو نشوم می ده اولاااا قوی ترین قهرمان تا به الان سایتماست نظر شخصی نیست یه چیز ثابت شده است و انصافا مادارا زیاد ترفدار نداره در حد انیمه های دیگه ولی موافقم لیستش چرته

   پاسخ

 47. رضا

  آبان 14, 1399

  سلام. اگه انیمه ای دارین که به انیمه های مورد علاقه ام نزدیکه و باید اونا رو ببینم… بگید
  انیمه های مورد علاقه من : هنر شمشیر زنی انلاین . دفترچه مرگ . توکیو غول هم خوب بود و اتک ان تایتان… اها راستی هفت گناه کبیره هم خیلی خوشم اومد

  پاسخ

  • mb در پاسخ به رضا

   آبان 18, 1399

   پاراسایت شبیه توکیو غول هست و کدگیاس هم شبیه دفترچه ی مرگ هست( البته از همه نظر شبیهش نیست) و سایکو پس هم مثل توکیو غول روانشناختی هست
   من بهت فول متال نسخه ی برادر هود و the promised neverland رو بهت پیشنهاد میدم
   انیمه هایی که ذکر کردم ، همگی پرطرفدار و خفن هستند

   پاسخ

  • Ali در پاسخ به رضا

   آبان 20, 1399

   انیمه black clover رو پیشنهاد میکنم بهت زیاد شبیه چیزایی که گفتی نیست ولی خیلی عالیه انیمه هیوکا هم یه جورایی شبیه دفترچه مرگ هست که ذهن ادمو به چالش میکشه

   پاسخ

 48. رضا

  آبان 14, 1399

  واقعا بده که شما حتی اسمی هم ازهنر شمشیر زنی انلاین نبردین…کیریتو یکی از به یاد موندنی ترین شخصیت ها و بهترین هاست… خیلی بده👎

  پاسخ

 49. black man

  آبان 12, 1399

  اولا : مونکی دی لوفی هست نه مانکی دی لافی (کلا با هم فرق دارن) دوما : ایچیگو کجاست؟؟؟ (اخه شخصیت به این خوبی تازه داره فصل 2 هم میاد چرا نیست اصلا؟؟) سوما: Astro Boy دقیقا اونجا چیکار میکنه؟؟؟اصلا با عقل جور درنمیاد که این شخصیت اصلا تو این لیست باشه چه برسه که همچین رتیه ای داشته باشه لطفا یک تجدید نظری بکنید

  پاسخ

  • …هه… در پاسخ به black man

   دی 9, 1399

   با حرفت موافقم ولی یه نکته مونکی دی لوفی نیست مانکی دی لوفی است

   پاسخ

 50. layera

  آبان 12, 1399

  دازای
  شوتو
  چویا
  باکاگو
  اینا چیی:||||||||||||||||||||||

  پاسخ

 51. mb

  آبان 10, 1399

  وقتی داشتید درباره ی میکاسا توضیح میدادید، چند بار ارن رو ایرن نوشتید
  لطفا اصلاح کنید

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به mb

   آبان 10, 1399

   سلام دوست عزیز،
   بله درسته اصلاح شد،
   ممنون

   پاسخ

 52. arezoo

  آبان 6, 1399

  سلام من یه چند تا چیز را جا گذاشتم باید ایتاجی و جنوس از وان پاچ من هم بگذارید که دیگه عالی میشه اگه داداشم اینو ببیمه بدون ایتاچی دیگه ……..
  ولی خدایی بزارید

  پاسخ

 53. Arezoo

  آبان 6, 1399

  چرا داشت ممنون من ناروتو و حمله به تایتان ها مبینم ممنون بازم تشکر 🥰🌺

  پاسخ

 54. aryan

  آبان 6, 1399

  واقعا باورم نمیشه شخصیتای اوکابه رینتارو(دروازه اشتاین) – ماکیسه کوریسو(دروازه اشتاین) – میدوریا(آکادمی قهرمانی من) – آلمایت(آکادمی قهرمانی من) – ادوار الریک(کیمیاگر تمام فلزی) – روی موستانگ(کیمیاگر تمام فلزی) – ایتاچی اوچیها(ناروتو) – ساسکه اوچیها(ناروتو) . خیلیا دیگه هستن حضور ذهن ندارم ولی این شخصیتا همیشه داخل پنجاه تای برتر بودن مخصوصا ایتاچی و اوکابه و ادوارد این سه تا باید داخل لیست باشن لیستتون یه اشتباهاتی داره و اینکه لیوای هم تازه به خاطر نظر کاربران اوردین تو لیست خیلی عجیبه

  پاسخ

  • arezoo در پاسخ به aryan

   آبان 6, 1399

   آره ایتاچی هم باید میزاشدیو

   پاسخ

  • پوریا در پاسخ به aryan

   آبان 7, 1399

   ایتاچی که چه عرض کنم . ساسکه که داداششه ۱۰ برابرشه . الان کاگویا باید تو لیست نفر اول میبود چون ساسکه و ناروتو به زور شکستش دادن

   پاسخ

   • aryan در پاسخ به پوریا

    آبان 7, 1399

    دوست عزیز این لیست شخصیت های محبوب هستش نه شخصیت های قدرتمند و کاگویا جزو شخصیت های محبوب نیستش🙏

    پاسخ

  • 🥺 در پاسخ به aryan

   آبان 28, 1399

   ایتاچیی
   حتی از وقتی که فکر میکردم ویلیانه شخصیت مورد علاقم هست ❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤

   پاسخ

 55. بی نام

  آبان 5, 1399

  راستش من نظرات خوندم واقعا نا امید شدم که برای چی انقدر مردم به شخصیت توهین می کنن یا این که اگر شخصیت توی انیمه گریه کرده بهش لقب لوس و ننر رو می دن من خودم به شخصه دلم وحشتناک برای اتسوشی با ارن می سوزه😂😂مردم انگار بیشتر از شخصیت هایی خوششون می یاد که پوکر فیسه کاملللللللل با یخ طرف صحبتم با لیوای نیس خودن ازش خوشم می یاد😂ولی خب شما با هر هیتی که می کنین به فن های اون شخص توهین می کنین وای خوب ایکاش شخصیت های جدید تری رو می زاشت توی لیست خودم دوس داشتم چشمم به جمال 4 نفر بیوفته که 3 نفرشون رو تقریبا تو هر لیستی دیدم لیوای رو حساب نمی کنم چون همه جا هههههههههههههههههههه جا هست ولی خوب کانکی با سباستین و یاتو رو دیدم فقط لطفا توهین نکنین

  پاسخ

  • ‌‌M.R در پاسخ به بی نام

   آذر 9, 1399

   وای دقیقا گل گفتی 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

   پاسخ

  • …هه… در پاسخ به بی نام

   دی 9, 1399

   نکته خوبی بود ولی تاریخ ثابت کرده در هر چیزی شخصیتای بی احساس از جمله دازای لیوای و … از محبوبیت زیادی برخوردارن اما اینکه داخل لیست نیستن خیلی عجیبه برا همین مقاله بدیه

   پاسخ

 56. شاهین

  آبان 3, 1399

  آلمایت
  آل فور وان
  شیگاراکی
  ملیوداس

  پاسخ

 57. بهراد

  مهر 20, 1399

  کانکی و توکا رو جا انداختم از توکیو غول

  پاسخ

 58. بهراد

  مهر 20, 1399

  ایتاچی از ناروتو ساسکه از ناروتو جاشون خالیه
  یوکینه از نوراگامی خالیه
  جنوس از وان پانچ من خالیه
  نیر از دث نوت خالیه
  و اینکه از هنر شمشیر زنی هیچی نزاشتی اون چیرایا گای کاکاشی رو بردار بجاشون اسونا کیریتو و ساسکه رو بزار

  پاسخ

  • Dejban در پاسخ به بهراد

   آبان 1, 1399

   از نظر من هم درستش همینه که شخصیت های معروف الان رو بزاریم نه از اون قدیمی ها مثل کابوی اون هم در جایگاه اول باید ناروتو یا مانکی لایف یا اونایی که خودتون بهتر میدونید رو باید گذاشت .

   پاسخ

 59. عليرضا

  مهر 15, 1399

  خدایی از هیچ شخصیتی به اندازه هیسوکا خوشم نمیاد خیییییلی عالیه این شخصیت

  پاسخ

 60. anita

  مهر 15, 1399

  عزیز چرا شخصیت ایچیگو از بلیچ رو اضافه نکردی؟ ایچیگو که خیلی تاثیر گذاره

  پاسخ

 61. Arash Eshghi

  مهر 12, 1399

  پس شخصیت های انیمه Darling in the Franxx چرا توش نیست حداقل شخصیت Zero two باید توش باشه چون باحال ترین دختر انیمه ای شناخته شده

  پاسخ

 62. Helene

  مهر 12, 1399

  کاش تودوروکی یا دابی هم بودن اونا واقعا محشرن😄😉

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به Helene

   مهر 13, 1399

   دابی دیگه یه ذره دوره ، اونطوری که من میبینم لیست رو شخصیت های اصلی تر متمرکز شده

   پاسخ

 63. سینا

  مهر 4, 1399

  انصافا چطوری آل مایت یا میدوریا یا باکوگو و تودوروکی حتی یکیشون هم تو این لیست نیستن😐

  پاسخ

  • Helene در پاسخ به سینا

   مهر 12, 1399

   آره واقعا حیف نیست یکی مثل دایی رو نداشتن😌

   پاسخ

  • Rs در پاسخ به سینا

   مهر 13, 1399

   راستش میدرویا یه جورایی دشمن هم کم نداره که ازش خوششون نیاد

   پاسخ

 64. m.n

  مهر 4, 1399

  خداوکیلی چطور تونستین لولوش و لیوای و لایت رو نذارین؟ :_]

  پاسخ

 65. King amir

  مهر 4, 1399

  درحق کانکی نامردی شدمیتونست خیلی بالاترباشه مثلارتبه۸تا۳😐😑😐

  پاسخ

 66. بیتا

  شهریور 31, 1399

  ببخشید کسی انیمه ای مثل توکیو غول می شناسه خیلی وقت دنبال انیمه های مثل توکیو غولم

  پاسخ

  • زهرا اکیما در پاسخ به بیتا

   شهریور 31, 1399

   سلام بیتا جان،
   این لیست انیمه‌های شبیه به توکیو غول هست که قبلا کار شده تو سایت: https://paroshat.com/28635

   پاسخ

   • ERROR در پاسخ به زهرا اکیما

    مهر 2, 1399

    سلام میشه اینجا بگی اتک آن تایتان چه ربطی به توکیو غول داره؟؟؟اصلا کجاش شبیه هم هستن

    پاسخ

 67. 000

  شهریور 28, 1399

  چرا از انیمه های ورزشی ای مثل هایکیو یا کوروکو نو بسکت کسی روقرار ندادین؟

  پاسخ

 68. Toka

  شهریور 27, 1399

  اقا این لیستو کلا پاک کنید
  خدایی این چیه واقعا
  داری با این لیست به ما اوتاکو ها توهین میکنی
  جای لیوای، ارن، لولوش، لایت، ال، و غیره خال بود.
  من خودم اول
  ۱-لیوای
  ۲-لولوش
  ۳-ال
  ۴-لایت
  ۵-کانکی
  ۶-ارن
  اشنایزر (برادر بزرگ تره لولوش😐😑)
  نمی دونم چرا یه حس عشق مانندی به این شخصیت دارم😂
  یه جور خاصیه
  انگار که هم ازش متنفرم هم واسم جالبه
  نظرتون راجبه اشنایز چیه
  ولی خدایی چرای لیوای و نزاشتین😐
  یا لایت و لایت که مرد من تا چند ساعت تو شک مغزی بودم
  خیلی به شعورم توهین شد این لیستو دیدم😐
  پسر فضایی اصلا اسمشو شنیدم …
  تو رو خدا جمع کنید این لیستو😐

  پاسخ

  • emilua در پاسخ به Toka

   شهریور 27, 1399

   جای لایت خالیه
   میکاسا رو بشوتین بیرون جاش لایتو بزارین
   1:لیوای
   2:لولوش
   3:ال
   4:لایت
   جای ماکیشیما شوگو از سایکو پاس هم خیلی خالیه! به جرات میتونم بگم از عالی ترین شخصیتایی هستش که تا الان دیدم!

   پاسخ

  • emad908 در پاسخ به Toka

   آبان 3, 1399

   حالا شما خون خودتو کثیف نکین درضمن اوتاکو به کسی میگن که طرف ژاپنی باشه. شما ژاپنی نیستید شما ویب هستید نه اوتاکو اینم نگفتم که مسخرت کنم فقط گفتم که فردا پس فردا با یه خارجی یا ژاپنی حرف زدی به خودت گفتی اوتاکو مسخرت نکنه:/

   پاسخ

   • علی در پاسخ به emad908

    آذر 9, 1399

    با سلام داداش اوتاکوبه نظر من کسی هستش که زیر بم هر چی انیمه و تمام شخصیت ها و هر چی مربوط به انیمه و ..اومده بدونه ربطی به کشور نداره

    پاسخ

   • YASAMAN در پاسخ به emad908

    آذر 16, 1399

    داچ کلن اشتب زدی•_•

    اوتاکو از لحاظ معنی لغت ینی دیوانه وار یک چیزی رو دوست داشتن در حد اعتیاد:|
    که از سال ۱۹۹۰ که گمونم حدود بیست سال از ساخت زیروبم انیمه گذشت این لغت برای کسایی که دیوانه وار انیمه رو دوست دارن استفاده شد…

    و برای لغت ویب ، این لغت برای کسایی استفاده میشه که به درجه اوتاکو بودن نرسیدن یا یه جور اوتاکوی تقریبا فیک…
    به شکلی میشه گفت برای اوتاکویی که اطلاعات کاملی نسبت به ژانر های انیمه نداره ولی انیمه میبینه و دوست داره از این لغت استفاده میشه .

    و بنظرم تویی که یه همچین چیز ساده ای رو نمیدونی ویب هستی عیزم:/

    پاسخ

  • پوریا در پاسخ به Toka

   آبان 7, 1399

   داداش قبول دارم لیست چرته ولی لیست تو چرت تره . حاجی اصلا این بچه فضایی توبی کیه دیگه؟ من فیلمشو دیدم … این تو لیست آخر هم نمی‌تونه اول شه 😐

   پاسخ

   • Levi در پاسخ به پوریا

    آذر 2, 1399

    داداش خیلی با این کامنتت حال کردم واقعا چرا باید پسر فضایی اصلا توی لیست باشه

    پاسخ

    • Fn در پاسخ به Levi

     آذر 9, 1399

     کاملا موافقم

     پاسخ

 69. ناکجا اباد موعود

  شهریور 14, 1399

  خداروشکر که حداقل لیوای رو اضافه کردین

  پاسخ

 70. هری پاتر

  شهریور 14, 1399

  1 لیوای 2کانکی3اروین 4 گارفیلد 5 ایکیو سان 6 ساساکی7جوکر

  پاسخ

  • آمستریدا در پاسخ به هری پاتر

   شهریور 27, 1399

   اگر منظورت از اروین ،همونیه که تو اتکه به نظرم باید بعد لیوای باشه چون باهوش وبه نظر من ابروهای اون بهش میاد چون به هر کسی یه چیزی میاد
   به نویسنده این مقاله هم باید بگم بزرگترین اشتباهتون اینه که لیوای رو نفر اول باید سال جزو سه نفر اول نذاشتید و میکاسا اصلا لیاقت حضور تو این لیست نداشت فقط قیافه داره همین
   بر خلاف لیوای که هم اخلاق درستی داره هم قیافه داره
   آنقدر از این میکاسا بدم میاد یکی از دلایل مرگ اروین اون بود و اینکه شمشیرش با خود خواهی گذاشت رو گردن لیوای
   به نظرم اینکه نمیتونه به خاطر بشریت از جون دوستانش بگذره جزو هزاران ایرادیه که داره در حالی که لیوای با مرگ دوستانش کنار اومد
   اگر نویسنده داستان اتک من بودم اروین رو زنده نگه می داشتم نه آرمین لوس وبی خود رو که از هر جهت اروین از آرمین سر تر بود خدا بیامرز

   پاسخ

   • emilua در پاسخ به آمستریدا

    شهریور 27, 1399

    به شدت باهات موافقم.
    واقعا فکر میکنی میکاسا بخاطر بشریت نمیتونه از دوستش بگذره؟!!!!!! بشریت هه! ی درصد فکر کن میکاسا به فکر بشریت باشه-___- اون تقلایی هم که داشت برای نجات دادن ارمین میکرد هم همشو همش بخاطر احساسات شخصیو خودخواهی خودش بود نه بخاطر بشریت!!
    اتک از اینیم که هست میتونست بهتر باشه البته اگه ی باگی مث میکاسا توش نبود!!!
    کا جای میکاسا ی شخصیت بهتر و تو دل بروتری میاوردن تو اتک.
    بخدا میکاسا اصلا ذره ای هم با لیوای قابل برابری نیست!!!!! لیوای کجا و این ماست چکیده کجا!!!
    به غرور ادم بر میخوره که این بیخاصیت از خودراضی ارن دوستو با لیوای مقایسه کنن!
    قیافه ی میکاسا بخوره تو سرش من هیچ زیبایی ای توش نمیبینم اصلا !!! لقبشو گذاشتم ماست چکیده بس که بی بخاره:/
    لیوای خیلی به فکر بشریته و همچنین خیلیم فداکاره مخصوصا خیلی بامهارت و بااستعداده و نحوه ی جنگیدنش هم که فوق العادس اگه لیوای نبود تا الان صد بار بشریت نابود میشد و همچینین لیوای قدرتمند ترین اکرمنیه که تا الان دیدیم حتی داییشم کنی اکرمن ب اون تجهیزات پیشرفته ترش در برابرش هیچی نبود!!!!
    میکاسا به هیچ عنوان با لیوای قابل برابری نیس این ماست چکیده که فقط به فکر ارنه و بس. نه براش بشریت و اینده بشریت مهمه و نه هیچ کس دیگه ای!! حاضره همه چیزو همه کسو فقط و فقط بخاطر ارن کله پوک فدا کنه واقعا خیلی نفرت انگیزه و حالمو بهم میزنه مخصوصا خیلیم رومخ و اعصاب خورد کنه اعصاب ما رو خورد کرد با این ارن ارن کردنای بیخودش تو فصل یک 114 بار ارن ارن کرده-___-
    واقعا موندم به چه جراتی شمشیرشو گذاشت رو لیوای!!!!!
    واقعا حیف اون قدرتی که ایسایاما داده به این ماست چکیده بیخاصیت از خودراضی ارن دوست-_____-
    انقدر از این ماست چکیده متنفرم که دلم میخواد از وسط به شیشصد قسمت نامساوی تقسیمش کنم.
    بزرگترین اشتباهتون اوردن میکاسا توی لیست بوده.
    واقعا میکاسا خیلی بیخودی اسم در کرده موندم این دختره ی نفرت انگیز بیخاصیت بی ارزش چی داره که بعضیا میمیرن براش-___-
    از همه ی اینا رواعصاب ترینش اینه که فامیلش اکرمنه!!!!! حیف اون قدرتی که به این بی ارزش داده شده واقعا حیف!!!! این قدرت باید به یک شخصیت خیلی با ارزش تر میرسید نه این ماست چکیده ی ازخود راضی ارن دوست-_____-
    اگه من جای ارن بودم همچین میکوبیدم تو دهن میکاسا تا همه ی دندوناش یکجا با هم بریزه مثل چسب چسبیده به ارنو شب تا صبح اویزونشه!!!!!!!!!!
    واقعا موندم ارن چجوری میتونه انقدر این ماست چکیده رو تحمل کنه اگه به من بود که همون لحظه تیکه تیکش میکردم.

    پاسخ

    • M.R در پاسخ به emilua

     آذر 24, 1399

     وای چه گیری به این میکاسای بدبخت دادید من دوستش دارم😅😂
     به خاطر اینکه قویه و انقدر روی ارن حساسه خیلی خوشم میاد و باحاله😂
     اسپویل
     حالا نگران اونجاهاش نباش فصل ۴ ارن انقدر میکاسا رو تحقیر میکنه و میزنه تو سرش …
     دیگ واقعا ادم دلش میسوزه
     بعد در کل به نظرم میکاسا هم جز شخصیت های بدبخت بود فقط ۹ سالش بود که جلوی چشماش مامان و باباش رو میکشن خب وقتی ارن رو میبینه تصمیم میگیره نزاره واس این اتفاقی بیوفته

     پاسخ

   • emilua در پاسخ به آمستریدا

    شهریور 27, 1399

    ای کاش اروین انتخاب میشد که از هر لحاظی بهتر و بالاتر و باتجربه تر از آرمین بود.
    اگه اروین زنده میموند بدون هیچ شکی تا الان با اون استراتژی و هوش و ذکاوت بالاش میزد دهن ارنو سرویس میکرد.
    دقیقا نمیدونم که قصد ایسایاما از حذف کردن اروین چی بوده شاید آرمین میتونه یک کاریو در اخر به سر انجام برسونه که نه اروین میتونست نه هیچ کسه دیگه ای.
    فعلا که ندیدم آرمین هیچ کار خاصی انجام بده حالا شاید بالاخره بخواد تو چپتر جدید یک خودی ای چیزی نشون بده وگرنه ایسایاما انقدر بی ملاحظه نیست که یک شخصیت خیلی باتجربه و باارزش رو همینجوری الکی فدا کنه حتما قصدی داشته!
    حالا باید منتظر بمونیم و ببینیم که در اینده آرمین میخواد چیکار کنه.

    پاسخ

   • Levi Ackerman در پاسخ به آمستریدا

    مهر 4, 1399

    من کاملا با حرف شما مخالفم …. به نظرم نویسنده داستان کار بسیار درستی کرد که آرمین رو به جای اروین انتخاب کرد .

    اگر شما یکم بیشتر به روابط دوستی ارن ، میکاسا و آرمین دقت می کردین ، هرگز همچین حرفی نمی زدید …..
    بزارین یه جور دیگه حرفمو بگم ؛ فرض کنید شما ارن باشید ( با توجه به ویژگی های “خاص فیزیکی ” و “شخصیتی” ارن و وابستگی ای که اون به دوستاش داره ) اگر آرمین رو که میشد نجاتش داد ، رها میشد و به جای اروین میمرد ؛ شما چه حسی داشتید ؟ … می تونستید واقعا اگر که شما ارن بودید ، بی توجه به مرگ آرمین ( در حالی که میشد نجاتش داد ) برای بشریت بجنگید و روحیتونو حفظ کنید ؟ ….. با توجه به شناختی که همه ی ما از ارن سابق ( ارن قبل از فصل 4 اتک) داریم ، می دونیم پاسخش خیر هست ( چون من شک ندارم که اگه واقعا همچین اتفاقی میوفتاد ؛ حداقل فقط تا یک هفته ، ارن سر لیوای غر میزدو عصبانی میشدو گریه می کرد ) . و لیوای کار درستی کرد که آرمین رو ( به هر دلیلی ) نجات داد . درسته تجربه آرمین به اندازه ی اروین نیست ولی به نظر من گروه سه نفره ی ارن ، ارمین و میکاسا ، ارزششون از اروین بیشتره . تازه این سه تا هنوز بچه هستنو این همه موفقیت کسب کردند …..

    خلاصه اینکه اگر منم نویسنده بودم ، همین کارو می کردم چون ترجیح می دادم که تیم شناسایی ، هم سلاح قدرتمند خودشو ( یعنی ارن که به نوعی دارای قدرت غول مادره ) و هم هوش آرمینو ( ترجیحا به جای هوش اروین ) حفظ کنه … با این انتخاب سخت انگار که با یه تیر ، دو نشونو می زنیم …. یا به عبارتی ، هم خدارو داریم و هم خرما ….

    ( پس با این اوصاف ، نویسنده کار درستی کرد ؛ … اگر قرار بود نویسنده ی یه همچین انیمه خفنی ، فردی عادی با افکاری عادی مثل عموم مردم بود که دیگه همچین شاهکاری خلق نمیشد …. .. اگر فکر می کنید من و نویسنده اشتباه می کنیم و حق با شماست ، می تونیم هممون بعد از اومدن فصل 4 اتک و اتمامش ، همدیگه رو قضاوت کنیم و بگیم که واقعا چه کسی انتخاب درست رو انجام داد ……شما ؟! ……یا ..نویسنده ؟! )

    پاسخ

    • آمستریدا در پاسخ به Levi Ackerman

     مهر 9, 1399

     ببخشید اما من هم کاملا با نظر شما مخالفم چون اینجور که من از دوستان مانگا خونم شنیدم، اگر اروین زنده میموند نه هانجی میمرد نه نصف مردم پارادایس تایتان میشدن.
     و با توجه به اینکه اگر من جای ارن بودم و با این وصف که بشریت برای ارن خیلی مهمه با مرگ دوستانم کنار می اومدم.
     آخه این جور که از مانگا بر میاد آرمین نسبت به سه فصل اخیر خیلی خنگ شده. و تو اون سه فصل هم،نقشه های آرمین با کمک نقشه های مکمل اروین موفقیت آمیز میشد بعد از اینکه باهم آشنا شدن.
     هرچند از ایسایاما هیچی بعید نیست و شاید مرگ اروین، به خاطر این بوده که آرمین کاریو می تونسته انجام بده در آخر که هیچ کس دیگه ای نمی تونسته انجام بده.
     شاید اگ راینر هم اونجا بود میشد هردو رو باهم نجات داد.
     میدونید من از این حرصم میگیره که طبق اون چیزی که تو این سه فصل دیدیم همه، آرمین و اروین مکمل هم بودن. اگر آرمین نقشه ای می کشید، اروین ایراد های نقشه رو می گفت و اصلاح می کرد و بالعکس.
     فعلا ما باید منتظر فصل چهار انیمه باشیم.

     پاسخ

     • Levi Ackerman در پاسخ به آمستریدا

      مهر 10, 1399

      کاملا منتظر واکنشتون بودم …
      … راستش من علاقه ای به مانگا خوندن ندارم … برای من دیدن انیمه و نقدش ، جذابیت بیشتری داره …..
      با توجه به نظراتتون ، من متوجه شدم که فرد ظاهر بینی هستید . لطفا کمی در همه چیز عمق بین باشید ……
      وقتی که من در کامنت قبلیم، مخالفتم رو با نظر شما اعلام می کنم ، این خودش به تنهایی به این معنیه که قطعا شما هم با نظر من مخالف هستید و مجددا اعلام کردن مخالفت شما صرفا یه کار بیهودست ….
      درثانی ، ارن فردی نیست که صرفا برای بشریت بجنگه … نجات زندگی دوستاش برای اون در اولویت قرار داره …. اگه اینطور نیست ، پس چه دلیلی وجود داره که ارن بخواد در مقابل لیوای برای نجات آرمین ، ایستادگی کنه …
      درضمن ، اگر من خواستم که شما خودتون رو جای ارن بزارید ، منظورم این نبود که به جای اون تصمیم بگیرید ، بلکه منظورم درک شخصیت و روحیات ارن بود ( داخل کامنت قبلیم ، من حتی داخل پرانتز هم به این قضیه به طور ویژه اشاره کردم و گفتم که با توجه به ویژگی هایی که ارن داره شما خودتون رو جای اون بزارید و تصمیمی که گرفته رو درک کنید )
      البته قطعا شما هیچ وقت نمی تونید این تصمیم ارن رو درک کنید ، چون یقینا از آرمین و میکاسا متنفر هستید .

      به نظرم دیگه دلیلی نداره بیشتر از این حرف بزنم ، تا همینجا هم خیلی تایپ کردم .
      اگر تصمیم داشتین که در دفاع از خودتون ، در پاسخ به کامنتم ، کامنت بزارید ؛ انتظار پاسخگویی و حتی خوندنش رو توسط من نداشته باشید چون دیگه دلیلی نداره که من بخوام به این سایت سر بزنم ( اگه تا الان هم اینکارو کردم ، چون منتظر عکس العمل شما بودم )

      ودر پایان دوست دارم که یکی از زیباترین دیالوگ های آنی لئون هارت رو اینجا بیان کنم :
      برخلاف جریان رفتن…..شجاعت زیادی می خواهد. من به آن احترام می گذارم. شاید افرادی که توان این کار را دارند احمق باشند. ولی از این مطمئن هستم که خیلی کمیاب هستند!

      پاسخ

    • ‌‌M.R در پاسخ به Levi Ackerman

     آذر 9, 1399

     من با نظرت واقعا موافقم من اصلا دلم نمیاد یک شخصیت مهمی مثل آرمین بمیره☺

     پاسخ

  • پوریا در پاسخ به هری پاتر

   آبان 7, 1399

   داداش اینا انیمه نیستن :/
   گارفیلد :/
   خدایی ….

   پاسخ

 71. محمد

  شهریور 14, 1399

  23 boy hot anime🔥

  فقط یه لیست هست که 100 تا از هات ترین پسرای انیمه ای سال 2020 رو معرفی کرده.

  در ادامه 23 تاشونو معرفشون میکنیم.

  1. Shinya Kogami (Psycho-Pass)

  2. Yato Noragami (Noragami)

  3. Levi Ackerman (Attack on Titan)

  4. Haruka Nanase (Free!)

  5. Kakashi Hatake (Naruto)

  6. Sebastian Micheals (Black Butler)

  7. Ichigo Kurosaki (Bleach)

  8. Portgas D. Ace (One Piece)

  9. Kei Mikhail Ignatov (Psycho-Pass)

  10. Soushi Miketsukami (Inu x Boku SS)

  11. Zero Kiryu (Vampire Knight)

  12. Shizuo Heiwajima (Durarara!!)

  13. Ban (The Seven Deadly Sins)

  14. Roronoa Zoro (One Piece)

  15. Sanji (One Piece)

  16. Rin Matsuoka (Free!)

  17. Aomine Daiki (Kuroko no Basket)

  18. Hak (Akatsuki no Yona)

  19. Taiga Kagami (Kuroko no Basket)

  20. Ichinose Tokiya (Uta no Prince-Sama)

  21. Kuroo Tetsurou (Haikyuu!!)

  22. Ayato Sakamaki (Diabolik Lovers)

  23. Laito Sakamaki (Diabolik Lovers)

  منبع: t.me/animediabolik

  myanimelist

  ولی اونایی که سال قبل بالا بودن الان رتبشون پایینه و این نشون میده که شخصیتای قوی تری اومدن. از اون جالب تر رتبه کانکی اخر اخر لیسته یعنی از 115 شخصیت رو رتبه 112 هست و ازون جالب تر دازای که کلا تو لیست نیستتتتت نه دازای نه چویا😂😂😂😂😂

  پاسخ

  • layera در پاسخ به محمد

   آبان 12, 1399

   :||||||

   پاسخ

  • علی در پاسخ به محمد

   آذر 9, 1399

   معلومه کسانی که جدیدا اومدن رای دادن نفهمیدن شخصیت هایی که خوب بودن رفتن شخصیت هایی رو رای دادن که برابری نمیکه با یکی مثل کانکی یا دازای اینا توی لیستی که لایت امثال اون نباشن چهار تا شخصیت مضخرف باشه همون بهتر خراب بشه

   پاسخ

 72. balrog

  شهریور 13, 1399

  توی این لیست جای Tomioka Giyuو Tanjiro Kamado از انیمه Kimetsu no Yaiba خالی هستش ولی خوب برام قبل درک هست که توی این لیست نباشه چون تازه یک فصلش پخش شده اما من که دیدم خیلی خوب بود برای من Tomioka Giyu مثل Levi Ackerman می مونه

  پاسخ

 73. لولو کجاست نمیبینمش😂 لولو رو نمیبینم واقعا🧐

  پاسخ

 74. Arman

  شهریور 11, 1399

  چراااااا
  چراااااااااااا
  بابااا لولوش از همشون پرطرفدااار ترهههههه

  پاسخ

 75. ایلیا

  شهریور 11, 1399

  پسر فضایی چی میگه این وست به جایه اون ناروتورو میزاشتین

  پاسخ

 76. Mareyui

  شهریور 10, 1399

  چقدر از کن کانکی و کیریتو بدم میاد😩

  پاسخ

 77. 10

  شهریور 10, 1399

  تو این لیست از هیچکس به اندازه میکاسا آکرمن بدم نمیاد😡
  دلم میخواد تیکه تیکش کنم😾
  خیلیییییییییییییییییییییییییییییی رو اعصابه واقعا😡😣😑
  من اصلا به هیچ وجه نمیتونم درک کنم که این میکاسای رو اعصاب بی بخار چرا محبوبه!!!! 😦😦😐😐
  واقعا به هیچ عنوان نمیتونم درک کنم 😐☹️😑😒🙁

  پاسخ

  • خخخ حالا اینجوری نگو وگرنه فناش فحش بارونت میکنن😅😅چون خودم یک جا گفتم میکاسا خیلی رومخه فقط همینو گفتم من نه به این شخصیت فحش دادم نه چیز دیگه ای ولی یک عده از فناش کلا منو فحش بارون کردن😐😩😓😅
   جالبم اینجاس خودشون شروع کردن به فحش دادنو خیلیم عقده ای بودن بعد به من گفتن عقده ای😑 اونم فقط بخاطر اینکه گفتم شخصیت میکاسا از نظر من خیلی رومخه😒😒😒 از میکاسا اصلا خوشم نمیاد ولی تا حالا به این شخصیت فحش ندادم😣
   هنوز که هنوزه خیلی ناراحتم که چرا فناش بیخودی و الکی منو فحش بارون کردن و بهم گفتن عقده ای😓😓😓😓😡 خیلی عصبااانیم هنوز که هنوزه😑

   پاسخ

  • دبگ نبینم از میکاسا بد بگی =| در پاسخ به 10

   شهریور 24, 1399

   شاید بعضیا از شخصیتش خوششون بیاد لطفا نه مسخره کن شخصیتی رو نه نظر بیخودی بده =(

   پاسخ

 78. Hikary

  شهریور 8, 1399

  پسر فضایی این وسط چی میگه برش دارین این واقعا نامردیه پسر فضایی به این داغونی رو گذاشتین ایتاچی رو نزاشتین واقعا نامردیه ایتاچی به گفته خوب کیشیموتو کامل ترین و بهترین شینوبی داستانشه و کلی هم فداکاری کرده بیشتر از خودش به دهکده و اوچیها و ساسکه اهمیت میداد لطفا بزارینش تو لیست کلا اگه ایتاچی توش نباشه بی معنیه و اینکه پسر فضایی رو بردارید واقعا ضایعس

  پاسخ

  • Khati در پاسخ به Hikary

   شهریور 9, 1399

   واقعا اون وسط چیه اون الان بچه های کوچیکم اونو نگاه نمیکنن به جاش بایداز انیمه های دیگه میزاشت مثلا کلاس ادم کشی اخه اون چیه گذاشته 😐

   پاسخ

  • Khati در پاسخ به Hikary

   شهریور 9, 1399

   چرا از انیمه سگ های ولگردبانگو ئ کلاس ادمکشی چارلوت و… نذاشتی؟

   پاسخ

  • Khati در پاسخ به Hikary

   شهریور 9, 1399

   کاش به جای مایت گای ساسکه یا گارا رو میزاشتی واقعا حیف شداونا بهترازاونن انصافا:|

   پاسخ

   • … . در پاسخ به Khati

    شهریور 10, 1399

    منم موافقم باید به جای مایت گای ساسکه رو بزارن

    پاسخ

  • Khati در پاسخ به Hikary

   شهریور 9, 1399

   لطفا سایتتم بروزکن و انیمه های جدیدم بزار:)

   پاسخ

  • آیدین در پاسخ به Hikary

   شهریور 21, 1399

   بهترین کارکتر ناروتو ب نظر خیلی از بیننده ها فقط ایتاچی بود ولی درک نمیکنم چرا انقدر مظلوم واقع شده و بهش پرداخته نمیشه بجاش میان پسر فضای و مات گای و… میزارن 😔😔

   پاسخ

   • میکاسا هیتر در پاسخ به آیدین

    شهریور 21, 1399

    اره والا 😐

    پاسخ

   • ERROR در پاسخ به آیدین

    مهر 2, 1399

    اینا چی ب نظرم بهترین ن ولی خاص ترین شخصیت دنیای اینکه است عاشقشم

    پاسخ

 79. Hikary

  شهریور 8, 1399

  به نظرتون احترام میزارم ولی ….
  1-ایتاچی از ناروتو
  2-میکا از اسرافیل پایانی
  3-ساسکه از ناروتو
  4-اندرتیکر از خادم سیاه (زیاد برام مهم نیس ولی خیلیییی خوشگله)
  جاشون خالیه و اما سباستین سباستین به نظر من محبوب تر از این حرفاس یه آکومای همه کاره رتبه ش نامردیه حقش بیشتر ازین حرفاس و اینکه لولوش هم از کد گیاس هم خوبه

  پاسخ

  • در پاسخ به Hikary

   شهریور 9, 1399

   میکائلا خیلی ضعیفه واقعا جاش تو لیست نیست 😐

   پاسخ

  • در پاسخ به Hikary

   شهریور 9, 1399

   نمیدونم چرا کانکی بی بخار برای یک عده انقدر جذابه 😐 بخدا من هیچ جذابیتی توش نمیبینم لامصب خیلیییییییییی خیلییییییییییییی ماسته 😐 ببخشید ولی کانکیِ ماست ماست چکیدههههههه 😐 از هیچ شخصیت انیمه ای به اندازه کانکی متنفر نیستم دلم میخواد بکشمش 😐

   پاسخ

  • …. در پاسخ به Hikary

   شهریور 9, 1399

   از ارن هم خیلی بدم میاد خیلی خیلی بدم میاد بی اندازه بدمممممم میاد 😐 😐
   چون از مدل شخصیتایه خیلی نق نقو ضعیف سرخود و کلا دردسری بیش نیست 😐 یعنی هیچکاری از دستش بر نمیاد خیلی ضعیفه تو حالت انسانی فقط و فقط یک تایتان کشته تو حالت تایتانیشم فقط بیست و دو یا سه یا شایدم کمتر یعنی با تایتانشم هیییییییییچی نیست 😐 فقط بلده حرف بزنه ولی هیچکاری از دستش بر نمیاد خیلییییییییییییی حرف میزنه چرت و پرت زیاد میگه کلا همش بقیه باید برن نجاتش بدن وگرنه خودش ذره ای هم عرضه نداره:/ اونجا هم که تایتان مونث یا همون انی دخلشو اورد و گرفتش ، شانس اورد که لیوای اومد و نجاتش داد:| یعنی دلم میخواد ارن رو بکشم تیکه تیکش کنم -__- واقعا موقع دیدن اتک با خودم گفتم این ضعیفه نق نقو رومخ شخصیت اصلی اخه 😐 😐 😐 😐 😐 بعد اومدین این دردسر نق نقو رو با لیوای مقایسه کردین 😐
   این کجا لیوای کجا!!! این اصلا با لیوای یک درصدم قابل مقایسه نیست 😐 😐

   پاسخ

   • امید در پاسخ به ....

    شهریور 9, 1399

    داداش به خودت مسلط باش 🙂

    پاسخ

   • Farhan در پاسخ به ....

    مهر 23, 1399

    سلام
    نظر شما مورد احترامه ولی ارن تو سه فصل اول اینجوری بچه ننس
    من مانگا رو خوندم و میگم :
    تو فصل چهار ارن آنقدر پیشرفت می‌کنه که توی مانگا طرف دارای ارن با لیوای یک اندازه میشه
    ارن به یک آدم فهمیده باهوش و بی رحم تبدیل
    میشه البته خوشتیپتر هم میشه!!

    پاسخ

   • Farhan در پاسخ به ....

    مهر 23, 1399

    ازتون ممنون که لیوای رو گذاشتین
    راجب کسایی که فک میکنن ارن شخصیت بی ارزشیه باید بگم سخت در اشتباهن
    فصل چهار خواهید دید طرف دارای ارن از لیوای بیشتر میشن!!!!
    ارن 180 درجه فرق می‌کنه کلا از اون رو به این رو میشه

    پاسخ

   • Ziz در پاسخ به ....

    آذر 18, 1399

    بابا در نظر بگیرین ارن ی نوجوان 16 17 ساله اس، یکم این رفتارا براش طبیعیه… در مقابل لیوای نزدیک به 30 سالشه و کاملا شخصیت پخته ای داره( خودم لیوای هم ی جا تو فصل 3 گفت که ارن فقط 16 سالشه و اینکارا برای سنش طبیعیه).. در کل منم علاقه ای به میکاسا و ارن ندارم ولی ازشون بدمم نمیاد.. با اینکه قبول دارم میکاسا بسیار خودخواهه

    پاسخ

 80. Rohi

  مرداد 30, 1399

  یو و میکا از اسرافیل چی ؟
  ارن از اتک ان تایتان کو ؟ فک میکردم باید اول باشه =”(
  یوکی و یونو از میرای نیکی کو ؟
  اکیسه ؟
  اکیسه ک حتمن باید میبود =(
  در حقشون کم کاری شدی =(
  ویکتور و یوری از یوری ان ایس =”((((

  پاسخ

  • در پاسخ به Rohi

   شهریور 8, 1399

   اخه ارن اول؟؟؟ 😐 😐

   پاسخ

  • Arman در پاسخ به Rohi

   شهریور 11, 1399

   نچ باید لولوش اول باشح

   پاسخ

  • YASAMAN در پاسخ به Rohi

   آذر 16, 1399

   ارن ؟ اول؟ ناموسا؟⁦😐
   یو و میکا؟ اون دو تا اینقدر انیمه شون مضخرف بود که وسط داستان ول کردن ادامه رو 😑
   یوکی و یونا …😐انیمه شون واقعن فوق العاده بود و یونا میتونست توی لیست باشه بخاطر شخصیت جالب و محیجش(آخرای لیست😐 چون کاراکتر های بهتر از اون زیاده) اما یوکی نه-_-

   حدس میزنم انیمه زیاد ندیده باشی ….
   چون کاراکتر های خیلی باحالتری هستن که ازشون نام نبردی😐

   پاسخ

 81. amir_reza

  مرداد 23, 1399

  به نظر منم باید از ناروتو شخصیت های بیشتری تو لیست میبودن جای ناروتو و کاکاشی واقعا درسته از اتکم باید لیوای رو میاوردین از کدگیاسم لولوش رو واقعا جای لایتم از دث نوت خیلی خالیه واقعا خیلی شخصیت باحالی داشت

  پاسخ

 82. Arash

  مرداد 20, 1399

  فقط لایت لیوای اوکابه لولوش کاکاشی و ایتاچی بهترین هستن

  پاسخ

 83. پارسا

  مرداد 15, 1399

  ناروتو باید شخصیت های بیشتری تو رتبه ها می داشت

  پاسخ

 84. Dazai

  مرداد 14, 1399

  من به نظر همه احترام میزارم ولی نظر من اینه
  ۱. لولوش
  ۲. دازای
  ۳.چویا
  بین بقیه شخصیتا هم من گون و کیلوا رو خیلی دوس دارم و به نظرم باید در لیست قرار میگرف و نمیخوام با فن های لیوای بحث کنم ولی من ارن رو خیلی دوس دارم از لیوای هم خوشم میاد خیلی جذابه ولی هر کاری میکنم ارن رو دوس دارم و به نظرم این دو شخصیت باید در لیست قرار میگرف
  کلا این لیست کمبود های زیادی داشت

  پاسخ

  • Himesamaa در پاسخ به Dazai

   مرداد 15, 1399

   لیوای و چویا عشقن عشقققققققق حالا چویا هیچی دیگه لیوای رو که باید اضافه میکردن😐

   پاسخ

  • Himesamaa در پاسخ به Dazai

   مرداد 15, 1399

   لیوای ساسکه لولوش ایتاچی لایت برترین شخصیت های انیمه ای هستن که تا الان دیدم خصوصااا لیوای و لولوش و ساسکه بهترین و محبوب ترین هستن 👌🏻

   پاسخ

  • هنوزم در تعجبم که این دازای عشق خودکشی چی داره که ی عده میمیرن براش دازای که فقط میخواد خودکشی کنه بمیره:| زودتر بره بمیره راحت شم😂

   پاسخ

 85. علی

  مرداد 14, 1399

  این لیست بدون لیوای آکرمن در رتبه اول شخصیت محبوب حمله به تایتان اصلا درست نیست و بسیار چرته

  پاسخ

  • Hatari.senpai در پاسخ به علی

   مرداد 14, 1399

   دقیقا!!!!

   پاسخ

  • Hatari.senpai در پاسخ به علی

   مرداد 14, 1399

   ****بدون لیوای زندگی هرگز**** اونوقت چرا تو لیست قرارش ندادن!!!!!!

   پاسخ

  • Hatari.senpai در پاسخ به علی

   مرداد 14, 1399

   بدون لیوای که اصلا اتک ان تایتان……. خداییش اگه لیوای بمیره اتک ان تایتان کاملا افت میکنه که خداروشکر تا اخرش زندس. خیلی مسخرس که نزاشتتش !!!!!!!

   پاسخ

 86. مرداد 13, 1399

  فقط و فقط لیوای و کانکی با لولوش

  پاسخ

 87. Zahra

  مرداد 13, 1399

  لیوای😶😐

  پاسخ

 88. *-*

  مرداد 12, 1399

  خیلی از شخصیت هایی که تو لیست نبود تو نظرت گفته شده مثل…….
  اما به نظرم جای خالیه کوروساکی ایچیگو از انیمه بلیچ توی لیست احساس میشد من انتظار داشتم که تو لیست باشه وقتی دیدم نیست جا خوردم😟

  پاسخ

 89. m4

  مرداد 11, 1399

  سلام خسته نباشید واقعا سایت خیلی خیلی بدرد بخوری دارید دمتون گرم… اما این لیست کلی اسم کم به نظرم لیست صدتایی بزارید که توسط ویژگی های مختلف دسته بندی شده باشه این لیست کنونی بی سر و ته معلوم نیست بر چه حسبی این اسم ها اومده در هر حال چند تا ابرشخصیت اسم برده نشدمثل لولوش ایتاچی یا ساسکه اوچیها یا تو سینمایی ها هاکو سِن ….

  پاسخ

  • Himesamaa در پاسخ به m4

   مرداد 15, 1399

   جای ایتاچی با ساسکه حسابی خالیه:/

   پاسخ

 90. شایان

  مرداد 8, 1399

  دوستانی هم که سر ارن و لیوای بحث میکنن بگم که واقعا ارن هم خیلی جذابه.صدای دوبلورش فوق العاده است.لیوای خیلی خانه وگرنه از نظر جذابیت به نظرم ارن حتی از لیوایجذاب تره.ولی از نظر خفن بودن لیوای شاید ترین باشه توی کل شخصیت ها.

  پاسخ

  • F..m در پاسخ به شایان

   مرداد 9, 1399

   کاملا برعکس ! ارن کیوته ولی از نظر جذابیت لیوای خیلی سرتر از ارنه! به نظرم هیچکدوم از کاراکتر های اتک به پای جذابیت لیوای نمیرسن! از این لحاظ که ارن کیوته و صدابردارش بامزس موافقم ولی از نظر جذابیت به هیچ عنوان به پای لیوای نمیرسه مخصوصا صدابردار لیوای هم فوق العاده جذابه!
   اره واقعا لیوای تکه!

   پاسخ

  • F..m در پاسخ به شایان

   مرداد 9, 1399

   خداییش باید لیوای رو اضافه کنین خیلی خفن و تک و خاصه!!!!
   موافقم اگه اول میزاشتینش جای هیچ شکایتی نبود!
   ولی اصلا توی لیست نمییبنمش!کی قراره بالاخره لیست رو اپدیت کنید!!-_- وجدانا پسر فضایی سوم😂؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من یکی که اصلا این لیست رو به هیچ عنوان قبول ندارم کلا خرابه/ نیاز به اپدیت فوری داره!

   پاسخ

  • Ervin در پاسخ به شایان

   مرداد 13, 1399

   بحث سر اینکه کدومشون جذابتره نیست
   بحث سر قدرتشونه که لیوای صد درصد قدرتمندتره!

   پاسخ

  • Amir_reza در پاسخ به شایان

   مرداد 23, 1399

   اخه ارن چیش خوبه واقعا طبق گفته ی بعضیا که میگن هیچ عمق شخصیتی خاصی نداره واقعا راست میگن 😐 بخدا خودم ی فکت خوندم که ارن تو حالت انسانی خودش فقط تونسته یک تایتان بکشه فقط یک تایتان😐 بعد توقع دارین بیارنش توی لیست اخه😐 اگه قراره فقط بخاطر ریخت کاراکترا باشه که بیارنشون تو لیست هزاار تا خوشگل و جذابتر دیگه ریخته که از ارن خیلی خیلی قوی ترن و شخصیت پیچیده تری دارن😐 به نظر من اگه قراره از اتک کسیو بیارن باید لیوای رو بیارن نه ارن رو چون لیوای هم شخصیت خیلی جالبی داره هم خیلی قویه اگه از اتک بخوان لیارن خب معلومه که لیوای رو میارن واقعا این دعواهای خیلی مسخره و ضایتون سر لیوای و ارن چیه اخه😐

   پاسخ

 91. شایان

  مرداد 8, 1399

  حاجی،لیوای رو حقیقتا اگه اول میزاشتی جای شکایت نداشت اصلا.و لی اصلا نذاشتی؟حمله به تایتان انیمه ای که کرکتر هارو به خوبی نشون میده پس من انتظار داشتم۳یا۴کرکتر ازش باشه.
  آواتار رو هم نمیدونم انیمه است یا نه ولی اگه انیمه باشه جاش باید میبود توی لیست.

  پاسخ

 92. Mehdi73

  مرداد 6, 1399

  هم لیوای اکرمن و هم کن کانکی جفتشون به نحوی کاراکتر های فوق العاده ای هستن !
  نبود لیوای و مخصوصا لولوش توی لیست کلا اشتباهه واقعا بهترین کاراکتر هارو نزاشتی!
  من خودم به شخصه هم از ال و هم از لایت یاگامی خوشم اومد لایت هم شخصیت فوق العاده ای بود واقعا جای لیوای و لولوش و لایت حسابی خالیه تو لیست..
  جای نصف شخصیت های بی ارزشی که قرار دادین اینارو اضافه کنید که هم محبوب ترن و هم فوق العاده!

  پاسخ

 93. 82 sh

  مرداد 5, 1399

  ولی چراااا لیوای نیس؟ نامردیه ب ولله

  پاسخ

 94. 82 sh

  مرداد 5, 1399

  کانکی بهترینه

  پاسخ

 95. Kakashi

  مرداد 5, 1399

  عه خوبه کاکاشیو گذاشتین*_*

  پاسخ

 96. Kakashi

  مرداد 5, 1399

  لیستی که کاکاشی هاتاکه لیوای آکرمن و لولوش لامپروژ توش نباشن به درد … میخوره:/
  اگه لیوای و لولوش تو لیست نیستن که دیگه تا اخرشو میشه خوند:/

  پاسخ

  • Levi.fan در پاسخ به Kakashi

   مرداد 5, 1399

   واقعا که😑😠 باورم نمی شد وقتی که دیدم لیوای تو لیست نیست شاخ در اوردم اصلا🦌🦌 اَه

   پاسخ

 97. Shapely_bou

  مرداد 5, 1399

  جای پسر فضایی لیوای رو میزاشتین-__-
  خداییش نصف کاراکتر های این لیست…… چی بگم دیگه کلا لیست داغونیه! لولوش و لیوای خیلی مهمن که متاسفانه تو لیست قرارشون ندادین!!

  پاسخ

  • Kakashi در پاسخ به Shapely_bou

   مرداد 5, 1399

   والا:/

   پاسخ

  • 8 در پاسخ به Shapely_bou

   مرداد 6, 1399

   اخه من موندم پسر فضایی چی دااره ک اینا گذاشتنش

   پاسخ

 98. یه بنده خدایی

  مرداد 5, 1399

  هیچی مثل کن کانکی و کاکاشی نمیشه

  پاسخ

  • Kakashi در پاسخ به یه بنده خدایی

   مرداد 5, 1399

   واقعنم هیچکی کاکاشی نمیشه!

   پاسخ

   • ERROR در پاسخ به Kakashi

    مهر 2, 1399

    ای کاش یه نگاهی به هانتر ایکس میکردی بعد شخصیت کیلوا . هیسوکا رو میدیدی نظرت متفاوت میشد ولی البته جای کاکاشی سنسی محفوظ

    پاسخ

 99. Sasha..Gamer

  مرداد 4, 1399

  بخدا با ندیدن لیوااااااااای پشمااام ریخت😐😐😐😐😐😐😑😑!!!!
  مگه میشه لیواااای تو لیستی نباشه!! حتما باید لیست رو اپدیت کنید!!!!
  والا ندیدم میکاسا از لیوای محبوب تر باشه…..لیوااای از میکاسا خیلی محبوب تره خیلییی😑😑
  دوما ارن فقط تو حالت تایتانیش قویه انسانیشو ک دیگع نگم براتون
  یک تایتان بیشتر نکشته تو حالت انسانیش😂😑😑 این برای اون باکا هایی که میگن ارن از لیوای بهتره ههههه:|
  البته اینو ک دیگه همه می دونن پرقدرت ترین شخصیت اتک لیوای اکرمنه👍😏😏 و ارن شصت پای لیوایم نیس تو جنگیدن -__-)

  حقیقتش من خودمم به شخصه اصلا از میکاسا خوشم نیومد ایش-_- اعصاب خورد کن ترین و مزاااحم ترین شخصیت اتک که کل افکار و اعصابمو بهم میریخت همین میکاسا بود-___- با این ارن ارن کردناااااش چپ ارن راست اررن اَههههه😑 دختره کَنه …..(البته این نظر شخصیه منه بعد میکاسا دوستا نیان نگن چرا گفتی میکاسا اینجوریه و اونجوریه😑😑البته وااقعنم هسسسسست اییییییی😑😑😑😑😑)

  پاسخ

  • …….N در پاسخ به Sasha..Gamer

   مرداد 4, 1399

   کاملا موافقم 😏

   پاسخ

  • Sebastian در پاسخ به Sasha..Gamer

   مرداد 5, 1399

   احسنت👏👏👏👏گل گفتی 👌

   پاسخ

  • Shapely_bou در پاسخ به Sasha..Gamer

   مرداد 5, 1399

   کاملا درسته
   دقیقا باهات موافقم میکاسا خیلی رو اعصابه کشت ما رو با ارن ارن کردنش-____- بابا ارن نمیخوادش بازم از رو نمیره خداییش😑
   امیدوارم به طرز ناشیانه ای از انیمه حذف بشه🤲

   پاسخ

  • Kakashi در پاسخ به Sasha..Gamer

   مرداد 5, 1399

   من بدتر از تو برگام ریخت-_-
   وقتی لولوش رو نزاشتن دیگه چه انتظاری میشه داشت!

   پاسخ

  • Levi.fan در پاسخ به Sasha..Gamer

   مرداد 5, 1399

   اخه چراااااااااااااااا
   لیوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای رو فراموش کردین بزارین؟!!!! واقعا که! -____________- اصلا نصف شخصیتای این لیستو قبول ندارم با نیاوردن لیوای تو لیست کارو از پایه خراب کردین -___-
   همینو بگو ارن خاک پای لیوایم نیست-_______-ارن دقیقاااا فقط یک تایتان کشته تو حالت انسانیش:/ خودشونم میدونن که لیوای از ارن قویتره ولی باز الکی میان حرف میزنن 😑 نمیگم از ارن متنفرم ولی دیگه از لیوای که قویتر نیست خدایی😐‌
   اخ گفتی-_- ‌میکاسا رو که نگو دلم میخواد له لوردش کنم منم حالم بهم میخوره ازش ای کاش اصلا تو اتک نمی بود -____________-

   پاسخ

  • Levi.fan در پاسخ به Sasha..Gamer

   مرداد 5, 1399

   لیوواااااااااااااااااای اکرمن کوووووووو🧐🧐🧐🧐 پس؟😳🧐🧐🧐😡
   با نیاوردن لیوای بزرگترین اشتباه ممکنو کردی😡 زدی کارو از پایه خراب کردی 😑😡
   دستت درد نکنه واقعا😑😑😡 زدی میکاسا رو اوردی اونوقت لیوای رو نه؟ واقعا که با این لیستتون😡👽

   پاسخ

  • Itachi در پاسخ به Sasha..Gamer

   مرداد 14, 1399

   به معنای تمام کلمه حالم از میکاسا اکرمن بهم میخوره!
   میکاسا چی داره خداییش؟؟؟؟! تمام وقت فقط چسبیده به ارن تنفر انگیز ترین شخصیت اتک برای من میکاساست!

   پاسخ

  • 17rainer در پاسخ به Sasha..Gamer

   مرداد 15, 1399

   اینو باید بگم که لیوای خیلی جذاب و قویه درسته ولی
   ارن بد نیست من که میگم جفتشون عالین ارنم خیلی باحاله ولی اره لیوای خیلی قدرتمند تر از ارنه
   اگه بخوایم از این لحاظ که کدومشون قویتره با هم مقایسشون کنیم که معلومه دیگه لیوای صد درصد قویترینه ولی از لحاظ جذابیت باز لیوای واقعا خیلی جذاب و هاته اما ارنم بد نیست اونم باحاله.

   پاسخ

  • shinobi در پاسخ به Sasha..Gamer

   مرداد 15, 1399

   فکر نمی کردم بقیه هم مثل من از میکاسا بدشون بیاد:))
   ولی فقط ایتاچی و بس!بعدشم کاکاشی.

   پاسخ

   • Himesamaa در پاسخ به shinobi

    مرداد 15, 1399

    دقیقا! فقط ایتاچی کاکاشی و لیوای بهترینان البته ساسکه هم خیلی خفنه

    پاسخ

   • Himesamaa در پاسخ به shinobi

    مرداد 15, 1399

    اخه کی از میکاسا خوشش میاد بابا چرت ترین کاراکتر اتک ان تایتان قطعا خود همین میکاساعه:/

    پاسخ

   • ریریچیو در پاسخ به shinobi

    شهریور 8, 1399

    مررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررگ برررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر
    میکاسا 😐 خخخخخ اخه خیلی ازش متنفرم خیلی خیلی 😐

    پاسخ

  • در مورد میکاسا کاملا باهات موافقم ازش بدم میاد
   ولی مطمئن باش که فناش فحش بارونت میکنن همونطور که من بدبخت رو که فقط گفتم رومخه و بس فحش بارون کردن خیلی بد😓😓😓😓

   پاسخ

 100. زیدان

  مرداد 1, 1399

  سلام اومدم یه انیمه سراغ بگیرم گمشده هم بود مهم نیست خوبارو دیدم مثلا وان پیس ناروتو و و و اکادمی و دفترچه و توکیو یه چی بگین سرگرمی باشه

  پاسخ

  • ……N در پاسخ به زیدان

   مرداد 4, 1399

   نوراگامی ، جن‌گیر آبی ، سگ های ولگرد بانگو ، خادم سیاه ، دارلینگ اند فرینکس ، کلاس ترور ، ناکجاآباد موعود ، دورارارا ….

   پاسخ

  • Himesamaa در پاسخ به زیدان

   مرداد 15, 1399

   اسرافیل پایانی اتک کوروشیتسوجی youjo senki سایکوپاس …….فعلا مخم هنگ کرده هیچی به ذهنم نمیرسه:/

   پاسخ

  • error در پاسخ به زیدان

   مهر 2, 1399

   هانتر ایکس هانتر .اتک آن تایتان .کدگیاس.وینلند ساگا

   پاسخ

  • ERROR در پاسخ به زیدان

   مهر 2, 1399

   سلام خسته نباشید لطفا سایتتون آپدیت کنین
   سایت خوبیه توی لیستتون هم میتونین کیلوا از هانتر ایکس و اضافه کنید یا جایگزین مرسی تشکر

   پاسخ

 101. پریا

  مرداد 1, 1399

  پس لولوش لامبروژ از انیمه ی کد گیاس چی؟؟
  ببخشید من ندیدمش. اکه نبست میشه اضافش کنید؟ لولوش بی شک یکی از برترین شخصیت هاست.

  پاسخ

 102. علی

  تیر 25, 1399

  انیمه ها خوبن ولی چیزی که خوب نیست فصل اولشون میاد ولی فصل دوم نداره اینجوری بدرت نمیخوره

  پاسخ

  • Kakashi در پاسخ به علی

   مرداد 5, 1399

   بدیش همینجاست هرچی انیمه ی خفنه ب طرز وحشتناکی باز تموم میشن و فصل دومیم ندارن
   باز هر چی انیمه اشغاله هزار تا فصل ازش میدن بیرون-___- چه مسخره:/

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به Kakashi

    مرداد 5, 1399

    صنعت انیمه سازی اصلا راحت نیست ، تو دهه های اخیر اکثر استودیو ها برای سرمایه گذاری مطمئن از استراتژی فصل ها ۱۲ قسمتی استفاده میکنن ( به طور میانگی هر هفته یک اپیزود میسازن ) تا کمتر ضرر کنن ، و اگه فروش دی وی دی بلو ری اون هم فقط در ژاپن از یه حدی بالاتر باشه شاید فصل بعدی هم بسازن ، استودیو های زیادی مثل Silver link یا Lerch به اینکه معمولا فصل دوم نمیسازن معروفن ، تنها نکته امید بخش اینه که کم کم استریمینگ هم داره اندازه فروش بلو ری مهم میشه که خیلی کمک کننده است

    پاسخ

 103. ریحانه رجبی

  تیر 24, 1399

  ناروتو که عشق اما هیف شد جیرایا مرد چقدر گریه کردم😭😭😭😭

  پاسخ

 104. Ace

  تیر 15, 1399

  سلام ؛ اقا جای خیلیا خالی بود ؛ البته کسایی که تو لیست ؛ خیلی خوبن ولی خیلی هام نیستن ! لیوای نیست لاو نیست زورو نیست

  پاسخ

 105. A

  خرداد 30, 1399

  راستش به نظرم خیلی کاراکتر های دیگه هستن که معروف تر و پر طرفدار تر از بعضی اسامی توی این لیستن ، ولی اسم شون نبود . مثل دازای اوسامو از انیمه ی سگ های ولگرد بانگو … لیوای آکرمن یا ارن از انیمه ی اتک آن تایتان … سباستین و شیل از انیمه ی خادم سیاه و… . به نظرم خیلی اسامی دیگه هستن که نسبت به شخصیت های توی این لیست بهترن :/

  پاسخ

  • mrez در پاسخ به A

   تیر 10, 1399

   خیلی خوب گفتی ولی حای چوپا از سگ های ولگرد هم خالیه

   پاسخ

  • عرشیا در پاسخ به A

   تیر 30, 1399

   کاملا با ایشون موافقم تو اینمه اتک آن تایتانز خیلی افراد بیشتری هم بودن و اینو باید بگم که افراد قدرت مند تو انیمه ناروتو بی نهایتا و خیلی خیلی خیلی زیادن و میشد یکی دوتاشون که واقعا آس بود رو میزاشتین جز ناروتو هیچ کدوم از اونایی که گزاشتین حتی تو قوی ترین حالتشون هم تو 10 تای برتر نمیامدن از خانواد اوتسوسکی که از همه قوی ترن حتی یکی رو هم نگفتین بعد مایت گای که حتی نینجوتسو هم بلد نیست گزاشتین؟؟ اون تو قوی ترین حالتش باز هم از مادارا اوچیها شکست خورد

   پاسخ

  • Sasha..Gamer در پاسخ به A

   مرداد 4, 1399

   لیوای رو که صد درصد ارع-__- بالاخره که محبوب هست و تو هر لیستی که تاحالا دیدم بودع حالا فقط اینجا جا گذاشتنش :/

   پاسخ

 106. Ms

  خرداد 30, 1399

  یه چیز رو راجع به Ash یادتون رفت …… اون نامیراست بعد از گذشت ۲۰ سال هنوز ۱۰ سالشه ، شایعات میگن اون روح دوستاش از سری های قبل رو میخوره تا سنش زیاد نشه 😱

  پاسخ

 107. لبالب

  خرداد 29, 1399

  آقا پس لیوای کو؟
  به نظر من لیوای باید اول میشد

  پاسخ

  • Berrie S.TNR در پاسخ به لبالب

   تیر 31, 1399

   صد بار با بغض این صفحه رو بالا پایین کردم هی میگفتم پس لیوایم کو /:

   پاسخ

  • Berrie S.TNR در پاسخ به لبالب

   تیر 31, 1399

   لیوایم کو😢 قویترین سرباز بشریت کو -_- لیوای رو نزاشتین اونوقت میکاسا رو آوردین /: تازه انیمه سگ های ولگرد بانگو رو هم جا انداختین -_○

   پاسخ

   • ارام در پاسخ به Berrie S.TNR

    مرداد 4, 1399

    لیوای رو چرا جا انداختن چرااااا لیوای جذاب

    پاسخ

   • Sasha..Gamer در پاسخ به Berrie S.TNR

    مرداد 4, 1399

    همینو بگو اخع میکاسا😑😑😑

    پاسخ

  • ارام در پاسخ به لبالب

   مرداد 4, 1399

   ایول همینو بگو لیوای عشقه بابا اینا چرا نزاشتنش

   پاسخ

  • Sasha..Gamer در پاسخ به لبالب

   مرداد 4, 1399

   کاملا موافقم مثل اینکه جا گذاشتنش …….
   لیوای آکرمن بررررترین شخصیته
   مخصوصا اون سکانس جنگش با اون تایتان حیوونی شکل😏😏😏

   پاسخ

   • Levi.fan در پاسخ به Sasha..Gamer

    مرداد 5, 1399

    اره ارررررره خیلی پشم ریزون بود لامصب یعنی حال کردم

    پاسخ

  • Levi.fan در پاسخ به لبالب

   مرداد 5, 1399

   دقیقاا

   پاسخ

 108. n.i

  خرداد 26, 1399

  به مرگ خدم با ندیدن لیوای و لولوش و یونو و لایت و ایتاچی شاخام از قد خودم بیشتر رشد کرد:/ مخصوصا اصلا زروی وان پیس و ومپایرنایت رو ندیدم

  پاسخ

 109. F.v.2005

  خرداد 1, 1399

  کیریتو آخه! بین همه انیمه ها کیریتو ی هنرشمشیرزنی انلاین بهترینه ✋🏻

  پاسخ

 110. AdrianAgrast

  اردیبهشت 27, 1399

  چرا ساسوکه ایتاچی تاکومی اوسویی سایتاما و ……. رو نذاشتین البته شاید اونهایی که گذاشتین خوب باشن ولی اینها هم خیلی خوبن

  پاسخ

 111. Hasseen

  اردیبهشت 25, 1399

  نه لایت از دت نوت هست
  نه ایتاچی از ناروتو
  نه اون دختره از انیمه میرای نیکی
  نه اون شرور فصل اول انیمه سایکو پاس
  اصلا قبول ندارم😑😑😑😑😑

  پاسخ

  • AdrianAgrast در پاسخ به Hasseen

   اردیبهشت 27, 1399

   باهات موافقم

   پاسخ

  • عرشیا در پاسخ به Hasseen

   تیر 30, 1399

   داش به اسم بگو ولی کلا میخوام بگم شما ها که میگین ایتاچی اصلا یک بار کله انیمه ناروتو رو دیدین قبول دارم ایتاچی واقعا واقعا قویه حتی بعد مرگش هم دیدیم چه کرد که جای تحسین داشت ولییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
   به گرد پای حتی یکی از اعضای خانواده اوتسوسکی هم نمیرسه بابا من اینو به کی بگم رو دسته اونا نیست شما برین یه سرچ قویترین افراد انیمه ناروتو بزنین ببین مثلا بین 50 تا چندتاشون از اوتسوسکی ها بودن بابا اینا خدا هستن اصلا رو دستشون نیست هر چند که به نظرم فقط و فقط ناروتو رو عشق است و بس حالا بیا بگو باز مایت گاااای رو میزارن بابا اون کلا یه جا تموم زورشو رو کرد بازم از مادارا اوچیها شکست خورد داشت میمرد حالا باز مایت گای رو بزارین لیست واقعا ناقصه

   پاسخ

 112. amir

  اردیبهشت 18, 1399

  لایت یاگامی نیست چرا:/

  پاسخ

  • Danial در پاسخ به amir

   اردیبهشت 27, 1399

   چون لایت خود خواه و بی لیاقته

   پاسخ

   • northdi در پاسخ به Danial

    خرداد 25, 1399

    لایت برعکس ال عشق من بود……

    پاسخ

   • am در پاسخ به Danial

    مرداد 4, 1399

    دقیقا خوشم ازش نیومد بنظرم شخصیت ال خیلی بهتر بود

    پاسخ

    • Sasha..Gamer در پاسخ به am

     مرداد 4, 1399

     صد درصد ال بهتره👍

     پاسخ

   • Dark.man در پاسخ به Danial

    مرداد 16, 1399

    لایت شخصیت واقعا فوق العاده عالیییییه
    چون در عین اینکه میتونی ازش در حد مرگ متنفر باشی میتونی همزمان عاشقشم باشی و واسش احترام قائل شی ، انتظار داشتم تو لیست ببینمش:)

    پاسخ

    • o در پاسخ به Dark.man

     شهریور 8, 1399

     دقیقا
     من هم ازش متنفر بودم هم دوسش داشتم ولی موقع مرگش خیلی ناراحت شدم
     هر چند ال رو هم خیلی دوست داشتم به نظرم با مرگ ال داستان خیلی افت کرد.

     پاسخ

   • YASAMAN در پاسخ به Danial

    آذر 16, 1399

    داش لیست مال کاراکتر های پرطرفداره …
    نه کاراکتر های بچه مثبت😐

    پاسخ

 113. Gelare

  اردیبهشت 17, 1399

  الان خیلی انیمه های جدید اومده که طرفدار داره مثلا سگ های ولگرد بانگو شخصیت دازای خیلی محبوب
  یا لیوای تو اتک :/
  اگه میشه تودوروکی شوتو یا باکوگو کاتسوکی از مای هیرو آکادمی هم بزارید البته این نظر منه شاید خیلی ها قبول نداشته باشن

  پاسخ

 114. Mehmet

  اردیبهشت 5, 1399

  واقعا جای ناتسو دراگونیل خالی بود

  پاسخ

 115. Amir

  فروردین 23, 1399

  لیست خوبی هست اما چرا ایچیگو کوروساکی از انیمه بلیچ رو قرار ندادید

  پاسخ

 116. ..N..

  فروردین 11, 1399

  اونایی که میگن کانکی خوبه و برای عزیزانش چه کارها که نکرد بد نیست به کد گیاس و شخصیت فوق العاده ش یعنی لولوش هم یه نگاهی بندازن(اگه ندیدن)و تا آخرش هم نگاه کنن. هر چند من هم با کانکی موافقم و هم با لولوش. خواهش میکنم بد برداشت نکنید

  پاسخ

  • Arsadat27 در پاسخ به ..N..

   تیر 24, 1399

   یوسا امی که نه عاشق مائو شد نه باهاش کار میکرد:/

   پاسخ

 117. س.ز

  فروردین 3, 1399

  ارن یگر و لیوای اکرمن رو بدجوری یادت رفت مخصوصا ارن😍😍😍

  پاسخ

  • sss در پاسخ به س.ز

   تیر 19, 1399

   لیوای رو موافقم
   ولی ارن جزو شخصیت های برتر نیست و نخواهد بود
   ولی لیوای کلی محبوبه

   پاسخ

   • Pf در پاسخ به sss

    تیر 21, 1399

    من خودم از طرفدارای لیوای ام ولی باز هم به پای ارن یگر نمی رسه. اصلا بدون وجود ارن اتک ان تایتان معنایی نداشت.

    پاسخ

    • Mohsen در پاسخ به Pf

     تیر 28, 1399

     کی گفته لیوای به پای ارن نمیرسه!!؟😐 لیوای هزار برابر بهتر از ارنه:/ حرفت خیلی غیرمنطقیه از این لحاظ ک میگی ارن به پای لیوای نمیرسه:| درسته که ارن شخصیت اصلی داخل اتکه ولی داخل انیمه ی خودش خفن به حساب میاد اما لیوای کلا نسبت به کاراکتر های انیمه های مختلف خفن و محبوب تره

     پاسخ

     • Berrie S.TNR در پاسخ به Mohsen

      تیر 31, 1399

      اخ گفتی /:

      پاسخ

     • Mohsen در پاسخ به Mohsen

      مرداد 3, 1399

      چرا اشتباهیی نوشتم😅 درستش اینه:***حرفت خیلی غیر منطقیه از این لحاظ ک میگی لیوای به پای ارن نمیرسه:||

      پاسخ

      • am در پاسخ به Mohsen

       مرداد 4, 1399

       خخخخخ من نفهمیدم اشتباه نوشتی

       پاسخ

     • am در پاسخ به Mohsen

      مرداد 4, 1399

      من بخاطر لیوای انیمه رو دیدم اصلا میکاسا چرت ترینش بود اول لیوای بعد ارن

      پاسخ

      • Sasha..Gamer در پاسخ به am

       مرداد 4, 1399

       دقیقااااا
       میکاسا واقعنم چرت ترین بود ی شخصیت مزاحم و رو اعصاب😑😑

       پاسخ

    • Sasha..Gamer در پاسخ به Pf

     مرداد 4, 1399

     ارن به پای لیوای نمیرسه؟😑 اگه میخوای بگی ارن قویه که دیگه همه می دونن قویترین شخصیت اتک لیوایه😏

     پاسخ

    • Levi.fan در پاسخ به Pf

     مرداد 5, 1399

     چی چی میگی برای خودت میدونی اگه لیوااااااااااااااااای نباشه اتک نصف بیشتر فناشو از دست میده داداش دیگه چرت نگو تو خودت بهتر میدونی ارن به پای لیوای نمیرسع پس برعکس نکن جملرو!
     تو بیشتر مواقع هم این لیوای بود که ارنو نجات میداد وگرنه ارن زره ای هم عرضه نداشت از یک جا خوندم نوشته بود ارن تو حالت انسانی فقط یک تایتان کشته بعد اومدی اینجا میگی لیوای به پاش نمیرسه؟-_____- به نظرم برررترین شخصیت چه جهانی چه تو اتک لیوای اکرمنه این شخصیت واقعا فوق العادس هم جذابه و هم مهمتر از اون خیلی قوووویه فکر کن انسانیشو انقدر قویه تو حالت تایتانیش که دیگه……………………… بعد بیا بگو لیوای به پای ارن نمیرسه——-__________________———

     پاسخ

    • ناشناس در پاسخ به Pf

     شهریور 8, 1399

     برای من همین که لیوای آکرمن تو لیست هست کافیه:)

     پاسخ

   • ارام در پاسخ به sss

    مرداد 4, 1399

    لیوای بهترین شخصیت انیمه ایه ک تو عمرم دیدم

    پاسخ

    • Sasha..Gamer در پاسخ به ارام

     مرداد 4, 1399

     اوهوم برترین شخصیت لیوای اکرمنه اصلا لنگه نداره لیوای و ال برترین شخصیت انیمه ای هستن که تا حالا دیدم👍👍

     پاسخ

  • Dark.man در پاسخ به س.ز

   مرداد 16, 1399

   اگه مثلا میگفتی فقط لیوای اکرمن میگفتم درود به شرفت. ولی ارن اخه ؟؟؟؟ 😐 😐 😐 منظورم اینه که ارن!?!?! جدا ارن عمق شخصیتی خاصی نداره که بخواد بیاد تو لیست یعنی اون چیزی که داره رو توی این لیست 3 نفر دیگه هم دارن:|

   پاسخ

   • همسایه در پاسخ به Dark.man

    شهریور 10, 1399

    اقا دمت گرم همینو بگو😂😂😂

    پاسخ

 118. abolfazl

  فروردین 3, 1399

  چرا کوروسنسه تو این لیست حضور نداره؟؟؟

  پاسخ

 119. باران

  فروردین 3, 1399

  خب…به نظرم اون هایی رو که گذاشته بودی رو درست شماره بندی کرده بودی ولی خدایی محبوب ترین شخصیت انیمه ای بی شک لولوش بوده و هست و البته تو انیمه ناروتو ایتاچی محبوب ترینه…توی اتک هم قژعا لیوای محبوب ترینه و مطمئنا میکاسا از اون محبوب تر نیست…تازه یونو گاسای از هر جهت از میکاسا بهتره البته من خودم طرفدار هردو هستم ولی یونو گاسای بهترین شخصیت مونث از نظر من بوده و هست
  در هر حال جای خیلی ها خالی بود ولی قطعا مقام اول باید مال لولوش می بود نه این مرده که تا به حال قیافشم ندیدم،به جای پسر فضایی اخدبوقی لیوای و ایتاچی رو میزاشتین

  پاسخ

  • عرشیا در پاسخ به باران

   تیر 30, 1399

   عزیزم به نظرم تو فقط و فقط نظره خودتو دادی و اصلا با آمار کاری نداشتی کی گفته تو ناروتو محبوب ترین ایتاچی بوده شما ها که اینو میگین مشخصه اصلا انیمه ناروتو رو تا آخر ندیدن از همه پر طرفدار تر خوده ناروتوس چون با وجود تموم سختیایی که کشید باز به آرزوش رسید ولی من نمیگم ایتاچی محبوب نیست چرا اتفاقا من خودمم عاشق ایتاچیم و بعد از فهمیدن ماجراش با خاندان اوچیها اشکم در اومد ولی از اول حدسش رو میزدم خیانت کار نباشه ولی نه دیگه اینجوری و انقد خفن ولی با اون بخش پسره فضایی موافقم چی بود آخه این حالم بد شد اه

   پاسخ

 120. زهرا

  اسفند 22, 1398

  سلام ، ببخشید اما وان پیس شخصیت های فوق العاده ای داره که همه دوسشون دارن که اونارو نزاشتین؛زورو شنکس از همه مهم تر چرا ترافالگار دی واتر لاو رو نزاشتین تو نظر سنجی انیمه دوم شده بود ایتاچی و میناتو هم که نیست واقعا اینا محبوب ترینن؟!

  پاسخ

  • امیرحسین در پاسخ به زهرا

   دی 3, 1399

   دقیقا از وان پیس خیلیا می تونستن باشن شنکس زورو دوفلامینگو مارکو کاتاکوری وایت برد راجر ترافالگار واتر لا همه اینا فوق العاده بودن

   پاسخ

 121. نازنین

  اسفند 12, 1398

  خیلی خوب بود در ضمن شخصیت های شیل فانتوم هایو از خادم سیاه ، توکا از تکیو غول ، آندرتیکر از خادم سیاه و( ایکی) از انیمه فراموشی رو هم اضافه کنید و تعداد رو به ۳۴ نفر افزایش بدید

  پاسخ

 122. رهام

  اسفند 10, 1398

  جای ایتاجی که خیلی خالی است ولی چرا گاسای یونو از انیمه خاطرات اینده رو نزاشتی این شخصیت بهترین است من خودم یکی از قشنگترین انیمه هایی که دیدم این بود وواقعا چرا لیوای تو این لیست نیست من میگم لیوای رو اضافه کنی خیلی بهتر میشه قبول کن که چندتا اشتباه تو لیست داری که باید درست بشه و هنر شمشیرزنی انلاین هم باید 1 یا 2 تا میزاشتی لیست بد نیست ولی میتونه خیلی بهتر بشه من انیمه های زیادی دیدم ولی باید دکتر تنمار هم برای انیمه ی هیولا رو میزاشتی ممنون به خاطر لیست ولی خیلی ایرادداره بهتر کن لطفا اون لیست 50 تا انیمه برتر هم خوبه اون مشکلی نداره ولی این داره و اون های که میگن کانکی نباید باشه اشتباهی بزرگی دارند میکنند کانکی شخصیت خوبی است و انیمه گاد ایتر هم خوبه برین اون رو ببینید

  پاسخ

 123. Atena

  اسفند 10, 1398

  عکس یاتو رو عوض کنین :/ این همه عکس خوشگل و جیگر داره این چه عکسیه واسش گذاشتین 😐
  نوراگامی خیـــــــلی خوبه

  پاسخ

  • عرشیا در پاسخ به Atena

   تیر 30, 1399

   موافقم عکسا اصلا خوب نیست و اگه کسی نشناسه جذب نمیشه مخصوصاااااااا عکس ناروتو بابا تو حالت نهاییش که هم رفته تو حالت روباه نه دمش و هم تو حالت دانای شش طریقتش که کله بدنش یه چی بین زرد و نارنجی میشه و… رو خیلی خفن تره نه این عکس بچگیاش هرکی ببینه فکر میکنه یه معلول ذهنی چیزیه

   پاسخ

 124. هیده رو از انیمه توکیو غول جا انداختی

  پاسخ

 125. اوتاکو

  اسفند 6, 1398

  انیمه ایسکای خوب من Re : zero , yojo senky , overlord , konosoba و angel beats رو پیشنهاد میکنم حتما نگاه کنید.

  پاسخ

  • Himesamaa در پاسخ به اوتاکو

   مرداد 15, 1399

   اولا درستش اینه youjo senki نه Yoko senky!!!! لامصب youjo senki محشر بود یعنی چه حالی کردم با شخصیت اصلیش😖
   بهترین انیمه های ایسکای از نظر من youjo senki و re:zero هستن angel beats رو هم هنوز ندیدم پس نظری نمیدم دربارش

   پاسخ

 126. آبتین

  اسفند 1, 1398

  شخصیتای انتخاب شده واقعا اکثریتشون به جا انتخاب شدن واقعا با دقت انتخاب شدن ویه نکته جالبی که وجود داره تو انتخاب این شخصیتها تفاوت وجود درونی این شخصیتا با چیزی که در ظاهر نشون میدن بطور مثال هیسوکا که هر کس به نظرش بدترین فرد داستان باشه ولی در حال این فرد تو رشد دو شخصیت اصلی این داستان تاثیر بسزایی داشته یا ال در دفترچه مرگ که به ظاهر فردی گوشه گیر و ضعیفی به نظر میرسه ولی یه مغز متفکر داستان یا کانکی توکیو غول که یه دانشجو معمولی بود ولی در موقعیت های حساس انتخاب های رو انجام میده که هر فردی رو شوکه میکنه سوما شخصیت جذاب جنگ غذا که اصلا از باخت نمیترسه ……………خلاصه اینکه شخصیت ها خیلی نکته سنج و با ظرافت انتخاب شدن

  پاسخ

 127. ک

  بهمن 18, 1398

  بسوزین لیوای نیست ولی کانکی هست . *** اخ چی لیوای به کانکی میخوره . قیافش 🤣

  پاسخ

  • Mahdi در پاسخ به ک

   تیر 17, 1399

   مگه قراره کاراکترارو بر اساس قیافه انتخاب کنن؟!! یعنی همینقدرم نمیدونی
   هه واقعا که اتاکو بودنت تو حلقم
   اولا که لیوای فقط با قدرت انسانیش انقدر قویه صد تا تایتانو خاک میکنه
   و در مورد قیافشم که خداییش خیلی جذاب و خفنه

   پاسخ

  • Sss در پاسخ به ک

   تیر 19, 1399

   والا لیوای از کانکی خیلی بهتره
   تا الان از لیوای باجذبه تر ندیدم!! باید فورا ب چشم پزشک مراجعه کنی!

   پاسخ

   • am در پاسخ به Sss

    مرداد 4, 1399

    صد در صد لیوای بهترینه

    پاسخ

  • Sss در پاسخ به ک

   تیر 19, 1399

   ال که برام جای خودشو داره یکی از محبوب ترین کاراکترامه
   و اینکه خیلی تعجب کردم دیدم لیوای و لولوش نیستن از برترین کاراکتران و واقعا هم باید حتما تو لیست قرار میگرفتن جفتشون تو میانگین کلی جزو ده تای برترن!!

   پاسخ

   • am در پاسخ به Sss

    مرداد 4, 1399

    دارم میمیرم چرا لیوای نیسسسسسسسسسسس

    پاسخ

    • Levi.fan در پاسخ به am

     مرداد 5, 1399

     لیوای خفن ترین و بهترین کاراکترو نزاشتن تو لیست مگه میییییشه اخه؟؟

     پاسخ

  • Levi.fan در پاسخ به ک

   مرداد 5, 1399

   یعنییییی توووووو………………………………… لیوای خیلی خفن تر قویتر و جذاب تره بدون هیچ شکی صد دررررصد لیوای رو انتخاب میکنم چون لیاقتش بیشتره و مهم تر از اون تکه با هر کسی قابل مقایسه نیست😎!
   بعد میان میگن اگه یکی به کاراکتر مورد علاقتون توهین کنه چیکار میکنین!!!!!! این تمه هم نمونش☝🏻😑 وقتی هیچی نمیدونی حرف نزن خواهشا.
   تو کوری نمیبینی اگه قیافه نداشت و جذاب نبود از بین پنجاه و خورده ای پسر جذاب انیمه ای رتبه ی دوم رو نمیااااورد خداااییش😏😏😏😏😏

   پاسخ

  • M_h_n4327 در پاسخ به ک

   مرداد 27, 1399

   😐😐😐😐

   پاسخ

  • o در پاسخ به ک

   شهریور 8, 1399

   واااا 😐 😐 😐 😐 😐 😐
   همینه دیگه به شخصیت مورد علاقه دیگران توهین میکنین بعد اگه ی چی درباره کانکی بگن بهتون برمیخوره 😐 واقعا متاسفم براتون.

   پاسخ

  • Meri در پاسخ به ک

   شهریور 12, 1399

   😐
   قبلش برو یکم تحقیق کن بعد بیا کامنت بزار 😑
   بد نیست یک سر به لیست هات ترین کاراکتر های پسر انیمه ای سال 2020 بزنی 😎
   لیوای جزو سه تای اول بود💪🏻
   ولی کانکی جزو دوازده تای اولم نبود 🤭

   پاسخ

   • xsax در پاسخ به Meri

    شهریور 21, 1399

    دوازده تای اول که هیچ کانکی جزو صد تای اولم نبود از بین 115 شخصیت تو رتبه 112 قرار داره همون اخره اخره اخر. من که میگم تو لیست نمیزاشتنش بهتر بود خخخخخخخخخ

    پاسخ

 128. Sevin.16

  بهمن 3, 1398

  پس چرا ایتاچی ولولوش واوسویی ومخصوصا لیوای بینشون نبودن؟لیوای ولولوش خیلی از کانکی محبوب ترن!

  پاسخ

  • Kakashi در پاسخ به Sevin.16

   مرداد 5, 1399

   متاسفانه نه لیوای رو اوردن تو لیست
   ن کاکاشی
   ن لولوش
   ن ایتاچی:/
   دیگه تا اخرشو میشه خوند
   بهترین شخصیتا همینان واقعا لیاقت بودن تو لیست رو دارن!! نصف بیشتر شخصیتایی ک تو لیستن واقعا لیاقتشو ندارنو خیلی بی ارزش و مسخرن!!! جای اینا میزدی لیوای ایتاچی کاکاشیو لولوش رو اضافه میکردی اونوقت میشد لیست درست و حسابی!

   پاسخ

  • Levi.fan در پاسخ به Sevin.16

   مرداد 5, 1399

   صد درصد لیوای بهترینه!!!
   فقط با قدرت انسانیش انقدرِ قویه اگه تبدیل به تایتان بشه که خودتون می دونید😏😏😏

   پاسخ

   • ناشناس در پاسخ به Levi.fan

    شهریور 8, 1399

    درسته.
    لیوای خیلی خیلی قویه.
    ولی اکرمنا نمیتونن تبدیل به تایتان بشن!

    پاسخ

    • همسایه در پاسخ به ناشناس

     شهریور 10, 1399

     از کجا مطمئنی که خاندان اکرمن نمیتونه تبدیل به تایتان بشه؟؟؟
     تو اون قسمت که از لیوای بخار تایتان بلند شد پس لیوای تایتان شیفتره

     پاسخ

     • what tine در پاسخ به همسایه

      شهریور 12, 1399

      منم میگم لیوای تایتان شیفتره
      ولی اینکه گفتی اکرمن ها نمیتونن تایتان بشن رو اگه میشه منبعش رو لطف کن بنویس😁

      پاسخ

 129. b.a

  آذر 3, 1398

  باید قبول کنم که شخصیتای فوق العاده ای توش بودن اما مثلا به جای کانکی باید ایتاچی رو می ذاشتین این شخصیت واقعا فوق العاده بود اگر بخوام بگم من ایتاچی رو به عنوان بهترین شخصیت انیمه ای در نظر می گرفتم
  بعدم با اینکه من کد گیاس رو کامل ندیدم اما باید لولوش رو می ذاشتین توی لیست

  پاسخ

  • کانکی در پاسخ به b.a

   دی 29, 1398

   هزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار تا شخصیت مزخرف تو این لیستن…چرا کانکی…تو هم یه چیزیت میشه هااااااااااا

   پاسخ

 130. Amyar

  آبان 20, 1398

  سلام میشه به من چندتا انیمه ایسکای معرفی کنید به نظر من نائوفومی رو از قهرمان سپر معرفی می کردید

  پاسخ

 131. Raul

  مهر 28, 1398

  با سلام به خاطره عزیز
  شخصیت کی شیرو خیلی فوق العادس.
  ممنون از مقاله خوبی که تهیه کردی

  پاسخ

 132. Mahdi

  مهر 28, 1398

  این چه لیستی شخصیتایی مثل مادارا .هاشیراما .ایتاچی. شیسویی .ساسوکه.میناتو.ابیتو.اینارو داخلشون قرار ندادین

  پاسخ

  • عرشیا در پاسخ به Mahdi

   تیر 30, 1399

   والا کاملا بات موافقم بعد مایت گای رو کزاشتن :/
   اخه کجاش پرطرفدار بود قبول دارم دوست داشتنی بود ولی اصلا عضو برتر ها نبود معلوم هم هست که خیلیا که نظر میدن اصلا انیمه ناروتو رو تا ته ندیدن و انیمه بورتو رو هم تا حالا هیچی ازش ندیدن برین ببینین ناروتو و اوتسوسکی چه داستانی به پا کردن

   پاسخ

 133. لیوای اکرمن

  مهر 14, 1398

  خدایی این چه لیستیه که منو نیاوردی توش اصن کارو از پایه خراب کردی با این لیستت ………………………….(خودم حرفامو سانسور کردم)😐😑😒😬

  پاسخ

  • آریو در پاسخ به لیوای اکرمن

   اسفند 11, 1398

   😊

   پاسخ

  • Sasha..Gamer در پاسخ به لیوای اکرمن

   مرداد 4, 1399

   😅😅 ارع واقعا لیستی که لیوای اکرمن توش نباشه اصا لیست نیست 😐😑

   پاسخ

  • Himesamaa در پاسخ به لیوای اکرمن

   مرداد 15, 1399

   برای من لیوای تکه عشقه این بشر عشققققق. دو تا از بهترین شخصیت ها از نظر من یکی لیوایه یکی کاکاشی از این دو تا بیشتر از همه شخصیت ها خوشم میاد😎 خیلی خفنن خدایی😎

   پاسخ

  • What tine در پاسخ به لیوای اکرمن

   شهریور 12, 1399

   لیوای تو لیسته 😘😘

   پاسخ

 134. رهام

  مهر 12, 1398

  سلام دوستان عزیز
  پس لیوای کو؟ولی ناروتو و جیرایا جاشون خوبه .ساسکه و ایتاچی نیستن لطفا تغیر بدین

  پاسخ

 135. مهراسا

  مهر 11, 1398

  خدای لیوای چیش از این مسخره ها مخصوصا کانکی کمتره؟؟؟؟؟

  پاسخ

  • Diana در پاسخ به مهراسا

   آبان 8, 1398

   کانکی خیلی هم خوبه

   پاسخ

   • چقدر بی فرهنگی در پاسخ به Diana

    تیر 18, 1399

    لیوای هم خیلی پرطرفدار تر و هم خیلی بهتره ^_-
    جایگاهش از کانکی واقعا خیلی بالا تره
    عین حقیقته محضه 😐
    میخوای قبول کن میخوای نکن-___-

    پاسخ

    • Sasha..Gamer در پاسخ به چقدر بی فرهنگی

     مرداد 4, 1399

     اوووووف اره بابا از کانکی که خیلی محبوب تره
     از لحاظ قیافه هم لیوای یک جذبه ی فوق العاده خاااصی دااااره به شخصه اگه این دوتا رو کنار هم بزاری صد درصد بیشتر لیوای رو انتخاب میکنن خودمم تاحالا از چند نفر که توکیو غول رو دیدن پرسیدم لیوای یا کانکی لیوای رو انتخاب کردن😎😎
     نمیگم کانکی زشته ولی لیوای صد درصد صد درررصد از کانکی بالااتره 👌

     پاسخ

    • Himesamaa در پاسخ به چقدر بی فرهنگی

     مرداد 15, 1399

     👏🏻👏🏻

     پاسخ

  • هینامی در پاسخ به مهراسا

   دی 29, 1398

   یعنی الان قشنگ معلومه مسخره کیه(:

   پاسخ

  • Levi.fan در پاسخ به مهراسا

   مرداد 5, 1399

   برترین شخصیت جهان رو تو لیست نزاشتن دیگه چی میشه گفت اخه😶

   پاسخ

  • O_Zero_O در پاسخ به مهراسا

   مرداد 13, 1399

   فقط لیوای از اتک✋🏻لیوای بهترینه

   پاسخ

  • Himesamaa در پاسخ به مهراسا

   مرداد 15, 1399

   لیوای خفن ترین و بهترینه بابا 👍🏻 من که خیلی قشنگ تونستم با این شخصیت ارتباط برقرار کنم به هیچ عنوان لیوای رو با هیچ شخصیت دیگه ای عوض نمیکنم👎🏻

   پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به مهراسا

   شهریور 8, 1399

   لیوای خیلی عالیه

   پاسخ

 136. N

  شهریور 17, 1398

  سلام دوست عزیز من نمیدونم چرا شخصیت های خوب اصلا تو لیست جایی ندارن
  لولوش که انقدر نایسه و حرف اول رو میزنه نیستش. پس دیگه تا آخرش رو می شه خوند. خواهشا لیست رو درست کن. با تشکر

  پاسخ

 137. Sunshine

  شهریور 15, 1398

  اول از همه اینکه نویسنده پرونده خیلی به ناروتو علاقه داشته و بعدشم لیوای اکرمن و لایت چرا نیست. حالا لایت هیچی لیوای داخل میانگین کلی جزو ۱۰ تای برتره🤨

  پاسخ

  • عرشیا در پاسخ به Sunshine

   تیر 30, 1399

   یعنی چی؟؟؟؟
   یعنی میخوای بگی ناروتو حقش نبوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   عزیز برو برو برو 4 تا انیمه ببین بعد بیا بشین 720 تا قسمت ناروتو ببین بفهمی انیمه چیه
   باش میشه زندگی کرد

   پاسخ

 138. پریا

  شهریور 10, 1398

  سلام چطور شده که هاول قلعه متحرک هاول یادتون رفته از همه ای اینای که گفتی جذابتر بود

  پاسخ

  • آریو در پاسخ به پریا

   اسفند 11, 1398

   پریا جان سلیقه آدما باهم فرق داره،ونمیشه همه رو راضی کرد….😊😉

   پاسخ

 139. arman

  شهریور 7, 1398

  بابا چرا کانکی تو لیسته مزخرف ترین شخصیت جهانه. تازه چرا لولوش و ایتاچی توی لیستت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  • آراد در پاسخ به arman

   مهر 23, 1398

   داداش من اصلا منطقتو درک نمی کنم منم موافقم که لیستش خیلی مسخرس ولی سر چه حسابی میگی کانکی مسخره ترین شخصیت جهانه تو یا اصلا توکیو غول رو ندیدی یا اصلا ذره ای نتونستی این شاهکار و شخصیت هاشو درک کنی

   پاسخ

   • Diana در پاسخ به آراد

    آبان 8, 1398

    توکیو غول به خصوص کانکی شخصیت عالی ای هستش که هر کسی نمیتونه درک کنه

    پاسخ

    • کانکی در پاسخ به Diana

     دی 29, 1398

     همینطوره… من واقعا از دست هیتر ها خسته شدم.
     این ها عقل ندارن و دلیل و منطق حالیشون نمی شه , فقط باید بکوبونی تو دهنشون
     نمی فهمن که چقددددر یه شخصیت باید فداکار باشه که به خاطر جون عزیزانش حاضر باشه تا پای مرگ بره… اینا به نظرشون ادم باید حتما 10000000000000000 تا خالکوبی داشته باشه و حتما خیلییییییییییییییییییییییییییییییییی خوف باشه تا بشه کراش , بقیه مثبت ان…
     نصف هیتر های توکیوغول و کانکی , از فصل 2 به بعد رو ندیدن و ندیدن که چقدر خفن شد و کلللللل توکیو رو زد داغون کرد و همه غول ها کانکی ساما صداش می زدن.
     لیوای , ناروتو , کیریتو … هیچ کدوم واقعا حریف کانکی نیستن

     پاسخ

     • باران در پاسخ به کانکی

      فروردین 3, 1399

      کاملا باهات از همه جهات موافقم…باشه لیوای گذشته ی بدی داشت و تو زیرزمین زندگی می کرد و مادرش تو بچگی مرد…ولی بک استوری کانکی و زندگیش حتی درطول انیمه از لیوای بدتر بود، پدرش قبل از تولدش مرد،مادرش وقتی کوچک تر از لیوای بود مرد،تو روز تولدش به مدت ده روز شکنجه‌ای شد که آدم مو به تنش سیخ میشه،کلی تلاش برای محافظت از دوستاش کرد ولی بیشتر اوقات شکست خورد حتی با اینکه کسایی که عاشقشون بود رو ول کرد تا قدرت به دست بیاره،و البته حافظشو از دست داد و به انسان ها ملحق شد و به دوستاش ناخواسته آسیب زود و البته هزار تا اتفاق تلخ و غم انگیز دیگه که اون با وجود همه ی اینها باز هم قوی و موند و تسلیم نشد و از عزیزانش محافظت کرد. لیوای چی داره؟چون پوکره؟چون خشکه؟چون هندسامه؟کانکی از هرجهتی بهتره…کیوت تر،قوی تر،فداکار تر،خفن تر، و البته شخصیت جالب و محکم تری داره،منم از فن های لیوای به حساب میام ولی به هیچ وجه البته از نظر من بهتر از کانکی نیست

      پاسخ

      • آبان در پاسخ به باران

       خرداد 31, 1399

       سلام ببخشید اما یکی از ویژگی های خوب انیمه های ژاپن اینه که هر یه جور تو زندگیش سختی میکشه
       اگر جناب کانکی لین همه سختی کشیده که طبق گفته خودتون تو بچگیش بیشتر بوده لیوای بیشتر سختیش تو بزرگ سالیش بوده لیوای تعداد دوستاش خیلی کم بوده و همونا هم مردن به طرز وحشتناک و مثل کانکی که خودش به دوستاش ضربه میزد نبوده
       بعدم لیوای برای آزادی بشریت میجنگید و کانکی آخرش زده توکیو رو نابود کرده دقیقا مثا همون کاری که تایتانا میکردن

       پاسخ

      • Sasha..Gamer در پاسخ به باران

       مرداد 4, 1399

       لااقل لیوای مثل کانکی به دوستاش اسیب نزدو مثل کانکی که توکیو رو نابود کرد اینجوری نکرد-______- و برای پیشرفت و ماندگاری بشر میجنگه و اینکه کی گفته لیوای کمتر از کانکی زجر کشیده ؟؟؟😐 لیوای همیشه ی خدا دوستاشو از دست میده و تنها تره نسبت به کانکی-_____-
       دوما درسته کانکی کیوته ولی صد درررررررررررصد لیوای با جذبه تر و خفن تره و از نظر من بهتر از کانکیه-_____- هر چند رتبش از کانکی تو میانگین کلی خیلیی بالاتره 😏

       پاسخ

      • ناشناس در پاسخ به باران

       شهریور 8, 1399

       از نظر من که لیوای به هیچ وجه از کانکی کمتر نیست به هیچ وجه 😐
       لیوای واقعا فوق العادس.
       من که خوب تونستم ارتباط برقرار کنم باهاش و به جرعت میتونم بگم کاراکتر محشر و خفنیه.
       فقط از نظر خودته که هیچ کس نمیتونه از کانکی بهتر باشه 😐 😐 😐 😐
       لیوای چیش کمتر از کانکیه اخه!؟؟؟؟؟ 😐 😐 😐
       لیوای خیلی شخصیت باحال مرموز خفن باابهت جالب و پرجذبه ای داره!
       با اینکه چهره ی جدی و محکمی داره ولی از درون خیلییی مهربونو احساساتیه*_*
       خیلییییم قدرتمنده. قدرتمندترین و خفن ترین شخصیت اتک ان تایتان!!
       از نظر قیافه هم که خدایی خیلییی جذااااااب و باحاله!
       من توکیو غول رو دیدم و کانکی رو هم دوست دارم ولی لیوای رو خیلی خیلی بیشتر .
       لیوای کلا ی چیز دیییگس واقعا. اتک رو از اولم بخاطر لیوای شروع کردم.
       واقعا لیوای لایق این همه محبوب بودن هست.
       کلا یک جذبه متفاوت و ویژگی خیلی خاصی داره:) اینکه میبینی لیوای محبوب تر از کانکیه حتما تو یک چیزی متفاوتن دیگه:))

       پاسخ

      • Mohammad sharifi در پاسخ به باران

       شهریور 10, 1399

       قشنگ معلومه که چرا همه لیوای رو دوست دارن. بخاطر اینکه لیوای کاریزمای خیلی خاصی داره که هیچ کاراکتر دیگه ای نداره. خیلی زیاد پرجذبس
       لیوای کاریزماتیکه. خودمم از لیوای بیشتر از کانکی خوشم میاد

       پاسخ

     • Levi.fan در پاسخ به کانکی

      مرداد 5, 1399

      چی میگی برا خودت:/ بدون هیچ شکی کانکی حریف لیوای نیست-_’ خلاصه هر کسی نمیتونع درکش کنه:/

      پاسخ

     • M_h_n4513 در پاسخ به کانکی

      مرداد 27, 1399

      به نظرم توکیو غول داستانش همچین چنگی به دل نمیزنه ینی هدف خاصی نداره حالا همه به خاطر کاراکتر اصلیش فکر میکنن وای چه انیمه ی شاخیو فلان که کاراکتر پردازیه اونم خیلی ساده و بی مزس:/ طراحی کاراکتری که کلا ساکته و توقیافس فقط واسه کسایی جذابه که کلا تو عمرشون 20 تا انیمه ی درست و حسابیم ندیدن که میگن خیلی خفنه….اینو از نمره هاش توی مای انیمه لیستم میشه فهمید. ولی اتک ان تایتان هیچ ایراد کوچیکی نمیشه بهش گرفت بخاطر طراحی عالی و داستان فوق العاده جذابش.
      برامم اصلا مهم نیست که فنای توکیو غول چه جوابی بهم بدن ، من نظر خودمو گفتم.

      پاسخ

     • Amin در پاسخ به کانکی

      شهریور 2, 1399

      خداییش دیگه لیوای که کمتر از کانکی نیست😐

      پاسخ

     • ……………………………….. در پاسخ به کانکی

      شهریور 8, 1399

      نمیخوام با فنای کانکی بحث کنم ولی حقیقتش به نظرم کانکی هیچ جذابیتی نداره اصلا. بلکه خیلی ماست و بی مزس کلا 😐
      فقط بلده گریه کنه 😐 رومخمه واقعا 😐
      توکیوغول رو همه دارن میگن دو فصل اخرش فاجعه بود فاجعه!!!!!!!!
      بیشتر فناشم بعد از دیدن فصل سه و چهار شروع کردن به هیت دادن!
      من خودمم همون وسط فصل سه ولش کردم از بس که مزخرف بود :/

      پاسخ

     • Me در پاسخ به کانکی

      شهریور 21, 1399

      تو لیست منفور ترین شخصیت های جهان حقیقتا کانکی باید اول لیست باشه
      چون مضخرفه به شدت 😐 خیلی بیخود و پخمه و ذلیل و بی عقله هی مثل ابشار شرشررررررررر اشک میریزه و فقط بلده زر بزنه انقدر دهنشو سرویس کردن تا یه ضربه زد به طرف ینی بهش بگید ننت ته چاه منتظرته میره همون ته چاه:/
      انیمشم تهش انقدر بیخود تموم شد که اصلا معلوم نبود چی شد به عنوان ی پسر به هیچ عنوان از پایانش راضی نبودم.

      پاسخ

    • هری پاتر در پاسخ به Diana

     شهریور 14, 1399

     میدونم چی میگی منم از طرفدارای کانکیم هرکسیم نمیتونه شخصیتشو درک کنه کاش فصل اخرش بهتر تموم میشد همیشه فک میکردم کانکی اخر فیلم قراره بمیره اگه میمرد انیمه جذاب تر میشد کانکی میشد قهرمان انیمه ها حیف که من جاویسندش نبودم

     پاسخ

   • هینامی در پاسخ به آراد

    دی 29, 1398

    موافقم … مثل اینکه اینجا یه سری دختر بچه ی سیزده ساله هست که نمیتونن نبود کراششون رو درک کنن… دلم میخواد بدونم مشق هاشونو نوشتن یا نه :)) اخییییییییییییی گوگولیا

    پاسخ

    • آبان در پاسخ به هینامی

     خرداد 31, 1399

     عذر می خوام جناب دختر یا پسر سیزده ساله اصلا مشق ندارن چون اول راهنمایی ان
     ثانیا عقاید همه یکی نیست من خودم کانکی رو قبول دارم ولی لیوای آکرمن رو بیشتر میدونی چرا برادر و یا خواهر من چون همش به عشق و علاقه ربطی نداره هرکس شخصیتیو دوست داره که اخلاقش به اون نزدیکتره در نتیجه به بقیه توهین نکنید و شخصیت دخترا رو خرد نکنید لطفا
     و آقای نویسنده هم دستش درد نکنه اما لیوای بیشتر از میکاسا لیاقت او جایگاه رو داشت

     پاسخ

     • Marsha Sama در پاسخ به آبان

      تیر 17, 1399

      اره واقعا
      لیواااای کلا از هر لحاظی از میکاسا بالاتره و همچنین خیلی محبوب تر!!
      واقعا جالبه که چرا تو لیست نیست
      لطفا لیست رو اپدیت کنید
      اصلا مگه میشه بدون لیوای 😐😑

      پاسخ

      • هری پاتر در پاسخ به Marsha Sama

       شهریور 14, 1399

       لیستو خوب نگاه کن کلا این لیست از دم ایراد داره کدوم بی ذوقی اینو درس کرده

       پاسخ

     • Marsha Sama در پاسخ به آبان

      تیر 17, 1399

      چه بخواین چ نخواین
      لیوای تو جهان خیلی محبوب تر از کانکیه😏

      پاسخ

      • Mohammad در پاسخ به Marsha Sama

       مرداد 5, 1399

       صد درصد
       من خودمم بیشتر لیوای آکرمن رو قبول دارم.

       پاسخ

      • آبان در پاسخ به Marsha Sama

       شهریور 27, 1399

       باهاتون موافقم من الان کلا از کانکی متنفرم

       پاسخ

      • آبان در پاسخ به Marsha Sama

       شهریور 27, 1399

       منم همینو گفتم میگم لیوای رو خیلی بیشتر قبول دارم

       پاسخ

    • ناشناس در پاسخ به هینامی

     شهریور 8, 1399

     وااا 😐 😐

     پاسخ

   • HRSN8378 در پاسخ به آراد

    اسفند 2, 1398

    دوتا فصل آخر توکیو غول یه فاجعه‌ی بع تمام معناست برای همین باعث شده انیمه و شخصیت هاش از فوق العاده تبدیل بشن به عادی 🙂

    پاسخ

    • باران در پاسخ به HRSN8378

     فروردین 3, 1399

     به نظر من دو فصل آخر جالب بودن…برخلاف فصل اول پایان خوشی داشتن…البته موافقم!کانکی فصل یکو دو خیلی خفت تر بود ولی شخصیت هایی مثل توکا و هینامی خیلی بهتر شدن مخصوصا توکا

     پاسخ

   • باران در پاسخ به آراد

    فروردین 3, 1399

    انبمه مورد علاقم اتکه ولی شخصیت های توکیو غول حتی منفی هم(بر خلاف اتک)جذاب هستن و بک استوریشون قوی تره…شخصیت کانکی یکی از بهترین ها و جذاب تریناست

    پاسخ

    • همسایه در پاسخ به باران

     شهریور 10, 1399

     برخلاف نظر شما بک استوری شخصیت های اتک خیلی قویتره

     پاسخ

    • آمستریدا در پاسخ به باران

     شهریور 27, 1399

     به نظرم شما برو یه دور دیگه اتک آن تایتانو نگاه کن بک استوریاشو خصوصا یه بار دیگه مرور کن همشون فوق العاده اس از هر لحاظ
     من فقط اون بخش کوتاه که اروین تو خود انیمه اصلی در مورد گذشته اش با پیکسیس حرف میزد رو دیدم به داستان فوق العاده و موضوع فوق العاده تر اتک پی بردم خداییش داستان اتک پیچیدگی کافی رو داره من تا قبل اینکه اروین بگه برای چی اینکارا رو میکرده فکر میکردم فقط برای بشریت که آنقدر تلاش میکنه
     اما از شخصیت اصلی ها بدم میاد متنفرم.
     به خدا شخصیت مکمل ها و فرعی ها به شدت سر تر از اون سه تا کودن هستن اتک ان تایتان البته به نظر من فقط به خاطر شخصیت مکملاشه که پر طرفداره من اول طرفدار اروین اسمیت به خاطر هوشش و استراتژیش و بعد لیوای به خاطر مهارت وشجاعت وفداکاریاش و بعد هانجی رویی هم باحال و هم باهوشه و هم جذابه

     پاسخ

     • emilua در پاسخ به آمستریدا

      شهریور 27, 1399

      کاملا باهات موافقم مخصوصا طبیعی بودن چهره ی کاراکتر های اتک باعث میشه که خیلی جذاب تر و بهتر جلوه کنن .
      منم دقیقا از اون سه تا کله پوک فوق العاده متنفرم مخصوصا میکاسا اکرمن !!!! واقعا نمیفهمم که چرا فامیل کسی مثل این با لیوای یکیه !!!!
      میکاسا یک صد هزارمه لیوای هم نمیشه !!!!
      هنوز که هنوزه بخاطر اون شمشیری که با پررویی و خودخواهی تمام گذاشت رو لیوای دلم میخواد تیکه تیکش کنم دختره ی نمک نشناس بی لیاقت رو!!
      اگه دقیق یادت باشه تو اون صحنه که لیوای انی رو تو 1 ثانیه جرواجر کرده بود و بعد میکاسای کله پوک خیلی سر خود عمل کرد و کم مونده بود که بره تو مشت تایتان مونث یا همون انی له بشه که لیوای نجاتش داد و در عوض پای خودش پیچ خورد !!!!!!
      میکاسای نمک نشناس بی لیاقت. با این وجود که لیوای نجاتش داده با خودخواهی تمام شمشیر گذاشت روش واقعا حالم به معنای واقعی کلمه از میکاسا بهم میخوره نفرت انگیز تر از این ندیدم تا حالا.

      پاسخ

    • آماندا در پاسخ به باران

     شهریور 27, 1399

     علاوه بر نظر قبلیم اضافه می کنم که شخصیتهای منفی اگر هم خیلی جذاب هستن، شما طراحی چهره اتک آن تایتانو نمی بینی چقدر طبیعی طراحی شدن

     پاسخ

  • آراد در پاسخ به arman

   مهر 23, 1398

   ببخشید یک درخواستی داشتم اگه میشه وقتی مقاله رو آپدیت کردین کیریتو داخل هنر شمشیر آنلاین رو داخلش نزارین من معذرت می خوام ولی واقعا خیلیارو درک نمیکنم که چرا اینقدر برای برای بعض ها جذابه بنظر من اون شتر مرغه تو ناروتو هم از کیریتو شخصیت پیچیده تری داره کیریتو هیچ چیز خاص و متفاوتی نداره خیلی معمولی شخصیت پردازیش خیلی بچگونست

   پاسخ

   • Spider 16 در پاسخ به آراد

    دی 19, 1398

    موافقم

    پاسخ

   • Mohammad در پاسخ به آراد

    مرداد 5, 1399

    ببخشید این نظر شخصیه منه امیدوارم به کسی برنخوره. ولی اره هزارتا شخصیت بهتر از کیریتو هست کیریتو از لحاظ ارت استایل واقعا خیلی معمولیو سادس خیلی معمولی:/ دقیقا مثل شخصیتای عادی پسر تو انیمه های عادی!
    من خودم به هیچ عنوان کیریتو از sao رو قبول ندارم! به نظرم شخصیتای فوق العاده ی دیگه ای هستن که شایسته این مقام بودن!‌‌

    پاسخ

  • Diana در پاسخ به arman

   آبان 8, 1398

   کانکی خیلیم خوبه حالا ایتاچی یه چیزی لولوش کیه دیگه اصلا

   پاسخ

   • باران در پاسخ به Diana

    فروردین 3, 1399

    عزیزم من خودم کانکی رو یکجورایی بیشتر از لولوش دوست دارم ولی می دونی تفاوت محبوبیتشون با لولوش چقدره؟
    لولوش خیلی خفنه و نبودش تو لیست بدترین اشتباه ممکنه

    پاسخ

  • باران در پاسخ به arman

   فروردین 3, 1399

   اولن که با لولوش و ایتاچی موافقم ولی کانکی هم جزو محبوب ترین شخصیت های تاریخه که کاملا شایسته‌ی این مقامشه و باید بگم اگه یکی به شخصیت مورد علاقت این رو بگه چی بهش میگی؟ -____-

   پاسخ

 140. آیلا

  شهریور 3, 1398

  لیستت خییییییلی مزخرفه
  پس شخصیت های عاشقان شیطانی کو ؟
  یا مثلا توموئه توی بوسه ایزدی ؟
  لیستتو تغییر بده

  پاسخ

  • Diana در پاسخ به آیلا

   آبان 8, 1398

   توموئه واقعا عالیه باید تو لیست میبود

   پاسخ

  • Spider16 در پاسخ به آیلا

   دی 19, 1398

   سلیقه شما مزخرف می باشد این انیمه ها اصلا جزو بدترین ها و با داستانی بی معنی هستند کسایی هم که مبگن کانکی بده شما قدرت درک این شخصیتو ندارین راستی چرا ارن و لیوای و لایت و مخصوصا لولوش نیستن

   پاسخ

   • باران در پاسخ به Spider16

    فروردین 3, 1399

    کاملا موافقم…آخه واقعا عاشقان شیطانی چی داره؟موضوع؟داستان قوی؟کاراکتر های جذاب؟ یه وندتا پسر که از صبح تا شب ریختن رو سر یه دختره خونشو می خورن…راستش از عاشقان شیطانی به معنی واقعی کلمه متنفرم

    پاسخ

    • همسایه در پاسخ به باران

     شهریور 10, 1399

     دقیقا از نظر داستانیو موضوع که کلا هیچی نیست.
     ولی اینکه گفتی کاراکتر های جذاب نداره کاملا برعکس! بخاطر همین کاراکتراشه که انقدر دخترا عاشقشن

     پاسخ

  • توکا در پاسخ به آیلا

   دی 29, 1398

   : — ا واقعا نمیدونم چی بگم بهت … واقعا

   پاسخ

  • باران در پاسخ به آیلا

   فروردین 3, 1399

   توی عاشقان شیژانی فقط لایتو و دوتا داداشش جزو صد شخصیت محبوب هستن…که اونا هم رتبشون زیر ۶۰ تای اوله

   پاسخ

 141. هلیا

  مرداد 18, 1398

  لولوش چرا نیست ؟؟؟ لولوش شخصیت انیمه ای یک جهانه تو اینترنت هم بزینین میاره برترین شخصیت انیمه ای که توی دنیا شناخته شده است

  پاسخ

 142. gintoki

  مرداد 18, 1398

  این لیست از بیخ غلطه
  گینتوکی واقعا استحقاق بودن تو این لیستو داشت
  ناراحتم کردین

  پاسخ

 143. Anime fan

  مرداد 11, 1398

  پس ساسکه کو ساسکه از گای و کاکاشی و جیرایا محبوب تره تازه کی گفته گای از کاکاشی محبوب تره

  پاسخ

  • باران در پاسخ به Anime fan

   فروردین 3, 1399

   گای خدایی محبوبه؟ گای باحاله ولی خدایی در حد بهترین ها نیست

   پاسخ

 144. m

  مرداد 7, 1398

  سلام داداش لیست جالبی بود اما akagami shanks کبیر رو ننوشتین دلخور شدم

  پاسخ

 145. Akpg10

  مرداد 2, 1398

  ناروتو و لوفی و ایچیگو بهترین ها هستن

  پاسخ

 146. محمد

  تیر 21, 1398

  رو چه حساب این لیستو نوشتین و فقط از یه سایت اخه خب یه جمله best anime catheters رو تو گوگل بنویسید خودش یه لیست از بیشترین جست وجو هارو میاره که لیوای هم توشونه سایت anime underground هم لیوای رو تو رتبه 28 گذاشته. تمام این شخصیت ها که بالاتر از لیوای هستن توانیمه خدشون جزو شخصیت های اول حساب میشن ولی لیوای با اینکه شخصیت فرعیه اینقدر معروفه و داره معروف تر هم میشه.
  حتی کنی دایی لیوای هم به نصف این شخصیتا میارزه

  پاسخ

  • Mahdi در پاسخ به محمد

   تیر 17, 1399

   دقیقا
   لیست بدون لیوای آکرمن کلا داغونه!

   پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به محمد

   شهریور 8, 1399

   راستشو بخوای من کنی اکرمن دایی لیوای رو هم خیلی دوست دارم 😐

   پاسخ

 147. محمد

  تیر 21, 1398

  لیوای کو پس

  پاسخ

 148. علی

  تیر 19, 1398

  پس لیوای کو ؟ لیوای که از میکاسا خیلی محبوب تره !!!لایتم نیست

  پاسخ

 149. cod

  تیر 8, 1398

  ایتاچی کوش…فکر کردم اون اول هاست

  پاسخ

  • باران در پاسخ به cod

   فروردین 3, 1399

   لولوش اول بوده،هست و خواهد بود

   پاسخ

 150. آیلا

  تیر 5, 1398

  واقعا که خیلی مسخرست چرا ماکیشیما شوگو در سایکو پاس ( روان گذر ) رو انتخاب نکردی واقعا که

  پاسخ

 151. mahtab

  خرداد 30, 1398

  بدون لیوای مگه میشه ؟؟؟؟؟
  سریع اگه میشه تغییرش بده

  پاسخ

 152. سما

  خرداد 29, 1398

  ماکیشیما و کوگامی در روان گذر هم باید میبودن

  پاسخ

 153. محمد

  خرداد 28, 1398

  چرا لیوای و لولوش ولایت نیستن اینا خیلی مهمن

  پاسخ

 154. sadaf

  خرداد 28, 1398

  فقط لیوای و میکاسا …………. اصلا لیوای تو لیست نیست !!!!!!!

  پاسخ

 155. محمدرضا

  خرداد 27, 1398

  فقط لیوای

  پاسخ

 156. Maryam

  خرداد 15, 1398

  فکر می کنم باید توموئه در انیمه ی بوسه ی ایزدی هم توی این لیست می بود

  پاسخ

 157. mohammad

  خرداد 14, 1398

  لولوش و لیوای و یاگامی لایت جاشون خالیه واقعا

  پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به mohammad

   مرداد 15, 1398

   واقعا.چرا اصلا از کد گیاس نذاشتین شخصیتی.لولوش کو پس خود لایت هم همینطور.

   پاسخ

 158. F

  خرداد 5, 1398

  پس لیوای اکرمن کووووو؟ اون دیگه باید اول میشد که!!!!!

  پاسخ

 159. pe

  خرداد 4, 1398

  سلام.اگه میشه برامون توضیح بده پایه و اساس این لیست از کجاست؟؟ بر چه اساس همچین شخصیتایی رو گذاشتی و بعنوان شخصیتای تاریخی معرفیشون کردی؟؟
  خدایان کارکترا رو اصلا نمیبینیم، لولوش در کدگیاس، لایت در دفترچه مرگ، لیوای و ارن در حمله به غول، کانکی در غول توکیو و….
  دوست عزیز معمولا برترین شخصیتای انیمه ها توی برترین انیمه های تاریخ هستن، همینکه لولوش از کدگیاس رو نیست که اگه هم بود باید جز ۵ تای اول بود، این یعنی لیستت از پایه مشکل داره. بعنوان کسی که ۱۰ ساله انیمه میبینه ۶۰درصد از شخصیتای اینجا رو به هیچ عنوان نمیتونم قبول کنم.

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به pe

   خرداد 4, 1398

   سلام دوست عزیز،
   لیست های سایت به ترتیب در حال آپدیت شدن هستن و این لیست هم جزوشونه
   ممنون بابت فیدبک

   پاسخ

  • Diana در پاسخ به pe

   آبان 8, 1398

   ببخشید سلام شما که خیلی وقته انیمه میبینید میشه یه چندتا خوبشو معرفی کنید؟ بعد یه سوال انیمه فرشتگان مرگ خوبه؟

   پاسخ

   • Pe در پاسخ به Diana

    آذر 21, 1398

    سلام ، بله انیمه خوبیه ، خودم که خوشم اومد. ارزش دیدن رو داره.
    انیمه آلدنواح زرو، دفترچه مرگ، کابانری در دژ تمام آهنی ، دارلینگ در فرانکس، ترانه پریان ، وانپیس ، وان پانچ من ، فولمتال و
    91day, code geass , attack on titan
    رو پیشنهاد میکنم ببینید.
    با اینا شروع کن بعدش خودت راه میوفتی.
    امیدوارم این نظر منو بذارن فقط یه نصیحت بهت میکنم:
    ( هیچ وقت انیمه school days رو نگاه نکن)

    پاسخ

 160. Milad

  اردیبهشت 27, 1398

  انیمه وان پیش الان 884 قسمتش پخش شده هنوز نیمه راهه بعد شما میگین گنج گل دی راجر رو پیدا کرده 😟

  پاسخ

 161. * Scarlett *

  اردیبهشت 24, 1398

  جای میکاسا باید جلو تر می‌بود 🙁
  خوب بود ^^

  پاسخ

  • Pedram در پاسخ به * Scarlett *

   تیر 18, 1399

   بخوام واقع بینانه تر بگم
   انقدری محبوب نیست که جلوتر باشه!!
   جاش بدک نیست

   پاسخ

   • Mohsen در پاسخ به Pedram

    مرداد 3, 1399

    درکل لیوای از میکاسا خیلی محبوب تره:/
    میکاسا رو گذاشتن لیوای و جا گذاشتن-____-

    پاسخ

  • Venoos در پاسخ به * Scarlett *

   تیر 28, 1399

   باورم نمیشه میکاسا رو گذاشتن لیوای رو نزاشتن-_-
   لیوای رو باید اضافه کنید لیست بدون لیوای اصلا به درد نمیخوره

   پاسخ

  • Sasha..Gamer در پاسخ به * Scarlett *

   مرداد 4, 1399

   به نظرم باید عقب ترم میبود تا جلوتر-____-

   پاسخ

  • emilua در پاسخ به * Scarlett *

   شهریور 28, 1399

   به نظر من که اصلا نباید میاوردنش تو لیست یا باید میبردنش خیلی عقب تر/
   کاراکتر های خیلی بهتر و قویتر با شخصیت خیلی پیچیده تری از میکاساوجود دارن که میکاسا جای اونا رو اشغال کرده

   پاسخ

 162. KOBAYASHI

  فروردین 29, 1398

  چرا انیمه ی ومپایر نایت رونزاشتین ؟ هه جای زرو خالی ……
  حالا چرا دی گری من نبود ؟ هه جای الن خالی . . . .

  پاسخ

 163. SAITAMA

  فروردین 26, 1398

  جای اوچیها مادارا خالیه

  پاسخ

  • cod در پاسخ به SAITAMA

   تیر 8, 1398

   دقیقن…اوچیها مادارا ایتاچی …اصن خود ساسکه چه قد بین دخترا فقط معروفه😂

   پاسخ

 164. Yss

  فروردین 2, 1398

  انصافا لولوش رو ننوشتی یعنیcode geassرو ندیدی
  یاگامی لایت رو هم که ننوشتی
  کیریتو کووووش؟؟

  پاسخ

  • ماهان در پاسخ به Yss

   تیر 25, 1398

   سلام
   دقیقا اصل کار کریتو هست
   حداقل باید جزو۱۶تا باشه
   آسوداهم که نیست

   پاسخ

 165. رضا

  فروردین 1, 1398

  مزخرف به جای اش و astro boy و شینجی ایکاری اوسکل باید لایت و لولوش و ایتاچی و لیوای رو مینوشتی

  پاسخ

 166. Ali

  بهمن 21, 1397

  خیلی مزخرف اینا خیلی هاشون بنظر تو محبوب بودن
  برداشتی گای و کاکاشی رو نوشتی اونوقت ساسکه یا ایتاچی یا مادارا ننوشتی یا برداشتی ال رو نوشتی ولی لایت رو ننوشتی

  پاسخ

  • کارا در پاسخ به Ali

   بهمن 22, 1397

   ال از لایت خیلی محبوب تره

   پاسخ

   • امیر در پاسخ به کارا

    فروردین 7, 1398

    لایت هم جز شخصیتهای خوب و تاثیر گذار انیمه است و باید بدونی که طرفدارهاش از خیلی از کاراکترهای معروف و پر طرفدار انیمه ای بیشتر

    پاسخ

  • ددد در پاسخ به Ali

   فروردین 25, 1398

   کاکاشی خیلی خوبه ولی موافقم که جیرایا و گای هم خیلی محبوب نیستن ایتاچی و میناتو خیلی خفن هستن

   پاسخ

 167. ایمان

  دی 23, 1397

  لولوش کووووش لولوشش که فوق العاده است باید میبود

  پاسخ

 168. g

  دی 15, 1397

  یکی از جذاب ترین کاراکترها در دنیای انیمه، کاراکتر یوهان در انیمه ی مانستر بود که علاوه بر شرور بودن خیلی کاریزماتیک بود و به خاطر سرنوشتش همزمان حس ترحم شدشدی به بیننده القا میکرد.

  پاسخ

  • 5mohammad5 در پاسخ به g

   خرداد 6, 1398

   با نظرت کاملا موافقم حیف که انیمه مانستر انیمه همه پسندی نیست و در مورد شخصیت یوهان به نظر من تاریخ انیمه دیگه شخصیتی به سیاهی و تاریکی یوهان نخواهد دید.

   پاسخ

   • ناشناس در پاسخ به 5mohammad5

    مرداد 15, 1398

    انیمه مانستر واقعا زیباست حیف که معروف و محبوب نیس اگه هس که من ندیدم محبوبیتشو یوهان باید تو این لیست باشه.تازه لولوش از انیمه کد گیاس هم همینطور.

    پاسخ