لیست 32 شخصیت برتر در تاریخ انیمه‌ها

مدتی است که انیمه بسیار محبوب و موفق شده است. دو دلیل این موفقیت عبارت اند از شیوه روایی خاص و استفاده از جلوه های جذاب بصری. اما شیوه خلق و نمایش شخصیت های انیمه بسیار جالب است. این عوامل باعث یکپارچگی داستان و جذب بیننده می شود. اگر شما از جمله طرفداران جدی انیمه باشید پس برخی از شخصیت ها را ترجیح می دهید. در این مقاله می خواهیم برترین شخصیت های انیمه را به شما معرفی کنیم. با پروشات همراه باشید.


30. کی شیرو، ورود به افق – Log Horizon

کی شیرو شخصیت اصلی این انیمه است که “َیروی استراتژیست” یا “ویلن در شیشه ها” نامیده می شود. او رهبر و بنیان گذار “ورود به افق” می باشد و به عنوان دانشجوی مهندسی از لحاظ اجتماعی بیدار است. بازی موردعلاقه او Elder Tale است که به مدت 8 سال آن را بازی می کند. این شخصیت تحسین برانگیز و قابل ستایش با خواندن طلسم دوستایش را درمان می کند.


29. لنکا اوتسوگی، گاد ایتر – God Eater

لنکا اوتسوگی قهرمان اصلی گادایتر است، یک شخصیت مهربان که هدفش محافظت از دیگران و نابودی آراگامی است، حتی اگر در این راه کشته شود. هدف اصلی او تکمیل پروژه آگیس است که تصور می کند با آن می تواند دیگران را نجات دهد. به سختی می توان عاشق لنکا نشد.

همچنین بخوانید: لیست 20 تایی بهترین انیمه های سینمایی جهان


28. سوما یوکهیرا، شوکوگکی نو سوما – Shokugeki no Soma

سوما یوکهیرای 15 ساله قهرمان اصلی این انیمه است که به همراه پدرش در رستوران خانوادگی یوکهیرا کار می کند. او دوست دارد یک آشپز تمام وقت شده و از پدرش پیشی بگیرد. سوما از تجربه های جدید خوشش می آید، حتی اگر این تجربه ها نتیجه بدی داشته باشند. او همیشه برای رقابت های آشپزی آماده است و از تهیه غذاهای جدید خوشش می آید. اگر از این انیمه خوشتان بیاد حتما این شخصیت را دوست خواهید داشت.


27. امی یوسا، شیطان نیمه وقت است – The Devil is a Part Timer

امیلیا جاستینا قهرمان دنیای این انیمه است. او موهای قرمز بلندی دارد که تا پاهایش می رسد و شیطان را تا زمین دنبال می کند تا مرگ او را ثابت نماید. او سپس قدرت هایش را از دست داده و باید از نام قلابی امی یوسا استفاده کند. امی در توکیوی ژاپن در یک مرکز تلفن کار می کند. مادر او یک فرشته و پدرش انسان بود. زمانی که امی کودک بود، لوسیفر، یکی از خدمتکاران شیطان به روستایشان حمله کرد و پدرش را کشت. به همین دلیل است که امی می خواهد مائو را از بین ببرد. او سپس عاشق مائو شد و در کنار او در مگ رونالد کار می کند. این شخصیت بسیار دوست داشتنی است.

همچنین بخوانید: 28 انیمه سریالی برتر تاریخ که باید تماشا کنید


26. یاتو، نوراگامی – Noragami

یاتو یک خدای جنگ است که می خواهد برای خود معبدی بسازد. او خود را یاتوی خدا می نامد اما نام اصلی اش یابوکو است. او همیشه لباس ورزشی به تن کرده و یک شال گردن به دور گردنش می پیچد. یاتو همیشه شماره تلفن اش را در مکان های عمومی می نویسد تا اگر کسی به کمک نیاز داشت از او کمک بخواهد. او از فوبیای ترس از فراموش شدن یا athazagoraphobia رنج می برد و به هیوری علاقه دارد. او به طور کلی یک شخصیت جالب و به یاد ماندنی است.


25. نیجیما، کنیچی: قویترین شاگرد – Kenichi The Mightiest Disciple

این انیمه بسیار جالب بوده و بزرگ ترین دلیل آن هم وجود شخصیت نیجیما است. چهره بیگانه مانند او طنز انیمه را افزایش داده و نقطه قوت او هم شخصیت پردازی و رفتار او در شرایط مختلف است. اگرچه او دانش آموزان ضعیف را اذیت می کند اما در حقیقت یک شخصیت مهربان و خوش قلب است.

همچنین بخوانید: 50 بازی برتر در تاریخ بازی های کامپیوتری: از نوستالژیک ها تا مدرن ها


24. میکاسا آکرمن، حمله تایتان – Attack of Titan

حمله تایتان یک انیمه اکشن است که بیننده را میخکوب می کند. میکاسا آکرمن یکی از جالب ترین شخصیت هاست که در مقابل تایتان ها خشن و در مقابل ارن یک دختر مهربان است. او یکی از اعضای باارزش ارتش بوده و برای نجات ارن هرکاری میکند.


23. بیاکویا کوچیکی، بلیچ – Bleach

بلیچ یک انیمه زیبا با داستان جالب و شخصیت های تاثیرگذار و صحنه های اکشن است. بیاکویا کوچیکی یکی از شخصیت های اصلی این چندگانه است که سرپرست دارودسته کوچیکی بوده و به قوانین و مرتبه های اجتماعی اهمیت زیادی می دهد. زمانی که روکیا برای اقامت طولانی مدت بر روی زمین با مجازات مرگ رو به رو شده و قدرت هایش را به انسان می دهد، کوچیکی اصلا هراسی به خود راه نمی دهد. به جای آن تصمیم می گرد خودش مجازات را اجرا کند. او در طی سری های مختلف تغییر می کند، مخصوصا پس از ملاقات با ایچیگو.

همچنین بخوانید: 25 انیمیشن برتر تاریخ سینما


22. جک سیاه، پسر فضایی – Astro Boy

جک سیاه یکی از جالب ترین شخصیت های چندگانه پسر فضایی است و به عنوان یک پزشک بااستعداد یکی از بهترین ها می باشد. ما او جواز پزشکی ندارد و به طور غیرقانونی کار می کند. نقطه قوت شخصیت جالبش است که گاهی اوقات از ثروتمندان بیش از حد پول گرفته و از فقرا هیچ پولی دریافت نمی کند. اگرچه در ظاهر حریص به نظر می رسد اما در حقیقت اینگونه نیست و برای کارهای خیریه پول درمی آورد.


21. آلوکارد، هلسینگ – Hellsing

شخصیت آلوکارد به همراه همراهانش دوست دارد همه تهدیدهای علیه انسان را از بین ببرد. اگرچه او نامیراست اما به دشمنانش اجازه می دهد او را شکست داده و احساس قدرت کنند. اما این حس قدرت کوتاه مدت است و او بازگشته و قدرت خود را ثابت می کند. او گاهی بسیار مهربان است، مانند زمانی که تصمیم می گیرد زندگی افسر جوان، سراس را نجات دهد.


20. جیرایا، ناروتو – Naruto

جیرایا به عنوان معلم ناروتو توانسته بر او تاثیر بگذارد و از او یک مرد بسازد. اگرچه در ظاهر یک فرد بی خیال است اما زمانی که پای ناروتو در میان باشد همه چیز فرق می کند. او همه چیز، از نین جیت سو تا مبارزه را به ناروتو می آموزد تا یک نینجای واقعی باشد. او در حقیقت برای ناروتو یک پدر کامل است.


19. هیسوکا، هانتر × هانتر – Hunter x Hunter

هیسوکا یکی از ضدقهرمان های اصلی این انیمه است که تشنه قدرت بوده و از فکر کردن به مبارزه در برابر مبارزان قوی لذت می برد. گاهی اوقات آنقدر تشنه مبارزه است که تنها با کشتن طرف مقابل راضی می شود. او در بیشتر قسمت ها برای گان و کیلوآ دردسر درست کرده و گاهی اوقات هم به آنها کمک می کند. او یکی از دلایل قدرتمندتر شدن گان است.


18. کودک مرگ، سول ایتر – Soul Eater

این انیمه درباره شینیگامی و سلاح های اوست.  این سلاح ها یا اسلحه های مرگ ساخته دست انسان ویژگی های خاصی داشته و به سلاح مرگبار تبدیل می شوند. کودک مرگ به عنوان یکی از قهرمان های انیمه نگهبان مرگ بوده و از دو سلاح قدرتمند لیز تامپسون و پتی تامپسون استفاده می کند. او شخصیت قدرتمندی است و به خوب بودن تک بعدی باور ندارد. او معتقد است که باید بین خیر و شر تعادلی برقرار باشد و تلاش می کند به این تعادل برسد.


17. سباستین میکلز، کوروشیتسوجی – Black Butler

سباستین میکلز خدمتکار سیل فانتومیو است و تا زمانی به او خدمت می کند که روحش آزاد شود. او در ظاهر جذاب و تاثیرگذار و در باطن یک شرور بد ذات است که گاهی برای لذت خودش از کمک به سیل سر باز می زند.


16. کاکاشی هاتاکه، ناروتو – Naruto

کاکاشی هاتاکه یکی از شخصیت های اصلی چندگانه ناروتو است که یکی از اولین معلمین او هم می باشد. او علاوه بر این اولین معلم سه شخصیت اصلی ساسوکه، ناروتو و ساکورا هم است. او توانست کار تیمی را به ناروتو بیاموزد و با آموزش تکنیک چیدوری در زندگی ساسوکه هم تاثیرگذار بود. کاکاشی دانش آموز میناتو، هوکای چهارم بود. او تا آخر کنار دانش آموزان خود مانده و به آن ها کمک می کند.


15. ایزومی شینیچی، کیسیجو – Parasyte

کیسیجو یک انیمه اکشن است که تا مدت ها در یادتان می ماند. ایزومی شینیچی یکی از قهرمان های اصلی این انیمه بوده که پس از ناتوانی کیسیجو در کنترل مغز او، کنترل دستش را برعهده می گیرد. نکته جالب درباره او این است که بین خیر و شر قدم گذاشته و معنای کامل انسانیت را نشان می دهد.


14. موتوکو کوسانگی، شبح درون پوسته – Ghost in the Shell

یک انیمه جالب با جلوه های بصری زیبا که یک فیلم ضعیف با بازی اسکارلت جوهانسون از آن ساخته شد. موتوکو کوسانگی از دوران کودکی در یک جسم مصنوعی بوده و با توانایی های جاسوسی خود می تواند یک سرباز توانا باشد. او در سری اول به دنبال هکری به نام پاپت مستر است. موتوکو در هنگام مبارزه بسیار خشن بوده و از این نظر اصلا زنانه نیست.


13. هانا، فرزندان گرگ – Wolf Children

هانا یکی از مهم ترین شخصیت های این انیمه زیبا در ژانر غیراکشن است، که عاشق یک گرگینه می شود. او با این وجود عاشق گرگینه است و از او باردار می شود. ام و یوکی به دنیا آمده و هردو همانند پدرشان گرگینه هستند. پس از مرگ همسر زندگی هانا با وجود فرزندان گرگینه اش مشکل می شود و او باید با عشق مادرانه از فرزندانش مراقبت کند.


12. هیمورا کنشین، رورونی کنشین – Rurouni Kenshin

رورونی کنشین یک انیمه اکشن درباره اواخر قرن هجده بوده و هیمورا کنشین شخصیت اصلی آن است. او بسیار مهربان بوده و به همه عشق می ورزد. او قسم خورده هرگز کسی را به قتل نرساند و شمشیری دارد که لبه تیز آن در جهت دیگر قرار داشته و استفاده از آن مشکل است. او همیشه مهربان و مودب بوده و دیگران را به خود ترجیح می دهد.


11. کن کانکی، توکیو غول – Tokyo Ghoul

کن کانکی شخصیت اصلی توکیو غول بوده که به عنوان یک موجود ترکیبی مجبور می شود در برابر همنوعان خود بایستد. او در این انیمه نیمه انسان و نیمه غول است و باید برای مقابله با غول ها در کنار انسان ها مبارزه کند. به همین دلیل باید غول های هم نوع خود را به قتل برساند. او در این سریال با حوادث مختلف که اغلب غم انگیز می باشد، رو به رو می شود.

همچنین بخوانید: 10 انیمه جذاب شبیه توکیو غول که باید تماشا کنید


10. مانکی دی.لافی، وان پیس – One Piece

مانکی دی.لافی شخصیت اصلی این اینمه اکشن است که از کودکی می خواسته دزد دریایی شده و خدمه خود را داشته باشد. خوردن یک میوه سمی در دوران کودکی باعث شده که دست هایش لاستیک مانند شوند. او مهارت هایش را گسترش داده تا بتواند یک دزد دریایی موفق باشد و اکنون توانسته گنج گل دی. راجر، دزد دریایی فقید را پیدا کند.


9. مایت گای، ناروتو – Naruto

در سریال ناروتو مایت گای یکی از معلمان آکادمی نینجاست که در ابتدا یک شخصیت ترسوست اما رفته رفته جایگاه مهمتری پیدا می کند. او که در زمینه نین جوت سو مهارتی ندارد هرروز سخت تمرین می کند که تا بتواند عدم توانایی خود را جبران کند. او با سعی و تلاش بهترین نینجای روستای لیف می شود. کاکاشی در نبرد بزرگ نینجا متوجه برتری گای نسبت به خودش خواهد شد.


8. پورت گاس دی، ایس، وان پیس – One Piece

دوباره به چندگانه وان پیس بازگشتیم. پورت گاس برادر مانکی دی.لافی است و از برادر کوچک ترش مودب تر و چابک تر است. او در مبارزات بسیار موفق و در شرایط دیگر هم از برادرش دلرحم تر می باشد. او توانایی های بسیاری داشته که در مبارزات از آن استفاده کرده و اجازه نمی دهد کسی به برادرش آسیب برساند.


7. سایتاما، وان پانچ من – One Punch Man

سایتاما یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه نسل خودش است که گرچه از زمان پخش این انیمه سه سال می گذرد اما همچنان محبوبیت خود را حفظ نموده است. هنوز منتظر فصل بعدی این انیمه هستیم که احتمالا سال بعد پخش شود. شخصیت او نوعی هجو شخصیت های دیگری است که خود را جدی گرفته اند. او یک ابرقهرمان کمدی است و با وجود قدرت زیادش می تواند با یک ضربه دشمن را شکست دهد. او یک پسر معمولی است و قدرت فیزیکی بالایش او را متفاوت کرده است.


6. شینجی ایکاری، نئون جنسیس اونگلیون – Neon Genesis Evangelion

در این انیمه علمی تخیلی شاهد فروپاشی انسانیت هستیم. تنها امید باقی مانده یک مبارزه رباتیک است که اوانجلیان نامیده می شود. شینجی ایکاری شخصیت مهمی است که با وجود علمی تخیلی بودن سریال، شبیه انسان های معمولی است. او سعی می کند قدرت خود را به پدرش نشان دهد و از یک کودک به یک قهرمان نجات دهنده بشر تبدیل می شود. مراحل مختلفی که او به آن ها وارد می شود بسیار جالب هستند.


5. ناروتو اوزوماکی، ناروتو – Naruto

ناروتو شخصیت اصلی انیمه ناروتو است که می خواهد بزرگ ترین نینجا باشد و به بزرگ ترین هوکای روستایش بدل می شود. اگرچه مردم او را با نیروهای اهریمنی دشمن مرتبط می دانند اما او مسیر درست را انتخاب کرده است. ذات پاک و تمایل اش برای حفاظت از مردم باعث شد که نگرش دیگران به او عوض شود. او در فصل آخر ” بوروتو: ناروتو نسل‌های بعدی” با هیناتا ازدواج کرده و هوکای فعلی است.


4. اش کچوم، پوکمون – Pokemon

اش کچوم در کنار پیکاچوی محبوب اش یکی از محبوب ترین شخصیت های پوکمون می باشد. او با وجود اینکه برای رویارویی تلاش بسیاری می کند، الهام بخش بسیار خوبی است. او حتی از شکست ها هم درس گرفته و برای بهتر شدن تلاش می کند. به همین دلیل می تواند به کودکان و بزرگسالان انگیزه دهد.


3. پسر فضایی، پسر فضایی – Astro Boy

شاید تصور کنید پسر فضایی یک انیمه کودکانه است، حق با شماست، اما این شخصیت می تواند در این فهرست قرار گیرد. زیرا این شخصیت خلق شده توسط تزوکا اوسامو، پدر انیمه، یکی از موفق ترین انیمه های چندگانه است. او از نظر نشان دادن اهمیت انسانیت همانند شینیچی در ” کیسیجو ” می باشد. اگرچه او ربات است اما می تواند الهام بخش کودکان و بزرگسالان اطرافش باشد. زمانی که ژاپن مشغول ترمیم خویش بوده خلق پسر فضایی ایده بسیار خوبی بود.


2. ال، دفتر مرگ – Death Note

یکی از بهترین انیمه های کاراگاهی که شخصیت ال در کنار لایت یاگامی با استفاده از دفتر مرگ همگان را کنار می زد. بینندگان با اگاهی درباره نبوغ این شخصیت عاشق او شدند زیرا به سرعت توانست به نقش لایت در قتل های کیرا پی ببرد. اگرچه او در نزدیکی پایان انیمه جان خود را از دست می دهد اما تاثیر خوبی به جا خواهد گذاشت.

همچنین بخوانید: 10 انیمه جذاب شبیه دفتر مرگ (Death Note) که باید تماشا کنید


1. اسپایک اسپیگل، کابوی بیباپ – Cowboy Bebop

یک انیمه ماجراجویانه با شخصیت های شکارچی که تا مدت ها در یادتان می ماند. اسپایک یکی از شکارچیان این انیمه است که در کنار جت بلک، با سفینه ببوپ به ماجراجویی می پردازند. اسپایک یکی از بهترین شخصیت های این انیمه است که در ابتدا به عنوان یک مبارز موفق با قدرت جاسوسی کار خود را آغاز کرده و به تدریج نقش اش مهم تر می شود. نکته جالب درباره او، گذشته این شخصیت و از دست دادن عشق اش جولیاست.  با دانستن درباره گذشته او شخصیت اش عمق بیشتری می یابد.


بنا به درخواست مکرر کاربران، شخصیت‌های زیر نیز به این لیست اضافه شد.

لیوای آکرمن، حمله به تایتان‌ – Attack on Titan

بدون شک اگر شخصیت “لیوای آکرمن” در انیمه مشهور “حمله به تایتان” وجود نداشت، این انیمه از یک کمبود و ضعف بزرگ برخوردار می‌شد که به هیچ طریقی قابل جبران نبود. این شخصیت حتی از شخصیت اصلی یعنی ارن پرطرفدارتر است و توانایی‌های او در مبارزه با تایتان‌ها خاص و تکرارنشدنی هستند. لیوای آکرمن بامهارت‌ترین، بااستعدادترین و قدرتمندترین شخصیت انیمه حمله به تایتان است که تاکنون بارها این ویژگی‌هایش در طول داستان به مخاطبان ثابت شده‌است.


لولوش لامپروژ، کد گیاس – Code Geass

لولوش لامپروژ ولیعهد سابق بریتانیا به‌ همراه خواهرش نانالی به عنوان مهره‌هایی در بازی سیاست به ژاپن فرستاده می‌شوند تا با دادن احساس امنیت دروغین به ژاپن، بریتانیا بتواند این کشور را فتح کند. هفت سال پس از این اتفاقات، یک روز لولوش به طور اتفاقی درگیر یک حمله‌ی تروریستی می‌شود و با دختری به نام C.C ملاقات می‌کند که با دادن قدرتی به نام گیاس به او، جانش را نجات می‌دهد. قدرت گیاس به لولوش به شرط اینکه بتواند با افراد ارتباط چشمی برقرار کند این امکان را به او می‌دهد که به آن‌ها هر دستوری که می‌خواهد بدهد. لولوش که یکی از باهوش‌ترین شخصیت‌ها در دنیای انیمه محسوب می‌شود، حالا با به دست آوردن این قدرت قرار است چه کند؟


امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. البته هزاران شخصیت دیگر در دنیای انیمه خلق شده است، اما در این لیست تصمیم داشتیم علاوه بر محبوب بودن شخصیت، نقش آن نیز در انیمه‌اش بسیار پر رنگ باشد. اگر شخصیت مورد نظر شما در لیست نبود در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منتظر شنیدن نظرات شما هستیم!

                               
 1. نیما گفت:

  بابا واقعا چرا این لیوای تو آیینه🤦🤦؟؟؟؟

 2. حاج آقا لولوش لامپرو گفت:

  کاربر Amir ازت یه سوال دارم فقط برای کنجکاوی خواهشا جواب بده اگه بخوای شخصیت های اتکو از نظر شخصیت پردازی رتبه بندی کنی چطوری میکنی ؟ دوست دارم نظرتو بدونم
  بقیه هم جواب بدن نظر همه رو بدونیم
  لیست خودم
  ۱. زیک : دلایلی برای این انتخابم دارم من اونو یکم از ارن عاقل تر میدونم
  ۲. ارن :اصلا لازمه توضیح بدم؟ همین جملات معروفی که تو انیمه گفته نشان دهنده تاریک بودن و عمق این کاراکتره
  ۳. اروین : هنوز فریاد قلب هایتان را فدا کنیدش تو گوشمه بشخصه میخواستم قلبمو واسش بدم
  ۴. آرمین : کاراکتر باهوش و حساب شده ایه روی دیالوگ هاش هم به شدت کار شده
  ۵. گریشا : شاید یکم براتون عجیب باشه که اینو آوردم ولی اگر چپتر های ۱۲۲ ، ۱۲۱ و..رو خونده باشید میدونید چرا تو لیستمه
  ۶. راینر : اینم واقعا شخصیت پردازی خوبی داره یه گذشته مشخص و قابل درک
  ۷.لیوای : درسته فرعیه و حضور کمی داره اما واقعا کاراکتر تاریک و عالی ایه بشخصه عاشق مبارزه ها و فایت هاش تو انیمه هستم
  ۸. هیستوریا : کلا نیمه اول فصل سوم خیلی به این کاراکتر پرداخته شد و سرگذشتش و تغییر رفتاری که توی فصل های بعد ازش دیدم و اینکه از فرش به عرش رسید با تلاشش برام واقعا برام جالبه
  ۹. آنی : آنی هم کاراکتر جالبی بود برای من
  ۱۰. ساشا : :)))) میدونم خیلی واسش پارتی بازی کردم چون شخصیت پردازی عالی ای نداره ولی اینقدر شیرینه که دلم میخواد بخورمش :))))
  ۱۱. هانجی : میدونم واسه اینم پارتی بازی کردم ولی انصافا باحال نیست؟
  ۱۲. میکاسا : میکاسا اصلا کامل نیست و ایراداتی داره اما همین وفاداریش به ارن اسپویل از مانگا….. و اینکه با وجود این وفاداری روی نفسش پا گذاشت و ارن رو کشت ……..
  .
  . پایان اسپویل
  باعث میشه درکش کنم و دوسش داشته باشم
  .
  اما بهترین کاراکتر های انیمه ای از نظرم
  ۱.لولوش لامپرو
  ۲.ال
  ۳.لوفی ، ناروتو
  ۴. ایتاچی ⁦👌🏻⁩
  ۵. ارن ، لیوای
  ۶. لایت
  ۷. اروین
  ۸. سایتاما ، کن کانکی(بدم میاد بهش میگید نغ نغو خیلی زیر فشار روانی بود و خیلی زجر کشید گریه کردنش کاملا طبیعیه)
  ۹. کیلوا
  ۱۰. تودوروکی
  ۱۱. یاتو
  ۱۲.آلوکارد
  ۱۳. گوجو

  • کاراکتر گفت:

   1 خوبه
   2 خوبه
   3 جفتشون خوبن
   4 که وری نایس
   5 اصلا از ارن خوشم نمیاد ولی لیوای خوبه
   6 لایت اصلا نمیدونم چرا محبوبه چیزی جز کمبود روانی درش ندیدم
   7 جونز اصلا
   8 کچل خودمه کانکی دوسش ندارم به نظرم جزو بدبخت ترین کاراکتر هاست
   9 خوبه
   10 اعصاب معصاب یخت
   11 خوبه
   12 بهترین
   واسه اتکم از نظزم
   1 لیوای
   2 اروین
   3 ارن
   فقط ظلم نیست به نظرت آلوکارد از سایتاما و یاتو و تودوروکی پایین تر باشه

   • حاج آقا لولوش لامپرو گفت:

    دستت درد نکنه نظر دادی آلوکارد و سایتاما و یاتو رو واقعا دوست دارم
    راستش زیاد به رتبه بندیم توجه نکن خودمم نمیدونم چطور و بر چه اساسی این لیست رو رتبه بندی کردم 😅
    اما در شخصیت پردازی عالی آلوکارد ، سایتاما ، یاتو ، تودوروکی قطعا شکی نیست و هر کدوم جایگاه ویژه خودشونو دارن
    در مورد ارن هم به نظرم حتی اگه دوسش نداری باهاش کنار بیا یه دفعه به خودت میای و میبینی دیگه از اتک لذت نمیبری آخه ارن کاراکتر اصلیه
    البته تعجبی نمیکنم عده ای از ارن خوششون نیاد آخه چهارمین شخصیت مورد هیت اتکه و بعضی وقتا رو اعصابه!
    به هر حال سعی کن باهاش کنار بیای

  • رهام گفت:

   خوب ۴ کاراکتوری که من تو اتک دوستشون داشتم
   ۱.ارمین
   ۲.ارن
   ۳.راینر
   ۴.لیوای
   حالا تو انیمه ها
   ۱.ناروتو
   ۲.سایتاما
   ۳.لوفی
   ۴.ایتاچی
   ۵.شنکس
   ۶.گوکو
   ۷.گوجو
   ۸.باکوگو
   ۹.اوبیتو
   ۱۰.گرن (ینو هیچکسی نمیشناسه چرا که شخصیت کتابیه که خودم دارم می نویسم و حالا بعد ها که رفتم واسه ادامه تحصیل ژاپن مانگاش می کنم 😅)خدایی مسخره نکنید و نخندید به هر حال هر کسی ارزو و رویاهایی داره

   • حاج آقا لولوش لامپرو گفت:

    ممنونم که نظر دادی
    آره واقعا به نظر منم ناروتو فوق‌العاده ست
    تلاشگر مهربون و عالی لوفی هم به همچنین
    کلا کاراکتر های انیمه های شونن دوست داشتنی هستن درست مثل نوجوان ها
    در مورد گرن هم موافقم
    منم عاشقشم ولی بیچاره خیلی گمنامه هیچکس نمیشناسه این بنده خدا رو ⁦😞

 3. ممنونم گفت:

  دوستانی که میگن ارن از میکاسا و لیوای بهتره جالبه بدونن خود ایسایاما هم گفته از محبوبیت ارن تعجب میکنه و ارن برده داستانه
  اصلا لیوای واقعا جذاب قوی و باحاله
  ارن شاید خوشگل باشه ولی اصلا جذاب نیست
  منم از ارن بدم نمیاد ولی جذابیتش کمتر از لیوایه
  لیوای هم که واقعا قوی تره و کیه اینو ندونه😂😏
  اصلا از چه نظر ارن بهتره ؟
  شخصیت پردازی به نظر من اصلا مهم نیست مهم اینه که کاراکتر خودش رو بتونه توی دل مخاطبش جا کنه

  • Maker گفت:

   همین جمله شخصیت پردازی مهم نیست همه چیز رو مشخص کرد 😞😞

  • آزاده گفت:

   آره معلومه از ارن بدت نمیاد 😂.شخصیت پردازی مهم نیست؟شما چند سالته؟!الان که چی مثلا گفتی لیوای قویه جذابه باحاله و ارن جذاب نیست؟اینا دلایلی ان که باهاشون میخوای ثابت کنی ارن کاراکتر محبوبی نیست؟😂عزیزم چه بخوای چه نخوای ارن محبوبه.با اینکه توی سه فصل اول نصف قدرت و ابهت و پختگی الانش رو نداشت بین اون همههه کاراکتر انیمه ای بین بیست شخصیت محبوب بود و الانم که شونزدهمه.انیمه هم که کامل اومد خواهیم دید رتبش میاد کجا🤝و به جای اینکه سعی در تخریب ارن داشته باشی میتونی به کاراکتر موردعلاقه خودت توجه کنی و دنبال دعوا نباشی

  • رهام گفت:

   دوست عزیز مطالب طنز خونم بالارفت
   اسپویل
   لیوای در مقابل ارن با تایتان پادر یه پشست

  • حاج آقا لولوش لامپرو گفت:

   حاجی منم لیوای رو دوست دارم و بنظرم از بهترین شخصیت های اتکه
   قبول دارم ارن کیوته ولی لیوای جذابه
   اما اینکه با افتخار میگی قوی تر از ارنه ..
   خب اینجا یه مسئله پیش میاد اونم اینه که ارن هنوز به اندازه لیوای با تجربه نیست و لیوای خونی توی رگاشه که باعث میشه بدون تمرین خاصی خیلی قوی باشه
   اون جمله آخرت هم واقعا زور داشت حاجی 😶
   شخصیت پردازی مهم ترینه
   خیلی مهمه که شخصیت پردازی یه کاراکتر خوب باشه
   در کل به نظر من لیوای و ارن هر دو فوق‌العاده هستن و به قول معروف هر گلی یه بویی داره 😉

  • حاج آقا لولوش لامپرو گفت:

   حاجی فقط راجب اون جمله ایسایاما بگم که
   اولا هیچوقت به حرف ایسایاما اعتماد نکن😅
   دوما گفته از محبوبیت این کاراکتر تعجب میکنه نگفته شخصیت پردازیش بده که!
   مطمئن باش ایسایاما خودش عاشق ارنه اگه به اتک دقت کنی و به داستان ایسایاما درست توجه کنی متوجهش میشی😅

 4. علی گفت:

  ببخشید من اینجا سوال رو می پرسم از مدیریت محترم
  من تو بخش لیست انیمه نظر داده بودم(همون اول)ارسال نشد یا شما ثبت نکردین؟ چند بار تلاش کردم صفحه ارور وب اومد (nonce(ممنون میشم جواب بدید.⁦(•‿•)⁩

 5. امیرحسین گفت:

  از نظر من این شخصیت ها هم میتونستن تو لیست باشن
  ایتاچی صد درصد لایق بودن تو لیسته اصلا یکی از فداکارترین شخصیت های انیمه ای ایتاچیه
  کنپاچی زاراکی یکی از باحال ترین شخصیت های انیمه ایه از نظر من اصلا خیلی باحاله هم قوی هم با اعتماد به نفس هم هم سگ جون خیلی خوبه این بشر مانگاکای جوجوتسو کایسن شخصیت تودو رو از کنپاچی الهام گرفت
  ارن واقعا حقشه تو لیست باشه خیلی شخصیت پردازی عالی داره
  اروین رو هم میتونستین بذارین من توی اتک ان تایتان اروین رو بیشتر از همه دوست دارم
  وایتبرد اصلا این بشر خیلی خوبه خیلی کسایی که وان پیس دیدن میدونن چی میگم هم مهربونه هم قوی هم فداکار هم خیلی وفادار و شخصیتیه که تا اخرین توانش تو میدون جنگ مارینفورد جنگید
  زورو خیلی شخصیت خوبیه به شخصه خیلی باهاش حال میکنم هم وفادار هم قدرتمند هم فداکار بعضی شخصیت ها هستن که با اینکه گذشته ای ازشون ندیدیم اما یک شخصیت پردازی عالی دارن
  سانجی شخصیت خیلی مهربون خیلی بامزه وفادار ولی یه گذشته سختی رو داشته و بنظرم تو این لیست میتونست باشه
  گاتس یعنی این همه انیمه دیدم بدبخت تر از این گاتس ندیدم زجر کشید بدبختی کشید شکنجه شد دوستاش از دست داد و… واقعا حقشه باشه تو لیست
  گوکو رو هم میتونستین بذارین شخصیت شوخ و جالبی داره خیلی قدرتمند و بامزه اس خیلی خاطره باهاش دارم
  کیلوا زولدیک رو میتونستین بذارین خیلی باحاله این بشر هم قوی هم یه دوست خوب و شخصیت عالی داره
  یا مثلا شخصیت هایی مثل ترافالگار لاو شیسویی اوچیها میناتو نامیکازه شونسویی کیوراکو دون کیشوت روزینانته و… هم میتونستن بیان

  • ایمان گفت:

   داداش لیوای خیلی از ارن محبوب ترع

  • یکی گفت:

   با همش موافقم
   همشون عالی و جالبن بجز ارن که فقط شخصیت پردازیش خوبه دیگه هیچی نداره

   • اميرحسين گفت:

    داش منم شخصيت پردازيش رو ميگم

   • Maker گفت:

    شخصیت پردازی مهم ترین فاکتور یک کاراکتر هست چطور هیچی به جز شخصیت پردازی ندارن یعنی هر شخصیت خوبی باید تیپ و ظاهر خفن و این طور چیزا داشته باشه
    جالبه واقعا من دیگه رد دادم دیگه

    • حاج آقا لولوش لامپرو گفت:

     حاجی حقیقتا منم از دست این جماعت رد دادم 😅
     دوستان شخصیت پردازی یکی از مهم ترین پخش های مربوط به یه کاراکتره
     حالا منم دیده بودم یه عده هیتر ارن چشم گنده ارن رو بهونه کرده بودن و بهش میگفتن چشم زاغی از این چشم زاغ متنفر باشید😂 امید وارم شما (کاربر یکی) از این دسته آدما نباشی
     بحث سر اینه که اصلا زیبایی صورت ملاک نیست
     شما شخصیت پردازی برات مهم نیست ولی تیپ و قیافه واست مهمه؟
     ضمنا ارن به نظر من زشت نیست که شما میگی به جز شخصیت پردازی هیچی نداره😅

 6. کاراکتر گفت:

  نظرات درسته متفاوته ولی لیست خیلی عجیب بود فک نکنم کسی از این نظر مخالفم باشه یه سری کاراکتر ها واقعا خوب بودن اما خیلی بد رتبه بندی شدن نمونه اش آلوکارد یا سباستین یا کاکاشی یا لیوای که اصلا نبودش تو لیست شاید از نظر بعضی ها لیوای شخصیت جالبی نباشه اما باید به احترام فن هاش از جمله خودم هم که شده تو لیست قرار بگیره فقط این شخصیت نیست کاراکنر های دیگری هم هستن مثل لولوش یا دازای که البته من هیچ چیز خاصی درش نمیبینم اما به خاطر معروفیت باید رتبه بندی بشن
  به نظرم
  1 آلوکارد ( تمام عیار قد بلند خوشتیپ قوی موهای بلند روحیه جنگی لبخند های باحالش اسلحه اش شخصیت نترس و در کل بینظیره واقعا رتبه 21 واقعا ظلمه )
  2 لیوای ( تمام عیار نیست کوتاهه قیافه خاصی نداره ولی این دو معیار مهم اصلا یرای افت این شخصیت کارساز نبودن و بزرگترین نقطه قوت این شخصیت هم همینه سرد بودنش در حالی که با احساسات سرکوفت شده اش میجنگه ( چقدر فلسفی شد پشمام ) و اون قسمتی که زیک رو جر داد همه اینا رو ده برابر کرد از نظرم و البته فاکتور دیگرش مهارت و استعدادشه )
  3 کاکاشی ( ناروتو فن نیستم ولی این بشر فوق العاده است از موهای سفید و جالبش که بگذزیم یک شخصیت کار شده فوق العاده است شوخی هایی که با ناروتو و بقیه میکنه مثل اون اوردنگی که به ناروتو زد ( میدونم الان شاید بگید که چون فقط تو این صحنه باحال بود دوسش داری و خدمتتون عارضم که همین صحنه های کوچک هستن که شخصیت رو میسازن ) در عین حال که شخصیت بیخیالیه ودر برخی مواقع فوق العاده جدیه )
  4 سباستین ( میدونم شخصیتی نیست که ایده آل همه باشه ولی من خودم خیلی جذاب میبینمش از اینکه بعضی مواقع شیل رو اذیت میکنه حذر میبرم تیپش که عالیه کار درست هم هست دیگه چی آها از جمله یس مای لرد بی اندازه جوگیر میشم )
  5 لوفی ( بله بله یک شخصیتی که احتمالا ااکثرتون قبول دارین شخصیت خوبیه درس های زیادی به من داده و یک شخصیت عالیه گرچه این رو هم در نظر بگیریم که شخصیتی که در حدود 500 قسمت حضور داشته باشه رو نباید با شخصیت های دیگه که مدت زمان کمتری در انیمه حضور داشتن مقایسه کرد ( روی صحبتم با کساییه که لیوای رو که تو کل اتک2ساعتم حضور نداشت رو میان با لوفی مقایسه میکنن ))
  6 لولوش ( یک استراتژی چین فوق العاده هوش نسبتا بالا خوشتیپم که هست دیگه همین دیگه )
  7 ایتاچی ( جدی جدی ناروتو فن نیستم ولی این بشر هم فوق العاده است چشمایی داره که تا فیها درونت رخنه میکنن قوی هم هست و شخصیت جالبیه و به شخصه برام اینکه کل خاندانش رو کنفیکون کرد تا ببینه چقدر قویه جالبه و برای بعضی ها هم جالب نیس که طبیعیه )
  8 اسدث ( اصلا جون بابا معرکه است از همه شخصیت های مونث بهتره به نظرم )
  9 ال ( جالبه فرم نشستنش فرم ایستادنش هوش بالاش رفتارش که من واقعا نفهمیدم ادم سردیه یا گرم البته بیشتر برام سرد بود قند و شیرینی هم که زیاد میخوره خخخ )
  10 سایتاما ( فقط طنز خخخ هیچی نمیتونم بگم راجع بهش کچله درست قیافه نداره درست ولی اصلا محشره )
  11 اروین ( آخ آخ حیفم میاد ببینم میکاسا هست این بزرگوار نیستش واقعا سوختم از این قضیه رهبر شجاع با درایت خوشگل خوشتیپ با فرماندهی بی نقص )
  12 ناروتو ( توی اکثر قسمت ها حضور داشته نتونستم با بقیه مقایسه اش کنم ایشون رو به رتبه بندیم توجه نکنین اصلا جدا حسابش کنین خیلی کله خره هیچ وقت تسلیم نمیشه به فکر دوستاشه و خیلی دوست داشتنیه به نظرم )
  13 یاتو ( نگم براتون )
  14 زورو ( اونم جون فقط )
  15 اوکابه ( تسلیم نمیشه دیوونه بازی هاشو دوست دارم خنده هاش که دنیاییه لامصب )
  همین دیگه نظری چیزی داشتین تنبل نباشین کامنت کنید برام

  • حاج آقا لولوش لامپرو گفت:

   دلایلی که برای شخصیت پردازی بد لیوای گفتن فقط تیپ و قیافه نبود اتفاقا به اون خیلی کم اشاره شد
   مواردی زیادی بودن که دوستان بهش اشاره کردن

   • کاراکتر گفت:

    وای عاشق اسمتم خخخ
    اولا لیوای شخصیت پردازی بدی نداره فقط چون نقش فرعی بود مدت زمان زیادی حضور نداشت که بازم از 95 درصد لیست بهتره
    دوما من فقط راجع به قد نگفتم گفتم سرده ولی احساسات زیادی زیرش دفنه گفتم با مهارته با ابهته و قد و تیپش هم هیچ تاثیری روش نذاشته و خیر سرش شخصیت فرعیه و رتبه 4
    دیگه ببخشید بالاتر از این نمیتونست بیاد

    • رهام گفت:

     ببین اینکه تو دختری معلومه و بیشتر فن های لیوای به خواطر جذابیتش دخترن کاملا مثل لولوش
     ۹۵درصد ؟دقیقا گفته ی دوستان درسته محبوب بودن ربطی به برتر بودن نداره الان کاراکتورای ژانر شونن کلا شخصیتای برترن اون از ناروتو اون از لوفی اون از گوکو و سایتاما و جندین و چندین و چند شخصیت دیگه ببین هرمسی نظری داره و دلیل نمیشه به خواطر نظرش نظر بقیرو نادیده بگیره و نظر هودشو بهشون متحمل کنه

 7. Maker گفت:

  فن های لیوای ناراحت نشن وای لیوای یک شخصیت تک بعدی هست و شخصیت پردازی درست و درمونی نداره محبوبیتش هم به دلیل همین به اصطلاح خفن بودنش هست
  شخصیت پردازی شخصیت های اتک به ترتیب به نظر من
  اروین
  رینر بروان
  ارن
  زیک یگر
  گریشا یگر
  ارمین

  • رهام گفت:

   و حالا از نظر من
   ۱.ارمین
   ۲.ارن
   ۳.راینر
   ۴.لیوای
   درسته خوب اروینو دوست نداشتم نظر خودمه ماکرم نظر خودشو گفت پس اتک مزنید رومون

  • کاراکتر گفت:

   همون به اصطلاح خفن رو نه راینر داره نه ارن نه زیک نه گریشا نه آرمین
   اروین ولی نایسه
   میگم میخوای لیوای رو بد ترین شخصیت اتک فرض کن فعلا اون بالاهاس داشی بقیه حتی نزدیکشم نشدن

   • Maker گفت:

    اصلا مهم نیست که اون بالاها هست به خاطر فن های تعصبیش
    از کی تا حالا خفن بودن شده ملاک ما نمیدونستیم

    • رهام گفت:

     والا
     ببین اتک اصلا مسخره رفت بالا فن هاش همه تعصبین رفتن به فول متال منفی دادن که بیاد پایین تا اتکو بکشن بالا بعد اینا میچن بدون تحریک مردم محبوب شد 🤣

    • کاراکتر گفت:

     خب یهو اینجوری بگو نظر اون 120 هزار و خورده ای نمیدونم دقیق چند تاست در مورد لیوای اشتباهه ولی نظر من که راینر رو از لیوای بهتر میدونم درسته
     جلل خالق
     تا توی بحثی نمیدونین چی بگین پای تعصب رو وسط نکشین
     خفن بودنم از وقتی ملاک شده که لیوای دومه خخخ از همون موقع ملاک شده

 8. حسین گفت:

  فقط لیوای مقم اولم براش کمه

  • ترورسیت گفت:

   الان کسایی که فقط میگن لیوای انیمه دیگه ای دیدن؟
   لولوچ محبوب ترین شخصیت انیمه ایه چطوری از قبل نزاشتینش؟