لیست بهترین فیلم های ترسناک سال 2018

لیست بهترین فیلم های ترسناک سال 2018

چه کسی از ترس و هیجان بدش می آید؟ خوشبتانه در سال 2018 فیلم های ترسناک خوبی به بازار آمده اند. از فیلم های ترسناک جن و روح گرفته تا فیلم های خونین و هیولایی، در هر صورت فیلم های بسیاری هستند که می توانند خواب را از چشمان تان بگیرند. با پروشات همراه باشید تا با ترسناک ترین فیلم های سال آشنا شوید.

پیشنهاد میکنیم از دست ندهید: بهترین فیلم های 2018 (لیست ۵۰ تایی به همراه خلاصه داستان و تریلر)


10. اسلندرمن – SLENDER MAN

فیلمی بر اساس داستان های واقعی که چهار نوجوان برای اثبات عدم وجود اسلندرمن مراسم سنتی آن را به جا می آورند و در نهایت مشخص می شود که او وجود دارد.


9. حقیقت یا شجاعت – TRUTH OR DARE

یک پارتی کلاسیک نوجوانانه به یک جشن مرگ تبدیل می شود که در آن یا باید حقیقت را بگویند و یا شجاعت و مرگ را انتخاب کنند.

همچنین بخوانید: لیست بهترین فیلم‌های ترسناک قرن 21 به همراه تریلر و خلاصه داستان


8. غریبه‌ها: شکار در شب – THE STRANGERS: PREY AT NIGHT

ده سال پس از “غریبه ها” سه قاتل عجیب ماسک پوش به خانواده دیگری که در جنگل زندگی می کنند، بدون هیچ دلیلی حمله خواهند کرد.


7. اولین تطهیر – THE FIRST PURGE

حالا که صحبت از قاتلین ماسک پوش شد باید با یکی دیگر از فیلم های ترسناکی آشنا شوید که به مراسم 12 ساعته تطهیر می پردازد.

همچنین بخوانید: 25 موجود ترسناک در داستان‌های عامیانه سراسر جهان


6. مگ – THE MEG

جیسون استاتهام باید در این تریلر اکشن و ترسناک در مقابل یک کوسه باستانی عظیم که بزرگ دندان نامیده می شود مبارزه کند.


5. راهبه – THE NUN

در آخرین سری فیلم های “احضار” تیسا فارمیگا نقش یک کارآموز جوان را ایفا می کند(که نسخه جوان تر شخصیت خواهرش ورا در این سری فیلم ها نیست) که یک کلیسای تسخیرشده توسط یک راهبه را جستجو می کند.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های ترسناک سال 2010 به بعد


4. دیوانه – UNSANE

استیون سادربرگ که هنوز نمی خواهد بازنشسته شود، این بار داستان زنی (کلیر فوی) را به نمایش می گذارد که برخلاف خواسته خودش در تیمارستان بستری شده است.


3. یک مکان آرام – A QUIET PLACE

یک خانواده (جان کراسینسکی و امیلی بلانت) به یک دنیای آخرالزمانی وارد می شوند که در هر قدم آن هیولاهایی وجود داشته و با حس شنوایی خارق العاده خود به طعمه هایشان حمله می کنند.


2. نابودی – ANNIHILATION

ناتالی پورتمن به همراه گروهی از زنان به دنیای عجیبی وارد می شود که در آن حیوانات جهش یافته به مخلوقات ناشناس تبدیل شده اند.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم هایی که در سال 2018 اکران شدند


1. وراثتی – HEREDITARY

آنی (تونی کولت) پس از مرگ مادرش متوجه اتفاقات عجیبی در اطراف خانه می شود. پس از یک تراژدی شوکه کننده دیگر کنترل اش را از دست می دهد. آیا یک نیروی ماورایی می خواهد خانواده اش را آزار دهد یا همه چیز تنها در افکار اوست؟


این لیست فیلم های ترسناکی بود که تا زمان نگارش این مقاله (ماه دهم سال 2018) اکران شده اند و بازخوردهای خوبی گرفته اند. نظر شما راجع به این لیست چیست؟

همچنین از بخش زیر می‌توانید امتیاز خود را به این پست ثبت کنید.

دیدگاه‌ها (5)

بستن فرم

 1. امیرحسن

  دی 18, 1399

  سلام. یه فیلمی بود که مادره دخترشو صلاخی میکنه به صورت برهنه ینی از پا به طناب وصلش میکنه بعد میشنه زیرش مامانش با اون تبر یا هرچی که داره دخترشو میکشه. این فیلمه مطمئن نیستم مال سال 2018 ولی اگه دیده اید لطفا بگید. ممنون

  پاسخ

 2. ناصر

  فروردین 4, 1398

  خوبه

  پاسخ

 3. سلام اقا مهدی فیلم های اسپین اف احضار و انابل هم جزوه این ایست باید می بود ….راهبه هم جزوه همین مجموعه هستش عباس اقا ….کیفت بلوری راهبه را خبر ندارید کی میاد اقا مهدی ….

  پاسخ