چرا در حین دوش گرفتن باید نوشیدنی بنوشیم؟

یکی از بهترین و لذت‌بخش‌ترین تفریحات ممکن این است که در حمام و در حین دوش گرفتن چیزی بنوشیم. افراد بسیاری هستند در حمام آبجو، قهوه و یا آب‌میوه می‌نوشند.

یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی‌ها در حین دوش گرفتن آب جو است. یکی از متخصصین در زمینه آب جو معتقد است که:

زمانی که خسته‌وکوفته به خانه بازمی‌گردید، هیچ‌چیز بهتر از یک دوش آب گرم نمی‌تواند شما را آرام کند و خستگی‌تان را از تنتان خارج سازد. حالا فرض کنید که با خودتان آب جو هم ببرید. در این صورت هم تفریح می‌کنید و هم آرام می‌شوید. دوش آب گرم به اندازه کافی لذت‌بخش است، حالا اگر با آب جو هم ترکیب شود، تمام خستگی‌تان را از تنتان خارج می‌کند.

قبل از دوش گرفتن در شیشه آب جو را باز کرده و آن را همانند شامپو بر روی لبه وان تان قرار دهید. اگر می‌خواهید شیشه آب جو را در مکان دیگری که با دوش فاصله دارد قرار دهید، بهتر است از یک شیشه بزرگ‌تر و بلندتر استفاده کنید. همچنین می‌توانید شیشه نوشیدنی را در یک ظرف پر از یخ بگذارید، تا همچنان سرد باقی بماند.

بنابراین باید حواستان به دمای نوشیدنی باشد، تا در دمای گرم حمام گرم نشود. همچنین مراقب باشید تا قطرات آب به داخل شیشه آب جو نریزند. اگر زیاد طرفدار آب جو نیستید می‌توانید از نوشیدنی‌های دیگر استفاده کنید. اگر نمی‌خواهید از نوشیدنی الکلی استفاده کنید می‌توانید قهوه یا آب‌میوه را انتخاب کنید. دوش آب گرم، یک نوشیدنی دلپذیر در کنار موسیقی موردعلاقه‌تان تمام خستگی را از تنتان خارج می‌کند.

 

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم