25 حیوان خانگی عجیب سلبریتی های مشهور

اگرچه گفته می شود سگ بهترین دوست انسان است اما گویا این افراد نظر متفاوتی دارند و ممکن است سگ را یک حیوان خانگی بسیار رایج بدانند. در اینجا حیوانات خانگی عجیبی را به شما معرفی می کنیم، از دوست چهارپای باوفای جرج کلونی تا باغ وحش تدی روزولت، که باعث می شوند نظرتان نسبت به رابطه انسان و حیوان تغییر کند. با پروشات باشید تا با 25 حیوان خانگی عجیب سلبریتی ها آشنا شوید.


25. خوک کوچک دیوید بکهام

حتی یک فرد جذاب مانند دیوید بکهام هم به حیوانات بامزه علاقه دارد. همسر این بازیکن فوتبال در کریسمس 2009 دو خوک کوچک به او هدیه داد که دیوید فرنش و التون جان، نام گذاری شدند. این خوک های کوچک که تنها 42 سانتی متر هستند و هردویشان بیش از 1400 پوند یا 2200 دلار قیمت دارند. این حیوانات در خانه اصلی بکهام در انگلستان نگهداری می شوند.


24. خروس توری اسپلینگ

مردم لس آنجلس همیشه توری اسپلینگ را به همراه خروس بامزه اش کوکو شنل می بینند. این ستاره تلویزیون، مادر و نویسنده هرجا که می رود این خروس را به همراه داشته و حتی به او کلوچه و خوراکی های دیگر می دهد.


23. کبوتر مایک تایسون

اگرچه مایک تایسون در گذشته بوکسور بود اما اکنون به مسابقه کبوتربازی می پردازد. او حتی در روزهای بوکسوری هم کبوتر نگه می داشت و کلکسیون او پس از بازنشستگی اش بزرگ تر شد. او کنون هزاران کبوتر خانگی دارد. او این علاقه را آرامش بخش خوانده و حتی یک مربی استخدام کرده تا مهارت هایش را تقویت کند.


22. سگ گرگی دورگه کریستین استوارت

کریستین استوارت ستاره فیلم های “گرگ و میش” (Twilight) از چندین توله سگ گرگی نگهداری می کند و در مصاحبه با دیوید لترمن اذعان کرد که گرچه این توله ها ترسناک به نظر می رسند اما بسیار شیرین هستند. او حتی تصویری از در آغوش گرفتن این سگ ها را نیز نشان داد.


21. الاغ مینیاتوری ریس ویترسپون

شاید بتوانید یک دختر را از کلوپ رقص خارج کنید اما نمی توانید فکر آن را از سرش بیرون کنید. ریس ویترسپون در حین بازدید از مزرعه دوستش عاشق الاغ های مینیاتوری شد و سپس دو عدد از آن ها را به خانه برد و نام شان را هانکی و تانکی گذاشت. این حیوانات در کنار حیوانات خانگی او نظیر خوک، بز و سگ، نگهداری می شوند.

پیشنهاد مطالعه: 18 تصویر زیبا از نوزاد حیوانات


20. شامپانزه مایکل جکسون

مایکل جکسون ستاره معروف پاپ با نگهداری یک شامپنانزه کوچک به نگهداری از حیونات خانگی معنای جدیدی بخشید. این حیوان که بابلز نام داشت در همه تورها همراه او بود تا اینکه به همراه او در عمارت ناکجاآباد ساکن شد. او در اتاق جکسون می خوابید، از سرویس بهداشتی او استفاده می کرد و حتی در سینمای این عمارت شکلات می خورد. او پس از نشان دادن رفتارهای خشونت آمیز به مرکز نگهداری از حیوانات سپرده شد.


19. لاک پشت لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو از موجودات کند بدش نمی آید. او در سال 2010 در همایش حیوانات یک لاک پشت 17 کیلویی به قیمت 400 دلار خریداری کرد. متخصصین می گویند که این لاک پشت می تواند تا 10 کیلوگرم رشد کرده و تا 80 سال زندگی کند. این دوستی یک دوستی ابدی است.


18. آلپاکای نیکول کیدمن

نیکول کیدمن و آلپاکای او چه وجه مشترکی دارند؟ مژه های بلند وزیبا. نیکول و همسرش کیت اربن دوست دارند در مزرعه شان این موجودات زیبا را داشته باشند. نیکول می گوید در ابتدا مجذوب گردن کشیده و مژه های بلند آلپاکا شده و سپس عاشق ذات آرام این حیوان شده است.


17. راکون استیون تایلر

راکون ها سروصدای زیادی دارند اما گویا استیون تایلر از این موضوع ناراحت نیست. این ستاره راک به دیوید لترمن گفت که هرروز درحالی که راکون خود را روی شانه گذاشته به ماهیگیری می رود. اگرچه در فیلم ها راکون ها به انسان حمله می کنند اما راکون های خانگی تربیت شده خرید و فروش شده و مانند سگ نگهداری می شوند.


16. باغ وحش هیو هفنر

همه ما میدانیم که هیو هفنر در عمارت اش خرگوش نگه می دارد اما آیا می دانستید در خانه حیوانات دیگری هم وجود دارد؟ او بخشی از عمارت اش را به باغ وحش تبدیل کرده و از حیواناتی نظیر طاووس، فلامینگو، خزمیمون، میمون کاپوچین، میمون عنکبوتی و تامارین، نگهداری می کنند.


دیدگاه‌ها

بستن فرم