7 وب‌سایت برای فروش لوازم دست‌دوم

آیا لوازم زیادی دارید که به دردتان نمی‌خورد؟ چرا آن‌ها را نمی‌فروشید؟ بهترین راه این است که این لوازم را به فروش برسانید، تا هم خانه‌تان خلوت شود و هم کمی پول به دست بیاورید. وب‌سایت‌های مختلفی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند لوازم خود را فروخته و کمی پول به جیب بزنید. در اینجا وب‌سایت‌های موفق را به شما معرفی خواهیم کرد.

  1. Vinted

در این وب‌سایت می‌توانید لباس، کفش و لوازم مختلف خود را به فروش برسانید. حتی اگر بخواهید پول به‌دست‌آمده را برای خرید چیزی خرج کنید نیز می‌توانید از این سایت کمک بگیرید. در این وب‌سایت نه‌تنها با فروشنده و خریداران بسیاری آشنا خواهید شد، بلکه دوستان زیادی پیدا خواهید کرد.

  1. Chairish

اگر لوازم‌خانگی زیبایی دارید که نیازی به آن ندارید اما آن‌قدر زیبا است که دلتان نمی‌آید آن را دور بیندازید، می‌توانید با کمک این سایت آن را به فروش برسانید. خریدوفروش در این وب‌سایت بسیار آسان است. در دو دقیقه لوازم خود را در فهرست وارد نموده و بقیه کارها را به این سایت به سپرید. 80% نرخ فروش عاید شما شده و 20% نیز حق کمیسیون است.

  1. Oodle

این سایت از طریق شبکه‌های اجتماعی به تبلیغات می‌پردازد. در این سایت می‌توانید لوازم خود را فروخته و لوازم دیگری خریداری کنید. این وب‌سایت ماهانه بیش از 15 میلیون کاربر دارد. در این وب‌سایت می‌توانید افرادی را پیدا کنید که به لوازم شما نیاز داشته و شما هم با فروش آن‌ها از شرشان خلاص شوید.

  1. Sell Laptop

اگر قصد فروش لپ‌تاپ خود را دارید بهتر است آن را در جایی به فروش برسانید که پول خوبی نصیبتان شود. اگر لپ‌تاپتان ظاهر خوبی داشته باشد می‌توانید آن را با قیمت خوبی به فروش برسانید. در ابتدا اطلاعاتی درباره لپ‌تاپ خود به دست آورده، فرم را پرکنید و هزینه موردنظر را با کارت اعتباری پرداخت کنید.

  1. Valore Books

اگر دانشجو یا دانش‌آموز هستید می‌توانید با فروش کتاب‌های دسته دوم خود پولی به دست آورید. زیرا بعد از اتمام ترم به آن کتاب‌ها نیاز نخواهید داشت.. پس در این سایت کتاب‌های خود را به فروش رسانده و کتاب‌های موردنیاز خود را با تخفیف خریداری کنید.

  1. CarDaddy

با کمک این وب‌سایت می‌توانید وسایل نقلیه خود را به فروش رسانده و پول خوبی به دست آورید. این وب‌سایت به شما کمک می‌کند تا وسیله نقلیه قدیمی خود را به فروش رسانده و وسیله جدیدی خریداری کنید. این وب‌سایت یک تجربه فروش موفق را در اختیارتان قرار می‌دهد.

  1. VarageSale

به‌جای این‌که یک مغازه سمساری راه‌اندازی کنید می‌توانید از این سایت استفاده کنید. می‌توانید محصولات خود را به دیگران معرفی نموده، تبلیغات کنید و پول خوبی به دست آورید. همچنین می‌توانید لوازم موردنیاز خود را خریداری کنید. همچنین می‌توانید با خریدوفروش به افراد مورد اعتماد خود با افراد جدیدی آشنا شوید.

 

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم